Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1973
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 84827 Stig Lundsør Horten og Omegns C.K. M Aktive 17:40:08 31.69
2 86448 Gunnar Herbert Larsen Convoy-Post M Aktive 17:40:09 31.69
3 86564 Edvin Olsø T.V.K. M Aktive 17:44:11 31.57
4 20627 Arne Blakkisrud Tandberg Radio B.I.L. M Turklasse 18:07:46 30.88
4 86565 Arne Hasselstrøm Ljusfallshammars S.K. M Turklasse 18:07:46 30.88
4 86566 Folke Jonsson Hagfors C.K., Sverige M Aktive 18:07:46 30.88
4 84062 Eirik Kvam Vinmonopolets B.I.L. M Turklasse 18:07:46 30.88
4 45555 Bjørn Lauglo T.V.K. M Aktive 18:07:46 30.88
4 86567 Tore Narvøy Grenland S.K. M Aktive 18:07:46 30.88
4 36080 Øystein Rohlff I.K. Hero M Aktive 18:07:46 30.88
4 47194 Svante Sandin Umeå, Sverige M Aktive 18:07:46 30.88
12 86390 Kjell Bekkedal Eidsvoll Turn M Turklasse 18:50:00 29.73
12 41317 Egil Bråten I.K. Hero M Aktive 18:50:00 29.73
12 52466 Rolf Hammerstad Stål & Stil M Turklasse 18:50:00 29.73
12 86568 Jan Johansson P.M.V. Sport, Sverige M Turklasse 18:50:00 29.73
12 47549 Asbjørn Næss T.V.K. M Aktive 18:50:00 29.73
12 86569 Hans Olevik I.F. Skarvarna, Sverige M Turklasse 18:50:00 29.73
12 83867 Kolbein Stene I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 18:50:00 29.73
12 83826 Olav Tyrhaug DUFs I.L. M Turklasse 18:50:00 29.73
20 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar S.K. M Turklasse 19:06:31 29.30
21 43368 Arne Austrud Fana I.L. M Turklasse 19:36:31 28.55
21 86440 Georg Bjørnstad Glåmdal S.K. M Turklasse 19:36:31 28.55
21 86524 Rolf Flatner Oslo M Turklasse 19:36:31 28.55
21 86319 Tore Gunnar Milli Eidsvoll Turn M Turklasse 19:36:31 28.55
21 86520 Geir Riise Hamar S.K. M Aktive 19:36:31 28.55
21 84406 Bård Sevaldsen Stål & Stil M Turklasse 19:36:31 28.55
21 86570 Bjørn Inge Soligard Sp.kl. Rye M Aktive 19:36:31 28.55
21 86571 Ivar Vestad Norsk Viftefabrikk M Turklasse 19:36:31 28.55
29 83942 Ole Johan Vold I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 20:03:27 27.91
30 86572 Torbjørn Skjeggestad Gausdal I.L. M Turklasse 20:05:44 27.86
31 30289 Leif Grimstveit N.T.H.I. M Turklasse 20:19:48 27.54
31 86573 Verner Olsson Hagfors C.K., Sverige M Aktive 20:19:48 27.54
33 86574 Einar Josef Berger O.P.I.L. M Turklasse 20:51:54 26.83
33 86522 Einar Jørgensen MOBIL M Turklasse 20:51:54 26.83
33 86486 Ole Steinert Oslo M Turklasse 20:51:54 26.83
36 86515 Veroslav Sedlak T.V.K. M Turklasse 20:55:44 26.75
37 83849 Ole Martinsen Oslo M Turklasse 21:03:42 26.58
37 83848 Johan Martinsen Oslo M Turklasse 21:03:42 26.58
39 86575 Magne T. Olsen Oslo Idrettslag M Turklasse 21:07:30 26.50
39 86576 Bjørn Pedersen Skreia I.L. M Turklasse 21:07:30 26.50
39 84469 Helge Reistad Nedre Sigdal I.F. M Turklasse 21:07:30 26.50
39 66061 Gunnar Bjørn Westby Finsbråten B.I.L. M Turklasse 21:07:30 26.50
43 86577 Ole J. Løkberg N.T.H.I. M Turklasse 21:27:16 26.10
44 84443 Håkan Hagman Esbo I.F., Finland M Turklasse 21:30:48 26.03
45 97701 Jan Håkon Borge Findus B.I.L. M Turklasse 21:35:41 25.93
46 70736 Adrian Van Oorschot B.P.-Klubben M Turklasse 21:42:37 25.79
47 85250 Per Ludvigsen Drammen C.K. M Turklasse 21:43:32 25.77
48 83971 Tollef Koren Espeland Hamar S.K. M Turklasse 21:45:39 25.73
48 83946 Eric Sandberg Halsberg C.K. M Turklasse 21:45:39 25.73
50 86578 Kurt Fagerlund Fredrikshof I.F. M Turklasse 22:17:38 25.11
51 86579 Kaisa Lappinen Fredrikshof I.F. K Turklasse 22:17:39 25.11
51 86580 Birgitta Winell Fredrikshof I.F. K Turklasse 22:17:39 25.11
53 70913 Vidar Nygaard Kløfta M Turklasse 22:18:50 25.09
54 83974 Odd Sørmoen Glåmdal S.K. M Turklasse 22:38:12 24.73
55 86581 Per Bratlie I.K. Hero M Turklasse 22:39:42 24.71
56 71784 Oddvar Askeland Nymark IL M Turklasse 22:44:45 24.61
56 86582 Rolf Støre T.V.K. M Turklasse 22:44:45 24.61
58 91112 Bengt Johansson Södertälje SK M Turklasse 22:45:50 24.60
59 86583 Kjell P. Hoff Jernbanen B.I.L. M Turklasse 22:51:45 24.49
60 83903 Arvid Stenheim Skedsmo I.L. M Turklasse 22:55:47 24.42
61 86584 Odd Bakken O.P.I.L. M Turklasse 23:00:33 24.33
61 32197 Bjørn Thomassen Vestlandsheimen M Turklasse 23:00:33 24.33
63 85572 Bjørn Amsrud Oslo M Turklasse 23:01:00 24.33
63 83875 Odd Kjellhov Jarle Bergs B.I.L. M Turklasse 23:01:00 24.33
63 84068 Rolf Skaane Horten I.F. M Turklasse 23:01:00 24.33
66 75019 Kristian Fjeld Jernbanen B.I.L. M Turklasse 23:02:47 24.29
66 86585 Olav Leite Gjøvik C.K. M Turklasse 23:02:47 24.29
68 86481 Per Eriksen Kreditkassen B.I.L. M Turklasse 23:04:00 24.27
68 86485 Halvard Filbakk BUL M Turklasse 23:04:00 24.27
68 86586 Magne Olsen Hamar S.K. M Turklasse 23:04:00 24.27
71 86532 Magne Bjørlo Bergans B.I.L. M Turklasse 23:05:45 24.24
71 86392 Reidar Hellgren Bergans B.I.L. M Turklasse 23:05:45 24.24
73 43473 Per Arne Ellefsen Drammen M Turklasse 23:07:56 24.20
73 84592 Asbjørn Hildrum O.P.I.L. M Turklasse 23:07:56 24.20
75 40727 Thor Engh Oslo M Turklasse 23:10:15 24.16
76 83952 Odd Svedal T.V.K. M Turklasse 23:10:50 24.15
77 83965 Helge Hoff Ranheim I.L. M Turklasse 23:10:52 24.15
78 86509 John Olsrud Strømmen M Turklasse 23:13:46 24.10
79 86546 Tore Wigen Asker M Turklasse 23:22:00 23.96
80 84111 Erling Ekstrøm Stål & Stil M Turklasse 23:23:50 23.93
81 86587 Erling Mikkelsen Strømmen I.F. M Aktive 23:44:20 23.58
82 30137 Vidar Pettersen T.V.K. M Turklasse 23:53:50 23.43
82 86588 Kjell Ransjø Cykelkedjan, Umeå M Turklasse 23:53:50 23.43
84 83892 Arne Bull N.L.H.I. M Turklasse 24:12:15 23.13
84 83889 Reidar Fjøsne N.L.H.I. M Turklasse 24:12:15 23.13
86 86589 Rolf Moen O.P.I.L. M Turklasse 24:23:50 22.95
87 86590 Rolf Muller Verdal M Turklasse 24:35:40 22.76
88 85850 Harald Børstad Gardemoen Flystasjon M Turklasse 24:39:50 22.70
89 84498 Jostein Mæhre Skatval M Turklasse 24:39:54 22.70
90 85566 Hjalmar Forberg Sparbu M Turklasse 24:51:50 22.52
91 86591 Sverre Møller Bergans B.I.L. M Turklasse 24:57:30 22.43
92 86592 Johan H. Schreiner Njård M Turklasse 25:17:30 22.14
93 83833 Gunnar Elvsveen Brumunddal I.L. M Turklasse 25:29:00 21.97
93 42149 Arne Fagervold Orkanger I.F. M Turklasse 25:29:00 21.97
93 86593 Geir Furulund Brumunddal I.L. M Turklasse 25:29:00 21.97
93 86594 Håkon Johansen Kreditkassen I.L. M Turklasse 25:29:00 21.97
93 36137 John Kjoss I.K. Hero M Turklasse 25:29:00 21.97
98 86462 Jarle Øra Nessegutten M Turklasse 25:36:10 21.87
99 86595 Lars Rode Vestre Slidre I.L. M Turklasse 25:59:00 21.55
100 84051 Tor Jacobsen Norgas B.I.L. M Turklasse 26:05:25 21.46
101 86488 Halvard Lier Oslo Sporveier B.I.L. M Turklasse 26:07:30 21.43
102 86596 Hans Ericsson Norrkøping, Sverige M Turklasse 26:12:30 21.36
102 86487 Lars Syren Svartinge, Sverige M Turklasse 26:12:30 21.36
104 84048 Per Johansson Veritas B.I.L. M Turklasse 26:14:30 21.34
105 86597 Tore Sandsengen Rogne I.L. M Turklasse 26:45:03 20.93
106 83951 Rolf Michelsen N.T.H.I. M Turklasse 26:50:55 20.85
106 83907 Arne Wollan Gjøvik C.K. M Turklasse 26:50:55 20.85
108 41156 Bjørn Michelsen Trondheim Kokk og S.S. M Turklasse 26:50:57 20.85
108 86598 Odd Magne Myrmo Sjetne I.L. M Turklasse 26:50:57 20.85
110 86599 Øivind Wiik I.F. Sparta, Drammen M Turklasse 26:51:30 20.85
110 122478 Tore Wiik I.F. Sparta, Drammen M Turklasse 26:51:30 20.85
112 84132 Frank Bratlie Mjøndalen I.F. M Turklasse 26:55:40 20.79
113 86540 Bjørn Dybendahl Strømmen I.F. M Turklasse 27:02:33 20.70
113 84146 Bjørn Vangol Norsk Hydro B.I.L. M Turklasse 27:02:33 20.70
115 86600 Georg Nilsson Malarhøgden I.K. M Turklasse 27:14:25 20.55
116 84127 Kaare S. Halvorsen Esso Sport M Turklasse 27:18:55 20.50
116 84155 Ragnar Nielsen Oslo M Turklasse 27:18:55 20.50
118 86601 Jan Fridén V.C.K. Sverige M Turklasse 27:26:00 20.41
119 86602 Kennet Lindgren Alingsås C.K. M Turklasse 27:28:20 20.38
119 86603 Ingemar Olausson Alingsås C.K. M Turklasse 27:28:20 20.38
121 84067 Erik Hajum Oslo M Turklasse 28:05:30 19.93
121 86604 Gjert Lindebrekke Li M Turklasse 28:05:30 19.93
121 85795 Kjell Østerkløft Valnesfjord H.S.S. M Turklasse 28:05:30 19.93
124 86605 Svein Melleby Oslo M Turklasse 28:28:45 19.66
125 86606 Irene Hoel Norad B.I.L. K Turklasse 28:29:19 19.65
125 86407 Ulf Sønsteby Glåmdal S.K. M Turklasse 28:29:19 19.65
127 84147 Thor Boger NMD-Klubben M Turklasse 28:36:20 19.57
127 36308 Kjell Johannesen I.K. Hero M Turklasse 28:36:20 19.57
129 88501 Jan Andersen Sp.kl. 09 M Turklasse 28:53:20 19.38
129 84095 Johannes Rognan Stemshaug I.L. M Turklasse 28:53:20 19.38
131 45347 Willy Bjørnli Vansjø/Svindal M Turklasse 28:55:50 19.35
131 86607 Oddbjørn Borud Romerike Politi I.L. M Turklasse 28:55:50 19.35
131 84001 Bjørn Arild Hagen Moelv M Turklasse 28:55:50 19.35
131 86608 Ivar Maurstad Skåbu M Turklasse 28:55:50 19.35
131 86561 Bjørn Seippel Veritas B.I.L. M Turklasse 28:55:50 19.35
131 84004 Egil Trosvik Øyer IL M Turklasse 28:55:50 19.35
137 86240 Alf Magne Gleng Skiforeningen M Turklasse 29:07:30 19.22
138 83976 Karl-Anders Hovden Asker S.K. M Turklasse 29:13:00 19.16
139 86609 Tom H. Brodin Borgheim M Turklasse 29:17:40 19.11
139 86610 Gjermund N.V.H.I. M Turklasse 29:17:40 19.11
139 84121 Hans Kristian Elnæs Trondheim M Turklasse 29:17:40 19.11
139 85736 Stein Erik Johnsen Gjøvik C.K. M Turklasse 29:17:40 19.11
139 86611 Terje Larsen Sportsforeningen Grei M Turklasse 29:17:40 19.11
144 86950 Thor Strand SAMBIL, Oslo M Turklasse 29:42:40 18.84
145 83932 Leif Nyland Gjerdrum I.L. M Turklasse 29:52:00 18.75
145 86612 Per E. Sandholt Gjerdrum I.L. M Turklasse 29:52:00 18.75
147 85335 Tore Holtskog Heming M Turklasse 30:01:50 18.64
148 86465 Tore Klevmark Kreditkassen I.L. M Turklasse 30:11:30 18.54
149 86331 Frank E. Jacobsen Horten Verfts BIL M Turklasse 30:20:55 18.45
150 86613 Bjarne Berg Aanonsen B.I.L. M Turklasse 30:25:45 18.40
150 84070 Bibbi Harstad Oslo K Turklasse 30:25:45 18.40
152 86278 Alf S. Lundevall Kviteseid I.L. M Turklasse 30:34:55 18.31
152 86614 Arve Monsvoll Fosenlaget M Turklasse 30:34:55 18.31
152 86615 Jarle Småvik T.S.K. M Turklasse 30:34:55 18.31
155 84078 Wern Erik Sollien Jernbanen B.I.L. M Turklasse 30:40:45 18.25
156 86616 Halstein Brevik Jernbanen B.I.L. M Turklasse 30:41:40 18.24
156 86075 Gunnar Gudding N.T.H.I. M Turklasse 30:41:40 18.24
156 86617 Hans Wibe Oslo M Turklasse 30:41:40 18.24
159 86275 Helge Olsen Halden C.K. M Turklasse 31:14:45 17.92
159 86116 Jens E. Westvang K.P.S. M Turklasse 31:14:45 17.92
161 85669 Olav Bøhnsdalen Skedsmo I.L. M Turklasse 31:20:30 17.86
162 84873 Erik Alnæs Frogner I.L. M Turklasse 31:41:30 17.67
163 84077 John Larsen N.T.B. M Turklasse 32:07:05 17.43
163 86618 Per Neskleiv Ullensaker/Kisa M Turklasse 32:07:05 17.43
165 86619 Jan T. Arnesen F.D.S.I.L. M Turklasse 32:17:35 17.34
166 84168 Kjetil Lian Askim kommune B.I.L. M Turklasse 32:30:30 17.22
166 84140 Thor Karlstrup Lunder Bjørkås M Turklasse 32:30:30 17.22
168 86620 Olav M. Forbord Skatval M Turklasse 32:57:00 16.99
169 84249 Gunnar Throndsen Horten I.F. M Turklasse 33:13:40 16.85
170 86621 Ivar Parmann Odontologf. Bergen M Turklasse 33:27:34 16.73
170 86622 Leif Sønderland Odontologif. Bergen M Turklasse 33:27:34 16.73
172 84214 Frank Røhmesmo Orkanger I.F. M Turklasse 34:00:19 16.46
173 86547 Else-Marie Andersen Stabekk K Turklasse 34:30:20 16.22
173 85253 Håvard Hagen Sp.kl. Rye M Turklasse 34:30:20 16.22
173 86623 Hans A. Isdahl Eiksmarka M Turklasse 34:30:20 16.22
176 86550 Magne Olsen Lørenskog M Turklasse 34:34:09 16.19
177 86624 Terje Dorr Saupstad M Turklasse 34:43:37 16.12
178 86625 Tore Jyssum Jar M Turklasse 35:02:01 15.98
179 86557 Per A. Hveem Bergans B.I.L. M Turklasse 35:02:02 15.98
180 86626 Øivind Råstad MOBIL M Turklasse 35:13:37 15.89
181 86627 Arne Elton Holmenkollbanens B.I.L. M Turklasse 36:03:55 15.52
182 86545 Odd Ivar Olsen Oslo M Turklasse 36:16:59 15.43
183 86628 Alfred Kuyper Oslo M Turklasse 36:27:19 15.36
184 35940 Bård Rødde Lovund M Turklasse 36:27:20 15.36
185 86549 Arild Stordahl MOBIL M Turklasse 36:34:20 15.31
186 86629 Knut Kvernebo Oslo M Turklasse 36:41:55 15.25
187 86630 Arild Carlsen Kreditkassen I.L. M Turklasse 37:14:05 15.03
188 84223 Harry Askheim Oslo Gangklubb M Turklasse 37:29:18 14.93
189 86217 Jon Brækken I.K. Hero M Turklasse 37:38:33 14.87
190 86358 Kjell Sollie Korsvoll I.L. M Turklasse 37:44:38 14.83
191 86631 Kolbjørn Moskvil Nykirke M Turklasse 39:50:09 14.05
192 20802 Asbjørn Kristiansen NEBB B.I.L. M Turklasse 41:34:00 13.47
192 86632 Sverre Sletten Otta M Turklasse 41:34:00 13.47
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.1973
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 21.37 Km/t
Snittid: 26:12:05
Antall deltakere: 193

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):