Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2001
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 67662 Nuri Acar IF Frøy M 04:20:06 43.82
2 45396 Bjørn Håvard Evjen IF Frøy M 30-34 04:20:57 43.68
3 67663 Rune Jensen IF Frøy M 40-44 04:21:01 43.67
3 25444 Kristian Bay Næss IF Frøy M 20-24 04:21:01 43.67
5 65486 Thomas Thorstveit IF Frøy M 20-24 04:21:02 43.67
6 47598 Solrun Flatås Risnes Team Sponsorservice K 30-34 04:21:03 43.66
6 49354 Alexander Holm IF Frøy M 20-24 04:21:03 43.66
6 34971 Terje Hullstein IF Frøy M 35-39 04:21:03 43.66
6 67074 Terje Sirevaag PGS-BIL / Bærum og Omegn CK M 35-39 04:21:03 43.66
6 47052 Bersvenn Støen Nanset IF M 16-19 04:21:03 43.66
11 67664 Georg Steinbach Ringnes Arendals Bryggeri M 35-39 04:21:04 43.66
11 45397 Lorentz Tanner IF Frøy M 40-44 04:21:04 43.66
11 67665 Kjell Erik Åmold Sportsklubben Rye M 55-59 04:21:04 43.66
14 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 04:21:05 43.66
14 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 35-39 04:21:05 43.66
14 67666 Christer Torp Eidsvoll SK M 25-29 04:21:05 43.66
17 67667 Thrond Ihler IF Frøy M 40-44 04:21:06 43.66
18 64003 Tore Karl Saupstad M 45-49 04:21:40 43.56
19 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:23:49 43.21
20 67668 Terje Brotnow Eidsvoll SK M 25-29 04:24:10 43.15
20 27239 Øivind Lauritzen IF Frøy M 35-39 04:24:10 43.15
22 67054 Morten Pedersen M 25-29 04:24:57 43.02
23 67669 Christer Watz Nes SK M 30-34 04:26:35 42.76
24 67670 Sigmund Forseth M 25-29 04:26:36 42.76
25 36482 Morten Nygård Frikransen M 35-39 04:31:12 42.03
26 65350 Steinar Forsmo IF Frøy M 45-49 04:32:22 41.85
27 67037 Morten Thomassen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:32:40 41.80
28 67015 Steinar Jensen Asker CK M 35-39 04:44:58 40.00
29 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 35-39 04:45:00 40
30 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 35-39 04:45:01 39.99
31 65575 Stein Bækkelund Asker CK M 35-39 04:45:02 39.99
31 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 20-24 04:45:02 39.99
33 45477 Tommy Jensen Asker CK M 45-49 04:45:04 39.99
33 67671 Espen Langli Glittre Offroad M MTB 04:45:04 39.99
35 50622 Dagfinn Mosveen Asker CK M 40-44 04:45:05 39.98
36 122133 Øyvind Hansen Asker CK M 45-49 04:45:06 39.98
37 67672 Vidar Johannsen Asker CK M 40-44 04:45:07 39.98
38 125600 Erik Bergan Ringerike SK M 45-49 04:50:28 39.24
38 67674 Lars Berghagen Frisk Hønefoss M 30-34 MTB 04:50:28 39.24
40 52487 Morten Strømsodd Frisk Hønefoss M 35-39 MTB 04:52:38 38.95
41 51377 Rolf Christensen Sandefjord SK M 45-49 04:56:14 38.48
42 46861 Olav Langeland SiMRAD M 45-49 04:58:39 38.17
43 31906 Rolf Stalenget Hasle Løren M 35-39 04:59:58 38.00
44 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 45-49 05:00:02 37.99
45 98609 Trond Hagen Jømna/Heradsbygd SK M 50-54 05:00:40 37.91
46 67675 Jarl Hagerup Tønsberg SK M 35-39 05:01:08 37.85
47 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 45-49 05:01:11 37.85
48 67676 Rikard Teig Tønsberg SK M 50-54 05:01:12 37.84
49 43345 Jan Håvard Nyborg Norway M 25-29 05:01:33 37.80
50 41504 Kristian Saastad Modum CK M 40-44 05:01:34 37.80
51 67677 Tore Foss CK Nittedal M 45-49 05:01:39 37.79
52 34988 Jan Morten Aag Sønnico / IF Frøy M 40-44 05:02:02 37.74
53 67678 Jostein Engebretsen M 40-44 05:02:42 37.66
54 46735 Lars Hansen M 45-49 05:03:08 37.60
55 63992 Roar Nylende M 35-39 MTB 05:03:56 37.50
56 26787 Ola Magnus Laugaland Frikransen SK M 20-24 05:04:14 37.47
57 42322 Frank Siewert VIKEN / Bærum og Omegn CK M 35-39 05:05:04 37.36
58 33819 Nina Brendalsmo Tønsberg SK K 20-24 05:05:08 37.36
59 33072 Øyvind Jakobsen M 30-34 05:05:27 37.32
60 67679 Stig Ove Simensen IF Frøy M 30-34 05:05:41 37.29
61 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 45-49 05:05:49 37.27
62 67680 Kåre Riisnæs Sportsklubben Ceres M 25-29 05:06:30 37.19
63 67050 Knut Røssum Øyer / Tretten IL M 45-49 05:06:43 37.16
64 67038 Bernt Terje Evensen M 55-59 05:07:11 37.11
65 50998 Therese Otterlei Jømna/Heradsbygd SK K 30-34 05:07:29 37.07
66 67681 Asbjørn Langmyr Jømna/Heradsbygd SK M 50-54 05:08:41 36.93
67 67682 Rune Nedgård Sportsklubben Ceres M 40-44 05:09:28 36.83
68 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 30-34 05:09:35 36.82
69 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 45-49 05:09:36 36.82
69 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 45-49 05:09:36 36.82
71 47742 Kenneth Hoff Eidsvoll SK M 25-29 05:09:37 36.81
71 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres / Icopal BIL M 30-34 05:09:37 36.81
71 67061 Erik Skuterud IK HEro M 55-59 05:09:37 36.81
74 67683 Vidar Andresen Eidsvoll SK M 40-44 05:09:38 36.81
74 67684 Stig Bjarne Dørmanen Sportsklubben Rye M 30-34 05:09:38 36.81
76 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 45-49 05:09:39 36.81
76 67068 Frode Liland Ullensaker CK M 35-39 05:09:39 36.81
78 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 40-44 05:10:15 36.74
79 67058 Jan Erik Brenna Andebarkji TSK M 25-29 05:11:11 36.63
80 67206 Knut Skaramyren M 30-34 05:12:26 36.48
81 27125 Øistein Olsen M 20-24 05:12:40 36.46
82 50954 Rune Steinsvik Sandefjord SK M 30-34 05:13:27 36.36
83 45517 Erik Wang Sportsklubben Rye / alpharma M 30-34 05:14:01 36.30
84 51575 Morten Sperre Tønsberg SK M 40-44 05:14:20 36.26
85 67685 Elisabeth Nielsen Sportsklubben Rye K 35-39 05:14:45 36.21
86 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 40-44 05:14:46 36.21
86 67252 Lars Golinelli Sportsklubben Rye M 35-39 05:14:46 36.21
86 43312 Gunnar Nyhus Sportsklubben Rye M 35-39 05:14:46 36.21
89 119244 Rune Johansen Energica Treningssenter M 25-29 MTB 05:14:48 36.21
90 30842 Lars Endresen Bergen CK / Vesta M 30-34 05:15:05 36.18
91 25594 Lars Cato Seeberg Hydro Oslo BIL M 30-34 05:15:07 36.17
92 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 55-59 05:15:08 36.17
92 32172 Tor Nybø Hydro Bergen BIL M 30-34 05:15:08 36.17
94 67055 Erik Haugen Team XL-1 M 40-44 05:15:11 36.16
95 67687 Sauveur Circhirillo Østamarka IL M 50-54 05:15:13 36.16
95 37953 Elisabeth Kristiansen Østamarka IL K 30-34 05:15:13 36.16
95 67120 Hans Håkon Ruud Østamarka IL M 50-54 05:15:13 36.16
98 67688 Pierre Nicolas Lemyre Sportsklubben Rye M 25-29 05:16:24 36.03
99 67051 Magne Holmen Team USBL M 50-54 05:16:34 36.01
100 51686 Kai Skaugerud M 05:16:38 36.00
101 51982 Truls Nissen IF Frøy M 35-39 05:18:57 35.74
102 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen M 16-19 05:19:05 35.72
103 67105 Christian Lind Sportsklubben Ceres M 40-44 05:19:40 35.66
104 45751 Torbjørn Lundgaard M 50-54 MTB 05:19:46 35.65
105 67529 Jan Olsen Nytveit USBL M 40-44 MTB 05:19:55 35.63
106 51663 Knut Kristiansen Team Colosseum M 35-39 05:19:57 35.63
107 67101 Espen Jacobsen Team Colosseum M 25-29 MTB 05:20:06 35.61
108 67689 Vidar Lillebo Team Rocket M 35-39 MTB 05:20:07 35.61
109 35499 Kjell Aspen IF Frøy M 45-49 05:20:27 35.57
109 47440 Øystein Engen IF Frøy M 40-44 05:20:27 35.57
111 48287 Terje Stubberud Jømna/Heradsbygd SK M 35-39 05:21:45 35.43
112 67690 Herman Messelt Brumunddal SK M 40-44 05:21:49 35.42
113 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 35-39 05:21:50 35.42
114 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum og Omegn CK M 40-44 05:21:52 35.41
115 65635 Arvid Næss Bingsfoss SK M 60-64 05:21:53 35.41
116 41603 Gerd Elisabeth Johnsrud Bærum og Omegn CK K 45-49 05:21:55 35.41
117 67691 Terje Skifte Andebarkji TSK M 50-54 05:22:12 35.38
118 67692 Erik Tscherning USBL M 30-34 MTB 05:22:14 35.37
119 67693 Ingvild Endal K 25-29 05:22:16 35.37
120 67138 Hanne Malde Nittedal K 30-34 05:22:18 35.37
121 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 25-29 05:22:27 35.35
122 67694 Lars S. Holm Ringerike SK M 25-29 05:22:52 35.30
123 67087 Per Øyvind Krattum M 25-29 05:23:01 35.29
124 42372 Egil Knapper Nycomed BIL M 30-34 05:24:54 35.08
125 67695 Thomas Kleven M 25-29 05:25:18 35.04
126 67696 Håkon Haugaa M 30-34 05:25:30 35.02
127 67697 Nils O. Hammer Røyken CK M 50-54 05:25:32 35.01
128 67097 Per Henriksen Ringerike SK M 35-39 05:26:43 34.89
128 67698 Trond Arne Ottersen M 25-29 05:26:43 34.89
130 125527 Bjørn R. Møller M 40-44 MTB 05:27:09 34.84
131 67699 Nicolay Martinsen M 05:27:16 34.83
132 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka Norsk Kabel BIL M 50-54 MTB 05:27:17 34.83
132 41676 Andreas Thorud Din Sykkel - Lillestrøm M 20-24 05:27:17 34.83
134 67700 Rolf Haverstad Glittre Offroad M 40-44 05:27:20 34.82
135 67701 Knut Erik Finstad Frikransen M 45-49 05:27:53 34.76
136 46712 Arve Opheim Sunnaas BIL M 35-39 05:28:39 34.68
137 45935 Morten Sjaamo Frisk Hønefoss M 30-34 MTB 05:29:00 34.65
137 67702 Yngve Thoresen Frisk Hønefoss M 25-29 MTB 05:29:00 34.65
139 43646 Bent Skaarud Nymoen Frisk Hønefoss M 35-39 05:29:02 34.64
140 67141 Oddmund Nestegard Ringerike SK M 45-49 05:29:04 34.64
140 122115 Ukjent Ukjent Mann M 05:29:04 34.64
142 67703 Svein Hurum Frisk Hønefoss M 50-54 05:29:05 34.64
142 30462 Jan Lunde M 45-49 05:29:05 34.64
144 34924 Tom Haugland Kværner Eureka M 40-44 05:29:06 34.63
144 67140 Vidar Vatningen Frisk Hønefoss M 50-54 05:29:06 34.63
146 45941 Lill Heidi Bråten Frisk Hønefoss K 25-29 05:29:07 34.63
147 50612 Håvard Stokke Vesta M 30-34 05:29:21 34.61
148 45520 Bjørn Erik Langtangen Møller BIL M 35-39 05:30:03 34.54
148 45541 Erik Wolden M MTB 05:30:03 34.54
150 47054 Øyvind Borgersen M 20-24 05:30:54 34.45
151 67704 Jonny Andersson Bærum og Omegn CK M 35-39 05:31:23 34.40
152 120311 Bjørn Jensen Tage V. Jensen A/S M 45-49 05:31:27 34.39
152 67049 Svein Aalrust Asker CK M 35-39 05:31:27 34.39
154 64200 Per Minge Nesodden IF M 50-54 05:31:29 34.39
155 67089 Ole Mattis Furuseth B.S.K. M 25-29 05:31:46 34.36
156 67705 Thor Anders Johansen Lillehammer SK M 35-39 05:31:48 34.35
156 63305 Ola Nilstad Lillehammer SK M 16-19 05:31:48 34.35
158 67706 Øystein Engesveen Norges Bank BIL M 30-34 MTB 05:31:49 34.35
159 43645 Tor Ferum Frisk Hønefoss M 35-39 05:32:04 34.33
160 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M MTB 05:32:52 34.24
161 67707 Jon Våge M 25-29 05:32:53 34.24
162 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Sportsklubben Rye M 40-44 05:32:55 34.24
163 45480 Tom R. Gunntveit Asker CK M 40-44 05:33:29 34.18
164 67126 Lars Martin Reitan Vesta M 30-34 05:33:31 34.18
165 67374 Alf Dahl Stange Fritid M 45-49 05:34:26 34.08
166 35207 Odd Ivar Johansen Mustad AS M 30-34 05:34:27 34.08
167 36590 Ståle Nerland Sparebank 1 M 35-39 05:34:33 34.07
168 67708 Tor Holtet M 40-44 05:34:42 34.06
169 42717 Svein Tore Fauskerud M 45-49 05:34:45 34.05
170 67710 John Henry Strupstad IL i BUL M 20-24 MTB 05:35:20 33.99
171 41972 Ole Anton Bakke Sandefjord SK M 35-39 05:36:07 33.91
172 67103 Terje Kristmoen Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 05:36:23 33.88
173 67711 Christer Wernhult Heleneholms IF M 50-54 05:36:24 33.88
174 67085 Einar E. Nilsen Nordlandsbanken M 55-59 05:36:48 33.84
175 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 40-44 05:36:59 33.82
176 67712 Sten Frode Underhaug Vesta M 25-29 05:37:58 33.73
177 67713 Bjørnar Halvorsen Jømna/Heradsbygd SK M 35-39 05:38:03 33.72
177 26100 Marion Nilsen Røyken CK K 40-44 05:38:03 33.72
179 67714 Per Anchersen Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:04 33.72
179 67715 Per Øyvind Dalen Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:04 33.72
179 67716 Espen Dankertsen Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:04 33.72
179 67717 Tore Eker Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:04 33.72
179 45416 Cato Rose Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:04 33.72
184 67718 Stig Vogt Aabel Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:38:05 33.71
185 35531 Ivar Holter Sarpsborg Sykkelsport M 50-54 05:38:07 33.71
186 47480 Sverre Aarskog Brumunddal SK M 20-24 05:38:10 33.71
187 67719 Anders Engelstad Kjedesprengerne M 16-19 MTB 05:38:19 33.69
187 45682 Hans-Arne Løkken Sportsklubben Ceres / ABIL M 35-39 05:38:19 33.69
189 67720 Tove Aussen Østamarka IL K 25-29 05:38:20 33.69
190 67721 Alf Kristian Bråten Sportsklubben Ceres M 25-29 05:38:21 33.69
190 67722 Jan Erik Lihagen Sportsklubben Ceres M 35-39 05:38:21 33.69
192 47642 Espen Engelstad Sportsklubben Ceres M 45-49 MTB 05:38:22 33.69
192 67723 Monica Foronda Guneriussen Østamarka IL K 20-24 05:38:22 33.69
192 51422 Christina Næss Valbye Sportsklubben Ceres K 30-34 05:38:22 33.69
195 45680 Jan Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 40-44 05:38:23 33.68
195 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østamarka IL K 40-44 05:38:23 33.68
197 67725 Anita Grosso Østamarka IL K 35-39 05:38:24 33.68
198 67726 Henrik Høiberg M 16-19 05:38:25 33.68
199 51403 Eva Birkefeldt Ragde Sportsklubben Ceres K 35-39 05:38:26 33.68
200 67727 Terje Orebråten M 35-39 05:39:12 33.60
201 67728 John Cock M 50-54 05:39:22 33.59
202 67729 Bjørn Petlund LHL Boligselskapet M 35-39 MTB 05:39:39 33.56
203 67131 Leif A. Halvorsen OPIL M MTB 05:39:48 33.54
204 115831 Sverre Amundsen SSP/Eurest M 60-64 05:39:50 33.54
204 67730 Tone Dahle Bærum og Omegn CK K 50-59 05:39:50 33.54
206 67304 Tom Alkanger Sunnaas BIL M 45-49 05:40:09 33.51
206 67731 Odd Sagbråten Kværner Eureka M 45-49 05:40:09 33.51
208 46057 Fred J. Larsen M 35-39 05:40:30 33.48
209 67732 Erik Flaskerud Gjerdbakke Hønefoss Kapital AS M 16-19 05:40:31 33.47
210 64313 Erland Arctander Nes SK M 40-44 05:40:32 33.47
210 51339 Trond Thorsen Nes SK M 35-39 05:40:32 33.47
212 67733 Steven Von Hall Vesta M 30-34 05:40:46 33.45
213 40957 Jørn Nielsen A-TEK BIL M 30-34 05:40:52 33.44
213 45754 Hans Nielsen A-TEK BIL M 55-59 05:40:52 33.44
215 67203 Jon Morten Kaarød EDB Fellesdata M 30-34 05:41:00 33.43
216 67734 Dagfinn Fjellstad A-TEK BIL M 55-59 05:41:04 33.42
217 67735 Tor Kristian Skjeltorp Askim SK M 25-29 05:41:55 33.34
218 67736 Gjermund Aasbrenn FiK Ren-Eng M 15 05:42:48 33.25
219 67737 Per Arne Rolstad FiK Ren-Eng M 16-19 05:42:49 33.25
220 67188 Erik Høien A-TEK BIL M 50-54 MTB 05:42:57 33.24
221 34895 Alexander Berntsen Ullensaker CK M 20-24 05:43:24 33.19
222 64029 Leif Arne Brandal Nittedal M 40-44 05:43:32 33.18
223 67738 Øistein Thomassen M 25-29 05:43:33 33.18
224 67739 Kjell Åge Hagland Hydro Agri BIL M 45-49 05:43:34 33.18
225 46706 Morten Armyr M 40-44 05:43:37 33.17
226 80469 Erik Emil Almquist M 45-49 05:43:50 33.15
227 67741 Cato Ødegård Askim CK M 35-39 05:43:52 33.15
228 67654 Kjell Karlsen Jømna/Heradsbygd SK M 35-39 05:44:06 33.12
229 67742 Dagfinn Pedersen Skotvedt AS Asker M 35-39 05:44:18 33.11
230 67743 Pål Sterten M MTB 05:44:39 33.07
231 67279 Arild Tjernsli Lillehammer SK M 50-54 05:45:00 33.04
232 67118 Roger Lundby Pakkepost BIL M 35-39 MTB 05:45:04 33.03
233 67744 Øyvind Sverreson M 40-44 MTB 05:45:09 33.02
234 67211 Knut Sannem USBL M 45-49 MTB 05:45:10 33.02
235 67745 Per Arne Solberg Moss MTB M 35-39 05:45:48 32.96
236 43654 Eva Brydøy K 25-29 05:46:08 32.93
237 41589 Odd Steinar Snortheim Ullensaker CK M 30-34 05:46:22 32.91
238 67746 Børge Strandheim Halsøy SK M 25-29 MTB 05:46:28 32.90
239 67119 Terje Andersen Vesta M 30-34 05:46:48 32.87
239 46773 Espen Gabrielsen Asker CK M 40-44 05:46:48 32.87
241 41451 Per Håkon Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 30-34 05:46:52 32.86
242 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 55-59 05:47:21 32.81
243 35196 Ole Martin Almeli M 40-44 05:47:39 32.79
244 67128 Kjell Martin Nordby Andvord BIL M 40-44 MTB 05:47:48 32.77
245 131495 Morten Johansen M 05:47:56 32.76
246 67747 Leif Erik Daleng M 55-59 05:48:09 32.74
247 51639 Bjørn Inge Liberg M 55-59 05:48:22 32.72
248 122116 Ukjent Ukjent Mann M 05:48:44 32.68
249 67142 Tor Arne Haraldsen Nes SK M 16-19 05:48:46 32.68
250 67749 Vidar Strande Askim SK M 30-34 05:48:50 32.68
251 47476 Lars Johan Ophus M 15 MTB 05:49:00 32.66
252 47469 Geir Figenschou Kværner Eureka M 50-54 MTB 05:49:15 32.64
253 67124 Geir Arne Kveen VIKEN M 40-44 05:50:21 32.53
254 67751 Svein Ringli Mustad AS M 35-39 05:50:33 32.52
255 67752 Hans Petter Wollebælk M 30-34 MTB 05:50:40 32.50
256 67109 Lars Ellingsberg M 35-39 MTB 05:50:47 32.49
257 67160 Tore Pettersen Team Sportskvartalet M 25-29 MTB 05:51:30 32.43
258 67158 Jan Olav Grønvold Team Sportskvartalet M 30-34 MTB 05:51:32 32.42
258 52237 Morten Paulsen Team Sportskvartalet M 30-34 MTB 05:51:32 32.42
260 67159 Trond Nyhus Team Sportskvartalet M 35-39 MTB 05:51:34 32.42
261 47876 Tor Aage Dæhli Team Sportskvartalet M 40-44 MTB 05:51:35 32.42
262 67192 Thor Henrik Kvandahl Nextra BIL M 30-34 MTB 05:52:39 32.32
263 35798 Erik Granheim NeIL M 40-44 05:52:58 32.29
264 51544 Tore Magne Heggen Gran IL M 55-59 MTB 05:53:08 32.28
265 122297 Rune Johansen M 45-49 05:53:17 32.26
266 67753 Arnt Aage Bræin M 40-44 MTB 05:53:30 32.24
267 67754 Terje Vian Eidsvoll SK M 50-54 05:53:36 32.23
268 36055 Per Oskar Frølandshagen Sarpsborg Sykkelsport M 50-54 05:53:42 32.23
269 67755 Ronnie Poulsen Tanum Innebandy klubb M 30-34 05:55:03 32.10
270 67136 Gunnar Bekkevold L.A.Lund BIL M 30-34 MTB 05:55:54 32.03
271 67756 Frode Bjørn Meiltoft Team Breck Nittedal M 45-49 MTB 05:56:40 31.96
272 67757 Magne Enger Icopal BIL M 35-39 05:56:55 31.94
273 41558 Jørn Kvikstad M 50-54 05:57:23 31.89
274 67758 Odd Inge Aaheim nettregnskap.no M 30-34 MTB 05:57:57 31.84
275 67759 Gunnar Rodem Sportsklubben Ceres M 30-34 05:58:07 31.83
276 51408 Tor Gunnar Hotvedt M MTB 05:58:10 31.82
277 67760 Andreas Berger Eterra BIL M 40-44 05:58:13 31.82
278 67761 Hallvard Benjaminsen Telenor Mobil AS M 30-34 MTB 05:58:20 31.81
279 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Jømna/Heradsbygd SK K 30-34 05:58:30 31.79
280 67762 Ole Johan Søbakken Ringerike SK M 30-34 MTB 05:58:37 31.78
281 67763 Kjetil Thøgersen Spenst Aurskog/Høland M 35-39 MTB 05:59:24 31.71
282 67764 Hans Lilleng Ringerike SK M 45-49 05:59:31 31.70
283 67172 Leif Depuis Drammen Svømmeklub M 60-64 06:00:11 31.65
284 67195 Solveig Johansen K 50-59 MTB 06:00:16 31.64
285 32999 Kjetil Tangen SBC Sportsklubb M 40-44 06:01:01 31.57
286 67765 Christian H. Pedersen Brumunddal SK M 20-24 06:01:19 31.55
286 67766 Tore Skautvol Sportsklubben Rye M 40-44 06:01:19 31.55
288 67174 Tormod Frydenlund NeIL M 45-49 06:01:20 31.54
289 67767 Terje Holdhus Gjerdrum IL M 45-49 06:02:02 31.48
290 67196 Karsten Sjøli NeIL M 50-54 MTB 06:02:14 31.47
291 67220 Per Arne Berg Larsen NeIL M 45-49 MTB 06:02:15 31.46
292 67151 Svein Morten Willumsen Pakkepost BIL M 35-39 06:03:25 31.36
293 41639 Stein Lien FTS BIL M 35-39 06:04:24 31.28
294 34961 Øyvind Korpberget FTS BIL M 30-34 06:04:27 31.28
295 42862 Kjell Teien M 60-64 MTB 06:04:28 31.27
296 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 15 MTB 06:05:12 31.21
297 34060 Svenn Haagsma SK interlogix M 45-49 06:06:31 31.10
298 33645 Agnar Dahl SK interlogix M 35-39 06:06:32 31.10
298 67768 Kim Eggum SK interlogix M 20-24 06:06:32 31.10
298 34067 Fred Gyldenaas SK interlogix M 35-39 06:06:32 31.10
301 34017 Magnus Høyby SK interlogix M 20-24 06:06:33 31.10
301 67769 Thomas Tage Jansen SK interlogix M 25-29 06:06:33 31.10
301 35028 Frode Kolbjørnsen Eiker CK M 40-44 06:06:33 31.10
304 44254 Ole Eggum SK interlogix M 30-34 06:06:34 31.09
304 67770 Lars Ole Jansen SK interlogix M 20-24 06:06:34 31.09
306 121721 Ronny Pedersen SK interlogix M 30-34 06:06:35 31.09
307 67771 Terje Kjølseth Bærum og Omegn CK M 40-44 06:07:14 31.04
308 67186 Øivind Ødegaard M 50-54 06:07:18 31.03
309 65598 Bjørn Engehaugen Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 06:07:27 31.02
310 51581 Per Hillmann Tønsberg SK M 40-44 06:07:33 31.01
311 67772 Lars Øverby ESSO Sport M 30-34 MTB 06:07:34 31.01
312 67309 Oddbjørn Eggen Lørenskog CK M 55-59 MTB 06:08:01 30.97
313 67773 Torill Kalfoss Fürst Bedriftsidrett K 25-29 06:08:04 30.97
314 67774 Erlend Wathne Carat Interactive M 30-34 MTB 06:08:10 30.96
315 67775 Stein Erik Skubbom MaN Hedmark M 20-24 MTB 06:08:11 30.96
316 100234 Helge Johansen Søre Ål IL M 65-69 06:08:58 30.89
317 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 40-44 06:09:03 30.89
318 47401 Per-Eivind Eriksson PP Sicopels M MTB 06:09:44 30.83
319 65735 Åsmund Brekke M 45-49 06:09:49 30.82
319 65866 Svein Arve Nymoen M 45-49 06:09:49 30.82
321 52053 Max Mathiassen Frisk Hønefoss M 40-44 MTB 06:10:09 30.79
322 42489 Trond Kristensen Hydro Agri BIL M 45-49 06:10:19 30.78
323 67776 Morten Aspeli Vang Skiløperforening M 35-39 06:10:42 30.75
324 30667 Helge Framnes SATS Kristiansand M 30-34 06:10:48 30.74
325 30668 Audun Nysæther SATS Kristiansand M 30-34 06:10:52 30.73
326 67207 Egil Sørensen Veidekke M 35-39 MTB 06:10:53 30.73
327 67574 Lars Antonsen Draka Norsk Kabel BIL M 25-29 MTB 06:11:07 30.71
328 43432 Erik Skjøstad MaN Hedmark M 35-39 MTB 06:11:32 30.68
329 67111 Berge Hjørungnes Molde Og Omegn IF M 50-54 06:11:52 30.65
330 67168 Ole Arvid Aalen Hasle Løren M 60-64 MTB 06:12:05 30.63
331 67777 Harald Ringen L.A.Lund BIL M 35-39 MTB 06:12:13 30.62
332 41867 Reidar Larsen M 45-49 MTB 06:12:27 30.60
333 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 25-29 MTB 06:12:51 30.57
334 67778 Jan Gulliksen Lørenskog SK M 50-54 06:13:25 30.52
335 67779 Per Erik Paulsen Team Sportskvartalet M 55-59 MTB 06:13:38 30.51
336 67780 Lasse Søberg S.F. Grei M 16-19 06:14:11 30.46
337 67781 Torolv Dalheim M 30-34 MTB 06:14:44 30.42
338 67323 Magne Torgeir Løvstuen MaN Hedmark M 25-29 MTB 06:15:06 30.39
339 67782 Bjørn Arne Nyen Jordan BIL M 50-54 MTB 06:15:11 30.38
340 67783 Lars Erik Wenner Norske Skog BIL M 40-44 MTB 06:15:13 30.38
341 67102 Leif Tore Solberg Brumunddal SK M 50-54 MTB 06:15:29 30.36
342 67784 Svein Roger Pedersen HSP M 35-39 06:15:36 30.35
343 67785 Finn Terje Simonsen Bærum og Omegn CK M 50-54 06:15:41 30.34
344 67291 Bjørn Bakåsmoen Forestia BIL M 55-59 MTB 06:15:55 30.32
344 67292 Jan Erik Bakåsmoen Forestia BIL M 45-49 MTB 06:15:55 30.32
346 67125 Lars Petter Gran Vesta M 25-29 06:16:04 30.31
347 67786 Edgar Kristiansen NeIL M 45-49 06:16:20 30.29
348 52485 Knut Larsen Andvord BIL M 40-44 MTB 06:16:29 30.28
349 67787 Morten Bysveen Bilpost M 35-39 MTB 06:16:57 30.24
350 67282 Tom Viggo Vigmostad Hakadal M 16-19 MTB 06:17:09 30.22
351 122280 Jan Erik Johansen Hakadal M 55-59 MTB 06:17:51 30.17
352 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 60-64 06:17:52 30.16
353 67788 Eva-Lill Strandskogen Bærum og Omegn CK K 40-44 06:18:00 30.15
354 67789 Anastasia Theodoropoulos Bærum og Omegn CK K 35-39 06:18:02 30.15
355 43431 Leif-Arne Berglund Norsk Tipping BIL M 30-34 MTB 06:18:09 30.14
356 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 55-59 MTB 06:18:10 30.14
357 43644 Haakon Aaen Krampe M 45-49 06:18:18 30.13
358 106055 Stian Andersen Kværner Eureka M 25-29 MTB 06:19:06 30.07
359 64416 Willy Kristiansen Moelven SK M 40-44 MTB 06:19:40 30.02
360 67791 Ole Morten Lagmannsveen Veldre Ski M 25-29 MTB 06:19:41 30.02
361 67792 Egil Lagmannsveen Veldre M 60-64 06:19:42 30.02
362 67793 Marit Kristoffersen Sylling IL K 45-49 06:19:50 30.01
363 67240 Johannes J. Svegården Øyer / Tretten IL M 60-64 06:20:30 29.96
364 36346 Stig Knudsen Vesta M 40-44 06:20:41 29.94
365 67794 Vidar Doknes NeIL M 40-44 MTB 06:21:00 29.92
366 67198 Knut Letrud NRK BIL M 55-59 06:21:05 29.91
367 43375 Jens Kristian Lindland Sportsklubben Rye M 35-39 06:21:44 29.86
368 67795 Øivind Bergersen SATS Stovner M 35-39 06:21:53 29.85
368 67796 Janne Dahl SATS Stovner K 40-44 MTB 06:21:53 29.85
368 67797 Inger M.F. Jensen SATS Stovner K 25-29 MTB 06:21:53 29.85
371 44376 Lisbeth Sando Rølmann Toyota BIL K 30-39 MTB 06:22:03 29.83
372 44377 Dag Henrik Rølmann Toyota BIL M 30-39 MTB 06:22:06 29.83
373 67261 Marte Eggen Asker CK K 30-34 MTB 06:22:51 29.77
374 119474 Harald Enevoldsen M 40-44 06:23:10 29.75
375 67799 Lars Kjærullf Glittre Offroad M 40-44 06:23:11 29.75
376 32160 Roar Hansen HA BIL M 40-44 MTB 06:23:31 29.72
376 67800 Stein Tore Sjøli HA BIL M 40-44 MTB 06:23:31 29.72
376 67801 Rolf Vegar Solbrå HA BIL M 25-29 MTB 06:23:31 29.72
379 65532 Tom Arne Lillehovde HA BIL M 30-34 06:23:32 29.72
380 67802 Martin Åsegg HA BIL M 60-64 MTB 06:23:33 29.72
381 67210 Kjell Aril Rikoll M 55-59 06:23:37 29.71
381 122117 Ukjent Ukjent Mann M 06:23:37 29.71
383 67803 Svein Kornbakk Team Breck Nittedal M 50-54 MTB 06:24:01 29.68
384 34993 Svein Georg Engen M 35-39 MTB 06:24:38 29.63
385 67804 Inger Marie Døviken K 35-39 06:24:41 29.63
386 67805 Jon Petter Sandaker M 25-29 06:24:43 29.63
387 67257 Johanna Lysgård Energica Treningssenter K 45-49 06:24:54 29.61
388 67177 Lars Sterten M 35-39 MTB 06:24:55 29.61
389 67288 Jørgen Tandberg Heming M 45-49 06:25:03 29.60
390 67806 Jan Rune Warp Frisk Hønefoss M 35-39 MTB 06:25:12 29.59
391 44029 Jan Erik Frydenberg Brumunddal SK M 35-39 06:25:15 29.59
391 67807 Einar Frydenberg M 06:25:15 29.59
393 64091 Bjørn Fjeldstad SATS Drammen M 45-49 MTB 06:25:32 29.56
394 35581 Helge Gulbrandsen Kropp 2001 M 40-44 MTB 06:26:25 29.50
394 40676 Rolf Helge Olsen Kropp 2001 M 40-44 MTB 06:26:25 29.50
396 46071 Ingar Bergersen Møller BIL M 50-54 06:26:58 29.45
397 67146 Inge Østgaard Hasle Løren M 50-54 06:26:59 29.45
398 67808 Eivind Løken Tulling M 20-24 MTB 06:27:15 29.43
399 67809 Roy Smedhaugen Ambulansetjenesten M 40-44 MTB 06:27:18 29.43
400 67286 Thorsteinn Ragnarsson BD Racing Team M 25-29 MTB 06:27:35 29.41
401 67281 Gry Linås Indus BIL K 35-39 06:27:40 29.40
402 67810 Bjørn Einar Hansen M 40-44 MTB 06:27:42 29.40
403 67200 Jan Kleven Harddrivers M 35-39 MTB 06:27:44 29.40
403 43879 Alf Andreas Teksum Harddrivers M 35-39 MTB 06:27:44 29.40
405 67811 Ina Evje CK Nittedal K 16-19 06:29:07 29.29
406 67812 Bjørn Evje CK Nittedal M 45-49 06:29:08 29.29
407 67813 Jan Ivar Myrvold Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 06:30:03 29.22
408 67814 Lars Arvidsson M 40-44 MTB 06:30:10 29.21
409 67815 Odd Henning Østereng Norske Skog Follum BIL M 30-34 MTB 06:30:31 29.19
410 67816 Arild Tønsberg PROFSYS FDV BIL M 50-54 MTB 06:31:14 29.13
411 44511 Marius Phillip M TANDEM 06:31:26 29.12
411 44512 Bjarne Sitter M TANDEM 06:31:26 29.12
413 67817 Rolf Fugleberg HSP M 40-44 06:31:46 29.09
413 67818 Glen Sawkins HSP M 45-49 06:31:46 29.09
415 67819 Bjørn-Tore Jensen Tanum Innebandy klubb M 30-34 06:32:07 29.07
416 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 45-49 06:32:41 29.03
417 67820 Knut Erling Wedul Kropp 2001 M 35-39 MTB 06:32:58 29.01
418 67217 Tore Lunde SATS Drammen M 40-44 MTB 06:33:43 28.95
419 67821 Svein Roger Johansen MaN Hedmark M 30-34 MTB 06:33:44 28.95
420 44573 Espen Tjernshaugen Sunnaas BIL M 30-34 MTB 06:34:02 28.93
421 44147 Knut Ove Hauge Frisk Hønefoss M 25-29 06:34:30 28.89
422 65115 Hermann Bjarni Kristjansson BD Racing Team M 25-29 MTB 06:34:59 28.86
423 67822 Jan Holtet NetCom M 35-39 06:35:10 28.84
424 67823 Fred Edqvist M 30-34 MTB 06:35:23 28.83
425 67824 Jon Sigvart Storli M 16-19 06:35:29 28.82
426 67825 Heidi Fuglehaug VPIL K 25-29 MTB 06:35:45 28.80
427 67826 Mette Gulbrandsen Kropp 2001 K 40-44 MTB 06:35:50 28.8
428 122237 Gunnar Hansen Pakkepost BIL M 35-39 06:35:56 28.79
429 67827 Nina Nordby Wittusen & Jensen BIL K 30-34 MTB 06:35:57 28.79
430 122313 Tom Jørgensen Wittusen & Jensen BIL M 40-44 MTB 06:35:58 28.79
431 67828 Geir Kulstad Stange Fritid M 35-39 MTB 06:35:59 28.78
432 67829 Gjermund Rogert Kristians M 35-39 MTB 06:36:23 28.76
433 40674 Helge Mathisen M 45-49 MTB 06:36:54 28.72
434 67830 Rolf Thune OSSL M 50-54 MTB 06:37:34 28.67
435 32713 Dag Sture Eine Friis Frikransen M 55-59 06:37:35 28.67
436 67831 Trond Erik Aatlo M 25-29 MTB 06:37:38 28.66
437 122118 Ukjent Ukjent Mann M 06:37:47 28.65
438 67832 Tim Bennett Frikransen M 35-39 06:38:15 28.62
439 67833 Olav Aasen Frisk Hønefoss M 25-29 MTB 06:38:21 28.61
440 67344 Brede Koteng Coca-Cola BIL M 30-34 MTB 06:38:38 28.59
441 67834 Ellen Karine Kasbohm V.P.I.L K 25-29 MTB 06:38:42 28.59
442 67436 Johnny Lystad M 35-39 MTB 06:38:50 28.58
443 67031 Øyvind Andersen Mjøndalen IF M 40-44 06:38:54 28.57
444 67835 Bjørn Reiss-Jacobsen Frisk Hønefoss M 35-39 06:39:09 28.56
445 67836 Kjell Langsrud S.Høland Sp.Klubb M 55-59 06:39:36 28.52
446 47389 Hallvard Sander Søndrål M 50-54 MTB 06:40:00 28.5
447 98620 Vidar Andersen M 30-34 MTB 06:40:27 28.46
448 67837 Håvard Larsen Frisk Hønefoss M 30-34 MTB 06:41:07 28.42
449 67838 Tommy Skoda M 30-34 MTB 06:41:12 28.41
450 67027 Bjørn Eggen M 30-34 MTB 06:41:13 28.41
451 79389 Pål Espen Jeppedal M 30-34 MTB 06:41:16 28.41
452 67839 Gry Flaskerud Frisk Hønefoss K 30-34 06:41:18 28.40
453 67840 Knut Remy Dahl Eidsvoll SK M 40-44 06:41:55 28.36
454 67026 Terje Aasen Nordre Eidsvoll IL M 40-44 MTB 06:41:58 28.36
455 65986 Anders Mathisen M 16-19 MTB 06:42:04 28.35
456 62666 Trond Fjæstad M 40-44 MTB 06:42:08 28.34
457 67841 Finn Haugastuen FTS BIL M 30-34 06:42:36 28.31
458 67307 Geir Østnor Nextra BIL M 40-44 MTB 06:42:46 28.30
459 67842 Thorbjørn Løken M 30-34 06:42:51 28.29
459 32468 Trond Særsten 3T Treningssenter M 30-34 06:42:51 28.29
459 62559 Bjørnar Sørensen Wittusen & Jensen BIL M 30-34 06:42:51 28.29
459 67843 Trond Aamodt 3M Klubben M 30-34 06:42:51 28.29
463 67844 Erling Risan Eidsvoll SK M 60-64 06:43:04 28.28
464 67236 Egil Krokstad M 35-39 06:43:17 28.26
465 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk M 40-44 MTB 06:43:19 28.26
466 35618 Henning Andersen Holter IF M 45-49 MTB 06:43:23 28.26
466 66023 Solveig Løvstad K 50-54 MTB 06:43:23 28.26
468 54626 Rune Kristiansen Holter IF M 35-39 MTB 06:43:25 28.25
468 67845 Asbjørn Ringstad Icopal BIL M 50-54 06:43:25 28.25
470 67277 Jan Arne Hove Ellingsøy IL M 40-44 06:44:36 28.17
470 65005 Nils Kåre Morsund M 45-49 MTB 06:44:36 28.17
472 48528 Kåre Kristiansen M 50-54 06:44:45 28.16
473 63994 Terje Fjæstad M 40-44 MTB 06:44:56 28.15
474 67280 Ulf Linås Indus BIL M 40-44 06:45:14 28.13
475 67846 Bernt Erik Børresen Sarpsborg Sykkelsport M 45-49 06:45:55 28.08
476 67847 Øyvind Helgeneseth VTR M 25-29 MTB 06:45:57 28.08
476 34176 Morten Haaheim VTR M 35-39 MTB 06:45:57 28.08
478 67153 Svein Fladeby M 60-64 06:46:05 28.07
479 46641 Jan Jensen Statoil BIL M 35-39 06:46:16 28.06
480 67230 Viggo Magnus Nilsen Norgesbuss Bærum M 40-44 06:46:40 28.03
481 67332 Kjell Jakobsen USBL M 55-59 MTB 06:46:42 28.03
482 30616 Arild Tveiten Diesel Dyra sykkelklubb M 30-34 06:47:07 28.00
483 67848 Bjørn Troberg Eidsvoll SK M 45-49 06:47:14 27.99
484 67148 Terje Brobakken M 45-49 06:47:40 27.96
485 67849 Eli Simensen SATS Stovner K 35-39 MTB 06:47:51 27.95
486 62716 Roger Haug M 35-39 MTB 06:50:11 27.79
487 67850 Magnus Leiknes Eidsvoll SK M 30-34 06:50:59 27.73
488 67851 Per Arne Larsen M 40-44 MTB 06:51:05 27.73
489 35063 Cecilie Bolgen K 25-29 06:51:11 27.72
490 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Brumunddal AS M 40-44 MTB 06:51:18 27.71
491 67852 Kjell Taasaasen Asko Brumunddal AS M MTB 06:51:19 27.71
492 51594 Bjørn Helge Brudeli M 30-34 MTB 06:51:37 27.69
493 67853 Ellen Olsen SATS Stovner K 30-34 MTB 06:51:48 27.68
494 35425 Tove Fagerli Brodshaug Energica Treningssenter K 35-39 06:52:03 27.66
495 51676 Ove Samsonstuen M 50-54 MTB 06:52:15 27.65
496 48209 Jannicke Schanche Arcus / IF Frøy K 60-64 06:52:51 27.61
497 67854 Tina Kolboholen Nannestad Skiklubb K 20-24 MTB 06:53:03 27.59
497 48901 Willy Kolboholen Nannestad Skiklubb M 45-49 MTB 06:53:03 27.59
499 67404 Einar K. Merli LVBIL M 35-39 MTB 06:53:10 27.59
499 67855 Kjell Thorstad Søre Ål IL M 60-64 MTB 06:53:10 27.59
501 36150 Svein Erik Bärnholdt M 25-29 06:53:37 27.56
502 67856 Torgeir Røer Andebarkji TSK M 25-29 06:54:03 27.53
503 67857 Pål Bakken Hovdetoppen Telemark M 25-29 MTB 06:54:19 27.51
504 67163 Øyvind Beyer M 50-54 06:54:40 27.49
505 67858 Mette Deilhaug Solbakken SATS Stovner K 35-39 MTB 06:54:47 27.48
506 67859 Lars Barg Lars Barg AS M 50-54 06:55:24 27.44
506 67860 Renny Størbu A-TEK BIL M 45-49 MTB 06:55:24 27.44
508 42757 Morten Gran M 40-44 06:55:37 27.42
509 67285 Ola Olsen M 60-64 06:55:49 27.41
510 67861 Sigrid Kristoffersen Sylling IL K 50-54 06:55:52 27.41
511 119740 Kjetil Kristiansen Asko Brumunddal AS M 40-44 MTB 06:55:58 27.40
512 67862 Leif-Erik Skogly SATS Ila M 30-34 MTB 06:56:18 27.38
513 67863 Jo Rasmussen Frisk Hønefoss M 20-24 MTB 06:57:00 27.33
514 32427 Lene Johannessen Jutul K 20-24 MTB 06:57:10 27.32
515 62630 Stig-Arve Amdal M 30-34 06:57:32 27.30
516 65783 Kim Øystein Hansen M 16-19 MTB 06:57:36 27.29
517 65809 Erik Skåden MaN Hedmark M 30-34 MTB 06:57:53 27.28
518 67458 Bjørn Thorsrud M 45-49 06:58:18 27.25
519 36823 Jarle André Stensrud Oslo Lufthavn BIL M 35-39 MTB 06:58:22 27.24
520 67865 Merethe Ekroll Alexandra Riders K 25-29 06:58:24 27.24
520 67866 Odd Gunnar Thunold Alexandra Riders M 35-39 06:58:24 27.24
522 67867 Martin Weider M 25-29 MTB 06:58:27 27.24
523 64851 Egil Stensrud Norges Bank BIL M 60-64 06:58:56 27.21
524 67868 Donald Laing M 45-49 MTB 06:59:00 27.20
525 67316 Odd W. Mathisen VG M 55-59 MTB 06:59:07 27.20
526 67869 Tom Høisveen Asko Brumunddal AS M 30-34 MTB 06:59:08 27.19
527 67182 Bjørn Erik Westengen Asker CK M 40-44 06:59:16 27.19
528 44285 Richard Gisle Wiik M 35-39 06:59:18 27.18
529 67474 Per Engen Team 50 M 50-54 MTB 07:00:07 27.13
530 67870 Kjell Guldahl Team 50 M 50-54 MTB 07:00:11 27.13
531 122349 Rolf Larsen M 50-54 MTB 07:00:33 27.10
532 67871 Gunnar Fodstad M 35-39 MTB 07:00:34 27.10
533 67872 Ragnar Senstad M 40-44 MTB 07:00:36 27.10
534 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy M 50-54 07:01:08 27.06
535 67873 Ole Berg Sturup M MTB 07:01:45 27.03
536 67874 Jack Ove Svastuen M 35-39 07:01:58 27.01
537 62646 Håkon Skougstad Spenncon AS M 40-44 07:02:10 27.00
538 67875 Sonja Halsebekk Alexandra Riders K 25-29 07:02:24 26.98
538 67876 Trond Muri Alexandra Riders M 35-39 MTB 07:02:24 26.98
540 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 40-44 MTB 07:02:58 26.95
541 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 45-49 MTB 07:03:10 26.93
542 67465 Odd Erik Østerås M 55-59 MTB 07:03:27 26.92
543 67877 Geir Øien M 40-44 MTB 07:03:50 26.89
544 67272 Jan Helge Torgersen Moelv SpinningSenter M 45-49 MTB 07:04:15 26.87
545 47984 Sverre Haugerud Hero M 55-59 07:04:35 26.84
545 67878 Gunnar E. Lund Apollo BIL M 35-39 MTB 07:04:35 26.84
547 67243 Tommy Christensen Spenncon AS M 35-39 07:04:54 26.82
547 67879 Børre M. Øverby Spenncon AS M 35-39 07:04:54 26.82
549 67880 Gunnar Karlsen Frisk Hønefoss M 25-29 07:05:14 26.80
550 67881 Kjell Aftret RiTV M 50-54 07:06:59 26.69
551 67882 Hilde Nilsen Strømstad Team K 35-39 MTB 07:07:12 26.68
552 47509 Iren Strømstad Alpharma Bil K 30-34 MTB 07:07:13 26.68
552 47510 Kari Strømstad Strømstad Team K 35-39 MTB 07:07:13 26.68
554 67884 Marianne Hope K 45-49 07:07:20 26.67
555 67204 Svein Haavik M 35-39 MTB 07:07:27 26.66
556 67885 Kjetil Fredriksberg Asko Brumunddal AS M 50-54 MTB 07:08:24 26.61
557 65566 Jan Fredriksberg Asko Brumunddal AS M 30-34 MTB 07:08:25 26.60
557 67886 Hans Anders Velo Ringerike SK M 30-34 07:08:25 26.60
559 67887 Audun Skjelvan Linderud IL M 16-19 MTB 07:09:15 26.55
560 67283 Rune Lauritsen Tage V. Jensen A/S M 40-44 07:09:58 26.51
561 67888 Mai Synnøve Eidem Olsen Hamar Post BIL K 45-49 MTB 07:10:02 26.50
561 122388 Tore Olsen Hamar Post BIL M 45-49 MTB 07:10:02 26.50
563 67459 Kristine W. Eriksen Sportsklubben Ceres K 25-29 07:10:10 26.50
564 35858 Jon Tore Pettersen M 20-24 MTB 07:10:21 26.49
564 35859 Jan-Roger Rugset M 20-24 MTB 07:10:21 26.49
566 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendals Bryggeri M 55-59 07:10:22 26.48
567 37213 Erich Keller M 25-29 MTB 07:11:23 26.42
568 67889 Geir Bakken M 40-44 07:12:19 26.36
568 67890 Jo Rosten Ottadalen SK M 15 07:12:19 26.36
570 67891 Hanne Kirsebom Pettersen 3 T- Treningssenter K 40-44 07:12:49 26.33
571 67892 Dyre Karterud Hamar BIR M 07:12:52 26.33
572 67269 Per Helge Asla Hamar BIR M 55-59 07:12:53 26.33
572 59741 Lasse Nilsen M 25-29 07:12:53 26.33
574 67893 Sissel Blåsternes Aktivum Sykkelteam K 40-44 MTB 07:12:54 26.33
574 43656 Randi Kutlu Aktivum Sykkelteam K 45-49 MTB 07:12:54 26.33
574 67894 Mette Blaauw Sandell Aktivum Sykkelteam K 40-44 MTB 07:12:54 26.33
577 67895 Nina Andresen Aktivum Sykkelteam K 45-49 MTB 07:12:55 26.33
577 43657 Torill Larsen Aktivum Sykkelteam K 40-44 MTB 07:12:55 26.33
579 67896 Ingunn Monsbakken Aktivum Sykkelteam K 35-39 MTB 07:12:56 26.33
579 67897 Signe Sandnes Aktivum Sykkelteam K 40-44 MTB 07:12:56 26.33
581 30429 Frank Thommesen Årvoll IL M 30-34 MTB 07:13:04 26.32
582 67898 Karl Henrik Rolfseng Nycomed Pharma BIL M 40-44 MTB 07:13:34 26.29
583 67507 Erik Forsberg Furuset M 45-49 07:13:48 26.27
584 42662 Marianne F. Fostad K 35-39 MTB 07:14:29 26.23
585 67899 Terje Grandahl Sarpsborg Sykkelsport M 55-59 07:15:08 26.19
586 67900 Ragnar Edvardsen Sarpsborg Sykkelsport M 50-54 07:15:09 26.19
586 67901 Odd Erik Eriksen Sarpsborg Sykkelsport M 55-59 07:15:09 26.19
588 67902 Bente Lund Halsøy SK K 25-29 MTB 07:15:21 26.18
589 62990 Mette Flåten Kampenhaug Apollo BIL K 35-39 07:15:33 26.17
590 49748 Åge Berglund Lillehammer SK M 45-49 07:15:37 26.16
591 67904 Freddy Engebretsen Apollo BIL M 40-44 MTB 07:15:41 26.16
592 67905 Tor Alv Eisland Apollo BIL M 30-34 07:16:23 26.12
593 51781 Anders Johansen M 25-29 MTB 07:17:14 26.07
593 67906 Atle Oddevald M 25-29 MTB 07:17:14 26.07
595 67907 Jorun Vatningen Frisk Hønefoss K 45-49 MTB 07:17:20 26.06
596 67908 Ole Henrik Brekke Frisk Hønefoss M 40-44 07:17:21 26.06
597 67387 Torbjørn Hansen M 60-64 MTB 07:17:45 26.04
598 67909 Tove Møller Frisk Hønefoss K 45-49 MTB 07:17:56 26.03
598 33805 Tone Pedersen Frisk Hønefoss K 30-34 07:17:56 26.03
600 67910 Inger Lise Håkenrud Frisk Hønefoss K 45-49 07:17:57 26.03
601 67911 Kjell Håkenrud Frisk Hønefoss M 45-49 07:17:58 26.02
602 42703 Bente Ørbæk Energica Treningssenter K 25-29 07:18:12 26.01
603 67912 Elinor Andresen SATS Stovner K 40-44 MTB 07:18:40 25.98
604 67913 Frank H. Pedersen Apollo BIL M 45-49 MTB 07:18:58 25.97
605 65012 Øyvind Bjerkebro Hydro Oslo BIL M 35-39 MTB 07:19:00 25.96
606 67914 Kristine Kronstad K 20-24 MTB 07:19:11 25.95
607 67915 Johny Johannesen Grimstad SK M 50-54 07:19:37 25.93
607 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 40-44 07:19:37 25.93
609 67916 Bjørn Aalerud Kjell Sykkel og Spor M 35-39 07:19:38 25.93
610 67917 Arvid Bjelkåsen Kjedesprengerne M 30-34 MTB 07:19:49 25.91
610 67918 Petter Schnitler Kjedesprengerne M 50-54 MTB 07:19:49 25.91
612 67919 Lars Husbyn Kjedesprengerne M 40-44 MTB 07:19:50 25.91
613 122119 Ukjent Ukjent Mann M 07:20:00 25.90
614 67920 Jan Håkon Amlien Norconsult BIL M 25-29 MTB 07:20:44 25.86
615 67921 Kjell Arild Ekeberg Norconsult BIL M 40-44 MTB 07:20:50 25.86
616 36649 Hans Petter Bjørseth Team Nordlia M 35-39 07:20:53 25.85
616 67229 Vidar Hoel Team Nordlia M 35-39 07:20:53 25.85
616 43225 Runar Olsen Team Nordlia M 35-39 07:20:53 25.85
619 67922 Sissel Hoberg Eidsvoll SK K 45-49 07:21:21 25.82
620 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 55-59 07:21:23 25.82
621 67535 Stig Haug M 35-39 MTB 07:21:36 25.81
622 67923 Olav Landheim OSSL M 35-39 MTB 07:21:50 25.80
623 67381 Svein Teigen Ringnes Arendals Bryggeri M 45-49 07:22:00 25.79
624 67379 Ernst Salvesen Ringnes Arendals Bryggeri M 35-39 07:22:01 25.79
625 67425 Solveig Tordal Paulsbo IL K 40-44 MTB 07:22:47 25.74
626 67218 Ole Johan Hoelsæther Lier IL M 40-44 MTB 07:22:49 25.74
627 67293 John Vidar Bergersen Forestia BIL M 50-54 MTB 07:23:18 25.71
628 67924 Hans Gunnar Ødeby M 45-49 07:23:24 25.71
629 67925 Håvard Hogsnes Draka Norsk Kabel BIL M 30-34 MTB 07:23:37 25.69
630 66137 Kjell Erik Nordlie Norges VEL M 55-59 07:24:33 25.64
631 36779 Erik Amit Nordlie Norges VEL M 16-19 07:24:35 25.64
632 67305 Hågen Samsonstuen M 50-54 07:25:03 25.61
633 47234 Johan Johansen M 60-64 07:25:44 25.57
634 67926 Bjørn Terje Pedersen Nycomed Pharma BIL M 30-34 MTB 07:26:10 25.55
635 67927 Vidar Kjærstad M 35-39 MTB 07:26:14 25.54
636 67453 John Geir Østerud Oslo kommune M 35-39 MTB 07:26:45 25.51
637 67360 Terje Ørbæk M 55-59 07:27:00 25.50
638 67928 Runar Brennengen Raufoss CK M 40-44 MTB 07:27:02 25.50
639 46089 Stian Flesvik Feiring IL M 20-24 MTB 07:27:07 25.49
640 46090 Arild Flesvik Feiring IL M 55-59 07:27:09 25.49
641 67929 Odd Arne Larsen Ambulansetjenesten M 40-44 MTB 07:27:13 25.49
642 67930 Anders Skattum Tulling M 20-24 MTB 07:27:19 25.48
643 67931 Stig Vikene Team Colosseum M 30-34 MTB 07:27:30 25.47
644 67416 Harald Eng Lampemagasinet M 30-34 MTB 07:28:07 25.43
645 67932 Hilde Nøvik Trasdahl 3 T- Treningssenter K 40-44 MTB 07:28:32 25.41
646 122123 Sverre Iversen SATS Stovner M 30-34 07:29:00 25.38
646 67933 Lisbeth Øverjordet SATS Stovner K 30-34 MTB 07:29:00 25.38
648 67638 Jan Eskil Halvorsen Eidsvoll SK M 35-39 MTB 07:29:16 25.37
649 67934 Kikki Bjørgo SATS Stovner K 30-34 MTB 07:29:17 25.37
650 67935 Tor Gunnar Kristiansen Brønnysund IL M 07:29:32 25.35
651 67936 Frank Danielsen IF Frøy M 50-54 07:30:01 25.33
651 122314 Rune Karlsen IF Frøy M 40-44 07:30:01 25.33
653 67394 Rolf Norstrøm M 40-44 07:30:11 25.32
653 67937 Helge Stenseth Drammen M 50-54 MTB 07:30:11 25.32
653 46180 Per Egil Tufte Drammen M 35-39 07:30:11 25.32
656 27352 Pål Jensen Basberg Papir As M 30-34 MTB 07:30:25 25.30
657 81355 Arne-Rino Bergli M 30-34 MTB 07:30:41 25.29
657 67939 Atle Ytterstad M 30-34 MTB 07:30:41 25.29
659 67940 Anne Kathrin Olsen Ertzaa KRILL K 35-39 MTB 07:31:03 25.27
659 43684 Solveig Hofvind KRILL K 40-44 MTB 07:31:03 25.27
661 67941 Morten Hauger M MTB 07:31:17 25.26
662 67942 Anne Lise Svendsen Drammen K 50-54 MTB 07:31:18 25.26
663 67532 Helle Amundsen K 16-19 07:31:22 25.25
664 67943 Petter Stubberud Kamp Vestheim Alpin M 40-44 MTB 07:31:25 25.25
665 67303 Erik A. Hågensen M 40-44 07:32:28 25.19
666 67406 Øistein Wardenær Sunnaas BIL M 40-44 MTB 07:32:55 25.17
667 66060 Roar Lysaker Dyno Nobel BIL M 60-64 07:34:24 25.08
668 67944 Bente Westby Sportsklubben Rye K 45-49 07:34:38 25.07
669 41261 Lydia Brynstad Bærum og Omegn CK / Biri K 16-19 07:35:07 25.04
670 67945 Laila D. Skogen K 25-29 07:35:50 25.00
671 67946 Asbjørn Johan Garnes M 60-64 07:36:13 24.98
672 35004 Geir Andersen M 30-34 MTB 07:37:03 24.94
673 67242 Thorstein Sveum M MTB 07:37:08 24.93
674 67346 Per Christian Noren Utheim PP Sicopels M 16-19 MTB 07:37:14 24.93
675 41435 Ivar Flaten M 45-49 MTB 07:37:45 24.90
675 67947 Karen Mette Hennig Asker CK K 35-39 MTB 07:37:45 24.90
677 67948 Jan Sørlie Hønefoss Kapital AS M 45-49 MTB 07:38:19 24.87
678 67407 Knut Grydeland Sunnaas BIL M 45-49 07:38:27 24.86
679 44572 John Elton Sunnaas BIL M 35-39 MTB 07:38:41 24.85
680 67949 Jahn Bakke M 45-49 MTB 07:38:44 24.85
681 42106 Anne Lise Enger Argus AS K 40-44 MTB 07:39:17 24.82
682 67950 Åsne Fritz K 30-34 07:39:18 24.82
683 67951 Ingar Hagen Argus AS M 50-54 07:39:20 24.81
684 122120 Ukjent Ukjent Mann M 07:39:22 24.81
685 67952 Per Haarberg Argus AS M 50-54 MTB 07:39:23 24.81
686 67953 Ole A. Sylte FTS BIL M 30-34 MTB 07:39:31 24.80
687 67954 Morten Hjeldnes Frisk Hønefoss M 30-34 07:39:33 24.80
688 67955 Cornelis Van Der Lijcke Eidsvoll SK M MTB 07:40:08 24.77
689 67956 Kenneth Norderud M MTB 07:40:36 24.75
690 67397 Torstein Ryen Lampemagasinet M 30-34 MTB 07:42:37 24.64
691 67321 Terje Frisli M 16-19 07:43:18 24.60
692 67957 Tom Erik Eliassen M MTB 07:43:36 24.59
693 67473 Odd Harald Rånes M 25-29 07:43:44 24.58
694 67958 Arild Andreassen Hønefoss Sparebank M 50-54 MTB 07:44:58 24.51
695 67442 Erik Esbjørnsen Hein OL M 55-59 07:45:31 24.48
696 67443 Anne Marie Esbjørnsen Hein OL K 50-54 07:45:32 24.48
697 67424 Bjarne Paul Nerby Eidsvoll SK M 55-59 07:46:00 24.46
698 67959 Therese Lien SATS Ila K 25-29 MTB 07:46:17 24.44
698 67960 Susanne Steffens SATS Ila K 25-29 MTB 07:46:17 24.44
700 67961 Leif Thore Bjertnæs M 55-59 07:47:30 24.38
701 63260 Morten Bjertnæs M 50-54 07:47:32 24.38
702 67389 Kåre S. Hansen Hurdal IL M 50-54 07:47:35 24.38
703 67962 Synnøve Gravdal Sunnaas BIL K 40-44 MTB 07:48:56 24.31
703 67963 Øyvind Solbakken Sunnaas BIL M 25-29 MTB 07:48:56 24.31
705 67964 Pål Skau skidar M 30-34 07:49:03 24.30
706 122232 Rune Halvorsen Frisk Hønefoss M 07:49:53 24.26
707 67518 Kari Østengen OSS BIL K 50-54 07:50:15 24.24
708 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 60-64 07:51:04 24.20
709 67965 Stian Engesveen M 16-19 MTB 07:51:14 24.19
710 67966 Anders Brekke M 16-19 MTB 07:51:15 24.19
711 36555 Bjørn-Erik Nyrud Ullensaker CK M 35-39 07:51:45 24.16
712 65157 Thor Svendsen Hakon Detalj BIL M 55-59 07:52:09 24.14
713 67967 Geir Grønnesby Frisk Hønefoss M 30-34 07:52:17 24.13
714 67968 Runar Tjernseth Frisk Hønefoss M 25-29 MTB 07:52:18 24.13
715 67969 Karin Karlsson Paulsbo IL K 50-54 07:52:19 24.13
715 67430 Berit Signebøen Paulsbo IL K 45-49 07:52:19 24.13
717 67970 Berit Strandheim Halsøy SK K 50-59 07:55:05 23.99
717 67971 Sten Ruben Strandheim Halsøy SK M 30-34 MTB 07:55:05 23.99
719 67972 Martin Skjelstad Ullensaker CK M 65-69 07:56:19 23.93
720 44570 Mari Thoresen K 25-29 MTB 07:57:14 23.88
721 67973 Mona Martinsen Harddrivers K 35-39 MTB 07:57:19 23.88
722 67199 Steinar Hagelund Harddrivers M 30-34 MTB 07:57:20 23.88
722 67201 Gunnar Martinsen Harddrivers M 30-34 MTB 07:57:20 23.88
724 67486 Kjell Carlsen M 45-49 07:57:38 23.86
725 67448 Tom Kirkenær L.A.Lund BIL M 50-54 MTB 07:57:48 23.85
726 67974 Helge Anton Hagelsteen Hønefoss Kapital AS M 45-49 MTB 07:58:04 23.84
727 67975 Jan Flaskerud Hønefoss Kapital AS M 40-44 MTB 07:58:10 23.84
728 67586 Inger Anne Grønn Ørsta K 40-44 MTB 07:58:18 23.83
729 64809 Kjersti Conradi Kamp Vestheim Alpin K 40-44 MTB 07:59:09 23.79
730 64806 Hege Kjær Kamp Vestheim Alpin K 35-39 MTB 07:59:10 23.79
731 67976 Gjertrud Nilsen Nycomed BIL K 25-29 07:59:42 23.76
732 67977 Anne Bleken Nycomed BIL K 25-29 07:59:43 23.76
733 43620 Magne Olav Aarsand SC Pallas M 35-39 MTB 08:00:06 23.74
734 67978 Robert Norum M 35-39 MTB 08:00:07 23.74
735 20008 Aage Stangeland Grua IL M MTB 08:01:34 23.67
736 67979 John Kristiansen Sarpsborg Sykkelsport M 40-44 08:03:25 23.58
737 67496 Jan Erik Vabe M 40-44 08:03:26 23.58
738 67980 Jan Cato Hovde Brumunddal SK M 20-24 MTB 08:03:46 23.56
739 67981 Tom Åsen M 25-29 MTB 08:03:52 23.56
740 67606 Torbjørn Østbø Kvikne IL M 45-49 08:04:11 23.54
741 67982 Arne H. Biørn FBT BIL M 50-54 MTB 08:04:40 23.52
741 67983 Håkon Skoglund M 30-34 08:04:40 23.52
743 67984 Elin Johannessen Furnes K 30-34 08:05:33 23.47
744 119278 Ola Haugen Furnes M 35-39 08:05:34 23.47
745 67986 Odd Arne Holden Spenncon AS M 30-34 08:07:15 23.39
745 67235 Erik Ødegård Spenncon AS M 30-34 08:07:15 23.39
747 67987 Kurt Voges M 40-44 08:08:01 23.35
748 67988 Geir With Lilleborg AS M 35-39 08:10:00 23.26
749 67408 Øivind H. Johansen Sunnaas BIL M 40-44 MTB 08:10:21 23.24
750 67989 John Christer Bjørnstad M 20-24 08:11:23 23.19
751 67990 Cato Dythe M 35-39 MTB 08:11:45 23.18
752 67991 Paal R. Olaussen Wittusen & Jensen BIL M 40-44 MTB 08:12:17 23.15
752 67992 Øyvind Sverdup Wittusen & Jensen BIL M 35-39 MTB 08:12:17 23.15
752 67502 André Thorstensen Wittusen & Jensen BIL M 30-34 MTB 08:12:17 23.15
755 67499 Kjell Arild Bakken Wittusen & Jensen BIL M 40-44 MTB 08:12:18 23.15
755 67501 Kristin Barstad Gulbæk WIttusen & Jensen BIL K 35-39 MTB 08:12:18 23.15
757 46318 Erik Steinsvåg M 45-49 MTB 08:12:19 23.15
758 67993 Roald Thommesen M 45-49 MTB 08:12:24 23.15
759 67994 Siri Fitje K 25-29 MTB 08:12:46 23.13
760 67995 Kai Olav Pinslund Raufoss CK M 25-29 08:12:51 23.13
761 67996 Inger Krokvik Frisk Hønefoss K 45-49 08:13:21 23.10
762 67997 Inger Marit Settevik Frisk Hønefoss K 30-34 08:13:22 23.10
763 67455 Rose Olsen Hydro Agri BIL K 35-39 MTB 08:13:49 23.08
764 67456 Hermann Andersen Hydro Agri BIL M 50-54 08:13:50 23.08
765 66142 Maja Katzenmaier 3 T- Treningssenter K 40-44 MTB 08:13:51 23.08
766 67998 Lasse Henriksen M 40-44 08:13:54 23.08
767 67999 David N. Eik Tulling M 25-29 MTB 08:14:35 23.04
768 68000 Ole Morten Eriksen M 35-39 08:14:54 23.03
768 67580 Kai Stian Olstad M 25-29 MTB 08:14:54 23.03
770 67584 Elin Winås K 30-34 MTB 08:16:36 22.95
770 45968 Tommy Fredrik Winås M 40-44 MTB 08:16:36 22.95
772 68001 Linda Tindlund Friskis & Svettis K 20-24 MTB 08:18:38 22.86
772 68002 Janne Tomtum Friskis & Svettis K 20-24 MTB 08:18:38 22.86
774 67471 Rikard Sandberg Stovner Videregående M 60-64 08:19:51 22.80
775 67470 Johan Arnt Kvalsten Helgerød IL M 60-64 08:19:52 22.80
776 67579 Gjermund Skaarberg SATS Askim M 35-39 MTB 08:20:08 22.79
777 67492 Thomas Andresen SATS Askim M 30-34 MTB 08:20:09 22.79
777 68003 Mona Kajanus SATS Askim K 25-29 MTB 08:20:09 22.79
779 68004 Lars Bjørnstad M 40-44 MTB 08:20:27 22.77
780 67619 Gro Irene Gjerdingen Nycomed BIL K 25-29 08:20:35 22.77
781 45716 Sverre Gunnar Brunstad Nycomed BIL M 30-34 08:20:36 22.77
781 45717 Geir Atle Tyseng Nycomed BIL M 30-34 08:20:36 22.77
783 68005 Vivi Alfsen M 30-34 MTB 08:23:03 22.66
784 68006 Eivind Fjeldstad M 25-29 MTB 08:23:45 22.63
784 68007 Hildegunn Frisvoll K 20-24 MTB 08:23:45 22.63
786 52477 Halvor Steen M 55-59 08:24:16 22.60
787 67500 Bjørn Johansen Fobil M 40-44 MTB 08:24:27 22.59
788 68008 Eirik Skarland Fobil M 50-54 MTB 08:24:51 22.58
789 68009 Marianne Sandaker Lørenskog kommune K 25-29 MTB 08:24:55 22.57
790 67479 Randi Knudsen Lørenskog kommune K 50-54 MTB 08:24:56 22.57
791 68010 Oddbjørn Bergersen Icopal BIL M 40-44 MTB 08:25:50 22.53
792 68011 Ingeborg Thorsen M 45-49 MTB 08:26:20 22.51
793 68012 Randi Berget Stange Fritid K 45-49 MTB 08:27:13 22.47
793 67369 Sissel Løvås Stange Fritid K 30-34 MTB 08:27:13 22.47
793 67365 Inger Lise Tangnes Stange Fritid K 35-39 MTB 08:27:13 22.47
796 68013 Lisbet Christensen Stange Fritid K 30-34 MTB 08:27:14 22.47
796 68014 Inger Karset Stange Fritid K 50-54 MTB 08:27:14 22.47
798 68015 Jane Myhra Stange Fritid K 25-29 MTB 08:27:15 22.47
799 68016 Mette S. Brenna Stange Fritid K 35-39 MTB 08:27:16 22.47
800 40891 Robert Bergestad Stange Fritid M 30-34 MTB 08:27:17 22.47
800 67351 Even Brun Stange Fritid M 50-54 MTB 08:27:17 22.47
800 115866 Elisabeth Nygaard Stange Fritid K 40-44 MTB 08:27:17 22.47
803 67361 Paul Olav Fallet Stange Fritid M 55-59 MTB 08:27:18 22.47
803 43449 Roy Nesholen Stange Fritid M 30-34 MTB 08:27:18 22.47
805 67358 Sverre Iversen Stange Fritid M 50-54 MTB 08:27:19 22.47
806 67371 Jan Erik Lappstuen Stange Fritid M 50-54 08:27:20 22.47
806 67355 Stein Skjønberg Stange Fritid M 55-59 MTB 08:27:20 22.47
806 67370 Øystein Åkerland Stange Fritid M 50-54 MTB 08:27:20 22.47
809 67362 Roald Nesholen Stange Fritid M 55-59 MTB 08:27:21 22.46
809 43754 Albert Herman Nylende Stange Fritid M 40-44 08:27:21 22.46
811 68018 Roald Brenna Stange Fritid M 16-19 MTB 08:27:23 22.46
811 68019 Knut Lappstuen Stange Fritid M 45-49 08:27:23 22.46
811 67509 Vidar Sommer GTK M 50-54 MTB 08:27:23 22.46
814 68020 Håvard Berget Stange Fritid M 50-54 MTB 08:27:24 22.46
814 67508 Svein Weideborg M 50-54 MTB 08:27:24 22.46
816 64554 Per Bekken HA BIL M 50-54 MTB 08:27:25 22.46
817 68021 Line Dokset K 30-34 MTB 08:27:42 22.45
818 99540 Erik Nilsen Sportsklubben Ceres M 70+ 08:27:50 22.44
819 68022 Gunnar Strandhagen M MTB 08:28:15 22.42
820 35514 Tove Strandhagen K MTB 08:28:16 22.42
821 67354 Rune Håkensen Stange Fritid M 40-44 MTB 08:28:18 22.42
822 51705 Bodil Steen Sofienlund K 40-44 08:29:43 22.36
823 68023 Knut Blankenborg Ottadalen SK M 50-54 08:29:46 22.36
823 51692 Ingjerd Ranke K 45-49 MTB 08:29:46 22.36
825 66220 Ellen Bårdseth K 50-54 MTB 08:32:18 22.25
826 67461 Trude Engum M 30-34 MTB 08:32:21 22.25
826 68024 Magne Eriksen M 25-29 MTB 08:32:21 22.25
826 68025 Gjermund Lindstad M 35-39 MTB 08:32:21 22.25
829 68026 Lise Vassenden Brumunddal SK K 25-29 08:33:37 22.19
830 65048 Bredo Hagberg Furuset M 45-49 MTB 08:34:11 22.17
830 122326 Bjørn Kristiansen Furuset M 45-49 MTB 08:34:11 22.17
832 68027 Vidar Noreng Furuset M 45-49 MTB 08:34:12 22.17
833 68028 Roy Morten Bogstad Sunnaas BIL M 35-39 MTB 08:34:13 22.16
833 68029 Per Erikstad Sunnaas BIL M 40-44 MTB 08:34:13 22.16
835 68030 Trygve Kristoffersen M 35-39 08:34:21 22.16
836 68031 Geir Elvhaug M 30-34 08:34:23 22.16
837 68032 Britt Knutsen Oslo Lufthavn BIL K 35-39 08:34:24 22.16
838 119430 Jon Petter Westgaard EDB Fellesdata M 35-39 MTB 08:34:25 22.16
838 68033 Grethe Østmo K 40-44 08:34:25 22.16
840 68034 Marianne Svastuen K 30-34 08:34:36 22.15
841 67628 Ruth Nordhus KNE Norsk Energi K 50-59 MTB 08:35:37 22.10
842 68035 Mona Kongerud Argus AS K 35-39 MTB 08:36:30 22.07
843 43571 Birgit Bergerud Argus AS K 35-39 MTB 08:36:31 22.07
844 42086 Manuel Melian Argus AS M 45-49 MTB 08:36:33 22.06
845 68036 Per Erik Hansen Sarpsborg Sykkelsport M 30-34 08:38:43 21.97
846 68037 Bente Rugland K 25-29 MTB 08:38:45 21.97
847 68038 Siv Harriet Andorsen Halsøy SK K 25-29 MTB 08:39:04 21.96
848 68039 Marianne Thorgersen Raufoss CK K 40-44 08:40:32 21.90
849 68040 Mette Lill Johansen Electric Feet K 35-39 08:41:44 21.85
850 68041 Ingar Fredriksen Basberg Papir As M 35-39 MTB 08:41:54 21.84
851 67562 Mai Kristin Hansen Friskis & Svettis K 45-49 MTB 08:42:06 21.83
852 67563 Britt Gulbrandsen Friskis & Svettis K 40-44 MTB 08:42:07 21.83
853 122362 Trond Larsen M 35-39 MTB 08:42:08 21.83
853 67445 Eyvind Riise Aktietrykkeriet BIL M 30-34 MTB 08:42:08 21.83
855 67464 Terje Lillesveen Ergo Group M 40-44 MTB 08:42:09 21.83
856 68042 Bjørg Lillesveen Raufoss CK K 40-44 MTB 08:42:10 21.83
857 67477 Jens Libæk Ergo Integration M 45-49 MTB 08:42:11 21.83
858 68043 Kathrine Grønnstein K 20-24 MTB 08:42:29 21.81
859 68044 Trond O. Nesset Apollo BIL M 25-29 MTB 08:47:24 21.61
859 68045 Anders Steen Apollo BIL M 35-39 MTB 08:47:24 21.61
861 68046 Stig Vasseng Apollo BIL M 30-34 MTB 08:47:26 21.61
862 67375 Randi Håkensen Stange Fritid K 40-44 MTB 08:48:05 21.58
863 67367 Bjørn Arne Aaen Stange Fritid M 45-49 08:48:06 21.58
864 67530 Lasse Blomberg Body Work Trimsenter M 55-59 MTB 08:49:21 21.53
864 67527 Torsten Brodersen Body Work Trimsenter M 40-44 MTB 08:49:21 21.53
864 67525 Lisbeth Winther Bryn Body Work Trimsenter K 40-44 08:49:21 21.53
864 68047 Morten Søderblom Body Work Trimsenter M MTB 08:49:21 21.53
868 46776 Runar Thorgersen Raufoss CK M 40-44 08:49:23 21.53
869 67498 Evy Dykas K 40-44 08:49:32 21.52
870 67572 Jorunn Elisabeth Stensmo Eidsvoll SK K 20-24 MTB 08:50:07 21.50
871 68048 Per Egil Bjerke M 40-44 08:50:13 21.50
872 68049 Per Jøran Kollerød Team Pappen M 40-44 08:50:14 21.49
873 68050 Parminder Singh Gill Team Pappen M 35-39 08:50:17 21.49
874 68051 Marianne Hoff Tormod skilag K 35-39 MTB 08:50:18 21.49
875 65795 Janne Irene Bjørklund Tormod skilag K 35-39 MTB 08:50:19 21.49
876 67549 Yvonne Lillehagen Hamar BIR K 30-34 MTB 08:51:06 21.46
876 68052 Hans Sivertsen Hamar BIR M 30-34 MTB 08:51:06 21.46
878 68053 Vidar Haugan Asker M 30-34 MTB 08:52:12 21.42
878 68054 Monica Pfeuti Asker K 30-34 MTB 08:52:12 21.42
880 47418 Per Kjølstad Stange Fritid M 55-59 MTB 08:52:37 21.40
881 68055 Per Ivar Knudsen M 30-34 08:53:49 21.35
882 68056 Nina Sveen K 20-24 08:53:58 21.34
883 68057 Grete Sætervik K 35-39 08:59:00 21.15
884 68058 Terje Mork M 25-29 08:59:41 21.12
885 68059 Raymond Beiermann M 45-49 08:59:51 21.11
886 68060 Bente Knutsen Sarpsborg SK K 35-39 09:00:11 21.10
887 68061 Arnfinn Vangen SATS Stovner M 35-39 MTB 09:01:32 21.05
888 122111 Kjetil Kristiansen M 30-34 09:01:38 21.04
889 67256 Arnt Erik Brattås V.P.I.L M 30-34 MTB 09:05:09 20.91
890 68062 Tove Solum Frisk Hønefoss K 30-34 MTB 09:07:14 20.83
891 68063 Paal Kristenstuen M 35-39 09:07:42 20.81
892 68064 Jan Erik Røisli M 30-34 09:07:43 20.81
893 68065 Ronny Samsonstuen V.P.I.L M 30-34 MTB 09:07:46 20.81
894 68066 Anton Sørumshaugen M 30-34 MTB 09:07:49 20.80
895 68067 Karin Astrid Mathiassen Frisk Hønefoss K 40-44 09:08:41 20.77
896 68068 Erik Qvastenbugt M 40-44 MTB 09:09:53 20.73
897 67555 Geir Westbye M 35-39 MTB 09:09:55 20.73
898 122121 Ukjent Ukjent Mann M 09:12:35 20.63
899 68069 Liv Olsen M 55-59 09:12:37 20.62
900 68070 Stig Corneliussen M 30-34 MTB 09:14:05 20.57
901 68071 Wenche Andreassen K 45-49 MTB 09:16:49 20.47
902 68072 Kari Mette Andreassen K 45-49 MTB 09:16:50 20.47
903 68073 Aamund Lien Ergo Integration M 40-44 MTB 09:18:17 20.41
904 68074 Inger Lise Aanonli Hamar BIR K 35-39 MTB 09:20:59 20.32
905 68075 Hans Arild Moberget Bilpost M 35-39 MTB 09:23:22 20.23
906 68076 Svein Ole Johnsen M 45-49 09:24:38 20.19
907 68077 Marianne Baido Telenor Mobil AS K 30-34 MTB 09:25:20 20.16
908 68078 Håkon Børresen Telenor Mobil AS M 30-34 MTB 09:25:23 20.16
909 68079 Atle Kristoffer Kobro Brunlandes IL M 30-34 MTB 09:26:49 20.11
910 68080 Roy Moen-Hansen M MTB 09:26:51 20.11
911 68081 Håkon Kristoffersen Bilpost M 55-59 MTB 09:26:53 20.10
912 68082 Knut Sandjord M 55-59 09:27:06 20.10
912 65774 Torkild Senstad M 50-54 09:27:06 20.10
914 68083 John K. Strømsnes Bilpost M 35-39 09:27:25 20.09
915 68084 Ann Jorun Frostad Bilpost K 35-39 MTB 09:27:34 20.08
916 65756 Hege Roaldset K 30-34 MTB 09:29:48 20.00
917 68085 Bjørn Westervik Heidis Gymp M 40-44 MTB 09:31:10 19.95
918 68086 Bjørn Bergh Heidis Gymp M 55-59 MTB 09:31:11 19.95
918 68087 Heidi Borud Heidis Gymp K 45-49 MTB 09:31:11 19.95
918 68088 Torunn Westervik Heidis Gymp K 40-44 MTB 09:31:11 19.95
921 68089 Arnt Helge Dalelv Ambulansetjenesten M 30-34 MTB 09:35:17 19.81
922 68090 Øystein Kjeverud Ambulansetjenesten M 25-29 MTB 09:35:28 19.81
922 68091 Tove Lie Syljeset Ambulansetjenesten K 35-39 MTB 09:35:28 19.81
924 68092 Jan Borger Strand Ambulansetjenesten M 50-54 MTB 09:35:29 19.80
925 68093 Jørgen Vinther Dyno Nobel BIL M 60-64 09:37:19 19.74
926 68094 Magnhild Asak Hagen K 30-34 09:45:01 19.48
927 67590 Marianne Mehren Toyota K 30-39 MTB 09:48:39 19.36
928 68095 Elisabeth Andersen K 25-29 MTB 10:04:17 18.86
928 68096 Siri Gran K 25-29 MTB 10:04:17 18.86
930 67649 Per Ingulf Schärer Kvikne M 70+ MTB 10:06:44 18.78
931 60108 Rolf Knutsen M 40-44 MTB 10:17:27 18.46
932 68097 Frøydis Olsen K 35-39 MTB 10:17:28 18.46
933 68098 Bodil Holsvik Alexandra Riders K 45-49 MTB 10:19:28 18.40
934 67553 Kari B. Saastad K 30-39 MTB 10:20:35 18.36
935 68099 Liv Myklebust Alexandra Riders K 45-49 10:21:02 18.35
936 68100 Beate Cornelia Jebsen K MTB 10:28:09 18.14
937 68101 Richard Østby Nycomed Pharma BIL M 30-34 MTB 10:35:38 17.93
938 49315 Egil Langseth M 25-29 10:35:39 17.93
939 67629 Gunn Bjørg Bringe Grua IL K 30-34 MTB 10:41:46 17.76
940 68102 Dan Ingar Jensen Eidsvoll SK M 30-34 MTB 10:42:39 17.73
941 68469 Normann Ulfsten M 65-69 MTB 10:42:51 17.73
942 68104 Lasse Andersson M 10:44:21 17.69
943 68105 Elga Bakken BBS K 60-64 MTB 10:53:08 17.45
944 65243 Arne Körner Haugen Romerike Politi IL M 55-59 10:53:41 17.43
945 68106 Turid Hesselberg K MTB 10:53:57 17.43
946 68107 Torgeir Kjøniksen Drammen M 40-44 MTB 10:56:09 17.37
947 68108 Trude Essie Gulbrandsen K 45-49 MTB 11:00:33 17.25
948 122271 Arild Jensen Eidsvoll SK M 60-64 11:03:02 17.19
949 68109 Roy Myrseth Bilpost M 40-44 MTB 11:12:48 16.94
950 68110 Bjørn Salomonsen Bilpost M 50-54 11:12:49 16.94
951 68111 Jan Ove Hesselberg M 50-54 MTB 11:15:08 16.88
952 110447 Mildrid Eriksen Olsen Kirkenes sykehus K 50-54 11:44:28 16.18
953 65303 Egil Waage Olsen Stavanger Tollsted M 50-54 11:44:29 16.18
954 67652 Terje Nedrud M 45-49 12:10:18 15.61
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2001
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 27.39 Km/t
Snittid: 6:56:05
Antall deltakere: 954

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund