Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1980

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 47595 Per Ivar Mork Ullensaker CK M 25-29 16:04:07 34.85
2 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 25-29 16:05:50 34.78
2 49575 Steinar Sørlien Ullensaker CK M 35-39 16:05:50 34.78
4 83825 Leif Kristiansen Asker CK M 25-29 16:25:40 34.08
5 69971 Erik Fossum Asker CK M 20-24 16:25:50 34.08
5 84966 Leif Kåre Haaland Asker CK M 20-24 16:25:50 34.08
5 84967 Bengt Arild Nilsen Asker CK M 25-29 16:25:50 34.08
5 84012 Trond Steinar Petersen Asker CK M 20-24 16:25:50 34.08
5 67665 Kjell Erik Åmold Asker CK M 30-34 16:25:50 34.08
10 102319 Øyvind Antonsen Lillestrøm M 17-19 16:34:52 33.77
11 52395 Kaare Bals Trondhjems VK M 45-49 16:39:05 33.63
11 83866 Steinar Moslet Øverbygda M 30-34 16:39:05 33.63
11 47549 Asbjørn Næss Gauldal M 35-39 16:39:05 33.63
14 66728 Bjørn Sandell Sportsklubben Rye M 25-29 16:40:52 33.57
15 46838 Per Homleid Grenland SK M 30-34 16:41:05 33.56
16 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 35-39 16:44:26 33.45
16 84298 Harald Myrholt Trondhjems VK M 25-29 16:44:26 33.45
16 84489 Jørn Aas Trondhjems VK M 25-29 16:44:26 33.45
19 150874 Arild Johansen Strømm IL M 30-34 16:44:53 33.43
20 83959 Gunnar Båtstrand Trondhjems VK M 30-34 16:48:42 33.31
20 83864 Torbjørn Sæterhaug Trondhjems VK M 25-29 16:48:42 33.31
22 71951 Karsten Øvretveit Maritrimmen M 45-49 16:53:22 33.15
23 84968 Steinar Amundsen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:30 33.11
23 84267 Arne Evensen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 139622 Tom Knudsen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84285 Arnt Lilledal Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84970 Bjørn Lund Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84971 Pelle Nymoen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84972 Tor Onsager Bærum og Omegn CK M 20-24 16:54:30 33.11
23 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:30 33.11
23 84272 Thomas Vermes Bærum og Omegn CK M 25-29 16:54:30 33.11
33 84973 Odd Fredagsvik Lillehammer CK M 25-29 16:56:26 33.05
33 84275 Svein Monsen Lørenskog M 35-39 16:56:26 33.05
35 84974 Bjørn Kleppestø Bærum og Omegn CK M 20-24 16:56:30 33.05
36 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 30-34 16:57:24 33.02
37 84975 Odd Erland Olsen Lørenskog M 40-44 16:58:25 32.99
38 28185 Rune Aasheim Kristiansands CK M 30-34 16:59:05 32.97
39 84265 Tom Egil Emilsen Ullensaker CK M 30-34 16:59:19 32.96
39 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 30-34 16:59:19 32.96
41 84976 Gert Karlsson Hovmantorp M 35-39 17:01:45 32.88
42 84977 Ulf Baklid Asker CK M 25-29 17:02:48 32.85
43 22565 Geir Johannesen OSI M 30-34 17:04:26 32.79
44 84978 Dag N. Thomassen Lillehammer CK M 25-29 17:06:47 32.72
45 83904 Kai Normann Andersen Gjøvik CK M 30-34 17:07:23 32.70
45 82048 Odd Magnar Dambråten Gjøvik CK M 25-29 17:07:23 32.70
45 23431 Henrik Døvre Gjøvik CK M 25-29 17:07:23 32.70
45 84301 Magnus Nereng Gjøvik CK M 35-39 17:07:23 32.70
45 35200 Svein Nybakke Gjøvik CK M 20-24 17:07:23 32.70
45 84979 Johs. Pedersen Jaren M 40-44 17:07:23 32.70
45 84980 Knut Strømsøe IL Sverre M 30-34 17:07:23 32.70
52 69034 Arild Bryntesen Halden M 30-34 17:08:17 32.67
53 84399 Helge Braathen IF Frøy M 25-29 17:12:53 32.53
53 65349 Tron Ihler IF Frøy M 20-24 17:12:53 32.53
53 84295 Tom Løw Dnc BIL M 25-29 17:12:53 32.53
56 84981 Knut Almerud Asker CK M 25-29 17:12:58 32.52
57 84282 Sverre Myhre IK Hero M 25-29 17:15:16 32.45
58 84982 Rolf Arne Eriksen Sportsklubben Rye M 30-34 17:16:17 32.42
58 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:17 32.42
58 84323 Terje Laurendz Sportsklubben Rye M 25-29 17:16:17 32.42
58 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:17 32.42
58 84983 Olav Røise Sportsklubben Rye M 25-29 17:16:17 32.42
58 84292 Torbjørn Øygard Sportsklubben Rye M 30-34 17:16:17 32.42
64 84984 Bård Rasch Haugen Bærum og Omegn CK M 20-24 17:16:27 32.41
64 84985 Erik Pettersen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:16:27 32.41
66 41527 Ivar Kjellhov Askim IF M 25-29 17:16:30 32.41
67 84519 Børre Berg KIF M 30-34 17:18:10 32.36
68 83906 Rune Olsen Gjøvik CK M 20-24 17:18:26 32.35
69 46837 Frank Arild Hofseth Ullensaker CK M 20-24 17:26:26 32.10
69 44812 Bjørn Hågensen Ullensaker CK M 30-34 17:26:26 32.10
69 35309 Roar Østli Ullensaker CK M 25-29 17:26:26 32.10
72 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 25-29 17:26:27 32.10
73 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 45-49 17:26:36 32.10
74 84987 Oddvar Andorsen Jessheim M 40-44 17:28:26 32.04
75 84288 Finn Harald Bakken Union-Drammen BIL M 35-39 17:28:27 32.04
75 83829 Odvart Grøndahl Drammen CK M 40-44 17:28:27 32.04
75 84989 Thorbjørn Kristiansen Drammen CK M 30-34 17:28:27 32.04
75 84297 Knut Kristiansen Drammen CK M 35-39 17:28:27 32.04
75 23013 Hans Kvalsøren Drammen CK M 35-39 17:28:27 32.04
75 95888 Ulf Larsen Drammen CK M 40-44 17:28:27 32.04
75 84290 Arne Torgersen Drammen CK M 35-39 17:28:27 32.04
75 70736 Adrian Van Oorschot Drammen CK M 45-49 17:28:27 32.04
75 84990 Bjarne Vidar Øen Drammen CK M 30-34 17:28:27 32.04
84 83934 Olav Østli Black & Decker BIL M 25-29 17:30:26 31.98
85 52534 Oddvar Holm Steinberg M 40-44 17:30:27 31.98
86 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 20-24 17:32:26 31.92
86 28939 Svein Olav Waldeland Stavanger M 35-39 17:32:26 31.92
88 83834 Kåre J. Fjeldstad Eidsvoll SK M 25-29 17:33:20 31.89
88 83835 Lasse Holth Eidsvoll SK M 30-34 17:33:20 31.89
88 84283 Jon Martin Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 17:33:20 31.89
88 84273 Tormod Holth Nilsen Eidsvoll SK M 30-34 17:33:20 31.89
88 84992 Arne Vildskog Vansjø/Svinndal IL M 35-39 17:33:20 31.89
88 66061 Gunnar Bjørn Westby Eidsvoll SK M 35-39 17:33:20 31.89
94 52238 Martin Kjelsås Ullensaker CK M 30-34 17:35:55 31.82
95 84993 Tore Egil Velten Lørenskog M 35-39 17:36:27 31.80
96 40727 Thor Engh Ullensaker M 25-29 17:36:45 31.79
97 83875 Odd Kjellhov M 50-54 17:36:55 31.79
98 84303 Christian Cleve-Hansen Bærum og Omegn CK M 20-24 17:37:20 31.77
98 83833 Gunnar Elvsveen Bærum og Omegn CK M 25-29 17:37:20 31.77
100 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 40-44 17:38:26 31.74
100 84994 Steinar Widmark Sportsklubben Rye M 35-39 17:38:26 31.74
102 84995 Einar Martin Lund Askim IF M 25-29 17:40:15 31.69
103 83128 Willy Gandrudbakken BLK M 40-44 17:42:26 31.62
104 84314 Ivar Bjerke Trondhjems VK M 25-29 17:42:50 31.61
105 83867 Kolbein Stene IL Vardefjell M 35-39 17:45:20 31.53
106 31636 Fred A. Pettersen Bergens Sporvei M 35-39 17:46:42 31.49
107 84300 Jens E. Aalborg Ullensaker CK M 45-49 17:48:21 31.45
108 84392 Tore Grestad Sturla IF M 40-44 17:48:50 31.43
109 84398 Reidar Stokke Øverbygda M 35-39 17:52:39 31.32
110 83858 Svein Kvam Nobø BIL M 30-34 17:52:50 31.31
111 45273 Edgar Wisløff Gaudal M 25-29 17:53:05 31.31
112 43473 Per Arne Ellefsen Strømm IL M 30-34 17:55:00 31.25
112 84996 Rolv Tafjord Strømm IL M 25-29 17:55:00 31.25
114 84997 Tom Øivind Larsen OSI M 25-29 17:55:50 31.23
115 84998 Teuvo Louhivuori Union M 50-54 17:57:50 31.17
116 84014 Henning Bjørnstad IK Hero M 30-34 17:58:26 31.15
116 84999 Rolf Hoel IK Hero M 45-49 17:58:26 31.15
116 84280 Knut Josefsen IK Hero M 35-39 17:58:26 31.15
116 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 40-44 17:58:26 31.15
116 84419 Fredrik Leibnitz Oslo Lysverk M 40-44 17:58:26 31.15
116 83849 Ole Martinsen IK Hero M 40-44 17:58:26 31.15
116 83848 Johan Martinsen IK Hero M 40-44 17:58:26 31.15
116 83871 Bengt Axel Myhr IK Hero M 30-34 17:58:26 31.15
116 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 40-44 17:58:26 31.15
116 85000 Kjell Winger IK Hero M 35-39 17:58:26 31.15
126 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:59:30 31.12
126 85001 Kristian Marstrander Bærum og Omegn CK M 20-24 17:59:30 31.12
128 85002 Esa Nyman 10-Kopla M 30-34 17:59:50 31.11
129 97701 Jan Håkon Borge Nestle-Findus BIL M 35-39 18:00:26 31.09
129 83893 Ottar Fjellanger NPK M 45-49 18:00:26 31.09
129 85003 Ottar Kjellanger RK M 35-39 18:00:26 31.09
132 85004 Per Thormod Kjøsnes Gaudal M 25-29 18:02:42 31.03
133 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 35-39 18:06:36 30.92
134 85005 Jan Swaan Barhopoort M 30-34 18:10:05 30.82
134 85006 Sjaak Swaan Barhopoort M 30-34 18:10:05 30.82
136 85007 Kjell Arnesen Asker M 35-39 18:10:21 30.81
137 84335 Olaf Steidel Storebrand M 40-44 18:12:36 30.75
138 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 25-29 18:13:01 30.74
139 65685 Trygve Furuseth Gjøvik CK M 25-29 18:13:15 30.73
139 85009 Erik Røste Gjøvik CK M 20-24 18:13:15 30.73
141 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn CK M 50-54 18:13:20 30.73
142 85010 Jan Erik Multhagen Lørenskog M 25-29 18:13:56 30.71
143 84320 Wilhelm Preus Bærum og Omegn CK M 30-34 18:13:59 30.71
144 83905 Viktor Bråthen Teleglimt M 40-44 18:15:15 30.67
145 85012 Bjørn Flatekval Sturla IF M 35-39 18:15:35 30.66
145 84306 Terje Hauger Sturla IF M 35-39 18:15:35 30.66
145 86991 Ole Erik Myhre Sturla IF M 30-34 18:15:35 30.66
145 84123 Jan Yngvar Nilsen Sturla IF M 40-44 18:15:35 30.66
145 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 25-29 18:15:35 30.66
145 85015 Goof Van Leenen Barhopoort M 35-39 18:15:35 30.66
145 85014 Gerrit Van Leenen Barhopoort M 35-39 18:15:35 30.66
152 69660 Ole Bjerke Vågstranda IL M 25-29 18:15:43 30.66
152 85016 Arvid Ottestad Molde M 25-29 18:15:43 30.66
152 79400 Jan Peter Valde Holmestrand M 20-24 18:15:43 30.66
152 85017 Rune Vegsundvåg Molde M 20-24 18:15:43 30.66
152 85018 Magnar Øverland Molde M 30-34 18:15:43 30.66
157 65876 Arve Krugerud Bærum og Omegn CK M 30-34 18:16:50 30.63
158 83838 Asbjørn Løken Lillehammer CK M 35-39 18:17:23 30.61
158 85019 Arnfinn Westbye Lørenskog M 35-39 18:17:23 30.61
160 85020 Brynjulf Gifver Gjøvik CK M 40-44 18:19:20 30.56
161 85021 Jørn Jaavall Stjernen M 35-39 18:22:34 30.47
162 83853 Hans Erik Korsbøen Ullensaker M 30-34 18:23:05 30.46
163 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 35-39 18:26:30 30.36
163 85023 Helge Storli Strømm IL M 25-29 18:26:30 30.36
163 85022 Arvid Auke Storli Strømm IL M 25-29 18:26:30 30.36
166 84567 Roar Håkon Eriksen Strømm IL M 30-34 18:28:30 30.31
167 83957 Erik Westvang KDØ-Hamar M 25-29 18:28:50 30.30
168 83846 Tore Molstad Ullensaker M 40-44 18:28:53 30.30
169 85024 Tor Lunder NTHI M 20-24 18:30:27 30.25
169 85025 Erik Sørlie NTHI M 20-24 18:30:27 30.25
169 34765 Henning Sørum NTHI M 20-24 18:30:27 30.25
172 85026 Per Kristen Mørk Musikkhøgskolen IL M 20-24 18:32:53 30.19
173 84405 Karna Lium Bærum og Omegn CK K 35-39 18:33:47 30.16
174 20643 Arne A. Sandkleiva Kverneland BIL M 50-54 18:34:00 30.16
174 24972 Kjell Stokdal Kverneland BIL M 40-44 18:34:00 30.16
174 22925 Gustav Ødegaard Kverneland BIL M 40-44 18:34:00 30.16
177 84122 Jan Erik Larsen Steinberg M 35-39 18:37:25 30.06
178 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 17-19 18:38:32 30.03
179 85027 Geir Haugen Strømmen M 17-19 18:39:00 30.02
180 85028 Odd Aarstad STK BIL M 30-34 18:41:02 29.97
181 85029 Kent Ungh Team Drivex M 30-34 18:43:07 29.91
182 84310 Rune Wilberg Eidsvoll SK M 20-24 18:43:38 29.90
183 85030 Arne Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 40-44 18:45:00 29.86
184 85031 Torleif Sørum Trondhjems VK M 50-54 18:45:21 29.85
185 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost IL M 25-29 18:52:31 29.66
185 41747 Harald Klev Bilpost IL M 25-29 18:52:31 29.66
187 84487 Trygve Selland Grenland M 35-39 18:52:34 29.66
188 84326 Ragnar Hegna Sportsklubben Rye M 50-54 18:52:43 29.66
188 83877 Mikkel Kardel YE M 40-44 18:52:43 29.66
190 35062 Arnljot Mehl Gol IL M 25-29 18:54:58 29.60
191 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 30-34 18:56:43 29.55
192 85032 Leif Berg Ringerike M 30-34 18:57:02 29.55
192 84296 Jan Bjerkeli Ringerike SK M 25-29 18:57:02 29.55
192 85033 Olav E. Haukeland Ringerike M 30-34 18:57:02 29.55
192 84313 Edgar Sørby Ringerike M 35-39 18:57:02 29.55
196 83092 Rune Chr. Dahl Landås M 25-29 18:58:10 29.52
197 84453 Femmo Brouwer Lena IL M 45-49 18:58:58 29.50
198 84318 Leiv S. Aasen Vansjø/Svinndal IL M 45-49 19:03:15 29.38
199 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 35-39 19:03:23 29.38
200 83824 Steinar Kildalen Bærum og Omegn CK M 35-39 19:06:06 29.31
201 85035 Øystein Bjørnerud Kongsberg M 20-24 19:07:47 29.27
201 47240 Finn Jensen KIF M 35-39 19:07:47 29.27
203 23161 Harry Danielsen Nærbø SK M 25-29 19:09:51 29.22
204 36105 Yngvar Haugland Trondheim Politi M 30-34 19:13:35 29.12
205 84302 Willy Pedersen Gjøvik CK M 25-29 19:13:47 29.12
206 34846 Oddvar Hindseth IL Snøhetta M 25-29 19:13:51 29.11
207 85036 Arild Bjørnstad Feiring IL M 25-29 19:16:34 29.05
207 84339 Kjell Olav Bollum Feiring IL M 20-24 19:16:34 29.05
207 84612 Tormod Botten Nittedal SK M 40-44 19:16:34 29.05
207 85037 Knut Fredriksen Nittedal SK M 30-34 19:16:34 29.05
207 85038 Thor H. Haraldsen Nittedal SK M 30-34 19:16:34 29.05
207 84395 Terje Johnsen Nittedal SK M 25-29 19:16:34 29.05
207 85039 Svein Lamo Nittedal SK M 25-29 19:16:34 29.05
207 67756 Frode Bjørn Meiltoft Nittedal SK M 25-29 19:16:34 29.05
207 85040 Kjell Rikoll Nittedal SK M 35-39 19:16:34 29.05
207 84327 Håkon Stefferud Feiring IL M 30-34 19:16:34 29.05
207 85041 Helge Sørlie Feiring IL M 17-19 19:16:34 29.05
207 70162 Einar Tosterud Feiring IL M 35-39 19:16:34 29.05
207 84397 Leif Wilskog Nittedal SK M 40-44 19:16:34 29.05
207 83990 Jarl Aasheim IBM Klubb M 40-44 19:16:34 29.05
221 68939 Jørn Brodshaug Feiring IL M 25-29 19:18:34 29.00
221 85042 Per Fagerli Feiring IL M 35-39 19:18:34 29.00
223 83295 Asbjørn Tunes Vestlandsbanken BIL M 30-34 19:22:50 28.89
224 85043 Oddleif Gundersen Birkenes M 30-34 19:27:47 28.77
224 23507 Idar Hansen Arendal CC M 25-29 19:27:47 28.77
224 85044 Erik Hegland Arendal CC M 35-39 19:27:47 28.77
224 85045 Ragnar Høygilt Birkenes M 25-29 19:27:47 28.77
224 21144 Birger Sørgaard Arendal CC M 17-19 19:27:47 28.77
229 85046 Hans-Erik Hansen Bærum og Omegn CK M 20-24 19:29:47 28.72
230 85047 Osvald Hjelseth Hjelvik M 50-54 19:31:05 28.69
231 84201 Hans Fahle Gauldal SK M 25-29 19:31:21 28.68
232 83944 Ola Bjerke Farex BIL M 30-34 19:33:15 28.63
232 52378 John Bringsli Bingsfoss M 35-39 19:33:15 28.63
232 85048 Tom Ingemann-Petersen Bingsfoss M 30-34 19:33:15 28.63
232 85049 Asbjørn Møllegaard Nittedal M 35-39 19:33:15 28.63
232 84572 Tore Møllegaard Rånåsfoss BIL M 35-39 19:33:15 28.63
232 45538 Øystein Nadden Bingsfoss M 20-24 19:33:15 28.63
232 85050 Christian Næss Bingsfoss M 17-19 19:33:15 28.63
232 85051 Svein Erik Østreng Bingsfoss M 30-34 19:33:15 28.63
240 85052 Jørgen Frøhlke CK Herlev M 40-44 19:35:45 28.57
241 34918 Arild Brekke NIFS M 30-34 19:36:20 28.56
241 84106 John Furuhaug NIFS M 30-34 19:36:20 28.56
241 30289 Leif Grimstveit NIFS M 30-34 19:36:20 28.56
244 45555 Bjørn Lauglo Norcem M 30-34 19:39:55 28.47
245 84597 Finn Sture Samsjø Ranheim M 40-44 19:43:47 28.38
246 85053 Hallgeir Haugen Mosjøen IL M 50-54 19:43:55 28.38
246 67085 Einar E. Nilsen Mosjøen IL M 35-39 19:43:55 28.38
248 84336 Harald Krogstad Øverbygda M 45-49 19:44:20 28.37
249 70167 Ola Amundsen Posten IL M 30-34 19:45:21 28.34
249 85054 Jan Peder Bollingmo Vegvesenet M 30-34 19:45:21 28.34
249 83988 Otto Falkenberg Trondhjems VK M 35-39 19:45:21 28.34
249 85055 Otto Sæther Trondhjems VK M 30-34 19:45:21 28.34
249 83873 Øystein Sørum Trondheim M 30-34 19:45:21 28.34
249 83942 Ole Johan Vold Stjørdals/Blink M 35-39 19:45:21 28.34
255 85056 Odd Erik Stenhaug DnC M 35-39 19:45:47 28.33
256 85057 Roy Gundersen Larvik M 20-24 19:47:21 28.29
256 85058 Kåre Leon Hovin Vegvesenet M 35-39 19:47:21 28.29
258 85059 Anders Dragset Orkla CK M 30-34 19:47:55 28.28
258 88574 Ola Løseth Orkla CK M 30-34 19:47:55 28.28
258 85060 Ivar Norfjfllmark Kjærstad M 30-34 19:47:55 28.28
261 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 25-29 19:50:32 28.22
261 64478 Dag Wessel Grundseth Sportsklubben Rye M 25-29 19:50:32 28.22
261 85061 Erik Jautris Joner Sportsklubben Rye M 20-24 19:50:32 28.22
261 45400 Terje Lund Sportsklubben Rye M 25-29 19:50:32 28.22
261 84903 Arne Myran Sportsklubben Rye M 25-29 19:50:32 28.22
261 85063 Terje Sollien Sportsklubben Rye M 30-34 19:50:32 28.22
261 84039 Christian Stensholt Sportsklubben Rye M 30-34 19:50:32 28.22
261 85064 Lars Tørmoen Sportsklubben Rye M 30-34 19:50:32 28.22
261 85065 Henry Vetås Sportsklubben Rye M 30-34 19:50:32 28.22
261 87334 Arild Von Krogh Sportsklubben Rye M 20-24 19:50:32 28.22
271 84047 Truls Omtvedt Grue IL M 35-39 19:50:34 28.22
272 85067 Toralf Giæver Gjøvik CK M 45-49 19:51:15 28.20
273 46898 Arne Lie IL Skarphedin M 35-39 19:51:43 28.19
274 85068 Sixten Larsson Hagfors M 35-39 19:52:45 28.17
275 84486 Jan Erik Hassel GSK M 30-34 19:53:38 28.14
276 85069 Kjell Oddvar Haget G. Bjørnstad M 25-29 19:54:57 28.11
277 71182 Egil Pettersen Ullensaker M 40-44 19:55:15 28.11
278 84383 Tore Gulbrandsen Televerket M 30-34 19:56:17 28.08
278 68684 Per Reklingsholmen CTA M 35-39 19:56:17 28.08
278 84622 Even Rudå TIL M 25-29 19:56:17 28.08
278 80513 Jan Kjell Sørlien M 20-24 19:56:17 28.08
282 85070 Carl-Erik Schulz Lørenskog M 30-34 19:56:20 28.08
283 85071 Fred Hansen Televerket M 25-29 19:56:25 28.08
283 85072 Bjørn Ingeliberg Grenland M 30-34 19:56:25 28.08
285 84648 Jan A. Brattbakken Lillehammer CK M 30-34 19:57:21 28.06
286 139117 Knut Erik Kristiansen OTA M 25-29 19:58:17 28.04
287 85074 Rolf Johansen Leinstrand M 40-44 19:58:45 28.02
288 84784 Birger Ledang Lillehammer CK M 40-44 19:58:55 28.02
289 85075 Olav Inge Stensheim Snøhetta M 20-24 19:59:05 28.02
290 85076 Nils Garnes Trondheim M 20-24 20:00:57 27.97
291 85077 Håkon Nereng Gjøvik M 35-39 20:01:02 27.97
292 84449 Oddmund Fuglem Vegvesenet M 35-39 20:01:17 27.97
293 85078 Hans Gunnar Ussel Falun M 35-39 20:05:35 27.87
294 83899 Arne Skaug Bærum og Omegn CK M 25-29 20:06:29 27.84
295 45712 Freddie Øvergaard Elverum M 35-39 20:07:02 27.83
296 31001 Egil Hop HOP M 30-34 20:08:20 27.80
296 85079 Kåre Malerud Fjeldhammer Brug M 35-39 20:08:20 27.80
296 83640 Henrik Platou Platou Sport M 25-29 20:08:20 27.80
299 85080 Laurence Østlie Ramnes U-Lag M 35-39 20:09:25 27.78
300 85081 Kjell Bjertnes IL Sverre M 35-39 20:10:20 27.76
301 85082 Moritz Sverker Cykelkedjan M 30-34 20:11:15 27.73
302 44283 Raymond Olsen Stjernen M 40-44 20:12:57 27.70
303 34818 Lars Thomas Moen R. Evensen A/S BIL M 17-19 20:13:00 27.69
304 84342 Sverre Fossen Lillehammer CK M 30-34 20:13:25 27.69
304 84537 Helge Kjærstad Lillehammer CK M 30-34 20:13:25 27.69
304 84343 Bjørn Linn Mesna Brug A/S BIL M 35-39 20:13:25 27.69
304 84344 Helge Rønningen Lillehammer CK M 35-39 20:13:25 27.69
308 84819 Erik Lund Fet IL M 17-19 20:13:35 27.68
309 46847 Einar Heggernes A/S Horten Verft BIL M 40-44 20:14:15 27.67
310 27406 Per Sandblost Sandnes SK M 35-39 20:14:25 27.66
311 40902 Kjell Sveen Furnes M 20-24 20:15:15 27.64
312 84687 Ole Norum Jar M 30-34 20:15:35 27.64
313 79652 Vidar Sværen Oslo M 30-34 20:16:55 27.61
314 85083 Kjetil Wangen Bekkelaget M 20-24 20:17:20 27.60
315 52199 Roland Johansson Cykelkedjan M 40-44 20:19:15 27.55
316 84368 Nils Bertil Svenbring Wano M 35-39 20:19:25 27.55
317 85084 Sven Andersson CK Nossan M 40-44 20:20:15 27.53
317 44944 Frank Hedberg Wanershof M 45-49 20:20:15 27.53
319 87353 Karl-Fredrik Dahl Tønsberg CK M 55-59 20:20:18 27.53
320 85086 Jan-Aage Andersen Gjøvik CK M 25-29 20:21:04 27.51
321 28611 Steinar Solvang NTHI M 20-24 20:21:20 27.51
322 85088 Trond Fyksen OPIL M 45-49 20:21:30 27.50
322 85087 Knut Aamodt OPIL M 50-54 20:21:30 27.50
324 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 35-39 20:21:38 27.50
325 85089 Gunnar Homstvedt Musikkhøgskolen IL M 20-24 20:22:02 27.49
326 67332 Kjell Jakobsen Njaal M 35-39 20:23:28 27.46
327 35435 Erik Vea ASK M 25-29 20:23:35 27.46
328 83894 Frank Ljungquist Drammen CK M 40-44 20:24:10 27.44
329 84360 Ottar Kjetil Starheim Ullensaker M 35-39 20:26:20 27.39
329 84307 Ketil Torp Ullensaker M 30-34 20:26:20 27.39
329 84308 Steinar Aarstad Ullensaker M 30-34 20:26:20 27.39
332 85091 Terje Engeset NTHI M 20-24 20:27:20 27.37
332 85092 Svein Are Løvtveit NTHI M 20-24 20:27:20 27.37
332 85093 Tor Stein Olsen NTHI M 20-24 20:27:20 27.37
335 85094 Ton Ribbers H N Delft M 25-29 20:27:50 27.36
336 84353 Per Chr. Bjørnæs Ullensaker M 35-39 20:28:20 27.35
336 83980 Bjarne Døhlen Ullensaker M 30-34 20:28:20 27.35
338 83923 Ole Horgen Jaren IL M 50-54 20:29:25 27.33
339 85095 Arne Bjørn Bakke Flint M 35-39 20:30:10 27.31
339 85096 Arne Albeck Halling Flint M 40-44 20:30:10 27.31
339 84988 Knut Kristiansen Jespersen & Phon M 30-34 20:30:10 27.31
342 85097 Alf G. Hager Gjøvik CK M 35-39 20:31:09 27.29
342 122367 Jørn Nielsen Gjøvik CK M 35-39 20:31:09 27.29
344 83983 Kristian Pedersen Ullensaker CK M 35-39 20:31:38 27.28
345 85098 Trond Kolaas IL Sverre M 40-44 20:32:20 27.26
346 84000 Rolf Aurlund Gjøvik CK M 35-39 20:33:09 27.24
346 84086 John Strandbakken Gjøvik CK M 35-39 20:33:09 27.24
346 51416 Thor Viken Gjøvik CK M 25-29 20:33:09 27.24
349 36802 Erik Andreas Sæther Nobø BIL M 35-39 20:33:55 27.23
350 85099 Sten Bragd Trollhättans CA M 45-49 20:34:15 27.22
351 84019 Per Lehn Veteranklubben TVK M 50-54 20:34:29 27.21
351 83943 Kristian Mosdal Mellbye M 30-34 20:34:29 27.21
351 85100 Joar Skarsmoen Leinstran M 25-29 20:34:29 27.21
354 85101 Egil Holter Ullensaker M 40-44 20:35:38 27.19
355 84385 Malvin Dale Sportsklubben Rye M 30-34 20:37:21 27.15
356 85102 Kåre Forsmo Stål Kam M 25-29 20:38:25 27.13
357 84258 Torstein Norum Inderøy M 45-49 20:38:30 27.12
358 35940 Bård Rødde Stjørdals/Blink M 30-34 20:38:57 27.11
359 85103 Matti Vimpari A-PY M 30-34 20:39:00 27.11
360 85104 Leif Johansson Nybro CK M 40-44 20:39:20 27.11
361 85105 Kjell Overiseth Namsos M 25-29 20:39:45 27.10
362 84431 Reidar Næss Trondheim Trafikkselskap M 30-34 20:42:29 27.04
363 85106 Kurt Kempe Cykelkedjan M 40-44 20:43:25 27.02
364 84434 Jan Eriksen K. Lindbak M 35-39 20:43:55 27.01
364 85107 Tormod Kobberrød K. Lindbak M 35-39 20:43:55 27.01
364 84436 Skule Baard Olsen K. Lindbak M 40-44 20:43:55 27.01
367 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL M 30-34 20:44:40 26.99
368 84003 Oddvar Nordheim Gjøvik CK M 40-44 20:45:15 26.98
368 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 35-39 20:45:15 26.98
370 85109 Leif Johansen Stål & Stil BIL M 17-19 20:46:20 26.95
370 84406 Bård Sevaldsen Stål & Stil BIL M 35-39 20:46:20 26.95
372 84377 Othar Opsand Hed-Opp M 30-34 20:47:20 26.93
373 84094 Gunnar Ellefsen Oppegård M 40-44 20:47:55 26.92
374 85110 Jon Morten Grøhum Egge IL M 35-39 20:48:05 26.92
375 84508 Bjørn Erik Sletta Notodden SK M 25-29 20:48:20 26.91
376 25058 Kjell Auestad Nærbø SK M 40-44 20:49:02 26.90
376 25697 Leif Engelsvoll Nærbø SK M 40-44 20:49:02 26.90
376 28314 Sigurd Erga Nærbø SK M 35-39 20:49:02 26.90
376 21879 Einar Godtfred Lode Nærbø SK M 30-34 20:49:02 26.90
380 85111 Jan Olsen Mosal BIL M 35-39 20:49:15 26.89
381 85112 Kai Flemming Andersen Lyngby M 45-49 20:49:45 26.88
381 85113 Gunnar Hedal Lyngby M 30-34 20:49:45 26.88
381 84334 Jørgen Aasen Sportsklubben Ceres M 35-39 20:49:45 26.88
384 85114 Alf Johansson Sødertalje M 35-39 20:51:05 26.85
385 85115 Torbjørn Andersen Gol IL M 30-34 20:51:20 26.85
385 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 35-39 20:51:20 26.85
385 84374 Ola Heen Strømmen Gol IL M 35-39 20:51:20 26.85
388 84576 Oddvar Aaslien Ringnes M 30-34 20:51:38 26.84
389 85117 Amund Amundsen Namsos M 50-54 20:52:30 26.82
390 83878 Thorbjørn Løvås Sportsklubben Rye M 40-44 20:53:09 26.81
391 84602 Kåre Brennodden Ullensaker M 50-54 20:53:25 26.80
392 67703 Svein Hurum Ringerike M 30-34 20:54:10 26.79
393 85118 John W. Larsen Vinstra M 40-44 20:54:50 26.77
394 84428 Gunnar Fredriksson Stefaniterna M 30-34 20:54:55 26.77
394 84425 Stein Hangaard Stefamterna M 35-39 20:54:55 26.77
394 84426 Lars Karlsson Stefamterna M 35-39 20:54:55 26.77
397 41317 Egil Bråten IK Hero M 35-39 20:55:20 26.76
398 84628 Magnus Betten Ullensaker M 35-39 20:56:29 26.74
398 83927 Rolf Grasmo Ullensaker M 35-39 20:56:29 26.74
400 85119 Øystein Haraldsen Kolbotn M 30-34 20:57:25 26.72
400 65157 Thor Svendsen Oppegård IL M 25-29 20:57:25 26.72
402 41045 Ragnar Kristiansen Åkrene IF M 30-34 20:58:05 26.70
403 85120 Helge Arvei Gol M 30-34 21:01:20 26.63
404 46934 Håkon Wattum SISU M 30-34 21:02:00 26.62
405 85121 Leif Hammarkrantz IK HP M 45-49 21:02:25 26.61
406 84118 Roar Holm Midt-Østerdal M 35-39 21:02:50 26.60
407 85122 Kent Johansson TSCK M 30-34 21:05:15 26.55
408 84348 Ole Peder Skoglund Trondhjems VK M 35-39 21:05:25 26.55
409 85123 Audun Årøen NTHI M 25-29 21:07:45 26.50
410 84835 Torstein Sandberg ros M 30-34 21:08:00 26.49
411 85124 Jan Grimstad OVCK M 35-39 21:08:20 26.49
411 83888 Erling Ulseth CVCK M 45-49 21:08:20 26.49
413 84517 Gunnar Sund Ullensaker M 30-34 21:08:29 26.48
413 84516 Wiggo A. Sund Hamar Bk M 30-34 21:08:29 26.48
413 84515 Ragnar Sund Gjøvik Ing. Skole M 20-24 21:08:29 26.48
416 85125 Per Erik Skjolden SISU M 30-34 21:09:35 26.46
417 85126 Einar Feiring Feiring IL M 17-19 21:10:30 26.44
417 85127 Tom Jørgensen Asker CK M 20-24 21:10:30 26.44
419 24597 Jostein Estensen OPIL M 40-44 21:11:10 26.43
420 84589 Per Ivar Borseth OPIL M 35-39 21:11:20 26.42
420 51328 Svein Bruland OPIL M 25-29 21:11:20 26.42
420 84594 Thorbjørn Jokstad OPIL M 30-34 21:11:20 26.42
420 83972 Ørnulf Samuelsen OPIL M 35-39 21:11:20 26.42
420 84595 Oddmar Stenhaug OPIL M 25-29 21:11:20 26.42
425 85128 Svein Arne Eliassen Larkollen M 30-34 21:11:28 26.42
425 85129 Svein Erik Ribe Larkollen M 30-34 21:11:28 26.42
427 42369 Lars Pettersson CK Rayon M 35-39 21:11:35 26.42
428 85130 Geir Dag Hansen Bergen CK M 25-29 21:11:55 26.41
428 85131 Frank Moivik Bergens Sporvei M 30-34 21:11:55 26.41
430 83949 Bent Alvin Johansen AO IL M 25-29 21:13:15 26.38
431 84511 Jan Erik Andreassen Nobø BIL M 40-44 21:13:18 26.38
431 85132 Egil Kjølsø Nobø BIL M 35-39 21:13:18 26.38
431 84407 Kjell Wiggo Løvhaug Fengselets BIL M 35-39 21:13:18 26.38
434 85133 Boris Blomqvist Selvåg Bygg M 25-29 21:13:25 26.38
435 85134 Leif-Åke Andersson Cykelkedjan M 35-39 21:13:45 26.37
435 85135 Eskil Strandman Ykelked Jan M 40-44 21:13:45 26.37
437 85136 Arne Magne Pedersen Åndalsnes M 25-29 21:13:50 26.37
438 85137 Odd Ivar Gabrielsen Malvik IL M 20-24 21:14:25 26.36
438 85138 Bjørn Svalefelt Tibro CK M 30-34 21:14:25 26.36
440 85139 Jostein Myhre Nobø BIL M 30-34 21:15:40 26.33
441 85140 Mikael Hunsterhjelm Oslo Havnelager BIL M 35-39 21:16:10 26.32
442 85141 Jan Egil Johansen Tomter IL M 35-39 21:17:35 26.29
443 52462 Ole Lyder Andersen Progress IF M 35-39 21:18:29 26.28
443 84166 Sigmund Hirsch Olsen Progress IF M 35-39 21:18:29 26.28
445 52367 Iver Nerby Ringerike M 50-54 21:19:00 26.27
446 85142 Asbjørn Gundersen Ullensaker CK M 25-29 21:20:59 26.22
447 85143 Sigvard Hjalmarsson Maif M 40-44 21:21:35 26.21
448 35041 Fred Arne Sæther Knapper M 20-24 21:21:45 26.21
449 85144 Gunnar Wendel Larvik Smelteverk M 30-34 21:25:05 26.14
450 84496 Magne Moen Asea A/S M 40-44 21:26:29 26.11
450 84038 Pål Steigan IK Hero M 30-34 21:26:29 26.11
452 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Politiets IL M 25-29 21:26:45 26.11
453 85146 Magne Lium Vegvesenet M 35-39 21:27:05 26.10
454 83952 Odd Svedal Trondhjems VK M 50-54 21:27:25 26.09
455 85147 Tor Bråten Ciba-Geigy A/S M 30-34 21:27:45 26.09
456 85148 Rune Lødeng Fasø M 20-24 21:28:05 26.08
456 85149 Bobbi Thoren Monrak Varberg M 30-34 21:28:05 26.08
458 85150 Per Løfsgaard Hamarsyk M 55-59 21:28:15 26.08
459 84168 Kjetil Lian Lier IL M 35-39 21:28:29 26.07
460 84447 Gunnar Sigmund Molden Jaren IL M 30-34 21:29:20 26.05
461 85151 Jo Andersen Jellanger Widerøe M 25-29 21:29:25 26.05
461 85152 Gaute Jørgensen-Dahl VK M 17-19 21:29:25 26.05
463 85153 John Slørdahl RIT BIL M 35-39 21:29:50 26.04
464 85154 Gøsta Karlsson Huskvärna M 55-59 21:30:55 26.02
465 82123 Dag Thomassen Sportsklubben Rye M 20-24 21:31:02 26.02
466 84204 Jostein Hoel Orkla CK M 30-34 21:31:15 26.02
467 85155 Finn Sanovold Hedemark Jernstøperi M 30-34 21:31:25 26.01
468 85156 Sverre Selnes Orkla CK M 40-44 21:32:10 26.00
469 84203 Øystein Otterlei Britannia BIL M 35-39 21:34:20 25.95
469 84352 Aage Weiby Strøm Britannia M 20-24 21:34:20 25.95
471 85158 Kjell Karlsson Tanum IF M 30-34 21:34:40 25.95
472 85159 Arne Erik Hennum OPIL M 25-29 21:35:00 25.94
473 85160 Terje Wold Fengselets BIL M 35-39 21:35:15 25.94
474 85161 Jacob Hansen Bingsfoss M 35-39 21:36:05 25.92
474 85162 Odd Ruse Bingsfoss M 35-39 21:36:05 25.92
476 58565 Jon Holstad BN-BIL M 30-34 21:36:10 25.92
476 85163 Jan-Erik Schjetnan Sjetnhaugan M 30-34 21:36:10 25.92
478 70254 Jan Skagen Ullensaker M 17-19 21:36:24 25.91
479 85164 Olle Karlsson Ljungsbro M 35-39 21:36:40 25.91
480 34872 Åge Hjalmarsen Bodø M 30-34 21:37:15 25.90
480 85165 Wiggo Roger Johansen Br/O M 20-24 21:37:15 25.90
482 87138 Tauno Yløsmæki 10-Kopla M 50-54 21:37:20 25.89
483 85167 Per-Axel Johansson CK Wang M 30-34 21:37:25 25.89
484 37212 John Nårud Lillehammer CK M 35-39 21:38:05 25.88
485 35867 Roy Olsen Lørenskog M 30-34 21:38:28 25.87
486 84373 Harald Bekkelund Lillehammer CK M 35-39 21:38:55 25.86
486 84380 Gunda Enget Bekkelund Lillehammer CK K 30-34 21:38:55 25.86
488 85170 Erik Hoff Kodak M 30-34 21:39:25 25.85
489 85171 Atle Dragset Ilnor M 30-34 21:40:10 25.84
489 85172 Øivind Løtveit SRT M 17-19 21:40:10 25.84
491 85173 Arnfinn Hegg NIFS M 35-39 21:40:20 25.83
491 84485 Kjell Egil Selsaas NIFS M 30-34 21:40:20 25.83
493 85174 Bjørn Berg Olde OI M Tandem 21:40:55 25.82
493 85175 Jørn Kjersheim IL Sverre M Tandem 21:40:55 25.82
495 84465 Per Arne Nyhagen Skogveien Auto BIL M 25-29 21:41:15 25.82
496 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M 50-54 21:43:20 25.78
497 85176 Gunnar Johansson Cykelkedjan M 35-39 21:43:50 25.77
498 45378 Keijo Tamminen 10-Kopla M 45-49 21:44:00 25.76
499 85178 Hans Rostad Rikshospitalet M 50-54 21:45:45 25.73
500 85179 Rune Rebne Brumunddal M 17-19 21:47:00 25.70
500 85180 Øyvind Regland Brumunddal M 20-24 21:47:00 25.70
500 85181 Kurt Arne Øverby Brumunddal M 17-19 21:47:00 25.70
503 84376 Jon Gudmundsen AMV BIL M 35-39 21:47:45 25.69
504 31652 Bjørn Evanger Kolltveit M 35-39 21:49:00 25.66
505 85182 Erling Onstad Rådhuset M 35-39 21:50:30 25.63
505 85183 Jan Agnar Onsøien Gauldal M 25-29 21:50:30 25.63
507 85184 Arne Klaussen Olderskog M 35-39 21:51:05 25.62
508 84666 Ole Kjus Leirsund M 30-34 21:51:35 25.61
509 42246 Ola Burchardt Oslo M 30-34 21:51:40 25.61
510 84081 Erling Husby Melhus IL M 35-39 21:54:30 25.56
510 85186 Leif Lian Andebu IL M 35-39 21:54:30 25.56
510 85187 Tore Samuelsen Flint M 40-44 21:54:30 25.56
510 63048 Bjørn Tronstad Buskerud fylke M 40-44 21:54:30 25.56
514 82954 Helge Rosvold Nesttun M 20-24 21:54:35 25.55
515 85188 Per Rosenborg Vinstra M 30-34 21:54:50 25.55
515 85189 Arne Solberg Vinstra M 40-44 21:54:50 25.55
517 84490 Halvard Berg Gerh. Schøning M 35-39 21:55:35 25.54
517 85190 Finn Vollan Ana Gruber M 35-39 21:55:35 25.54
519 51431 Arnljot Johansen Florø M 30-34 21:56:20 25.52
520 85191 Jonny Birkely Hymas M 30-34 21:57:25 25.50
520 84472 Per Furulund Brumunddal M 50-54 21:57:25 25.50
520 48041 Vidar Hovde Moelv Brug M 25-29 21:57:25 25.50
523 85192 Roald Jormonen Krogseth A/S BIL M 45-49 21:58:20 25.48
524 68295 Harde Kjenseth Gjøvik CK M 30-34 21:58:50 25.47
525 84439 Karl Åke Nystrøm Falu CK M 25-29 21:59:30 25.46
526 84807 Birger Johansen Drammen M 30-34 21:59:45 25.45
527 85193 Bjørn A. Bakker Fjerdingby M 30-34 22:00:00 25.45
528 84637 Egil Sagstuen Gjøvik CK M 55-59 22:00:28 25.44
529 85194 Geir Johs. Hagen Salland IL M 35-39 22:00:50 25.43
530 83907 Arne Wollan Gjøvik CK M 55-59 22:01:00 25.43
531 85195 Didrik Hjort Blommenholm M 20-24 22:02:20 25.40
532 53957 Arne Eivindson Hakadal IL M 35-39 22:02:30 25.40
533 85196 Geert Ribbers NH Delft M 20-24 22:02:50 25.40
534 85197 Vidar Wang Kongsvinger Industri M 35-39 22:04:05 25.37
535 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal M 35-39 22:04:35 25.36
536 85198 Arne Berg SISU M 30-34 22:05:05 25.35
536 88960 Øivind Nylen Oslo M 25-29 22:05:05 25.35
538 47441 Kjell Gundersen Hadeland CK M 30-34 22:05:10 25.35
538 84369 Gunnar Haakenstad Hadeland CK M 30-34 22:05:10 25.35
538 45705 Rolf Robert Johansen Skårer M 30-34 22:05:10 25.35
538 85200 Kjell Arnfinn Larsen Hadeland CK M 35-39 22:05:10 25.35
538 85201 Rangvald Lien Hadeland CK M 25-29 22:05:10 25.35
538 85202 Erik Linstad Hadeland CK M 50-54 22:05:10 25.35
538 85203 Tor Time Hadeland CK M 30-34 22:05:10 25.35
545 85204 Paulus Ouits M 30-34 22:05:45 25.34
546 84722 Olav Korsen Gjøvik CK M 30-34 22:06:30 25.32
547 42822 Øyvind Rusten Ullensaker CK M 20-24 22:07:00 25.32
548 131718 Harald Indrebø Sunndalsøra M 30-34 22:07:10 25.31
549 85205 Tore Edøy Sunndalsøra M 30-34 22:07:20 25.31
550 84811 Tor Kalleberg Oslo M 30-34 22:08:00 25.30
551 59741 Lasse Nilsen Freidig M 25-29 22:08:20 25.29
552 85206 Per Synstad Hamar M 35-39 22:08:40 25.28
553 85207 Hans Jørgen Hovelstad Hvittingfoss M 25-29 22:09:00 25.28
554 84579 Edvard Øien Midt-Østerdal M 45-49 22:09:20 25.27
555 85208 Arne Fjeldberg Ullensaker CK M 30-34 22:10:28 25.25
556 85209 Bjørn Bjørnebakken Ullensaker CK M 35-39 22:10:30 25.25
556 87198 Aage Lauritzen Ullensaker CK M 30-34 22:10:30 25.25
556 85211 Per Jonny Moen Ullensaker CK M 25-29 22:10:30 25.25
556 84358 Hans Kr. Olstad Ullensaker CK M 45-49 22:10:30 25.25
560 84053 Knut Jødahl Ullensaker CK M 35-39 22:12:30 25.21
561 85212 Jan Henry Isaksen Olderskog M 35-39 22:12:40 25.21
562 85213 Arild Haklien Ullensaker CK M 25-29 22:13:45 25.19
562 85214 Arnfinn Lotsbø Ullensaker CK M 25-29 22:13:45 25.19
562 85215 Tom E. Simonsen Ullensaker CK M 40-44 22:13:45 25.19
565 87814 Steinar Dahl Fengselets BIL M 30-34 22:14:30 25.17
565 84617 Trond Krogstad Trondheim M 30-34 22:14:30 25.17
565 83985 Arild Øversjøen Ullensaker CK M 35-39 22:14:30 25.17
568 85216 Ragnar Fon Vivestad M 30-34 22:14:50 25.17
569 84129 Jonny Aaslund Fenstad M 35-39 22:15:35 25.15
570 34221 Tor Kristian Flaa Bipkenes M 20-24 22:16:25 25.14
571 85218 Svein Hagenes Oslo M 30-34 22:19:05 25.09
571 85217 Ronald Haagensen Oslo M 30-34 22:19:05 25.09
573 85219 Anders Hovind Musikkhøgskolen IL M 20-24 22:19:20 25.08
574 84131 Dagfinn Sæther Hodr IL M Tandem 22:19:50 25.07
574 84409 Arne Tømta Oslo Tandemklubb M Tandem 22:19:50 25.07
576 84868 Paul Lothar Leibnitz OBOS BIL M 40-44 22:21:45 25.04
577 41094 Anders Dalen NIFS M 30-34 22:24:00 25
577 84114 Egil Dieserud Aurdal IF M 35-39 22:24:00 25
577 84484 Per Evensen Vestoppland Politi IL M 30-34 22:24:00 25
577 85221 Tor Hansen Moss Verft M 35-39 22:24:00 25
581 85223 Torgeir Kvisler Ås IL M 35-39 22:24:10 24.99
581 85224 Rolf Nilsen Asker CK M 30-34 22:24:10 24.99
581 91408 Rolf Erik Østlie Ullensaker M 30-34 22:24:10 24.99
584 85226 Steinar Høsøien Norsk Kabel M 40-44 22:24:35 24.98
585 84565 Kjell Arne Flensborg Langmoen M 35-39 22:25:00 24.98
585 35189 Arne Ingar Sjølie Ha-Mix M 30-34 22:25:00 24.98
587 85227 Sigbjørn Stenseth Bærum og Omegn CK M 35-39 22:25:40 24.96
587 85228 Tor Wike Bærum og Omegn CK M 30-34 22:25:40 24.96
589 84635 Sigmund Trøan Midt-Østerdal M 40-44 22:26:00 24.96
590 85229 Jan Muggerud Kongsberg IF M 30-34 22:27:00 24.94
591 83154 Kjell Eugen Hansen Brandal IL M 45-49 22:28:00 24.92
592 84032 Oddvar Andreassen Storebrand Moss M 30-34 22:29:45 24.89
592 45347 Willy Bjørnli Vansjø/Svinndal IL M 50-54 22:29:45 24.89
592 85230 Ragnar Brokhaug Vansjø/Svinndal IL M 35-39 22:29:45 24.89
592 85231 Erik Lund Moss Verft M 25-29 22:29:45 24.89
592 85232 Lorentz H. Nitter Vansjø/Svinndal IL M 35-39 22:29:45 24.89
597 85233 Assar Larsson CK Uni Uppsala M 65 + 22:30:00 24.88
598 85234 Jens Raun Bagsværd M 45-49 22:30:05 24.88
598 85235 Terje Solland Ullensaker M 35-39 22:30:05 24.88
600 89943 Erik Engebretsen Eidsvoll SK M 30-34 22:31:00 24.87
600 85236 Tor Bratt Fleischer Eidsvoll SK M 45-49 22:31:00 24.87
600 85237 Arild Holtet Eidsvoll SK M 25-29 22:31:00 24.87
600 85238 Øivind Linnerud Eidsvoll M 35-39 22:31:00 24.87
600 84630 Jonny Marcussen Eidsvoll SK M 40-44 22:31:00 24.87
600 67844 Erling Risan Eidsvoll M 40-44 22:31:00 24.87
600 27294 Paal Thorkildsen Eidsvoll SK M 30-34 22:31:00 24.87
600 85239 Torvik Vetland Eidsvoll SK M 30-34 22:31:00 24.87
608 85240 Ivar Aslaksrud Linjegods M 30-34 22:31:25 24.86
609 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 40-44 22:31:30 24.86
610 83960 Leif Magnus Lein Kranken M 45-49 22:32:25 24.84
610 84403 Erling Venæs SB IL M 40-44 22:32:25 24.84
612 85241 Gunnar Kildal KLF M 35-39 22:32:30 24.84
612 85242 Roar Rilvaag KLF M 35-39 22:32:30 24.84
614 85243 Ragnar Arvesen Larvik Brannvesen M 45-49 22:32:35 24.84
615 88595 Hans Petter Hellmann Asker M 25-29 22:33:10 24.83
616 84338 Birger Weldingh Grue M 25-29 22:33:45 24.81
617 85245 Bjarne Holm Andebu IL M 45-49 22:35:10 24.79
618 85246 Ragnar Karlsen Ullensaker CK M 35-39 22:35:15 24.79
619 85247 Harry Surland Drml El-Verk M 40-44 22:35:40 24.78
620 85248 Arne Ytterhus Orkla CK M 30-34 22:36:25 24.77
621 32130 Reidar Høgseth Eidsvoll SK M 35-39 22:37:20 24.75
622 85249 Thorstein Hansen Politiets IL M 40-44 22:37:25 24.75
623 85250 Per Ludvigsen OCK M 50-54 22:37:40 24.74
623 67237 Helge Ludvigsen Drammen CK M 35-39 22:37:40 24.74
623 84570 Terje Sørensen Norsk Kabel M 35-39 22:37:40 24.74
626 85251 Knut Joar Kulseth Øverbygda M 17-19 22:38:35 24.73
626 84627 Edvin Mebust Øverbygda M 25-29 22:38:35 24.73
626 85252 Helge Sivertsen Orkla M 20-24 22:38:35 24.73
629 85253 Håvard Hagen Thune-Eureka M 25-29 22:38:40 24.73
630 84394 Sam Stangvik Eskilstuna M 60-64 22:38:50 24.72
631 114823 John Johansen Drammen CK M 30-34 22:39:40 24.71
632 67122 Tormod Dahl KIF M 40-44 22:40:00 24.70
632 85254 Charles Monsen Gjøvik CK M 35-39 22:40:00 24.70
632 85255 Jarle Skulstad Kongsberg M 17-19 22:40:00 24.70
635 85256 Inge Marsteintrædet Asker CK M 25-29 22:40:10 24.70
635 85257 Jens Eirik Nilsen Asker CK M 30-34 22:40:10 24.70
635 84620 Thor Petersen Asker CK M 55-59 22:40:10 24.70
635 85258 Per Terje Steen ACK M 17-19 22:40:10 24.70
635 85261 Tore Syvertsen Asker CK M 30-34 22:40:10 24.70
635 85260 Per Syvertsen Asker CK M 30-34 22:40:10 24.70
635 85259 Bjørn Syvertsen Asker CK M 30-34 22:40:10 24.70
642 44351 Jon Arne Corell Oslo-Kvikk M 30-34 22:41:00 24.68
643 84466 Villy Backman Ca-Motion M 45-49 22:42:10 24.66
643 85262 Stig Hertz Ca-Motion M 45-49 22:42:10 24.66
645 84102 Thorleif Thorgersen Oppegård M 60-64 22:42:30 24.66
646 84813 Henning Audin YE M 25-29 22:42:45 24.65
646 84078 Wern Erik Sollien Jernbanen M 35-39 22:42:45 24.65
646 51689 Reidar Sætre NTB M 35-39 22:42:45 24.65
649 85263 Nils-E. Larsen Vinstra M 40-44 22:43:30 24.64
650 85264 Jan Baklund Bærum og Omegn CK M 35-39 22:44:05 24.63
650 85265 Øystein Rød Hanssen Bærum og Omegn CK M 35-39 22:44:05 24.63
650 85266 Willy Møllberg Bærum og Omegn CK M 25-29 22:44:05 24.63
653 84050 Kåre Sorteberg Grålum M 35-39 22:44:15 24.62
654 85267 Arnfinn Eriksen Troll M 30-34 22:44:40 24.62
654 85268 Per Skjølsvold Rindal M 35-39 22:44:40 24.62
656 85269 Jan M. Ståvi Buskerud M 25-29 22:46:55 24.58
657 85270 Olaf Morten Jensen Horten og Omegn SK M 55-59 22:47:35 24.56
658 85271 Martti Asiainen Surte SISU M 30-34 22:51:40 24.49
658 85272 Urpo Laitinen Surte SISU M 30-34 22:51:40 24.49
660 85273 Anti Mastosalo 10-Kopla M 45-49 22:52:40 24.47
661 85275 Jack Petersen SF Grei M 35-39 22:53:10 24.46
661 85274 Erik Petersen SF Grei M 17-19 22:53:10 24.46
663 85276 Magne Bjørnstad Rindal IL M 17-19 22:54:10 24.45
664 82560 Magne Aanonsen Brevpost M 45-49 22:54:40 24.44
665 79274 Morten Berner Idrettsforbundet M 30-34 22:55:05 24.43
665 84754 Jan A. Isaksen Skolesjefens IL M 30-34 22:55:05 24.43
667 51408 Tor Gunnar Hotvedt KIF M 25-29 22:56:50 24.40
667 85277 Terje Hotvedt KIF M 17-19 22:56:50 24.40
669 85278 Harald Eide NBR-Idrettslag M 35-39 22:57:40 24.38
670 27628 Petter Foss-Johnsen Arendal CC M 25-29 22:57:45 24.38
670 83973 Bjørn Nilsen Glåmdal SK M 25-29 22:57:45 24.38
670 24841 Kåre Bjørn Olsen Televerket M 50-54 22:57:45 24.38
670 30018 Trygve Reiersølmoen Televerket M 40-44 22:57:45 24.38
674 84151 Hans Christian Bjørnestad Norgas M 30-34 22:57:50 24.38
674 84051 Tor Jacobsen Norgas M 40-44 22:57:50 24.38
674 84152 Johan Tangen Norgas M 25-29 22:57:50 24.38
674 83941 Per Ødegård Norgas M 40-44 22:57:50 24.38
678 85279 Harry Tangen Ringerike M 30-34 22:58:20 24.37
679 84684 Arne Nypan IL Vardefjell M 25-29 23:02:40 24.30
680 87055 Kjell Brårud Oslo Sportslager M 45-49 23:05:35 24.24
680 85280 Eilev Granum Sørbråten M 50-54 23:05:35 24.24
682 85281 Kjell Mentzsen Fredrikstad M 40-44 23:06:05 24.24
683 85282 Jon Olav Ekrann Drivdalen IL M 35-39 23:06:20 24.23
683 84725 Harald Loe Drivdalen IL M 35-39 23:06:20 24.23
683 85283 John Palmer Ødegård Drivdalen IL M 35-39 23:06:20 24.23
686 85284 Finn Hornberg Hagen & Godager BIL M 45-49 23:06:25 24.23
687 85285 Jon R. Mortensen Trondheim M 30-34 23:06:30 24.23
687 84629 Olav Erik Rød Televerket M 25-29 23:06:30 24.23
689 85286 John Ø. E. Hallsten Linkøping M 55-59 23:07:55 24.20
690 85287 Trond Øivind Sørli Adresseavisa BIL M 30-34 23:08:30 24.19
691 85288 Terje Østlund Fagbygg BIL M 30-34 23:09:55 24.17
692 84512 Stein Rusten Ullensaker CK M 45-49 23:11:40 24.14
693 84493 Karl Kilvik TUI M 50-54 23:12:40 24.12
694 85289 Kurt Andersson Granges IF M 45-49 23:14:35 24.09
694 85290 Bengt Carlsson Granges IF M 40-44 23:14:35 24.09
694 85291 Tuomo Mattø Granges IF M 40-44 23:14:35 24.09
694 85292 Rein-Tore Østreng Posten BIL M 20-24 23:14:35 24.09
694 85293 Tore Østreng Dnc BIL M 45-49 23:14:35 24.09
699 45342 Erik Ulven Brumunddal IL M 35-39 23:15:10 24.08
700 85294 Boris Gunnarsson Cykelkedjan M 45-49 23:16:10 24.06
701 85295 Rune Stenlund CK Uni M 60-64 23:17:25 24.04
702 46071 Ingar Bergersen Oslo Lysverk M 30-34 23:17:30 24.04
702 85296 Per Roger Lauritzen Oslo M 20-24 23:17:30 24.04
704 85297 David Andersson Volvo IF M 30-34 23:18:00 24.03
704 85298 Michael Dyverfors Volvo IF M 25-29 23:18:00 24.03
704 85299 Egil Hjort-Knutsen HCK M 35-39 23:18:00 24.03
704 85300 Geir Jeppesen Volvo IF M 20-24 23:18:00 24.03
704 85301 Christer Lundquist Volvo IF M 25-29 23:18:00 24.03
704 85302 Bertil Modin Kungälv CK M 45-49 23:18:00 24.03
704 85303 Bernt Sellersjø Volvo IF M 30-34 23:18:00 24.03
704 85304 Reijo Vendelbring Volvo IF M 30-34 23:18:00 24.03
712 100089 Reidar Kristiansen Brumunddal M 45-49 23:18:10 24.03
713 85305 Pål Aukrust Hagen Behandlingshjem M 30-34 23:19:50 24.00
714 85306 Knut Bjønnes FB IL M 40-44 23:20:15 23.99
715 72083 Jostein Minde Plamafossen M 20-24 23:21:00 23.98
716 84259 Hans Snerting Inderøy M 20-24 23:21:05 23.98
717 85307 Terje Salte Underhaug M 25-29 23:21:15 23.97
718 29325 Tjøl Ravndal Gjesdal IL M 50-54 23:22:40 23.95
719 85308 Arild Reite Trondhjems VK M 35-39 23:24:30 23.92
720 85309 Olav P. Hjelvik Hjelvik M 60-64 23:24:35 23.92
721 85310 Rolf Akselsen Televerket M 30-34 23:25:40 23.90
721 85311 Per Olav Fosse Televerket M 25-29 23:25:40 23.90
721 84384 Dag Ingvaldsen Televerket M 25-29 23:25:40 23.90
721 85312 Bjarne Sanner Drammen CK M 40-44 23:25:40 23.90
721 85313 Rolf Skjørtvedt CTA M 35-39 23:25:40 23.90
726 85314 Per Bjørnstad M-Data M 35-39 23:25:45 23.90
726 85315 Knut Harald Johansen M-Data M 30-34 23:25:45 23.90
728 85316 Kjell Hornslien Nidelv M 17-19 23:26:20 23.89
729 85317 Ole Jan Halvorsen Ullensaker CK M 20-24 23:26:55 23.88
730 85318 Finn Erik Madsø NIFS M 35-39 23:27:25 23.87
730 85319 Gunnar Åstrøm Undvik IFK M 55-59 23:27:25 23.87
732 85320 Øistein Berg Hokksund M 30-34 23:27:40 23.86
732 85321 Jens Burud Steinberg M 35-39 23:27:40 23.86
732 84530 Sverre Myklemyr Steinberg M 40-44 23:27:40 23.86
735 85322 Brynjar Dahlø IL Vardefjell M 25-29 23:28:15 23.85
735 84682 Ottar Langli Selbustrand M 45-49 23:28:15 23.85
735 83105 Geir Moe NTHI M 35-39 23:28:15 23.85
738 85323 Jan Ove Stedjeberg Mosjøen M 35-39 23:28:40 23.85
739 84147 Thor Boger NMD BIL M 35-39 23:29:00 23.84
740 85324 Petter Amundsen Heming M 17-19 23:29:55 23.83
741 85325 Per Anker Andersen IL Grorud M 35-39 23:30:00 23.82
742 85326 Hans Andreas Ervik Hestvika M 20-24 23:30:30 23.82
743 85327 Dag Roald Hansen Davidsen M 20-24 23:30:45 23.81
744 85328 Gunnar Bons Søderfors M 55-59 23:30:55 23.81
745 85329 Eugen Normann Sturla IF M 65 + 23:31:40 23.80
746 85330 Bent Hagensen Skævinge M 35-39 23:32:05 23.79
746 84618 Ole Peter Hansen Fredriksværk M 35-39 23:32:05 23.79
746 85331 Per S. Nielsen Hillerød M 25-29 23:32:05 23.79
749 85332 Hannu Kivimaeki I-PA M 35-39 23:33:00 23.77
750 85333 Håvard Julner Oslo M 20-24 23:33:30 23.77
751 85334 Kåre Rinnan Dnc BIL M 35-39 23:34:35 23.75
751 84473 Tore Skybak Jordan BIL M 25-29 23:34:35 23.75
753 84796 Ernst Jørgensen Kodak M 20-24 23:34:45 23.74
754 84543 Odd Ulriksen Lundamo M 30-34 23:34:55 23.74
755 85335 Tore Holtskog Scanvern M 35-39 23:35:45 23.73
756 85336 Oddbjørn Gisvolløkk Orkla CK M 35-39 23:36:10 23.72
757 85337 Willy Frogner Davidsen M 25-29 23:36:15 23.72
758 62710 Arne-Evald Johansen Husøy BIL M 30-34 23:37:25 23.70
758 85338 Stein Kristian Strøm Horten M 35-39 23:37:25 23.70
760 85339 Gunnar Traustason IL Fullfør M 25-29 23:38:05 23.69
761 85340 Guttorm Blomlie Trondhjems VK M 40-44 23:38:50 23.68
761 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 20-24 23:38:50 23.68
763 84111 Erling Ekstrøm Stål & Stil BIL M 60-64 23:39:20 23.67
764 85342 Jon F. Lerbo Revetal M 40-44 23:39:30 23.67
764 84827 Stig Lundsør Mislukern M 30-34 23:39:30 23.67
764 85343 Jan-Bengt Magnussen OI M 40-44 23:39:30 23.67
764 84794 Kristian Strøm Horten og Omegn SK M 60-64 23:39:30 23.67
768 85344 Hans Larsen Arendal CC M 30-34 23:42:30 23.62
768 27859 Roar Nielsen CC M 25-29 23:42:30 23.62
770 85345 Trond Nordtug Nittedal M 35-39 23:42:45 23.61
771 84587 Bjørn Magne Lie Midt-Østerdal M 30-34 23:42:55 23.61
772 85346 Jan Helge Nordby J.I.L. Grorud M 40-44 23:44:00 23.59
773 52055 Lennart Johansson Mariestadscyklisten M 30-34 23:44:15 23.59
774 71900 Kåre Geitanger Frekhaug M 25-29 23:44:40 23.58
774 71678 Helge Haugland Vestlandsbanken BIL M 25-29 23:44:40 23.58
776 82894 Rolf Gjertsen Tidende M 25-29 23:44:50 23.58
777 85348 Per Kristian Johansen Orkla CK M 30-34 23:45:40 23.56
777 85349 Frank Rømesmo Orkla CK M 25-29 23:45:40 23.56
777 84146 Bjørn Vangol Norsk Hydros BIL M 45-49 23:45:40 23.56
780 85350 Geir Ingolfsrud Oslo M 35-39 23:45:55 23.56
780 85351 Johan Skatrud Oslo Sporveier M 50-54 23:45:55 23.56
782 85352 Bo Jansson Karlstad Ca-Motion M 30-34 23:46:10 23.55
782 85353 Jaakko Koskinen Karlstad Ca-Motion M 45-49 23:46:10 23.55
782 85354 Nils-Gustav Lundquist Karlstad Ca-Motion M 40-44 23:46:10 23.55
782 85355 Kurt Magnusson Karlstad Ca-Motion M 40-44 23:46:10 23.55
782 83963 Jean-Claude Muzellec Karlstad Ca-Motion M 35-39 23:46:10 23.55
782 85356 Arne Sundler Karlstad Ca-Motion M 35-39 23:46:10 23.55
782 85357 Lennart Ørte Karlstad Ca-Motion M 45-49 23:46:10 23.55
789 84580 Erling Nevland Oslo M 20-24 23:46:30 23.55
789 85358 Torgeir Nevlano Oslo M 17-19 23:46:30 23.55
791 85359 Jan Ingar Rosted Davidsen M 25-29 23:46:50 23.54
792 84059 Per Einar Bårde Eik IF M 35-39 23:46:55 23.54
793 85360 Knut Frang Ski M 25-29 23:47:10 23.54
794 85361 Truls Solberg Ski M 35-39 23:47:15 23.54
795 85362 Trygve Nilsson Porsgrunn M 20-24 23:47:35 23.53
796 85363 Edgar Bye Trondhjems VK M 30-34 23:48:00 23.52
796 85364 Ola Øritsland Trondhjems VK M 30-34 23:48:00 23.52
798 85365 John Moberg TCA Trollhättan M 50-54 23:48:10 23.52
799 84708 Harald Åge Bjørkum IL Fullfør M 25-29 23:48:35 23.51
800 85366 Terje Anderson Lørenskog CK M 30-34 23:49:45 23.50
800 85367 Arne Nicolaisen Lillehammer CK M 40-44 23:49:45 23.50
800 85368 Bjarne Olsen Lørenskog CK M 40-44 23:49:45 23.50
800 85369 Terje Torgerstuen Lillehammer CK M 40-44 23:49:45 23.50
804 69604 Øyvind Felumb Sportsklubben Rye M 25-29 23:50:10 23.49
804 85370 Erling Sagdahl Sportsklubben Rye M 25-29 23:50:10 23.49
804 85371 Agnar Støverud Sportsklubben Rye M 35-39 23:50:10 23.49
804 85372 Steinar Tomt Sportsklubben Rye M 17-19 23:50:10 23.49
808 46070 Jardar Frantzen Sportsklubben Rye M 30-34 23:52:10 23.46
808 85373 Svenn Erik Keiby Sportsklubben Rye M 30-34 23:52:10 23.46
808 85374 Arild Pedersen Sportsklubben Rye M 35-39 23:52:10 23.46
811 83317 Olav H. Helgesen Nymark IL M 30-34 23:53:45 23.43
811 24103 Jarle Tvedt Nymark IL M 25-29 23:53:45 23.43
811 84669 Ole Harald Tvedt Nymark IL M 25-29 23:53:45 23.43
814 84157 Sigurd Allern Sportsklubben Rye M 30-34 23:54:10 23.42
815 85375 Alf Nuland Asker M 35-39 23:54:25 23.42
816 85376 Bjørn Rosander Vanstigen Gøteborg M 30-34 23:54:45 23.41
817 85377 Roger Hedman Kåbdalis M 35-39 23:56:40 23.38
817 85378 Åke Marktin Kåbdalis M 20-24 23:56:40 23.38
817 85379 Thomas Wirycz CK Fix M 17-19 23:56:40 23.38
820 85380 Jan Erik Larsson Uppsala M 35-39 23:58:10 23.36
821 68946 Trond Solberg Oppegård M 25-29 23:58:55 23.35
822 85381 Harald Sundby IL Koll M 17-19 23:59:00 23.34
823 84056 Johnny Sørli Norsk Jernverk M 35-39 23:59:25 23.34
824 84677 Ove Andersson Fredrikshof CM M 40-44 24:00:35 23.32
824 84026 Sven Antonsson Fredrikshof CM M 35-39 24:00:35 23.32
824 85382 Leif Greve Fredrikshof CM M 35-39 24:00:35 23.32
824 84454 Ingvar Hansson Fredrikshof CM M 35-39 24:00:35 23.32
824 84456 Sture Landwall Fredrikshof CM M 55-59 24:00:35 23.32
824 84028 Bror Torell Fredrikshof CM M 45-49 24:00:35 23.32
830 84469 Helge Reistad Prestfoss M 35-39 24:02:00 23.30
831 85383 Jan Helge Fjeld Bingsfoss M 25-29 24:02:25 23.29
831 85384 Kjell Gulbrandsen Bingsfoss M 40-44 24:02:25 23.29
831 85385 Sigmund Lystad Bingsfoss M 35-39 24:02:25 23.29
831 85386 Ole Nadden Bingsfoss M 17-19 24:02:25 23.29
831 83966 Dagfinn Nes Bingsfoss M 30-34 24:02:25 23.29
836 122541 Tormod Hansen Kyrksæterøra M 30-34 24:02:40 23.29
837 85387 Ulf Andersen Stovnerkam M 30-34 24:03:35 23.27
837 84411 Øivind Egner Kredittkassen M 35-39 24:03:35 23.27
837 46766 Leif Sigurd Godager Kreditkassen M 30-34 24:03:35 23.27
837 67188 Erik Høien Hasle/Løren M 35-39 24:03:35 23.27
841 85388 Irma Haatio 10-Kopla K 25-29 24:04:05 23.26
841 85389 Kalevi Maunu 10-Kopla M 30-34 24:04:05 23.26
841 36224 Paavo Nurminen 10-Kopla M 35-39 24:04:05 23.26
841 45024 Mikko Palo 10-Kopla M 20-24 24:04:05 23.26
841 85390 Reijo Purainen 10-Kopla M 25-29 24:04:05 23.26
841 85391 Heikki Putus 10-Kopla M 25-29 24:04:05 23.26
841 84470 Jorma Pøntinen 10-Kopla M 40-44 24:04:05 23.26
841 85392 Raimo Timoharju 10-Kopla M 35-39 24:04:05 23.26
849 85393 Thor Grasli M 20-24 24:04:20 23.26
849 85394 Jan Mellem Ota M 20-24 24:04:20 23.26
851 85395 Leif Jostein Bakken Elverum M 30-34 24:06:25 23.22
852 85397 Sven-Erik Andersson CK Nossan M 35-39 24:08:45 23.19
852 85396 Per-Håkan Andersson CK Nossan M 17-19 24:08:45 23.19
852 85398 Bengt Engblad CK Nossan M 35-39 24:08:45 23.19
852 85399 Stig Johansson CK Nossan M 40-44 24:08:45 23.19
852 85400 Thomas Lexborg CK Nossan M 35-39 24:08:45 23.19
852 85401 Torbjørn Olsbanning CK Nossan M 30-34 24:08:45 23.19
858 85402 Gunnar Aker Bonde & Co M 30-34 24:08:55 23.18
859 85403 Reidar Synstad Årvoll IL M 55-59 24:09:35 23.17
860 84169 Rune Gustafsson Motala AIF M 60-64 24:10:10 23.16
860 85404 Rune Karlberg Motala AIF M 35-39 24:10:10 23.16
860 85405 Folke Sjelvgren Motala AIF M 45-49 24:10:10 23.16
863 85406 Kåre Lofthus KIF M 50-54 24:11:50 23.14
864 85407 Gunnar Nyborg KIF M 50-54 24:12:00 23.14
864 67160 Tore Pettersen Elverum IL M 30-34 24:12:00 23.14
866 85408 Tønnes Ore Norsk Data M 30-34 24:12:10 23.13
867 52508 Nils L. Natvig Sturla IF M 30-34 24:12:15 23.13
868 84195 Ole Bakke Gjensidige Skade M 35-39 24:12:35 23.13
868 82944 Odd Kristoffersen Vestlandsbanken BIL M 25-29 24:12:35 23.13
868 85409 Lars-Gøran Ragnarsson Boxholns CK M 40-44 24:12:35 23.13
868 85410 Olav Årdal AMV BIL M 45-49 24:12:35 23.13
872 84475 Nils Petter Gjensidige Skade M 35-39 24:12:36 23.13
873 85411 Kjell A. Fjellheim Grenland SK M 35-39 24:12:55 23.12
873 84641 Per Eivind Furseth Grenland SK M 40-44 24:12:55 23.12
873 85412 Hans Petter Gonsholt Grenland SK M 30-34 24:12:55 23.12
873 85413 Roger Jeffs Grenland SK M 25-29 24:12:55 23.12
877 85414 Terje Bergmyr Alf Lundgren M 35-39 24:13:10 23.12
877 85415 Leif A. Lundhagen Alf Lundgren M 25-29 24:13:10 23.12
879 85416 Daniel Hansen Brå & Sørvåg M 20-24 24:14:15 23.10
879 84709 Asgeir Sandnes Brå & Sørvåg M 25-29 24:14:15 23.10
881 85417 Steinar Berthelsen Numedal Folkehøgskole M 30-34 24:15:40 23.08
881 85418 Kjetil Nordermoen Numedal Folkehøgskole M 20-24 24:15:40 23.08
881 37133 Hallvard Smørgrav Numedal Folkehøgskole M 30-34 24:15:40 23.08
884 85419 Morten Frømyr IL Skarphedin M 30-34 24:15:55 23.07
884 85420 Roar Snippen IL Skarphedin M 17-19 24:15:55 23.07
886 85421 Bo Hjort Christensen A/S Edb BIL M 30-34 24:16:00 23.07
887 32197 Bjørn Thomassen Ordåstunet M 35-39 24:17:05 23.05
888 85422 Johnny Edvardsen Oslo M 25-29 24:17:55 23.04
888 70056 Lars Wardenær Oslo M 25-29 24:17:55 23.04
890 85423 Bjørn Audum Aanonsen Sats BIL M 35-39 24:19:25 23.02
890 85424 Terje Bergquist Bærum og Omegn CK M 20-24 24:19:25 23.02
890 97711 Roger Gundersen Aanonsen Sats BIL M 30-34 24:19:25 23.02
890 84791 Bjørn Ruud Aanonsen Sats BIL M 25-29 24:19:25 23.02
890 85426 Johannes W. Røstad Aanonsen Sats-BIL M 45-49 24:19:25 23.02
895 84569 Gullik Slinger Strømm IL M 35-39 24:20:15 23.00
896 84755 Per Martin Kleveland UK M 30-34 24:21:30 22.99
897 85427 Geir Tajje Nye BIL M 35-39 24:21:35 22.98
898 85428 Gunnar Hanssen Drammen Politi IL M 50-54 24:21:55 22.98
898 35059 Gabriel Tjørn Drammen Politi IL M 20-24 24:21:55 22.98
898 31896 Steinar Tveita Drammen Politi IL M 35-39 24:21:55 22.98
898 85429 Bjørn Wroldsen Drammen Politi IL M 30-34 24:21:55 22.98
902 84198 Ove Bengt Berg IF Sturla M 30-34 24:22:15 22.97
902 85430 Per Osmund Espedal Sturla IF M 25-29 24:22:15 22.97
902 85431 Edvard Lilleås Sturla IF M 45-49 24:22:15 22.97
902 85432 Olle Storholt Sturla IF M 30-34 24:22:15 22.97
906 84710 Roger Nicolaysen Avaldsnes M 35-39 24:23:45 22.95
907 84603 Rolf Nordskog Norsk Kabel M 35-39 24:24:40 22.94
908 80238 Per Ole Evjen PSB BIL M 25-29 24:25:40 22.92
908 85433 Torbjørn Følstad NIFS M 35-39 24:25:40 22.92
908 85434 Stein Gyrtting NIFS M 30-34 24:25:40 22.92
908 85435 Lise Ljones IFS K 20-24 24:25:40 22.92
908 85436 Oddvar Vaslag NIFS M 30-34 24:25:40 22.92
913 85437 Ove Henry Sørby Sandefisk M 45-49 24:27:25 22.89
914 85438 Tom Harald Birkeland MN M 20-24 24:27:55 22.88
915 85439 Ingvar Eriksson CK Wano M 60-64 24:29:40 22.86
915 83971 Tollef Koren Espeland Hamar Sk M 60-64 24:29:40 22.86
915 83321 Ida Haaland Bergen K 25-29 24:29:40 22.86
915 85440 Åke Sandberg Varberg M 50-54 24:29:40 22.86
919 85441 Peter Setsaas Trondheim M 35-39 24:31:50 22.82
920 85442 Per Samset IL Skarphedin M 40-44 24:31:55 22.82
921 85443 Geir Vegard Ålien Oslo Tandemklubb M Tandem 24:32:05 22.82
922 84642 Rolf Haugen Skien kommune M 35-39 24:32:55 22.81
923 85444 Øystein Døssland Ringerike M 25-29 24:33:35 22.80
924 67153 Svein Fladeby Ullensaker M 35-39 24:34:10 22.79
925 85445 Einar Larsen Dansk Vandrelaug M 40-44 24:34:25 22.78
926 85446 Rolf Evensen Trondheim M 25-29 24:35:15 22.77
926 85447 Haakon Gran Flatåsen M 35-39 24:35:15 22.77
928 85448 Ivar Tangen Bingsfoss M 50-54 24:35:35 22.77
929 84390 Håkon Mjelstad Gulskogen M 35-39 24:37:10 22.74
930 85449 Kjell Sekkenes Club Z M 45-49 24:37:55 22.73
931 85450 Nils Apeland Oslo Sportslager M 17-19 24:38:50 22.72
931 85451 Ketil Berstad Oslo Sportslager M 17-19 24:38:50 22.72
933 85452 Jan Kåre Johnsen Siemens M 35-39 24:40:10 22.70
933 84564 Kristian Tøndel Lensvik IL M 30-34 24:40:10 22.70
935 84562 Konrad Svee Siemens M 35-39 24:40:20 22.69
935 84563 Gunnar Tøndel Meldal Videregående Skole M 30-34 24:40:20 22.69
937 85453 Torben Lindhall CK Nossan M 25-29 24:41:25 22.68
938 85454 Oddvar A. Ertsås Skogn M 35-39 24:42:00 22.67
938 85455 Jan Edvin Letnes Skogn M 30-34 24:42:00 22.67
938 85456 Svenn Skjerve Skogn IL M 40-44 24:42:00 22.67
938 85457 Reidar Svendgård Trønders Veteranklubb M 35-39 24:42:00 22.67
942 27193 Øystein Dahle Esso Sport M 40-44 24:44:35 22.63
943 85458 Bjørn Gabrielsen Gol IL M 40-44 24:44:40 22.63
944 85459 Ragnar Funner Notodden M 30-34 24:45:00 22.62
944 122460 Johannes Olsen AMV BIL M 55-59 24:45:00 22.62
946 85460 Sivert Wognild Snøhetta M 20-24 24:45:30 22.61
947 84721 Tage Junker Moss Verft M 45-49 24:46:30 22.60
948 85461 Leif Lindholm Spånga M 35-39 24:48:20 22.57
948 85462 Paul Risting Drøbak/Frogn M 17-19 24:48:20 22.57
950 85463 Erik Langseth Strindheim M 17-19 24:48:35 22.57
951 69357 Arve Holm Ullensaker CK M 25-29 24:48:45 22.56
951 62754 Stig Harald Øveraas Ullensaker CK M 30-34 24:48:45 22.56
953 84048 Per Johansson Kvaerner M 35-39 24:49:20 22.56
954 85464 Oddvar Sjølset Øksendal M 30-34 24:50:30 22.54
955 85465 Bjarne Krokeide Ullensaker CK M 17-19 24:50:45 22.53
956 84748 Olav Skundberg Tele M 25-29 24:50:50 22.53
956 36078 Finn Arve Aagesen TIL M 30-34 24:50:50 22.53
958 39185 Torbjørn Larsen Halden CK M 30-34 24:51:45 22.52
959 85466 Rune Ohlsson Åmåls C.A., Sverige M 40-44 24:52:45 22.50
960 85467 Tore Hellem Es/Oksvoll M 30-34 24:53:30 22.49
960 84181 Knut Larssen Britannia M 40-44 24:53:30 22.49
960 85468 Knut Agnar Olaussen Lokdriften M 50-54 24:53:30 22.49
960 84173 Erik Tinlund 330 Skvadron M 40-44 24:53:30 22.49
964 85469 Holger Andersson Bollnas CK M 30-34 24:53:45 22.49
964 85470 Billy Bergfeldt Team Drivex M 30-34 24:53:45 22.49
964 85471 Nisse Horn Bollnas CK M 35-39 24:53:45 22.49
964 85472 Åke Sandfors Bollnas CK M 35-39 24:53:45 22.49
968 85473 Stig Karlsson SCK M 40-44 24:55:00 22.47
969 85474 Jørn Lund Skotselv M 25-29 24:55:55 22.46
970 84649 Einar Næssan Nittedal M 35-39 24:56:55 22.44
970 85475 Torfinn Pettersen Nittedal M 25-29 24:56:55 22.44
972 84175 Torstein Tinlund Lokdriften M 45-49 24:57:10 22.44
973 85476 Håvard Bakka Notodden M 25-29 24:57:30 22.43
973 85477 Dagfinn Bergestig Notodden Fabr. BIL M 30-34 24:57:30 22.43
973 84826 Odd Arvid Hardang OSI M 30-34 24:57:30 22.43
973 85478 Eilef Haugen Notodden Fabr. BIL M 35-39 24:57:30 22.43
973 85479 Trygve Hegna Notodden SK M 45-49 24:57:30 22.43
973 85480 Finn Hoff Sauland M 35-39 24:57:30 22.43
973 78870 Hans Jørgen Jahren Sauland M 25-29 24:57:30 22.43
973 85481 Ole Eivind Næssén Sauland M 35-39 24:57:30 22.43
973 85482 Torfinn Ryen Notodden SK M 30-34 24:57:30 22.43
982 47453 Svein Arne Hoff OHIL M 30-34 24:58:25 22.42
983 85483 Asgeir Mamen Asker CK M 25-29 24:58:30 22.42
984 85484 Henry Engen Innfjorden M 25-29 24:58:35 22.42
984 51716 Sverre Skjelbostad Innfjorden M 30-34 24:58:35 22.42
986 85485 Harald Baklid Oppsal M 55-59 24:59:20 22.40
987 85486 Gunnar Hansen Køge CRM M 40-44 24:59:30 22.40
988 85487 Rolf Mellem Ørkedalen M 35-39 25:01:50 22.37
989 85488 Peter Hauge Vinmonopolet M 45-49 25:02:10 22.36
989 67952 Per Haarberg Vinmonopolet M 30-34 25:02:10 22.36
989 84861 Dag Lilleengen Oslo M 30-34 25:02:10 22.36
989 85489 Jan H. Pettersen Vinmonopolet M 30-34 25:02:10 22.36
989 85490 Halvor Thurn Rasberg Oslo Sporveier M 30-34 25:02:10 22.36
994 85491 Arne A. Hellen Trondheim M 40-44 25:02:25 22.36
995 122176 Rune Andersen Electrotr M 20-24 25:03:15 22.35
995 85492 Jan Erik Andresen Electrotr M 35-39 25:03:15 22.35
995 85493 Terje Lundefaret Electrotr M 25-29 25:03:15 22.35
998 85494 Ståle Andreassen Hamar M 30-34 25:04:10 22.33
998 85495 Finn E. Blomquist Hamar M 40-44 25:04:10 22.33
998 85496 Bjørn Faraasen Hamar M 30-34 25:04:10 22.33

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.1980
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 21.50 Km/t
Snittid: 26:02:08
Antall deltakere: 1936

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen