Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1975
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 47549 Asbjørn Næss Gauldal S.K. M Aktive 16:00:13 34.99
2 86740 Lars Freij Ålems C.K., Sverige M Turklasse 16:02:05 34.92
2 52124 Kjell Nilsson Ålems C.K., Sverige M Turklasse 16:02:05 34.92
4 86584 Odd Bakken Sp.Kl. Rye M Aktive 16:07:40 34.72
4 20627 Arne Blakkisrud Tanberg B.I.L. M Turklasse 16:07:40 34.72
4 83825 Leif Kristiansen Sp.Kl. Rye M Aktive 16:07:40 34.72
4 86741 Bjørn Sandel Oslo Brannvesen B.I.L. M Turklasse 16:07:40 34.72
8 86742 Lars Hagstrøm Borlange C.K., Sverige M Turklasse 16:19:30 34.30
9 86743 Aimo Jokinen Ålems C.K., Sverige M Turklasse 16:19:35 34.30
10 36080 Øystein Rohlff I.K. Hero M Aktive 16:21:50 34.22
11 83846 Tore Molstad Gjerdrum I.L. M Turklasse 17:20:25 32.29
12 84266 Stig Andreas Dalen B.O.C. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 43473 Per Arne Ellefsen Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 83824 Steinar Kildalen N.G.I. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 86744 Leif Nilsson Sveriges Radio I.F. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 86576 Bjørn Pedersen Skreia I.L. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 83867 Kolbein Stene I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 17:21:20 32.26
12 32197 Bjørn Thomassen Frekhaug M Turklasse 17:21:20 32.26
12 83912 Wilhelm Trygg Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 17:21:20 32.26
12 70736 Adrian Van Oorschot BP-Klubben M Turklasse 17:21:20 32.26
21 86565 Arne Hasselstrøm Ljusfallshammars S.K. M Turklasse 17:29:06 32.02
22 84967 Bengt Arild Nilsen Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 17:33:45 31.88
23 83928 Carl-Eric Larsson Stockholm, Sverige M Turklasse 17:35:20 31.83
23 83864 Torbjørn Sæterhaug T.V.K. M Aktive 17:35:20 31.83
25 86746 Leif Nystrøm Ålems C.K., Sverige M Turklasse 17:35:25 31.83
26 85052 Jørgen Frøhlke KCK Herlev, Danmark M Aktive 17:50:40 31.38
27 86747 Ragnar O. Bakken Kolbotn I.L. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 83893 Ottar Fjellanger N.R.K. B.I.L. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 86748 Ronald Molloy Fredrikshov C.M. Sverige M Turklasse 17:59:05 31.13
27 84273 Tormod Holth Nilsen Oslo M Turklasse 17:59:05 31.13
27 86749 Tryggve Olsson N.V. Dala C.K. Sverige M Turklasse 17:59:05 31.13
27 24989 Kjell Sand T.V.K. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 83840 Per Sanner Elkem-Spigerverket B.I.L. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 86515 Veroslav Sedlak T.V.K. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 84406 Bård Sevaldsen Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 17:59:05 31.13
27 84489 Jørn Aas A/S Union B.I.L. M Turklasse 17:59:05 31.13
37 47505 Gunnar Gabrielsen Rustfriprod. B.I.L. M Turklasse 18:31:10 30.23
37 83875 Odd Kjellhov Oslo M Turklasse 18:31:10 30.23
37 83858 Svein Kvam Nobø B.I.L. M Turklasse 18:31:10 30.23
40 145963 Håkon Svendsen Astra B.I.L. M Turklasse 18:52:25 29.67
41 83849 Ole Martinsen Oslo M Turklasse 19:07:15 29.28
41 83848 Johan Martinsen Oslo M Turklasse 19:07:15 29.28
43 86750 Gunnar Forslund Finspång C.A. Sverige M Turklasse 19:12:30 29.15
44 68410 Jan Erik Olsen Skedsmo Glass-Service M Turklasse 19:20:25 28.95
45 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M Turklasse 19:36:25 28.56
46 84062 Eirik Kvam Vinmonopolet B.I.L. M Turklasse 19:41:57 28.42
47 85253 Håvard Hagen Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 19:44:57 28.35
48 40727 Thor Engh S.T.K. B.I.L. M Turklasse 19:45:30 28.34
48 83889 Reidar Fjøsne s M Turklasse 19:45:30 28.34
48 86648 Lars-Erik Hermansen Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 19:45:30 28.34
48 83943 Kristian Mosdal Femco B.I.L. M Turklasse 19:45:30 28.34
48 83859 Willy Pedersen Tønsberg C.K. M Aktive 19:45:30 28.34
48 84985 Erik Pettersen Globetrotter Hotel M Turklasse 19:45:30 28.34
48 86380 Hans Rosenborg Lillehammer C.K. M Aktive 19:45:30 28.34
48 84016 Sverre Tangenes Oslo Lysverker B.I.L. M Turklasse 19:45:30 28.34
56 83892 Arne Bull Fluberg M Turklasse 19:49:53 28.23
57 86649 Sverre Hansen Drammen C.K. M Turklasse 19:51:00 28.21
58 86751 Paul Harry Moa Harran M Turklasse 19:51:45 28.19
59 83932 Leif Nyland Gjerdrum I.L. M Turklasse 19:52:08 28.18
60 22925 Gustav Ødegaard Sandnes S.K. M Turklasse 19:53:43 28.14
61 86753 Maurice Batchelor B.O.C. M Aktive 19:58:18 28.03
61 52466 Rolf Hammerstad Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 19:58:18 28.03
61 83866 Steinar Moslet Øverbygda IL M Turklasse 19:58:18 28.03
61 84286 Rolf Rømsvik B.O.C. M Turklasse 19:58:18 28.03
65 83953 Reidar Tangvik Trykksenteret M Turklasse 20:01:10 27.97
66 86612 Per E. Sandholt Bjerke I.L. M Turklasse 20:18:57 27.56
67 86459 Arne P. Larsen Oslo Veivesen B.I.L. M Turklasse 20:22:50 27.47
68 84066 Larry Andersson Ålems C.K., Sverige M Turklasse 20:34:10 27.22
69 83971 Tollef Koren Espeland Hamar S.K. M Turklasse 20:42:00 27.05
69 83902 Odd Terje Lier Skedsmo I.L. M Turklasse 20:42:00 27.05
69 83903 Arvid Stenheim Skedsmo I.L. M Turklasse 20:42:00 27.05
72 86754 Per M. Siraas Klæbu I.L. M Turklasse 20:44:15 27.00
73 97701 Jan Håkon Borge Nestlé-Findus B.I.L. M Turklasse 20:47:00 26.94
74 20643 Arne A. Sandkleiva Sandnes S.K. M Turklasse 20:49:45 26.88
74 29028 Sverre Skjæveland Sandnes S.K. M Turklasse 20:49:45 26.88
76 86755 Arne D. Andersen N.R.K. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 83904 Kai Normann Andersen Raufoss I.L. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 107786 Åge Berg Elkem-Spigerverket B.I.L. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 65633 Svein Berg Fosser M Turklasse 20:50:45 26.86
76 83905 Viktor Bråthen Teleglimt B.I.L. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 52099 Einar Johannessen Noblikk-Sannem A/S M Turklasse 20:50:45 26.86
76 86756 Inge Nestorsson Mølndal, Sverige M Turklasse 20:50:45 26.86
76 86757 Gottfred Olsen Gjøvik C.K. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 86758 Runo Oscarsson Dingle, Sverige M Turklasse 20:50:45 26.86
76 83872 Gunnar Saugstad BP-Klubben M Turklasse 20:50:45 26.86
76 86647 Fred Svedin Hoj, Sverige M Turklasse 20:50:45 26.86
76 37162 Bengt H. Sønsteby Raufoss I.L. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 86447 Harald Tulach Gjøvik C.K. M Turklasse 20:50:45 26.86
76 83907 Arne Wollan Gjøvik C.K. M Turklasse 20:50:45 26.86
90 83883 Jens Aamodt Lørenskog C.K. M Turklasse 21:06:12 26.53
91 41094 Anders Dalen Akershus Fylke vegv. M Turklasse 21:41:10 25.82
91 30289 Leif Grimstveit N.T.H.I. M Turklasse 21:41:10 25.82
93 84001 Bjørn Arild Hagen Moelv M Turklasse 21:42:23 25.79
94 36137 John Kjoss I.K. Hero M Turklasse 21:42:28 25.79
95 45347 Willy Bjørnli Noblikk-Sannem A/S M Turklasse 21:42:56 25.78
96 36726 Jon Åge Fiskum Harran I.L. M Turklasse 21:46:35 25.71
97 86485 Halvard Filbakk Strømmen I.F. M Turklasse 21:56:25 25.52
97 75019 Kristian Fjeld Jernbanen I.L. M Turklasse 21:56:25 25.52
97 32130 Reidar Høgseth Feiring I.L. M Turklasse 21:56:25 25.52
97 83837 Inge Severin Johannessen Universitetet BIL M Turklasse 21:56:25 25.52
97 86760 Helge Nordskar Eidsvold Turn M Turklasse 21:56:25 25.52
97 86586 Magne Olsen Hamar S.K. M Turklasse 21:56:25 25.52
97 44141 Svein Solskjær B.O.C. M Turklasse 21:56:25 25.52
97 52038 Torbjørn Sæther Eidsvold Turn M Turklasse 21:56:25 25.52
97 86761 Finn Vala Revisjonsselskapet M Turklasse 21:56:25 25.52
97 86762 Arne N. Aas Brumunddal Røde Kors H.K. M Turklasse 21:56:25 25.52
107 85243 Ragnar Arvesen Larvik kommune B.I.L. M Turklasse 22:06:12 25.33
108 83965 Helge Hoff Ranheim I.L. M Turklasse 22:09:41 25.26
108 86662 Arnstein Hølmebakk Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 22:09:41 25.26
108 86271 Lars M. Stensheim Oppdal M Turklasse 22:09:41 25.26
108 83952 Odd Svedal T.V.K. M Turklasse 22:09:41 25.26
112 84024 Kjell Tingvold Gjøvik C.K. M Turklasse 22:10:16 25.25
113 86763 Eivind Schiøtt Oslo M Turklasse 22:13:21 25.19
114 86764 Hans Edlund Fredrikshov C.M. Sverige M Turklasse 22:15:17 25.16
114 86765 Peter Lindbom Fredrikshov C.M. Sverige M Turklasse 22:15:17 25.16
114 86766 Gøran Tibi Fredrikshov C.M. Sverige M Turklasse 22:15:17 25.16
117 84077 John Larsen N.T.B. M Turklasse 22:19:19 25.08
117 86618 Per Neskleiv H.I.S.Ø. Gardermoen L.H. M Turklasse 22:19:19 25.08
119 86665 Jan Jørgensen Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 22:20:31 25.06
120 86604 Gjert Lindebrekke Li M Turklasse 22:21:40 25.04
121 86767 Lars Eriksson Mora, Sverige M Turklasse 22:22:17 25.03
121 86768 John Grundin Mora, Sverige M Turklasse 22:22:17 25.03
123 86769 Stein Grytting N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 22:22:30 25.02
124 84485 Kjell Egil Selsaas N.T.H.I. B.I.L. M Turklasse 22:22:50 25.02
125 86655 Bengt-Gøran Jonson Scandia-VW, Sverige M Turklasse 22:23:26 25.01
126 86770 Rolf Johansson Trolla M Turklasse 22:26:54 24.94
127 86187 Leif Sveberg I.L. Stjørdals-Blink M Turklasse 22:30:05 24.88
128 84000 Rolf Aurlund Grafia B.I.L. M Turklasse 22:32:38 24.84
128 86771 Hannu Haukka Weiershof, Sverige M Turklasse 22:32:38 24.84
128 44944 Frank Hedberg C.K. Wänershof, Sverige M Turklasse 22:32:38 24.84
128 86772 Bertil Johansson C.K. Wänershof, Sverige M Turklasse 22:32:38 24.84
128 86605 Svein Melleby Alf G. Johnsen B.I.L. M Turklasse 22:32:38 24.84
128 86773 Sture Thörnås C.K. Wänershof, Sverige M Turklasse 22:32:38 24.84
128 84004 Egil Trosvik Gjøvik C.K. M Turklasse 22:32:38 24.84
135 83894 Frank Ljungquist Drammen Glassverk M Turklasse 22:39:58 24.70
135 83895 Runar Odden Drammen C.K. M Turklasse 22:39:58 24.70
137 84067 Erik Hajum Oslo M Turklasse 22:43:39 24.63
137 84068 Rolf Skaane Horten og Omegns C.K. M Turklasse 22:43:39 24.63
139 85669 Olav Bøhnsdalen Skedsmokorset M Turklasse 22:46:23 24.59
139 84562 Konrad Svee Siemslaget, Trondheim M Turklasse 22:46:23 24.59
139 84566 Einar Torgunrud Feiring I.L. M Turklasse 22:46:23 24.59
142 86774 John Johansson Billingehus, Sverige M Turklasse 22:50:12 24.52
142 37212 John Nårud Elverum M Turklasse 22:50:12 24.52
144 86775 Allan Dahlgren Ørebrocyclisterna M Turklasse 22:52:55 24.47
144 86776 Børje Tørnqvist Enhørna I.F., Sverige M Turklasse 22:52:55 24.47
146 86321 Roy Vollebekk Hærland I.L. M Turklasse 22:56:22 24.41
147 84653 Helge Nordli Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 23:04:17 24.27
147 86546 Tore Wigen Asker M Turklasse 23:04:17 24.27
149 83838 Asbjørn Løken Lørenskog S.K. M Turklasse 23:04:28 24.26
149 86598 Odd Magne Myrmo Sjetne I.L. M Turklasse 23:04:28 24.26
149 86777 Juhani Rossi H.T.P.V. Finland M Turklasse 23:04:28 24.26
149 85055 Otto Sæther Trolla M Turklasse 23:04:28 24.26
153 84498 Jostein Mæhre Nobø B.I.L. M Turklasse 23:06:40 24.23
154 83857 Jon Morten Grøttum Egge I.L. M Turklasse 23:13:54 24.10
154 86278 Alf S. Lundevall Kviteseid IL M Turklasse 23:13:54 24.10
154 84078 Wern Erik Sollien Jernbanen I.L. M Turklasse 23:13:54 24.10
157 86778 Jacob Erstad Oslo M Turklasse 23:14:01 24.10
157 84079 Ivar Magne Tangen Fosser M Turklasse 23:14:01 24.10
159 84214 Frank Røhmesmo Orkanger I.F. M Turklasse 23:16:45 24.05
160 86779 Per Nordmark N.L.H.I. M Turklasse 23:16:51 24.05
161 83897 Per Inge Petersen Horten og Omegns C.K. M Turklasse 23:17:05 24.05
161 86780 Sven-Eric Petersson Kalmar, Sverige M Turklasse 23:17:05 24.05
161 86781 Willy Utterstrøm Kalmar, Sverige M Turklasse 23:17:05 24.05
161 86782 Reidar Zackrisson Hällefors S.K. Sverige M Turklasse 23:17:05 24.05
165 84168 Kjetil Lian I.F. Liungen M Turklasse 23:29:00 23.84
166 84204 Jostein Hoel Rennebu I.L. M Turklasse 23:31:30 23.80
166 86783 Ivar T. Hoel Rennebu I.L. M Turklasse 23:31:30 23.80
168 71182 Egil Pettersen Landsfengselets B.I.L. M Turklasse 23:35:43 23.73
168 83888 Erling Ulseth Oslo M Turklasse 23:35:43 23.73
170 84140 Thor Karlstrup Lunder Bjørkås M Turklasse 23:36:05 23.72
171 86784 Henry Borg Tibro C.K. Sverige M Turklasse 23:42:18 23.62
171 85121 Leif Hammarkrantz Huskvärna, Sverige M Turklasse 23:42:18 23.62
171 86785 Ernst Høgman Tibro C.K. Sverige M Turklasse 23:42:18 23.62
171 52055 Lennart Johansson Mariestad, Sverige M Turklasse 23:42:18 23.62
171 86786 Erik Adolf Lundin Tidaholm, Sverige M Turklasse 23:42:18 23.62
176 86681 Svein E. Boasson Li M Turklasse 23:47:46 23.53
176 86481 Per Eriksen Kreditkassen I.L. M Turklasse 23:47:46 23.53
176 86787 Rolf Kvam Forretningsbanken B.I.L. M Turklasse 23:47:46 23.53
176 84090 Erling Soligard T.V.K. M Turklasse 23:47:46 23.53
180 86788 Jens von Waldegg TINTO, Sverige M Turklasse 23:50:03 23.49
181 86789 L. D. Andersson C.K. Dainon, Sverige M Turklasse 23:52:21 23.45
182 86790 Reinhold Lind Nykøping, Sverige M Turklasse 23:54:06 23.42
183 84111 Erling Ekstrøm Stål & Stil B.I.L. M Turklasse 23:58:53 23.35
184 86791 Alf Øhman Tumba GOIF, Sverige M Turklasse 23:59:02 23.34
185 86464 Kay Petter Lindbråten Oslo Brannvesen B.I.L. M Turklasse 24:00:18 23.32
186 86792 Sven-Erik Westlund Trollhättans S.K. M Turklasse 24:10:16 23.16
187 86793 Morten Frodahl Sollihøgda M Turklasse 24:15:28 23.08
188 86794 Kalle Søderberg C.K. Dainon, Sverige M Turklasse 24:17:46 23.04
189 84136 Gert Alvén Värnamo C.K. Sverige M Turklasse 24:30:20 22.85
190 86856 Bengt Johansson C.K. Wänershof, Sverige M Turklasse 24:31:21 22.83
191 85438 Tom Harald Birkeland Lillestrøm M Turklasse 24:31:44 22.83
192 84146 Bjørn Vangol Norsk Hydro B.I.L. M Turklasse 24:36:22 22.75
193 86796 Olav Lamvik Tingvoll M Turklasse 24:38:55 22.71
194 86797 Tom Thorsteinsen Denofa-Lilleborg M Turklasse 24:39:18 22.71
195 84155 Ragnar Nielsen Oslo M Turklasse 24:40:56 22.68
196 85513 Stig Andersson Svanesund GIF, Sverige M Turklasse 24:45:32 22.61
196 86798 Bengt Johansson Svanesund GIF, Sverige M Turklasse 24:45:32 22.61
196 86799 Karl-Erik Karlsson Svanesund GIF, Sverige M Turklasse 24:45:32 22.61
196 86800 Arne Mårtensson Svanesund GIF, Sverige M Turklasse 24:45:32 22.61
200 83877 Mikkel Kardel Ready M Turklasse 24:49:37 22.55
201 84648 Jan A. Brattbakken Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 24:49:45 22.55
202 84376 Jon Gudmundsen Aker Mek. Vek. B.I.L. M Turklasse 24:49:52 22.55
203 86801 Stig Eriksson Lima, Sverige M Turklasse 24:50:49 22.53
204 86802 Jan Eklund Trollhättans C.M., Sverige M Turklasse 24:59:55 22.40
205 85531 Per Ivar Busterud Vang S.F. M Turklasse 25:13:41 22.19
206 84121 Hans Kristian Elnæs Trondheim M Turklasse 25:20:16 22.10
206 86803 Knut Eriksen Stord T. & I. M Turklasse 25:20:16 22.10
208 84127 Kaare S. Halvorsen Oslo M Turklasse 25:24:15 22.04
209 86804 Hans O. Carlsson Trollhättans C.M., Sverige M Turklasse 25:29:26 21.96
210 83976 Karl-Anders Hovden Asker S.K. M Turklasse 25:29:32 21.96
211 84469 Helge Reistad Nedre Sigdal I.F. M Turklasse 25:33:56 21.90
212 86805 Frithjof Keller Keto B.I.L. M Turklasse 25:35:03 21.88
213 84219 Valde Rantala Kauhavan Visa, Finland M Turklasse 25:37:42 21.85
214 86806 Olav Østhagen Kjelsås M Turklasse 25:37:49 21.84
215 86807 Inge Andersson Munkedals S.K. Sverige K Turklasse 25:44:18 21.75
215 86011 Arne Andersson M.S.K., Sverige M Turklasse 25:44:18 21.75
215 85197 Vidar Wang Glåmdal M Turklasse 25:44:18 21.75
218 86488 Halvard Lier Oslo Sporveier B.I.L. M Turklasse 25:46:54 21.72
219 86711 Odd Hanche-Olsen O.S.I. M Turklasse 25:47:51 21.70
220 83944 Ola Bjerke Farex B.I.L. M Turklasse 25:51:44 21.65
220 62754 Stig Harald Øveraas Farex B.I.L. M Turklasse 25:51:44 21.65
222 83878 Thorbjørn Løvås Heggedal M Turklasse 25:52:00 21.64
223 85882 Aage Faråsengen Kolbu Kam. M Turklasse 25:52:29 21.64
223 86808 Jan Erik Myrvang Kolbu Kam. M Turklasse 25:52:29 21.64
225 84893 Odd Borge Jernbanen I.L. M Turklasse 25:55:28 21.60
225 86809 Tom Krogh Drammen O.K. M Turklasse 25:55:28 21.60
227 86810 Bård Hopen Wisbech Refsum B.I.L. M Turklasse 26:13:02 21.36
228 86811 Peter Winkler Hova, Sverige M Turklasse 26:17:51 21.29
229 84119 Karl Horpestad Sem M Turklasse 26:27:58 21.15
229 36222 Ottar Strand Barkåker M Turklasse 26:27:58 21.15
231 84022 Kai Randulf Martinsen Vardal I.F. M Turklasse 26:33:49 21.08
231 84023 Ragnar Sandbakken Toten Cellulose M Turklasse 26:33:49 21.08
233 86707 Erling Brekken Tynset M Turklasse 26:38:18 21.02
234 83945 Henry M. Ødegård Farex B.I.L. M Turklasse 26:38:33 21.01
235 84147 Thor Boger NMD-Klubben M Turklasse 26:41:10 20.98
236 86812 Kjell Hoff Johansen Oslo Brannvesen B.I.L. M Turklasse 26:41:12 20.98
237 84183 Helge Olsen Saugbrugs B.I.L. M Turklasse 26:44:51 20.93
238 84053 Knut Jødahl Hovind S.K. M Turklasse 26:49:10 20.88
239 86813 Göran Bergqvist Katrineholm, Sverige M Turklasse 27:03:40 20.69
240 86627 Arne Elton Holmenkollbanen B.I.L. M Turklasse 27:08:35 20.63
240 86814 Arne Olov Karlsson Katrineholm, Sverige M Turklasse 27:08:35 20.63
242 86815 Thor Ollesen N.S.B. Biltransport M Turklasse 27:11:24 20.59
243 86125 Terje Berg Nannestad M Turklasse 27:11:52 20.58
244 84042 Roy Enger Flisa I.L. M Turklasse 27:21:38 20.46
244 40954 Bjørn Åge Norheim Oslo M Turklasse 27:21:38 20.46
246 86817 Erling Eriksen Gauldal S.K. M Turklasse 27:38:07 20.26
247 86818 Erik Handeland NKP-Laget M Turklasse 27:50:06 20.11
247 41156 Bjørn Michelsen Trondheim Kokk og St. M Turklasse 27:50:06 20.11
249 84070 Bibbi Harstad Oslo K Turklasse 27:51:12 20.10
250 85289 Kurt Andersson Skara, Sverige M Turklasse 27:57:04 20.03
250 86819 Börje Hill Skara, Sverige M Turklasse 27:57:04 20.03
252 86820 Jan Vogt Lorentzen Fossum I.F. M Turklasse 28:01:23 19.98
253 84021 Per Ingulf Lillevold Gjøvik C.K. M Turklasse 28:16:42 19.80
254 84419 Fredrik Leibnitz O.L.V. M Turklasse 28:22:28 19.73
254 46898 Arne Lie IL Skarphedin M Turklasse 28:22:28 19.73
256 84056 Johnny Sørli Norsk Jernverk B.I.L. M Turklasse 28:23:50 19.72
257 84095 Johannes Rognan Stemshaug I.L. M Turklasse 28:41:08 19.52
258 86821 Karl-Evert Dahlin C.K. Wänershof, Sverige M Turklasse 28:41:20 19.51
258 84924 Harald Skjønsby Oppdal I.L. M Turklasse 28:41:20 19.51
260 86822 Jahn Svingen Drammens Ballklubb M Turklasse 28:49:30 19.42
260 86823 Lars Wang Hellas M Turklasse 28:49:30 19.42
262 86824 Eric Carlsson Vänersborg, Sverige M Turklasse 29:04:34 19.25
263 84873 Erik Alnæs Frogner I.L. M Turklasse 29:34:55 18.93
263 86825 Sven Søderkvist Ørebrocyclisterna M Turklasse 29:34:55 18.93
265 86826 Olle Forslund Bjørneborgs J.V., Sverige M Turklasse 29:40:15 18.87
265 86827 Åke Larsson K.M.V. I.F., Sverige M Turklasse 29:40:15 18.87
265 86828 George Lundell K.M.V. I.F., Sverige M Turklasse 29:40:15 18.87
265 86829 Sten Mattsson K.M.V. I.F., Sverige M Turklasse 29:40:15 18.87
269 86240 Alf Magne Gleng Oslo M Turklasse 29:44:20 18.83
270 86830 Bosse Olsson Skara, Sverige M Turklasse 29:51:44 18.75
271 86729 Bjørn Sandnes Glafi M Turklasse 30:02:55 18.63
272 85618 Jan Yngve Jørgensen Tønsberg Helsesport M Turklasse 30:02:56 18.63
273 86831 Michael Ek Skara, Sverige M Turklasse 30:03:08 18.63
274 86217 Jon Brækken I.K. Hero M Turklasse 30:20:05 18.46
275 67512 Torbjørn Jensen Klæbu M Turklasse 30:25:40 18.40
276 43948 Tor De Linde TAXI-Oslo M Turklasse 30:26:29 18.39
276 86832 Wilhelm L. Grimsgaard Oslo M Turklasse 30:26:29 18.39
278 86833 Jonn Bjørnstad Mjøndalen I.F. M Turklasse 30:38:34 18.27
278 84132 Frank Bratlie Mjøndalen M Turklasse 30:38:34 18.27
280 23212 Håvard Ingeborgrud Raumnes & Årnes M Turklasse 30:53:03 18.13
281 86709 Pål Grenager F.B.I. M Turklasse 30:58:00 18.08
281 86036 Jon Rønning Ing. Bonde & Co. B.I.L. M Turklasse 30:58:00 18.08
283 84237 Arne Fossum Oslo M Turklasse 31:04:20 18.02
283 86834 Greif A. Mathisen Jessheim M Turklasse 31:04:20 18.02
285 84210 Karl Grindvold Huddinge, Sverige M Turklasse 31:19:51 17.87
286 86527 Ingemar Green T.C.A. Motion, Sverige M Turklasse 31:32:04 17.75
286 86835 Mats Månsson Trollhättens C.M., Sverige M Turklasse 31:32:04 17.75
288 86836 Karl J. Nilsson C.K. Ørnen, Sverige M Turklasse 31:46:45 17.62
289 86837 Ove Sundelius Centrum M, Sverige M Turklasse 31:48:31 17.60
290 86838 Erik B. Grieg ABG-Trim M Turklasse 32:05:24 17.45
290 86494 Göte Höglund Väförv. I.F., Sverige M Turklasse 32:05:24 17.45
290 86839 Rolf Knai Skiforeningen M Turklasse 32:05:24 17.45
293 119294 Rolf Johansson Linköping, Sverige M Turklasse 32:20:24 17.31
294 86719 Sigurd Falk Hedemora, Sverige M Turklasse 32:51:15 17.04
295 86840 Hans Törnblom VIK, Sverige M Turklasse 32:52:00 17.03
295 86841 Antoni von Rychlowski VIK, Sverige M Turklasse 32:52:00 17.03
297 84182 Bjørn E. Grønning Melhus I.L. M Turklasse 32:52:29 17.03
297 84148 Bengt Johansson Visby, Sverige M Turklasse 32:52:29 17.03
297 86407 Ulf Sønsteby Glåmdal S.K. M Turklasse 32:52:29 17.03
300 86842 Stig A. Karlsson Hägersten, Sverige M Turklasse 33:00:50 16.96
300 22251 Esten Olav Nytrøen Tynset M Turklasse 33:00:50 16.96
302 84223 Harry Askheim Oslo Gangklubb M Turklasse 33:03:52 16.93
303 86843 Göran Thyresson Falköpings C.K., Sverige M Turklasse 33:08:52 16.89
304 43855 Arne Bjørn Berger Oslo M Turklasse 33:16:15 16.83
304 84240 Stig Jørn Jensen Rival M Turklasse 33:16:15 16.83
306 84226 Svein Fredø Oslo M Turklasse 33:19:39 16.80
307 86844 Alf S. Evensen Landsfengselets B.I.L. M Turklasse 33:21:45 16.78
308 86845 Tord Blom Malungs C.K., Sverige M Turklasse 33:36:25 16.66
308 86846 Oddgeir Dahle Rissa M Turklasse 33:36:25 16.66
308 84228 Henry Hansson Väsby, Sverige M Turklasse 33:36:25 16.66
308 86847 Odd Huse Oslo M Turklasse 33:36:25 16.66
308 86849 Rolf Lissbol Malungs C.K., Sverige M Turklasse 33:36:25 16.66
308 86848 Benny Lissbol Malungs C.K., Sverige M Turklasse 33:36:25 16.66
308 84156 Rune Skiri Åndalsnes M Turklasse 33:36:25 16.66
315 86850 Rolf Arnesen Norsk Jernverk B.I.L. M Turklasse 34:19:28 16.31
316 86851 Jens Pettersen Oslo M Turklasse 35:44:17 15.66
317 86135 Harald Braathen Sturla IF M Turklasse 35:49:59 15.62
318 82484 Arve Andersen Norgas B.I.L. M Turklasse 35:52:18 15.61
318 122291 Knut Johansen Norgas B.I.L. M Turklasse 35:52:18 15.61
320 86852 Trond Østbøll Oslo M Turklasse 36:00:42 15.55
321 84208 Per Storjordet Nydalen M Turklasse 37:03:13 15.11
322 86853 Lars Aresvik Vadsø M Turklasse 37:44:12 14.83
323 20802 Asbjørn Kristiansen NEBB B.I.L. M Turklasse 40:07:00 13.95
324 84261 Ingeborg Marie Lundsæter Vormsund S.K. K Turklasse 43:56:25 12.74
325 86854 Gudveig Ranglo Maura K Turklasse 46:07:10 12.14
326 86855 Anne S. Pettersen Oslo K Turklasse 46:07:25 12.14
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.06.1975
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 22.78 Km/t
Snittid: 24:34:25
Antall deltakere: 326

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):