Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2002
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 47384 Espen Bakken Lillehammer CK M 30-34 04:42:34 40.34
1 47651 Ola Thomas Berntsen Spotsklubben Ceres M 30-34 04:42:34 40.34
1 47377 Bjørn Ivar Ekberg Spotsklubben Ceres M 30-34 04:42:34 40.34
1 51287 Håvard Melheim Norway M 20-24 04:42:34 40.34
1 68112 Jan Erik Myrtrøen Brumunddal SK M 30-34 04:42:34 40.34
1 44637 Trond Rinnan Spotsklubben Ceres M 30-34 04:42:34 40.34
1 30485 Bjarte Vethe Voss SK M 30-34 04:42:34 40.34
8 68114 Jens Petter Dammen Spotsklubben Ceres M 35-39 04:42:35 40.34
8 44640 Ove Davidsen Spotsklubben Ceres M 35-39 04:42:35 40.34
8 68115 Bjørn Arild Finstad Spotsklubben Ceres M 35-39 04:42:35 40.34
8 40553 Pål Fredriksen Spotsklubben Ceres M 45-49 04:42:35 40.34
8 118612 Stein Gundersen Ullensaker CK M 35-39 04:42:35 40.34
8 50564 Roger Hansen Asker CK M 35-39 04:42:35 40.34
8 67015 Steinar Jensen Asker CK M 35-39 04:42:35 40.34
8 67654 Kjell Karlsen Jømna/Heradsbygd SK M 35-39 04:42:35 40.34
8 68116 Espen Reinholt Spotsklubben Ceres M 35-39 04:42:35 40.34
8 47656 Tore Tomter Spotsklubben Ceres M 45-49 04:42:35 40.34
8 44624 Erik Windelstad Asker CK M 35-39 04:42:35 40.34
19 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 40-44 04:42:37 40.33
19 50622 Dagfinn Mosveen Asker CK M 40-44 04:42:37 40.33
19 44627 Helge Mosveen Asker CK M 40-44 04:42:37 40.33
19 68117 Lars Vethe Asker CK M 40-44 04:42:37 40.33
23 44623 Børre Fjeld Halvorsen Norway M 30-34 04:48:26 39.52
23 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:48:26 39.52
23 68118 Andreas Molandsveen Norway M 16-19 04:48:26 39.52
23 28728 Stian André Risberg Norway M 16-19 04:48:26 39.52
27 24896 Kenneth Alvær Bærum og Omegn CK M 35-39 04:48:27 39.52
27 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 35-39 04:48:27 39.52
27 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 35-39 04:48:27 39.52
27 68119 Tor Andreas Sand Bærum og Omegn CK M 25-29 04:48:27 39.52
31 67074 Terje Sirevaag Bærum og Omegn CK M 40-44 04:48:29 39.51
32 47481 Øyvind Gallefoss Lillehammer CK M 40-44 04:48:56 39.45
33 67045 Morten Jahr Eidsvoll SK M 16-19 04:49:04 39.43
34 68120 Kåre Riisnes Spotsklubben Ceres M 25-29 04:50:52 39.19
35 68121 Mats Berger IF Frøy M 35-39 04:57:09 38.36
35 46698 Svein Søli Hasle Løren IL M 30-34 04:57:09 38.36
35 45517 Erik Wang AL BIL TEAM AVGUTU M 35-39 04:57:09 38.36
35 45515 Erlend Aadland Trondheim Brannkorps M 35-39 04:57:09 38.36
39 41319 Sven Kristian Jørgensen IF Frøy M 45-49 04:57:11 38.36
40 78764 Frode Pedersen Hasle Løren IL M 25-29 04:57:12 38.35
41 66874 Pål Gulliksen IF Frøy M 50-54 04:57:14 38.35
41 67014 Steinar Jensen IF Frøy M 45-49 04:57:14 38.35
43 30491 Espen Andresen IF Frøy M 30-34 04:57:15 38.35
43 68122 Herman Olsen IF Frøy M 30-34 04:57:15 38.35
45 41520 Jo Stokkebryn ALBIL TEAM AVGUTU M 40-44 04:57:16 38.34
46 65350 Steinar Forsmo Norway M 45-49 04:57:17 38.34
47 45445 Jens Christian Dahlen IF Frøy M 35-39 04:57:19 38.34
48 34988 Jan Morten Aag IF Frøy M 40-44 04:57:20 38.34
49 33072 Øyvind Jakobsen Hasle Løren IL M 30-34 04:57:22 38.33
49 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy / Gjensidige NOR M 30-34 04:57:22 38.33
51 65349 Tron Ihler IF Frøy M 45-49 04:57:24 38.33
52 41439 Erling Bendiksen IF Frøy M 40-44 04:57:28 38.32
53 68123 Rune Otterstad Hamar Politi M 30-34 04:59:08 38.11
54 45464 Marius Berger IF Frøy M 40-44 04:59:10 38.10
55 26787 Ola Magnus Laugaland Frikransen SK M 20-24 05:01:29 37.81
56 68124 Erik Hicks Frikransen SK M 30-34 05:01:34 37.80
56 30616 Arild Tveiten Frikransen SK M 30-34 05:01:34 37.80
58 66870 Espen Wagener Norway M 25-29 05:01:46 37.77
59 68125 Øyvind Borgensen Norway M 20-24 05:02:57 37.62
60 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 35-39 05:02:58 37.62
60 79953 Pål Kristoffer Sørvoll Asker CK M 35-39 05:02:58 37.62
62 44722 Frode Dalen Spotsklubben Ceres M 25-29 05:03:00 37.62
62 68127 Arne Jørgen Kildahl Spotsklubben Ceres M 45-49 05:03:00 37.62
62 68128 Dag Rinden Norway M 25-29 05:03:00 37.62
62 64003 Tore Karl Saupstad Norway M 45-49 05:03:00 37.62
66 45414 Terje Bøygard Ringerike SK M 40-44 05:03:02 37.61
67 68129 Henning Dokset Asker CK M 35-39 05:03:04 37.61
67 68130 Lars Haugerud Vestby M 35-39 05:03:04 37.61
67 48491 Kjetil Kristiansen Spotsklubben Ceres M 35-39 05:03:04 37.61
67 41457 Erling Lillelien Spotsklubben Ceres M 35-39 05:03:04 37.61
71 68131 Bjørn Grimsrud Norway M 45-49 05:03:05 37.61
72 47547 Johnny Jørgenvåg Spotsklubben Ceres M 50-54 05:03:06 37.61
73 67678 Jostein Engebretsen Brumunddal SK M 40-44 05:03:07 37.60
74 47333 Hans Baalerud Asker CK M 45-49 05:03:08 37.60
74 45477 Tommy Jensen Asker CK M 45-49 05:03:08 37.60
76 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 30-34 05:03:09 37.60
77 67058 Jan Erik Brenna Andebarkji TSK M 25-29 05:03:10 37.60
77 98609 Trond Hagen Jømna/Heradsbygd SK M 50-54 05:03:10 37.60
77 67681 Asbjørn Langmyr Jømna/Heradsbygd SK M 50-54 05:03:10 37.60
77 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Norway M 50-54 05:03:10 37.60
81 122133 Øyvind Hansen Asker CK M 45-49 05:03:13 37.59
81 30608 Vidar Hjelm Johansen Asker CK M 45-49 05:03:13 37.59
83 68133 Robin Hicks Frikransen SK M 05:03:35 37.55
83 30849 Tormod Nilsen Frikransen SK M 30-34 05:03:35 37.55
83 68134 Paal Pettersen Sportsklubben Rye M 30-34 05:03:35 37.55
86 68135 Morten Bakke Røed Landveisturistene M 40-44 05:03:37 37.54
87 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 50-54 05:03:40 37.54
87 30648 Inge Bjart Torkildsen Frikransen SK M 50-54 05:03:40 37.54
89 36482 Morten Nygård Frikransen SK M 35-39 05:03:44 37.53
90 20802 Asbjørn Kristiansen Tønsberg CK M 45-49 05:05:00 37.37
91 68136 Gunnar Baksaas Tønsberg CK M 35-39 05:05:01 37.37
92 68137 Ronny Enger Tønsberg CK M 40-44 05:05:05 37.36
92 51575 Morten Sperre Tønsberg CK M 40-44 05:05:05 37.36
94 44719 Ståle Støen Savalen SK M 45-49 05:05:07 37.36
95 68138 Fred Arne Enger Tønsberg CK M 35-39 05:05:08 37.36
96 68139 Per Arne Rollstad Savalen SK M 16-19 05:05:11 37.35
97 67675 Jarl Hagerup Tønsberg CK M 40-44 05:05:12 37.35
97 68140 Jon Piiksi Tønsberg CK M 50-54 05:05:12 37.35
99 68141 Hans Petter Engelstad Tønsberg CK M 30-34 05:05:13 37.35
100 66856 Jørgen Løvås Sandefjord SK M 35-39 05:05:18 37.34
101 47480 Sverre Aarskog Brumunddal SK M 20-24 05:05:24 37.32
102 68142 Morten Melhus Sportsklubben Rye M 30-34 05:05:41 37.29
103 44665 Roger Gråv Lillehammer CK M 25-29 05:06:51 37.15
103 68143 Glenn Wiik Lillehammer CK M 20-24 05:06:51 37.15
105 51377 Rolf Christensen Sandefjord SK M 45-49 05:06:53 37.14
106 68144 Terje Unnerberg Tønsberg CK M 40-44 05:06:59 37.13
107 26687 Oddgeir Søllesvik Omvikdalen IL Sykkel M 35-39 05:07:00 37.13
108 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 05:08:41 36.93
109 67039 Mattis Opstad Eriksen Asker CK M 25-29 05:09:23 36.84
110 36524 Trond Ola Berg Hamar Politi M 45-49 05:09:57 36.78
111 68145 Geir Asbjørn Nilsen Asker CK M 45-49 05:11:21 36.61
111 49358 Pål Tangen Asker CK M 30-34 05:11:21 36.61
111 68146 Stian Wadahl Sør-Fron IL M 16-19 05:11:21 36.61
114 68147 Svein Erik Bjørseth Lillehammer CK M 35-39 05:11:24 36.60
114 68148 Harald Westby Spotsklubben Ceres M 25-29 05:11:24 36.60
116 45484 Øystein Graffer Asker CK M 40-44 05:11:25 36.60
116 68149 Thorbjørn Hegge Lillehammer CK M 40-44 05:11:25 36.60
116 67050 Knut Røssum Norway M 45-49 05:11:25 36.60
119 68150 Kristin Halla Lillehammer CK K 20-24 05:11:27 36.60
119 33822 Bjørn Erik Thuv Tønsberg CK M 50-54 05:11:27 36.60
121 20159 Anders Skaug Norway M 30-34 05:13:09 36.40
122 36396 Henning Dybendal Bakke IF M 20-24 05:13:17 36.38
122 24527 Jonny Kjærland Bærum og Omegn CK M 35-39 05:13:17 36.38
122 46920 Rune Rikoll Nittedal CK M 35-39 05:13:17 36.38
125 68151 Ståle Høgden Bærum og Omegn CK M 30-34 05:13:18 36.38
126 48764 Roy Leirvik Asker CK M 35-39 05:13:27 36.36
127 122208 Stig Engen Bærum og Omegn CK M 30-34 05:14:55 36.20
127 64478 Dag Wessel Grundseth Aftenposten M 50-54 05:14:55 36.20
129 67682 Rune Nedgård Spotsklubben Ceres M 40-44 05:14:58 36.19
130 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 55-59 05:15:03 36.18
131 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 25-29 05:15:56 36.08
132 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 40-44 05:15:57 36.08
133 23723 Ivar Westby Sportsklubben Rye M 60-64 05:17:11 35.94
134 47389 Hallvard Sander Søndrål Norway M 50-54 05:17:14 35.93
135 46735 Lars Hansen IF Frøy M 45-49 05:17:16 35.93
135 120311 Bjørn Jensen Nesodden I.F. M 45-49 05:17:16 35.93
137 48628 Trond Askautrud Follo SK M 30-34 MTB 05:17:17 35.93
137 136505 Marius Pedersen Norway M 35-39 05:17:17 35.93
139 47479 Trond Asmund Smogeli Norway M 35-39 05:17:18 35.92
140 44661 Erling Danielsen Gjøvik SK M 40-44 05:17:20 35.92
141 68154 Per Morten Elgesem Sandefjord SK M 05:17:46 35.87
142 46697 Lars Bredal Norway M 45-49 05:17:48 35.87
142 46707 Stein Gundersen Sandefjord SK M 45-49 05:17:48 35.87
142 50954 Rune Steinsvik Sandefjord SK M 35-39 05:17:48 35.87
145 68155 Lars Erik Granli Pappen BIL M 25-29 05:18:00 35.84
146 78898 Svein Hansen Norway M 40-44 05:18:06 35.83
147 46734 Sondre Elvig Norway M 25-29 05:19:02 35.73
148 37365 Kenneth Fegri Norway M 16-19 05:20:29 35.57
149 68156 Per Moen Tønsberg CK M 50-54 05:21:17 35.48
150 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 55-59 MTB 05:22:26 35.35
150 43345 Jan Håvard Nyborg Norway M 25-29 05:22:26 35.35
152 48627 Pål André Thorsby Follo politi IL M 25-29 MTB 05:24:47 35.10
153 47068 Kåre Dehlie Thorstad Brumunddal SK M 30-34 05:24:52 35.09
154 68158 Bjørn Erik Jansen Elanders SK M 55-59 05:25:02 35.07
155 63305 Ola Nilstad Norway M 16-19 05:25:13 35.05
156 45496 Morten Risborg Aktietrykkeriet BIL M 40-44 05:25:50 34.98
157 42372 Egil Knapper Team XL-EN M 30-34 05:26:32 34.91
158 68159 Thomas Heggertveit Tønsberg CK M 40-44 05:26:54 34.87
159 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-54 05:27:40 34.79
159 49450 Håvard Windelstad Asker CK K 30-34 05:27:40 34.79
161 125527 Bjørn R. Møller Norway M 40-44 MTB 05:27:54 34.76
162 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 25-29 05:29:06 34.63
163 68161 Kjell Baksaas Tønsberg CK M 40-44 05:29:31 34.59
164 49910 Morten Korslund Gjøvik SK M 35-39 MTB 05:31:07 34.42
165 68162 Geir Erik Bolstad Bærum og Omegn CK M 35-39 05:31:58 34.34
165 67731 Odd Sagbråten KEBIL M 50-54 05:31:58 34.34
167 29192 Terje Amundsen NC Entrepenør M 25-29 05:31:59 34.33
168 67980 Jan Cato Hovde Brumunddal SK M 35-39 MTB 05:32:00 34.33
169 68163 Lene Hansen Bærum og Omegn CK K 25-29 05:32:01 34.33
169 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:01 34.33
169 68164 Magne Ådna Frikransen SK M 05:32:01 34.33
172 67710 John Henry Strupstad Frikransen SK M 20-24 05:32:03 34.33
173 68165 Erling Nordgreen Frikransen SK M 35-39 05:32:04 34.33
174 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 35-39 05:32:05 34.32
175 30910 Steinar Mørch Norway M 55-59 05:32:21 34.30
176 20105 Alf Kåre Andersen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:56 34.24
176 40637 Ola Skrøvseth Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:56 34.24
176 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 40-44 05:32:56 34.24
179 41603 Gerd Elisabeth Johnsrud Bærum og Omegn CK K 45-49 05:32:58 34.23
180 30667 Helge Framnes Norway M 30-34 05:33:15 34.20
181 30668 Audun Nysæther Spicheren treningsse M 30-34 05:33:19 34.20
182 50998 Therese Otterlei Jømna/Heradsbygd SK K 30-34 05:33:30 34.18
183 67704 Jonny Andersson Asker CK M 40-44 05:33:31 34.18
184 68166 Ulf Morten Pettersen Eidsvoll SK M 35-39 MTB 05:33:56 34.13
185 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M 45-49 05:33:58 34.13
186 64094 Erik Johnsen Steria AS M 40-44 05:34:47 34.05
187 67691 Terje Skifte Andebarkji TSK M 50-54 05:34:56 34.03
188 67550 Fritz Langnes Norway M 60-64 MTB 05:35:15 34.00
189 67049 Svein Aalrust Asker CK M 35-39 05:35:31 33.97
190 67701 Knut Erik Finstad Frikransen SK M 50-54 05:36:11 33.91
191 68167 Siri Simonsen Frikransen SK K 30-34 05:36:13 33.90
192 67376 Knut Erik Johansen Brumunddal SK M 30-34 05:37:10 33.81
193 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 35-39 05:37:13 33.80
194 68168 Robin Kaiawe TCK M 30-34 05:37:16 33.80
195 67689 Vidar Lillebo Team Rocket M 40-44 MTB 05:37:17 33.79
196 44763 Tom Gjellum Norway M 45-49 05:37:39 33.76
197 44777 Ragnar Singsaas Norway M 25-29 05:37:44 33.75
198 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 40-44 05:38:49 33.64
199 68169 Terje Nilstad Norway M 45-49 05:39:47 33.55
200 68170 Amund Lybeck Asker CK M 20-24 05:39:49 33.54
200 48272 Lars Ragnar Manengen Norway M 20-24 05:39:49 33.54
202 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 16-19 05:39:52 33.54
202 47476 Lars Johan Ophus Brumunddal SK M 16-19 05:39:52 33.54
204 45467 Geir Owe Fredheim Norway M 25-29 05:39:54 33.53
205 45664 Harald Brekke Frikransen SK M 35-39 05:40:30 33.48
205 68171 Njål Engløk Frikransen SK M 35-39 05:40:30 33.48
207 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 55-59 05:40:32 33.47
208 68172 Trond Arne Trondsen Spotsklubben Ceres M 40-44 05:40:38 33.46
209 67707 Jon Våge Ambulanse tj. i Oslo M 25-29 05:40:41 33.46
210 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka norsk kabel M 50-54 05:40:44 33.45
211 65552 Hans Erik Lund Norway M 25-29 MTB 05:41:00 33.43
212 68173 Sven Erik Boger Follo SK M 35-39 05:41:37 33.37
213 64200 Per Minge Nesodden I.F. M 50-54 05:41:44 33.35
213 68174 Ragnar Storhaug Sportsklubben Rye M 50-54 05:41:44 33.35
215 26100 Marion Nilsen Asker CK K 40-44 05:43:03 33.23
216 68175 Ole Kjærsgaard Frikransen SK M 40-44 05:43:40 33.17
217 45499 Birger Opberget Hagen Sport M 60-64 05:43:58 33.14
218 68176 Kjetil Granum Spotsklubben Ceres M 30-34 05:44:47 33.06
219 109021 Kjetil Haaland Brumunddal SK M 35-39 05:45:00 33.04
220 68177 Frode Lindgaard Norway M 30-34 05:47:07 32.84
221 67758 Odd Inge Aaheim Lillehammer Skiklubb M 30-34 05:47:24 32.81
222 34895 Alexander Berntsen Ullensaker Skiklubb M 20-24 05:48:28 32.71
223 67163 Øyvind Beyer Norway M 50-54 05:48:36 32.70
224 47387 Trygve Gillebo Asker CK M 40-44 05:48:44 32.68
225 68178 Knut Ove Pettersen Ullensaker CK M 35-39 05:49:32 32.61
226 34924 Tom Haugland KEBIL M 45-49 05:50:32 32.52
227 35531 Ivar Holter Naturgros M 50-54 05:50:54 32.48
228 65444 Ole Stian Bockelie Gruppetto M 25-29 05:51:24 32.44
229 68179 Christian Frey Dahl Gruppetto M 25-29 05:51:42 32.41
230 68180 Rune Ovenstad Norway M 30-34 05:51:56 32.39
231 68181 Paul Skoglund Gruppetto M 25-29 MTB 05:52:13 32.36
232 68182 Peter Angelo Mateo Ringerike SK M 30-34 05:53:06 32.28
233 30392 Frank Slevikmoen Krødsherad IL M 30-34 MTB 05:53:32 32.24
233 30487 Kristian Torgersen Krødsherad IL M 20-24 MTB 05:53:32 32.24
235 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 40-44 05:53:35 32.24
236 67708 Tor Holtet Norway M 45-49 05:53:46 32.22
237 67741 Cato Ødegård Askim SK M 35-39 05:54:35 32.15
238 67735 Tor Kristian Skjeltorp Askim SK M 25-29 05:54:38 32.14
239 67206 Knut Skaramyren Norway M 30-34 05:54:40 32.14
240 68183 Lars Borger Hansen Askim Sykleklubb M 25-29 05:54:48 32.13
241 67108 Gunnar Aanonsen SBC Sportsklubb M 45-49 05:54:50 32.12
242 67529 Jan Olsen Nytveit Klubb Team Aktivum M 40-44 MTB 05:54:53 32.12
243 68184 Hans Fredrik Hellebergshaugen Eidsvoll SK M 16-19 05:56:39 31.96
244 40672 Terje Gomo Thermax BIL M 30-34 05:57:15 31.91
245 68185 Ine Wigernæs Norway K 30-34 05:57:34 31.88
246 64377 Johnny Pedersen Frikransen SK M 45-49 05:57:35 31.88
247 65650 Atle Sagmoen Brumunddal SK M 20-24 MTB 05:57:39 31.87
247 31906 Rolf Stalenget Norway M 35-39 05:57:39 31.87
249 68186 Ole Starup Team PULS Slemmestad M 40-44 05:57:41 31.87
250 67228 Paul Ronny Jensen Eidsvoll SK M 35-39 05:58:54 31.76
251 68187 Trond Leistad Draka norsk kabel M 40-44 MTB 05:59:13 31.73
252 67374 Alf Dahl HBIK Sykkelutvalg M 45-49 05:59:18 31.72
253 64115 Geir Ove Næss Tønsberg CK M 25-29 05:59:30 31.71
254 67739 Kjell Åge Hagland Hydro Glomfjord BIL M 45-49 06:00:21 31.63
255 67323 Magne Torgeir Løvstuen Norway M 25-29 MTB 06:00:29 31.62
256 68188 Morten Bogerud Norway M 30-34 06:00:37 31.61
256 67733 Steven Von Hall Vesta BIL M 35-39 06:00:37 31.61
258 32713 Dag Sture Eine Friis Frikransen SK M 55-59 06:02:28 31.45
258 68189 Guy M. Huste Frikransen SK M 35-39 06:02:28 31.45
258 51475 Erik Stavheim Sportsklubben Ceres/Møller bil M 30-34 06:02:28 31.45
261 68190 Gunhild Giske Frikransen SK K 25-29 06:02:29 31.44
261 45520 Bjørn Erik Langtangen Sportsklubben Rye M 35-39 06:02:29 31.44
263 67279 Arild Tjernsli Lillehammer CK M 50-54 06:02:37 31.43
264 68191 Hans Einar Formo Eiker CK M 40-44 06:03:23 31.37
265 52535 Tor Amundsen Norway M 25-29 06:04:17 31.29
265 54176 Terje Hildeng Aktietrykkeriet BIL M 55-59 06:04:17 31.29
267 68192 Frank Halvorsen Tønsberg CK M 45-49 06:04:45 31.25
268 44849 Inge Torgersen Moelven SK M 35-39 06:04:47 31.25
269 68193 Clive Hough Frikransen SK M 06:06:23 31.11
270 27408 Per Rønning Norway M 35-39 MTB 06:06:34 31.09
271 67574 Lars Antonsen Draka norsk kabel M 30-34 MTB 06:07:35 31.01
272 68194 Espen Undrum Norway M 25-29 06:07:49 30.99
273 47169 Per Christian Brekke Sjøli Nordre Eidsvoll IL M 30-34 MTB 06:07:55 30.98
274 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 35-39 06:08:00 30.97
275 50612 Håvard Stokke Norway M 35-39 06:08:06 30.96
276 67738 Øistein Thomassen Norway M 25-29 06:08:40 30.92
277 67840 Knut Remy Dahl Eidsvoll SK M 40-44 06:08:43 30.91
277 68195 André Moe Norway M 25-29 MTB 06:08:43 30.91
279 67756 Frode Bjørn Meiltoft CK Nittedal M 50-54 MTB 06:08:51 30.90
280 106055 Stian Andersen KEBIL M 30-34 06:09:56 30.81
281 68196 Terje Arnesen KEBIL M 35-39 MTB 06:09:57 30.81
282 68197 Kathrine Dugstad Norway K 30-34 06:10:05 30.80
283 68198 Ove Løfoll Stordal M 40-44 06:11:15 30.70
284 36590 Ståle Nerland Sparebank 1 M 35-39 06:12:29 30.60
285 67304 Tom Alkanger Sunnaas BIL M 50-54 06:12:38 30.59
286 43432 Erik Skjøstad Team Colaman M 35-39 06:12:39 30.59
287 68199 Per Asp Rolloteam M 45-49 06:12:43 30.58
288 68200 Hilde Anthonisen Østmarka IL K 25-29 06:12:46 30.58
288 68201 Lena Aune Østmarka IL K 25-29 06:12:46 30.58
288 67114 Tove Ausen Østmarka IL K 25-29 06:12:46 30.58
288 45680 Jan Gulbrandsen Spotsklubben Ceres M 40-44 06:12:46 30.58
288 67723 Monica Foronda Guneriussen Østmarka IL K 25-29 06:12:46 30.58
288 67773 Torill Kalfoss Østmarka IL K 25-29 06:12:46 30.58
294 51399 Anita Helene Hansen Østmarka IL K 35-39 06:12:47 30.58
294 37953 Elisabeth Kristiansen Østmarka IL K 30-34 06:12:47 30.58
294 51403 Eva Birkefeldt Ragde Spotsklubben Ceres K 35-39 06:12:47 30.58
294 68202 Inger Lise Walalas Norway K 35-39 06:12:47 30.58
298 47642 Espen Engelstad Østmarka IL M MTB 06:12:48 30.57
298 63198 Geir Grønsholt Spotsklubben Ceres M 45-49 06:12:48 30.57
300 68203 Sverre Wattum Norway M 16-19 MTB 06:12:49 30.57
301 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL M 50-54 06:12:50 30.57
301 68204 Paal Jensen Norway M 30-34 06:12:50 30.57
301 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL K 40-44 06:12:50 30.57
301 80204 Tron J. Wiig Software Innovation M 30-34 06:12:50 30.57
305 43571 Birgit Bergerud Arcus BIL K 35-39 MTB 06:12:51 30.57
305 68205 Odd Wollberg Draka norsk kabel M 20-24 MTB 06:12:51 30.57
305 68206 Arne Ørås Norway M 35-39 06:12:51 30.57
308 68207 Per Einar Aaland Alpharma Bil M 40-44 MTB 06:12:52 30.57
309 68208 Pål Dahlman Norway M MTB 06:12:53 30.57
310 67086 Jan Steinar Elvelund Brumunddal SK M 45-49 06:12:54 30.57
311 24387 Johnny Stranden Asko Brumunddal AS M 35-39 MTB 06:12:55 30.56
311 68209 Arnstein Ødegård Asko Brumunddal AS M 35-39 MTB 06:12:55 30.56
313 68210 Jon Hagebø Nettavisen M 35-39 06:12:56 30.56
313 68211 Thor Erik Østberg Norway M 20-24 06:12:56 30.56
315 67261 Marte Eggen Asker CK K 30-34 06:14:16 30.45
315 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 40-44 06:14:16 30.45
315 44998 Tom Sørensen Asker CK M 45-49 06:14:16 30.45
318 68212 Kjetil Eggan Spotsklubben Ceres M 35-39 06:14:41 30.42
319 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 30-34 MTB 06:16:54 30.24
320 63254 Jan Wold Ås Helsesport Senter M 50-54 06:16:58 30.24
321 36079 Terje Opsahl IK Hero M 55-59 06:17:05 30.23
321 67061 Erik Skuterud IK Hero M 55-59 06:17:05 30.23
323 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 50-54 06:17:11 30.22
324 47271 Paul Holen Ottadalen SK M 40-44 06:18:28 30.12
325 68213 Stein Olsen Norway M 40-44 MTB 06:19:42 30.02
326 47984 Sverre Haugerud IK Hero M 60-64 06:21:47 29.85
327 67220 Per Arne Berg Larsen Nordre Eidsvoll IL M 45-49 MTB 06:21:49 29.85
328 68214 Grim Bjørtomt Norway M 40-44 MTB 06:23:06 29.75
329 67173 Per Hall Hansen Nordre Eidsvoll IL M 50-54 MTB 06:23:11 29.75
330 67186 Øivind Ødegaard Norway M 50-54 06:23:52 29.69
331 68215 Reidar K. Olsen Norway M 35-39 06:24:02 29.68
332 67213 Carl Fredrik Sønsteby Norway M 35-39 06:24:25 29.65
333 33850 Magnus Sønsteby Norway M 25-29 06:24:26 29.65
334 67815 Odd Henning Østereng Norkse Skog Follum M 35-39 MTB 06:24:28 29.65
335 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 50-54 06:24:32 29.64
335 68216 Ola Udengen Norway M 50-54 06:24:32 29.64
337 35798 Erik Granheim Nordre Eidsvoll IL M 45-49 06:24:33 29.64
338 67783 Lars Erik Wenner Norkse Skog Follum M 40-44 MTB 06:24:34 29.64
339 68217 Knut Solaas Norway M 35-39 06:24:38 29.63
340 67786 Edgar Kristiansen Nordre Eidsvoll IL M 50-54 06:24:39 29.63
341 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 35-39 06:24:42 29.63
342 67257 Johanna Lysgård Nordre Eidsvoll IL K 45-49 06:24:43 29.63
343 68218 Kjell Ove Olafsen Eidsvoll SK M 45-49 06:24:44 29.63
343 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 45-49 06:24:44 29.63
345 67196 Karsten Sjøli Nordre Eidsvoll IL M 50-54 MTB 06:25:09 29.59
346 67140 Vidar Vatningen Ringerike SK M 50-54 06:25:11 29.59
347 68219 Stig Heyerdahl Norway M 35-39 MTB 06:25:28 29.57
348 68220 Inge André Østhagen Bøn FK M 30-34 06:25:31 29.57
349 47401 Per-Eivind Eriksson Norway M 30-34 MTB 06:25:50 29.54
349 64270 Roy Arne Granum Norway M 35-39 MTB 06:25:50 29.54
351 68221 Nina Cathinka Dahlstrøm Norway K 35-39 MTB 06:25:52 29.54
352 67158 Jan Olav Grønvold Team Sportshjørnet M 30-34 MTB 06:25:56 29.53
353 52237 Morten Paulsen Team Sportshjørnet M 30-34 MTB 06:25:57 29.53
354 63994 Terje Fjæstad Norway M 40-44 MTB 06:26:33 29.49
355 52053 Max Mathiassen Felleskjøpet Øst Ves M 40-44 06:26:50 29.47
356 68222 Gjermund Kveno Team PULS Slemmestad M 30-34 06:28:36 29.33
357 67160 Tore Pettersen Team Sportshjørnet M 30-34 MTB 06:28:43 29.32
358 68223 Jarle Samuelsen Norway M 35-39 06:28:46 29.32
358 68224 Tormod Urtegård Norway M 35-39 06:28:46 29.32
360 32468 Trond Særsten Norway M 25-29 06:28:48 29.32
361 47876 Tor Aage Dæhli Team Sportshjørnet M 40-44 MTB 06:28:50 29.31
362 64851 Egil Stensrud Norges Bank BIL M 60-64 06:28:52 29.31
363 32999 Kjetil Tangen SBC Sportsklubb M 40-44 06:28:53 29.31
364 68225 Mette Ackenhausen Jømna/Heradsbygd SK K 25-29 06:28:54 29.31
365 68226 Vidar Doksnes Nordre Eidsvoll IL M 40-44 MTB 06:28:58 29.30
366 68227 Helge Kruse Norodd Sykkel M 55-59 06:29:14 29.28
366 68228 Rune Lundh Norway M 35-39 MTB 06:29:14 29.28
368 38614 Roald Johansen Ideal Wasa BIL M 50-54 06:30:00 29.23
369 68229 Arno Madsen ElektroVakuum BIL M 40-44 MTB 06:31:06 29.14
370 67805 Jon Petter Sandaker Norway M 25-29 06:31:07 29.14
371 68230 Sveinung Vea Frikransen SK M 06:31:23 29.12
372 68231 André Simensen IDD Sportsklubb M 35-39 06:31:57 29.08
373 68232 Kjetil Gaaserud Sunnaas Sykehus M 35-39 06:32:13 29.06
374 68233 Arve Fjell Team PULS Slemmestad M 35-39 06:32:17 29.06
375 20033 Alan Rea Stord SK M 35-39 06:32:21 29.05
376 68234 Stig Berthelsen Asker CK M 35-39 MTB 06:32:30 29.04
377 67143 Bjørn Grønbeck Norway M 60-64 06:32:43 29.02
378 64289 Kim Olsen Norway M 16-19 06:33:04 29.00
379 67445 Eyvind Riise Aktietrykkeriet BIL M 30-34 06:33:27 28.97
380 64416 Willy Kristiansen Moelven SK M 45-49 MTB 06:33:28 28.97
381 67814 Lars Arvidsson Norway M 40-44 06:34:09 28.92
382 41459 Espen Sumstad Arvesen Gjerdrum IL M 20-24 06:34:35 28.89
383 35055 Kjell Arne Kroken Norway M 35-39 MTB 06:34:40 28.88
384 62809 Rune Nestegard Skifte Andebarkji TSK M 16-19 06:34:56 28.86
385 35129 Jørgen Skålhegg SATS Ila M 30-34 06:35:04 28.85
386 68236 Sturla Rambjør Aas-Jakobsen BIL M 35-39 06:36:32 28.74
387 47469 Geir Figenschou KEBIL M 50-54 06:36:48 28.72
388 67240 Johannes J. Svegården Norway M 60-64 MTB 06:36:56 28.72
389 68237 Oskar Skagen Norway M 50-54 06:37:06 28.70
390 68238 Svein Olav Ødeskaug Tønsberg CK M 06:37:08 28.70
391 67832 Tim Bennett Frikransen SK M 35-39 06:37:14 28.69
392 51581 Per Hillmann Tønsberg SK M 40-44 06:37:48 28.65
393 62716 Roger Haug Norway M 40-44 MTB 06:37:53 28.65
394 68239 Jan Magne Sund Halden CK M 35-39 MTB 06:38:05 28.63
395 40674 Helge Mathisen Norway M 45-49 MTB 06:38:13 28.62
396 66150 Svein Magndal Norway M 50-54 06:38:14 28.62
397 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy M 55-59 06:38:28 28.60
398 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar BIR M 35-39 06:39:09 28.56
399 42757 Morten Gran Elixia M 45-49 MTB 06:39:39 28.52
399 42758 Per Erik Nyrud Norway M 35-39 MTB 06:39:39 28.52
399 42759 Kai Pettersen Elexia M 40-44 MTB 06:39:39 28.52
402 27923 Roger Finstad Norway M 30-34 06:40:29 28.46
402 27915 Roger Lauritzen Norway M 50-54 06:40:29 28.46
404 42712 Magne Fevang Tønsberg CK M 40-44 06:41:15 28.41
405 46223 Einar Alexandersen Peterson Linerboard Moss M 55-59 06:42:04 28.35
405 68240 Frode Haug Norway M 35-39 MTB 06:42:04 28.35
407 68241 Bruno Mentzoni Brumunddal SK M 40-44 MTB 06:42:05 28.35
408 41788 Hans Lilleeng Norway M 45-49 06:43:40 28.24
409 68242 Anders Dybwad Norway M 35-39 06:44:29 28.18
409 68243 Jan Erik Ovesen 3T Trondheim M 30-34 06:44:29 28.18
411 67744 Øyvind Sverreson Norway M 40-44 MTB 06:44:36 28.17
412 68244 Alf Martin Hauskstad Lier IL M 35-39 MTB 06:45:18 28.12
413 68245 Stig Owe Selvig BTOT SK M 30-34 06:45:30 28.11
414 68246 Rune Klukstad Ringerike Sykehus M 40-44 06:46:00 28.07
414 68247 John P. Lillejordet Norway M 30-34 MTB 06:46:00 28.07
416 67309 Oddbjørn Eggen Norway M 55-59 MTB 06:47:05 28.00
417 54759 Stig Warsla Norway M 25-29 MTB 06:47:06 28.00
418 68248 Marianne Hjermstad Bærum og Omegn CK K 40-44 06:47:45 27.95
419 31564 Jørgen Mørch Norway M 20-24 06:48:03 27.93
420 65593 Paul Martin Nerby Norway M 30-34 06:48:08 27.93
421 62514 Hugo Strand Norway M 35-39 06:48:09 27.93
422 150949 Tom Kittelsen Norway M 30-34 06:48:22 27.91
423 115831 Sverre Amundsen Team Elixia M 60-64 06:49:13 27.85
424 82085 Oddvar Sten Hydro Texaco M 45-49 06:49:16 27.85
425 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Brumunddal AS M 40-44 MTB 06:50:31 27.76
426 62668 Steinar Skansen Asko Brumunddal AS M 35-39 MTB 06:50:32 27.76
427 68251 Kjetil Kristjansen Asko Brumunddal AS M 40-44 06:50:33 27.76
428 51676 Ove Samsonstuen Norway M 55-59 06:50:55 27.74
428 68252 Hallgeir Thorsen Norway M 45-49 06:50:55 27.74
430 68253 Tom Finch Norway M 35-39 06:51:08 27.72
431 68254 Tore Byrløkken Norway M 25-29 06:51:12 27.72
432 68255 Trond-S. Hansen Norway M 45-49 MTB 06:51:37 27.69
433 64091 Bjørn Fjeldstad Lier IL M 50-54 MTB 06:51:42 27.69
434 67777 Harald Ringen L.A. Lund BIL M 35-39 MTB 06:53:26 27.57
435 67869 Tom Høisveen Asko Brumunddal AS M 30-34 06:54:08 27.52
436 68256 Mona Veen Rustad K 20-24 MTB 06:54:09 27.52
437 68257 Stig Morten Andreassen Nymark IL M 25-29 06:54:13 27.52
437 68258 Gard S. Johnsen Norway M MTB 06:54:13 27.52
439 68259 Lena Otter Ringerike SK K 25-29 06:54:27 27.50
440 68260 Ingeborg Solberg Ringerike SK K 20-24 06:54:28 27.50
441 67207 Egil Sørensen Lier IL M 35-39 MTB 06:54:38 27.49
442 67848 Bjørn Troberg Eidsvoll SK M 45-49 06:54:47 27.48
443 45179 Ivar Vollset Norway M 50-54 06:55:09 27.45
444 67118 Roger Lundby Pakkepost BIL M 35-39 MTB 06:55:13 27.45
444 65866 Svein Arve Nymoen Norway M 50-54 06:55:13 27.45
446 51781 Anders Johansen Norway M 35-39 MTB 06:55:27 27.44
446 67906 Atle Oddevald Norway M 25-29 MTB 06:55:27 27.44
448 131722 Stian Johansen Norway M 30-34 06:55:58 27.40
449 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk M 40-44 MTB 06:56:09 27.39
450 68261 Bjørn Slettmo Norway M 25-29 06:56:11 27.39
451 35517 Jarle Grimstad ElektroVakuum BIL M 35-39 MTB 06:56:39 27.36
451 68262 Henning Saugstrup Strand ElektroVakuum BIL M 35-39 MTB 06:56:39 27.36
453 46641 Jan Jensen Statoil BIL M 40-44 06:56:41 27.35
454 68263 Per Anders Waaler BIForum M 35-39 MTB 06:56:52 27.34
455 67031 Øyvind Andersen Mjøndalen IF M 45-49 06:58:06 27.26
456 68264 Mads André Andersen Tirsdags klubben M 20-24 MTB 06:58:40 27.22
456 68265 Stine Karlstad Tirsdags klubben K 16-19 MTB 06:58:40 27.22
458 46049 Kjell Harald Otterlei Norway M 30-34 06:58:49 27.21
459 66060 Roar Lysaker Norway M 60-64 06:59:07 27.20
460 68266 Richard Korsen Mustad AS M 55-59 06:59:09 27.19
461 68267 Ulf Kristian Nilsen Brage Entreprenør AS M 45-49 06:59:15 27.19
462 47509 Iren Strømstad Norway K 30-34 MTB 06:59:39 27.16
462 47510 Kari Strømstad Strømstad Team K 35-39 MTB 06:59:39 27.16
464 42717 Svein Tore Fauskerud Norway M 45-49 MTB 06:59:59 27.14
465 42716 Anlaug Brandslien Norway K 45-49 MTB 07:00:00 27.14
466 64560 Geir Egil Mikkelsen Asko Brumunddal AS M 40-44 07:00:24 27.11
467 51544 Tore Magne Heggen Gran IL M 55-59 MTB 07:01:32 27.04
468 68268 Siri Catrine Kongsgaarden Asker CK K 40-44 MTB 07:01:37 27.03
468 46990 Ingun Yri Asker CK K 30-34 MTB 07:01:37 27.03
470 68269 Dan Klavenes Elixia M 25-29 07:01:54 27.02
471 68270 Jan Erik Sparby Norway M 50-54 MTB 07:03:00 26.95
472 65566 Jan Fredriksberg Asko Brumunddal AS M 30-34 MTB 07:03:09 26.94
472 67852 Kjell Taasaasen Asko Brumunddal AS M 40-44 MTB 07:03:09 26.94
474 67877 Geir Øien Norway M 40-44 MTB 07:03:21 26.92
475 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 16-19 07:03:30 26.91
476 64153 Rune Byrløkken Norway M 35-39 07:04:03 26.88
477 67921 Kjell Arild Ekeberg Norconsult BIL M 40-44 MTB 07:04:11 26.87
478 68271 Sabine Gritsch CC Dynamo Tirol K 25-29 07:04:13 26.87
479 68272 Roger Enevoldsen Asker CK M 35-39 07:05:36 26.78
480 67492 Thomas Andresen Spenst Askim M 30-34 MTB 07:05:47 26.77
480 68273 Finn Lunde Spenst Askim M 35-39 07:05:47 26.77
482 136791 Knut Bakke Moelven SK M 30-34 07:06:54 26.70
483 68274 Stian Jensrud Tirsdags klubben M 20-24 07:07:08 26.68
483 51437 Stian Mikkelsen Norway M 16-19 07:07:08 26.68
485 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL M 35-39 07:07:09 26.68
486 68275 Jan Kristian Brodshaug Feiring IL M 45-49 MTB 07:07:10 26.68
486 67793 Marit Kristoffersen Norway K 45-49 07:07:10 26.68
488 67471 Rikard Sandberg Norway M 60-64 07:07:14 26.68
489 67288 Jørgen Tandberg IL Heming M 50-54 07:07:25 26.67
490 37213 Erich Keller Norway M 25-29 07:07:27 26.66
491 68276 Jan Høien Vesta Forsikring M 55-59 07:07:39 26.65
491 68277 Johan Severin Jensen Vesta Forsikring M 55-59 07:07:39 26.65
493 45716 Sverre Gunnar Brunstad Nycomed BIL M 35-39 07:08:03 26.63
493 45717 Geir Atle Tyseng Norway M 30-34 07:08:03 26.63
495 62990 Mette Flåten Kampenhaug Norway K 35-39 MTB 07:08:45 26.58
496 68279 Ulf Hildebrand Åsarna IK M 30-34 07:09:09 26.56
496 68278 Dirk Hildebrand ATV Frohnau M 35-39 07:09:09 26.56
498 63145 Kim Hansen Norway M MTB 07:09:41 26.53
499 68280 Svein Fjellheim Årvoll IL M 35-39 MTB 07:09:59 26.51
499 68281 Kjell Erik Smedsrud Årvoll IL M 35-39 MTB 07:09:59 26.51
499 30429 Frank Thommesen Årvoll IL M 30-34 MTB 07:09:59 26.51
502 67421 Gitte Valleseter Norway K 30-34 07:10:00 26.51
503 67200 Jan Kleven Norway M 40-44 MTB 07:10:40 26.47
504 67808 Eivind Løken Norway M 20-24 07:10:53 26.45
505 68282 Asbjørn Erdal-Aase Norway M 40-44 07:10:55 26.45
505 67831 Trond Erik Aatlo Team Råholt Sykkel M 25-29 MTB 07:10:55 26.45
507 67787 Morten Bysveen Bilpost M 40-44 MTB 07:11:14 26.43
508 45822 Vidar Karlsen Stranden IL M 30-34 07:11:20 26.42
509 68283 Jan Erik Prestrud Norway M MTB 07:11:25 26.42
510 67792 Egil Lagmannsveen Norway M 60-64 07:11:36 26.41
511 35673 Arne Ragnar Heimdal Sparebank 1 M 50-54 07:11:46 26.40
512 50653 Ola Grini Norway M 30-34 MTB 07:12:25 26.36
513 43879 Alf Andreas Teksum Norway M 35-39 MTB 07:13:54 26.27
514 64554 Per Bekken Norway M 45-49 07:14:29 26.23
515 68284 Jan Erik Bårli DMT M 40-44 MTB 07:16:52 26.09
516 68285 Gunnar Andersen Norway M 60-64 MTB 07:16:55 26.09
517 67146 Inge Østgaard Hasle Løren IL M 50-54 07:17:08 26.07
518 35505 Ole Petter Larsen Østlendingen M 30-34 07:17:31 26.05
519 68049 Per Jøran Kollerød Pappen BIL M 40-44 07:17:58 26.02
520 68286 Tore A. Gustavsen Pappen BIL M 55-59 07:17:59 26.02
521 67964 Pål Skau SKidar/Statsbygg M 30-34 07:18:17 26.01
522 68287 Hans Petter Schive SKD BIL M 40-44 MTB 07:18:35 25.99
523 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 60-64 07:19:00 25.96
523 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 60-64 07:19:00 25.96
525 33599 Ståle Murud Team Råholt Sykkel M 30-34 MTB 07:19:02 25.96
526 67914 Kristine Kronstad Team Råholt Sykkel K 20-24 MTB 07:19:03 25.96
527 62586 Johannes Leirdal Norway M 45-49 MTB 07:19:19 25.94
527 65774 Torkild Senstad Norway M 50-54 MTB 07:19:19 25.94
529 65809 Erik Skåden Norway M 30-34 MTB 07:20:03 25.90
530 67861 Sigrid Kristoffersen Norway K 50-54 07:20:14 25.89
531 66187 Ronny Andersen Norway M 35-39 07:21:08 25.84
532 66023 Solveig Løvstad Norway K 50-54 MTB 07:22:56 25.73
533 68288 Thomas Thorsteinsen Norway M 25-29 07:23:19 25.71
534 68289 Ronny Holt Team PULS Slemmestad M 35-39 07:23:51 25.68
535 68290 Frode Søreng Norway M 40-44 MTB 07:24:40 25.63
536 36794 Asbjørn Andersen Norway M 50-54 07:24:42 25.63
537 68075 Hans Arild Moberget Bilpost M 40-44 07:25:11 25.60
538 67657 Kjell Larsen Norway M 55-59 07:25:56 25.56
538 67285 Ola Olsen Norway M 65-69 07:25:56 25.56
540 68000 Ole Morten Eriksen Ambulanse tj. i Oslo M 35-39 07:26:00 25.56
541 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 25-29 07:26:01 25.55
542 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 40-44 MTB 07:26:11 25.55
542 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 45-49 MTB 07:26:11 25.55
544 67785 Finn Terje Simonsen Bærum og Omegn CK M 55-59 07:26:44 25.51
545 68291 Stian Magnussen Brumunddal SK M 16-19 MTB 07:26:58 25.50
546 68292 Marit Eggen Nyaas Tynset K 40-44 07:27:02 25.50
547 68293 Thomas Waaler Klubb Team Aktivum M 30-34 MTB 07:27:08 25.49
548 68294 Manuel Milian Arcus BIL M 45-49 07:27:21 25.48
549 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 45-49 07:27:28 25.47
549 68295 Harde Kjenseth Raufoss CK M 50-54 07:27:28 25.47
549 68296 Atle Stavdal P.P. BIL M 35-39 MTB 07:27:28 25.47
552 65452 Lars Martinsen Gruppetto M 25-29 07:28:17 25.43
553 65005 Nils Kåre Morsund Norway M 45-49 07:28:19 25.42
554 67277 Jan Arne Hove PULSEN M 40-44 07:28:23 25.42
555 67175 Asbjørn Røsås Norway M 60-64 07:28:25 25.42
556 67916 Bjørn Aalerud Landveisturistene M 35-39 07:28:44 25.40
557 68297 Terje Martinsen Landveisturistene M 35-39 07:29:40 25.35
557 40895 Geir Røed Landveisturistene M 40-44 07:29:40 25.35
559 36791 Øivind Stenbakken Lillehammer Pilen M 50-54 07:30:47 25.28
560 68299 Vegard Sætermarken Sveum Fryseri M 30-34 07:31:01 25.27
561 68300 Helge Nyaas Tynset M 50-54 07:31:04 25.27
562 67218 Ole Johan Hoelsæther Lier IL M 45-49 MTB 07:31:39 25.24
563 67572 Jorunn Elisabeth Stensmo Eidsvoll SK K 25-29 07:32:39 25.18
564 35768 Trygve Martinsen Eidsvoll SK M 60-64 07:32:40 25.18
565 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 55-59 07:32:42 25.18
566 67926 Bjørn Terje Pedersen Nycomed Pharma BIL M 30-34 MTB 07:32:46 25.17
567 67407 Knut Grydeland Sunnaas S.B.L. M 50-54 07:32:47 25.17
568 67855 Kjell Thorstad Norway M 60-64 MTB 07:33:18 25.14
569 48901 Willy Kolboholen Nannestad Skiklubb M 45-49 MTB 07:33:35 25.13
570 67854 Tina Kolboholen Nannestad Skiklubb K 25-29 MTB 07:33:37 25.13
571 67133 Dagfinn Jensen Norway M 55-59 07:33:39 25.12
572 68301 Torgeir Nielsen Asker skiklubb M 45-49 MTB 07:33:48 25.12
573 68302 Terje Johnsen Lillehammer Pilen M 35-39 07:33:56 25.11
574 68303 Rune Skovly Ringsaker Elektro BIL M 40-44 07:34:45 25.06
575 67424 Bjarne Paul Nerby Eidsvoll SK M 55-59 07:35:02 25.05
576 67217 Tore Lunde Lier IL M 40-44 MTB 07:35:23 25.03
577 68304 Runar Utangen Lier IL M 55-59 MTB 07:35:24 25.03
578 68305 Leif Odd Rundtom Norway M 50-54 MTB 07:36:22 24.97
579 67886 Hans Anders Velo Ringerike SK M 30-34 07:36:32 24.97
580 67850 Magnus Leiknes Eidsvoll SK M 30-34 07:36:48 24.95
581 83313 Einar Hansen Norway M 45-49 MTB 07:36:49 24.95
582 67431 Tor Andersen Lillehammer Pilen M 40-44 07:37:51 24.89
583 68306 Iver Albert Juel IL Skarphedin M 60-64 07:38:42 24.85
584 68307 Øystein H. Andersen Norway M 30-34 MTB 07:39:08 24.82
585 68308 Yngve Pettersen EdiSys AS M 45-49 07:40:05 24.77
586 68309 Steinar Kilde Norway M 30-34 07:40:06 24.77
587 68310 Per Helge Karstensen Norway M 50-54 MTB 07:40:07 24.77
588 68003 Mona Kajanus Spenst Askim K 25-29 MTB 07:40:54 24.73
588 68311 Espen Leknes Frikransen SK M 25-29 07:40:54 24.73
590 67898 Karl Henrik Rolfseng Nycomed Pharma BIL M 40-44 MTB 07:40:57 24.73
591 46263 Stefan Ek Sweden M 40-44 07:41:02 24.72
592 68312 Dag Robert Funner Rocket M 16-19 07:41:18 24.71
593 68313 Tone Helen Bjørk Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:41:22 24.70
594 67329 Svein Norman Dahl Ambulanse tj. i Oslo M MTB 07:41:32 24.70
595 43657 Torill Larsen Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:43:01 24.62
595 67896 Ingunn Monsbakken Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:43:01 24.62
595 67894 Mette Blaauw Sandell Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:43:01 24.62
595 67897 Signe Sandnes Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:43:01 24.62
599 67895 Nina Andresen Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 07:43:02 24.62
599 43656 Randi Kutlu Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 07:43:02 24.62
601 68314 Aina Granaas Klubb Team Aktivum K 20-24 MTB 07:43:03 24.61
602 68315 Hilde Lyngstad Klubb Team Aktivum K 35-39 MTB 07:43:06 24.61
602 68316 Stine Randem Klubb Team Aktivum K 35-39 MTB 07:43:06 24.61
604 67172 Leif Depuis Norway M 60-64 07:43:51 24.57
605 67995 Kai Olav Pinslund Raufoss CK M 30-34 07:44:00 24.56
606 68317 Anja Linder Spenst Askim K 35-39 07:44:44 24.53
607 68318 Kristin Jørgensen Norway K 20-24 07:45:26 24.49
608 43653 Carl Henrik Strand Norway M 35-39 07:45:29 24.49
609 68319 Deepak Chawla Norway M 25-29 MTB 07:47:14 24.39
610 67351 Even Brun Stange Fritid M 50-54 MTB 07:47:19 24.39
610 67356 Harald Løberg Stange Fritid M 50-54 MTB 07:47:19 24.39
612 36116 Brit Karlsen Stange Fritid K 45-49 07:47:20 24.39
613 67358 Sverre Iversen Stange Fritid M 55-59 MTB 07:47:21 24.39
613 68014 Inger Karset Stange Fritid K 50-54 MTB 07:47:21 24.39
613 67355 Stein Skjønberg Stange Fritid M 55-59 MTB 07:47:21 24.39
616 68320 Svein Adolfsen Stange Fritid M 35-39 MTB 07:47:22 24.39
616 68018 Roald Brenna Stange Fritid M 40-44 MTB 07:47:22 24.39
618 40891 Robert Bergestad Stange Fritid M 30-34 07:47:23 24.39
619 52477 Halvor Steen Stange Fritid M MTB 07:47:25 24.38
620 68321 Camilla Henriksen Catromathen K 25-29 MTB 07:47:35 24.38
620 68322 Trond Inge Mathisen Catromathen M 35-39 MTB 07:47:35 24.38
622 67455 Rose Olsen Hydro Glomfjord BIL K 40-44 MTB 07:49:16 24.29
623 36342 Bjørn Halvdan Abel Hydro Glomfjord BIL M 40-44 07:49:17 24.29
623 67456 Hermann Andersen Hydro Glomfjord BIL K 50-54 07:49:17 24.29
623 68324 Yngve Krogh Hydro Glomfjord BIL M 40-44 07:49:17 24.29
626 42117 Erik Knutssøn Hydro Glomfjord BIL M 40-44 MTB 07:49:19 24.29
626 41758 Jon Roger Pedersen Hydro Glomfjord BIL M 40-44 MTB 07:49:19 24.29
628 42489 Trond Kristensen Hydro Glomfjord BIL M 50-54 07:49:20 24.28
629 68325 Magne Nordheim Coma Tours inc. M 35-39 MTB 07:49:34 24.27
630 46309 Eivind Bjerketvedt Norway M 25-29 07:49:52 24.26
630 46266 Oddbjørn Håstul Norway M 25-29 07:49:52 24.26
632 67844 Erling Risan Eidsvoll SK M 65-69 07:49:57 24.25
633 68326 Roger Kolstad Norske Skog M 40-44 MTB 07:51:34 24.17
634 41950 Johan Ellingsen Norges Vel BIL M 50-54 MTB 07:52:13 24.14
635 68327 Ivar Bentzen Bærum og Omegn CK M 50-54 07:52:31 24.12
636 42030 Geir Bakkan Norway M 40-44 07:52:44 24.11
637 67555 Geir Westbye Europay Norge AS M 35-39 MTB 07:52:46 24.11
638 68328 Lars Gøsta Nordin Tirsdags klubben M 45-49 MTB 07:52:58 24.10
639 67946 Asbjørn Johan Garnes Norges Vel BIL M 60-64 07:53:16 24.08
640 68329 Trond Østby Norway M 50-54 MTB 07:53:36 24.07
641 68330 Ellen Nordstrøm Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 07:55:41 23.96
642 68331 Bjørn Nordstrøm Klubb Team Aktivum M 35-39 MTB 07:55:43 23.96
643 68332 Nils Heimland Norway M 30-34 MTB 07:56:01 23.94
643 68333 Trond Einar Pedersen Norway M 30-34 MTB 07:56:01 23.94
645 68334 Ulf T. Andersen Norway M 35-39 MTB 07:56:02 23.94
646 48209 Jannicke Schanche Arcus/IF Frøy K 60-64 07:56:05 23.94
647 68335 Frank Bjørnslien Dokka Sportsklubb M 30-34 MTB 07:57:12 23.88
648 43645 Tor Ferum Bravida Hønefoss M 50-54 07:58:26 23.82
649 68336 Odd Egil Eriksen Norway M 07:59:17 23.78
650 67899 Terje Grandahl Norway M 60-64 07:59:18 23.78
651 45977 Ørnulf Henriksen 3T Trondheim M 07:59:23 23.78
652 68337 Kristine Støverud Hansen Sand IF K 20-24 07:59:27 23.77
653 68338 Hilde Elin Haugland Spenst Askim K 25-29 MTB 08:00:03 23.74
654 59741 Lasse Nilsen Norway M 25-29 MTB 08:00:31 23.72
655 67943 Petter Stubberud ElektroVakuum BIL M 40-44 08:00:38 23.71
656 68339 Hilde Nøvik Traasdahl Norway K 40-44 MTB 08:00:43 23.71
657 62877 Jan Lunner Norway M 35-39 08:01:38 23.66
658 68340 Kathrine Lie Støverud Norway K 25-29 08:01:56 23.65
659 34526 Trond Fekjær Flak AS M 40-44 MTB 08:02:02 23.64
659 34681 Geir Karlsen Flak AS M 40-44 MTB 08:02:02 23.64
659 68341 Erling Thorsø Flak AS M 40-44 MTB 08:02:02 23.64
662 67397 Torstein Ryen Lampemagasinet M 35-39 MTB 08:02:15 23.63
663 67416 Harald Eng Lampemagasinet M 35-39 MTB 08:02:28 23.62
664 67499 Kjell Arild Bakken Wittusen & Jensen BIL M 40-44 08:02:38 23.62
664 68342 Paal Olanssen Wittusen & Jensen BIL M 40-44 08:02:38 23.62
666 67502 André Thorstensen Wittusen & Jensen BIL M 30-34 08:02:40 23.61
667 68343 Lars Jansson Kløfta M 60-64 MTB 08:02:55 23.60
668 67837 Håvard Larsen Ringerike Sykehus M 30-34 08:03:00 23.60
669 68344 Dag Amund Helstad WM-data M 40-44 MTB 08:03:14 23.59
669 68345 Jakob Kristensen WM-data M 30-34 MTB 08:03:14 23.59
669 68346 Øyvind Rørstad WM-data M 35-39 MTB 08:03:14 23.59
672 47003 Grethe May Opsahl Steen Norway K 40-44 08:03:29 23.57
673 68348 Hans Erik Maack Spenst Askim M 35-39 08:03:31 23.57
674 82865 Arne Ødegård Ottadalen SK M 40-44 08:04:37 23.52
675 64825 Arnar Grøttjord Norway M 50-54 MTB 08:05:40 23.47
676 67305 Hågen Samsonstuen Norway M 50-54 08:06:10 23.44
677 68349 Erik Martinsen Hærland IL M 40-44 08:06:27 23.43
678 67466 Janne Ellingsen Norway K 30-34 MTB 08:06:40 23.42
678 68043 Kathrine Grønnstein Norway K 20-24 MTB 08:06:40 23.42
680 68350 Christian Lie Norway M 08:06:59 23.40
681 68351 Bjørn Tore Aune Norway M 30-34 MTB 08:07:10 23.40
682 67242 Thorstein Sveum Norway M 70-75 08:08:11 23.35
683 67477 Jens Libæk ErgoIntegration M 45-49 MTB 08:08:45 23.32
684 42106 Anne Lise Enger Arcus BIL K 40-44 MTB 08:08:48 23.32
684 42107 Arild T. Syversrud Arcus BIL M 50-54 MTB 08:08:48 23.32
686 81355 Arne-Rino Bergli Norway M 35-39 MTB 08:09:06 23.30
686 67939 Atle Ytterstad Norway M 35-39 MTB 08:09:06 23.30
688 68352 Ingard Rosnes Norway M 25-29 MTB 08:09:07 23.30
689 43807 Christian Flemmen Johansen Høybråten og Stovner M 16-19 08:09:42 23.27
690 68353 Kenneth Warming Norway M 20-24 08:09:47 23.27
691 68354 Geir Oskar Grande M 30-34 08:09:50 23.27
692 68011 Ingeborg Thorsen Norway M 45-49 MTB 08:10:08 23.25
693 67970 Berit Strandheim Norway K 55-59 08:10:29 23.24
693 67971 Sten Ruben Strandheim Norway M 30-34 MTB 08:10:29 23.24
695 65302 Svein Ove Bøye Arcus BIL M 30-34 MTB 08:10:49 23.22
696 68355 Reidar Skuland Tirsdags klubben M 45-49 MTB 08:11:05 23.21
697 51457 Cecilie Yri NLH K 35-39 MTB 08:11:32 23.19
698 68356 Tor Øyvind Stensaker Trondhjems VK M 25-29 MTB 08:13:01 23.12
699 68357 Terje Syvaldsen Øren Norway M 25-29 08:13:04 23.12
700 68358 Egil Lagem ADMI Data AS M 45-49 MTB 08:13:12 23.11
701 68359 Linn-Irene Skare Norway K 20-24 MTB 08:13:29 23.10
702 46019 Margaret Barlie Norway K 60-64 08:13:36 23.09
703 68360 Fredrik Selvig BTOT SK M 25-29 MTB 08:13:50 23.08
704 65012 Øyvind Bjerkebro Norway M 40-44 MTB 08:13:55 23.08
705 65959 Ivar Molstad Eidsvoll SK M 50-54 08:13:57 23.07
706 68361 Tomm Einar Johansen Tirsdags klubben M 45-49 MTB 08:14:27 23.05
707 67427 Henning Grønbakken Gilde HED-OPP M 25-29 MTB 08:14:56 23.03
707 41867 Reidar Larsen Brumunddal SK M 45-49 MTB 08:14:56 23.03
707 68362 Per Arne Nilsen Brumunddal SK M 35-39 08:14:56 23.03
710 41743 Ragnar Engeli Norway M 35-39 MTB 08:15:04 23.02
711 67437 Johnny Engebretsen Norway M 30-34 MTB 08:15:57 22.98
712 68363 Steinar Jødahl Norway M 30-34 08:16:01 22.98
713 67361 Paul Olav Fallet Stange Fritid M 55-59 08:16:06 22.97
714 67532 Helle Amundsen Norway K 16-19 08:16:25 22.96
715 36150 Svein Erik Bärnholdt Norway M 30-34 08:17:00 22.93
716 68364 Emma Brynstad Bærum og Omegn CK K 15 08:17:51 22.89
717 68365 Rolv Pettersen Norway M 55-59 08:19:26 22.82
718 68366 Richard Brande Norway M 30-34 MTB 08:19:57 22.80
718 65048 Bredo Hagberg Norway M 50-54 MTB 08:19:57 22.80
720 67507 Erik Forsberg Norway M 45-49 MTB 08:19:58 22.80
720 65049 Kay-Roger Henriksen Norway M 45-49 MTB 08:19:58 22.80
722 68367 Freddi Lørendal Norway M 55-59 MTB 08:19:59 22.80
722 68368 Øystein Nygård SBC Sportsklubb M 25-29 MTB 08:19:59 22.80
724 41261 Lydia Brynstad Bærum og Omegn CK K 16-19 08:20:02 22.79
725 68369 Egil Martinsen Norway M 50-54 MTB 08:20:09 22.79
726 46168 Bill Brazier Mågerø Marina M 60-64 08:21:40 22.72
727 64809 Kjersti Conradi Norway K 40-44 MTB 08:22:04 22.70
728 64806 Hege Kjær Norway K 35-39 MTB 08:22:08 22.70
729 68370 Alfhild Marie Strømnæss Hobøl IL. Judogruppa K 35-39 MTB 08:22:49 22.67
730 43853 Jan Helge Olsen Hobøl IL. Judogruppa M 35-39 MTB 08:22:50 22.67
731 67876 Trond Muri Fagmøbler Florø M 35-39 MTB 08:22:58 22.66
732 67909 Tove Møller Norway K 45-49 MTB 08:24:03 22.61
733 68371 Benthe Nymoen Gjensidige NOR Forsikring K 35-39 MTB 08:24:04 22.61
734 68372 Hans Arne Skar Ringsaker Elektro BIL M 40-44 08:27:30 22.46
735 67151 Svein Morten Willumsen Norway M 35-39 08:27:38 22.45
736 68373 Anne Barlie Norway K 45-49 08:28:30 22.41
737 68374 Trine Rustad Rasmussen Norway K 30-34 MTB 08:28:59 22.39
738 66137 Kjell Erik Nordlie Norges Vel BIL M 55-59 08:30:00 22.35
739 45968 Tommy Fredrik Winås Norway M 40-44 08:31:03 22.30
740 67584 Elin Winås Norway K 30-34 08:31:04 22.30
741 68101 Richard Østby Nycomed Pharma BIL M 30-34 MTB 08:31:54 22.26
742 67243 Tommy Christensen Spenncon BIL M 35-39 08:32:10 22.25
742 67244 Ole Einar Olafsen Spenncon BIL M 45-49 08:32:10 22.25
744 68079 Atle Kristoffer Kobro Brunlanes IL M 30-34 08:34:02 22.17
745 67425 Solveig Tordal IDD Sportsklubb K 40-44 MTB 08:34:04 22.17
746 68376 Bente Horremsbakk Stabburet. Stranda K 30-34 MTB 08:34:07 22.17
747 68377 Magnus Coma Tours inc. M 35-39 MTB 08:35:11 22.12
748 68378 Line Linde Norway K 35-39 MTB 08:35:12 22.12
749 65157 Thor Svendsen Hakon Detalj BIL M 55-59 08:36:09 22.08
750 67606 Torbjørn Østbø Kvikne IL M 45-49 08:37:03 22.04
751 68379 Odd Stian Marthinussen Norway M 25-29 MTB 08:37:51 22.01
752 68380 Gro Bråten Ringerike SK K 30-34 MTB 08:38:23 21.99
753 68381 Torkil R. Iversen Norway M 30-34 MTB 08:38:53 21.97
754 68382 Monica Hassel Iversen Norway K 35-39 MTB 08:38:56 21.96
755 68383 Hans R. Iversen Norway M 60-64 MTB 08:38:58 21.96
756 68051 Marianne Hoff Tormod Skilag K 35-39 MTB 08:39:00 21.96
757 65795 Janne Irene Bjørklund Tormod Skilag K 35-39 MTB 08:39:06 21.96
758 68384 Tone Slåen Tormod Skilag K 40-44 MTB 08:39:10 21.95
759 68385 Ole Andreas Hansen Norges Håndballforbund M 35-39 MTB 08:39:15 21.95
760 67346 Per Christian Noren Utheim Norway M 16-19 MTB 08:40:11 21.91
761 68386 Stein Engen Norway M 45-49 08:40:55 21.88
762 67389 Kåre S. Hansen Hurdal IL M 50-54 08:41:18 21.86
762 68387 Odd Arne Lundberg Norway M 20-24 MTB 08:41:18 21.86
764 67430 Berit Signebøen IDD Sportsklubb K 50-54 08:42:10 21.83
765 32567 Anne Marie Roe Stanghelle IL K 30-34 MTB 08:42:18 21.82
766 45208 Erik Wikene Mills M 45-49 08:42:19 21.82
767 68388 Øivind Samuelsen Sunnaas BIL M 50-54 MTB 08:44:03 21.75
768 68389 Helene Kvamme Norway K 35-39 MTB 08:44:34 21.73
769 35858 Jon Tore Pettersen Norway M 20-24 MTB 08:44:37 21.73
769 35859 Jan-Roger Rugset Norway M 20-24 MTB 08:44:37 21.73
771 66015 Jan Freddy Aurstad Norway M 55-59 MTB 08:44:55 21.71
772 67586 Inger Anne Grønn Ørsta K 40-44 MTB 08:45:11 21.70
773 68391 Ole Oppegård Norway M 30-34 MTB 08:45:51 21.67
774 67474 Per Engen Team 50 M 50-54 MTB 08:45:59 21.67
774 67870 Kjell Guldahl Team 50 M 50-54 MTB 08:45:59 21.67
774 68392 Bente Stormoen Team 50 K 35-39 MTB 08:45:59 21.67
774 67475 Astrid Sveen Team 50 K 50-54 MTB 08:45:59 21.67
778 68393 Harald Engen Team 50 M 55-59 MTB 08:46:00 21.67
779 67580 Kai Stian Olstad Norway M 25-29 MTB 08:46:29 21.65
780 67473 Odd Harald Rånes Norway M 25-29 08:47:03 21.62
781 42525 Stein Kjetil Rånes Norway M 30-34 MTB 08:47:04 21.62
782 68083 John K. Strømsnes Norway M 35-39 08:47:06 21.62
783 68394 Harald Balke Norway M 50-54 08:47:31 21.61
784 68010 Oddbjørn Bergersen Icopal BIL M 40-44 08:48:12 21.58
785 68395 Manfred Richter RRC Dortmund 08 M 50-54 08:50:58 21.47
786 68110 Bjørn Salomonsen Bilpost M 50-54 08:52:13 21.41
787 68396 Cecilie Gundersen Norway K 25-29 08:52:45 21.39
787 68397 Elin Westengen Nordli Norway K 25-29 08:52:45 21.39
789 68398 Bente Myrmoen Kolstad Norway K 35-39 MTB 08:52:53 21.39
790 68399 Geir Helmersen Stange Fritid M 40-44 MTB 08:53:26 21.37
790 67354 Rune Håkensen Stange Fritid M 40-44 MTB 08:53:26 21.37
790 68400 Geir Ove Ropphaugen Stange Fritid M 40-44 MTB 08:53:26 21.37
790 67370 Øystein Åkerland Stange Fritid M 50-54 MTB 08:53:26 21.37
794 47418 Per Kjølstad Stange Fritid M 55-59 MTB 08:53:28 21.36
794 68401 Erik Smedsrud Ween Stange Fritid M 55-59 MTB 08:53:28 21.36
796 122639 Knut Hagen Stange Fritid M 50-54 MTB 08:53:29 21.36
796 68402 Sten Åke Halvorsen Stange Fritid M 50-54 MTB 08:53:29 21.36
798 67375 Randi Håkensen Stange Fritid K 40-44 MTB 08:53:31 21.36
798 115866 Elisabeth Nygaard Stange Fritid K 40-44 MTB 08:53:31 21.36
798 68403 Kari Ropphaugen Stange Fritid K 40-44 MTB 08:53:31 21.36
801 68404 Helene Hjelmeland Stange Fritid K 25-29 MTB 08:53:32 21.36
801 68405 Ann Mette Jensen Stange Fritid K 25-29 MTB 08:53:32 21.36
801 68015 Jane Myhra Stange Fritid K 25-29 MTB 08:53:32 21.36
804 67503 Hilde Johansen Norway K 25-29 08:53:44 21.35
805 68406 Rolf B. Knutsen Norway M 40-44 08:54:15 21.33
806 68407 Annegred Vestby Norway K 50-54 08:54:18 21.33
807 68408 Tor Berg-Eriksen Sunnaas BIL M 50-54 08:54:19 21.33
808 67406 Øistein Wardenær Sunnaas BIL M 40-44 MTB 08:55:18 21.29
809 119430 Jon Petter Westgaard Norway M 35-39 MTB 08:55:21 21.29
810 45303 Jo Inge Fjellstad Lillehammer Pilen M 30-34 08:55:30 21.28
811 68409 Bjørn Bergersen Mosjonsklubben SLIT M 35-39 MTB 08:55:39 21.28
811 41593 Lars Eirik Borgen Mosjonsklubben SLIT M 30-34 MTB 08:55:39 21.28
813 122383 Jan Erik Olsen Ås IL M 55-59 08:55:55 21.27
814 68411 Wendy Fjellstad Lillehammer Pilen K 30-34 MTB 08:55:56 21.27
815 68412 Odd Kåre Dalbye Lillehammer Pilen M 50-54 08:55:58 21.26
816 68413 Svein Erik Holm Norway M 35-39 MTB 08:56:24 21.25
817 68414 Lasse Gran Norway M 30-34 08:57:23 21.21
818 68415 Neil Christian Anderssen Norway M 30-34 08:58:01 21.18
819 67981 Tom Åsen Norway M 25-29 MTB 08:59:28 21.13
820 68052 Hans Sivertsen Hamar Post BIL M 30-34 MTB 08:59:56 21.11
821 67443 Anne Marie Esbjørnsen Hein OL K 50-54 09:00:57 21.07
821 67442 Erik Esbjørnsen Hein OL M 55-59 09:00:57 21.07
823 67947 Karen Mette Hennig Asker CK K 35-39 09:02:17 21.02
823 68416 Kjersti Johanne Ihle Norway K 35-39 09:02:17 21.02
825 67201 Gunnar Martinsen Norway M 35-39 MTB 09:02:41 21.00
826 67199 Steinar Hagelund Norway M 30-34 MTB 09:02:43 21.00
827 68417 Frank Rune Lien Ringsaker Elektro BIL M 40-44 MTB 09:02:44 21.00
828 68418 Runar Hellum Norway M 45-49 09:03:31 20.97
829 67933 Lisbeth Øverjordet Vestby K 30-34 MTB 09:05:01 20.91
830 67563 Britt Gulbrandsen Friskis & Svettis K 40-44 MTB 09:05:04 20.91
830 67562 Mai Kristin Hansen Friskis & Svettis K 45-49 MTB 09:05:04 20.91
830 68002 Janne Tomtum Friskis & Svettis K 20-24 MTB 09:05:04 20.91
833 68081 Håkon Kristoffersen Norway M 55-59 MTB 09:05:25 20.90
834 68419 Lise Veglund Berglund Norway K 30-34 MTB 09:05:48 20.88
835 68420 Ketil Hustad Norway M 25-29 09:05:52 20.88
836 36245 Borgny Elena Bjørneskaret Sarpsborg SK K 55-59 09:06:10 20.87
836 70918 Ingrid Synnøve Kongsbakk Norway K 50-54 09:06:10 20.87
836 68422 Rolf Tage Larsen Norway M 65-69 09:06:10 20.87
839 24979 Kjell Skjæveland Norway M 40-44 09:06:11 20.87
840 26848 Olav Klungtveit Norway M 40-44 09:06:18 20.86
841 68423 Elisabeth Bjelland L.A. Lund BIL K 30-34 MTB 09:07:29 20.82
841 67448 Tom Kirkenær L.A. Lund BIL M 50-54 MTB 09:07:29 20.82
843 68424 Cato Steinsvåg Norway M 15 09:08:04 20.80
844 45252 Jan Gjære Norges Varemesse M 35-39 MTB 09:08:31 20.78
845 68425 Linda Anita Hansen Norway K 35-39 MTB 09:09:06 20.76
845 68426 Anne Wigen Schieren SAS K 35-39 MTB 09:09:06 20.76
847 67862 Leif-Erik Skogly SAS M 30-34 09:09:08 20.75
848 68427 Thomas Haugland Hansen Ersnt & Young BIL M 30-34 MTB 09:09:43 20.73
848 67552 Dag Anders Ludvigsen Ersnt & Young BIL M 25-29 MTB 09:09:43 20.73
850 68428 Ove Hartmann Rocket M 40-44 MTB 09:11:59 20.65
851 67957 Tom Erik Eliassen Norway M 40-44 MTB 09:13:15 20.60
852 67470 Johan Arnt Kvalsten Norway M 60-64 09:14:47 20.54
853 46318 Erik Steinsvåg Norway M 45-49 09:21:07 20.31
854 68429 Ola A. Gulbrandsen Norway M 35-39 09:23:42 20.22
855 67360 Terje Ørbæk Norway M 55-59 09:23:43 20.22
856 68005 Vivi Alfsen Norway K 30-34 MTB 09:25:45 20.15
857 66220 Ellen Bårdseth The Young Ones K 50-54 MTB 09:33:21 19.88
857 22073 Erik Tangen The Young Ones M 35-39 MTB 09:33:21 19.88
859 68431 Inger Eriksen Norway K 35-39 MTB 09:33:31 19.87
859 68430 Mette Tomter 3T Trondheim K 35-39 MTB 09:33:31 19.87
861 35066 Kjell Otto Jørgensen Vestby M 40-44 09:34:24 19.84
862 68433 Cicilie Inderberg Norway K 20-24 MTB 09:39:48 19.66
863 32225 Atle Helland Norway M 50-54 MTB 09:41:19 19.61
864 68434 Harald Steen Norway M 45-49 MTB 09:44:56 19.48
865 68435 Martin Søberg Skuggerud Norway M 09:45:01 19.48
866 68062 Tove Solum Norway K 30-34 09:45:23 19.47
867 68436 Tove Sætershagen Team PULS Slemmestad K 45-49 MTB 09:45:41 19.46
868 68437 Torhild Lyngra Stabburet. Stranda K 35-39 MTB 09:47:20 19.40
869 68438 Mona Iversen Stabburet. Stranda K 40-44 MTB 09:47:23 19.40
870 68439 Aud Karin Bortne Stabburet. Stranda K 25-29 MTB 09:47:24 19.40
871 68440 Camilla Johannesen Norway K 35-39 MTB 09:48:24 19.37
872 67998 Lasse Henriksen Norway M 45-49 MTB 09:48:26 19.37
872 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 45-49 MTB 09:48:26 19.37
874 68021 Line Dokset Norway K 30-34 MTB 09:48:41 19.36
875 68441 Jan Olav HULLEBERG & BØ A/S M 30-34 MTB 09:49:35 19.33
876 49315 Egil Langseth Norway M 25-29 09:49:59 19.32
877 68442 Terje Hjelvin Andersen Tirsdags klubben M 45-49 MTB 09:54:11 19.18
877 68443 Roger Bendheim Tirsdags klubben M 45-49 MTB 09:54:11 19.18
877 68444 Klaus Bjørnerud Tirsdags klubben M 50-54 MTB 09:54:11 19.18
877 68445 Rune Fiskeseth Tirsdags klubben M 50-54 MTB 09:54:11 19.18
881 65254 Torill Michelle Holien Norway K 25-29 MTB 09:56:01 19.12
882 51692 Ingjerd Ranke Norway K 45-49 MTB 09:58:58 19.03
883 68446 Monika Nævdal Norway K 25-29 MTB 10:04:34 18.85
884 68447 Bjørn Halvard Nævdal Norway M 30-34 10:04:35 18.85
885 68448 Per Roy Laudal Norway M 40-44 MTB 10:06:32 18.79
886 51705 Bodil Steen Sofienlund Norway K 40-44 10:06:33 18.79
887 68072 Kari Mette Andreassen Norway K 45-49 MTB 10:07:56 18.75
887 68071 Wenche Andreassen Norway K 45-49 MTB 10:07:56 18.75
889 68070 Stig Corneliussen Norway M 35-39 MTB 10:08:20 18.73
890 68449 Gunnar Berg-Nilsen BLLAF M 40-44 MTB 10:10:34 18.67
891 67628 Ruth Nordhus Norsk Energi K 55-59 MTB 10:12:27 18.61
892 68450 Torleif Nilsen Mix Beitostølen M 55-59 MTB 10:15:14 18.52
893 67649 Per Ingulf Schärer Kvikne M 70+ MTB 10:17:54 18.44
894 68451 Didier Le-Bazer Norway M 45-49 MTB 10:18:24 18.43
895 68022 Gunnar Strandhagen M 50-54 10:24:18 18.26
896 35514 Tove Strandhagen Norway K 50-54 MTB 10:24:19 18.25
897 68452 Karoline Egge Norway K 16-19 MTB 10:28:17 18.14
898 68109 Roy Myrseth Norway M 35-39 MTB 10:41:12 17.77
899 68453 Ellen Flaa Owens Corning Fiber K 50-54 MTB 10:43:37 17.71
900 68454 Anne Hageland DISBA K 55-59 MTB 10:43:39 17.71
901 68455 Irene Trysberg Norway K 40-44 MTB 10:48:00 17.59
902 68456 Kristin Håkonsen Gretland Norway K 40-44 10:49:10 17.56
903 68457 Lise Gro Henriksen Norway K 45-49 MTB 10:50:45 17.51
904 68034 Marianne Svastuen Norway K 30-34 MTB 10:54:11 17.42
905 68458 Per Eirik Magnussen Norges Håndballforbund M 40-44 MTB 10:55:44 17.38
906 67601 Lisbeth Grytten Norway K 50-54 MTB 11:00:26 17.26
906 68459 Hege Karlstad Norway K 35-39 MTB 11:00:26 17.26
908 67600 Kristin Holter Norway K 40-44 MTB 11:00:27 17.26
909 68460 Ågot Tinbod Sarpsborg SK K 45-49 MTB 11:04:03 17.16
910 44729 Per Brevik Sarpsborg SK M 50-54 MTB 11:04:04 17.16
911 68461 Jorun Holm Norway K 40-44 MTB 11:16:16 16.85
912 68462 Runar Granstad Ringerike Sykehus M 35-39 MTB 11:17:55 16.81
913 68463 Stine Lerdahl Norway M 40-44 11:24:13 16.66
914 68464 Agnete Lerdahl Norway K 30-34 MTB 11:24:15 16.66
915 68465 Hege Hansen Ringerike Sykehus K 30-34 MTB 11:26:05 16.61
916 68466 Anette Bjerkheim Sulland Norway K 30-34 MTB 11:28:15 16.56
917 68467 Elinor Volden Norway K 25-29 MTB 11:29:13 16.54
918 68468 Jeanette Gulbrandsen Ringerike Sykehus K 25-29 11:30:31 16.50
919 64886 Bjørn Veien Norway M 30-34 MTB 11:30:32 16.50
920 68469 Normann Ulfsten Norway M 65-69 11:37:56 16.33
921 68470 Bjørg Tovsrud Spenst Askim K 45-49 MTB 11:43:58 16.19
921 68471 Børre Tovsrud Spenst Askim M 50-54 MTB 11:43:58 16.19
923 67594 Kari Skyttersæter Dal IL K 40-44 MTB 11:46:40 16.13
924 43242 Sylvia Aastad Norway K 45-49 11:47:01 16.12
925 67595 Bente Naomi Wiik Dal IL K 45-49 MTB 11:47:04 16.12
926 68472 Nina Henrikhaugen Norway K 35-39 MTB 11:48:23 16.09
927 68473 Alfhild Hansen Norway K 50-54 MTB 11:48:31 16.08
927 68474 Elsa Jorid Haugen Norway K 45-49 MTB 11:48:31 16.08
929 68475 Gunnar Moe Norway M 45-49 MTB 11:52:34 15.99
930 68476 Britt Moe Norway K 45-49 MTB 11:52:35 15.99
931 65243 Arne Körner Haugen Romerike Politi IL M 55-59 MTB 12:08:13 15.65
932 67632 Helga Bakken Norway K 60-64 MTB 12:44:45 14.90
933 110447 Mildrid Eriksen Olsen Kirkenes sykehus K 50-54 13:16:59 14.30
933 65303 Egil Waage Olsen Stavanger Tollsted M 50-54 13:16:59 14.30
935 68477 Geir Roger Hjorteland Norway M 30-34 MTB 14:23:14 13.20
936 79949 Jon Stian Slettum Zentum BIL M 16-19 MTB 21:47:11 8.721
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2002
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 26.37 Km/t
Snittid: 7:12:15
Antall deltakere: 936

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):