HS:VAGLE RITTET - 2010
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 26223 Mathias Stene Stavanger TSK M 30-34 01:24:47 31.84
2 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:24:48 31.83
3 23321 Helge Løge Bryne CK M 40-44 01:25:03 31.74
4 40340 Andreas Penne Nygård Aalgaard S & S M 25-29 01:25:04 31.73
5 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45-49 01:25:08 31.71
6 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 40-44 01:25:17 31.65
7 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK / Roxar M 45-49 01:25:29 31.58
8 27809 René Andersen Bryne CK M 35-39 01:25:30 31.57
9 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30-34 01:26:45 31.12
10 36875 Torgrim Svensen Dark side of the Moon M 30-35 01:34:33 28.55
11 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 01:34:37 28.53
12 58214 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 30-34 01:34:58 28.43
13 22810 Gunleiv Hadland Bros Test Team M 45-49 01:34:59 28.42
13 53234 Eimund Aase Nærbø SK M 17-19 01:34:59 28.42
15 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 35-39 01:35:11 28.36
16 83506 Vegard Espeland Sandnes SK M 35-39 01:35:20 28.32
17 23855 Jan Høien Nærbø SK M 45-49 01:35:22 28.31
18 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 40-44 01:35:34 28.25
18 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:35:34 28.25
20 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 01:35:35 28.24
21 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 01:35:56 28.14
22 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-34 01:35:57 28.13
23 28940 Svein Olav Rege Hafrsfjord SK M 45-49 01:36:04 28.10
24 58875 Ketil Skogen Rogaland Entreprenør M 45-49 01:36:24 28.00
25 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:36:26 27.99
26 52902 Frode Barstad Sandnes SK / Statoil BIL M 40-44 01:36:32 27.96
27 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke SK M 35-39 01:36:40 27.93
28 46372 Espen Jøssang Ryfylke SK M 35-39 01:36:57 27.84
29 52628 Eirik Pedersen M 20-24 01:37:01 27.83
30 83507 Bjørnar Barka Ryfylke SK M 30-34 01:37:09 27.79
31 28148 Rune Halvorsen Aalgaard S & S M 25-29 01:37:19 27.74
32 25795 Lillian Løyning Dalane SK / Etman K 40-44 01:37:28 27.70
33 22619 Geir Arne Kloster Dalane SK M 50-54 01:37:40 27.64
34 20507 Arild Byberg Team PAD M 35-39 01:37:41 27.64
35 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK / Lyse M 35-39 01:37:45 27.62
36 28624 Steinar Orre Badger Explorer ASA M 30-34 01:38:18 27.46
37 28607 Steinar Tollefsen ConocoPhillips M 45-49 01:38:27 27.42
38 32357 Einar Lillebø Sandnes SK M 40-44 01:38:34 27.39
39 58322 André Løvåsen M 25-29 01:39:10 27.22
40 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49 01:39:18 27.19
41 21792 Egil Hellestø Boplass AS M 35-39 01:39:38 27.09
42 59170 Stig Laland Klepp CC / Team Lie M 35-39 01:39:44 27.07
43 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40-44 01:39:55 27.02
44 30087 Unni Håland Austerå Bryne CK K 35-39 01:40:00 27
44 26373 Morten Laland Kleppe M 25-29 01:40:00 27
46 38589 Erlend Norheim Gjesdal kommune M 25-29 01:40:46 26.79
47 28545 Ståle Granberg Elkjøp Klepp M 40-44 01:40:48 26.78
48 26778 Ola Hausken M 35-39 01:40:49 26.78
49 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 01:40:50 26.77
49 75795 Frode Flåten ConocoPhillips M 40-44 01:40:50 26.77
51 23353 Helge Egeland Dalane SK M 30-34 01:40:51 26.77
51 20130 Alf-Jone Wendt Cameron M 40-44 01:40:51 26.77
53 26936 Ole Andreas Ådnanes Team PAD M 35-39 01:40:53 26.76
54 72237 Håkon Schwalb Rogaland fylkeskommune BIL M 45-49 01:40:55 26.75
55 28892 Svein Bjarte Erga Hafrsfjord SK M 35-39 01:40:56 26.75
56 72616 Odd Arne Bakker Bryne CK M 40-44 01:40:58 26.74
57 72942 Geir Lindtner Randaberg kommune M 35-39 01:40:59 26.73
57 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 01:40:59 26.73
59 75882 Kenneth Aasberg Continental Dekk Norge AS M 35-39 01:41:20 26.64
60 38540 Per Kåre Årrestad Stangeland M 35-39 01:41:29 26.60
61 73527 Trond Erik Hetlelid Kruse Smith M 45-49 01:41:41 26.55
62 32313 Bjarte Nevland Ålgård M 35-39 01:41:49 26.51
62 21197 Bjarte Seim Sandnes SK M 45-49 01:41:49 26.51
64 83509 Ørjan Kjærstad Smart Hotel Holding M 40-44 01:42:00 26.47
64 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC M 40-44 01:42:00 26.47
66 21114 Bernt Berntsen Nærbø SK M 35-39 01:42:42 26.29
66 46496 Robert Fuglestad Gandsfjord Karateklubb M 35-39 01:42:42 26.29
68 22057 Endre Andreassen Sandnes SK / Roxar M 45-49 01:42:43 26.28
69 73517 Snorre Lea TKS M 40-44 01:42:45 26.27
70 83511 Hans Eyvind Meihack Team VELUX Isola Leca M 40-44 01:43:15 26.15
71 73024 Bård Syvertsen Apply TB M 45-49 01:43:16 26.14
72 21710 David Brambo IK M 30-34 01:43:30 26.08
73 20974 Åge Bryne Klepp CC M 50-54 01:43:31 26.08
74 38421 Bjørn Hodne Kverneland Group M 45-49 01:43:45 26.02
74 25647 Lars Tommy Nedland CK Sør M 35-39 01:43:45 26.02
76 40000 Jan Klingsheim Schneider Electric AS M 35-39 01:43:46 26.01
76 28697 Stian Pedersen Arbeidstilsynet M 35-39 01:43:46 26.01
78 75743 Frode Efteland Bryne CK M 30-34 01:44:01 25.95
78 28739 Stig Pedersen Dalane SK M 35-39 01:44:01 25.95
80 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 40-44 01:44:20 25.87
81 72997 Ole Andreas Haga Frøiland Bygg M 25-29 01:44:22 25.87
82 58275 Nils Fredrik Karlsen Team Handelsbanken Gold M 35-39 01:44:46 25.77
83 75745 Kenneth Walde Hegre Auto M 25-29 01:44:48 25.76
84 27402 Per Skretting Sparebank 1 SR-Bank M 35-39 01:45:00 25.71
85 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 25-29 01:45:06 25.68
86 25110 Kjell Inge Edland Dalane SK M 35-39 01:45:20 25.63
87 66926 Camilla Ertzeid Sandnes SK K 20-24 01:45:22 25.62
88 75967 Richard Dalen Nærbø M 20-24 01:45:30 25.59
89 22027 Elling Stangeland Glassfiber Produkter M 50-54 01:45:37 25.56
90 52895 Snorre Heimsund Noreco BIL M 35-39 01:45:42 25.54
91 76014 Harald Flesland GDF M 35-39 01:45:57 25.48
92 52956 Frode Horpestad Bryne CK M 30-34 01:46:02 25.46
93 29319 Tina Marie Berg Toft Sandnes SK K 17-19 01:46:09 25.43
94 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 50-54 01:46:10 25.43
95 59116 Benn Folkvord Bryne CK M 35-39 01:46:20 25.39
95 23813 Jan Telstø Team VELUX Isola Leca M 40-44 01:46:20 25.39
97 72192 Kurt Hadland Alcom A/S M 35-39 01:46:21 25.38
98 71439 Arvid Netland Sokndal M 25-29 01:46:37 25.32
99 27375 Pål Refvem Intelecom M 40-44 01:46:57 25.24
100 73538 Fredrik Svendal KleppHus M 17-19 01:47:38 25.08
101 58505 Margrethe Pedersen Klepp st. K 17-19 01:47:45 25.05
101 52978 Aslak Stavnheim Bryne CK M 25-29 01:47:45 25.05
103 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 45-49 01:48:14 24.94
104 58566 Magne Nygård Electro Partner M 30-34 01:48:15 24.94
105 76282 Jan Aage Dambo Baker Hughes M 55-59 01:49:12 24.72
106 73521 Oddvar Brennhovd Fokus Hverdagsmenighet M 30-34 01:49:27 24.66
106 73478 Tom Aaltvedt Lyse M 45-49 01:49:27 24.66
108 97149 Halvard Jakobsen Fokus Kleppe M 40-44 01:49:29 24.66
109 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 30-34 01:49:48 24.59
110 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC M 40-44 01:49:49 24.58
111 38308 Jan Magne Fotland T. Stangeland Maskin M 50-54 01:50:04 24.53
112 22643 Geir Inge Byberg M 30-34 01:50:10 24.50
113 66958 Nils Ove Nygård Ryfylke SK M 25-29 01:50:15 24.48
114 89942 Endre Refsnes UniMek M 30-35 01:50:20 24.47
115 83512 Jan Tore Fjelland M 35-39 01:50:31 24.43
116 29866 Torvald Nevland Elektro Maskin M 55-59 01:50:32 24.42
117 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 35-39 01:50:38 24.40
118 26348 Morten Sundli HS:Vagle Elektro M 20-24 01:50:45 24.37
119 40398 Geir Rege Svafas M 35-39 01:50:46 24.37
120 24687 Kari Kyllingstad Accenture M 40-44 01:50:55 24.34
121 38434 Joar Eilevstjønn Lærdal Med. M 30-34 01:51:04 24.30
122 27283 Øyvind Bjørkhaug Maskinering & Sveiseservice BIL M 40-44 01:51:09 24.29
123 73005 Stig Espen Lie Frøiland Bygg M 25-29 01:51:53 24.13
124 24032 Jan Richard Hølestøl Sandnes SK / Sykkelzentrum M 35-39 01:51:54 24.12
125 28901 Svein Erik Stangeland Rasmussen Elektro M 45-49 01:52:09 24.07
126 28593 Stein Magne Sveinsvoll URD Klima M 40-44 01:52:15 24.05
127 30251 Wojciech Gierymski Nærbø SK M 50-54 01:52:54 23.91
128 47982 Eirik Stangeland Voll M 55-59 01:53:16 23.83
129 23022 Hans Baardsgaard Stavanger M 45-49 01:53:17 23.83
130 23659 Ingvald Haaland ErgoGroup BIL M 30-34 01:53:29 23.79
131 58520 Ove Bore Randaberg M 40-44 01:53:42 23.74
132 52980 Per Ommundsen HS:Vagle Elektro M 55-59 01:54:04 23.67
133 58382 Bente Serigstad Klepp CC K 50-54 01:54:20 23.61
134 76024 Erik Werner Karlsen Rennesøy SK / Rogaland Elektro as M 45-49 01:54:45 23.52
135 59442 Ole Richard Bødtker Sats M 40-44 01:54:55 23.49
135 23508 Idar Hagenes Bryne CK / Team Turritt.com M 40-44 01:54:55 23.49
137 20436 Are Herstad Egersund M 45-49 01:55:26 23.39
138 77506 Per-Kristian Persen Sandnes SK M 35-39 01:55:40 23.34
139 24491 Jone Klingsheim Ryfylke SK M 40-44 01:55:55 23.29
140 25373 Knut R. Lidsheim Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:37 23.15
140 59567 Einar Walde Team Lie M 50-54 01:56:37 23.15
142 38866 Ragnhild Helland Minde Bryne K 35-39 01:56:39 23.14
143 29273 Thor Arne Dybdahl Euroskilt AS M 35-39 01:56:42 23.13
144 58810 Tommy Aase UniMek M 30-35 01:56:45 23.12
145 52967 Morten Stensland Bryne CK M 30-34 01:56:51 23.10
146 72656 Anders Tunander Euroskilt AS M 25-29 01:57:12 23.03
147 76508 Gunnar Michaelsen Ålgårds Auto A/S M 60-64 01:57:14 23.03
148 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 45-49 01:57:36 22.95
149 83513 Bjarte Vikeså AVIT-Systems Norge M 30-34 01:58:05 22.86
150 20263 Anita Glenne Kallhovd Dalane SK K 35-39 01:58:14 22.83
151 52948 Svein Hersdal HS:Vagle Elektro M 40-44 01:58:52 22.71
152 20578 Arne Løvoll Klepp kommune M 50-54 01:59:20 22.62
153 73131 Bjarte Høylandskjær Nordre Hjellestad Bassangforening M 45-49 01:59:23 22.61
153 73296 Stian Mangersnes Vigrestad M 25-29 01:59:23 22.61
155 76673 Joachim Fosvold Euroskilt AS M 25-29 01:59:30 22.59
156 58548 Helge Magnus Eriksen Nærbø SK M 60-64 01:59:35 22.57
157 29275 Thor Einar Molland Sandnes M 60-64 01:59:40 22.56
157 25219 Kjetil Pundsnes Cameron M 30-34 01:59:40 22.56
159 53091 Erik Michelsen HS:Vagle Elektro M 50-54 02:00:04 22.48
160 27079 Ove Skretting Nærbø SK / Sterling White Halibut M 30-34 02:00:25 22.42
161 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet M 60-64 02:00:26 22.41
162 83514 Vidar Midtbø M 45-49 02:01:03 22.30
163 83344 Geir Fuglestad Elkjøp Klepp M 50-54 02:01:33 22.21
164 58547 Svein Olav Mossige Elkjøp Klepp M 45-49 02:01:44 22.17
165 83515 Kjartan Byberg HS:Vagle Elektro M 20-24 02:02:20 22.07
166 59858 Liv Åse Sikveland Nærbø K 50-54 02:02:23 22.06
167 59997 Silje Fuglestad Elkjøp Klepp K 20-24 02:02:29 22.04
168 58530 Ola Kvaløy UiS M 35-39 02:02:31 22.03
169 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX / Sandnes Sykkel & Sånn M 50-54 02:02:36 22.02
170 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 02:03:15 21.90
170 38948 Bjarte Aase Team Rosenberg M 30-34 02:03:15 21.90
172 59110 Asle Granberg T. Stangeland Maskin M 50-54 02:03:47 21.81
173 83516 Magnar Skutlaberg UniMek M 17-19 02:04:25 21.70
174 73613 Kurt Thu Kleppe M 40-44 02:05:02 21.59
175 83517 Frank Epland HS:Vagle Elektro M 40-44 02:05:18 21.54
176 77536 Øyvind Sandve Norsk Metallretur AS M 25-29 02:05:32 21.50
177 59071 Ragnhild Gudmestad Fuglestad TKS K 45-49 02:05:39 21.48
178 26323 Monica Hagenes Bryne CK / Team Turritt.com K 40-44 02:06:12 21.39
179 40295 Sølve Fjermestad Team VELUX Isola Leca M 35-39 02:06:30 21.34
180 73588 Tommy Våland Team Jærmester M 45-49 02:06:47 21.29
181 59479 Stig Rune Holsen Seawell Oil Tools M 40-44 02:06:48 21.29
182 59029 Oddny Vigdel Idsal Team Xrcise K 35-39 02:06:55 21.27
183 22808 Gunleif Ræg Bryne CK M 40-44 02:07:09 21.23
184 76929 Gudmund Bjelland Skanska M 30-34 02:07:20 21.20
184 25615 Lars Johan Herrem Klepp CC M 45-49 02:07:20 21.20
186 66270 Dag Børre Norland Nærbø SK / EM Software Partners M 40-44 02:07:21 21.20
187 40544 Guttorm Gudmestad Risa as M 40-44 02:07:45 21.13
187 24885 Kenneth Johannessen M 40-44 02:07:45 21.13
189 52637 Terje Salte Bryne CK M 55-59 02:07:46 21.13
190 98607 Trond Hagen FSS revisjon M 20-24 02:07:47 21.12
191 72392 Pål Morten Borgli Seabrokers M 40-44 02:08:41 20.98
191 28871 Svein Dørheim Travern/Norsk Rikstoto M 50-54 02:08:41 20.98
191 39849 Kjetil Maudal Klepp CC / Coop M 45-49 02:08:41 20.98
194 77502 Arnold Eliassen Bergen Group M 40-44 02:09:27 20.85
195 53037 Tim Tipple Papirfly AS M 45-49 02:09:47 20.80
196 83518 Jan Reinert Lerang HS:Vagle Elektro M 20-24 02:10:03 20.76
196 83519 Bjarte Skjørestad Team Xrcise / Petrolink M 25-29 02:10:03 20.76
198 21586 Christine Hammer Bore Aibel K 35-39 02:10:19 20.71
199 76947 Morten Vetrhus Alcom A/S M 35-39 02:10:56 20.62
200 71402 Morten Lunde Skanska M 40-44 02:11:05 20.59
201 83520 Lars Boynton M 30-34 02:11:27 20.54
202 71397 Vegar Ravnås Ryfylke SK M 20-24 02:11:40 20.50
202 83521 Rafal Wachowski Frøiland Bygg M 35-39 02:11:40 20.50
204 83523 Henning Barka M 35-39 02:12:06 20.43
204 22605 Geir Berge Sokndal M 45-49 02:12:06 20.43
204 83522 Erik Bergli Hurum CK M 35-39 02:12:06 20.43
204 77833 Gerardo Osorio Diaz Hafrsfjord M 50-54 02:12:06 20.43
204 77222 Stig Idsal Team Xrcise / Petrolink M 45-49 02:12:06 20.43
204 83524 Liana Menezes Alcom A/S K 30-34 02:12:06 20.43
204 73076 Lars Rune Nygård Alcom A/S M 40-44 02:12:06 20.43
211 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 40-44 02:14:30 20.07
212 25170 Kjellaug Ø. Malmin Klepp st. K 60-64 02:15:00 20
213 53092 Asbjørg Undheim Sandnes kommune BIL K 50-54 02:15:30 19.92
214 83525 Tor Egil Sjursen Team DNF M 35-39 02:15:40 19.90
215 59350 Magnar Helleland Schneider Electric AS M 35-39 02:16:00 19.85
216 26201 Martin Haaland Aker Solutions BIL M 30-34 02:18:30 19.49
217 83526 Anja Karin Slettebø K 02:18:35 19.48
218 77510 Reidun Ølberg Ryfylke SK K 45-49 02:18:50 19.44
219 20874 Atlak Kvinen Sandnes M 35-39 02:19:24 19.36
220 59838 Arne Magnus Gjerde Kverneland Klepp BIL M 70+ 02:20:40 19.19
221 78675 Arild Svihus Sandnes kommune M 25-29 02:22:10 18.99
222 83527 Roy Inge Ueland UniMek M 20-24 02:22:31 18.94
223 60123 Frode Utgård Kverneland BIL sykkelklubb M 35-39 02:22:45 18.91
224 22439 Frode Heigre Klepp CC M 40-44 02:23:10 18.85
224 59377 Frode Salte Klepp CC M 35-39 02:23:10 18.85
226 22698 Gerd Tone Mæland K 50-54 02:23:30 18.81
227 73195 Sven-Henrik Norman Sola M 40-44 02:23:55 18.76
228 59774 Jarl Raugstad Stavanger Bygg M 50-54 02:24:09 18.73
229 83528 Kristin Solvoll K 50-54 02:26:08 18.47
230 20839 Aslaug Auestad Colosseumklinikken K 60-64 02:26:34 18.42
231 105052 Ove Kuvåssæter Sandnes M 02:28:30 18.18
232 78717 Kim René Øiumshaugen Voll Time Elektro A/S M 20-24 02:28:37 18.16
233 77742 Karoline Reilstad K 30-34 02:29:12 18.09
234 78206 Trine Brunes K 30-34 02:30:00 18
235 83530 Kristine Robberstad HS:Vagle Elektro K 30-34 02:30:48 17.90
236 40466 Ole Jonny Espedal Felleskjøpet BIL M 45-49 02:31:28 17.82
237 83531 Kjersti Robberstad Sandnes kommune K 25-29 02:31:50 17.78
238 72919 Christian Dalen Hafrsfjord M 30-34 02:34:38 17.46
239 83532 Sigmund Malmin URD Klima M 35-39 02:37:00 17.19
240 21452 Brit Ohma Team OK K 45-49 02:37:18 17.16
241 26843 Olav Kvingedal Team OK M 45-49 02:37:20 17.16
242 40501 Bente Egeland Klepp CC / Aibel K 45-49 02:37:28 17.14
243 123180 Kim Larsen HS:Vagle Elektro M 35-39 02:38:05 17.07
244 26524 Njål Sikveland Nærbø SK M 40-44 02:43:16 16.53
245 29568 Tor Jostein Gudmestad Elkjøp Klepp M 45-49 02:48:30 16.02
246 25854 Liv Ertesvåg Orstad Sykkel og Skjedesmørarlag K 70+ 03:08:30 14.32
247 21866 Einar Brunes Sandnes M 70-74 Fullført -
247 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 65-69 Fullført -
247 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45-49 Fullført -
247 27716 Randulf Gimre Sandnes M 70-74 Fullført -
247 59141 May Bente Haugen Klepp CC K 40-44 Fullført -
247 22700 Gerhard Håland Klepp CC M 45-49 Fullført -
247 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 Fullført -
247 21272 Bjørn Jensen Klepp CC M 45-49 Fullført -
247 38880 Espen Kverneland Klepp CC M 45-49 Fullført -
247 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC M 40-44 Fullført -
247 27949 Rolf Mjølhus Klepp CC M 60-64 Fullført -
247 77342 Morten Mosfjeld Klepp CC M 45-49 Fullført -
247 59597 Bjørghild Wiig Nese Klepp CC K 40-44 Fullført -
247 73573 Einar Nese Klepp CC M 40-44 Fullført -
247 77340 Lisbeth Petersen Klepp CC K 25-29 Fullført -
247 83533 Anne Gro Pettersen Klepp CC K 45-49 Fullført -
247 83534 Laila Raugstad Sandnes kommune K 20-24 Fullført -
247 52599 Even Rege Sandnes SK M 16 Fullført -
247 60029 Rita Karin Sele Klepp CC K 40-44 Fullført -
247 20962 Åge Telstø Klepp CC M 45 Fullført -
247 73066 Roald Valen Klepp CC M 35-39 Fullført -
247 104257 Harald Vasshus Klepp CC M 40-44 Fullført -
247 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 40-44 Fullført -
247 38527 Ståle Waagen Klepp CC M 40-44 Fullført -
247 99999 Rolf Østhus Bryne CK / Team Turritt.com M 55-59 Fullført -
247 73530 Halvor Øvregård Klepp CC M 40-44 Fullført -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 29.08.2010
Distanse: 45.00 KM
Snittfart: 23.32 Km/t
Snittid: 1:55:45
Antall deltakere: 272

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (42.10 km): 01:14:20 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (42.10 km): 01:22:36 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2015 (42.50 km): 01:13:52 (M)
    • Daniel Egeland Jarstø
  • 2015 (42.50 km): 01:21:39 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2013 (43.20 km): 01:17:23 (M)
    • Pål Levang
    • Einar Lode
  • 2013 (43.20 km): 01:28:01 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen
  • 2012 (43.50 km): 01:19:44 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2012 (43.50 km): 01:30:15 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (45.00 km): 01:23:51 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2010 (45.00 km): 01:37:28 (K)
    • Lillian Løyning