Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2010
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 82005 André Kjærnsmo IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:30:12 39.91
2 65513 Arne Gjulem Østbygda IL - Sykkel M 35-39 01:30:16 39.88
3 61536 Jan Rune Andersen Fjellfoten SK M 20-24 01:30:49 39.64
3 82006 Mattis Bergh Asker Skøyteklubb M 17-19 01:30:49 39.64
3 82007 Marius Finpå Østbygda IL - Sykkel M 30-34 01:30:49 39.64
3 82008 Simen Gjulem Østbygda IL - Sykkel M 25-29 01:30:49 39.64
3 82009 Mii Erik Haugård IF Frøy - Sykkel M 16 01:30:49 39.64
3 82010 Snorre Heramb JH-Sykkel M 15 01:30:49 39.64
3 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel M 16 01:30:49 39.64
3 82012 Magnus Nyvold IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:30:49 39.64
3 82013 Martin Schei Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:30:49 39.64
3 82014 Jan Ruben Snapestad Family Sports Club Rakkestad M 25-29 01:30:49 39.64
3 82015 Tobias Utby Ottestad IL - Sykkel M 16 01:30:49 39.64
3 79980 Fabrice Zindy Røyken CK M 35-39 01:30:49 39.64
15 82016 Carl Fredrik Hagen Sagene IF - Sykkel M 17-19 01:30:54 39.60
15 82017 Øyvind Sørhaug Sporsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:30:54 39.60
17 82018 Carl Henrik Gørbitz UniBil M 45-49 01:31:07 39.50
17 82019 Axel William Nilsen IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:31:07 39.50
19 82020 Einar Agdestein Asker Skøyteklubb M 17-19 01:31:10 39.48
19 63341 Knut Bergo Sporsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:31:10 39.48
19 82021 Carl Henrik Carlsen Team Brink M 17-19 01:31:10 39.48
19 64633 Morten Lund Østbygda IL - Sykkel M 25-29 01:31:10 39.48
19 82022 Marius Ruud Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:31:10 39.48
19 82023 Henrik Snarvold Sletten Solør CK M 16 01:31:10 39.48
25 68233 Arve Fjell Røyken CK M 40-44 01:31:17 39.43
25 41569 Glenn Johansen Sporsklubben Rye - Sykkel M 35-39 01:31:17 39.43
27 82024 Odd Kenneth Haugli Team Toten Kranken M 35-39 01:32:36 38.87
27 82025 Bjørnar Lindmoen Team Toten Kranken M 45-49 01:32:36 38.87
27 69524 Lars Lodgaard Team Toten Kranken M 45-49 01:32:36 38.87
27 82026 Erik Samuelsen Team Toten Kranken M 17-19 01:32:36 38.87
27 82027 John Tuflått Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:32:36 38.87
32 36041 Stefan A. Skogbrott Røyken CK M 20-24 01:33:34 38.47
33 70742 Atle Sørbønsveen Team Toten Kranken M 25-29 01:34:01 38.29
34 82028 Dag Grøndalen Team Toten Kranken M 45-49 01:34:07 38.25
34 82029 Ole Ingar Sel Ottestad IL - Sykkel M 13 01:34:07 38.25
34 82030 Stein Hallvard Wollheim Team Toten Kranken M 40-44 01:34:07 38.25
37 36606 Trond Røstadstuen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 35-39 01:34:31 38.08
37 62724 Kai Røstadstuen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 40-44 01:34:31 38.08
39 82031 Hubert Jacobsen Team Toten Kranken M 45-49 01:34:42 38.01
40 82032 Kenn Skolegården Sats Lillestrøm M 50-54 01:34:48 37.97
41 68972 Vidar Brenden Røyken CK M 45-49 01:35:32 37.68
41 82033 Torleiv Harrystad Røyken CK M 30-34 01:35:32 37.68
41 82034 Eirik Pettersen CK Nittedal M 13 01:35:32 37.68
41 42696 Harald Torgersen Røyken CK M 40-44 01:35:32 37.68
41 36042 Kim Anders Aas Røyken CK M 35-39 01:35:32 37.68
46 69523 Atle Grøndalen Team Toten Kranken M 50-54 01:37:19 36.99
47 82035 Roger Myhrvold Team Toten Kranken M 45-49 01:37:28 36.93
48 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg Automotive BIL M 40-44 01:37:38 36.87
49 20224 André Ueland Røyken CK M 35-39 01:37:47 36.81
50 36040 Trond Halvorsen Røyken CK M 30-34 01:37:50 36.79
51 64294 Thomas Oberhofer Bærum og Omegn CK M 55-59 01:39:36 36.14
52 82037 Vidar Degrum Bærum og Omegn CK M 40-44 01:39:42 36.10
53 82038 Steffan Reme PRIVATmegleren M 25-29 01:39:48 36.07
54 82039 Marius Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 15 01:40:02 35.98
55 82040 Martin Appel Asker CK M 30-34 01:40:21 35.87
55 82041 Henrik Lunder Aalrust Asker CK M 15 01:40:21 35.87
57 67049 Svein Aalrust Asker CK M 45-49 01:40:24 35.85
57 82042 Håkon Lunder Aalrust Asker CK M 12 01:40:24 35.85
59 82043 Sjur Heggelund Team Toten Kranken M 25-29 01:40:30 35.82
60 82044 Christian Engelhardtsen Aibel M 35-39 01:41:29 35.47
60 82045 Emil Egeland Hansen Pedalsmurfene SK Bamble M 25-29 01:41:29 35.47
60 82046 Alexander Enerud Holen Nes Ski M 14 01:41:29 35.47
60 82047 Sivert Strande Ruud Nes Ski M 14 01:41:29 35.47
64 82048 Odd Magnar Dambråten Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 55-59 01:41:50 35.35
64 82049 Tommy Skaugerud Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 35-39 01:41:50 35.35
66 82050 Richard Ramsvatn Teigen Team Teigen M 25-29 01:42:00 35.29
67 82051 Geir Gjessing Follo SK M 16 01:42:08 35.24
68 67778 Jan Gulliksen Lørenskog CK M 55-59 01:42:30 35.12
69 82052 Marit Lund Østbygda IL - Sykkel K 50-54 01:42:39 35.07
69 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL - Sykkel M 50-54 01:42:39 35.07
71 82053 Mathias Stabell Fjellfoten SK M 17-19 01:43:59 34.62
72 82054 Petter Zahl Marken M 20-24 01:44:00 34.61
73 82055 John Inge Brønstad Østbygda IL - Sykkel M 40-44 01:44:05 34.58
73 82056 Martin Opgård Engerdal Sykkelklubb M 14 01:44:05 34.58
73 82058 Odd Henning Rinden Romeriksåsen SK M 40-44 01:44:05 34.58
73 82057 Erlend Rinden Romeriksåsen SK M 13 01:44:05 34.58
77 82059 Kai Robert Solheim Family Sports Club Rommen M 45-49 01:44:16 34.52
78 82060 Kari Elisabeth Skogh Jasinski Team Østfold K 40-44 01:44:22 34.49
78 82061 Arvid Pettersen Østbygda IL - Sykkel M 60-64 01:44:22 34.49
78 61123 Ole-Johnny Ringsrød Sarpsborg SK M 40-44 01:44:22 34.49
81 82062 Sondre Ramsrud Lillehammer Skiklub M 16 01:44:23 34.48
82 82064 Jo Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 45-49 01:44:29 34.45
82 82063 Christian Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 15 01:44:29 34.45
84 82065 Jørgen Klaseie Eidsvoll SK M 15 01:44:32 34.43
84 82066 Simen Østreng Martinsen Eidsvoll SK M 16 01:44:32 34.43
86 82067 Johan Halldin Il Ingénia M 40-44 01:44:35 34.42
87 68199 Per Asp Il Ingénia M 55-59 01:44:39 34.40
88 82068 Lasse Ringkilen Nes Sportsklubb M 14 01:44:48 34.35
88 82069 Sondre Skjerven Nes Sportsklubb M 16 01:44:48 34.35
88 82070 Tobias A. Veland Nes Sportsklubb M 17-19 01:44:48 34.35
91 82071 Sune Eggen Il Ingénia M 35-39 01:45:01 34.28
92 82073 Mattis Johannessen Andebarkji TSK M 15 01:45:15 34.20
92 106063 Magnus Johannessen Andebarkji TSK M 20-24 01:45:15 34.20
94 82074 Magnus Beyer Arnesen M 20-24 01:45:22 34.16
95 82075 Marte Kjærnet Ullensaker CK K 15 01:45:25 34.15
96 82076 Andreas Magnussen CK Nittedal M 12 01:45:40 34.06
96 82077 Einar Skøyen CK Nittedal M 14 01:45:40 34.06
98 82078 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 55-59 01:45:50 34.01
99 82079 Kåre Gulbrandsen Team Toten Kranken M 40-44 01:45:56 33.98
100 82080 Fredrik Campbell Pedersen M 14 01:45:57 33.97
100 65585 Andreas Campbell Pedersen M 20-24 01:45:57 33.97
102 82081 Trond Lindmoen Team Toten Kranken M 45-49 01:46:00 33.96
102 82082 Øyvind Samuelsen Team Toten Kranken M 15 01:46:00 33.96
104 35591 Svein Arne Sørhaug Høland SK M 40-44 01:46:06 33.93
105 82084 Paul Kristian Rudlang Team Toten Kranken M 60-64 01:46:12 33.89
105 82085 Oddvar Sten Reitan Servicehandel M 55-59 01:46:12 33.89
107 82086 Christian Lang-Ree Karlsen Sporsklubben Rye - Sykkel M 30-34 01:46:14 33.88
108 82087 Simen Dyb Berg M 20-24 01:46:20 33.85
108 82088 Sjur Dyb Berg Nesodden SK M 14 01:46:20 33.85
110 67381 Svein Teigen Arendal Bryggeri M 55-59 01:46:24 33.83
111 82089 Magne Gjerde Il Ingénia M 45-49 01:46:31 33.79
112 82090 Trond W. Samuelsen Team Toten Kranken M 40-44 01:46:37 33.76
112 82091 Roya Øverjordet Team Toten Kranken K 40-44 01:46:37 33.76
114 82093 Sveinung Lindaas Storebrand M 50-54 01:46:48 33.70
114 82092 Arnstein Fortun Lindaas IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:46:48 33.70
116 82094 Knut Håvard Solberg M 16 01:46:56 33.66
117 47023 Mark Daniel Chapman IF Frøy - Sykkel M 55-59 01:47:10 33.59
117 82095 Kai Kronberget Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 40-44 01:47:10 33.59
119 122415 Arne Rønning IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:47:21 33.53
120 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 60-64 01:48:00 33.33
121 65906 Frank Bergsveen Team Toten Kranken M 40-44 01:48:13 33.26
122 82097 Helena Tell Bærum og Omegn CK K 16 01:48:59 33.03
122 70632 Lars Tell Bærum og Omegn CK M 50-54 01:48:59 33.03
124 82098 Sigvart Grorud BAMA M 40-44 01:49:02 33.01
125 82099 Peder Benjamin Hagen IF Frøy - Sykkel M 14 01:49:25 32.90
126 82100 Kyrre Grimstad M 35-39 01:49:31 32.87
127 82101 Kent Gusdal BAMA M 30-34 01:49:34 32.85
128 82102 Erlend Røer Drabløs Nesodden IF M 17-19 01:50:03 32.71
128 82103 Fredrik Worren M 17-19 01:50:03 32.71
130 82104 Mathias Sundquist Sportsklubben Ceres - Sykkel M 14 01:50:15 32.65
131 82105 Knut Mølmann SAS M 60-64 01:50:17 32.64
131 82106 Eskil Ottestad IF Frøy - Sykkel M 14 01:50:17 32.64
133 82107 Ole Fredrik Jensen M 20-24 01:50:32 32.56
134 82108 Helge Grødem NGI M 40-44 01:50:47 32.49
134 82109 Stein Thore Hansen Team Toten Kranken M 40-44 01:50:47 32.49
134 82110 Edmund Haugen Team Toten Kranken M 35-39 01:50:47 32.49
134 82111 Terje Strandvik Team Toten Kranken M 55-59 01:50:47 32.49
138 82112 Frode Rissmann Team Toten Kranken M 45-49 01:50:59 32.43
139 69063 Gunnar Solberg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 65-69 01:51:05 32.40
140 82113 Anne Løkken Hansen Team Toten Kranken K 40-44 01:51:09 32.38
141 82114 Bent Ola Dambråten Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 25-29 01:51:25 32.31
142 82115 Erik Gløersen Oslo Kommune VAV BIL M 55-59 01:51:26 32.30
143 82116 Christian Kjærnsmo Bjørndal IF - Sykkel M 20-24 01:51:31 32.28
144 82118 Iver Hesby Hurum Sportsklubben Ceres - Sykkel M 13 01:51:34 32.26
144 82117 Arne Erik Hurum Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 01:51:34 32.26
144 82119 Martin Ramsberg Brumunddal SK M 15 01:51:34 32.26
147 82120 Anders Lervåg BAMA M 30-34 01:51:35 32.26
148 110868 Geir Einar Engen Bjørndal IF - Sykkel M 45-49 01:51:43 32.22
149 82121 Anders Kiær Holter BAMA M 35-39 01:51:46 32.20
150 82122 Kjell Villanger Team Toten Kranken M 45-49 01:51:58 32.15
151 82123 Dag Thomassen BAMA M 50-54 01:52:00 32.14
152 82124 Edvard Andreas Fosdahl Ericsson BIL M 25-29 01:52:08 32.10
152 82125 Leif-Erich Husjord Il Ingénia M 25-29 01:52:08 32.10
152 82126 Hans Anton Tvete M 25-29 01:52:08 32.10
152 82127 Ole Jørgen Aarvik M 25-29 01:52:08 32.10
156 82128 Stian Grøndalen Team Toten Kranken M 17-19 01:52:09 32.09
156 62519 Kristian Horntvedt M 35-39 01:52:09 32.09
158 122342 Geir Larsen M 40-44 01:52:19 32.05
159 21256 Bjørn Ødegård SPK BIL M 40-44 01:52:34 31.98
160 82129 Martin Bakken Team Thorium M 65-69 01:52:37 31.96
160 40670 Bjørn Bakken Team Thorium M 30-34 01:52:37 31.96
160 82130 Eirik Bjørsnøs Team Thorium M 30-34 01:52:37 31.96
160 82131 Leif Farbu Team Thorium M 65-69 01:52:37 31.96
160 82132 Egil Leer Team Thorium M 65-69 01:52:37 31.96
160 82133 Ole Thomasrud Team Thorium M 35-39 01:52:37 31.96
160 35485 Ragnhild Torp Team Thorium K 30-34 01:52:37 31.96
167 82134 Ida Gjermundshaug Pedersen Solør CK K 20-24 01:52:38 31.96
168 82135 Trond Egil Hagnæss Rælingen M 35-39 01:53:05 31.83
168 82136 Jacob Rosenvinge Høyem Lillehammer CK M 12 01:53:05 31.83
168 82137 Mats Joachim Johansen Sportsklubben Rye M 30-34 01:53:05 31.83
171 82138 Markus Boug M 14 01:53:09 31.81
171 82139 Jonas Fillan Utleira IL M 14 01:53:09 31.81
173 82140 Jan Erik Krane BAMA M 40-44 01:53:19 31.76
174 35842 Ronald Fillan Utleira IL M 45-49 01:53:20 31.76
175 82141 Lars Baklid BAMA M 40-44 01:53:23 31.75
175 82142 Terje Furebotn BAMA M 45-49 01:53:23 31.75
177 82143 Diedrik Solbakken Team Wilier M 40-44 01:53:29 31.72
178 82144 Pål Boug M 40-44 01:53:34 31.69
179 82145 Gerrit-Jan Van Der Wiel Team Toten Kranken M 35-39 01:53:48 31.63
180 106084 Frode Nilsen Johnson Controls Norway AS M 30-34 01:53:49 31.62
181 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken M 30-34 01:53:59 31.58
182 65976 Paul Kwiatkowski Sodexo BIL M 55-59 01:54:24 31.46
183 82147 Pål Baugerød Aktiv i Logica M 25-29 01:54:40 31.39
183 82148 Jonas R. Bjerke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 13 01:54:40 31.39
183 65846 Anners Bjerke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 01:54:40 31.39
183 82149 Kristoffer Bostad Aktiv i Logica M 40-44 01:54:40 31.39
183 82150 Frode Bredesen Trygve Sagens Fanclub M 30-34 01:54:40 31.39
183 82151 Mette Børseth Aktiv i Logica K 40-44 01:54:40 31.39
183 67796 Janne Dahl zMotion K 45-49 01:54:40 31.39
183 122198 Espen Dahl Aktiv i Logica M 50-54 01:54:40 31.39
183 82152 Bård Eikseth Aktiv i Logica M 45-49 01:54:40 31.39
183 82153 Marianne Foss Aktiv i Logica K 30-34 01:54:40 31.39
183 82154 Geir Glømmi Aktiv i Logica M 40-44 01:54:40 31.39
183 69605 Vidar Gullachsen Ullevål SK M 30-34 01:54:40 31.39
183 82155 Per Hagen Aktiv i Logica M 30-34 01:54:40 31.39
183 65848 Jonas Båfjord Holten Aktiv i Logica M 30-34 01:54:40 31.39
183 82156 Fernando M. Oviedo Aktiv i Logica M 35-39 01:54:40 31.39
183 82158 Trygve Sagen Holte consulting M 30-34 01:54:40 31.39
183 82157 Martin Sagen Holmestrand SK M 35-39 01:54:40 31.39
183 82159 Jostein Solem Aktiv i Logica M 30-34 01:54:40 31.39
201 82160 Mikkel Johannessen Andebarkji TSK M 20-24 01:54:45 31.37
202 82161 Jens Rüsing Aktiv i Logica M 60-64 01:55:02 31.29
203 82162 Mats Kåvin Aktiv i Logica M 35-39 01:55:18 31.22
204 131679 Erik Evensen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 35-39 01:55:19 31.21
205 82164 Tom Erik Bjerkeengen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 45-49 01:55:28 31.17
205 82163 Bente Bjerkeengen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 45-49 01:55:28 31.17
205 82165 Terje Vestbakken Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 40-44 01:55:28 31.17
208 82166 Kjell Egil Braaten M 50-54 01:55:31 31.16
209 82167 Geir-Otto Jakobsen Aktiv i Logica M 30-34 01:55:33 31.15
210 82168 Daniel Guddal Kloppa Off Road Klubb M 17-19 01:55:46 31.09
211 82170 Rita Helén Paulsen Eidsvoll SK K 30-34 01:55:48 31.08
211 82172 Iren S. Rønningen K 45-49 01:55:48 31.08
211 109872 Bjørn Ove Rønningen M 55-59 01:55:48 31.08
211 82169 Anne Lise Stolp K 50-54 01:55:48 31.08
215 82173 Tor Arne Johansen Ringerike SK M 25-29 01:55:58 31.04
216 122186 Kjell Andreassen Østbygda IL - Sykkel M 50-54 01:56:02 31.02
217 82174 Janne Damm Pettersen Nes Sportsklubb K 20-24 01:56:08 30.99
218 82175 Fredrik Bjerkeengen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 20-24 01:56:24 30.92
219 41491 Arvid Moen Sarpsborg SK M 40-44 01:56:30 30.90
219 82176 Jarle Solberg Family Sports Club M 50-54 01:56:30 30.90
221 82177 Bernt Warendorph Aktiv i Logica M 45-49 01:56:48 30.82
222 82178 Dag Sverre Johnsen Il Ingénia M 45-49 01:56:50 30.81
222 82179 Sigurd Ofstad M 17-19 01:56:50 30.81
224 82180 Stian Tollefsrød M 17-19 01:56:54 30.79
225 82181 Erik Nordli Stiftelsen Ahus Boligselskap M 60-64 01:57:02 30.76
226 82182 Sissel Mørtvedt Sporsklubben Rye - Sykkel K 25-29 01:57:04 30.75
227 82183 Mubashir Alvi Aktiv i Logica M 40-44 01:57:12 30.71
228 82184 Rolf Hodnekvam Siggerud IL M 45-49 01:57:46 30.56
229 82185 Tommy Holt Norges Eiendomsakademi M 35-39 01:57:55 30.53
230 82186 Knut Hodnebrog Blomsterringen M 40-44 01:58:05 30.48
231 47117 Jan Peter Amundal M 45-49 01:58:08 30.47
231 82187 Adrian Brendløkken Amundal M 14 01:58:08 30.47
231 82188 Ludvik Holstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 12 01:58:08 30.47
231 62534 Egil Holstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 01:58:08 30.47
235 65756 Hege Roaldset Tåsen Blue Knees K 40-44 01:58:12 30.45
236 82189 Thomas Laiti Moelven Nordia M 30-34 01:58:22 30.41
237 31591 Ingvar Gravdal BAMA M 55-59 01:58:41 30.33
238 106043 Frank Larsen Hapro BIL M 35-39 01:59:15 30.18
239 82190 Jan Fredrik Halvorsen M 12 01:59:24 30.15
239 82191 Knut Fortun Lindaas M 20-24 01:59:24 30.15
241 82192 Rune Berby Moelven Nordia M 45-49 01:59:30 30.12
242 82193 Håkon Carlsen Rustad IL/Team Brink M 16 01:59:37 30.09
243 82194 Morten Eldevik OLTD AS M 60-64 01:59:42 30.07
244 82195 Vibeke Gjulem Østbygda IL - Sykkel K 30-34 01:59:46 30.05
245 82196 Peder Arnt Kraby Team Toten Kranken M 50-54 01:59:54 30.02
246 82197 Beda Leisvaag K 45-49 02:00:02 29.99
247 82198 Mona Hoelsveen Strande Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 35-39 02:00:12 29.95
248 82199 Roger Gusterud Family Sports Club Rommen M 45-49 02:00:14 29.94
248 82200 Line Norum Family Sports Club K 30-34 02:00:14 29.94
250 82201 Trond Inge Carlsen Rustad IL M 45-49 02:00:23 29.90
251 82202 Peder Skretteberg M 25-29 02:00:25 29.89
252 82203 Ellen Karine Varøystrand Kasbohm Family Sports Club Quality, Sarpsborg K 35-39 02:00:31 29.87
253 82204 Stine Myrvang Solør CK K 30-34 02:00:39 29.83
254 82205 Linda Notø K 40-44 02:00:48 29.80
255 82206 Eystein Fransplass Moelven Nordia M 40-44 02:00:52 29.78
256 82207 Cecilie Rise K 35-39 02:00:55 29.77
257 82208 Yvonne Rydningen K 35-39 02:01:02 29.74
258 70261 Bjarne Nordengen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 65-69 02:01:07 29.72
258 82209 Anne Hilde Vestbakken Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 35-39 02:01:07 29.72
260 82211 Wenche Vesterlund K 30-34 02:01:10 29.71
260 82210 Jan Marius Vesterlund Ringeriks-Kraft M 12 02:01:10 29.71
262 82212 Jon Brede Pettersen M 50-54 02:01:15 29.69
263 82213 Hans Jensen M 45-49 02:01:20 29.67
264 47542 Glenn Thomas Jahr Team ProNor M 20-24 02:01:47 29.56
265 82214 Andrea Hoftvedt AGA Klubben BIL K 35-39 02:02:00 29.50
266 82215 Kjærsti Floden Royal Sport K 60-64 02:02:02 29.50
267 82216 Tonje Marianne Dale K 30-34 02:02:03 29.49
268 82217 Per Erik Ek BAMA M 45-49 02:02:06 29.48
269 82218 Gerd Berit Rekve Sats Metro K 40-44 02:02:10 29.46
270 82219 Håvard Knutsen M 50-54 02:02:11 29.46
271 82220 Kjell Øverjordet Team Toten Kranken M 45-49 02:02:19 29.43
272 82221 Gøran Fundingsrud M 45-49 02:02:21 29.42
272 70091 Audun Halvorsen F2F M 40-44 02:02:21 29.42
272 82222 Tor Ivar Pettersen Tykkemennersyklerfort M 35-39 02:02:21 29.42
275 82223 Tommy Holen SKF Norge AS M 40-44 02:02:25 29.40
276 82224 Bjørn Arne Gundersen Family Sports Club Rakkestad M 50-54 02:02:29 29.39
277 82225 Morten Dalby M 35-39 02:02:33 29.37
278 38031 Torbjørn Pedersen BAMA M 25-29 02:02:34 29.37
279 82226 Kristoffer Tandberg BAMA M 20-24 02:02:43 29.33
280 69097 Tom Ove Andersen Nes Sportsklubb M 45-49 02:02:47 29.31
281 82227 Robert Langseth Hapro BIL M 40-44 02:02:55 29.28
281 82228 Ann Merete Woldengen Hapro BIL K 45-49 02:02:55 29.28
281 82229 Ingeborg Grin Wøien Hapro BIL K 35-39 02:02:55 29.28
281 39155 Thomas Ødegård Hapro BIL M 35-39 02:02:55 29.28
285 82230 Randi Fischer Nes Ski K 40-44 02:03:04 29.25
286 82231 Marte Ryr Andersen Nes Sportsklubb K 15 02:03:08 29.23
286 82232 Thea Marie Fredriksen K 15 02:03:08 29.23
288 82233 Sigrid Flo Jensen Il Ingénia K 30-34 02:03:27 29.16
289 82234 Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene Sykkel M 65-69 02:03:32 29.14
290 82235 Even Markestad Jr. Team Toten Kranken M 30-34 02:03:43 29.09
291 69767 Inge Arne Bøe Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:03:52 29.06
292 82236 Kristian Lahaug Team Nato M 35-39 02:03:55 29.05
293 79729 Magnus Johansen M 25-29 02:03:58 29.04
294 82238 Mari Ulven Blekkerud Hapro BIL K 35-39 02:03:59 29.03
294 82237 Asle Høybybråten Hapro BIL M 30-34 02:03:59 29.03
296 82239 Richard Hynne Horwath Romerike BIL / Team Nato M 35-39 02:04:02 29.02
297 82240 Eldbjørg Svare Grøndahl Lørenskog CK K 40-44 02:04:23 28.94
298 82241 Anne Person BAMA K 40-44 02:04:28 28.92
299 82242 Roger Stenseth Hapro BIL M 40-44 02:04:30 28.91
300 82243 Beate Holm Ullevål SK K 30-34 02:04:35 28.89
301 69219 Thomas Gytrup Sporsklubben Rye - Sykkel M 35-39 02:04:44 28.86
301 82244 Inge Hasselberg BAMA M 70-74 02:04:44 28.86
303 82245 Marianne Snarvold Sletten Vaaler IF K 40-44 02:04:47 28.85
304 82246 Jørgen Andresen Eidsvoll SK M 12 02:04:55 28.81
304 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 50-54 02:04:55 28.81
304 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 45-49 02:04:55 28.81
304 63419 Jon Waal CK Nittedal M 50-54 02:04:55 28.81
308 82247 Pål Nordberg Hapro BIL M 35-39 02:05:21 28.71
308 82248 Laila Skau Hapro BIL K 30-34 02:05:21 28.71
310 82249 Håkon Falldalen Bjerke IL Ski M 14 02:05:23 28.71
310 82250 Kristine Vognild Bjerke IL Ski K 16 02:05:23 28.71
312 82251 Espen Rulluth M 25-29 02:05:36 28.66
313 82252 Anita Veberg Norway K 40-44 02:05:40 28.64
314 82253 Rune Flaen BAMA M 50-54 02:05:41 28.64
315 82254 Mariann Hellne Rasen Bjerke IL Ski K 14 02:05:45 28.62
316 82255 Tom Henriksen Team Bring Frigo M 50-54 02:05:46 28.62
317 109941 Erik Hoff SATS Metro M 60-64 02:05:48 28.61
318 82256 Yvonne Lien K 35-39 02:05:54 28.59
318 82257 Vibeke Ruud K 35-39 02:05:54 28.59
320 82258 Terje Benonisen Team Toten Kranken M 55-59 02:05:59 28.57
321 93502 Geir Nilsen M 50-54 02:06:00 28.57
321 82259 Tormod Wahl-Westreng M 40-44 02:06:00 28.57
323 82260 Erlend Abrahamsen M 25-29 02:06:01 28.56
324 82261 Torgeir Seim Team Toten Kranken M 60-64 02:06:06 28.54
325 82262 Åsmund Jahr Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 55-59 02:06:07 28.54
326 82263 Jon Orheim M 40-44 02:06:15 28.51
327 82264 Rolf Egil Brandshaug Team Toten Kranken M 45-49 02:06:26 28.47
328 82265 Anders Næss M 15 02:06:29 28.46
329 82266 Stine Bredesen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 40-44 02:06:47 28.39
329 82267 Inge Morten Kveen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 40-44 02:06:47 28.39
331 82268 Ingar Seiersten M 60-64 02:06:49 28.38
332 82269 Kjersti Amlien Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 40-44 02:06:59 28.35
333 82270 Erik Dæhlin BAMA M 40-44 02:07:00 28.34
333 82271 Even Schiager BAMA M 30-34 02:07:00 28.34
335 82272 Berit Benonisen Team Toten Kranken K 50-54 02:07:01 28.34
336 72507 Andreas Kvale M 20-24 02:07:06 28.32
337 82273 Åse-Berit Nytun Stryn T og IL - Sykkel K 25-29 02:07:19 28.27
338 69768 Jon Bjarne Nytun Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:07:24 28.25
339 82274 Anders Langtind PRIVATmegleren M 35-39 02:07:40 28.19
339 82275 Stian Steen-Olsen Bærum og Omegn CK M 35-39 02:07:40 28.19
341 82276 Gina Maria Tronsli 10mTronsli K 14 02:07:58 28.13
342 82277 Lene Amundsen Sats Metro K 35-39 02:08:01 28.12
342 82278 Hans-Petter Ljunggren Sats Metro M 50-54 02:08:01 28.12
344 82279 Bjørn-Erik Karlquist M 20-24 02:08:13 28.07
344 82280 Hilde Poppe K 40-44 02:08:13 28.07
344 47510 Kari Strømstad K 45-49 02:08:13 28.07
344 82281 Jørgen Strømstad Sunde Sporsklubben Rye - Sykkel M 12 02:08:13 28.07
344 82282 Henning Åsheim Sporsklubben Rye - Sykkel M 12 02:08:13 28.07
349 82283 Kjetil Lindviksmoen Hansen Diplom-Is M 40-44 02:08:27 28.02
349 121176 Rune Karlsen Moelven Nordia M 30-34 02:08:27 28.02
351 82284 Mads Bakken Sats Metro M 20-24 02:08:28 28.02
351 82285 Henning Kamhaug Sats Metro M 25-29 02:08:28 28.02
353 67759 Gunnar Rodem M 40-44 02:08:30 28.01
354 82286 Bjørgulv Flatland TDB Eikeli M 45-49 02:08:37 27.99
354 82287 André Rødsand Team Elektro Nettverk M 30-34 02:08:37 27.99
356 82288 Bodil Ulverud Felleskjøpet Agri K 35-39 02:08:41 27.97
356 82289 Anita Kalheim Øverby K 35-39 02:08:41 27.97
356 82290 Monika Øverby K 35-39 02:08:41 27.97
359 82291 Glenn Aaserud Family Sports Club Quality M 35-39 02:08:42 27.97
360 82292 Terje Fuglseth M 45-49 02:08:46 27.95
360 82293 Svenja Röttger K 30-34 02:08:46 27.95
362 48209 Jannicke Schanche ArcusGruppen/IF Frøy K 70-74 02:08:55 27.92
363 82294 Nils Hoel BAMA M 30-34 02:08:58 27.91
363 82295 Dagfinn Myrvold BAMA M 45-49 02:08:58 27.91
365 41984 Bengt Eilertsen Gardermoen Fuelling Service a.s M 50-54 02:09:04 27.89
366 82296 Harald Grønli BAMA M 55-59 02:09:14 27.85
367 82297 Ina Henriette Furuseth EVS K 40-44 02:09:16 27.84
368 82298 Trond Vangstuen Team Toten Kranken M 40-44 02:09:24 27.82
369 82299 Mats Byfuglien M 25-29 02:09:27 27.80
370 82301 Stig André Trillerud Team Toten Kranken M 17-19 02:09:28 27.80
370 82300 Gaute Trillerud Team Toten Kranken M 45-49 02:09:28 27.80
372 82302 Frøydis Boge Tvete K 25-29 02:09:33 27.78
373 82303 Solveig Syljuåsen K 30-34 02:09:35 27.78
374 82304 Andrea Nymo Fikse K 17-19 02:09:39 27.76
374 82305 Jon Lyseng M 25-29 02:09:39 27.76
374 82306 Rut Kristine Olberg K 20-24 02:09:39 27.76
377 67308 Jan Erik Karlsen M 55-59 02:09:40 27.76
377 82307 Anne Syljuåsen Birkelunden CK K 35-39 02:09:40 27.76
377 30616 Arild Tveiten Birkelunden CK M 40-44 02:09:40 27.76
380 82308 Fredrik Stobbe BAMA M 30-34 02:09:43 27.75
381 71065 Trond Terje Klemmetsrud BAMA M 30-34 02:09:49 27.73
382 82309 Oddmar Møller Lesja og Dovre SK M 55-59 02:10:08 27.66
382 82310 Olav Sakseid Team Foss Sport M 16 02:10:08 27.66
382 64333 Håkon Sakseid Volvo Truck Rental M 35-39 02:10:08 27.66
382 82311 Steinar Tronhus Lesja og Dovre SK M 50-54 02:10:08 27.66
386 82312 Erik Lervik BAMA M 20-24 02:10:17 27.63
386 82313 Kim Ø. Myhren BAMA M 35-39 02:10:17 27.63
388 82314 Per-Arvid Solberg M 40-44 02:10:19 27.62
389 66452 Bjørn Anders Johansen Moss CK M 60-64 02:10:32 27.57
390 82316 Arild Jøndal Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede M 55-59 02:10:33 27.57
391 82317 Roger Olovsson Hapro BIL M 35-39 02:10:38 27.55
392 82318 Geir Smestad Johnson Controls Norway AS M 30-34 02:10:42 27.54
393 82319 Nina Meldgaard Holum Horten og Omegn CK K 40-44 02:10:50 27.51
393 82320 Oddmund Holum Horten og Omegn CK M 45-49 02:10:50 27.51
395 82321 Lars Dammen Hapro BIL M 30-34 02:10:59 27.48
396 82322 Tom Skovli Onninen AS / Schneider M 50-54 02:11:00 27.48
397 68561 Frode Olsen Family Sports Club Quality M 35-39 02:11:10 27.44
398 82323 Karin Lang-Ree K 55-59 02:11:13 27.43
399 82325 Jorunn Annette Bjørvik Sats Metro K 40-44 02:11:23 27.40
399 82324 Frode Bjørvik Sats Metro M 40-44 02:11:23 27.40
399 82326 Ellen Sigtun Sats Metro K 35-39 02:11:23 27.40
402 82327 Jens Strøm BAMA M 60-64 02:11:27 27.38
403 82328 Marie Skudal Moss CK K 15 02:11:28 27.38
404 82329 Gunn Rønning K 45-49 02:11:46 27.32
404 82330 Eva Solberg K 40-44 02:11:46 27.32
406 82331 Hans Morten Daniloff Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 40-44 02:11:58 27.27
407 82332 Stian Olsen BAMA M 20-24 02:12:04 27.25
408 82333 Jørn-Cato Kristensen M 20-24 02:12:10 27.23
409 82334 Ole-Petter Bergersen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 45-49 02:12:14 27.22
409 70558 Per Magne Sandbekken Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 45-49 02:12:14 27.22
411 82335 Torbjørn Heggeblom Team Avancia M 30-34 02:12:23 27.19
411 82336 Tina Korsrud Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 35-39 02:12:23 27.19
413 82337 Sylvia Bjørkelo Helland Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 35-39 02:12:37 27.14
414 82338 Kenneth Bakke M 20-24 02:12:50 27.10
415 69875 Randi Andresen K 60-64 02:12:55 27.08
416 82339 Kamilla Steen Spenst Moss K 16 02:12:56 27.08
417 82340 Runar Skog Aktiv i Logica M 35-39 02:13:06 27.04
418 82341 Annette Amlien Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 17-19 02:13:08 27.04
418 82342 Stine Hansen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 17-19 02:13:08 27.04
420 82343 Ranveig Amlie Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 17-19 02:13:14 27.02
421 82344 Aksel Hunstad M 45-49 02:13:25 26.98
422 82345 May-Liss Hunstad K 50-54 02:13:30 26.96
423 82346 Henrik Lorentz Burchardt Nidelv IL M 14 02:14:00 26.86
423 82348 Elias Brattli Sørensen Nidelv IL M 14 02:14:00 26.86
423 82347 Carl-Fredrik Sørensen Nidelv IL M 40-44 02:14:00 26.86
423 82349 Per Kristian Sørensen Nidelv IL M 14 02:14:00 26.86
427 82350 Synnøve Risenfald Hapro BIL K 50-54 02:14:08 26.83
428 66446 Arne Tobias Malkenes Ødegaard Stord SK M 15 02:14:10 26.83
429 82351 Ingrid Budalen Østbygda IL - Sykkel K 60-64 02:14:15 26.81
430 82352 Thomas Eie BAMA M 50-54 02:14:20 26.79
430 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:14:20 26.79
432 82354 Karl Gustav Solberg Aktiv i Logica M 50-54 02:14:22 26.79
433 82356 Peer Runar Jansen M 45-49 Tandem 02:14:23 26.78
433 82355 Guri Janne Jansen K 45-49 Tandem 02:14:23 26.78
435 82357 Erlend Kristoffersen Aktiv i Logica M 45-49 02:14:31 26.76
435 59741 Lasse Nilsen Aktiv i Logica M 45-49 02:14:31 26.76
437 82358 Ola Kyrre Burchardt Nidelv IL M 60-64 02:14:44 26.71
437 82360 Marianne Kolby Hasle-Løren IL Sykkel K 40-44 02:14:44 26.71
437 82359 Ingvar Kolby Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 02:14:44 26.71
440 82361 Eva Susanne Andersen Røstadstuen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 35-39 02:14:50 26.69
441 82362 Lise Braaten K 55-59 02:14:53 26.68
442 82363 Tore Olavsen M 45-49 02:14:54 26.68
443 82364 Anne Rønneberg Family Sports Club Rakkestad K 45-49 02:14:58 26.67
444 30491 Espen Andresen M 30-34 02:14:59 26.66
445 82365 Morten Birkelund Cubic M 40-44 02:15:09 26.63
445 82366 Aage Hammerstad M 55-59 02:15:09 26.63
445 82367 Gry Jansen Cubic K 40-44 02:15:09 26.63
448 82368 Bente Limbodal Moelven Nordia K 40-44 02:15:22 26.59
449 82369 Knut Norum M 50-54 02:15:34 26.55
450 82370 Roar Martiniussen M 30-34 02:15:46 26.51
451 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli M 55-59 02:15:51 26.49
452 82372 Sten Inge Andersson M 15 02:16:01 26.46
452 43538 Sonny Andersson M 65-69 02:16:01 26.46
454 83787 Arild Hansen BAMA M 30-34 02:16:09 26.44
455 107853 Morten Andreassen Team Bring Frigo M 35-39 02:16:22 26.39
456 82373 Steinar Christiansen Aftenposten M 55-59 02:16:30 26.37
456 40816 Kai Foss Aftenposten M 50-54 02:16:30 26.37
456 82374 John Håkon Kristiansen Aftenposten M 40-44 02:16:30 26.37
456 82375 Truls Vargmo Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede M 60-64 02:16:30 26.37
460 82376 Hans Christian Bjerketveit BAMA M 40-44 02:16:36 26.35
461 82377 Karen Houmb Nes Sportsklubb - Sykkel K 17-19 02:16:49 26.31
461 82378 Gina Koller Nes Sportsklubb - Sykkel K 17-19 02:16:49 26.31
463 82379 Per Anders Sigtun Team Sigrip M 40-44 02:16:51 26.30
464 82380 Øyvind Boye Halvorsen Aktiv i Logica M 60-64 02:17:08 26.25
465 82381 Odd Lindstad Johansen BAMA M 55-59 02:17:13 26.23
466 82382 Kåre Johnsen Aktiv i Logica M 60-64 02:17:16 26.22
467 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Team Toten Kranken K 25-29 02:17:17 26.22
468 82384 Odd Paulsen Nesodden SK M 65-69 02:17:18 26.21
469 82385 Vebjørn Løvås Bjerke IL Ski M 14 02:17:21 26.21
469 82386 Svein Røed Aktiv i Logica M 50-54 02:17:21 26.21
469 82387 Bjørn Skoglunn Cubic M 60-64 02:17:21 26.21
472 82388 Stina Charlene Bjørge K 25-29 02:17:25 26.19
472 82389 Nina Hellne Rasen Bjerke IL Ski K 40-44 02:17:25 26.19
472 82390 Anitra Vognild Bjerke IL Ski K 14 02:17:25 26.19
475 82391 Kristin Lunde Espern jenter på hjul K 25-29 02:17:26 26.19
476 82392 Daniel Brening Hapro BIL M 35-39 02:17:34 26.16
477 82393 Marit Arnesen Sats Metro K 45-49 02:17:38 26.15
477 70647 Stig Solberg Sats Metro M 55-59 02:17:38 26.15
479 82394 Gro L'orsa TDB Eikeli K 40-44 02:17:42 26.14
480 82395 Walter Prestegård M 40-44 02:17:49 26.12
480 82396 Marius Elvis Rollvang M 16 02:17:49 26.12
482 82397 Siv Christine Bjørang Jørstad Sporsklubben Rye - Sykkel K 30-34 02:17:58 26.09
483 82398 Frank Yggeseth BAMA M 45-49 02:18:02 26.08
484 82399 Tor-Helge Husevold Servicekompaniet AS M 50-54 02:18:09 26.05
485 82400 Øivind Bell Aktiv i Logica M 35-39 02:18:13 26.04
485 82401 Jørgen Fjærvoll Aktiv i Logica M 50-54 02:18:13 26.04
485 82402 Jan Erik Hole BAMA M 40-44 02:18:13 26.04
488 82403 Arild Børresen Team Toten Kranken M 60-64 02:18:18 26.03
489 82404 Lars Nilsen AFGRUPPEN BIL M 40-44 02:18:19 26.02
489 42087 John Ole Tollefsen IF Frøy - Sykkel M 65-69 02:18:19 26.02
491 51169 Torgeir Evensen IF Frøy - Sykkel M 35-39 02:18:29 25.99
491 82405 Marte Majorsæter IF Frøy - Sykkel K 14 02:18:29 25.99
493 82406 Siv Lillian Toresen Hapro BIL K 40-44 02:18:34 25.98
494 82407 Egil Juul Aktiv i Logica M 40-44 02:18:38 25.96
494 82408 Heidi Sønsterudbråten Aktiv i Logica K 40-44 02:18:38 25.96
494 82409 Steinar Thue Aktiv i Logica M 50-54 02:18:38 25.96
497 82410 Svein Vangsøy Team Norpost M 65-69 02:18:45 25.94
498 82411 Line Berg K 40-44 02:18:47 25.93
499 82412 Sindre Christopher Hovland M 15 02:19:11 25.86
499 50939 Ronny Hovland M 40-44 02:19:11 25.86
499 82413 Alexander Vastaberg M 13 02:19:11 25.86
502 82414 Knut Egil Hansen M 55-59 02:19:20 25.83
503 82415 Hill May Elvebakken K 40-44 02:19:24 25.82
504 82417 Elise Røer Drabløs Nesodden IF K 15 02:19:26 25.81
504 82416 Bjørn Olav Drabløs Nesodden IF M 40-44 02:19:26 25.81
504 82418 Hanne Røer Nesodden IF K 40-44 02:19:26 25.81
504 82419 Jon Anders Tangnes M 45-49 02:19:26 25.81
504 82420 Brede Udahl Nesodden SK M 40-44 02:19:26 25.81
509 82421 Elin Merethe Haug BAMA K 35-39 02:19:32 25.80
510 82422 Frode Bergessen Team Speken M 35-39 02:19:39 25.77
511 122405 Tom Pedersen Onninen AS M 45-49 02:19:40 25.77
512 82423 Helen H. Bergessen K 30-34 02:19:45 25.76
513 82424 Tore Børke Synoptik Norge AS M 40-44 02:19:49 25.74
514 70411 Knut Andresen M 40-44 02:19:50 25.74
515 82425 Per Breang M 60-64 02:20:01 25.71
516 82426 Helge Jonassen M 45-49 02:20:06 25.69
517 82427 Ingrid Byfuglien Gjøvik skiklubb K 50-54 02:20:12 25.67
518 82428 Pernille Lie Olsen Høland SK K 14 02:20:16 25.66
519 82429 Iren Hellebergshaugen Eidsvoll SK K 50-54 02:20:21 25.65
520 82430 Pål Rydland bWise M 30-34 02:20:23 25.64
521 67998 Lasse Henriksen Team Kallerud M 50-54 02:20:27 25.63
522 82431 Iren Fjærestrand K 45-49 02:20:31 25.61
523 82432 Morten Ruud Kristiansen M 25-29 02:20:35 25.60
524 82433 Thomas Ferdinand Waaler M 40-44 02:20:40 25.59
525 82434 Erland Christoffer Sommer Landsend M 30-34 02:20:43 25.58
526 82435 Kennet Ask Family Sports Club Quality M 35-39 02:20:46 25.57
526 82436 Kirsti Elise Fremstad Team Toten Kranken K 25-29 02:20:46 25.57
528 82437 Dag Kristian Kleven Cubic M 45-49 02:20:54 25.55
529 122412 Espen Ruud M 20-24 02:21:08 25.50
530 82438 Christian Løw Aktiv i Logica M 30-34 02:21:12 25.49
530 82439 Grant Rud Aktiv i Logica M 40-44 02:21:12 25.49
530 82440 Andrew Rutherford Aktiv i Logica M 40-44 02:21:12 25.49
533 82441 Ole Kristian Ness Finstad Sportsklubb M 16 02:21:14 25.48
534 82442 Per Morten Bergvall Sats Metro M 55-59 02:21:17 25.48
535 82443 Ståle Andersen Micanor AS M 35-39 02:21:25 25.45
535 122240 Helge Hansen Micanor AS M 50-54 02:21:25 25.45
535 82444 Tore H. Larsen Micanor AS M 55-59 02:21:25 25.45
535 82445 Christin Opsahl K 35-39 02:21:25 25.45
539 82446 Petter Andersen Aktiv i Logica M 30-34 02:21:29 25.44
540 69863 Morten Buskerud Felleskjøpet Agri M 35-39 02:21:34 25.42
541 82447 Iselin Bakken Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 14 02:21:39 25.41
541 73769 Gaute Hagen M 35-39 02:21:39 25.41
543 82448 Magnus Hellem BAMA M 12 02:21:41 25.40
544 82449 Harald Hasselvoll M 60-64 02:21:48 25.38
545 82450 Espen Seeberg Aktiv i Logica M 45-49 02:21:51 25.37
545 82451 Torhild Voss Siljan Aktiv i Logica K 45-49 02:21:51 25.37
547 82452 Lars Amund Viskop M 30-34 02:21:54 25.36
548 82453 Frode Hellem BAMA M 40-44 02:21:55 25.36
548 131768 Rune Øyen BAMA M 50-54 02:21:55 25.36
550 82454 Stig Berg M 70-74 02:22:00 25.35
550 44480 Per Skaret M 50-54 02:22:00 25.35
550 82455 Anette Søhagen Morten Buskerud K 30-34 02:22:00 25.35
553 82456 Kent Kværnes M 20-24 02:22:06 25.33
553 82457 Martine Myhre Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 14 02:22:06 25.33
553 82458 Einar Søhagen M 60-64 02:22:06 25.33
556 82460 Trond Arild Dahl M 45-49 Tandem 02:22:09 25.32
556 82459 Kai Dahl M 45-49 Tandem 02:22:09 25.32
558 42535 Reid Bakken Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 02:22:10 25.32
559 67153 Svein Fladeby M 70-74 02:22:18 25.29
559 82461 Runa Rogstad Team ProNor K 45-49 02:22:18 25.29
561 82462 Charlotte Kolltuft K 40-44 02:22:24 25.28
562 82463 Simen Kjørsvik Reinås IL Sverre - Sykkel M 16 02:22:30 25.26
563 82464 Eli Hasselberg BAMA K 60-64 02:22:49 25.20
564 82465 Cay Fredrik Lund Family Sports Club Quality, Sarpsborg M 40-44 02:22:50 25.20
565 82466 Magne Loe Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 50-54 02:22:54 25.19
566 82467 Erica Georgsson Bratlie K 40-44 02:22:56 25.18
567 36263 Christian Nilsen Teknologisk Institutt AS M 30-34 02:23:00 25.17
568 82468 Sigrun Elisabeth Berger K 40-44 02:23:02 25.16
569 82469 Inger Turid Frandsen K 40-44 02:23:08 25.15
569 82470 Turid Sevilhaug K 40-44 02:23:08 25.15
569 82471 Torill Stokkan K 50-54 02:23:08 25.15
572 82472 Grzegorz Gliwa BAMA M 20-24 02:23:10 25.14
573 82473 Anita Kaarby Lindstad K 35-39 02:23:21 25.11
574 82474 Jan Reidar Fonbæk Moelven Nordia M 50-54 02:23:31 25.08
575 82475 Karen Askeland Romerike Kunstløpklubb K 17-19 02:23:34 25.07
576 82477 Børre Åserud Hapro BIL M 35-39 02:23:38 25.06
576 82476 Anne Åserud Hapro BIL K 40-44 02:23:38 25.06
578 82478 Farhad Aali Family Sports Club Rommen M 45-49 02:24:02 24.99
579 82479 Helene Blekastad BIL Horwath Oslo K 25-29 02:24:05 24.98
580 82480 Stig Einar Vildåsen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 35-39 02:24:10 24.97
581 82481 Kristin Hov K 45-49 02:24:22 24.93
581 82482 Knut Erik Terjesen bWise M 45-49 02:24:22 24.93
583 82483 Ann Cathrin Nilsen BAMA K 40-44 02:24:27 24.92
584 82484 Arve Andersen Family Sports Club Rommen M 45-49 02:24:39 24.88
584 82485 Ole Gunnar Sætre Family Sports Club Rommen M 40-44 02:24:39 24.88
586 119253 Kai Andersen M 55-59 02:24:43 24.87
587 82486 Line Haugom K 20-24 02:24:47 24.86
588 82487 Anniken Hars Bredtveit IL K 40-44 02:24:50 24.85
589 82488 Ida Caroline Sneis Boger Follo SK K 14 02:24:52 24.85
589 82489 Lene Haugen BAMA K 40-44 02:24:52 24.85
591 82490 Raymond Wiik Aktiv i Logica M 35-39 02:25:01 24.82
592 82491 Haakon Agnalt Trøsken IL M 15 02:25:19 24.77
593 82492 Isabel Krohn Sykehuset Asker & Bærum BIL K 25-29 02:25:20 24.77
594 82493 Helene Vanberg Sykehuset Asker & Bærum BIL K 40-44 02:25:37 24.72
595 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 40-44 02:25:40 24.71
595 82494 Vemund Straum Trondhjems VK M 12 02:25:40 24.71
597 82495 Lene Bonsak K 35-39 02:25:54 24.67
598 82496 Eivind Barhaugen Cubic M 55-59 02:25:56 24.66
599 82497 Helge Alm Moelven Nordia M 40-44 02:26:07 24.63
600 82498 Veronica S. Ødegård Incita K 20-24 02:26:10 24.62
600 82499 Cecilie Aalborg Incita K 35-39 02:26:10 24.62
602 68173 Sven Erik Boger Follo SK M 45-49 02:26:24 24.59
602 82500 Pernille Aurora Sneis Boger Follo SK K 12 02:26:24 24.59
604 82501 Anne Kathrine Langerud K 35-39 02:26:56 24.50
605 82502 Steinar Ruud Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 35-39 02:26:59 24.49
606 82503 Kari Heen Bakke Family Sports Club Rakkestad K 45-49 02:27:00 24.48
606 82504 Anette Christin Bøe-Pedersen Østbygda IL - Sykkel K 25-29 02:27:00 24.48
608 82505 Kristin Larsen Family Sports Club Quality K 40-44 02:27:04 24.47
609 82506 Hilde Butler BAMA K 50-54 02:27:13 24.45
609 82507 Helene Korvald BAMA K 40-44 02:27:13 24.45
611 82508 Kjetil Frode Søberg Cubic M 50-54 02:27:26 24.41
611 82509 Aadne Carl Tho BIL Horwath Oslo M 50-54 02:27:26 24.41
613 82510 Leen De Brouwere K 35-39 02:27:39 24.38
613 82511 Wenche Brodtkorb Hansen K 30-34 02:27:39 24.38
615 82512 Lise Heier Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 35-39 02:27:47 24.35
615 82514 Mari R. Vesteraas Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 20-24 02:27:47 24.35
615 69695 Jens Martin Vesterås Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 55-59 02:27:47 24.35
618 82515 Hege Strande Eina Sportsklubb sykkel - Amfi / Totens Sparebank K 35-39 02:27:53 24.34
618 82516 Nina Wilhelmsen Synoptik Norge AS K 40-44 02:27:53 24.34
620 82517 Hilde Sæthern Cubic K 45-49 02:27:54 24.34
621 82518 Klaus Berge Djupdalen Bråstopp-forening M 30-34 02:28:09 24.29
622 82519 Kai Sørensen M 60-64 02:28:15 24.28
623 82520 Amalie Bråthen Strande Eidsvoll SK K 14 02:28:18 24.27
624 82521 Elisabeth Hynne Gjerdrumsrypene K 35-39 02:28:22 24.26
624 82522 Bente Mobråthen Gjerdrumsrypene K 30-34 02:28:22 24.26
624 82523 Lillian Oterholt Gjerdrumsrypene K 35-39 02:28:22 24.26
627 82524 Ivar Slettmo M 60-64 02:28:29 24.24
628 82525 Kjell Kvaksrud Stiftelsen Ahus Boligselskap M 50-54 02:28:49 24.19
629 82526 Lise Myrstuen Sørumshagen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi / Totens Sparebank K 40-44 02:28:50 24.18
630 82527 Andrea Furuseth K 14 02:28:51 24.18
631 82528 Ellinor Wiger K 45-49 02:28:53 24.18
632 82529 Anne Furuseth K 40-44 02:28:58 24.16
632 48843 Atle Furuseth Eidsvoll SK M 40-44 02:28:58 24.16
634 82530 Sigurd Agnalt M 13 02:29:02 24.15
634 82531 Tom Johannesen Sporsklubben Rye - Sykkel M 45-49 02:29:02 24.15
636 110496 Wilhelm Robert Lundquist M 40-44 02:29:04 24.15
637 82533 Rune Ringsby Strøm Hapro BIL M 35-39 02:29:08 24.13
638 82534 Kjærsti Rønneberg Family Sports Club Rakkestad K 20-24 02:29:30 24.08
639 82535 Roy Martiniussen M 35-39 02:29:35 24.06
640 82536 Brit Haugum Uthne Eiker CK K 45-49 02:29:52 24.02
641 82538 Leif Norman Kristiansen BAMA M 55-59 02:30:01 23.99
641 82537 Erik Normann Kristiansen BAMA M 30-34 02:30:01 23.99
641 82539 Bjørn Steinar Sundberg BAMA M 40-44 02:30:01 23.99
644 82540 Cathrine Gjellebæk K 35-39 02:30:10 23.97
644 82541 Tom Hellerud Cubic M 50-54 02:30:10 23.97
644 82542 Siv-Iren Nilsen K 30-34 02:30:10 23.97
644 82543 Anne Ottesen K 40-44 02:30:10 23.97
648 37288 Tommy Larsen Micanor AS M 35-39 02:30:11 23.97
649 82544 Pål Alm BAMA M 55-59 02:30:14 23.96
650 82545 Randi Ågesdatter Kulset Sats Metro K 25-29 02:30:29 23.92
651 82546 Arve Elvebach Norsk Energi M 60-64 02:30:32 23.91
652 82547 Wencke Bergvall Sats Metro K 55-59 02:30:35 23.90
653 82548 Tom Henning Andersen Aktiv i Logica M 40-44 02:30:39 23.89
654 82549 Kim Næss Aktiv i Logica M 30-34 02:30:42 23.88
655 82550 Christopher Christensen BAMA M 20-24 02:31:16 23.79
656 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg On Road M 50-54 02:31:26 23.77
657 82552 Jorunn Fahle Bredtveit IL K 40-44 02:31:35 23.74
657 82553 Tore Sandsnes Cubic M 55-59 02:31:35 23.74
659 82554 Heidi Loe Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 45-49 02:31:38 23.74
660 82555 Hanne Høien K 35-39 02:31:40 23.73
660 82556 Hanne Sundt K 35-39 02:31:40 23.73
660 82557 Wendy Vissmark K 35-39 02:31:40 23.73
663 82558 Brigita Jaseliunaite Family Sports Club Rommen K 30-34 02:31:48 23.71
664 82559 Trond Berge Incita M 30-34 02:31:52 23.70
664 82560 Magne Aanonsen Brevpost oslo M 75 og over 02:31:52 23.70
666 82561 Linda Andersen K 35-39 02:31:58 23.68
667 82562 Martine Skullerud Høland SK K 17-19 02:32:05 23.67
668 82563 Victoria Halvorsdotter K 35-39 02:32:19 23.63
669 82564 Steinar Hagaseth Hapro BIL M 40-44 02:32:21 23.62
670 82565 Kristina Renolen K 35-39 02:32:37 23.58
671 82566 Sissel Rogstad Team ProNor K 45-49 02:32:42 23.57
672 71685 Tom Enga BAMA M 50-54 02:32:47 23.56
673 82567 Anne Bjørg Nilsen K 55-59 02:33:04 23.51
674 82568 Katrine Askeland Romeriksåsen SK K 14 02:33:09 23.50
675 66198 Aasne Abrahamsen K 50-54 02:33:16 23.48
676 82569 Ingejerd Skumsnes Sats Metro K 25-29 02:33:19 23.48
677 82570 Frank Monsen Bredtveit IL M 45-49 02:33:21 23.47
678 82571 Aina Kajsa Engøy K 50-54 02:33:36 23.43
679 82572 Johnny Berntzen Sportsklubben Rye M 65-69 02:33:40 23.42
680 82573 Solveig Rønningen K 40-44 02:33:55 23.38
681 82574 Madeleine Nilsson BAMA K 25-29 02:33:58 23.38
682 82575 Erik Vestby M 75 og over 02:34:00 23.37
683 82576 Lars Erik Jensen M 35-39 02:34:18 23.33
684 82577 Marie Sørensen Hvam IL K 13 02:34:26 23.31
684 24388 Johnny Sørensen Hvam IL M 50-54 02:34:26 23.31
686 82578 Marius Dreyer M 15 02:34:44 23.26
686 82579 Fredric Steira M 15 02:34:44 23.26
688 82580 Kristin Lund Synoptik Norge AS K 45-49 02:35:00 23.22
689 82581 Bodil Rivenes Sats Metro K 45-49 02:35:06 23.21
689 82582 Bjørg Marit Tærum Simonsen K 60-64 02:35:06 23.21
691 82584 Mina Thorslund Otterstad Vang sklf K 14 02:35:20 23.17
691 82583 Amund Thorslund Otterstad Vang sklf M 12 02:35:20 23.17
691 68123 Rune Otterstad Ottestad IL - Sykkel M 40-44 02:35:20 23.17
691 82585 Mette Thorslund Vang sklf K 40-44 02:35:20 23.17
695 82586 Reidun Tollefsrud Bergersen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 40-44 02:35:32 23.14
695 82587 Peggy Heie Team Toten Kranken K 40-44 02:35:32 23.14
697 82588 Janne Haugen Cubic K 40-44 02:36:02 23.07
698 82589 Gry Rønning K 40-44 02:36:19 23.03
699 82590 Jon Wiik Blaker IL M 55-59 02:36:23 23.02
700 82591 Leif Håkon Fiskvik Hapro BIL M 45-49 02:36:25 23.01
701 82592 Jon Erik Krogh Aktiv i Logica M 50-54 02:36:47 22.96
702 82593 Arne Støre Hapro BIL M 45-49 02:36:49 22.95
703 82594 Nina Sundbrg Jødahl K 40-44 02:36:51 22.95
704 82595 Lise Andorsen Micanor AS K 35-39 02:37:13 22.89
705 82596 Marius Nordhagen Horwath Romerike BIL M 30-34 02:37:44 22.82
706 82597 Kjetil Klemetrud Horwath Romerike BIL M 40-44 02:37:50 22.80
707 82598 Ingvild Rønneberg Family Sports Club Rakkestad K 17-19 02:38:19 22.73
708 82599 Kari Schulte Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:38:27 22.72
709 82600 Anita Røykås Marthinsen Onninen AS K 40-44 02:38:35 22.70
710 82601 Jostein Håøy Aktiv i Logica M 50-54 02:38:37 22.69
711 82602 Per Kumhle Team Kallerud M 14 02:38:40 22.68
712 82603 Gry Heidi Dahl Onninen AS K 35-39 02:38:57 22.64
713 82604 Anne Kristin Djupos Onninen AS K 40-44 02:39:17 22.60
713 82605 Gro Håvi Onninen AS K 45-49 02:39:17 22.60
713 82606 Vigdis Aas Jensen Onninen AS K 55-59 02:39:17 22.60
713 67914 Kristine Kronstad Onninen AS K 30-34 02:39:17 22.60
713 82607 Turid Skarpnord Ødegård Onninen AS K 40-44 02:39:17 22.60
718 82609 Pål Amundsen Nes Sportsklubb M 40-44 02:39:27 22.57
718 82608 Astrid Amundsen Nes Sportsklubb K 12 02:39:27 22.57
718 82611 Pernille Fritz Nes Sportsklubb K 12 02:39:27 22.57
718 82610 Henriette Fritz Nes Sportsklubb K 12 02:39:27 22.57
718 43927 Walter Fritz Nes Sportsklubb M 40-44 02:39:27 22.57
718 82612 Sara Pettersen Fuglu Nes Sportsklubb K 12 02:39:27 22.57
718 82613 Dan-Mathias Randem Svendsen Nes Sportsklubb M 12 02:39:27 22.57
718 82614 Mina C. Veland Nes Sportsklubb K 12 02:39:27 22.57
726 82615 Ruta Stake BAMA K 30-34 02:39:34 22.56
727 82616 Heidi Davidsen K 40-44 02:39:39 22.54
728 82617 Sissel Lorentzen Moss CK K 45-49 02:39:56 22.50
729 82618 Haakon Alexander Andrésen F2F M 20-24 02:39:58 22.50
730 82619 Kai Hopperstad Sats Metro M 55-59 02:40:06 22.48
730 82620 Eva Hoppestad Sats Metro K 45-49 02:40:06 22.48
732 82621 Steinar Harry Andersen BIL Horwath Oslo M 40-44 02:40:09 22.47
733 82622 John Inge Lorentsen Moelven Nordia M 45-49 02:40:22 22.44
734 82623 Steffen René Larsen Horwath Romerike BIL M 25-29 02:40:51 22.38
735 82624 Hege Amlien Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 17-19 02:40:58 22.36
736 82625 Monica Hasund Solheim Family Sports Club Rommen K 45-49 02:41:12 22.33
737 82626 Gro Marita Moe K 30-34 02:41:17 22.32
737 67564 Bjørnar Nilsen Micanor AS M 40-44 02:41:17 22.32
739 82627 Yvette Marlene Hansen Sats Metro K 35-39 02:41:34 22.28
739 82628 Anette Konstanse Kristiansen K 35-39 02:41:34 22.28
739 82629 Elizabeth Eek Ransve K 60-64 02:41:34 22.28
742 82630 Gro Kristensen Family Sports Club Rakkestad K 35-39 02:41:44 22.25
743 82631 Lill Jessen Eidsvoll SK K 40-44 02:41:54 22.23
744 82632 Morten Janssen M 40-44 02:42:11 22.19
745 82633 Anne Dalbo K 40-44 02:42:25 22.16
746 82634 Marte Karlsen Oslostudentenes IK Sykkel K 30-34 02:42:26 22.16
747 82635 Tone-Karin Hedlund Hapro BIL K 50-54 02:42:34 22.14
748 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 75 og over 02:43:03 22.07
749 82637 Kaja Annette Matheson Sørensen Accenture BIL K 35-39 02:43:09 22.06
750 82638 Andreas M. Berntsen BAMA M 30-34 02:43:21 22.03
751 82639 Frode Giling BIL Horwath Oslo M 25-29 02:44:03 21.94
752 82640 Jon E Sundby F2F M 30-34 02:44:11 21.92
753 82641 Audun Fjulsrud M 30-34 02:44:16 21.91
754 82642 Vidar Bekkelund BAMA M 45-49 02:44:30 21.88
755 82643 Jørund Bjørkheim BAMA M 30-34 02:44:58 21.82
756 82644 Marianne Aker Family Sports Club K 45-49 02:45:11 21.79
756 82645 Jannicke Vold Family Sports Club Rommen K 20-24 02:45:11 21.79
758 82646 Ingeborg Sangnæs Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 55-59 02:45:23 21.76
759 82647 Bjørg Westhagen Hapro BIL K 35-39 02:46:19 21.64
760 82648 Hild Kjersti Eriksen Family Sports Club Rakkestad K 40-44 02:46:21 21.64
761 82649 Mette Jahr Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 50-54 02:46:33 21.61
762 82650 Stian Bystrøm Melby Feiring IL - Sykkel M 17-19 02:46:40 21.6
763 82652 Åge Mandfloen Team Kallerud M 45-49 02:46:52 21.57
763 82651 Magnus Nordnes Mandfloen Team Kallerud M 17-19 02:46:52 21.57
765 82653 Elisabeth Moum Horwath Romerike BIL K 40-44 02:47:02 21.55
766 82654 Ruby Svaler Horwath Romerike BIL K 25-29 02:47:09 21.53
767 82655 Ole Fredrik Fodnes Weber M 50-54 02:47:23 21.50
767 82656 Ola Torstein Sæter Weber-Norge M 55-59 02:47:23 21.50
769 82657 Solfrid Dahl Hansen Spenst Larvik K 50-54 02:47:28 21.49
770 82658 Cecilie Bjerkan BAMA K 35-39 02:47:30 21.49
771 82659 Per T. Røe Weber-Norge M 55-59 02:47:37 21.47
772 82660 Vera Gullby Hapro BIL K 60-64 02:47:38 21.47
773 82661 May Britt Myklebust Weber-Norge K 45-49 02:47:43 21.46
774 82662 Anette Trondal Johansen K 35-39 02:47:52 21.44
774 82663 Vibeke Trondal Olsen K 40-44 02:47:52 21.44
776 82665 Åge Frankmo Ottestad IL - Sykkel M 45-49 02:48:04 21.42
776 82664 Matilde Frankmo Ottestad IL - Sykkel K 30-34 02:48:04 21.42
776 82666 Åse Steinset Holthe Kalvåg On Road K 40-44 02:48:04 21.42
776 82667 Ingrid Tømte Lund Eidsvoll SK K 13 02:48:04 21.42
776 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 40-44 02:48:04 21.42
776 82668 Ida Cecilie Tømte Eidsvoll SK K 12 02:48:04 21.42
776 82670 Stian Woldsnes Energica Bodywork M 13 02:48:04 21.42
776 82669 Siw Woldsnes K 40-44 02:48:04 21.42
784 82671 Anne Szallies BAMA K 40-44 02:48:39 21.34
785 82672 Astrid Marie Sjøvoll Aktiv i Logica K 30-34 02:48:49 21.32
786 82673 Anja Holt Norges Eiendomsakademi K 30-34 02:49:09 21.28
786 82674 Ida Karlsnes Norges Eiendomsakademi K 30-34 02:49:09 21.28
788 82675 Hege Steen Rønaas Horwath Romerike BIL K 30-34 02:49:29 21.24
789 82676 Robert Demény Viborg Cycling M 50-54 02:49:41 21.21
790 82677 Hilde Ramezani Lesja og Dovre SK K 45-49 02:49:53 21.19
791 82678 Åse Øygarden BAMA K 45-49 02:50:03 21.17
792 82679 Britt Brastad K 60-64 02:50:09 21.15
792 82680 Vebjørn Brastad M 40-44 02:50:09 21.15
794 82681 Mona Eng bWise K 40-44 02:50:10 21.15
795 82682 Gro Bjørnstad Horwath Romerike BIL K 35-39 02:50:35 21.10
796 82683 Unni Barth Spenst Larvik K 55-59 02:50:47 21.07
797 82684 Nina Hønnåshagen Nikita Hair Norway AS K 35-39 02:50:59 21.05
798 82685 Kjerstin Evenrud Borgen Family Sports Club Rakkestad K 35-39 02:51:15 21.02
799 120869 Elinor Helene Johansen Klanen 08 K 55-59 02:51:26 20.99
799 111604 Knut Johansen Klanen 08 M 60-64 02:51:26 20.99
799 82687 Karoline Käthe Kaluza F2F K 30-34 02:51:26 20.99
799 82688 Victoria Lea F2F K 25-29 02:51:26 20.99
799 82689 Liv Vian Klanen 08 K 55-59 02:51:26 20.99
799 67754 Terje Vian Klanen 08 M 60-64 02:51:26 20.99
805 82690 Solveig Taraldset Skedsmo kommune BIL K 30-34 02:51:51 20.94
806 82691 Anita Ruud BAMA K 45-49 02:51:54 20.94
807 82692 Solveig Andersen Family Sports Club Quality, Sarpskog K 40-44 02:51:55 20.94
807 82693 Solveig Aa. Hermansen Family Sports Club Quality, Sarpsborg K 30-34 02:51:55 20.94
809 82694 Ingunn Dambråten Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 45-49 02:52:12 20.90
810 82695 Merethe E. R. Ødegaard K 45-49 02:52:49 20.83
811 82696 Christer Bogren Aktiv i Logica M 30-34 02:53:02 20.80
812 82697 Ole P. Hval JohNET BIL M 45-49 02:53:03 20.80
812 82698 Bjørn Johnsrud JohNET BIL M 45-49 02:53:03 20.80
812 82699 John Arild Putten JohNET BIL M 45-49 02:53:03 20.80
812 82700 Tor Erling Skogli JohNET BIL M 45-49 02:53:03 20.80
816 67760 Andreas Berger Aktiv i Logica M 50-54 02:53:07 20.79
816 82701 Jane Hansen Aktiv i Logica K 40-44 02:53:07 20.79
816 82702 Christopher Hars Aktiv i Logica M 50-54 02:53:07 20.79
816 82703 Lene S Norbeck Aktiv i Logica K 40-44 02:53:07 20.79
820 82704 Ingrid Marie Espeseth Lesja og Dovre SK K 40-44 02:53:44 20.72
821 82705 Therese Kaarfald K 30-34 02:53:54 20.70
822 82706 Hilde Johanne Østgård Marken K 25-29 02:54:06 20.67
823 82707 Kenneth Lundsten M 30-34 02:54:12 20.66
824 82708 Liv-Ellen Kaldager BAMA K 60-64 02:54:54 20.58
825 82709 Sverre Nordengen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi M 70-74 02:55:27 20.51
826 82710 Giedre Zivatkauskaite BAMA M 25-29 02:56:06 20.44
827 82711 Torfinn Kotte BAMA M 55-59 02:56:11 20.43
827 82712 Berry Lips BAMA M 45-49 02:56:11 20.43
829 82713 Hanne Myrvold K 50-54 02:56:26 20.40
830 82715 Klaus Wiecek ASF Team M 65-69 02:56:32 20.39
830 82714 Carsten Wiecek Skedsmo kommune BIL M 40-44 02:56:32 20.39
832 82716 Tonje Myrvold Gabrielsen K 30-34 02:56:42 20.37
833 82717 Renate Palmesen Energica Bodywork K 25-29 02:57:18 20.30
833 82719 Ellinor Sande Energica Bodywork K 20-24 02:57:18 20.30
833 82718 Ellen Sande Energica Bodywork K 50-54 02:57:18 20.30
833 82720 Kristina Skundberg Energica Bodywork K 35-39 02:57:18 20.30
833 66108 Helen Trøan Team Energika K 35-39 02:57:18 20.30
838 82721 Vaqar Ahmad M 30-34 02:57:23 20.29
839 82722 Wenche Amlien Eng Gran IL K 45-49 02:57:35 20.27
840 82723 Børge Dreyer Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 12 02:57:41 20.26
841 121955 Mette Larsen bWise K 40-44 02:57:51 20.24
842 82724 Berit Sand K 50-54 02:57:54 20.23
843 82725 Anders Fallet M 35-39 02:58:11 20.20
844 82726 Elisabeth Sørvig BAMA K 35-39 02:58:30 20.16
845 82727 Petia Miteva K 30-34 02:58:35 20.15
846 82728 Inger Sofie Hamnes K 40-44 02:58:54 20.12
846 68106 Turid Hesselberg Ren-Eng K 50-54 02:58:54 20.12
848 82729 Else-Runa Bakkelund Skedsmo kommune BIL K 55-59 02:58:57 20.11
848 82730 Laila Brotnow Skedsmo kommune BIL K 40-44 02:58:57 20.11
850 82731 Nils Kumhle Team Kallerud M 15 02:58:58 20.11
851 82733 Helene Wettermark Zacho K 14 02:59:04 20.10
851 82732 Barbro Wettermark Zacho Spenst Drøbak K 40-44 02:59:04 20.10
853 68111 Jan Ove Hesselberg Telenor BIL M 55-59 02:59:12 20.08
854 82734 Guziana Agniezka BAMA K 25-29 02:59:23 20.06
854 82735 Karol Lewanohwski BAMA M 30-34 02:59:23 20.06
856 82736 John Erling Bakken Hapro BIL M 45-49 02:59:34 20.04
857 82737 Evy Rief Falck Emergency as K 45-49 02:59:41 20.03
858 82738 Agnieszka Rogozik BAMA K 20-24 02:59:45 20.02
859 82739 Cathrine Hoberg K 35-39 03:00:06 19.98
860 82740 Anita Adolfsen K 30-34 03:00:33 19.93
861 82741 Antonio Rivero Moelven Nordia M 60-64 03:00:36 19.93
862 82742 Silje Lund K 30-34 03:00:44 19.91
863 82743 Gro Ringstad Akselsen K 45-49 03:01:56 19.78
864 82744 Hilde Falang Johnson Controls Norway AS K 50-54 03:01:59 19.78
865 82745 Tore Bakken Team Pedersen M 55-59 03:02:09 19.76
865 82746 Grethe Johansen Team Pedersen K 55-59 03:02:09 19.76
865 82747 Bente Helene Pedersen Team Pedersen K 50-54 03:02:09 19.76
865 82748 Hans Pedersen Team Pedersen M 55-59 03:02:09 19.76
865 82749 Stine Gaarder Stavdal Sats Metro K 35-39 03:02:09 19.76
870 82750 Ingolf Fosse M 55-59 03:02:37 19.71
871 82751 Lisbeth Diesen K 55-59 03:02:40 19.70
872 82752 Liss Edvardsen K 50-54 03:03:23 19.63
873 82753 Maria Kristine Arnestad K 20-24 03:03:36 19.60
874 82754 Lukasz Olszewski BAMA M 25-29 03:03:48 19.58
875 82755 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis K 40-44 03:04:28 19.51
875 82756 Mari Rjaanes Aanensen Team Chablis K 40-44 03:04:28 19.51
877 82757 May Kristensen Sats Metro K 50-54 03:04:30 19.51
878 82758 Marianne Norum Family Sports Club Rommen K 25-29 03:05:15 19.43
879 82759 Laurits Lundgaard BAMA M 20-24 03:05:17 19.42
880 82760 Kirsti Myrdal Team Chablis K 40-44 03:05:50 19.37
880 82761 Hilde Kristine Rønsen Team Chablis K 40-44 03:05:50 19.37
882 82763 Siri Sponberg Spenst Drøbak K 45-49 03:06:27 19.30
882 82762 Rebekka Sponberg Spenst Drøbak K 17-19 03:06:27 19.30
884 82764 Stine Dahl Hansen Spenst Larvik K 16 03:06:33 19.29
885 82765 Hege Thommesen Årvoll IL K 45-49 03:06:54 19.26
886 82766 Jan Heibakk BAMA M 35-39 03:07:01 19.24
887 82767 Nina Blomseth Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 55-59 03:07:17 19.22
887 82768 Espen Brurok Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 40-44 03:07:17 19.22
887 82769 Ingunn Danielsen Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 40-44 03:07:17 19.22
887 82770 Lars Vidar Greftegreff Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 30-34 03:07:17 19.22
887 82771 Camilla M. Johnson Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 17-19 03:07:17 19.22
887 82772 Henrik J. Karlsen Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 17-19 03:07:17 19.22
887 82773 Charlotte Nielsen Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 17-19 03:07:17 19.22
887 49195 Claus Nilsen Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 35-39 03:07:17 19.22
887 82774 Ragnhild Pedersen Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 55-59 03:07:17 19.22
887 136610 Svein Pedersen Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 60-64 03:07:17 19.22
887 82775 Mathias H. Svoren Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 20-24 03:07:17 19.22
887 82776 Terje Thorslund Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 65-69 03:07:17 19.22
887 82777 Martine Warholm Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 20-24 03:07:17 19.22
887 82778 Eva Aadland Team SHELL 7-Eleven Hakadal K 40-44 03:07:17 19.22
887 45515 Erlend Aadland Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 40-44 03:07:17 19.22
887 82779 Lars Martin Aanstad Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 20-24 03:07:17 19.22
903 82780 Reidun Marie Linnerud Hapro BIL K 55-59 03:07:32 19.19
904 82781 Arild Farstadvoll M 55-59 03:07:38 19.18
904 61501 Mette Simonsen Hoel Østmarka IL - Sykkel K 40-44 03:07:38 19.18
904 82783 Synnøve Simonsen K 13 03:07:38 19.18
907 68158 Bjørn Erik Jansen Sats Metro M 65-69 03:08:09 19.13
908 82784 Beate Ahlsen BAMA K 25-29 03:08:24 19.10
909 82785 Ann Kristin Daniloff Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 40-44 03:08:34 19.09
909 82786 Wenche Bærheim Johansen Eina Sportsklubb sykkel - Amfi K 40-44 03:08:34 19.09
911 82787 Grethe Jeksrud K 60-64 03:08:45 19.07
912 82788 Kriss Inger Kristiansen BAMA K 40-44 03:08:58 19.05
913 82789 Ole Edvardsen Atlantic M 45-49 03:09:09 19.03
914 81824 Heidi Nordby Cubic K 55-59 03:10:03 18.94
915 82790 Hilde Svensson K 55-59 03:10:17 18.91
916 82791 Karoline Landsem K 17-19 03:10:50 18.86
917 82792 Marius Hatles Hekkvang Hapro BIL M 25-29 03:10:54 18.85
918 45695 Bjørn Knutsen Atlantic M 60-64 03:11:15 18.82
919 82793 Solveig Furulund Team Ravnsbæk K 40-44 03:11:29 18.80
919 82794 Hanne Ravnsbæk Team Ravnsbæk K 45-49 03:11:29 18.80
921 82795 Torbjørn Kjølhamar BAMA M 60-64 03:12:53 18.66
922 82796 Gorm Garder Aktiv i Logica M 50-54 03:12:55 18.66
923 82797 Thore Myrimillom Incita M 25-29 03:15:36 18.40
924 82798 Gregory Kleidon Incita M 30-34 03:15:41 18.39
925 82799 Haakon Helland BAMA M 25-29 03:15:59 18.36
926 82800 Jorunn Schramm Kalvåg On Road K 50-54 03:16:09 18.35
927 82802 Thea Aas Kristiansen K 12 03:16:29 18.32
927 82801 Robert Aas Kristiansen M 30-34 03:16:29 18.32
929 82803 Linnea Vestby Knudsen K 14 03:17:00 18.27
930 82804 Maria Isler Sats Metro K 30-34 03:17:04 18.26
931 82805 Marit Paulina Vestby Knudsen K 50-54 03:17:05 18.26
931 36634 Øyvind Knudsen M 50-54 03:17:05 18.26
933 82806 Brit Johansen BAMA K 55-59 03:17:24 18.23
934 82807 Olav Ausdal BAMA M 30-34 03:19:25 18.05
935 82808 Anne Kjeldsen K 35-39 03:19:53 18.01
936 82809 Jan Alnes Atlantic M 60-64 03:22:16 17.79
936 71167 Ove Godø Atlantic M 40-44 03:22:16 17.79
936 82810 Merete Godø Atlantic K 45-49 03:22:16 17.79
939 82811 Marianne Brøtmo K 35-39 03:23:42 17.67
940 82812 Siv Hagen BIL Horwath Oslo K 30-34 03:24:20 17.61
940 82813 Sigrid Kersenboom Johnsen BIL Horwath Oslo K 25-29 03:24:20 17.61
942 35406 Erik Jensen M 75 og over 03:26:23 17.44
943 82814 Jostein Antonsen Atlantic M 40-44 03:27:14 17.37
943 82815 Trond Drevik Atlantic M 40-44 03:27:14 17.37
943 82816 Jonas Gustafson Atlantic M 20-24 03:27:14 17.37
943 82817 Sindre Røren Atlantic M 45-49 03:27:14 17.37
943 82820 Kari Valkæ Atlantic K 45-49 03:27:14 17.37
943 82819 Jøgvan Valkæ Atlantic M 40-44 03:27:14 17.37
943 82818 Fredrik Valkæ Atlantic M 20-24 03:27:14 17.37
950 82821 Gunnar Nævdal BAMA M 50-54 03:28:20 17.28
951 82822 Knut Danielsen BAMA M 25-29 03:29:56 17.14
952 82823 Sarbjit Shergill BAMA M 30-34 03:30:08 17.13
953 82824 Hanne Poulsen K 50-54 03:32:03 16.97
954 82825 Unni Kloppen K 50-54 03:32:10 16.96
955 111060 Johan Henrik Lorange BIL Horwath Oslo M 40-44 03:34:43 16.76
955 82827 Christina Narnm Horwat Bil K 25-29 03:34:43 16.76
957 82828 Rita E. Henningsen K 60-64 03:36:24 16.63
958 82829 Bente Hanstad K 55-59 03:36:54 16.59
959 82830 Jiraphan Aliyawong BAMA K 40-44 03:37:45 16.53
960 82831 Rahim Kabir BAMA M 35-39 03:40:24 16.33
961 82832 Aphinya Nabchid Bergheim BAMA K 40-44 03:44:58 16.00
962 82834 Kristin Nordmo K 20-24 03:51:04 15.57
962 82833 Grete Nordmo K 20-24 03:51:04 15.57
964 82835 Kai Martinsen Sats Metro M 55-59 03:58:31 15.09
965 82836 Benedicte Bolstad K 25-29 04:02:31 14.84
966 82837 Ingvil Iren Lund K 40-44 04:11:18 14.32
966 82838 Ruth Birgith Midtgård K 45-49 04:11:18 14.32
968 69370 Gudmund Madsen TDB Eikeli M 45-49 04:12:22 14.26
969 82839 Kine Wallentin Family Sports Club Rommen K 30-34 04:14:13 14.16
969 82840 Synnøve Østlund Family Sports Club Rommen K 50-54 04:14:13 14.16
971 82842 Hilde Borgen Svelvik SK K 20-24 04:14:24 14.15
971 82841 Bjørg Rolid Borgen Svelvik SK K 50-54 04:14:24 14.15
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2010
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 25.38 Km/t
Snittid: 2:21:50
Antall deltakere: 972

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud