Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1990

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 98626 Gilbert Glaus Sveits M 35-39 13:54:11 38.84
2 98627 Franz Rupp Østerrike M 25-29 13:59:31 38.59
2 97299 Hans Von Niederhausern Sveits M 35-39 13:59:31 38.59
4 36328 Pål Erik Krangsås Orkla CK M 25-29 14:31:00 37.19
5 52480 Rune Antonsen CK Nittedal M 30-34 15:08:03 35.68
5 43308 Terje Bjørk CK Nittedal M 30-34 15:08:03 35.68
5 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 30-34 15:08:03 35.68
5 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 35-39 15:08:03 35.68
5 40556 Fredrik Lamo CK Nittedal M 45-49 15:08:03 35.68
5 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 30-34 15:08:03 35.68
5 51719 Torbjørn Maurstad CK Nittedal M 30-34 15:08:03 35.68
5 68911 Olav Svensli CK Nittedal M 35-39 15:08:03 35.68
5 52038 Torbjørn Sæther Eidsvoll SK M 40-44 15:08:03 35.68
14 98628 John Hulmstul Bærum og Omegn CK M 35-39 15:10:03 35.60
14 98629 Urmas Karlson Estland M 25-29 15:10:03 35.60
14 98630 Kalju Koch Estland M 45-49 15:10:03 35.60
14 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn CK M 40-44 15:10:03 35.60
14 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 40-44 15:10:03 35.60
19 24758 Karleif Auestad DBS-Team M 30-34 15:12:03 35.52
19 20531 Arnar Børildsen Nærbø SK M 35-39 15:12:03 35.52
19 98631 Knut Ottar Eide Bodø CK M 30-34 15:12:03 35.52
19 90471 Kim Fjelstad IF Frøy M 25-29 15:12:03 35.52
19 34769 John Rune Gilberg Gauldal SK M 25-29 15:12:03 35.52
19 20492 Arild Hamre Vinje IL M 30-34 15:12:03 35.52
19 98632 Harry Hannus Finland M 40-44 15:12:03 35.52
19 88559 Terje Haugen Tønsberg CK M 35-39 15:12:03 35.52
19 36320 Fred Magne Hval Securitas BIL M 25-29 15:12:03 35.52
19 34774 Trond Kattem Gauldal SK M 20-24 15:12:03 35.52
19 43301 Bjørn Enok Klev Bingsfoss SK M 35-39 15:12:03 35.52
19 52478 Knut Kvernerud Hadeland CK M 45-49 15:12:03 35.52
19 42266 Brent Landsem Gauldal SK M 30-34 15:12:03 35.52
19 95820 Knut Larsen Ullensaker CK M 25-29 15:12:03 35.52
19 84997 Tom Øivind Larsen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:12:03 35.52
19 93733 Hans Hendrik Mulder Nederland M 45-49 15:12:03 35.52
19 98634 Stig Rune Oddli Orkla CK M 20-24 15:12:03 35.52
19 98635 Franz Puschelik Østerrike M 40-44 15:12:03 35.52
19 91254 Bjørn Erik Paasche Gauldal SK M 35-39 15:12:03 35.52
19 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 35-39 15:12:03 35.52
19 85017 Rune Vegsundvåg Ålesund og Omegn CK M 30-34 15:12:03 35.52
40 23026 Hans Agnar Wigelius DBS-Team M 40-44 15:15:09 35.40
41 47470 Ansgar Myhre Ringerike SK M 35-39 15:17:09 35.32
42 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-34 15:17:51 35.29
43 88864 Tom Olberg Follo SK M 30-34 15:19:22 35.24
44 33750 Jørgen Skjeret Bjørn IL M 35-39 15:19:47 35.22
45 45421 Alf Andersen NTHI M 30-34 15:48:38 34.15
45 23486 Hjalmar Duklæt Gauldal SK M 40-44 15:48:38 34.15
45 44651 Knut Oddvar Larsen Gauldal SK M 35-39 15:48:38 34.15
45 88711 Ivar Mære IL Stjørdals-Blink M 40-44 15:48:38 34.15
45 85183 Jan Agnar Onsøien Autronica BIL M 35-39 15:48:38 34.15
50 98637 Ulf Spång Sverige M 30-34 15:50:38 34.08
51 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 45-49 15:52:38 34.01
51 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 35-39 15:52:38 34.01
51 83856 Dag Slagstad Sintef NTH M 40-44 15:52:38 34.01
51 88725 Kjell Talmo BN Kreditt M 45-49 15:52:38 34.01
55 92798 Helge Solheim Trondhjems VK M 30-34 15:54:38 33.93
56 91557 Tor Fossum CK Nittedal M 50-54 15:56:38 33.86
56 36470 Ulf Indahl Langhus IL M 25-29 15:56:38 33.86
58 98638 Knut Gunnar Berdal Bærum og Omegn CK M 20-24 15:58:38 33.79
58 88606 Arne Berdal Bærum og Omegn CK M 30-34 15:58:38 33.79
58 98639 Nurmann Løvstad Bærum og Omegn CK M 40-44 15:58:38 33.79
61 90452 Per Arne Opstad Moss Politi M 30-34 16:00:38 33.72
62 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannkorps M 55-59 16:08:00 33.47
63 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 30-34 16:17:12 33.15
64 89035 Bjørn Braaten STK BIL M 40-44 16:19:48 33.06
65 85160 Terje Wold Fengslets BIL M 45-49 16:22:41 32.97
66 91525 Bjørn Andersen SF Grei M 35-39 16:31:19 32.68
66 93895 Lars Gausemel Hurnindal IL M 35-39 16:31:19 32.68
66 86687 Ståle Hatlelid Hornindal IL M 35-39 16:31:19 32.68
69 98642 Brede Berg Esselte System M 25-29 16:31:48 32.66
69 45412 Idar Magne Bækken NTHI M 20-24 16:31:48 32.66
69 98643 Per Olav Laukli NTHI M 20-24 16:31:48 32.66
69 25543 Lars Nesse NTHI M 20-24 16:31:48 32.66
73 40626 Martin Øverås Svint IL M 45-49 16:32:25 32.64
74 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 35-39 16:33:19 32.61
74 94746 Asbjørn Melby Tingvoll M 55-59 16:33:19 32.61
74 84298 Harald Myrholt Vinmonopolet M 35-39 16:33:19 32.61
77 97356 Sigve Haug IF Frøy M 17-19 16:35:19 32.55
77 65349 Tron Ihler IF Frøy M 30-34 16:35:19 32.55
77 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 35-39 16:35:19 32.55
77 97341 Alf Egil Mathisen Spydeberg M 25-29 16:35:19 32.55
81 51387 Nils Kattem Marienborg BIL M 50-54 16:35:40 32.54
82 98644 Odd Arne Belsvåg Namdal SK M 30-34 16:35:48 32.53
82 87201 Leif Lien IGP A/S Trondheim M 40-44 16:35:48 32.53
82 51722 Kjell Ove Riseth Namdal SK M 35-39 16:35:48 32.53
82 45273 Edgar Wisløff Edwis M 35-39 16:35:48 32.53
86 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 40-44 16:37:48 32.47
87 106335 Jan Arne Sagadalen CK Nittedal M 25-29 16:39:48 32.40
88 92408 Ulf Ljungstrøm Sverige M 30-34 16:40:57 32.36
89 96190 Martin Sørensen Tyskland M 25-29 16:41:24 32.35
90 36472 Jan Tore Kalvik Bærum og Omegn CK M 30-34 16:41:48 32.34
91 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:42:31 32.31
91 91430 Gunnar Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-39 16:42:31 32.31
91 52545 Ole Kristian Holter Sportsklubben Ceres M 25-29 16:42:31 32.31
91 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 50-54 16:42:31 32.31
91 98646 Viggo Kampli Sportsklubben Ceres M 45-49 16:42:31 32.31
91 95913 Knut Ranhoff Sportsklubben Ceres M 50-54 16:42:31 32.31
97 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 40-44 16:43:48 32.27
97 95916 Gunnar Fjellberg Follo SK M 45-49 16:43:48 32.27
99 92783 Tor Gylterud Sportsklubben Rye M 45-49 16:46:55 32.17
100 36442 Per-Ivar Weydahl Follo SK M 25-29 16:47:19 32.16
101 80214 Arne Lien Gauldal SK M 40-44 16:48:25 32.12
102 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 35-39 16:49:19 32.10
102 71953 Frode Hauken NTHI M 20-24 16:49:19 32.10
104 52479 Torfinn Jonassen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:49:29 32.09
105 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 40-44 16:51:23 32.03
105 52125 Åge Delerud Nes SK M 45-49 16:51:23 32.03
105 84274 Sverre Eliassen Ullensaker CK M 40-44 16:51:23 32.03
105 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 40-44 16:51:23 32.03
105 97368 Per Øyvind Jensen Motek A/S M 40-44 16:51:23 32.03
105 98647 Vidar Ovien Ullensaker CK M 25-29 16:51:23 32.03
105 87989 Widar Rognerud Nes SK M 40-44 16:51:23 32.03
105 98648 Bjarne Torper M 25-29 16:51:23 32.03
105 52229 Osvald Torshaug Nes SK M 35-39 16:51:23 32.03
105 98649 Hallgeir Øyen Ullensaker CK M 25-29 16:51:23 32.03
115 93820 Christian P. Mathisen Atna IL M 25-29 16:51:37 32.02
116 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 25-29 16:53:19 31.97
116 82998 Torleif Iversen Sintef NTH M 40-44 16:53:19 31.97
118 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-44 16:54:55 31.92
119 98650 Asbjørn Wexsahl Trondhjems VK M 30-34 16:55:19 31.91
120 85149 Bobbi Thoren Sverige M 40-44 16:56:54 31.86
121 40727 Thor Engh IK Hero M 35-39 16:57:19 31.84
121 46766 Leif Sigurd Godager IK Hero M 40-44 16:57:19 31.84
121 85124 Jan Grimstad ØVA M 45-49 16:57:19 31.84
121 67682 Rune Nedgård CK Nittedal M 30-34 16:57:19 31.84
121 65733 Kjell Nedgård CK Nittedal M 30-34 16:57:19 31.84
126 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 45-49 16:57:37 31.83
127 95795 Knut Stabell Bærum og Omegn CK M 40-44 16:59:19 31.78
128 70358 Bjørn Glemmestad Feiring IL M 30-34 16:59:23 31.78
128 91429 Hans Hammerstad Feiring IL M 25-29 16:59:23 31.78
130 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 40-44 17:00:36 31.74
131 97584 Fridtjof Fredriksen Ålesund og Omegn CK M 20-24 17:00:57 31.73
131 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-34 17:00:57 31.73
131 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 30-34 17:00:57 31.73
134 92518 Ole M. Berg Trondhjems VK M 35-39 17:01:14 31.72
134 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 35-39 17:01:14 31.72
136 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn CK M 50-54 17:01:17 31.72
137 84025 Arnt Solberg Fokus Bank A/S M 35-39 17:03:30 31.65
138 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 45-49 17:05:23 31.59
139 87339 Leif R. Bjørneseth Sportsklubben Rye M 40-44 17:06:55 31.55
139 98651 Anders Bull Sportsklubben Rye M 45-49 17:06:55 31.55
139 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 40-44 17:06:55 31.55
139 90420 Trond Frøshaug Sportsklubben Rye M 40-44 17:06:55 31.55
139 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 35-39 17:06:55 31.55
139 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 45-49 17:06:55 31.55
139 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 35-39 17:06:55 31.55
139 94704 Reidar Selvig Onarheim Sportsklubben Rye M 30-34 17:06:55 31.55
139 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 50-54 17:06:55 31.55
139 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-34 17:06:55 31.55
139 79953 Pål Kristoffer Sørvoll Sportsklubben Rye M 20-24 17:06:55 31.55
139 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 30-34 17:06:55 31.55
139 67665 Kjell Erik Åmold Sportsklubben Rye M 40-44 17:06:55 31.55
152 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:08:16 31.50
153 34949 Hans Anders Grindaker Lillehammer CK M 25-29 17:10:54 31.42
154 98652 Anna Spitzer Tyskland K 25-29 17:11:23 31.41
155 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 40-44 17:12:55 31.36
156 98653 Enn Veskimagi Estland M 40-44 17:13:23 31.35
157 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 35-39 17:14:37 31.31
158 97575 Arne Johnsen CK Dynamo Ventil M 25-29 17:15:23 31.29
159 85275 Jack Petersen SF Grei M 45-49 17:17:23 31.23
159 97534 Tom Thomassen CK Dynamo Ventil M 35-39 17:17:23 31.23
161 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 30-34 17:18:37 31.19
162 91631 Per Åge Bjerke Jømna/Heradsbygd M 35-39 17:19:23 31.17
162 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 40-44 17:19:23 31.17
164 26952 Ole Gjert Hansen Bodø CK M 30-34 17:19:32 31.16
165 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 30-34 17:19:36 31.16
166 73897 John Georg Songedal Arendal CC M 30-34 17:20:20 31.14
167 94893 Håkon Forberg Gjøvik CK M 45-49 17:20:49 31.12
167 52411 Per Olav Pedersen Gjøvik CK M 45-49 17:20:49 31.12
169 93665 John Harald Brendbakken Gjøvik CK M 25-29 17:21:18 31.11
170 75753 Ketil Aune Norske Skog M 35-39 17:21:23 31.11
171 98656 Arnstein Holaas Ullensaker CK M 30-34 17:21:26 31.11
171 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 45-49 17:21:26 31.11
173 65555 Tony Bjerke Rauf. og Omegn M 20-24 17:21:34 31.10
173 78861 Tore Bratberg Rauf. og Omegn M 20-24 17:21:34 31.10
173 94672 Terje Ellingsen Rauf. og Omegn M 25-29 17:21:34 31.10
173 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. og Omegn M 30-34 17:21:34 31.10
173 29068 Tage Johansen Rauf. og Omegn M 35-39 17:21:34 31.10
173 98658 Vegard Løkken Rauf. og Omegn M 20-24 17:21:34 31.10
173 98659 Roger Mathisen Rauf. og Omegn M 20-24 17:21:34 31.10
173 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn M 30-34 17:21:34 31.10
173 97424 Trond Skjellerud Rauf. og Omegn M 17-19 17:21:34 31.10
173 98660 Øyvind Sulland Rauf. og Omegn M 20-24 17:21:34 31.10
183 31091 Kjell Tore Andersen BHCK M 35-39 17:21:40 31.10
183 89532 Halvard Hansen Ringerike SK M 35-39 17:21:40 31.10
183 30836 Stein Kjetil Hefte BHCK M 30-34 17:21:40 31.10
183 67703 Svein Hurum Ringerike SK M 40-44 17:21:40 31.10
183 30986 Svein Raa BHCK M 50-54 17:21:40 31.10
188 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 40-44 17:22:37 31.07
188 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 35-39 17:22:37 31.07
190 35538 Ole Otto Vesteng Hadeland CK M 30-34 17:23:12 31.05
191 96111 Tor Haugen M 35-39 17:23:23 31.05
192 94721 Thor Aanensen Ringnes BIL M 35-39 17:23:26 31.05
193 98662 Rolf Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 55-59 17:24:07 31.03
194 30385 Frode Bergan IL Skarphedin M 25-29 17:24:57 31.00
194 52530 Eivind Folkestad IL Skarphedin M 25-29 17:24:57 31.00
196 97407 Odd Hebæk Sportsklubben Ceres M 45-49 17:25:12 30.99
197 90773 Lars Hoel Sportsklubben Ceres M 35-39 17:25:23 30.99
197 98663 Klas-Uno Oskarsson Sverige M 40-44 17:25:23 30.99
199 94939 Jan Olav Husby Gauldal SK M 35-39 17:25:40 30.98
199 52470 Tore Myrhaug Gauldal SK M 45-49 17:25:40 30.98
199 47656 Tore Tomter Siemens M 35-39 17:25:40 30.98
202 94855 Harry Almerud Brumunddal SK M 35-39 17:27:23 30.93
202 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-34 17:27:23 30.93
204 118612 Stein Gundersen Krigsskolen,Giml M 25-29 17:28:31 30.90
205 26731 Oddvar Sellevoll M 25-29 17:28:37 30.89
206 52547 Stein Kilskar Kyrkseterøra M 40-44 17:29:12 30.88
207 27836 Roald Kallevåg DBS-Team M 35-39 17:29:23 30.87
207 21654 Dag Leirvåg DBS-Team M 30-34 17:29:23 30.87
207 25667 Leif Søvold DBS-Team M 45-49 17:29:23 30.87
210 87192 Steinar Nielsen Radiodoktor M 40-44 17:29:40 30.86
211 98664 Rune Klarholm Erik Bouler A/S M 35-39 17:30:14 30.85
212 98665 Arne Eivind Vold IF Frøy M 55-59 17:30:37 30.83
213 71596 Christian Irgens Mjøndalen IF M 20-24 17:30:59 30.82
214 31831 Ture E. Bergstrøm BHCK M 40-44 17:31:23 30.81
214 20623 Arne Eidsheim BHCK M 40-44 17:31:23 30.81
214 30895 Rune Søreide BHCK M 40-44 17:31:23 30.81
217 98666 Birger Volden Sandefjord SK M 40-44 17:31:26 30.81
218 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 35-39 17:31:33 30.81
219 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 30-34 17:31:40 30.80
219 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 30-34 17:31:40 30.80
219 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 45-49 17:31:40 30.80
219 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 40-44 17:31:40 30.80
219 85364 Ola Øritsland Trondhjems VK M 40-44 17:31:40 30.80
224 97615 Hans H. Ødegaard-Jensen Skiensfj. Kom. Kr. M 45-49 17:32:10 30.79
225 45523 Arne Gustavsson Sverige M 40-44 17:32:54 30.77
226 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 55-59 17:32:57 30.77
227 98667 John Gunnar Dokk Follo SK M 25-29 17:33:23 30.75
227 97328 Kjell Henriksen Follo SK M 40-44 17:33:23 30.75
227 91656 Inge Nielsen Follo SK M 40-44 17:33:23 30.75
230 98669 Reinhold Schneider Tyskland M 45-49 17:33:26 30.75
231 97321 Morten Werner Nielsen CK Apelaget M 35-39 17:34:08 30.73
232 97444 Willy De Baere Belgia M 45-49 17:35:26 30.69
233 28259 Sigmund Ytreland DBS-Team M 30-34 17:35:55 30.68
234 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 40-44 17:36:01 30.68
235 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 50-54 17:36:37 30.66
235 94687 Ulf Danielsen Sintef NTH M 30-34 17:36:37 30.66
235 97303 Gerard Doorman Energi Data BIL M 35-39 17:36:37 30.66
235 30289 Leif Grimstveit NIFS M 40-44 17:36:37 30.66
235 93540 Einar Hassel Sintef NTH M 40-44 17:36:37 30.66
235 40968 Knut Mo Sintef NTH M 35-39 17:36:37 30.66
235 90927 Kjell Inge Reitan Sintef NTH M 30-34 17:36:37 30.66
235 91267 Nils-Aksel Ruud Sintef NTH M 35-39 17:36:37 30.66
235 34990 Egil Skybakmoen Sintef NTH M 25-29 17:36:37 30.66
235 44979 Bjørn Sortland Sintef NTH M 35-39 17:36:37 30.66
235 92492 Jørn Vatn Sintef NTH M 25-29 17:36:37 30.66
246 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:37:14 30.64
247 98671 Martin Radwanski Tyskland M 30-34 17:37:26 30.64
248 87930 Bjørn Erik Larsen Marienborg BIL M 35-39 17:37:40 30.63
249 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 20-24 17:38:10 30.61
250 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 40-44 17:38:37 30.60
250 90470 Steinar Kåre Wærdahl Trondhjems VK M 40-44 17:38:37 30.60
252 96068 Hans-Erik Sporsheim IL Norodd M 20-24 17:39:11 30.58
253 90622 Erling Arne Andersen CK Valdresekspressen M 30-34 17:39:33 30.57
253 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 40-44 17:39:33 30.57
253 52246 Kjell Grindaker CK Valdresekspressen M 40-44 17:39:33 30.57
253 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 30-34 17:39:33 30.57
253 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 35-39 17:39:33 30.57
258 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 40-44 17:39:40 30.57
258 52416 Hans Rønning E.C. Dahls Brygg M 35-39 17:39:40 30.57
260 98673 Trond Gronnerud Rauf. og Omegn M 20-24 17:40:14 30.55
260 46729 Torgeir Mathisen Rauf. og Omegn M 40-44 17:40:14 30.55
260 80678 Geir Stensrud Rauf. og Omegn M 20-24 17:40:14 30.55
263 36105 Yngvar Haugland Trondheim Politi M 40-44 17:40:31 30.55
264 98674 Ivar Svendsgård Trondhjems VK M 35-39 17:41:23 30.52
264 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 17:41:23 30.52
266 98675 Oddvar Vehusheia M 40-44 17:41:33 30.52
267 47172 Sverre Jomar Flatmo CK Valdresekspressen M 30-34 17:42:43 30.48
268 85640 Arnfinn Espenes Skiptvet IL M 35-39 17:44:08 30.44
268 23870 Jan Espenes Skiptvet IL M 35-39 17:44:08 30.44
268 69552 Kjell Haugen Hærland IL M 30-34 17:44:08 30.44
268 92441 Hans-Jørgen Milli Hærland IL M 40-44 17:44:08 30.44
272 92272 Jørgen Nielsen Danmark M 40-44 17:44:17 30.44
273 96099 Hans Muller Tyskland M 50-54 17:44:45 30.42
274 98676 Harald Kvernerud Asker CK M 50-54 17:44:54 30.42
274 89887 Kjell Winther M 40-44 17:44:54 30.42
276 34928 Henrik Munthe Sleipner IF M 35-39 17:45:12 30.41
277 98677 Ullrich Heinrich Tyskland M 55-59 17:45:26 30.41
277 96511 Jan Hongslo SIFF M 40-44 17:45:26 30.41
277 97576 Svein Vesterby CK Dynamo Ventil M 40-44 17:45:26 30.41
280 97335 Gunnar Ansnes BIL Sunndal Verk M 45-49 17:45:41 30.40
281 98678 Rein Nou Estland M 55-59 17:46:10 30.38
282 68000 Ole Morten Eriksen Ullensaker CK M 20-24 17:46:17 30.38
283 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 50-54 17:46:25 30.38
284 96006 Kjell Øiestad Bærum og Omegn CK M 35-39 17:47:12 30.35
285 98680 Heinrich Schutz Østerrike M 40-44 17:47:23 30.35
286 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 30-34 17:47:24 30.35
286 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 40-44 17:47:24 30.35
286 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-34 17:47:24 30.35
286 67779 Per Erik Paulsen Brumunddal SK M 45-49 17:47:24 30.35
286 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 30-34 17:47:24 30.35
286 96046 Einar Storlien Brumunddal SK M 25-29 17:47:24 30.35
292 48063 Dag Norum Bærum og Omegn CK M 40-44 17:47:26 30.35
293 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 40-44 17:48:25 30.32
294 83858 Svein Kvam IL Stjørdals-Blink M 40-44 17:49:23 30.29
295 98681 Manered Gratz DDR M 45-49 17:51:23 30.24
296 40671 Odd Oskar Bjelke Alcatel-STK BIL M 35-39 17:51:26 30.23
297 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-39 17:52:10 30.21
298 85602 Per Kristian Skjerven Trevann IL M 40-44 17:54:35 30.15
299 98682 Einar J. Berger Oslo Politi M 50-54 17:56:52 30.08
300 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 60-64 17:56:57 30.08
301 87503 Arve Sommerstad CK Valdresekspressen M 50-54 17:57:03 30.08
302 94783 Vidar Haugo Gol IL M 30-34 17:57:05 30.08
302 46765 Ingemar Asle Lødøen Hemsedal IL M 30-34 17:57:05 30.08
302 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 45-49 17:57:05 30.08
305 46966 Börje Larsson Sverige M 45-49 17:57:56 30.05
306 24139 Jarle Handeland DBS-Team M 25-29 17:58:54 30.03
307 29110 Terje Risvoll DBS-Team M 35-39 17:59:26 30.01
308 98683 Roelof Steenbergen Nederland M 45-49 17:59:31 30.01
309 98684 Marc Krook Nederland M 25-29 18:03:32 29.90
310 97501 Halldor Sæther Steinkjer SK M 50-54 18:03:33 29.90
311 97591 Odd Magne Anderdal Hemsedal IL M 20-24 18:03:55 29.89
312 97476 Jonny Olsen Kristiansand CK M 25-29 18:05:11 29.85
313 94722 Ove Bjørnar Grøtte IL Leik M 35-39 18:05:26 29.84
314 93715 Ivan Thøgersen Danmark M 40-44 18:05:40 29.84
315 42254 Pål Aronsen M 25-29 18:06:33 29.81
316 97796 Leif Hunsbedt DBS-Team M 30-34 18:07:14 29.80
317 98685 Rolf Sikveland Vega BIL M 40-44 18:07:40 29.78
318 89986 Bo Torsten Johansson Sverige M 50-54 18:08:18 29.77
319 98686 Ole J. Eid IL Leik M 25-29 18:08:41 29.76
320 93626 Gert Jepsen Danmark M 35-39 18:10:08 29.72
320 93816 Tom Kristian Lyseng IBM-Klubben M 30-34 18:10:08 29.72
320 93813 Jon-Harry Skoglund IBM-Klubben M 30-34 18:10:08 29.72
323 52397 Per Arne Hansen Sintef NTH M 30-34 18:12:10 29.66
324 97369 Ottar Nerland Ullensaker CK M 35-39 18:13:11 29.63
324 25641 Lars Sigve Søndenå DBS-Team M 20-24 18:13:11 29.63
326 79007 Arnt Hårstad Rennebu M 30-34 18:13:14 29.63
327 32112 Arne Brattabø Norheimsund M 45-49 18:14:03 29.61
328 45419 Terje Erfjord NVE/Statkraft BIL M 35-39 18:14:08 29.61
328 31546 Norvald Gamlem Norheimsund M 45-49 18:14:08 29.61
330 93659 Thomas Arnung Danmark M 35-39 18:17:12 29.52
330 97719 Karna Borge Bærum og Omegn CK K 45-49 18:17:12 29.52
330 97701 Jan Håkon Borge Bærum og Omegn CK M 45-49 18:17:12 29.52
330 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:17:12 29.52
330 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 45-49 18:17:12 29.52
330 83972 Ørnulf Samuelsen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:17:12 29.52
330 94804 Rolv Selvig Bærum og Omegn CK M 40-44 18:17:12 29.52
330 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 40-44 18:17:12 29.52
330 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 40-44 18:17:12 29.52
330 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn CK M 40-44 18:17:12 29.52
330 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 45-49 18:17:12 29.52
341 82974 Geir Krogh Follo SK M 25-29 18:18:03 29.50
342 97660 Christian Holthe Bærum og Omegn CK M 40-44 18:18:23 29.49
343 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 25-29 18:19:00 29.48
343 90564 Lars Gotaas Brumunddal SK M 20-24 18:19:00 29.48
345 83825 Leif Kristiansen Bergseth Transp. M 35-39 18:19:12 29.47
345 21102 Bernhard H. Nilsen Scandic Hotel M 45-49 18:19:12 29.47
347 97525 Klaus-Dieter Unversucht Tyskland M 40-44 18:19:38 29.46
348 98687 Olle Lundqvist Sverige M 45-49 18:19:56 29.45
349 89446 Geir Baustad Ullensaker CK M 35-39 18:20:01 29.45
349 33313 Tom Filberg Kreditkassen IL M 30-34 18:20:01 29.45
349 94691 Magne Morken Kreditkassen IL M 40-44 18:20:01 29.45
349 89978 Arvid Tømmervik Kreditkassen IL M 40-44 18:20:01 29.45
353 90352 Ola Helge Åsen Vardefjell M 45-49 18:21:12 29.42
354 98688 Matthias Gehmlich DDR M 30-34 18:22:08 29.39
354 98689 Gerhard Recki Tyskland M 45-49 18:22:08 29.39
356 45475 Joachim Kaufmann Tyskland M 30-34 18:22:13 29.39
356 98690 Owe Schiffwer Tyskland M 30-34 18:22:13 29.39
358 41156 Bjørn Michelsen Trønderveteraner M 45-49 18:22:23 29.39
359 37239 Øivind Johnsen CK Dynamo Ventil M 30-34 18:24:08 29.34
360 91860 Torstein Navjord Rana Gruber M 45-49 18:25:40 29.30
361 46373 Christian Knudsen Bærum og Omegn CK M 50-54 18:26:00 29.29
362 87323 Arnt Sandvik Teeness M 40-44 18:26:01 29.29
363 92485 Rune Øvergård M 40-44 18:26:08 29.29
364 45301 Halvor Driveklepp Orkla CK M 45-49 18:26:50 29.27
365 45900 Keijo Löytty Finland M 45-49 18:27:03 29.26
366 98691 Hilmer Storm Larsen Danmark M 30-34 18:27:12 29.26
367 44053 Bjørn Jonny Aunan Kongsberg IF M 20-24 18:29:03 29.21
367 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 35-39 18:29:03 29.21
367 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 35-39 18:29:03 29.21
367 92438 Harry Lillemoen Kongsberg IF M 55-59 18:29:03 29.21
367 31730 Johnny Myklebust M 20-24 18:29:03 29.21
367 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 25-29 18:29:03 29.21
367 27401 Per Sommerstad Kongsberg IF M 35-39 18:29:03 29.21
374 98692 Bjørn Fliflet Johannessen Ullensaker CK M 20-24 18:29:14 29.20
375 97704 Frank Robert Halvorsen P.E.C. BIL M 45-49 18:31:07 29.15
376 95888 Ulf Larsen Drammen CK M 50-54 18:32:01 29.13
376 98693 Adri Oorschot Drammen CK M 55-59 18:32:01 29.13
378 98694 Hans Kristian Hoff Bærum og Omegn CK M 50-54 18:32:06 29.13
379 98695 Frank Jaegines Bærum og Omegn CK M 20-24 18:32:21 29.12
380 66383 Terje Almås Trondhjems VK M 35-39 18:32:31 29.12
380 88159 Kolbjørn Asphaug Trondhjems VK M 40-44 18:32:31 29.12
380 95998 Ottar Aabel Trondhjems VK M 55-59 18:32:31 29.12
383 36372 Gjermund Hølås Leksvik IL M 20-24 18:32:33 29.12
383 94966 Kåre Hølås Leksvik IL M 50-54 18:32:33 29.12
385 98696 Joachim Vogel Tyskland M 20-24 18:33:29 29.09
386 98697 Wilmar Johansen Randsfjord CK M 30-34 18:34:16 29.07
387 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:35:00 29.05
388 44641 Kåre Sletta M 25-29 18:35:03 29.05
389 98698 Christian Fritzsche Tyskland M 50-54 18:36:17 29.02
389 98699 Klaus Marth Tyskland M 45-49 18:36:17 29.02
391 44111 Claus Dieter Böhm Tyskland M 40-44 18:36:46 29.01
391 98700 Richard Fischer Tyskland M 50-54 18:36:46 29.01
393 98701 Karl Christian Backer Runner Boys M 17-19 18:36:57 29.00
394 96470 Bjørn Engh Veritas IL M 30-34 18:37:14 29.00
395 98702 Jan Petter Pettersen M 25-29 18:37:56 28.98
396 46023 Einar Hove Byneset IL M 30-34 18:38:14 28.97
397 93059 Freddy Henriksen Veritas IL M 35-39 18:38:33 28.96
398 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:38:35 28.96
398 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 30-34 18:38:35 28.96
398 94739 Jarle M. Steffensen Sportsklubben Ceres M 20-24 18:38:35 28.96
398 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:38:35 28.96
402 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 50-54 18:38:50 28.95
403 94767 Sigmund Gullberg Gjøvik Cykleteam M 25-29 18:39:16 28.94
403 98703 Torstein Kind Gjøvik Cykleteam M 25-29 18:39:16 28.94
403 49910 Morten Korslund Gjøvik Cykleteam M 25-29 18:39:16 28.94
403 98704 Bjørn Henrik Manum Gjøvik Cykleteam M 25-29 18:39:16 28.94
403 95860 Asmund Pettersen Gjøvik Cykleteam M 25-29 18:39:16 28.94
408 98705 Harjald Loe Oppdal SK M 45-49 18:39:33 28.94
409 98706 Anton Van Der Knaap Nederland M 55-59 18:40:35 28.91
410 98707 Gudbrand Nerby READ BIL M 30-34 18:41:00 28.90
411 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Stjørdal M 45-49 18:41:01 28.90
412 98708 Arvid Andreassen NAF BIL M 40-44 18:41:12 28.89
413 29047 Sverre Brandal DBS-Team M 40-44 18:42:01 28.87
413 29747 Tore Henning Mathisen DBS-Team M 35-39 18:42:01 28.87
413 58360 Jan Sigve Sjøen DBS-Team M 30-34 18:42:01 28.87
416 93807 Morten Finstad Brumunddal SK M 20-24 18:42:08 28.87
417 96084 Åge Arntsen IL Koll M 45-49 18:42:22 28.86
417 68498 Roald Mathisen IL Koll M 35-39 18:42:22 28.86
417 90075 Finn-Erik Nilsen IL Koll M 40-44 18:42:22 28.86
420 98709 Dietmar Gebel Tyskland M 30-34 18:42:46 28.85
421 80936 Harald Moholt Trondheim Politi M 45-49 18:42:47 28.85
422 98710 Wolfgang Meier Tyskland M 25-29 18:42:48 28.85
423 98711 Jurgen Rolfsmaier Tyskland M 20-24 18:42:49 28.85
424 67171 Morten Hynne Verdal IL M 17-19 18:43:02 28.85
425 71880 Magne Blindheim BHCK M 40-44 18:43:36 28.83
426 35330 Ove Ulmar Vitsø CK Victoria M 35-39 18:44:33 28.81
426 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 35-39 18:44:33 28.81
428 94998 Amund Vandsemb Nes SK M 20-24 18:44:52 28.80
429 53969 Eivind Nordjore M 45-49 18:45:03 28.79
430 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 45-49 18:45:16 28.79
430 95954 Oddvar Opheim M 40-44 18:45:16 28.79
432 87674 Bjørn Vidar Granerud Ullensaker CK M 25-29 18:45:20 28.79
433 98712 Øivind Bergene Askim SK M 20-24 18:45:33 28.78
433 67308 Jan Erik Karlsen Askim SK M 30-34 18:45:33 28.78
435 45445 Jens Christian Dahlen Saba Mølnlycke M 25-29 18:45:36 28.78
435 98713 Anders Dahlen Rustad IL M 20-24 18:45:36 28.78
437 85873 Øyvind Myhre IBM-Klubben M 45-49 18:46:33 28.76
438 94108 Trond Erik Eriksen Idrettsklinikken M 25-29 18:47:09 28.74
439 78867 Lars Kleppe Trevann IL M 17-19 18:47:31 28.73
440 94724 Idar Jystad Posten (PIF) M 25-29 18:47:42 28.73
441 97642 Sigmund Ovenstad IL Vinn M 40-44 18:47:57 28.72
442 31053 Norvald Osen Kyrkjebø IL M 45-49 18:48:21 28.71
442 32055 Øyvind Aarseth Kyrkjebø IL M 30-34 18:48:21 28.71
444 89358 Torgeir Rundsveen Lågen CK M 25-29 18:49:03 28.69
444 89356 Bjørnar Rundsveen Sør-Fron M 30-34 18:49:03 28.69
446 98714 Tatu Yliluoma Finland M 35-39 18:49:33 28.68
447 45818 Olav Arne Tørresvold Norsk Hydro M 35-39 18:49:56 28.67
448 98715 Jan Baustøl M 25-29 18:50:24 28.66
449 98058 Øystein Gruener Rauma SK M 30-34 18:50:54 28.64
450 88163 Anne Karin Kirsch Asker CK K 45-49 18:51:59 28.62
451 88675 Arnt Helge Buan RIT Trondheim M 40-44 18:52:10 28.61
452 89984 Roar Bekkeli Lørenskog CK M 40-44 18:52:43 28.60
452 36062 Espen Ekeland Brasnor Neptun M 40-44 18:52:43 28.60
454 62986 Erling Børge Steen RUI BIL M 40-44 18:53:34 28.58
455 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 65-69 18:53:45 28.57
456 98716 Arve Gjermundshaug VTR M 20-24 18:53:59 28.57
457 98717 Nina Jørgensen Follo SK K 17-19 18:54:33 28.55
458 85226 Steinar Høsøien EB Norsk Kabel M 50-54 18:55:03 28.54
459 52493 Jarle Grøndalen Hemsedal IL M 40-44 18:55:17 28.53
460 92583 Paal Sand IF Frøy M 45-49 18:55:33 28.53
461 96066 Torbjørn Flovikholm IL Norodd M 45-49 18:56:40 28.50
462 47101 John Sverre Hellesen Flora C.K. M 45-49 18:57:02 28.49
463 98718 John Arne Bakke NTHI M 20-24 18:57:06 28.49
464 98719 Nils Tore Sandstø M 25-29 18:58:12 28.46
465 98720 Odd Magne Tuterud Tretten IL M 30-34 18:59:01 28.44
466 43956 Jan Gustav Kidron Finland M 35-39 18:59:42 28.42
467 98721 Ingeborg Engesvoll Gauldal SK K 30-34 18:59:43 28.42
468 98722 Christian Johnsen Feiring IL M 17-19 19:00:37 28.40
469 98723 Arild Andersen Lillehammer CK M 35-39 19:03:01 28.34
470 98724 Werner Messmer Sveits M 40-44 19:03:44 28.32
471 91444 Ole Walseth Forenede Forsikring M 25-29 19:04:04 28.32
472 96193 Rauno Arasola Finland M 30-34 19:04:59 28.29
473 98725 Guttorm Bjørnås Rindals-Troll M 50-54 19:05:32 28.28
473 93039 Martin Grefstad Løkken IF M 45-49 19:05:32 28.28
473 88574 Ola Løseth Meldalhus M 45-49 19:05:32 28.28
473 98726 Petter A. Møgstad Fokus Bank A/S M 55-59 19:05:32 28.28
473 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 45-49 19:05:32 28.28
473 97393 Kjell Vuttudal Løkken IF M 30-34 19:05:32 28.28
479 98727 Hans Bauhuis Tyskland M 55-59 19:05:37 28.28
480 49748 Åge Berglund Lhmr F.Sykehus BIL M 35-39 19:06:33 28.25
481 26910 Ole Ravnholm BHCK M 35-39 19:07:00 28.24
482 34882 Dagmund Andor Ramsdal Eikerjord M 25-29 19:07:02 28.24
483 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn CK M 60-64 19:07:12 28.24
483 83838 Asbjørn Løken Lørenskog CK M 45-49 19:07:12 28.24
485 94852 Knut Erik Villumstad Løten IL M 45-49 19:07:21 28.23
486 34988 Jan Morten Aag Sønnico-Klubben M 30-34 19:07:28 28.23
487 85038 Thor H. Haraldsen CK Nittedal M 40-44 19:07:29 28.23
487 85040 Kjell Rikoll CK Nittedal M 45-49 19:07:29 28.23
487 52414 Sven Axel Svensson CK Nittedal M 25-29 19:07:29 28.23
490 87541 Ivar Lindgren Nome SK M 60-64 19:07:33 28.23
491 97636 Aage Ringdal M 35-39 19:07:41 28.23
492 45318 Fridtjof Askheim Hydro Porsgrunn M 55-59 19:07:54 28.22
493 97352 Roy Sunde SF Grei M 25-29 19:09:03 28.19
494 98728 Geir Gulbrandsen NTHI M 20-24 19:09:13 28.19
495 98729 Frode Langset FFI BIL M 30-34 19:09:43 28.18
496 92537 Knut Johan Fosshaug Jonsvat M 25-29 19:10:40 28.15
497 98730 Ansen Morten Kristi Statkraft M 40-44 19:10:43 28.15
497 46928 Jan Slapgård NVE/Statkraft BIL M 35-39 19:10:43 28.15
497 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 40-44 19:10:43 28.15
500 88556 Terje Hansen Torpo IL M 40-44 19:11:17 28.14
501 85836 Stig Wemundstad KDM BIL M 30-34 19:11:31 28.13
502 85267 Arnfinn Eriksen Rindals-Troll M 40-44 19:11:54 28.12
503 98731 Georg Schmid Tyskland M 35-39 19:12:29 28.11
504 27781 Reidar Borsheim DBS-Team M 40-44 19:12:33 28.11
504 27447 Per Dybing DBS-Team M 45-49 19:12:33 28.11
504 24022 Jan Ove Dybing DBS-Team M 25-29 19:12:33 28.11
504 98732 Edward Frey DBS-Team M 35-39 19:12:33 28.11
504 98733 Fltsum Ghilom DBS-Team M 25-29 19:12:33 28.11
504 26708 Oddmund Gravdal DBS-Team M 40-44 19:12:33 28.11
504 20618 Arne Gravdal DBS-Team M 40-44 19:12:33 28.11
504 98734 Kjell Ståle Hundsnes DBS-Team M 35-39 19:12:33 28.11
504 29757 Torfinn Isaksen DBS-Team M 30-34 19:12:33 28.11
504 98735 Sven Erik Madland DBS-Team M 30-34 19:12:33 28.11
504 98736 Alf Ingvar Midtskog DBS-Team M 35-39 19:12:33 28.11
504 24798 Kåre Stakkestad DBS-Team M 55-59 19:12:33 28.11
504 22843 Gunnar Sunde DBS-Team M 40-44 19:12:33 28.11
504 27548 Per Olav Vik DBS-Team M 17-19 19:12:33 28.11
504 22925 Gustav Ødegaard DBS-Team M 50-54 19:12:33 28.11
519 98737 Vein Dahl Jerb. BIL Steink. M 35-39 19:12:36 28.11
520 88612 Ottar Friborg Sportsklubben Rye M 45-49 19:12:40 28.10
521 52482 Gunnar Atterås NVE/Statkraft BIL M 25-29 19:13:31 28.08
522 70850 Ottar Haugen Rådhuset Bergen M 35-39 19:14:33 28.06
522 30910 Steinar Mørch BHCK M 40-44 19:14:33 28.06
524 98738 Philipp Krebs Østerrike M 20-24 19:15:00 28.05
524 98739 Wolfgang Lachmayr Østerrike M 25-29 19:15:00 28.05
526 85494 Ståle Andreassen Hamar BIR M 40-44 19:15:01 28.05
526 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar BIR M 35-39 19:15:01 28.05
526 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 40-44 19:15:01 28.05
526 92919 Vidar Karlsen Hamar Post M 35-39 19:15:01 28.05
526 87657 Aage Kullbunn Hotel/Rest Hamar M 40-44 19:15:01 28.05
526 98740 Oddmund Nilsen Hamar BIR M 40-44 19:15:01 28.05
526 91605 Trond Olsen Løten SK M 25-29 19:15:01 28.05
526 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 40-44 19:15:01 28.05
526 87328 Åge Vasaasen Hamar BIR M 35-39 19:15:01 28.05
535 98741 Robert Lachmayr Østerrike M 30-34 19:16:24 28.01
536 98742 Stephan Braeuer Tyskland M 40-44 19:16:30 28.01
537 47375 Sven Ivar Tomren Runner Boys M 20-24 19:16:34 28.01
538 98743 Kjetil Hermanstad Harran M 30-34 19:16:46 28.00
539 27053 Otto Ulriksen BHCK M 50-54 19:17:54 27.98
540 86751 Paul Harry Moa Harran M 40-44 19:19:31 27.94
541 84348 Ole Peder Skoglund Trondhjems VK M 45-49 19:20:46 27.91
541 94307 Per Stene Trondhjems VK M 40-44 19:20:46 27.91
543 45694 Dietrich Sickert Tyskland M 50-54 19:21:31 27.89
544 94762 Eivind Bakken Alcatel-STK BIL M 45-49 19:21:40 27.89
544 45967 Håkon Tøfte Hadeland CK M 17-19 19:21:40 27.89
546 97478 Morten Dybdahl Blodslit IL M 20-24 19:22:09 27.87
547 96404 Yngve Hestmann Arendal CC M 40-44 19:22:40 27.86
548 20812 Asbjørn Grov BHCK M 45-49 19:23:03 27.85
548 31159 Kåre Gunnarskog BHCK M 35-39 19:23:03 27.85
548 31569 Sigurd Syversen BHCK M 55-59 19:23:03 27.85
548 27537 Per Magne Vik BHCK M 40-44 19:23:03 27.85
552 85111 Jan Olsen Mosal BIL M 45-49 19:23:31 27.84
552 45101 Bjørn Svendsen Helgeland Kraftlag M 50-54 19:23:31 27.84
554 23884 Jan Andersen CK Apelaget M 30-34 19:23:57 27.83
554 23123 Harald Hagen CK Nittedal M 30-34 19:23:57 27.83
556 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 45-49 19:25:03 27.80
557 98745 Sveinung Horgen M 25-29 19:25:23 27.80
558 92724 Jostein Aukland Ringnes BIL M 30-34 19:25:24 27.80
558 98746 Uddvar Aaseien Ringnes BIL M 40-44 19:25:24 27.80
560 90047 John Sikkeland IF Sturla M 35-39 19:25:31 27.79
561 95819 Andreas Lahrmann Tyskland M 35-39 19:26:16 27.78
562 98747 Otto Mader Østerrike M 50-54 19:26:24 27.77
562 98748 Othmar Peer Østerrike M 35-39 19:26:24 27.77
564 84645 Ola Langklopp Svelvik SK M 45-49 19:26:40 27.77
564 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 25-29 19:26:40 27.77
566 69627 Olve Hansen Nes SK M 45-49 19:27:07 27.76
567 90566 Birger Helstad Brumunddal SK M 40-44 19:28:12 27.73
568 41539 Wesley Krause USA M 35-39 19:29:14 27.71
569 29970 Trond Erik Nilsen Posten (PIF) M 35-39 19:29:20 27.70
570 95806 Jack Asphaug Selmer/Furuholm M 20-24 19:29:28 27.70
570 96465 Roy Robin Asphaug Posten (PIF) M 20-24 19:29:28 27.70
570 96456 Arne Ingar Dragen Posten (PIF) M 30-34 19:29:28 27.70
570 98037 Knut Fornes Mobygg M 20-24 19:29:28 27.70
570 98032 Ole Gresslien Posten (PIF) M 25-29 19:29:28 27.70
570 90926 Kurt Gøran Haga Lørenskog CK M 30-34 19:29:28 27.70
570 45705 Rolf Robert Johansen Lørenskog CK M 40-44 19:29:28 27.70
570 70343 Bjørn Lyseggen Posten (PIF) M 40-44 19:29:28 27.70
570 87527 Paul Kr. Wangsmo Posten (PIF) M 45-49 19:29:28 27.70
579 92552 Jan Ståle Engaas Bærum og Omegn CK M 20-24 19:30:08 27.68
580 91274 Helge Høvik M 35-39 19:31:03 27.66
581 96467 Johanne Monsen Posten (PIF) K 35-39 19:31:28 27.65
582 97354 Dag Lindbæck-Larsen Sportsklubben Ceres M 50-54 19:31:31 27.65
583 94988 Leif Inderberg IL Havdur M 35-39 19:32:43 27.62
583 28851 Svein Inderberg IL Norodd M 30-34 19:32:43 27.62
585 65759 Oddvar Sletnes Felleskjøpet M 45-49 19:33:26 27.61
586 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 20-24 19:33:31 27.60
586 89156 Jon Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 19:33:31 27.60
586 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 20-24 19:33:31 27.60
589 44708 Olaf Dybdahl M 35-39 19:33:45 27.60
590 94692 Odd Bremseth IL Stjørdals-Blink M 25-29 19:34:05 27.59
591 52557 Arne Skarsvåg M 35-39 19:34:10 27.59
592 44221 Huub Nieborg Nederland M 40-44 19:34:16 27.59
592 95878 Jan Wiltjer Nederland M 45-49 19:34:16 27.59
594 98751 Just-Peter Ebbesen M 25-29 19:34:27 27.58
595 40981 Tor Arne Simonsen Collegium BIL M 40-44 19:34:40 27.58
595 44051 Frode Østlund Team Østspenn M 40-44 19:34:40 27.58
597 52432 Freddy Strand Sarpsborg SK M 40-44 19:35:24 27.56
598 90073 Torgeir Hoksvold Felleskjøpet M 30-34 19:35:25 27.56
598 95264 Bjørn Østengen Vingrom IL M 45-49 19:35:25 27.56
600 98752 Leif Arne Thorgeirsen Norcem Brevik M 45-49 19:35:26 27.56
601 98753 Jone Tveitane DBS-Team M 25-29 19:35:31 27.56
602 98754 Per Kristian Saastad LSS M 20-24 19:35:35 27.56
602 69547 Jarle Thon Skiptvet IL M 25-29 19:35:35 27.56
602 98755 Olav E. Unnestad LSS M 25-29 19:35:35 27.56
605 92132 Magne Bergset Bjørn IL M 35-39 19:35:40 27.55
605 31842 Roald Kalstad Bjørn IL M 35-39 19:35:40 27.55
607 97472 Jan Buan IL Stjørdals-Blink M 35-39 19:36:40 27.53
607 97473 Torstein Ertsgaard Dynoplast A/S M 40-44 19:36:40 27.53
607 97474 Aage Vold IL Stjørdals-Blink M 40-44 19:36:40 27.53
610 40584 Jørn Almberg Ulvungen IL M 20-24 19:36:46 27.53
610 95858 Arnfinn Rekkebo S-T Kraftselskap M 45-49 19:36:46 27.53
612 98756 Soeren Knoll Tyskland M 25-29 19:36:50 27.53
613 85042 Per Fagerli Feiring IL M 45-49 19:37:01 27.52
614 46256 Hans Ole Skogli M 45-49 19:37:14 27.52
615 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 45-49 19:37:23 27.51
616 92616 Oddbjørn Vad Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:37:33 27.51
617 94885 Jan Erik Lismoen Grue IL M 40-44 19:37:44 27.51
618 80560 Jon Sverre Evjen Liungen M 25-29 19:38:04 27.50
618 98757 Petter Kolbjørn Aasland Liungen M 25-29 19:38:04 27.50
620 79035 Halvor Aalerud Hafslund BIL M 30-34 19:38:38 27.48
621 92571 Jarl Basteskår Gaustad BIL M 30-34 19:38:40 27.48
622 47574 Sverre Maudal IL Koll M 45-49 19:39:43 27.46
623 95032 Steinar Aune Døyjnet M 30-34 19:39:56 27.45
624 94837 Tor Amundsen BA BIL M 45-49 19:40:04 27.45
625 87669 Hans Hægstad Marienborg BIL M 35-39 19:40:12 27.45
626 98758 Edi Ossig Tyskland M 30-34 19:40:24 27.44
627 84749 Vidar Strand Drøbak/Frogn M 20-24 19:41:31 27.42
628 94744 Leif Lindstrøm Sverige M 45-49 19:41:57 27.41
629 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 45-49 19:42:12 27.40
629 96580 Ottar Rokhaug Trondhjems VK M 45-49 19:42:12 27.40
631 92609 Henning Bruusgaard Bærum og Omegn CK M 45-49 19:42:58 27.38
632 98759 John Schluter Danmark M 35-39 19:43:12 27.38
633 98036 Morten Berntsen Posten (PIF) M 25-29 19:43:18 27.38
634 94866 Torgeir Moholt M 20-24 19:43:25 27.37
635 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 40-44 19:43:26 27.37
636 94756 Erik Almstrøm Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 98760 Steinar Alstermo Sportsklubben Rye M 25-29 19:43:31 27.37
636 95213 Erling Trond Andersen Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:31 27.37
636 98761 Erik Bakke Sportsklubben Rye M 17-19 19:43:31 27.37
636 88820 Anne-Sofie Eriksen Sportsklubben Rye K 40-44 19:43:31 27.37
636 85611 Rune Fossheim Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:31 27.37
636 98762 Tommy Gundersen Sportsklubben Rye M 17-19 19:43:31 27.37
636 86458 Dag Hodne Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 98763 Dag Holtop Sportsklubben Rye M 25-29 19:43:31 27.37
636 97429 Per Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 95857 Tore Kjellevand Sportsklubben Rye M 25-29 19:43:31 27.37
636 98764 Roger Kristiansen Sportsklubben Rye M 30-34 19:43:31 27.37
636 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Sportsklubben Rye M 30-34 19:43:31 27.37
636 22226 Espen Lund Sportsklubben Rye M 20-24 19:43:31 27.37
636 51513 Harald Nordhagen Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 98134 Astrid Nyvoll Sportsklubben Rye K 25-29 19:43:31 27.37
636 98765 Lasse Raglen Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:31 27.37
636 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 17-19 19:43:31 27.37
636 98766 Even Ralger Sportsklubben Rye M 17-19 19:43:31 27.37
636 67894 Mette Blaauw Sandell Sportsklubben Rye K 30-34 19:43:31 27.37
636 98767 Ottar Simonsen Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 87149 John Stephen Skjøstad Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:31 27.37
636 79586 Inge Ove Solberg Sportsklubben Rye M 30-34 19:43:31 27.37
636 89382 Jan Erik Søreide Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:31 27.37
636 96835 Rolf Sørli Sportsklubben Rye M 40-44 19:43:31 27.37
636 98768 Tom-Erik Ødegård Sportsklubben Rye M 20-24 19:43:31 27.37
662 95279 Jan-Ola Sørensen AEV BIL M 35-39 19:43:40 27.37
663 95977 Leif Johnsen Lillegård Posten IL M 40-44 19:43:45 27.37
664 35276 Rolf Getz Asker CK M 35-39 19:43:56 27.36
665 93534 Olav Sjøli NSB M 30-34 19:44:22 27.35
666 98769 Jouko Tikkanen Finland M 35-39 19:44:36 27.35
667 93292 Nina Charlotte Wiger Sportsklubben Rye K 25-29 19:45:02 27.34
668 85682 Kjell Berglund Sverige M 25-29 19:45:10 27.33
669 31275 Einar Haakon Kirkefjord BHCK M 45-49 19:45:33 27.32
669 31022 Rune Landsvik BHCK M 35-39 19:45:33 27.32
671 97532 Knut Helseth NPC BIL M 35-39 19:46:31 27.30
671 92725 Tom Reinertsen Aftenposten M 40-44 19:46:31 27.30
671 96431 Dana Stockler A/S EDBs BIL M 35-39 19:46:31 27.30
674 98770 Ragnar Svendsen Nanset IF M 45-49 19:46:46 27.30
675 98771 Markus Knusel Sveits M 35-39 19:46:50 27.29
676 96802 Ivar Volden Trondhjems VK M 45-49 19:47:31 27.28
677 71824 Kristian Steinshylla Sverige M 25-29 19:49:00 27.24
678 30965 Alf Marton Aksland M 45-49 19:49:16 27.24
679 67111 Berge Hjørungnes Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:49:53 27.22
680 98772 Josef Motz. Østerrike M 40-44 19:50:12 27.22
681 96052 Kristian Myhr Ringerike SK M 45-49 19:50:22 27.21
681 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 40-44 19:50:22 27.21
683 98773 Knut Saua DBS-Team M 40-44 19:50:41 27.21
684 52421 Knut B. Fyrand Vestby IL M 40-44 19:51:25 27.19
684 98774 Trond Skevik Egge IL M 45-49 19:51:25 27.19
686 98775 Werner Frischknecht Sveits M 40-44 19:51:42 27.18
687 97692 Ragnar Kjøglum Hållingen IL M 25-29 19:53:25 27.14
687 97691 Arnstein Kjøglum Hållingen IL M 25-29 19:53:25 27.14
687 97693 Ole Jonny Kongsmo Hållingen IL M 25-29 19:53:25 27.14
687 46954 Jogeir Saur Hållingen IL M 25-29 19:53:25 27.14
687 43262 Isak Tyldum Hållingen IL M 35-39 19:53:25 27.14
687 97694 Nils Ivar Aarmo Hållingen IL M 20-24 19:53:25 27.14
693 98776 Rainer Wegher Tyskland M 40-44 19:54:15 27.12
694 97558 Erlend Grue Stor-Elvdal M 20-24 19:54:24 27.12
694 98777 Dag Lunder Olimb M 25-29 19:54:24 27.12
696 95895 Rolf Dalen Mogutten M 50-54 19:54:28 27.12
697 97518 Gunnar Vestli Mogutten M 40-44 19:55:45 27.09
698 98778 Carsten Fristad Salangen IF M 20-24 19:55:53 27.09
699 45425 Kristoffer Sætran Hegra M 35-39 19:56:27 27.08
700 94996 Jon Olav Wigum Anshus Rindøl IL M 30-34 19:56:46 27.07
701 95974 Jan Diesen Gaustad BIL M 25-29 19:57:12 27.06
702 98779 Robin A. Medin Mortensen Sentrum Bokseklubb M 20-24 19:57:30 27.05
703 98780 Willi Reinbold Tyskland M 35-39 19:57:31 27.05
704 115984 Morten Breili SKattedir. BIL M 25-29 19:59:25 27.01
704 42356 Geir Falck SKattedir. BIL M 25-29 19:59:25 27.01
706 73815 Harald Vingerhagen M 25-29 19:59:47 27.00
707 98782 Alios Biller Tyskland M 35-39 20:00:16 26.99
708 85925 Kåre Gunnar Bakke Rauma SK M 25-29 20:00:22 26.99
709 87026 Sigurd Hertzberg IL Harding M 30-34 20:00:46 26.98
709 98783 Olav Svinsås Rindals-Troll M 40-44 20:00:46 26.98
711 98784 Paul Biller Tyskland M 30-34 20:01:01 26.97
712 52516 Kjell Norderhaug Bærum og Omegn CK M 65-69 20:01:59 26.95
713 98785 Gerard A. Van Der Wielen Nederland M 40-44 20:02:24 26.94
714 98786 Svein Bordal A-A-K BIL M 45-49 20:03:06 26.93
714 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 45-49 20:03:06 26.93
714 98787 Jens Petter Rønningen A.A.K. BIL M 30-34 20:03:06 26.93
717 91323 Helge Skjørstadmo M 40-44 20:04:18 26.90
718 35768 Trygve Martinsen Eidsvoll SK M 45-49 20:05:01 26.88
718 98788 Jarle Mørch Eidsvoll SK M 20-24 20:05:01 26.88
718 91785 Tom Erland Stensmo Eidsvoll SK M 20-24 20:05:01 26.88
721 52433 Roy Larsen Hadeland CK M 35-39 20:05:26 26.87
722 34957 Roger Pedersen Lillehammer CK M 30-34 20:05:45 26.87
723 98789 Jan-Petter Fredriksen Tyskland M 20-24 20:05:59 26.86
723 98790 Jørn-Tore Johansen Tyskland M 25-29 20:05:59 26.86
725 98791 Kåre Hallager Grong IL M 50-54 20:08:20 26.81
726 93241 Asgeir Johan Sørensen Sintef NTH M 25-29 20:09:01 26.79
727 95970 Kurt Eilert Almås Siemens M 30-34 20:09:16 26.79
728 87466 Geir Håkon Aas Sparebanken Midt-Norge M 30-34 20:09:23 26.79
729 97798 Olav Haugen Lismarka Skilag M 45-49 20:10:27 26.76
730 47192 Jan-Arve Lund Kaupanger IL M 25-29 20:11:06 26.75
731 98792 Hans Jørgen Sæteråsen Elverum IL S. Gr. M 30-34 20:11:33 26.74
732 87645 Harald Sørli Kverner Eureka M 45-49 20:11:44 26.73
733 90556 Rolf-Einar Pedersen IL Stjørdals-Blink M 45-49 20:12:00 26.73
734 83867 Kolbein Stene IL Vardefj. M 45-49 20:12:16 26.72
735 97785 Stein Gaarde AF BI M 35-39 20:12:24 26.72
736 84201 Hans Fahle J.I.L Trondheim M 35-39 20:12:29 26.72
736 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 40-44 20:12:29 26.72
738 98793 Herman Songe Arendal CC M 45-49 20:13:28 26.70
739 69808 Kjell Aas Isbergs BIL M 45-49 20:13:34 26.69
740 44225 Hans Kverneng Follo SK M 50-54 20:14:00 26.68
741 46851 Jon Kallåk Morgedal IL M 30-34 20:14:06 26.68
741 46758 Morten Kvålseth Morgedal IL M 20-24 20:14:06 26.68
743 97520 Kåre Støen Gran IL M 40-44 20:14:22 26.68
744 45441 Anny Hauglid Morgedal IL K 25-29 20:14:35 26.67
745 98794 Terje Lid Johansen NTHI M 25-29 20:15:06 26.66
746 98795 Odd Arne Lilleeng Rauf. og Omegn M 40-44 20:16:26 26.63
746 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 45-49 20:16:26 26.63
748 98796 Niklas Åserud Høybråten/Stovner IL M 17-19 20:16:57 26.62
749 85727 Jan Høien Trondhjems VK M 45-49 20:17:21 26.61
749 95035 Hans Nergård Forenede Forsikring M 45-49 20:17:21 26.61
751 95241 Michael R. Christensen Danmark M 30-34 20:17:36 26.60
751 98797 Jimmy Ornebobg Danmark M 25-29 20:17:36 26.60
753 30631 Jørn Brynstad CK Valdresekspressen M 35-39 20:17:40 26.60
753 35303 Gunn Ramsrud CK Valdresekspressen K 17-19 20:17:40 26.60
755 98798 Ronny Krogstad M 30-34 20:17:56 26.60
755 98799 Steinar Jarle Rudi Romerike Politi M 35-39 20:17:56 26.60
757 96598 Geir Skjevling UBIL/Oslo M 40-44 20:18:09 26.59
758 97565 Kenneth Børresen Liungen M 20-24 20:18:24 26.59
758 98800 Rune Ek Liungen M 20-24 20:18:24 26.59
758 87780 Nils Haugen IF Liungen M 30-34 20:18:24 26.59
761 97418 Bjørn Holter Kreditkassen IL M 30-34 20:18:31 26.58
762 97990 Bjørn Olav Sveinhaug Brøttum IL M 40-44 20:18:37 26.58
763 47398 Ove Brun CK Valdresekspressen M 25-29 20:19:55 26.55
764 98801 Halvor Ruud LFK M 25-29 20:20:06 26.55
765 94868 Stig Omholt M 35-39 20:20:37 26.54
766 98802 Roar Eikenes M 40-44 20:21:25 26.52
767 96223 Odd Thomassen Overbygda IL M 30-34 20:21:34 26.52
768 93668 Karstein Alstad Lkab BIL. Narvik M 55-59 20:21:56 26.51
769 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 20-24 20:22:00 26.51
769 97514 Idar Oldertrøen Savalen SK M 20-24 20:22:00 26.51
771 98803 Terje Stensvold Team Miyata M 30-34 20:22:50 26.49
772 98804 Gunnar Christian Nyhus M 30-34 20:23:04 26.49
773 98805 Ted Verbraken Nederland M 25-29 20:23:13 26.48
774 98806 Tor Bach Kolvereid M 25-29 20:23:16 26.48
775 90187 Peter Leistner Sveits M 35-39 20:23:41 26.47
776 93787 Ola Moholt Linderud IL M 20-24 20:23:55 26.47
777 98807 Arnfinn Kolstad Namdalseid IL M 20-24 20:24:54 26.45
778 96450 Roar Såtvedthagen Kongsberg IF M 45-49 20:25:33 26.43
779 97866 Kurt Karlsson Sverige M 55-59 20:26:39 26.41
780 67230 Viggo Magnus Nilsen Lommedalsbussen M 30-34 20:26:47 26.41
781 87443 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL M 50-54 20:27:47 26.38
782 98808 Carsten Madsen Danmark M 20-24 20:28:05 26.38
783 98809 Hans Top Nederland M 25-29 20:29:17 26.35
784 89029 Rolf Endestad Flora C.K. M 40-44 20:29:38 26.34
785 97747 Erik Lund Haugerud IF M 25-29 20:30:18 26.33
786 41877 Bjarne Berg Seiko M 50-54 20:31:08 26.31
786 95047 Oddvar Sørensen TBK Vestfold M 40-44 20:31:08 26.31
788 72631 Morten Hovdet CK Valdresekspressen M 17-19 20:31:20 26.31
789 85184 Arne Klaussen Olderskog M 45-49 20:31:32 26.30
790 52185 Håkon Willy Øvergård "Kraft" (Moss) M 40-44 20:31:44 26.30
791 90204 Jostein Helland EB Hasle BIL M 40-44 20:31:45 26.30
792 97687 Leif Lia NTHI M 20-24 20:31:55 26.30
792 98810 Torbjørn Tønnessen NTHI M 25-29 20:31:55 26.30
794 91255 Rolf N. Lauritzen Bærum og Omegn CK M 55-59 20:31:57 26.29
795 98811 Tor Berg Borgin CK M 25-29 20:32:54 26.27
795 85174 Bjørn Berg Mosjøen IL M 35-39 20:32:54 26.27
795 98812 Arild Farbu Egge IL M 25-29 20:32:54 26.27
795 94900 Gisle Løseth Egge IL M 25-29 20:32:54 26.27
795 94901 Terje Rennan Borgin C.K. M 25-29 20:32:54 26.27
795 98813 Arild Skjelstad Borgin C.K. M 25-29 20:32:54 26.27
795 94902 Per Skjerve Borgin C.K. M 30-34 20:32:54 26.27
802 98814 Viggo Tronsdahl Sentrum Bokseklubb M 35-39 20:32:56 26.27
803 98815 Sjur Jamtvedt M 20-24 20:33:08 26.27
804 82560 Magne Aanonsen Posten (PIF) M 55-59 20:34:08 26.25
805 95704 Wolfgang Sternberg Tyskland M 35-39 20:35:13 26.23
806 84605 Åse Gjerde Sverre K 50-54 20:35:23 26.22
807 97710 Harald Nedenes Arendal CC M 30-34 20:36:07 26.21
807 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 35-39 20:36:07 26.21
809 98816 Jan Groenewegen Nederland M 55-59 20:36:16 26.20
810 91808 Knut Nydal Hadeland CK M 35-39 20:36:31 26.20
811 35186 Arne G. Berg Follo SK M 40-44 20:37:01 26.19
811 97803 Jan Martinsen Follo SK M 45-49 20:37:01 26.19
811 44888 Alfred Sørensen Follo SK M 45-49 20:37:01 26.19
811 87832 Sigbjørn Wathne Storebrand M 50-54 20:37:01 26.19
811 42854 Lars Erik Øberg Follo SK M 30-34 20:37:01 26.19
816 26850 Olav Karlsen Bodø CK M 50-54 20:37:04 26.19
817 40753 Endre Brekkhus Rauma SK M 30-34 20:37:13 26.18
818 74251 Geir Nilsen Kreditkassen IL M 30-34 20:37:29 26.18
819 80143 Vidar Kvernvold Gjøvik CK M 50-54 20:37:31 26.18
820 84203 Øystein Otterlei Fengslets BIL M 45-49 20:37:35 26.18
821 35339 Frank Gjengaar "Turbo" M 40-44 20:37:40 26.17
822 98817 Bengt Andby Bærum og Omegn CK M 35-39 20:37:45 26.17
822 98818 Bjørn Arvnes SAS M 45-49 20:37:45 26.17
822 98819 Einar Glestad Bærum og Omegn CK M 40-44 20:37:45 26.17
822 98820 Alv Bertheus Heitmann Bærum og Omegn CK M 45-49 20:37:45 26.17
822 93548 Dag Ivar Larsen Bærum og Omegn CK M 45-49 20:37:45 26.17
822 98821 Håvard Lønnestad Bærum og Omegn CK M 35-39 20:37:45 26.17
822 95870 Helge Nordahl Bærum og Omegn CK M 40-44 20:37:45 26.17
822 98822 Øivind Ramstad Bærum og Omegn CK M 30-34 20:37:45 26.17
822 91478 Haakon Wang Vital Forsikring M 40-44 20:37:45 26.17
831 41452 Cato Borge M 20-24 20:38:50 26.15
832 97524 Jon Terje Fjeldstad GGAS M 30-34 20:38:54 26.15
832 97560 Bjørn Eirik Hanssen Baumans Hest M 25-29 20:38:54 26.15
834 98823 Rune Falkenhaug Lågen CK M 25-29 20:39:09 26.14
834 98824 Frank Tony Jacobsen Lillehammer CK M 17-19 20:39:09 26.14
836 93657 Edvind By Byneset IL M 25-29 20:39:12 26.14
837 94051 Willy Jensen Hafslund BIL M 45-49 20:39:23 26.14
838 89226 Harald Iversen Follafoss IL M 60-64 20:40:56 26.10
839 52540 Edvard Amundsen Linjegods M 45-49 20:41:25 26.09
840 98825 Svein Vidar Høyen NIHTL M 25-29 20:41:45 26.09
840 98826 Sigve Olsen Nobil M 20-24 20:41:45 26.09
842 85114 Alf Johansson Sverige M 35-39 20:41:55 26.08
843 42243 Allan Christensen Danmark M 35-39 20:42:36 26.07
844 80513 Jan Kjell Sørlien Dal/Jørgensen M 30-34 20:42:54 26.06
845 79759 Olav Gram Andersen M 25-29 20:43:04 26.06
845 106615 Svein J. Saltveit M 40-44 20:43:04 26.06
847 43028 Roar Hjerpekjøn Tønsberg Politi M 30-34 20:43:25 26.05
848 98827 Helge Johansen Lillehammer CK M 50-54 20:44:20 26.03
848 98828 Jonny Trabandi Lillehammer CK M 30-34 20:44:20 26.03
848 67802 Martin Åsegg Lillehammer CK M 50-54 20:44:20 26.03
851 96923 Ronny Simonsen Tromsbuss BIL M 30-34 20:44:47 26.02
852 88087 Tove Tegdan Trondhjems VK K 40-44 20:44:48 26.02
853 97605 Trond-Arne Hilden Drammen Roklubb M 30-34 20:44:54 26.02
853 45640 Oddbjørn Løseth Esselte System M 45-49 20:44:54 26.02
853 98829 Rolf Nesland Esselte System M 25-29 20:44:54 26.02
853 97372 Arne Terje Silihagen Jømna/Heradsbygd M 35-39 20:44:54 26.02
853 80191 Per Ove Windelstad Esselte System M 25-29 20:44:54 26.02
853 34208 Geir Øvergård Jømna/Heradsbygd M 20-24 20:44:54 26.02
859 45796 Tore Gjøslien IF Sturla M 45-49 20:45:21 26.01
859 86991 Ole Erik Myhre IF Sturla M 40-44 20:45:21 26.01
861 89153 Bjørn Lillevold Lillehammer CK M 40-44 20:46:28 25.99
862 87348 Helge Kvernvold Gjøvik CK M 50-54 20:46:34 25.99
863 95075 Terje Eriksen M 45-49 20:46:54 25.98
864 90094 Bjarte Remmen Halsøy SK M 30-34 20:47:03 25.98
865 83886 Ragnar Røsok Aftenposten M 50-54 20:47:30 25.97
866 92428 Magnar Furuberg M 35-39 20:47:31 25.97
866 88881 Hans Holen HV-04 M 45-49 20:47:31 25.97
868 44781 Øyvind Stene IL Vardefj. M 20-24 20:48:14 25.95
869 83944 Ola Bjerke Farex Klima M 40-44 20:48:27 25.95
870 65635 Arvid Næss Bingsfoss SK M 45-49 20:49:04 25.93
870 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 55-59 20:49:04 25.93
872 91368 Arvid Almås IL Leik M 40-44 20:49:29 25.93
873 97943 Roger Helstad MFABN/N Forsvar. M 20-24 20:50:40 25.90
874 96283 Einar Sandvik Snøgg M 50-54 20:50:46 25.90
875 26768 Ola Skuterud DBS-Team M 45-49 20:50:49 25.90
876 98830 Wim Aalten Nederland M 40-44 20:51:09 25.89
877 94039 Jens Petter Solberg Ottestad IL M 40-44 20:51:16 25.89
877 97568 Leif Vedal Svelvik SK M 45-49 20:51:16 25.89
879 85352 Bo Jansson Finland M 45-49 20:52:05 25.87
880 79331 Per Rune Tangen Trondhjems VK M 20-24 20:52:10 25.87
881 96301 John Th. Fredriksen Hadeland CK M 40-44 20:52:32 25.86
882 52326 Lars Sjøberg Sverige M 45-49 20:52:39 25.86
883 119277 Ola Haugen Brøttum IL M 55-59 20:52:50 25.86
884 96241 Ragnvald R. Tungeland Nøs BIL M 35-39 20:53:16 25.85
885 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Autosenter M 50-54 20:53:57 25.83
886 98831 Bjørn Nilsen Frosta IL M 35-39 20:54:06 25.83
886 98832 Bernt Ryggvik Frosta IL M 45-49 20:54:06 25.83
886 95119 Jan Erik Rygh Fjellanger Wid M 35-39 20:54:06 25.83
889 98833 Kari Harju Finland M 35-39 20:54:37 25.82
889 98834 Kari Knutsson Finland M 30-34 20:54:37 25.82
889 45024 Mikko Palo Finland M 30-34 20:54:37 25.82
889 98835 Asko Ranta Finland M 55-59 20:54:37 25.82
893 45685 Arne Bekken Mogutten M 55-59 20:55:23 25.80
893 97519 Lars Henry Østmoløkken Mogutten M 45-49 20:55:23 25.80
895 24455 Jon K. Nesse Stegaberg IL M 45-49 20:55:25 25.80
895 25356 Knut Harald Nesse Stegaberg IL M 45-49 20:55:25 25.80
897 98837 Tonny Bjerken Posten (PIF) M 25-29 20:55:53 25.79
897 34994 Sturla Johansen Posten Trondheim M 25-29 20:55:53 25.79
897 37223 Einar Stene Fengslets BIL M 40-44 20:55:53 25.79
900 88710 Hans Sagflaat M 45-49 20:55:55 25.79
901 97353 Rune Aae M 20-24 20:56:04 25.79
902 96194 Harald Berg Brumunddal SK M 35-39 20:56:13 25.79
902 83833 Gunnar Elvsveen Brumunddal SK M 35-39 20:56:13 25.79
902 49148 Oddmund Lierhagen Brumunddal SK M 30-34 20:56:13 25.79
902 97746 Roy Olav Molstad Brumunddal SK M 25-29 20:56:13 25.79
902 98838 Terje Rennemo Brumunddal SK M 30-34 20:56:13 25.79
907 98106 Roar Grønvold YtterSKjær M 40-44 20:56:16 25.79
908 97761 Asbjørn Nilsen Brumunddal SK M 40-44 20:56:33 25.78
909 98839 Helge Håkonsen Ørn M 45-49 20:56:37 25.78
910 96124 Andreas Dale Oppdal SK M 25-29 20:57:00 25.77
911 94991 Paulvin Haugen Ernst & Young M 40-44 20:57:25 25.76
911 45351 Sigvald Koteng H I P M 55-59 20:57:25 25.76
911 85338 Stein Kristian Strøm Netroh CK M 45-49 20:57:25 25.76
914 98840 Morten Guldal M 30-34 20:57:29 25.76
915 98841 Kurt Fjellauli Rana SK M 25-29 20:57:32 25.76
915 98842 Magne Hundålsvatn Olderskog M 35-39 20:57:32 25.76
917 42121 Karsten Rasmussen Båstad IL M 40-44 20:58:06 25.75
918 67942 Anne Lise Svendsen IF Sturla K 40-44 20:58:49 25.73
919 96198 Geir Oterhals Molde & Omegn IF M 17-19 20:59:08 25.73
920 92637 Haakon Andersen Frydenlunds BIL M 45-49 21:00:03 25.71
920 98843 Vidar Andersen Frydenlunds BIL M 17-19 21:00:03 25.71
920 93767 Finn Sjølie Frydenlunds BIL M 35-39 21:00:03 25.71
923 96349 Knut Valstad Verdal IL M 45-49 21:00:26 25.70
924 97543 Rolv Nygård Freia BIL M 45-49 21:00:47 25.69
925 21837 Einar Rafdal Solberg GSK M 30-34 21:01:10 25.69
925 67664 Georg Steinbach Arendal Bryggeri M 25-29 21:01:10 25.69
927 98844 Ole Lykke Christensen Danmark M 20-24 21:01:29 25.68
928 70479 Einar Kristensen Ullensaker CK M 50-54 21:01:44 25.67
929 45745 Peter Dybdahl Rissa IL M 45-49 21:02:10 25.67
929 88105 Terje Leikvam Sparebanken Midt-Norge M 35-39 21:02:10 25.67
929 88722 Arne K. Løfgren Sparebanken Midt-Norge M 45-49 21:02:10 25.67
929 97479 Dagfinn Moksnes Sparebanken M 45-49 21:02:10 25.67
929 64733 Gunstein Wigemyr Vingrom IL M 40-44 21:02:10 25.67
934 90308 Olav Røkke Aker Verdal M 35-39 21:02:15 25.66
935 36289 Nils H. Husby Rival M 60-64 21:02:23 25.66
936 98845 Jarle Nordgulen Trondhjems VK M 30-34 21:02:34 25.66
937 87552 Harald Nilsen Glassverket M 45-49 21:02:40 25.65
938 31691 Tore Throndsen BHCK M 40-44 21:03:23 25.64
939 46791 Tor Stokke PhilipsBIL M 50-54 21:04:10 25.62
940 98846 John Eirik Karlsen Stålbrott M 20-24 21:04:37 25.62
941 95501 Harald Flatjord Trondhjems VK M 35-39 21:04:54 25.61
941 88858 Gunnar Klungerbo Trondhjems VK M 35-39 21:04:54 25.61
943 98847 Tony Muller Sveits M 50-54 21:04:56 25.61
944 98849 Koni Winter Sveits M 40-44 21:04:58 25.61
944 98848 Hans Winter Sveits M 45-49 21:04:58 25.61
946 90911 Svein Birger Espeland Siemens M 30-34 21:05:05 25.61
947 23013 Hans Kvalsøren Bjørn IL M 45-49 21:05:34 25.60
948 89744 Bjørn Richard Lilleseth Ullensaker CK M 40-44 21:05:55 25.59
948 98850 Torleif Nytrøen Ullensaker CK M 20-24 21:05:55 25.59
948 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 40-44 21:05:55 25.59
948 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 40-44 21:05:55 25.59
948 88818 Ole Kristian Aarstad Ullensaker CK M 40-44 21:05:55 25.59
953 92920 Ole Ottesen Trondheim Traf. S. M 40-44 21:06:50 25.57
954 98851 Arnor Slindre Grenland SK M 50-54 21:07:15 25.56
954 85323 Jan Ove Stedjeberg Grenland SK M 45-49 21:07:15 25.56
956 96412 Odd Neirebø M 40-44 21:07:22 25.56
956 97841 Sven Erik Sandberg Torød og Harkoll M 40-44 21:07:22 25.56
958 52254 Jens Petter Berg Sportsklubben Rye M 30-34 21:07:43 25.55
959 36422 Andreas Horscht Tyskland M 30-34 21:09:14 25.52
960 96425 Sten Roar Birkeland Trondhjems VK M 35-39 21:09:16 25.52
961 97637 Lars Elverum Bardufoss BIL M 20-24 21:09:39 25.51
962 35198 Roger Dekkerhus Rørvik IL M 30-34 21:09:42 25.51
962 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-39 21:09:42 25.51
962 45655 Egon Sørensen Danmark M 50-54 21:09:42 25.51
965 84470 Jorma Pøntinen Finland M 50-54 21:09:59 25.51
966 98852 Andreas Hessberge Tyskland M 25-29 21:10:04 25.51
967 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 35-39 21:10:09 25.50
968 97898 Jann Roger Evjen Evjen & Evjen M 25-29 21:10:22 25.50
969 93988 Erling Oddgeir Rønning Ringerike SK M 65-69 21:10:31 25.50
970 97346 Anders Carlstrøm Finland M 40-44 21:11:16 25.48
971 92603 Roald Lund Gauldal SK M 40-44 21:11:25 25.48
972 46262 Leif Nielsen Danmark M 45-49 21:11:57 25.47
972 98853 Tonny Ohlson Danmark M 40-44 21:11:57 25.47
974 26707 Oddmund Iversen Statoil BIL M 45-49 21:12:14 25.46
975 98854 Arne Dolven Brumunddal SK M 17-19 21:12:23 25.46
975 98855 Per Dolven Brumunddal SK M 20-24 21:12:23 25.46
975 29545 Tor Henning Lien Brumunddal SK M 20-24 21:12:23 25.46
975 98856 Lasse P. Ruud Brumunddal SK M 20-24 21:12:23 25.46
979 98857 Turleif Bjerke M 45-49 21:13:09 25.44
980 63001 Ole Tangen IL Ivrig M 35-39 21:13:12 25.44
981 98858 John Møller Danmark M 45-49 21:13:57 25.43
982 87212 Odd Eide IF Sturla M 50-54 21:14:14 25.42
982 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 35-39 21:14:14 25.42
984 97582 Reidar Bjerke Brumunddal SK M 50-54 21:14:17 25.42
984 98859 Jostein Bjerke Brumunddal SK M 25-29 21:14:17 25.42
984 90301 Bjørn Bjerke Brumunddal SK M 55-59 21:14:17 25.42
984 85605 Kjell Baardseth Brumunddal SK M 45-49 21:14:17 25.42
984 39623 Bjørn Juliussen Brumunddal SK M 40-44 21:14:17 25.42
984 97884 Svenn Åge Løkken Brumunddal SK M 25-29 21:14:17 25.42
990 89219 Terje Israelsen Televerket M 40-44 21:14:30 25.42
990 98860 Tor-Erik Ølheim Televerket M 35-39 21:14:30 25.42
992 94317 Peter Bruhn Tyskland M 40-44 21:14:31 25.42
993 45712 Freddie Øvergaard Østlendingen M 45-49 21:14:54 25.41
994 36746 Øyvind Stjern Trondhjems VK M 25-29 21:15:16 25.40
995 43193 Hans Petter Janitz Trio Ving M 45-49 21:16:00 25.39
996 98861 Anne Grethe Gustavsen OSI K 25-29 21:16:13 25.38
996 98088 Augusta Irene Næss RIT Trondheim K 40-44 21:16:13 25.38
998 98862 Ivar Bakke Sportsklubben Rye M 50-54 21:17:09 25.36
998 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 40-44 21:17:09 25.36
1000 90063 Harald S. Jensen Rissa IL M 35-39 21:17:16 25.36

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 30.06.1990
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 22.29 Km/t
Snittid: 24:13:23
Antall deltakere: 3900

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen