Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1974
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 52395 Kaare Bals T.V.K. M Aktive 16:53:12 33.16
2 47549 Asbjørn Næss T.V.K. M Aktive 16:53:20 33.15
3 86633 Gunnar Blomqvist Centrum, Sverige M Aktive 16:54:55 33.10
4 20627 Arne Blakkisrud Lørenskog C.K. M Aktive 17:17:45 32.37
4 86963 Hans-Ellef Lømo Rykkinn M Turklasse 17:17:45 32.37
4 36079 Terje Opsahl I.K. Hero M Turklasse 17:17:45 32.37
4 36080 Øystein Rohlff I.K. Hero M Aktive 17:17:45 32.37
4 83826 Olav Tyrhaug DUF - I.K. Hero M Turklasse 17:17:45 32.37
9 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn C.K. M Turklasse 17:51:15 31.36
9 86565 Arne Hasselstrøm Ljusfallshammars S.K. Sverige M Turklasse 17:51:15 31.36
9 24989 Kjell Sand T.V.K. M Turklasse 17:51:15 31.36
9 86393 Einar Sigstad Gjøvik O.K. M Aktive 17:51:15 31.36
9 83867 Kolbein Stene IL Stjørdals/Blink M Turklasse 17:51:15 31.36
9 86582 Rolf Støre T.V.K. M Turklasse 17:51:15 31.36
9 32197 Bjørn Thomassen Vestlandsheimen BIL M Turklasse 17:51:15 31.36
16 86584 Odd Bakken Oslo Politi I.L. M Turklasse 17:56:09 31.22
16 30289 Leif Grimstveit N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 17:56:09 31.22
16 84406 Bård Sevaldsen Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 17:56:09 31.22
16 86187 Leif Sveberg IL Stjørdals/Blink M Turklasse 17:56:09 31.22
20 86440 Georg Bjørnstad Glåmdal S.K. M Turklasse 18:00:43 31.09
20 30137 Vidar Pettersen T.V.K. M Aktive 18:00:43 31.09
22 43368 Arne Austrud Fana I.L. M Turklasse 18:00:45 31.08
22 86575 Magne T. Olsen Oslo Idrettslag M Turklasse 18:00:45 31.08
24 47505 Gunnar Gabrielsen T.V.K. M Turklasse 18:19:27 30.56
24 86515 Veroslav Sedlak T.V.K. M Turklasse 18:19:27 30.56
26 41317 Egil Bråten I.K. Hero M Aktive 18:36:17 30.09
27 52038 Torbjørn Sæther Eidsvold Turn M Turklasse 19:04:19 29.36
28 86634 Jan T. Bull Bærum og Omegn C.K. M Turklasse 19:27:29 28.77
29 86579 Kaisa Lappinen Fredrikshof CM, Sverige K Turklasse 19:36:53 28.54
29 43473 Per Arne Ellefsen Aker Mek. B.I.L. M Turklasse 19:36:53 28.54
29 86578 Kurt Fagerlund Fredrikshof CM, Sverige M Turklasse 19:36:53 28.54
29 86576 Bjørn Pedersen Skreia I.L. M Turklasse 19:36:53 28.54
29 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M Turklasse 19:36:53 28.54
34 86636 Johnny M. Johansen Drammen C.K. M Turklasse 19:38:06 28.52
34 83875 Odd Kjellhov Oslo M Turklasse 19:38:06 28.52
36 86577 Ole J. Løkberg N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 19:58:39 28.03
36 86319 Tore Gunnar Milli Eidsvold Turn M Turklasse 19:58:39 28.03
36 83903 Arvid Stenheim Skedsmo I.L. M Turklasse 19:58:39 28.03
39 84062 Eirik Kvam Vinmonopolets B.I.L. M Turklasse 20:12:33 27.71
40 66061 Gunnar Bjørn Westby Eidsvold Turn M Turklasse 20:16:02 27.63
41 83946 Eric Sandberg Hallsberg C.K. Sverige M Turklasse 20:17:27 27.59
41 86637 Erland Wallinder M.K.Hoj, Sverige M Turklasse 20:17:27 27.59
41 86638 Stellan Wennman CK.Z-ta, Sverige M Turklasse 20:17:27 27.59
44 86639 Knut H. Olsen Skedsmo Glass-service M Turklasse 20:23:37 27.45
44 68410 Jan Erik Olsen Skedsmo Glass-service M Turklasse 20:23:37 27.45
46 86444 Finn Olsen Skedsmo Glass-service M Turklasse 20:25:37 27.41
47 85253 Håvard Hagen Aker Mek. B.I.L. M Turklasse 20:33:29 27.23
48 86461 Magnus Engløk B.U.L. M Turklasse 20:38:42 27.12
48 86188 Odd Granli Sp.Kl. Rye M Turklasse 20:38:42 27.12
48 86520 Geir Riise Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 20:38:42 27.12
51 86640 Tormod H. Hilsen Oslo M Turklasse 20:51:50 26.84
51 83835 Lasse Holth Oppstad I.L. M Turklasse 20:51:50 26.84
53 36137 John Kjoss I.K. Hero M Turklasse 20:55:49 26.75
54 86641 Torstein Olsson . Sallerups G.F., Sverige M Turklasse 20:59:47 26.67
54 86642 Stellan Persson . Sallerups G.F., Sverige M Turklasse 20:59:47 26.67
54 86643 Bertil Rubin . Sallerups G.F., Sverige M Turklasse 20:59:47 26.67
57 83928 Carl-Eric Larsson Stockholm Polisen M Turklasse 21:09:08 26.47
57 86644 Bengt Ljungman Jojanneshov, Sverige M Turklasse 21:09:08 26.47
59 86645 Håkan Kagman Esbo I.F, Finland M Turklasse 21:16:43 26.31
60 86646 Pekka Martinkauppi M.K.Hoj, Sverige M Turklasse 21:19:49 26.25
60 86647 Fred Svedin M.K.Hoj, Sverige M Turklasse 21:19:49 26.25
62 40727 Thor Engh Oslo M Turklasse 21:22:00 26.20
63 83833 Gunnar Elvsveen Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 21:24:42 26.15
63 86593 Geir Furulund Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 21:24:42 26.15
63 86648 Lars-Erik Hermansen Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 21:24:42 26.15
63 86519 Tor Melhus N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 21:24:42 26.15
67 86649 Sverre Hansen Drammen C.K. M Turklasse 21:32:02 26.00
67 86650 Odd Osa Drammen C.K. M Turklasse 21:32:02 26.00
69 84469 Helge Reistad Nedre Sigdal I.F. M Turklasse 21:38:02 25.88
70 86651 Sivert Svensson Ulricehamn, Sverige M Turklasse 21:38:42 25.87
71 97701 Jan Håkon Borge Nestlé-Findus B.I.L. M Turklasse 21:47:32 25.69
71 86652 Uno Jonsson Torsby, Sverige M Turklasse 21:47:32 25.69
71 86459 Arne P. Larsen Oslo Veivesen B.I.L. M Turklasse 21:47:32 25.69
71 86653 Alf Persson Torsby, Sverige M Turklasse 21:47:32 25.69
71 86654 Ene Rådstrøm Torsby, Sverige M Turklasse 21:47:32 25.69
71 24612 Jørgen von Ubisch Arkitekhøysk.B.I.L. M Turklasse 21:47:32 25.69
71 86599 Øivind Wiik I.F. Sparta M Turklasse 21:47:32 25.69
71 83883 Jens Aamodt Lørenskog C.K. M Turklasse 21:47:32 25.69
79 84292 Torbjørn Øygard Biri M Turklasse 21:47:52 25.69
80 83824 Steinar Kildalen F.B.I. M Turklasse 21:50:18 25.64
81 36308 Kjell Johannesen I.K. Hero M Aktive 21:59:38 25.46
82 83846 Tore Molstad Gjerdrum I.L. M Turklasse 22:02:12 25.41
83 83892 Arne Bull Fluberg M Turklasse 22:06:53 25.32
83 83889 Reidar Fjøsne Bymåling B.I.L. M Turklasse 22:06:53 25.32
83 83932 Leif Nyland Gjerdrum I.L. M Turklasse 22:06:53 25.32
86 86655 Bengt-Gøran Jonson Scania-VW, Sverige M Turklasse 22:08:47 25.28
87 83840 Per Sanner Elkem-Spigerverket B.I.L. M Turklasse 22:13:57 25.18
88 86656 Asmund Jystad T.V.K. M Turklasse 22:19:48 25.07
89 86657 Svein H. Hegge Østre Slidre M Turklasse 22:20:10 25.07
89 86597 Tore Sandsengen Rogne M Turklasse 22:20:10 25.07
91 29192 Terje Amundsen I.L. Stjernen M Aktive 22:27:45 24.93
91 139504 Inge Johansen Vansjø/Svinndal I.L. M Turklasse 22:27:45 24.93
91 86658 Thor Kristoffersen Sarpsborg S.K. M Aktive 22:27:45 24.93
94 86659 Odd Stokkebæk Askim I.F. M Turklasse 22:29:00 24.90
95 86612 Per E. Sandholt Bjerke I.L. M Turklasse 22:39:40 24.71
96 32130 Reidar Høgseth Jernbanen B.I.L. M Turklasse 22:42:30 24.66
97 86532 Magne Bjørlo Bergans Meis B.I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 86481 Per Eriksen Kreditkassen B.I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 86485 Halvard Filbakk Strømmen I.F. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 83965 Helge Hoff Ranheim I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 86594 Håkon Johansen Kreditkassen B.I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 86660 Kai-Ivar Olsen Oslomarka Trekkhundklubb M Turklasse 22:44:00 24.63
97 84271 Gunnar Erik Pettersen Slependen M Turklasse 22:44:00 24.63
97 83872 Gunnar Saugstad BP-Klubben B.I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 84562 Konrad Svee Simens B.I.L. M Turklasse 22:44:00 24.63
97 86447 Harald Tulach Gjøvik Cykleklubb M Turklasse 22:44:00 24.63
97 83907 Arne Wollan Gjøvik Cykleklubb M Turklasse 22:44:00 24.63
108 83849 Ole Martinsen Posten B.I.L. M Turklasse 22:48:48 24.54
108 83848 Johan Martinsen Posten B.I.L. M Turklasse 22:48:48 24.54
110 64070 Østen Strøm Gjøvik Cykleklubb M Turklasse 23:00:56 24.33
111 43948 Tor De Linde Taxi B.I.L. Oslo M Turklasse 23:03:00 24.29
112 86661 Svein R. Kristoffersen Bjønnputten M Turklasse 23:07:16 24.22
113 86662 Arnstein Hølmebakk Aker Mek. B.I.L. M Turklasse 23:07:50 24.21
114 84051 Tor Jacobsen Norgas B.I.L. M Turklasse 23:10:05 24.17
115 75019 Kristian Fjeld Jernbanen B.I.L. M Turklasse 23:16:56 24.05
116 71784 Oddvar Askeland Nymark I.L. M Turklasse 23:17:55 24.03
117 84498 Jostein Mæhre Skatval M Turklasse 23:17:58 24.03
118 86663 Harald H. Bakken Skatval M Turklasse 23:18:00 24.03
119 86664 Eilert Benetoft Cykelkedjan. Sverige M Turklasse 23:18:08 24.03
119 86665 Jan Jørgensen Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 23:18:08 24.03
121 86666 Leiv Oddvar Bøyum Trondheim M Turklasse 23:18:10 24.03
122 36710 Arild Jansen O.S.I. M Turklasse 23:35:00 23.74
123 84279 Pål Hansen-Tangen Strømmen I.F. M Aktive 23:50:20 23.49
124 84016 Sverre Tangenes Oslo Lysverker B.I.L. M Turklasse 23:50:22 23.49
125 86667 Artur Andersson Scania-VW, Sverige M Turklasse 23:51:19 23.47
126 86668 Fredrik Major N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 24:00:02 23.33
127 86669 Petter Seljestad Åfjord IL M Turklasse 24:00:04 23.33
128 41156 Bjørn Michelsen De maritime skoler M Turklasse 24:00:05 23.33
128 83943 Kristian Mosdal Femco. Trondheim M Turklasse 24:00:05 23.33
130 86670 Sven Lenne Borlange CK. Sverige M Turklasse 24:00:08 23.33
130 86671 Reidar Glømmi Kreditkassen B.I.L. M Turklasse 24:00:08 23.33
130 86672 Erling Moxnes N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 24:00:08 23.33
130 86598 Odd Magne Myrmo De maritime skoler M Turklasse 24:00:08 23.33
134 83951 Rolf Michelsen N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 24:01:00 23.31
135 83974 Odd Sørmoen Glåmdal S.K. M Turklasse 24:08:30 23.19
136 84067 Erik Hajum Oslo M Turklasse 24:12:13 23.13
137 86583 Kjell P. Hoff Jernbanen B.I.L. M Turklasse 24:23:55 22.95
138 86673 Ove Hellqvist Marsta, Sverige M Turklasse 24:25:56 22.92
138 86674 Bo Holmberg Marsta, Sverige M Turklasse 24:25:56 22.92
140 86675 Magnar Jørgensen Norgas B.I.L. M Turklasse 24:28:48 22.87
140 86605 Svein Melleby Alf G. Johnsen B.I.L. M Turklasse 24:28:48 22.87
142 86676 Frits Wahlstrøm Raumnes & Arnes M Turklasse 24:28:51 22.87
143 86677 Yngve Liljedahl IFK Mockfjard, Sverige M Turklasse 24:34:20 22.78
144 86462 Jarle Øra Nessegutten M Turklasse 24:34:23 22.78
145 84068 Rolf Skaane Horten og Omegns C.K. M Turklasse 24:43:06 22.65
145 83952 Odd Svedal T.V.K. M Turklasse 24:43:06 22.65
145 86546 Tore Wigen Asker. M Turklasse 24:43:06 22.65
148 84121 Hans Kristian Elnæs Trondheim M Turklasse 24:49:28 22.55
149 122222 Trond Eriksen Jaren I.L. M Aktive 24:53:53 22.49
149 52532 Sigvart Knutsen Jaren I.L. M Turklasse 24:53:53 22.49
151 84001 Bjørn Arild Hagen Moelv M Turklasse 25:04:47 22.32
151 84004 Egil Trosvik Gjøvik Cykleklubb M Turklasse 25:04:47 22.32
153 84140 Thor Karlstrup Lunder Bjørkås M Turklasse 25:28:00 21.98
154 83971 Tollef Koren Espeland Hamar Skiklubb M Turklasse 25:36:03 21.87
154 86604 Gjert Lindebrekke Li M Turklasse 25:36:03 21.87
156 86678 Kjell Eriksen Askim Helsesportslag M Tandem 25:37:52 21.84
156 85566 Hjalmar Forberg Sparbu M Turklasse 25:37:52 21.84
156 84168 Kjetil Lian Askim Helsesportslag M Tandem 25:37:52 21.84
156 84214 Frank Røhmesmo Orkanger I.F. M Turklasse 25:37:52 21.84
160 84077 John Larsen N.T.B. B.I.L. M Turklasse 25:50:19 21.67
160 86618 Per Neskleiv H.I.S.Ø. M Turklasse 25:50:19 21.67
162 86623 Hans A. Isdahl O.S.I. M Turklasse 25:55:14 21.60
163 84136 Gert Alvén Värnamo C.K. Sverige M Turklasse 26:10:40 21.39
164 86679 Bengt Grann OK Landehov, Sverige M Turklasse 26:11:00 21.38
165 86561 Bjørn Seippel Veritas B.I.L. M Turklasse 26:12:45 21.36
166 84412 Georg Olsen Oslomarka Trekkhundklubb M Turklasse 26:19:46 21.26
167 86278 Alf S. Lundevall Kviteseid IL M Turklasse 26:24:14 21.20
168 86488 Halvard Lier Oslo Sporveier B.I.L. M Turklasse 26:30:30 21.12
169 84155 Ragnar Nielsen Oslo M Turklasse 26:38:10 21.02
170 86950 Thor Strand Ås I.L. M Turklasse 26:50:45 20.85
171 86680 Rolf Dunvoll Høland M Turklasse 26:52:30 20.83
172 86681 Svein E. Boasson Li M Turklasse 26:57:21 20.77
172 84023 Ragnar Sandbakken Toten Cellulose M Turklasse 26:57:21 20.77
174 84146 Bjørn Vangol Norsk HydroB.I.L. M Turklasse 26:58:15 20.76
175 86682 Sonny C. Johansson Landskrona, Sverige M Turklasse 27:10:00 20.61
175 86683 Agne Lundgren Landskrona, Sverige M Turklasse 27:10:00 20.61
175 86684 Sven Wikander Snapphanarna, Sverige M Turklasse 27:10:00 20.61
178 86685 Sven Jacobsson Landskrona, Sverige M Turklasse 27:17:56 20.51
179 84000 Rolf Aurlund Grafia B.I.L. M Turklasse 27:17:59 20.51
179 86686 Gustav Engstrøm Snapphanarna, Sverige M Turklasse 27:17:59 20.51
181 86687 Ståle Hatlelid N.L.H.I. B.I.L. M Turklasse 27:23:28 20.44
181 86494 Göte Höglund Hallens S.K., Sverige M Turklasse 27:23:28 20.44
183 86625 Tore Jyssum O.S.I. M Turklasse 27:26:45 20.40
184 86407 Ulf Sønsteby Glåmdal S.K. M Turklasse 27:32:26 20.33
185 85669 Olav Bøhnsdalen Skedsmo I.L. M Turklasse 27:35:50 20.29
185 84178 Willy Aamodt Rælingen I.L. M Turklasse 27:35:50 20.29
187 84127 Kaare S. Halvorsen Oslo M Turklasse 27:36:38 20.28
188 86600 Georg Nilsson Malarhojden, Sverige M Turklasse 27:48:55 20.13
189 84111 Erling Ekstrøm Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 27:55:28 20.05
190 86688 Sven Persson Hjarnarps Golf, Sverige M Turklasse 27:58:50 20.01
191 86627 Arne Elton Oslo M Turklasse 28:01:18 19.98
192 86689 Hjalmar P. Olaisen Stjørdal M Turklasse 28:10:31 19.87
193 86275 Helge Olsen Halden C.K. M Turklasse 28:10:51 19.87
194 86690 Alf Andersson CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 86691 Sven Blom CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 86692 Gøran Blomdahl CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 86693 Jan Gurmarsson CK.Z-ta, Sverige M Turklasse 28:17:00 19.79
194 86694 Henry Holmfors CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 52199 Roland Johansson CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 86695 Jonny Persson CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
194 86696 Bror Sundin CK.Z-ta, Sverige M Aktive 28:17:00 19.79
202 86697 Eiron Hedman Svanesunds GIF, Sverige M Turklasse 28:19:00 19.77
202 86698 Ame Martensson Svanesunds, Sverige M Turklasse 28:19:00 19.77
204 84827 Stig Lundsør Horten og Omegns C.K. M Aktive 28:28:07 19.67
205 84070 Bibbi Harstad Setesdal K Turklasse 28:29:44 19.65
206 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal M Turklasse 28:31:28 19.63
207 86624 Terje Dorr Saupstad M Turklasse 28:33:15 19.61
208 86699 Svein Tornas K.F.U.M. M Turklasse 28:37:00 19.56
209 86464 Kay Petter Lindbråten I.F. Njaal M Turklasse 28:38:15 19.55
210 84132 Frank Bratlie Esso-Sport M Turklasse 29:03:00 19.27
210 83894 Frank Ljungquist Drammen Glassverk BIL M Turklasse 29:03:00 19.27
210 83895 Runar Odden Drammen Glassverk BIL M Turklasse 29:03:00 19.27
213 84119 Karl Horpestad Bolærne Fort. M Turklasse 29:04:15 19.26
213 36222 Ottar Strand Barkåker M Turklasse 29:04:15 19.26
215 88501 Jan Andersen Sp.kl. 09 M Turklasse 29:11:29 19.18
216 83877 Mikkel Kardel Ready M Turklasse 29:16:46 19.12
217 86540 Bjørn Dybendahl Strømmen I.F. M Turklasse 29:19:22 19.09
218 84873 Erik Alnæs Frogner I.L. M Turklasse 29:24:48 19.03
218 37162 Bengt H. Sønsteby Raufoss I.L. M Turklasse 29:24:48 19.03
220 84095 Johannes Rognan Stemshaug M Turklasse 29:31:05 18.97
220 84079 Ivar Magne Tangen Fosser M Turklasse 29:31:05 18.97
222 86700 Per Andersen Høvik M Turklasse 29:35:20 18.92
223 44141 Svein Solskjær O.K.Ringstad B.I.L. M Turklasse 29:49:17 18.77
224 86702 Bjørn Langebro O.K.Ringstad B.I.L. M Turklasse 29:50:53 18.76
225 86703 Leif Andersen Bergans Meis B.I.L. M Turklasse 29:57:07 18.69
226 84924 Harald Skjønsby Oppdal I.L. M Turklasse 30:11:25 18.54
227 86704 Petter Kr. Lansavold Varden M Turklasse 30:29:37 18.36
227 86705 Svein Morset Varden M Turklasse 30:29:37 18.36
227 86706 Nils Toldnes Varden M Turklasse 30:29:37 18.36
230 86587 Erling Mikkelsen Strømmen I.F. M Turklasse 30:32:33 18.33
231 84249 Gunnar Throndsen Horten I.F. M Turklasse 31:08:00 17.98
232 86707 Erling Brekken Tynset M Turklasse 31:20:32 17.86
233 85618 Jan Yngve Jørgensen Helsesport Tønsberg M Turklasse 31:35:25 17.72
234 86708 Hans Johansen Stjørdal M Turklasse 31:39:22 17.69
235 86709 Pål Grenager F.B.I. B.I.L. M Turklasse 31:40:13 17.68
235 83854 Øystein Mjelve N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 31:40:13 17.68
235 86710 Stein Rørvik N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 31:40:13 17.68
238 86711 Odd Hanche-Olsen O.S.I. M Turklasse 31:40:29 17.67
239 86712 Henrik Østvand Namdalseid M Turklasse 31:47:06 17.61
240 86713 Odd Kristiansen Oslo Blindes Helsesportslag M Tandem 31:49:07 17.59
240 86714 Kåre Skjolden Oslo Blinde H.S.L. M Tandem 31:49:07 17.59
242 86715 Hugo Johnsson Bolinas S.K. Sverige M Turklasse 31:54:14 17.55
242 86716 Finn Norstrand Norsk Jernverk B.I.L. M Turklasse 31:54:14 17.55
242 86717 Nils Sandbergh Tranas, Sverige M Turklasse 31:54:14 17.55
245 86718 Odd Bae Oslo M Turklasse 32:09:57 17.40
245 84190 Asbjørn Sauro Blefjell I.L. M Turklasse 32:09:57 17.40
247 86719 Sigurd Falk IFK Hedemora, Sverige M Turklasse 32:56:05 17.00
248 86543 Nils Kr. Rynning De maritime skoler M Turklasse 32:56:45 16.99
249 86217 Jon Brækken I.K. Hero M Turklasse 33:01:17 16.95
250 84056 Johnny Sørli Norsk Jernverk B.I.L. M Turklasse 33:20:27 16.79
251 83944 Ola Bjerke Farex B.I.L. M Turklasse 33:20:36 16.79
252 86720 Knut Hanseraas Br. Berntsen B.I.L. M Turklasse 33:23:16 16.77
253 86631 Kolbjørn Moskvil N.L.H.I. B.I.L. M Turklasse 33:32:12 16.69
254 84013 Tore Andersen Oslo Lysverker B.I.L. M Turklasse 33:32:21 16.69
255 86721 Tore Gustavsson N.L.H.T.I. B.I.L. M Turklasse 33:41:52 16.61
256 84009 Per Rinde Norsk Jernverk B.I.L. M Turklasse 33:46:00 16.58
257 86722 Reidar Hoelstad Oslomarka Trekkhundklubb M Turklasse 33:50:41 16.54
257 35923 Jan-Edvard Monsrud Oslo M Turklasse 33:50:41 16.54
259 86255 Sigurd Fossum Oslo M Turklasse 34:07:30 16.41
260 85989 Steve Saltermark I.K. Sport-71 M Turklasse 34:34:17 16.19
261 62754 Stig Harald Øveraas Farex B.I.L. M Turklasse 34:44:50 16.11
262 35940 Bård Rødde IL Stjørdals/Blink M Turklasse 35:04:42 15.96
263 84223 Harry Askheim Oslo Gangklubb M Turklasse 35:24:29 15.81
263 20802 Asbjørn Kristiansen NEBB B.I.L. M Turklasse 35:24:29 15.81
263 86724 Erling Schjerven Oppsal M Turklasse 35:24:29 15.81
266 86725 Bror Henriksson IK-32, Finland M Turklasse 42:37:45 13.13
267 84261 Ingeborg Marie Lundsæter Vormsund S.K. K Turklasse 43:31:10 12.86
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.1974
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 22.35 Km/t
Snittid: 25:02:45
Antall deltakere: 267

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen