Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1989

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 93514 Christian Eminger Sveits M 25-29 14:20:36 37.64
2 36364 Jan Dekko Drammen CK M 30-34 14:28:05 37.32
2 65488 Arild Hustad SF Grei M 25-29 14:28:05 37.32
2 97299 Hans Von Niederhausern Sveits M 30-34 14:28:05 37.32
5 47595 Per Ivar Mork Bingsfoss SK M 35-39 14:29:30 37.26
6 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 35-39 14:34:12 37.06
7 92051 Kåre Gloslie Bingsfoss SK M 45-49 14:38:35 36.87
8 65157 Thor Svendsen Follo SK M 35-39 14:48:50 36.45
9 97300 Giovanni Girotto Sveits M 20-24 14:49:30 36.42
10 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M 35-39 14:55:26 36.18
11 90083 Annebeth Askevold Bærum og Omegn CK K 30-34 14:59:48 36.00
11 84303 Christian Cleve-Hansen Bærum og Omegn CK M 30-34 14:59:48 36.00
11 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 45-49 14:59:48 36.00
11 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 45-49 14:59:48 36.00
11 41422 John Holmstul Bærum og Omegn CK M 35-39 14:59:48 36.00
11 29068 Tage Johansen Rauf. og Omegn M 35-39 14:59:48 36.00
11 97301 Dag Olav Kjellemo Bærum og Omegn CK M 20-24 14:59:48 36.00
11 84285 Arnt Lilledal Bærum og Omegn CK M 40-44 14:59:48 36.00
11 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 40-44 14:59:48 36.00
11 88597 Jørgen Mæland Bærum og Omegn CK M 25-29 14:59:48 36.00
11 68698 Bjørn Ottesen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:59:48 36.00
11 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn CK M 35-39 14:59:48 36.00
11 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 40-44 14:59:48 36.00
11 88680 Tor Ulsund Bærum og Omegn CK M 35-39 14:59:48 36.00
25 95800 Johnny Bjerke Nittedal CK M 20-24 15:01:48 35.92
25 91557 Tor Fossum Nittedal CK M 50-54 15:01:48 35.92
25 97302 Geir Olav Halseth Nittedal CK M 25-29 15:01:48 35.92
25 43983 Martin Kristoffersen Nittedal CK M 30-34 15:01:48 35.92
25 40556 Fredrik Lamo Nittedal CK M 40-44 15:01:48 35.92
25 85039 Svein Lamo Nittedal CK M 35-39 15:01:48 35.92
25 43977 Roger Larsson Nittedal CK M 40-44 15:01:48 35.92
25 35037 Per Rune Larsson Nittedal CK M 30-34 15:01:48 35.92
25 43984 Lars Wilskog Nittedal CK M 20-24 15:01:48 35.92
34 102319 Øyvind Antonsen Bingsfoss SK M 25-29 15:03:48 35.84
34 26462 Nils Bratberg DBS-Team M 30-34 15:03:48 35.84
34 88634 Olav Glanås Jømna/Heradsbygd M 35-39 15:03:48 35.84
34 43301 Bjørn Enok Klev Bingsfoss SK M 35-39 15:03:48 35.84
34 95802 Ola Sandholt Ullensaker CK M 25-29 15:03:48 35.84
34 52308 Åge Morten Tangen Ullensaker CK M 30-34 15:03:48 35.84
40 88595 Hans Petter Hellmann Bærum og Omegn CK M 35-39 15:04:01 35.84
41 93526 Fredrik Emblem Ålesund og Omegn CK M 45-49 15:05:48 35.76
42 95795 Knut Stabell Bærum og Omegn CK M 40-44 15:05:50 35.76
43 64262 Sveinung Talberg Vågstranda IL M 20-24 15:06:01 35.76
44 95811 Stig Rune Andersen Gauldal SK M 20-24 15:07:30 35.70
44 23486 Hjalmar Duklæt Gauldal SK M 40-44 15:07:30 35.70
44 34769 John Rune Gilberg Gauldal SK M 25-29 15:07:30 35.70
44 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 35-39 15:07:30 35.70
44 88711 Ivar Mære Værnes Flyst. M 40-44 15:07:30 35.70
44 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 45-49 15:07:30 35.70
44 85183 Jan Agnar Onsøien Autronica BIL M 35-39 15:07:30 35.70
44 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 25-29 15:07:30 35.70
52 80302 Jon Erik Larsen Brumunddal SK M 25-29 15:19:30 35.23
53 87140 Olav Krogh Nes SK M 30-34 15:25:30 35.00
53 93524 Rune Lexberg Eidsvoll SK M 20-24 15:25:30 35.00
53 91372 Egil Nafstad Eidsvoll SK M 40-44 15:25:30 35.00
53 52038 Torbjørn Sæther Eidsvoll SK M 35-39 15:25:30 35.00
57 68191 Hans Einar Formo Eiker CK M 25-29 15:29:30 34.85
57 85790 Skjalge Kraglund Eiker CK M 30-34 15:29:30 34.85
57 95814 Arne Torgersen Eiker CK M 45-49 15:29:30 34.85
60 51511 Jan Erik Steen Trondhjems VK M 40-44 15:32:26 34.74
61 91258 Jo-Øyvind Andersen Gauldal SK M 35-39 15:41:47 34.40
62 40727 Thor Engh IK Hero M 35-39 15:55:30 33.90
62 91334 Martin Enstad IK Hero M 35-39 15:55:30 33.90
62 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-39 15:55:30 33.90
62 88311 Hans Peter Stenberg Follo SK M 25-29 15:55:30 33.90
62 36442 Per-Ivar Weydahl Follo SK M 25-29 15:55:30 33.90
67 80214 Arne Lien Gauldal SK M 35-39 15:56:59 33.85
68 45421 Alf Andersen NTHI M 25-29 15:59:30 33.76
68 95820 Knut Larsen Ullensaker CK M 25-29 15:59:30 33.76
70 97303 Gerard Doorman Energidata BIL M 30-34 16:01:12 33.70
70 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 45-49 16:01:12 33.70
70 30289 Leif Grimstveit NIFS M 40-44 16:01:12 33.70
70 36958 Øyvind Gundersen Sintef M 25-29 16:01:12 33.70
70 52397 Per Arne Hansen Sintef M 30-34 16:01:12 33.70
70 93540 Einar Hassel Sintef M 40-44 16:01:12 33.70
70 87669 Hans Hægstad Marienborg BIL M 35-39 16:01:12 33.70
70 82998 Torleif Iversen Sintef M 35-39 16:01:12 33.70
70 51387 Nils Kattem Marienborg BIL M 50-54 16:01:12 33.70
70 87930 Bjørn Erik Larsen Tiller IL M 35-39 16:01:12 33.70
70 44651 Knut Oddvar Larsen Renholdsv. BIL M 35-39 16:01:12 33.70
70 40590 Arne Mikkelsen Sintef M 35-39 16:01:12 33.70
70 96123 Øystein Nøtsund Sintef M 25-29 16:01:12 33.70
70 91267 Nils-Aksel Ruud Sintef M 35-39 16:01:12 33.70
70 34990 Egil Skybakmoen Sintef M 25-29 16:01:12 33.70
70 84025 Arnt Solberg Fokus Bank A/S M 35-39 16:01:12 33.70
70 83864 Torbjørn Sæterhaug Forenede Forsikring M 35-39 16:01:12 33.70
70 88725 Kjell Talmo BN Kreditt M 40-44 16:01:12 33.70
70 45273 Edgar Wisløff Edwis M 35-39 16:01:12 33.70
70 35353 Kai Østvold CK Victoria M 30-34 16:01:12 33.70
90 69475 Roger Andresen Trondhjems VK M 25-29 16:03:12 33.63
90 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 40-44 16:03:12 33.63
90 85967 Gunnar Schei Trondhjems VK M 35-39 16:03:12 33.63
90 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 45-49 16:03:12 33.63
90 97304 Johnny Sørgard Trondhjems VK M 25-29 16:03:12 33.63
90 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 30-34 16:03:12 33.63
96 24139 Jarle Handeland DBS-Team M 25-29 16:05:12 33.56
96 22125 Erik Bjørn Svalestad DBS-Team M 25-29 16:05:12 33.56
96 25204 Kjetil Søndenå DBS-Team M 20-24 16:05:12 33.56
96 23026 Hans Agnar Wigelius DBS-Team M 35-39 16:05:12 33.56
100 83856 Dag Slagstad Sintef M 40-44 16:06:43 33.51
101 71764 Harald Solem Elnesvågen IL M 35-39 16:07:12 33.49
102 97305 Bjørn Ian Dundas Bærum og Omegn CK M 25-29 16:09:30 33.41
103 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 40-44 16:13:12 33.29
103 93733 Hans Hendrik Mulder Nederland M 45-49 16:13:12 33.29
103 33750 Jørgen Skjeret Bjørn IL M 30-34 16:13:12 33.29
106 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 40-44 16:17:26 33.14
107 92990 Olav Jonassen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:19:30 33.07
108 45555 Bjørn Lauglo Deloitte Noraud. M 40-44 16:25:30 32.87
109 93682 Astri Svenkerud Bærum og Omegn CK K 25-29 16:25:31 32.87
110 93551 Arne Haverstadløkken Lågen CK M 40-44 16:27:31 32.80
110 88757 Åge Tøftestuen Lågen CK M 35-39 16:27:31 32.80
112 97306 Jostein Kviktadhagen Lågen CK M 17-19 16:27:39 32.80
113 93895 Lars Gausemel Hornindal IL M 35-39 16:31:31 32.67
114 91531 Ketil Jonassen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:32:10 32.65
115 46766 Leif Sigurd Godager IK Hero M 40-44 16:35:39 32.54
116 95916 Gunnar Fjellberg Tomter IL M 40-44 16:36:10 32.52
117 36105 Yngvar Haugland Trondheim Politi M 35-39 16:37:45 32.47
118 45412 Idar Magne Bækken NTHI M 20-24 16:39:18 32.42
119 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannkorps M 55-59 16:43:08 32.29
120 97307 Kjell Erik Amold Sportsklubben Rye M 40-44 16:45:39 32.21
120 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 30-34 16:45:39 32.21
120 47314 Anne Bjørnsmoen Sportsklubben Rye K 30-34 16:45:39 32.21
120 90419 Erik Bye Sportsklubben Rye M 40-44 16:45:39 32.21
120 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 40-44 16:45:39 32.21
120 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 35-39 16:45:39 32.21
120 97308 Frank Grund Sportsklubben Rye M 20-24 16:45:39 32.21
120 95856 Arne Jacobsen Sportsklubben Rye M 17-19 16:45:39 32.21
120 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 35-39 16:45:39 32.21
120 94704 Reidar Selvig Onarheim Sportsklubben Rye M 30-34 16:45:39 32.21
120 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 50-54 16:45:39 32.21
120 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-34 16:45:39 32.21
132 88835 Amund Grimstad Trondhjems VK M 35-39 16:51:39 32.02
132 29784 Torgrim Log Sintef M 25-29 16:51:39 32.02
134 52395 Kaare Bals Trondhjems VK M 55-59 16:53:39 31.96
134 90470 Steinar Kåre Wærdahl Trondhjems VK M 40-44 16:53:39 31.96
134 92485 Rune Øvergård Jømna/Heradsbygd M 40-44 16:53:39 31.96
137 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn CK M 50-54 16:55:34 31.90
138 29899 Tron Robberstad Eiker CK M 30-34 16:58:32 31.81
139 97310 Rolf-Kristian Roll Tromsø CK M 20-24 16:59:25 31.78
140 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 16:59:39 31.77
140 93681 Pål Meland Bærum og Omegn CK M 30-34 16:59:39 31.77
142 62676 Arild Hartold Jømna/Heradsbygd M 40-44 17:01:39 31.71
142 94939 Jan Olav Husby Gauldal SK M 35-39 17:01:39 31.71
144 96296 Wolfgang Loebig V-Tyskland M 45-49 17:03:18 31.66
145 95807 Christian Mathiesen Atna IL M 20-24 17:03:39 31.65
146 52416 Hans Rønning E.C.Dahls Brygg. M 35-39 17:05:39 31.58
147 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 40-44 17:08:03 31.51
148 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 35-39 17:09:22 31.47
149 93602 Stein Aksel Aaslund NUCC M 25-29 17:09:55 31.45
150 95825 Helge Jomisko Lyngdal SK M 60-64 17:10:05 31.45
151 80374 Per Erik Sundet VVS-K. Lund A/S M 30-34 17:12:51 31.36
152 20492 Arild Hamre Vinje Trølag M 30-34 17:14:32 31.31
153 47470 Ansgar Myhre Hadeland CK M 35-39 17:15:15 31.29
154 92454 Jan Ivar Bjerkli Ringerike SK M 35-39 17:18:00 31.21
155 97311 Andreas Heilbronner V-Tyskland M 20-24 17:18:32 31.19
156 95815 Kenneth Alver Statoil BIL M 20-24 17:20:32 31.13
156 31091 Kjell Tore Andersen BHCK M 35-39 17:20:32 31.13
156 97312 Tore Bergstrøm BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 71766 Rune Bertelsen BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 20623 Arne Eidsheim BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 32163 Arne Gjæringen BHCK M 35-39 17:20:32 31.13
156 71599 Olav Hauge BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 30939 Jan Haugland BHCK M 45-49 17:20:32 31.13
156 30973 Gunnar Hausberg BHCK M 35-39 17:20:32 31.13
156 30836 Stein Kjetil Hefte BHCK M 30-34 17:20:32 31.13
156 31634 Jens Ottar Kallekleiv BHCK M 35-39 17:20:32 31.13
156 31250 Eyolf Langmyhr BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 31636 Fred A. Pettersen BHCK M 40-44 17:20:32 31.13
156 31227 Tore Reigstad BHCK M 30-34 17:20:32 31.13
156 30986 Svein Raa BHCK M 50-54 17:20:32 31.13
156 26731 Oddvar Sellevoll M 25-29 17:20:32 31.13
156 27537 Per Magne Vik BHCK M 35-39 17:20:32 31.13
173 89035 Bjørn Braaten STK BIL M 40-44 17:21:22 31.11
174 97313 Claus Jordens V-Tyskland M 40-44 17:24:24 31.02
175 89965 Harald Sotberg Follo SK M 40-44 17:24:32 31.01
176 97314 Arve Nygard BHCK M 35-39 17:25:51 30.97
177 89532 Halvard Hansen Ringerike SK M 35-39 17:28:32 30.90
178 71596 Christian Irgens Mjøsdalen IL M 20-24 17:30:39 30.83
179 93815 Remi Bergflødt Ringerike SK M 30-34 17:32:32 30.78
180 51431 Arnljot Johansen Flora CK M 40-44 17:34:29 30.72
181 94746 Asbjørn Melby Tingvoll M 55-59 17:36:32 30.66
181 84298 Harald Myrholt Vinmonopolet M 35-39 17:36:32 30.66
183 91032 John Hansen Asker CK M 30-34 17:38:27 30.61
184 88570 Roald Normo Mosal BIL M 50-54 17:39:06 30.59
185 40968 Knut Mo Sintef M 35-39 17:40:32 30.55
186 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 45-49 17:41:14 30.53
187 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 30-34 17:42:32 30.49
187 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 25-29 17:42:32 30.49
189 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 55-59 17:44:27 30.43
190 29270 Thor Bie Sportsklubben Ceres M 40-44 17:45:14 30.41
190 91430 Gunnar Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-39 17:45:14 30.41
190 85623 Stein Fergestad Sportsklubben Ceres M 35-39 17:45:14 30.41
190 90773 Lars Hoel Sportsklubben Ceres M 30-34 17:45:14 30.41
190 52545 Ole Kristian Holter Lørenskog CK M 25-29 17:45:14 30.41
190 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 40-44 17:45:14 30.41
190 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 50-54 17:45:14 30.41
190 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-44 17:45:14 30.41
190 92408 Ulf Ljungstrøm Sverige M 30-34 17:45:14 30.41
199 47505 Gunnar Gabrielsen Rupro A/S M 45-49 17:46:31 30.37
200 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. og Omegn M 30-34 17:47:14 30.35
201 90352 Ola Helge Åsen Vardefjell M 45-49 17:48:32 30.32
202 88868 Knut Reinsborg Kongsvinger Kbir. M 40-44 17:50:17 30.27
203 85083 Kjetil Wangen Bækkelagets Sportsklubb M 25-29 17:51:41 30.23
204 97316 Michel Decneudt Belgia M 45-49 17:52:41 30.20
204 97317 Zenon Schoore Belgia M 55-59 17:52:41 30.20
206 97318 Ber Heijn Nederland M 45-49 17:53:21 30.18
207 88611 Bjørn Evjen Nittedal CK M 30-34 17:54:17 30.15
207 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 40-44 17:54:17 30.15
207 85038 Thor H. Haraldsen Nittedal CK M 40-44 17:54:17 30.15
207 85040 Kjell Rikoll Nittedal CK M 45-49 17:54:17 30.15
211 47198 Jan Danielsson Sverige M 40-44 17:56:27 30.09
212 91264 Seppo Leskinen Finland M 35-39 17:56:47 30.08
213 97319 Aksel Aaslund Hydro Raufoss M 55-59 17:58:55 30.03
214 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 30-34 17:59:01 30.02
215 92609 Henning Bruusgaard Bærum og Omegn CK M 45-49 17:59:15 30.02
216 96107 Per Øivind Sundell VSI-Voldastudent M 20-24 18:00:31 29.98
217 23884 Jan Andersen Bækkelagets Sportsklubb M 25-29 18:01:32 29.95
217 34808 Geir Kjær Rørteam A/S M 25-29 18:01:32 29.95
217 97321 Morten Werner Nielsen Oppegård IL M 35-39 18:01:32 29.95
220 42301 Øyvind Sporsheim IL Norodd M 17-19 18:01:57 29.94
221 52486 Steinar Lødøen Nittedal CK M 25-29 18:03:24 29.90
222 97322 Ingar A. Nilsen Eiker CK M 20-24 18:04:41 29.87
223 31022 Rune Landsvik BHCK M 35-39 18:05:02 29.86
224 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn CK M 60-64 18:05:14 29.85
225 93626 Gert Jepsen Danmark M 35-39 18:07:21 29.79
226 23870 Jan Espenes Hærland IL M 35-39 18:07:57 29.78
226 69552 Kjell Haugen Hærland IL M 30-34 18:07:57 29.78
226 92441 Hans-Jørgen Milli Hærland IL M 35-39 18:07:57 29.78
229 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 20-24 18:08:27 29.76
230 95806 Jack Asphaug Selmer/Furuholm M 20-24 18:09:04 29.75
231 45500 Ole Bakkene Randsfjord CK M 40-44 18:09:14 29.74
232 92518 Ole M. Berg Trondhjems VK M 35-39 18:10:42 29.70
232 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 35-39 18:10:42 29.70
234 85149 Bobbi Thoren Sverige M 40-44 18:11:04 29.69
235 45491 Olav Bolme Ikrindals-Troll M 45-49 18:11:41 29.67
235 92392 Svein Furuhaug Sjetne IL M 20-24 18:11:41 29.67
235 88574 Ola Løseth Meldalhus M 40-44 18:11:41 29.67
235 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 45-49 18:11:41 29.67
239 94855 Harry Almerud Brumunddal SK M 30-34 18:12:12 29.66
239 91378 Ragnar Berntsen Brumunddal SK M 45-49 18:12:12 29.66
239 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 25-29 18:12:12 29.66
239 48041 Vidar Hovde Brumunddal SK M 35-39 18:12:12 29.66
239 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 40-44 18:12:12 29.66
239 97324 Aksel Melbye Hamar IL M 25-29 18:12:12 29.66
239 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-34 18:12:12 29.66
239 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-34 18:12:12 29.66
239 67779 Per Erik Paulsen Brumunddal SK M 40-44 18:12:12 29.66
239 96046 Einar Storlien Brumunddal SK M 25-29 18:12:12 29.66
249 92449 Per Arne Hanssen Bilskolen M 35-39 18:12:52 29.64
250 95873 Onno Loopstra Nederland M 25-29 18:15:01 29.58
250 97325 Philippe Woltgens Nederland M 30-34 18:15:01 29.58
252 79035 Halvor Aalerud Hafslund BIL M 30-34 18:15:57 29.56
253 94687 Ulf Danielsen Sintef M 30-34 18:17:16 29.52
254 97326 Karl Einar Ulseth SF Grei M 20-24 18:17:25 29.52
255 26952 Ole Gjert Hansen Bodø CK M 30-34 18:17:26 29.52
256 94893 Håkon Forberg Gjøvik CK M 45-49 18:17:32 29.52
257 94916 Per Magnus Breen Follo SK M 45-49 18:19:34 29.46
257 52042 Kjell Furre Oslo Veivesen M 40-44 18:19:34 29.46
259 70736 Adrian Van Oorschot Drammen CK M 50-54 18:19:41 29.46
260 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspressen M 40-44 18:19:55 29.45
260 86227 Svein Hagen CK Valdresekspressen M 30-34 18:19:55 29.45
260 95872 Håkon Olav Hansen CK Valdresekspressen M 45-49 18:19:55 29.45
260 87287 Halvor Skaar CK Valdresekspressen M 35-39 18:19:55 29.45
260 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 30-34 18:19:55 29.45
265 95374 Bjørn Ekenes Olsen Trandum BIL M 20-24 18:20:00 29.45
266 94744 Leif Lindstrøm Sverige M 45-49 18:21:09 29.42
267 94722 Ove Bjørnar Grøtte CK Victoria M 35-39 18:21:21 29.41
268 35186 Arne G. Berg Follo SK M 40-44 18:21:44 29.40
268 84715 Asbjørn Halvorsen Follo SK M 30-34 18:21:44 29.40
268 97328 Kjell Henriksen Follo SK M 40-44 18:21:44 29.40
268 88864 Tom Olberg Follo SK M 30-34 18:21:44 29.40
272 85124 Jan Grimstad OVA M 45-49 18:21:55 29.40
273 33822 Bjørn Erik Thuv Tønsberg CK M 35-39 18:23:04 29.37
274 97330 Harald Holm NVHI M 25-29 18:23:55 29.35
274 94721 Thor Aanensen Ringnes BIL M 35-39 18:23:55 29.35
276 93039 Martin Grefstad Løkken IF M 40-44 18:24:55 29.32
277 34764 Tronn Åskar Skjerstad Stord T & IL M 20-24 18:25:04 29.31
278 44053 Bjørn Jonny Aunan Kongsberg IF M 20-24 18:25:14 29.31
278 89081 Ivar Berntsen Kongsberg IF M 50-54 18:25:14 29.31
278 97331 Øivind Bjørtuft Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
278 95845 Svein Gradahl Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
278 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 25-29 18:25:14 29.31
278 88900 Sigmund Haugen Kongsberg IF M 30-34 18:25:14 29.31
278 95846 Roger Holthe Kongsberg IF M 20-24 18:25:14 29.31
278 96448 John Egil Iversen Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
278 47240 Finn Jensen Kongsberg IF M 45-49 18:25:14 29.31
278 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
278 95847 Øyvind Lislevatn Kongsberg IF M 20-24 18:25:14 29.31
278 97332 Erik Sand-Hanssen Kongsberg IF M 30-34 18:25:14 29.31
278 84787 Hans Egil Seljordslia Kongsberg IF M 25-29 18:25:14 29.31
278 96749 Petter Smeby Kongsberg IF M 25-29 18:25:14 29.31
278 27401 Per Sommerstad Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
278 46874 Harald Wulfsberg Kongsberg IF M 40-44 18:25:14 29.31
278 97333 Arne-Chr. Aasmundsen Kongsberg IF M 35-39 18:25:14 29.31
295 65349 Tron Ihler IF Frøy M 30-34 18:25:44 29.30
296 31275 Einar Haakon Kirkefjord BHCK M 45-49 18:26:39 29.27
297 46023 Einar Hove Byneset IL M 30-34 18:26:50 29.27
298 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 35-39 18:27:57 29.24
299 52470 Tore Myrhaug Gauldal SK M 40-44 18:28:11 29.23
300 96098 Geir Arild Aldstedt Gauldal SK M 30-34 18:28:34 29.22
301 20613 Arne Haugland Reber BIL M 50-54 18:28:55 29.21
302 47394 Olav Jørgen Jønsberg CK Victoria M 45-49 18:29:21 29.20
303 32957 Hermund Hilleren Veitastrand M 45-49 18:29:44 29.19
304 51505 Ingun Pettersen KDM Bas K 35-39 18:29:57 29.19
304 35796 Roar Skaaraaen Kdm BIL M 40-44 18:29:57 29.19
306 94101 Alf Gunnar Stensønes Stjernen M 35-39 18:30:16 29.18
307 94691 Magne Morken -I-S M 40-44 18:31:34 29.14
308 31599 Per Eriksen BHCK M 50-54 18:31:44 29.14
309 75753 Ketil Aune Norske Skog M 35-39 18:32:42 29.11
310 50996 Vidar Krogstad Hærland IL M 30-34 18:34:18 29.07
311 123181 Helge Johannessen Lyngdal SK M 45-49 18:35:25 29.04
312 34949 Hans Anders Grindaker Lillehammer CK M 25-29 18:35:37 29.04
313 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 40-44 18:36:04 29.03
314 97335 Gunnar Ansnes Ulvungen IL M 40-44 18:37:35 28.99
315 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 50-54 18:37:50 28.98
315 83932 Leif Nyland Ullensaker CK M 50-54 18:37:50 28.98
315 40636 Geir Nyland Oslo Brannvesen M 30-34 18:37:50 28.98
315 95913 Knut Ranhoff Sportsklubben Ceres M 50-54 18:37:50 28.98
319 87685 Dan Ove Gundersen Drammen CK M 25-29 18:40:55 28.90
320 97337 Frode Martinussen Nordreisa IL M 25-29 18:41:05 28.90
321 95949 Ivar Dahl Holum M 45-49 18:41:24 28.89
321 30633 Paul Ellila Kristiansand CK M 35-39 18:41:24 28.89
321 95908 Ottar Gjerstad Arendal CC M 40-44 18:41:24 28.89
321 27581 Per Yngvar Lorentzen Kristiansand CK M 25-29 18:41:24 28.89
321 28828 Svein Sivertsen Arendal CC M 40-44 18:41:24 28.89
321 30636 Geir Ove Steensohn Kristiansand CK M 30-34 18:41:24 28.89
321 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 30-34 18:41:24 28.89
328 94359 Ingunn Gallefoss Sportsklubben Rye K 25-29 18:41:50 28.88
328 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 40-44 18:41:50 28.88
328 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 25-29 18:41:50 28.88
331 97338 Bengt Romenstad Brumunddal SK M 20-24 18:43:34 28.83
332 34897 Stein Brudal STK BIL M 35-39 18:43:50 28.82
332 78845 Ellen Spangelid Sportsklubben Rye K 30-34 18:43:50 28.82
334 79276 Knut Ellingsberg Follo SK M 25-29 18:43:57 28.82
335 90461 Per Kulbotten Haltdalen M 40-44 18:45:50 28.77
336 40626 Martin Øverås Svint IL M 45-49 18:46:16 28.76
337 97339 Ulrich Blockus V-Tyskland M 30-34 18:46:31 28.76
337 97340 Joachim Weinrich V-Tyskland M 35-39 18:46:31 28.76
339 36062 Espen Ekeland Brasnor Neptun M 40-44 18:46:41 28.75
340 87226 William Hagen Sportsklubben Rye M 45-49 18:46:57 28.75
341 95841 Kjetil Ringen Rauf. og Omegn M 20-24 18:47:04 28.74
342 97341 Alf Egil Mathisen M 25-29 18:47:05 28.74
343 92461 Håvard Gimnes Trondhjems VK M 20-24 18:47:07 28.74
343 88039 Ann Kristin Kufaas Trondhjems VK K 25-29 18:47:07 28.74
343 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 18:47:07 28.74
346 91368 Arvid Almås IL Leik M 40-44 18:47:45 28.72
347 95855 Pål Breen Ullensaker CK M 20-24 18:48:31 28.71
348 35441 Terje Fallan Hovin IL M 30-34 18:48:54 28.70
348 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 40-44 18:48:54 28.70
350 96601 Sverre Hansen Vikåsen IL M 25-29 18:48:55 28.70
351 91262 Odd Myhre IL Driv M 60-64 18:49:10 28.69
351 45465 Oddmund Rustad M 30-34 18:49:10 28.69
353 97343 John Peder Østeng EB National M 55-59 18:49:14 28.69
354 96366 Torgeir Solbrekken Oslo Veivesen M 35-39 18:49:51 28.67
355 97344 Peder Einar Slind Alvdal IL M 30-34 18:49:57 28.67
356 91263 Tormod Myhre IL Driv M 30-34 18:51:10 28.64
356 95907 Ottar Simonsen IL Driv M 40-44 18:51:10 28.64
358 36893 Kjell Henriksen Posten IL Drammen M 40-44 18:51:45 28.62
359 95213 Erling Trond Andersen Sportsklubben Rye M 30-34 18:53:21 28.58
360 93639 Øyvind Brandsås Eiker CK M 40-44 18:53:41 28.57
361 97345 Martin Van Buytene Nederland M 20-24 18:54:16 28.56
362 94940 Bernt Abelseth NTHI M 20-24 18:54:40 28.55
363 97346 Anders Carlstrøm Finland M 40-44 18:54:55 28.54
363 97347 Jan Petter Eide M 20-24 18:54:55 28.54
365 35416 Terje Steffensen Hadsel SK M 25-29 18:55:04 28.54
366 36470 Ulf Indahl Langhus IL M 20-24 18:55:06 28.54
367 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 40-44 18:55:07 28.54
368 96066 Torbjørn Flovikholm IL Norodd M 40-44 18:55:14 28.54
368 96068 Hans-Erik Sporsheim NTHI M 20-24 18:55:14 28.54
370 91323 Helge Skjørstadmo Oppdal SK M 35-39 18:55:25 28.53
371 91286 Harald Jordet Bækkelagets Sportsklubb M 30-34 18:56:04 28.51
371 97348 Leif Jordet M 25-29 18:56:04 28.51
373 96099 Hans Muller V-Tyskland M 50-54 18:56:31 28.50
374 24471 Jon-Emil Svendsbø Statoil BIL M 30-34 18:58:11 28.46
375 95762 Jonas Gardtman Sverige M 20-24 18:58:29 28.45
376 90114 Arne Villy Olsen Orkla CK M 45-49 18:58:55 28.44
377 97349 Engebret Dæhlin Follo SK M 25-29 18:58:57 28.44
377 90075 Finn-Erik Nilsen Apellanten BIL M 40-44 18:58:57 28.44
379 90126 Leiv Budal Trondhjems VK M 20-24 18:59:35 28.43
380 96349 Knut Valstad Verdal IL M 45-49 19:01:23 28.38
381 84342 Sverre Fossen Lillehammer CK M 40-44 19:01:32 28.38
381 87549 Kåre Skogsrud Lillehammer CK M 30-34 19:01:32 28.38
381 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 35-39 19:01:32 28.38
384 45301 Halvor Driveklepp Kyrkseterøra M 45-49 19:01:34 28.38
384 35330 Ove Ulmar Vitsø CK Victoria M 30-34 19:01:34 28.38
386 24641 Jørn Auestad DBS-Team M 25-29 19:02:11 28.36
386 27781 Reidar Borsheim DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 23161 Harry Danielsen DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 27447 Per Dybing DBS-Team M 45-49 19:02:11 28.36
386 22319 Fitsum Ghilom DBS-Team M 25-29 19:02:11 28.36
386 26708 Oddmund Gravdal DBS-Team M 40-44 19:02:11 28.36
386 24594 Jostein Gravdal DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 97350 Gaute Kindervag DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 26774 Ola Kvia DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 29747 Tore Henning Mathisen DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 25945 Magne Moi DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 26552 O. Sveinung Nordbø DBS-Team M 50-54 19:02:11 28.36
386 27752 Reidar Refsnes DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 29110 Terje Risvoll DBS-Team M 35-39 19:02:11 28.36
386 25641 Lars Sigve Søndenå DBS-Team M 20-24 19:02:11 28.36
386 23164 Håkon Thue DBS-Team M 25-29 19:02:11 28.36
386 27548 Per Olav Vik DBS-Team M 17-19 19:02:11 28.36
386 22925 Gustav Ødegaard DBS-Team M 50-54 19:02:11 28.36
404 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 35-39 19:02:55 28.34
405 90092 Knut Berge CK Valdresekspressen M 35-39 19:03:25 28.33
406 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 50-54 19:05:32 28.28
407 95393 Arve Døsvik Siemens M 25-29 19:06:06 28.26
407 40721 Ola Hovdahl Siemens M 25-29 19:06:06 28.26
409 97351 Boudewijn Boomsma Nederland M 45-49 19:06:16 28.26
410 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 35-39 19:07:32 28.23
410 89048 Kjell Eide Ullensaker CK M 35-39 19:07:32 28.23
410 95145 Paul Engh Ullensaker CK M 35-39 19:07:32 28.23
410 85142 Asbjørn Gundersen Ullensaker CK M 35-39 19:07:32 28.23
410 118612 Stein Gundersen Krigsskolen, Giml M 20-24 19:07:32 28.23
410 89744 Bjørn Richard Lilleseth Ullensaker CK M 40-44 19:07:32 28.23
410 64279 Oddgeir Løsnesløkken Ullensaker CK M 20-24 19:07:32 28.23
410 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 40-44 19:07:32 28.23
410 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 25-29 19:07:32 28.23
410 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 45-49 19:07:32 28.23
410 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 40-44 19:07:32 28.23
421 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 45-49 19:07:41 28.23
421 97352 Roy Sunde SF Grei M 25-29 19:07:41 28.23
423 97353 Rune Aae M 20-24 19:09:41 28.18
424 77913 Knut Ellingsen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:10:31 28.16
424 90653 Per Isaksen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:10:31 28.16
424 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:10:31 28.16
424 97354 Dag Lindbæck-Larsen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:10:31 28.16
424 97355 Tor Løbak Ericsson BIL M 40-44 19:10:31 28.16
424 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 40-44 19:10:31 28.16
424 83972 Ørnulf Samuelsen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:10:31 28.16
424 94804 Rolv Selvig Bærum og Omegn CK M 40-44 19:10:31 28.16
424 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn CK M 35-39 19:10:31 28.16
424 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 40-44 19:10:31 28.16
434 31100 Arne Toft Regulator BIL M 30-34 19:11:00 28.14
434 31419 Gisle Aarvik Telesport M 30-34 19:11:00 28.14
436 97356 Sigve Haug IF Frøy M 17-19 19:11:07 28.14
437 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal SK M 40-44 19:13:14 28.09
438 97357 Bernd Rossberg V-Tyskland M 30-34 19:13:26 28.09
439 95264 Bjørn Østengen Vingrom IL M 45-49 19:13:34 28.08
440 85111 Jan Olsen Mosal BIL M 45-49 19:13:41 28.08
441 31053 Norvald Osen Kyrkjebø IL M 45-49 19:13:54 28.07
442 89363 Ivar Sundby Bærum og Omegn CK M 45-49 19:14:31 28.06
443 44198 Magne Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 30-34 19:15:07 28.04
444 97358 Bert Leguyt Nederland M 45-49 19:15:29 28.04
445 44067 Per Magne Degnes Hærland IL M 17-19 19:15:45 28.03
446 45712 Freddie Øvergaard Østlendingen M 45-49 19:16:31 28.01
447 95946 John Kristiansen Danmark M 45-49 19:17:08 28.00
448 97359 Jens Gunnar Østby Njaal M 40-44 19:19:41 27.93
449 93590 Steinar Haukeberg Hadeland CK M 40-44 19:20:42 27.91
450 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 30-34 19:21:06 27.90
451 88800 Tore Miøen Sportsklubben Rye M 30-34 19:21:25 27.89
452 87323 Arnt Sandvik Teeness M 40-44 19:22:20 27.87
453 45437 Wim Hofstede Nederland M 30-34 19:23:04 27.85
453 97360 Paul Koster Nederland M 50-54 19:23:04 27.85
453 97361 Marten Kruithof Nederland M 45-49 19:23:04 27.85
456 41156 Bjørn Michelsen S-Tr.Lag Fylke M 45-49 19:24:07 27.83
457 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 50-54 19:24:14 27.82
458 86920 Dag Rensmoen Jordan BIL M 35-39 19:26:04 27.78
459 92547 Dag A. Velund Statoil BIL M 40-44 19:28:09 27.73
460 97362 Stein Mittet Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:29:11 27.71
460 95839 Jens Tennfjord Ålesund og Omegn CK M 35-39 19:29:11 27.71
462 93304 Stig Otto Skjæret Rena IL M 35-39 19:29:25 27.70
463 93555 Einar Lerstad Trondhjems VK M 45-49 19:30:00 27.69
464 97363 Peter Sørensen Danmark M 20-24 19:30:04 27.69
465 92719 Roger Dullum Braathens Safe M 30-34 19:30:16 27.68
465 97364 Asbjørn Kristoffersen SAS M 25-29 19:30:16 27.68
467 90622 Erling Arne Andersen CK Valdresekspressen M 25-29 19:30:18 27.68
467 92491 Tormod Belgum CK Valdresekspressen M 40-44 19:30:18 27.68
467 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 35-39 19:30:18 27.68
467 90499 Rune Johnsen Grand Hotel Oslo M 20-24 19:30:18 27.68
467 95091 Andreas Lieng CK Valdresekspressen M 35-39 19:30:18 27.68
467 29838 Torodd Lybeck CK Valdresekspressen M 40-44 19:30:18 27.68
467 35458 Steinar Nordeng CK Valdresekspressen M 25-29 19:30:18 27.68
467 51524 Paul W. Sagsveen CK Valdresekspressen M 40-44 19:30:18 27.68
467 95268 Knut Sebu CK Valdresekspressen M 30-34 19:30:18 27.68
467 93614 Ivar Skaar CK Valdresekspressen M 30-34 19:30:18 27.68
467 96043 Bård Sommerstad Lørenskog SKiklubb M 55-59 19:30:18 27.68
467 87503 Arve Sommerstad CK Valdresekspressen M 45-49 19:30:18 27.68
467 93615 Trond Stenslie CK Valdresekspressen M 35-39 19:30:18 27.68
480 94837 Tor Amundsen Ba BIL M 40-44 19:30:55 27.67
480 94364 Per Brovold Nes SK M 30-34 19:30:55 27.67
480 97367 Svein Olav Hovdenakk Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:30:55 27.67
480 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 30-34 19:30:55 27.67
480 97368 Per Øyvind Jensen Nes SK M 35-39 19:30:55 27.67
480 93684 Thor Kr. Olsen Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:30:55 27.67
480 87989 Widar Rognerud Felleskjøpet M 40-44 19:30:55 27.67
480 42107 Arild T. Syversrud Vinmonopolet M 35-39 19:30:55 27.67
480 94998 Amund Vandsemb Nes SK M 20-24 19:30:55 27.67
480 30944 Arne Vik Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:30:55 27.67
490 45694 Dietrich Sickert V-Tyskland M 50-54 19:31:24 27.65
491 85666 Kjell Amundsen Trondhjems VK M 40-44 19:31:25 27.65
491 90564 Lars Gotaas Brumunddal SK M 20-24 19:31:25 27.65
491 84348 Ole Peder Skoglund Trondhjems VK M 45-49 19:31:25 27.65
491 94307 Per Stene Trondhjems VK M 40-44 19:31:25 27.65
495 34826 Bård Juliebø M 25-29 19:33:18 27.61
496 95253 Frode Thuv Knudsen Dævle Baller M 25-29 19:33:26 27.61
497 35951 Ståle Olderskog Mosal BIL M 40-44 19:33:38 27.60
498 90566 Birger Helstad Brumunddal SK M 40-44 19:33:41 27.60
499 90927 Kjell Inge Reitan Trondhjems VK M 30-34 19:34:41 27.58
500 95979 Arnstein Halås Frode IL M 25-29 19:34:55 27.57
500 95980 Bjørn Melby Eide IL M 35-39 19:34:55 27.57
500 97369 Ottar Nerland Eide IL M 35-39 19:34:55 27.57
503 33989 Jan Raustøl M 25-29 19:35:09 27.57
504 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 20-24 19:35:31 27.56
505 97370 Knut Even Rønning Nesset Pedal Kl. M 20-24 19:35:38 27.55
505 96083 Kåre Toven Eidsøra IL M 25-29 19:35:38 27.55
507 95904 Fred Magne Olafsen Team Miyata M 35-39 19:36:11 27.54
508 79331 Per Rune Tangen Trondhjems VK M 20-24 19:37:00 27.52
509 87180 Jørgen Lysholm jr. Trondhjems VK M 50-54 19:37:41 27.51
510 92691 Ove Osgjelten Dumex BIL M 25-29 19:38:40 27.48
511 94047 Tor Berg Sparbu IL M 25-29 19:38:51 27.48
511 94901 Terje Rennan Henning IL M 25-29 19:38:51 27.48
511 94902 Per Skjerve Inderøy IL M 25-29 19:38:51 27.48
514 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 45-49 19:38:55 27.48
515 97371 Arild Nordhagen Sørskogbygda M 35-39 19:39:38 27.46
515 97372 Arne Terje Silihagen Sørskogbygda M 30-34 19:39:38 27.46
517 46856 John Ivar Liudalen Hadeland CK M 35-39 19:40:07 27.45
518 23507 Idar Hansen Trondhjems VK M 40-44 19:41:13 27.42
519 97373 Per Chr. Edin Fatal Pedalteam M 20-24 19:43:07 27.38
519 91329 Øyvind Sjøstedt Fatal Pedalteam M 25-29 19:43:07 27.38
519 95883 Thomas With Fatal Pedalteam M 20-24 19:43:07 27.38
522 70167 Ola Amundsen Posten Trondheim M 40-44 19:43:25 27.37
523 97374 Bjørn Larshus Felleskjøpet M 30-34 19:43:38 27.37
524 52530 Eivind Folkestad IL Skarphedin M 20-24 19:43:47 27.36
525 97375 Johannes Boetje V-Tyskland M 40-44 19:43:48 27.36
525 97376 Adolf Lippardt V-Tyskland M 40-44 19:43:48 27.36
527 45818 Olav Arne Tørresvold Hydro Porsgrunn M 35-39 19:43:49 27.36
528 97377 Kåre Hølas Leksvik IL M 45-49 19:44:03 27.36
528 36372 Gjermund Hølås Leksvik IL M 20-24 19:44:03 27.36
530 97378 Atle Haverstad Lågen CK M 40-44 19:44:12 27.36
530 80519 Torstein Rudihagen Lågen CK M 35-39 19:44:12 27.36
532 94715 Stein Erik Arnes Norske Shell M 35-39 19:44:28 27.35
533 44847 Knut Bakke Brumunddal SK M 20-24 19:44:47 27.34
534 28851 Svein Inderberg IL Norodd M 30-34 19:44:51 27.34
534 94988 Leif Inderberg IL Havdur M 35-39 19:44:51 27.34
536 97379 L. Remmerswaal Nederland M 40-44 19:46:05 27.31
537 97380 Arne Magnar Bakken Trondhjems VK M 20-24 19:46:16 27.31
538 91078 Stein Andersen Halden CK M 40-44 19:47:11 27.29
539 97381 Geir Øvergard Hernes IL M 20-24 19:47:46 27.27
540 88858 Gunnar Klungerbo Trondhjems VK M 35-39 19:48:20 27.26
541 86213 Olav Erik Krogstad Vega BIL M 45-49 19:48:38 27.25
541 113235 Anne Lise Torp Vega BIL K 25-29 19:48:38 27.25
543 93777 Bård Sørensen Stokmarknes M 20-24 19:48:42 27.25
543 44492 Willy Oddbjørn Sørensen Melbu M 40-44 19:48:42 27.25
545 85483 Asgeir Mamen Asker CK M 30-34 19:48:45 27.25
546 37586 Svein Petter Tveit IL Fjellhug/Ver. M 25-29 19:48:52 27.25
547 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 45-49 19:48:55 27.25
547 95909 Arne Bjørn Halvorsen Arendal CC M 40-44 19:48:55 27.25
547 51637 Kåre Jørgensen Arendal CC M 35-39 19:48:55 27.25
547 95911 Arne Jørgensen Arendal CC M 40-44 19:48:55 27.25
547 97382 Wilfred Olsen Arendal CC M 40-44 19:48:55 27.25
552 48209 Jannicke Schanche Vinmonopolet K 50-54 19:49:41 27.23
553 53969 Eivind Nordjore M 40-44 19:50:02 27.22
554 97383 Bjørnar Svendsen Bodø CK M 20-24 19:50:20 27.21
555 97384 Geir Ragnar Trulserud Sportsklubben Ceres M 30-34 19:50:30 27.21
556 91785 Tom Erland Stensmo Eidsvoll SK M 20-24 19:50:38 27.21
557 97385 Sven-Olof Johansson Sverige M 35-39 19:50:40 27.21
558 97386 Ole Flækøy M 25-29 19:51:00 27.20
559 35339 Frank Gjengaar Turbo M 35-39 19:51:03 27.20
560 46070 Jardar Frantzen Eksportfinans M 40-44 19:51:34 27.19
560 85374 Arild Pedersen Sportsklubben Rye M 45-49 19:51:34 27.19
562 36356 Jan Erik Halvorsen Eidsvoll SK M 25-29 19:51:49 27.18
562 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 30-34 19:51:49 27.18
564 96343 Frank Karlsen Melbu M 25-29 19:52:20 27.17
565 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 25-29 19:52:25 27.17
565 94783 Vidar Haugo Gol IL M 30-34 19:52:25 27.17
565 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 45-49 19:52:25 27.17
568 87331 Arne Arnesen Skade IL M 40-44 19:53:05 27.15
569 97387 Rijswijk Louis Van Nederland M 50-54 19:53:11 27.15
570 89967 Thor Gunnar Bakke Bergseth Transp. M 35-39 19:54:03 27.13
571 30416 Arne Steen Ringsevjen Ulefoss Sportsf. M 40-44 19:54:32 27.12
572 85226 Steinar Høsøien EB Norsk Kabel M 50-54 19:55:48 27.09
573 34918 Arild Brekke NIFS M 40-44 19:56:50 27.07
574 88178 Morten Kristiansen Statkraft M 35-39 19:56:51 27.07
574 97388 Jørn Reidel M 17-19 19:56:51 27.07
574 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 35-39 19:56:51 27.07
577 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 30-34 19:57:06 27.06
577 89037 Kåre Kilstad Sportsklubben Ceres M 40-44 19:57:06 27.06
577 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:57:06 27.06
580 85191 Jonny Birkely Brumunddal SK M 40-44 19:57:07 27.06
581 27457 Per Auglænd DBS-Team M 50-54 19:58:22 27.03
581 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 45-49 19:58:22 27.03
583 89986 Bo Torsten Johansson Sverige M 45-49 19:59:34 27.00
584 93816 Tom Kristian Lyseng IBM-Klubben M 25-29 19:59:40 27.00
584 93813 Jon-Harry Skoglund IBM-Klubben M 30-34 19:59:40 27.00
586 97389 Selmar Midtbøen Hydro Porsgrunn M 35-39 20:00:00 27
587 43354 Trond Gunleiksrud Botne Skiklubb M 40-44 20:01:28 26.96
588 40671 Odd Oskar Bjelke Alcatel-STK BIL M 35-39 20:01:38 26.96
588 95924 Asbjørn Kristiansen Alcatel-STK BIL M 40-44 20:01:38 26.96
588 97390 Kjetil Larsen IF Frøy M 25-29 20:01:38 26.96
588 92583 Paal Sand IF Frøy M 40-44 20:01:38 26.96
588 44781 Øyvind Stene IL Vardefj. M 17-19 20:01:38 26.96
588 45397 Lorentz Tanner IF Frøy M 30-34 20:01:38 26.96
594 139629 Vidar Pedersen Elverum IL S.Gr. M 30-34 20:01:47 26.95
595 41506 Lars Brattset M 20-24 20:02:46 26.93
595 84725 Harald Loe Oppdal SK M 45-49 20:02:46 26.93
597 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 40-44 20:03:14 26.92
598 83867 Kolbein Stene IL Vardefj. M 40-44 20:03:38 26.91
599 97391 Jacob Haugaard Danmark M 20-24 20:04:10 26.90
600 88159 Kolbjørn Asphaug Trondhjems VK M 40-44 20:04:28 26.89
600 79430 Per Ørjan Aabel Trondhjems VK M 25-29 20:04:28 26.89
600 95998 Ottar Aabel Trondhjems VK M 55-59 20:04:28 26.89
603 93752 Peter Skov Danmark M 45-49 20:04:38 26.89
604 35727 Torgeir Olsen Melbu Verft A/S M 35-39 20:05:11 26.88
605 97392 Trond Ingebretsen M 40-44 20:05:14 26.88
606 83954 Tore Moen Sportsklubben Ceres M 40-44 20:05:34 26.87
607 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 40-44 20:05:39 26.87
608 46071 Ingar Bergersen Økernkam. M 40-44 20:06:20 26.85
609 91274 Helge Høvik Marienborg BIL M 35-39 20:06:21 26.85
609 44132 Alf Pedersen IL Leik M 40-44 20:06:21 26.85
611 97393 Kjell Vuttudal M 25-29 20:06:55 26.84
612 97394 Tormod Busterud M 25-29 20:07:32 26.83
612 97395 Odd Arne Hellebergshaugen Hamar Hkf M 25-29 20:07:32 26.83
614 92702 Rolf Erling Loe Oppdal SK M 20-24 20:07:39 26.82
615 93597 Tom Evensen Bergseth Transp. M 25-29 20:08:08 26.81
615 97396 Håvard Kvernerud M 20-24 20:08:08 26.81
617 85727 Jan Høien Trondhjems VK M 45-49 20:08:13 26.81
617 68277 Johan Severin Jensen Trondhjems VK M 40-44 20:08:13 26.81
617 97397 Roar Olsen Trondhjems VK M 35-39 20:08:13 26.81
617 97398 Ivar Svendgard Trondhjems VK M 35-39 20:08:13 26.81
621 85521 Willy Rasmussen Mosal BIL M 35-39 20:08:21 26.81
622 96199 Inger B. Fløgstad Ullensaker CK K 20-24 20:09:29 26.78
623 91255 Rolf N. Lauritzen Bærum og Omegn CK M 55-59 20:09:34 26.78
624 93787 Ola Moholt Linderud IL M 20-24 20:09:54 26.77
625 97399 Eero Toivonen Finland M 25-29 20:10:13 26.77
626 93968 Petter Herman Lunde Herland IL M 45-49 20:10:55 26.75
627 32055 Øyvind Aarseth Kyrkjebø IL M 30-34 20:11:29 26.74
628 47343 Gunnar Ligaarden IF Frøy M 25-29 20:13:04 26.70
629 46898 Arne Lie IL Skarphedin M 45-49 20:13:12 26.70
630 96087 Kai Karstensen Borregaard BIL M 45-49 20:13:14 26.70
630 52432 Freddy Strand Sarpsborg SK M 40-44 20:13:14 26.70
632 91282 Tore Gravdal Rupro A/S M 50-54 20:13:19 26.70
633 94829 Einar Elvesæter jr. Vestre Toten BIL M 30-34 20:13:23 26.70
633 52411 Per Olav Pedersen Gjøvik CK M 40-44 20:13:23 26.70
633 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 40-44 20:13:23 26.70
636 97401 Karl-Heinz Pfeiffer V-Tyskland M 35-39 20:13:32 26.69
637 22001 Elisabeth Grødum Sandnes SK K 30-34 20:13:47 26.69
638 85793 Arnt Gulaker Oppdal SK M 35-39 20:13:49 26.69
639 94953 Tom Schou IBM-Klubben M 35-39 20:14:39 26.67
640 26976 Ole Kjell Storesund BHCK M 45-49 20:14:41 26.67
641 70205 Trond Gundersen Stavern CK M 20-24 20:14:42 26.67
641 97402 Tom Reinert Kristensen Stavern CK M 20-24 20:14:42 26.67
643 84408 Rolf Stokke IL Stjørdals-Blink M 50-54 20:14:45 26.67
643 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Stjørdal M 45-49 20:14:45 26.67
645 85836 Stig Wemundstad Trondhjems VK M 30-34 20:14:55 26.66
646 84372 Anders Tveten Hadeland CK M 30-34 20:15:00 26.66
647 95813 Bjørn Lundtøeng Brumunddal SK M 25-29 20:15:03 26.66
648 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 40-44 20:15:12 26.66
649 94795 Helge Ottesen Linjegods M 35-39 20:17:04 26.62
650 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 45-49 20:17:34 26.61
650 46791 Tor Stokke Asker CK M 50-54 20:17:34 26.61
652 97404 Øyvind Jørgensen Velferden M 25-29 20:17:52 26.60
652 31843 Bjørn Nilssen Velferden M 25-29 20:17:52 26.60
652 93679 Tor Ove Sørlie Velferden M 25-29 20:17:52 26.60
655 94958 Jon Arild Holter Siemens M 25-29 20:18:03 26.59
656 22445 Frode Fritzon IL Ivrig M 20-24 20:18:22 26.59
656 97405 Olav-André Næss IL Ivrig M 20-24 20:18:22 26.59
658 96470 Bjørn Engh Veritas IL M 30-34 20:19:12 26.57
658 93059 Freddy Henriksen Veritas IL M 35-39 20:19:12 26.57
660 91326 Fredrik Rødsmoen Saugbrugs M 50-54 20:19:19 26.57
660 97406 Egil Thøgersen Saugbrugs M 40-44 20:19:19 26.57
662 97407 Odd Hebæk Sportsklubben Rye M 40-44 20:19:38 26.56
662 85499 Magne Kattem Nerdahl IL M 45-49 20:19:38 26.56
664 92163 Reidar Johansen Park og Idrett M 25-29 20:19:53 26.55
664 87337 Petter Rehn Park og Idrett M 35-39 20:19:53 26.55
664 45076 Johnny Strømdahl Park og Idrett M 40-44 20:19:53 26.55
667 83988 Otto Falkenberg Trondhjems VK M 45-49 20:20:06 26.55
668 45523 Arne Gustavsson Sverige M 40-44 20:20:30 26.54
669 93903 Tor Gunnar Fjerdingby Sportsklubben Ceres M 40-44 20:20:37 26.54
670 93855 Kjell Legreid Meråker SK M 50-54 20:20:45 26.54
671 97408 Svend Strand Torgersen Bærum og Omegn CK M 30-34 20:20:55 26.53
672 42854 Lars Erik Øberg Storebrand M 30-34 20:21:19 26.52
673 47590 Knut-Erik Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 20:21:38 26.52
673 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 40-44 20:21:38 26.52
675 93349 Roar Fossum Glassverket M 40-44 20:23:04 26.49
676 90887 Nils Magne Brandsar Lom IL M 35-39 20:23:15 26.48
676 44744 Nils Arne Haugen Lom IL M 25-29 20:23:15 26.48
676 44867 Rolv Odde Lom IL M 35-39 20:23:15 26.48
676 96630 Tore Sveen Lom IL M 35-39 20:23:15 26.48
680 92783 Tor Gylterud Platou IL M 45-49 20:23:34 26.47
680 97409 Nils Granstedt Hansen IF Frøy M 40-44 20:23:34 26.47
682 93807 Morten Finstad Brumunddal SK M 20-24 20:23:38 26.47
683 96456 Arne Ingar Dragen Posten (PIF) M 30-34 20:23:54 26.47
684 96229 Karin Kirsch Konnerud IL K 40-44 20:24:10 26.46
685 93478 Gunnar Partapuoli Vågå IL M 50-54 20:24:40 26.45
686 93852 Ole Aanonli Leksvik IL M 60-64 20:24:55 26.45
687 90739 Ole Kristian Hanshaugen Sportsklubben Rye M 35-39 20:24:56 26.45
687 22483 Gaute Risnes DBS-Team M 20-24 20:24:56 26.45
689 87679 Helge Johan Lundquist Oppdal SK M 45-49 20:25:34 26.43
689 85178 Hans Rostad Rikshospitalet M 55-59 20:25:34 26.43
691 97410 Oddmund Aarhaug Lundamo IL M 50-54 20:26:00 26.42
692 58368 Inger Lundby Brumunddal SK K 20-24 20:26:19 26.42
693 50210 Frode Olafsen Nittedal CK M 20-24 20:26:44 26.41
694 97412 Truls Hallen Nordreisa IL M 25-29 20:26:57 26.40
694 97411 Kjetil Hallen Nordreisa IL M 20-24 20:26:57 26.40
694 97413 Mathias Mørkved Krigsskolen M 20-24 20:26:57 26.40
697 96223 Odd Thomassen Dombås IL M 30-34 20:26:58 26.40
698 86658 Thor Kristoffersen Sarpsborg SK M 40-44 20:27:19 26.39
699 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 20-24 20:27:39 26.39
700 85338 Stein Kristian Strøm Netroh CK M 45-49 20:28:22 26.37
701 96124 Andreas Dale Oppdal SK M 20-24 20:28:51 26.36
702 48943 Vidar Ovlien Ullensaker CK M 25-29 20:29:06 26.36
703 94957 Ronny Hansen Sørbråten IL M 35-39 20:29:09 26.35
704 22157 Erlend Andersen M 20-24 20:29:14 26.35
705 89029 Rolf Endestad Flora CK M 40-44 20:29:19 26.35
705 47101 John Sverre Hellesen Flora CK M 40-44 20:29:19 26.35
707 35538 Ole Otto Vesteng Hadeland CK M 30-34 20:29:24 26.35
708 85873 Øyvind Myhre IBM-Klubben M 40-44 20:29:48 26.34
709 97414 Helge Offigstad Tretten IL M 30-34 20:29:50 26.34
710 85114 Alf Johansson Sverige M 35-39 20:29:52 26.34
711 97415 Pål Østby Eidsvoll SK M 20-24 20:30:11 26.33
712 97416 Stig Are Karlsen IL Vardefj. M 17-19 20:30:20 26.33
712 45774 Eilif Karlsen Vardefjell M 40-44 20:30:20 26.33
714 97417 Ole Christian Hveem .T.S. M 25-29 20:30:22 26.33
715 89590 Frank Olav Kobbhaug Sportsklubben Rye M 30-34 20:31:07 26.31
716 87832 Sigbjørn Wathne Storebrand M 50-54 20:31:51 26.30
717 94762 Eivind Bakken STK BIL M 45-49 20:33:30 26.26
717 45967 Håkon Tøfte Hadeland CK M 17-19 20:33:30 26.26
719 42203 Liv Snefrid Storli Togservice Trondheim K 25-29 20:33:38 26.26
720 90012 Ivar Sjømæling Autronica BIL M 35-39 20:34:22 26.24
720 94874 Annie Winsnes Undlien Melhus IL K 35-39 20:34:22 26.24
722 97418 Bjørn Holter Tandberg Data M 30-34 20:34:23 26.24
723 97419 Arne R. Vestli Nes SK M 45-49 20:34:55 26.23
724 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 20-24 20:35:00 26.23
725 33932 Knut Owing FDI 7/LR 7 M 30-34 20:35:03 26.23
726 96053 Kristian Haugstad Lågen CK M 30-34 20:35:12 26.23
726 97421 Bjørn Sagranden Lågen CK M 30-34 20:35:12 26.23
728 92864 Tom Andersen Atlas Copco M 40-44 20:35:34 26.22
728 52185 Håkon Willy Øvergård Kraft (Moss) M 40-44 20:35:34 26.22
730 84201 Hans Fahle J.I.L Trondheim M 30-34 20:36:10 26.21
730 91444 Ole Walseth Forenede Forsikring M 25-29 20:36:10 26.21
732 97422 Ole Tom Larsen Danmark M 40-44 20:36:16 26.20
733 90911 Svein Birger Espeland Siemens M 30-34 20:36:26 26.20
734 96645 Even Rise Lillehammer CK M 50-54 20:36:39 26.19
735 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 20-24 20:37:00 26.19
736 97423 Jørn Gustav Larsen Nittedal CK M 25-29 20:37:38 26.17
736 41741 Tom Oppen Nittedal CK M 30-34 20:37:38 26.17
736 93814 Arild Sveen Nittedal CK M 35-39 20:37:38 26.17
739 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 35-39 20:37:44 26.17
739 68169 Terje Nilstad Ex Pondus Lillehammer M 35-39 20:37:44 26.17
741 95970 Kurt Eilert Almås Siemens M 30-34 20:39:48 26.13
741 89879 Jan Johnsen M 45-49 20:39:48 26.13
741 26977 Ole Kjell Stålesen Siemens M 45-49 20:39:48 26.13
741 84562 Konrad Svee Siemens M 45-49 20:39:48 26.13
745 88857 Torbjørn Bratteng IBM-Klubben M 50-54 20:39:50 26.13
746 97424 Trond Skjellerud Rauf. og Omegn M 17-19 20:39:56 26.13
747 89446 Geir Baustad Ullensaker CK M 35-39 20:40:21 26.12
747 33313 Tom Filberg Kreditkassen IL M 30-34 20:40:21 26.12
747 97425 Gøran Malmen Sverige M 35-39 20:40:21 26.12
747 79882 Geir Håvard Nordvik M 20-24 20:40:21 26.12
747 89978 Arvid Tømmervik Kreditkassen IL M 40-44 20:40:21 26.12
752 52063 Viljo Kylle Sverige M 50-54 20:40:24 26.12
753 95398 Johan Sander Alvheim Posten (PIF) M 20-24 20:40:26 26.11
754 95400 Hans-Petter Ranvik Ranvik IL M 25-29 20:40:42 26.11
754 68911 Olav Svensli Ullensaker CK M 35-39 20:40:42 26.11
756 97426 Wesley Krausy USA M 35-39 20:40:51 26.11
757 85682 Kjell Berglund Sverige M 25-29 20:40:55 26.10
758 97427 Carl-Fred. Kolderup Bærum og Omegn CK M 50-54 20:41:11 26.10
759 97428 Sharon Given USA K 35-39 20:41:30 26.09
760 87339 Leif R. Bjørneseth Gilde BIL M 40-44 20:41:34 26.09
760 97429 Per Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 20:41:34 26.09
760 94764 Svein Erik Skogmo Drammen CK M 45-49 20:41:34 26.09
763 28885 Svein Arne Koløy Karmøy CK M 25-29 20:42:12 26.08
764 93018 Frank Edvardsen IK Hero M 50-54 20:42:21 26.07
764 87541 Ivar Lindgren Nome SK M 55-59 20:42:21 26.07
764 93185 Leif Skjæret IK Hero M 40-44 20:42:21 26.07
764 97430 Tonje Thorvaldsen IK Hero K 20-24 20:42:21 26.07
768 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 60-64 20:42:30 26.07
769 41468 Svein Morten Thoresen Oslo Lysv. M 30-34 20:42:42 26.07
770 96301 John Th. Fredriksen Hadeland CK M 40-44 20:42:55 26.06
771 85611 Rune Fossheim Sportsklubben Rye M 30-34 20:43:34 26.05
771 83877 Mikkel Kardel Sportsklubben Rye M 50-54 20:43:34 26.05
771 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 35-39 20:43:34 26.05
771 97431 Åshild Nygård Sportsklubben Rye K 40-44 20:43:34 26.05
771 96059 Ole Anders Olssen Sportsklubben Rye M 25-29 20:43:34 26.05
771 87149 John Stephen Skjøstad Sportsklubben Rye M 30-34 20:43:34 26.05
771 79586 Inge Ove Solberg Sportsklubben Rye M 30-34 20:43:34 26.05
771 52477 Halvor Steen Sportsklubben Rye M 40-44 20:43:34 26.05
779 97432 Sveinung Kirkelund Norske Skog M 25-29 20:44:53 26.02
779 94885 Jan Erik Lismoen Grue IL M 35-39 20:44:53 26.02
779 85889 Gjermund Mellum Norske Skog M 35-39 20:44:53 26.02
779 45737 Svein Vike Aohk Tr.H.Gruppe M 35-39 20:44:53 26.02
783 90253 Magne Kolstad Elverum IL S.Gr. M 35-39 20:45:32 26.01
784 93953 Ragnar Bomnes Halsøy SK M 40-44 20:45:52 26.00
784 90098 Kurt Fjellavli Halsøy SK M 25-29 20:45:52 26.00
784 84061 Åge Hansen Mosal BIL M 40-44 20:45:52 26.00
784 91725 Unni Solheim Hansen Post BIL Mosjøen K 35-39 20:45:52 26.00
784 26850 Olav Karlsen Bodø CK M 45-49 20:45:52 26.00
784 97433 Torvald Lamo Rana SK M 45-49 20:45:52 26.00
784 93633 Harald Lorentsen Rana SK M 50-54 20:45:52 26.00
784 90403 Jon Lundestad M 50-54 20:45:52 26.00
784 90094 Bjarte Remmen Halsøy SK M 30-34 20:45:52 26.00
784 96290 Karl-Inge Sevaldsen Drevvatn IL M 35-39 20:45:52 26.00
784 45101 Bjørn Svendsen Halsøy SK M 45-49 20:45:52 26.00
795 96102 Niels Ole G. Nielsen Danmark M 35-39 20:46:14 25.99
796 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 45-49 20:46:38 25.98
797 97435 Ebbe Jakobsen Danmark M 45-49 20:47:16 25.97
798 97436 Willy Schjetne Renholdsv. BIL M 30-34 20:47:33 25.97
799 95940 Per Rune Dyrnes Skeie BIL M 35-39 20:47:45 25.96
800 78867 Lars Kleppe Trevann IL M 17-19 20:48:02 25.96
801 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 45-49 20:48:12 25.95
801 90085 Kåre Hynne Mære Blot Et CK M 40-44 20:48:12 25.95
801 97437 Odin Krøke Sparbu IL M 40-44 20:48:12 25.95
804 83963 Jean-Claude Muzellec Sverige M 45-49 20:48:30 25.95
805 90202 Svein-Egil Karlsen Moss Verft M 30-34 20:48:38 25.94
805 90483 Tore Ulverud Ullensaker CK M 45-49 20:48:38 25.94
807 97438 Vemun Waksvik Ullensaker CK M 20-24 20:48:51 25.94
808 90951 Arne Fjærli Valsøyfjord IL M 50-54 20:48:52 25.94
809 96235 Henrik Larsen Danmark M 35-39 20:49:11 25.93
810 91547 Torger Amdal Alcatel-STK BIL M 45-49 20:49:15 25.93
810 84373 Harald Bekkelund STK BIL M 40-44 20:49:15 25.93
810 84380 Gunda Enget Bekkelund STK BIL K 40-44 20:49:15 25.93
810 93573 Finn Kristiansen Alcatel-STK BIL M 35-39 20:49:15 25.93
814 93780 Per Nielsen Danmark M 40-44 20:49:16 25.93
815 97439 Arnljot Berget Meråker SK M 40-44 20:49:52 25.92
816 45745 Peter Dybdahl Rissa IL M 45-49 20:50:17 25.91
816 93762 Jan Letnes Sparebanken Midt-Norge M 40-44 20:50:17 25.91
816 85639 Torfinn Lyng Sparebanken Midt-Norge M 40-44 20:50:17 25.91
816 88722 Arne K. Løfgren Sparebanken Midt-Norge M 45-49 20:50:17 25.91
816 87466 Geir Håkon Aas Sparebanken Midt-Norge M 30-34 20:50:17 25.91
821 84970 Bjørn Lund Bærum og Omegn CK M 40-44 20:50:52 25.90
821 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 40-44 20:50:52 25.90
823 83942 Ole Johan Vold Selbu M 40-44 20:51:49 25.88
824 69756 Are Alfstad Brumunddal SK M 20-24 20:52:51 25.86
825 93616 Stein Gulbrandsrud Plus BIL M 50-54 20:52:55 25.85
826 96465 Roy Robin Asphaug Posten (PIF) M 20-24 20:53:01 25.85
827 96136 Viktor Berntsen IL Kampen M 50-54 20:53:48 25.84
828 92798 Helge Solheim Trondhjems VK M 30-34 20:54:10 25.83
829 91703 Tor Solheim Follafoss IL M 35-39 20:54:26 25.82
830 79243 Dietmar Beck V-Tyskland M 40-44 20:54:40 25.82
831 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn M 30-34 20:54:42 25.82
832 28889 Svein-Atle Bakkebø Posten (PIF) M 25-29 20:55:01 25.81
832 84648 Jan A. Brattbakken Lørenskog CK M 40-44 20:55:01 25.81
832 91283 Kevin Jarrett Gjensidige Sport M 35-39 20:55:01 25.81
832 47037 Steinar Jystad Posten (PIF) M 45-49 20:55:01 25.81
832 41747 Harald Klev Posten (PIF) M 35-39 20:55:01 25.81
832 70343 Bjørn Lyseggen Posten (PIF) M 40-44 20:55:01 25.81
832 96467 Johanne Monsen Posten (PIF) K 35-39 20:55:01 25.81
832 90881 Gunnar Rønneberg Posten (PIF) M 30-34 20:55:01 25.81
832 97440 Tim André Schjerven Posten (PIF) M 17-19 20:55:01 25.81
832 86570 Bjørn Inge Soligard Posten (PIF) M 35-39 20:55:01 25.81
832 87527 Paul Kr. Wangsmo Posten (PIF) M 40-44 20:55:01 25.81
832 82560 Magne Aanonsen Posten (PIF) M 55-59 20:55:01 25.81
844 92395 Terje Lorentzen Hamar BIR M 40-44 20:55:52 25.79
844 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 40-44 20:55:52 25.79
846 94767 Sigmund Gullberg Nes Sportsklubb M 20-24 20:56:21 25.78
847 93818 Helge Stefferud Nittedal CK M 40-44 20:56:22 25.78
848 87212 Odd Eide IF Sturla M 50-54 20:56:35 25.78
848 71992 Rune Wilhelm Marki M 35-39 20:56:35 25.78
848 85013 Helge John Nybakken Sturla M 30-34 20:56:35 25.78
851 95860 Asmund Pettersen Nes Sportsklubb M 25-29 20:57:12 25.77
852 92637 Haakon Andersen Frydenlunds BIL M 45-49 20:57:13 25.77
852 92724 Jostein Aukland Ringnes BIL M 30-34 20:57:13 25.77
852 92707 Tormod Asle Jarsve Lørenskog FIL M 35-39 20:57:13 25.77
852 90337 Anne Jensen K 30-34 20:57:13 25.77
852 85803 Helge Lien Ringnes BIL M 30-34 20:57:13 25.77
852 85804 Kjell Næss JIL Grorud M 35-39 20:57:13 25.77
852 44666 Harald Rønning Kjelsås IL M 30-34 20:57:13 25.77
852 93767 Finn Sjølie Frydenlunds BIL M 35-39 20:57:13 25.77
852 97442 Thorvald Skaug Raufoss IL M 50-54 20:57:13 25.77
852 97443 Tom Weiby Ringnes BIL M 30-34 20:57:13 25.77
852 91355 Svenn Østli Frydenlunds BIL M 45-49 20:57:13 25.77
852 84576 Oddvar Aaslien Ringnes BIL M 40-44 20:57:13 25.77
864 45655 Egon Sørensen Danmark M 50-54 20:57:34 25.76
865 97444 Willy De Baere Belgia M 45-49 20:58:12 25.75
866 93683 Stepan Jankov Follo SK M 40-44 20:58:18 25.74
867 25587 Lars Berner Rødne DBS-Team M 35-39 20:58:20 25.74
867 25659 Lasse Aasheim DBS-Team M 25-29 20:58:20 25.74
869 97445 Jens Peter Hansen Danmark M 35-39 20:59:12 25.73
870 34790 Knut Horst Borbe Sørkedalens IF M 20-24 20:59:47 25.71
870 94234 Håvar Flåten Oslo Brannvesen M 35-39 20:59:47 25.71
870 52415 Terje Pinsli Sørkedalens IF M 45-49 20:59:47 25.71
870 96209 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalens IF M 20-24 20:59:47 25.71
874 97446 Bjørner Murud Norske Skog M 40-44 21:00:12 25.71
875 90422 Jonny Nesset Sportsklubben Rye M 40-44 21:01:11 25.69
876 34928 Henrik Munthe Sleipner IF M 30-34 21:01:32 25.68
877 92419 Kolbjørn Jensås Klæbu IL M 40-44 21:02:10 25.67
878 70358 Bjørn Glemmestad M 25-29 21:02:15 25.66
878 97447 Gaute Glemmestad M 30-34 21:02:15 25.66
880 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 55-59 21:02:35 25.66
881 91429 Hans Hammerstad Feiring IL M 25-29 21:02:42 25.65
882 45551 Hans Martin Lie Drafn M 25-29 21:02:51 25.65
883 97448 Ottar Bjørndalen Ringnes BIL M 50-54 21:02:53 25.65
884 96198 Geir Oterhals Molde & Omegn IF M 17-19 21:03:15 25.64
885 43890 Ivar Lian Trondheim Brannv. M 35-39 21:03:17 25.64
886 97449 Jan Larsen M 30-34 21:05:13 25.60
887 36467 Bjarne Gjerde Follo SK M 35-39 21:05:24 25.60
888 30450 Axel Ragnar Anfinsen BHCK M 45-49 21:05:29 25.60
888 31994 Helge Larsen BHCK M 50-54 21:05:29 25.60
888 30895 Rune Søreide BHCK M 35-39 21:05:29 25.60
891 47154 Thomas Hoff Ullensaker CK M 40-44 21:05:34 25.60
892 87183 Gisle Bjøntegaard Follo SK M 45-49 21:07:19 25.56
893 69808 Kjell Aas Isbergs BIL M 45-49 21:07:32 25.56
894 95977 Leif Johnsen Lillegård Posten (PIF) M 35-39 21:07:36 25.56
895 94092 Ivar Larsen Namna IL M 40-44 21:08:00 25.55
896 89475 Erik Jakobsen Danmark M 45-49 21:08:11 25.54
897 97450 Terje Løvøi M 50-54 21:08:15 25.54
898 115279 Per Kristian Kjensli Mosal BIL M 50-54 21:08:26 25.54
899 25057 Kjell Baardsgaard M 25-29 21:09:42 25.51
900 94935 Øyvind Koksvik M 35-39 21:10:00 25.51
901 49203 Arne Moksnes M 30-34 21:10:14 25.50
901 97451 Per Olav Myhre Jaren IL M 30-34 21:10:14 25.50
903 36109 Olaf Husby M 35-39 21:10:24 25.50
904 83857 Jon Morten Grøttum By Brug BIL M 45-49 21:10:35 25.50
905 93723 Olav Tørdal IL Tørn M 30-34 21:10:41 25.49
906 97452 Gunter Schmitt V-Tyskland M 35-39 21:10:46 25.49
906 97453 Eugen Thielmann V-Tyskland M 40-44 21:10:46 25.49
908 35072 Jahn Otto Snortheim Sportsklubben Rye M 20-24 21:11:06 25.48
909 96236 Dagfinn Lunde Follo SK M 40-44 21:11:09 25.48
909 96572 Arve Rønningen Follo SK M 20-24 21:11:09 25.48
911 52451 Guttorm Rogndokken Mobil M 50-54 21:11:22 25.48
912 97454 Klaus Bienert V-Tyskland M 40-44 21:11:26 25.48
913 97455 Peter Philpott V-Tyskland M 35-39 21:11:34 25.48
914 90073 Torgeir Hoksvold Felleskjøpet M 30-34 21:12:02 25.47
915 85467 Tore Hellem Nes/Oksvoll IL M 40-44 21:12:12 25.46
916 95963 Nils Arne Nilsen Løten IL M 50-54 21:12:54 25.45
916 94852 Knut Erik Villumstad Løten IL M 40-44 21:12:54 25.45
918 94769 Rolf Berg M 25-29 21:12:55 25.45
918 92428 Magnar Furuberg STK BIL M 35-39 21:12:55 25.45
920 84645 Ola Langklopp Svelvik SK M 45-49 21:13:52 25.43
921 22398 Frode Strand Sintef M 35-39 21:14:16 25.42
921 93241 Asgeir Johan Sørensen Sintef M 25-29 21:14:16 25.42
923 88794 Asbjørn Tevik Gjelleråsen IF M 55-59 21:14:30 25.42
924 97456 Geir Bakk Anthonsen Nittedal CK M 25-29 21:14:37 25.41
925 119299 Espen Larsen Follo SK M 17-19 21:15:09 25.40
926 97457 Kim Mortensen Danmark M 30-34 21:15:13 25.40
927 97458 Arild Dahl Follo SK M 25-29 21:15:24 25.40
927 34976 Gunnar Klemetsdal Follo SK M 30-34 21:15:24 25.40
927 95986 Ragnar Øygard M 35-39 21:15:24 25.40
930 93841 Martin Asegg Lillehammer CK M 50-54 21:15:52 25.39
930 98827 Helge Johansen Lillehammer CK M 50-54 21:15:52 25.39
932 85542 Erling Grasmo Farex M 40-44 21:16:12 25.38
933 92216 Tove Bakken Trondhjems VK K 25-29 21:16:16 25.38
934 85184 Arne Klaussen Olderskog M 45-49 21:16:21 25.38
934 84330 Ivar Nordfjellmark M 40-44 21:16:21 25.38
936 96031 Eva Jonsbøl IF Frøy K 25-29 21:16:22 25.38
936 83875 Odd Kjellhov IF Frøy M 60-64 21:16:22 25.38
938 96208 Vidar Hovind Heggedal IL M 25-29 21:16:53 25.37
939 97459 Hans Kritian Hoff Bærum og Omegn CK M 45-49 21:16:55 25.37
939 44688 Kurt Helge Johansen Setsaas BIL M 30-34 21:16:55 25.37
939 48063 Dag Norum Bærum og Omegn CK M 40-44 21:16:55 25.37
942 97460 Henrik Rasmussen Danmark M 40-44 21:17:13 25.36
943 45678 Rolf Ingdahl Statoil Mongstad M 35-39 21:17:19 25.36
944 90356 Ola Duås Oppdal SK M 35-39 21:17:22 25.36
944 95329 Kåre Eithun Oppdal SK M 50-54 21:17:22 25.36
946 97462 Helge Rognan SF Grei M 35-39 21:17:24 25.36
947 52551 Per Wikhammer Sverre M 55-59 21:17:40 25.35
948 95025 Ottar Meas Trondhjems VK M 25-29 21:17:48 25.35
949 90477 Victor Heresmann Peppes BIL M 40-44 21:17:50 25.35
950 23124 Harald Haga BHCK M 45-49 21:17:52 25.35
951 97463 Pål Helgestad Nordbygda IL M 20-24 21:18:26 25.34
952 97464 Svein Hensel ABN B.I.L. M 40-44 21:18:42 25.33
952 97465 Erik Hæhre ABN B.I.L. M 30-34 21:18:42 25.33
954 88693 Per Westbye Posten (PIF) M 25-29 21:19:26 25.32
955 83154 Kjell Eugen Hansen Brandal IL M 55-59 21:20:17 25.30
956 37206 Anders Hals Eiker CK M 35-39 21:20:34 25.30
957 35945 Terje Hagen Televerket M 25-29 21:21:01 25.29
958 51601 Lars Even Lien Brumunddal SK M 17-19 21:21:14 25.28
959 91269 Rolf Helgestad Everton M 50-54 21:21:28 25.28
960 97466 Pål Morten Kragebakk Televerket M 20-24 21:21:43 25.27
961 91593 Per Helge Spæren M 50-54 21:21:54 25.27
962 87441 Leif Brennhovd Eiker CK M 35-39 21:21:56 25.27
962 88793 Vidar Aadalen Eiker CK M 35-39 21:21:56 25.27
964 70439 Jørn Andersen M 25-29 21:22:27 25.26
965 97467 Walter Erdmann V-Tyskland M 45-49 21:23:00 25.25
966 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 45-49 21:23:26 25.24
966 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 35-39 21:23:26 25.24
966 97468 Albert Negård Stensrud og Søn M 55-59 21:23:26 25.24
969 92775 Trygve Lade Eid & Omegn SK M 45-49 21:23:52 25.23
970 97469 Terje Johansen VAE BIL M 35-39 21:24:07 25.23
971 47373 Wilfred Pedersen Fanarak IL M 45-49 21:24:08 25.23
972 84447 Gunnar Sigmund Molden Hadeland CK M 40-44 21:24:56 25.21
973 97470 Thorbjørn Løvas Asker CK M 50-54 21:25:11 25.21
973 93743 Karl-Arne Swaerd Sverige M 35-39 21:25:11 25.21
975 87359 Svein Westbye Posten (PIF) M 50-54 21:25:35 25.20
976 84538 Leif Kjærstad Lillehammer CK M 40-44 21:26:32 25.18
976 84537 Helge Kjærstad Lillehammer CK M 40-44 21:26:32 25.18
978 97471 Tom Steinar Røsåsen Eidsvoll SK M 20-24 21:26:46 25.17
979 97472 Jan Buan IL Stjørdals-Blink M 35-39 21:27:04 25.17
979 97473 Torstein Ertsgaard IL Stjørdals-Blink M 40-44 21:27:04 25.17
979 90456 Jon Arve Kjørsvik Frosta IL M 30-34 21:27:04 25.17
979 97474 Aage Vold IL Stjørdals-Blink M 40-44 21:27:04 25.17
983 94000 Per Lasse Hauglum Norsk Data M 40-44 21:27:23 25.16
984 41877 Bjarne Berg M 50-54 21:27:26 25.16
985 68632 Atle Wahl A/S Nordkraft B. M 40-44 21:27:29 25.16
986 96160 Ole Th. Fodstad Eidsvoll SK M 20-24 21:27:35 25.16
987 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 20-24 21:28:06 25.15
988 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 45-49 21:28:12 25.15
988 94343 Torleif Hjermann Flora CK M 30-34 21:28:12 25.15
988 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 20-24 21:28:12 25.15
988 94794 Nils Ivar Westby Eidsvoll SK M 20-24 21:28:12 25.15
992 72545 Hallstein Natås Ted Bates Sport M 30-34 21:28:25 25.14
993 36289 Nils H. Husby Rival M 60-64 21:28:33 25.14
994 25313 Knut Røyrvik BHCK M 35-39 21:28:34 25.14
994 27053 Otto Ulriksen BHCK M 50-54 21:28:34 25.14
996 97475 Mark Lucas Danmark M 25-29 21:28:37 25.14
997 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 40-44 21:28:38 25.14
997 87443 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL M 50-54 21:28:38 25.14
999 96598 Geir Skjevling UBIL/Oslo M 40-44 21:29:52 25.11
999 94538 Harald S. Wibye Ok Moss M 50-54 21:29:52 25.11

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.1989
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 21.82 Km/t
Snittid: 24:44:38
Antall deltakere: 3694

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen