Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2010

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 80136 Torleif Ahlsand Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:04 45.95
1 80137 Martin Bratland Team Bærum/United Bakeries M 30-34 04:08:04 45.95
1 40567 Arild Christophersen Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:04 45.95
1 80138 Rune Høydahl Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:04 45.95
1 49882 Tom Rune Lian Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:04 45.95
6 45412 Idar Magne Bækken Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:43 45.83
6 67074 Terje Sirevaag Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:08:43 45.83
6 30487 Kristian Torgersen Team Bærum/United Bakeries M 30-34 04:08:43 45.83
9 80139 Ole Kristian Silseth Team Bærum/United Bakeries M 50-54 04:08:59 45.78
9 80140 Ole Kristian Sørland Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:08:59 45.78
11 47548 Anders Ellefsen Team Bærum/United Bakeries M 35-39 04:09:44 45.64
12 80141 Alexander Berg Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:09:58 45.60
12 69510 Flemming Kristiansen Team Bærum/United Bakeries M 30-34 04:09:58 45.60
12 42265 Sindre Næss Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:09:58 45.60
15 39544 Pål Bakke Team Søndre Buskerud - I M 50-54 04:09:59 45.60
15 47378 Østen Bergum Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:09:59 45.60
15 68480 Finn Vegard Nordhagen Team Søndre Buskerud - I M 40-44 04:09:59 45.60
15 43340 Trond Kristian Schweder Team Søndre Buskerud - I M 30-34 04:09:59 45.60
15 36403 Morten Solvang Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:09:59 45.60
15 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:09:59 45.60
15 30393 Runar Sørensen Team Søndre Buskerud - I M 45-49 04:09:59 45.60
15 48627 Pål André Thorsby Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:09:59 45.60
15 36361 Arve Værnes Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:09:59 45.60
24 80142 Tom Eriksen Fermann Team Søndre Buskerud - I M 45-49 04:10:06 45.58
25 108857 Vidar Moen Team Søndre Buskerud - I M 45-49 04:10:25 45.52
26 48619 Jan Olav Beitmyren Team Ullevål SK M 45-49 04:10:47 45.45
26 50564 Roger Hansen Team Ullevål SK M 40-44 04:10:47 45.45
26 34808 Geir Kjær Team Ullevål SK M 50-54 04:10:47 45.45
26 47654 Roy Kjærnet Team Ullevål SK M 45-49 04:10:47 45.45
26 50536 Vebjørn Kvernerud Team Ullevål SK M 40-44 04:10:47 45.45
26 80143 Vidar Kvernvold Team Ullevål SK M 40-44 04:10:47 45.45
26 62533 Geir Lien Team Ullevål SK M 40-44 04:10:47 45.45
26 37370 Ole Christian Mork Team Ullevål SK M 25-29 04:10:47 45.45
26 67053 Arne Post Team Ullevål SK M 25-29 04:10:47 45.45
26 48258 Trond Ristvedt Team Ullevål SK M 45-49 04:10:47 45.45
26 100289 Morten Walle Simonsen Team Ullevål SK M 25-29 04:10:47 45.45
26 41434 Simen Østensen Team Ullevål SK M 25-29 04:10:47 45.45
26 63948 Ola Østvold Team Ullevål SK M 35-39 04:10:47 45.45
39 49358 Pål Tangen Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:11:03 45.40
40 40570 Jon Gravdal Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:14:41 44.76
40 44237 Trygve Ulset Team Bærum/United Bakeries M 35-39 04:14:41 44.76
42 67695 Thomas Kleven Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:14:52 44.72
43 35019 Skule Edvard Smørgrav Team Søndre Buskerud - I M 40-44 04:15:14 44.66
44 68905 Per Martin Lund Team Søndre Buskerud - I M 25-29 04:15:33 44.60
45 69494 Lars Erik Koritov Team Ullevål SK M 40-44 04:19:35 43.91
46 49354 Alexander Holm Team Ullevål SK M 35-39 04:20:17 43.79
47 43308 Terje Bjørk Team Skårer M 50-54 04:20:31 43.75
47 42370 Per Christian Eidevik Team Skårer M 30-34 04:20:31 43.75
47 80145 Mats Erikstad Team Skårer M 35-39 04:20:31 43.75
47 35187 Tor Arne Helgestad Team Skårer M 45-49 04:20:31 43.75
47 46680 Sten Ove Jensen Team Skårer M 50-54 04:20:31 43.75
47 63952 Iver Johansen Team Skårer M 50-54 04:20:31 43.75
47 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Team Skårer M 35-39 04:20:31 43.75
47 51380 Tom Moen Team Skårer M 35-39 04:20:31 43.75
47 34906 Erik Skoglund Nilsen Team Skårer M 40-44 04:20:31 43.75
47 27125 Øistein Olsen Team Skårer M 30-34 04:20:31 43.75
47 48923 Marius Råstad Team Skårer M 35-39 04:20:31 43.75
47 80147 Bjørn Sætre Team Skårer M 50-54 04:20:31 43.75
47 48902 Øyvind Søgaard Team Skårer M 45-49 04:20:31 43.75
60 51377 Rolf Christensen Team Skårer M 50-54 04:20:43 43.72
60 80148 Frank Roe Vasseng Team Skårer M 40-44 04:20:43 43.72
62 70594 Magnar Olsen Team Skårer M 45-49 04:20:51 43.70
63 47821 Kim André Hansen Team Søndre Buskerud - I M 20-24 04:21:02 43.67
63 68925 Joachim Olsvik Team Søndre Buskerud - I M 35-39 04:21:02 43.67
65 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye - I M 45-49 04:23:10 43.31
65 42008 Stig Christiansen Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:23:10 43.31
65 80149 Sigurd Hagen Falk Sportsklubben Rye - I M 20-24 04:23:10 43.31
65 61161 Endre Brask Grønmyr Sportsklubben Rye - I M 35-39 04:23:10 43.31
65 63970 Kristian Hauglum Sportsklubben Rye - I M 30-34 04:23:10 43.31
65 28858 Svein Hetland Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:23:10 43.31
65 50739 Sven Ove Hoel Sportsklubben Rye - I M 35-39 04:23:10 43.31
65 34902 Jan Henrik Høilund Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:23:10 43.31
65 64105 Martin Jarrett Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:23:10 43.31
65 121728 Marius Jørgensen Sportsklubben Rye - I M 35-39 04:23:10 43.31
65 63973 Ole Anders Kampelien Sportsklubben Rye - I M 30-34 04:23:10 43.31
65 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye - I M 30-34 04:23:10 43.31
65 40594 Espen Opheim Sportsklubben Rye - I M 35-39 04:23:10 43.31
65 80151 Frode Pedersen Sportsklubben Rye - II M 35-39 04:23:10 43.31
65 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:23:10 43.31
65 36570 Cato Rokne Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:23:10 43.31
65 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:23:10 43.31
65 50588 Trygve Smaadahl Sportsklubben Rye - I M 35-39 04:23:10 43.31
65 21400 Bjørnar Talset Sportsklubben Rye - I M 45-49 04:23:10 43.31
84 48271 Frode Wassås Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:23:35 43.25
85 80152 Martin Nyenget Team Ullevål SK M 17-19 04:26:13 42.82
86 85017 Rune Vegsundvåg Team Skårer M 50-54 04:27:08 42.67
87 80153 Ian Allan IF Frøy - I M 30-34 04:28:27 42.46
87 63951 Thomas Liebe IF Frøy - I M 25-29 04:28:27 42.46
87 34987 Håkon Zahl IF Frøy - I M 40-44 04:28:27 42.46
90 48690 Roger Arenberg IF Frøy - I M 45-49 04:28:38 42.43
90 34804 Jan Bodin IF Frøy - I M 50-54 04:28:38 42.43
90 63959 Sigbjørn Hagaseth IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 64417 Åge André Ringstad IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 41447 Bjørn Rosseland IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 36489 Kyrre Rørstad IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 34985 Morten Storli IF Frøy - I M 30-34 04:28:38 42.43
90 47973 Anders Sønsthagen IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - I M 50-54 04:28:38 42.43
90 50530 Fredrik Trygg IF Frøy - I M 35-39 04:28:38 42.43
90 80154 Vegard Aaløkken IF Frøy - I M 45-49 04:28:38 42.43
101 34989 Viktor Sveen Lorentz IF Frøy - I M 40-44 04:29:00 42.37
102 34988 Jan Morten Aag IF Frøy - I M 50-54 04:31:06 42.05
103 80155 Even Antonsen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:27 41.99
103 80156 Øyvind Gløersen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:27 41.99
103 62519 Kristian Horntvedt Solør CK / Team Fuji M 25-29 04:31:27 41.99
103 80157 Dag Erik Kokkin Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:27 41.99
103 68504 Jonas Nielsen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:27 41.99
103 80158 Ove Sollie Solør CK / Team Fuji M 25-29 04:31:27 41.99
103 80159 Stian Trømborg Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:27 41.99
110 80160 Odd Erlend Hansen Berg Solør CK / Team Fuji M 17-19 04:31:42 41.95
111 63985 Endre Elgshøen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:54 41.92
111 80161 Torgeir Langmoen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:31:54 41.92
111 68955 Petter Leistad Solør CK / Team Fuji M 25-29 04:31:54 41.92
114 34843 Lars Bråten Team Søndre Buskerud - I M 25-29 04:32:21 41.85
115 48705 Christian Stabell Eriksen Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:32:24 41.85
115 52465 Kristian Evensen Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:32:24 41.85
117 21573 Christian E. Dahl IF Frøy - I M 25-29 04:32:38 41.81
118 80162 Flemming Haugen Team Skårer M 35-39 04:32:47 41.79
118 80163 Bjørn André Simonsen Team Skårer M 35-39 04:32:47 41.79
118 40981 Tor Arne Simonsen Team Skårer M 60-64 04:32:47 41.79
121 40672 Terje Gomo IF Frøy - I M 40-44 04:33:49 41.63
122 44624 Erik Windelstad Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:34:00 41.60
123 46735 Lars Hansen IF Frøy - I M 50-54 04:34:34 41.51
124 64187 Kristoffer Askautrud Moss CK M 30-34 04:34:52 41.47
124 49913 Lars Billet Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 41442 Tom-Ole Gundersen Moss CK M 45-49 04:34:52 41.47
124 80165 Birger Hermansen Moss CK M 30-34 04:34:52 41.47
124 34807 Rune Holtze Jensen Moss CK M 45-49 04:34:52 41.47
124 54087 Ronny Jenssen Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 65530 Håkon Johnsen Moss CK M 40-44 04:34:52 41.47
124 64040 Lars Espen Kristiansen Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 63964 Kjetil Enger Olsen Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 63966 Thomas Osholt Moss CK M 25-29 04:34:52 41.47
124 80166 Jim Risan Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 30547 Svein Anders Aarsbog Moss CK M 35-39 04:34:52 41.47
124 80167 Trond Olav Aas Moss CK M 45-49 04:34:52 41.47
137 64009 Egil Rognstad Solør CK / Team Fuji M 45-49 04:34:54 41.46
138 80168 Magnus Lia Solør CK / Team Fuji M 25-29 04:35:05 41.44
139 54092 Odd-Øivind Kure Moss CK M 45-49 04:35:07 41.43
140 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 40-44 04:36:04 41.29
140 80169 Helge Jørgenvaag Nesodden SK M 35-39 04:36:04 41.29
140 47950 Anders Karlsen Nesodden SK M 45-49 04:36:04 41.29
140 80170 Rune Knutsmoen Nesodden SK M 45-49 04:36:04 41.29
140 50195 Fredrik Meltzer Nesodden SK M 45-49 04:36:04 41.29
140 47811 Roger Otten Nordby Nesodden SK M 40-44 04:36:04 41.29
140 49986 Terje Trym Rustad Nesodden SK M 40-44 04:36:04 41.29
140 50579 James Watkins Nesodden SK M 35-39 04:36:04 41.29
148 48686 Geir Forsberg M 50-54 04:36:16 41.26
148 120311 Bjørn Jensen Nesodden SK M 50-54 04:36:16 41.26
148 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 45-49 04:36:16 41.26
151 63974 Kjell Vidar Brumoen Ottestad SK M 35-39 04:36:42 41.19
151 62528 Bjørn Granli Ottestad SK M 45-49 04:36:42 41.19
151 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad SK M 35-39 04:36:42 41.19
151 63998 Tom Werner Hansen Ottestad SK M 40-44 04:36:42 41.19
151 40573 Arne Kristian Holter Ottestad SK M 50-54 04:36:42 41.19
151 80172 Tom Nerheim Ottestad SK M 30-34 04:36:42 41.19
151 80173 Simen Christoffer Nordal Ottestad SK M 25-29 04:36:42 41.19
151 36779 Erik Amit Nordlie Ottestad SK M 25-29 04:36:42 41.19
151 49411 Espen Nyland Ottestad SK M 35-39 04:36:42 41.19
151 63992 Roar Nylende Ottestad SK M 40-44 04:36:42 41.19
151 41713 Ronny Pedersen Ottestad SK M 35-39 04:36:42 41.19
151 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad SK M 45-49 04:36:42 41.19
151 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad SK M 35-39 04:36:42 41.19
151 80175 Jens Wolsgaard Ottestad SK M 40-44 04:36:42 41.19
165 70651 Jørgen Sundelius IF Frøy - I M 25-29 04:36:55 41.16
166 68930 Marius Asak Oslo Sportslager M 25-29 04:36:57 41.16
166 34803 Tony Bjørnbakken JH-Sykkel M 25-29 04:36:57 41.16
166 65395 Mattias Dahlberg Oslo Sportslager M 30-34 04:36:57 41.16
166 69950 Bjørn Ivar Ekeberg Oslo Sportslager M 35-39 04:36:57 41.16
166 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Oslo Sportslager M 35-39 04:36:57 41.16
166 47593 Morten Iversen Oslo Sportslager M 40-44 04:36:57 41.16
166 80177 Joakim Mandt Larsen Oslo Sportslager M 20-24 04:36:57 41.16
166 33067 Erlend Lausund Oslo Sportslager M 20-24 04:36:57 41.16
166 80178 Jacob Lindkvist Oslo Sportslager M 20-24 04:36:57 41.16
166 65394 Claes Henrik Nitteberg Oslo Sportslager M 30-34 04:36:57 41.16
166 47176 Knut Harald Smette Oslo Sportslager M 25-29 04:36:57 41.16
166 80179 Mellet Stangvik Oslo Sportslager M 25-29 04:36:57 41.16
166 40725 Terje Størset Oslo Sportslager M 40-44 04:36:57 41.16
166 80180 Nicolas Wærenskiold Oslo Sportslager M 25-29 04:36:57 41.16
180 47054 Øyvind Borgersen Team Mjøsa M 30-34 04:37:13 41.12
180 80181 Frode Egedius Team Mjøsa M 45-49 04:37:13 41.12
180 47051 Eivind Fosheim Team Mjøsa M 45-49 04:37:13 41.12
180 80182 Anders Hagehaugen Team Mjøsa M 20-24 04:37:13 41.12
180 40574 Bjørn Høiby Team Mjøsa M 50-54 04:37:13 41.12
180 41493 Ole Christian Nymoen Team Mjøsa M 40-44 04:37:13 41.12
180 64005 Morten Schnell Team Mjøsa M 40-44 04:37:13 41.12
180 47049 Olav Ulven Team Mjøsa M 20-24 04:37:13 41.12
180 47092 Tormod Ulven Team Mjøsa M 17-19 04:37:13 41.12
189 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 40-44 04:37:19 41.10
189 62630 Stig-Arve Amdal CK Nittedal M 40-44 04:37:19 41.10
189 107802 Bjørn Braaten CK Nittedal M 60-64 04:37:19 41.10
189 80183 Rune Henriksen CK Nittedal M 35-39 04:37:19 41.10
189 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 35-39 04:37:19 41.10
189 80184 Karl Erik Kravik CK Nittedal M 35-39 04:37:19 41.10
189 63978 Morten Kristiansen CK Nittedal M 40-44 04:37:19 41.10
189 80185 Lasse Obrestad CK Nittedal M 30-34 04:37:19 41.10
189 80186 Espen Ristvedt CK Nittedal M 40-44 04:37:19 41.10
189 80187 Arne Ove Rødstøl CK Nittedal M 30-34 04:37:19 41.10
189 70393 John Arne Stern CK Nittedal M 25-29 04:37:19 41.10
189 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 50-54 04:37:19 41.10
189 50635 Petter Torgersen CK Nittedal M 35-39 04:37:19 41.10
189 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 40-44 04:37:19 41.10
203 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy - I M 45-49 04:37:29 41.08
204 30562 Tom Bergene Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 36804 Ivar Bjaadal Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 30586 Tore Fonn Team HTC Pride M 40-44 04:37:53 41.02
204 80188 Trond Dahl Hansen Team HTC Pride M 40-44 04:37:53 41.02
204 75791 Eirik Horjen Team HTC Pride M 30-34 04:37:53 41.02
204 35012 Espen Kværnstuen Team HTC Pride M 30-34 04:37:53 41.02
204 80189 Torbjørn Kågen Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 35013 Rune Stubberud Larsen Team HTC Pride M 40-44 04:37:53 41.02
204 36399 Sveinung Lund Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 46695 Magnar Myrvold Team HTC Pride M 40-44 04:37:53 41.02
204 35017 Jan Rasmussen Team Søndre Buskerud - I M 55-59 04:37:53 41.02
204 80190 Vebjørn Rusten Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 70620 Håkon Svendsen Team HTC Pride M 40-44 04:37:53 41.02
204 122428 Jørgen Sørensen Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 48370 Nicholas Thomson Team HTC Pride M 35-39 04:37:53 41.02
204 80191 Per Ove Windelstad Team HTC Pride M 45-49 04:37:53 41.02
220 44377 Dag Henrik Rølmann Team HTC Pride M 45-49 04:38:01 41.00
221 80192 Stig Moland Solør CK / Team Fuji M 25-29 04:38:48 40.88
221 80193 Jørn Andor Øwre Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:38:48 40.88
223 80194 Teodor Strand Johansen Team Mjøsa M 17-19 04:39:25 40.79
224 64015 Andreas Nilsen Solør CK / Team Fuji M 30-34 04:39:54 40.72
225 63983 Torgeir Bekkemoen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:39:57 40.72
226 64054 Knut Bjørnar Pedersen Solør CK / Team Fuji M 40-44 04:40:03 40.70
227 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 50-54 04:40:30 40.64
227 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 55-59 04:40:30 40.64
229 49872 Christopher Mowe Martinsen Nesodden SK M 25-29 04:40:37 40.62
230 36488 Per Christian Mikalsen Moss CK M 40-44 04:41:10 40.54
231 80196 Thomas Hagen Solør CK / Team Fuji M 20-24 04:41:33 40.49
231 80197 Torbjørn Broks Pettersen Solør CK / Team Fuji M 40-44 04:41:33 40.49
233 80198 Viggo Lereng Team Mjøsa M 40-44 04:41:39 40.47
234 27809 René Andersen Weber VELUX Test Team M 35-39 04:41:45 40.46
234 80199 Per Ole Bjørnstad Team weberGlava M 50-54 04:41:45 40.46
234 21734 Edd Geir Bore Weber VELUX Test Team M 45-49 04:41:45 40.46
234 26407 Morten Braut Weber VELUX Test Team M 30-34 04:41:45 40.46
234 22119 Erik Brodahl Weber VELUX Test Team M 40-44 04:41:45 40.46
234 70699 John Ivar Ernstsen Weber VELUX Test Team M 35-39 04:41:45 40.46
234 28562 Steffen Horpestad Weber VELUX Test Team M 35-39 04:41:45 40.46
234 25026 Kjell Høie Weber VELUX Test Team M 45-49 04:41:45 40.46
234 25957 Magne Iversen Weber VELUX Test Team M 50-54 04:41:45 40.46
234 24571 Jostein Moene Weber VELUX Test Team M 40-44 04:41:45 40.46
234 80201 Stein Magnus Olafsrud Weber VELUX Test Team M 35-39 04:41:45 40.46
234 58240 Torstein Fugelli Simonsen Weber VELUX Test Team M 30-34 04:41:45 40.46
234 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Weber VELUX Test Team M 35-39 04:41:45 40.46
234 24391 Johnny Skjæveland Weber VELUX Test Team M 30-34 04:41:45 40.46
234 27557 Per Ove Øglænd Weber VELUX Test Team M 40-44 04:41:45 40.46
249 80202 Andreas Johannes Heck Ottestad SK M 40-44 04:41:57 40.43
250 52237 Morten Paulsen Ottestad SK M 40-44 04:42:07 40.40
251 29192 Terje Amundsen Team Ullensaker M 30-34 04:42:32 40.34
251 62532 Willy Andersen Team Ullensaker M 40-44 04:42:32 40.34
251 80203 Svein Åke Arntzen Team Ullensaker M 40-44 04:42:32 40.34
251 36549 Gunnar Habberstad Team Ullensaker M 50-54 04:42:32 40.34
251 49666 Svein Olav Høyen Team Ullensaker M 45-49 04:42:32 40.34
251 50006 Ulf Johansen Team Ullensaker M 45-49 04:42:32 40.34
251 35067 Trond Kongerud Team Ullensaker M 45-49 04:42:32 40.34
251 41538 Øyvind Kværner Team Ullensaker M 35-39 04:42:32 40.34
251 47372 Frode Lillerovde Team Ullensaker M 40-44 04:42:32 40.34
251 35300 Trond Helge Myrvang Team Ullensaker M 30-34 04:42:32 40.34
251 47059 Tommy Torgersen Team Ullensaker M 40-44 04:42:32 40.34
251 43400 André Warming Team Ullensaker M 40-44 04:42:32 40.34
251 80204 Tron J. Wiig Team Ullensaker M 35-39 04:42:32 40.34
251 35308 Stian Ørbæk Team Ullensaker M 35-39 04:42:32 40.34
265 34855 Konrad Sel Ottestad SK M 45-49 04:42:58 40.28
266 34971 Terje Hullstein IF Frøy - I M 45-49 04:43:47 40.17
266 64021 Steinar Knutsen IF Frøy - I M 40-44 04:43:47 40.17
268 80205 Pål Erling Mørck Team Ullensaker M 50-54 04:44:12 40.11
268 49441 Terje Ullereng Team Ullensaker M 40-44 04:44:12 40.11
270 64438 Robert Fredriksen Team HTC Pride M 45-49 04:44:19 40.09
271 67714 Per Anchersen Bærum og Omegn CK M 40-44 04:44:31 40.06
271 80206 Bernt Bråten Andersen minimalt.no M 35-39 04:44:31 40.06
273 41001 Bjørn Kristiansen CK Øst M 45-49 04:44:57 40.00
274 42558 Ståle Fredheim Team HTC Pride M 45-49 04:45:05 39.98
275 64114 Arne Myklemyr Team Søndre Buskerud - I M 40-44 04:45:07 39.98
276 64158 Roger Bjørneseth Solør CK / Team Fuji M 45-49 04:45:14 39.96
277 80207 Bård Idås Oslo Sportslager M 40-44 04:45:32 39.92
278 36371 Espen Halvorsen Team Ullevål SK M 40-44 04:45:46 39.89
278 36469 Gudmund Harlem Team Ullevål SK M 35-39 04:45:46 39.89
278 47716 Johnny Ihlen Team Ullevål SK M 50-54 04:45:46 39.89
278 80208 Knut S. Larsen Team Ullevål SK M 45-49 04:45:46 39.89
278 65500 Magnus Ristvedt Team Ullevål SK M 20-24 04:45:46 39.89
278 30404 Geir Sundin Team Ullevål SK M 45-49 04:45:46 39.89
278 49989 Roger Søttar Team Ullevål SK M 40-44 04:45:46 39.89
278 30405 Thomas Torstveit Team Ullevål SK M 35-39 04:45:46 39.89
286 34813 Audun Evertsen Team Ullevål SK M 40-44 04:45:59 39.86
286 36368 Lars Grande Sportsklubben Ceres M 45-49 04:45:59 39.86
288 70674 Terje Børresen Ottestad SK M 20-24 04:46:41 39.76
289 50653 Ola Grini Team Mjøsa M 40-44 04:46:58 39.72
289 64120 Steinar Fahle Karlsen Team Mjøsa M 45-49 04:46:58 39.72
289 49910 Morten Korslund Team Mjøsa M 45-49 04:46:58 39.72
289 64128 Bjørn Roar Stenhaug Team Mjøsa M 45-49 04:46:58 39.72
289 47389 Hallvard Sander Søndrål Team Mjøsa M 60-64 04:46:58 39.72
289 80209 Tom Arne Vikøren Team Mjøsa M 40-44 04:46:58 39.72
289 36822 Bernt Kristian Øye Team Mjøsa M 40-44 04:46:58 39.72
289 47201 Ole Jonny Aamodt Team Mjøsa M 40-44 04:46:58 39.72
297 80210 Jonathan Bloomfield Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:47:06 39.70
297 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:47:06 39.70
297 64104 Henrik Holum Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:47:06 39.70
297 80211 Fredrik Lingvall Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:47:06 39.70
297 80212 Fred Pettersen Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:47:06 39.70
302 69533 Roger Løkken Team Mjøsa M 30-34 04:47:10 39.69
303 51585 Petter Thoresen Sportsklubben Rye - I M 25-29 04:47:23 39.66
304 48092 Helge Einar Evensen Team Ullensaker M 50-54 04:47:34 39.64
305 122577 Arne Lien Solør CK / Team Fuji M 55-59 04:47:36 39.63
306 50542 Bent Solbakken Moss CK M 45-49 04:47:37 39.63
307 70644 Lars Petter Musiol Team Ullensaker M 30-34 04:47:39 39.63
308 94675 Morten Andersen Halden CK M 35-39 04:47:47 39.61
308 69033 Marius Bekkevold Halden CK M 25-29 04:47:47 39.61
308 36362 Terje Bjerkrheim Høland Sk M 45-49 04:47:47 39.61
308 42330 Michael Bryntesen Halden CK M 35-39 04:47:47 39.61
308 32442 Ole-Morten Davidsen Idd Sportsklubb - sykkel M 45-49 04:47:47 39.61
308 80216 Cato Edvardsen Halden CK M 40-44 04:47:47 39.61
308 65630 Øystein Eng Høland sk M 40-44 04:47:47 39.61
308 80217 Svein Fagereng Halden CK M 40-44 04:47:47 39.61
308 30506 Ronny Tore Melsæter Halden CK M 40-44 04:47:47 39.61
308 80219 Vidar Nøland Halden CK M 45-49 04:47:47 39.61
308 30508 Per Helmer Olsen Halden CK M 50-54 04:47:47 39.61
308 30509 Svein Ole Rekdahl Halden CK M 35-39 04:47:47 39.61
308 80220 Lars Signebøen Halden CK M 35-39 04:47:47 39.61
308 64082 Frode Stomperud Halden CK M 40-44 04:47:47 39.61
308 80221 Jens Arvid Syverstad Halden CK M 50-54 04:47:47 39.61
308 80222 Anders Viken Halden CK M 30-34 04:47:47 39.61
308 80223 Linda Wold Høland SK K 35-39 04:47:47 39.61
325 48903 Frode Thobru Solør CK / Team Fuji M 35-39 04:48:05 39.57
326 62531 Baard Aas Team Ullensaker M 50-54 04:48:34 39.50
327 80224 Arnulf Hansen M 35-39 04:48:50 39.46
328 34947 Ken Roger Bredeveien Sportsklubben Rye - I M 40-44 04:49:31 39.37
329 80225 Alex C. Liebst Team Bærum/United Bakeries M 25-29 04:50:00 39.31
330 63993 Stein Eriksen Team Ullensaker M 45-49 04:50:10 39.28
331 80226 Svein Tosterud Team Ullensaker M 45-49 04:51:40 39.08
332 69352 Morten Andresen Nesodden SK M 40-44 04:52:07 39.02
332 50061 Lars Robert Kristiansen Nesodden SK M 40-44 04:52:07 39.02
332 42061 Øyvind Nitteberg Nesodden SK M 30-34 04:52:07 39.02
335 34800 Hans Røragen Team Bærum/United Bakeries M 30-34 04:52:40 38.95
336 80228 Lars Jørgen Fjellstad Team Tøff i Tryne M 17-19 04:52:58 38.91
336 68943 Marius Førsund Team Tøff i Tryne M 20-24 04:52:58 38.91
336 64144 Andreas Grimstvedt Team Tøff i Tryne M 17-19 04:52:58 38.91
336 61312 Rolf Hustvedt M 40-44 04:52:58 38.91
340 80229 Asbjørn R. Hansen Team HTC Pride M 40-44 04:53:21 38.86
341 80230 Eirik Austgulen Fosnæs Team Tøff i Tryne M 17-19 04:53:41 38.81
342 80231 Erik Bøhler Hansen Auto Teknikk Kolbotn M 25-29 04:54:07 38.76
342 80233 Njål Eirik Haug Auto Teknikk Kolbotn M 40-44 04:54:07 38.76
342 80232 Helge Marius Haug Auto Teknikk Kolbotn M 35-39 04:54:07 38.76
342 41410 Tom Inge Solvang Bjerke IL/ Auto Teknikk Kolbotn M 40-44 04:54:07 38.76
342 80234 Eivind Steffensen Sportsklubben Rye M 40-44 04:54:07 38.76
342 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye M 45-49 04:54:07 38.76
342 80235 Knut Aas IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:54:07 38.76
349 80236 Jard Bringedal Sportsklubben Rye M 45-49 04:54:08 38.75
349 63969 Runar Brock Sportsklubben Rye M 55-59 04:54:08 38.75
349 80237 Stian Chan Sportsklubben Rye M 35-39 04:54:08 38.75
349 121723 Roger Eilertsen Sportsklubben Rye M 45-49 04:54:08 38.75
349 80238 Per Ole Evjen Smaalenene SK M 55-59 04:54:08 38.75
349 64344 Kristin Falck Sportsklubben Rye K 40-44 04:54:08 38.75
349 80239 Espen Fossheim Sportsklubben Rye M 40-44 04:54:08 38.75
349 54133 Svein Arne Hovland Sportsklubben Rye / Førde CK M 40-44 04:54:08 38.75
349 80240 Trond Kildal Haavind BIL/ Rye M 40-44 04:54:08 38.75
349 80241 Hans Støen Lie Sportsklubben Rye M 30-34 04:54:08 38.75
349 42421 Jørgen Lie Sportsklubben Rye M 30-34 04:54:08 38.75
349 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye M 45-49 04:54:08 38.75
349 80243 Eirik Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 04:54:08 38.75
349 42416 Erlend Olsen Sportsklubben Rye M 30-34 04:54:08 38.75
349 80244 Jørn Eirik Olsen Sportsklubben Rye M 20-24 04:54:08 38.75
349 80245 Ingunn Opsal Sportsklubben Rye K 20-24 04:54:08 38.75
349 30574 Arne Sæterbakken Sportsklubben Rye / Ernst & Young BIL M 30-34 04:54:08 38.75
349 36483 Øyvind Unhjem Sportsklubben Rye M 35-39 04:54:08 38.75
349 131678 Bjørn Øverby Sportsklubben Rye M 35-39 04:54:08 38.75
368 80246 Audun Wik Sportsklubben Rye M 50-54 04:54:27 38.71
369 69563 Christian Haug Moss CK M 40-44 04:55:00 38.64
370 80247 Odd-Terje Bjarkøy CK Nittedal M 35-39 04:55:15 38.61
371 80248 Børge Rønning CK Nittedal M 30-34 04:55:18 38.60
372 36396 Henning Dybendal Team HTC Pride M 30-34 04:55:27 38.58
373 80249 Knut Gravdal Follo SK M 35-39 04:55:28 38.58
373 79969 Martin Gray Follo SK M 40-44 04:55:28 38.58
373 40716 Knut Grotli Follo SK M 40-44 04:55:28 38.58
373 80250 Jørgen Halvorsen Follo SK M 35-39 04:55:28 38.58
373 122298 Terje Johansen Follo SK M 45-49 04:55:28 38.58
373 34982 Trygve Roger Solberg Follo SK M 40-44 04:55:28 38.58
373 80251 Jørn-Ivar Tronvold Follo SK M 35-39 04:55:28 38.58
373 64312 Charles Ulriksen Follo SK M 45-49 04:55:28 38.58
373 64048 Torgeir Urdal Grenland SK M 45-49 04:55:28 38.58
373 49415 Sissel Vien Follo SK K 50-54 04:55:28 38.58
373 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 40-44 04:55:28 38.58
373 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 55-59 04:55:28 38.58
385 34795 Ole Herman Larsen Team Bærum/United Bakeries M 45-49 04:55:48 38.53
386 80252 Simen Kneppe Team Tøff i Tryne M 17-19 04:55:52 38.53
386 64471 Mats Røksund Team Tøff i Tryne M 17-19 04:55:52 38.53
388 64490 Tore Kirkedam Follo SK M 50-54 04:55:53 38.52
389 80253 Ole-Henrik Andreassen Follo SK M 45-49 04:56:01 38.51
390 74361 Runar Brøste Rauma SK M 30-34 04:56:26 38.45
390 62875 Martin Flåten Rauma SK M 20-24 04:56:26 38.45
390 80254 Robertas Urcas Ulstein og Omegn SK M 30-34 04:56:26 38.45
393 80255 Børge Bjerkeli Rauma SK M 25-29 04:56:36 38.43
393 80256 Håvard Bjerkeli Axess M 30-34 04:56:36 38.43
393 80257 Sivert Flåten Rauma SK M 17-19 04:56:36 38.43
393 64022 Andreas Helbæk Orkla CK M 17-19 04:56:36 38.43
393 51938 Birger Holo M 30-34 04:56:36 38.43
393 35637 Lars Erik Øren Holo Bolsøya Idrettslag M 30-34 04:56:36 38.43
393 80258 Sigurd Øren Holo M 25-29 04:56:36 38.43
393 80260 Arnt Owe Røed Molde Politiidrettslag M 30-34 04:56:36 38.43
393 80261 Rolf A. Sandanger T-Mopil M 40-44 04:56:36 38.43
402 49142 Mark Magi Team Skårer M 45-49 04:56:43 38.42
402 43312 Gunnar Nyhus Team Skårer M 45-49 04:56:43 38.42
404 65558 Tor Guddal Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 04:56:46 38.41
405 50612 Håvard Stokke Team Bull Ski & Kajakk M 40-44 04:57:59 38.25
405 74391 Lars Arnljot Sæbø Team Bull Ski & Kajakk M 50-54 04:57:59 38.25
407 80262 Torstein Johansen Moss CK M 04:58:11 38.23
408 26462 Nils Bratberg Ottestad SK M 50-54 04:58:22 38.20
409 80263 Bjørn Trygve Haugen Team Ullensaker M 45-49 04:58:31 38.18
410 35066 Kjell Otto Jørgensen Team Ullensaker M 50-54 04:58:41 38.16
411 64262 Sveinung Talberg Rauma SK M 45-49 04:58:45 38.15
412 80264 Sven-Erik Fossum Moss CK M 35-39 04:58:54 38.13
412 80265 Thomas Nustad M 35-39 04:58:54 38.13
414 21313 Bjørn Austerå Weber VELUX Test Team M 60-64 04:58:56 38.13
414 74426 Knut Idar Engene Weber VELUX Test Team M 50-54 04:58:56 38.13
414 65625 Eivind Ulvin Weber VELUX Test Team M 45-49 04:58:56 38.13
417 64146 Håkon Sælen Team Solarnor M 17-19 04:58:58 38.13
418 40893 Espen Kristiansen Rustad IL M 45-49 04:58:59 38.12
419 20207 Andreas Lausund Oslo Sportslager M 20-24 04:59:05 38.11
420 69015 Reidar Hellehaugen Oslo Sportslager M 35-39 04:59:10 38.10
420 80266 Stig Hellesnes Team Kjekkas M 40-44 04:59:10 38.10
420 80267 Bjørn Ole Inglingstad Team Kjekkas M 40-44 04:59:10 38.10
420 80268 Jan Orderud Oslo Sportslager M 35-39 04:59:10 38.10
420 80269 Bent Rodem IBM Klubben M 55-59 04:59:10 38.10
425 43433 Thore Berntsen Team Gudbrandsdalen M 50-54 04:59:35 38.05
425 49410 Jørgen Feldt Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:59:35 38.05
425 80270 Torgeir Forseth Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:59:35 38.05
425 65547 Øyvind Svare Kristoffersen Team Gudbrandsdalen M 25-29 04:59:35 38.05
425 64285 Eivind Nåvik Team Gudbrandsdalen M 50-54 04:59:35 38.05
425 42682 Dagfinn Rognerud Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:59:35 38.05
425 34958 Jarle Rudihagen Team Gudbrandsdalen M 30-34 04:59:35 38.05
425 68954 Tom Ruud Team Gudbrandsdalen M 35-39 04:59:35 38.05
425 44760 Frode Stiansen Team Gudbrandsdalen M 40-44 04:59:35 38.05
425 80271 Magne Svare Team Gudbrandsdalen M 25-29 04:59:35 38.05
435 70417 Bertil Alexandersen Engelsviken Velvære Sykkelklubb M 50-54 04:59:37 38.04
436 65565 Andreas Hellstrøm Holmenkollen CK M 35-39 04:59:39 38.04
436 80272 Vidar Lundberg Holmenkollen CK M 30-34 04:59:39 38.04
436 80273 Øyvind Slørdahl Holmenkollen CK M 30-34 04:59:39 38.04
436 74372 Endre Storløkken Holmenkollen CK M 30-34 04:59:39 38.04
436 65487 Anders Sætre Holmenkollen CK M 35-39 04:59:39 38.04
436 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 30-34 04:59:39 38.04
436 64129 Kjetil Åbø Land CK M 35-39 04:59:39 38.04
443 80274 Sven Iver Hegstad Holmenkollen CK M 35-39 04:59:49 38.02
443 70659 Hans-Jørgen Rom Holmenkollen CK M 30-34 04:59:49 38.02
443 80275 Johan Simon Seland Oslostudentenes IK - Sykkel M 30-34 04:59:49 38.02
446 42404 Mogens Iuel Team Bærum/United Bakeries M 40-44 04:59:58 38.00
447 82856 Per Nygaard Engelsviken Velvære Sykkelklubb M 45-49 05:00:01 37.99
448 69116 André Fjærestrand Bratli Nes Sportsklubb - Sykkel M 17-19 05:00:07 37.98
449 64314 Harald J. Bakke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:00:17 37.96
449 80278 Arnfinn Bredesen Team Foss Sport M 45-49 05:00:17 37.96
449 49268 Pål Endresplass Sportsklubben Ceres M 35-39 05:00:17 37.96
449 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 45-49 05:00:17 37.96
449 49880 Bjørn Furu Team Foss Sport M 40-44 05:00:17 37.96
449 61490 Olav Heggard Romeriksåsen SK M 35-39 05:00:17 37.96
449 80279 Per Arne Helgesen Team Foss Sport M 40-44 05:00:17 37.96
449 80280 Erik Lekvold Team Foss Sport M 40-44 05:00:17 37.96
449 80281 Frode Lillehaug Romeriksåsen SK M 35-39 05:00:17 37.96
449 41902 Janne Mollan Sportsklubben Ceres/Foss Sykler as K 50-54 05:00:17 37.96
449 62660 Thomas Pettersen Team Foss Sport M 35-39 05:00:17 37.96
449 80282 Håvard Ramsatd Romeriksåsen SK M 40-44 05:00:17 37.96
449 50128 John Arild Ringen Sportsklubben Ceres M 45-49 05:00:17 37.96
449 107885 Erik Scheflo Sportsklubben Ceres M 45-49 05:00:17 37.96
449 48702 Erik Strandli Sportsklubben Ceres M 35-39 05:00:17 37.96
449 64336 Roar Sundby Romeriksåsen SK M 35-39 05:00:17 37.96
449 107821 Kristian Sæther Team Foss Sport M 45-49 05:00:17 37.96
449 49177 Erik Vaag Sportsklubben Ceres M 40-44 05:00:17 37.96
467 50577 Lars Petter Berg Asker CK M 55-59 05:00:31 37.93
467 46974 Roar Blikken Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 65575 Stein Bækkelund Asker CK M 45-49 05:00:31 37.93
467 47035 Tom Halfdansen Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 49568 Anders Henni Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 64093 Dag Otter Johansen Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-54 05:00:31 37.93
467 48764 Roy Leirvik Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 80284 Geir Løvik Follo SK M 30-34 05:00:31 37.93
467 49923 Terje Mikaelsen Asker CK M 35-39 05:00:31 37.93
467 79985 André Myrvold Asker CK M 25-29 05:00:31 37.93
467 80285 Marius Mæle Follo SK M 35-39 05:00:31 37.93
467 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 45-49 05:00:31 37.93
467 61262 Geir Nordeng Asker CK M 55-59 05:00:31 37.93
467 80286 Tormod Rangnes Asker CK M 30-34 05:00:31 37.93
467 80287 Katharina Rise Asker CK K 40-44 05:00:31 37.93
467 22483 Gaute Risnes Follo SK M 40-44 05:00:31 37.93
467 64152 Pål Røine Asker CK M 50-54 05:00:31 37.93
467 64098 Ronald Sivertsen Asker CK M 50-54 05:00:31 37.93
467 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 40-44 05:00:31 37.93
467 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 55-59 05:00:31 37.93
467 44998 Tom Sørensen Asker CK M 50-54 05:00:31 37.93
467 48827 Kurt Thomassen Asker CK M 50-54 05:00:31 37.93
467 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Asker CK M 35-39 05:00:31 37.93
467 80288 Michael Zwaig Asker CK M 35-39 05:00:31 37.93
492 34952 Pål Haugen Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:00:37 37.92
493 80289 Ole Bjørgum Sportsklubben Ceres M 50-54 05:00:45 37.90
494 80290 Knut Hoelsæter Eidsvoll SK M 25-29 05:00:46 37.90
494 65810 Lars Tore Selbo Team Anton Sport M 25-29 05:00:46 37.90
496 47769 Erik Andresen IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:00:49 37.89
496 64063 Ingar Jensen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:00:49 37.89
496 80292 Bjørn Ole Langø IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:00:49 37.89
496 61225 Robert Lille-Rødberget IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:00:49 37.89
496 80293 Philipp Lobmaier IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:00:49 37.89
496 64064 Terje Rabben IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:00:49 37.89
496 80294 Vegard Østhagen IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:00:49 37.89
503 80295 Simon Jonas Johansson Team Anton Sport M 20-24 05:00:53 37.88
504 80296 John Øyvind Hauge Team Anton Sport M 25-29 05:00:56 37.88
504 64191 Helge Knutzen Team Anton Sport M 40-44 05:00:56 37.88
504 80297 Øyvind Lund TEITIR M 25-29 05:00:56 37.88
507 80298 Lars Ivar Lislegard-Bækken Holmenkollen CK M 30-34 05:01:01 37.87
507 64247 Morten Roska Lørenskog CK M 17-19 05:01:01 37.87
509 40936 Torgeir Hermansen TEITIR M 25-29 05:01:20 37.83
510 64171 Sigurd Torgersrud Norsk Tipping BIL M 50-54 05:01:31 37.80
511 50622 Dagfinn Mosveen Team Bærum/United Bakeries M 40-44 05:01:32 37.80
512 70878 Kjetil Elstad Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:01:51 37.76
513 49917 Ragnar Holthe Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:01:54 37.76
514 63962 Svein Gåsbakk Moss CK M 40-44 05:01:56 37.75
515 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 05:02:00 37.74
516 62574 Richard Wilhelmsen Halden CK M 45-49 05:02:02 37.74
517 65543 Thor Kristian Høilund Team Gudbrandsdalen M 35-39 05:02:03 37.74
518 80300 Frode Wold Høland SK M 40-44 05:02:07 37.73
519 64369 Kjetil Norseth Body Gravs Cycle Team M 45-49 05:02:27 37.69
520 80301 Kent Bahr Team Kjekkas M 35-39 05:02:51 37.64
521 67157 Richard Elnæs CK Nittedal M 35-39 05:03:18 37.58
522 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:03:24 37.57
523 27611 Petter Nilsen Holmenkollen CK M 30-34 05:03:31 37.55
524 64381 Per Terje Sønsterud Modum CK M 40-44 05:03:43 37.53
525 64380 Svein Gislerud Norefjell CK M 40-44 05:03:47 37.52
526 64326 Roar Leithe Team Foss Sport M 45-49 05:03:51 37.51
526 52472 Jan Prestegård CK Nittedal M 35-39 05:03:51 37.51
528 61382 Marius Rosenberg Amundsen Sportsklubben Rye M 25-29 05:03:58 37.50
529 64083 Espen Bjaarstad Aon M 40-44 05:04:00 37.5
529 64145 Håkon Lodding Team Tøff i Tryne M 17-19 05:04:00 37.5
531 48234 Sten Are Grønvold Ahlsell Norge AS M 35-39 05:04:07 37.48
532 50124 Halvar Haugland SpareBank1 Liv og Pensjon M 40-44 05:04:09 37.48
532 80302 Jon Erik Larsen Team Mjøsa M 45-49 05:04:09 37.48
532 62718 Thorbjørn Merkesdal Team Mjøsa M 35-39 05:04:09 37.48
532 68929 Roar Toppen Team Mjøsa M 35-39 05:04:09 37.48
536 80303 Kennet Odden Team Anton Sport M 30-34 05:04:11 37.47
537 80064 Bent Hagen OSL B.I.L M 45-49 05:04:19 37.46
537 80304 Arve Langøy M 45-49 05:04:19 37.46
539 97181 Thomas Andersen Engelsviken Velvære Sykkelklubb M 35-39 05:04:39 37.41
539 64151 Syver Gåsbakk Team Tøff i Tryne M 17-19 05:04:39 37.41
539 68727 Frode Netskar CK Nittedal M 40-44 05:04:39 37.41
539 40643 Torstein Storsve Ottestad IL M 50-54 05:04:39 37.41
539 67763 Kjetil Thøgersen Team SHELL 7-Eleven Hakadal M 40-44 05:04:39 37.41
544 80305 Tormod Hermansen TEITIR M 25-29 05:04:41 37.41
544 80306 Brede Jevanord Team Kveindaln M 40-44 05:04:41 37.41
544 80307 John Espen Johannessen Team Kveindaln M 35-39 05:04:41 37.41
544 40966 Håvard Stubbom Brumunddal SK M 30-34 05:04:41 37.41
544 80308 Annar Aaseth Team Kveindaln M 40-44 05:04:41 37.41
549 27841 Roald Eide IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:04:47 37.40
549 80309 Jens Peter Elton Gransæther IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:04:47 37.40
549 69684 Harry Søgaard Pedersen IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:04:47 37.40
549 65769 Hans Sandum IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:04:47 37.40
549 68963 Gard Skari Team Kjekkas M 40-44 05:04:47 37.40
549 64065 Geir Inge Tullut IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:04:47 37.40
549 36825 Geir Westgaard IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:04:47 37.40
556 64125 Harald Indrebø Sportsklubben Rye - I M 45-49 05:04:54 37.38
557 42430 Finn Aslaksen IF Frøy - Sykkel M 55-59 05:04:58 37.38
557 64061 Tore Bjark IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:04:58 37.38
557 80310 Klemet Ingvar Gaski IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:04:58 37.38
560 80311 Kent Remi Bjørnbakken JH-Sykkel M 20-24 05:05:01 37.37
560 64067 Ståle Hedum Oslo Sportslager M 35-39 05:05:01 37.37
562 80312 Christian Dahll Holmenkollen CK M 30-34 05:05:11 37.35
562 74369 Joakim Fuglerud Holmenkollen CK M 30-34 05:05:11 37.35
564 80068 Dag Holen Team Gudbrandsdalen M 45-49 05:05:15 37.34
565 80313 Lukas Debartan Heck Ottestad SK M 17-19 05:06:19 37.21
566 70869 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen CK M 35-39 05:06:49 37.15
566 80314 Trygve Tømta TEITIR M 25-29 05:06:49 37.15
568 70627 Petter Røe Nåvik Team Gudbrandsdalen M 20-24 05:06:52 37.14
569 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 05:07:07 37.11
569 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 55-59 05:07:07 37.11
569 80315 Marius Lundby Engerdal Sykkelklubb M 35-39 05:07:07 37.11
569 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 40-44 05:07:07 37.11
569 80316 Thorbjørn Lyseggen Trysil SK M 40-44 05:07:07 37.11
569 80317 Johan Opgård Engerdal Sykkelklubb M 17-19 05:07:07 37.11
575 68676 Fredrik Andresen Bærum og Omegn CK M 20-24 05:07:13 37.10
575 51860 Sondre Bjerkerud Norefjell CK M 20-24 05:07:13 37.10
575 80319 Arne Bjerkerud M 50-54 05:07:13 37.10
578 68178 Knut Ove Pettersen M 45-49 05:07:16 37.10
579 80320 Åsmund Romstad Løvik Team Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:07:24 37.08
580 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:07:36 37.06
581 33404 Morten Østby Team Bull Ski & Kajakk M 30-34 05:07:38 37.05
582 31005 Rolf Almås Sogn CK M 60-64 05:07:40 37.05
582 121725 Lars Petter Berg Sportsklubben Ceres M 30-34 05:07:40 37.05
582 122191 Rune Berg Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 50287 Erik Berg Sportsklubben Ceres M 30-34 05:07:40 37.05
582 65831 Morten Borgersen Team Anton Sport M 40-44 05:07:40 37.05
582 47796 Jan Per Furmyr Sportsklubben Ceres M 40-44 05:07:40 37.05
582 62677 Eigil Hartold Sportsklubben Ceres M 35-39 05:07:40 37.05
582 80321 Lars Holter Sportsklubben Ceres M 40-44 05:07:40 37.05
582 80322 Axel Huus Sportsklubben Ceres M 35-39 05:07:40 37.05
582 122274 Bjørn Johannessen Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 44814 Thomas Klovland Aktiv eiendomsmegling M 30-34 05:07:40 37.05
582 129108 Christer Fossum Larsen Sportsklubben Ceres M 35-39 05:07:40 37.05
582 50971 Tone Åril Lilleaas Sportsklubben Ceres K 40-44 05:07:40 37.05
582 35254 Johnny Linstad Sportsklubben Ceres M 50-54 05:07:40 37.05
582 69530 Thomas Plagemann Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 22409 Frode Refsnes Sotra SK M 30-34 05:07:40 37.05
582 48809 Morten W. Røstad Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 80324 Geir Sellæg Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 36658 Knut Olav Soleim Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 42444 Håkan Spång Sportsklubben Ceres M 50-54 05:07:40 37.05
582 62559 Bjørnar Sørensen Sportsklubben Ceres M 40-44 05:07:40 37.05
582 80325 Amund Tajet TEITIR M 25-29 05:07:40 37.05
582 42532 Geir Torgersen Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:40 37.05
582 80326 Hanne Tærum Sportsklubben Ceres K 35-39 05:07:40 37.05
582 35137 Asgeir Ulland Lågen CK M 40-44 05:07:40 37.05
607 64058 Christian Harto Team Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:07:45 37.04
607 40637 Ola Skrøvseth Team Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:07:45 37.04
607 37533 Fredrik Østby Team Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:07:45 37.04
610 48943 Vidar Ovlien Sportsklubben Ceres M 45-49 05:07:57 37.01
611 49280 Kristian Brakestad Team Foss Sport M 30-34 05:08:14 36.98
612 80327 Marianne Bergli CK ValdresEkspressen K 20-24 05:08:36 36.94
612 80328 Harald Nygaard Engelsviken Velvære Sykkelklubb M 45-49 05:08:36 36.94
614 48922 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal K 35-39 05:08:39 36.93
615 64000 Alexander Lapschies Team Gudbrandsdalen M 30-34 05:08:51 36.91
616 80329 Kristian Strand Lühr Holmenkollen CK M 30-34 05:09:02 36.88
617 68515 Jørgen Matsen Team Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:09:05 36.88
617 74498 Anders Rostrup Team Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:09:05 36.88
619 107832 Pål Berg Team Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:09:10 36.87
619 80331 Arne Hjelle Team Bull Ski & Kajakk M 50-54 05:09:10 36.87
619 80332 Erik Thrane Team Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:09:10 36.87
622 70778 Erling Høyem Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:09:11 36.87
622 50155 Erik Qvam Team Gudbrandsdalen M 35-39 05:09:11 36.87
622 70727 Arne Rykhus Team Gudbrandsdalen M 30-34 05:09:11 36.87
622 80333 Ole Anton Tøfte Team Gudbrandsdalen M 45-49 05:09:11 36.87
626 71416 Knut Andersen JH-Sykkel M 55-59 05:09:13 36.86
626 69596 Petter Bergstrøm Soon CK M 35-39 05:09:13 36.86
626 80334 André Bernthon Soon CK M 30-34 05:09:13 36.86
626 31548 Oddmund Viskjer Bleie Soon CK M 40-44 05:09:13 36.86
626 65596 Hans Petter Bronken JH-Sykkel M 60-64 05:09:13 36.86
626 40639 Anders Findsen Brøtmo JH-Sykkel M 30-34 05:09:13 36.86
626 34430 Jon Petter Dahli Moss CK M 55-59 05:09:13 36.86
626 64189 Magnus Enger JH-Sykkel M 25-29 05:09:13 36.86
626 80336 Pål Flattum Raufoss & Gjøvik SK M 17-19 05:09:13 36.86
626 65599 Anne Marthe Gjestvang JH-Sykkel K 35-39 05:09:13 36.86
626 65600 Ulf Grindahl JH-Sykkel M 45-49 05:09:13 36.86
626 50070 Håvard Hauge JH-Sykkel M 35-39 05:09:13 36.86
626 64014 Tore Holaker JH-Sykkel M 55-59 05:09:13 36.86
626 44813 Frank Johansen JH-Sykkel M 45-49 05:09:13 36.86
626 80337 Fredrik Johnsen JH-Sykkel M 30-34 05:09:13 36.86
626 64298 Karl Henrik Lilleheier Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:09:13 36.86
626 48662 Bjørn Erik Lilleøkseth JH-Sykkel M 35-39 05:09:13 36.86
626 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen JH-Sykkel K 40-44 05:09:13 36.86
626 64299 Carsten Mogensen Soon CK M 40-44 05:09:13 36.86
626 50075 Stian Ringstad JH-Sykkel M 35-39 05:09:13 36.86
626 80339 Wenche Røset JH-Sykkel K 45-49 05:09:13 36.86
626 36360 Svein Jarle Sandvik JH-Sykkel M 45-49 05:09:13 36.86
626 64300 Kent Siggerud Soon CK M 40-44 05:09:13 36.86
626 64301 Knut Arne Siljuberg JH-Sykkel M 30-34 05:09:13 36.86
626 46922 Olav Skjæret JH-Sykkel M 40-44 05:09:13 36.86
626 64306 Arild Vegstø Soon CK M 35-39 05:09:13 36.86
652 40633 Christopher Bull Team Bull Ski & Kajakk M 45-49 05:09:16 36.86
652 68163 Lene Hansen Team Bull Ski & Kajakk K 35-39 05:09:16 36.86
652 80340 Eirik Myhr Nossum Team Bull Ski & Kajakk M 25-29 05:09:16 36.86
652 69578 Peder Nævestad Team Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:09:16 36.86
652 80341 Knut Rabbe Team Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:09:16 36.86
652 80342 Anders Jæger Synnevaag Team Bull Ski & Kajakk M 20-24 05:09:16 36.86
658 64269 Torgrim Elvstedt Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:09:53 36.78
659 64302 Atle Stubberud Soon CK M 35-39 05:10:19 36.73
660 80343 Ulf Storbekk Team Mjøsa M 45-49 05:10:43 36.68
661 41775 Jan Helge Djupvik Ulstein og Omegn SK M 55-59 05:10:44 36.68
661 64360 Kjell Bjørn Hatlebakk Ulstein og Omegn SK M 45-49 05:10:44 36.68
661 80345 Andreas Randen Oppdal SK M 30-34 05:10:44 36.68
664 64106 Knut Arne Johannessen Team Kolli M 35-39 05:10:49 36.67
664 64107 Jan Børge Loe Team Kolli M 35-39 05:10:49 36.67
664 32510 Morten Martinsen Team Kolli M 40-44 05:10:49 36.67
664 80346 Dag Mathiesen Team Kolli M 45-49 05:10:49 36.67
664 34247 Lars Arvid Nilsen Team Kolli M 45-49 05:10:49 36.67
664 80347 Magne Orre Team Kolli M 60-64 05:10:49 36.67
664 80348 Terje Sauar Team Kolli M 40-44 05:10:49 36.67
664 80349 Håkon Solberg Team Kolli M 30-34 05:10:49 36.67
664 70663 Rune Sveen Team Kolli M 30-34 05:10:49 36.67
664 80350 Bjørn Erik Tuv Team Kolli/Tønsberg CK M 55-59 05:10:49 36.67
664 70621 Ken André Utgård Team kolli M 25-29 05:10:49 36.67
675 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 45-49 05:10:51 36.67
675 34848 Henrik Johnsen Oppdal SK M 50-54 05:10:51 36.67
675 80352 Dagfinn Skjølsvold Oppdal SK M 50-54 05:10:51 36.67
678 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 30-34 05:10:56 36.66
679 80353 Jon Terje Leinaas Holmenkollen CK M 30-34 05:11:09 36.63
680 65656 Arvid Arntsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:11:16 36.62
680 61369 Stian Finstad Vang Skiløperforening - Sykkel M 30-34 05:11:16 36.62
680 64143 Thor Kristian Halseth Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 05:11:16 36.62
680 64371 Geir Jøsok Ulstein og Omegn SK M 55-59 05:11:16 36.62
680 64085 Terje Lundby Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 05:11:16 36.62
680 80354 Erik Lundgård Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:11:16 36.62
680 80355 Ole Osnes Ulstein og Omegn SK M 40-44 05:11:16 36.62
680 108121 Bjørnar Berntsson Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 05:11:16 36.62
680 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:11:16 36.62
680 80356 Jonny Stranden Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:11:16 36.62
680 64188 Øyvind Tomter Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:11:16 36.62
680 80357 Tommy Åsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 25-29 05:11:16 36.62
692 80358 Haakon Hansen IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:11:26 36.60
693 62668 Steinar Skansen Team NorgesGruppen M 40-44 05:11:30 36.59
694 70640 Frode Verbaan Erik Arnesen M 35-39 05:11:37 36.58
695 80359 Frode Skjemstad Team Kolli M 40-44 05:11:42 36.57
696 69320 Thor Ivar Doknæs Atea AS M 45-49 05:11:45 36.56
696 80360 Tom Foss Atea AS M 55-59 05:11:45 36.56
696 54150 Ørjan Hammersland Atea AS M 30-34 05:11:45 36.56
696 33975 Geir Holm Atea AS M 40-44 05:11:45 36.56
696 80361 Håkon Imbsen Atea AS M 35-39 05:11:45 36.56
696 80362 Peter Karlsson Atea AS M 40-44 05:11:45 36.56
696 64526 Anders Killingstad Atea AS M 45-49 05:11:45 36.56
696 52236 Torgeir Mortensen Atea AS M 35-39 05:11:45 36.56
696 47761 Trygve Norum Atea AS M 45-49 05:11:45 36.56
696 61992 Thor-Inge Otterlei Atea AS M 40-44 05:11:45 36.56
696 66005 Are Reines Atea AS M 50-54 05:11:45 36.56
696 54090 Mattias Øvreeide Atea AS M 45-49 05:11:45 36.56
708 80363 Gunnar A. Johansen Atea AS M 30-34 05:11:57 36.54
709 70763 Birthe Midttveit Atea AS K 25-29 05:12:16 36.50
709 33599 Ståle Murud Atea AS M 40-44 05:12:16 36.50
709 80364 Tore Trones Atea AS M 40-44 05:12:16 36.50
712 80365 Espen Nystad Team Kjekkas M 17-19 05:12:25 36.48
713 36888 Knut Erik Eriksen CK Øst M 35-39 05:12:36 36.46
713 80366 Torgeir Gillebo CK Øst M 40-44 05:12:36 36.46
713 67821 Svein Roger Johansen M 35-39 05:12:36 36.46
713 42507 Gudmund Kristiansen CK Øst M 50-54 05:12:36 36.46
717 80367 Lasse Dalby Team HTC Pride M 30-34 05:12:37 36.46
718 80368 Ole A Baalsrud Sportsklubben Rye M 50-54 05:12:54 36.43
718 80369 Paul Ove Evjen Tursyklistene M 55-59 05:12:54 36.43
718 80370 Asgeir Fløtre Sportsklubben Rye M 40-44 05:12:54 36.43
718 48041 Vidar Hovde Sportsklubben Rye M 40-44 05:12:54 36.43
718 62962 Tom Lillemoen Sportsklubben Rye M 35-39 05:12:54 36.43
718 64394 Tore Melby Sportsklubben Rye M 45-49 05:12:54 36.43
724 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 45-49 05:12:59 36.42
725 64032 Carl Henrik Graff Holmenkollen CK M 25-29 05:13:06 36.41
726 80372 Erik Konttorp Solør CK / Team Fuji M 25-29 05:13:14 36.39
727 34984 Frode Stette IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:13:31 36.36
728 80373 Tormod Grue Team Kjekkas M 25-29 05:13:52 36.32
729 64081 Ronny Molteberg Halden CK M 40-44 05:13:54 36.31
730 50130 Morten Stomperud Halden CK M 40-44 05:14:00 36.30
730 50725 Steinar Vik Halden CK M 45-49 05:14:00 36.30
732 50384 Erik Aasen Team Kolli M 40-44 05:14:06 36.29
733 36401 Jørn Vidar Nygård Team HTC Pride M 35-39 05:14:22 36.26
733 64115 Geir Ove Næss Rauma SK / Ulstein OCK M 35-39 05:14:22 36.26
735 80374 Per Erik Sundet M 50-54 05:14:28 36.25
736 64108 Tore Bergan Team HTC Pride M 45-49 05:14:31 36.24
736 64111 Anders Grønli Team HTC Pride M 35-39 05:14:31 36.24
736 70716 Cay Anders Josefsson Team HTC Pride M 50-54 05:14:31 36.24
736 50694 Arild Nielsen Team HTC Pride M 45-49 05:14:31 36.24
740 67738 Øistein Thomassen Asker CK M 35-39 05:14:43 36.22
741 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 55-59 05:14:48 36.21
742 37028 Magne Riise Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:14:56 36.19
743 64170 Andreas Aalberg Huse M 17-19 05:15:11 36.16
744 58134 Børge Rovik Atea AS M 35-39 05:15:28 36.13
745 64376 Tore Olsen Ottestad IL M 55-59 05:15:34 36.12
746 46757 Geir Bergli Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:16:28 36.02
746 44658 Roger Engen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:16:28 36.02
746 30548 Arild Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:16:28 36.02
746 35202 Geir Sveum Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:16:28 36.02
750 61703 Thure Haugseth Drammen CK M 60-64 05:16:54 35.97
750 64095 Harald Kolsrud Asker CK M 60-64 05:16:54 35.97
750 69996 Steinar Ski Asker CK M 45-49 05:16:54 35.97
750 65688 Knut Aanonsen Asker CK M 45-49 05:16:54 35.97
754 64092 Jens Kristian Jensen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:16:56 35.96
754 65618 Jan Harald Johansen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:16:56 35.96
756 40957 Jørn Nielsen A-TEK BIL M 40-44 05:17:09 35.94
757 65644 Jørgen Knut Syversen Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 05:17:14 35.93
758 80375 Bengt Haviken Engelsviken Velvære Sykkelklubb M 45-49 05:17:41 35.88
759 64267 Ian Ditlefsen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:18:09 35.83
759 80376 Tom Henning Hovi Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:18:09 35.83
759 80377 Dag Nestaker Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:18:09 35.83
759 80378 Stein Rønne Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:18:09 35.83
759 64273 Jan Erik Simenstad Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:18:09 35.83
759 80379 Christer Svingen Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:18:09 35.83
765 64159 Johannes Hov Høydal Team Tøff i Tryne M 17-19 05:18:18 35.81
766 45520 Bjørn Erik Langtangen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:18:28 35.79
767 70614 Owe Figenschau Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:18:46 35.76
767 64441 Arne Steinar Kvisle Lier IL M 40-44 05:18:46 35.76
767 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off- Road Klubb M 40-44 05:18:46 35.76
767 63011 Steinar Owsinski Glitre Off- Road Klubb M 35-39 05:18:46 35.76
767 80381 Svend Egil Torp Halden CK M 55-59 05:18:46 35.76
772 64292 Sverre Simonsen M 35-39 05:18:52 35.75
773 80046 Pål Kristian Moen Ottadalen SK M 25-29 05:18:53 35.74
774 70633 Espen Johansen Team Kveindaln M 40-44 05:19:06 35.72
774 70618 Arild Nordstad Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:19:06 35.72
776 47099 Anniken Dygd Kvisgaard CK ValdresEkspressen K 35-39 05:19:07 35.72
777 35212 Jan Otto Nordeng Land CK M 40-44 05:19:14 35.71
777 80382 Tor Erik Rognstad Sand IL - Terrengsykkel M 35-39 05:19:14 35.71
779 24116 Jarle Pollestad Weber VELUX Test Team M 45-49 05:19:18 35.70
780 80383 Odd Magnar Opgård Engerdal Sykkelklubb M 45-49 05:19:20 35.69
781 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 55-59 05:19:25 35.69
782 64194 Olav Haugen Grimstad SK M 30-34 05:19:36 35.66
782 43977 Roger Larsson CK Nittedal M 60-64 05:19:36 35.66
784 80384 Stein Tveraaen IF Frøy - I M 45-49 05:19:47 35.64
785 80385 Lars Reiten CK Øst M 40-44 05:20:14 35.59
786 40685 Even Halvorsen Team ShitNilz M 35-39 05:20:19 35.58
786 67160 Tore Pettersen Molde CK M 45-49 05:20:19 35.58
788 68990 Kjell Steinar Åndal Molde CK M 45-49 05:20:30 35.56
789 80386 Bernt Dalsaune Team BAMA M 25-29 05:20:37 35.55
789 64289 Kim Olsen Team BAMA M 20-24 05:20:37 35.55
791 80387 Ketil Østli Eidsberg Brann- og Redning M 30-34 05:20:41 35.54
792 41918 Jon Egil Clemetsen CK Øst M 50-54 05:20:43 35.54
793 97145 Erik S. Andersen Milslukern/Schneider M 35-39 05:20:54 35.52
793 80388 Peder Huitfeldt Milslukern/Schneider M 20-24 05:20:54 35.52
793 64397 Lars André Præsterud Onninen/Schneider M 30-34 05:20:54 35.52
793 80389 Peder Stadaas Milslukern/Schneider M 20-24 05:20:54 35.52
793 66504 Simen Thorvaldsen Ullevål SK M 35-39 05:20:54 35.52
798 65420 Fredrik Øyen Team Gudbrandsdalen M 40-44 05:20:56 35.52
799 65418 Kirsten Bergene Tjørn CK ValdresEkspressen K 50-54 05:20:58 35.51
800 80390 Mats Engedal Bostad Team Tøff i Tryne M 17-19 05:21:03 35.50
800 69649 Arild Dahl Brumunddal SK M 30-34 05:21:03 35.50
800 49737 Torbjørn Dahl CK Nittedal M 40-44 05:21:03 35.50
800 80391 Jan Harving CK Nittedal M 45-49 05:21:03 35.50
800 80392 Jan Erik Kroken Brumunddal SK M 35-39 05:21:03 35.50
800 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 45-49 05:21:03 35.50
806 64398 Einar Valhovd Onninen/Schneider M 40-44 05:21:08 35.49
807 64252 Olav Kjøs Ottestad IL M 50-54 05:21:16 35.48
808 64396 Rikard Amdal Kalland Onninen/Schneider M 40-44 05:21:17 35.48
808 64427 Jannicke Kalland Onninen/Schneider K 40-44 05:21:17 35.48
810 80393 Håvard Håkonsen Team Kveindaln M 50-54 05:21:20 35.47
811 80394 Frode Roa Team Kolli M 45-49 05:21:26 35.46
811 64136 Trym Rostad Gjerdrum IL M 17-19 05:21:26 35.46
813 65745 Harald Tronsli 10mTronsli M 17-19 05:21:54 35.41
814 65479 Stein Inge Lillebråten Ottadalen SK M 35-39 05:22:10 35.38
814 74634 Ronny Mjelva Askøy Sykkel og Triathlonklubb M 30-34 05:22:10 35.38
816 50754 Svend Arild Bilben Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:22:11 35.38
816 64185 Hans Magnus Bjørkeng Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:22:11 35.38
816 64295 Steinar Eggen Kløfta IL - Sykkel M 50-54 05:22:11 35.38
816 64254 Ole A. Frivik Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:22:11 35.38
816 80395 Kjell Arne Haugen Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:22:11 35.38
816 64780 Sondre Hugaas Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:22:11 35.38
816 64256 Lars Krogdahl Kløfta IL - Sykkel M 30-34 05:22:11 35.38
816 65703 Johnny Sommer Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:22:11 35.38
816 64781 Daniel Tyszko Kløfta IL - Sykkel M 30-34 05:22:11 35.38
816 80396 Bjørn-Arild Ullersmo Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:22:11 35.38
816 64183 Øystein Westermann Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:22:11 35.38
827 64287 Håkon Andersen Team BAMA M 30-34 05:22:12 35.38
827 80397 Carl Jørgen Sundet Flaen Team BAMA M 15 05:22:12 35.38
827 80398 Lars Grønseth Team BAMA M 20-24 05:22:12 35.38
827 80399 Jan Ingvoldstad Team BAMA M 35-39 05:22:12 35.38
831 36552 Morten Johansen Team Ullensaker M 35-39 05:22:35 35.33
832 80400 Yngve Gravdal Aker Solutions M 45-49 05:22:36 35.33
832 80401 Frank Henning Hansen Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:22:36 35.33
834 64454 Svein Nore Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:22:39 35.33
834 64455 Anders Nore Stryn T og IL - Sykkel M 20-24 05:22:39 35.33
834 70677 Kenneth Settem BDO Racing M 25-29 05:22:39 35.33
834 37032 Inge Skålbones Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:22:39 35.33
838 80402 Tore Olav Holen Ottadalen SK M 40-44 05:23:06 35.28
839 80403 Tord Ornum Spenst, Gressbanen M 35-39 05:23:21 35.25
840 43725 Svein Bergum Moss CK M 35-39 / Tandem 05:23:55 35.19
840 41114 Bedir Yiyit Moss CK M 35-39 / Tandem 05:23:55 35.19
842 80404 Jan Otto Andresen Nordic Adviser M 45-49 05:24:03 35.17
842 64421 Morten Riseth Onninen/Schneider M 40-44 05:24:03 35.17
844 42720 Dag Iversen CK Øst M 40-44 05:24:04 35.17
845 49945 Kåre Reidar Ellingsgård Molde CK M 45-49 05:24:05 35.17
845 80405 Svein Ivar Herlo Team ShitNilz M 35-39 05:24:05 35.17
845 80406 Svein Neerland Molde CK M 50-54 05:24:05 35.17
848 80407 Anders Bjørnhaug Skanska Norge M 40-44 05:24:24 35.14
849 80408 Berit Barlaup Molde CK K 35-39 05:24:29 35.13
849 69014 Pål Harald Hamborg Team BH/Norgesgruppen Data M 45-49 05:24:29 35.13
849 80410 Bjørn Nøsavik Molde CK M 50-54 05:24:29 35.13
852 80411 Julio Cesar Castellanos M 35-39 05:24:40 35.11
853 43361 Rune Kronberget ERH AS M 40-44 05:24:45 35.10
853 69647 Kjetil Paulsrud Schindler M 35-39 05:24:45 35.10
855 80412 John Bøe M 40-44 05:24:49 35.09
856 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 60-64 05:24:50 35.09
856 70697 Jan Fougner Sportsklubben Rye M 45-49 05:24:50 35.09
856 70972 Rakel Fougner Sportsklubben Rye K 35-39 05:24:50 35.09
856 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 60-64 05:24:50 35.09
856 80413 Jan Terje Håkonsen Sportsklubben Rye M 40-44 05:24:50 35.09
856 80414 Frank Oddmund Jenssen Follafoss IL M 50-54 05:24:50 35.09
856 42340 Stian Lysaker Sportsklubben Rye M 25-29 05:24:50 35.09
856 64237 Morten Ottesen Sportsklubben Rye M 40-44 05:24:50 35.09
856 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye M 35-39 05:24:50 35.09
856 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye M 45-49 05:24:50 35.09
856 80416 Terje Willy Strøm Sportsklubben Rye M 40-44 05:24:50 35.09
856 47819 Kjell Helge Theodorsen Sportsklubben Rye M 55-59 05:24:50 35.09
856 80417 Stein-Erik Wendel Sportsklubben Rye M 50-54 05:24:50 35.09
869 80418 Knut Ølstad M 40-44 05:24:59 35.07
870 65566 Jan Fredriksberg Team NorgesGruppen M 40-44 05:25:07 35.06
871 80419 Kent Edvardsen Shell M 35-39 05:25:25 35.03
872 41408 Øyvind Haug Moss CK M 35-39 05:25:28 35.02
872 69057 Atle Sannes Moss CK M 35-39 05:25:28 35.02
874 65677 Roger Vestli Engen Ottestad IL M 25-29 05:25:50 34.98
874 80420 Roar Fjellet Ottestad IL M 40-44 05:25:50 34.98
874 80421 Roar Hagen Trysil SK M 30-34 05:25:50 34.98
874 64404 Espen Sletten Hansen Ottestad IL M 20-24 05:25:50 34.98
874 67376 Knut Erik Johansen Ottestad IL M 40-44 05:25:50 34.98
874 64375 Jan Roar Lillehagen Ottestad IL M 40-44 05:25:50 34.98
874 80423 Thomas Motrøen Ottestad IL M 30-34 05:25:50 34.98
874 80424 Håkon Myrvang Trysil SK M 40-44 05:25:50 34.98
874 64195 Ole Kristian Ramsberg Team COB M 45-49 05:25:50 34.98
874 36506 Bjørn Ruud Ottestad IL M 45-49 05:25:50 34.98
874 64281 Dag Schartum-Hansen Ottestad IL M 55-59 05:25:50 34.98
874 64408 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL M 45-49 05:25:50 34.98
886 80426 Jørn Kristiansen M 35-39 05:25:52 34.98
887 122589 Trond Pettersen Drammen CK M 55-59 05:25:59 34.97
888 80428 Tom-Roger Flaen Høland SK M 30-34 05:26:00 34.96
888 122230 Kjell Hagen Halden CK M 45-49 05:26:00 34.96
890 80429 Asbjørn John Eggesbø Drammen CK M 55-59 05:26:10 34.95
891 80430 Robert André Askland Moss CK M 35-39 05:26:33 34.91
891 80431 Ola G. D. Bratlie Moss CK M 60-64 05:26:33 34.91
891 51008 Morten Bye Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 80432 Ragnhild Bye Moss CK K 40-44 05:26:33 34.91
891 36343 Jan Tore Dahl Moss CK M 30-34 05:26:33 34.91
891 35501 Ulf-Christian Dahle Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 33313 Tom Filberg Moss CK M 50-54 05:26:33 34.91
891 80433 Stein-Inge Hagnes Moss CK M 50-54 05:26:33 34.91
891 80434 Håkon Halstensen Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 80435 Hans Petter Skott Hansen Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 80436 Thomas Haug Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 35183 Roger Jacobsen Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 80437 Robert Jenssen Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 70956 Jan Erik Kristiansen Moss CK M 35-39 05:26:33 34.91
891 42564 Tom Kristiansen JH-Sykkel M 50-54 05:26:33 34.91
891 80438 Jørn Lind Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 80439 Lars Birger Martinsen Moss CK M 40-44 05:26:33 34.91
891 80440 Rune Mørk Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 80441 Arne Nerkvern Moss CK M 50-54 05:26:33 34.91
891 80442 Torstein Rørby Moss CK M 25-29 05:26:33 34.91
891 44306 Roar Kristian Sandseter Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 69058 Lars Sannes Moss CK M 35-39 05:26:33 34.91
891 64140 Lasse Skudal Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 65612 Johnny Stensrud Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 80443 Kåre Morten Sundby Moss CK M 45-49 05:26:33 34.91
891 42929 Geir Wiggen Moss CK M 35-39 05:26:33 34.91
891 80444 Knut Ødegaard Moss CK M 65-69 05:26:33 34.91
918 49658 Lars Christian Heier Sportsklubben Rye M 45-49 05:26:34 34.90
919 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 40-44 05:26:35 34.90
920 80445 Tore Nesset Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:26:38 34.90
921 62890 Maria Elisabeth Kalland Sportsklubben Rye K 30-34 05:26:40 34.89
921 70960 Sverre Sedeniussen Sportsklubben Rye M 45-49 05:26:40 34.89
923 80446 Alexander Laahne Team BAMA M 20-24 05:26:54 34.87
923 64290 Håvard Rafaelsen Team BAMA M 35-39 05:26:54 34.87
925 49256 Bjørn Karsten Olsen Sportsklubben Rye M 55-59 05:26:58 34.86
926 50692 Trond Iversen M 40-44 05:27:11 34.84
927 35512 Tore Bjørn Ringås JH-Sykkel M 45-49 05:28:14 34.73
928 64278 Solveig Holmen Ottestad IL K 45-49 05:28:24 34.71
929 80447 Vegar Sandvik Team BAMA M 35-39 05:28:45 34.67
930 80448 Rolf Magnar Gresseth Weber VELUX Test Team M 45-49 05:28:58 34.65
931 50204 Rune Bjørn Amundsen Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:29:07 34.63
932 70643 Jon Fredrik Fikse Team Ullensaker M 45-49 05:29:28 34.60
933 70656 Nils-Henrik Holmen Holmenkollen CK M 30-34 05:29:31 34.59
934 80450 Terje Fredheim Nesodden SK M 45-49 05:29:33 34.59
934 64202 Arvid Rishovd Nesodden SK M 50-54 05:29:33 34.59
934 50312 Bård Skar Nesodden SK M 50-54 05:29:33 34.59
934 80451 Dag Skipenes Nesodden SK M 40-44 05:29:33 34.59
938 80452 Frode Bergill Drammen CK M 45-49 05:29:49 34.56
938 80453 Lars Dalsgaard Christensen Drammen CK M 45-49 05:29:49 34.56
938 80454 Jesper Rådberg Åskollen SK M 40-44 05:29:49 34.56
941 70775 Mona Anni Kleiven Ottadalen SK K 50-54 05:29:50 34.56
941 70776 Rita Lillebråten Ottadalen SK K 40-44 05:29:50 34.56
943 64240 Hans-Jørgen Breder Foreningen Frikransen M 55-59 05:29:53 34.55
944 33760 Bjørn Finn Farstadvoll Bærum og Omegn CK M 60-64 05:29:56 34.55
944 80455 Svend Løvåsdal Bærum og Omegn CK M 25-29 05:29:56 34.55
944 40938 Iris Mandelid Bærum og Omegn CK K 45-49 05:29:56 34.55
944 52512 Harald Pettersen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:29:56 34.55
944 21157 Birte Marie Skofteland Bærum og Omegn CK K 45-49 05:29:56 34.55
949 64433 Willy Westeng Ottestad IL M 45-49 05:30:10 34.52
950 43085 Jørn Kandola Sportsklubben Rye M 35-39 05:30:13 34.52
951 64172 Trond Dyrnes Follo SK M 35-39 05:30:16 34.51
952 48456 Knut Børke ODIN Forvaltning M 60-64 05:30:17 34.51
953 43086 Raymond Nordfeldt Sportsklubben Rye M 35-39 05:30:21 34.50
954 44043 Thore Amundsen Team Vallhall M 40-44 05:30:27 34.49
954 131704 Pål Berntsen Team Vallhall M 30-34 05:30:27 34.49
954 80457 Rudi Bonafede Team Vallhall M 25-29 05:30:27 34.49
954 64705 Michele Bonafede Team Vallhall M 40-44 05:30:27 34.49
954 70793 Simen Boretti Team Vallhall M 35-39 05:30:27 34.49
954 36477 Ole Andreas Fuglesang Team Vallhall M 30-34 05:30:27 34.49
954 80459 Vidar Gaasø Team Vallhall M 35-39 05:30:27 34.49
954 80460 Harald Indset Team Vallhall M 35-39 05:30:27 34.49
954 80461 Geir Kløvfjell Team Vallhall M 40-44 05:30:27 34.49
954 80462 Morten Løkken Team Vallhall M 40-44 05:30:27 34.49
954 80463 Lars Yngve Moen Rørlegger Jørstad M 25-29 05:30:27 34.49
954 80464 Terje Mollestad Team Vallhall M 30-34 05:30:27 34.49
954 80465 Bjørnar Skjelseth Rørlegger Jørstad M 40-44 05:30:27 34.49
954 70797 Stig Sodeland Team Vallhall M 35-39 05:30:27 34.49
954 65794 Stein Solem Team Vallhall M 40-44 05:30:27 34.49
954 43979 Bjørn Evald Søberg Rørlegger Jørstad M 50-54 05:30:27 34.49
970 65426 Frank Båtstad Ottadalen SK M 45-49 05:30:36 34.48
971 65604 Bjørnar Grindvoll Ahlsell Norge AS M 45-49 05:30:41 34.47
972 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 60-64 05:30:52 34.45
973 80467 Knut-Frode Bergum Kvam IL M 40-44 05:31:00 34.44
974 80468 Rhoar Pedersen ITAB M 45-49 05:31:32 34.38
974 70824 Harald Torsøe Schindler M 45-49 05:31:32 34.38
976 80469 Erik Emil Almquist Bærum og Omegn CK M 55-59 05:31:37 34.37
976 65799 Elin Bolstad Bærum og Omegn CK K 45-49 05:31:37 34.37
976 70630 Carla Kimmels De Jong Bærum og Omegn CK K 40-44 05:31:37 34.37
976 64244 Arne Markussen Aftenposten M 40-44 05:31:37 34.37
976 80473 Dag Ole Storrøsten Bærum og Omegn CK M 50-54 05:31:37 34.37
976 65802 Arne Christoffer Sætrang Bærum og Omegn CK M 50-54 05:31:37 34.37
976 64464 Grete Haugan Sætrang Bærum og Omegn CK K 45-49 05:31:37 34.37
976 64468 Tove Øier Vidje Bærum og Omegn CK K 45-49 05:31:37 34.37
976 80474 Amund Westin Bærum og Omegn CK M 45-49 05:31:37 34.37
985 80475 Kjell Arne Syvertsen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 05:31:39 34.37
986 80476 Karsten Andersen Bertel O. Steen AS M 40-44 05:31:40 34.37
986 30109 Vegard Bentzen Sportsklubben Rye M 30-34 05:31:40 34.37
986 70608 Terje Bernton Sportsklubben Ceres M 45-49 05:31:40 34.37
986 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 35-39 05:31:40 34.37
986 70609 Knut Folland Bertel O. Steen AS M 50-54 05:31:40 34.37
986 47318 Per Eivind Føsker Sagene IF - Sykkel M 45-49 05:31:40 34.37
986 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 40-44 05:31:40 34.37
986 53862 Arne Nilsen Kristiansands CK M 45-49 05:31:40 34.37
986 74557 Sveinar Rasmussen M 35-39 05:31:40 34.37
986 69113 Bjørn Samuelsen M 55-59 05:31:40 34.37
986 69759 Bjørn Martin Solberg Bertel O. Steen AS M 30-34 05:31:40 34.37
986 80478 Jørgen Thorshov Bertel O. Steen AS M 30-34 05:31:40 34.37
998 64713 Torgeir Skaare Team Vallhall M 35-39 05:32:03 34.33
999 80479 Tor Fredrik Liavåg Team Tøff i Tryne M 17-19 05:32:04 34.33
1000 100653 Jørgen Larsen M 35-39 05:32:14 34.31

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2010
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 30.70 Km/t
Snittid: 6:11:16
Antall deltakere: 3002

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund