Landsbyrittet - kort løype - 2010
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 72616 Odd Arne Bakker Time Elektro AS M 40-44 01:25:35 26.64
2 23207 Håvard Nygård Hafrsfjord SK / SATS M 25-29 01:26:04 26.49
3 26590 Odd Arne Berge Randaberg Pedalklubb M 40-44 01:26:08 26.47
4 72617 Jørn Yngve Stokke Statoil M 40-44 01:28:54 25.64
5 72618 Frode Skibenes Mosterøy M 30-34 01:29:01 25.61
6 72619 Kjetil Gustavson Stavanger M 35-39 01:29:06 25.58
7 73393 Kjetil Frøyland YIT M 30-34 01:29:52 25.37
8 72620 Dan Frode Randaberg M 40-44 01:30:24 25.22
9 38413 Dag Skulbru COSL M 40-44 01:30:26 25.21
10 25618 Lars Kristian Lunde Hafrsfjord SK M 55-59 01:30:27 25.20
11 72621 Øystein Middelthon Middelthon Vaktmesterservice M 30-34 01:30:38 25.15
12 58655 Ole Henrik Førland TOOLS M 30-34 01:31:08 25.01
13 72622 Øyvind Gjuvsland BG Suldal AS M 25-29 01:31:13 24.99
14 25370 Knut Ole Rødland Schlumberger M 45-49 01:31:30 24.91
15 28158 Rune Faltinsen Team Amesto M 30-34 01:32:43 24.59
16 27424 Per Møller-Pedersen Sandnes M 50-54 01:32:56 24.53
17 28164 Rune Dirdal Forus Energigjenvinning M 45-49 01:33:03 24.50
18 72623 Leiv Riskedal Aker termografi, sykkel og rødvin M 45-49 01:33:28 24.39
19 40539 Alejandro Escalona Hafrsfjord M 35-39 01:33:39 24.34
20 72624 Tor Inge Bråstad G4S M 35-39 01:33:51 24.29
21 29956 Trond Berentsen Certex Norge AS M 40-44 01:34:02 24.24
22 72625 Jeremy Lever Statoil M 40-44 01:34:16 24.18
23 58481 Jan Asle Espeland TOOLS M 35-39 01:34:19 24.17
24 72626 Kjell Goa Kruse Smith M 60-64 01:34:22 24.16
25 72627 Bjørn Inge Hviding Stavanger M 40-44 01:34:23 24.15
25 40384 Steinar Nordås Sandnes Tak AS M 35-39 01:34:23 24.15
27 28695 Stian Rege Randaberg Idrettslag M 40-44 01:34:27 24.13
28 72628 Frode Iversen Aker termografi, sykkel og rødvin M 35-39 01:34:31 24.12
29 25335 Knut Fiksdal Kverneland bil Bryne M 30-34 01:34:50 24.04
29 72629 Gord Rostøl Sandnes M 45-49 01:34:50 24.04
31 59146 Terje Gjestland Sandnes M 60-64 01:34:57 24.01
32 58710 Jan Magne Lunde Sandnes M 50-54 01:35:00 24
33 71402 Morten Lunde Kvernaland M 40-44 01:35:01 23.99
34 72630 Jon Arild Steinbru Aibel AS M 45-49 01:35:04 23.98
35 72631 Morten Hovdet Systor M 35-39 01:35:11 23.95
36 24038 Jan S. Grimstad ErgoGroup AS M 50-54 01:35:24 23.89
37 23071 Harald Voll Randaberg Pedalklubb M 40-44 01:35:40 23.83
38 72632 Rune Småvik Stavanger M 40-44 01:36:11 23.70
39 32393 Guttorm Gudmestad Rennesøy SK M 45-49 01:36:15 23.68
40 29273 Thor Arne Dybdahl Euroskilt AS M 35-39 01:36:18 23.67
41 72633 Siv Karin Staurland Statoil K 45-49 01:36:27 23.63
41 29470 Tor Hetland BCK M 55-59 01:36:27 23.63
43 60138 Rune Madsen Hundvåg M 45-49 01:36:39 23.59
44 72634 Narve Steine Aker Solutions M 40-44 01:36:40 23.58
45 27140 Ørjan Hult Rørservice BIL M 20-24 01:36:42 23.57
46 25208 Kjetil Slogvik Pedalkameratene M 35-39 01:36:51 23.54
47 72635 Gaute Dahle Rennesøy SK M 40-44 01:36:53 23.53
48 72636 Steinar Håvarstein Rennesøy SK M 40-44 01:36:59 23.50
49 73308 Øyvind Abramsen Statoil M 25-29 01:37:17 23.43
50 72637 Tor Arild Sande Randaberg M 45-49 01:37:25 23.40
51 72638 Ove Jan Aase Team Gann Blikk M 45-49 01:37:27 23.39
52 21378 Bjørn Rune Aase Team Gann Blikk M 50-54 01:37:32 23.37
53 27949 Rolf Mjølhus Svindland Sportsklubb M 60-64 01:37:33 23.37
54 72639 Anne Solfrid Michaelsen Gjesdal IL K 35-39 01:37:35 23.36
55 60101 Ann Helen Stensen TOOLS K 45-49 01:37:37 23.35
56 72640 Jan Moen BG Suldal AS M 55-59 01:37:38 23.35
57 72641 Odd Arvid Johannessen Stavanger M 45-49 01:37:59 23.26
58 58546 Roger Møller Sandnes M 40-44 01:38:02 23.25
59 39223 Leiv Halvor Lauvsnes Systor M 30-34 01:38:21 23.18
60 72642 Merethe Voll SUS Helse Vest K 30-34 01:38:46 23.08
61 58427 Jone Østbø Rennesøy M 30-34 01:38:53 23.05
62 72349 Pål Aanerød Ellingsen AF Gruppen BIL M 25-29 01:38:57 23.04
63 72643 Harald Brimsø Rennesøy SK M 45-49 01:39:18 22.96
64 72644 Thore Jan Vistnes IVAR IKS M 55-59 01:39:20 22.95
65 72645 Rasmus Kvassheim Team Jeger M 55-59 01:40:00 22.8
66 21273 Bjørn Jelsa Tjelta M 50-54 01:40:04 22.78
67 72646 Arild Oanes Aker Drilling M 40-44 01:40:05 22.78
68 72647 Henry Våge Gjesdal IL M 60-64 01:40:12 22.75
69 30042 Trym Rokkones Tranberg AS M 40-44 01:40:23 22.71
70 59195 May-Helen Holme Stavangers K 30-34 01:40:30 22.68
71 38714 Tor Skartveit Statoil M 35-39 01:40:31 22.68
72 72648 Jarmund Harestad Randaberg kommune M 50-54 01:40:40 22.64
73 72649 Arne Helvig Randaberg Pedalklubb M 35-39 01:40:47 22.62
74 26180 Martin Tønnessen Stavanger M 45-49 01:40:59 22.57
75 26261 Mette Haugenes Stavanger K 40-44 01:41:11 22.53
76 72650 Kine Osmundsen Sandnes kommune K 20-24 01:41:21 22.49
77 45217 Nils Gunnar Gundersen Randaberg Pedalklubb M 65-69 01:41:23 22.48
78 72651 Bent Ove Hanasand Halliburton M 50-54 01:41:24 22.48
79 72652 Marianne Vestre Apply Sørco K 45-49 01:41:30 22.46
80 39565 Merethe Gripsgård Stavanger K 40-44 01:41:34 22.44
81 72654 John Askeland Stavanger M 55-59 01:41:37 22.43
82 72655 Tor-Inge Haga Sandnes M 35-39 01:41:40 22.42
83 72656 Anders Tunander Euroskilt AS M 25-29 01:41:45 22.40
84 59303 Arild Netteland Hafrsfjord M 50-54 01:41:53 22.37
85 72657 Synnøve Vidstein Hundvåg K 40-44 01:42:00 22.35
86 72658 Åsfrid Ekkje Halliburton K 30-34 01:42:03 22.34
87 72905 Helge Sande Randaberg M 45-49 01:42:09 22.32
88 23526 Inge Tollefsen Euroskilt AS M 50-54 01:42:21 22.27
89 52944 Åge Byberg Forus Energigjenvinning M 50-54 01:42:40 22.20
90 72659 Annette Devik Stavanger K 30-34 01:42:43 22.19
91 72660 Alf Magne Hult Rørservice BIL M 45-49 01:42:49 22.17
92 72661 Geir Hult Rørservice BIL M 50-54 01:42:58 22.14
93 72662 Marianne Solheim Randaberg Pedalklubb K 20-24 01:43:05 22.11
94 72663 Frode Johnsen Sandnes M 45-49 01:43:17 22.07
95 39025 Jan Kjetil Gjerde Seadrill M 45-49 01:43:21 22.06
96 72664 Bjarne Steffensen Hviding Team Mobildata M 35-39 01:43:23 22.05
97 27419 Per Nygård Jernbanens idrettslag M 60-64 01:43:32 22.02
98 59409 Tanja Rosså Ødegård Bikerbabes K 35-39 01:43:36 22.00
99 72665 Ingvar Skjørestad Stavanger M 25-29 01:43:47 21.96
100 72666 Håkon Gjøn Kleppe M 50-54 01:43:48 21.96
101 72667 Bjørn Hareim BG Suldal AS M 35-39 01:43:51 21.95
102 72668 Harald Serigstad Hafrsfjord M 55-59 01:43:59 21.92
103 72669 Anne-Torunn Oanes Halliburton K 40-44 01:44:06 21.90
104 23152 Harriet Haug Stavanger K 35-39 01:44:18 21.86
105 72670 Tore J. Aas Stavanger M 60-64 01:44:23 21.84
106 72671 Sølvi Tunge ECC K 35-39 01:44:24 21.83
107 72672 Tor Erik Ekornes Apply Sørco M 30-34 01:44:27 21.82
108 60026 Bjørn Michael Ellingsen Halliburton AS M 35-39 01:44:31 21.81
109 72673 Johnny Stahl Stahlen-Mc AS M 40-44 01:44:32 21.81
110 23637 Ingrid Fjotland Albatross K 30-34 01:44:43 21.77
111 72674 Sindre Stokdal Norrøna Storkjøkken AS M 30-34 01:44:47 21.75
112 72675 Eivind Kulsrud E Tech Elektro Installasjon A/S M 30-34 01:44:50 21.74
113 58817 Aina Poulsen Sandnes K 35-39 01:45:06 21.69
113 72676 Arild Vaage BG Suldal AS M 45-49 01:45:06 21.69
115 58986 Viktor Angell Sandnes Tak AS M 45-49 01:45:14 21.66
115 72677 Arild Hegreberg Randaberg M 50-54 01:45:14 21.66
117 72678 Mette Berger Gulbrandsen Proplan AS K 30-34 01:45:17 21.65
118 26907 Ole Rosvold ApplySørco M 30-34 01:45:30 21.61
119 40443 Ellen Spanne Søyland Bryne CK K 40-44 01:45:36 21.59
120 72679 Jan Gunnar Hagland E-Tech Elektro Installasjon AS M 25-29 01:46:03 21.49
121 72680 Henry Goa Randaberg M 50-54 01:46:04 21.49
122 72681 Bjørn Atle Vorland Nærbø M 35-39 01:46:19 21.44
123 72682 Irene Espevik Randaberg K 35-39 01:46:25 21.42
124 77252 Tone Endresen Refsland Halliburton K 35-39 01:46:30 21.40
125 39236 Jørgen Dyrseth Mastra Sykkel klubb M 30-34 01:46:33 21.39
126 72684 Hilde Lothe Hafrsfjord K 30-34 01:46:35 21.39
127 72907 Henning Eide Apply TB M 25-29 01:46:49 21.34
128 72685 Ingunn Rossavik Johannessen Sandnes K 35-39 01:46:53 21.33
129 26335 Morten Wathne Sandnes M 45-49 01:47:22 21.23
130 53013 Lars Krag Nærbø M 35-39 01:47:26 21.22
131 60480 May Grethe Haugseth Stavanger K 50-54 01:47:28 21.21
132 58595 Alf Inge Rasmussen Sandnes M 30-34 01:47:34 21.19
133 24539 Jorunn Tornes Sandnes K 40-44 01:47:55 21.12
134 59657 Helge Hovland Stavanger M 35-39 01:48:09 21.08
135 40318 Rolf Birkeland SpareBank1 SR-Bank M 35-39 01:48:10 21.07
135 72686 John Anders Sirevåg Raustein Rogaland Elektro AS M 20-24 01:48:10 21.07
137 72687 Inger Espeland Medinor K 35-39 01:48:15 21.06
138 59277 Margrethe Nærland Proserv K 25-29 01:48:21 21.04
139 72909 Tor Galta Rennesøy M 65-69 01:48:35 20.99
139 72688 Øyvind Skjold Bru M 35-39 01:48:35 20.99
141 39940 Ole Grimstad COSL Drilling Europe M 35-39 01:48:36 20.99
142 72689 Jorid Sande Rødde Schlumberger BIL K 35-39 01:48:46 20.96
143 72690 Dagfinn Berg Randaberg Pedalklubb M 50-54 01:48:55 20.93
144 30316 Magnar Aske Stavanger M 50-54 01:48:56 20.93
145 20926 Aud Marit Lunde Sandnes K 45-49 01:49:01 20.91
146 72692 Christoffer Morten Wathne Sandnes M 17-19 01:49:04 20.90
147 25471 Kristine Marie Nødland Midthaug K 40-44 01:49:10 20.88
148 59932 Mai Brit Staurland Strøm Team Mobildata K 45-49 01:49:14 20.87
148 72693 Undi Agnethe Torstensen Statens vegvesen K 40-44 01:49:14 20.87
150 59937 Ole Terje Strøm Team Mobildata M 50-54 01:49:15 20.86
151 32413 Henriette Vagle Stavanger K 35-39 01:49:20 20.85
152 60143 Helene Gaard Christensen Halliburton AS K 20-24 01:49:24 20.84
152 72694 Pål Unddheim Statens vegvesen M 60-64 01:49:24 20.84
154 72695 Sigve Nådland Aker Solutions M 50-54 01:49:30 20.82
154 72696 Ove Simonsen Randaberg Industries AS M 50-54 01:49:30 20.82
156 72697 Kjetil Undal Team Volvo maskin M 30-34 01:49:31 20.81
157 72698 Thomas Markussen Team Gann Blikk M 20-24 01:49:50 20.75
158 72699 Henny Børve Oceaneering BIL K 45-49 01:49:55 20.74
159 72700 Gisle Vangberg Rørservice BIL M 30-34 01:50:08 20.70
160 25085 Kjell Egil Olsen Hafrsfjord M 40-44 01:50:24 20.65
161 72701 Jan Lyder Øverland MPM M 40-44 01:50:25 20.64
161 72702 Janne Harbo Øygard Randaberg K 45-49 01:50:25 20.64
163 26506 Nina Werness Sola K 25-29 01:50:26 20.64
164 72703 Åse Idsø Gundersen Randaberg K 45-49 01:50:37 20.61
165 59938 Martha Langeland Apply Sørco K 35-39 01:50:40 20.60
166 22256 Eva Rasmussen Raft K 35-39 01:50:51 20.56
167 29439 Tone Marie Nybø Solheim Flekkefjord SK K 50-54 01:51:17 20.48
168 76812 Kjell Inge Torgersen Sandnes M 45-49 01:51:24 20.46
169 72705 Ingunn Haugseggen Sandnes K 40-44 01:51:41 20.41
170 72706 Tor Sigurd Ollestad Sandnes M 60-64 01:51:44 20.40
171 72707 Terje Sjursen Håland Instrumentering AS M 40-44 01:51:51 20.38
172 72708 Sissel Holte Mandal K 45-49 01:51:59 20.36
173 72913 Elisabeth Bustad Hommersåk K 25-29 01:52:10 20.32
174 72709 Heidi Anette Fossmark Stavanger K 30-34 01:52:25 20.28
175 72710 Tomas Jørgensen Team Jørgensen M 30-34 01:52:43 20.22
176 39416 Arne Mæland Stavanger M 35-39 01:52:54 20.19
177 60142 Nanna Margrethe Olsen Halliburton K 30-34 01:53:04 20.16
178 72711 Oddveig Fossdal Drøpping Hafrsfjord K 35-39 01:53:09 20.15
179 72712 Herlof Helliesen Hafrsfjord M 30-34 01:53:19 20.12
180 60263 Arne Bjørnø Team Fabricom M 60-64 01:53:29 20.09
181 29478 Tor Egeland Team Gann Blikk M 50-54 01:53:32 20.08
182 72713 Anne Sofie Grønn Stavanger K 45-49 01:53:33 20.07
183 72714 Edel Marie Aanestad Vistnes Regnskap AS K 50-54 01:53:35 20.07
184 59443 Per Rogdeberg TOOLS M 45-49 01:53:38 20.06
185 72917 Stian Bakkmo Valset Weatherford M 30-34 01:53:41 20.05
186 72715 Johan Gismervik Euroskilt AS M 45-49 01:53:42 20.05
187 72716 Andrew Davids Stavanger M 35-39 01:53:44 20.04
188 72717 Tone S. Nilsen Sandnes K 25-29 01:53:46 20.04
189 72718 Alexander Aase Team Gann Blikk M 20-24 01:53:54 20.01
190 72719 Mette Nedrum TOSK K 45-49 01:53:57 20.00
191 72720 Helene N. Medby Stavanger K 35-39 01:53:59 20.00
192 26167 Marte Hammersland COSL Drilling Europe AS K 45-49 01:54:08 19.97
193 40052 Magne Kvassheim ConocoPhillips M 45-49 01:54:22 19.93
193 72721 Kjersti Landa Hubro as K 35-39 01:54:22 19.93
195 27299 Paal Terje Osmundsen Nortura M 50-54 01:54:25 19.92
196 72722 Bente Osmundsen BD K 50-54 01:54:26 19.92
197 72723 Ann-Kristin Ommundsen Bikerbabes K 40-44 01:54:37 19.89
198 72920 Bjørn Bjørnø Randaberg Industries AS M 40-44 01:54:38 19.88
199 39856 Elisabeth Wiig SATS K 35-39 01:54:48 19.86
200 72724 Kjell Faltinsen Valnor AS M 55-59 01:54:51 19.85
201 72725 Leif Runestad Stavanger M 40-44 01:54:58 19.83
202 72726 Siw Jonassen Stavanger K 40-44 01:55:00 19.82
202 21347 Bjørn Inge Markhus Apply Sørco M 50-54 01:55:00 19.82
204 72727 Berit Merete Vatle TOSK K 45-49 01:55:01 19.82
205 72728 Monica Runestad Stavanger K 35-39 01:55:05 19.81
206 29786 Torhild Larsen SUS K 40-44 01:55:07 19.80
206 72729 Mette Sande Bikerbabes K 45-49 01:55:07 19.80
208 24330 John Arild Nord-Varhaug Varhaug M 45-49 01:55:08 19.80
209 72730 Tove Sande Bikerbabes K 45-49 01:55:09 19.80
209 72731 Berit Marie Solheim SAR AS K 40-44 01:55:09 19.80
211 26218 Marvin Solheim SAR AS M 40-44 01:55:12 19.79
212 72732 Hilde Louise Stavanger K 30-34 01:55:16 19.78
213 72733 Maylen Torsteinbø Stavanger K 25-29 01:55:24 19.75
214 72922 Odd Bjørn Meling Øvra Blåsenborg Velosoped forening M 50-54 01:55:25 19.75
215 39797 Jan Magne Alsvik Rønning Elektro M 55-59 01:55:35 19.72
216 72734 Anne Joa Vikeså Halliburton K 40-44 01:55:43 19.70
217 78159 Inger Kristin Torgersen Sandnes K 45-49 01:55:47 19.69
218 60390 Elin Edland Bore Sandnes K 35-39 01:55:55 19.66
219 72737 Kristin Håvarstein Rennesøy SK K 40-44 01:56:04 19.64
220 72738 Solveig Dahle Rennesøy SK K 35-39 01:56:08 19.63
220 72739 Inger Grødem Bikerbabes K 45-49 01:56:08 19.63
222 72740 Kurt Wathne Hafrsfjord M 65-69 01:56:09 19.62
223 72741 Gro Endresen Hjorth Stavanger K 45-49 01:56:23 19.59
224 53069 Bjarte Tveit Baker Hughes Sykkel club M 45-49 01:56:41 19.54
225 72742 Målfrid Holme Stavanger K 25-29 01:56:47 19.52
226 23104 Harald Lie YIT M 55-59 01:56:55 19.50
227 72743 Margunn Sandstad Stavanger K 01:56:59 19.48
228 22258 Eva Noren Sandnes K 45-49 01:57:22 19.42
229 28433 Siv Bjelland Stavanger K 45-49 01:57:24 19.42
230 60274 Vidar Grundetjern Sandnes M 50-54 01:57:26 19.41
230 72744 Nina Elizabeth Grundetjern GDF SUEZ E&P Norge BIL K 45-49 01:57:26 19.41
232 72745 Kristin Gundegjerde Rennesøy SK K 40-44 01:57:30 19.40
233 72746 Lene Bøe Stavanger K 40-44 01:57:32 19.39
234 72747 Hege Tønnessen Stavanger K 40-44 01:57:43 19.36
235 72748 Marit Lovise Eikeland BG Suldal AS K 25-29 01:57:52 19.34
236 20024 Aina Dybevik Stavanger K 45-49 01:57:57 19.33
237 72928 June Beate Flagstad Hommersåk K 25-29 01:58:02 19.31
238 30010 Trygve Torgersen Stavanger M 50-54 01:58:04 19.31
239 72749 Arvid Walskaar Sandnes M 45-49 01:58:07 19.30
240 72750 Christina Mæland Stavanger K 35-39 01:58:20 19.26
241 72929 Siri Øglænd Stavanger K 50-54 01:58:25 19.25
242 72751 Andrew Wurner Hafrsfjord M 40-44 01:58:27 19.24
243 72752 Maylin Goa Sivertsen SUS BIL K 30-34 01:58:38 19.21
244 60516 Åse Bente Andreassen Halliburton K 45-49 01:58:40 19.21
245 72753 Per Magnar Goa Team Mekonomen M 55-59 01:58:41 19.21
246 72754 Terje Tobiassen Ræge M 50-54 01:58:48 19.19
247 72755 Peder Sande Randaberg Industries AS M 60-64 01:58:51 19.18
248 60654 Astri Sofie Eskevik Halliburton K 45-49 01:58:55 19.17
249 72756 Terje Helle Randaberg M 35-39 01:58:57 19.16
249 72757 Morten Rød Stavanger M 25-29 01:58:57 19.16
251 72932 Kjetil Våge Bilia Personbil AS M 45-49 01:59:04 19.14
252 72758 Wenche Hagen Stavanger K 30-34 01:59:15 19.11
252 72759 Terje Kvalsund Bru M 40-44 01:59:15 19.11
254 72760 Anne-Berte Hetland Team Amarone K 45-49 01:59:21 19.10
255 59605 Jacek Kacperski TDW Offshore Services M 45-49 01:59:26 19.09
255 72761 Klara Lunde Team Volvo maskin K 35-39 01:59:26 19.09
257 60512 Nina Guldbrandsen Halliburton K 40-44 01:59:28 19.08
258 60129 Ellen Rogne Kristvik Schlumberger BIL K 45-49 01:59:31 19.07
259 72762 Norunn Aartun Strand Apply Sørco AS K 50-54 01:59:34 19.06
260 60882 Heidi Sanden Hommersåk K 45-49 01:59:36 19.06
260 131689 Kjell Vignes Håland Instrumentering AS M 45-49 01:59:36 19.06
262 59922 Tor Henrik Lind Team Aktiv Stavanger M 50-54 01:59:41 19.05
263 21544 Charlotte Eltervåg Bouvet K 30-34 01:59:46 19.03
264 72763 Anne Gro Buerskog Stavanger K 40-44 02:00:05 18.98
265 59812 Tone Midtbø Thomas Mollier K 45-49 02:00:07 18.98
266 72764 Grethe Breivik Mollier K 45-49 02:00:09 18.97
266 58951 Håvard Stavland Colosseumklinikken M 30-34 02:00:09 18.97
268 72765 Maiken Jørgensen Team Jørgensen K 25-29 02:00:11 18.97
268 72766 Katrine Nordbø Stavland Colosseumklinikken K 35-39 02:00:11 18.97
270 72767 Roy Kenneth Haugen Statoil M 45-49 02:00:18 18.95
271 25573 Lars Christiansen Team Amesto K 30-34 02:00:22 18.94
272 23646 Ingunn Lillebø ABB BIL K 40-44 02:00:56 18.85
273 40166 Hans Christian Jakobsen Brødrene Dahl M 50-54 02:01:10 18.81
274 72768 Liv Bjelland Pedersen Stavanger K 50-54 02:01:11 18.81
275 20327 Anne Berit Mæland SUS BIL K 55-59 02:01:27 18.77
276 72769 Reidun Berge Sola K 60-64 02:01:28 18.77
277 72771 Yvonne Nilsen Hafrsfjord K 30-34 02:01:29 18.76
277 72770 Synnøve Nilsen Sandnes K 50-54 02:01:29 18.76
279 58696 Kjersti Arnøy Sandnes K 45-49 02:01:34 18.75
280 72772 Mette Gyland Randaberg K 35-39 02:01:37 18.74
281 72773 Margareth Odland Randaberg K 45-49 02:01:38 18.74
282 72774 Mathew Taplin Valnor AS M 35-39 02:01:39 18.74
283 30103 Vegard Joa Statoil BIL M 40-44 02:01:47 18.72
284 72775 Nina Husebø Amdal Hafrsfjord K 40-44 02:01:49 18.71
285 72776 Anne Solheim Pettersen Randaberg kommune / Livsglede For Eldre K 50-54 02:01:50 18.71
286 60763 Roger Sætereng Oceaneering BIL M 35-39 02:01:54 18.70
287 30000 Trude Antonsen Magasinblaa K 35-39 02:02:11 18.66
287 72777 Marie Grønås Bikerbabes K 40-44 02:02:11 18.66
289 59987 Kåre Rosseland COSL Drilling Europe AS M 35-39 02:02:19 18.64
290 59806 Gunnleif Kalvik Røyneberg M 35-39 02:02:24 18.62
290 72778 Ingrid Øiamo Hafrsfjord K 40-44 02:02:24 18.62
292 60506 Karine Næss Frafjord NRK Rogaland K 35-39 02:02:25 18.62
293 72779 Jon Arne Hermundstad PTC M 30-34 02:02:31 18.60
294 72780 Frode Nicolaysen Stavanger M 50-54 02:02:32 18.60
295 72781 Thomas Mæland ConocoPhillips M 25-29 02:02:42 18.58
296 60169 Anvor Osland IKM Testing AS K 45-49 02:02:44 18.57
297 72782 Trude Rokkones Dolphin sportclub K 40-44 02:02:47 18.56
298 72783 Oddny Klungtveit Schlumberger BIL K 35-39 02:02:55 18.54
299 72784 Nina Galta Stavanger K 40-44 02:02:57 18.54
300 72785 Marianne Boganes Berntzaa Team Volvo maskin K 30-34 02:03:03 18.52
301 72786 Alexandra Uzunova TOTAL E&P BIL K 25-29 02:03:08 18.51
302 59849 Åge Rege Seobra M 40-44 02:03:22 18.48
303 72787 Ingrid Andreassen Waage Randaberg K 25-29 02:03:23 18.47
304 72788 Ann Sissel Haukland Moi K 50-54 02:03:35 18.44
305 72943 Bård Einar Rimereit Weatherford M 50-54 02:03:48 18.41
306 72789 Roger Selnes Valnor AS M 30-34 02:03:50 18.41
307 59984 Tor-Olav Berntzen ABB Oil and Gass M 40-44 02:04:00 18.38
307 72790 Wenche Veland Total E&P Norge A/S K 55-59 02:04:00 18.38
309 72791 Roar Berntzen Halden M 65-69 02:04:01 18.38
310 72792 Hege Moen Haukelid Stavanger K 50-54 02:04:02 18.38
311 21950 Eivind Berg Stavanger M 50-54 02:04:03 18.37
312 39130 Asbjørn Harestad Bygg M 35-39 02:04:04 18.37
313 72793 Sigrid Marie Hamre Moi K 45-49 02:04:07 18.36
314 72794 Kimber Hamilton Marathon Bike Club M 40-44 02:04:20 18.33
315 66972 Birger Fjelde Fleksi Bemanning M 40-44 02:04:30 18.31
316 72795 Lena Christine Thornes YIT K 40-44 02:04:33 18.30
317 72796 Anne-Beth Evjedal Stavanger K 40-44 02:04:48 18.26
318 60386 Hege Frafjord Sola K 35-39 02:04:51 18.26
319 72797 Jan Løining PTC M 45-49 02:04:58 18.24
320 22997 Hanne Iren Pedersen Stavanger K 40-44 02:05:22 18.18
321 40514 Marianna S. Ellingsen Stavanger K 45-49 02:05:38 18.14
322 21716 Denan Golos Plania AS M 35-39 02:05:48 18.12
323 72799 Arthur Wilhelmsen Team Jeger M 50-54 02:06:20 18.04
324 72800 Janet Tunge Bikerbabes K 40-44 02:06:24 18.03
325 72801 Marit Kristin Vigre Nærbø K 35-39 02:06:31 18.02
326 60694 Eva Holm Larsen TOOLS K 40-44 02:06:37 18.00
327 60866 Linn Drøsdal Flikkerud Frisørengros K 30-34 02:06:52 17.97
328 60410 Camilla Emilie Hatleskog NRK Rogaland K 30-34 02:06:54 17.96
329 72802 Tone Tvedt Nybø Randaberg kommune K 50-54 02:07:07 17.93
330 72803 Irene Karin Solheim Randaberg K 50-54 02:07:09 17.93
331 20396 Anne-Grethe Hansen SUS BIL K 50-54 02:07:13 17.92
332 72804 Magnus Maurseth Sola M 55-59 02:07:17 17.91
333 24892 Kenneth Erga Sola M 45-49 02:07:19 17.90
334 72805 Sveinung Larsen Brannvesenet Sør-Rogaland M 45-49 02:07:31 17.88
335 72806 Jan Petter Nielsen Brannvesenet Sør-Rogaland M 45-49 02:07:33 17.87
336 72807 Aslaug Frafjord Sola K 55-59 02:08:10 17.78
337 72809 Liv Bente Hatteland Hafrsfjord K 50-54 02:08:11 17.78
337 72808 Ansgar Hatteland Hafrsfjord M 50-54 02:08:11 17.78
339 72810 Monica Palmer Tvedt Sola K 30-34 02:08:13 17.78
340 72811 Heidi Bruun Berg Statoil K 45-49 02:08:21 17.76
341 72812 Vigdis Brødreskift Kristoffersen Stavanger K 35-39 02:08:24 17.75
342 72813 Linda Breivik Joa Stavanger K 35-39 02:08:37 17.72
342 26786 Ola Magne Noren Team Albatross M 50-54 02:08:37 17.72
344 73319 Per Ove Bø Eiendomsforvaltning M 45-49 02:08:40 17.72
345 72815 Annette Gillebo Stavanger K 35-39 02:08:42 17.71
346 24943 Kirsten Engelsgjerd Stavanger K 45-49 02:08:45 17.70
347 72816 Ole Morten Pedersen Euroskilt AS M 40-44 02:08:51 17.69
348 22775 Gro Haga Orstad Sykkel og Skjedesmørarlag K 45-49 02:08:57 17.68
349 27679 Ragnhild Heskje Primstad Orstad Sykkel og Skjedesmørarlag K 40-44 02:08:58 17.67
350 69696 Stine Haugen Schlumberger BIL K 35-39 02:09:10 17.65
351 72817 Anette Huseby Stavanger K 25-29 02:09:21 17.62
352 78763 Frode Pedersen Stavanger M 30-34 02:09:22 17.62
353 29433 Tone Dalum Stavanger K 50-54 02:09:25 17.61
354 72818 Hanne Taarland Randaberg K 40-44 02:09:27 17.61
355 72819 Else Moen BG Suldal AS K 55-59 02:09:41 17.58
356 72820 Randi Sørbø Randaberg K 35-39 02:09:46 17.56
357 72821 Vivian B. Eie Kallesten Revisjon AS K 45-49 02:09:51 17.55
357 72822 May Grethe Owe Kallesten Revisjon AS K 40-44 02:09:51 17.55
359 72823 Trond Bergevik Seabrokers Sykkel klubb M 40-44 02:10:01 17.53
360 72824 Line Nyberg SBBL BIL K 45-49 02:10:04 17.52
361 40058 Haakon Haaland Hafrsfjord M 50-54 02:10:06 17.52
362 60645 Nina Sele Statoil K 40-44 02:10:18 17.49
363 72825 Quang Trung Vu Randaberg Industries AS M 50-54 02:10:35 17.46
364 38750 Magnus Nordbø Seabrokers M 40-44 02:10:46 17.43
364 78674 Tove Bjørnestad Svardal Seabrokers Sykkel Klubb K 30-34 02:10:46 17.43
366 72827 Tone Brandeggen SUS Helse Vest K 45-49 02:10:51 17.42
367 60929 Turid Lura Røyneberg K 55-59 02:10:55 17.41
368 60761 Stian Brevik Stavanger M 35-39 02:11:17 17.36
369 72828 Kirsten Jæger Alvær Team Jeger K 55-59 02:11:59 17.27
370 29990 Trond-Rune Bjørheim Sauda SK / Team Aktiv Stavanger M 45-49 02:12:01 17.27
371 60916 Anita Michaelsen Sauda SK K 45-49 02:12:02 17.26
372 72829 Rolf Terje Alvær Team Jeger M 55-59 02:12:06 17.25
373 72830 Asbjørg Tednes Stavanger K 50-54 02:12:12 17.24
374 72831 Merete Håland Hafrsfjord K 30-34 02:12:31 17.20
375 40297 Inger Tone Hognestad Randaberg K 40-44 02:12:35 17.19
376 72984 Christian Merenyi Bilia Personbil AS K 40-44 02:12:46 17.17
377 72832 Svein Olav Gausland Nærbø M 30-34 02:13:07 17.12
378 66544 Mette Aske Stavanger K 45-49 02:13:20 17.1
379 35732 Rune Skeie Block BERGE BYGG M 45-49 02:13:33 17.07
380 72833 Lammert Mantel BG Suldal AS M 45-49 02:13:47 17.04
381 72992 Gina Bechmann IKEA K 50-54 02:13:49 17.03
382 60660 Ane Sundalskleiv Aartun Halliburton K 25-29 02:13:51 17.03
383 30177 Vigdis Alvsåker SpareBank1 SR-Bank K 40-44 02:14:16 16.98
384 72835 Iren Wigestrand Nybø Tannlege Alvær K 50-54 02:14:19 16.97
385 72836 Ove Håversen Team Gann Blikk M 35-39 02:14:36 16.93
386 72837 Lisbet Håversen Gann Blikk K 30-34 02:14:42 16.92
386 72838 Liv Grete Lode Dolphin Sport Club K 50-54 02:14:42 16.92
388 28740 Stig Øvstedal Hafrsfjord SK M 40-44 02:14:48 16.91
389 60803 Mette Sundstrøm Statoil K 40-44 02:14:50 16.90
390 72839 Siri Eiane Henrichsen PTC K 40-44 02:15:04 16.88
391 72840 Erling Kleppa PTC M 40-44 02:15:16 16.85
392 73313 André Rognøy Harestad Bygg M 20-24 02:15:24 16.83
393 72842 Linda Edland Randaberg Industries AS K 35-39 02:15:41 16.80
393 72843 Kristian Harestad PTC M 55-59 02:15:41 16.80
395 72844 Kathe Stensland Raft K 40-44 02:15:56 16.77
396 72845 Astrid Mossige Johannessen Tranberg AS K 35-39 02:16:11 16.74
397 72846 Gry Bente Myrvold Mollier K 45-49 02:16:37 16.68
398 60948 Stian Hiim Tonstad M 35-39 02:16:42 16.67
399 72847 Børn Knutsen ADB Procurement M 45-49 02:17:06 16.63
399 60119 Malene Kommedal Fabricom K 45-49 02:17:06 16.63
401 72848 Anne Gro Hamre Randaberg Frivilligsentral K 50-54 02:17:08 16.62
402 72849 Grete Sjøberg Risan Laerdal Medical AS K 50-54 02:17:17 16.60
403 72850 Cathrine Faltinsen Hundvåg K 25-29 02:17:33 16.57
403 72851 Lars Elstad Lien Stavanger M 20-24 02:17:33 16.57
405 72583 Øystein Merkesvik Stol M 35-39 02:17:52 16.53
406 72852 Bjarne Miljeteig PTC M 55-59 02:17:58 16.52
407 72853 Linda Engelsgjerd Randaberg K 40-44 02:18:16 16.48
408 29199 Terje Hodne Nilssen Sandnes M 50-54 02:18:20 16.48
409 72854 Unni Wenche Sande Randaberg kommune K 55-59 02:18:21 16.47
410 72855 Jane Synnøve Goa Rosengren SSØ region Stavanger K 40-44 02:19:05 16.39
411 72856 Arvid Goa Randaberg M 60-64 02:19:24 16.35
412 72857 Anne Torunn Wilhelmsen Team Jeger K 50-54 02:19:55 16.29
413 72858 Maurits Sagård Valnor AS M 45-49 02:20:28 16.23
414 72859 Gunvor Sola Tananger K 45-49 02:20:49 16.19
415 73037 Tore Gundersen Bilia Personbil AS M 50-54 02:20:51 16.18
416 72860 André Bolager PTC M 25-29 02:21:14 16.14
417 72861 Mariann Skarpenes Randaberg K 25-29 02:21:35 16.10
418 72862 Nina Hess Sandnes K 25-29 02:21:36 16.10
419 72863 Fredrik Bolager PTC M 25-29 02:21:56 16.06
420 73314 Thomas Wallerud Fosse Randaberg M 20-24 02:22:10 16.03
421 72864 Torbjørn Eike Moi M 45-49 02:22:11 16.03
422 27215 Øyvind Stokka PTC M 45-49 02:22:26 16.00
423 72865 Magnar Tveiten PTC M 55-59 02:22:36 15.98
424 21153 Birger Dahle Tau M 60-64 02:23:11 15.92
425 72866 Jen Carrano Shell K 25-29 02:23:18 15.91
425 72867 Elizabeth Spiteri Hess K 25-29 02:23:18 15.91
427 72868 Olav Asserød Randaberg M 45-49 02:23:32 15.88
428 72869 Hilde Gausdal Mollier K 30-34 02:23:56 15.84
429 72870 Elin Meling Øvra Blåsenborg Velosoped forening K 50-54 02:24:52 15.73
430 73072 Lillian Løkke Viking Moorings Norge AS K 45-49 02:25:32 15.66
431 72871 Per Eivind Torkelsen PTC M 60-64 02:25:45 15.64
432 72872 Margaret Torkelsen PTC K 60-64 02:25:48 15.63
433 25881 Lloyd Ragnar Burnett PTC M 50-54 02:25:57 15.62
434 72873 Beate Engdal Stavanger K 40-44 02:26:19 15.58
434 131905 Roger Nilsen Hafrsfjord SK M 45-49 02:26:19 15.58
436 72874 Lill Mai Severinsen Randaberg K 45-49 02:27:10 15.49
437 72875 Rita Aaserød Randaberg K 45-49 02:27:11 15.49
438 72876 Randi Bakke Sandnes K 30-34 02:27:25 15.46
439 72877 Solvor Undheim Time kommune K 60-64 02:27:46 15.42
440 72878 Lasse Meland Randaberg M 20-24 02:28:14 15.38
441 72879 Tone Frøystein Stavanger K 35-39 02:28:20 15.37
442 53075 Ine Jøssang Statoil K 30-34 02:28:27 15.35
443 72880 Charlotte Galta Viking Moorings Norge AS K 25-29 02:29:27 15.25
444 72881 Hans Egil Eike Moi M 40-44 02:32:00 15
445 73111 Ingeborg Dirdal Sandnes K 45-49 02:32:19 14.96
446 72882 Vegard Skår Randaberg Industries AS M 40-44 02:32:32 14.94
447 73315 Knut B. Svihus Stavanger M 55-59 02:32:38 14.93
448 73316 Anne Tove G. Soltvedt Euroskilt K 50-54 02:33:12 14.88
449 72885 Gry Løyning Rosland Euroskilt AS K 40-44 02:33:14 14.87
450 73317 Arne Ø. Osmundsen Team Jæger M 55-59 02:34:23 14.76
451 73318 Sissel H. Osmundsen Team Jæger K 55-59 02:34:32 14.75
452 72888 Laila Haugland NCC Property Development K 40-44 02:34:43 14.73
453 72889 Åse Natskår Svihus Stavanger K 55-59 02:35:19 14.67
454 72890 Målfrid Aanestad Lobekk Sandnes K 40-44 02:35:20 14.67
455 72891 Berit Fjermestad NorStone AS K 55-59 02:36:51 14.53
455 72892 Bertha Marie Iversen Norstone AS K 45-49 02:36:51 14.53
457 73399 Gunleiv Hadland Stavanger M 35-39 02:37:41 14.45
458 60677 Freddy Bloemheuvel ConocoPhillips M 55-59 02:37:50 14.44
459 72893 Torill Bloemheuvel ConocoPhillips K 50-54 02:37:55 14.43
460 72894 Hildegunn Kirkham Hubro as K 45-49 02:38:31 14.38
461 61069 Thor Johan Ribesen Sola M 65-69 02:38:49 14.35
462 72895 Bente Kvame Hadland Stavanger K 40-44 02:39:18 14.31
463 72896 Trond Johansen ConocoPhillips M 50-54 02:39:49 14.26
464 72897 Inger Bergeland Stavanger K 45-49 02:40:49 14.17
465 72898 Svein Anders Waula Stavanger M 50-54 02:42:38 14.01
466 73197 Kel Bulteel BP Norge M 55-59 02:42:39 14.01
467 72899 Oskar Topnes Randaberg M 65-69 02:43:21 13.95
468 72900 Tove Hagerup Hundvåg K 55-59 02:44:55 13.82
469 72901 Jan Hagerup ConocoPhillips M 60-64 02:44:57 13.82
470 72902 Rigmor Meling Stavanger Boligbyggerlag K 50-54 02:46:11 13.71
471 40114 Hilde Kristoffersen Stavanger K 30-34 02:55:30 12.99
472 72903 Ann-Cecilie Frøiland Hundvåg K 40-44 03:05:12 12.31
473 73274 Grethe Utsola Røyneberg K 55-59 03:07:54 12.13
474 26094 Marie Sivertsen Amesto People K 25-29 03:22:56 11.23
475 72904 Helene Figved Amesto People K 35-39 03:22:59 11.23
476 32428 Vivian Årdal Sandnes K 40-44 03:23:28 11.20
Ritt detaljer

Arrangør:

Landsbyrittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.04.2010
Distanse: 38.00 KM
Snittfart: 19.01 Km/t
Snittid: 1:59:54
Antall deltakere: 476

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (37.40 km): 01:28:23 (M)
    • Håvard Nygård
  • 2016 (37.40 km): 01:40:39 (K)
    • Petra De Jong
  • 2014 (36.40 km): 01:17:28 (M)
    • Kim Ivan Tunge
  • 2014 (36.40 km): 01:31:22 (K)
    • Guro Espeland
  • 2011 (38.00 km): 01:20:49 (M)
    • Håvard Nygård
  • 2011 (38.00 km): 01:21:18 (K)
    • Laila Våge