Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1983

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 84288 Finn Harald Bakken Eiker CK M 35-39 14:53:41 37.59
1 85032 Leif Berg Fagbygg BIL M 35-39 14:53:41 37.59
1 84399 Helge Braathen IF Frøy M 30-34 14:53:41 37.59
1 88572 Colin Coates Australia M 35-39 14:53:41 37.59
1 86185 Sverre Ekås Glåmdal M 35-39 14:53:41 37.59
1 52465 Kristian Evensen Bærum og Omegn CK M 20-24 14:53:41 37.59
1 88559 Terje Haugen Tønsberg CK M 30-34 14:53:41 37.59
1 45437 Wim Hofstede Bingsfoss SK M 20-24 14:53:41 37.59
1 65349 Tron Ihler IF Frøy M 25-29 14:53:41 37.59
1 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost il M 30-34 14:53:41 37.59
1 83853 Hans Erik Korsbøen Sportsklubben Rye M 35-39 14:53:41 37.59
1 83825 Leif Kristiansen Asker CK M 30-34 14:53:41 37.59
1 43983 Martin Kristoffersen Nittedal CK M 25-29 14:53:41 37.59
1 43977 Roger Larsson Nittedal CK M 35-39 14:53:41 37.59
1 47595 Per Ivar Mork Lillehammer CK M 25-29 14:53:41 37.59
1 84967 Bengt Arild Nilsen Asker CK M 30-34 14:53:41 37.59
1 87152 William Pedersen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:53:41 37.59
1 89946 Willie Juul Pedersen Nittedal CK M 30-34 14:53:41 37.59
1 85009 Erik Røste Gjøvik CK M 20-24 14:53:41 37.59
1 88577 Bernt Sommerseth Narvik CK M 25-29 14:53:41 37.59
1 87111 Kjell Tidemann Gauldal SK M 30-34 14:53:41 37.59
1 88571 Ivar Aarnes Oslo Idrettslag M 30-34 14:53:41 37.59
23 87176 Johan Damstuen Sanderstølen M 35-39 15:05:29 37.10
24 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 40-44 15:10:46 36.89
24 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 40-44 15:10:46 36.89
24 84267 Arne Evensen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 84974 Bjørn Kleppestø Bærum og Omegn CK M 20-24 15:10:46 36.89
24 84997 Tom Øivind Larsen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:10:46 36.89
24 84285 Arnt Lilledal Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 84970 Bjørn Lund Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 71571 Svein Nielsen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 84971 Pelle Nymoen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:10:46 36.89
24 84985 Erik Pettersen Bærum og Omegn CK M 40-44 15:10:46 36.89
24 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
24 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:46 36.89
37 82048 Odd Magnar Dambråten Rauf. og Omegn SK M 30-34 15:12:46 36.81
37 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn SK M 25-29 15:12:46 36.81
37 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 25-29 15:12:46 36.81
40 84280 Knut Josefsen IK Hero M 35-39 15:16:46 36.65
40 85275 Jack Petersen SF Grei M 40-44 15:16:46 36.65
40 28185 Rune Aasheim IK Hero M 35-39 15:16:46 36.65
43 84987 Oddvar Andorsen Ullensaker CK M 45-49 15:18:46 36.57
43 97701 Jan Håkon Borge Nestlé-Findus BIL M 35-39 15:18:46 36.57
45 89948 Kjell Kvamme Lillehammer CK M 17-19 15:23:50 36.37
45 46729 Torgeir Mathisen Rauf. og Omegn SK M 35-39 15:23:50 36.37
47 86963 Hans-Ellef Lømo Bærum og Omegn CK M 40-44 15:56:57 35.11
48 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 30-34 15:59:41 35.01
48 46855 Tom Terje Johansen Rauf. og Omegn SK M 30-34 15:59:41 35.01
50 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 84550 Stein Arild Græsholt Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 85218 Svein Hagenes Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 87259 Erik Hauge Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 86961 Tor Larsen Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 68684 Per Reklingsholmen Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 84983 Olav Røise Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 85636 Jan V. Steen Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 79652 Vidar Sværen Sportsklubben Rye M 35-39 16:16:37 34.40
50 85065 Henry Vetås Sportsklubben Rye M 30-34 16:16:37 34.40
50 69040 Morten Ødelien Sportsklubben Rye M 20-24 16:16:37 34.40
66 85276 Magne Bjørnstad Gauldal SK M 20-24 16:18:53 34.32
67 52395 Kaare Bals Trondhjems VK M 45-49 16:22:00 34.21
67 84352 Aage Weiby Strøm Gauldal SK M 25-29 16:22:00 34.21
69 47716 Johnny Ihlen Kjeller Fly M 25-29 16:22:40 34.19
70 83858 Svein Kvam Nobø Stjørdal M 35-39 16:24:22 34.13
71 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 20-24 16:28:37 33.98
72 23161 Harry Danielsen Nærbø SK M 30-34 16:29:09 33.96
72 24594 Jostein Gravdal Nærbø SK M 30-34 16:29:09 33.96
72 20618 Arne Gravdal Nærbø SK M 30-34 16:29:09 33.96
72 24494 Jone Hognestad Sandnes SK M 30-34 16:29:09 33.96
72 22435 Frode Hognestad Nærbø SK M 25-29 16:29:09 33.96
72 21508 Carsten Haaland Stavanger Aftenblad M 40-44 16:29:09 33.96
72 26774 Ola Kvia Nærbø SK M 30-34 16:29:09 33.96
72 20673 Arnfinn Salte Blokk Klubben M 30-34 16:29:09 33.96
72 29383 Tom Kenneth Soltvedt Kruse Smith M 30-34 16:29:09 33.96
72 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy IL M 35-39 16:29:09 33.96
82 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 35-39 16:29:27 33.95
82 84203 Øystein Otterlei Britannia M 35-39 16:29:27 33.95
82 45273 Edgar Wisløff Barnevogncentral M 30-34 16:29:27 33.95
82 84489 Jørn Aas Ajungilak M 30-34 16:29:27 33.95
86 85680 John Ivar Olsen Bingsfoss SK M 45-49 16:30:20 33.92
87 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 50-54 16:32:00 33.87
88 83904 Kai Normann Andersen Rauf. og Omegn SK M 35-39 16:32:46 33.84
88 89949 Ivar Kjellhovd Askim SK M 25-29 16:32:46 33.84
90 88583 Odd Berg Vestbyen IL M 60-64 16:33:27 33.82
91 89950 Lars Johan Frellumstad Botne Skiklubb M 35-39 16:34:37 33.78
92 45614 Trond Frode Alexandersen Gauldal SK M 20-24 16:34:52 33.77
93 83889 Reidar Fjøsne Bymäling M 35-39 16:35:09 33.76
94 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 20-24 16:38:05 33.66
95 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 40-44 16:39:19 33.62
95 88742 Jarl Solligård Orkla CK M 25-29 16:39:19 33.62
97 51387 Nils Kattem Marienborg M 45-49 16:40:00 33.6
98 23884 Jan Andersen Bækkelaget M 20-24 16:41:09 33.56
98 89951 Knut Amund Bakken Ullensaker CK M 30-34 16:41:09 33.56
98 43308 Terje Bjørk Ullensaker CK M 25-29 16:41:09 33.56
98 44812 Bjørn Hågensen Ullensaker CK M 30-34 16:41:09 33.56
98 83932 Leif Nyland Ullensaker CK M 45-49 16:41:09 33.56
98 35041 Fred Arne Sæther Bækkelaget M 20-24 16:41:09 33.56
98 52308 Åge Morten Tangen Ullensaker CK M 25-29 16:41:09 33.56
98 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 35-39 16:41:09 33.56
106 87200 Kjell O. Hansen Drammen CK M 45-49 16:42:37 33.51
106 84989 Thorbjørn Kristiansen Drammen CK M 35-39 16:42:37 33.51
106 67237 Helge Ludvigsen Kreditkassen M 40-44 16:42:37 33.51
106 89952 Joost Mans T.C. Barrhopoort M 35-39 16:42:37 33.51
106 89953 Jan Van Oorschot T.C. Barrhopoort M 40-44 16:42:37 33.51
106 89954 Jan Zoeteman T.C. Barrhopoort M 30-34 16:42:37 33.51
112 88755 Svein Haverstadløkken Vinstra SK M 30-34 16:44:39 33.44
113 84490 Halvard Berg Gerh. Schønnings BIL M 40-44 16:45:19 33.42
113 23486 Hjalmar Duklæt Norsk Data M 30-34 16:45:19 33.42
113 87201 Leif Lien IGP A/S Trondheim M 35-39 16:45:19 33.42
116 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 25-29 16:47:09 33.36
116 52028 Helge Robertsen Telemark Fylke M 30-34 16:47:09 33.36
118 89955 Karsten Kure Jensen Århus CK M 20-24 16:48:05 33.33
119 87312 Kjell Erik Algarr OPIL M 30-34 16:49:02 33.29
120 87165 Arild Havik Brumunddal M 35-39 16:51:09 33.22
121 39185 Torbjørn Larsen Halden CK M 35-39 16:52:00 33.20
122 82995 Oddmund Skjæret Bergen Politi IL M 35-39 16:52:26 33.18
122 31574 Ingvar Johan Torkildsen Nymark M 40-44 16:52:26 33.18
124 87142 Gorm Arnljot Berntzen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:53:09 33.16
124 89944 Erik Engebretsen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:53:09 33.16
124 89956 Petter Fausko Airsped IL M 25-29 16:53:09 33.16
124 89957 Per Wang Bærum og Omegn CK M 35-39 16:53:09 33.16
128 88688 Rolf Lauritsen Cyklekameratene M 50-54 16:54:00 33.13
129 84968 Steinar Amundsen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:55:09 33.09
129 85195 Didrik Hjort Bærum og Omegn CK M 20-24 16:55:09 33.09
129 42041 Børre Larsen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:55:09 33.09
132 80330 Paal Berg IL Reima M 30-34 16:55:27 33.08
133 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 30-34 16:56:35 33.05
134 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye M 35-39 16:57:09 33.03
134 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 40-44 16:57:09 33.03
134 84312 Knut Olerud Ringerike SK M 30-34 16:57:09 33.03
134 85196 Geert Ribbers Bingsfoss SK M 25-29 16:57:09 33.03
134 89958 Louis V.D.Meijden Bingsfoss SK M 25-29 16:57:09 33.03
139 82866 Svend Åge Thorsen M 30-34 16:58:01 33.00
140 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 20-24 16:58:05 33.00
141 79274 Morten Berner Bærum og Omegn CK M 35-39 16:58:20 32.99
142 84106 John Furuhaug NIFS M 35-39 16:59:09 32.96
142 87399 Bjørn T. Haukaas NIFS M 30-34 16:59:09 32.96
142 82998 Torleif Iversen NIFS M 30-34 16:59:09 32.96
142 40968 Knut Mo NIFS M 30-34 16:59:09 32.96
142 85183 Jan Agnar Onsøien Autronica BIL M 30-34 16:59:09 32.96
142 83856 Dag Slagstad NIFS M 35-39 16:59:09 32.96
148 89959 Jan Tore Dahlen Tønsberg CK M 25-29 16:59:57 32.94
148 33822 Bjørn Erik Thuv Tønsberg Sp.Bank M 30-34 16:59:57 32.94
150 87189 Thorvald Gjønnes NTHI M 20-24 17:00:05 32.93
150 29784 Torgrim Log NTHI M 20-24 17:00:05 32.93
150 88632 Arne Steinbakk NTHI M 25-29 17:00:05 32.93
153 84014 Henning Bjørnstad IK Hero M 35-39 17:01:09 32.90
153 89960 Knut Cocozza IK Hero M 40-44 17:01:09 32.90
153 87618 Lasse Efskind IK Hero M 35-39 17:01:09 32.90
153 40727 Thor Engh IK Hero M 30-34 17:01:09 32.90
153 46766 Leif Sigurd Godager IK Hero M 35-39 17:01:09 32.90
153 85124 Jan Grimstad Vannverket M 40-44 17:01:09 32.90
153 89961 Kristian Hjorth IK Hero M 30-34 17:01:09 32.90
153 84419 Fredrik Leibnitz IK Hero M 45-49 17:01:09 32.90
153 83848 Johan Martinsen IK Hero M 45-49 17:01:09 32.90
153 83849 Ole Martinsen IK Hero M 45-49 17:01:09 32.90
153 87179 Jan Novotny IK Hero M 35-39 17:01:09 32.90
153 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 40-44 17:01:09 32.90
153 85000 Kjell Winger IK Hero M 40-44 17:01:09 32.90
166 31911 Petter Kaurel M 30-34 17:02:00 32.87
167 22595 Geir Dahlen Tønsberg CK M 20-24 17:02:26 32.86
167 84310 Rune Wilberg NTHI M 25-29 17:02:26 32.86
169 89962 Jorleif Sørum Trondhjems VK M 50-54 17:02:37 32.85
170 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 40-44 17:02:41 32.85
171 88634 Olav Glanås Elverum IL S.Gr. M 30-34 17:03:03 32.84
172 36082 Per Børø Trondheim Brannvesen M 25-29 17:04:53 32.78
173 67681 Asbjørn Langmyr Elverum IL S.Gr. M 30-34 17:06:00 32.74
174 88725 Kjell Talmo Trondhjems VK M 35-39 17:06:13 32.74
175 87397 Stein Pettersen Trondheim Brannvesen M 40-44 17:08:00 32.68
176 89963 Kjell Bendixsen Haukeland S M 35-39 17:09:27 32.63
177 89964 Birger Hammeràs M 35-39 17:11:24 32.57
178 87167 Gudbrand Skraastad Hamar Skiklubb M 30-34 17:14:00 32.49
179 35059 Gabriel Tjørn Drammen Politi M 20-24 17:15:19 32.45
180 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 30-34 17:16:00 32.43
181 87183 Gisle Bjøntegaard Oppegård IL M 35-39 17:16:26 32.41
181 67122 Tormod Dahl Hegna Yamaha BIL M 40-44 17:16:26 32.41
181 84094 Gunnar Ellefsen Oppegård IL M 40-44 17:16:26 32.41
181 23870 Jan Espenes Askim SK M 30-34 17:16:26 32.41
181 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 25-29 17:16:26 32.41
181 89965 Harald Sotberg Oppegård IL M 30-34 17:16:26 32.41
181 65157 Thor Svendsen Oppegård IL M 30-34 17:16:26 32.41
188 86659 Odd Stokkebæk Vikingring M 50-54 17:22:23 32.23
189 25332 Knut Furre Arendal CC M 40-44 17:25:42 32.13
189 28828 Svein Sivertsen Arendal CC M 35-39 17:25:42 32.13
189 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 25-29 17:25:42 32.13
192 88605 Jan Hagen Oppegård IL M 35-39 17:26:00 32.12
192 85441 Peter Setsaas Rød & Blå M 35-39 17:26:00 32.12
194 89966 Eivind Strøm Ullensaker CK M 17-19 17:26:08 32.11
195 51335 Jan Henriksen Porsgrunn Fabr. M 35-39 17:27:58 32.06
195 89123 Arne Mathiassen Porsgrunn Fabr. M 50-54 17:27:58 32.06
197 85666 Kjell Amundsen Trondhjems VK M 35-39 17:28:02 32.06
197 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 40-44 17:28:02 32.06
197 72022 Ingvar Leksen Trondhjems VK M 25-29 17:28:02 32.06
197 84348 Ole Peder Skoglund Trondhjems VK M 35-39 17:28:02 32.06
201 28256 Siggen Realfsen Cyklekameratene M 40-44 17:29:15 32.02
202 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 40-44 17:30:57 31.97
203 51800 Dag Linnestad Tønsberg CK M 30-34 17:31:10 31.96
204 86889 Kaj Lindgren Malmin Urh M 45-49 17:35:00 31.84
204 84998 Teuvo Louhivuori T:Reen P-Union M 50-54 17:35:00 31.84
206 37075 Ronny Larsen Hadeland CK M 45-49 17:35:03 31.84
207 84061 Åge Hansen Halsøy IL M 30-34 17:35:27 31.83
207 85184 Arne Klaussen Halsøy IL M 35-39 17:35:27 31.83
207 84330 Ivar Nordfjellmark Halsøy IL M 35-39 17:35:27 31.83
207 35951 Ståle Olderskog Mosal BIL M 35-39 17:35:27 31.83
207 87120 Finn Olderskog Halsøy IL M 25-29 17:35:27 31.83
207 88600 Jan Olsen Halsøy IL M 40-44 17:35:27 31.83
207 85521 Willy Rasmussen Halsøy IL M 30-34 17:35:27 31.83
214 83857 Jon Morten Grøttum Egge IL M 35-39 17:36:15 31.81
215 85382 Leif Greve Fredrikshof CM M 35-39 17:36:32 31.80
216 85007 Kjell Arnesen Asker CK M 35-39 17:37:03 31.78
216 89967 Thor Gunnar Bakke Asker CK M 30-34 17:37:03 31.78
216 87212 Odd Eide Asker CK M 40-44 17:37:03 31.78
216 71992 Rune Wilhelm Marki Asker CK M 30-34 17:37:03 31.78
216 85257 Jens Eirik Nilsen Asker CK M 35-39 17:37:03 31.78
216 89968 Jan-Arnt Skjolde Asker CK M 30-34 17:37:03 31.78
216 85259 Bjørn Syvertsen Asker CK M 35-39 17:37:03 31.78
216 85261 Tore Syvertsen Asker CK M 35-39 17:37:03 31.78
216 89969 Morten Trudeng Asker CK M 30-34 17:37:03 31.78
225 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar BIL M 30-34 17:37:42 31.76
226 89970 Piet Van Der Graaff T.C. Barrhopoort M 25-29 17:37:51 31.76
227 88612 Ottar Friborg Sportsklubben Rye M 35-39 17:37:58 31.75
227 87260 Knut Sander Sportsklubben Rye M 35-39 17:37:58 31.75
227 87149 John Stephen Skjøstad Sportsklubben Rye M 25-29 17:37:58 31.75
227 89971 Lenhart Svemo Spigerverket IL M 20-24 17:37:58 31.75
227 87334 Arild Von Krogh Sportsklubben Rye M 20-24 17:37:58 31.75
232 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 35-39 17:38:29 31.74
233 87180 Jørgen Lysholm jr. Vegv.S-Trøndelag M 45-49 17:41:48 31.64
234 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 35-39 17:42:29 31.62
235 89973 May Britt Nilsen Kreditkassen K 25-29 17:43:03 31.60
235 89972 Ulf Larsen Kreditkassen M 45-49 17:43:03 31.60
237 88772 Svein Børte IL Skarphedin M 30-34 17:45:17 31.54
237 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 30-34 17:45:17 31.54
239 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 40-44 17:45:27 31.53
239 84335 Olaf Steidel Asker CK M 45-49 17:45:27 31.53
241 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 40-44 17:45:42 31.52
242 47186 Øyvind Bekkeli Fenstad SK M 20-24 17:45:55 31.52
242 89974 Ove Borgersrud Fenstad Sport M 20-24 17:45:55 31.52
242 33145 Trygve Johnsen Fenstad Sport M 35-39 17:45:55 31.52
242 88715 Roy Steinar Johnsen Fenstad Sport M 35-39 17:45:55 31.52
242 87129 Ragnar Johnsen Fenstad SK M 35-39 17:45:55 31.52
247 89975 Hans Sæther Bosch BIL M 30-34 17:45:58 31.52
248 85454 Oddvar A. Ertsås Skogn IL M 40-44 17:46:05 31.51
248 87448 Inge Leinsvang Røros M 45-49 17:46:05 31.51
250 89976 Jarl Edgar Smavik Rød & Blå M 30-34 17:46:41 31.49
251 89977 Dagfinn Ola Moe M 35-39 17:47:03 31.48
252 83863 Arild Andersen Bærum Drosjene M 55-59 17:48:41 31.44
253 84273 Tormod Holth Nilsen Oppstad IL M 30-34 17:49:27 31.41
254 88311 Hans Peter Stenberg Kodak M 20-24 17:49:34 31.41
255 82959 Robert Monsen Bergen CK M 35-39 17:50:13 31.39
256 30875 Kåre Fiskvik Savalen M 25-29 17:50:26 31.38
257 83894 Frank Ljungquist Drammen CK M 40-44 17:51:27 31.35
258 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 35-39 17:51:58 31.34
259 88807 Svein Arild Sørensen Kreditkassen M 30-34 17:52:29 31.32
259 89978 Arvid Tømmervik Kreditkassen M 35-39 17:52:29 31.32
261 83835 Lasse Holth Oppstad IL M 35-39 17:53:10 31.30
262 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 35-39 17:53:42 31.29
262 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 30-34 17:53:42 31.29
262 82994 Bjarne Hareide Bømlo M 17-19 17:53:42 31.29
262 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 20-24 17:53:42 31.29
262 31636 Fred A. Pettersen Bergensporv M 35-39 17:53:42 31.29
262 31676 Tom Seim BIL Pyrox M 25-29 17:53:42 31.29
262 27537 Per Magne Vik Norgas M 30-34 17:53:42 31.29
269 85002 Esa Nyman HTL M 35-39 17:53:50 31.28
270 85151 Jo Andersen Fjellanger M 25-29 17:53:57 31.28
271 20812 Asbjørn Grov Trott M 40-44 17:55:17 31.24
272 122422 Gunnar Solberg Askim SK M 30-34 17:55:49 31.23
273 88618 Ståle Samuelsen Sportsklubben Rye M 20-24 17:56:05 31.22
274 88611 Bjørn Evjen Nittedal CK M 25-29 17:56:25 31.21
274 85038 Thor H. Haraldsen Nittedal CK M 35-39 17:56:25 31.21
274 85039 Svein Lamo Nittedal CK M 30-34 17:56:25 31.21
274 67756 Frode Bjørn Meiltoft Nittedal CK M 30-34 17:56:25 31.21
278 88617 Sverre Hollie Sportsklubben Rye M 40-44 17:56:59 31.19
279 122541 Tormod Hansen Kyrksæterøra M 35-39 17:58:21 31.15
280 89979 Per Ivar Hallstrøm Hadeland CK M 35-39 17:59:03 31.13
281 122657 Rolf Hansen Trondhjems VK M 35-39 17:59:48 31.11
282 88928 Ibrahim Tahir Nittedal CK M 45-49 18:00:00 31.11
283 89980 Einar Skaarud SF Grei M 20-24 18:00:07 31.10
284 87669 Hans Hægstad Marienborg M 30-34 18:00:29 31.09
285 40902 Kjell Sveen Brumunddal M 25-29 18:01:03 31.08
286 88706 Gunnar Janssen M 30-34 18:02:05 31.05
287 88225 Knut-Petter Vangol IK Hero M 17-19 18:02:26 31.04
288 88724 Per Selnesaunet Lensvik M 40-44 18:03:10 31.02
289 88666 Vegard Myhrvold Rauf. og Omegn SK M 30-34 18:03:47 31.00
289 88667 Ingvar Aandalen Rauf. og Omegn SK M 35-39 18:03:47 31.00
291 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 30-34 18:04:26 30.98
291 88610 Jan Erik Schjetnan Trondhjems VK M 30-34 18:04:26 30.98
293 87139 Torbjørn Anderssen Gol IL M 35-39 18:06:39 30.92
294 89981 Øivind Erikstad Lørenskog CK M 35-39 18:07:07 30.90
295 83138 Edith Kalve Birkeland IK Hero K 20-24 18:08:01 30.88
296 88887 Roger Amundsen IK Hero M 25-29 18:08:53 30.85
297 88665 Nils Morten Jensen Rauf. og Omegn SK M 20-24 18:09:08 30.85
298 84279 Pål Hansen-Tangen Sportsklubben Rye M 25-29 18:09:42 30.83
299 85086 Jan-Aage Andersen Rauf. og Omegn SK M 30-34 18:10:25 30.81
300 89982 Trond Einar Kristensen IK Hero M 25-29 18:11:03 30.79
300 89983 Fritz Torgersen IK Hero M 25-29 18:11:03 30.79
302 88603 Henning Munch Jørgensen Århus CK M 40-44 18:11:34 30.78
303 84342 Sverre Fossen Lillehammer CK M 30-34 18:11:42 30.77
304 84612 Tormod Botten Nittedal CK M 45-49 18:14:40 30.69
305 36105 Yngvar Haugland Trondheim Politi M 30-34 18:15:18 30.67
306 20643 Arne A. Sandkleiva Kverneland BIL M Tandem 18:15:48 30.66
306 22925 Gustav Ødegaard Kverneland BIL M Tandem 18:15:48 30.66
308 87930 Bjørn Erik Larsen Bygg Element M 30-34 18:16:26 30.64
309 89984 Roar Bekkeli Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 84648 Jan A. Brattbakken Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 85393 Thor Grasli Lørenskog CK M 25-29 18:16:29 30.64
309 88117 Per Hansen Lørenskog CK M 45-49 18:16:29 30.64
309 84831 Bjørn Haugerud Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 45705 Rolf Robert Johansen Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 67190 Ali Moh Freia BIL M 45-49 18:16:29 30.64
309 84275 Svein Monsen Lørenskog CK M 40-44 18:16:29 30.64
309 35867 Roy Olsen Lørenskog CK M 30-34 18:16:29 30.64
309 85563 Svein Erik Røed Lørenskog CK M 40-44 18:16:29 30.64
309 85070 Carl-Erik Schulz Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 132035 Terje Vangen Lørenskog CK M 30-34 18:16:29 30.64
309 87527 Paul Kr. Wangsmo Lørenskog CK M 35-39 18:16:29 30.64
309 89985 Helge Ødegard Lørenskog CK M 45-49 18:16:29 30.64
323 44897 Dyre Saxrud Rev BIL M 35-39 18:16:32 30.64
324 89208 Boye Bentzen Saab IF M 30-34 18:17:17 30.62
325 87550 Jostein Kjøren Skaun IL M 25-29 18:17:47 30.60
326 89986 Bo Torsten Johansson JærnvægenIF M 40-44 18:17:48 30.60
327 88701 Per Aanum Eidsvoll SK M 35-39 18:18:05 30.59
328 89377 Pål Einar Ekern Filtvet Fremad M 20-24 18:18:32 30.58
329 89987 Kristian Koller Ullensaker CK M 25-29 18:18:37 30.58
329 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 45-49 18:18:37 30.58
331 45318 Fridtjof Askheim Porsgrunn Fabr. M 50-54 18:18:38 30.58
332 89988 Svein Jakobsen Fredrikstad Skiklubb M 25-29 18:19:14 30.56
333 85656 Frank Ihlen Askim IF M 50-54 18:19:17 30.56
334 87154 Magnar Lund Hamar BIL M 45-49 18:19:21 30.56
335 87106 Per Kristiansen Ullensaker CK M 35-39 18:19:55 30.54
336 44225 Hans Kverneng Norges Brannkasse M 45-49 18:20:34 30.52
337 85389 Kalevi Maunu Malmin Urh M 35-39 18:20:57 30.51
337 36224 Paavo Nurminen Malmin Urh M 35-39 18:20:57 30.51
337 45024 Mikko Palo Malmin Urh M 20-24 18:20:57 30.51
337 85392 Raimo Timoharju Malmin Urh M 35-39 18:20:57 30.51
341 85191 Jonny Birkely Bingsfoss SK M 35-39 18:22:55 30.46
342 88675 Arnt Helge Buan RIT Trondheim M 30-34 18:24:37 30.41
343 89989 Lars Erik Gulaker Trondhjems VK M 17-19 18:25:42 30.38
343 87549 Kåre Skogsrud Lillehammer CK M 25-29 18:25:42 30.38
345 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 40-44 18:25:58 30.38
346 89990 Anders Persson M 20-24 18:26:05 30.37
347 89991 Ari Aimo Oskari Parkkinen H.Fors Brandverk M 35-39 18:26:34 30.36
348 88809 Asbjørn Blekkan Lillehammer CK M 40-44 18:26:42 30.36
349 41247 Bjørn Braaten TRI M 50-54 18:26:49 30.35
349 24563 Jostein Thoresen SF Grei M 17-19 18:26:49 30.35
351 87418 John P. Østeng Egge IL M 45-49 18:27:05 30.35
352 35441 Terje Fallan Gauldal SK M 25-29 18:27:10 30.34
352 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 35-39 18:27:10 30.34
352 85146 Magne Lium Vegv.S-Trøndelag M 35-39 18:27:10 30.34
352 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 30-34 18:27:10 30.34
356 88677 Jan Erik Veseth Rauf. og Omegn SK M 35-39 18:27:14 30.34
357 87476 Arild Asbjørnsen Hafslund M 45-49 18:28:26 30.31
357 46071 Ingar Bergersen Bækkelaget M 35-39 18:28:26 30.31
357 46070 Jardar Frantzen Sportsklubben Rye M 35-39 18:28:26 30.31
357 36320 Fred Magne Hval ASK M 17-19 18:28:26 30.31
357 87271 Petter Kraft Sportsklubben Rye M 35-39 18:28:26 30.31
357 85178 Hans Rostad Rikshospitalet M 50-54 18:28:26 30.31
357 87477 Fred Svendsen Oslo Renholdsv. M 35-39 18:28:26 30.31
364 68191 Hans Einar Formo IF Sturla M 20-24 18:28:36 30.30
365 88779 Agnar Berle Brumunddal M 40-44 18:28:37 30.30
366 36472 Jan Tore Kalvik Cylinderservice M 25-29 18:28:42 30.30
367 85190 Finn Vollan Rana Gruber M 40-44 18:28:57 30.29
368 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 35-39 18:29:14 30.29
369 51431 Arnljot Johansen Flora C.K. M 35-39 18:31:14 30.23
370 84454 Ingvar Hansson Fredrikshof M 35-39 18:31:18 30.23
371 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sportsklubb M 40-44 18:32:29 30.20
372 49227 Freddy Olsen M 35-39 18:32:38 30.19
373 83875 Odd Kjellhov Oppegård IL M 55-59 18:32:58 30.18
374 49053 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik CK M 25-29 18:33:48 30.16
374 65685 Trygve Furuseth Gjøvik CK M 30-34 18:33:48 30.16
374 88609 Stein Erik Kompen Gjøvik CK M 25-29 18:33:48 30.16
374 87348 Helge Kvernvold Gjøvik CK M 45-49 18:33:48 30.16
374 87349 Arne Mellerud Gjøvik CK M 45-49 18:33:48 30.16
374 32073 Frank Strand Gjøvik CK M 25-29 18:33:48 30.16
374 84086 John Strandbakken Rauf. og Omegn SK M 35-39 18:33:48 30.16
381 36364 Jan Dekko BC-Catring M 25-29 18:34:05 30.15
382 87393 Agnar Guttormsen Norspenn BIL M 35-39 18:34:50 30.13
383 83840 Per Sanner Drammen CK M 45-49 18:35:42 30.11
384 87323 Arnt Sandvik Vardefjell M 35-39 18:35:47 30.11
385 89993 Wilhelm Frydenberg Norsk Hydro M 25-29 18:36:29 30.09
386 85433 Torbjørn Følstad Namdal SK M 35-39 18:36:30 30.09
386 88607 Øyvind Holte Namdal SK M 35-39 18:36:30 30.09
386 85579 Inge Kjølstad Namdal SK M 30-34 18:36:30 30.09
389 85381 Harald Sundby OSI M 20-24 18:36:39 30.09
390 84999 Rolf Hoel IK Hero M 50-54 18:38:37 30.03
391 89994 Arnt Soleerg Forretningsbanken M 25-29 18:39:01 30.02
392 89161 Jan Grønvold Rauf. og Omegn SK M 25-29 18:39:13 30.02
393 85793 Arnt Gulaker Oppdal SK M 30-34 18:39:48 30.00
393 89995 Tore Klevenstuen Oppdal SK M 17-19 18:39:48 30.00
393 84725 Harald Loe Oppdal SK M 35-39 18:39:48 30.00
393 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 17-19 18:39:48 30.00
397 87150 Steinar Engebretsen M 35-39 18:40:34 29.98
397 87278 Sven-Otto Ringnes Nittedal IL M 35-39 18:40:34 29.98
399 89996 Gunnar Klokkerhaug Trondheim Traf.S. M 17-19 18:42:02 29.94
400 87498 Stein Fosser Vannverket M 35-39 18:42:32 29.93
400 85475 Torfinn Pettersen Park og Idrett M 25-29 18:42:32 29.93
400 87337 Petter Rehn Park og Idrett M 30-34 18:42:32 29.93
400 45076 Johnny Strømdahl Park og Idrett M 35-39 18:42:32 29.93
400 89997 Terje Sørensen Norges Bank M 30-34 18:42:32 29.93
400 89998 Jan Zander Park og Idrett M 30-34 18:42:32 29.93
406 64128 Bjørn Roar Stenhaug Vallset IL M 20-24 18:43:42 29.90
407 85059 Anders Dragset Orkla CK M 35-39 18:44:29 29.88
407 88574 Ola Løseth Storåshus M 35-39 18:44:29 29.88
409 84722 Olav Korsen Gjøvik CK M 35-39 18:44:56 29.86
410 84201 Hans Fahle Gauldal SK M 25-29 18:44:59 29.86
411 89999 Bjørn Hagensen Vegvesenet Rana M 40-44 18:46:04 29.83
411 90000 Bjørn Einar Hanssen Aga IL M 35-39 18:46:04 29.83
411 36496 Thor Inge Kristensen Mo Skilag M 25-29 18:46:04 29.83
411 90001 Bjørnar Nerdal Stålkameratene M 30-34 18:46:04 29.83
415 84472 Per Furulund Brumunddal M 50-54 18:47:28 29.80
415 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal M 40-44 18:47:28 29.80
417 84295 Tom Løw DnC BIL M 30-34 18:48:41 29.76
418 87596 Jan Henry Johnsen Elverum IL S.Gr. M 35-39 18:48:50 29.76
418 83957 Erik Westvang Elverum IL S.Gr. M 30-34 18:48:50 29.76
420 86302 Arild Øvrebø Bergen CK M 45-49 18:49:36 29.74
421 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 30-34 18:50:17 29.72
421 85809 Øivind Tonby Kongsberg IF M 25-29 18:50:17 29.72
423 90002 Geir Asbjørn Nilsen Sportsklubben Rye M 25-29 18:50:41 29.71
424 90003 Olav Jevne Brumunddal M 40-44 18:51:32 29.69
424 47414 Lars Lien Brumunddal M 25-29 18:51:32 29.69
426 90004 Arvid Strangstad Lillehammer CK M 45-49 18:51:48 29.68
427 90005 Dag Bardseng Bingsfoss SK M 35-39 18:52:16 29.67
427 90006 Odd Magne Gard Hamar BIL M 35-39 18:52:16 29.67
427 43582 Terje M. Martinsen Felleskj. Hamar M 35-39 18:52:16 29.67
427 67779 Per Erik Paulsen Hamar BIL M 35-39 18:52:16 29.67
427 88788 Omund Vidal Hamar BIL M 30-34 18:52:16 29.67
432 90007 Jan Egil Ragnhildstveit M 17-19 18:53:42 29.63
432 84374 Ola Heen Strømmen Gol IL M 35-39 18:53:42 29.63
432 70858 Bjørn Sveen Brumunddal M 17-19 18:53:42 29.63
432 87518 Ove Sørlien Brumunddal M 25-29 18:53:42 29.63
436 64899 Kjell Engen Gjøvik CK M 35-39 18:53:49 29.63
436 52411 Per Olav Pedersen Gjøvik CK M 35-39 18:53:49 29.63
436 87680 Harald Strandbakke Gjøvik CK M 40-44 18:53:49 29.63
439 45342 Erik Ulven Brumunddal M 40-44 18:55:17 29.59
440 70403 Per Bechmann-Pedersen OPIL M 25-29 18:56:02 29.57
440 51328 Svein Bruland OPIL M 25-29 18:56:02 29.57
440 24597 Jostein Estensen OPIL M 40-44 18:56:02 29.57
440 83972 Ørnulf Samuelsen OPIL M 40-44 18:56:02 29.57
440 84595 Oddmar Stenhaug OPIL M 30-34 18:56:02 29.57
440 90008 Knut Bjarne Tajet OPIL M 25-29 18:56:02 29.57
446 87503 Arve Sommerstad Leira IL M 45-49 18:57:21 29.54
447 89141 Erland Vingelsgaard Savalen M 20-24 18:57:48 29.53
448 45668 Bjørn Melgård Brevpost M 30-34 18:58:04 29.52
449 90009 Stig-Gøran Møller M 45-49 18:58:48 29.50
450 89035 Bjørn Braaten STK BIL M 30-34 18:59:39 29.48
451 84047 Truls Omtvedt Grue IL M 40-44 18:59:43 29.48
452 23336 Helge Helvig M 30-34 19:00:29 29.46
452 20198 Andreas Soma Sandnes SK M 35-39 19:00:29 29.46
454 84081 Erling Husby Melhus IL M 40-44 19:01:05 29.44
455 88722 Arne K. Løfgren Sparebanken M 40-44 19:01:18 29.44
456 88902 Tore Johansen Oslo Lysverk M 35-39 19:01:53 29.42
457 90010 Dag Rune Langehaug M 17-19 19:01:55 29.42
458 84687 Ole Norum Hodr IL M 30-34 19:02:38 29.40
459 85321 Jens Burud M 35-39 19:02:41 29.40
459 90011 Arild O. Hagensen Eiker CK M 40-44 19:02:41 29.40
461 85074 Rolf Johansen Leinstrand IL M 45-49 19:03:22 29.38
461 34994 Sturla Johansen Leinstrand IL M 20-24 19:03:22 29.38
461 85107 Tormod Kobberrød Kontor Lindbak M 40-44 19:03:22 29.38
461 51388 Lars Olav Nypan Leinstrand IL M 35-39 19:03:22 29.38
461 51511 Jan Erik Steen Leinstrand IL M 35-39 19:03:22 29.38
466 26932 Ole Bjelland Gjesdal IL M 25-29 19:05:16 29.33
466 24474 Jonas Knoph M 30-34 19:05:16 29.33
466 25676 Leif Nesse Tonstad IL M 35-39 19:05:16 29.33
469 85813 Phillip Windsor Lillehammer CK M 25-29 19:05:36 29.32
470 87308 Steinar Hunnestad Eiker CK M 30-34 19:05:48 29.32
471 90012 Ivar Sjømæling Autronica BIL M 25-29 19:05:55 29.32
472 70343 Bjørn Lyseggen Brevpost M 35-39 19:06:11 29.31
473 90013 Helge Hallan OPIL M 25-29 19:06:29 29.30
474 85245 Bjarne Holm Andebu IL M 45-49 19:07:00 29.29
475 87443 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL M 45-49 19:07:17 29.28
476 89359 Rolf Skjærvold Sandnessjøen M 30-34 19:07:24 29.28
477 87592 Sten Arne Waclawczyk Fengslet BIL M 35-39 19:07:46 29.27
478 87821 Arvid Holst Brumunddal M 30-34 19:07:47 29.27
479 88717 Asbjørn Røsbak Brumunddal M 20-24 19:08:07 29.26
480 82978 Bernt Borgstrøm Odda SK M 25-29 19:08:11 29.26
481 90015 Arne Ringsrød Sarpsborg SK M 40-44 19:08:41 29.25
481 35970 Alf Wilhelmsen Sarpsborg SK M 30-34 19:08:41 29.25
481 88916 Tor Aas Pappen BIL M 35-39 19:08:41 29.25
484 35270 Ingolf Auestad Skedsmo Skiklubb M 45-49 19:09:13 29.23
485 84209 Torgeir Stensrud Forretningsforum M 30-34 19:09:26 29.23
486 88135 Roar Fremstad Televerket M 35-39 19:09:48 29.22
487 90016 Egil Heggen Hadeland CK M 40-44 19:10:02 29.21
488 90017 Ragnar Eriksen Atlas Copco M 40-44 19:10:11 29.21
489 46826 Steinar O. Neteland Norheimsund M 25-29 19:11:14 29.18
490 87445 Ola Bråten Tylldalen M 35-39 19:11:18 29.18
490 88662 Ståle Røe Tylldalen M 30-34 19:11:18 29.18
490 87446 Per John Valle Tylldalen M 35-39 19:11:18 29.18
493 79331 Per Rune Tangen Trondhjems VK M 17-19 19:12:21 29.15
494 88692 Hans Erik Loftesnes Minerva M 45-49 19:12:30 29.15
495 87567 Karl-Olav Hansen Bodø CK M 25-29 19:12:34 29.15
495 88826 Ulf Sverresvold Bodø CK M 35-39 19:12:34 29.15
497 28851 Svein Inderberg Norodd M 25-29 19:14:31 29.10
498 88118 Per Erik Johansen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:14:38 29.10
499 85485 Harald Baklid Oppegård IL M 60-64 19:15:36 29.07
499 90018 Ivar Ekanger Oppegård IL M 25-29 19:15:36 29.07
499 90019 Knut Einar Fjulsrud Oppegård IL M 35-39 19:15:36 29.07
499 52127 Knut Sætre Oppegård IL M 35-39 19:15:36 29.07
499 90020 John Kr. Sørensen Askim IF M 35-39 19:15:36 29.07
504 88691 Odd E. Arnesen Skedsmo kommune BIL M 45-49 19:16:04 29.06
504 90021 Lars Brubak Skedsmo Skiklubb M 20-24 19:16:04 29.06
504 88716 Torstein Koller Ullensaker CK M 50-54 19:16:04 29.06
504 85622 Kurt Kristoffersen Skedsmo kommune BIL M 50-54 19:16:04 29.06
508 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:16:38 29.04
508 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 35-39 19:16:38 29.04
510 20668 Arne Sivert Nielsen Phillips BIL M 35-39 19:17:13 29.03
511 90023 Per Volden Erland Bærum og Omegn CK M 25-29 19:18:29 29.00
512 90024 Juha Matti Perkola H.Fors Brandverk M 25-29 19:18:40 28.99
513 84754 Jan A. Isaksen Bærum og Omegn CK M 35-39 19:18:48 28.99
514 90025 Torleif Fenstad Cylinderservice M 35-39 19:19:12 28.98
515 44132 Alf Pedersen T.N.S. M 35-39 19:19:36 28.97
516 87335 Magne Hegdahl Gauldal SK M 45-49 19:19:39 28.97
517 87541 Ivar Lindgren Nome SK M 50-54 19:20:02 28.96
518 90026 Lars-Anders Burman rviken M 30-34 19:20:25 28.95
519 88820 Anne-Sofie Eriksen Sportsklubben Rye K 35-39 19:20:50 28.94
519 90027 Tharan Fergus Sportsklubben Rye K 20-24 19:20:50 28.94
519 84615 Marit Sæbu Sportsklubben Rye K 30-34 19:20:50 28.94
522 90028 Bjørn Olav Johnsen Fenstad SK M 25-29 19:21:01 28.94
523 35613 Rolf Rønning Lillehammer CK M 35-39 19:21:10 28.93
524 34828 Lars Lurvik Leinstrand IL M 20-24 19:21:12 28.93
524 90029 Eirik Selmer Leinstrand IL M 17-19 19:21:12 28.93
526 89497 Arvid Tegdan IKV M 35-39 19:21:13 28.93
527 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 35-39 19:22:28 28.90
528 88159 Kolbjørn Asphaug Taxi BIL Tr.Heim M 30-34 19:23:44 28.87
528 88310 Jørn Wangberg Leinstrand IL M 25-29 19:23:44 28.87
530 35330 Ove Ulmar Vitsø Kyrkseterøra M 25-29 19:24:04 28.86
531 88769 Bent Harding Jensen RCRM M 35-39 19:24:27 28.85
532 53957 Arne Eivindson Hakadal IL M 35-39 19:24:34 28.85
533 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M 55-59 19:24:50 28.84
534 87415 Bjørn Rosander M 35-39 19:25:46 28.82
535 84596 Jostein Aasen OPIL M 35-39 19:26:53 28.79
536 35286 Tarjei Rygnestad NTHI M 25-29 19:27:22 28.78
537 90030 Ann-Cathrin Gulbrandsen K 20-24 19:28:33 28.75
537 87026 Sigurd Hertzberg Gol IL M 20-24 19:28:33 28.75
537 90031 Torgny Stave M 20-24 19:28:33 28.75
540 88738 Lars Stenerud Rauma SK M 17-19 19:29:10 28.73
540 26900 Ole Talberg Rauma SK M 20-24 19:29:10 28.73
540 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 20-24 19:29:10 28.73
543 88918 Knut Bergsholm Askim IF M 20-24 19:29:45 28.72
544 90032 Rudolf Brauer M 50-54 19:29:53 28.72
545 84565 Kjell Arne Flensborg Hamar BIL M 40-44 19:30:04 28.71
545 88744 Sigbjørn Gaasø Ankerløkken M 30-34 19:30:04 28.71
545 87239 Åge Nerhagen Ottestad IL M 30-34 19:30:04 28.71
545 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIL M 35-39 19:30:04 28.71
549 90033 Odd Bergerud N. Sigdal IF M 20-24 19:30:43 28.70
549 87886 Arne Martin Jensen Geithus IL M 25-29 19:30:43 28.70
549 87888 Jens Erik Nygård Geithus IL M 25-29 19:30:43 28.70
552 90034 Christian Tharaldsen M 20-24 19:31:05 28.69
553 89749 Ketil Rian NTHI M 20-24 19:31:08 28.69
554 90035 Enrico Van Der Bout T.C. Barrhopoort M 20-24 19:31:52 28.67
555 84269 Willy Lorentzen Bækkelaget M 65-69 19:32:01 28.66
555 47215 Torgeir Volden Bækkelaget M 25-29 19:32:01 28.66
557 85267 Arnfinn Eriksen Troll M 35-39 19:33:20 28.63
557 85268 Per Skjølsvold Rindal IL M 35-39 19:33:20 28.63
559 87304 John Bjørseth Bingsfoss SK M 35-39 19:33:54 28.62
559 69592 Arild Hellebø M 20-24 19:33:54 28.62
561 73897 John Georg Songedal Arendal CC M 25-29 19:33:56 28.62
562 84167 Bjørn Knudsen Mosal BIL M 40-44 19:34:15 28.61
563 90036 Espen Christiansen OBIL M 25-29 19:35:01 28.59
563 88162 Erik Liland Asea IF M 25-29 19:35:01 28.59
565 90037 Jon Ruud Brumunddal M 35-39 19:35:48 28.57
565 90038 Stein Eldar Ødegaard Brumunddal M 30-34 19:35:48 28.57
567 88882 Odd Harald Bugge M 30-34 19:36:03 28.57
567 90039 Bjørn Sørgard M 35-39 19:36:03 28.57
569 87346 Fred Olav Holter Nordisk Alumin. M 35-39 19:36:18 28.56
570 84486 Jan Erik Hassel Grenland SK M 35-39 19:36:21 28.56
570 70480 Jørgen Hurum Grenland SK M 30-34 19:36:21 28.56
570 84487 Trygve Selland Grenland SK M 40-44 19:36:21 28.56
570 30479 Sigurd Selland Elvestad Mek.V. M 35-39 19:36:21 28.56
570 90040 Ragnar Stensland Grenland SK M 50-54 19:36:21 28.56
570 85144 Gunnar Wendel Thor Sport M 30-34 19:36:21 28.56
576 87686 Jon Bekkevold Brumunddal M 35-39 19:37:48 28.52
577 88784 Odd Arne Beisvåg Namdal SK M 20-24 19:37:59 28.52
577 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 35-39 19:37:59 28.52
577 87764 Jan Arve Homstad Namdal SK M 30-34 19:37:59 28.52
580 90041 Roy Johnsen Sportsklubben Ceres M 17-19 19:38:32 28.51
581 84627 Edvin Mebust Overbygda IL M 30-34 19:38:44 28.50
582 85468 Knut Agnar Olaussen Lokdriften M 50-54 19:38:59 28.49
583 84181 Knut Larssen Britannia M 45-49 19:39:18 28.49
584 90042 Pauli Teodor Kantokorpi Temet Oy M 20-24 19:39:26 28.48
585 90043 Otto Falckenberg Trondhjems VK M 40-44 19:40:03 28.47
585 88835 Amund Grimstad Trondhjems VK M 30-34 19:40:03 28.47
585 23507 Idar Hansen Trondhjems VK M 35-39 19:40:03 28.47
585 88695 Knut Johansen Trondhjems VK M 30-34 19:40:03 28.47
585 88730 Kjell Oppheim Trondhjems VK M 40-44 19:40:03 28.47
585 87583 Leif-Erik Skjøstad Trondhjems VK M 30-34 19:40:03 28.47
585 85713 Magnar Thun Trondhjems VK M 45-49 19:40:03 28.47
592 85780 Dag Gunnar Høye Elverum IL S.Gr. M 25-29 19:41:43 28.43
593 87203 Ole-Anders Degnes Hærland IL M 35-39 19:41:54 28.42
594 83953 Reidar Tangvik Adresseavisen M 35-39 19:42:38 28.41
595 91940 Roger Gundersen M 35-39 19:42:57 28.40
596 87663 Edvar Fagervold Posten BIL M 30-34 19:43:01 28.40
596 88892 Rolf Johannessen Posten BIL M 50-54 19:43:01 28.40
598 67111 Berge Hjørungnes Spjelkavik M 35-39 19:43:08 28.39
599 85499 Magne Kattem Mellbye BIL M 40-44 19:43:22 28.39
599 83943 Kristian Mosdal Melhus Sparebank M 30-34 19:43:22 28.39
601 90045 Atle Ove Hagen Bertel O. Steen M 20-24 19:43:34 28.38
601 90046 Per A. Rognstad Kreditkassen M 20-24 19:43:34 28.38
603 51651 Ragnar Engebret Oppegård IL M 45-49 19:43:39 28.38
603 69291 Arne Rønning Oppegård IL M 35-39 19:43:39 28.38
605 85226 Steinar Høsøien Norsk Kabel M 45-49 19:43:46 28.38
606 21006 Åsmund Bakken M 30-34 19:44:16 28.37
607 45796 Tore Gjøslien IF Sturla M 35-39 19:44:50 28.35
607 90047 John Sikkeland IF Sturla M 30-34 19:44:50 28.35
609 90048 Terje Leinum Aktietrykkeriet M 40-44 19:44:55 28.35
610 87846 Martin Ust Lier IL M 35-39 19:45:00 28.35
611 46098 Arild Pettersen Rolvsøy IL M 35-39 19:45:46 28.33
612 90049 Esben Hersve BI-Studentenes M 20-24 19:46:21 28.32
613 90050 Ivar Brynhildsvoll M 25-29 19:46:49 28.31
613 86454 Kjell Hamberg Porsgrunn Fabr. M 35-39 19:46:49 28.31
615 85340 Guttorm Blomlie Trondhjems VK M 45-49 19:47:08 28.30
616 90051 Jerker Eid Rauf. og Omegn SK M 20-24 19:48:04 28.28
616 90052 Arild Nybakke Rauf. og Omegn SK M 17-19 19:48:04 28.28
618 87454 Stein Linnestad Vestf. Vegkontor M 35-39 19:48:05 28.28
619 88777 Freider Fiskum BIL. Aker Verdal M 35-39 19:48:10 28.27
619 90053 Tore Frøseth BIL. Aker Verdal M 30-34 19:48:10 28.27
619 90054 Svein Tore Svendsen Verdal IL M 30-34 19:48:10 28.27
622 90055 Erik Kristiansen Oppegård IL M 45-49 19:49:18 28.25
623 62710 Arne-Evald Johansen Eide & Storm M 30-34 19:51:08 28.20
623 84530 Sverre Myklemyr Eiker CK M 40-44 19:51:08 28.20
623 87238 Dag Tunaal Trondheim Symf.ork. M 35-39 19:51:08 28.20
626 86658 Thor Kristoffersen Sarpsborg SK M 35-39 19:51:09 28.20
627 69357 Arve Holm Ullensaker CK M 30-34 19:51:54 28.19
627 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 40-44 19:51:54 28.19
627 90056 Inge Johnsen Ullensaker CK M 30-34 19:51:54 28.19
630 87797 Jan-Inge Høyemsvoll OPIL M 25-29 19:52:16 28.18
631 86879 Bjørn Jørgensen Sportsklubben Rye M 35-39 19:52:17 28.18
632 52392 Rune Gustavsen Nittedal CK M 17-19 19:52:20 28.18
633 85346 Jan Helge Nordby Jernb IL M 40-44 19:52:27 28.17
634 84019 Per Lehn Heimdal M 55-59 19:52:47 28.16
635 85371 Agnar Støverud Sportsklubben Rye M 40-44 19:54:17 28.13
636 90057 Johnny Gryttman Sportsklubben Ceres M 40-44 19:54:35 28.12
636 90058 Jarle Hatlelid Sportsklubben Ceres M 30-34 19:54:35 28.12
636 88787 Terje Nilsen Sportsklubben Ceres M 30-34 19:54:35 28.12
636 90059 Torger Olsen M 30-34 19:54:35 28.12
636 89242 Ingar Skoglund Sportsklubben Ceres M 55-59 19:54:35 28.12
636 87436 John Borgar Svendsen Sportsklubben Ceres M 40-44 19:54:35 28.12
642 40573 Arne Kristian Holter Hamar BIL M 20-24 19:55:10 28.11
643 90060 Ricky Worrell M 25-29 19:55:18 28.11
644 40652 Harald Fenstad Stadsbygd IL M 35-39 19:55:33 28.10
645 84690 Peter Hjort Sportsklubben Rye M 30-34 19:55:58 28.09
646 85784 Sven Erik Otten Ringnes BIL M 35-39 19:56:38 28.07
647 89060 Annar Olav Aasheim Siemens M 40-44 19:56:40 28.07
648 90061 Melvin Afseth Brumunddal M 30-34 19:57:00 28.07
649 71182 Egil Pettersen Holter IF M 45-49 19:58:11 28.04
650 47547 Johnny Jørgenvåg Bingsfoss SK M 30-34 19:58:33 28.03
651 87642 Stig G. I. Svensson M 35-39 19:58:45 28.02
652 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 25-29 19:59:07 28.02
653 84463 Oddbjørn Snellingen Hadeland CK M 35-39 19:59:36 28.00
654 84298 Harald Myrholt VBIL Tr Heim. M 30-34 19:59:46 28.00
655 90062 Lasse Bøhler Kodak M 25-29 19:59:51 28.00
656 85590 Bjørn Esbjørnsen DnC BIL M 35-39 20:00:04 27.99
657 83962 Åge Haugstad Ullensaker CK M 30-34 20:00:16 27.99
658 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 30-34 20:00:40 27.98
658 89943 Erik Engebretsen Eidsvoll SK M 30-34 20:00:40 27.98
658 85237 Arild Holtet Eidsvoll SK M 30-34 20:00:40 27.98
658 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 40-44 20:00:40 27.98
658 84868 Paul Lothar Leibnitz Obos BIL M 45-49 20:00:40 27.98
658 35768 Trygve Martinsen Eidsvoll SK M 40-44 20:00:40 27.98
658 83846 Tore Molstad Eidsvoll SK M 45-49 20:00:40 27.98
658 27294 Paal Thorkildsen Eidsvoll SK M 30-34 20:00:40 27.98
658 66061 Gunnar Bjørn Westby Eidsvoll SK M 40-44 20:00:40 27.98
667 85783 John Broholt Ringnes BIL M 45-49 20:01:48 27.95
667 85292 Rein-Tore Østreng Oppsal IF M 20-24 20:01:48 27.95
669 85639 Torfinn Lyng Sparebanken M 30-34 20:01:52 27.95
670 86212 Ragnar Dybdahl Rissa IL M 35-39 20:01:57 27.95
670 45745 Peter Dybdahl Rissa M 35-39 20:01:57 27.95
670 90063 Harald S. Jensen Rissa M 30-34 20:01:57 27.95
673 90064 Terje Haraldsen Nittedal CK M 35-39 20:02:18 27.94
674 90065 Mareike Bestenbreur Lillehammer CK K 35-39 20:02:21 27.94
674 52094 Jarle Buczek M 25-29 20:02:21 27.94
676 45351 Sigvald Koteng Horten Verft M 45-49 20:02:25 27.94
677 87983 Kjell Holt Sarpsborg SK M 40-44 20:03:09 27.92
677 122286 Frode Johansen Sarpsborg SK M 45-49 20:03:09 27.92
679 87948 Egil Dilkestad Rauma SK M 20-24 20:05:11 27.87
679 87371 Jan Meringdal Rauma SK M 30-34 20:05:11 27.87
679 85653 Odd Magne Talberg Rauma SK M 35-39 20:05:11 27.87
682 78929 Øyvind Hartvedt Sportsklubben Rye M 20-24 20:05:48 27.86
682 84326 Ragnar Hegna Sportsklubben Rye M 55-59 20:05:48 27.86
682 86003 Rolf Holm Sportsklubben Rye M 30-34 20:05:48 27.86
682 88822 Petter Haagensen Sportsklubben Rye M 25-29 20:05:48 27.86
682 83877 Mikkel Kardel Sportsklubben Rye M 45-49 20:05:48 27.86
682 90066 Morten Laurendz Sportsklubben Rye M 35-39 20:05:48 27.86
682 89584 Anne Marie Ova Sportsklubben Rye K 25-29 20:05:48 27.86
682 46067 Arvid Rødsand Sportsklubben Rye M 35-39 20:05:48 27.86
682 52477 Halvor Steen Sportsklubben Rye M 35-39 20:05:48 27.86
691 90067 Eldor Vassdal Tønsberg CK M 40-44 20:05:51 27.86
692 47470 Ansgar Myhre M 30-34 20:06:16 27.85
693 78912 Aleksander Helge Jomisko M 55-59 20:07:20 27.82
694 87275 Roar Gusterudmoen Kongsvinger Kbir. M 30-34 20:07:38 27.82
694 88881 Hans Holen Kongsvinger Kbir. M 40-44 20:07:38 27.82
694 88148 Kjell Jonassen Kongsvinger Kbir. M 35-39 20:07:38 27.82
694 88672 Bjørn Aasum Kongsvinger Kbir. M 30-34 20:07:38 27.82
698 87836 Øystein W. Skjold EBIL M 40-44 20:07:45 27.82
699 89512 Siv Brønstad Sportsklubben Rye K 25-29 20:07:48 27.81
700 87690 Kjell Herlufsen Sportsklubben Rye M 40-44 20:07:53 27.81
701 87468 Bjørn Nybakken Brumunddal M 30-34 20:08:16 27.80
702 90068 Knut Jacob Risung BI-Studentenes M 20-24 20:08:22 27.80
703 85455 Jan Edvin Letnes Skogn IL M 35-39 20:08:54 27.79
703 88751 Reidar Svengård Skogn IL M 40-44 20:08:54 27.79
705 90069 Lars Sundby Kopparbergs CK M 40-44 20:09:26 27.78
706 90070 Sveinung Hatlevold Halden CK M 20-24 20:09:48 27.77
707 90071 Uno Engfors Televerket Sverige M 35-39 20:10:01 27.76
708 89446 Geir Baustad Sandessjøen M 30-34 20:10:14 27.76
709 84118 Roar Holm Midt-Østerdal SK M 40-44 20:10:19 27.76
710 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 45-49 20:10:25 27.75
711 85873 Øyvind Myhre IBM Klubben M 35-39 20:10:43 27.75
712 33750 Jørgen Skjeret Bjørn IL M 25-29 20:10:49 27.74
713 42121 Karsten Rasmussen Båstad IL M 35-39 20:10:50 27.74
714 90072 Thore Rognstad Kongsvinger Kbir. M 30-34 20:10:55 27.74
715 85264 Jan Baklund Bærum og Omegn CK M 40-44 20:11:40 27.73
715 88890 Morten Brunvoll Bærum og Omegn CK M 30-34 20:11:40 27.73
715 83833 Gunnar Elvsveen Bærum og Omegn CK M 30-34 20:11:40 27.73
715 87666 Axel Holtermann Bærum og Omegn CK M 35-39 20:11:40 27.73
715 87667 Viggo Kippenes Bærum og Omegn CK M 35-39 20:11:40 27.73
715 52516 Kjell Norderhaug Bærum og Omegn CK M 60-64 20:11:40 27.73
715 68698 Bjørn Ottesen Bærum og Omegn CK M 20-24 20:11:40 27.73
715 85609 Finn-Erik Vinje Bærum og Omegn CK M 45-49 20:11:40 27.73
715 86546 Tore Wigen Bærum og Omegn CK M 40-44 20:11:40 27.73
724 84538 Leif Kjærstad Grafisk BIL Lhr M 35-39 20:12:34 27.70
724 84537 Helge Kjærstad Grafisk BIL Lhr M 35-39 20:12:34 27.70
726 90073 Torgeir Hoksvold Lillehammer CK M 25-29 20:12:42 27.70
727 43855 Arne Bjørn Berger IF Frøy M 25-29 20:13:03 27.69
728 36893 Kjell Henriksen Posten IL Drammen M 35-39 20:13:34 27.68
729 71920 Rune Fyllingen Bergen Tandemklubb M Tandem 20:14:00 27.67
729 90074 Arne Henriksen Bergen Tandemklubb M Tandem 20:14:00 27.67
731 89380 Gøran Streng M 30-34 20:14:50 27.65
732 84796 Ernst Jørgensen IF Frøy M 25-29 20:15:39 27.63
733 85192 Roald Jormonen Sportsklubben Ceres M 45-49 20:15:48 27.63
734 87400 Torstein Grøstad NIFS M 25-29 20:16:16 27.62
735 90075 Finn-Erik Nilsen Apellanten BIL M 35-39 20:16:20 27.62
736 88858 Gunnar Klungerbo Felleskjøpet M 30-34 20:17:00 27.60
736 88859 Tor Røsdal Felleskjøpet M 30-34 20:17:00 27.60
736 85967 Gunnar Schei Felleskjøpet M 30-34 20:17:00 27.60
739 34918 Arild Brekke NIFS M 30-34 20:17:21 27.60
739 41094 Anders Dalen NIFS M 35-39 20:17:21 27.60
739 30289 Leif Grimstveit NIFS M 35-39 20:17:21 27.60
739 86769 Stein Grytting NIFS M 30-34 20:17:21 27.60
739 85435 Lise Ljones NIFS K 25-29 20:17:21 27.60
744 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 35-39 20:17:48 27.59
745 41317 Egil Bråten IK Hero M 40-44 20:18:16 27.58
746 89018 Johannes Bjørnland Ullensaker CK M 65-69 20:19:18 27.55
747 90076 Svein Eriksen Narvik CK M 30-34 20:19:32 27.55
748 45694 Dietrich Sickert M 40-44 20:19:33 27.55
749 93504 Nils Haugen Billakksenteret M 25-29 20:19:54 27.54
750 85605 Kjell Baardseth Brumunddal M 40-44 20:20:40 27.52
750 87866 Kjell Anders Hagen Brumunddal M 45-49 20:20:40 27.52
750 88780 Kjell Snarud Brumunddal M 30-34 20:20:40 27.52
753 89005 Arvid Stensrud Hadeland CK M 35-39 20:21:08 27.51
754 79369 Bjørnulf Josefsen Nordreisa IL M 35-39 20:21:51 27.49
754 35309 Roar Østli Nordreisa IL M 30-34 20:21:51 27.49
756 52462 Ole Lyder Andersen Nittedal CK M 40-44 20:23:02 27.47
756 85049 Asbjørn Møllegaard Nittedal CK M 35-39 20:23:02 27.47
756 85040 Kjell Rikoll Nittedal CK M 40-44 20:23:02 27.47
759 84057 Roar Solberg M 35-39 20:23:08 27.47
760 85053 Hallgeir Haugen Mosjøen M 50-54 20:23:43 27.45
760 85520 Bård Arne Jenssen Mosjøen M 35-39 20:23:43 27.45
760 45101 Bjørn Svendsen Mosjøen M 40-44 20:23:43 27.45
763 90077 Geir Røvde Johansen M 25-29 20:23:46 27.45
764 83944 Ola Bjerke Bingsfoss SK M 35-39 20:23:59 27.45
764 86350 Erik Kristian Hammer Bingsfoss SK M 35-39 20:23:59 27.45
764 84572 Tore Møllegaard Rånåsfoss M 40-44 20:23:59 27.45
764 65129 Finn Sandvold M 35-39 20:23:59 27.45
764 90078 Kerstin Størseth Bingsfoss SK K 35-39 20:23:59 27.45
769 90079 Sven Erling Eriksen Ullensaker CK M 17-19 20:24:08 27.44
769 89059 Odd Ivar Lund Ullensaker CK M 30-34 20:24:08 27.44
769 85550 Arild Ullersmo Ullensaker CK M 45-49 20:24:08 27.44
769 90080 Nils Øyvin Vegel Ullensaker CK M 17-19 20:24:08 27.44
769 88818 Ole Kristian Aarstad Ullensaker CK M 35-39 20:24:08 27.44
774 87575 Hjalmar Ødelien Spikkestad M 30-34 20:24:31 27.43
775 90081 Kari Synstad Hamar BIL K 35-39 20:25:02 27.42
775 85206 Per Synstad Hamar BIL M 35-39 20:25:02 27.42
777 23830 Jan Odden Rauma SK M 40-44 20:25:20 27.42
778 88636 Ulf Andersen Savalen M 35-39 20:25:26 27.41
778 35186 Arne G. Berg Seif M 35-39 20:25:26 27.41
780 85930 Øyvind Kristiansen Ranheim M 25-29 20:25:33 27.41
781 83895 Runar Odden Drammen CK M 35-39 20:26:18 27.39
782 86991 Ole Erik Myhre IF Sturla M 35-39 20:26:21 27.39
782 87773 Sigmund Svendsen IF Sturla M 35-39 20:26:21 27.39
784 67942 Anne Lise Svendsen IF Sturla K 35-39 20:26:22 27.39
785 85551 Bjørn Steinar Haagenrud Bingsfoss SK M 40-44 20:26:38 27.39
786 88556 Terje Hansen Torpo IL M 35-39 20:27:01 27.38
787 112777 Reidar L. Halvorsen Hamar M 35-39 20:27:20 27.37
788 90082 Anders Skonhoft Trondhjems VK M 30-34 20:27:42 27.36
789 85727 Jan Høien M 40-44 20:27:59 27.36
790 90083 Annebeth Askevold NIFS K 20-24 20:28:03 27.36
790 88680 Tor Ulsund Ringerike SK M 25-29 20:28:03 27.36
792 85322 Brynjar Dahlø IL Vardefj. M 30-34 20:28:24 27.35
793 84339 Kjell Olav Bollum Feiring IL M 25-29 20:29:54 27.31
793 90084 Kjell Johs. Torgunrud Eidsvoll SK M 25-29 20:29:54 27.31
793 70162 Einar Tosterud Feiring IL M 40-44 20:29:54 27.31
796 89324 Geir Finstad Steinkjer SK M 30-34 20:30:00 27.31
796 43505 Arnljot Gomo Steinkjer SK M 35-39 20:30:00 27.31
796 90085 Kåre Hynne M 35-39 20:30:00 27.31
799 90086 Oddbjørn Buvarp M 35-39 20:30:26 27.30
800 45434 Kjell Marthinsen M 30-34 20:30:55 27.29
801 35179 John Arne Vatshaug Halsøy IL M 25-29 20:30:59 27.29
802 90087 Jan Sindre Furland Moi M 25-29 20:31:08 27.29
803 90088 Tormod Bekkadal Televerket M 35-39 20:31:12 27.29
803 89219 Terje Israelsen Televerket M 30-34 20:31:12 27.29
803 88138 Henrik Wærdahl Televerket M 40-44 20:31:12 27.29
803 90089 Roar Wærnes Televerket M 20-24 20:31:12 27.29
807 90090 Øyvind Rohn Skedsmo Skiklubb M 17-19 20:31:32 27.28
808 70386 Lasse Ralger Seif M 30-34 20:31:35 27.28
809 86029 Kjell Baadshaug Spareskillingsbanken M 40-44 20:31:59 27.27
809 87058 Kolbjørn Hagen Sjetne IL M 40-44 20:31:59 27.27
809 85539 Thorstein Mevik Trondheim Politi M 45-49 20:31:59 27.27
809 87474 Gunnar Paulen Katta M 35-39 20:31:59 27.27
809 84403 Erling Venæs Trondhjems VK M 40-44 20:31:59 27.27
814 65899 Rune Gulbrandsen Bergen Tandemklubb MIX Tandem 20:32:32 27.26
814 82973 Britt Marion Nonås Bergen Tandemklubb MIX Tandem 20:32:32 27.26
816 85429 Bjørn Wroldsen Drammen Politi M 35-39 20:32:45 27.25
817 90091 Trond Erik Heier NTHI M 20-24 20:33:54 27.23
818 89113 Olav Meland Dyno M 35-39 20:34:21 27.22
819 90092 Knut Berge Skrautvål M 30-34 20:34:28 27.21
819 90093 Sverre Nes Brumunddal M 25-29 20:34:28 27.21
819 70914 Odd Sveen Brumunddal M 55-59 20:34:28 27.21
822 87664 Arthur Placht Romsås M 40-44 20:34:34 27.21
823 90094 Bjarte Remmen M 25-29 20:34:53 27.20
824 31612 Hans Kristian Drægni BIL Ankeret M 40-44 20:34:57 27.20
825 90096 Oddvar Grongstad Hallingen M 25-29 20:35:18 27.19
825 42609 Odd Arve Olsen Hallingen M 25-29 20:35:18 27.19
825 43262 Isak Tyldum Hållingen IL M 30-34 20:35:18 27.19
828 85063 Terje Sollien Oslo Veivesen M 35-39 20:35:46 27.18
829 90097 Willy Granlund IDA-Klubben M 40-44 20:36:19 27.17
830 24139 Jarle Handeland Sauda M 20-24 20:36:48 27.16
831 85658 Hans Kristian Grindaker Lillehammer CK M 60-64 20:37:11 27.15
831 84675 Gunnvald Kindem Lillehammer CK M 60-64 20:37:11 27.15
831 87502 Jan Nytun Lillehammer CK M 35-39 20:37:11 27.15
834 90098 Kurt Fjellavli Halsøy IL M 20-24 20:37:54 27.14
835 84802 Bjørn Borge M 40-44 20:38:42 27.12
836 90099 Havar Dahl IF Eksportf M 30-34 20:39:22 27.11
837 49880 Bjørn Furu Skedsmo Skiklubb M 17-19 20:39:37 27.10
838 90100 Hans Drebin M 40-44 20:39:46 27.10
838 90101 Gøsta Simonsson M 40-44 20:39:46 27.10
840 90102 Asbjørn Randen Hovin IL M 30-34 20:39:58 27.09
841 36802 Erik Andreas Sæther Nobø M 40-44 20:40:20 27.08
842 88759 Kjell Hansen IBM Klubben M 40-44 20:40:48 27.07
843 44626 Kenneth Eriksen M 20-24 20:41:16 27.06
843 84184 Bengt Friis Hansen OSI M 35-39 20:41:16 27.06
843 90103 Helge Haugerud OSI M 25-29 20:41:16 27.06
843 87968 Petter Holen OSI M 30-34 20:41:16 27.06
843 76499 Terje Johannessen OSI M 20-24 20:41:16 27.06
843 85613 Oddvar Ringstad OSI M 25-29 20:41:16 27.06
843 90104 Jon Sundal OSI M 25-29 20:41:16 27.06
843 77128 Torstein Aartun OSI M 25-29 20:41:16 27.06
851 90105 Per Martin Linnebo Botne Skiklubb M 40-44 20:41:25 27.06
852 90106 Øystein Ullnæss NLHI M 20-24 20:41:38 27.06
853 87616 Bjørn Gjervan Televerket M 35-39 20:42:00 27.05
854 90107 Erlend Ensrud Ullensaker CK M 20-24 20:42:04 27.05
855 84204 Jostein Hoel Rennebu IL M 30-34 20:42:20 27.04
856 89083 Ingar Folberg Ullensaker CK M 40-44 20:42:32 27.04
857 90108 Thomas Nordahl Ottestad IL M 25-29 20:42:58 27.03
858 89226 Harald Iversen Follafoss IL M 50-54 20:43:01 27.03
858 90109 Egil Tettli Follafoss IL M 45-49 20:43:01 27.03
860 89223 Sigmund Børrud Post Lillestrøm M 40-44 20:43:04 27.02
861 80302 Jon Erik Larsen Hamar Arbeiderblad M 20-24 20:43:35 27.01
861 87434 Frank Simensen Hamar BIL M 35-39 20:43:35 27.01
861 89142 Wiggo Zachariassen Hamar BIL M 45-49 20:43:35 27.01
861 90110 Leif Erik Zachariassen Hamar BIL M 40-44 20:43:35 27.01
865 89384 Asle Gullien Ullensaker CK M 25-29 20:43:44 27.01
865 90111 Stein Hanstad Ullensaker CK M 25-29 20:43:44 27.01
865 90112 Espen Kronberg Ullensaker CK M 20-24 20:43:44 27.01
868 89305 Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 45-49 20:43:48 27.01
869 88283 Rolf Stabæk Elopak BIL M 35-39 20:44:01 27.00
870 86075 Gunnar Gudding Trondhjems VK M 35-39 20:44:22 27.00
871 34928 Henrik Munthe Sleipner IF M 25-29 20:46:18 26.95
871 88317 Ola Mæland Oslo Seilf. M 25-29 20:46:18 26.95
871 89227 Jon Erik Skogli Follafoss IL M 35-39 20:46:18 26.95
874 84213 Terje Fagereng Trondhjems VK M 30-34 20:46:22 26.95
875 90113 Gunnar Sannerud Hadeland CK M 30-34 20:46:30 26.95
876 88682 Geir Auset Graakallen Vbk M 35-39 20:46:45 26.95
877 89225 Rolleif Indgjerd Follafoss IL M 45-49 20:47:05 26.94
878 90114 Arne Villy Olsen Orkla CK M 35-39 20:47:07 26.94
878 84852 Erik Røkke Norolklubben M 40-44 20:47:07 26.94
880 87306 Kjell Sørensen Merkantildata M 25-29 20:47:08 26.94
881 85284 Finn Hornberg Hamar BIL M 50-54 20:47:13 26.93
882 84435 Ola Storli Løseth Troll M 25-29 20:47:59 26.92
882 90115 Ola Magne Mæle OPIL M 25-29 20:47:59 26.92
882 87786 Olav Storli Ulvund NTHI M 20-24 20:47:59 26.92
885 52550 Per Knutsen Sportsklubben Rye M 40-44 20:48:34 26.91
885 90116 Bjørn Pettersen Røed Sportsklubben Rye M 40-44 20:48:34 26.91
887 87775 Leif Storli Block Watne Hus M 40-44 20:48:44 26.90
888 85236 Tor Bratt Fleischer Eidsvoll SK M 45-49 20:49:05 26.89
888 90117 Dagfinn Johansen Eidsvoll SK M 30-34 20:49:05 26.89
888 85238 Øivind Linnerud Eidsvoll SK M 35-39 20:49:05 26.89
888 90118 Jan Solberg M 30-34 20:49:05 26.89
892 88167 Magne Stendal Ullevål Sykehus M 30-34 20:49:33 26.88
893 67160 Tore Pettersen Elverum IL S.Gr. M 35-39 20:49:58 26.88
894 88959 Arild Berntsen Ullensaker CK M 35-39 20:50:38 26.86
895 88895 Heming Myhre Gjøvik CK M 45-49 20:51:13 26.85
895 89092 Bjørn Stokkeland Gjøvik CK M 20-24 20:51:13 26.85
897 84021 Per Ingulf Lillevold Gjøvik CK M 45-49 20:51:21 26.85
897 87902 Geir Rognstad Rauf. og Omegn SK M 30-34 20:51:21 26.85
897 90119 Tormod Sørhus Gjøvik CK M 20-24 20:51:21 26.85
897 83907 Arne Wollan Gjøvik CK M 60-64 20:51:21 26.85
901 46966 Börje Larsson M 40-44 20:53:13 26.81
902 90121 Åge Bunes Eidsvoll Verk M 25-29 20:53:33 26.80
903 90122 Jan Johnsen Siemens M 35-39 20:53:36 26.80
903 90123 Arnfinn Stendahl Siemens M 40-44 20:53:36 26.80
903 84562 Konrad Svee Siemens M 40-44 20:53:36 26.80
906 88877 Geirmund Dørum Løten SK M 35-39 20:54:03 26.79
906 84617 Trond Krogstad Gauldal SK M 30-34 20:54:03 26.79
908 90124 Svenn Erik Bekken Stokke IL M 40-44 20:54:22 26.78
909 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 45-49 20:54:52 26.77
910 83154 Kjell Eugen Hansen Brandal IL M 50-54 20:55:13 26.76
910 31569 Sigurd Syversen Stormøllen M 50-54 20:55:13 26.76
912 87359 Svein Westbye Post Lillestrøm M 45-49 20:55:54 26.75
913 89118 Terje Andersen Porsgrunn Fabr. M 35-39 20:56:09 26.74
913 30465 Willy Garmann Arnesen Porsgrunn Fabr. M 30-34 20:56:09 26.74
913 89122 Svein Kikut Bratsberg M 45-49 20:56:09 26.74
913 46755 Bjørn Halvard Rue Porsgrunn Fabr. M 45-49 20:56:09 26.74
917 85132 Egil Kjølsø Nobø M 35-39 20:56:22 26.74
917 89215 Harald Meek Nittedal IL M 35-39 20:56:22 26.74
917 84408 Rolf Stokke IL Stjørdals-Blink M 45-49 20:56:22 26.74
920 90125 Åge Arnesen Klaveness SKo M 30-34 20:56:26 26.74
920 45979 Svein B. Johansen Sandefjord Brannvesen M 30-34 20:56:26 26.74
920 87588 Arne S. Sivertsen Sandefjord SK M 35-39 20:56:26 26.74
923 90126 Leiv Budal M 17-19 20:56:41 26.73
924 89413 Arne Geir Hansen Asker CK M 25-29 20:56:43 26.73
925 51331 Jørn Bjarne Johansen Lødingen M 30-34 20:56:44 26.73
926 88765 Annar Foss-Pedersen Asea IF M 30-34 20:57:00 26.73
926 84496 Magne Moen Asea IF M 45-49 20:57:00 26.73
928 87774 Erik S. Steffensen Sportsklubben Rye M 45-49 20:57:01 26.72
929 64125 Harald Indrebø Gardens IF M 20-24 20:57:27 26.72
930 82560 Magne Aanonsen Brevpost M 50-54 20:57:35 26.71
931 90127 Ulrik Hansen M 30-34 20:58:01 26.70
932 90128 Pål Flatby NTHI M 20-24 20:58:11 26.70
933 88689 Trond Erik Wasa Jømna/Heradsbygd M 30-34 20:58:26 26.69
933 90129 Henry Aaseth M 35-39 20:58:26 26.69
935 87858 Arve Nordvik Siemens M 20-24 20:59:43 26.67
936 90130 Tom Arnskov M 25-29 20:59:59 26.66
937 90131 Arne Woldvik Ullensaker CK M 25-29 21:00:10 26.66
938 34925 Arild Herudsløkken Ullensaker CK M 30-34 21:00:34 26.65
938 90132 Per Kristian Torvø Ullensaker CK M 20-24 21:00:34 26.65
940 85095 Arne Bjørn Bakke Flint IF M 35-39 21:00:51 26.64
940 48209 Jannicke Schanche Vinmonopolet K 40-44 21:00:51 26.64
942 89233 Morten Bolsø M 17-19 21:01:07 26.64
942 90133 Gunnar Sanner M 17-19 21:01:07 26.64
944 90134 Leif-Åke Ahlner Habo IF M 30-34 21:01:08 26.64
944 42052 Åke Carlstein M 30-34 21:01:08 26.64
946 87607 Jens-Erik Klæva Elverum IL S.Gr. M 20-24 21:01:47 26.62
946 87605 Øyvind Aasheim Elverum IL S.Gr. M 20-24 21:01:47 26.62
948 89382 Jan Erik Søreide Ullensaker CK M 25-29 21:01:54 26.62
949 90135 Jan Sjøberg M 20-24 21:02:28 26.61
949 90136 Leif Sjøberg M 20-24 21:02:28 26.61
951 85243 Ragnar Arvesen Larvik Br.Vesen M 50-54 21:02:43 26.60
951 85270 Olaf Morten Jensen Horten SK M 60-64 21:02:43 26.60
953 85753 Bo Dahlin Nora M 45-49 21:03:05 26.60
953 85754 Østen Ekløf Nora M 35-39 21:03:05 26.60
955 85556 Per Olav Derbakk Aftenposten M 40-44 21:03:07 26.60
955 87820 Tom Cato Lie Aftenposten M 40-44 21:03:07 26.60
955 85870 Trond Schei Aftenposten M 30-34 21:03:07 26.60
958 85587 Rolf Meek Oslolærerne M 30-34 21:03:17 26.59
959 84524 Helge Furnes Numedal Folkehøgskole M 40-44 21:03:24 26.59
959 90137 Svein Gullerud Numedal Folkehøgskole M 20-24 21:03:24 26.59
959 88657 Arne Sætren Numedal Folkehøgskole M 35-39 21:03:24 26.59
962 90138 Jens Petter Herregården M 20-24 21:03:40 26.58
963 88108 Thormod Bjørkås Televerket M 30-34 21:03:43 26.58
963 88442 Jørn Langbråten Televerket M 30-34 21:03:43 26.58
963 87469 Svein Lillehovde Brumunddal M 40-44 21:03:43 26.58
963 85740 Stein Østensen Televerket M 30-34 21:03:43 26.58
967 85899 Bjørn Einar Boge Tønsberg Politi M 30-34 21:03:58 26.58
968 43664 Torstein Skard Tandberg Data M 40-44 21:04:01 26.58
969 35915 Bente Strand N.Å.I.F. K 25-29 21:04:02 26.58
970 90139 Reidar Gulbrandsen M 35-39 21:04:21 26.57
971 88794 Asbjørn Tevik Gjelleråsen IF M 45-49 21:05:10 26.55
972 88047 Jens Petter Iversen M 30-34 21:05:18 26.55
973 85423 Bjørn Audum Lørenskog CK M 40-44 21:05:21 26.55
974 83927 Rolf Grasmo Eidsvoll SK M 40-44 21:05:59 26.54
975 83873 Øystein Sørum M 35-39 21:06:01 26.53
976 87587 Terje Anton Nielsen Sandefjord SK M 30-34 21:06:38 26.52
977 50919 Kolbjørn Henjum Hamar Sykehus M 30-34 21:06:49 26.52
977 27731 Rasmus Olav Vigrestad Hurdal IL M 30-34 21:06:49 26.52
979 87684 Karl Berg Trondhjems VK M 50-54 21:07:43 26.50
980 88136 Ivar Lyng Ranheim Kraft M 35-39 21:08:03 26.49
980 88806 Steinar Øyen Televerket M 30-34 21:08:03 26.49
982 89081 Ivar Berntsen Kongsberg IF M 45-49 21:08:24 26.49
982 87938 Odd Borgersen Kongsberg IF M 65-69 21:08:24 26.49
984 37212 John Nårud Lillehammer CK M 40-44 21:09:01 26.47
985 89079 Hans Olsen Paulsbo IL M 40-44 21:09:19 26.47
986 87685 Dan Ove Gundersen Teletrim M 20-24 21:09:34 26.46
987 84306 Terje Hauger IF Sturla M 40-44 21:09:40 26.46
987 84123 Jan Yngvar Nilsen IF Sturla M 40-44 21:09:40 26.46
989 90141 Johnny Johansson M 35-39 21:09:49 26.46
990 85772 Stig Ballestad Tjøme IL M 20-24 21:09:53 26.45
991 72164 Ingeborg Rosendahl Fana IL K 30-34 21:10:01 26.45
992 84026 Sven Antonsson Fredrikshof M 40-44 21:10:22 26.44
992 90142 Hans Ergmn M 40-44 21:10:22 26.44
992 86974 Bo Johansson NV Dala CK M 35-39 21:10:22 26.44
995 90143 Erik Gulaker Oppdal SK M 35-39 21:10:33 26.44
996 89184 Grethe Sandkjenn Haugen Porsgrunn Fabr. K 35-39 21:10:38 26.44
997 87782 Odd Hansen OPIL M 45-49 21:11:10 26.43
998 84373 Harald Bekkelund Lillehammer CK M 35-39 21:11:35 26.42
998 84380 Gunda Enget Bekkelund Lillehammer CK K 35-39 21:11:35 26.42
1000 85584 Paul Arild Amundsen Bergen CK M 40-44 21:11:39 26.42

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.1983
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 22.96 Km/t
Snittid: 24:23:12
Antall deltakere: 3137

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen