Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2009

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 63942 Jon Asbjørn Amundsen Team Bærum/Follo M 40-44 04:19:52 43.86
1 34790 Knut Horst Borbe Team Bærum/Follo M 40-44 04:19:52 43.86
1 45412 Idar Magne Bækken Team Bærum/Follo M 40-44 04:19:52 43.86
1 41441 Anders Christiansen Team Bærum/Follo M 25-29 04:19:52 43.86
1 49410 Jørgen Feldt Team Bærum/Follo M 25-29 04:19:52 43.86
1 46680 Sten Ove Jensen Team Bærum/Follo M 50-54 04:19:52 43.86
1 49882 Tom Rune Lian Team Bærum/Follo M 40-44 04:19:52 43.86
1 36512 Ole Kristian Lied Team Bærum/Follo M 25-29 04:19:52 43.86
1 34800 Hans Røragen Team Bærum/Follo M 30-34 04:19:52 43.86
1 41516 Peder Skancke Team Bærum/Follo M 25-29 04:19:52 43.86
1 70593 Trond Smogeli Team Bærum/Follo M 40-44 04:19:52 43.86
1 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Bærum/Follo M 30-34 04:19:52 43.86
1 49341 Even Teigland Team Bærum/Follo M 20-24 04:19:52 43.86
1 63944 Atle Thoresen Team Bærum/Follo M 35-39 04:19:52 43.86
1 63945 Rune André Wiig Team Bærum/Follo M 35-39 04:19:52 43.86
1 108917 Pål Erland Aasvestad Team Bærum/Follo M 55-59 04:19:52 43.86
17 50518 Aslak Berglund Team Asker/Ullevål M 35-39 04:20:39 43.73
17 63946 Trond Brenna Team Asker/Ullevål M 20-24 04:20:39 43.73
17 50564 Roger Hansen Asker CK Express M 35-39 04:20:39 43.73
17 49083 Per Morten Jørum Team Asker/Ullevål M 50-54 04:20:39 43.73
17 34808 Geir Kjær Team Asker/Ullevål M 45-49 04:20:39 43.73
17 41425 Vegard Kjølhamar Team Asker/Ullevål M 20-24 04:20:39 43.73
17 47795 Aksel Michelet Team Asker/Ullevål M 40-44 04:20:39 43.73
17 49923 Terje Mikaelsen Team Asker/Ullevål M 35-39 04:20:39 43.73
17 50622 Dagfinn Mosveen Team Asker/Ullevål M 45-49 04:20:39 43.73
17 48258 Trond Ristvedt Team Asker/Ullevål M 45-49 04:20:39 43.73
17 63947 Harald Slettemark Team Asker/Ullevål M 45-49 04:20:39 43.73
17 48841 Leif Ivar Soleim Team Asker/Ullevål M 45-49 04:20:39 43.73
17 41433 Martin Johnsrud Sundby Team Asker/Ullevål M 25-29 04:20:39 43.73
17 49989 Roger Søttar Team Asker/Ullevål M 40-44 04:20:39 43.73
17 30405 Thomas Torstveit Team Asker/Ullevål M 35-39 04:20:39 43.73
17 50541 Alexander Wefald Team Asker/Ullevål M 30-34 04:20:39 43.73
17 41434 Simen Østensen Team Asker/Ullevål M 25-29 04:20:39 43.73
17 63948 Ola Østvold Team Asker/Ullevål M 35-39 04:20:39 43.73
35 41452 Cato Borge Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 50522 Jan Ekern Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 47796 Jan Per Furmyr Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 36368 Lars Grande Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 36370 Anders Hallingstad Sportsklubben Ceres M 30-34 04:24:14 43.14
35 36371 Espen Halvorsen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 48306 Geir Ove Hjemsæter Sportsklubben Ceres M 40-44 04:24:14 43.14
35 47716 Johnny Ihlen Sportsklubben Ceres M 50-54 04:24:14 43.14
35 47654 Roy Kjærnet Sportsklubben Ceres M 45-49 04:24:14 43.14
35 48695 Knut Sverre Larsen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:24:14 43.14
35 63950 Oddbjørn Nilsen Sportsklubben Ceres M 55-59 04:24:14 43.14
35 36382 Henrik Oftedal Sportsklubben Ceres M 30-34 04:24:14 43.14
35 48848 Thorbjørn Skamo Sportsklubben Ceres M 25-29 04:24:14 43.14
49 44627 Helge Mosveen Team Asker/Ullevål M 45-49 04:24:29 43.10
50 30813 Johnny Gjerald IF Frøy I M 30-34 04:24:48 43.05
50 46663 Per Christian Mørk IF Frøy I M 30-34 04:24:48 43.05
52 48690 Roger Arenberg IF Frøy I M 40-44 04:24:59 43.02
52 36486 Eirik Bergersen IF Frøy I M 45-49 04:24:59 43.02
52 34804 Jan Bodin IF Frøy I M 50-54 04:24:59 43.02
52 45477 Tommy Jensen Team Raumerrytter M 30-34 04:24:59 43.02
52 41319 Sven Kristian Jørgensen IF Frøy I M 50-54 04:24:59 43.02
52 47950 Anders Karlsen Team Raumerrytter M 40-44 04:24:59 43.02
52 63951 Thomas Liebe IF Frøy I M 25-29 04:24:59 43.02
52 65487 Anders Sætre IF Frøy I M 35-39 04:24:59 43.02
52 48627 Pål André Thorsby Team Raumerrytter M 30-34 04:24:59 43.02
52 50530 Fredrik Trygg IF Frøy I M 35-39 04:24:59 43.02
52 51919 Erlend Wiig IF Frøy I M 25-29 04:24:59 43.02
52 34987 Håkon Zahl IF Frøy I M 40-44 04:24:59 43.02
64 48628 Trond Askautrud Team Raumerrytter M 40-44 04:25:04 43.00
64 49082 Stein Bråthen Team Raumerrytter M 55-59 04:25:04 43.00
64 40553 Pål Fredriksen Team Raumerrytter M 50-54 04:25:04 43.00
64 47821 Kim André Hansen Team Raumerrytter M 20-24 04:25:04 43.00
64 35187 Tor Arne Helgestad Team Raumerrytter M 45-49 04:25:04 43.00
64 63952 Iver Johansen Team Raumerrytter M 50-54 04:25:04 43.00
64 63953 Jon Krogsrud Team Raumerrytter M 40-44 04:25:04 43.00
64 61110 Robin Langrind Team Raumerrytter M 17-19 04:25:04 43.00
64 49872 Christopher Mowe Martinsen Team Raumerrytter M 25-29 04:25:04 43.00
64 51380 Tom Moen Team Raumerrytter M 35-39 04:25:04 43.00
64 47811 Roger Otten Nordby Team Raumerrytter M 40-44 04:25:04 43.00
64 48923 Marius Råstad Team Raumerrytter M 35-39 04:25:04 43.00
64 48902 Øyvind Søgaard Team Raumerrytter M 45-49 04:25:04 43.00
64 85017 Rune Vegsundvåg Team Raumerrytter M 50-54 04:25:04 43.00
64 50579 James Watkins Team Raumerrytter M 35-39 04:25:04 43.00
79 50113 Pål Saga IF Frøy I M 40-44 04:25:14 42.98
79 47973 Anders Sønsthagen IF Frøy I M 35-39 04:25:14 42.98
81 47769 Erik Andresen IF Frøy I M 50-54 04:25:19 42.96
81 34985 Morten Storli IF Frøy I M 25-29 04:25:19 42.96
81 63956 Fridtjof Sæther IF Frøy I M 25-29 04:25:19 42.96
84 63957 Lars Gulbrandsen Team Raumerrytter M 30-34 04:25:22 42.95
85 34971 Terje Hullstein IF Frøy I M 45-49 04:25:29 42.94
86 50544 Stein Løvstad IF Frøy I M 50-54 04:25:50 42.88
87 49916 Stefan Ihlen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:28:18 42.48
87 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:28:18 42.48
89 40570 Jon Gravdal Team Bærum/Follo M 45-49 04:30:08 42.20
89 34795 Ole Herman Larsen Team Bærum/Follo M 45-49 04:30:08 42.20
89 34658 Tormod Lysenstøen Team Bærum/Follo M 45-49 04:30:08 42.20
92 48323 Morten Mølmann Sportsklubben Ceres M 35-39 04:30:10 42.19
93 63959 Sigbjørn Hagaseth IF Frøy I M 35-39 04:30:35 42.13
94 70594 Magnar Olsen Team Raumerrytter M 45-49 04:31:15 42.02
95 40580 Matts Berger IF Frøy I M 40-44 04:31:45 41.95
96 63960 Peder Figenbaum Team Bærum/Follo M 35-39 04:32:18 41.86
97 41902 Janne Mollan Sportsklubben Ceres K 45-49 04:32:36 41.81
98 49913 Lars Billet Team Moss CK M 30-34 04:33:37 41.66
98 63961 Lars Granly Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 41442 Tom-Ole Gundersen Team Moss CK M 45-49 04:33:37 41.66
98 63962 Svein Gåsbakk Team Moss CK M 40-44 04:33:37 41.66
98 44304 Bjørn Erik Haugmo Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 63963 Jon-Anders Kure Team Moss CK M 40-44 04:33:37 41.66
98 54092 Odd-Øivind Kure Team Moss CK M 45-49 04:33:37 41.66
98 36736 Thomas Johan Myhre Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 63964 Kjetil Enger Olsen Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 63965 Øystein Olsen Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 63966 Thomas Osholt Team Moss CK M 25-29 04:33:37 41.66
98 61123 Ole-Johnny Ringsrød Team Moss CK M 40-44 04:33:37 41.66
98 63967 Raymond Thoresen Team Moss CK M 45-49 04:33:37 41.66
98 41114 Bedir Yiyit Team Moss CK M 35-39 04:33:37 41.66
98 49918 Reidar Ølmheim Team Moss CK M 40-44 04:33:37 41.66
98 30547 Svein Anders Aarsbog Team Moss CK M 30-34 04:33:37 41.66
114 45397 Lorentz Tanner IF Frøy I M 50-54 04:34:41 41.50
115 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye M 45-49 04:35:21 41.40
115 63968 Fredrik Bjørånesset Sportsklubben Rye M 25-29 04:35:21 41.40
115 63969 Runar Brock Sportsklubben Rye M 55-59 04:35:21 41.40
115 29723 Tore Haslemo Sportsklubben Rye M 30-34 04:35:21 41.40
115 63970 Kristian Hauglum Sportsklubben Rye M 30-34 04:35:21 41.40
115 28858 Svein Hetland Sportsklubben Rye M 40-44 04:35:21 41.40
115 50739 Sven Ove Hoel Sportsklubben Rye M 35-39 04:35:21 41.40
115 61128 André Jonassen Sportsklubben Rye M 25-29 04:35:21 41.40
115 63971 Lars Olav Skårberg Sportsklubben Rye M 45-49 04:35:21 41.40
115 50588 Trygve Smaadahl Sportsklubben Rye M 35-39 04:35:21 41.40
115 41577 Borgar Waale Sportsklubben Rye M 30-34 04:35:21 41.40
126 49899 Tor-Arne Østlie Sportsklubben Ceres M 40-44 04:35:38 41.35
127 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 25-29 04:35:51 41.32
128 70595 Yngve André Grüner Express inntil 6 timer M 30-34 04:38:07 40.98
129 63973 Ole Anders Kampelien Sportsklubben Rye M 25-29 04:39:16 40.82
130 63974 Kjell Vidar Brumoen Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:40:02 40.70
130 47481 Øyvind Gallefoss Team Gudbrandsdalen M 45-49 04:40:02 40.70
130 44665 Roger Gråv Team Gudbrandsdalen M 35-39 04:40:02 40.70
130 34953 Tore Haverstad Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:40:02 40.70
130 34962 Ove Karenstuen Team Gudbrandsdalen M 45-49 04:40:02 40.70
130 36437 Geir Ove Kolobekken Team Gudbrandsdalen M 35-39 04:40:02 40.70
130 49964 Tollef Nyberg Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:40:02 40.70
130 47494 Torbjørn Randen Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:40:02 40.70
130 63975 Pål Egil Rønn Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:40:02 40.70
130 41590 Terje Sørlie Team Gudbrandsdalen M 50-54 04:40:02 40.70
130 48651 Marius Lunde Thorstad Team Gudbrandsdalen M 25-29 04:40:02 40.70
130 43362 David Tofthagen Team Gudbrandsdalen M 35-39 04:40:02 40.70
130 42297 Sindre Viberg Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:40:02 40.70
143 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy I M 35-39 04:40:30 40.64
144 63976 Magnus Fredrik Müller Sportsklubben Rye M 30-34 04:41:05 40.55
145 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 45-49 04:41:31 40.49
145 48234 Sten Are Grønvold CK Nittedal M 35-39 04:41:31 40.49
145 47985 Rolf Jappée CK Nittedal M 50-54 04:41:31 40.49
145 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 35-39 04:41:31 40.49
145 63977 Martin Johansson Express inntil 6 timer M 40-44 04:41:31 40.49
145 63978 Morten Kristiansen CK Nittedal M 35-39 04:41:31 40.49
145 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 40-44 04:41:31 40.49
145 48922 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal K 35-39 04:41:31 40.49
145 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 50-54 04:41:31 40.49
145 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 40-44 04:41:31 40.49
145 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 40-44 04:41:31 40.49
156 50193 Øystein Næss Team Asker/Ullevål M 40-44 04:41:37 40.48
157 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye M 35-39 04:44:31 40.06
158 54087 Ronny Jenssen Team Moss CK M 35-39 04:45:25 39.94
158 63980 Trond Langrud Team Moss CK M 35-39 04:45:25 39.94
158 41491 Arvid Moen Team Moss CK M 40-44 04:45:25 39.94
158 50542 Bent Solbakken Team Moss CK M 40-44 04:45:25 39.94
162 34989 Viktor Sveen Lorentz IF Frøy I M 35-39 04:46:26 39.79
163 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 55-59 04:47:56 39.59
164 63981 Tom Erik Jamtvedt Team Bærum/Follo M 45-49 04:49:31 39.37
165 47077 Anders Kristian Nordnes Team Gudbrandsdalen M 50-54 04:49:50 39.33
166 40637 Ola Skrøvseth Team Bærum/Follo M 45-49 04:49:52 39.32
167 49354 Alexander Holm Team Asker/Ullevål M 35-39 04:50:30 39.24
168 63982 Martin Andersen Team Solør M 20-24 04:50:55 39.18
168 63983 Torgeir Bekkemoen Team Solør M 20-24 04:50:55 39.18
168 63984 Even Langseth Berg Team Solør M 20-24 04:50:55 39.18
168 63985 Endre Elgshøen Team Solør M 20-24 04:50:55 39.18
168 63986 Morgan Kjølerbakken Team Solør M 35-39 04:50:55 39.18
168 63987 Fredrik Øversveen Mobekk Team Solør M 17-19 04:50:55 39.18
174 63988 Tore Gresmo Team Solør M 50-54 04:51:00 39.17
175 63989 Per Ivar Henriksbø Team Gudbrandsdalen M 50-54 04:51:03 39.16
176 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad SK M 35-39 04:51:11 39.15
177 63991 Stian Fjeldstad Nielsen Ottestad SK M 30-34 04:51:14 39.14
177 63992 Roar Nylende Ottestad SK M 40-44 04:51:14 39.14
179 26462 Nils Bratberg Ottestad SK M 50-54 04:51:23 39.12
179 63993 Stein Eriksen Ottestad SK M 45-49 04:51:23 39.12
179 63994 Terje Fjæstad Ottestad SK M 50-54 04:51:23 39.12
179 63995 Line Halseth Ottestad SK K 45-49 04:51:23 39.12
179 63996 Stein Linholt Ottestad SK M 30-34 04:51:23 39.12
179 35236 Tommy Olsen Ottestad SK M 40-44 04:51:23 39.12
179 50207 Thor Arne Rønning Ottestad SK M 55-59 04:51:23 39.12
179 34855 Konrad Sel Ottestad SK M 40-44 04:51:23 39.12
179 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad SK M 45-49 04:51:23 39.12
188 34946 Frode Bakke Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:51:28 39.11
189 63998 Tom Werner Hansen Ottestad SK M 40-44 04:51:36 39.09
190 34950 Sindre Rødseth Hansen Ottestad SK M 35-39 04:51:43 39.07
190 50894 Kjell Korsgården Ottestad SK M 40-44 04:51:43 39.07
192 34914 Ole Ivar Barkenæs CK Nittedal M 30-34 04:52:00 39.04
193 63999 Ingeborg Alsgaard Ottestad SK K 40-44 04:52:23 38.98
194 64000 Alexander Lapschies Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:52:52 38.92
195 49500 Erik Juel Team Solør M 40-44 04:52:53 38.92
196 64001 Emil Søbak Gundersen Team Solør M 20-24 04:52:58 38.91
197 70596 Bjørn Gundersen Team Solør M 45-49 04:53:07 38.89
198 49911 Stine Olsen Kirkevik Ottestad SK K 30-34 04:53:16 38.87
199 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:53:41 38.81
200 61161 Endre Brask Grønmyr Sportsklubben Rye M 30-34 04:53:43 38.81
200 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye M 45-49 04:53:43 38.81
200 64003 Tore Karl Saupstad Sportsklubben Rye M 50-54 04:53:43 38.81
203 49910 Morten Korslund Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:53:46 38.80
203 40682 Jo Ørnulf Aaslund Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:53:46 38.80
205 49429 Rune Evensen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:53:50 38.79
205 35199 Tore Hoffsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:53:50 38.79
205 64005 Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:53:50 38.79
205 34889 Johannes Skaug Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:53:50 38.79
205 35202 Geir Sveum Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:53:50 38.79
205 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:53:50 38.79
205 64007 Trond Østvoll Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:53:50 38.79
212 35376 Ulf Eng Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:53:59 38.77
212 35211 Tore Myrvold Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:53:59 38.77
214 64009 Egil Rognstad Team Solør M 45-49 04:54:08 38.75
214 64010 Håkon Skaraberget Team Solør M 25-29 04:54:08 38.75
216 70597 Halvdan Nymoen Team Solør M 45-49 04:54:25 38.72
217 36822 Bernt Kristian Øye Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:54:54 38.65
218 50096 Trond Rønningsveen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:55:00 38.64
218 64012 Tommy Aasmundsen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:55:00 38.64
220 64013 Robertas Urka Ulstein og Omegn SK M 30-34 04:55:01 38.64
221 64014 Tore Holaker Team Solør M 55-59 04:56:35 38.43
222 64015 Andreas Nilsen Team Solør M 30-34 04:56:57 38.39
222 52775 Endre Sævig Team Solør M 17-19 04:56:57 38.39
224 64016 Per Ivar Antonsen Team Solør M 45-49 04:57:12 38.35
224 64017 Jarle Kvamme Team Solør M 40-44 04:57:12 38.35
224 48903 Frode Thobru Team Solør M 35-39 04:57:12 38.35
227 42061 Øyvind Nitteberg Team Raumerrytter M 30-34 04:58:06 38.24
228 51856 Kjetil Engelstad Ringerike Brannvesen M 35-39 04:58:10 38.23
228 64019 Adrian Henriksen Sportsklubben Rye M 17-19 04:58:10 38.23
228 30548 Arild Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:58:10 38.23
228 64020 Sondre Kristiansen Sportsklubben Rye M 17-19 04:58:10 38.23
232 64021 Steinar Knutsen IF Frøy I M 40-44 04:58:13 38.22
233 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:58:22 38.20
234 64022 Andreas Helbæk Orkla CK M 17-19 04:58:57 38.13
234 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 40-44 04:58:57 38.13
236 41829 Rolv Terje Holstad Ulstein og Omegn SK M 60-64 04:59:10 38.10
237 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 50-54 04:59:16 38.09
238 64024 Per Falk Team Raumerrytter M 35-39 04:59:20 38.08
238 64025 Arne Frostad Team Raumerrytter M 45-49 04:59:20 38.08
238 49142 Mark Magi Team Raumerrytter M 45-49 04:59:20 38.08
241 64026 Bjørn Grønvold Brumunddal SK M 40-44 05:00:00 38
242 50551 Fredrik Hinsch Sportsklubben Rye M 17-19 05:00:01 37.99
242 64027 Audun Sørland Ringerike Brannvesen M 30-34 05:00:01 37.99
242 64028 Øivind Aabye Sportsklubben Rye M 17-19 05:00:01 37.99
245 64029 Leif Arne Brandal CK Nittedal M 50-54 05:00:14 37.97
245 64030 Morten Granseth Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:00:14 37.97
247 61190 Jonas Barlund Lillehammer CK M 17-19 05:00:25 37.94
247 64031 Niklas Norman FrognerVelo M 25-29 05:00:25 37.94
249 64032 Carl Henrik Graff FrognerVelo M 25-29 05:00:35 37.92
249 61193 Frode Willie Nilsen IL ROS Sykkel M 40-44 05:00:35 37.92
249 42682 Dagfinn Rognerud Lesja og Dovre SK M 40-44 05:00:35 37.92
252 64033 Håkon Hjelle Carlson Lillehammer CK M 17-19 05:00:42 37.91
252 64034 Didrik Dukefoss Lillehammer CK M 17-19 05:00:42 37.91
252 64035 Kjetil Mathiesen FrognerVelo M 40-44 05:00:42 37.91
255 64036 Trond Enoksen ROS M 35-39 05:00:51 37.89
256 50653 Ola Grini Brumunddal SK M 40-44 05:00:56 37.88
257 47764 Tore Øygard CK Nittedal M 40-44 05:01:06 37.86
258 64037 Knut Suleskard Oppdal SK M 35-39 05:01:12 37.84
259 49991 Knut Davidsen Eidsvoll SK M 40-44 05:01:19 37.83
260 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 17-19 05:01:37 37.79
260 64039 John Frode Solheim Oppdal SK M 45-49 05:01:37 37.79
262 64040 Lars Espen Kristiansen Team Moss CK M 35-39 05:01:56 37.75
263 64041 Knut Olav Malme Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:02:06 37.73
263 64042 Jørgen Nerhus Bull Ski & Kajakk M 35-39 05:02:06 37.73
263 64043 Didrik Smith Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:02:06 37.73
263 50612 Håvard Stokke Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:02:06 37.73
263 33404 Morten Østby Bull Ski & Kajakk M 30-34 05:02:06 37.73
263 37533 Fredrik Østby Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:02:06 37.73
263 54120 Jørgen Østby Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:02:06 37.73
270 64044 Jørgen Sandbakken Oslo Sportslager M 35-39 05:02:24 37.69
271 64045 Bjørn Erik Walle Team Bærum/Follo M 35-39 05:02:25 37.69
272 64046 Tor Marius Engen Gjallarhornet SK M 30-34 05:02:28 37.69
273 34920 David Carnes Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:02:30 37.68
274 50003 Bjørn Steinar Posaasen M 35-39 05:02:31 37.68
275 64047 Hans-Christian Francke Team Bærum/Follo M 45-49 05:02:40 37.66
275 64048 Torgeir Urdal Team Bærum/Follo M 45-49 05:02:40 37.66
277 64049 Kristoffer Erichsen Gjallarhornet SK M 30-34 05:02:41 37.66
277 40725 Terje Størset Oslo Sportslager M 35-39 05:02:41 37.66
279 40648 Olav Øverli Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:02:44 37.65
280 50093 Hans Kristian Skau CK Nittedal M 25-29 05:02:53 37.63
281 52434 Bjørn Edvardsen Eidsvoll SK M 45-49 05:02:54 37.63
281 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 35-39 05:02:54 37.63
281 46365 Monica Storhaug Eidsvoll SK K 30-34 05:02:54 37.63
284 64050 Knut Sande Team Ullensaker M 17-19 05:02:56 37.63
285 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 30-34 05:03:10 37.60
285 34849 Birger Lie Oppdal SK M 45-49 05:03:10 37.60
287 43433 Thore Berntsen Team Gudbrandsdalen M 50-54 05:03:14 37.59
288 47470 Ansgar Myhre CK Nittedal M 55-59 05:03:16 37.59
289 64051 Håkon Amb Team Wild Bunch M 40-44 05:03:19 37.58
289 64052 Kjell Arne Bergli G-Sport Nannestad M 17-19 05:03:19 37.58
289 49268 Pål Endresplass Sportsklubben Ceres M 35-39 05:03:19 37.58
289 64053 Lars Tore Ramsberg Team Wild Bunch M 35-39 05:03:19 37.58
293 48393 Baard Erik Haugen IF Frøy M 20-24 05:03:28 37.56
294 64054 Knut Bjørnar Pedersen Team Solør M 40-44 05:03:30 37.56
295 64055 Sebastian Johansen Bærum og Omegn CK M 17-19 05:03:33 37.55
295 36779 Erik Amit Nordlie Foreningen Frikransen M 25-29 05:03:33 37.55
297 64056 Lars Håvi Bull Ski & Kajakk M 30-34 05:03:36 37.54
297 64057 Håkon Isachsen Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:03:36 37.54
299 35223 Hans Nicolai Edbo Bull Ski & Kajakk M 35-39 05:03:40 37.54
299 41385 Martin Fleischer Bull Ski & Kajakk M 35-39 05:03:40 37.54
301 64058 Christian Harto Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:03:45 37.53
302 40633 Christopher Bull Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:03:57 37.50
302 37371 Peder Myhre Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:03:57 37.50
304 22286 Eyvind Adsem Team Maxit M 50-54 05:04:01 37.49
304 50287 Erik Berg Sportsklubben Ceres M 30-34 05:04:01 37.49
304 26215 Marton Digernes Team Maxit M 45-49 05:04:01 37.49
304 29375 Tom Harald Holta Team Maxit M 40-44 05:04:01 37.49
304 25026 Kjell Høie Team Maxit M 45-49 05:04:01 37.49
304 25957 Magne Iversen Team Maxit M 35-39 05:04:01 37.49
304 64059 Astrid Urenholdt Jakobsen Team Maxit K 20-24 05:04:01 37.49
304 80524 Trond W. Larsen Team Maxit M 40-44 05:04:01 37.49
304 30506 Ronny Tore Melsæter Halden CK M 35-39 05:04:01 37.49
304 30508 Per Helmer Olsen Halden CK M 45-49 05:04:01 37.49
304 27557 Per Ove Øglænd Team Maxit M 40-44 05:04:01 37.49
315 64060 Jan Ivar Johansen Bull Ski & Kajakk M 35-39 05:04:07 37.48
316 42735 Christin Becker IF Frøy K 45-49 05:04:16 37.46
316 64061 Tore Bjark IF Frøy M 45-49 05:04:16 37.46
316 40672 Terje Gomo IF Frøy I M 40-44 05:04:16 37.46
316 64062 Erik Gytrup IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 36820 Stine Sognnæs Hafnor IF Frøy K 30-34 05:04:16 37.46
316 70589 Kenneth Hansen IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 34463 Torfinn Haugen IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 47061 Anita Jansen IF Frøy K 40-44 05:04:16 37.46
316 64063 Ingar Jensen IF Frøy M 40-44 05:04:16 37.46
316 47096 Bjørn Erik Kleiven IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 61225 Robert Lille-Rødberget IF Frøy M 30-34 05:04:16 37.46
316 50109 Flemming Pettersen IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 64064 Terje Rabben IF Frøy M 50-54 05:04:16 37.46
316 41447 Bjørn Rosseland IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
316 42525 Stein Kjetil Rånes IF Frøy M 40-44 05:04:16 37.46
316 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy M 50-54 05:04:16 37.46
316 34984 Frode Stette IF Frøy M 45-49 05:04:16 37.46
316 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy I M 45-49 05:04:16 37.46
316 64065 Geir Inge Tullut IF Frøy M 40-44 05:04:16 37.46
316 36825 Geir Westgaard IF Frøy M 45-49 05:04:16 37.46
316 50900 Morten Wik IF Frøy M 35-39 05:04:16 37.46
337 64066 Eirik Efjestad Norway M 17-19 05:04:22 37.45
337 64067 Ståle Hedum Oslo Sportslager M 30-34 05:04:22 37.45
337 64068 Lars Kristian Istad Sportsklubben Rye M 17-19 05:04:22 37.45
337 64069 Roar Sager IF Frøy M 30-34 05:04:22 37.45
341 50709 Lars Andreas Løhren Adecco Hospitality M 40-44 05:04:24 37.45
342 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 50-54 05:04:25 37.44
343 64071 Espen Almlid PwC BIL M 30-34 05:04:28 37.44
343 64072 David Berntsen PricewaterhouseCoopers M 25-29 05:04:28 37.44
343 58070 Olav André Braaten PricewaterhouseCoopers M 30-34 05:04:28 37.44
343 41469 Vidar Buksrud PwC BIL M 40-44 05:04:28 37.44
343 64074 Frode Danielsen PwC BIL M 40-44 05:04:28 37.44
343 50590 Frode Eidsmo Sportsklubben Rye M 50-54 05:04:28 37.44
343 47548 Anders Ellefsen Bærum og Omegn CK M 30-34 05:04:28 37.44
343 40716 Knut Grotli PricewaterhouseCoopers M 40-44 05:04:28 37.44
343 50582 Henning Haugerud Follo SK M 40-44 05:04:28 37.44
343 34622 Jens Haugland Sportsklubben Rye M 25-29 05:04:28 37.44
343 49666 Svein Olav Høyen PwC BIL M 40-44 05:04:28 37.44
343 34428 Tor Harald Johansen PricewaterhouseCoopers M 30-34 05:04:28 37.44
343 36411 Tore Karlsen PwC BIL M 35-39 05:04:28 37.44
343 64075 Sondre Nilsen Norway M 17-19 05:04:28 37.44
343 51585 Petter Thoresen PricewaterhouseCoopers M 25-29 05:04:28 37.44
343 47059 Tommy Torgersen PwC BIL M 35-39 05:04:28 37.44
359 47256 Joachim De Fine Team Anton Sport M 25-29 05:04:34 37.43
359 64077 Stephan Von Der Lippe Team Anton Sport M 30-34 05:04:34 37.43
361 64078 Pål Syversen Nes Sp.Kl. - Sykkel M 25-29 05:04:37 37.42
362 61242 Børge Joakim Rønning CK Nittedal M 30-34 05:04:44 37.40
362 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 45-49 05:04:44 37.40
362 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 40-44 05:04:44 37.40
365 31005 Rolf Almås Sogn CK M 60-64 05:04:50 37.39
366 64079 Jon Elstad Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:05:03 37.37
367 35072 Jahn Otto Snortheim Team Ullensaker M 40-44 05:05:32 37.31
367 64080 Ronny Warming Team Ullensaker M 40-44 05:05:32 37.31
369 44625 Torbjørn Bekkeli Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:05:39 37.29
370 36886 Jan Olav Grundvig Team Icom M 30-34 05:06:14 37.22
370 64081 Ronny Molteberg Halden CK M 40-44 05:06:14 37.22
370 50130 Morten Stomperud Bærum og Omegn CK M 40-44 05:06:14 37.22
370 64082 Frode Stomperud Team Icom M 40-44 05:06:14 37.22
370 50725 Steinar Vik Halden CK M 40-44 05:06:14 37.22
375 41775 Jan Helge Djupvik Ulstein og Omegn SK M 50-54 05:06:31 37.19
376 47080 Rune Natås Sportsklubben Rye M 50-54 05:06:39 37.17
377 64083 Espen Bjaarstad Aon Grieg AS M 40-44 05:06:49 37.15
378 50124 Halvar Haugland SpareBank 1 Livsforsikring M 35-39 05:06:54 37.14
379 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:07:00 37.13
380 34935 Ole Morten Thorsvik Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:07:04 37.12
381 64085 Terje Lundby Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 05:07:06 37.12
381 108121 Bjørnar Berntsson Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 05:07:06 37.12
383 43977 Roger Larsson IF Frøy M 60-64 05:07:13 37.10
384 64087 Torbjørn Auflem Lillehammer CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 50138 Erik Barlund Lillehammer CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 64088 Stein Boye Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 64089 Erik Børsum Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 64090 Øystein Dagestad Asker CK M 50-54 05:07:15 37.10
384 64091 Bjørn Fjeldstad Siena Consulting AS M 55-59 05:07:15 37.10
384 51768 Thomas Fladby FrognerVelo M 25-29 05:07:15 37.10
384 48843 Atle Furuseth Dal IL M 40-44 05:07:15 37.10
384 32082 Ivar Hansen Fevik og Omegn CC M 25-29 05:07:15 37.10
384 67655 Øyvind Hansen Fevik og Omegn CC M 30-34 05:07:15 37.10
384 49568 Anders Henni Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 50939 Ronny Hovland Eidsvoll SK M 40-44 05:07:15 37.10
384 64092 Jens Kristian Jensen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:07:15 37.10
384 64093 Dag Otter Johansen Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 64094 Erik Johnsen Asker CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 50095 Anne-Lise Katle Asker CK K 40-44 05:07:15 37.10
384 64095 Harald Kolsrud Asker CK M 60-64 05:07:15 37.10
384 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-54 05:07:15 37.10
384 64096 Hanne Krogstad Oslofjord Triatlonklubb K 25-29 05:07:15 37.10
384 64097 Robert Leine Asker CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 28704 Stian Mjåsund Fevik og Omegn CC M 30-34 05:07:15 37.10
384 37599 Tom Nielsen Asker CK M 50-54 05:07:15 37.10
384 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 61262 Geir Nordeng Asker CK M 55-59 05:07:15 37.10
384 136650 Bjørn Nordhagen CK Nittedal M 55-59 05:07:15 37.10
384 36846 Frode Karstein Novik Fevik og Omegn CC M 25-29 05:07:15 37.10
384 64098 Ronald Sivertsen Asker CK M 50-54 05:07:15 37.10
384 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 30-34 05:07:15 37.10
384 64100 Frank Skapalen Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 36658 Knut Olav Soleim Norway M 40-44 05:07:15 37.10
384 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 40-44 05:07:15 37.10
384 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 05:07:15 37.10
384 44998 Tom Sørensen Asker CK M 50-54 05:07:15 37.10
384 48827 Kurt Thomassen Asker CK M 45-49 05:07:15 37.10
384 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Norway M 35-39 05:07:15 37.10
419 64104 Henrik Holum Sirius IT M 25-29 05:07:25 37.08
419 64105 Martin Jarrett Computas BIL M 25-29 05:07:25 37.08
419 64106 Knut Arne Johannessen Furumo spinningsenter M 35-39 05:07:25 37.08
419 64107 Jan Børge Loe Furumo spinningsenter M 30-34 05:07:25 37.08
419 70598 Espen Solberg Team Karin M 25-29 05:07:25 37.08
424 49683 Torkjell Arntzen Team Bjørn Myhre Sport M 45-49 05:07:29 37.07
424 39544 Pål Bakke Team Bjørn Myhre Sport M 50-54 05:07:29 37.07
424 64108 Tore Bergan Team Bjørn Myhre Sport M 45-49 05:07:29 37.07
424 30562 Tom Bergene Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 36804 Ivar Bjaadal Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 64109 Alain Britt-Côté Team Bjørn Myhre Sport M 30-34 05:07:29 37.07
424 49523 Pål Marius Christiansen Team Bjørn Myhre Sport M 30-34 05:07:29 37.07
424 64110 Vegard Ebbestad Team Bjørn Myhre Sport M 40-44 05:07:29 37.07
424 64111 Anders Grønli Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 64112 Morten Hjalland Team Bjørn Myhre Sport M 40-44 05:07:29 37.07
424 49480 Hans Petter Kiese Team Bjørn Myhre Sport M 40-44 05:07:29 37.07
424 64113 Odd Inge Knutsen Team Bjørn Myhre Sport M 45-49 05:07:29 37.07
424 35013 Rune Stubberud Larsen Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 36399 Sveinung Lund Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 38107 Torgeir Løge Team Bjørn Myhre Sport M 30-34 05:07:29 37.07
424 52209 Kjetil Moen Team Bjørn Myhre Sport M 40-44 05:07:29 37.07
424 64114 Arne Myklemyr Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 41498 Henning Nitschke Team Bjørn Myhre Sport M 45-49 05:07:29 37.07
424 36401 Jørn Vidar Nygård Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 64115 Geir Ove Næss Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 49180 Arild Riise Pedersen Team Bjørn Myhre Sport M 30-34 05:07:29 37.07
424 64116 Håkon Skjønberg Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 44718 Vidar Stenbek Team Bjørn Myhre Sport M 45-49 05:07:29 37.07
424 122428 Jørgen Sørensen Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
424 48370 Nicholas Thomson Team Bjørn Myhre Sport M 30-34 05:07:29 37.07
424 64117 Rolf Erling Østensen Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:07:29 37.07
450 41619 Jon Laake CK Nittedal M 55-59 05:08:02 37.00
451 80238 Per Ole Evjen Smaalenene SK M 55-59 05:08:10 36.99
451 64119 Kenneth Solberg Hanski Norway M 35-39 05:08:10 36.99
451 64120 Steinar Fahle Karlsen Brumunddal SK M 45-49 05:08:10 36.99
451 64121 Kjetil Svensson Sportsklubben Rye M 25-29 05:08:10 36.99
455 64122 Bernhard Gjerpe Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:08:15 36.98
456 64123 Jan Erlend Andersen Orkla CK M 30-34 05:08:16 36.98
456 48319 Trond Egil Egebakken Team Sekken M 35-39 05:08:16 36.98
456 64124 Kjartan Medle Team Sekken M 30-34 05:08:16 36.98
456 48737 Ulf-Gunnar Mikalsen Team Sekken M 40-44 05:08:16 36.98
456 36474 Odd Magne Ruud Team Sekken M 40-44 05:08:16 36.98
456 50767 Tomas Stangeland Team Sekken M 35-39 05:08:16 36.98
456 34835 Oddvar Sæther Team Sekken M 35-39 05:08:16 36.98
463 41725 Finn Andersen Smaalenene SK M 40-44 05:08:18 36.97
463 30109 Vegard Bentzen Sportsklubben Rye M 30-34 05:08:18 36.97
463 61291 Stian Gjone Sportsklubben Rye M 35-39 05:08:18 36.97
463 64125 Harald Indrebø Sportsklubben Rye M 45-49 05:08:18 36.97
463 50231 Morten Jørgensen Smaalenene SK M 40-44 05:08:18 36.97
463 64126 Herman Ottesen Follo SK M 17-19 05:08:18 36.97
463 64127 Axel William Patricksson Follo SK M 17-19 05:08:18 36.97
463 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye M 40-44 05:08:18 36.97
463 64128 Bjørn Roar Stenhaug Norsk Tipping BIL M 45-49 05:08:18 36.97
463 64129 Kjetil Åbø Land CK M 35-39 05:08:18 36.97
473 47506 Sissel Merete Barhaugen Asker CK K 45-49 05:08:21 36.97
474 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 35-39 05:08:23 36.96
475 64132 Rune Høiås Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 05:08:33 36.94
476 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 60-64 05:08:35 36.94
476 64133 Andreas With Dahle Sportsklubben Rye M 30-34 05:08:35 36.94
476 64134 Christopher Jonassen Sportsklubben Rye M 20-24 05:08:35 36.94
476 61303 Siri Sjetne Lund Sportsklubben Rye K 30-34 05:08:35 36.94
480 64135 Ketil S. Strand Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:08:36 36.94
481 70587 Jørgen Larsen Gjallarhornet SK M 35-39 05:08:39 36.93
481 33599 Ståle Murud Romeriksåsen SK M 40-44 05:08:39 36.93
481 64136 Trym Rostad Team Seven Eleven M 17-19 05:08:39 36.93
484 64137 Joachim Bernhardsen Norway M 20-24 05:08:46 36.92
484 64138 Anders H. Holte Ringerike Brannvesen M 45-49 05:08:46 36.92
484 64139 Endre Jonassen Norway M 20-24 05:08:46 36.92
484 64140 Lasse Skudal Moss CK M 45-49 05:08:46 36.92
484 64141 Steffen Strøm Norway M 20-24 05:08:46 36.92
484 64142 Rolf W. Aarflot Ringerike Brannvesen M 40-44 05:08:46 36.92
490 47793 Geir Velta Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:08:47 36.91
491 33114 Thomas Hansen Schering-Plough AS M 35-39 05:08:53 36.90
491 61312 Rolf Hustvedt Schering-Plough AS M 40-44 05:08:53 36.90
491 49575 Steinar Sørlien Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:08:53 36.90
494 64143 Thor Kristian Halseth Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:09:19 36.85
495 64144 Andreas Grimstvedt Team Tøff i Trynet M 17-19 05:09:24 36.84
496 64145 Håkon Lodding Team Tøff i Trynet M 17-19 05:09:29 36.83
496 64146 Håkon Sælen Team Lactic Acid M 17-19 05:09:29 36.83
498 64147 Åsmund Treu Røe Team Lactic Acid M 17-19 05:09:34 36.82
499 80390 Mats Engedal Bostad Team Tøff i Trynet M 17-19 05:09:38 36.81
499 80230 Eirik Austgulen Fosnæs Team Lactic Acid M 17-19 05:09:38 36.81
499 64150 Lars Jørgen Gundersen Team Tøff i Trynet M 17-19 05:09:38 36.81
499 64151 Syver Gåsbakk Team Tøff i Trynet M 17-19 05:09:38 36.81
503 34619 Inge Olsen Brumunddal SK M 45-49 05:09:43 36.80
504 49458 Geir Olav Halset CK Nittedal M 45-49 05:10:12 36.75
505 64152 Pål Røine Asker CK M 50-54 05:10:36 36.70
506 64153 Rune Byrløkken Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:10:41 36.69
506 80177 Joakim Mandt Larsen Oslo Sportslager M 20-24 05:10:41 36.69
508 122275 Bjørn Johansen Team Avancia M 55-59 05:10:46 36.68
509 64155 Christoffer Gaaserud Vang Skiløperforening - Sykkel M 25-29 05:10:47 36.68
509 52408 Rune Nyhus Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:10:47 36.68
511 49658 Lars Christian Heier Sportsklubben Rye M 45-49 05:10:50 36.67
512 41488 Sam Drage Team Bærum/Follo M 65-69 05:10:57 36.66
513 47213 Jarle Dreierstad Kondis M 50-54 05:11:00 36.65
514 50602 Jørgen Ruud FrognerVelo M 25-29 05:11:03 36.65
515 64157 Magnus Brannsten Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:11:12 36.63
516 24116 Jarle Pollestad Team Maxit M 45-49 05:11:13 36.63
517 64158 Roger Bjørneseth Team Solør M 45-49 05:11:27 36.60
518 36727 Sivert Angel Team Angel M 35-39 05:11:37 36.58
518 131701 Stein Danielsen Team Angel M 30-34 05:11:37 36.58
518 47761 Trygve Norum Team Angel M 45-49 05:11:37 36.58
521 49972 Thomas Rognø Trosten Sportsklubben Ceres M 20-24 05:11:38 36.58
522 64159 Johannes Hov Høydal Team Tøff i Trynet M 17-19 05:11:40 36.57
523 51600 Arild Kristiansen Brumunddal SK M 45-49 05:11:57 36.54
523 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 45-49 05:11:57 36.54
523 40966 Håvard Stubbom Brumunddal SK M 30-34 05:11:57 36.54
526 36506 Bjørn Ruud Ottestad SK M 45-49 05:12:01 36.53
526 50712 Ivar Øien Team Angel M 40-44 05:12:01 36.53
528 50688 Morten Omland Team Angel M 35-39 05:12:23 36.49
529 64160 Christian Cook Gjallarhornet SK M 35-39 05:12:30 36.48
530 64161 Kjell Brodal Brumunddal SK M 55-59 05:12:31 36.47
530 40643 Torstein Storsve Brumunddal SK M 45-49 05:12:31 36.47
532 23764 Ivar Askeli Team ATEA M 45-49 05:12:39 36.46
532 64162 Vidar Berg-Ingebrigtsen Team ATEA M 40-44 05:12:39 36.46
532 47689 Vidar Birkelund Team ATEA M 50-54 05:12:39 36.46
532 47908 Steinar Christensen Team ATEA M 50-54 05:12:39 36.46
532 42814 Johan Claesson Team ATEA M 30-34 05:12:39 36.46
532 64163 André Fiskarstrand Team ATEA M 30-34 05:12:39 36.46
532 42815 Dag Fodstad Team ATEA M 45-49 05:12:39 36.46
532 64164 Ole-Johan Garli Team ATEA M 50-54 05:12:39 36.46
532 54150 Ørjan Hammersland Team ATEA M 30-34 05:12:39 36.46
532 64165 Thomas Heum Jacobsen Team ATEA M 35-39 05:12:39 36.46
532 43361 Rune Kronberget Team Asker/Ullevål M 40-44 05:12:39 36.46
532 42820 Ole Kristian Lona Team ATEA M 40-44 05:12:39 36.46
532 64166 Hans-Ingar Løvstad Team ATEA M 35-39 05:12:39 36.46
532 35903 Pål Kristian Rande Team ATEA M 25-29 05:12:39 36.46
532 58134 Børge Rovik Team ATEA M 35-39 05:12:39 36.46
532 42822 Øyvind Rusten Team ATEA M 35-39 05:12:39 36.46
532 64167 Jan Helge Rød Team ATEA M 40-44 05:12:39 36.46
532 64168 Chris Sørum Team ATEA M 25-29 05:12:39 36.46
532 42825 Ken Morten Thorsen Team ATEA M 25-29 05:12:39 36.46
532 47839 Per Morten Torvildsen Team ATEA M 45-49 05:12:39 36.46
532 54090 Mattias Øvreeide Team ATEA M 40-44 05:12:39 36.46
553 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 70-74 05:12:48 36.44
554 64170 Andreas Aalberg Huse Team Lactic Acid M 17-19 05:12:50 36.44
555 64171 Sigurd Torgersrud Norsk Tipping BIL M 50-54 05:13:05 36.41
556 64172 Trond Dyrnes Team Solør M 35-39 05:13:09 36.40
556 49663 Roger Lund Team Solør M 45-49 05:13:09 36.40
558 71416 Knut Andersen J/H Sykkel M 55-59 05:13:29 36.36
558 64173 Vegard Joten Andersen J/H Sykkel M 17-19 05:13:29 36.36
558 64174 Kristian Joten Andersen J/H Sykkel M 17-19 05:13:29 36.36
558 64175 Øivind Enger Andersen J/H Sykkel M 50-54 05:13:29 36.36
558 49426 Kjetil Berntzen J/H Sykkel M 17-19 05:13:29 36.36
558 48261 Martin Dahling J/H Sykkel M 40-44 05:13:29 36.36
558 64176 Ola Harviken J/H Sykkel M 17-19 05:13:29 36.36
558 50070 Håvard Hauge J/H Sykkel M 35-39 05:13:29 36.36
558 42564 Tom Kristiansen J/H Sykkel M 50-54 05:13:29 36.36
558 64177 Jørn Lindberget J/H Sykkel M 45-49 05:13:29 36.36
558 47272 Lise Magnussen J/H Sykkel K 40-44 05:13:29 36.36
558 64178 Thomas Meinich J/H Sykkel M 50-54 05:13:29 36.36
558 64179 Arne Nedkvitne J/H Sykkel M 45-49 05:13:29 36.36
558 64180 Bente Bolstad Nergård J/H Sykkel K 45-49 05:13:29 36.36
558 64181 Lene Nylund J/H Sykkel K 20-24 05:13:29 36.36
558 50075 Stian Ringstad J/H Sykkel M 30-34 05:13:29 36.36
558 30437 Thomas Rønningen J/H Sykkel M 25-29 05:13:29 36.36
558 46922 Olav Skjæret J/H Sykkel M 40-44 05:13:29 36.36
576 80203 Svein Åke Arntzen Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:13:46 36.33
577 42404 Mogens Iuel Gjallarhornet SK M 40-44 05:13:55 36.31
578 64183 Øystein Westermann Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:14:00 36.30
579 64184 Stig Henning Larsen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:14:05 36.29
580 64185 Hans Magnus Bjørkeng Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:14:06 36.29
580 64186 Ole Staff Skanska BIL M 40-44 05:14:06 36.29
582 64187 Kristoffer Askautrud Team Moss CK M 30-34 05:14:40 36.22
583 35137 Asgeir Ulland Lågen CK M 40-44 05:15:10 36.17
584 64188 Øyvind Tomter Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:15:49 36.09
585 50976 Audun Landsverk Follo SK M 30-34 05:15:59 36.07
586 64189 Magnus Enger Team Anton Sport M 25-29 05:16:06 36.06
586 80296 John Øyvind Hauge Team Anton Sport M 25-29 05:16:06 36.06
586 64191 Helge Knutzen Team Anton Sport M 40-44 05:16:06 36.06
589 64192 Eyvind Alnæs Glåmdal SK M 55-59 05:16:13 36.05
590 64193 Sven Arild Bilben Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:16:20 36.03
591 64194 Olav Haugen Team Anton Sport M 30-34 05:16:30 36.01
591 64195 Ole Kristian Ramsberg Brumunddal SK M 45-49 05:16:30 36.01
593 64196 Idar Myklebost Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:16:38 36.00
594 36916 Paul André Ruud Team RS M 25-29 05:16:39 36.00
595 50710 Peder Enger Sportsklubben Rye M 30-34 05:16:40 36
596 64197 Øyvind Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:16:41 35.99
597 61368 Jon Terje Holtan Holtan Turn & Tøysko M 40-44 05:16:43 35.99
598 61369 Stian Finstad Vang Skiløperforening - Sykkel M 30-34 05:17:20 35.92
599 49941 Thomas Dirix Netherlands M 35-39 05:17:30 35.90
600 36883 Arnor Bødtker Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
600 64198 Kåre Roy Dahl Nesodden SK M 45-49 05:17:32 35.90
600 48481 Jon Borge Finset Nesodden SK M 35-39 05:17:32 35.90
600 48686 Geir Forsberg Nesodden SK M 50-54 05:17:32 35.90
600 64199 Henrik Christian Gjervan Nesodden SK M 30-34 05:17:32 35.90
600 34792 Thomas Henriksen Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
600 50061 Lars Robert Kristiansen Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
600 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
600 50195 Fredrik Meltzer Nesodden SK M 45-49 05:17:32 35.90
600 64200 Per Minge Nesodden SK M 55-59 05:17:32 35.90
600 64201 Jon Rinde Nesodden SK M 55-59 05:17:32 35.90
600 64202 Arvid Rishovd Nesodden SK M 50-54 05:17:32 35.90
600 49986 Terje Trym Rustad Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
600 50312 Bård Skar Nesodden SK M 50-54 05:17:32 35.90
600 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 40-44 05:17:32 35.90
615 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:17:33 35.89
615 64205 Håkon Sæhlie Vang Skiløperforening - Sykkel M 25-29 05:17:33 35.89
617 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 55-59 05:17:35 35.89
618 64206 Øyvind Olav Dahl Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:17:47 35.87
618 47493 Stein Killi Brøttum IL sykkel M 40-44 05:17:47 35.87
618 64207 Erik Røe Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:17:47 35.87
621 64208 Ivan Ruud Team RS M 20-24 05:17:54 35.86
621 64209 Sindre Ødemark Team RS M 20-24 05:17:54 35.86
623 61382 Marius Rosenberg Amundsen Sportsklubben Rye M 25-29 05:18:56 35.74
623 64210 Håkon Haarr Norway M 45-49 05:18:56 35.74
623 129205 Atle Johansen Team Wild Bunch M 40-44 05:18:56 35.74
623 64211 Arild Myrholt Bilpost M 45-49 05:18:56 35.74
623 64212 Arnt Sønstevold Gausdal Skilag M 50-54 05:18:56 35.74
623 64213 Roy Tangen Team Wild Bunch M 40-44 05:18:56 35.74
623 49674 Håkon Wibstad Høegh Sport M 45-49 05:18:56 35.74
623 44751 Roger Øverengen Kloppa Off Road Klubb M 40-44 05:18:56 35.74
631 64214 Ingunn Finstuen Land CK K 45-49 05:18:58 35.74
632 44867 Rolv Odde Team Gudbrandsdalen M 55-59 05:19:04 35.72
633 64216 Martin Berge Brøttum IL Sykkel M 30-34 05:19:38 35.66
633 50022 Eirik Fløtlien Brøttum IL Sykkel M 17-19 05:19:38 35.66
633 70590 Roar Martinsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:19:38 35.66
633 64217 Mats Nordhagen Brøttum IL Sykkel M 17-19 05:19:38 35.66
637 64218 Jonathan Abrahams Australian Association (Norway) M 40-44 05:19:54 35.63
638 26505 Nils-Magne Kvammen Team ATEA M 45-49 05:20:11 35.60
639 49441 Terje Ullereng Ahlsell M 40-44 05:20:19 35.58
640 64220 Anders Jakobsen Team Gudbrandsdalen M 35-39 05:20:30 35.56
640 64221 Lars Romsaas Team Gudbrandsdalen M 35-39 05:20:30 35.56
642 50204 Rune Bjørn Amundsen Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:20:48 35.53
643 64222 Mathias Berg Lactic Acid M 17-19 05:21:15 35.48
644 64223 Vetle Johansen Team Tøff i Tryne M 17-19 05:21:21 35.47
644 67017 Geir Nygård Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:21:21 35.47
646 122182 Øystein Andersen Cowi BIL Fredrikstad M 55-59 05:21:28 35.46
647 50768 Andreas Selvik Team Gudbrandsdalen M 30-34 05:21:33 35.45
648 64224 Arnfinn Bøe Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:21:51 35.42
648 64225 Jan Killi Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:21:51 35.42
650 29833 Tormod Bjørsvik Team ATEA M 45-49 05:22:31 35.34
650 44034 Kristian Fjellhaug Sportsklubben Rye M 35-39 05:22:31 35.34
650 36569 Espen Renshusløkken Sportsklubben Rye M 35-39 05:22:31 35.34
653 64226 Svein Altenborn Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:22:36 35.33
653 45731 Bjørn Aune Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:22:36 35.33
655 64227 Tom Atle Bordevik Norway M 35-39 05:22:45 35.32
655 64228 Bernt Rognlien Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:22:45 35.32
657 49737 Torbjørn Dahl CK Nittedal M 40-44 05:22:54 35.30
657 64229 Joar Fystro Lillehammer CK M 17-19 05:22:54 35.30
659 64230 Kjetil Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:22:56 35.30
660 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL - Sykkel M 50-54 05:23:02 35.29
661 64232 Halvor Dehli Brøttum IL sykkel M 45-49 05:23:17 35.26
661 64233 Asgeir Fløtlien Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:23:17 35.26
661 64234 Ole Cristian Lunna Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:23:17 35.26
661 50238 Torgeir Skjeldnes Brøttum IL Sykkel M 17-19 05:23:17 35.26
661 47068 Kåre Dehlie Thorstad Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:23:17 35.26
661 64235 Rune Strand Ødegård Brøttum IL Sykkel M 50-54 05:23:17 35.26
667 42796 Kai Enger Sportsklubben Rye M 40-44 05:23:21 35.25
667 64236 Jørn Jonassen Follo SK M 50-54 05:23:21 35.25
667 64237 Morten Ottesen Follo SK M 40-44 05:23:21 35.25
670 61411 Geir Paulsen Nesodden SK M 40-44 05:23:28 35.24
671 35055 Kjell Arne Kroken Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:23:30 35.23
672 50692 Trond Iversen Norway M 40-44 05:23:54 35.19
673 64238 Sindre Benestad Team Lactic Acid M 17-19 05:23:56 35.19
673 64239 Fredrik Døhl Team Lactic Acid M 17-19 05:23:56 35.19
673 52512 Harald Pettersen Bærum og Omegn CK M 35-39 05:23:56 35.19
673 47983 Thomas Ruud Bærum og Omegn CK M 40-44 05:23:56 35.19
677 22483 Gaute Risnes J/H Sykkel M 40-44 05:24:03 35.17
678 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 05:24:06 35.17
679 64240 Hans-Jørgen Breder Foreningen Frikransen M 55-59 05:24:12 35.16
680 64241 Frank Thobru Team Solør M 40-44 05:24:24 35.14
681 49749 Ulf Iversen Lillehammer sykehus BIL M 55-59 05:24:42 35.10
682 64242 Roar Øverby Lillehammer Skiklub M 55-59 05:25:30 35.02
683 37213 Erich Keller IKOMM BIL. M 30-34 05:25:41 35.00
684 51008 Morten Bye Moss CK M 45-49 05:25:46 34.99
685 64243 Kjell Amundsen Lyshaug Horten og Omegns CK M 40-44 05:25:59 34.97
685 64244 Arne Markussen Aftenposten M 40-44 05:25:59 34.97
687 64245 Vegard Ølstørn Norway M 30-34 05:26:00 34.96
688 58697 Bjørn Håkonsen Furumo spinningsenter M 40-44 05:26:05 34.96
688 44957 Terje Kjølstad Furumo spinningsenter M 45-49 05:26:05 34.96
690 49240 Odd-Eirik Olsen Asker CK M 35-39 05:27:20 34.82
691 64247 Morten Roska Lørenskog CK M 17-19 05:27:23 34.82
692 64248 Rune Urrang Hannestad Aftenposten M 45-49 05:27:36 34.79
692 64249 Grzegorz Skorski Aftenposten M 50-54 05:27:36 34.79
694 64250 Thor Werner Kristiansen AF Gruppen/Lågen CK M 35-39 05:27:44 34.78
695 64251 Erik Børresen Horten og Omegns CK M 50-54 05:27:53 34.76
696 64252 Olav Kjøs Ottestad SK M 50-54 05:28:46 34.67
697 64253 Torjus Fongaard Oslo SSL M 17-19 05:28:52 34.66
698 64254 Ole A. Frivik Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:28:58 34.65
698 64255 Øistein Dinar Hansen TEAM MONTEBELLO M 30-34 05:28:58 34.65
698 61430 Henning Kopperud Sportsklubben Rye M 30-34 05:28:58 34.65
698 64256 Lars Krogdahl Kløfta IL Sykkel M 30-34 05:28:58 34.65
698 64257 Pål E. Mørck Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:28:58 34.65
703 64258 Øystein Berg Norway M 35-39 05:29:06 34.63
703 64259 Lennart Dønnum Norway M 40-44 05:29:06 34.63
705 64260 Anders Berg Stensrud CK ValdresEkspressen M 17-19 05:29:19 34.61
706 64261 Per-Tore Storbråten Rauma SK M 35-39 05:29:23 34.61
706 64262 Sveinung Talberg Rauma SK M 40-44 05:29:23 34.61
708 64263 Trond Flisen Ahlsell M 55-59 05:29:36 34.58
708 42881 Sidsel Nyland AHUS BIL K 40-44 05:29:36 34.58
708 61439 Glenn Rimmereide Ahlsell M 45-49 05:29:36 34.58
708 64264 Håvard Ølstørn Norway M 35-39 05:29:36 34.58
712 64265 Håkon Hjelstuen Lyn Ski M 17-19 05:29:40 34.58
713 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland politi IL M 40-44 05:29:46 34.56
713 64267 Ian Ditlefsen Vestoppland politi IL M 40-44 05:29:46 34.56
713 64268 Kieran Dunn Australia M 25-29 05:29:46 34.56
713 64269 Torgrim Elvstedt Vestoppland politi IL M 45-49 05:29:46 34.56
713 64270 Roy Arne Granum Vestoppland politi IL M 40-44 05:29:46 34.56
713 64271 Michael Grigg Australia M 25-29 05:29:46 34.56
713 64272 Kristen Hagen Vestoppland politi IL M 35-39 05:29:46 34.56
713 35742 Terje Nilsen Norway M 45-49 05:29:46 34.56
713 64273 Jan Erik Simenstad Vestoppland politi IL M 45-49 05:29:46 34.56
713 64274 Andreas Thorsen Lørenskog CK M 17-19 05:29:46 34.56
713 49780 Tore Aaslund Vestoppland politi IL M 40-44 05:29:46 34.56
724 22409 Frode Refsnes Kjerringryttarane M 30-34 05:29:49 34.56
724 64275 Fredrik Schwencke Lyn ski M 17-19 05:29:49 34.56
726 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 45-49 05:29:50 34.56
727 64276 Christian Olsen Nordby Team Vintersport M 17-19 05:29:54 34.55
727 64277 Mathias Undheim Vestgård Team Vintersport M 17-19 05:29:54 34.55
729 64278 Solveig Holmen Ottestad SK K 40-44 05:30:06 34.53
729 64279 Oddgeir Løsnesløkken Ottestad SK M 40-44 05:30:06 34.53
729 64280 Wenche Løvsletten Ottestad SK K 30-34 05:30:06 34.53
729 64281 Dag Schartum-Hansen Ottestad SK M 55-59 05:30:06 34.53
733 49256 Bjørn Karsten Olsen Sportsklubben Rye M 55-59 05:30:24 34.50
734 64282 Kåre Flåten Rauma SK M 45-49 05:30:35 34.48
735 70601 Henrik Evensen Bjerke IL Ski M 15 05:30:45 34.46
735 64283 Bengt Jarl Holst Lier Bedriftsidrettslag M 40-44 05:30:45 34.46
735 64284 Eivind Stenhammer Team Vintersport Romerike M 17-19 05:30:45 34.46
738 61461 Ola Skatvedt Team Vintersport M 17-19 05:30:59 34.44
738 50384 Erik Aasen Kirsebærstien Sykkelklubb M 40-44 05:30:59 34.44
740 64285 Eivind Nåvik Norway M 45-49 05:31:02 34.43
741 64287 Håkon Andersen Bama Gruppen AS M 30-34 05:31:12 34.42
741 64286 Lasse Andersen Sagene IF - Sykkel M 35-39 05:31:12 34.42
741 64288 Andreas Ebbesen Bama Gruppen AS M 20-24 05:31:12 34.42
741 64289 Kim Olsen Bama Gruppen AS M 20-24 05:31:12 34.42
745 64290 Håvard Rafaelsen Bama Gruppen AS M 35-39 05:31:21 34.40
746 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 35-39 05:31:26 34.39
747 122298 Terje Johansen Team Bærum/Follo M 45-49 05:31:37 34.37
748 64292 Sverre Simonsen Aon Grieg AS M 35-39 05:31:41 34.37
749 50647 Kristian Loraas Foreningen Frikransen M 20-24 05:32:08 34.32
749 64294 Thomas Oberhofer Bærum og Omegn CK M 55-59 05:32:08 34.32
751 64295 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:32:14 34.31
751 64296 Jan Tore Halseth Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:32:14 34.31
753 40791 Henning Evensen Bjerke IL Ski M 40-44 05:32:26 34.29
753 52100 Terje Korsmo Team Vintersport M 40-44 05:32:26 34.29
753 37614 Stig Morten Stenset Team vintersport Romerike M 50-54 05:32:26 34.29
753 49125 Torgeir Vognild Bjerke IL Ski M 40-44 05:32:26 34.29
757 34430 Jon Petter Dahli Moss CK M 50-54 05:32:28 34.28
757 36783 Jens Grøtheim Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:32:28 34.28
757 64298 Karl Henrik Lilleheier Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:32:28 34.28
757 64299 Carsten Mogensen Soon CK M 40-44 05:32:28 34.28
757 64300 Kent Siggerud Soon CK M 40-44 05:32:28 34.28
757 64301 Knut Arne Siljuberg Soon CK M 30-34 05:32:28 34.28
757 70602 Erik Strand Spydeberg Gewa Sport M 45-49 05:32:28 34.28
757 64302 Atle Stubberud Soon CK M 35-39 05:32:28 34.28
757 64303 Tormod Sunnvoll Soon CK M 45-49 05:32:28 34.28
757 64304 Anders Trømborg Soon CK M 35-39 05:32:28 34.28
757 64305 Lars Erik Ulvestad Soon CK M 40-44 05:32:28 34.28
757 64306 Arild Vegstø Soon CK M 35-39 05:32:28 34.28
757 64307 Erlend Værdal Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:32:28 34.28
770 50654 Anders Brynestad Norway M 25-29 05:32:36 34.27
770 64308 Inge Brynestad Norway M 30-34 05:32:36 34.27
772 41579 Odd Gisle Blikås Molde CK M 60-64 05:32:37 34.27
772 64309 Jakob Haarr Jølstad Norway M 17-19 05:32:37 34.27
772 51716 Sverre Skjelbostad Rauma SK M 55-59 05:32:37 34.27
775 151533 Bjørn Erik Olsen Soon CK M 40-44 05:32:44 34.26
776 64310 Frode Framnes Land CK M 50-54 05:32:52 34.24
777 64311 Ragnhild Andresen Team Foss Sport K 30-34 05:32:56 34.24
777 51030 Tine Skogli Pedersen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 05:32:56 34.24
777 64312 Charles Ulriksen Team Bærum/Follo M 45-49 05:32:56 34.24
780 49021 Jon-Erik Hammer Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:32:58 34.23
781 61490 Olav Heggard Romeriksåsen SK M 35-39 05:33:03 34.22
782 64313 Erland Arctander Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64314 Harald J. Bakke Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64315 Håkon Bekkedal Team Foss Sport M 20-24 05:33:08 34.22
782 64316 Bård Bjerkeland Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64317 Lasse Bråten Team Foss Sport M 30-34 05:33:08 34.22
782 49496 Hans-Jørgen Engen Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 65661 Lars Johan Evensen Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 70603 Ole Kristian Fagerli Team Foss Sport M 25-29 05:33:08 34.22
782 49880 Bjørn Furu Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 36652 Roar Gustavsen Team Foss Sport M 50-54 05:33:08 34.22
782 54611 Trond Haugen Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64320 Leif Haugen Team Foss Sport M 55-59 05:33:08 34.22
782 64321 Per Hegge-Jensen Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64322 Tor Hjellup Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 61501 Mette Simonsen Hoel Team Foss Sport K 40-44 05:33:08 34.22
782 46912 Anders Johan Huus Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 65664 Bjørn Tore Knutsen Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 47879 Gisle Kogstad Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64324 Kjetil Kviseth Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64325 Freddy Leithe Team Foss Sport M 20-24 05:33:08 34.22
782 64326 Roar Leithe Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 35254 Johnny Linstad Team Foss Sport M 50-54 05:33:08 34.22
782 64327 Jarle Lundsvoll Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64328 Trond Mjøs Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64329 Erik Munthe-Kaas Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 36380 Cato Myklebust Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 48762 Ståle Nilsen Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64330 Bjørn Nyland Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 35259 Gunnar Olav Ottesen Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64331 Johann Blix Ovlien Team Foss Sport M 17-19 05:33:08 34.22
782 48943 Vidar Ovlien Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 52472 Jan Prestegård Team Foss Sport M 35-39 05:33:08 34.22
782 47784 Håvard Ramstad Romeriksåsen SK M 40-44 05:33:08 34.22
782 64332 Øyvind Roseth Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 64333 Håkon Sakseid Team Foss Sport M 35-39 05:33:08 34.22
782 64334 Marius Skaftnes Team Foss Sport M 17-19 05:33:08 34.22
782 64335 John Skjelvaag Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 41674 Dag Skogli Team Foss Sport M 60-64 05:33:08 34.22
782 64336 Roar Sundby Team Foss Sport M 35-39 05:33:08 34.22
782 48980 Bjørnar Sæther Team Foss Sport M 45-49 05:33:08 34.22
782 40882 Svein Søbakken Team Foss Sport M 60-64 05:33:08 34.22
782 35260 Bjørnar Sørgård Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64338 Per Erik Torgalsbøen Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64339 Bjørn Tuhus Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 49177 Erik Vaag Team Foss Sport M 40-44 05:33:08 34.22
782 64340 Ingunn Wike Team Foss Sport K 40-44 05:33:08 34.22
828 61520 Ole Brokhaug Nesodden SK M 35-39 05:33:09 34.21
828 50071 Eirik Bryn Nesodden SK M 35-39 05:33:09 34.21
828 64341 Magnus Rosén Nesodden SK M 30-34 05:33:09 34.21
831 64342 Trond Hagelund Ringnes M 40-44 05:33:10 34.21
832 64343 Ove Sandberg Nes Sp.Kl. - Sykkel M 50-54 05:33:25 34.19
833 64344 Kristin Falck Norway K 40-44 05:33:30 34.18
833 64345 Audun Kjelstrup Lille Skien Sykkelklubb M 25-29 05:33:30 34.18
835 64346 Geir Axelsen IF Frøy II M 45-49 05:34:30 34.08
835 146074 Geir Hermansen IF Frøy II M 45-49 05:34:30 34.08
835 49279 Peter Jensen IF Frøy II M 45-49 05:34:30 34.08
835 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy II M 60-64 05:34:30 34.08
835 49249 Atle Killerud IF Frøy II M 50-54 05:34:30 34.08
835 64347 Thomas Leirset IF Frøy II M 35-39 05:34:30 34.08
835 64348 Tom Erik Magnussen IF Frøy II M 35-39 05:34:30 34.08
835 64349 Bård Mjelve IF Frøy II M 45-49 05:34:30 34.08
835 25545 Lars Moe IF Frøy II M 40-44 05:34:30 34.08
835 64350 Johnny Rognså IF Frøy II M 40-44 05:34:30 34.08
835 64351 Knut-Arne Samuelsen IF Frøy II M 45-49 05:34:30 34.08
835 42736 Anita Sommerstad IF Frøy II K 35-39 05:34:30 34.08
835 42737 Finn Sveiven IF Frøy II M 50-54 05:34:30 34.08
835 64352 Are Trøan IF Frøy II M 55-59 05:34:30 34.08
835 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy II K 45-49 05:34:30 34.08
835 64354 Ragnhild Vilming IF Frøy II K 50-54 05:34:30 34.08
851 50996 Vidar Krogstad Skiptvet IL - Sykkel M 50-54 05:34:33 34.07
852 64355 Kari Rommen Syvertsen Team Anton Sport K 20-24 05:34:35 34.07
853 37566 Karl Nimit Nordlie Foreningen Frikransen M 20-24 05:34:52 34.04
854 47984 Sverre Haugerud IK Hero - Sykkel M 65-69 05:35:22 33.99
855 61536 Jan Rune Andersen Fjellfoten SK M 20-24 05:35:27 33.98
855 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten SK M 45-49 05:35:27 33.98
855 61538 Ingar Berg Fjellfoten SK M 55-59 05:35:27 33.98
855 49632 Roy Magne Bjørnerud Fjellfoten SK M 40-44 05:35:27 33.98
855 80482 Ole-Christian Bjørnerud Fjellfoten SK M 35-39 05:35:27 33.98
855 64356 Jan Erik Christensen Fjellfoten SK M 40-44 05:35:27 33.98
855 64357 Tor-Olve Fredriksen Draka Comteq Norway M 45-49 05:35:27 33.98
855 50150 Bjørn Holt Fjellfoten SK M 45-49 05:35:27 33.98
855 61541 Johan Høgset Jansen Fjellfoten SK M 50-54 05:35:27 33.98
855 66038 Harald Johansen Fjellfoten SK M 40-44 05:35:27 33.98
855 145414 Steinar Johansen Fjellfoten SK M 40-44 05:35:27 33.98
855 64358 Tom Roger Melby Fjellfoten SK M 35-39 05:35:27 33.98
855 50319 Tormod Olsen Fjellfoten SK M 50-54 05:35:27 33.98
855 64359 Svein Henrik Qvigstad Fjellfoten SK M 35-39 05:35:27 33.98
855 48338 Ronny Ringstad Fjellfoten SK M 55-59 05:35:27 33.98
855 51095 Erland Søgård Fjellfoten SK M 55-59 05:35:27 33.98
871 64360 Kjell Bjørn Hatlebakk Ulstein og Omegn SK M 45-49 05:35:38 33.96
871 64361 Erlend Oksavik Ulstein og Omegn SK M 17-19 05:35:38 33.96
873 64362 Egil Grendstad Tursyklistene Trondheim M 50-54 05:35:53 33.94
874 64363 Thomas Hebæk Soon CK M 35-39 05:36:05 33.92
875 50825 Kjell Magne Tangen Land CK M 50-54 05:36:10 33.91
876 64364 Geir Andresen Molde CK M 35-39 05:36:19 33.89
877 64365 Odd Magne Nørjordet Lillehammer CK M 30-34 05:36:34 33.87
878 64366 Frode Sletten Norway M 35-39 05:36:41 33.85
879 64367 Bjørn Tore Flaatten Body Gravs Cycle Club M 40-44 05:36:46 33.85
879 64368 Bård Markussen Body Gravs Cycle Club M 40-44 05:36:46 33.85
879 64369 Kjetil Norseth Body Gravs Cycle Club M 40-44 05:36:46 33.85
882 40993 Åge Thomassen Grenland SK M 45-49 05:37:05 33.81
883 64370 Øistein Heni Olsen Team Ullensaker M 35-39 05:37:34 33.77
884 37035 Tore Bjørnseth Ulstein og Omegn SK M 55-59 05:37:42 33.75
884 64371 Geir Jøsok Ulstein og Omegn SK M 50-54 05:37:42 33.75
884 30137 Vidar Pettersen Ulstein og Omegn SK M 50-54 05:37:42 33.75
887 36704 Roy Borgersrud Bingsfoss SK M 50-54 05:37:49 33.74
887 36705 Oddvar Dramstad Bingsfoss SK M 50-54 05:37:49 33.74
887 64372 Erlend Edvardsen Bingsfoss SK M 40-44 05:37:49 33.74
887 48288 Morten Engen Bingsfoss SK M 25-29 05:37:49 33.74
887 49510 Knut Evjen Bingsfoss SK M 50-54 05:37:49 33.74
887 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK M 45-49 05:37:49 33.74
887 64373 Ingar Heggedal Bingsfoss SK M 40-44 05:37:49 33.74
887 49006 Morten Holterhuset Bingsfoss SK M 45-49 05:37:49 33.74
887 64374 Per Gøran Knutsen Bingsfoss SK M 40-44 05:37:49 33.74
887 64375 Jan Roar Lillehagen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:37:49 33.74
887 51065 André Mamelund Bingsfoss SK M 35-39 05:37:49 33.74
887 64376 Tore Olsen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:37:49 33.74
887 64377 Johnny Pedersen Bingsfoss SK M 50-54 05:37:49 33.74
887 35590 Arne Martin Soot Bingsfoss SK M 45-49 05:37:49 33.74
901 64378 Anders Jørstad Lillehammer CK M 20-24 05:37:50 33.74
902 64379 Eyvind Fredriksen Multiconsult BIL M 30-34 05:38:07 33.71
902 64380 Svein Gislerud Norefjell CK M 40-44 05:38:07 33.71
902 64381 Per Terje Sønsterud Modum CK M 40-44 05:38:07 33.71
905 64382 Jonathan Blackburn Hapro BIL M 25-29 05:38:35 33.66
905 61567 Alf Erik Hagebakken Hapro BIL M 45-49 05:38:35 33.66
905 49220 Kjersti Hoel Hapro BIL K 45-49 05:38:35 33.66
905 64383 Svanhild Hulb Linset Hapro BIL K 45-49 05:38:35 33.66
905 64384 Harald Lyshaugen Hapro BIL M 35-39 05:38:35 33.66
905 64385 Bjørn Martinsen Hapro BIL M 40-44 05:38:35 33.66
905 64386 Anne Ragne Meli Hapro BIL K 35-39 05:38:35 33.66
905 50668 Roar Moen Hapro BIL M 35-39 05:38:35 33.66
905 49203 Arne Moksnes Hapro BIL M 55-59 05:38:35 33.66
905 64387 Gjermund Nereng Hapro BIL M 40-44 05:38:35 33.66
905 49111 Paul Rief Hapro BIL M 55-59 05:38:35 33.66
905 50772 Morten Røsaasen Hapro BIL M 40-44 05:38:35 33.66
905 64388 Øyvind Tangen Hapro BIL M 35-39 05:38:35 33.66
905 64389 Ivar Jonny Tvenge Hapro BIL M 60-64 05:38:35 33.66
919 70604 Trond Pedersen Team Foss Sport M 40-44 05:38:39 33.66
920 64390 Ola Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:38:57 33.63
921 49642 Heidi Vien ArcusGruppen BIL/Romeriksåsen CK K 50-54 05:39:06 33.61
922 64391 Erlend Moian Nydal Njård/Team C3C M 17-19 05:39:13 33.60
923 64392 Bjørn Widding Bama Gruppen AS M 35-39 05:39:16 33.60
924 64393 Sindre Sætre Hammerlund Asker Skiklubb / Team C3C M 17-19 05:39:21 33.59
924 64394 Tore Melby Sportsklubben Rye M 45-49 05:39:21 33.59
924 64395 Eivind Røed Asker CK M 17-19 05:39:21 33.59
927 32095 Helge Sætre Asker Skiklubb / Team C3C M 45-49 05:39:35 33.57
928 64396 Rikard Amdal Kalland Onninen/Schneider M 40-44 05:39:55 33.53
928 54284 Michael Meyer Onninen/Schneider M 30-34 05:39:55 33.53
928 64397 Lars André Præsterud Onninen/Schneider M 25-29 05:39:55 33.53
928 64398 Einar Valhovd Onninen/Schneider M 35-39 05:39:55 33.53
932 64399 Atle Sundby Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:39:59 33.53
933 64400 Bjørn Thomas Svendsen Norway M 20-24 05:40:17 33.50
934 64401 Jostein Nesje Norway M 20-24 05:40:18 33.49
935 40891 Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:40:23 33.49
935 64402 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL - Sykkel K 50-54 05:40:23 33.49
935 64403 Vigdis Hagen Ottestad IL - Sykkel K 40-44 05:40:23 33.49
935 38155 Finn Ansgar Haneberg Ottestad IL - Sykkel M 30-34 05:40:23 33.49
935 64404 Espen Sletten Hansen Ottestad IL - Sykkel M 20-24 05:40:23 33.49
935 67376 Knut Erik Johansen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:40:23 33.49
935 47418 Per Kjølstad Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:40:23 33.49
935 64405 Tor Idar Lillekroken Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:40:23 33.49
935 64406 Tore Lundby Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:40:23 33.49
935 64407 Kristian Saugstad Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:40:23 33.49
935 64408 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:40:23 33.49
935 64409 Jon Storsveen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:40:23 33.49
935 64410 Terje Tørrissen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:40:23 33.49
948 46641 Jan Jensen StatoilHydro AS M 45-49 05:40:25 33.48
949 34268 Kim Grøsle Fevik og Omegn CC M 25-29 05:40:26 33.48
950 64411 Jan Erik Flaten Hapro BIL M 60-64 05:40:40 33.46
950 46992 Roar Grime Hapro BIL M 50-54 05:40:40 33.46
950 27759 Reidar Nilsen Hapro BIL M 50-54 05:40:40 33.46
953 150907 Bjarne Christensen Lillehammer sykehus BIL M 40-44 05:40:46 33.45
953 64413 Anne Vigdis Granbu Lillehammer sykehus BIL K 40-44 05:40:46 33.45
955 64414 Dan Erik Hansen Team Anton Sport M 20-24 05:40:47 33.45
955 64415 Knut Johan Stenerud Rauma SK M 40-44 05:40:47 33.45
957 64416 Willy Kristiansen Brumunddal SK M 50-54 05:40:48 33.45
958 64417 Åge André Ringstad Sportsklubben Rye M 35-39 05:40:59 33.43
959 44285 Richard Gisle Wiik Richie The Cats Biker Team M 45-49 05:41:05 33.42
960 68980 Svein Erik Thon Furumo spinningsenter M 40-44 05:41:07 33.41
960 64419 Mads Ørjansen Furumo spinningsenter M 45-49 05:41:07 33.41
962 34105 Sigmund Ruud Bærum og Omegn CK M 50-54 05:41:13 33.40
963 64420 Henning Dokken Onninen/Schneider M 35-39 05:41:19 33.40
963 64421 Morten Riseth Onninen/Schneider M 40-44 05:41:19 33.40
963 69039 Jørn Øinæs Onninen/Schneider M 35-39 05:41:19 33.40
966 70605 Morten Nytun Terra BIL M 30-34 05:41:26 33.38
967 64424 Ante Fjeldstad Team Anton Sport M 40-44 05:41:31 33.38
967 70606 Richard Ledin Team Anton Sport M 20-24 05:41:31 33.38
967 64426 Jenny Henden Wærum Team Anton Sport K 25-29 05:41:31 33.38
970 50067 Morten Fundingsrud Onninen/Schneider M 35-39 05:41:34 33.37
970 64427 Jannicke Kalland Walle Onninen/Schneider K 40-44 05:41:34 33.37
972 67086 Jan Steinar Elvelund Brumunddal SK M 55-59 05:41:41 33.36
973 70607 Karsten Brandi Andersen Bingsfoss SK M 40-44 05:41:43 33.36
973 70608 Terje Bernton Bertel O. Steen AS M 45-49 05:41:43 33.36
973 64429 Bård Bjøntegaard Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:41:43 33.36
973 67046 Heidi Brendengen Bertel O. Steen AS K 35-39 05:41:43 33.36
973 70609 Knut Folland Bertel O. Steen AS M 50-54 05:41:43 33.36
973 47318 Per Eivind Føsker Bertel O. Steen AS M 40-44 05:41:43 33.36
973 43399 Jon Arne Krogsæter Bertel O. Steen AS M 40-44 05:41:43 33.36
973 47643 Alf Einar Riberg Bertel O. Steen AS M 30-34 05:41:43 33.36
973 70610 Terje Ruud Bertel O. Steen AS M 60-64 05:41:43 33.36
973 69113 Bjørn Samuelsen DFI M 55-59 05:41:43 33.36
973 37746 Kent Skauge Åsane CK M 35-39 05:41:43 33.36
973 64433 Willy Westeng Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:41:43 33.36
985 70611 Sidsel Grøndalen IF Frøy II K 60-64 05:41:45 33.35
986 50813 Øyvind Skovlie Sportsklubben Rye M 20-24 05:41:49 33.35
987 49315 Egil Langseth Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:41:59 33.33
987 50402 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:41:59 33.33
989 70612 Anders Kirkeby Bærum og Omegn CK M 17-19 05:42:05 33.32
990 64436 Alexander Buri Team Foss Sport M 30-34 05:42:06 33.32
991 70613 Karsten Pardo Team Foss Sport M 35-39 05:42:07 33.32
992 70614 Owe Figenschau Glitre Off-Road Klubb M 45-49 05:42:09 33.31
992 64438 Robert Fredriksen Eiker CK M 45-49 05:42:09 33.31
992 70615 Nils Ragnar Hennum Glitre Off-Road Klubb M 45-49 05:42:09 33.31
992 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 45-49 05:42:09 33.31
992 64441 Arne Steinar Kvisle Glitre Off-Road Klubb M 40-44 05:42:09 33.31
992 70616 Eystein Kylland Eiker CK M 35-39 05:42:09 33.31
992 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off-Road Klubb M 40-44 05:42:09 33.31
992 70617 Anne-Berit Lindstad Glitre Off-Road Klubb K 45-49 05:42:09 33.31
992 70618 Arild Nordstad Norway M 45-49 05:42:09 33.31

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2009
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 31.35 Km/t
Snittid: 6:03:35
Antall deltakere: 2097

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund