Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1972
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 52395 Kaare Bals T.V.K. M Aktive 19:36:55 28.54
1 86435 Øivind Andersen Sp.kl. Rye M Aktive 19:36:55 28.54
1 86514 Mikael Kokanen Åmåls C.A., Sverige M Aktive 19:36:55 28.54
1 47549 Asbjørn Næss T.V.K. M Aktive 19:36:55 28.54
5 85037 Knut Fredriksen Sagene I.F. M Aktive 21:59:00 25.47
5 86482 Hans-Petter Hoel Bekkelaget S.K. M Turklasse 21:59:00 25.47
5 83842 Tor Olsrud Jevnaker I.F. M Aktive 21:59:00 25.47
5 83843 Joss Pedersen Jevnaker I.F. M Aktive 21:59:00 25.47
5 36080 Øystein Rohlff I.K. Hero M Aktive 21:59:00 25.47
10 86380 Hans Rosenborg I.K. Hero M Aktive 22:02:13 25.41
10 84489 Jørn Aas T.V.K. M Aktive 22:02:13 25.41
12 20627 Arne Blakkisrud Eidsvoll Turn M Turklasse 22:03:38 25.38
12 86515 Veroslav Sedlak T.V.K. M Turklasse 22:03:38 25.38
14 84062 Eirik Kvam T.V.K. M Aktive 22:12:45 25.21
14 86516 Jarle Mjøen T.V.K. M Aktive 22:12:45 25.21
14 24989 Kjell Sand T.V.K. M Aktive 22:12:45 25.21
17 86187 Leif Sveberg I.L. Stjørdals-Blink M Aktive 22:42:00 24.66
18 86517 Tore Larsen Årvoll IL M Turklasse 22:54:35 24.44
19 32130 Reidar Høgseth Eidsvoll I.F. M Turklasse 23:22:31 23.95
20 86518 Kjell-Arild Mora Kongsberg I.F. M Aktive 23:32:10 23.79
21 30289 Leif Grimstveit N.T.H.I. M Turklasse 24:55:02 22.47
21 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar I.L. M Turklasse 24:55:02 22.47
23 86519 Tor Melhus N.T.H.I. M Turklasse 25:13:45 22.19
23 84469 Helge Reistad Nedre Sigdal I.F. M Turklasse 25:13:45 22.19
25 86486 Ole Steinert Oslo M Turklasse 25:25:59 22.01
26 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal I.L. M Turklasse 26:06:05 21.45
26 86520 Geir Riise Hamar I.L. M Turklasse 26:06:05 21.45
28 86521 Ragnar Hansen Oslo M Turklasse 26:16:28 21.31
29 86392 Reidar Hellgren A/S Bergans Meis M Turklasse 26:21:05 21.25
30 86522 Einar Jørgensen Oslo M Turklasse 26:21:06 21.25
31 83826 Olav Tyrhaug Veritas Bedr.I.L. M Turklasse 26:22:05 21.23
32 83965 Helge Hoff Ranheim I.L. M Turklasse 26:22:15 21.23
33 86523 Olof Derehag Trollhättan CA, Sverige M Turklasse 26:51:35 20.84
33 83971 Tollef Koren Espeland Hamar S.K. M Turklasse 26:51:35 20.84
33 86524 Rolf Flatner Oslo M Turklasse 26:51:35 20.84
36 86525 Ole Næsset Kongsberg I.F. M Aktive 27:02:00 20.71
37 63950 Oddbjørn Nilsen Gjøvik C.K. M Aktive 27:36:03 20.28
37 51569 Per Sandbakken Gjøvik C.K. M Aktive 27:36:03 20.28
39 97701 Jan Håkon Borge Findus Bedr.I.L. M Turklasse 27:52:05 20.09
40 86526 Bjørn Smeby Standard T.K. M Turklasse 27:53:23 20.07
41 86527 Ingemar Green Trollhättan CA, Sverige M Turklasse 28:12:07 19.85
42 83849 Ole Martinsen Posten I.L. M Turklasse 28:50:35 19.41
42 83848 Johan Martinsen Posten I.L. M Turklasse 28:50:35 19.41
44 85566 Hjalmar Forberg Sparbu M Turklasse 29:18:37 19.10
45 40727 Thor Engh Gallus-Plesner A/S M Turklasse 29:28:00 19.00
45 83875 Odd Kjellhov Jarle Bergs B.I.L. M Turklasse 29:28:00 19.00
45 36137 John Kjoss I.K. Hero M Turklasse 29:28:00 19.00
45 86528 Øyvind Schøyen A/S Bergans Meis M Turklasse 29:28:00 19.00
49 86529 Arve Olsø T.V.K. M Aktive 29:30:32 18.97
49 84090 Erling Soligard T.V.K. M Turklasse 29:30:32 18.97
51 83974 Odd Sørmoen Glåmdal S.K. M Turklasse 29:54:30 18.72
52 86481 Per Eriksen Kreditkassen B.I.L. M Turklasse 30:21:35 18.44
53 43661 Jan Johansson Fredrikshof CA. Sverige M Turklasse 30:33:10 18.32
54 86530 Oddleif Kvålseth Drammen C.K. M Turklasse 30:34:00 18.32
54 85250 Per Ludvigsen Solberg S.K. M Turklasse 30:34:00 18.32
54 70736 Adrian Van Oorschot B.P.-Klubben M Turklasse 30:34:00 18.32
57 86531 Ivar Mjøen T.V.K. M Turklasse 30:34:20 18.31
57 83942 Ole Johan Vold I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 30:34:20 18.31
59 83867 Kolbein Stene I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 30:40:00 18.26
60 86532 Magne Bjørlo A/S Bergans Meis M Turklasse 30:46:05 18.20
61 43948 Tor De Linde Stord Turn og I.L. M Turklasse 30:54:06 18.12
62 84111 Erling Ekstrøm Holmen I.F. M Turklasse 30:54:10 18.12
63 86485 Halvard Filbakk B.U.L. M Turklasse 30:57:46 18.08
64 86493 Kristian Benediktsson Island M Turklasse 31:16:20 17.90
64 75019 Kristian Fjeld Skjetten M Turklasse 31:16:20 17.90
66 84077 John Larsen N.T.B. M Turklasse 31:18:44 17.88
67 84147 Thor Boger Norsk Medisinaldepot M Turklasse 31:33:55 17.74
68 84827 Stig Lundsør Horten og Omegns C.K. M Aktive 31:38:05 17.70
69 84146 Bjørn Vangol Norsk Hydro M Turklasse 31:43:17 17.65
70 86950 Thor Strand Stud.sam.skip. M Turklasse 31:57:20 17.52
71 86533 Sverre A. Evensen T.V.K. M Turklasse 31:58:00 17.51
71 86426 Knut Hangeraas Br. Berntsen B.I.L. M Turklasse 31:58:00 17.51
73 86534 Kurt Høgås Trondheim M Tandem 32:06:38 17.43
73 86535 Finn Wiggen Trondheim M Tandem 32:06:38 17.43
75 84068 Rolf Skaane Horten I.F. M Turklasse 32:07:35 17.43
76 84155 Ragnar Nielsen Oslo M Turklasse 32:18:20 17.33
77 84127 Kaare S. Halvorsen Esso Sport M Turklasse 32:20:35 17.31
78 86488 Halvard Lier Oppsal I.F. M Turklasse 32:24:20 17.28
79 84135 Jon Herleiksplass Hol I.L. M Turklasse 32:56:45 16.99
80 86536 Reidar Lågeide A/S Bergans Meis M Turklasse 33:03:35 16.93
81 86537 Arild Nordmo B.U.L. M Turklasse 33:03:45 16.93
82 86538 Ernst André Røgler Hvalstad M Turklasse 33:13:10 16.85
83 83976 Karl-Anders Hovden Asker S.K. M Turklasse 33:35:20 16.67
83 86465 Tore Klevmark Kreditkassen I.L. M Turklasse 33:35:20 16.67
83 86404 Leif Møll T.V.K. M Turklasse 33:35:20 16.67
86 86462 Jarle Øra Nessegutten M Turklasse 33:47:03 16.57
87 86407 Ulf Sønsteby Glåmdal S.K. M Turklasse 33:52:45 16.52
88 86450 Lars Arve Nygaard Drammen C.K. M Turklasse 33:57:20 16.49
89 83952 Odd Svedal Homelvik I.L. M Turklasse 34:03:20 16.44
90 86539 Harald Løvås Settsås Bedr.I.L. M Turklasse 34:04:30 16.43
91 84132 Frank Bratlie Mjøndalen I.F. M Turklasse 34:07:50 16.40
91 86331 Frank E. Jacobsen Horten Verft B.I.L M Turklasse 34:07:50 16.40
93 84095 Johannes Rognan Stemshaug I.L. M Turklasse 34:15:25 16.34
94 71784 Oddvar Askeland Nymark I.L. M Turklasse 34:28:00 16.24
95 84067 Erik Hajum Oslo M Turklasse 35:21:25 15.83
96 85669 Olav Bøhnsdalen F.F.I. Kjeller M Turklasse 35:33:20 15.75
96 67486 Kjell Carlsen Strindheim I.L. M Turklasse 35:33:20 15.75
96 85795 Kjell Østerkløft Valnesfjord H.S.S. M Turklasse 35:33:20 15.75
99 88501 Jan Andersen Sp.kl. 09 M Turklasse 35:35:30 15.73
100 86275 Helge Olsen Halden C.K. M Turklasse 35:42:45 15.68
101 86541 Irene Hoel K.S.I. K 35:47:05 15.64
101 86540 Bjørn Dybendahl Strømmen Bedr.I.L. M Turklasse 35:47:05 15.64
101 84121 Hans Kristian Elnæs Trondheim M Turklasse 35:47:05 15.64
101 86542 Odd M. Hyrmo Skjetne I.L. M Turklasse 35:47:05 15.64
101 41156 Bjørn Michelsen Trondheim Kokk og S.S. M Turklasse 35:47:05 15.64
101 86543 Nils Kr. Rynning Trondheim Kokk og S.S. M Turklasse 35:47:05 15.64
101 83907 Arne Wollan Gjøvik M Turklasse 35:47:05 15.64
108 42149 Arne Fagervold Åfjord M Turklasse 36:19:45 15.41
108 84140 Thor Karlstrup Lunder Bjørkås M Turklasse 36:19:45 15.41
110 84048 Per Johansson Veritas Bedr.I.L. M Turklasse 36:28:00 15.35
111 84168 Kjetil Lian Askim kommune B.I.L. M Turklasse 36:39:40 15.27
112 86116 Jens E. Westvang Tune I.L. M Turklasse 36:47:50 15.21
113 85736 Stein Erik Johnsen Gjøvik C.K. M Aktive 37:06:05 15.09
114 86544 Eirik Lie Trondheim M Turklasse 38:00:36 14.73
115 86328 Per Arne Salicath Bøndernes Bank M Turklasse 38:26:30 14.56
116 84223 Harry Askheim Oslo Gangklubb M Turklasse 38:32:37 14.52
116 86496 Svante Ceder Järfälla S.K. Sverige M Turklasse 38:32:37 14.52
116 86278 Alf S. Lundevall Kviteseid I.L. M Turklasse 38:32:37 14.52
116 84178 Willy Aamodt Rælingen I.L. M Turklasse 38:32:37 14.52
120 86545 Odd Ivar Olsen St. Haugen M Turklasse 39:46:31 14.07
120 86546 Tore Wigen Asker M Turklasse 39:46:31 14.07
122 86547 Else-Marie Andersen K.S.I. K 40:11:20 13.93
122 86548 Per Schwensen Findus Bedr.I.L. M Turklasse 40:11:20 13.93
124 86217 Jon Brækken I.K. Hero M Turklasse 40:51:25 13.70
124 86549 Arild Stordahl Oslo M Turklasse 40:51:25 13.70
126 86358 Kjell Sollie Korsvoll I.L. M Turklasse 41:11:30 13.59
127 86234 Olav Haugen Kongsberg I.F. M Turklasse 42:37:15 13.13
127 86550 Magne Olsen Lørenskog M Turklasse 42:37:15 13.13
129 86240 Alf Magne Gleng Skiforeningen M Turklasse 43:55:30 12.74
130 86466 Liv Skaar Sp.kl. Rye K 45:27:52 12.31
131 86551 Arne Nyborg Pettersen Oslo (Tid 58.50.00) M Fullført -
- 84776 Anders Aksnes Vannvik M Brutt -
- 86552 Gunnar Andersson Skøvde C.K. Sverige M Brutt -
- 70411 Knut Andresen Oslo M Brutt -
- 86390 Kjell Bekkedal Feiring I.L. M Brutt -
- 86322 Lars Bjørklund Standard T.K. Bedr.I.L. M Brutt -
- 41317 Egil Bråten I.K. Hero M Brutt -
- 86455 Gunnar M. Bråthen O.S.I. M Brutt -
- 86497 Svein W. Flock Standard T.K. Bedr.I.L. M Brutt -
- 85336 Oddbjørn Gisvolløkk T.V.K. M Brutt -
- 86188 Odd Granli Sp.kl. Rye M Brutt -
- 86554 Olof Gustafsson Skøvde C.K. Sverige M Brutt -
- 86555 Sveinung Haukland Stabekk M Brutt -
- 86502 John Eirik Hindrum Hindrum Ski M Brutt -
- 86556 Oddbjørn Hjelen Trondheim M Brutt -
- 86557 Per A. Hveem A/S Bergans Meis M Brutt -
- 86558 Michael Kelly Nyco Bedr.I.L. M Brutt -
- 139622 Tom Knudsen Bærum og Omegn C.K. M Brutt -
- 83858 Svein Kvam T.V.K. M Brutt -
- 86319 Tore Gunnar Milli Eidsvoll Turn M Brutt -
- 86483 Roar Moe Strømmen I.F. M Brutt -
- 84498 Jostein Mæhre I.L. Stjørdals-Blink M Brutt -
- 86268 Gunnar E. Nilsen I.K. Hero M Brutt -
- 83102 Hans Næss Strindheim I.L. M Brutt -
- 86374 Rolf Paulsen Sagene I.F. M Brutt -
- 86559 Otto Th. Pedersen Stabekk I.F. M Brutt -
- 71182 Egil Pettersen Landsfegselet Bedr.I.L. M Brutt -
- 86560 Ragnar Rognhaug Jernbanens I.L. M Brutt -
- 86561 Bjørn Seippel Veritas Bedr.I.L. M Brutt -
- 86512 Olav Svenning I.L. Stjørdals-Blink M Brutt -
- 86460 Per O. Sørum Sagene I.F. M Brutt -
- 86196 Øyvind Sørvik Hovin I.L. M Brutt -
- 86562 Olav Thorsen Sp.kl. Rye M Brutt -
- 86563 Kjell Torvund Nymark I.L. M Brutt -
- 84272 Thomas Vermes Bærum og Omegn C.K. M Brutt -
- 85665 Erik Wassum Marcantile Ski og Fott.B.K. M Brutt -
- 83869 Sverre Wegge Sagene I.F. M Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.1972
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 18.00 Km/t
Snittid: 31:06:09
Antall deltakere: 167

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):