Bergen-Voss - 1987
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 31521 Bo André Namtvedt Fana IL M 20-24 04:18:21 38.32
2 31542 Knut Kolbeinshavn Fana IL M 16-19 04:33:29 36.19
3 31525 Terje Hordnes Fana IL M 25-29 04:34:17 36.09
3 30930 Åge Rolland Bergen CK M 20-24 04:34:17 36.09
5 31536 Knut Inge Nielsen Bergen CK M 20-24 04:36:34 35.79
6 30485 Bjarte Vethe Voss SK M 16-19 04:47:38 34.41
7 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 35-39 04:53:31 33.72
8 31546 Norvald Gamlem Norheimsund M 40-44 04:54:38 33.60
8 20492 Arild Hamre Odda SK M 30-34 04:54:38 33.60
10 23929 Jan Erik Stølen Kreditkassen M 30-34 04:55:09 33.54
11 52557 Arne Skarsvåg Vinmonopolet M 30-34 04:55:30 33.50
12 31091 Kjell Tore Andersen Nymark IL M 30-34 04:57:06 33.32
12 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 25-29 04:57:06 33.32
12 31022 Rune Landsvik Kreditkassen M 30-34 04:57:06 33.32
12 31636 Fred A. Pettersen Bergen Sporvei BIL M 40-44 04:57:06 33.32
12 71951 Karsten Øvretveit Maritrimmen M 50-54 04:57:06 33.32
17 71776 Birger Asmervik U-BIL M 35-39 04:58:51 33.12
17 44863 Johnny Lilleng Lærdal SK M 30-34 04:58:51 33.12
17 31574 Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL M 40-44 04:58:51 33.12
17 21191 Bjarte Wiik Rubbestadneset M 35-39 04:58:51 33.12
21 54800 Hans Engelsen Eide Voss M 20-24 04:59:11 33.09
21 71428 Lars Fosse Voss M 20-24 04:59:11 33.09
21 72021 Lars Selheim Voss M 20-24 04:59:11 33.09
24 51323 Jørgen Skjæret IL Bjørn M 30-34 05:00:00 33
25 72104 Bernt Brudvik Bergen CK M 35-39 05:00:17 32.96
25 23013 Hans Kvalsøren Bjørn IL M 40-44 05:00:17 32.96
25 71949 Alemayehu Sitotaw Bergen CK M 25-29 05:00:17 32.96
25 31029 Ove Thue Bergen CK M 35-39 05:00:17 32.96
29 72029 Svein Ulvund Voss SK M 25-29 05:01:31 32.83
30 31578 Kjell Rune Standal Rådhuset BIL M 25-29 05:03:56 32.57
31 32009 Jan Einar Olsen Pilar M 30-34 05:05:40 32.38
32 30450 Axel Ragnar Anfinsen Nymark IL M 45-49 05:08:10 32.12
32 31609 Svein Brønstad Telesport M 45-49 05:08:10 32.12
32 71599 Olav Hauge Nymark IL M 40-44 05:08:10 32.12
32 30939 Jan Haugland Nymark IL M 40-44 05:08:10 32.12
36 32034 Johnny Mostraum Osterøy M 16-19 05:08:49 32.05
37 71882 Gisle Fenne Voss M 20-24 05:10:23 31.89
37 78908 Sverre Istad Voss SK M 20-24 05:10:23 31.89
39 71971 Arve Nygård BIL Pyrox M 30-34 05:12:26 31.68
40 32112 Arne Brattabø Norheimsund IL M 45-49 05:15:32 31.37
40 88540 Jon Nesse M 40-44 05:15:32 31.37
42 31190 Rune Horgen Flora CK M 20-24 05:15:47 31.35
42 54235 Magne Ove Istad Voss SK M 20-24 05:15:47 31.35
42 78911 Kolbein Tveite Voss SK M 25-29 05:15:47 31.35
42 31093 Jan Kåre Tveite Voss SK M 20-24 05:15:47 31.35
42 20539 Arne Vaksdal Voss SK M 35-39 05:15:47 31.35
47 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 35-39 05:17:38 31.16
48 21598 Claus Clausen Ankeret BIL M 30-34 05:18:36 31.07
48 31612 Hans Kristian Drægni Ankeret BIL M 45-49 05:18:36 31.07
48 71877 Odd Harald Eide Ankeret BIL M 35-39 05:18:36 31.07
48 89171 Leif Ekeberg Ankeret BIL M 45-49 05:18:36 31.07
48 30826 Svein Harald Kjærgård Ankeret BIL M 35-39 05:18:36 31.07
48 72090 Albert Paulsen Ankeret BIL M 45-49 05:18:36 31.07
54 30973 Gunnar Hausberg Manger M 35-39 05:19:01 31.03
54 71952 Helge Hole Knarvil IL M 20-24 05:19:01 31.03
54 26731 Oddvar Sellevoll Manger M 20-24 05:19:01 31.03
57 31588 Jørn Abrahamsen Bergen CK M 35-39 05:19:27 30.99
58 31250 Eyolf Langmyhr Nymark IL M 40-44 05:19:35 30.97
59 31715 Kjetil Thuen Fana IL M 16-19 05:20:23 30.90
60 31556 Edvin Bauge Manger IL M 30-34 05:20:38 30.87
61 31569 Sigurd Syversen Stormøllen BIL M 55-59 05:21:40 30.77
62 23543 Inge Kristoffersen IL Harding M 40-44 05:21:51 30.75
62 21670 Dagfinn Ådnanes IL Harding M 35-39 05:21:51 30.75
64 71900 Kåre Geitanger Frekhaug M 35-39 05:23:42 30.58
65 31634 Jens Ottar Kallekleiv Søfteland M 30-34 05:24:03 30.55
66 71988 Per Abelsen Bergen CK M 40-44 05:26:40 30.30
66 31159 Kåre Gunnarskog Nera BIL M 30-34 05:26:40 30.30
66 71430 Rolf Hanstveit Mjøsdalen M 25-29 05:26:40 30.30
66 31616 Geir Åge Mjelstad IDA-klubben M 30-34 05:26:40 30.30
70 69936 Geir Bentzen Ankeret BIL M 30-34 05:27:54 30.19
71 32163 Arne Gjæringen Bergen CK M 35-39 05:28:51 30.10
71 71892 Gunnar Vindenes CK Henie M 30-34 05:28:51 30.10
73 71881 Ivan Ole Moldskred Statoil BIL M 40-44 05:29:14 30.06
74 82971 John R. Myking Nymark IL M 40-44 05:29:50 30.01
75 54774 Per Torvund Nymark IL M 45-49 05:30:00 30
76 88542 Jostein Totland Fana IL M 16-19 05:30:12 29.98
77 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 40-44 05:30:32 29.95
77 89291 Jan-Ove Sagstad Frekhaug M 25-29 05:30:32 29.95
79 31577 Per Nybø Bergen CK M 40-44 05:32:38 29.76
80 71888 Bjørn Arve Eide Sotra M 20-24 05:32:46 29.75
81 88543 Håkon Anthun Voss SK M 35-39 05:33:00 29.72
81 71434 Svein Lyngsgård Hordaveg BIL M 35-39 05:33:00 29.72
83 71987 Magne Djup Bergen CK M 20-24 05:35:00 29.55
84 78910 Kenneth Lyngsgård Voss SK M 16-19 05:36:34 29.41
85 88544 Nils Asbjørn Lie Voss SK M 16-19 05:36:40 29.40
86 31233 Per Arne Reite Nera BIL M 25-29 05:37:48 29.30
87 71758 Roald Kvamme M 30-34 05:37:59 29.29
88 31419 Gisle Aarvik Telesport M 30-34 05:38:10 29.27
89 72087 Dagfinn Fitje Rådal M 35-39 05:38:41 29.23
90 31617 Jarle Olsen BTK M 30-34 05:39:03 29.19
91 88545 Kjell Gurigard Lillehammer M 25-29 05:40:57 29.03
91 83099 Arvid Holt N.I.L. M 45-49 05:40:57 29.03
93 71780 Øystein Kaldestad Telesport M 35-39 05:41:33 28.98
93 35885 Eirik Spissøy M 05:41:33 28.98
95 31602 Norvald Kleivane Norheimsund IL M 40-44 05:42:26 28.91
95 31690 Einar Stigen Bergen Sporvei BIL M 35-39 05:42:26 28.91
97 78929 Øyvind Hartvedt M 25-29 05:42:44 28.88
98 71782 Erling Pettersen Hordaveg BIL M 40-44 05:43:00 28.86
99 83102 Hans Næss Vestlandsbanken BIL M 25-29 05:44:14 28.75
100 88546 Terje Myklebust Flora CK M 16-19 05:44:50 28.70
101 71662 Trond Fosse Nymark IL M 35-39 05:45:00 28.69
102 31625 Morten Hauken M 25-29 05:45:32 28.65
103 71962 Sigurd Monsen Telesport M 40-44 05:48:56 28.37
104 31371 Tom Eirik Gullaksen Bergen CK M 30-34 05:49:01 28.36
105 31198 Arne Boge Nymark IL M 30-34 05:49:27 28.33
106 31219 John Benjaminsen CK Sotra M 35-39 05:51:34 28.15
106 31691 Tore Throndsen Telesport M 40-44 05:51:34 28.15
108 71875 Espen Martinussen CK Sotra M 16-19 05:51:48 28.14
109 37589 Ivar Nygård Loddefjord M 30-34 05:51:51 28.13
110 31220 Bjarte Breistein Bergen Sporvei BIL M 35-39 05:52:24 28.09
111 30920 Stein Bergflødt Iversen Minde M 30-34 05:53:37 27.99
112 32453 Paul Ove Holmefjord M 30-34 05:54:53 27.89
113 31950 Odd Martin Tvedt Isdalstø M 30-34 05:55:28 27.85
114 71438 Kjell Fuhre CMI M 45-49 05:55:49 27.82
115 32205 Rune Ottesen M 40-44 05:55:57 27.81
116 22001 Elisabeth Grødum Sandnes SK K 25-29 05:58:26 27.62
117 82895 Jens O. Johannessen Bergen Tandem Klubb M Tandem 05:58:56 27.58
117 72044 Charles Uthaug Bergen Tandem Klubb M Tandem 05:58:56 27.58
119 31275 Einar Haakon Kirkefjord Fana IL M 45-49 05:59:00 27.57
120 31572 Frank Evensen M 25-29 05:59:14 27.55
121 31585 Torgeir Frøland Selegrend M 40-44 06:02:11 27.33
122 22535 Geir Pedersen Trygdelaget M 40-44 06:03:04 27.26
122 71810 Harald Søfteland Trygdelaget M 45-49 06:03:04 27.26
124 31786 Kristian Paulsen CK Sotra M 35-39 06:04:11 27.18
124 71870 Ståle Rennedal CK Sotra M 25-29 06:04:11 27.18
124 71728 Arild Rennedal CK Sotra M 20-24 06:04:11 27.18
124 71833 Jan Arne Solberg CK Sotra M 30-34 06:04:11 27.18
128 88547 Jerry Coffey U.S.C.F. M 45-49 06:04:27 27.16
128 31599 Per Eriksen Bergen CK M 45-49 06:04:27 27.16
130 31544 Ralph W. Schärer Fana IL M 16-19 06:05:23 27.09
131 32831 Peter Michael Steckmest Nevi M 25-29 06:11:11 26.67
132 31558 Johan Skorve Norman M 40-44 06:12:00 26.61
133 39284 Cato Dahle Bergen CK M 40-44 06:12:26 26.58
134 82893 Herman Madsen BIL Svinth M 50-54 06:13:30 26.50
135 71924 Arvid Zachariassen Bergen Sporvei BIL M 45-49 06:14:21 26.44
136 31712 Magne Halrynjo Hansa BIL M 40-44 06:16:32 26.29
137 32817 Ronny Bølgen M 30-34 06:17:40 26.21
138 30946 Vigleik Tysseland Samnanger M 30-34 06:17:49 26.20
139 30965 Alf Marton Aksland M 40-44 06:18:26 26.16
140 31819 Åse Simonsen Statoil BIL K 40-44 06:20:35 26.01
141 31624 Erik Tennebekk Ankeret BIL M 45-49 06:21:51 25.92
142 72110 Johannes Henriksen Bergen Tandem Klubb Mix Tandem 06:22:10 25.90
142 72111 Tordis Nigar Bergen Tandem Klubb Mix Tandem 06:22:10 25.90
144 71804 Rein Werner Kjenes M 25-29 06:22:24 25.88
145 31430 Magnus Ness M 35-39 06:22:48 25.86
146 82870 Ivar Dale CK Henie M 30-34 06:27:54 25.52
147 71913 Kjell Sagstad BMV Maskin M 35-39 06:29:04 25.44
148 88548 Paul M. Christensen M 25-29 06:29:39 25.40
149 31363 Arild Ove Halland Kolltveit M 25-29 06:31:00 25.31
150 31921 Helge Roska Bergen Hangglider Klubb M 20-24 06:32:09 25.24
151 31191 Gunnulf Firing Ankeret BIL M 40-44 06:32:15 25.23
151 88550 Torkjell Korsjøen Ankeret BIL M 20-24 06:32:15 25.23
153 27088 Ove Matland Bergen M 20-24 06:32:30 25.22
154 72100 Jakob Martin Ågotnes BTK M 30-34 06:33:04 25.18
155 71730 Øyvind Ullestad NBBL Utbygg. M 45-49 06:34:30 25.09
156 72094 Einar Johnsen Ankeret BIL M 45-49 06:35:33 25.02
157 88551 Fartein Hitland Bergen Politi M 25-29 06:36:18 24.98
157 83723 Nils Ulvedal Bergen CK M 40-44 06:36:18 24.98
159 78935 Steinar Norevik CK Sotra M 40-44 06:37:30 24.90
160 72117 Frants A. Nilsen Karmøy CK M 35-39 06:39:38 24.77
161 31948 Ove Naustdal Bønes M 35-39 06:40:51 24.69
162 88552 Rolf Yngdahl Rafinor BIL M 35-39 06:41:33 24.65
163 72107 Geir Helge Johansen Vesta M 25-29 06:43:30 24.53
164 31741 Britt-Elin Birkeland HSIL K 30-34 06:44:04 24.50
165 27026 Oliv Enge IL Klypetussen K 25-29 06:44:21 24.48
166 71667 Kjell Magne Klette Nera BIL M 30-34 06:50:33 24.11
167 72098 Bruno Schaerer Fana IL M 40-44 06:52:33 23.99
168 72088 Roy Arne Antonsen Bergen CK M 25-29 06:52:56 23.97
168 71766 Rune Bertelsen Brannvesenet M 40-44 06:52:56 23.97
170 78970 Knut Inge Andersen Harmonas M 30-34 06:59:28 23.60
171 72114 Øyvind Sundal Rådal M 16-19 07:02:15 23.44
172 71439 Arvid Netland Nera BIL M 30-34 07:04:31 23.32
173 78902 Erik Paulsen M 25-29 07:05:51 23.24
174 88553 Frank A. Kvinge M 30-34 07:06:18 23.22
175 54982 Atle Alvheim M 35-39 07:08:53 23.08
176 71453 Torgeir Hauge IFA M 40-44 07:09:15 23.06
176 72062 Nils Hordnes Fana IL M 50-54 07:09:15 23.06
176 71535 Arne Dag Osland Inocean BIL M 40-44 07:09:15 23.06
176 82884 Oddvar Pisani Nymark IL M 40-44 07:09:15 23.06
180 31652 Bjørn Evanger CK Sotra M 40-44 07:11:21 22.95
181 78901 Terje Kristiansen Riebersøn M 40-44 07:15:19 22.74
182 92765 Einar Nilsen Stormøllen BIL M 45-49 07:16:11 22.69
183 88093 Leif Myre Fana IL M 60-64 07:20:23 22.48
184 31682 Rune Birkeland Bjørgum M 25-29 07:21:12 22.43
185 74891 Frank Hotle M 20-24 07:22:36 22.36
186 54375 Jan Martin Fjellbakk M 20-24 07:25:22 22.22
187 72102 Per Bjørnar Halås M 25-29 07:25:35 22.21
188 32072 Rolf Skaftun Osterøy M 20-24 07:26:33 22.16
188 71779 Kjell Skaftun Osterøy M 40-44 07:26:33 22.16
188 71788 Tor Skaftun ABIC M 40-44 07:26:33 22.16
191 71850 Bjørn Singelstad IL Bjarg M 40-44 07:26:48 22.15
192 32189 Birger Huun Henie M 30-34 07:28:50 22.05
193 71857 Willy Hansen Bergen CK M 50-54 07:31:00 21.95
193 31805 Einar Hansen Sandeklubben M 55-59 07:31:00 21.95
193 31817 Arild Hansen CK Sotra M 35-39 07:31:00 21.95
193 71592 Odd Daldorf Holm Bymo BIL M 45-49 07:31:00 21.95
197 72003 Kåre Hefte Voss SK M 45-49 07:32:15 21.89
198 71841 Arild Tronstad Nymark IL M 40-44 07:36:28 21.68
199 31802 Atle Halvorsen Hovding M 45-49 07:37:41 21.63
200 32135 Sturle Litland Mjøsdalen M 35-39 07:41:09 21.46
201 31808 Kjell Kloster CMI M 45-49 07:43:30 21.35
202 33812 Ove H. Stave Nutec M 30-34 07:44:21 21.32
202 72001 Anthony Aakre Nutec M 30-34 07:44:21 21.32
204 88554 Stig Bjørnestad Dieselklubben M 25-29 07:44:29 21.31
204 31798 Carl-Johan Hundven Dieselklubben M 35-39 07:44:29 21.31
204 71865 Roar Rennesvik Dieselklubben M 20-24 07:44:29 21.31
207 72060 Sigvald Johan Waagen Kleppestø M 35-39 07:47:35 21.17
208 71515 Heidi Tolo Bergen Hangglider Klubb K 20-24 07:47:40 21.16
209 72097 Aage Bessesen SAS M 35-39 07:47:45 21.16
210 78964 Bjørn Haug Øystese IL M 45-49 07:47:49 21.16
211 95712 Marit J. Ystanes IL Harding K 20-24 07:51:20 21.00
212 31340 Arne Handing SAS M 40-44 07:56:10 20.79
213 78951 Brian Redfern Harmonas M 45-49 08:06:00 20.37
214 31752 Alf M. Olsen Bergen Dieselklubb M 45-49 08:06:30 20.34
215 71852 Bjørn Laurhammer Straumsgrend M 50-54 08:18:20 19.86
216 78963 Roger Løtveit M 16-19 08:19:48 19.80
217 39519 Geir Øvrebø Statoil BIL M 45-49 08:22:50 19.68
218 71694 Svein Georg Øvreaas Harmonas BIL M 40-44 08:36:28 19.16
219 71631 Ove Tofstad Fana IL M 20-24 08:51:45 18.61
220 78966 Bjarne Isdahl BIL Pyrox M 40-44 08:52:00 18.60
220 31676 Tom Seim CK Sotra M 25-29 08:52:00 18.60
222 31454 Olaf Eidevik Bergen Hangglider Klubb M 35-39 08:52:02 18.60
223 72127 Arne Vidar Brekke Bergen Hangglider Klubb M 20-24 08:56:31 18.45
224 31286 Trond Solvaag Bergen Hangglider Klubb M 30-34 09:11:48 17.94
225 78961 Johan Ørevik CK Sotra M 35-39 09:15:58 17.80
226 72074 Oskar Strand Bergen CK M 60-64 09:21:15 17.63
227 82944 Odd Kristoffersen Vestlandsbanken BIL M 35-39 09:30:25 17.35
228 71869 Hans Georg Hongseth Bergen CK M 60-64 11:03:10 14.92
Ritt detaljer

Arrangør:

Bergen Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 06.06.1987
Distanse: 165.00 KM
Snittfart: 26.44 Km/t
Snittid: 6:14:19
Antall deltakere: 228

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (162.00 km): 04:07:28 (M)
    • Filip Eidsheim
    • Stian Remme
  • 2012 (162.00 km): 04:20:06 (K)
    • Marit Gjerløw
  • 2013 (163.00 km): 04:02:30 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Kristian Ellertsen
    • Stian Heggøy
    • Thorolf Hestness
    • Andreas Hosøy
    • Kjetil Ingvaldsen
    • Mikael Magnussen Johansen
    • Joachim Jordan
    • Kjetil Frøystein Larsen
    • Fredrik Olsen
    • Svein Ivar Reiso
    • Vidar Steinsbø
    • Ronald Valvatne
  • 2013 (163.00 km): 04:36:23 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2010 (161.00 km): 03:55:57 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Øyvind Dybing
    • Otto Eikeset
    • Dag Foseid
    • Johnny Gjerald
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Kjartan Pedersen Gurholt
    • Bjørn Hopsdal
    • Terje Hordnes
    • Andreas Hosøy
    • Olav Tu Husveg
    • Joachim Jordan
    • Mads Kaggestad
    • Geir Kristiansen
    • Ove Matland
    • Fredrik Olsen
    • Magnar Rugland
    • Vidar Steinsbø
    • Øystein Susort
    • Kristoffer Aase Vabø
    • Bjarte Vethe
    • Lars Aarekol
  • 2010 (161.00 km): 04:24:03 (K)
    • Linea Fredäng
    • Josie Loane
  • 1995 (165.00 km): 04:02:01 (M)
    • Vegard Øverås Lied
    • Bo André Namtvedt
  • 2009 (165.00 km): 04:17:29 (K)
    • Elin Steinsbø Fylkesnes