Bergen-Voss - 1989
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 72013 Erik Guldbrandsen Nymark IL M 20-24 04:28:39 36.85
2 33749 Jørgen Pettersen Bergen CK M 20-24 04:30:01 36.66
2 72014 Jarle Thorkildsen Nymark IL M 16-19 04:30:01 36.66
4 31715 Kjetil Thuen Fana IL M 16-19 04:36:24 35.81
5 31527 Thorolf Hestness Nymark IL M 16-19 04:37:25 35.68
6 31542 Knut Kolbeinshavn Fana IL M 20-24 04:40:32 35.28
7 31529 Bjarne August Fanebust Manger M 30-34 04:42:08 35.08
7 37442 Frode Helgesen Fana IL M 16-19 04:42:08 35.08
7 31019 Remi Jarle Helland Manger M 16-19 04:42:08 35.08
7 145920 Cato Tveit M 16-19 04:42:08 35.08
11 71758 Roald Kvamme Nymark IL M 30-34 04:43:08 34.96
12 30826 Svein Harald Kjærgård BIL Ankeret M 35-39 04:43:25 34.93
12 31032 Johnny Wilhelmsen BIL Ankeret M 30-34 04:43:25 34.93
14 72016 Kjell Skjervheim Voss SK M 30-34 04:46:48 34.51
14 30485 Bjarte Vethe Voss SK M 20-24 04:46:48 34.51
16 122170 Frode Andersen M 20-24 04:49:02 34.25
16 30930 Åge Rolland Bergen CK M 20-24 04:49:02 34.25
18 24896 Kenneth Alvær Statoil M 20-24 04:56:30 33.38
18 31075 Rune Bergesen Bergen CK M 40-44 04:56:30 33.38
18 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 40-44 04:56:30 33.38
18 20492 Arild Hamre Vinje Trølag M 30-34 04:56:30 33.38
18 33259 Tom Gotfred Johnsen M 25-29 04:56:30 33.38
18 26731 Oddvar Sellevoll Statoil M 25-29 04:56:30 33.38
24 31636 Fred A. Pettersen Bergen Sporvei M 40-44 04:57:03 33.32
25 31022 Rune Landsvik K Bank M 35-39 04:58:50 33.12
26 31091 Kjell Tore Andersen Nymark IL M 35-39 05:00:01 32.99
26 27440 Per Haaland Bergen CK M 40-44 05:00:01 32.99
26 72018 Ingvar Thorkildsen Nymark IL M 45-49 05:00:01 32.99
26 31029 Ove Thue Bergen CK M 35-39 05:00:01 32.99
30 31578 Kjell Rune Standal Rådhuset BIL M 30-34 05:03:05 32.66
31 30828 Steinar Jarle Lindelid Bergen Politi IL M 30-34 05:03:21 32.63
31 21191 Bjarte Wiik Rubbestadneset M 35-39 05:03:21 32.63
33 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 30-34 05:03:43 32.59
33 30986 Svein Raa Fana IL M 50-54 05:03:43 32.59
35 31233 Per Arne Reite EB Nera M 30-34 05:07:25 32.20
36 23825 Jan Rolland Bergen CK M 25-29 05:08:00 32.14
37 54105 Marit Eriksen Sælemyr Nymark IL K 16-19 05:10:49 31.85
38 30939 Jan Haugland CK Henie M 45-49 05:12:08 31.71
39 71884 Willy Gundersen Manger M 30-34 05:16:19 31.29
40 31159 Kåre Gunnarskog EB Nera M 30-34 05:16:48 31.25
40 24768 Karsten Nilsen Ankeret BIL M 30-34 05:16:48 31.25
42 72020 Stig Fjærli Bergen CK M 20-24 05:18:20 31.09
42 71599 Olav Hauge Nymark IL M 40-44 05:18:20 31.09
42 71604 Are Iversen Nymark IL M 16-19 05:18:20 31.09
42 31577 Per Nybø ABC M 40-44 05:18:20 31.09
42 30895 Rune Søreide CK Henie M 35-39 05:18:20 31.09
47 71877 Odd Harald Eide Ankeret BIL M 35-39 05:18:40 31.06
47 71701 Ole Eliassen BT M 25-29 05:18:40 31.06
49 71880 Magne Blindheim Lysverket M 35-39 05:19:02 31.03
49 32163 Arne Gjæringen Bergen CK M 35-39 05:19:02 31.03
49 30973 Gunnar Hausberg Manger M 35-39 05:19:02 31.03
49 31250 Eyolf Langmyhr Nymark IL M 40-44 05:19:02 31.03
49 71971 Arve Nygård Pyrox BIL M 35-39 05:19:02 31.03
54 31569 Sigurd Syversen Stormøllen M 55-59 05:21:24 30.80
55 31634 Jens Ottar Kallekleiv CK Henie M 35-39 05:22:26 30.70
56 31609 Svein Brønstad Telesport M 45-49 05:25:49 30.38
56 23543 Inge Kristoffersen IL Harding M 40-44 05:25:49 30.38
58 54145 Jørn Nordgård Voss SK M 20-24 05:26:30 30.32
58 72021 Lars Selheim Voss SK M 20-24 05:26:30 30.32
60 71766 Rune Bertelsen Bergen CK M 40-44 05:27:03 30.27
61 72022 Ingvar Leksen Manger M 30-34 05:30:48 29.92
62 31191 Gunnulf Firing Ankeret BIL M 40-44 05:32:40 29.75
62 31705 Jørn Tetler Bergen CK M 40-44 05:32:40 29.75
64 70850 Ottar Haugen Rådhuset M 35-39 05:32:50 29.74
65 72023 Kristen Skjeldal Voss SK M 20-24 05:33:05 29.72
66 72024 Harald Langsæter Seljord IL M 25-29 05:33:20 29.7
67 71881 Ivan Ole Moldskred Statoil M 40-44 05:34:02 29.63
68 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 40-44 05:35:48 29.48
69 31831 Ture E. Bergstrøm Nymark IL M 40-44 05:36:56 29.38
69 31994 Helge Larsen Nymark IL M 50-54 05:36:56 29.38
71 31599 Per Eriksen Bergen CK M 50-54 05:37:18 29.35
72 30450 Axel Ragnar Anfinsen Nymark IL M 45-49 05:37:25 29.34
72 21598 Claus Clausen Ankeret BIL M 30-34 05:37:25 29.34
72 31612 Hans Kristian Drægni Ankeret BIL M 45-49 05:37:25 29.34
72 89171 Leif Ekeberg BIL Ankeret M 45-49 05:37:25 29.34
76 72025 Anders Hordvik Nymark IL M 20-24 05:38:40 29.23
77 31546 Norvald Gamlem Norheimsund IL M 45-49 05:40:27 29.07
77 31053 Norvald Osen Kyrkjebø M 45-49 05:40:27 29.07
79 32464 Oddvar Haukeland Manger M 30-34 05:40:35 29.06
79 30946 Vigleik Tysseland Samnanger M 30-34 05:40:35 29.06
79 32055 Øyvind Aarseth Kyrkjebø M 35-39 05:40:35 29.06
82 71959 Lennart Edstrøm Bergen CK M 40-44 05:40:54 29.04
83 32453 Paul Ove Holmefjord KDV BIL M 30-34 05:41:25 28.99
84 31558 Johan Skorve Skorve M 40-44 05:42:08 28.93
85 31624 Erik Tennebekk Ankeret BIL M 45-49 05:43:50 28.79
86 52480 Rune Antonsen M 30-34 05:45:33 28.64
87 31275 Einar Haakon Kirkefjord Fana IL M 45-49 05:46:19 28.58
88 72026 Brita Gjerde IL Harding K 25-29 05:47:27 28.49
89 46814 John Torstein Herstad IL Harding M 30-34 05:48:05 28.44
90 72027 Ole Håkon Sælen CK Henie M 35-39 05:48:40 28.39
91 72028 Magne Digranes Hordaveg M 40-44 05:48:43 28.38
92 71637 Atle Nærø Tertnes M 45-49 05:49:02 28.36
93 46825 Einar Midtbø IL Harding M 40-44 05:49:11 28.35
94 32038 Karstein Erstad M 35-39 05:49:42 28.30
95 72029 Svein Ulvund Voss SK M 30-34 05:50:35 28.23
96 32001 Bjørn Inge Johannessen Ankeret BIL M 35-39 05:51:56 28.13
97 72030 Svein Steinsland Bergen Lysverk M 40-44 05:52:18 28.10
98 31903 Evald Sandvik Hatten IL Harding M 16-19 05:52:25 28.09
98 31602 Norvald Kleivane Norheimsund IL M 40-44 05:52:25 28.09
98 71962 Sigurd Monsen Telesport M 45-49 05:52:25 28.09
98 72031 Johan Probst M 16-19 05:52:25 28.09
98 31691 Tore Throndsen Telesport M 40-44 05:52:25 28.09
103 72032 Arne Langsæter Seljord IL M 30-34 05:53:18 28.02
104 30920 Stein Bergflødt Iversen Nestun M 30-34 05:55:49 27.82
104 71780 Øystein Kaldestad Telesport M 35-39 05:55:49 27.82
106 20539 Arne Vaksdal Voss SK M 40-44 05:57:18 27.70
107 31100 Arne Toft M 30-34 05:58:07 27.64
107 20445 Arild Toft Regulator B M 30-34 05:58:07 27.64
107 31419 Gisle Aarvik Telesport M 30-34 05:58:07 27.64
110 31223 John Willy Haaland Bergen Sporvei M 40-44 05:58:50 27.58
111 31556 Edvin Bauge Manger M 30-34 05:59:57 27.50
112 71963 Magnus Mostrøm M 40-44 06:00:48 27.43
113 89291 Jan-Ove Sagstad M 30-34 06:02:20 27.32
114 46826 Steinar O. Neteland Norheimsund IL M 30-34 06:02:40 27.29
115 32112 Arne Brattabø M 45-49 06:03:20 27.24
116 71703 John M. Gundersen Manger M 50-54 06:05:48 27.06
117 72033 Jan Helge Mæland IL Harding M 16-19 06:06:29 27.01
118 31950 Odd Martin Tvedt M 30-34 06:07:12 26.96
119 31625 Morten Hauken Brødrenes Hvile M 25-29 06:08:16 26.88
120 31660 Knut Anderssen M 40-44 06:08:29 26.86
120 31371 Tom Eirik Gullaksen Bergen CK M 30-34 06:08:29 26.86
122 72034 Egil Eid BIL Ankeret M 45-49 06:10:16 26.73
122 71810 Harald Søfteland KDV M 45-49 06:10:16 26.73
124 32189 Birger Huun CK Henie M 30-34 06:10:40 26.70
125 31572 Frank Evensen M 30-34 06:12:03 26.60
126 31585 Torgeir Frøland M 40-44 06:12:29 26.57
127 71828 Jan Bjarne Sverresvold M 16-19 06:12:50 26.55
128 71721 Arild Farestveit AKB M 30-34 06:13:07 26.53
129 70460 Kristian Gundersen M 16-19 06:13:19 26.51
130 30910 Steinar Mørch Nordhordland Skiklubb M 40-44 06:14:10 26.45
131 71678 Helge Haugland Fokus Bank M 35-39 06:14:33 26.43
132 25043 Kjell Fredriksen Fluenta M 30-34 06:15:01 26.39
132 32057 Victor Hundven Telesport M 40-44 06:15:01 26.39
134 72035 Tore Sandstå IL Harding M 16-19 06:15:38 26.35
135 71900 Kåre Geitanger M 35-39 06:16:45 26.27
136 30983 Geir Iden Bergen M 25-29 06:18:05 26.18
137 31712 Magne Halrynjo Hansa BIL M 40-44 06:18:20 26.16
138 23319 Helge Minken Simrad M 30-34 06:18:43 26.14
139 72036 Raymond Buene M 20-24 06:18:58 26.12
140 31190 Rune Horgen Flora CK M 20-24 06:19:12 26.10
141 30982 Inge Blokhus Follese M 35-39 06:20:44 26.00
142 72037 Dag Ove Flatjord Flora CK M 25-29 06:21:34 25.94
143 21067 Bente Kristoffersen IL Harding K 16-19 06:23:18 25.82
143 21670 Dagfinn Ådnanes IL Harding M 35-39 06:23:18 25.82
145 23088 Harald Sandvik IL Harding M 30-34 06:24:21 25.75
146 72038 Ole T. Moy Bergen CK M 30-34 06:24:45 25.73
147 45678 Rolf Ingdahl Statoil M 35-39 06:25:00 25.71
147 21197 Bjarte Seim Statoil M 25-29 06:25:00 25.71
147 71972 Terje Svennes Statoil M 30-34 06:25:00 25.71
147 72039 Nils Ove Vassdal M 30-34 06:25:00 25.71
151 71438 Kjell Fuhre CMI BIL M 50-54 06:25:16 25.69
151 22535 Geir Pedersen M 40-44 06:25:16 25.69
151 71782 Erling Pettersen Hordaveg BIL M 45-49 06:25:16 25.69
154 31198 Arne Boge M 30-34 06:26:08 25.63
155 72040 Kjell Nordal Bergen CK M 20-24 06:28:42 25.46
156 52190 Steinar Kåre Hovden Statoil M 35-39 06:29:10 25.43
157 31253 Per Styrvoll NKR Miljø M 50-54 06:32:05 25.24
158 67154 Sverre Amundsen Hordaveg M 45-49 06:33:11 25.17
159 72041 Olav Kalnes IL Harding M 35-39 06:34:10 25.11
160 72042 Hans Ove Tufteland Fana Kajakk M 25-29 06:34:17 25.10
161 31819 Åse Simonsen Statoil K 40-44 06:34:24 25.10
162 72043 Bjarne Osland Inocean BIL M 16-19 06:34:52 25.07
163 71892 Gunnar Vindenes CK Henie M 16-19 06:34:54 25.06
164 30968 Tom Bjørseth M 35-39 06:35:35 25.02
165 46811 Sjur Magne Halland IL Harding M 40-44 06:35:44 25.01
166 32205 Rune Ottesen BD Klubben M 45-49 06:40:57 24.69
167 72044 Charles Uthaug BTK M 30-34 06:41:30 24.65
168 71629 Inge Nicolaysen CK Sotra M 40-44 06:42:03 24.62
169 31845 Magne Bergset M 30-34 06:42:39 24.58
169 31842 Roald Kalstad M 35-39 06:42:39 24.58
171 31222 Per Christoffer Hove Shakespark M 45-49 06:45:05 24.43
172 39284 Cato Dahle Bergen CK M 45-49 06:48:20 24.24
172 72045 Erik Larsen M 30-34 06:48:20 24.24
174 92765 Einar Nilsen Stormøllen M 50-54 06:49:11 24.19
175 37589 Ivar Nygård M 30-34 06:49:12 24.19
175 32009 Jan Einar Olsen M 30-34 06:49:12 24.19
177 32538 Robert Samuelsen Telesport M 25-29 06:50:48 24.09
178 71893 Bjarne Oppheim Voss SK M 40-44 06:51:24 24.06
179 71987 Magne Djup Bergen CK M 25-29 06:51:25 24.06
180 72046 Karl I. Løtveit Tertnes M 16-19 06:51:40 24.04
181 71774 Ivar M. Dale CK Henie M 35-39 06:52:00 24.02
182 31021 Arne Kalvik M 40-44 06:52:19 24.01
183 72047 Rune G. Slettemark Voss SK M 16-19 06:53:16 23.95
184 22597 Geir Bugge Aker Eng M 30-34 06:57:50 23.69
184 31732 Tore Vågenes Odfjell M 25-29 06:57:50 23.69
186 72048 Ann Lillian Steine Norheim IL K 16-19 06:57:59 23.68
187 32817 Ronny Bølgen Telesport M 30-34 06:58:07 23.67
188 31205 Odd Arild Skagen Vik IL M 40-44 06:58:21 23.66
188 52510 Erling Stadheim Vik IL M 45-49 06:58:21 23.66
188 72049 Ottar Wik Vik IL M 35-39 06:58:21 23.66
191 31499 Agnar Dregelid Sogn Politi M 35-39 06:58:42 23.64
191 31504 Olav K. Kyte Voss SK M 25-29 06:58:42 23.64
193 71988 Per Abelsen M 40-44 06:59:10 23.61
194 31695 Oddvar Kjeilen Statoil Mongstad M 45-49 07:00:39 23.53
195 71868 Lars Olav Brattabø M 16-19 07:01:35 23.48
196 31741 Britt-Elin Birkeland HSI K 35-39 07:06:05 23.23
197 121997 Vidar Moen Telesport M 30-34 07:06:34 23.20
198 31241 Tor Ivar Hjelmeland Bergen Brannvesen M 40-44 07:06:58 23.18
199 31948 Ove Naustdal Bønes M 50-54 07:07:00 23.18
200 31690 Einar Stigen Bergen Sporvei BIL M 40-44 07:07:29 23.15
201 31623 Frank Gunnar Raa Bergen Lysverker BIL M 40-44 07:08:30 23.10
202 71662 Trond Fosse Odfjell M 35-39 07:09:09 23.06
203 71453 Torgeir Hauge Inocean BIL M 40-44 07:09:12 23.06
203 72050 Haakon Meitzner Inocean BIL M 35-39 07:09:12 23.06
203 71535 Arne Dag Osland Inocean BIL M 45-49 07:09:12 23.06
206 72051 Christopher Gore Svinth M 16-19 07:10:27 22.99
207 71918 Torgny Magnussen Kvernbit M 40-44 07:11:39 22.93
208 71912 Atle Raftevoll M 40-44 07:13:19 22.84
209 31430 Magnus Ness Kjøkkelvik IL M 40-44 07:13:20 22.84
210 71902 Arvid Toftegaard Statoil M 45-49 07:13:21 22.84
211 31286 Trond Solvaag Bergen Hangglider Klubb M 30-34 07:16:40 22.67
212 71924 Arvid Zachariassen Bergen Sporvei M 45-49 07:17:05 22.65
213 31648 Øyvind Kvamme Granvin IL M 35-39 07:19:15 22.53
214 30899 Bjørn Emil Hausvik M 25-29 07:22:10 22.38
215 71870 Ståle Rennedal CK Sotra M 30-34 07:23:59 22.29
216 31174 Steinar Løland Rådhuset BIL M 40-44 07:24:30 22.27
216 31175 Arve Lønnheim M 40-44 07:24:30 22.27
218 31617 Jarle Olsen Ulset M 30-34 07:25:25 22.22
219 71788 Tor Skaftun Osterøy M 45-49 07:27:30 22.12
219 71779 Kjell Skaftun Osterøy M 40-44 07:27:30 22.12
219 32072 Rolf Skaftun Osterøy M 25-29 07:27:30 22.12
222 31405 Arild Blytt M 20-24 07:27:45 22.11
222 32202 Leif Frode Herland Arna SK M 25-29 07:27:45 22.11
222 72052 Leif Herland M 16-19 07:27:45 22.11
222 72053 Svein Helge Omarheim Arnatveit M 25-29 07:27:45 22.11
226 31219 John Benjaminsen CK Sotra M 35-39 07:27:59 22.09
226 31469 Thormod Dahl CK Sotra M 20-24 07:27:59 22.09
226 71927 Jørn Arve Eide CK Sotra M 20-24 07:27:59 22.09
226 31528 Espen Evanger M 20-24 07:27:59 22.09
226 31652 Bjørn Evanger CK Sotra M 45-49 07:27:59 22.09
226 71991 Kjell J. Fjereide CK Sotra M 40-44 07:27:59 22.09
226 31716 Dan Johannessen CK Sotra M 16-19 07:27:59 22.09
226 72054 Odd Sindre Larsen CK Sotra M 16-19 07:27:59 22.09
226 71879 Gordon Madsen CK Sotra M 20-24 07:27:59 22.09
226 31470 Kristian Lorentz Ottzen M 20-24 07:27:59 22.09
226 71616 Hans Kristian Paulsen Godvik M 16-19 07:27:59 22.09
226 31786 Kristian Paulsen CK Sotra M 50-54 07:27:59 22.09
226 71728 Arild Rennedal CK Sotra M 25-29 07:27:59 22.09
226 71833 Jan Arne Solberg CK Sotra M 30-34 07:27:59 22.09
240 31802 Atle Halvorsen System-Reno M 45-49 07:28:20 22.08
240 71857 Willy Hansen Bergen CK M 50-54 07:28:20 22.08
240 78901 Terje Kristiansen Riebersøn M 40-44 07:28:20 22.08
243 72055 Trond E. Letsheim M 30-34 07:30:40 21.96
244 31922 Magnus Fjeldstad M 30-34 07:31:00 21.95
244 31187 Olav Ingard Fjeldstad Kolltveit M 25-29 07:31:00 21.95
244 72056 A. Fjeldstad M 16-19 07:31:00 21.95
244 33059 Odd-Geir Halland CK Sotra M 20-24 07:31:00 21.95
244 31363 Arild Ove Halland Kolltveit M 25-29 07:31:00 21.95
249 31618 André Kvamme M 16-19 07:34:45 21.77
250 31603 Kenneth Haukås M 16-19 07:37:35 21.63
251 31703 Geir Hilmar Skaftun Mjølkeråen M 20-24 07:39:10 21.56
252 71695 Leif Myhre Fana IL M 60+ 07:39:40 21.53
253 72057 Ingard Henriksen BTK M 07:39:45 21.53
254 31752 Alf M. Olsen Bergen Diesel M 50-54 07:42:55 21.38
255 33681 Åge Fyllingen M 20-24 07:45:05 21.28
256 72058 Frode Draugsvoll M 16-19 07:45:25 21.27
256 72059 Jonny Hisdal Odda M 16-19 07:45:25 21.27
258 71459 Agnar Liseth Flora CK M 40-44 07:46:07 21.23
258 72060 Sigvald Johan Waagen MK Bedrift M 40-44 07:46:07 21.23
260 72061 Camilla Frederich Fana IL K 16-19 07:47:05 21.19
261 31805 Einar Hansen Sandeklubben M 55-59 07:48:20 21.13
262 71667 Kjell Magne Klette EB Nera M 35-39 07:49:10 21.10
262 71850 Bjørn Singelstad Fana IL M 40-44 07:49:10 21.10
264 31721 Svein Cato Sverresvold Ulset M 45-49 07:50:40 21.03
265 31808 Kjell Kloster Bønes M 50-54 07:50:49 21.02
266 71731 Ola Gridseth Svinth M 50-54 07:51:02 21.01
267 72062 Nils Hordnes Fana IL M 50-54 07:55:05 20.83
268 72063 Edvard Håland M 25-29 07:56:50 20.76
268 72064 Roger Lødtveit M 16-19 07:56:50 20.76
270 31220 Bjarte Breistein Bergen Sporvei M 40-44 07:57:59 20.71
271 72065 Magnus Tunestvedt M 50-54 07:58:20 20.69
272 71974 Bjarne Hagerup-Jensen Ulset M 16-19 08:01:00 20.58
272 31817 Arild Hansen CK Sotra M 35-39 08:01:00 20.58
272 71906 Tor Inge Johansen Ulset M 16-19 08:01:00 20.58
272 71919 Olav Langsæther M 25-29 08:01:00 20.58
276 71978 Bjarte Tveranger M 16-19 08:03:00 20.49
277 72066 Stig Hopland M 25-29 08:03:35 20.47
278 72067 Tony Dahle Bergen CK M 20-24 08:15:05 19.99
279 131718 Harald Indrebø Bergen Bank M 50-54 08:24:12 19.63
280 33082 Bjarte Sjursen Follese M 20-24 08:27:58 19.48
281 30823 Gunnar Halland M 25-29 08:28:00 19.48
282 72068 Rune Brakstad Bergen CK M 35-39 08:28:20 19.47
282 71694 Svein Georg Øvreaas Handegård M 40-44 08:28:20 19.47
284 71901 Fredrik Tveit IL Harding M 16-19 08:29:30 19.43
285 72069 S. Olsen Lie Svinth M 16-19 08:33:10 19.29
286 61411 Geir Paulsen M 20-24 08:47:30 18.76
286 78902 Erik Paulsen M 20-24 08:47:30 18.76
288 33255 Olav Knut Haugen Bergen CK M 40-44 08:48:00 18.75
288 71592 Odd Daldorf Holm Bymo BIL M 45-49 08:48:00 18.75
290 32997 Jonny Jacobsen M 20-24 08:52:10 18.60
291 22880 Gunnar Eide M 30-34 08:53:15 18.56
292 31454 Olaf Eidevik Bergen Hangglider Klubb M 40-44 08:53:35 18.55
293 72071 Jesper B. Nielsen Bergen Hangglider Klubb M 20-24 08:54:30 18.52
294 72072 Tone Blytt Svinth K 25-29 08:55:40 18.48
294 72073 Bjarne Isdal Pyrox BIL M 40-44 08:55:40 18.48
294 31676 Tom Seim M 30-34 08:55:40 18.48
297 31591 Ingvar Gravdal Ørland M 35-39 09:01:40 18.27
297 30866 Magnus Skjoldal Arna SK M 40-44 09:01:40 18.27
299 72074 Oskar Strand Bergen CK M 55-59 09:55:00 16.63
300 71869 Hans Georg Hongseth Bergen CK M 60+ 10:00:00 16.5
Ritt detaljer

Arrangør:

Bergen Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 03.06.1989
Distanse: 165.00 KM
Snittfart: 25.19 Km/t
Snittid: 6:32:52
Antall deltakere: 300

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (162.00 km): 04:07:28 (M)
    • Filip Eidsheim
    • Stian Remme
  • 2012 (162.00 km): 04:20:06 (K)
    • Marit Gjerløw
  • 2013 (163.00 km): 04:02:30 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Kristian Ellertsen
    • Stian Heggøy
    • Thorolf Hestness
    • Andreas Hosøy
    • Kjetil Ingvaldsen
    • Mikael Magnussen Johansen
    • Joachim Jordan
    • Kjetil Frøystein Larsen
    • Fredrik Olsen
    • Svein Ivar Reiso
    • Vidar Steinsbø
    • Ronald Valvatne
  • 2013 (163.00 km): 04:36:23 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2010 (161.00 km): 03:55:57 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Øyvind Dybing
    • Otto Eikeset
    • Dag Foseid
    • Johnny Gjerald
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Kjartan Pedersen Gurholt
    • Bjørn Hopsdal
    • Terje Hordnes
    • Andreas Hosøy
    • Olav Tu Husveg
    • Joachim Jordan
    • Mads Kaggestad
    • Geir Kristiansen
    • Ove Matland
    • Fredrik Olsen
    • Magnar Rugland
    • Vidar Steinsbø
    • Øystein Susort
    • Kristoffer Aase Vabø
    • Bjarte Vethe
    • Lars Aarekol
  • 2010 (161.00 km): 04:24:03 (K)
    • Linea Fredäng
    • Josie Loane
  • 1995 (165.00 km): 04:02:01 (M)
    • Vegard Øverås Lied
    • Bo André Namtvedt
  • 2009 (165.00 km): 04:17:29 (K)
    • Elin Steinsbø Fylkesnes