Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2005

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 69949 Hallvar Barlaup Team Hardrocx M 30-34 04:05:06 46.51
1 48619 Jan Olav Beitmyren Team Sport 1 M 40-44 04:05:06 46.51
1 47651 Ola Thomas Berntsen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
1 69500 Espen Harald Bjerke Milslukern Sport M 25-29 04:05:06 46.51
1 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
1 68114 Jens Petter Dammen Sportsklubben Ceres M 35-39 04:05:06 46.51
1 69950 Bjørn Ivar Ekeberg Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
1 69951 Alf-Roger Holme Ullensaker CK M 25-29 04:05:06 46.51
1 122303 Erik Johnsen Gjøvik CK M 30-34 04:05:06 46.51
1 33203 Kjell Karlsen Team Hardrocx M 40-44 04:05:06 46.51
1 62533 Geir Lien Team Sport 1 M 35-39 04:05:06 46.51
1 69953 Fredrik Løfsgaard Sportsklubben Ceres M 40-44 04:05:06 46.51
1 47676 Espen Lønnes Renholt Sportsklubben Ceres M 40-44 04:05:06 46.51
1 69954 Steffan Hartz Repshus Team Sport 1 M 35-39 04:05:06 46.51
1 44637 Trond Rinnan Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
1 68490 Kåre Risnes Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
1 69955 Gøran Syversen Team Hardrocx M 30-34 04:05:06 46.51
1 68148 Harald Westby Sportsklubben Ceres M 30-34 04:05:06 46.51
19 37370 Ole Christian Mork Lillehammer CK M 20-24 04:11:29 45.33
20 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 25-29 04:19:43 43.89
20 48705 Christian Stabell Eriksen Asker CK M 40-44 04:19:43 43.89
20 20619 Arne Frøiland Sportsklubben Rye M 40-44 04:19:43 43.89
20 50564 Roger Hansen Asker CK M 35-39 04:19:43 43.89
20 69956 Johannes Hovde Brumunddal SK M 25-29 04:19:43 43.89
20 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 40-44 04:19:43 43.89
20 67015 Steinar Jensen Asker CK M 40-44 04:19:43 43.89
20 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 04:19:43 43.89
20 47654 Roy Kjærnet Team Fuji M 40-44 04:19:43 43.89
20 69957 Simen Langeland Asker CK M 20-24 04:19:43 43.89
20 35236 Tommy Olsen Fuji Team Norge / Brumunddal SK M 35-39 04:19:43 43.89
20 67074 Terje Sirevaag Asker CK M 40-44 04:19:43 43.89
20 30428 Hans-Tore Støen Stone Computing M 55-59 04:19:43 43.89
20 49358 Pål Tangen Asker CK M 35-39 04:19:43 43.89
20 34945 Trond Ugland Asker CK M 45-49 04:19:43 43.89
20 49450 Håvard Windelstad Asker CK M 30-34 04:19:43 43.89
20 44624 Erik Windelstad Asker CK M 40-44 04:19:43 43.89
37 34812 Odd Arne Ås Savalen SK M 30-34 04:20:31 43.75
38 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 45-49 04:20:43 43.72
39 69553 John Olav Svartås Asker CK M 40-44 04:24:51 43.04
40 68497 Linda Bahr Fuji Team Norge / SpKl Rye K 40-44 04:29:13 42.34
40 44669 Kjell Ivar Brun Ottadalen SK M 35-39 04:29:13 42.34
40 44640 Ove Davidsen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:13 42.34
40 69958 Jan Furumyr Sportsklubben Ceres M 35-39 04:29:13 42.34
40 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 45-49 04:29:13 42.34
40 34952 Pål Haugen Ottadalen SK M 20-24 04:29:13 42.34
40 69959 Morten Hegge Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:13 42.34
40 67694 Lars S. Holm Arena Sport Hønefoss M 30-34 04:29:13 42.34
40 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:13 42.34
40 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 60-64 04:29:13 42.34
40 68494 Kim Johansen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:29:13 42.34
40 68127 Arne Jørgen Kildahl Sportsklubben Ceres M 45-49 04:29:13 42.34
40 48695 Knut Sverre Larsen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:13 42.34
40 48323 Morten Mølmann Sportsklubben Ceres M 35-39 04:29:13 42.34
40 41454 Frode Nergård Norway M 30-34 04:29:13 42.34
40 68910 Terje Nummedal CK Nittedal M 40-44 04:29:13 42.34
40 47250 Lars Erik Odlo Lillehammer CK M 20-24 04:29:13 42.34
40 48258 Trond Ristvedt Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:13 42.34
40 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 50-54 04:29:13 42.34
40 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 04:29:13 42.34
40 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 30-34 04:29:13 42.34
40 48702 Erik Strandli Sportsklubben Ceres M 30-34 04:29:13 42.34
40 67733 Steven Von Hall Sportsklubben Ceres M 35-39 04:29:13 42.34
40 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 35-39 04:29:13 42.34
64 52531 Knut-Børre Hansen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:29:41 42.27
65 47986 Rune Aksdal Sportsklubben Ceres M 35-39 04:30:13 42.18
65 64029 Leif Arne Brandal CK Nittedal M 45-49 04:30:13 42.18
65 32941 Helge Brandsdal Sportsklubben Ceres M 30-34 04:30:13 42.18
65 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres M 35-39 04:30:13 42.18
65 68115 Bjørn Arild Finstad Sportsklubben Ceres M 35-39 04:30:13 42.18
65 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 45-49 04:30:13 42.18
65 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 50-54 04:30:13 42.18
65 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 40-44 04:30:13 42.18
65 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:30:13 42.18
65 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 45-49 04:30:13 42.18
65 36377 Hjalmar Marthinussen Sportsklubben Ceres M 50-54 04:30:13 42.18
65 65501 Jan Arne Sagdalen CK Nittedal M 40-44 04:30:13 42.18
65 51339 Trond Thorsen Nes SK M 40-44 04:30:13 42.18
65 44667 Per Undli CK Nittedal M 55-59 04:30:13 42.18
79 69960 Truls Bendiksen IF Frøy - Sykkel M 16-19 04:33:38 41.66
79 65391 Jan-Inge Berge IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:33:38 41.66
79 45445 Jens Christian Dahlen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:33:38 41.66
79 49879 Colin Eick IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 41442 Tom-Ole Gundersen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:33:38 41.66
79 46735 Lars Hansen IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:33:38 41.66
79 34972 Øyvind Husby IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 65349 Tron Ihler IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:33:38 41.66
79 68909 Martin Lyngstad Ihler IF Frøy - Sykkel M 20-24 04:33:38 41.66
79 35207 Odd Ivar Johansen Raufoss CK M 35-39 04:33:38 41.66
79 69681 Simen Borglin Knudsen IF Frøy - Sykkel M 16-19 04:33:38 41.66
79 46861 Olav Langeland Norway M 45-49 04:33:38 41.66
79 69524 Lars Lodgaard Raufoss CK M 40-44 04:33:38 41.66
79 69961 Viktor Lorentz IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 69503 Petter Nyvold Lund IF Frøy - Sykkel M 16-19 04:33:38 41.66
79 50544 Stein Løvstad IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:33:38 41.66
79 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 65536 Jarle Næsset Norway M 25-29 04:33:38 41.66
79 34809 Espen Rygge IF Frøy - Sykkel M 20-24 04:33:38 41.66
79 26687 Oddgeir Søllesvik Omvikdalen IL Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 26337 Morten Vien Raufoss CK M 50-54 04:33:38 41.66
79 34987 Håkon Zahl IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:33:38 41.66
79 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 50-54 04:33:38 41.66
102 43362 David Tofthagen Lillehammer CK M 30-34 04:33:58 41.61
103 49458 Geir Olav Halset CK Nittedal M 40-44 04:34:30 41.53
103 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 50-54 04:34:30 41.53
103 46920 Rune Rikoll Norway M 40-44 04:34:30 41.53
103 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 45-49 04:34:30 41.53
107 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres M 35-39 04:37:34 41.07
107 47491 Thomas Østerby CK Nittedal M 50-54 04:37:34 41.07
109 65350 Steinar Forsmo IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:39:05 40.84
109 63945 Rune André Wiig Follo SK M 30-34 04:39:05 40.84
111 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 16-19 04:39:11 40.83
112 49053 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik CK M 50-54 04:42:29 40.35
112 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 50-54 04:42:29 40.35
112 68499 Harald Bugge Koll M 50-54 04:42:29 40.35
112 69511 Anders Conradi Sportsklubben Rye M 20-24 04:42:29 40.35
112 69962 Tom Harald Foss Gjøvik CK M 35-39 04:42:29 40.35
112 69963 Bjørnar Granum Arena Sport Hønefoss M 30-34 04:42:29 40.35
112 30555 Tor Erik Helgesen Sportsklubben Rye M 25-29 04:42:29 40.35
112 41422 John Holmstul Bærum og Omegn CK M 50-54 04:42:29 40.35
112 69964 Cody Miller Holmstul United States M 16-19 04:42:29 40.35
112 69965 Eirik Kildal Bærum og Omegn CK M 30-34 04:42:29 40.35
112 31756 Jarle Kolstad Bærum og Omegn CK M 45-49 04:42:29 40.35
112 49910 Morten Korslund Gjøvik CK M 40-44 04:42:29 40.35
112 69966 Lorang Løhaug Arena Sport Hønefoss M 25-29 04:42:29 40.35
112 69967 Peter Matko Arena Sport Hønefoss M 30-34 04:42:29 40.35
112 74153 Svein Olsen Sportsklubben Rye M 40-44 04:42:29 40.35
112 41573 Trond Overn Sportsklubben Rye M 50-54 04:42:29 40.35
112 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 20-24 04:42:29 40.35
112 69518 Rudi Randgaard Arena Sport Hønefoss M 25-29 04:42:29 40.35
112 69968 Tor Rundhaugen Arena Sport Hønefoss M 40-44 04:42:29 40.35
112 54390 Fredrik Skjeggerud Arena Sport Hønefoss M 16-19 04:42:29 40.35
112 68501 Olav Sveum Gjøvik CK M 45-49 04:42:29 40.35
133 44661 Erling Danielsen Gjøvik CK M 40-44 04:42:51 40.30
133 34818 Lars Thomas Moen Bærum og Omegn CK M 45-49 04:42:51 40.30
135 69969 Bjørn Modalen Arena Sport Hønefoss M 35-39 04:42:58 40.28
135 69529 Karl Jacob Tholfsen Arena Sport Hønefoss M 30-34 04:42:58 40.28
137 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 04:43:30 40.21
137 64026 Bjørn Grønvold Stor-Elvdal skiklubb M 40-44 04:43:30 40.21
137 30608 Vidar Hjelm Johansen Asker CK M 50-54 04:43:30 40.21
137 68135 Morten Bakke Røed Brumunddal SK M 40-44 04:43:30 40.21
137 44719 Ståle Støen Savalen SK M 50-54 04:43:30 40.21
142 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL M 20-24 04:44:47 40.03
143 68522 Claes-H. Unger Sportsklubben Ceres M 45-49 04:45:01 39.99
144 27125 Øistein Olsen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:45:23 39.94
145 67975 Jan Flaskerud Arena Sport Hønefoss M 45-49 04:45:46 39.89
146 41424 Thomas André Kjerstad Rustad IL M 20-24 04:46:37 39.77
146 48281 Anders Rudå Nygaard Rustad IL M 20-24 04:46:37 39.77
148 36483 Øyvind Unhjem Rauma SK M 30-34 04:47:33 39.64
149 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 60-64 04:48:08 39.56
149 68638 Tor Morten Støen Arena Sport Hønefoss M 40-44 04:48:08 39.56
151 68320 Svein Adolfsen Vang SKF Sykkel M 40-44 04:48:57 39.45
151 69970 Monica Alfsen Brumunddal SK K 30-34 04:48:57 39.45
151 67704 Jonny Andersson Asker CK M 40-44 04:48:57 39.45
151 43971 Kristian Andreassen Asker CK M Tandem 04:48:57 39.45
151 44625 Torbjørn Bekkeli Brumunddal SK M 35-39 04:48:57 39.45
151 47497 Thomas Berg Brumunddal SK M 16-19 04:48:57 39.45
151 65575 Stein Bækkelund Telenor BIL / Asker CK M 40-44 04:48:57 39.45
151 67039 Mattis Opstad Eriksen Asker CK M Tandem 04:48:57 39.45
151 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 04:48:57 39.45
151 69971 Erik Fossum Asker CK M 45-49 04:48:57 39.45
151 62528 Bjørn Granli Ilseng Vang SK M 40-44 04:48:57 39.45
151 69972 Steinar Grøndal Brumunddal SK M 35-39 04:48:57 39.45
151 68219 Stig Heyerdahl ErgoGroup BIL M 35-39 04:48:57 39.45
151 43303 Arnfinn Horne Asker CK M 45-49 04:48:57 39.45
151 49459 Marianne Kalbakken J/H Sykkel K 25-29 04:48:57 39.45
151 69545 William Steven Kirwin Arena Sport Hønefoss M 45-49 04:48:57 39.45
151 34796 Arve Lyngstad Asker CK M 40-44 04:48:57 39.45
151 68123 Rune Otterstad Brumunddal SK M 35-39 04:48:57 39.45
151 24899 Rune Pedersen Asker CK M 30-34 04:48:57 39.45
151 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 40-44 04:48:57 39.45
151 30627 Kjell Arne Sakshaug Asker CK M 45-49 04:48:57 39.45
151 33974 Odd Saltnes Asker CK M 40-44 04:48:57 39.45
151 65495 Tore Sandberg Stor-Elvdal skiklubb M 40-44 04:48:57 39.45
151 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 25-29 04:48:57 39.45
151 47509 Iren Strømstad Asker CK K 35-39 04:48:57 39.45
151 69556 Trine Svartås Asker CK K 35-39 04:48:57 39.45
151 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 45-49 04:48:57 39.45
151 69973 Siw Elin Weideborg Brumunddal SK K 30-34 04:48:57 39.45
179 47506 Sissel Merete Barhaugen Asker CK K 40-44 04:49:25 39.38
179 67678 Jostein Engebretsen Brumunddal SK M 40-44 04:49:25 39.38
179 68788 Line Hoff Brumunddal SK K 30-34 04:49:25 39.38
179 44813 Frank Johansen Elverum SK M 40-44 04:49:25 39.38
179 48662 Bjørn Erik Lilleøkseth Brumunddal SK M 30-34 04:49:25 39.38
179 52408 Rune Nyhus Brumunddal SK M 35-39 04:49:25 39.38
179 44739 Roger Olsen Brumunddal SK M 40-44 04:49:25 39.38
179 64207 Erik Røe Norway M 60-64 04:49:25 39.38
179 67049 Svein Aalrust Asker CK M 40-44 04:49:25 39.38
188 69515 Svein Wiig Sportsklubben Ceres M 35-39 04:49:42 39.35
189 34838 Arild Aamodt Norway M 50-54 04:50:35 39.23
190 69501 Viggo Madsen Norway M 35-39 04:50:59 39.17
191 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 45-49 04:51:40 39.08
191 69974 Kåre-Olav Dybdal Vang SKF Sykkel M 50-54 04:51:40 39.08
191 49069 Rolf Ensrud Hadeland CK M 45-49 04:51:40 39.08
191 35814 Svein-Are Hansen Vadsø skiklubb M 45-49 04:51:40 39.08
191 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL Sykkel M 50-54 04:51:40 39.08
191 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 50-54 04:51:40 39.08
191 30564 Bjørn Jansen IK Hero - Sykkel M 55-59 04:51:40 39.08
191 36863 Rune Morten Johansen Feiring IL - Sykkel M 30-34 04:51:40 39.08
191 69975 Lars Klev Ringerike SK M 25-29 04:51:40 39.08
191 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 40-44 04:51:40 39.08
191 69601 Jonas Ottinsen Ottestad IL Sykkel M 16-19 04:51:40 39.08
191 49986 Terje Trym Rustad Nesodden SK M 35-39 04:51:40 39.08
191 67050 Knut Røssum Øyer / Tretten IL M 50-54 04:51:40 39.08
191 69976 Jo Stenehjem NTNUI Sykkel M 20-24 04:51:40 39.08
191 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 50-54 04:51:40 39.08
191 42502 Kristoffer Woxvold Ottestad IL Sykkel M 25-29 04:51:40 39.08
207 33986 Asle Nistad Asker CK M 35-39 04:52:51 38.92
207 69977 Jan Pinslund Asker CK M 30-34 04:52:51 38.92
209 69008 Vidar Bekken Veidekke BIL M 35-39 04:52:55 38.91
209 78759 Espen Henriksen CK Toten-Tråkk M 35-39 04:52:55 38.91
209 47389 Hallvard Sander Søndrål Andebarkji TSK M 55-59 04:52:55 38.91
212 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 50-54 04:53:00 38.90
213 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 45-49 04:53:01 38.90
213 69978 Trond Tetlie Sportsklubben Ceres M 40-44 04:53:01 38.90
213 29995 Trond Viding Tvedt Sportsklubben Ceres M 40-44 04:53:01 38.90
216 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 45-49 04:53:17 38.87
217 34848 Henrik Johnsen Oppdal SK M 45-49 04:53:40 38.81
218 68257 Stig Morten Andreassen Nymark IL Sykkel M 30-34 04:53:42 38.81
219 69979 Sulev Luik Arctic Sport Club M 25-29 04:53:44 38.81
220 69554 Enno Swets Asker CK M 35-39 04:54:12 38.74
221 37371 Peder Myhre BULL Ski og Kajak M 20-24 04:54:24 38.72
222 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 40-44 04:54:28 38.71
223 48487 Geir Alsaker Sportsklubben Rye M 30-34 04:54:45 38.67
224 41593 Lars Eirik Borgen Sportsklubben Rye M 35-39 04:55:00 38.64
225 48266 Roger Eilertsen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:55:02 38.63
225 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:55:02 38.63
227 30667 Helge Framnes CK Sør M 35-39 04:56:02 38.50
227 42489 Trond Kristensen Hydro Produksjonspartner Glomfjord M 50-54 04:56:02 38.50
227 41758 Jon Roger Pedersen Yara Norge AS, Yara Glomfjord M 40-44 04:56:02 38.50
230 69549 Ole Bjørn Hjorth-Johansen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:56:06 38.50
231 36590 Ståle Nerland Skagerak forsikringsmegling AS M 40-44 04:56:19 38.47
232 32713 Dag Sture Eine Friis Foreningen Frikransen Sykkel M 55-59 04:56:21 38.46
232 36478 Guri Stoknes Hafting Sportsklubben Rye K 45-49 04:56:21 38.46
232 69546 Marit Nilseng Arena Sport Hønefoss K 45-49 04:56:21 38.46
232 69981 Pierre-Antoine Rigout Team Brecke-Rigout M 25-29 04:56:21 38.46
232 63944 Atle Thoresen HP M 30-34 04:56:21 38.46
237 34923 Roy Hagen DnB NOR M 40-44 04:56:24 38.46
238 65548 Helge Klæstad jr. Hadeland CK M 25-29 04:56:36 38.43
238 67068 Frode Liland Ullensaker CK M 40-44 04:56:36 38.43
238 44848 Vidar Sveadalen Østmarka IL M 30-34 04:56:36 38.43
238 67666 Christer Torp Eidsvoll SK M 30-34 04:56:36 38.43
242 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 45-49 04:56:53 38.39
243 69982 Mats Erik Bakken Sportsklubben Ceres M 15 04:58:27 38.19
243 65502 Leif Eltvik CK Nittedal M 50-54 04:58:27 38.19
243 69983 Patrik Fredriksen Sportsklubben Ceres M 15 04:58:27 38.19
243 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 50-54 04:58:27 38.19
243 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:58:27 38.19
243 41678 Per Kristoffersen CK Nittedal M 55-59 04:58:27 38.19
243 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 35-39 04:58:27 38.19
243 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-54 04:58:27 38.19
243 136650 Bjørn Nordhagen CK Nittedal M 50-54 04:58:27 38.19
243 62660 Thomas Pettersen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:58:27 38.19
243 69530 Thomas Plagemann Sportsklubben Ceres M 40-44 04:58:27 38.19
243 35859 Jan-Roger Rugset CK Nittedal M 25-29 04:58:27 38.19
255 68173 Sven Erik Boger Follo SK M 40-44 04:58:34 38.18
255 69125 Per Willy Guttormsen Team Fjellfoten SK M 60-64 04:58:34 38.18
255 69011 Terje Olsby CK Toten-Tråkk M 35-39 04:58:34 38.18
258 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 50-54 04:59:30 38.06
259 69984 Morten Gustavsen Leirsund IL M 35-39 04:59:37 38.04
260 35137 Asgeir Ulland Norway M 35-39 05:00:00 38
261 65693 Bjørn Krogh Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:00:08 37.98
262 54176 Terje Hildeng Aktietrykkeriet BIL M 60-64 05:00:13 37.97
262 35211 Tore Myrvold Norway M 35-39 05:00:13 37.97
262 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 45-49 05:00:13 37.97
262 65644 Jørgen Knut Syversen Oslo Politis IL / Oslo Sportslager M 45-49 05:00:13 37.97
266 67026 Terje Aasen Eidsvoll SK M 45-49 05:00:20 37.95
267 69985 Emil Ottosen Arena Sport Hønefoss M 16-19 05:00:39 37.91
268 68233 Arve Fjell Puls Slemmestad M 35-39 05:00:57 37.88
268 69986 Frode Korsmo Lillehammer Skiklub M 25-29 05:00:57 37.88
270 69987 Trond Hammer Arena Sport Hønefoss M 30-34 05:01:08 37.85
271 68528 Linda Evensen Sportsklubben Rye K 40-44 05:01:17 37.83
271 67220 Per Arne Berg Larsen NEIL M 50-54 05:01:17 37.83
271 68539 Morten Stenbock Pedersen BTOT SK M 35-39 05:01:17 37.83
271 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 30-34 05:01:17 37.83
275 47271 Paul Holen Ottadalen SK M 45-49 05:01:19 37.83
276 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 40-44 05:01:22 37.82
277 50612 Håvard Stokke Sportsklubben Ceres M 35-39 05:01:29 37.81
278 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 50-54 05:02:13 37.72
278 54502 Tommy Sande Sarpsborg SK M 40-44 05:02:13 37.72
280 47443 Willy Hugo Nordnes Asker CK M 40-44 05:02:47 37.65
280 44998 Tom Sørensen Asker CK M 45-49 05:02:47 37.65
282 30139 Vidar Olsen Sportsklubben Ceres M 30-34 05:03:10 37.60
283 69027 Eivind Økern CK Nittedal M 65-69 05:03:29 37.56
284 69582 Lars Agnalt VRC M 20-24 05:03:54 37.51
285 47825 Ole Petter Skårås KPMG BIL M 35-39 05:04:38 37.42
286 69988 Kjetil Uhlen SEFAS BIL M 40-44 05:05:14 37.34
287 46757 Geir Bergli Raufoss CK M 35-39 05:05:26 37.32
287 41556 Asgeir Fostervold Raufoss CK M 50-54 05:05:26 37.32
287 69989 Lars A. Sangnes Raufoss CK M 45-49 05:05:26 37.32
287 47472 Knut Tidemann CK Toten-Tråkk M 35-39 05:05:26 37.32
291 69521 Thom Erik Pape Drammen CK M 35-39 05:06:00 37.25
292 68907 Stig Carlson Strandhagen Team Salsa M 16-19 05:06:15 37.22
293 52300 Øystein Lysvik SpareBank 1 M 45-49 05:06:23 37.20
294 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 05:06:36 37.18
294 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 25-29 05:06:36 37.18
294 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 05:06:36 37.18
294 69516 Jan Morten Kjønsberg Holmestrand SK M 35-39 05:06:36 37.18
294 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 05:06:36 37.18
299 69990 Leif Aulie Oslo Sportslager M 25-29 05:06:47 37.15
299 65526 Stian Benkø Oslo Sportslager M 25-29 05:06:47 37.15
299 47318 Per Eivind Føsker Oslo Sportslager M 40-44 05:06:47 37.15
299 63720 Eirik Christopher Gundersen Oslo Sportslager M 25-29 05:06:47 37.15
299 51493 Thomas Henricson Oslo Sportslager M 35-39 05:06:47 37.15
299 47593 Morten Iversen Oslo Sportslager M 35-39 05:06:47 37.15
299 66038 Harald Johansen Team Fjellfoten SK M 35-39 05:06:47 37.15
299 65594 Maria Kalnæs Oslo Sportslager K 20-24 05:06:47 37.15
299 64021 Steinar Knutsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:06:47 37.15
299 65821 Harald Kristiansen Oslo Sportslager M 60-64 05:06:47 37.15
299 62586 Johannes Leirdal CK Toten-Tråkk M 45-49 05:06:47 37.15
299 67682 Rune Nedgård Oslo Sportslager M 45-49 05:06:47 37.15
299 68169 Terje Nilstad Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:06:47 37.15
299 65394 Claes Henrik Nitteberg Oslo Sportslager M 25-29 05:06:47 37.15
299 69991 Rolf Snoen CK Toten-Tråkk M 45-49 05:06:47 37.15
299 47774 Endre Sollien Oslo Sportslager M 55-59 05:06:47 37.15
299 35201 Torbjørn Stalsberg Oslo Sportslager M 45-49 05:06:47 37.15
299 30522 Odd Ragnar Torp Halden CK M 45-49 05:06:47 37.15
317 69992 Olav Bjerknes Norway M 20-24 05:06:49 37.15
318 69993 Eirik Frøseth Solheim Team Salsa M 16-19 05:07:13 37.10
319 69994 Halvard Vigrestad Norway M 20-24 05:07:17 37.09
320 68972 Vidar Brenden Puls Slemmestad M 40-44 05:07:20 37.09
320 28131 Rune Kvale Keller BIL M 40-44 05:07:20 37.09
320 68936 Trond Kvale Gåping IL M 30-34 05:07:20 37.09
320 47784 Håvard Ramstad SpareBank 1 M 35-39 05:07:20 37.09
320 69995 Jesper Skogli Wiik Team Salsa M 16-19 05:07:20 37.09
325 64356 Jan Erik Christensen Team Fjellfoten SK M 35-39 05:07:25 37.08
326 44822 Sverre Aunrønning Gauldal SK M 40-44 05:08:44 36.92
326 47445 Ron Stolk Feiring IL - Sykkel M 35-39 05:08:44 36.92
326 35044 Askild Storbråten Bergen CK M 16-19 05:08:44 36.92
329 69996 Steinar Ski Asker CK M 40-44 05:08:51 36.91
330 65752 Olav Morten Hagen Rauma SK M 35-39 05:08:52 36.90
331 45614 Trond Frode Alexandersen Gauldal SK M 45-49 05:08:58 36.89
331 69997 Amund Børde Norway M 16-19 05:08:58 36.89
333 46992 Roar Grime AURANOR BIL M 45-49 05:09:03 36.88
334 43545 Anders Faraasen Oslo Politis IL - Sykkel M 25-29 05:09:12 36.86
335 69587 Jack Bjørnstad ELIXIA Hønefoss M 50-54 05:09:22 36.84
336 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 40-44 05:09:23 36.84
337 68913 Magnus Fredrik Gude Skeidar Oslo AS M 25-29 05:10:02 36.77
337 63990 Espen Rødseth Hansen Norway M 30-34 05:10:02 36.77
337 34950 Sindre Rødseth Hansen Norway M 30-34 05:10:02 36.77
337 34958 Jarle Rudihagen Lågen CK M 25-29 05:10:02 36.77
337 34913 Roy Magne Storholm Lågen CK M 25-29 05:10:02 36.77
342 65559 Steinar Martinsen Sportsklubben Ceres / Ajungilak M 35-39 05:10:05 36.76
343 63994 Terje Fjæstad Gjensidige M 45-49 05:10:14 36.74
344 64195 Ole Kristian Ramsberg SoftDrivers M 40-44 05:10:15 36.74
345 64084 Gunnar Harstad Amfi Stryn M 50-54 05:10:22 36.73
346 68179 Christian Frey Dahl Grupetto M 25-29 05:10:30 36.71
347 69998 Håkon Haugan Heia M&I M 30-34 05:11:15 36.62
347 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka norsk kabel M 55-59 05:11:15 36.62
349 69999 Kristian Stokke Tynset IF M 30-34 05:11:19 36.61
350 68930 Marius Asak Oslo Sportslager M 20-24 05:11:20 36.61
351 49055 Anders Juell Heia M&I M 35-39 05:11:24 36.60
352 64417 Åge André Ringstad Oslo Sportslager M 30-34 05:11:27 36.60
353 70000 Patrick Solberg Norway M 05:11:28 36.60
354 70001 Kristian Notto Simensen Christiania Roklub M 20-24 05:11:32 36.59
355 69566 Håkon Solvik Ulsrud M 30-34 05:11:38 36.58
356 30518 Herman Veldhuizen Norway M 40-44 05:11:40 36.57
357 65733 Kjell Nedgård Oslo Sportslager M 45-49 05:11:43 36.57
358 47441 Kjell Gundersen Kloppa Off Road Klubb M 55-59 05:11:52 36.55
359 44859 Svein Åge Hansen Oslo Sportslager M 45-49 05:11:57 36.54
360 65558 Tor Guddal Amfi Stryn M 45-49 05:13:22 36.37
361 46773 Espen Gabrielsen Asker CK M 40-44 05:13:45 36.33
361 32654 Sigbjørn Velle Norway M 30-34 05:13:45 36.33
363 69650 Einar Marius Gløersen Norway M 20-24 05:13:51 36.32
363 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Hedmark BIL M 45-49 05:13:51 36.32
363 51781 Anders Johansen Norway M 30-34 05:13:51 36.32
366 32679 Sigurd Erdal-Aase Lillehammer Husky Farm M 20-24 05:13:59 36.30
366 47489 Rune Graneng Savalen SK M 30-34 05:13:59 36.30
368 68568 Per E. Martinsen Norway M 30-34 05:14:05 36.29
369 69527 Tina Andreassen Arena Sport Hønefoss K 25-29 05:14:15 36.27
369 68684 Per Reklingsholmen Sportsklubben Rye M 60-64 05:14:15 36.27
371 64560 Geir Egil Mikkelsen Asko Hedmark BIL M 40-44 05:14:24 36.25
372 70003 Mauritz Løvgren Tønsberg CK M 30-34 05:14:49 36.21
373 122311 Tommy Johnsen Team Fjellfoten SK M 30-34 05:15:07 36.17
373 68571 Frode Hermann Syvertsen Icopal BIL M 40-44 05:15:07 36.17
375 45520 Bjørn Erik Langtangen Oslo Sportslager M 40-44 05:15:15 36.16
376 36436 Roar Håland Ottadalen SK M 40-44 05:15:41 36.11
377 64416 Willy Kristiansen Moelv SK M 45-49 05:16:18 36.04
378 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 15 05:16:28 36.02
378 70004 Ole Hartvik Skogstad Lundamo IL M 16-19 05:16:28 36.02
380 46927 Henning Paulseth CK Toten-Tråkk M 25-29 05:16:39 36.00
381 64091 Bjørn Fjeldstad Glitre Off-Road Klubb M 50-54 05:16:51 35.97
381 67085 Einar E. Nilsen Mosjøen og Omegn CK M 60-64 05:16:51 35.97
383 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar B.I.R. M 40-44 05:17:21 35.92
383 47487 Jon Holmestad Moelven IL M 20-24 05:17:21 35.92
383 48949 Kjetil Nilssen Svelvik SK M 35-39 05:17:21 35.92
386 68194 Espen Undrum Sportsklubben Rye M 25-29 05:17:26 35.91
387 70005 Peder Helge Sandbakk Amfi Stryn M 45-49 05:17:37 35.89
388 37028 Magne Riise Amfi Stryn M 40-44 05:18:04 35.84
389 37953 Elisabeth Kristiansen Østmarka IL - Sykkel K 35-39 05:18:06 35.83
390 69580 Fredrik Hope Fet skiklubb/NTG M 16-19 05:18:11 35.82
391 43529 John Arvid Djupesland PC M 35-39 05:18:58 35.74
391 20096 Alf Inge Haug PC M 40-44 05:18:58 35.74
393 65647 Anders Harald Liland KPMG BIL M 45-49 05:19:11 35.71
394 36649 Hans Petter Bjørseth TEAM NORDLIA M 40-44 05:19:12 35.71
395 70006 Ole-Jørgen Borg BTOT SK M 30-34 05:19:17 35.70
395 67084 Bjørn Pedersen BTOT SK M 45-49 05:19:17 35.70
397 67083 Nils-Hugo Almelid Norway M 35-39 05:19:24 35.69
397 36705 Oddvar Dramstad BIOVAC AS M 45-49 05:19:24 35.69
397 69611 Ronny Engebretsen BIOVAC AS M 35-39 05:19:24 35.69
397 70007 Kjell Ove Engerdahl BIOVAC AS M 40-44 05:19:24 35.69
397 70008 Pål Figenschau Norway M 35-39 05:19:24 35.69
397 70009 Per Edvard Foss BIOVAC AS M 30-34 05:19:24 35.69
397 36707 Øyvind Hagen BIOVAC AS M 45-49 05:19:24 35.69
397 70010 Dag Havnås BIOVAC AS M 40-44 05:19:24 35.69
397 64373 Ingar Heggedal BIOVAC AS M 35-39 05:19:24 35.69
397 70011 Christian Heggedal BIOVAC AS M 40-44 05:19:24 35.69
397 49006 Morten Holterhuset BIOVAC AS M 40-44 05:19:24 35.69
397 70012 André Jean BIOVAC AS M 35-39 05:19:24 35.69
397 41867 Reidar Larsen BIOVAC AS M 50-54 05:19:24 35.69
397 70013 Roger Martinsen BIOVAC AS M 35-39 05:19:24 35.69
397 36714 Eskil Møllegaard BIOVAC AS M 35-39 05:19:24 35.69
397 33332 Truls Kjærgaard Nissen ABG Sundal Collier BIL M 35-39 05:19:24 35.69
397 64377 Johnny Pedersen BIOVAC AS M 50-54 05:19:24 35.69
397 70014 Tom Sameien BIOVAC AS M 30-34 05:19:24 35.69
397 70015 Arne Olav Sunde ABG Sundal Collier BIL M 35-39 05:19:24 35.69
416 69615 Henning Møllegaard BIOVAC AS M 30-34 05:20:04 35.61
417 36713 Rune Moe BIOVAC AS M 35-39 05:20:23 35.58
418 35483 Svein Arild Vis Tromsø CK M 35-39 05:20:31 35.56
419 70016 Per Anders Mathisen Arena Sport Hønefoss M 35-39 05:20:59 35.51
420 49161 Hans-Morten Blikseth CK Toten-Tråkk M 40-44 05:21:00 35.51
420 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 40-44 05:21:00 35.51
422 70017 Hans Rognlien Icopal BIL M 35-39 05:21:07 35.50
423 70018 Toni Edvardsen Norway M 40-44 05:21:32 35.45
423 37638 Turid Johnsrud Guttormsen Norway K 45-49 05:21:32 35.45
423 64486 Jan Fredrik Hornemann Norway M 55-59 05:21:32 35.45
426 44849 Inge Torgersen Østmarka IL M 35-39 05:21:50 35.42
427 48973 Per Normann Andersen Lillehammer Sykehus BIL M 40-44 05:22:18 35.37
428 42370 Per Christian Eidevik Ullensaker CK M 25-29 05:22:24 35.35
429 70020 Jan Erik Stokkebek Sportsklubben Ceres M 40-44 05:23:23 35.25
430 69559 Martin Sann Oslo Sportslager M 16-19 05:23:31 35.23
431 70021 Petter Holman Oslo Sportslager M 35-39 05:23:47 35.20
431 41558 Jørn Kvikstad CK Toten-Tråkk M 55-59 05:23:47 35.20
433 70022 Espen Haavardsholm Grupetto M 30-34 05:24:05 35.17
434 65444 Ole Stian Bockelie Grupetto M 25-29 05:24:13 35.16
435 143600 Glenn Johansen Bærum og Omegn CK M 30-34 05:24:14 35.15
436 70023 Lars Brath Ullensaker CK M 50-54 05:24:15 35.15
437 70024 Bjørn Børde Tine 13 M 30-34 05:24:31 35.12
437 41525 Ståle Ekelund Follo SK M 40-44 05:24:31 35.12
437 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:24:31 35.12
437 67108 Gunnar Aanonsen SBC Sportsklubb M 50-54 05:24:31 35.12
441 68619 Thor Henrik Heie ELIXIA Hønefoss M 35-39 05:24:36 35.12
442 122660 Øystein Hansen Team Loking M 25-29 05:25:35 35.01
443 69577 Heidi Marie Holmerud CK Nittedal K 40-44 05:26:09 34.95
444 49396 Eirik Hval Jensen Norway M 30-34 05:26:31 34.91
445 70025 Jon Bull HP M 45-49 05:26:35 34.90
446 35288 Ingar Kristoffersen Ole K. Karlsen BIL M 45-49 05:26:48 34.88
447 70026 Petter Fjogstad HP M 25-29 05:26:58 34.86
448 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 30-34 05:27:05 34.85
448 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 45-49 05:27:05 34.85
448 68536 Frank Robert Bakken ELIXIA Hønefoss M 50-54 05:27:05 34.85
448 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 45-49 05:27:05 34.85
448 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 05:27:05 34.85
448 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 40-44 05:27:05 34.85
448 69633 Per Haukedalen Arena Sport Hønefoss M 50-54 05:27:05 34.85
448 70027 Bjørn Haukedalen Arena Sport Hønefoss M 50-54 05:27:05 34.85
448 65928 Susan Vea Johnsen Eidsvoll SK K 25-29 05:27:05 34.85
448 67771 Terje Kjølseth Bærum og Omegn CK M 45-49 05:27:05 34.85
448 70028 Ragnhild Knai Eidsvoll SK K 25-29 05:27:05 34.85
448 125527 Bjørn R. Møller Norway M 45-49 05:27:05 34.85
448 27408 Per Rønning Bærum og Omegn CK M 35-39 05:27:05 34.85
448 44712 Runar Sannerud Eidsvoll SK M 30-34 05:27:05 34.85
448 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 50-54 05:27:05 34.85
448 70029 Lars Erik Stangstuen Arena Sport Hønefoss M 35-39 05:27:05 34.85
464 62665 Tommy Eriksen Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:27:21 34.82
465 70030 Ståle Carlsen Arena Sport Hønefoss M 45-49 05:27:39 34.79
466 122184 Øystein Andersen Eidsvoll SK M 35-39 05:28:09 34.74
467 68942 Sigmund Rimstad Fossum IF M 16-19 05:28:11 34.73
468 64058 Christian Harto Fossum IF M 16-19 05:28:20 34.72
468 70031 Halvor Løfsgaard Hopp Fossum IF M 20-24 05:28:20 34.72
468 70032 Sondre Nordberg Fossum IF M 16-19 05:28:20 34.72
471 69589 Pål Tomren Tomrefjord IL M 45-49 05:28:30 34.70
472 58122 Ståle Aas Arena Sport Hønefoss M 30-34 05:28:55 34.65
473 49148 Oddmund Lierhagen Norway M 45-49 05:29:08 34.63
474 70033 Ronald Berg Narvik CK M 45-49 05:29:34 34.59
474 47984 Sverre Haugerud IK Hero - Sykkel M 60-64 05:29:34 34.59
474 70034 Rolf Erik Høstmælingen Drammen CK M 16-19 05:29:34 34.59
474 65679 Øystein Bakken Vold Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:29:34 34.59
478 70035 Kim Marius Bolin Norway M 16-19 05:30:05 34.53
479 65809 Erik Skåden Brumunddal SK M 35-39 05:30:07 34.53
480 35007 Baldvin Einarsson Eiker CK M 40-44 05:30:35 34.48
480 36563 Håvar Hilde Shellklubben Oslo BIL M 45-49 05:30:35 34.48
482 70036 Truls Guldal Eiker CK M 20-24 05:30:41 34.47
482 30536 Geir Skinnes Eiker CK M 45-49 05:30:41 34.47
482 70037 Mari Klev Øpstad Eiker CK K 15 05:30:41 34.47
485 42047 Roger Lyngsgård The speedy turtles M 30-34 05:31:19 34.40
486 70038 Geir Hjelmtvedt Norway M 35-39 05:31:25 34.39
486 65774 Torkild Senstad CK Toten-Tråkk M 55-59 05:31:25 34.39
488 69631 Klaus Eriksrud Norway M 55-59 05:31:29 34.39
489 35590 Arne Martin Soot BIOVAC AS M 45-49 05:31:33 34.38
490 69593 Hilde-Gunn Hellebø Shellklubben Oslo BIL K Tandem 05:31:50 34.35
490 69592 Arild Hellebø Shellklubben Oslo BIL M Tandem 05:31:50 34.35
492 70039 Halgeir Thoksen Norway M 45-49 05:31:58 34.34
493 69046 Silje Nereng Lillehammer Skiklubb K 20-24 05:32:09 34.32
494 47256 Joachim De Fine Norway M 25-29 05:32:33 34.28
495 70040 Jørn-Morten Harjo Tine 13 M 40-44 05:32:37 34.27
496 70041 Bjørn Tveitan The speedy turtles M 40-44 05:32:55 34.24
497 68693 Frank Kvien Gjøvik CK M 35-39 05:34:08 34.11
498 50067 Morten Fundingsrud Sportsklubben Rye M 30-34 05:34:15 34.10
498 69038 Lars Klynderud Milslukern Sport M 25-29 05:34:15 34.10
500 69622 Kjell Lien Amfi Stryn M 55-59 05:34:27 34.08
501 67142 Tor Arne Haraldsen Nes SK M 20-24 05:34:50 34.04
502 50653 Ola Grini BSK/Terra BIL M 35-39 05:35:26 33.98
503 37531 Hans-Petter Bredal St. Halland M 50-54 05:35:42 33.95
504 69599 Hans Jonny Lunde Eiker CK M 45-49 05:35:50 33.94
505 52240 Tor Arne Tokerud Hadeland CK M 45-49 05:35:57 33.93
506 69619 Alexis Bjørnskau Norway M 25-29 05:36:26 33.88
506 64214 Ingunn Finstuen Torpa K 40-44 05:36:26 33.88
508 69696 Stine Haugen Norway K 20-24 05:36:40 33.86
509 46918 Arne Heier Ottadalen SK M 50-54 05:36:42 33.85
509 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 50-54 05:36:42 33.85
509 47376 Hans Ødegård Ottadalen SK M 45-49 05:36:42 33.85
512 70042 Arild Skullerud VPS ASA M 30-34 05:36:43 33.85
513 70043 Thor Fjerdingen Brumunddal SK M 50-54 05:36:53 33.83
514 46706 Morten Armyr IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:37:09 33.81
515 70044 Jan Kåre Krybelsrud Team Fjellfoten SK M 30-34 05:37:22 33.79
516 48901 Willy Kolboholen Falck M 50-54 05:37:31 33.77
516 67914 Kristine Kronstad Falck K 25-29 05:37:31 33.77
516 70045 Sverre Murud Falck M 65-69 05:37:31 33.77
516 33599 Ståle Murud Falck M 35-39 05:37:31 33.77
520 64489 Erik Finstuen Torpa M 45-49 05:37:48 33.74
521 35055 Kjell Arne Kroken Brumunddal SK M 40-44 05:37:57 33.73
521 47400 Arne Ødegård Lågen CK M 35-39 05:37:57 33.73
523 69662 Stein Lester Aulie Shellklubben Oslo BIL M 45-49 05:38:11 33.70
523 136790 Knut Bakke Shellklubben Oslo BIL M 35-39 05:38:11 33.70
523 65632 Atle Berg Lilleborg AS M 40-44 05:38:11 33.70
523 65618 Jan Harald Johansen Arendal CC M 30-34 05:38:11 33.70
523 70046 Steinar Stensson Lilleborg AS M 45-49 05:38:11 33.70
523 35262 Thomas Wilhelmsen Lilleborg AS M 25-29 05:38:11 33.70
529 49748 Åge Berglund Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:38:12 33.70
530 68774 Bjørn Høgseth IL Norodd Sykkel M 45-49 05:38:23 33.68
530 64092 Jens Kristian Jensen Lilleborg M 30-34 05:38:23 33.68
530 70047 Rune Østerås Lilleborg AS M 45-49 05:38:23 33.68
533 65720 Terje Faraasen Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 05:38:34 33.67
533 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 50-54 05:38:34 33.67
533 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 50-54 05:38:34 33.67
533 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 55-59 05:38:34 33.67
533 34105 Sigmund Ruud Norway M 50-54 05:38:34 33.67
533 69673 Arne Salveson Lilleborg AS M 45-49 05:38:34 33.67
539 70048 John Lund Norway M 40-44 05:38:50 33.64
540 48393 Baard Erik Haugen IF Frøy - Sykkel M 16-19 05:39:02 33.62
541 34966 Wolfgang Eick IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:39:08 33.61
542 36819 Geir Akselsen IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:39:22 33.59
542 41459 Espen Sumstad Arvesen IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:39:22 33.59
542 68351 Bjørn Tore Aune IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:39:22 33.59
542 47440 Øystein Engen IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:39:22 33.59
542 68566 Lars Gunder Gundersen IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:39:22 33.59
542 46641 Jan Jensen Statoil Norge AS M 40-44 05:39:22 33.59
542 34974 Bjørnar Johansen Norway M 55-59 05:39:22 33.59
542 35504 Kai Kristiansen Dal IL Sykkel M 30-34 05:39:22 33.59
542 41745 Jon Vidar Larsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:39:22 33.59
542 70050 Otto Petersen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:39:22 33.59
542 42543 Vidar Petterson IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:39:22 33.59
542 70051 Pål Risvang IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:39:22 33.59
542 42525 Stein Kjetil Rånes IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:39:22 33.59
542 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:39:22 33.59
542 42087 John Ole Tollefsen Arcus / IF Frøy M 60-64 05:39:22 33.59
557 65840 Knut Eckhoff Lilleborg AS M 50-54 05:39:49 33.54
558 30433 Marie Veslestaul Høydalsmo IL K 20-24 05:40:43 33.45
559 69811 Alf Gunnestad Asker CK M 55-59 05:41:17 33.40
559 25549 Lars Lem Asker CK M 40-44 05:41:17 33.40
559 47510 Kari Strømstad Asker CK K 40-44 05:41:17 33.40
562 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 50-54 05:41:28 33.38
563 64851 Egil Stensrud Lillehammer CK M 65-69 05:41:30 33.38
564 45751 Torbjørn Lundgaard Norway M 55-59 05:41:33 33.37
565 69642 Terje Strand Grupetto M 25-29 05:41:43 33.36
565 64638 Morten Sæthre Wriggeling Bottoms M 30-34 05:41:43 33.36
567 65735 Åsmund Brekke Norway M 50-54 05:41:47 33.35
567 51408 Tor Gunnar Hotvedt Blefjell sykehus M 50-54 05:41:47 33.35
569 47073 Ole Christian Lunna Brumunddal SK M 35-39 05:42:01 33.33
569 70052 Reidar Møistad Brumunddal SK M 40-44 05:42:01 33.33
569 65866 Svein Arve Nymoen Blefjell sykehus M 50-54 05:42:01 33.33
569 67213 Carl Fredrik Sønsteby IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:42:01 33.33
573 41580 Øyvind Havnen Hjelset-Fram M 55-59 05:42:21 33.29
573 41557 Arnt Magne Hoflandsdal Norway M 40-44 05:42:21 33.29
573 41561 Jan Rønningen Norway M 40-44 05:42:21 33.29
576 36799 Steinar Nesdal Amfi Stryn M 40-44 05:42:35 33.27
577 37032 Inge Skålbones Amfi Stryn M 40-44 05:42:39 33.27
578 70053 Tor Arne Walle Sportsklubben Rye M 35-39 05:42:41 33.26
579 70054 Arne Louis Hermundsli IL Norodd Sykkel M 55-59 05:42:51 33.25
579 31179 Bjørn Ove Larsen Bærum og Omegn CK M 45-49 05:42:51 33.25
581 34449 Pål Bjarne Fosse Direkt Media M 20-24 05:42:55 33.24
582 70055 Martin Andresen Norway M 05:42:56 33.24
583 70056 Lars Wardenær Riktige Leker M 50-54 05:42:57 33.24
583 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 40-44 05:42:57 33.24
585 49510 Knut Evjen BIOVAC AS M 45-49 05:42:59 33.23
586 48924 Per Erik Jørgensen Dagbladets SPKL M 40-44 05:43:04 33.22
587 48735 Per Rune Weimoth AGA Klubben BIL M 35-39 05:43:08 33.22
588 70057 Gunnar Aslesen Dagbladets SPKL M 40-44 05:43:09 33.22
589 68641 Tomas Nydal Norway M 30-34 05:43:11 33.21
589 70058 Stig Vesterheim Norway M 30-34 05:43:11 33.21
591 65776 Øivind Solbjør IL Norodd Sykkel M 50-54 05:43:27 33.19
592 70059 John Rasmus Vik Langeseth Amfi Stryn M 45-49 05:43:30 33.18
593 34914 Ole Ivar Barkenæs Lågen CK M 25-29 05:43:31 33.18
593 70060 Geir Arvid Barkenæs Norway M 20-24 05:43:31 33.18
595 34233 Jon Thomas Brekke Direkt Media M 25-29 05:43:43 33.16
596 70061 Erlend Sturle Berg Direkt Media M 25-29 05:43:46 33.16
596 34249 Haakon Borge Stenbeck Direkt Media M 25-29 05:43:46 33.16
598 42418 Thorstein Wines Sportsklubben Rye M 25-29 05:43:49 33.15
599 34280 Sindre Nilsen Direkt Media M 20-24 05:43:55 33.14
600 34488 Fredrik Falck-Knutsen Direkt Media M 25-29 05:43:58 33.14
601 45218 Jan Frode Helmersen IL Norodd Sykkel M 50-54 05:44:04 33.13
601 42348 Eelco Van Weerdhuizen Shellklubben Oslo BIL M 30-34 05:44:04 33.13
603 34282 Preben Stenersen Direkt Media M 25-29 05:44:09 33.12
604 70062 Tor Sæther Torpa M 60-64 05:44:18 33.11
605 31090 Ove Rødal Bergen CK M 35-39 05:44:34 33.08
606 45650 Lasse Johansen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:44:41 33.07
606 35510 Kathrine Paulsen IF Frøy - Sykkel K 30-34 05:44:41 33.07
606 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 45-49 05:44:41 33.07
609 69704 Kari Marie Jenstad Hydro Aluminium Sunndal BIL K 35-39 05:44:46 33.06
610 70063 Peter Wallman IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:45:00 33.04
611 30438 Morten Olsen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:45:30 32.99
612 70064 Geir Aasen Norway M 40-44 05:45:33 32.99
613 70065 Roger Bamrud Feiring IL - Sykkel M 30-34 05:45:41 32.97
614 70066 Nils Christian Halvorsrud BIOVAC AS M 35-39 05:45:58 32.95
615 67832 Tim Bennett Foreningen Frikransen Sykkel M 40-44 05:45:59 32.94
616 68381 Torkil R. Iversen Iversen Group M 35-39 05:46:24 32.90
616 68382 Monica Hassel Iversen Iversen Group K 35-39 05:46:24 32.90
618 70067 Espen Andreas Risø Asker CK M 35-39 05:46:34 32.89
618 35470 Leif Edvin Wærstad Sportsklubben Ceres M 45-49 05:46:34 32.89
620 49071 Arne Magnussen Iversen Group M 35-39 05:46:40 32.88
620 69168 Kari Finni Magnussen Iversen Group K 35-39 05:46:40 32.88
622 41801 Harry Pedersen Narvik CK M 45-49 05:46:54 32.86
623 69666 Ulla Graff Schenker as K 25-29 05:47:01 32.85
624 68383 Hans R. Iversen Iversen Group M 60-64 05:47:02 32.84
625 70068 Tom Olav Nilsen Arcus BIL M 35-39 05:47:35 32.79
625 42107 Arild T. Syversrud Arcus BIL M 50-54 05:47:35 32.79
625 49642 Heidi Vien Arcus BIL K 50-54 05:47:35 32.79
628 70069 Lyngve Flo Amfi Stryn M 65-69 05:47:41 32.78
628 69688 Arve Glomnes Amfi Stryn M 45-49 05:47:41 32.78
628 70070 Arnfinn Larsen Arcus BIL M 45-49 05:47:41 32.78
631 47289 Thomas Brenni Romerike Trelast M 25-29 05:47:45 32.78
631 70071 Hans-Martin Grønbekk Romerike Trelast M 40-44 05:47:45 32.78
633 65707 Laila Mathilde Vikan Schenker as K 35-39 05:47:54 32.76
634 70072 Viggo Liberg Asker CK M 45-49 05:48:54 32.67
635 69672 Einar Agnalt VRC M 16-19 05:49:00 32.66
636 70073 Arne Richard Kristiansen Bodø CK M 40-44 05:49:06 32.65
636 35824 Tor Einar Pedersen Norway M 40-44 05:49:06 32.65
638 51600 Arild Kristiansen Billakkspesialisten Engros AS M 40-44 05:49:14 32.64
639 67867 Martin Weider NRBR Bil M 30-34 05:49:51 32.58
640 122298 Terje Johansen HP M 40-44 05:50:02 32.56
641 64541 Robert Dalberg Bakelittfabrikken AS M 35-39 05:50:12 32.55
642 68752 Inge Hjelmfoss HP M 40-44 05:50:19 32.54
642 70074 Bjørnar Ski HP M 45-49 05:50:19 32.54
644 67381 Svein Teigen Ringnes / Arendals Bryggeri M 50-54 05:50:38 32.51
645 70075 Baard Haugen Norway M 50-54 05:50:45 32.50
645 34281 Stig Yngvar Nilsen Direkt Media M 20-24 05:50:45 32.50
647 70076 Rune Hoseth BIOVAC AS M 35-39 05:50:48 32.49
648 42001 Martin Railton Norway M 25-29 05:50:49 32.49
649 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 35-39 05:51:22 32.44
650 67906 Atle Oddevald Norway M 30-34 05:52:41 32.32
651 64362 Egil Grendstad HP M 50-54 05:52:42 32.32
652 65681 Sondre Bratlie Norway M 35-39 05:52:56 32.30
653 69066 Kjell Morten Brecke Team Brecke-Rigout M 25-29 05:53:11 32.27
654 36477 Ole Andreas Fuglesang Feiringklinikken M 25-29 05:53:18 32.26
654 35299 Rune Kjøren Feiringklinikken M 40-44 05:53:18 32.26
654 34983 Erik Solli Feiringklinikken M 30-34 05:53:18 32.26
654 70077 Karl Anders Aandahl Norway M 40-44 05:53:18 32.26
658 65748 Sigve Bolstad Iversen Group M 40-44 05:53:26 32.25
658 69016 Stein Olav Bredli Iversen Group M 35-39 05:53:26 32.25
660 35502 Fredrik Eriksen Feiringklinikken M 25-29 05:53:30 32.24
660 70078 Geir Flesvig Feiringklinikken M 25-29 05:53:30 32.24
660 35390 Trygve Gjølberg Norway M 25-29 05:53:30 32.24
660 70079 Anita Grongstad Glittreklinikken K 35-39 05:53:30 32.24
660 69151 Trond Jacobsen Feiringklinikken M 30-34 05:53:30 32.24
660 35298 Gro Wuttudal Kjøren Feiringklinikken K 40-44 05:53:30 32.24
660 68311 Espen Leknes Norway M 25-29 05:53:30 32.24
660 70080 Ragnar Omang Feiringklinikken M 55-59 05:53:30 32.24
668 42046 Bengt Larsen Norway M 50-54 05:53:32 32.24
668 69768 Jon Bjarne Nytun Amfi Stryn M 50-54 05:53:32 32.24
668 69697 Odd Gunnar Tunold Amfi Stryn M 40-44 05:53:32 32.24
671 68673 Anette Bjerve Sportsklubben Rye K 40-44 05:53:41 32.23
671 69150 Vegar Harstad Feiringklinikken M 30-34 05:53:41 32.23
671 49315 Egil Langseth Telenor BIL M 30-34 05:53:41 32.23
671 70081 Grete Lillebo Feiringklinikken K 45-49 05:53:41 32.23
671 69692 Jan Lundsbakken Feiringklinikken M 50-54 05:53:41 32.23
671 69694 Nils Erling Myhr Feiringklinikken M 45-49 05:53:41 32.23
671 69153 Christian Myhre Feiringklinikken M 35-39 05:53:41 32.23
671 68186 Ole Starup Puls Slemmestad M 45-49 05:53:41 32.23
679 47223 Tore Hvinden Hadeland CK M 45-49 05:53:55 32.21
680 70082 Merethe Sveum Tofte Feiring IL - Sykkel K 35-39 05:54:14 32.18
681 69588 Vidar Eik Tomrefjord IL M 40-44 05:54:24 32.16
681 70083 Per Gjelsten Tomrefjord IL M 70+ 05:54:24 32.16
683 70084 Trond Skogheim Romerike Trelast M 40-44 05:54:49 32.12
684 34985 Morten Storli TS Trykk M 25-29 05:54:50 32.12
685 62632 Terje Ekra TS Trykk M 40-44 05:54:56 32.11
685 68361 Tomm Einar Johansen Tirsdagsklubben 2 M 50-54 05:54:56 32.11
685 69659 Steffen Kongsrud SoftDrivers M 40-44 05:54:56 32.11
685 37176 Dirk Sellmer Germany M 50-54 05:54:56 32.11
685 63419 Jon Waal CK Nittedal M 45-49 05:54:56 32.11
690 44763 Tom Gjellum Sportsklubben Rye M 45-49 05:55:01 32.11
690 70085 Nina Groth Arcus BIL K 40-44 05:55:01 32.11
692 70086 William Karlsen Team SGS M 45-49 05:55:33 32.06
693 64240 Hans-Jørgen Breder Fossum IF M 35-39 05:55:39 32.05
693 70087 Hans Chr. Koss Norway M 35-39 05:55:39 32.05
693 70088 Espen Ness ASU M 35-39 05:55:39 32.05
693 69841 Arnar Nesset TeleBIL Lillehammer M 35-39 05:55:39 32.05
693 62559 Bjørnar Sørensen ASU M 35-39 05:55:39 32.05
693 67843 Trond Aamodt 3M Klubben M 35-39 05:55:39 32.05
699 64456 Jan Nygård Amfi Stryn M 50-54 05:55:58 32.02
700 70089 Odd Sigmund Børste Norway M 50-54 05:56:08 32.01
701 68294 Manuel Milian Arcus BIL M 50-54 05:56:17 31.99
702 63029 Odd Willy Askeli Norway M 40-44 05:56:23 31.98
703 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 50-54 05:56:46 31.95
704 70090 Geir Stavnes Johannessen Norway M 25-29 05:57:03 31.92
705 70091 Audun Halvorsen Norway M 35-39 05:57:08 31.92
706 34947 Ken Roger Bredeveien Lågen CK M 40-44 05:57:17 31.90
707 68218 Kjell Ove Olafsen Eidsvoll SK M 50-54 05:57:38 31.87
708 36106 Jon Tore Halseth JIL Lillestrøm M 45-49 05:57:48 31.86
709 68394 Harald Balke Vestoppland Politi IL M 50-54 05:57:56 31.84
709 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland Politi IL M 35-39 05:57:56 31.84
709 64270 Roy Arne Granum Topp Auto BIL M 40-44 05:57:56 31.84
709 64272 Kristen Hagen Spenst Gjøvik M 30-34 05:57:56 31.84
709 68355 Reidar Skuland Tirsdagsklubben 2 M 50-54 05:57:56 31.84
714 70092 Stian Andreassen Eiker CK M 15 05:57:57 31.84
715 67474 Per Engen Sport 1 M 55-59 05:57:58 31.84
716 64273 Jan Erik Simenstad Postbanken Velferdsforening M 40-44 05:58:06 31.83
716 69695 Jens Martin Vesterås Vestoppland Politi IL M 50-54 05:58:06 31.83
718 42025 Roy Kolstad Norway M 45-49 05:58:20 31.81
719 70093 Roar Tenden Amfi Stryn M 30-34 05:58:28 31.80
720 78898 Svein Hansen Kreftregisteret M 45-49 05:58:44 31.77
720 64562 Bjørn Anders Hoff Vestoppland Politi IL M 45-49 05:58:44 31.77
720 68694 Nils Oddvar Skaga Ullevål Universitetssykehus M 45-49 05:58:44 31.77
723 70094 Anna Kristin Rolstad Sportsklubben Rye K 45-49 05:58:53 31.76
724 70095 Anders Holm Norway M 05:59:18 31.72
725 30553 Odd Egil Ellingsen Eiker CK M 25-29 05:59:23 31.72
726 70096 Gisle Eik Tomrefjord IL M 40-44 05:59:50 31.68
727 83313 Einar Hansen Vestoppland Politi IL M 45-49 05:59:59 31.66
728 62668 Steinar Skansen Asko Hedmark BIL M 35-39 06:00:12 31.64
729 67862 Leif-Erik Skogly Team SGS M 35-39 06:00:15 31.64
730 25894 Lyder-André Berntsen HP M 40-44 06:00:24 31.63
731 35992 Johan Magne Rustad Hafslund M 20-24 06:00:40 31.60
732 68295 Harde Kjenseth Gjøvik CK M 55-59 06:00:49 31.59
733 68559 Dag Helgestad Brumunddal SK M 70+ 06:00:56 31.58
734 34267 Erik Lilleaas Milslukern Sport M 40-44 06:01:31 31.53
735 70097 Daniel Strand Bodø CK M 16-19 06:01:36 31.52
736 70098 Ivar Andreas Tynes Amfi Stryn M 50-54 06:01:43 31.51
737 65770 Knut Øystein Berg CK Toten-Tråkk M 30-34 06:01:59 31.49
737 49774 Aina Faråsbrenden CK Toten-Tråkk K 35-39 06:01:59 31.49
737 64591 Ole Kristian Gjerlaug CK Toten-Tråkk M 40-44 06:01:59 31.49
737 70099 Jan Petter Gregersen Dagbladets SPKL M 55-59 06:01:59 31.49
737 64592 Gustav Gaarder CK Toten-Tråkk M 50-54 06:01:59 31.49
737 69690 Trond Are Haugen CK Toten-Tråkk M 30-34 06:01:59 31.49
737 43889 Bård Henriksen CK Toten-Tråkk M 30-34 06:01:59 31.49
737 70100 Anita Henriksen CK Toten-Tråkk K 30-34 06:01:59 31.49
737 70101 Monica Jacobsen CK Toten-Tråkk K 30-34 06:01:59 31.49
737 70102 Roger Johansen CK Toten-Tråkk M 40-44 06:01:59 31.49
737 49677 Mette Larsen CK Toten-Tråkk K 35-39 06:01:59 31.49
737 65771 Elin Midthus CK Toten-Tråkk K 30-34 06:01:59 31.49
737 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 30-34 06:01:59 31.49
737 70103 Wenche Sønsteby CK Toten-Tråkk K 35-39 06:01:59 31.49
751 121998 Vidar Moen CK Nittedal M 50-54 06:02:04 31.48
751 44416 Paul Olav Raade LINJEGODS AS M 30-34 06:02:04 31.48
753 48922 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal K 30-34 06:02:09 31.47
754 67739 Kjell Åge Hagland Meløy Bedriftsservice as M 50-54 06:02:11 31.47
755 44804 Kjell-Arne Olsen Narvik CK M 55-59 06:02:18 31.46
756 67870 Kjell Guldahl Stange Energi M 55-59 06:02:34 31.44
757 69149 Anthony Dinning CK Nittedal M 35-39 06:02:37 31.43
757 68242 Anders Dybwad Oslo Øst Maltunion M 35-39 06:02:37 31.43
757 68243 Jan Erik Ovesen Oslo Øst Maltunion M 35-39 06:02:37 31.43
760 70105 Ørjan Aanstad Hallonen Rambøll Lillehammer M 30-34 06:02:44 31.42
761 69213 Ragnar Skaarer VDL Team M 60-64 06:03:08 31.39
762 70106 Pål Hansen Flytoget M 40-44 06:03:49 31.33
762 70107 Jan Husa Flytoget M 50-54 06:03:49 31.33
762 69632 Odd Lynnebakken Flytoget M 35-39 06:03:49 31.33
762 69648 Asle Martinsen Flytoget M 40-44 06:03:49 31.33
762 36789 Espen Narum Flytoget M 45-49 06:03:49 31.33
762 69591 Terje Sandhalla Flytoget M 40-44 06:03:49 31.33
768 35408 Kjell Anders Øpstad Eiker CK M 45-49 06:04:05 31.31
769 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 45-49 06:04:23 31.28
769 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 45-49 06:04:23 31.28
771 69753 Geir Kristoffersen IL Norodd Sykkel M 45-49 06:04:31 31.27
772 41798 Roger Hestdahl Narvik CK M 50-54 06:04:32 31.27
773 68996 Hans Lillesveen Norway M 45-49 06:04:37 31.26
774 68775 Pål Jacobsen Feiringklinikken M 50-54 06:04:46 31.25
775 36854 Runar Emmel Hansen IF Frøy - Sykkel M 25-29 06:04:48 31.25
776 70108 Bård E. Strauman Sportsklubben Rye M 40-44 06:04:50 31.24
777 69230 Bjørn Viggo Wåler Team Fjellfoten SK M 40-44 06:05:02 31.23
778 67502 André Thorstensen Pitney Bowes Norge AS M 35-39 06:05:14 31.21
779 35673 Arne Ragnar Heimdal EnterCard Bedrift M 55-59 06:05:18 31.20
780 44646 Per Olaussen Dagbladets SPKL M 50-54 06:05:30 31.19
781 65875 Bjarte Indrehus Flora CK M 30-34 06:05:31 31.18
781 70109 Jonny Olsen Moelven Bygg Modul A/S M 40-44 06:05:31 31.18
783 35903 Pål Kristian Rande Dream Team M 20-24 06:05:39 31.17
783 68674 William Stubberud EV BIL M 16-19 06:05:39 31.17
785 66012 Ylva Christine Katzenmaier Dream Team K 20-24 06:05:46 31.16
786 67793 Marit Kristoffersen Sylling IL K 50-54 06:06:05 31.14
787 68549 Sjur Slaatsveen Ottadalen SK M 50-54 06:06:14 31.12
788 34124 Per Laudal IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:06:56 31.06
788 67943 Petter Stubberud EV BIL M 45-49 06:06:56 31.06
790 70110 Nina Brynildsen Norway K 40-44 06:07:02 31.05
791 122281 Jan Erik Johansen Team Gressvik M 40-44 06:07:10 31.04
791 70111 Ådmund Kristiansen Team Gressvik M 40-44 06:07:10 31.04
793 70692 Kai Andreas Hartman Team Fjellfoten SK M 20-24 06:07:23 31.03
794 69068 Oskar Andreas Kleven Follo SK M 40-44 06:07:27 31.02
795 64186 Ole Staff SoftDrivers M 35-39 06:07:45 30.99
796 70112 Nils Amund Røhne Stange Sportsklubb M 55-59 06:07:49 30.99
797 48913 Øystein Hågbo Follo SK M 30-34 06:08:01 30.97
798 68862 Eline Solberg SoftDrivers K 35-39 06:08:13 30.96
798 65859 Mari Staff SoftDrivers K 35-39 06:08:13 30.96
800 68265 Stine Karlstad Norway K 20-24 06:08:33 30.93
801 68443 Roger Bendheim Tirsdagsklubben 2 M 50-54 06:08:52 30.90
802 68314 Aina Granaas Sportsklubben Rye K 25-29 06:08:55 30.90
802 67897 Signe Sandnes Sportsklubben Rye K 45-49 06:08:55 30.90
804 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 06:08:57 30.89
805 70113 Roger Haraldsen Norway M 30-34 06:09:04 30.88
806 49780 Tore Aaslund Gjøvik CK M 35-39 06:09:11 30.87
807 65791 Jørgen Bjørnson Norway M 20-24 06:09:24 30.86
808 68687 Ole Johs. Tokerud G.E. Haelthcare M 45-49 06:09:45 30.83
809 70114 Marianne Anker Grimstad Hjemmet Mortensen AS K 45-49 06:10:37 30.75
810 70115 Lene Faraasen J/H Sykkel K 30-34 06:11:00 30.72
810 47214 Snorre Hynne Family Sports Club Løten M 50-54 06:11:00 30.72
810 70116 Kjell Magne Kaveldiget Family Sports Club Løten M 45-49 06:11:00 30.72
810 64846 Erik Kjøs jr. Family Sports Club Løten M 25-29 06:11:00 30.72
810 33116 Geir Kverneng Family Sports Club Løten M 45-49 06:11:00 30.72
815 64192 Eyvind Alnæs Jordan BIL M 50-54 06:11:14 30.70
816 70117 Jan Bjørge Bjørge M 55-59 06:11:16 30.70
816 70118 Joachim Bjørge Bjørge M 16-19 06:11:16 30.70
818 70119 Robert Hals Schenker as M 35-39 06:11:25 30.69
819 70120 Thore Hovind LUKS BIL M 50-54 06:11:26 30.69
820 69742 Håvard Fossen Teleavisen M 40-44 06:11:54 30.65
821 50977 Espen Gulbrandsen Norway M 25-29 06:12:06 30.63
822 32819 Njål Johansen Sarpsborg SK M 40-44 06:12:38 30.59
823 70121 Roar Storm HP M 30-34 06:12:40 30.59
824 69807 Christian H. Hornemann Aktietrykkeriet BIL M 30-34 06:12:57 30.56
825 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 20-24 06:13:04 30.55
826 69199 Lars Christian Katzenmaier Dream Team M 25-29 06:13:06 30.55
827 65864 Henrik Jenssen Norway M 30-34 06:13:19 30.53
827 65452 Lars Martinsen Gruppetto M 25-29 06:13:19 30.53
829 70122 Siri Durendahl Norway K 35-39 06:13:24 30.53
830 82850 Roger Nilsen Team Fjellfoten SK M 35-39 06:13:51 30.49
831 69711 Renate Vastaberg Eidsvoll SK K 30-34 06:14:20 30.45
832 64848 Olav Flesvik Family Sports Club Løten M 60-64 06:14:32 30.43
833 68560 Gudmund Knai Hurdal IL M 50-54 06:14:47 30.41
834 45717 Geir Atle Tyseng G.E. Haelthcare M 30-34 06:14:54 30.40
835 70123 Anne Kittelsrud Family Sports Club Løten K 40-44 06:15:25 30.36
836 81307 Anne Bjørtomt Strand Family Sports Club Løten K 45-49 06:15:38 30.34
837 67473 Odd Harald Rånes Norway M 25-29 06:16:16 30.29
838 35114 Thomas Alexander Braathen Norway M 30-34 06:16:20 30.29
839 69835 Alf Martin Almskår Amfi Stryn M 30-34 06:16:34 30.27
840 42720 Dag Iversen BTOT SK M 30-34 06:16:43 30.26
840 70125 Irene Laham BTOT SK K 40-44 06:16:43 30.26
840 70126 Tom Stryken Eiker CK M 35-39 06:16:43 30.26
843 70127 Jan-Wiktor Olufsen Ullensaker BIL M 45-49 06:17:07 30.22
844 43620 Magne Olav Aarsand Norway M 40-44 06:17:16 30.21
844 70128 Ellen Aarsand Norway K 35-39 06:17:16 30.21
846 70129 Jo Christian Magnussen Holmen Hockey M 20-24 06:17:25 30.20
847 122652 Knut Hansen Norway M 40-44 06:17:43 30.18
848 70131 Svein Hereng Norway M 55-59 06:17:53 30.16
849 70132 Christoffer Bakke Holmen Hockey M 25-29 06:17:59 30.16
850 65812 Oddvar Grindahl Brumunddal SK M 45-49 06:18:15 30.13
851 69691 Anette Karlsen Feiringklinikken K 30-34 06:18:29 30.12
852 47301 Frank Hartvik Hartviksen Norway M 55-59 06:18:36 30.11
853 70133 Dag Helge Dybvad Family Sports Club Løten M 40-44 06:18:49 30.09
853 69240 John Johansen Family Sports Club Løten M 40-44 06:18:49 30.09
853 36081 Bjørn Overaae Team Solby M 55-59 06:18:49 30.09
853 68329 Trond Østby Team Solby M 55-59 06:18:49 30.09
857 70134 Arne Lyseggen Family Sports Club Løten M 50-54 06:18:55 30.08
858 68792 Frode Flage Eriksen HP M 30-34 06:19:04 30.07
858 70135 Tom Ophus Family Sports Club Løten M 40-44 06:19:04 30.07
860 67794 Vidar Doknes Eidsvoll SK M 40-44 06:19:08 30.06
861 70918 Ingrid Synnøve Kongsbakk Sarpsborg SK K 55-59 06:19:17 30.05
861 68754 Tormod Lunde Sarpsborg SK M 55-59 06:19:17 30.05
863 70136 Tonny Hansen Ullensaker CK M 30-34 06:19:58 30.00
863 70137 Camilla Stenbæk Johannessen Dream Team K 20-24 06:19:58 30.00
865 47399 Trond Landheim Primaflor M 40-44 06:19:59 30.00
866 67218 Ole Johan Hoelsæther Glitre Off-Road Klubb M 45-49 06:20:31 29.95
867 46223 Einar Alexandersen BIL Kraft Peterson M 55-59 06:20:55 29.92
868 70138 Arild Braathen NEIL M 40-44 06:21:00 29.92
869 70139 Stig Trettenbergstuen Family Sports Club Løten M 20-24 06:21:15 29.90
870 70140 Per Kleven Norway M 60-64 06:21:36 29.87
870 69670 Gunnar Aanmoen Norway M 60-64 06:21:36 29.87
872 70141 Svein T. Kristiansen Norway M 40-44 06:21:49 29.85
873 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 50-54 06:21:54 29.85
873 41976 Arshed Khan Bravida M 30-34 06:21:54 29.85
875 68418 Runar Hellum Sarpsborg SK M 45-49 06:21:58 29.84
876 70142 Ben Forsland LYKkexpressen M 30-34 06:22:21 29.81
876 70143 Martin Torbergsen Norway M 30-34 06:22:21 29.81
876 70144 Rebecca Zeller Norway K 25-29 06:22:21 29.81
879 70145 Dan Kristian Sandmo LYKkexpressen M 25-29 06:22:22 29.81
879 70146 Kim Sommer LYKkexpressen M 25-29 06:22:22 29.81
881 67456 Hermann Andersen Yara Norge AS, Yara Glomfjord M 50-54 06:22:27 29.80
882 41806 Kenneth Ulriksen BBS-klubben M 35-39 06:22:39 29.79
883 70147 Karl-Ivan Pedersen Norway M 30-34 06:22:40 29.79
884 36150 Svein Erik Bärnholdt SKD BIL M 30-34 06:22:57 29.76
885 69158 Hans Meisingset Hulleberg & Bø AS M 45-49 06:23:03 29.76
885 69791 Jon Skurdal ErgoGroup BIL M 35-39 06:23:03 29.76
885 68742 Kenneth Tilley Hulleberg & Bø AS M 45-49 06:23:03 29.76
888 68740 Thomas Fraurud Hulleberg & Bø AS M 35-39 06:23:09 29.75
888 64278 Solveig Holmen Hulleberg & Bø AS K 40-44 06:23:09 29.75
888 46266 Oddbjørn Håstul Norway M 30-34 06:23:09 29.75
891 64554 Per Bekken HA Bedrift M 50-54 06:23:21 29.73
891 68303 Rune Skovly Ottestad IL Sykkel M 40-44 06:23:21 29.73
891 67432 Geir Arne Strøm Norway M 40-44 06:23:21 29.73
894 42495 Torleif Finstad Ottestad IL Sykkel M 45-49 06:23:24 29.73
895 70148 Robert Andersen Norway M 30-34 06:23:27 29.73
896 70149 Svein Johnny Engen Hoff M 40-44 06:23:36 29.71
897 70150 Hilde Oline Dufseth Brumunddal SK K 30-34 06:23:43 29.70
898 47003 Grethe May Opsahl Steen Glitre Off-Road Klubb K 45-49 06:24:00 29.68
899 69788 Sigbjørn Agnalt VRC M 50-54 06:24:27 29.65
900 68011 Ingeborg Thorsen Raufoss CK K 45-49 06:24:46 29.62
901 66616 Trond Bøe Sportsklubben Rye M 50-54 06:25:31 29.57
902 66117 Arve Gunnes Lilleborg AS M 50-54 06:26:01 29.53
902 70151 Else Marie Kristiseter Lilleborg AS K 35-39 06:26:01 29.53
904 70152 Lars Ola Lillesveen Testgruppe M 16-19 06:26:20 29.50
905 69045 Lasse Solberg Biri IL M 16-19 06:27:04 29.45
906 70153 Amar Rana Capgemini M 25-29 06:27:10 29.44
906 68346 Øyvind Rørstad Capgemini M 40-44 06:27:10 29.44
908 65582 Kim Are Bull Hansen Maxbo Torstvedt Hurum M 20-24 06:27:14 29.43
909 70154 Torunn Fadum Døvik Re SK K 45-49 06:27:19 29.43
909 35361 Linda Horn Re SK K 30-34 06:27:19 29.43
909 35363 Dagfinn Kristiansen Re SK M 35-39 06:27:19 29.43
909 44497 Petter Lindgren Ullern Idrettsforening M 55-59 06:27:19 29.43
909 35374 Stian Strand Re SK M 25-29 06:27:19 29.43
909 47520 Gorm Thune Holmestrand SK M 35-39 06:27:19 29.43
915 47213 Jarle Dreierstad kondis M 45-49 06:27:48 29.39
916 62996 Arne Idar Haugen Rognes M 35-39 06:28:02 29.37
917 67754 Terje Vian Eidsvoll SK M 55-59 06:28:05 29.37
918 32831 Peter Michael Steckmest Bærum og Omegn CK M 40-44 06:28:17 29.36
919 69722 Svein Harald Johnsen Team Reclameservice M 35-39 06:28:41 29.32
920 70155 Roy-Erik Amundsen Hattrick M 30-34 06:28:44 29.32
921 50426 Lars Straumsheim Lilleborg AS M 35-39 06:28:49 29.31
922 67835 Bjørn Reiss-Jacobsen Arena Sport Hønefoss M 35-39 06:30:36 29.18
923 35744 Frank Maråk Geiranger IL M 25-29 06:30:57 29.15
924 70156 Roger Ellefsen Moelv SK M 35-39 06:31:04 29.15
924 70157 Linde Live Norway K 40-44 06:31:04 29.15
926 65754 Torstein Olsmo Sæbø Forsvarets forskningsinstitutt M 25-29 06:31:05 29.14
927 42021 Trond Christensen Norway M 40-44 06:31:13 29.13
928 70158 Sven Jenssen Norway M 20-24 06:31:43 29.10
928 27731 Rasmus Olav Vigrestad Norway M 50-54 06:31:43 29.10
930 42013 Jan Erik Rønning NORSK NØKKELSERVICE AS M 40-44 06:32:18 29.05
931 70159 Kjell Arne Lotterud Romerike Trelast M 40-44 06:32:38 29.03
932 45796 Tore Gjøslien Asker CK M 60-64 06:32:40 29.03
933 67217 Tore Lunde Norway M 40-44 06:33:31 28.96
934 35260 Bjørnar Sørgård Coca-Cola Drikker AS M 35-39 06:33:36 28.96
935 64809 Kjersti Conradi Norway K 45-49 06:33:42 28.95
935 64806 Hege Kjær Norway K 40-44 06:33:42 28.95
937 68380 Gro Bråten Arena Sport Hønefoss K 35-39 06:34:05 28.92
937 70160 Lise Holt Arena Sport Hønefoss K 25-29 06:34:05 28.92
937 70161 Christian Souza Arena Sport Hønefoss M 35-39 06:34:05 28.92
940 21652 Dag Nikolai Jenssen Norway M 60-64 06:34:12 28.91
941 69709 Jeanne Bøe Bøes Film og Teater K 35-39 06:34:23 28.90
942 34693 Bent André Støyva PT BIL M 30-34 06:34:24 28.90
942 70162 Einar Tosterud Feiring IL - Sykkel M 60-64 06:34:24 28.90
944 67111 Berge Hjørungnes Molde og Omegn IF Sykkel M Tandem 06:34:31 28.89
944 69842 Turid Hjørungnes Molde og Omegn IF Sykkel K Tandem 06:34:31 28.89
946 49648 Elisabeth Ihle Sykkeljintn Nes Sportsklubb K 30-34 06:34:39 28.88
946 70163 Wenche Teksum Kleven Sykkeljintn Nes Sportsklubb K 35-39 06:34:39 28.88
946 68422 Rolf Tage Larsen Sarpsborg SK M 70+ 06:34:39 28.88
946 69268 Tove Lund Sykkeljintn Nes Sportsklubb K 40-44 06:34:39 28.88
946 69216 Kari Syljuberget Sykkeljintn Nes Sportsklubb K 30-34 06:34:39 28.88
951 70164 Emil Lie Nes Sportsklubb M 16-19 06:34:50 28.87
952 42019 Stein Spjeldnæs A/S Låssystemer M 45-49 06:36:01 28.78
953 70165 Geir Gjerde Knutsen Follo SK M 30-34 06:36:38 28.74
954 70166 Randi Alsaker Amfi Stryn K 30-34 06:36:46 28.73
955 70167 Ola Amundsen Posten M 55-59 06:36:54 28.72
955 65820 Mari Storeng Tynset IF K 30-34 06:36:54 28.72
957 69781 Thor Olav Snersrud Asker CK M 35-39 06:37:02 28.71
957 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 35-39 06:37:02 28.71
959 69766 Jonny Nils Bolset Amfi Stryn M 45-49 06:37:04 28.71
959 66041 Ottar Hovstein Team Fjellfoten SK M 45-49 06:37:04 28.71
961 70168 Odd Arild Gundersveen Norway M 25-29 06:37:19 28.69
962 68358 Egil Lagem BoligEksperten Sentrum AS M 50-54 06:37:25 28.68
963 70169 Line Brevik Andersen Sportsklubben Rye K 40-44 06:37:47 28.65
963 27637 Pia Cecilie Brevik Fjærli FOHK K 40-44 06:37:47 28.65
963 22592 Geir Fjærli FOHK M 40-44 06:37:47 28.65
966 70170 Torfinn Moen Amfi Stryn M 50-54 06:37:52 28.65
967 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 65-69 06:38:15 28.62
968 67962 Synnøve Gravdal Nesodden SK K 45-49 06:38:41 28.59
968 67257 Johanna Lysgård Feiring IL - Sykkel K 50-54 06:38:41 28.59
968 64615 Anita Toftner Hårsmia K 35-39 06:38:41 28.59
971 70171 Vegard Sigvik Team Port-teknikk M 35-39 06:38:50 28.58
972 32225 Atle Helland Norway M 50-54 06:39:12 28.55
973 70172 Morten Gamre HP M 25-29 06:39:32 28.53
973 68716 Knut Vidar Rognli HP M 30-34 06:39:32 28.53
975 42041 Børre Larsen NORSK NØKKELSERVICE AS M 45-49 06:39:38 28.52
976 43947 Henning Dahle Sportsklubben Rye M 65-69 06:40:06 28.49
977 70173 Fredrik Riise Norway M 16-19 06:40:13 28.48
978 48209 Jannicke Schanche IF Frøy - Sykkel K 65-59 06:40:44 28.44
979 73451 Frank Olsen Feiring IL - Sykkel M 50-54 06:40:45 28.44
980 44588 Per Arne Espeland Norway M 50-54 06:41:12 28.41
981 69786 Arild Stange Norway M 55-59 06:41:23 28.40
982 70174 Olav Lid Norway M 25-29 06:42:12 28.34
983 67951 Ingar Hagen Arcus BIL M 55-59 06:43:06 28.28
984 70175 Tom Knatterud SC Akropolis M 35-39 06:43:07 28.27
985 35763 Jostein Bergset Amfi Stryn M 16-19 06:43:28 28.25
986 69825 Thomas Berger Norway M 16-19 06:43:43 28.23
987 66060 Roar Lysaker Dynea BIL M 65-69 06:43:51 28.22
987 70176 Ann Kristin Oppegård J/H Sykkel K 25-29 06:43:51 28.22
987 66061 Gunnar Bjørn Westby Dynea BIL M 60-64 06:43:51 28.22
990 65012 Øyvind Bjerkebro Ullevål universitetssykehus HF M 40-44 06:43:52 28.22
991 70177 Birgit Ryningen Norway K 25-29 06:43:55 28.22
992 44488 Olav Grønli Sportsklubben Ceres M 50-54 06:44:08 28.20
993 65133 Kjell Opheim Amfi Stryn M 55-59 06:45:13 28.13
994 66015 Jan Freddy Aurstad Norway M 60-64 06:45:18 28.12
995 70178 Knut Sandbakk Amfi Stryn M 45-49 06:45:30 28.11
996 65115 Hermann Bjarni Kristjansson Brødrene Dahl M 30-34 06:46:01 28.07
997 69193 Jon Torgersen Norway M 35-39 06:46:06 28.07
998 66069 Rune Gullesen SAS Teknisk Gardermoen M 20-24 06:47:16 27.99
999 44496 Einar Dimmen Ålesund og Omegn CK M 55-59 06:47:37 27.96
1000 68700 Fredrik Juel Norway M 30-34 06:47:58 27.94

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2005
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 30.94 Km/t
Snittid: 6:08:23
Antall deltakere: 1386

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund