Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2007

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 48285 Geir-Egil Bolstad Team Bærum M 40-44 04:20:49 43.70
1 34790 Knut Horst Borbe Team Bærum M 35-39 04:20:49 43.70
1 45412 Idar Magne Bækken Team Bærum M 40-44 04:20:49 43.70
1 41417 Even Chiodera Team Bærum M 35-39 04:20:49 43.70
1 40567 Arild Christophersen Team Bærum M 35-39 04:20:49 43.70
1 40572 Dag Hermansen Team Bærum M 45-49 04:20:49 43.70
1 36863 Rune Morten Johansen Team Bærum M 35-39 04:20:49 43.70
1 68904 Jo Nordskar Team Bærum M 20-24 04:20:49 43.70
1 119791 Ole-Kristian Ringnes Team Bærum M 25-29 04:20:49 43.70
1 34800 Hans Røragen Team Bærum M 25-29 04:20:49 43.70
1 43340 Trond Kristian Schweder Team Bærum M 25-29 04:20:49 43.70
1 47169 Per Christian Brekke Sjøli Team Bærum M 35-39 04:20:49 43.70
1 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Bærum M 30-34 04:20:49 43.70
14 68905 Per Martin Lund Team Bærum M 25-29 04:20:58 43.68
15 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 40-44 04:35:30 41.37
15 68906 Kristopher Jordan Asker CK M 16-19 04:35:30 41.37
15 50622 Dagfinn Mosveen Asker CK M 45-49 04:35:30 41.37
15 68907 Stig Carlson Strandhagen Asker CK M 16-19 04:35:30 41.37
15 49534 Anders Strømsvåg Asker CK M 50-54 04:35:30 41.37
15 49358 Pål Tangen Asker CK M 35-39 04:35:30 41.37
15 44624 Erik Windelstad Asker CK M 40-44 04:35:30 41.37
22 48829 Vidar Ellefsen Asker CK M 45-49 04:35:40 41.35
22 68151 Ståle Høgden Asker CK M 35-39 04:35:40 41.35
22 44627 Helge Mosveen Asker CK M 45-49 04:35:40 41.35
22 49450 Håvard Windelstad Asker CK M 35-39 04:35:40 41.35
26 121994 Christian Dahl Norway M 35-39 04:36:43 41.19
26 45445 Jens Christian Dahlen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:36:43 41.19
26 65350 Steinar Forsmo IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:36:43 41.19
26 68909 Martin Lyngstad Ihler IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:36:43 41.19
26 65349 Tron Ihler IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:36:43 41.19
26 41319 Sven Kristian Jørgensen IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:36:43 41.19
26 34808 Geir Kjær IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:36:43 41.19
26 46663 Per Christian Mørk IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:36:43 41.19
26 25444 Kristian Bay Næss IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:36:43 41.19
26 34809 Espen Rygge IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:36:43 41.19
26 30404 Geir Sundin IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:36:43 41.19
26 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:36:43 41.19
26 34988 Jan Morten Aag IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:36:43 41.19
39 46931 Helge Ruistuen Asker CK M 40-44 04:38:22 40.95
39 67074 Terje Sirevaag Asker CK M 45-49 04:38:22 40.95
41 49070 Bjørnar Andersen CK Nittedal M 50-54 04:38:30 40.93
41 48234 Sten Are Grønvold CK Nittedal M 30-34 04:38:30 40.93
41 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 35-39 04:38:30 40.93
41 40575 Eskil Knag CK Nittedal M 30-34 04:38:30 40.93
41 68910 Terje Nummedal CK Nittedal M 40-44 04:38:30 40.93
41 48258 Trond Ristvedt CK Nittedal M 40-44 04:38:30 40.93
41 48841 Leif Ivar Soleim CK Nittedal M 40-44 04:38:30 40.93
41 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 45-49 04:38:30 40.93
41 68911 Olav Svensli CK Nittedal M 50-54 04:38:30 40.93
41 45517 Erik Wang CK Nittedal M 40-44 04:38:30 40.93
41 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 35-39 04:38:30 40.93
41 45515 Erlend Aadland CK Nittedal M 40-44 04:38:30 40.93
53 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 40-44 04:38:46 40.89
54 68912 Øivind Bjerkseth Asker CK M 16-19 04:39:44 40.75
55 67773 Torill Kalfoss Sportsklubben Ceres K 30-34 04:42:30 40.35
55 41452 Cato Borge Sportsklubben Ceres M 40-44 04:42:30 40.35
55 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:42:30 40.35
55 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 40-44 04:42:30 40.35
55 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 50-54 04:42:30 40.35
55 47796 Jan Per Furmyr Sportsklubben Ceres M 35-39 04:42:30 40.35
55 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 50-54 04:42:30 40.35
55 41470 Øivind Grønn Sportsklubben Ceres M 35-39 04:42:30 40.35
55 68913 Magnus Fredrik Gude Sportsklubben Ceres M 25-29 04:42:30 40.35
55 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres M 40-44 04:42:30 40.35
55 48323 Morten Mølmann Sportsklubben Ceres M 35-39 04:42:30 40.35
55 68914 Pål Rise Sportsklubben Ceres M 35-39 04:42:30 40.35
55 65499 Bendik Sagsveen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:42:30 40.35
55 50612 Håvard Stokke Sportsklubben Ceres M 40-44 04:42:30 40.35
55 48702 Erik Strandli Sportsklubben Ceres M 30-34 04:42:30 40.35
55 68148 Harald Westby Sportsklubben Ceres M 30-34 04:42:30 40.35
55 49899 Tor-Arne Østlie Sportsklubben Ceres M 40-44 04:42:30 40.35
72 143374 Kristian Johansen Follo SK M 16-19 04:42:43 40.32
72 47479 Trond Asmund Smogeli Follo SK M 40-44 04:42:43 40.32
72 63944 Atle Thoresen Follo SK M 35-39 04:42:43 40.32
75 41440 Tomas Bjerke Follo SK M 30-34 04:42:53 40.29
75 41441 Anders Christiansen Follo SK M 35-39 04:42:53 40.29
75 41525 Ståle Ekelund Follo SK M 40-44 04:42:53 40.29
75 68916 Lars Kåre Helvik Follo SK M 35-39 04:42:53 40.29
75 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 35-39 04:42:53 40.29
75 68917 Harald Kolderup Follo SK M 55-59 04:42:53 40.29
75 63945 Rune André Wiig Follo SK M 35-39 04:42:53 40.29
82 68918 Dagfinn Aarskog CK Nittedal M 30-34 04:43:10 40.25
83 68919 Christian Sandstø Follo SK M 20-24 04:43:19 40.23
84 49354 Alexander Holm IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:43:32 40.20
85 44636 Robert Corell Asker CK M 35-39 04:44:31 40.06
85 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 30-34 04:44:31 40.06
87 49195 Claus Nilsen CK Nittedal M 35-39 04:44:42 40.04
88 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 25-29 04:46:41 39.76
88 64026 Bjørn Grønvold Brumunddal SK M 40-44 04:46:41 39.76
88 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 45-49 04:46:41 39.76
88 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 45-49 04:46:41 39.76
88 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 45-49 04:46:41 39.76
88 43978 Leif Solberg Brumunddal SK M 45-49 04:46:41 39.76
94 43981 Kai Alfstad Norway M 35-39 04:46:57 39.72
94 34803 Tony Bjørnbakken J/H Sykkel M 25-29 04:46:57 39.72
94 40639 Anders Findsen Brøtmo J/H Sykkel M 25-29 04:46:57 39.72
94 48261 Martin Dahling J/H Sykkel M 35-39 04:46:57 39.72
94 44813 Frank Johansen J/H Sykkel M 45-49 04:46:57 39.72
94 33815 Jonny Johansen J/H Sykkel M 50-54 04:46:57 39.72
94 47654 Roy Kjærnet J/H Sykkel M 40-44 04:46:57 39.72
94 68920 Atle Kørra J/H Sykkel M 30-34 04:46:57 39.72
94 48662 Bjørn Erik Lilleøkseth J/H Sykkel M 35-39 04:46:57 39.72
94 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby J/H Sykkel M 35-39 04:46:57 39.72
94 22483 Gaute Risnes J/H Sykkel M 35-39 04:46:57 39.72
94 48287 Terje Stubberud J/H Sykkel M 40-44 04:46:57 39.72
94 68921 Helge Sveen J/H Sykkel M 40-44 04:46:57 39.72
94 34208 Geir Øvergård J/H Sykkel M 40-44 04:46:57 39.72
94 34812 Odd Arne Ås J/H Sykkel M 30-34 04:46:57 39.72
109 68922 Paul Velsand Asker CK M 16-19 04:46:58 39.72
110 48922 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal K 35-39 04:48:05 39.57
111 34943 Kjell-Roger Fosseng Team Østfold M 35-39 04:48:12 39.55
112 65495 Tore Sandberg J/H Sykkel M 40-44 04:48:13 39.55
113 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 40-44 04:48:19 39.53
114 45484 Øystein Graffer Asker CK M 45-49 04:48:53 39.46
115 67092 Bjørn Arne Berg Nes SK M 40-44 04:50:08 39.29
115 47378 Østen Bergum Sportsklubben Rye M 30-34 04:50:08 39.29
115 41593 Lars Eirik Borgen Sportsklubben Rye M 35-39 04:50:08 39.29
115 68923 Stein Erik Bostad Sportsklubben Rye M 35-39 04:50:08 39.29
115 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 40-44 04:50:08 39.29
115 68924 Pål André Løberg Sportsklubben Rye M 20-24 04:50:08 39.29
115 68925 Joachim Olsvik Sportsklubben Rye M 35-39 04:50:08 39.29
115 78764 Frode Pedersen Hasle-Løren IL Sykkel M 30-34 04:50:08 39.29
115 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 25-29 04:50:08 39.29
124 41573 Trond Overn Sportsklubben Rye M 50-54 04:50:21 39.26
124 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye M 35-39 04:50:21 39.26
126 46735 Lars Hansen IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:50:53 39.19
127 42274 Espen Christoffersen Sportsklubben Rye M 30-34 04:52:28 38.97
127 47205 Fergus McDowall Sportsklubben Rye M 30-34 04:52:28 38.97
129 28858 Svein Hetland Sportsklubben Rye M 40-44 04:52:42 38.94
130 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 50-54 04:53:01 38.90
131 48903 Frode Thobru J/H Sykkel M 35-39 04:53:07 38.89
132 48487 Geir Alsaker Sportsklubben Rye M 30-34 04:56:02 38.50
132 53784 Morten Refstad Sportsklubben Rye M 35-39 04:56:02 38.50
134 44237 Trygve Ulset Asker CK M 30-34 04:57:01 38.38
135 68499 Harald Bugge Sportsklubben Rye M 50-54 04:57:10 38.36
136 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 45-49 04:57:19 38.34
136 47985 Rolf Jappée CK Nittedal M 45-49 04:57:19 38.34
136 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 45-49 04:57:19 38.34
139 65526 Stian Benkø Team Oslo Sportslager M 25-29 04:57:40 38.29
139 35284 Håvard Gråbak Team Oslo Sportslager M 25-29 04:57:40 38.29
139 63720 Eirik Christopher Gundersen Team Oslo Sportslager M 25-29 04:57:40 38.29
139 47593 Morten Iversen Team Oslo Sportslager M 35-39 04:57:40 38.29
139 68926 Gjermund Jordheim Andebarkji TSK M 16-19 04:57:40 38.29
139 65521 Henrik Kvissel Team Oslo Sportslager M 20-24 04:57:40 38.29
139 35139 Håvard Lauvålien Team Oslo Sportslager M 20-24 04:57:40 38.29
139 65522 Frode Modal Team Oslo Sportslager M 25-29 04:57:40 38.29
139 68927 Erik Nordby Team Oslo Sportslager M 35-39 04:57:40 38.29
139 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSK M 40-44 04:57:40 38.29
139 47176 Knut Harald Smette Team Oslo Sportslager M 20-24 04:57:40 38.29
139 68928 Rasmus Øksnes Team Oslo Sportslager M 20-24 04:57:40 38.29
151 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 40-44 04:57:43 38.29
151 48771 Espen Aas CK Nittedal M 45-49 04:57:43 38.29
153 44034 Kristian Fjellhaug Sportsklubben Rye M 35-39 04:58:08 38.23
154 65394 Claes Henrik Nitteberg Team Oslo Sportslager M 30-34 04:59:38 38.04
154 64044 Jørgen Sandbakken Team Oslo Sportslager M 30-34 04:59:38 38.04
156 68929 Roar Toppen Andebarkji TSK M 35-39 04:59:48 38.02
157 68930 Marius Asak Team Oslo Sportslager M 20-24 05:00:22 37.95
158 68931 Kenneth Grina Team Oslo Sportslager M 25-29 05:00:41 37.91
158 68932 Jarle Larsen Team Oslo Sportslager M 25-29 05:00:41 37.91
160 35195 Viggo Sandviken Feiring IL - Sykkel M 35-39 05:01:40 37.79
161 68933 Fredrik Selmer Sportsklubben Rye M 25-29 05:02:19 37.70
162 47984 Sverre Haugerud IK Hero - Sykkel M 65-59 05:02:40 37.66
163 41508 Rune Fossum Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:03:15 37.59
163 62528 Bjørn Granli Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:03:15 37.59
163 62529 Terje Granli Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:03:15 37.59
163 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:03:15 37.59
163 34950 Sindre Rødseth Hansen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:03:15 37.59
163 68219 Stig Heyerdahl Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:03:15 37.59
163 40573 Arne Kristian Holter Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:03:15 37.59
163 42498 Terje Hovde Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:03:15 37.59
163 49411 Espen Nyland Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:03:15 37.59
163 68123 Rune Otterstad Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:03:15 37.59
163 52237 Morten Paulsen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:03:15 37.59
163 34855 Konrad Sel Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:03:15 37.59
163 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:03:15 37.59
176 68934 Thomas Keilman Foreningen Frikransen Sykkel M 25-29 05:03:48 37.52
177 48380 Terje Skuggerud Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:04:39 37.41
178 68935 Magne Østnor Team Oslo Sportslager M 25-29 05:04:50 37.39
179 68936 Trond Kvale Gåping IL M 35-39 05:05:40 37.29
180 36033 Rune Jensen Norway M Tandem 05:06:09 37.23
180 41114 Bedir Yiyit Norway M Tandem 05:06:09 37.23
180 30547 Svein Anders Aarsbog Team Østfold / Moss CK M 30-34 05:06:09 37.23
183 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL M 20-24 05:06:34 37.18
183 65544 Anders Gløersen Rustad IL M 20-24 05:06:34 37.18
185 28131 Rune Kvale Norway M 40-44 05:07:08 37.11
186 62534 Egil Holstad Follo SK M 40-44 05:07:55 37.02
186 64140 Lasse Skudal Team Østfold / Moss CK M 40-44 05:07:55 37.02
188 54092 Odd-Øivind Kure Team Østfold / Moss CK M 40-44 05:08:23 36.96
189 52779 Guttorm Wiik Norway M 30-34 05:08:36 36.94
190 50542 Bent Solbakken Team Østfold / Moss CK M 40-44 05:08:46 36.92
191 68937 Magnus Nordahl Nes SK M 16-19 05:08:47 36.91
192 68938 Ole Vidar Krogsæter J/H Sykkel M 30-34 05:08:49 36.91
192 35353 Kai Østvold J/H Sykkel M 45-49 05:08:49 36.91
194 68939 Jørn Brodshaug Feiring IL - Sykkel M 55-59 05:08:50 36.91
195 35199 Tore Hoffsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:08:58 36.89
195 68940 Elisabeth Sveum Raufoss & Gjøvik SK K 16-19 05:08:58 36.89
195 68501 Olav Sveum Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:08:58 36.89
195 40593 Anders Søreng Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:08:58 36.89
199 68941 Odd Arne Langedal Flora CK M 25-29 05:09:15 36.86
200 42434 Petter Tiltnes IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:09:26 36.84
201 68942 Sigmund Rimstad Team VELO NOR M 16-19 05:09:31 36.83
202 97145 Erik S. Andersen Team Epartner M 30-34 05:09:38 36.81
202 49410 Jørgen Feldt Norway M 35-39 05:09:38 36.81
202 68943 Marius Førsund Team VELO NOR M 16-19 05:09:38 36.81
202 68944 Jan Kjeran Kolsrud Trim & Dram M 25-29 05:09:38 36.81
202 68945 Åsmund Løvik Team VELO NOR M 16-19 05:09:38 36.81
202 49989 Roger Søttar Asker CK M 35-39 05:09:38 36.81
208 65532 Tom Arne Lillehovde Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:09:52 36.79
209 49882 Tom Rune Lian Trondhjems VK M 35-39 05:10:07 36.76
209 48641 Sigmund Aas Sportsklubben Rye M 30-34 05:10:07 36.76
211 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:10:21 36.73
212 68946 Trond Solberg Sandefjord SK M 45-49 05:10:41 36.69
212 35216 Gro Aagaard Sandefjord SK K 50-54 05:10:41 36.69
214 51377 Rolf Christensen Sandefjord SK M 50-54 05:10:46 36.68
214 68947 Line Terese Gade Sandefjord SK K 30-34 05:10:46 36.68
214 68948 Einar Huse Bærum og Omegn CK M 40-44 05:10:46 36.68
214 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka Norsk Kabel M 55-59 05:10:46 36.68
214 30447 Lasse Isaksen Sandefjord SK M 35-39 05:10:46 36.68
214 66856 Jørgen Løvås Sandefjord SK M 40-44 05:10:46 36.68
214 27680 Ragnhild Myrstad Nilsen Sandefjord SK K 25-29 05:10:46 36.68
214 33977 Geir Olafsen Sandefjord SK M 50-54 05:10:46 36.68
214 44721 Tone Skeie Sandefjord SK K 45-49 05:10:46 36.68
214 68949 Frode Steinsvik Sandefjord SK M 35-39 05:10:46 36.68
214 50954 Rune Steinsvik Sandefjord SK M 35-39 05:10:46 36.68
214 68950 Guttorm Vennesland Sandefjord SK M 60-64 05:10:46 36.68
226 68951 Geir Endre Rogn Rustad IL M 25-29 05:11:07 36.64
227 40672 Terje Gomo IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:11:16 36.62
227 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:11:16 36.62
227 34004 Anne Gro Olafsen Sandefjord SK K 45-49 05:11:16 36.62
230 51861 Bjørn Bäckström Mæland Team VELO NOR M 16-19 05:11:17 36.62
231 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 50-54 05:11:44 36.56
232 68952 Emil Nyeng Ringebu-Fåvang Skiklubb M 16-19 05:11:46 36.56
232 68953 Per Morten Nyeng Ringebu-Fåvang Skiklubb M 40-44 05:11:46 36.56
234 68954 Tom Ruud Norway M 35-39 05:12:10 36.51
235 68955 Petter Leistad Team Oslo Sportslager M 20-24 05:12:18 36.50
236 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:12:31 36.47
236 65511 Simen Aaslund Raufoss & Gjøvik SK M 16-19 05:12:31 36.47
238 68956 Alf-Rune Vonheim SAS M 40-44 05:12:39 36.46
239 68957 Erik Løkke Sportsklubben Ceres M 60-64 05:12:41 36.45
240 33996 Mona Christensen Sandefjord SK K 45-49 05:12:49 36.44
241 43361 Rune Kronberget Norway M 35-39 05:12:54 36.43
242 68958 Vegar Bellingmo Team Fannefjord M 35-39 05:12:58 36.42
243 64252 Olav Kjøs Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:13:34 36.35
244 68959 Kai R. Wahl Skattedirektoratets BIL M 35-39 05:13:35 36.35
245 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 40-44 05:13:47 36.33
245 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 25-29 05:13:47 36.33
245 32947 Torstein Drivenes Vossevangen CK M 20-24 05:13:47 36.33
245 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 05:13:47 36.33
245 68960 Tor Harald Herland Holmestrand SK M 20-24 05:13:47 36.33
245 41739 Kim Jakobsen Holmestrand SK M 30-34 05:13:47 36.33
245 68961 Mats Roger Jensen Holmestrand SK M 20-24 05:13:47 36.33
252 68962 Tore Strøm IF Frøy / HM BIL M 40-44 05:14:42 36.22
253 40685 Even Halvorsen Team Shitnilz M 30-34 05:15:11 36.16
253 48924 Per Erik Jørgensen Sportsklubben Ceres M 40-44 05:15:11 36.16
253 47073 Ole Christian Lunna Brumunddal SK M 40-44 05:15:11 36.16
253 68172 Trond Arne Trondsen Bærum og Omegn CK M 45-49 05:15:11 36.16
257 68963 Gard Skari IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:15:15 36.16
258 37502 Kristian Kavlie-Borge Holmestrand SK M 25-29 05:15:39 36.11
259 68965 Roar Busk Sportsklubben Rye M 30-34 05:15:44 36.10
259 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 65-59 05:15:44 36.10
259 131688 Kenneth Pedersen Sportsklubben Rye M 30-34 05:15:44 36.10
262 68966 Turid Langseth Zagar Nanset IF - Sykkel K 25-29 05:16:21 36.03
263 68967 Ola Dahlen SDU M 20-24 05:16:31 36.01
264 68968 Bent Halvorsen Tønsberg CK M 30-34 05:16:41 35.99
264 42354 Bjørn Kaarstein Tønsberg CK M 30-34 05:16:41 35.99
266 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:17:08 35.94
267 44625 Torbjørn Bekkeli Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:17:12 35.93
267 52408 Rune Nyhus Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 05:17:12 35.93
267 63992 Roar Nylende Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:17:12 35.93
267 64207 Erik Røe Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:17:12 35.93
267 49575 Steinar Sørlien Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:17:12 35.93
267 68969 Pål Anders Thorvaldsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 30-34 05:17:12 35.93
267 47793 Geir Velta Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:17:12 35.93
274 47872 Jan Roger Lykkeslett Sportsklubben Ceres M 40-44 05:17:34 35.89
275 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 16-19 05:18:05 35.83
276 35812 Tom Erik Erikstad Vadsø Skiklubb - Sykkel M 35-39 05:18:32 35.78
276 35814 Svein-Are Hansen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 45-49 05:18:32 35.78
276 65527 Ole Magne Kleven Vadsø Skiklubb - Sykkel M 35-39 05:18:32 35.78
276 35824 Tor Einar Pedersen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 40-44 05:18:32 35.78
280 68970 Ronny Isaksen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 35-39 05:18:37 35.77
280 63963 Jon-Anders Kure Team Østfold / Sarpsborg SK M 35-39 05:18:37 35.77
282 68213 Stein Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 05:18:53 35.74
283 97289 Morten Hansen Team Oslo Sportslager M 30-34 05:19:22 35.69
284 65481 Alexandre Ceselli-Liebst Team Bærum M 25-29 05:19:37 35.66
285 34795 Ole Herman Larsen Team Bærum M 45-49 05:19:40 35.66
286 49910 Morten Korslund Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:20:29 35.57
287 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 45-49 05:20:32 35.56
287 34952 Pål Haugen Ottadalen SK M 20-24 05:20:32 35.56
289 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 05:20:40 35.55
289 68971 Patrick Lunderbye Glåmdal SK M 20-24 05:20:40 35.55
291 65593 Paul Martin Nerby Norway M 35-39 05:20:49 35.53
292 68972 Vidar Brenden NIMI M 40-44 05:21:00 35.51
292 63946 Trond Brenna Asker CK M 20-24 05:21:00 35.51
292 64097 Robert Leine Asker CK M 45-49 05:21:00 35.51
292 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 40-44 05:21:00 35.51
296 68973 Bjørn Kristian Berge Romeriksåsen SK M 50-54 05:21:16 35.48
296 47689 Vidar Birkelund Romeriksåsen SK M 50-54 05:21:16 35.48
296 49407 Håkon Karlstad Romeriksåsen SK M 16-19 05:21:16 35.48
296 48695 Knut Sverre Larsen Romeriksåsen SK M 40-44 05:21:16 35.48
296 68974 Frode Lillehauge Romeriksåsen SK M 35-39 05:21:16 35.48
296 68975 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen SK M 20-24 05:21:16 35.48
296 48943 Vidar Ovlien Romeriksåsen SK M 45-49 05:21:16 35.48
303 64090 Øystein Dagestad Asker CK M 50-54 05:21:22 35.47
303 67261 Marte Eggen Asker CK K 35-39 05:21:22 35.47
303 68976 Magne Grønli Romeriksåsen SK M 50-54 05:21:22 35.47
303 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-54 05:21:22 35.47
303 68977 Dag Skarsgård Asker CK M 40-44 05:21:22 35.47
308 68978 Trond Bang Hadeland CK M 20-24 05:21:34 35.45
308 47359 Yngve Brunskow Hoff Hadeland CK M 35-39 05:21:34 35.45
308 46920 Rune Rikoll Hadeland CK M 40-44 05:21:34 35.45
308 46021 Alf Olav Ringheim Hadeland CK M 35-39 05:21:34 35.45
312 64094 Erik Johnsen Asker CK M 45-49 05:21:40 35.44
312 46927 Henning Paulseth CK Toten-Tråkk M 25-29 05:21:40 35.44
312 68980 Svein Erik Thon Furumo spinningsenter M 40-44 05:21:40 35.44
315 48809 Morten W. Røstad Romeriksåsen SK M 45-49 05:22:17 35.37
316 65542 Knut Erik Veisten Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:22:44 35.32
317 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:22:50 35.31
318 49909 Roger Mortensen Romeriksåsen SK M 35-39 05:23:01 35.29
319 68981 Gisle Vestmo Lørenskog CK M 16-19 05:23:08 35.27
320 40570 Jon Gravdal Team Bærum M 45-49 05:23:26 35.24
321 42758 Per Erik Nyrud Norway M 45-49 05:23:38 35.22
322 42444 Håkan Spång Romeriksåsen SK M 45-49 05:23:48 35.20
323 40618 Sverre Berg Hadeland CK M 50-54 05:23:54 35.19
323 65556 Hans Dehlimarken Hadeland CK M 45-49 05:23:54 35.19
323 49069 Rolf Ensrud Hadeland CK M 45-49 05:23:54 35.19
323 68982 Knut Henning Eriksen Hadeland CK M 35-39 05:23:54 35.19
323 68983 Sigurd Hoff Hadeland CK M 16-19 05:23:54 35.19
323 68984 Hans Leithe Hadeland CK M 25-29 05:23:54 35.19
323 68985 Mikal Reed Norway M 30-34 05:23:54 35.19
323 68986 Jakob Ruud Hadeland CK M 35-39 05:23:54 35.19
323 65535 Tor Erik Seiersten Hadeland CK M 55-59 05:23:54 35.19
332 67857 Pål Bakken Stians Sport M 35-39 05:24:03 35.17
333 68987 Sverre Huse Overtoppen M 45-49 05:24:05 35.17
334 65559 Steinar Martinsen Sportsklubben Ceres M 35-39 05:24:42 35.10
335 35813 Eli Hansen Vadsø Skiklubb - Sykkel K 40-44 05:24:59 35.07
336 48281 Anders Rudå Nygaard Rustad IL M 20-24 05:25:07 35.06
337 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 30-34 05:25:19 35.04
338 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 45-49 05:25:22 35.03
338 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 05:25:22 35.03
338 52434 Bjørn Edvardsen Eidsvoll SK M 45-49 05:25:22 35.03
338 35299 Rune Kjøren Eidsvoll SK M 45-49 05:25:22 35.03
338 41752 Håvard Arne Mathisen Eidsvoll SK M 30-34 05:25:22 35.03
338 35300 Trond Helge Myrvang Eidsvoll SK M 30-34 05:25:22 35.03
338 42682 Dagfinn Rognerud Eidsvoll SK M 40-44 05:25:22 35.03
338 67108 Gunnar Aanonsen SBC sportsklubb M 50-54 05:25:22 35.03
338 67026 Terje Aasen Eidsvoll SK M 45-49 05:25:22 35.03
347 42328 Rune Hellem hellem.org M 30-34 05:25:29 35.02
348 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:25:41 35.00
348 68988 Bjarne Tokheim Tokheim & Narjord M 50-54 05:25:41 35.00
350 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal M 40-44 05:25:48 34.99
351 64587 Bjarne Lunderbye Glåmdal SK M 45-49 05:26:01 34.96
352 68222 Gjermund Kveno NIMI M 35-39 05:26:17 34.93
353 68989 Adam Lorimer Oslofjord Triathlon Klubb M 25-29 05:26:25 34.92
354 68990 Kjell Steinar Åndal Team Fannefjord M 40-44 05:26:44 34.89
355 68991 Kjetil Håve Team Fannefjord M 40-44 05:26:50 34.88
356 49938 John Erlend Laderud Hadeland CK / Kloppa Off Road Klubb M 35-39 05:27:00 34.86
357 47470 Ansgar Myhre Hadeland CK M 50-54 05:27:04 34.85
357 67661 Ragnar Olsen Hadeland CK M 35-39 05:27:04 34.85
359 50544 Stein Løvstad IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:27:11 34.84
360 62665 Tommy Eriksen Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:27:14 34.83
360 64409 Jon Storsveen Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:27:14 34.83
362 34938 Bjørn Tore Ilstad Bodø CK M 50-54 05:27:23 34.82
363 68992 Ivar Magnus Hvattum Norway M 25-29 05:27:39 34.79
363 44998 Tom Sørensen Asker CK M 50-54 05:27:39 34.79
365 123827 Lars Lien Hadeland CK M 40-44 05:27:59 34.75
365 46921 Vidar Nygård Hadeland CK M 40-44 05:27:59 34.75
367 68535 Raymond Barlien Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 05:28:08 34.74
368 68993 Stig Ottar Jensen Hemne SK M 45-49 05:28:29 34.70
369 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 30-34 05:28:33 34.69
370 65115 Hermann Bjarni Kristjansson IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:28:43 34.68
371 33404 Morten Østby Riddere av den Belgiske Sirkel M 25-29 05:29:06 34.63
371 37533 Fredrik Østby Riddere av den Belgiske Sirkel M 20-24 05:29:06 34.63
373 67714 Per Anchersen Team Bærum M 40-44 05:29:29 34.59
374 65614 Hallvard Vigrestad Norway M 20-24 05:29:32 34.59
375 35298 Gro Wuttudal Kjøren Eidsvoll SK K 40-44 05:29:41 34.57
376 49658 Lars Christian Heier Sportsklubben Rye/Team Aproco MTB M 40-44 05:29:54 34.55
376 64195 Ole Kristian Ramsberg Softdrivers M 40-44 05:29:54 34.55
378 35406 Erik Jensen Holmestrand SK M 65-59 05:30:16 34.51
378 68995 Per Ivar Røed Holmestrand SK M 30-34 05:30:16 34.51
378 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 05:30:16 34.51
378 67676 Rikard Teig Holmestrand SK M 55-59 05:30:16 34.51
382 68996 Hans Lillesveen Brumunddal SK M 45-49 05:30:20 34.51
382 68997 Henning Lotterud Nes SK M 35-39 05:30:20 34.51
384 68998 Kjetil Borge Tønsberg CK M 30-34 05:30:27 34.49
385 31190 Rune Horgen Flora CK M 40-44 05:30:38 34.47
386 47774 Endre Sollien Team Oslo Sportslager M 55-59 05:30:51 34.45
387 52523 Ulf Skaug Andersen Norway M 35-39 05:31:06 34.43
388 47391 Ove-Egil Eriksen Brumunddal SK M 40-44 05:31:17 34.41
389 68999 Anders Danielsen Skansen MTB / Andebarkji TSK M 25-29 05:32:10 34.32
389 69000 Kenny Skaug Skansen MTB M 35-39 05:32:10 34.32
391 36068 Martin Volden Juul Hemne SK M 16-19 05:32:15 34.31
392 69001 Sondre Kongerud Ullensaker CK M 16-19 05:32:27 34.29
393 47079 Roar Lunna Brøttum IL M 35-39 05:32:31 34.28
394 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 45-49 05:32:33 34.28
395 35072 Jahn Otto Snortheim Ullensaker CK M 40-44 05:32:39 34.27
396 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 60-64 05:32:47 34.25
397 63956 Fridtjof Sæther IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:33:16 34.20
397 51919 Erlend Wiig Norway M 25-29 05:33:16 34.20
399 69002 Øyvind Grødal Halvorsen Team VELO NOR M 16-19 05:33:20 34.2
400 69003 Johan Bakken Re SK M 15 05:33:32 34.17
400 51880 Jørgen Lian Team VELO NOR M 16-19 05:33:32 34.17
402 35919 Ine Lindberg Team Østfold / Moss CK K 40-44 05:33:34 34.17
403 42435 Vidar Moen Team MAXIT M 40-44 05:33:40 34.16
404 63950 Oddbjørn Nilsen Norway M 50-54 05:34:16 34.10
405 40901 Truls Norderhaug Brumunddal SK M 55-59 05:34:32 34.07
406 61490 Olav Heggard Romeriksåsen SK M 30-34 05:34:35 34.07
406 35137 Asgeir Ulland Lågen CK M 40-44 05:34:35 34.07
408 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Tistedal Friluftslag M 40-44 05:34:40 34.06
408 66347 Anne-Gro Westberg Tistedal Friluftslag K 35-39 05:34:40 34.06
410 36069 Heidi Iren Jørgensen Krokdal Hemne SK K 40-44 05:34:47 34.05
410 36247 Trygve Moldjord Hemne SK M 40-44 05:34:47 34.05
410 69004 Otto Munthe Gåping IL M 40-44 05:34:47 34.05
413 69005 Roger Fjeldet Halden CK M 40-44 05:34:57 34.03
413 30506 Ronny Tore Melsæter Halden CK M 35-39 05:34:57 34.03
413 30508 Per Helmer Olsen Halden CK M 45-49 05:34:57 34.03
413 34074 Davide Roverso Halden CK M 40-44 05:34:57 34.03
413 46711 Frode Skogmann Halden CK M 35-39 05:34:57 34.03
418 35517 Jarle Grimstad Halden CK M 40-44 05:35:04 34.02
419 69007 Stein Roar Aune Halden CK M 60-64 05:35:08 34.01
419 33083 Asbjørn Pedersen Halden CK M 40-44 05:35:08 34.01
421 64710 Ann-Kristin Hådem Norway K 30-34 05:35:22 33.99
422 61123 Ole-Johnny Ringsrød Family Sports Club Sarpsborg M 35-39 05:35:27 33.98
423 69008 Vidar Bekken CK Toten-Tråkk M 40-44 05:35:36 33.96
423 69009 Bjørn Ingvar Jensen Team MAXIT M 40-44 05:35:36 33.96
425 50040 Sverre Andresen Wiersholm BIL M 45-49 05:35:42 33.95
425 69010 Alf Tony Bjerke CK Toten-Tråkk M 35-39 05:35:42 33.95
427 78759 Espen Henriksen CK Toten-Tråkk M 35-39 05:35:45 33.95
427 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 50-54 05:35:45 33.95
427 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 30-34 05:35:45 33.95
427 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 40-44 05:35:45 33.95
431 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 60-64 05:35:56 33.93
432 69011 Terje Olsby CK Toten-Tråkk M 40-44 05:35:59 33.93
433 63419 Jon Waal CK Nittedal M 45-49 05:36:05 33.92
434 41488 Sam Drage Follo SK M 60-64 05:36:07 33.91
435 47983 Thomas Ruud Bærum og Omegn CK M 40-44 05:36:14 33.90
436 64161 Kjell Brodal Brumunddal SK M 55-59 05:36:26 33.88
437 69012 Tarje Risbøl Norway M 25-29 05:36:31 33.87
438 69013 Ole Henrik Norberg Team Andersen M 20-24 05:36:32 33.87
439 47407 Leif Hanssen Sportsklubben Ceres M 50-54 05:36:34 33.87
440 69014 Pål Harald Hamborg Norway M 45-49 05:36:44 33.85
440 69015 Reidar Hellehaugen Norway M 30-34 05:36:44 33.85
440 42542 Thomas Wolrath Mathisen Norway M 30-34 05:36:44 33.85
443 69016 Stein Olav Bredli Oslo Politis IL - Sykkel M 35-39 05:36:55 33.83
443 50067 Morten Fundingsrud Sportsklubben Rye M 30-34 05:36:55 33.83
443 69018 Lars A. Johannessen Team Andersen M 35-39 05:36:55 33.83
446 69019 Eivind F. Oftedal Team VELO NOR M 16-19 05:37:14 33.80
447 69020 Hans Erik Myrene Halden CK M 45-49 05:37:19 33.79
447 69021 Erlend Standish IF Frøy - Sykkel M 16-19 05:37:19 33.79
449 42677 Ludvig Gråtrud Eidsvoll SK M 55-59 05:37:33 33.77
450 69022 Sigurd Thoen Norway M 30-34 05:37:34 33.77
451 50090 Tor Inge Losvik Norway M 35-39 05:37:39 33.76
452 69023 Stig Frankrig Halden CK M 40-44 05:37:42 33.75
453 49256 Bjørn Karsten Olsen Sportsklubben Rye M 55-59 05:37:46 33.75
454 65566 Jan Fredriksberg Team Recycled M 35-39 05:37:52 33.74
454 62668 Steinar Skansen Team Recycled M 40-44 05:37:52 33.74
456 63344 Jens Henrik Haugen Gausdal M 20-24 05:37:59 33.72
456 63305 Ola Nilstad Lillehammer M 20-24 05:37:59 33.72
458 64062 Erik Gytrup Sportsklubben Rye M 35-39 05:38:09 33.71
459 68169 Terje Nilstad Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:38:11 33.70
460 32762 Knut Blikkberg Voss SK M 55-59 05:38:41 33.65
460 32701 Jon Horvei Voss SK M 55-59 05:38:41 33.65
460 69024 Anne Line Norberg GE Healthcare BIL K 25-29 05:38:41 33.65
463 69025 Ottar Krogh ORAS M 40-44 05:39:02 33.62
463 69026 Sindre Stange ORAS M 35-39 05:39:02 33.62
465 49224 Ole Feet CK Nittedal M 45-49 05:39:23 33.59
465 69027 Eivind Økern CK Nittedal M 65-59 05:39:23 33.59
467 69028 Gunnar Lier Team Recycled M 40-44 05:39:34 33.57
468 65513 Arne Gjulem Family Sports Club / Sarpsborg SK M 30-34 05:39:38 33.56
468 69029 Even Gunnar Sørensen Family Sports Club Rakkestad M 35-39 05:39:38 33.56
470 30522 Odd Ragnar Torp Halden CK M 50-54 05:39:41 33.56
471 50188 Eirik Winther CK Nittedal M 35-39 05:39:45 33.55
472 69030 Tomas Ndal Steria AS M 30-34 05:39:53 33.54
473 69031 Florian Baschong Fatboys M 35-39 05:39:57 33.53
474 69032 Bo Rønde CK Toten-Tråkk M 35-39 05:40:03 33.52
475 65582 Kim Are Bull Hansen Maxbo Torstvedt M 25-29 05:40:13 33.50
476 136650 Bjørn Nordhagen CK Nittedal M 55-59 05:40:43 33.45
477 65677 Roger Vestli Engen Ottestad IL Sykkel M 25-29 05:41:27 33.38
478 69033 Marius Bekkevold Halden CK M 20-24 05:41:34 33.37
478 42865 Peter Bennett Halden CK M 35-39 05:41:34 33.37
478 42330 Michael Bryntesen Halden CK M 35-39 05:41:34 33.37
478 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 55-59 05:41:34 33.37
478 69035 Jostein Halvorsen Halden CK M 25-29 05:41:34 33.37
478 140593 Arild Hermansen Halden CK M 50-54 05:41:34 33.37
478 35518 Geir-Arne Høvik Halden CK M 40-44 05:41:34 33.37
478 69037 Olaf Johannesen Halden CK M 55-59 05:41:34 33.37
478 30509 Svein Ole Rekdahl Halden CK M 35-39 05:41:34 33.37
487 69038 Lars Klynderud Team Andersen M 30-34 05:41:36 33.37
487 69039 Jørn Øinæs Team Andersen M 30-34 05:41:36 33.37
489 69040 Morten Ødelien Sportsklubben Rye M 45-49 05:42:25 33.29
490 63318 Lars Hovde Bakke Lillehammer M 20-24 05:43:21 33.20
491 69041 Willy Haug Norway M 45-49 05:43:57 33.14
492 69042 Nina Gressløs Family Sports Club Sarpsborg K 35-39 05:44:20 33.10
493 34983 Erik Solli Fatboys M 30-34 05:44:33 33.08
494 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 40-44 05:44:39 33.07
495 69043 Inger Lise Hystad Family Sports Club Rakkestad K 25-29 05:44:44 33.06
495 65552 Hans Erik Lund Family Sports Club Rakkestad M 30-34 05:44:44 33.06
497 65648 Jan-Erik Degn Team Østfold / Moss CK M 35-39 05:45:22 33.00
498 65748 Sigve Bolstad Oslo Politis IL - Sykkel M 40-44 05:45:38 32.98
498 69044 Per Fillingsnes Team Østfold / Sarpsborg SK M 55-59 05:45:38 32.98
500 69045 Lasse Solberg Biri M 16-19 05:45:51 32.96
501 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 55-59 05:46:33 32.89
502 69046 Silje Nereng Lillehammer Skiklubb K 20-24 05:46:35 32.89
503 42437 Jon-Ivar Lund Sportsklubben Rye M 40-44 05:46:55 32.86
504 62586 Johannes Leirdal CK Toten-Tråkk M 50-54 05:48:03 32.75
505 49642 Heidi Vien CK Nittedal K 50-54 05:48:08 32.74
506 69048 Marius Krohg Andreassen J/H Sykkel M 25-29 05:48:25 32.71
506 69049 Solfrid Bjørnstad Elverum SK K 30-34 05:48:25 32.71
506 65599 Anne Marthe Gjestvang J/H Sykkel K 30-34 05:48:25 32.71
506 65604 Bjørnar Grindvoll Elverum SK M 40-44 05:48:25 32.71
506 64014 Tore Holaker Elverum SK M 50-54 05:48:25 32.71
506 36070 Jan Krokdal Hemne SK M 40-44 05:48:25 32.71
506 62876 Ivar Richard Larsen Elverum SK M 55-59 05:48:25 32.71
506 64177 Jørn Lindberget J/H Sykkel M 45-49 05:48:25 32.71
506 62877 Jan Lunner Elverum SK M 40-44 05:48:25 32.71
506 47272 Lise Magnussen J/H Sykkel K 35-39 05:48:25 32.71
506 64181 Lene Nylund Elverum SK K 20-24 05:48:25 32.71
506 69050 Nina Rise Oddan Hemne SK K 35-39 05:48:25 32.71
506 50998 Therese Otterlei J/H Sykkel K 35-39 05:48:25 32.71
506 65602 Erik Rønning J/H Langrenn M 16-19 05:48:25 32.71
506 65603 Håkon Rønning J/H Langrenn M 15 05:48:25 32.71
506 62878 Leif Rønning Elverum SK M 45-49 05:48:25 32.71
506 63908 Geir André Skaug J/H Sykkel M 30-34 05:48:25 32.71
506 68643 Roy Thorstensen Elverum SK M 45-49 05:48:25 32.71
506 69047 Katarina Aas J/H Sykkel K 20-24 05:48:25 32.71
525 48887 Egil Dybdal J/H Sykkel M 50-54 05:48:36 32.70
526 47472 Knut Tidemann CK Toten-Tråkk M 35-39 05:48:48 32.68
527 69051 Maiken Caspersen Falla Lørenskog skiklubb K 16-19 05:49:16 32.63
528 33166 Caroline Angeltvedt Johannesen Sportpartner AS K 25-29 05:49:22 32.63
529 64416 Willy Kristiansen Brumunddal SK M 50-54 05:49:28 32.62
529 41678 Per Kristoffersen CK Nittedal M 60-64 05:49:28 32.62
531 69053 Rolf Tore Andreassen Norway M 50-54 05:50:06 32.56
532 37531 Hans-Petter Bredal Norway M 55-59 05:50:17 32.54
533 69054 Ole Henrik Ryttersveen Team Torpa M 25-29 05:50:18 32.54
534 64199 Henrik Christian Gjervan Nesodden SK M 30-34 05:50:53 32.48
535 32886 Anders Corneliussen Sportpartner AS M 25-29 05:51:03 32.47
535 41798 Roger Hestdahl Narvik CK M 50-54 05:51:03 32.47
537 25957 Magne Iversen Team MAXIT M 45-49 05:51:47 32.40
538 62794 Erik Blomdahl Dahl Racing Team M 30-34 05:51:50 32.40
539 64343 Ove Sandberg Nes SK M 50-54 05:51:56 32.39
539 69056 Arild Skarpnord Nes SK M 35-39 05:51:56 32.39
541 68626 Are Berg Høegh Sport M 45-49 05:52:00 32.38
542 64214 Ingunn Finstuen Team Torpa K 45-49 05:52:01 32.38
543 62535 Geir Løvvik Follo SK M 45-49 05:52:11 32.36
543 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 35-39 05:52:11 32.36
545 34430 Jon Petter Dahli Follo SK M 50-54 05:52:18 32.35
546 45104 Henning Hansen Romeriksåsen SK M 50-54 05:52:35 32.33
547 41408 Øyvind Haug Moss CK M 30-34 05:53:31 32.24
547 69058 Lars Sannes Moss CK M 35-39 05:53:31 32.24
547 69057 Atle Sannes Moss CK M 35-39 05:53:31 32.24
550 65583 Jan Ivar Høisveen Ottestad IL Sykkel M 55-59 05:53:55 32.21
551 68225 Mette Ackenhausen Nanset IF - Sykkel K 30-34 05:54:02 32.20
551 35002 Lisbeth Grønvold Nanset IF - Sykkel K 50-54 05:54:02 32.20
551 69059 Gunvor Homelien Nanset IF - Sykkel K 45-49 05:54:02 32.20
551 35493 Anne Kristin Olsen Nanset IF - Sykkel K 40-44 05:54:02 32.20
551 35018 Kjell Rognlien Nanset IF - Sykkel M 40-44 05:54:02 32.20
551 69060 Kathrine Rognlien Nanset IF - Sykkel K 35-39 05:54:02 32.20
557 69061 Ole Jakob Næss Veidekke BIL M 35-39 05:54:15 32.18
558 69062 Ebbe Christian Grønvold Nanset IF - Sykkel M 50-54 05:54:21 32.17
559 65693 Bjørn Krogh Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:54:29 32.15
559 30438 Morten Olsen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:54:29 32.15
561 41619 Jon Laake CK Nittedal M 55-59 05:54:32 32.15
561 122419 Gunnar Solberg Follo SK M 55-59 05:54:32 32.15
561 40902 Kjell Sveen Brumunddal SK M 50-54 05:54:32 32.15
561 68056 Nina Sveen Brumunddal SK K 25-29 05:54:32 32.15
565 69064 Karin Johansen Follo SK K 40-44 05:54:34 32.15
566 65735 Åsmund Brekke Kongsberg IF Sykkel M 50-54 05:54:39 32.14
567 67085 Einar E. Nilsen Mosjøen og Omegn CK M 65-59 05:54:43 32.13
568 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Norway M 16-19 05:55:10 32.09
569 40784 Ketil Englund IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:55:29 32.06
570 69066 Kjell Morten Brecke SATS M 30-34 05:55:44 32.04
570 64601 Hans Henrik Bruusgaard Draka Norsk Kabel M 45-49 05:55:44 32.04
572 41281 Vegard Nilsen Mudist.no M 30-34 05:55:51 32.03
573 41580 Øyvind Havnen Team Fannefjord M 60-64 05:56:17 31.99
574 69067 Øyvind Ørbekk Team MAXIT M 40-44 05:56:23 31.98
575 35858 Jon Tore Pettersen CK Nittedal M 25-29 05:57:27 31.89
576 64387 Gjermund Nereng Hadelandprodukter AS M 35-39 05:57:29 31.88
577 69068 Oskar Andreas Kleven Follo SK M 40-44 05:57:33 31.88
578 42534 Christian Askildsen Kreativ Tømrerservice as M 25-29 05:57:42 31.87
578 69069 Øyvind Kvam Elektro Idé M 20-24 05:57:42 31.87
578 69070 Hans Petter Rønning Elektro Idé M 25-29 05:57:42 31.87
581 64486 Jan Fredrik Hornemann Ringerike brannvesen M 55-59 05:57:54 31.85
582 45520 Bjørn Erik Langtangen Sportsklubben Rye M 40-44 05:58:00 31.84
583 69071 Baard Muhlbradt Nes SK M 45-49 05:58:25 31.80
584 50653 Ola Grini Brumunddal SK M 35-39 05:58:54 31.76
585 69072 Nils Olav Øistad Team Torpa M 30-34 05:59:43 31.69
586 64310 Frode Framnes Team Torpa M 50-54 05:59:55 31.67
587 69073 Per Wagner Hansen CK Toten-Tråkk M 60-64 06:00:32 31.61
588 64370 Øistein Heni Olsen Tremiljø Prosjekt AS M 35-39 06:00:36 31.61
589 69074 Einar Jenssen Sport 1 M 25-29 06:00:50 31.59
590 69075 Arild Berg Nannestad il M 40-44 06:00:56 31.58
590 69076 Odd Øistad Team Torpa M 45-49 06:00:56 31.58
592 65809 Erik Skåden Brumunddal SK M 35-39 06:01:04 31.57
593 49148 Oddmund Lierhagen Birkeballene Brumundal M 45-49 06:01:18 31.55
593 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 45-49 06:01:18 31.55
593 40966 Håvard Stubbom M.V.S.K. M 25-29 06:01:18 31.55
596 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 55-59 06:01:24 31.54
596 44459 Reidar Holmlund Brumunddal SK M 45-49 06:01:24 31.54
598 49648 Elisabeth Ihle Nes SK K 35-39 06:01:42 31.51
599 64489 Erik Finstuen Team Torpa M 45-49 06:02:42 31.43
600 48690 Roger Arenberg Aon Grieg AS M 40-44 06:02:59 31.40
600 64292 Sverre Simonsen Aon Grieg AS M 35-39 06:02:59 31.40
602 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 35-39 06:03:09 31.39
602 48843 Atle Furuseth Dal IL M 35-39 06:03:09 31.39
604 69077 Anders Mathiesen Team Oslo Sportslager M 25-29 06:03:33 31.35
605 40847 Søren Jakobsen Denmark M 30-34 06:03:43 31.34
606 69078 Per Ove Øgland Team MAXIT M 45-49 06:03:50 31.33
607 65721 Morten Grande Redalen IL M 45-49 06:03:54 31.32
608 69079 Grethe Pleym Vadsø Skiklubb - Sykkel K 35-39 06:04:00 31.31
609 24387 Johnny Stranden Brumunddal SK M 40-44 06:04:05 31.31
610 46706 Morten Armyr IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:04:23 31.28
610 69080 Ronald Finlayson IF Frøy - Sykkel 06:04:23 31.28
610 42432 Henning Frettem IF Frøy - Sykkel M 30-34 06:04:23 31.28
610 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy - Sykkel M 60-64 06:04:23 31.28
610 49249 Atle Killerud IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:04:23 31.28
610 69081 Harald Lysakermoen IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:04:23 31.28
610 33439 Espen Næss IF Frøy / Accenture BIL M 35-39 06:04:23 31.28
610 42525 Stein Kjetil Rånes IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:04:23 31.28
610 140594 Tommy Svendsen Fatboys M 30-34 06:04:23 31.28
610 69082 Magnus Tranholt IF Frøy - Sykkel M 25-29 06:04:23 31.28
610 36180 Antonio Vizcarra IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:04:23 31.28
610 69083 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy - Sykkel K 30-34 06:04:23 31.28
622 65688 Knut Aanonsen Asker CK M 45-49 06:04:35 31.26
623 64242 Roar Øverby Lillehammer Skiklubb M 55-59 06:04:44 31.25
624 69084 Ole Jakob Lauten Norway M 16-19 06:05:10 31.21
625 69085 Jørgen Kvernøy Norway M 25-29 06:05:26 31.19
626 66099 Øystein Isaksen Norway M 35-39 06:05:42 31.17
627 69086 Bente Synøve Kjærnes Lillehammerpilen K 50-54 06:06:06 31.13
628 50825 Kjell Magne Tangen Team Torpa M 45-49 06:06:24 31.11
629 64317 Lasse Bråten Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 64436 Alexander Buri Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 49496 Hans-Jørgen Engen Bilia Personbil AS M 40-44 06:07:25 31.02
629 65661 Lars Johan Evensen Meisterjegerne M 40-44 06:07:25 31.02
629 69087 Morten Flobakk J/H Sykkel M 15 06:07:25 31.02
629 83784 Frode Hansen Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 69088 Lars Hjellup Bilia Personbil AS M 40-44 06:07:25 31.02
629 65663 Raymond Karstensen Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 69089 Per Kristiansen Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 65669 Trond Richardsen Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
629 64335 John Skjelvaag Bilia Personbil AS M 35-39 06:07:25 31.02
629 65671 Rune Steinlein Norway M 40-44 06:07:25 31.02
629 65672 Trond Øye Bilia Personbil AS M 30-34 06:07:25 31.02
642 63970 Kristian Hauglum Ingierkollen Slalåmklubb M 30-34 06:07:31 31.01
642 69090 Anders Husby Ingierkollen Slalåmklubb M 25-29 06:07:31 31.01
642 64126 Herman Ottesen Ingierkollen Slalåmklubb M 15 06:07:31 31.01
645 69091 Jan Arnesen NIMI M 45-49 06:07:36 31.01
645 35673 Arne Ragnar Heimdal Bærum og Omegn CK M 55-59 06:07:36 31.01
647 64192 Eyvind Alnæs Glåmdal SK M 50-54 06:07:46 30.99
648 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland Politi BIL M 35-39 06:07:52 30.98
648 64270 Roy Arne Granum Vestoppland Politi BIL M 40-44 06:07:52 30.98
648 65783 Kim Øystein Hansen Vestoppland Politi BIL M 20-24 06:07:52 30.98
648 50096 Trond Rønningsveen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 06:07:52 30.98
648 64273 Jan Erik Simenstad Vestoppland Politi BIL M 40-44 06:07:52 30.98
653 65685 Trygve Furuseth Vestoppland Politi BIL M 50-54 06:08:02 30.97
654 69093 Marthe Elise Værnes Trondhjems VK K 25-29 06:08:12 30.96
655 64560 Geir Egil Mikkelsen Team Recycled M 50-54 06:08:14 30.95
656 69094 Thomas Lindeman Norway M 35-39 06:08:27 30.94
657 41788 Hans Lilleeng Hadelandprodukter AS M 50-54 06:08:28 30.93
658 69095 Knut Sandholt Kjøpmannshuset Norge AS M 40-44 06:08:50 30.90
659 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 55-59 06:09:01 30.89
659 45581 Hans Arne Frøisli Hadeland CK M 35-39 06:09:01 30.89
659 46992 Roar Grime Hadeland CK M 45-49 06:09:01 30.89
659 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 60-64 06:09:01 30.89
659 52240 Tor Arne Tokerud Hadeland CK M 50-54 06:09:01 30.89
659 69096 Svein Woldengen Hadeland CK M 40-44 06:09:01 30.89
665 47295 Rolf Harry Pedersen Flora CK M 50-54 06:09:08 30.88
666 69097 Tom Ove Andersen Nes SK M 45-49 06:09:34 30.84
667 68549 Sjur Slaatsveen Ottadalen SK M 50-54 06:09:37 30.84
668 62638 Joakim Johansen Norway M 16-19 06:09:41 30.83
669 69098 Mikkel Presterud Bækkelaget SK M 16-19 06:09:48 30.82
670 64272 Kristen Hagen Vestoppland Politi BIL M 35-39 06:10:10 30.79
671 34124 Per Laudal IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:10:21 30.78
672 42329 Ole Anton Haglerød Soon CK M 35-39 06:10:34 30.76
673 69099 Henrik Bergholdt TRIAD M 45-49 06:10:37 30.75
674 65628 Stig Kirkedam Ingierkollen Slalåmklubb M 15 06:11:12 30.71
675 44279 Sverre Rimberg Elverum SK M 65-59 06:11:23 30.69
676 46641 Jan Jensen Statoil Norge AS M 45-49 06:11:27 30.69
677 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 40-44 06:11:31 30.68
678 65943 Erik Skalstad Norway M 65-59 06:11:40 30.67
679 69100 Trond Helge Lillevik HK Elektro M 25-29 06:11:48 30.66
679 69101 Lars Einar Riise Pedersen Aftenposten BIL M 25-29 06:11:48 30.66
681 106387 Tor Arne Andreassen Aftenposten BIL M 35-39 06:12:01 30.64
681 49180 Arild Riise Pedersen Aftenposten BIL M 30-34 06:12:01 30.64
683 64112 Morten Hjalland Aftenposten BIL M 35-39 06:12:05 30.63
683 49480 Hans Petter Kiese Aftenposten BIL M 35-39 06:12:05 30.63
685 41579 Odd Gisle Blikås Team Fannefjord M 55-59 06:12:20 30.61
685 41564 Holger Sørheim Team Fannefjord M 45-49 06:12:20 30.61
687 61411 Geir Paulsen Fagerstrand M 40-44 06:12:29 30.60
688 69102 Bjørn Olav Øistad Team Torpa M 50-54 06:13:31 30.52
689 41419 Erlend Gjestvang CK Toten-Tråkk M 45-49 06:13:32 30.51
690 49683 Torkjell Arntzen Aftenposten BIL M 45-49 06:13:39 30.50
691 63031 Vegard Johnsen Brevpost IL M 30-34 06:13:52 30.49
692 49315 Egil Langseth Norway M 30-34 06:14:02 30.47
693 122276 Bjørn Johansen Norway M 35-39 06:14:06 30.47
694 62780 Espen Rymoen Moss CK M 40-44 06:14:10 30.46
695 69104 Helge Ringdal Brumunddal SK M 60-64 06:14:51 30.41
696 42418 Thorstein Wines Norway M 25-29 06:15:22 30.37
697 69105 Espen Frey Team Scrotum M 40-44 06:15:45 30.33
697 64329 Erik Munthe-Kaas Team Scrotum M 40-44 06:15:45 30.33
699 40742 Svein Sætre Fredrikstad SK M 45-49 06:15:56 30.32
700 69107 Even Mesna Dahl KPMG M 25-29 06:16:08 30.30
701 65689 Morten Grundstad Team C3C M 16-19 06:16:11 30.30
701 69108 Andreas S. Hammerlund Team C3C M 16-19 06:16:11 30.30
701 65761 Espen Mellbye Larsen Team C3C M 16-19 06:16:11 30.30
701 32095 Helge Sætre Team C3C M 40-44 06:16:11 30.30
705 68679 Stein Erik Borgen Team MAXIT M 50-54 06:16:39 30.26
705 64576 Jan Olav Hjermann Team MAXIT M 45-49 06:16:39 30.26
705 67376 Knut Erik Johansen Team MAXIT M 35-39 06:16:39 30.26
708 64212 Arnt Sønstevold Felleskjøpet Agri M 45-49 06:16:45 30.25
709 69109 Stian Smebøle Norway M 35-39 06:17:30 30.19
710 34511 Tore Lund Eidsvoll SK M 35-39 06:17:39 30.18
711 50135 Kåre Furulund Hafslund BIL M 35-39 06:18:33 30.11
712 65711 Svein Leirflaten Nortura BA Otta M 30-34 06:18:56 30.08
712 42862 Kjell Teien Nes SK M 65-59 06:18:56 30.08
714 69110 Einar Telnes Glitre Off- Road Klubb M 45-49 06:19:11 30.06
715 69111 Morten Schau Norway M 30-34 06:19:15 30.05
716 45218 Jan Frode Helmersen IL Norodd Sykkel M 50-54 06:19:26 30.04
716 69112 Silje Flatody Olsen Norway K 20-24 06:19:26 30.04
718 64137 Joachim Bernhardsen Blefjell sykehus M 20-24 06:19:31 30.03
719 69113 Bjørn Samuelsen Team Kallerud M 50-54 06:19:54 30.00
720 64535 Andreas Davidsen KPMG M 25-29 06:20:31 29.95
721 65720 Terje Faraasen Oslo Politis IL - Sykkel M 55-59 06:20:33 29.95
722 64362 Egil Grendstad Vesta BIL M 50-54 06:20:49 29.93
723 83313 Einar Hansen Vestoppland Politi IL M 50-54 06:21:04 29.91
724 65817 Morten Bentzen Hugulia racing team M 40-44 06:21:06 29.91
724 65710 Janken Fensholt Hugulia racing team M 40-44 06:21:06 29.91
724 65655 Hans Jacob Hofgaard Hugulia racing team M 40-44 06:21:06 29.91
724 50194 Hans Mjøen Asker CK M 45-49 06:21:06 29.91
724 69114 Pål Stiansen Hugulia racing team M 40-44 06:21:06 29.91
729 69115 Christoffer Wiik Raufoss & Gjøvik SK M 15 06:21:21 29.89
730 122201 Steinar Dahl CK Toten-Tråkk M 45-49 06:21:48 29.85
730 64506 Kjetil Wiik Johannessen Norway M 25-29 06:21:48 29.85
730 65005 Nils Kåre Morsund Ellingsøy M 50-54 06:21:48 29.85
730 65004 Roy Kenneth Morsund Norway M 35-39 06:21:48 29.85
734 50709 Lars Andreas Løhren Adecco M 35-39 06:22:01 29.84
735 51600 Arild Kristiansen Brumunddal SK M 40-44 06:23:02 29.76
736 69116 André Fjærestrand Bratli Nes SK M 16-19 06:23:08 29.75
737 62920 Magne Schreiner Norway M 35-39 06:23:43 29.70
738 69117 Ove Kvalnes Sportsklubben Rye M 55-59 06:23:47 29.70
738 69118 Ingve Nasvik Sportsklubben Rye M 35-39 06:23:47 29.70
740 69119 Halgeir Haug Team Torpa M 40-44 06:23:56 29.69
741 64260 Anders Berg Stensrud Hedalen IL M 15 06:24:01 29.68
742 64240 Hans-Jørgen Breder Team Vintersport Romerike M 55-59 06:24:11 29.67
742 65641 William Smith Ingierkollen Slalåmklubb M 16-19 06:24:11 29.67
742 65788 Erik Østreng Team Vintersport Romerike M 16-19 06:24:11 29.67
742 69120 Andreas Øyo Ingierkollen Slalåmklubb M 16-19 06:24:11 29.67
746 69121 Kate Hansen Vadsø Skiklubb - Sykkel K 45-49 06:24:12 29.67
747 64454 Svein Nore Stryn SK M 50-54 06:24:16 29.66
748 62795 Dagfin Henriksen Sportsklubben Rye M 25-29 06:24:17 29.66
749 69122 Eirik Bjerke Team Vintersport Romerike M 16-19 06:24:31 29.64
750 65762 Kaja Eckhoff Team Vintersport Romerike K 20-24 06:24:38 29.63
750 65840 Knut Eckhoff Team Vintersport Romerike M 50-54 06:24:38 29.63
750 40791 Henning Evensen Team Vintersport Romerike M 40-44 06:24:38 29.63
750 64276 Christian Olsen Nordby Team Vintersport Romerike M 15 06:24:38 29.63
754 47404 Torkjell Haugen Hadeland CK M 45-49 06:25:08 29.60
755 61538 Ingar Berg Fjellfoten SK M 50-54 06:25:30 29.57
756 37558 Ove Braut Kallevik Norway M 20-24 06:25:42 29.55
757 69123 Carl Erik Engelstad Team Vintersport Romerike M 16-19 06:25:48 29.54
758 65812 Oddvar Grindahl Ottestad IL Sykkel M 50-54 06:25:55 29.54
759 62996 Arne Idar Haugen Rognes IL M 40-44 06:25:59 29.53
760 64457 Carl Aamodt Norway M 45-49 06:26:23 29.50
761 50913 Knut Toftemo Kongsberg Gruppen M 40-44 06:26:30 29.49
762 64406 Tore Lundby KPMG M 60-64 06:27:25 29.42
763 42560 Rolf Furulund Aftenposten BIL M 40-44 06:27:56 29.38
764 69124 Hans Marius Aspli Harviken Norway M 20-24 06:28:09 29.37
765 69125 Per Willy Guttormsen Fjellfoten SK M 65-59 06:28:26 29.34
766 43039 Henning Pettersen Norway M 50-54 06:28:29 29.34
767 64580 Karl-Åge Harviken Norway M 25-29 06:28:35 29.33
767 64581 Amund Sigstad Norway M 25-29 06:28:35 29.33
767 69126 Erik Stark Norway M 25-29 06:28:35 29.33
770 69127 Marit Ellen Josefsen Team Torpa K 50-54 06:29:15 29.28
771 62531 Baard Aas Team Vintersport Romerike M 45-49 06:29:31 29.26
772 62888 Geir Elstad Norway M 35-39 06:30:06 29.22
773 69128 Øyvind Iversen Follo SK M 35-39 06:30:11 29.21
774 48913 Øystein Hågbo Follo SK M 35-39 06:30:23 29.20
775 67148 Terje Brobakken Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 06:30:31 29.19
776 65841 Arne Kristian Kolberg Team Østfold M 35-39 06:30:42 29.17
777 35422 Frank Håkon Beck CK Toten-Tråkk M 50-54 06:30:44 29.17
778 42672 Thor Brenden Scania Fritid M 35-39 06:31:06 29.14
778 42411 Johannes Irgens MOTEK AS M 25-29 06:31:06 29.14
778 61128 André Jonassen Ingierkollen Slalåmklubb M 20-24 06:31:06 29.14
781 48980 Bjørnar Sæther Sørum IL M 45-49 06:31:08 29.14
782 61368 Jon Terje Holtan Holtan Trading as M 40-44 06:31:14 29.13
782 64490 Tore Kirkedam Ingierkollen Slalåmklubb M 45-49 06:31:14 29.13
784 69129 Håvard T. Lorentzen Team Mjøsa M 30-34 06:31:31 29.11
784 64520 Atle Ruud Team Mjøsa M 30-34 06:31:31 29.11
786 35470 Leif Edvin Wærstad Sportsklubben Ceres M 50-54 06:31:32 29.11
787 64638 Morten Sæthre Wriggeling Bottoms M 30-34 06:31:57 29.08
788 43077 Øystein Brandsnes Euro-Heis A/S BIL M 50-54 06:31:58 29.08
788 37178 Terje Pettersen Euro-Heis A/S BIL M 50-54 06:31:58 29.08
788 69130 Torger Aarvaag Hemne SK M 50-54 06:31:58 29.08
791 67111 Berge Hjørungnes Molde og Omegn IF Sykkel M 60-64 06:31:59 29.08
792 69131 Isak Sæther Hemne SK M 35-39 06:32:01 29.08
792 36248 Christine Ven Hemne SK K 40-44 06:32:01 29.08
794 69132 Aksel Patricksson Ingierkollen Slalåmklubb M 15 06:32:07 29.07
795 69133 Sigbjørn Botten Hadelandprodukter AS M 35-39 06:32:22 29.05
795 69134 Asle Høibybråten Hadelandprodukter AS M 25-29 06:32:22 29.05
795 69135 Martin Høibybråten Hadelandprodukter AS M 20-24 06:32:22 29.05
795 69136 Bjørn Marthinsen Hadelandprodukter AS M 40-44 06:32:22 29.05
795 50668 Roar Moen Hadelandprodukter AS M 35-39 06:32:22 29.05
795 49203 Arne Moksnes Hadelandprodukter AS M 50-54 06:32:22 29.05
795 27759 Reidar Nilsen Hadelandprodukter AS M 45-49 06:32:22 29.05
795 69137 Harald Nyhus Hadelandprodukter AS M 40-44 06:32:22 29.05
803 69138 Karl Fredrik Agnalt Flying Saucers M 40-44 06:32:44 29.02
803 69139 Hans Petter Gulbransen Flying Saucers M 40-44 06:32:44 29.02
803 69140 Fredrik Schøyen Flying Saucers M 40-44 06:32:44 29.02
806 49830 John Arild Lie Sand IL - Terrengsykkel M 35-39 06:33:09 28.99
807 64226 Svein Altenborn Falck Sykkelregister M 40-44 06:33:33 28.96
807 41049 Arne Kjell Arnsen Bodø CK M 55-59 06:33:33 28.96
807 64185 Hans Magnus Bjørkeng Falck Sykkelregister M 40-44 06:33:33 28.96
807 64254 Ole A. Frivik Falck Sykkelregister M 45-49 06:33:33 28.96
807 65793 Raymond Kristiansen Falck Sykkelregister M 30-34 06:33:33 28.96
807 69141 Pål Mørck Falck Sykkelregister M 30-34 06:33:33 28.96
807 64228 Bernt Rognlien Falck Sykkelregister M 35-39 06:33:33 28.96
807 65703 Johnny Sommer Falck Sykkelregister M 35-39 06:33:33 28.96
815 64456 Jan Nygård Stryn SK M 50-54 06:33:43 28.95
816 69142 Nils Markussen Team MAXIT M 45-49 06:33:53 28.94
817 68418 Runar Hellum Team Østfold M 50-54 06:33:57 28.93
818 50969 Frode Loraas Team Recycled M 40-44 06:34:10 28.92
819 69143 Unni Elisabeth Aker Sportsklubben Rye K 45-49 06:34:36 28.89
819 69144 Olav Bjerve Sportsklubben Rye M 55-59 06:34:36 28.89
819 42797 Aleksander Gulbrandsen Sportsklubben Rye M 25-29 06:34:36 28.89
819 65847 Bjørn Hofflund-Nystad Sportsklubben Rye M 25-29 06:34:36 28.89
819 48041 Vidar Hovde Sportsklubben Rye M 35-39 06:34:36 28.89
819 47963 Steinar Jørgensen Sportsklubben Rye M 50-54 06:34:36 28.89
819 69145 Fredy Marman Sportsklubben Rye M 45-49 06:34:36 28.89
819 69146 Christian Biong Nordin Sportsklubben Rye M 16-19 06:34:36 28.89
819 69147 Pål Christian Odlo Sportsklubben Rye M 25-29 06:34:36 28.89
819 49240 Odd-Eirik Olsen Sportsklubben Rye M 30-34 06:34:36 28.89
819 122585 Bjørn Paulsen Sportsklubben Rye M 50-54 06:34:36 28.89
819 68825 Kristin Smerkerud Sportsklubben Rye K 25-29 06:34:36 28.89
819 49252 Geir Torum Sportsklubben Rye M 30-34 06:34:36 28.89
819 69148 Karl Fredrik Vibekken Sportsklubben Rye M 30-34 06:34:36 28.89
833 69149 Anthony Dinning Norway M 35-39 06:34:40 28.88
833 68242 Anders Dybwad Norway M 40-44 06:34:40 28.88
833 68243 Jan Erik Ovesen Norway M 35-39 06:34:40 28.88
836 69150 Vegar Harstad Fatboys M 35-39 06:34:46 28.87
836 69151 Trond Jacobsen Fatboys M 35-39 06:34:46 28.87
836 69152 Hans Martin Lilleby Fatboys M 30-34 06:34:46 28.87
836 69153 Christian Myhre Fatboys M 35-39 06:34:46 28.87
840 69154 Klaus Kobberstad TRIAD M 35-39 06:35:16 28.84
840 68245 Stig Owe Selvig TRIAD M 35-39 06:35:16 28.84
842 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 35-39 06:35:27 28.82
843 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy - Sykkel K 40-44 06:35:28 28.82
844 28312 Sigurd Gimre CIBER BIL M 25-29 06:35:31 28.82
844 27471 Per Arvid Gimre PriceWaterhouseCoopers AS M 25-29 06:35:31 28.82
844 69155 Thorleif Henning Monsen Norway M 30-34 06:35:31 28.82
847 64732 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Skiklubb K 35-39 06:35:50 28.8
848 40892 Knut Grøndal Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 06:36:04 28.78
849 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 06:36:07 28.77
850 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten SK M 45-49 06:36:10 28.77
850 51095 Erland Søgård Fjellfoten SK M 50-54 06:36:10 28.77
852 69156 Trond Frosting HK Elektro M 40-44 06:36:19 28.76
853 49780 Tore Aaslund Vestoppland Politi BIL M 40-44 06:36:26 28.75
854 65866 Svein Arve Nymoen Blefjell sykehus M 55-59 06:36:40 28.73
855 69157 Tor Einar Sunde MOTEK AS M 35-39 06:36:42 28.73
856 63974 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer CK M 30-34 06:36:46 28.73
857 65570 Vegar Felipe Anthun Trondhjems VK M 16-19 06:36:54 28.72
858 69158 Hans Meisingset Norway M 45-49 06:37:18 28.69
859 68618 Jan Bjørgo Norway M 35-39 06:37:31 28.67
860 64152 Pål Røine Asker CK M 45-49 06:37:44 28.66
861 65933 Erlend Gjøra Team Mjøsa M 25-29 06:37:47 28.65
862 65856 Kjell Magne Sunde Team Mjøsa M 30-34 06:38:03 28.63
863 62903 Per Runar Jansen Spenncon as M 40-44 06:38:35 28.60
864 51169 Torgeir Evensen Aker lås og nøkkel M 35-39 06:38:39 28.59
865 42757 Morten Gran Norway M 50-54 06:38:44 28.59
866 64569 Ronny Deinboll Norway M 35-39 06:39:13 28.55
866 62519 Kristian Horntvedt Norway M 30-34 06:39:13 28.55
866 69159 Paul Håvard Johansen Norway M 40-44 06:39:13 28.55
869 69160 Hilde Grepperud Bingsfoss SK K 40-44 06:39:24 28.54
870 69161 Knut Helstad Brumunddal SK M 35-39 06:40:20 28.47
871 64731 Irene Ødeli Ford-Ringen K 40-44 06:40:25 28.47
872 51601 Lars Even Lien Brumunddal SK M 35-39 06:40:30 28.46
872 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 65-59 06:40:30 28.46
872 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 45-49 06:40:30 28.46
875 41725 Finn Andersen Santander Consumer Bank M 40-44 06:40:38 28.45
875 69162 Oddmund Møgedal Norway M 40-44 06:40:38 28.45
875 50345 Geir Svenberg Bærum og Omegn CK M 35-39 06:40:38 28.45
875 69163 Kjell Ytternes Santander Consumer Bank M 30-34 06:40:38 28.45
879 50316 Marianne Halvorsen Team Oslo Sportslager K 20-24 06:40:48 28.44
879 69164 Ida Mæhlum Team Oslo Sportslager K 25-29 06:40:48 28.44
881 69165 Marcus Brodesser Germany M 35-39 06:40:55 28.43
881 64825 Arnar Grøttjord Rauma SK M 55-59 06:40:55 28.43
883 69166 Bjørn Reiersgård Oslofjord Triathlon Klubb M 40-44 06:40:57 28.43
884 65877 Jørn Hindklev Team Mjøsa M 30-34 06:41:00 28.42
885 51408 Tor Gunnar Hotvedt Blefjell sykehus M 50-54 06:41:19 28.40
885 35907 Halvor Tolpinrud Gjensidige Sport M 45-49 06:41:19 28.40
887 64516 Finn Staff Vestoppland Politi BIL M 40-44 06:41:32 28.39
888 68632 Atle Wahl Gjensidige Sport M 60-64 06:41:34 28.38
889 69167 Per Erik Kristiansen Aker lås og nøkkel M 35-39 06:41:38 28.38
890 69168 Kari Finni Magnussen CK Nittedal K 40-44 06:42:00 28.35
890 49071 Arne Magnussen CK Nittedal M 35-39 06:42:00 28.35
892 64562 Bjørn Anders Hoff Vestoppland Politi BIL M 50-54 06:42:08 28.34
893 69169 Kristoffer Gundersen Soon CK M 25-29 06:42:11 28.34
893 64363 Thomas Hebæk Soon CK M 35-39 06:42:11 28.34
893 69170 Audun Mathisen Team Mjøsa M 30-34 06:42:11 28.34
893 69171 Per Henning Rauan Team Sex 1/2 M 40-44 06:42:11 28.34
893 64911 Per-Ove Siggerud Soon CK M 40-44 06:42:11 28.34
893 64300 Kent Siggerud Soon CK M 35-39 06:42:11 28.34
893 64301 Knut Arne Siljuberg Soon CK M 30-34 06:42:11 28.34
893 64305 Lars Erik Ulvestad Soon CK M 40-44 06:42:11 28.34
893 64306 Arild Vegstø Soon CK M 30-34 06:42:11 28.34
902 69172 Håkon Breivik Myhr Nesodden SK M 35-39 06:42:18 28.33
903 122189 Bjørn Bakken Sariba Consulting AS M 40-44 06:42:25 28.32
903 69173 Daniel Hellebust Super G-Alna M 20-24 06:42:25 28.32
903 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 45-49 06:42:25 28.32
906 45495 Fredrik Nilsson Sariba Consulting AS M 35-39 06:42:36 28.31
907 69174 Thor Nilsson Sariba Consulting AS M 60-64 06:42:41 28.31
907 69175 Casper Østvang Nordhus Super G-Alna M 25-29 06:42:41 28.31
909 69176 Øivind Braathen CIBER BIL M 50-54 06:43:06 28.28
910 43431 Leif-Arne Berglund Norsk Tipping BIL M 35-39 06:43:10 28.27
910 43432 Erik Skjøstad Brumunddal SK M 40-44 06:43:10 28.27
912 69177 Karl Fredrik Holmen Norway M 25-29 06:43:13 28.27
913 64551 Geir Sande CIBER BIL M 40-44 06:43:20 28.26
914 68465 Hege Hansen Reclameservice K 30-34 06:43:31 28.25
915 67112 Linni Tiller Norway K 45-49 06:43:34 28.24
916 64649 Andreas Høgseth IL Norodd Sykkel M 25-29 06:44:00 28.21
917 42703 Bente Ørbæk Stryn SK K 30-34 06:44:17 28.19
918 65858 Cecilie Bjerkli Team Vintersport Romerike K 15 06:44:20 28.19
919 47400 Arne Ødegård Lågen CK M 40-44 06:44:21 28.19
920 69178 Trond Laug Breidablik MOTEK AS M 35-39 06:44:40 28.17
920 69179 Geir Thomas Espe MX Sport / Stians Sport M 20-24 06:44:40 28.17
920 65797 Bjarte Espeland MX Sport Førde Pro Cykling Team M 30-34 06:44:40 28.17
920 42638 Ronny Herstad MX Sport / Stians Sport M 25-29 06:44:40 28.17
920 42639 Reidar Kirketeig MX Sport / Stians Sport M 30-34 06:44:40 28.17
920 42653 Torunn Solheim MX Sport / Stians Sport K 40-44 06:44:40 28.17
920 42654 Oddfrid Anne Solheimsnes MX Sport / Stians Sport K 30-34 06:44:40 28.17
920 80057 Ove André Tjønneland MX Sport / Stians Sport M 30-34 06:44:40 28.17
928 65963 Harald Skaar Continental Airlines Cycling Team M 40-44 06:45:29 28.11
929 69182 Anders Paulsboe Team Østfold / FSC Rakkestad M 30-34 06:45:30 28.11
930 62879 Tor Majorsæter Aker lås og nøkkel M 40-44 06:45:36 28.10
931 69183 Thomas Almnes CIBER BIL M 35-39 06:45:37 28.10
932 69184 Christian Holth Johansen Christiania Roklub M 16-19 06:45:40 28.10
933 64557 Gudmund Bartnes Team Mjøsa M 25-29 06:46:55 28.01
933 69185 Anders Baasmo Christiansen Team Mjøsa M 30-34 06:46:55 28.01
935 64138 Anders H. Holte Ringerike Brannvesen M 45-49 06:47:21 27.98
936 32891 Tore Gustafsson Norway M 50-54 06:48:00 27.94
936 33218 Magnus Tufteland Norway M 45-49 06:48:00 27.94
938 32862 Dagfinn Enæs Norway M 40-44 06:48:09 27.93
939 69186 Rolf Wist Team Scrotum M 40-44 06:48:16 27.92
940 64588 Geir Bakkeli Hydro B.I.L. M 50-54 06:48:23 27.91
941 65971 Edgar Sande Statens vegvesen region øst M 50-54 06:48:35 27.90
942 69187 Frode Svendsen Team MAXIT M 35-39 06:48:36 27.90
943 65581 Tommy Skårbø FLO/IKT M 30-34 06:48:37 27.89
944 69189 Bjørn Olav Heieraas Continental Airlines Cycling Team M 40-44 06:48:40 27.89
944 69188 Trond Kivijervi Soon CK M 40-44 06:48:40 27.89
944 65949 Jon Birger Skanke Continental Airlines Cycling Team M 40-44 06:48:40 27.89
947 49199 Are Skurdal Team MAXIT M 40-44 06:48:49 27.88
948 69190 Bjørn Ustad Horten og Omegns CK M 35-39 06:49:08 27.86
949 65948 Tom Grundstad Team C3C M 55-59 06:49:19 27.85
950 69191 Kristine Mathilde Formo Team Oslo Sportslager K 20-24 06:49:28 27.84
951 65852 Aleksander Hovda Ringerike brannvesen M 25-29 06:49:34 27.83
951 64142 Rolf W. Aarflot Ringerike brannvesen M 30-34 06:49:34 27.83
953 122644 Knut Bakken Stians Sport M 60-64 06:49:38 27.82
954 33911 Karl Erik Olstad Norsk Tipping BIL M 35-39 06:49:47 27.81
955 31604 Per Thiesen Team MAXIT M 45-49 06:50:16 27.78
956 37623 Even Haugen Norway M 40-44 06:50:45 27.75
957 31081 Karsten Gjermundnes Norway M 50-54 06:50:51 27.74
958 69193 Jon Torgersen Fron Traktor Service BIL M 35-39 06:51:03 27.73
959 69194 May-Britt Muren Team Østfold K 35-39 06:51:10 27.72
960 41639 Stein Lien Fron Traktor Service BIL M 55-59 06:51:23 27.71
961 64564 Odd Laengen Lågen CK M 55-59 06:51:31 27.70
962 64985 Inger Fretland Norway K 35-39 06:51:45 27.68
963 69195 Gunhild Hanssen Sande Norway K 40-44 06:51:52 27.67
963 69196 Gitta Starckjohann IL Tyrving K 40-44 06:51:52 27.67
965 65935 Bjørn Erik Brennum Fagmenn M 60-64 06:52:45 27.61
966 67431 Tor Andersen Lillehammerpilen M 45-49 06:53:17 27.58
967 69197 Svein Ingar Helland Norway M 35-39 06:53:23 27.57
968 37566 Karl Nimit Nordlie Team Nordlie M 20-24 06:53:27 27.57
969 64364 Geir Andresen Team Fannefjord M 35-39 06:53:34 27.56
969 69199 Lars Christian Katzenmaier Team Kallerud M 25-29 06:53:34 27.56
971 64083 Espen Bjaarstad Aon Grieg AS M 40-44 06:54:07 27.52
972 69200 Alf-Petter Stendahl Aon Grieg AS M 40-44 06:54:11 27.52
973 69201 Sindre Aspehaug Loe Wittusen & Jensen M 35-39 06:54:25 27.50
974 32828 Geir Dysvik Flora CK M 55-59 06:54:27 27.50
975 69202 Hans Flaen Sørum M 50-54 06:54:49 27.48
976 69203 Mona Malonæs Elverum SK K 30-34 06:54:54 27.47
977 69204 Britt Kristin Hvinden Hadeland CK K 45-49 06:54:56 27.47
978 65839 Inge Kirkesæther Bodø CK M 60-64 06:54:57 27.47
979 69205 Ola Lofthus Vestby videregående skole M 55-59 06:55:10 27.45
979 42736 Anita Sommerstad Norway K 35-39 06:55:10 27.45
981 47311 André Sundero Ottadalen SK M 45-49 06:55:16 27.45
982 69206 Roald Krossøy Team Recycled M 50-54 06:55:31 27.43
983 78903 Knut Ole Gundersen Team Recycled M 30-34 06:55:42 27.42
983 64210 Håkon Haarr Team Recycled M 40-44 06:55:42 27.42
983 31425 Anders Korneliussen Team Recycled M 35-39 06:55:42 27.42
983 64636 Ketil Modell Team MAXIT M 35-39 06:55:42 27.42
987 69208 Anders Neverdahl Eide Tønsberg CK M 16-19 06:55:53 27.41
987 69209 Christian Steinbo Norway M 16-19 06:55:53 27.41
989 69210 Rolf Ballangrud Vestringen IL M 55-59 06:55:56 27.40
990 69211 Andreas Carlstedt IL Bevern Kongsberg M 20-24 06:56:20 27.38
991 64015 Andreas Nilsen Norway M 25-29 06:56:52 27.34
992 69212 Trond Stensholt Bilia Personbil AS M 35-39 06:56:55 27.34
993 69213 Ragnar Skaarer VDL Team M 65-59 06:57:09 27.32
994 69214 Randi H. Hoff Vestby videregående skole K 40-44 06:57:17 27.31
995 61703 Thure Haugseth Drammen CK M 55-59 06:57:41 27.29
996 122192 Rune Berg Norway M 30-34 06:57:49 27.28
997 61704 Halvard Haugseth MOPIL M 50-54 06:57:58 27.27
998 47003 Grethe May Opsahl Steen Glitre Off- Road Klubb K 45-49 06:58:32 27.23
999 69215 Bjørn Erik Ihle Nes SK M 35-39 06:58:33 27.23
999 69216 Kari Syljuberget Nes SK K 35-39 06:58:33 27.23

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2007
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 28.39 Km/t
Snittid: 6:41:30
Antall deltakere: 1579

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):