Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2000
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36319 Bjørn Holmvik Hasle/Løren M Tandem 05:07:33 37.06
1 67032 Catrine Nøttingnes Hasle/Løren K Tandem 05:07:33 37.06
3 67033 Sven J. Sandvik Trondheim Brannstasjon M 30-39 05:07:44 37.04
4 67034 Ola G. Bustad P4 / IF Frøy M 30-39 05:08:46 36.92
5 67035 Asbjørn Langemyr SATS Elverum M 50-54 05:08:49 36.91
6 45021 Henrik Møystad SATS Elverum M 25-29 05:08:54 36.90
6 64003 Tore Karl Saupstad Ringrev CK M 40-44 05:08:54 36.90
6 41504 Kristian Saastad M 40-44 05:08:54 36.90
9 67036 Kjetil Aasbakken Nycomed Pharma BIL M 40-44 05:08:55 36.90
10 67037 Morten Thomassen M 25-29 05:08:58 36.89
11 67038 Bernt Terje Evensen M 55-59 05:09:31 36.83
12 62657 Roger Slorafoss M 30-39 05:11:13 36.63
13 32456 Marianne Bruun Glittre Offroad K 20-24 Tandem 05:12:29 36.48
13 67039 Mattis Opstad Eriksen Glittre Offroad M 20-24 Tandem 05:12:29 36.48
15 67040 Tore Glærum Bærum og Omegn CK M 40-44 Tandem 05:12:33 36.47
15 27556 Per Ove Tobiassen Bærum og Omegn CK M 40-44 Tandem 05:12:33 36.47
17 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 20-24 05:16:16 36.04
18 50564 Roger Hansen Asker CK M 30-39 05:16:20 36.03
19 30923 Gunnar Bøhmer M 50-54 05:16:22 36.03
20 67042 Stein Frode Bekkelund Asker CK M 30-39 05:18:25 35.80
20 67015 Steinar Jensen Asker CK M 30-39 05:18:25 35.80
22 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 30-39 05:18:26 35.80
23 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 40-44 05:18:30 35.79
23 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 45-49 05:18:30 35.79
23 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 45-49 05:18:30 35.79
26 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M 45-49 05:18:31 35.79
26 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 30-39 05:18:31 35.79
26 67045 Morten Jahr Eidsvoll SK M 16-19 05:18:31 35.79
29 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 25-29 05:18:32 35.78
29 67047 Odd Mikal Harstad Eidsvoll SK M 55-59 MTB 05:18:32 35.78
31 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 55-59 MTB 05:18:33 35.78
31 50622 Dagfinn Mosveen Asker CK M 30-39 05:18:33 35.78
33 67049 Svein Aalrust Asker CK M 30-39 05:18:34 35.78
34 34208 Geir Øvergård M 30-39 05:19:45 35.65
35 67050 Knut Røssum Øyer / Tretten IL M 45-49 MTB 05:20:20 35.58
36 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Saug BIL M 30-39 05:20:23 35.58
37 51663 Knut Kristiansen M 30-39 05:22:20 35.36
38 44661 Erling Danielsen Gjøvik CK M 30-39 05:23:21 35.25
39 52411 Per Olav Pedersen Raufoss CK M 55-59 05:23:24 35.25
40 67051 Magne Holmen M 50-54 05:23:38 35.22
41 47542 Glenn Thomas Jahr Eidsvoll SK M 45-49 05:26:01 34.96
42 44751 Roger Øverengen Nittedal SK M 30-39 05:26:08 34.95
43 67052 Trond Einar Grønvik M 25-29 05:28:08 34.74
43 67053 Arne Post Oppegård M 16-19 05:28:08 34.74
45 31720 Espen Olsvik M 25-29 05:29:00 34.65
46 67054 Morten Pedersen Team XL1 M 25-29 05:29:13 34.62
47 67055 Erik Haugen Team XL1 M 40-44 05:29:14 34.62
48 67056 Erik Gilmore M 16-19 05:30:26 34.50
48 67057 Gunner Milli M 20-24 05:30:26 34.50
50 67058 Jan Erik Brenna Andebarkji TSK M 25-29 05:30:43 34.47
51 67059 Tore Arnegård M 20-24 05:30:44 34.46
51 67060 Håvard Enersen Jømna / Heradsbygd Sykkel M 30-39 MTB 05:30:44 34.46
53 67061 Erik Skuterud Hero M 50-54 05:30:48 34.46
54 41457 Erling Lillelien M 30-39 05:30:50 34.45
55 67062 Øystein Thomassen M 25-29 05:31:58 34.34
56 41462 Asgeir Gulbrandsen Oppegård M 25-29 05:32:15 34.31
57 67063 Øystein Skjærholt M 20-24 05:32:27 34.29
58 67064 Per Arild Haugland Hurtigruta SKI M 30-39 MTB 05:33:24 34.19
59 44741 Jon Are Vøien Trondheim Brannstasjon M 30-39 05:33:53 34.14
60 67065 Per Bjørnrud BSK M 30-39 MTB 05:34:11 34.11
61 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 25-29 05:34:45 34.05
62 67066 Morten Dreyer Bergen CK M 20-24 05:34:48 34.05
63 67067 Fredrik Abelin Schriever HGBI M 25-29 05:34:57 34.03
64 67068 Frode Liland Ullensaker CK M 30-39 05:35:02 34.02
65 34924 Tom Haugland KVærner Eureka M 40-44 MTB 05:35:04 34.02
66 27920 Roger Grov M 25-29 05:35:14 34.00
67 42372 Egil Knapper Team XL1 M 30-39 05:36:08 33.91
68 67069 Håkon Torgersen M 40-44 MTB 05:36:25 33.88
69 46709 Jonas Røstad M 05:36:29 33.87
70 67070 Olav Rønstad M 45-49 05:36:31 33.87
71 67071 Tore Eng Team Colloseum M 50-54 05:37:10 33.81
72 44711 Bernt S. Andersen Nicro BIL M 30-39 05:38:45 33.65
73 67072 Wiggo Wollbråten Team USBL M 30-39 05:38:57 33.63
74 67073 Kristoffer Olaussen Oppegård M 16-19 05:39:31 33.57
75 67074 Terje Sirevaag Bærum og Omegn CK M 30-39 05:40:10 33.51
76 47389 Hallvard Sander Søndrål Torpo M 50-54 MTB 05:40:51 33.44
77 67075 Bjørn Tiller Team Tillersen M 05:40:52 33.44
78 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 20-24 05:41:23 33.39
79 67076 Petter Erden M 30-39 05:41:57 33.33
80 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 40-44 05:42:27 33.28
81 40762 Erik Tjernsmo M 30-39 05:42:31 33.28
82 67077 John Langmandsveen Veldreski M 50-54 05:43:35 33.17
83 97420 Tor Erik Lagmannssveen M 05:43:53 33.15
84 44734 Morten Kleppan Bærum og Omegn CK M 40-44 05:44:26 33.09
85 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 30-39 05:44:59 33.04
86 67079 Håvard Mikkelsen Trondhjems VK M 16-19 05:45:02 33.04
87 67080 Inge Nilsen M 50-54 05:45:50 32.96
88 62660 Thomas Pettersen Triaden Sport & Helsesenter M 25-29 MTB 05:45:54 32.95
89 120311 Bjørn Jensen Tage V. Jensen AS M 45-49 05:46:25 32.90
90 24387 Johnny Stranden Brumunddal CK M 30-39 MTB 05:46:35 32.89
91 67082 Roar Nylænde M 30-39 MTB 05:47:05 32.84
92 67083 Nils-Hugo Almelid Tollernes Idrettslag M 30-39 MTB 05:47:43 32.78
93 41520 Jo Stokkebryn Alpharma IL M 40-44 05:48:12 32.73
94 43345 Jan Håvard Nyborg SATS Askim M 25-29 05:48:16 32.73
95 31564 Jørgen Mørch Sydvesten IF M 20-24 05:48:26 32.71
96 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 25-29 05:49:21 32.63
97 67084 Bjørn Pedersen M 50-54 05:49:41 32.60
98 67085 Einar E. Nilsen Nordlandsbanken M 55-59 05:51:00 32.47
99 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal CK M 40-44 05:51:04 32.47
100 44695 Håkon Bergseng Gjøvik CK M 40-44 05:51:05 32.47
101 67086 Jan Steinar Elvelund Brumunddal CK M 45-49 05:51:06 32.46
101 33072 Øyvind Jakobsen M 25-29 MTB 05:51:06 32.46
103 42322 Frank Siewert Viken Energi BIL M 30-39 05:51:17 32.45
104 67087 Per Øyvind Krattum M 25-29 05:51:32 32.42
105 67088 Sven Erik Bogen Follo SK M 30-39 05:51:33 32.42
106 67089 Ole Mattis Furuseth Brumunddal CK M 25-29 05:52:09 32.37
106 67090 Øyvind Johnsen Brumunddal CK M 30-39 05:52:09 32.37
108 67091 Geir Pedersen SF Grei M 40-44 05:52:44 32.31
109 67092 Bjørn Arne Berg Tiedemanns M 30-39 05:53:15 32.27
109 52109 Sverre Aae Asker CK M 40-44 05:53:15 32.27
111 30906 Ole Kongstorp Nordbygda SKI M 30-39 MTB 05:56:48 31.95
112 67093 Kjell Kristian Aarmo Volvo M 40-44 05:57:09 31.91
113 67094 Knut Sjåvåg Jømna / Heradsbygd Sykkel M 55-59 05:57:20 31.90
114 28729 Stian Boasson Hagen Lillehammer CK M 16-19 05:57:26 31.89
115 64017 Jarle Kvamme M 30-39 05:57:51 31.85
116 30522 Odd Ragnar Torp Alcatel Kabel Halden BIL M 40-44 05:58:22 31.81
117 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 45-49 05:58:24 31.80
118 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 55-59 05:58:45 31.77
119 67096 Alexander Bertnsen Ullensaker CK M 16-19 05:58:47 31.77
120 48272 Lars Ragnar Manengen M 16-19 05:58:58 31.75
121 51682 Geir Frilund Drammen CK M 30-39 05:59:31 31.70
122 22472 Gard Lien 330 Skv. Banak M 25-29 MTB 06:01:18 31.55
123 43744 Erling Bakken Den Norske Lægeforeningen M 30-39 MTB 06:01:22 31.54
124 65791 Jørgen Bjørnson Posten Lørenskog M 16-19 06:01:27 31.53
125 67097 Per Henriksen Ringerike SK M 30-39 06:02:21 31.46
126 46262 Leif Nielsen Triaden Sport & Helsesenter M 25-29 MTB 06:04:05 31.31
127 67098 Oddbjørn Øien Telenor Hamar M 50-54 MTB 06:04:18 31.29
128 67099 Erling Gjøstøl Telenor Hamar M 50-54 06:04:25 31.28
129 67100 Svein Ryen M 50-54 MTB 06:04:32 31.27
130 32999 Kjetil Tangen M 40-44 06:05:40 31.17
131 65759 Oddvar Sletnes Gilde M 55-59 06:06:31 31.10
132 67101 Espen Jacobsen Team Colloseum M 25-29 MTB 06:07:08 31.05
133 36605 Kjell Rudlang Brumunddal CK M 60-64 06:07:18 31.03
133 67102 Leif Tore Solberg Brumunddal SK M 50-54 MTB 06:07:18 31.03
135 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Jømna / Heradsbygd Sykkel M 25-29 06:07:22 31.03
136 65598 Bjørn Engehaugen Jømna / Heradsbygd Sykkel M 30-34 06:07:24 31.02
137 67103 Terje Kristmoen Jømna / Heradsbygd Sykkel M 30-39 06:07:33 31.01
138 67104 Kent Halvorsen M 25-29 06:07:51 30.99
139 47054 Øyvind Borgersen M 20-24 06:07:54 30.98
140 37953 Elisabeth Kristiansen SATS Sørumsand K 30-39 06:08:00 30.97
141 67105 Christian Lind Sportsklubben Ceres M 40-44 06:08:02 30.97
142 67106 Gumvald Nilsen Bardufoss Hovedflystasjon M 55-59 06:08:20 30.95
143 65906 Frank Bergsveen Raufoss CK M 30-34 06:08:26 30.94
144 67107 Eivind Furuseth Ullensaker Skiklubb M 25-29 MTB 06:08:45 30.91
145 67108 Gunnar Aanonsen M 45-49 06:08:51 30.90
146 47209 Trond Murstad Jømna / Heradsbygd Sykkel M 40-44 06:09:06 30.88
147 67109 Lars Ellingsberg Veritas Software M 30-39 MTB 06:09:23 30.86
148 42489 Trond Kristensen HGBI M 45-49 06:09:25 30.85
149 43289 Stig Bjarne Dørmænen Fellesdata M 30-39 06:09:33 30.84
150 67110 Thor Arne Bjørnson Posten Lørenskog M 45-49 06:09:37 30.84
151 67111 Berge Hjørungnes Nanset IF M 50-54 06:10:07 30.80
152 54415 Tine Olson Sydvesten IF K 25-29 06:10:08 30.79
152 67112 Linni Tiller Team Tillersen K 40-44 MTB 06:10:08 30.79
154 42530 Erik Lihagen Sportsklubben Ceres M 30-39 06:10:40 30.75
155 67113 Hilde Anthoniusen Østmarka IL K 25-29 06:10:41 30.75
156 67114 Tove Ausen Østmarka IL K 25-29 06:10:42 30.75
157 67115 Rigmor Sabø Østmarka IL K 40-44 06:10:43 30.75
158 44016 Nanna Barkholt Rykken Østmarka IL K 25-29 06:10:44 30.74
159 67116 Håvard Stensby Brumunddal CK M 50-54 06:11:23 30.69
160 67117 Hilde Opberget K 25-29 06:11:30 30.68
161 29950 Trond Evensen Teigen Tråkkers Koppang M 16-19 MTB 06:11:33 30.68
162 67118 Roger Lundby Pakke Post M 30-39 MTB 06:11:37 30.67
163 67119 Terje Andersen Vesta BIL M 30-39 06:11:46 30.66
164 35125 Thomas Meyer Trondheim Brannstasjon M 30-39 06:11:56 30.65
165 67120 Hans Håkon Ruud Østmarka IL M 50-54 MTB 06:12:02 30.64
166 67121 Tore Skogsrud Telenor Hamar M 40-44 06:13:06 30.55
167 67122 Tormod Dahl SATS Askim M 60-64 06:13:48 30.49
167 67123 Per Evjen SATS Askim M 45-49 06:13:48 30.49
169 67124 Geir Arne Kveen Viken Energi BIL M 30-39 06:13:55 30.48
170 121999 Vidar Moen Hagan M 45-49 06:14:47 30.41
171 67125 Lars Petter Gran Vesta BIL M 20-24 06:14:49 30.41
172 67126 Lars Martin Reitan Vesta BIL M 30-39 06:14:59 30.40
173 67127 Dag Jørgen Finskrud Strand Eidsvoll SK M 16-19 06:15:32 30.35
174 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 25-29 06:15:33 30.35
175 51676 Ove Samsonstuen Land CK M 50-54 06:16:36 30.27
176 67128 Kjell Martin Nordby Andvord BIL M 40-44 06:18:06 30.15
177 67129 Roald Skymoen M 50-54 06:18:09 30.14
178 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar BIR M 30-39 06:18:10 30.14
179 67130 Olav R. Spilling Rinna IL M 50-54 MTB 06:18:34 30.11
180 67131 Leif A. Halvorsen OPIL M 45-49 MTB 06:18:43 30.10
181 67132 Esten Alexander Edna SATS Majorstua M 25-29 06:20:07 29.99
182 67133 Dagfinn Jensen Ullensaker CK M 50-54 06:20:10 29.98
183 62877 Jan Lunner M 30-39 06:20:18 29.97
184 67134 Jan Petter Engelund Telepost M 40-44 06:20:19 29.97
184 37097 Vidar Lund Jømna / Heradsbygd Sykkel M 50-54 MTB 06:20:19 29.97
186 122237 Gunnar Hansen M 30-39 06:21:07 29.91
187 67135 Egil Langmannsveen M 60-64 06:22:13 29.82
188 67136 Gunnar Bekkevold M 30-39 06:22:15 29.82
189 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 45-49 06:22:43 29.78
190 96356 Øyvind Johannesen M 16-19 06:22:48 29.78
191 67137 Pieter Wahl SATS Majorstua M 25-29 06:23:01 29.76
192 33645 Agnar Dahl Sportsklubben Rye M 30-39 06:23:13 29.74
193 67138 Hanne Malde Nittedal SK K 30-39 06:23:15 29.74
194 67139 Øystein Rodem BSK M 16-19 06:24:16 29.66
195 43645 Tor Ferum Telenor Hønefoss M 30-39 06:25:02 29.60
196 67140 Vidar Vatningen Ringerike SK M 45-49 06:25:03 29.60
197 48057 Trond Bjørge GPIL M 30-39 MTB 06:25:10 29.59
198 44783 Jon Arne Bruset Lågen CK M 40-44 06:25:11 29.59
199 43646 Bent Skaarud Nymoen Torgersbråten Hønefoss M 30-39 06:26:35 29.48
200 67141 Oddmund Nestegard Ringerike SK M 45-49 06:26:37 29.48
201 67142 Tor Arne Haraldsen M 16-19 06:26:41 29.48
202 67143 Bjørn Grønbeck Vesta BIL M 60-64 06:27:32 29.41
203 64851 Egil Stensrud Norges Bank M 60-64 MTB 06:27:54 29.38
204 67144 Inge Skavhaug Ringerike SK M 50-54 06:28:06 29.37
205 67145 Arne Diesen Ringvold M 16-19 06:28:32 29.34
206 47469 Geir Figenschou KVærner Eureka M 45-49 MTB 06:28:39 29.33
207 119241 Rune Johansen Kongsberg M 45-49 06:28:46 29.32
208 26966 Ole Johan Harnes SATS Haugesund M 35-39 06:29:02 29.30
209 44367 Magne Fossum M 25-29 06:29:48 29.24
210 67146 Inge Østgaard Hasle/Løren M 50-54 06:29:52 29.24
211 67147 Per Helge Aasen SATS Elverum M 30-39 06:30:00 29.23
212 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 45-49 06:30:38 29.18
213 30667 Helge Framnes SATS Kristiansand M 30-39 06:30:59 29.15
213 36590 Ståle Nerland Follo SK M 30-39 06:30:59 29.15
215 30668 Audun Nysæther SATS Kristiansand M 30-39 06:31:09 29.14
216 67149 Bold Ivar Johansen Mustad BIL M 30-39 06:31:35 29.11
217 67150 Neil A. Bredvold M 30-39 06:33:12 28.99
218 67151 Svein Morten Willumsen Pakke Post M 30-39 06:33:22 28.98
219 67152 Torstein Pettersen M 40-44 06:33:23 28.97
220 26100 Marion Nilsen Røyken K 40-44 06:33:28 28.97
221 67153 Svein Fladeby M 60-64 06:33:31 28.96
222 115831 Sverre Amundsen M 55-59 06:33:32 28.96
223 46949 Ingvar Ingebrigtsen M 50-54 06:34:10 28.92
224 67155 Walter Qvam M 45-49 06:34:40 28.88
225 35055 Kjell Arne Kroken NSB M 30-39 MTB 06:34:59 28.86
226 67156 Henning Barmo Floback Tråsund M 16-19 MTB 06:35:52 28.79
227 67157 Richard Elnæs EuroPark M 25-29 MTB 06:36:15 28.76
228 36663 Trond Vatne Coma tours Inc M 30-39 MTB 06:36:31 28.75
229 32713 Dag Sture Eine Friis Norges Eksportråd M 50-54 06:36:37 28.74
230 67158 Jan Olav Grønvold M 30-39 MTB 06:37:10 28.70
230 44739 Roger Olsen M 30-39 MTB 06:37:10 28.70
232 67159 Trond Nyhus Ilseng IL M 30-39 MTB 06:37:11 28.70
232 52237 Morten Paulsen Ilseng IL M 30-39 MTB 06:37:11 28.70
232 67160 Tore Pettersen Hed- OPP M 25-29 MTB 06:37:11 28.70
235 146952 Henning Johansen Ilseng IL M 30-39 MTB 06:37:12 28.70
236 67162 Nils Dale SBC Bil M 50-54 06:37:20 28.69
237 48901 Willy Kolboholen Nannestad SK M 45-49 MTB 06:37:28 28.68
238 67163 Øyvind Beyer M 45-49 06:37:29 28.68
239 23346 Helge Grannes SATS Haugesund M 40-44 06:38:36 28.60
240 67164 Tor Gunnar Holtvedt M 45-49 06:39:07 28.56
241 67165 Frank Kæmpe M 30-39 06:39:14 28.55
241 67166 Tore Ringstad M 30-39 06:39:14 28.55
243 125527 Bjørn R. Møller M 40-44 MTB 06:39:25 28.54
244 67168 Ole Arvid Aalen Hasle/Løren M 60-64 MTB 06:39:40 28.52
245 42862 Kjell Teien Hasle/Løren M 60-64 MTB 06:39:45 28.51
246 67169 Svein Erik Thorvaldsen Hakon BIL M 30-39 06:39:50 28.51
247 67170 Magne Trondmo Gilde M 25-29 MTB 06:40:13 28.48
248 67171 Morten Hynne Gilde M 25-29 MTB 06:40:14 28.48
249 67172 Leif Depuis M 60-64 06:41:07 28.42
250 67173 Per Hall Hansen Nordre Eidsvoll IL M 45-49 MTB 06:41:52 28.36
251 67174 Tormod Frydenlund Eidsvoll SK M 45-49 06:41:53 28.36
252 67175 Asbjørn Røsås M 55-59 06:42:08 28.34
253 67176 Alf Strand M 25-29 06:42:23 28.33
254 67177 Lars Sterten M 30-39 MTB 06:42:26 28.32
255 67178 Morten Strande Hydro Holmestrand M 30-39 06:42:36 28.31
256 62724 Kai Røstadstuen M 30-39 06:42:37 28.31
257 67179 Trond Rødstadstuen M 06:42:40 28.31
258 45212 Lars Morten Svendsen M 30-39 06:43:06 28.28
259 33141 Rune Jacobsen SATS Askim M 30-39 06:43:08 28.27
260 47272 Lise Magnussen K 30-39 MTB 06:43:10 28.27
261 67181 Johnny Johansen TiNE Meierier M 30-39 MTB 06:43:17 28.26
262 67182 Bjørn Erik Westengen Asker CK M 40-44 06:43:27 28.25
263 67183 Oddbjørn Nilssen M 30-39 06:44:05 28.21
264 62559 Bjørnar Sørensen M 30-39 06:44:07 28.20
265 67184 Rolf Løken M 30-39 06:44:08 28.20
265 67185 Trond Aamot 3M klubben M 30-39 06:44:08 28.20
267 67186 Øivind Ødegaard Elverum M 50-54 06:44:09 28.20
268 67187 Arne Himle M 45-49 06:44:38 28.17
269 67188 Erik Høien Hasle/Løren M 55-59 06:45:11 28.13
269 67189 Grete Kleven Hasle/Løren K 50-54 06:45:11 28.13
271 67190 Ali Moh Freia M 60-64 06:45:34 28.10
272 46992 Roar Grime Auranor BIL M 40-44 MTB 06:45:41 28.10
273 67191 Juul Arild Ødegård SATS Askim M 50-54 06:46:12 28.06
274 67192 Thor Henrik Kvandahl OSPF Kameratene M 30-39 MTB 06:46:17 28.05
275 67193 Hogne Solvoll OSPF Kameratene M 30-39 MTB 06:46:21 28.05
276 67194 Bjørn Willy Stokkenes M 06:46:31 28.04
277 67195 Solveig Johansen Hakadal K 55-59 MTB 06:47:28 27.97
278 122280 Jan Erik Johansen Hakadal M 55-59 MTB 06:47:30 27.97
279 67196 Karsten Sjøli Nordre Eidsvoll IL M 50-54 06:48:12 27.92
280 44856 Lena Munsterhjelm Holmen Hockey K 20-24 MTB 06:48:43 27.89
281 44857 Mikael Munsterhjelm Holmen Hockey M MTB 06:48:49 27.88
282 43375 Jens Kristian Lindland Trondheim Brannstasjon M 30-39 06:49:50 27.81
283 65866 Svein Arve Nymoen M 45-49 06:49:51 27.81
284 67197 Hakon Sveein Hansen Nordekk M 20-24 06:49:56 27.80
285 44034 Kristian Fjellhaug Alcatel BIL M 25-29 MTB 06:50:23 27.77
286 67198 Knut Letrud M 55-59 06:50:45 27.75
287 67199 Steinar Hagelund Harddrivers M 25-29 MTB 06:51:23 27.71
288 67200 Jan Kleven Harddrivers M 35-39 MTB 06:51:24 27.71
289 67201 Gunnar Martinsen Harddrivers M 30-39 06:51:31 27.70
290 41673 Lars Oddvar Lierstuen M 30-39 MTB 06:52:11 27.65
291 67202 Tor Arne Rugsveen M 30-39 06:52:24 27.64
292 67203 Jon Morten Kaarød Fellesdata M 30-39 06:53:39 27.55
293 41447 Bjørn Rosseland M 25-29 06:53:55 27.54
294 83795 Jan Andersen Hero M 45-49 MTB 06:54:29 27.50
295 46641 Jan Jensen Statoil Norge As M 30-39 06:55:08 27.46
296 67204 Svein Haavik M 30-39 MTB 06:55:32 27.43
297 67205 Kristin Bjørk Nielsen K 30-39 MTB 06:56:04 27.39
298 48809 Morten W. Røstad LFK BIL M 30-39 MTB 06:56:13 27.38
299 67206 Knut Skaramyren Telenor BIL M 30-39 MTB 06:57:02 27.33
300 40935 Christian Engebretsen M 30-39 06:57:16 27.32
301 67207 Egil Sørensen SATS Drammen M 30-39 MTB 06:57:27 27.30
302 67208 Bjørn Fjelstad SATS Drammen M 45-49 MTB 06:57:35 27.29
303 64596 Lars Hagen Henriksen M 45-49 06:57:45 27.28
304 67209 Geir Thøgersen M 25-29 MTB 06:57:52 27.28
305 67210 Kjell Aril Rikoll M 55-59 06:58:06 27.26
305 46920 Rune Rikoll CK Nittedal M 35-39 06:58:06 27.26
307 51422 Christina Næss Valbye M 25-29 06:58:09 27.26
308 67211 Knut Sannem Team USBL M 45-49 MTB 06:58:21 27.24
309 67212 Jens Veiteberg Team USBL M 40-44 MTB 06:58:22 27.24
310 67213 Carl Fredrik Sønsteby M 30-39 06:58:39 27.23
311 67214 Hege Iren Skjønberg Jømna / Heradsbygd Sykkel K 25-29 06:58:45 27.22
312 67215 Ole Stian Bucklie M 25-29 06:58:50 27.21
313 67216 Arild Knutsen M 30-39 MTB 06:58:54 27.21
314 67217 Tore Lunde SATS Drammen M 30-39 MTB 06:59:25 27.18
315 65735 Åsmund Brekke M 45-49 06:59:32 27.17
315 51413 Ingrid Johansen Raufoss CK K 45-49 06:59:32 27.17
317 67218 Ole Johan Hoelsæther SATS Drammen M 40-44 MTB 06:59:37 27.16
318 67219 Bjørn Espegard M 20-24 MTB 06:59:47 27.15
319 48209 Jannicke Schanche Arcus BIL K 60-64 06:59:48 27.15
320 67220 Per Arne Berg Larsen M 45-49 MTB 07:00:06 27.13
321 67221 Kjell Erik Lund Jømna / Heradsbygd Sykkel M 40-44 07:00:43 27.09
322 67222 Rita Bækkevold SATS Elverum K 30-39 MTB 07:00:46 27.09
322 67223 Berit Kleiven SATS Elverum K 45-49 MTB 07:00:46 27.09
324 67224 Torgrim Riisnes Veidekke M 60-64 07:00:48 27.09
325 67225 Geir Bekkevold M 30-39 07:00:49 27.09
325 67226 Britt Brandsrud Jømna / Heradsbygd Sykkel K 30-39 07:00:49 27.09
327 51544 Tore Magne Heggen M 55-59 07:01:02 27.07
328 67227 Jan Erik Nordal Nordlia BrL M 30-39 07:01:23 27.05
329 36649 Hans Petter Bjørseth Nordlia BrL M 30-39 07:01:24 27.05
330 67228 Paul Ronny Jensen M 30-39 07:01:36 27.03
331 67229 Vidar Hoel Nordlia BrL M 30-39 07:02:36 26.97
332 67230 Viggo Magnus Nilsen Berumsbuss M 40-44 07:02:48 26.96
333 67231 Jarle Beckman Brevpost M 30-39 MTB 07:03:07 26.94
334 67232 Tom Bakken M 30-39 MTB 07:03:18 26.93
335 67233 Eivind Storstrand M 30-39 07:04:16 26.86
336 41166 Arild Rønning Lågen CK M 50-54 07:04:42 26.84
337 67234 Bjørn Harald Persvold Spenncon AS M 30-39 07:04:54 26.82
337 67235 Erik Ødegård Spenncon AS M 30-39 07:04:54 26.82
339 67236 Egil Krokstad Krokstadøra IL M 30-39 07:04:55 26.82
339 62646 Håkon Skougstad Spenncon AS M 40-44 07:04:55 26.82
341 67237 Helge Ludvigsen M 40-44 MTB 07:05:02 26.82
342 131500 Henning Olsen M 40-44 07:05:23 26.79
343 41558 Jørn Kvikstad M 50-54 07:05:24 26.79
344 67239 Andre Gonzalez Røsok M 07:05:41 26.78
345 67240 Johannes J. Svegården Øyer M 60-64 MTB 07:06:05 26.75
346 67241 Jan Olof Knutsen M 50-54 07:06:16 26.74
347 65783 Kim Øystein Hansen Raufoss CK M 16-19 MTB 07:06:35 26.72
348 47401 Per-Eivind Eriksson M 25-29 MTB 07:06:58 26.69
349 67242 Thorstein Sveum M 70+ 07:07:58 26.63
350 67243 Tommy Christensen Spenncon AS M 30-39 07:08:47 26.58
350 67244 Ole Einar Olafsen Spenncon AS M 45-49 07:08:47 26.58
352 43031 Kåre Trevor Gjendem M 50-54 07:08:58 26.57
353 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune M 50-54 07:09:10 26.56
354 67246 Jan Erik Amundsen ABB Miljø Hamar M 30-39 07:09:11 26.56
355 67247 Trude Rud Ullensaker CK / Linjegods K 40-44 07:09:17 26.55
356 47016 Asbjørn Rud M 45-49 07:09:18 26.55
357 67248 Svein Hellebergshaugen Thaugland Trelast M 40-44 07:10:00 26.51
358 35618 Henning Andersen Thaugland Trelast M 45-49 MTB 07:10:06 26.50
359 67249 Roberto Ceppi Posten Norge BA M 30-39 07:10:49 26.46
360 67250 Vidar Bjerkelund M 30-39 07:11:11 26.43
361 67251 Stig Tore Fjeld SATS Jessheim M 30-39 MTB 07:11:14 26.43
362 35798 Erik Granheim Eidsvoll SK M 40-44 07:11:33 26.41
362 67026 Terje Aasen Nordre Eidsvoll IL M 40-44 MTB 07:11:33 26.41
364 54626 Rune Kristiansen Thaugland Trelast M 30-39 MTB 07:11:41 26.40
365 67252 Lars Golinelli Glassfiber CK M 30-39 07:12:36 26.35
365 67253 Sverre Johansen CK Glassfiber M 50-54 07:12:36 26.35
367 67254 Per Chr. Lauritsen CK Glassfiber M 07:12:37 26.35
367 43312 Gunnar Nyhus Glassfiber CK M 30-39 07:12:37 26.35
369 67255 Tor Jhlen M 40-44 07:12:52 26.33
370 45059 Vidar Myklebust M 30-39 07:13:16 26.31
371 67256 Arnt Erik Brattås M 30-39 MTB 07:13:18 26.30
372 65774 Torkild Senstad VPIL M 50-54 07:13:21 26.30
373 67257 Johanna Lysgård Nordre Eidsvoll IL K 45-49 07:13:22 26.30
374 67258 Bente Ørbak Nordre Eidsvoll IL K 25-29 07:13:23 26.30
375 67259 Anne Mari Hansen Asker CK K 30-39 MTB 07:15:23 26.18
375 67260 Kari Høivang Jensen Asker CK K 40-44 07:15:23 26.18
377 67261 Marte Eggen Asker CK K 30-39 MTB 07:15:24 26.18
377 47615 Anne Stubberud Evensen Asker CK K 30-39 MTB 07:15:24 26.18
379 67262 Kennet Knudsen SATS Økern M 25-29 MTB 07:15:52 26.15
380 67263 Tom Corneliussen Hasle/Løren M 50-54 07:16:05 26.14
381 59743 Audun Wiig Hakon BIL M 20-24 07:16:13 26.13
382 139627 Vidar Pedersen M 30-39 07:16:50 26.09
383 64270 Roy Arne Granum M 30-39 MTB 07:19:27 25.94
384 83313 Einar Hansen FLoberg IL M 40-44 MTB 07:19:29 25.93
385 67264 Øyvind Nesbakken Hasle/Løren M 50-54 MTB 07:20:09 25.90
386 67265 Arild Belsvik M 30-39 MTB 07:20:31 25.87
387 67266 Hein O. Trettenbergstuen Telenor Hamar M 45-49 07:21:04 25.84
388 67267 Kristin Kvisvik K 30-39 MTB 07:21:28 25.82
389 67268 Mette Grøsland K 25-29 07:21:31 25.82
390 67269 Per Helge Asla Hamar BIR M 55-59 07:21:46 25.80
391 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 45-49 07:22:49 25.74
392 67270 Dennis Furseth M 25-29 07:22:50 25.74
393 67271 Jon Arvid Olsen M 25-29 07:22:51 25.74
394 67272 Jan Helge Torgersen Moelven IL M 45-49 MTB 07:23:05 25.72
395 67273 Helene Lesund K 25-29 MTB 07:23:10 25.72
396 67274 Tore Knold M 55-59 07:23:29 25.70
397 67275 Lars Tvedt M 20-24 07:24:16 25.66
398 65005 Nils Kåre Morsund M 40-44 07:25:01 25.61
399 67276 Jan Austnes IL Valder M 55-59 07:25:09 25.60
400 67277 Jan Arne Hove Haram CK M 40-44 07:25:11 25.60
400 67278 Artur K. Valdehaug M 60-64 07:25:11 25.60
402 136650 Bjørn Nordhagen Follo Grafiske M MTB 07:25:41 25.57
403 67279 Arild Tjernsli Lillehammer CK M 50-54 07:26:25 25.53
404 67280 Ulf Linås Inous IF M 40-44 07:26:28 25.53
405 67281 Gry Linås Indus BIL K 30-39 07:26:29 25.53
406 67282 Tom Viggo Vigmostad M 16-19 MTB 07:27:35 25.47
407 67283 Rune Lauritsen Tage V. Jensen AS M 40-44 07:28:05 25.44
408 67284 Roy Tait Thaugland Trelast M 55-59 MTB 07:28:22 25.42
409 67285 Ola Olsen Sønn & Co M 60-64 07:28:24 25.42
410 67286 Thorsteinn Ragnarsson BD Racing M 25-29 07:28:28 25.41
411 67287 Erik Furuseth FD BIL M 25-29 MTB 07:30:47 25.28
412 67288 Jørgen Tandberg Heming M 45-49 07:30:49 25.28
413 67289 Jon Emil Furuseth Ullensaker CK M 25-29 MTB 07:30:56 25.28
414 67290 Linda Olsen Ullensaker CK K 20-24 07:30:58 25.27
415 67291 Bjørn Bakåsmoen Forestia M 50-54 MTB 07:31:24 25.25
416 67292 Jan Erik Bakåsmoen Forestia M 45-49 07:31:25 25.25
416 67293 John Vidar Bergersen Forestia M 45-49 MTB 07:31:25 25.25
416 67294 Kåre Strømberg Forestia M 45-49 MTB 07:31:25 25.25
419 67295 Ragnar Manengen M 45-49 07:31:34 25.24
419 67296 Jan Sollien M 50-54 07:31:34 25.24
421 47240 Finn Jensen ScanRope AS BIL M 55-59 07:31:47 25.23
422 67297 Bjørg Evjen SATS Askim K MTB 07:32:32 25.19
423 67298 Roger Herstad Nøtterøy kommune BIL M 25-29 MTB 07:32:48 25.17
424 67299 Oddbjørn Sørvoll M 45-49 07:33:13 25.15
425 67300 Per Arne Thanem BanePartner M 50-54 07:33:28 25.13
426 67301 Ole Anders Lomen M 30-39 07:33:29 25.13
427 67302 Frode Van Der Lach M 30-39 07:33:39 25.12
428 67303 Erik A. Hågensen M 40-44 07:33:51 25.11
429 67304 Tom Alkanger Sunnaas BIL M 45-49 07:34:04 25.10
430 67305 Hågen Samsonstuen Land CK M MTB 07:34:12 25.09
431 67306 Ottar A. Eide M 45-49 07:34:13 25.09
432 67307 Geir Østnor OSPF Kameratene M 40-44 MTB 07:34:57 25.05
433 67308 Jan Erik Karlsen Manpower BIL M 40-44 MTB 07:34:59 25.05
433 46672 Sveinung Sivertsen Avenir BIL M 40-44 MTB 07:34:59 25.05
435 67027 Bjørn Eggen M 30-39 MTB 07:35:24 25.03
435 67309 Oddbjørn Eggen Lørenskog skiklubb M 55-59 MTB 07:35:24 25.03
437 67310 Tore Berntzen Sportsklubben Rye M 30-39 07:35:54 25.00
438 65115 Hermann Bjarni Kristjansson BD Racing M 25-29 MTB 07:36:36 24.96
439 64251 Erik Børresen Ottestad IL M 40-44 MTB 07:37:30 24.91
440 67311 Roy Skar Nyborg M 30-39 MTB 07:37:44 24.90
441 44573 Espen Tjernshaugen Sunnaas BIL M 30-39 MTB 07:37:49 24.90
442 67312 Bengt Kilertsen M 40-44 07:40:00 24.78
443 67313 Skjalg Ostrø Andvord BIL M 30-39 MTB 07:41:30 24.70
444 67314 Roy Syversen M 30-39 07:41:33 24.69
445 67315 Atle Myklebust Sunnaas BIL M 50-54 07:42:10 24.66
446 67316 Odd W. Mathisen VG Runners M 55-59 MTB 07:42:38 24.64
447 67317 Thomas Evensen M 30-39 07:42:46 24.63
448 67318 Geir Strøm M 30-39 07:42:47 24.63
449 67319 John Hongseth Haugenstua IBK M 30-39 07:42:57 24.62
450 34974 Bjørnar Johansen M 50-54 07:43:00 24.62
451 32085 Christian Wines Bergen CK M 25-29 07:43:02 24.62
452 67320 Jørgen Wilthil M 25-29 MTB 07:43:06 24.61
453 67321 Terje Frisli M 16-19 07:43:15 24.60
454 67322 Odd Morten Haugerø M 25-29 MTB 07:43:24 24.60
455 66023 Solveig Løvstad K 45-49 07:43:49 24.57
456 67323 Magne Torgeir Løvstuen M 25-29 07:43:54 24.57
457 67324 Bjørn Åge Stenbråten M 30-39 MTB 07:44:50 24.52
458 67325 Helge Sæther M 50-54 MTB 07:44:59 24.51
459 67326 Reidar Nylænder M MTB 07:45:01 24.51
460 67327 Jan Olav Bekkevold M 30-39 07:46:35 24.43
461 67328 Roy Smedhagen Ambulansetjenesten i Oslo M 40-44 MTB 07:47:08 24.40
462 67329 Svein Norman Dahl M 50-54 07:47:12 24.40
463 67330 Marianne Hope Kristiansen JANAS AS K 45-49 07:47:14 24.39
464 67331 Karsten Halvorsen Team USBL M 50-54 MTB 07:47:53 24.36
465 67332 Kjell Jakobsen Team USBL M 55-59 07:47:54 24.36
466 67333 Magnar Hårklau SATS Haugesund M 07:48:03 24.35
467 67334 Knut Tørklepp M 60-64 07:48:04 24.35
468 43807 Christian Flemmen Johansen Høybråten og Stovner M 16-19 MTB 07:48:06 24.35
469 35211 Tore Myrvold Ring Mek AS M 30-39 MTB 07:48:16 24.34
470 67335 Roar Danielsberg Ring Mek AS M 25-29 MTB 07:48:20 24.34
471 67336 Beate Stovnar K 30-39 07:49:03 24.30
472 67337 Lene Gammelmo Jømna / Heradsbygd Sykkel K 25-29 MTB 07:49:35 24.27
473 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Jømna / Heradsbygd Sykkel K 30-39 MTB 07:49:36 24.27
474 67339 Henning Skau M 20-24 MTB 07:49:39 24.27
475 67340 Roger Skau M 25-29 MTB 07:49:43 24.26
476 67341 Fredrik Lauritzen SATS Moss M 20-24 MTB 07:49:51 24.26
477 43432 Erik Skjøstad Man M 30-39 MTB 07:49:54 24.26
478 67342 Jan Ove Lia M 30-39 07:50:08 24.24
479 67343 Trond Klevjer M 30-39 MTB 07:51:15 24.19
480 67344 Brede Koteng Coca Cola / Nydal M 30-39 MTB 07:51:49 24.16
481 67345 Tommy Lund ICOPAL AS BIL M 30-39 07:51:56 24.15
482 34993 Svein Georg Engen M 30-39 07:51:57 24.15
483 67346 Per Christian Noren Utheim M 15 MTB 07:52:01 24.15
484 65157 Thor Svendsen Hakon BIL M 50-54 07:52:09 24.14
485 67347 Finn Rud Ring Mek AS M 50-54 MTB 07:53:27 24.07
486 67348 Ragnar Ødegård Ring Mek AS M 45-49 07:53:28 24.07
487 67349 Thomas Berget Stange Fritid M 25-29 MTB 07:53:36 24.07
488 67350 Cato Lundby Stange Fritid M 20-24 07:53:37 24.07
489 67351 Even Brun Stange Fritid M 50-54 MTB 07:53:40 24.06
490 67352 Stein Olav Torve Stange Fritid M 50-54 07:53:41 24.06
491 67353 Svein Grøneng Stange Fritid M 40-44 MTB 07:53:46 24.06
491 67354 Rune Håkensen Stange Fritid M 40-44 MTB 07:53:46 24.06
491 67355 Stein Skjønberg Stange Fritid M 55-59 MTB 07:53:46 24.06
494 67356 Harald Løberg Stange Fritid M 45-49 MTB 07:53:47 24.06
494 67357 Jane Nyhus Stange Fritid K 25-29 MTB 07:53:47 24.06
496 67358 Sverre Iversen Stange Fritid M 50-54 MTB 07:53:49 24.05
497 67359 Ingeborg Ekeberg Stange Fritid K 45-49 MTB 07:53:52 24.05
497 67360 Terje Ørbæk M 55-59 07:53:52 24.05
499 67361 Paul Olav Fallet Stange Fritid M 55-59 07:53:53 24.05
499 67362 Roald Nesholen Stange Fritid M 55-59 MTB 07:53:53 24.05
499 67028 Terje Olsen Stange Fritid M 20-24 MTB 07:53:53 24.05
499 67363 Knut Sørensen Stange Fritid M 50-54 MTB 07:53:53 24.05
503 67364 Marius Mickelson Stange Fritid M 20-24 MTB 07:53:55 24.05
503 67365 Inger Lise Tangnes Stange Fritid K 30-39 MTB 07:53:55 24.05
505 67366 Else Ekeberg Dahl Stange Fritid K 45-49 MTB 07:53:57 24.05
505 43449 Roy Nesholen Stange Fritid M 30-39 MTB 07:53:57 24.05
505 67367 Bjørn Arne Aaen Stange Fritid M 45-49 07:53:57 24.05
508 67368 Anne Merete Gjerstad Stange Fritid K 45-49 MTB 07:53:58 24.05
508 67369 Sissel Løvås Stange Fritid K 30-39 MTB 07:53:58 24.05
508 67370 Øystein Åkerland Stange Fritid M 45-49 MTB 07:53:58 24.05
511 40891 Robert Bergestad Stange Fritid M 30-39 MTB 07:54:00 24.05
511 67371 Jan Erik Lappstuen Stange Fritid M 50-54 MTB 07:54:00 24.05
511 67372 Thomas Lunde Stange Fritid M 16-19 07:54:00 24.05
511 67373 Bjørnar Pedersen Stange Fritid M 30-39 MTB 07:54:00 24.05
515 67374 Alf Dahl Stange Fritid M 40-44 MTB 07:54:01 24.04
516 67375 Randi Håkensen Stange Fritid K 40-44 MTB 07:54:02 24.04
516 67376 Knut Erik Johansen Stange Fritid M 30-39 MTB 07:54:02 24.04
518 67377 Stig Sandvold Stange Fritid M 25-29 MTB 07:54:03 24.04
519 115866 Elisabeth Nygaard Stange Fritid K 40-44 MTB 07:54:04 24.04
520 67378 Jan Erik Haglund Stange Fritid M MTB 07:54:07 24.04
521 67379 Ernst Salvesen Ringnes Arendals Bryggeri M 30-39 07:54:36 24.02
522 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 60-64 07:55:19 23.98
522 67381 Svein Teigen Ringnes Arendals Bryggeri M 45-49 07:55:19 23.98
524 67382 Jørn Bjeglerud M 30-39 07:55:21 23.98
525 67383 Jørgen Baisgård M 20-24 07:55:41 23.96
526 90080 Nils Øyvin Vegel M 07:56:06 23.94
527 67385 Jarle Kristiansen M 30-39 MTB 07:56:23 23.93
528 67386 Per Egil Larsen M 30-39 MTB 07:56:44 23.91
529 67387 Torbjørn Hansen M 60-64 MTB 07:57:43 23.86
530 67388 Bård Langen Røros M 40-44 MTB 08:00:02 23.74
531 67389 Kåre S. Hansen Hurdal IL M 45-49 08:00:10 23.74
532 67390 Berit Øveråsen BiRI K 30-39 08:00:12 23.74
533 67391 Finn Melbu M 55-59 08:00:26 23.72
534 36506 Bjørn Ruud M 30-39 08:00:51 23.70
535 67392 Per Viggen M 45-49 08:01:02 23.69
536 67393 Jan Oluf Gjerlaug M 30-39 08:01:20 23.68
536 49315 Egil Langseth M 25-29 08:01:20 23.68
538 67394 Rolf Norstrøm M 30-39 08:01:22 23.68
539 67395 Nina Westgaard K 30-39 08:01:27 23.67
539 67396 Glenn Østen BD Racing M 30-39 08:01:27 23.67
541 67397 Torstein Ryen M 30-39 08:01:56 23.65
542 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 55-59 08:02:26 23.63
543 131722 Stian Johansen M 25-29 MTB 08:02:33 23.62
544 67399 Atle Vågenes M 30-39 08:02:34 23.62
545 67400 Geir Eriksen M 30-39 08:02:35 23.62
546 36823 Jarle André Stensrud Oslo Lufthavn BIL M 30-39 MTB 08:02:55 23.60
547 67401 Grete Holen Vardefjell K 45-49 MTB 08:03:06 23.59
548 67402 Olga Karlsen Vardefjell K 50-54 MTB 08:03:08 23.59
549 67403 Lene Tangen Kragerø IF K 25-29 08:03:41 23.56
550 67404 Einar K. Merli Oslo Lufthavn BIL M 30-39 MTB 08:03:42 23.56
551 67405 Kristin D. Gunstensen K 40-44 08:03:46 23.56
552 67406 Øistein Wardenær Sunnaas BIL M 40-44 MTB 08:04:22 23.53
553 44572 John Elton Sunnaas BIL M 30-39 MTB 08:04:25 23.53
554 67407 Knut Grydeland Sunnaas BIL M 45-49 08:04:27 23.53
554 67408 Øivind H. Johansen Sunnaas BIL M 40-44 MTB 08:04:27 23.53
556 67409 Sturla Rambjøe Aas-Jakobsen B.I.L. M 30-39 08:05:07 23.49
557 67410 Øyvind Dugstad OKS Offroad M 30-39 MTB 08:05:17 23.49
558 67411 Per Arne Reiersrud M 20-24 MTB 08:05:21 23.48
559 67412 Hildur Grainger SATS Haugesund K 45-49 08:05:33 23.47
560 67413 Jostein Elli OKS Offroad M 40-44 MTB 08:05:44 23.46
561 67414 Trond Førde HTS BIL M 50-54 MTB 08:06:16 23.44
562 67415 Helge Gullbrandsen M 40-44 MTB 08:06:20 23.44
563 44377 Dag Henrik Rølmann M 30-39 MTB 08:06:23 23.43
563 44376 Lisbeth Sando Rølmann K 30-39 MTB 08:06:23 23.43
565 67416 Harald Eng M 30-39 MTB 08:06:57 23.41
566 93505 Roger Karlsen M 30-39 MTB 08:08:00 23.36
567 31796 Harald Eriksen M 40-44 08:08:22 23.34
568 67820 Knut Erling Wedul Kropp-00 M 30-39 MTB 08:08:58 23.31
569 67418 Mette Gullbrandsen K 40-44 MTB 08:09:28 23.29
569 67419 Lars Magnus Voldset M 25-29 08:09:28 23.29
571 67420 Erik Lund M 30-39 08:09:32 23.28
572 67421 Gitte Valleseter K 30-39 08:10:00 23.26
573 67422 Roger Smaadal Sunnaas BIL M 30-39 MTB 08:11:39 23.18
574 67423 Marius Røe M 30-39 08:12:50 23.13
575 67424 Bjarne Paul Nerby Eidsvoll SK M 55-59 08:12:51 23.13
576 67425 Solveig Tordal Paulsbo IF K 40-44 MTB 08:13:00 23.12
577 67426 Vidar Bekkevold M 25-29 08:13:02 23.12
577 41867 Reidar Larsen Brumunddal CK M 40-44 08:13:02 23.12
579 67427 Henning Grønbakken M 25-29 MTB 08:13:03 23.12
579 67428 Karin Karlsen Paulsbo IF K 50-54 08:13:03 23.12
579 67429 Per Arne Nielsen Jernbanens Idrettslag Hamar M 30-39 MTB 08:13:03 23.12
582 67430 Berit Signebøen Paulsbo IF K 45-49 08:13:06 23.11
583 67431 Tor Andersen M 40-44 08:13:28 23.10
583 67432 Geir Arne Strøm M 30-39 MTB 08:13:28 23.10
585 67433 Øyvind Rønhovde SATS Haugesund M 08:14:37 23.04
586 98620 Vidar Andersen M 30-39 MTB 08:14:58 23.03
587 67434 Sven Rubsamen M 08:15:42 22.99
588 64554 Per Bekken Ha BIL M 45-49 MTB 08:15:43 22.99
589 67435 Synnøve Gravdall Sunnaas BIL K 40-44 MTB 08:16:02 22.98
589 67436 Johnny Lystad M 30-39 MTB 08:16:02 22.98
591 67437 Johnny Engebretsen Bilforum AS Lillestrøm M 30-39 08:16:51 22.94
592 67438 Knut Tangen Ullensaker CK M 70+ MTB 08:17:36 22.90
593 67439 Odd Erik Molberget M 50-54 MTB 08:17:47 22.90
594 67440 Stein Kåre Grøndalen M 50-54 08:17:52 22.89
595 67441 Kari Trondsen Triaden Sport & Helsesenter K 40-44 MTB 08:18:41 22.86
596 67442 Erik Esbjørnsen M 55-59 MTB 08:19:24 22.82
597 67443 Anne Marie Esbjørnsen K 50-54 MTB 08:19:25 22.82
598 67444 Hilde Sandum Triaden Sport & Helsesenter K 30-39 MTB 08:19:26 22.82
599 67445 Eyvind Riise Aktietrykkeriet BIL M 30-39 08:20:14 22.78
600 35859 Jan-Roger Rugset M 20-24 MTB 08:20:56 22.75
601 35858 Jon Tore Pettersen M 20-24 08:21:05 22.75
602 67446 Trond Bjørkmo M 30-39 08:21:15 22.74
603 67447 Helle Jensen M 30-39 08:21:21 22.73
604 67448 Tom Kirkenær L.A. Lund BIL M 45-49 MTB 08:23:29 22.64
605 67449 Lars Rollag M 25-29 MTB 08:23:34 22.63
606 32427 Lene Johannessen K 20-24 08:23:37 22.63
607 35765 Beate Engebretsen K 30-39 08:23:43 22.63
608 36183 Kristin Fjæstad K 30-39 08:23:44 22.63
609 36150 Svein Erik Bärnholdt M 25-29 08:24:06 22.61
610 67450 Steinar Wormdal M 55-59 MTB 08:24:23 22.60
611 67451 Kåre Sværen Norpapp M 08:26:12 22.52
612 67452 Alf Inge Johannesen Norpapp M 08:26:14 22.51
613 67453 John Geir Østerud M 30-39 MTB 08:27:02 22.48
614 67454 Knut Eirik Bartnes M 30-39 MTB 08:27:20 22.47
615 40676 Rolf Helge Olsen M 30-39 08:27:59 22.44
616 67455 Rose Olsen K 30-39 MTB 08:28:09 22.43
617 67456 Hermann Andersen Hydro Glomfjord BIL M 45-49 08:28:12 22.43
618 67457 Erik Knutsen Hydro Glomfjord BIL M 40-44 08:28:13 22.43
619 67458 Bjørn Thorsrud M 45-49 08:28:17 22.42
620 67459 Kristine W. Eriksen Electro Sivert BIL K 25-29 08:29:04 22.39
621 67460 Ingrid Eltorn Trondheim Brannstasjon K 15 MTB 08:30:03 22.35
622 63150 Pål Rønning M 25-29 08:30:08 22.34
623 65012 Øyvind Bjerkebro Hydro Oslo BIL M 30-39 MTB 08:30:11 22.34
624 67461 Trude Engum K 30-39 08:30:38 22.32
625 67031 Øyvind Andersen Mjøndalen IF M 40-44 MTB 08:30:41 22.32
626 67462 Hans Arne Sahlin M 25-29 08:30:58 22.31
627 67463 Hege Seglem Larsen Sparebank 1 SR-Bank K 30-39 08:31:20 22.29
628 67464 Terje Lillesveen Posten SDS M 40-44 08:32:10 22.25
629 67465 Odd Erik Østerås M 55-59 08:33:08 22.21
630 67466 Janne Ellingsen K 25-29 08:34:59 22.13
631 67467 Anders Ansnes M 60-64 08:35:04 22.13
632 67468 Anne Grethe Tviberg DNB BIL K 40-44 08:35:10 22.12
633 67469 Tor Arne Gjerrud Drammen Bilhavn M 30-39 MTB 08:36:16 22.08
634 67470 Johan Arnt Kvalsten Helgerød Idrettslag M 55-59 08:36:26 22.07
634 67471 Rikard Sandberg Stovner Videregående Skole M 60-64 08:36:26 22.07
636 67472 Morten Danielsen Stjernen CK M 25-29 08:37:04 22.04
636 44570 Mari Thoresen SiA BIL K 20-24 MTB 08:37:04 22.04
638 67473 Odd Harald Rånes M 20-24 08:38:00 22.00
639 67474 Per Engen Sambandsregimentet M 50-54 MTB 08:39:04 21.96
639 67475 Astrid Sveen K 50-54 MTB 08:39:04 21.96
641 59741 Lasse Nilsen M 25-29 MTB 08:39:24 21.94
642 67476 Trond Øyhus Johannesen M 25-29 MTB 08:39:53 21.92
642 67477 Jens Libæk M 40-44 08:39:53 21.92
644 67478 Knut Pettersen Kokkemestern Svelvik M 40-44 MTB 08:40:39 21.89
645 67479 Randi Knudsen Triaden Sport & Helsesenter K 45-49 MTB 08:41:20 21.86
646 67480 Trude Haga Triaden Sport & Helsesenter K 25-29 MTB 08:41:22 21.86
647 67481 Bjørn Arne Connolly Hydro Holmestrand M 30-39 MTB 08:41:27 21.86
648 67482 Nils Ledermann M 30-39 MTB 08:41:40 21.85
649 67483 Alf Kaare Kjellberg M 30-39 MTB 08:41:41 21.85
650 67484 Svein Tore Støa M 30-39 08:41:47 21.84
651 67485 Knut Roald Triaden Sport & Helsesenter M 25-29 MTB 08:42:14 21.82
652 67486 Kjell Carlsen M 45-49 08:43:37 21.77
653 63260 Morten Bjertnæs M 50-54 08:44:22 21.74
654 67488 Leif Thore Bjerknäs M 50-54 08:44:25 21.73
655 67489 Lars Jørgen Arntsen M 08:44:53 21.71
655 67490 Jan Anders Halvorsen M 25-29 08:44:53 21.71
657 67491 Eivind Brenne M 25-29 08:44:54 21.71
658 67492 Thomas Andresen SATS Askim M 25-29 08:46:03 21.67
659 67493 Tom Andresen M 50-54 MTB 08:46:21 21.65
660 67494 Line Lotte Tangen SATS Jessheim K 30-39 08:46:30 21.65
661 67495 Karin Johanne Holm Glaxo BIL K 50-54 MTB 08:46:41 21.64
662 122362 Trond Larsen M 30-39 08:47:22 21.61
663 67496 Jan Erik Vabe M 40-44 08:47:58 21.59
664 67497 Arne Stenrud M 45-49 MTB 08:48:14 21.58
665 67498 Evy Dykas K 30-39 08:51:00 21.46
666 67499 Kjell Arild Bakken WIttusen & Jensen BIL M 40-44 MTB 08:51:01 21.46
667 67500 Bjørn Johansen M 40-44 08:51:04 21.46
668 67501 Kristin Barstad Gulbæk WIttusen & Jensen BIL K 30-39 MTB 08:51:13 21.46
668 67502 André Thorstensen WIttusen & Jensen BIL M 30-39 MTB 08:51:13 21.46
670 67503 Hilde Johansen Haga IF M 25-29 08:51:29 21.44
671 67504 Tone Arnesen SATS Askim K 20-24 MTB 08:54:21 21.33
672 67505 Jonny Quintero M 30-39 MTB 08:56:45 21.23
673 36779 Erik Amit Nordlie Norges Vel M 16-19 MTB 08:57:43 21.20
674 66137 Kjell Erik Nordlie Norges Vel M 55-59 MTB 08:57:44 21.20
675 67506 Anne Mette Rynning SATS Jessheim K 40-44 MTB 08:58:17 21.17
676 67507 Erik Forsberg M 45-49 MTB 08:59:33 21.12
677 67508 Svein Weideborg M 50-54 08:59:38 21.12
678 67509 Vidar Sommer GYR M 50-54 MTB 08:59:40 21.12
679 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 40-44 MTB 09:00:07 21.10
680 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 40-44 MTB 09:00:09 21.10
681 119430 Jon Petter Westgaard Fellesdata M 30-39 MTB 09:00:45 21.08
682 67512 Torbjørn Jensen M 60-64 09:01:08 21.06
683 122349 Rolf Larsen M 45-49 MTB 09:01:20 21.05
684 68080 Roy Moen-Hansen M 45-49 MTB 09:01:21 21.05
685 67514 Tonje Seim| K 20-24 09:01:44 21.04
686 67515 Cecilie Seim Olsten K 20-24 09:01:45 21.04
687 67516 Britha Sofie Rosseland Postbanken K 30-39 09:01:46 21.04
688 67517 Toril Kolås K 45-49 09:02:48 21.00
689 67518 Kari Østengen K 50-54 09:02:54 20.99
690 67519 Rønnaug Medby K 50-54 09:02:55 20.99
691 119242 Rune Johansen Borgehaugen M 09:03:01 20.99
691 67520 Mona Karlsen K 30-39 09:03:01 20.99
693 67521 Silje Nythun K 20-24 MTB 09:03:54 20.95
694 67522 Caroline Bergersen K 20-24 MTB 09:03:56 20.95
695 67523 May Jorun Vold Busvold Gliitre Offroad K 40-44 MTB 09:04:08 20.95
695 67524 Helle Lyhus K 40-44 MTB 09:04:08 20.95
697 67525 Lisbeth Winther Bryn BOdY WORK Trimsenter AS K 40-44 09:06:35 20.85
698 67526 Marianne Sandsdalen BOdY WORK Trimsenter AS K 20-24 MTB 09:06:36 20.85
699 67527 Torsten Brodersen BOdY WORK Trimsenter AS M 40-44 MTB 09:06:37 20.85
699 67528 Jasmin Haraldsen BOdY WORK Trimsenter AS K 45-49 MTB 09:06:37 20.85
701 67529 Jan Olsen Nytveit BOdY WORK Trimsenter AS M 40-44 MTB 09:06:38 20.85
702 67530 Lasse Blomberg BOdY WORK Trimsenter AS M 55-59 MTB 09:06:39 20.85
702 67531 Tor Åge Baardsen BOdY WORK Trimsenter AS M 20-24 09:06:39 20.85
704 67532 Helle Amundsen Triaden Sport & Helsesenter K 16-19 MTB 09:06:44 20.85
705 67533 Wenche Meyer Sportsklubben Ceres K 45-49 09:07:13 20.83
706 67534 Cato Stangeland Lokal Forsikring M 16-19 09:07:29 20.82
707 62716 Roger Haug Lokal Forsikring M 30-39 09:07:30 20.82
707 67535 Stig Haug Lokal Forsikring M 30-39 09:07:30 20.82
707 67536 Siv Hege Seljesæther Lokal Forsikring K 30-39 09:07:30 20.82
707 67537 Tor Ove Stangeland Lokal Forsikring M 40-44 09:07:30 20.82
711 66220 Ellen Bårdseth Lokal Forsikring K 50-54 09:07:31 20.82
712 63994 Terje Fjæstad Lokal Forsikring M 40-44 09:07:34 20.81
713 67538 Anne Liv Andersen Wilson K 30-39 09:08:28 20.78
714 67539 Bjørnar Bruland Nordfjordeid M 15 09:09:08 20.75
715 67540 Hege Pettersen Ringerike SK K 30-39 MTB 09:09:46 20.73
716 67541 Marit Ruste Pedersen Ringerike SK K 30-39 09:09:47 20.73
717 67542 Børge Lyse Møller BIL M 45-49 MTB 09:10:31 20.70
718 51705 Bodil Steen Sofienlund M 30-39 09:11:42 20.66
719 51692 Ingjerd Ranke K 45-49 09:11:45 20.66
720 66142 Maja Katzenmaier K 40-44 09:13:47 20.58
721 67543 Pål Remi Westrum InGR M 30-39 MTB 09:13:52 20.58
722 65795 Janne Irene Bjørklund Tormod Skilag K 30-39 MTB 09:14:15 20.56
723 67545 Anja Säreide K 25-29 09:14:19 20.56
724 67546 Solveig Sølyst K 50-54 MTB 09:14:35 20.55
725 67547 Jan Paulsen M 45-49 09:15:13 20.53
726 67548 Henrik Skogh M 09:16:00 20.50
727 43244 Dag Holien M 40-44 09:16:25 20.48
728 67549 Yvonne Lillehagen K 25-29 MTB 09:18:29 20.41
729 67550 Fritz Langnes Hydro Oslo BIL M 60-64 09:18:42 20.40
730 67551 Vibeke Østgård K 25-29 MTB 09:19:00 20.39
731 67552 Dag Anders Ludvigsen SATS Økern M 25-29 MTB 09:19:38 20.37
732 67553 Kari B. Saastad K 30-39 MTB 09:20:17 20.34
733 67554 Ketil Nodeland M 30-39 MTB 09:20:30 20.33
734 67555 Geir Westbye M 30-39 MTB 09:21:31 20.30
735 67556 Hilde Frøyland Team 2000 K 30-39 MTB 09:21:53 20.28
736 67557 Jan Palmberg Team 2000 M 50-54 MTB 09:21:56 20.28
737 67558 Astrid Palmberg Team 2000 K 50-54 MTB 09:21:57 20.28
738 67559 Grethe Lilleødegård K 09:24:07 20.20
739 67560 Bjørn Hallstrøm M 09:24:09 20.20
740 31078 Ivar Nygaard M 30-39 09:25:35 20.15
741 64806 Hege Kjær K 30-39 MTB 09:26:49 20.11
742 67562 Mai Kristin Hansen Friskis & Svettis Fredrikstad K 40-44 MTB 09:27:29 20.08
743 67563 Britt Gulbrandsen Friskis & Svettis Fredrikstad K 40-44 MTB 09:27:32 20.08
744 64809 Kjersti Conradi Kamp Vestheim Alpin K 40-44 MTB 09:27:39 20.08
745 67564 Bjørnar Nilsen M 30-39 MTB 09:28:22 20.05
745 67565 Henning Ostun M 45-49 09:28:22 20.05
747 67567 Wenche B. Jansen K 45-49 09:28:56 20.03
747 67566 Tom Richard Jansen M 25-29 09:28:56 20.03
749 67568 Else Randi Bjone K 09:30:39 19.97
750 67569 Lars Terje Pedersen M 09:31:52 19.93
751 67570 Katrine Mørch SATS Økern K 25-29 09:32:17 19.92
752 67571 Per Bruun Norcontrol BIL M 30-39 09:33:29 19.87
753 67572 Jorunn Elisabeth Stensmo Eidsvoll SK K 20-24 09:33:49 19.86
754 67573 Janniche Westbye Bergseth K 30-39 MTB 09:36:24 19.77
755 67574 Lars Antonsen M 25-29 09:36:40 19.76
756 67575 Kjetil Knudsen M 30-39 09:36:41 19.76
757 67576 Kurt Bergseth M 40-44 MTB 09:36:58 19.75
758 67577 Børre Clasen Møller BIL M 30-39 MTB 09:42:08 19.58
759 41261 Lydia Brynstad K 16-19 09:43:50 19.52
760 67578 Maria Brynstad K 15 09:43:54 19.52
761 67579 Gjermund Skaarberg SATS Askim M 30-39 09:43:56 19.52
762 67580 Kai Stian Olstad M 25-29 MTB 09:44:08 19.51
763 67581 Rita Helen Støtterud Electro Sivert BIL K 30-39 MTB 09:45:38 19.46
763 67582 Bjørn Westevik Electro Sivert BIL M 40-44 09:45:38 19.46
765 67583 Beate Stensli Karlsen K 30-39 09:45:39 19.46
766 67584 Elin Winås M 25-29 09:45:40 19.46
767 67585 Egil Roterud Electro Sivert BIL M 50-54 09:45:45 19.46
768 67586 Inger Anne Grønn K 40-44 MTB 09:46:34 19.43
769 67587 Nils Ivar Olstad M 30-39 09:46:38 19.43
770 67588 Jostein Alnes M 50-54 09:47:42 19.39
771 45695 Bjørn Knutsen M 09:47:56 19.38
772 67589 Eirik Apeland SATS Haugesund M 09:50:15 19.31
773 67590 Marianne Mehren Toyota K 30-39 MTB 09:52:16 19.24
774 67591 Ragnhild Vatne K 40-44 MTB 09:52:22 19.24
775 67592 Tom Fidje Eidsvoll SK M 09:53:00 19.22
776 46993 Geir Gjerdbakken Snertingdal M 10:01:28 18.95
777 67593 Jan Skredderstuen Snertingdal M 10:02:04 18.93
778 67594 Kari Skyttersæter K 40-44 10:02:15 18.92
778 67595 Bente Naomi Wiik Dal K 45-49 MTB 10:02:15 18.92
780 67596 Bjørg Lindløkken K 50-54 10:02:39 18.91
780 67597 Jette Pedersen K 40-44 10:02:39 18.91
782 67598 Bente Sporsheim K 40-44 MTB 10:06:36 18.79
783 67599 Nils Christian Faaberg M 30-39 10:11:40 18.63
784 67600 Kristin Holter K 30-39 MTB 10:13:00 18.59
785 67601 Lisbeth Grytten Gjensidige NOR K 45-49 MTB 10:13:01 18.59
786 67602 Asbjørn Natås SATS Haugesund M 10:14:56 18.53
787 67603 Bjørn Jøraas M 60-64 MTB 10:15:18 18.52
788 67604 Kristoffer Martinsen M 10:15:19 18.52
789 67605 Thomas Østmoløkken M 25-29 MTB 10:20:56 18.35
790 67606 Torbjørn Østbø Kvikne IL M 45-49 10:21:05 18.35
791 67607 Lars Somby M 25-29 MTB 10:21:43 18.33
792 67608 Kim Børvind M 25-29 MTB 10:21:45 18.33
793 67609 Jens Rønning M 30-39 10:22:10 18.32
794 67610 Bente Indesdal Telenor IL K 30-39 MTB 10:26:15 18.20
795 67611 Kari Brantenberg SATS Økern K 20-24 10:26:18 18.20
795 67612 Anne Jespersen Telenor IL K 30-39 10:26:18 18.20
797 119243 Rune Johansen Oslo M 30-39 MTB 10:29:23 18.11
798 67613 Anne Cecilie Dahl Bryne K 40-44 10:36:34 17.90
799 67614 Lars Duvvas M 25-29 MTB 10:37:33 17.88
800 122453 Marius Hansen M 25-29 MTB 10:37:35 17.88
800 67616 Jarle Hoff M 25-29 MTB 10:37:35 17.88
802 52012 Tor Morten Sørensen BD Racing M 40-44 10:49:01 17.56
803 67617 Mona I. Torgersen Moelv Spinningsenter K 40-44 MTB 10:55:41 17.38
804 67618 Gunhild Nilsen Moelv Spinningsenter K 45-49 MTB 10:55:42 17.38
805 110447 Mildrid Eriksen Olsen Kirkenes sykehus K 50-54 10:56:13 17.37
806 67619 Gro Irene Gjerdingen K MTB 10:58:10 17.32
807 67620 Olai Nepstad Posten Norge BA M 10:59:29 17.28
808 68469 Normann Ulfsten M 65-59 11:06:10 17.11
809 67622 Egil Syversen M 45-49 MTB 11:07:28 17.07
810 67623 Gerd Granslo K 50-54 11:07:32 17.07
811 67624 Daghild Larsen K 45-49 MTB 11:07:43 17.07
812 122359 Torbjørn Larsen M 40-44 MTB 11:07:44 17.07
813 67625 Allan Jensen M 40-44 MTB 11:07:45 17.07
814 109582 Christian Remme Raaness M 20-24 11:12:22 16.95
815 67627 Fredrik Berg M 20-24 11:12:23 16.95
816 44588 Per Arne Espeland M 45-49 11:14:22 16.90
817 67628 Ruth Nordhus K 55-59 MTB 11:16:36 16.84
818 67629 Gunn Bjørg Bringe K 30-39 11:16:57 16.84
819 67630 Marit Jorsett Olav Thon BIL K 50-54 MTB 11:17:10 16.83
820 122271 Arild Jensen Eidsvoll SK M 55-59 11:23:30 16.67
821 67631 Marianne Baidoe K 30-39 MTB 11:28:33 16.55
822 67632 Helga Bakken DNB BIL K 60-64 11:28:34 16.55
823 67633 Kristian Hagnes M 30-39 11:32:36 16.45
824 67634 Ruth Haugnes K 55-59 11:33:08 16.44
825 67635 Sverre Roar Nordengen M 60-64 11:33:20 16.44
826 67636 Frank Henning Forsberg M 30-39 MTB 11:45:50 16.15
827 67637 Bente Kristine Berg K 25-29 11:45:57 16.14
828 67638 Jan Eskil Halvorsen Tollernes Idrettslag M 30-39 MTB 11:47:22 16.11
829 67639 Kathe Nilsen Tollernes Idrettslag K 30-39 MTB 11:47:24 16.11
830 67640 Åse Kristin Voldseth K 30-39 MTB 11:49:56 16.05
831 67641 Unni Clausen K 30-39 11:49:57 16.05
832 67642 Ove Haugsrud M 40-44 11:50:00 16.05
833 67643 Kåre Brendryen M 60-64 11:51:26 16.02
834 32214 Arnulf Sæther M 65-59 11:51:30 16.02
835 67644 Frøydis Sæther K 30-39 11:51:53 16.01
836 67645 Egil Magnussen BD Racing M 25-29 11:59:37 15.84
837 67646 Vera Verlo Tollernes Idrettslag K 30-39 MTB 12:02:32 15.77
838 67647 Solveig Estensen K 55-59 MTB 12:25:04 15.30
839 67648 Andrea Jungen Bike Xtrem K 40-44 12:29:49 15.20
840 67649 Per Ingulf Schärer Kvikne M 70+ 12:32:17 15.15
841 67650 Solveig Anita Nilsson Laursen K 30-39 MTB 13:14:08 14.35
841 67651 Ann Iren Westrum K 25-29 MTB 13:14:08 14.35
843 67652 Terje Nedrud V.Toten Hendgeralg M 45-49 13:19:04 14.26
844 67653 Trygve Bakken M 30-39 17:24:24 10.91
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2000
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 24.74 Km/t
Snittid: 7:40:38
Antall deltakere: 844

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund