Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1991

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 98626 Gilbert Glaus Sveits M 35-39 13:57:40 38.67
1 65488 Arild Hustad SF Grei M 25-29 13:57:40 38.67
3 106315 Ivar Græssmann Trondhjems VK M 30-34 14:43:16 36.68
4 106316 Torje Alstad Sverre M 30-34 14:44:18 36.63
4 20531 Arnar Børildsen Titania M 35-39 14:44:18 36.63
4 34769 John Rune Gilberg Gauldal SK M 25-29 14:44:18 36.63
4 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 35-39 14:44:18 36.63
4 34774 Trond Kattem Gauldal SK M 25-29 14:44:18 36.63
4 25543 Lars Nesse NTHI M 20-24 14:44:18 36.63
4 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-34 14:44:18 36.63
11 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 40-44 14:46:18 36.55
11 52479 Torfinn Jonassen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:46:18 36.55
13 51511 Jan Erik Steen Trondhjems VK M 45-49 14:46:59 36.52
14 95795 Knut Stabell Bærum og Omegn CK M 45-49 14:47:24 36.51
15 43308 Terje Bjørk CK Nittedal M 30-34 14:48:18 36.47
15 107802 Bjørn Braaten CK Nittedal M 40-44 14:48:18 36.47
15 88634 Olav Glanås Jømna/Heradsbygd M 40-44 14:48:18 36.47
15 47654 Roy Kjærnet SF Grei M 25-29 14:48:18 36.47
15 40556 Fredrik Lamo CK Nittedal M 45-49 14:48:18 36.47
15 43977 Roger Larsson CK Nittedal M 40-44 14:48:18 36.47
15 87989 Widar Rognerud Nes SK M 40-44 14:48:18 36.47
15 68911 Olav Svensli CK Nittedal M 35-39 14:48:18 36.47
23 106317 Kjell Nedgard CK Nittedal M 30-34 14:49:24 36.42
24 31529 Bjarne A. Fanebust Bergen CK M 30-34 14:56:18 36.14
24 68482 Jahn Gulbrandsen Securitas BIL M 25-29 14:56:18 36.14
24 20492 Arild Hamre Vinje SK M 30-34 14:56:18 36.14
24 24139 Jarle Handeland DBS-Team M 30-34 14:56:18 36.14
24 106318 Jon Ragnfred Hansen Grenland SK M 35-39 14:56:18 36.14
24 106319 Arnt Harstad Rennebu IL M 30-34 14:56:18 36.14
24 21654 Dag Leirvåg DBS-Team M 35-39 14:56:18 36.14
31 23486 Hjalmar Duklæt Gauldal SK M 40-44 14:57:28 36.10
32 52042 Kjell Furre Follo SK M 45-49 14:58:17 36.06
33 88559 Terje Haugen IGP A/S Tønsberg M 35-39 15:00:01 35.99
34 51722 Kjell Ove Riseth Namdal SK M 35-39 15:14:26 35.43
35 93602 Stein Aksel Aaslund CK Nittedal M 25-29 15:16:08 35.36
36 106320 Guido Van Den Broeck Belgia M 30-34 15:30:17 34.82
37 51719 Torbjørn Maurstad CK Nittedal M 35-39 15:32:40 34.73
37 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 20-24 15:32:40 34.73
39 23870 Jan Espenes Hærland IL M 35-39 15:35:44 34.62
39 106321 Bjørn Espenes M 25-29 15:35:44 34.62
39 69552 Kjell Haugen Hærland IL M 35-39 15:35:44 34.62
39 98643 Per Olav Laukli NTHI M 20-24 15:35:44 34.62
39 80214 Arne Lien Gauldal SK M 40-44 15:35:44 34.62
39 71764 Harald Solem Elnesvågen IL M 40-44 15:35:44 34.62
45 106322 Geir Arild Åldstedt Gauldal SK M 30-34 15:36:57 34.58
46 45421 Alf Andersen NTHI M 30-34 15:42:27 34.37
46 106323 Richard Brauneis Tyskland M 40-44 15:42:27 34.37
46 93873 Kjell Rune Brunsvik Eid og Omegn M 30-34 15:42:27 34.37
46 93895 Lars Gausemel Hornindal IL M 35-39 15:42:27 34.37
46 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 45-49 15:42:27 34.37
46 85183 Jan Agnar Onsøien Gauldal SK M 40-44 15:42:27 34.37
46 96035 Knut Øistad CK Nittedal M 30-34 15:42:27 34.37
46 35353 Kai Østvold Nordchoklad M 30-34 15:42:27 34.37
54 91557 Tor Fossum CK Nittedal M 50-54 15:46:27 34.23
54 93558 Kjell Olsen CK Nittedal M 45-49 15:46:27 34.23
56 40727 Thor Engh IK Hero M 40-44 15:47:43 34.18
57 106324 Erwin Reinthaler Østerrike M 35-39 15:47:44 34.18
58 87669 Hans Hægstad Gauldal SK M 35-39 15:47:48 34.18
59 33750 Jørgen Skjeret Sogn CK M 35-39 15:48:57 34.14
59 106325 Rune Sæther IK Hero M 20-24 15:48:57 34.14
61 106326 Bjørnar Johnsen Nittedal IL M 25-29 15:50:02 34.10
62 67682 Rune Nedgård CK Nittedal M 30-34 15:54:09 33.95
63 49082 Stein Bråthen Stians Sport M 35-39 15:54:27 33.94
63 93733 Hans Hendrik Mulder Nederland M 45-49 15:54:27 33.94
63 90084 Kjell Johs. Torgunrud Feiring IL M 30-34 15:54:27 33.94
66 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 45-49 15:54:28 33.94
66 83825 Leif Kristiansen Bergseth Transport M 35-39 15:54:28 33.94
66 42041 Børre Larsen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:54:28 33.94
66 68698 Bjørn Ottesen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:54:28 33.94
66 46928 Jan Slapgård Bærum og Omegn CK M 35-39 15:54:28 33.94
66 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn CK M 40-44 15:54:28 33.94
72 97447 Gaute Glemmestad M 30-34 15:56:27 33.87
73 106327 Maartin Kjelsås Sarpsborg SK M 45-49 15:57:10 33.84
74 20623 Arne Eidsheim Hordaekspressen M 40-44 15:58:02 33.81
75 47656 Tore Tomter CK Nittedal M 35-39 15:58:45 33.79
76 94746 Asbjørn Melby CK Victoria M 55-59 16:01:23 33.70
76 84298 Harald Myrholt Vinmonopolet M 35-39 16:01:23 33.70
78 97534 Tom Thomassen CK Dynamo Ventil M 35-39 16:03:33 33.62
79 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:05:33 33.55
79 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 55-59 16:05:33 33.55
79 84373 Harald Bekkelund Sportsklubben Ceres M 45-49 16:05:33 33.55
79 68114 Jens Petter Dammen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:05:33 33.55
79 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 35-39 16:05:33 33.55
79 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 30-34 16:05:33 33.55
79 90926 Kurt Gøran Haga Sportsklubben Ceres M 30-34 16:05:33 33.55
79 83698 Trond Henriksen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:05:33 33.55
79 52545 Ole Kristian Holter Sportsklubben Ceres M 25-29 16:05:33 33.55
79 45436 John Arne Holtorp Sportsklubben Ceres M 30-34 16:05:33 33.55
79 70012 André Jean Sportsklubben Ceres M 20-24 16:05:33 33.55
79 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 45-49 16:05:33 33.55
79 89986 Bo Torsten Johansson Sportsklubben Ceres M 50-54 16:05:33 33.55
79 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 50-54 16:05:33 33.55
79 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 35-39 16:05:33 33.55
79 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 45-49 16:05:33 33.55
79 68598 Oddvar Leivestad Sportsklubben Ceres M 45-49 16:05:33 33.55
79 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 35-39 16:05:33 33.55
79 99661 Rune Søfting Sportsklubben Ceres M 20-24 16:05:33 33.55
79 106328 Helge Ødegård Sportsklubben Ceres M 55-59 16:05:33 33.55
99 106329 Alf-Roar Størseth Trondhjems VK M 30-34 16:07:33 33.48
100 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannk. M 55-59 16:08:03 33.46
101 20812 Asbjørn Grov Hordaekspressen M 50-54 16:09:23 33.42
101 27537 Per Magne Vik Hordaekspressen M 40-44 16:09:23 33.42
103 91525 Bjørn Andersen SF Grei M 40-44 16:09:33 33.41
103 99177 Karl Johan Eliassen Ålesund og Omegn CK M 30-34 16:09:33 33.41
103 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 35-39 16:09:33 33.41
103 47394 Olav Jørgen Jønsberg Orkla CK M 45-49 16:09:33 33.41
103 52157 Edvin Kveum M 40-44 16:09:33 33.41
103 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-39 16:09:33 33.41
103 52470 Tore Myrhaug Gauldal SK M 45-49 16:09:33 33.41
103 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 45-49 16:09:33 33.41
103 96068 Hans-Erik Sporsheim Fo/Hfk M 25-29 16:09:33 33.41
112 106330 Dieter Lehmann Tyskland M 20-24 16:09:38 33.41
113 106331 Knut Ove Kristiansen Nittedal IL M 30-34 16:11:33 33.34
113 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 45-49 16:11:33 33.34
113 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 40-44 16:11:33 33.34
116 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 50-54 16:12:06 33.32
116 106332 Otto Falkenerg Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 50-54 16:12:06 33.32
116 88835 Amund Grimstad Trondhjems VK M 35-39 16:12:06 33.32
116 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 30-34 16:12:06 33.32
116 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 35-39 16:12:06 33.32
116 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 50-54 16:12:06 33.32
116 87201 Leif Lien Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 40-44 16:12:06 33.32
116 84203 Øystein Otterlei Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 87397 Stein Pettersen Trondhjems VK M 50-54 16:12:06 33.32
116 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 40-44 16:12:06 33.32
116 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 80374 Per Erik Sundet Trondhjems VK M 30-34 16:12:06 33.32
116 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 106333 Ivar Svendgård Trondhjems VK M 40-44 16:12:06 33.32
116 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 35-39 16:12:06 33.32
116 97304 Johnny Sørgard Trondhjems VK M 25-29 16:12:06 33.32
116 88725 Kjell Talmo Trondhjems VK M 45-49 16:12:06 33.32
116 106334 Jøran Vatn Trondhjems VK M 35-39 16:12:06 33.32
116 85364 Ola Øritsland Trondhjems VK M 40-44 16:12:06 33.32
116 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 35-39 16:12:06 33.32
138 106335 Jan Arne Sagadalen CK Nittedal M 30-34 16:13:23 33.28
139 52125 Åge Delerud Nes SK M 45-49 16:13:33 33.28
139 106336 Tor Jensen Nittedal IL M 25-29 16:13:33 33.28
139 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 35-39 16:13:33 33.28
142 106337 Jørn Even Ødegård IF Frøy M 17-19 16:17:33 33.14
143 106338 Svein Eimstad Trondhjems VK M 25-29 16:17:54 33.13
144 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 50-54 16:18:06 33.12
145 45555 Bjørn Lauglo Deloitte Noraud. M 40-44 16:19:33 33.07
146 33822 Bjørn Erik Thuv Sparebanken Nor M 35-39 16:19:45 33.06
147 93815 Remi Bergflødt Ringerike SK M 30-34 16:20:09 33.05
148 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 40-44 16:21:33 33.00
148 94827 Eivind Næss M 30-34 16:21:33 33.00
150 27581 Per Yngvar Lorentzen Kristiansand CK M 30-34 16:23:03 32.95
151 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 35-39 16:24:32 32.90
151 84106 John Furuhaug Autronica BIL M 40-44 16:24:32 32.90
151 30289 Leif Grimstveit NIFS M 45-49 16:24:32 32.90
151 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 25-29 16:24:32 32.90
151 93540 Einar Hassel Sintef NTH M 40-44 16:24:32 32.90
151 87399 Bjørn T. Haukaas NIFS M 40-44 16:24:32 32.90
151 44688 Kurt Helge Johansen Setsaas BIL M 30-34 16:24:32 32.90
151 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 35-39 16:24:32 32.90
151 34990 Egil Skybakmoen Sintef NTH M 25-29 16:24:32 32.90
151 83856 Dag Slagstad Sintef NTH M 45-49 16:24:32 32.90
151 98649 Hallgeir Øyen Frode IL M 25-29 16:24:32 32.90
162 94364 Per Brovold Nes SK M 30-34 16:25:06 32.89
163 106340 Alexander Bekkersman USA M 30-34 16:26:06 32.85
164 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 30-34 16:26:08 32.85
165 95075 Terje Eriksen Sportsklubben Ceres M 45-49 16:27:53 32.79
166 69475 Roger Andresen Trondhjems VK M 30-34 16:29:03 32.75
167 35538 Ole Otto Vesteng Hadeland CK M 30-34 16:29:58 32.72
168 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 40-44 16:30:09 32.72
169 75753 Ketil Aune Norske Skog M 35-39 16:31:26 32.67
169 24397 Johnny Olsen Kristiansand CK M 25-29 16:31:26 32.67
169 30621 Gunnar Sjøberg Kristiansand CK M 35-39 16:31:26 32.67
172 98683 Roelof Steenbergen Nederland M 45-49 16:31:38 32.67
173 97369 Ottar Nerland Eide IL M 35-39 16:32:02 32.66
174 99212 Rudi Gabler Tyskland M 35-39 16:33:56 32.59
175 87339 Leif R. Bjørneseth Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:02 32.59
175 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 35-39 16:34:02 32.59
175 98651 Anders Bull Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:02 32.59
175 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 40-44 16:34:02 32.59
175 95857 Tore Kjellevand Sportsklubben Rye M 30-34 16:34:02 32.59
175 45866 Geir Klaussen Sportsklubben Rye M 30-34 16:34:02 32.59
175 97341 Alf Egil Mathisen Sportsklubben Rye M 25-29 16:34:02 32.59
175 84275 Svein Monsen Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:02 32.59
175 97321 Morten Werner Nielsen Sportsklubben Rye M 35-39 16:34:02 32.59
175 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 50-54 16:34:02 32.59
175 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-34 16:34:02 32.59
175 67665 Kjell Erik Åmold Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:02 32.59
187 44641 Kåre Sletta Ålesund og Omegn CK M 25-29 16:34:03 32.59
188 97584 Fridtjof Fredriksen M 25-29 16:34:32 32.57
188 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-34 16:34:32 32.57
190 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 40-44 16:36:02 32.52
190 43973 Per Kristian Dahl Ullensaker CK M 25-29 16:36:02 32.52
190 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 40-44 16:36:02 32.52
190 106342 Gunnaf Sannæss Kristiansand CK M 30-34 16:36:02 32.52
194 106343 Ole Tom Amuen Rauf. og Omegn M 25-29 16:36:03 32.52
194 78861 Tore Bratberg Rauf. og Omegn M 25-29 16:36:03 32.52
194 106344 Rune Brattås Rauf. og Omegn M 20-24 16:36:03 32.52
194 94893 Håkon Forberg Rauf. og Omegn M 45-49 16:36:03 32.52
194 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. og Omegn M 30-34 16:36:03 32.52
194 52302 Jørn Torstein Grini Rauf. og Omegn M 25-29 16:36:03 32.52
194 106345 Trond Grønnerud Rauf. og Omegn M 20-24 16:36:03 32.52
194 106346 Tor Øystein Haugen Rauf. og Omegn M 35-39 16:36:03 32.52
194 29068 Tage Johansen Rauf. og Omegn M 35-39 16:36:03 32.52
194 106348 Morten Klokkersveen Rauf. og Omegn M 20-24 16:36:03 32.52
194 98658 Vegard Løkken Rauf. og Omegn M 20-24 16:36:03 32.52
194 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn M 30-34 16:36:03 32.52
194 46775 Arve Nyhus Rauf. og Omegn M 30-34 16:36:03 32.52
194 106349 Per O. Pedersen Rauf. og Omegn M 45-49 16:36:03 32.52
194 97319 Aksel Aaslund Rauf. og Omegn M 60-64 16:36:03 32.52
209 23026 Hans Agnar Wigelius DBS-Team M 40-44 16:37:17 32.48
210 91430 Gunnar Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-39 16:38:02 32.46
210 106350 Svein H. Hansen Sportsklubben Ceres M 20-24 16:38:02 32.46
210 36319 Bjørn Holmvik Sportsklubben Ceres M 20-24 16:38:02 32.46
213 26774 Ola Kvia DBS-Team M 40-44 16:38:03 32.46
213 29110 Terje Risvoll DBS-Team M 35-39 16:38:03 32.46
213 58360 Jan Sigve Sjøen DBS-Team M 30-34 16:38:03 32.46
213 25641 Lars Sigve Søndenå DBS-Team M 25-29 16:38:03 32.46
217 97444 Willy De Baere Belgia M 45-49 16:38:09 32.46
218 106351 Per Egil Samdahl Trondhjems VK M 20-24 16:40:02 32.39
218 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 16:40:02 32.39
220 73398 Finn Pedersen Hærland IL M 30-34 16:42:02 32.33
221 85063 Terje Sollien Sportsklubben Rye M 40-44 16:42:03 32.33
222 106352 Per Johansson Sverige M 20-24 16:43:40 32.28
222 85149 Bobbi Thoren Sverige M 40-44 16:43:40 32.28
224 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 35-39 16:44:03 32.26
224 89532 Halvard Hansen Ringerike SK M 35-39 16:44:03 32.26
226 90352 Ola Helge Åsen Vardefjell IL M 45-49 16:45:04 32.23
227 43981 Kai Alfstad Jømna/Heradsbygd M 20-24 16:46:02 32.20
227 93918 Eivind Kjeldsø CK Nittedal M 30-34 16:46:02 32.20
227 34658 Tormod Lysenstøen Hadeland CK M 30-34 16:46:02 32.20
227 52486 Steinar Lødøen CK Nittedal M 25-29 16:46:02 32.20
227 52414 Sven Axel Svensson CK Nittedal M 25-29 16:46:02 32.20
227 44667 Per Undli CK Nittedal M 40-44 16:46:02 32.20
233 98699 Klaus Marth Tyskland M 45-49 16:46:10 32.20
234 98770 Ragnar Svendsen Nanset IF M 45-49 16:47:22 32.16
235 79035 Halvor Aalerud Follo SK M 30-34 16:47:38 32.15
236 97489 Geir Mannes DBS-Team M 25-29 16:48:40 32.12
237 106353 Manfred Riedler Østerrike M 30-34 16:52:28 32.00
238 44635 Eirik Selbo Sortland CK M 35-39 16:53:33 31.96
239 45523 Arne Gustavsson Sverige M 40-44 16:53:38 31.96
240 35169 Axel Fehlau Tyskland M 20-24 16:54:24 31.94
241 44053 Bjørn Jonny Aunan Efteløt IL M 25-29 16:54:54 31.92
241 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 35-39 16:54:54 31.92
243 84617 Trond Krogstad Fengslets BIL M 40-44 16:58:35 31.80
244 97311 Andreas Heilbronner Tyskland M 25-29 16:58:45 31.80
244 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 35-39 16:58:45 31.80
246 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 40-44 16:59:40 31.77
247 26625 Odd Johan Solheim DBS-Team M 35-39 17:00:47 31.74
248 31053 Norvald Osen M 45-49 17:01:34 31.71
249 106354 Erik Banks Bodø CK M 30-34 17:01:40 31.71
249 106355 Arnfinn Glad Sortland CK M 30-34 17:01:40 31.71
249 26952 Ole Gjert Hansen Bodø CK M 30-34 17:01:40 31.71
249 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 40-44 17:01:40 31.71
249 88731 Asbjørn Hjelle Sortland CK M 35-39 17:01:40 31.71
254 47505 Gunnar Gabrielsen A/S Løkken M 45-49 17:02:16 31.69
255 32464 Oddvar Haukeland Hordaekspressen M 35-39 17:02:45 31.67
255 27088 Ove Matland Hordaekspressen M 25-29 17:02:45 31.67
257 106357 Hansi Hellauer Tyskland M 20-24 17:03:22 31.66
258 90094 Bjarte Remmen Halsøy IL M 30-34 17:05:00 31.60
258 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy IL M 40-44 17:05:00 31.60
260 97328 Kjell Henriksen Follo SK M 45-49 17:05:40 31.58
260 36442 Per-Ivar Weydahl Follo SK M 25-29 17:05:40 31.58
262 36422 Andreas Horscht Tyskland M 30-34 17:05:47 31.58
263 88900 Sigmund Haugen Kongsberg IF M 30-34 17:06:16 31.57
264 94863 Joar Sannerhaugen Brumunddal SK M 25-29 17:06:23 31.56
265 97591 Odd Magne Anderdal Hemsedal IL M 25-29 17:07:00 31.54
265 94783 Vidar Haugo Gol IL M 30-34 17:07:00 31.54
265 46765 Ingemar Asle Lødøen Hemsedal IL M 30-34 17:07:00 31.54
268 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 50-54 17:07:40 31.52
268 36356 Jan Erik Halvorsen Brumunddal SK M 30-34 17:07:40 31.52
268 106358 Arne Kr. Holter Brumunddal SK M 30-34 17:07:40 31.52
271 24896 Kenneth Alvær Hordaekspressen M 25-29 17:08:31 31.50
271 31831 Ture E. Bergstrøm Hordaekspressen M 40-44 17:08:31 31.50
271 71599 Olav Hauge Hordaekspressen M 45-49 17:08:31 31.50
271 30939 Jan Haugland Hordaekspressen M 45-49 17:08:31 31.50
271 71596 Christian Irgens Hordaekspressen M 25-29 17:08:31 31.50
271 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 50-54 17:08:31 31.50
271 71759 Jarle Raa Hordaekspressen M 25-29 17:08:31 31.50
271 26731 Oddvar Sellevoll Hordaekspressen M 25-29 17:08:31 31.50
271 31569 Sigurd Syversen Hordaekspressen M 60-64 17:08:31 31.50
271 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 40-44 17:08:31 31.50
271 71878 Arvid Aadland Hordaekspressen M 35-39 17:08:31 31.50
282 48057 Trond Bjørge Lågen CK M 20-24 17:09:00 31.48
282 106359 Erik Brinkmann Lågen CK M 25-29 17:09:00 31.48
282 106360 Hans Grindaker Lågen CK M 30-34 17:09:00 31.48
282 106361 Rune Hausstatter Lågen CK M 17-19 17:09:00 31.48
282 106362 Kjell Arne Odlolien Lågen CK M 20-24 17:09:00 31.48
282 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 25-29 17:09:00 31.48
282 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 35-39 17:09:00 31.48
289 31250 Eyolf Langmyhr Hordaekspressen M 45-49 17:09:34 31.46
290 47077 Anders Kristian Nordnes Lågen CK M 35-39 17:12:06 31.39
291 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-34 17:13:34 31.34
292 94687 Ulf Danielsen Sintef NTH M 30-34 17:13:40 31.34
293 31546 Norvald Gamlem Hordaekspressen M 45-49 17:14:16 31.32
293 32453 Paul Ove Holmefjord Hordaekspressen M 30-34 17:14:16 31.32
293 31275 Einar Haakon Kirkefjord Hordaekspressen M 45-49 17:14:16 31.32
293 31636 Fred A. Pettersen Hordaekspressen M 45-49 17:14:16 31.32
297 98685 Rolf Sikveland Vega BIL M 40-44 17:14:36 31.31
298 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspressen M 40-44 17:15:00 31.30
298 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 40-44 17:15:00 31.30
298 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 30-34 17:15:00 31.30
298 106364 Morten Stenberg Brumunddal SK M 25-29 17:15:00 31.30
302 106365 Dietmar Gerber Tyskland M 25-29 17:15:33 31.28
302 93626 Gert Jepsen Danmark M 35-39 17:15:33 31.28
304 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef NTH M 25-29 17:17:15 31.23
305 97346 Anders Carlstrøm Finland M 40-44 17:17:33 31.22
306 36354 Bjørn Ove Ansnes Øra Sport og Fri M 30-34 17:17:40 31.22
307 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 30-34 17:19:22 31.17
308 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 45-49 17:19:33 31.16
309 92783 Tor Gylterud Sportsklubben Rye M 45-49 17:19:39 31.16
310 68169 Terje Nilstad Rauf. og Omegn M 35-39 17:20:16 31.14
311 99323 David Nilsen Follo SK M 25-29 17:21:00 31.12
311 44979 Bjørn Sortland Sintef NTH M 35-39 17:21:00 31.12
313 93551 Arne Haverstadløkken Lågen CK M 45-49 17:21:34 31.10
314 106367 Terje Elungsen Rauf. og Omegn M 25-29 17:22:02 31.09
315 27447 Per Dybing DBS-Team M 45-49 17:22:16 31.08
315 26401 Morten Flørenæss DBS-Team M 25-29 17:22:16 31.08
315 20618 Arne Gravdal DBS-Team M 40-44 17:22:16 31.08
318 98728 Geir Gulbrandsen NTHI M 20-24 17:23:48 31.04
319 106368 Øyvind Breidabukk Bærum og Omegn CK M 30-34 17:24:23 31.02
320 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 45-49 17:25:08 31.00
321 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 20-24 17:26:16 30.96
321 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:16 30.96
321 22226 Espen Lund Sportsklubben Rye M 20-24 17:26:16 30.96
321 98766 Even Ralger Sportsklubben Rye M 20-24 17:26:16 30.96
321 70386 Lasse Ralger Sportsklubben Rye M 40-44 17:26:16 30.96
321 106369 Erung Rekdal Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:16 30.96
321 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 20-24 17:26:16 30.96
321 89382 Jan Erik Søreide Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:16 30.96
329 22592 Geir Fjærli Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:57 30.94
330 106370 Dag Holtorp Sportsklubben Rye M 25-29 17:28:16 30.90
331 92579 Roald Sporsheim Norodd M 45-49 17:28:38 30.89
332 106371 Robert Hvaal M 30-34 17:30:23 30.84
333 51622 Bjørn Barli Sportsklubben Rye M 45-49 17:31:00 30.82
333 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 45-49 17:31:00 30.82
335 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 40-44 17:31:15 30.82
335 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 45-49 17:31:15 30.82
337 98664 Rune Klarholm Erik Bøhler A/S M 35-39 17:31:22 30.81
338 106372 Robert Magger Tyskland M 35-39 17:31:42 30.80
339 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:31:49 30.80
340 106373 Ole Ingebrikt Eid Gauldal SK M 25-29 17:33:17 30.76
341 92408 Ulf Ljungstrøm Sportsklubben Ceres M 30-34 17:34:01 30.73
342 79290 Frode Aarvik Stjernen M 25-29 17:34:06 30.73
343 63922 Pål Bach Grimstad SK M 30-34 17:34:38 30.72
343 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 45-49 17:34:38 30.72
343 73675 Jan Kristensen Grimstad SK M 25-29 17:34:38 30.72
343 97382 Wilfred Olsen Arendal CC M 40-44 17:34:38 30.72
343 87159 Vidar Roskifte Arendal CC M 45-49 17:34:38 30.72
343 28828 Svein Sivertsen Arendal CC M 45-49 17:34:38 30.72
343 21837 Einar Rafdal Solberg Grimstad SK M 30-34 17:34:38 30.72
343 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 35-39 17:34:38 30.72
343 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 40-44 17:34:38 30.72
352 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:43 30.71
353 106376 Erik Lund CK Nittedal M 25-29 17:35:00 30.71
354 92374 Bjørn Helgaker Bærum og Omegn CK M 50-54 17:35:48 30.68
355 95908 Ottar Gjerstad Arendal CC M 45-49 17:36:01 30.68
356 92485 Rune Øvergård Jømna/Heradsbygd M 40-44 17:37:17 30.64
357 95806 Jack Asphaug Selmer BIL M 20-24 17:37:42 30.63
358 106377 Erik Willem Ten Hagen Nederland M 25-29 17:39:02 30.59
359 88574 Ola Løseth Meldalhus M 45-49 17:40:35 30.54
359 92459 Petter A. Mogstad Fokus Bank M 55-59 17:40:35 30.54
359 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 45-49 17:40:35 30.54
362 30149 Vidar Håverstad Kristiansand CK M 30-34 17:40:36 30.54
363 46966 Börje Larsson Sverige M 45-49 17:40:54 30.54
364 106379 Jouko Ekdahl Finland M 35-39 17:41:58 30.50
364 106380 Jarmo Yukoski Finland M 35-39 17:41:58 30.50
366 87150 Steinar Engebretsen M 40-44 17:44:30 30.43
367 98914 Geir Bjørkmo Halsøy IL M 30-34 17:45:01 30.42
368 78805 Rolf Svan Amundsen Skiensfj. Kom. Kr. M 35-39 17:46:01 30.39
368 97335 Gunnar Ansnes BIL Sunndal Verk M 45-49 17:46:01 30.39
370 95933 Ingar Myrholen Mogutten M 20-24 17:46:35 30.37
371 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 25-29 17:47:51 30.34
371 87140 Olav Krogh Eidsvoll SK M 30-34 17:47:51 30.34
371 106381 Ole Petter Ringnes Mogutten M 25-29 17:47:51 30.34
371 52038 Torbjørn Sæther Eidsvoll SK M 40-44 17:47:51 30.34
375 91282 Tore Gravdal Rupro A/S M 50-54 17:48:01 30.33
375 93039 Martin Grefstad Løkken IF M 45-49 17:48:01 30.33
377 53969 Eivind Nordjore M 45-49 17:48:05 30.33
378 118612 Stein Gundersen Ullensaker CK M 25-29 17:48:23 30.32
379 98675 Oddvar Vehusheia Arendal CC M 40-44 17:48:35 30.32
380 106382 Magne Engesvold K.Lund As M 30-34 17:48:38 30.31
381 35441 Terje Fallan Hovin IL M 35-39 17:49:11 30.30
381 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 40-44 17:49:11 30.30
383 34882 Dagmund Andor Ramsdal Eikefjord M 30-34 17:49:22 30.29
384 96223 Odd Thomassen Øverbygda IL M 35-39 17:51:25 30.24
385 95728 Espen Elveslett Sportsklubben Ceres M 20-24 17:52:34 30.20
386 71880 Magne Blindheim Hordaekspressen M 40-44 17:53:51 30.17
387 98788 Jarle Mørch Eidsvoll SK M 20-24 17:54:01 30.16
388 33865 Svein Resset Hadeland CK M 25-29 17:55:00 30.13
389 91526 Tore Georg Løken Bingsfoss SK M 35-39 17:56:24 30.10
390 106383 Ber Heyn Nederland M 50-54 17:59:08 30.02
391 28851 Svein Inderberg DBS-Team M 30-34 17:59:16 30.02
391 94988 Leif Inderberg DBS-Team M 35-39 17:59:16 30.02
393 89984 Roar Bekkeli Lørenskog CK M 45-49 17:59:34 30.01
394 42356 Geir Falck Sportsklubben Ceres M 25-29 17:59:42 30.00
395 89156 Jon Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 17:59:53 30.00
396 21785 Egil Kvarven Hordaekspressen M 30-34 18:00:01 29.99
397 106384 Karl Traunmuller Østerrike M 35-39 18:00:24 29.98
398 98662 Rolf Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 55-59 18:00:34 29.98
399 106385 Joar Holme M 25-29 18:00:49 29.97
400 106386 Peter Schlotte Tyskland M 50-54 18:01:22 29.96
401 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 45-49 18:01:51 29.94
402 99331 Glenn Risbruna Grimstad SK M 25-29 18:03:40 29.89
403 92441 Hans-Jørgen Milli Hærland IL M 40-44 18:03:57 29.89
404 78867 Lars Kleppe Rauf. og Omegn M 20-24 18:05:08 29.85
405 97568 Leif Vedal Svelvik SK M 45-49 18:05:34 29.84
406 106388 Paul Diendorfer Østerrike M 30-34 18:07:39 29.78
407 97518 Gunnar Vestli Mogutten M 40-44 18:08:04 29.77
408 32163 Arne Gjæringen Hordaekspressen M 35-39 18:08:34 29.76
409 106389 John Magne Høiseth Meråker SK M 40-44 18:09:16 29.74
409 93855 Kjell Legreid Meråker SK M 45-49 18:09:16 29.74
411 106390 Per Westby Posten (Pif) M 30-34 18:09:20 29.74
412 34762 Sturla Rusånes Hordaekspressen M 30-34 18:09:33 29.73
413 31233 Per Arne Reite Hordaekspressen M 30-34 18:09:43 29.73
414 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:09:51 29.72
415 106392 A. Kaspersma Nederland M 30-34 18:10:01 29.72
415 99027 Roger Leirstad Sintef NTH M 35-39 18:10:01 29.72
417 106393 Manfred Gratz Tyskland M 45-49 18:10:21 29.71
418 98714 Tatu Yliluoma Finland M 35-39 18:11:11 29.69
419 106394 Karl Petter Opsahl Elverum IL S.Gr. M 40-44 18:11:40 29.67
419 52039 Per Ove Skomakerstuen Elverum IL S.Gr. M 30-34 18:11:40 29.67
421 68484 Richard Rom Hansen Askim SK M 20-24 18:12:24 29.65
422 96241 Ragnvald R. Tungeland NCS BIL M 35-39 18:12:42 29.65
423 44867 Rolv Odde Rauf. og Omegn M 40-44 18:13:16 29.63
424 98703 Torstein Kind Rauf. og Omegn M 25-29 18:13:42 29.62
425 94837 Tor Amundsen Ba BIL M 45-49 18:13:43 29.62
425 91444 Ole Walseth Forenede Forsikring M 25-29 18:13:43 29.62
427 52419 Kjell Idar Amundsen M 35-39 18:13:49 29.62
428 106395 Jan Rasmussen Ullensaker CK M 45-49 18:14:01 29.61
429 96467 Johanne Monsen Posten (Pif) K 35-39 18:14:24 29.60
429 96456 Arne Ingar Dragen Posten (Pif) M 30-34 18:14:24 29.60
431 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 60-64 18:14:30 29.60
432 97416 Stig Are Karlsen Vardefjell IL M 17-19 18:14:56 29.59
433 62710 Arne-Evald Johansen Trondhjems VK M 40-44 18:15:26 29.57
433 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 40-44 18:15:26 29.57
435 43954 Håvard Huseby Rema 1000 Askim M 17-19 18:15:29 29.57
436 91340 Leif Erik Rekstad NSB M 30-34 18:15:36 29.57
437 34988 Jan Morten Aag Sønnico-Klubben M 30-34 18:15:37 29.57
438 106396 Erwin Schuebel Tyskland M 25-29 18:15:48 29.56
439 93478 Gunnar Partapuoli Lågen CK M 55-59 18:15:55 29.56
440 106397 Øystein Berg Sportsklubben Ceres M 20-24 18:16:01 29.56
441 92571 Jarl Basteskår Gaustad BIL M 30-34 18:16:56 29.53
442 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 45-49 18:17:04 29.53
443 41094 Anders Dalen Follo SK M 40-44 18:17:45 29.51
443 52127 Knut Sætre Follo SK M 45-49 18:17:45 29.51
445 98845 Jarle Nordgulen Trondhjems VK M 30-34 18:18:01 29.50
446 26552 O. Sveinung Nordbø Madla SK M 50-54 18:18:50 29.48
447 118609 Josef Moser Tyskland M 40-44 18:19:01 29.48
448 87205 Arne Johansen Nannestad Skiklubb M 40-44 18:19:26 29.46
449 106398 Per Arne Kristoffersen Tune kommune BIL M 30-34 18:19:49 29.45
450 85124 Jan Grimstad IK Hero M 45-49 18:19:53 29.45
451 35276 Rolf Getz Asker CK M 35-39 18:20:01 29.45
452 106399 Øystein Flatebakken Bærum og Omegn CK M 25-29 18:20:38 29.43
453 98779 Robin A. Medin Mortensen M 20-24 18:21:01 29.42
454 34946 Frode Bakke Posten Trondheim M 25-29 18:21:45 29.40
455 97719 Karna Borge Bærum og Omegn CK K 45-49 18:22:01 29.40
455 97701 Jan Håkon Borge Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
455 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 40-44 18:22:01 29.40
455 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 35-39 18:22:01 29.40
455 90653 Per Isaksen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
455 88163 Anne Karin Kirsch Eiker CK K 45-49 18:22:01 29.40
455 106400 Jan Olaf Knutsen Bærum og Omegn CK M 40-44 18:22:01 29.40
455 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn CK M 50-54 18:22:01 29.40
455 83854 Øystein Mjelve Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
455 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
455 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 35-39 18:22:01 29.40
455 106401 John Wiig Nordby Bærum og Omegn CK M 30-34 18:22:01 29.40
455 94804 Rolv Selvig Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
455 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 45-49 18:22:01 29.40
469 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 50-54 18:22:29 29.38
469 52538 Bjørn Gunnerud Asker CK M 35-39 18:22:29 29.38
469 47589 Egil Kristiansen Asker CK M 35-39 18:22:29 29.38
472 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 40-44 18:23:28 29.36
473 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:23:42 29.35
473 99382 Arne Eide Sportsklubben Ceres M 20-24 18:23:42 29.35
473 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 40-44 18:23:42 29.35
473 97354 Dag Lindbæck-Larsen Sportsklubben Ceres M 50-54 18:23:42 29.35
473 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:23:42 29.35
478 96052 Kristian Myhr Ringerike SK M 45-49 18:24:24 29.33
479 91078 Stein Andersen Halden CK M 45-49 18:25:04 29.31
479 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 45-49 18:25:04 29.31
481 88918 Knut Bergsholm Askim SK M 30-34 18:25:49 29.29
482 84477 Arne Eivin Vold M 55-59 18:26:01 29.29
483 106403 Erlend Danielsen Gauldal SK M 25-29 18:26:04 29.29
483 94939 Jan Olav Husby Gauldal SK M 35-39 18:26:04 29.29
485 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-34 18:26:24 29.28
485 88659 Jan Erik Thoresen Forsvarsdep. IL M 30-34 18:26:24 29.28
485 97648 Ole Johnny Aabakken OPIL M 30-34 18:26:24 29.28
488 106404 Jan Haughuus Danmark M 25-29 18:26:43 29.27
489 45481 Rolf Langum IF Liungen M 40-44 18:27:17 29.26
489 106405 Glenn Robert Skjolden Askim SK M 20-24 18:27:17 29.26
491 94756 Erik Almstrøm Sportsklubben Rye M 40-44 18:27:45 29.24
491 91547 Torger Amdal Sportsklubben Rye M 45-49 18:27:45 29.24
491 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 45-49 18:27:45 29.24
491 94762 Eivind Bakken Sportsklubben Rye M 45-49 18:27:45 29.24
491 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 25-29 18:27:45 29.24
491 119282 Ragnar Jacobsen Sportsklubben Rye M 20-24 18:27:45 29.24
491 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 40-44 18:27:45 29.24
491 106407 John Kristiansen Sportsklubben Rye M 45-49 18:27:45 29.24
491 93687 Karl Tore Mikalsen Team Svarttjern M 40-44 18:27:45 29.24
491 96059 Ole Anders Olssen Sportsklubben Rye M 25-29 18:27:45 29.24
491 79586 Inge Ove Solberg Sportsklubben Rye M 35-39 18:27:45 29.24
491 106408 Kjell Ulsaker Sportsklubben Rye M 25-29 18:27:45 29.24
491 106409 Frode Winkelmann Sportsklubben Rye M 35-39 18:27:45 29.24
504 78352 Reidar Andersen Delta OIL M 50-54 18:27:48 29.24
505 89167 Øyvind Svanberg Kone Kraner S.Fj M 40-44 18:28:24 29.23
506 106410 Johansen John Rusvik Kolbotn IL M 25-29 18:28:53 29.21
507 44666 Harald Rønning Kjelsås IL M 30-34 18:29:26 29.20
508 85111 Jan Olsen Mosal BIL M 50-54 18:29:28 29.20
508 97615 Hans H. Ødegaard-Jensen Skiensfj. Kom. Kr. M 45-49 18:29:28 29.20
510 99008 Hugo Reitan Tromsbuss BIL M 35-39 18:29:40 29.19
511 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 50-54 18:29:42 29.19
511 52380 Eivind Gikling Bærum og Omegn CK M 45-49 18:29:42 29.19
511 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:29:42 29.19
511 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 40-44 18:29:42 29.19
515 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 25-29 18:29:49 29.19
515 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar Bir M 40-44 18:29:49 29.19
515 44812 Bjørn Hågensen Hamar Bir M 40-44 18:29:49 29.19
515 92919 Vidar Karlsen Hamar Post M 35-39 18:29:49 29.19
515 87657 Aage Kullbunn Hotel/Rest Hamar M 40-44 18:29:49 29.19
515 92395 Terje Lorentzen Hamar Bir M 45-49 18:29:49 29.19
515 106411 Tormod Lundberg Hamar BIL M 40-44 18:29:49 29.19
515 44897 Dyre Saxrud Hamar Bir M 40-44 18:29:49 29.19
515 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar Bir M 40-44 18:29:49 29.19
515 87328 Åge Vasaasen Hamar Bir M 35-39 18:29:49 29.19
515 94852 Knut Erik Villumstad Løten IL M 45-49 18:29:49 29.19
526 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 30-34 18:30:35 29.17
526 98650 Asbjørn Wexsahl Trondhjems VK M 30-34 18:30:35 29.17
528 52548 Ole Jakob Rudi M 35-39 18:31:06 29.16
529 106412 Jarle Lauvstad Motek A/S M 25-29 18:31:28 29.15
529 97352 Roy Sunde SF Grei M 25-29 18:31:28 29.15
531 90047 John Sikkeland IF Liungen M 40-44 18:31:29 29.15
532 97501 Halldor Sæther Steinkjer SK M 50-54 18:32:24 29.12
533 93787 Ola Moholt M 25-29 18:32:26 29.12
533 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Stjørdal M 45-49 18:32:26 29.12
535 90773 Lars Hoel Sportsklubben Ceres M 35-39 18:32:47 29.11
536 92707 Tormod Asle Jarsve Lørenskog FIL M 35-39 18:33:48 29.08
536 93816 Tom Kristian Lyseng IBM-Klubben M 30-34 18:33:48 29.08
536 85804 Kjell Næss JIL Grorud M 35-39 18:33:48 29.08
539 97551 Tor Erik Berbu Televerket M 40-44 18:33:55 29.08
539 106413 Magne Ørbog Ulvungen IL M 55-59 18:33:55 29.08
541 48063 Dag Norum Bærum og Omegn CK M 40-44 18:34:16 29.07
542 98915 Frode Kirkerud Spydeberg M 25-29 18:35:03 29.05
543 52493 Jarle Grøndalen Hemsedal IL M 45-49 18:35:11 29.05
544 68498 Roald Mathisen IL Koll M 35-39 18:35:28 29.04
544 97353 Rune Aae NLHI M 20-24 18:35:28 29.04
546 98716 Arve Gjermundshaug Furnes IL M 20-24 18:36:08 29.02
546 119278 Ola Haugen Furnes IL M 25-29 18:36:08 29.02
546 106414 Knut Olav Kvernvolden Furnes IL M 20-24 18:36:08 29.02
546 70858 Bjørn Sveen Furnes IL M 25-29 18:36:08 29.02
550 106415 Tom Uungquist M 25-29 18:36:13 29.02
551 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 35-39 18:36:22 29.02
551 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 35-39 18:36:22 29.02
551 98110 John Kåre Myklebust Kongsberg IF M 35-39 18:36:22 29.02
551 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 25-29 18:36:22 29.02
551 27401 Per Sommerstad Kongsberg IF M 35-39 18:36:22 29.02
551 96450 Roar Såtvedthagen Kongsberg IF M 45-49 18:36:22 29.02
557 45640 Oddbjørn Løseth Esselte Sounite M 45-49 18:36:35 29.01
557 98829 Rolf Nesland Esselte Sounite M 25-29 18:36:35 29.01
557 80191 Per Ove Windelstad Esselte Sounite M 25-29 18:36:35 29.01
560 106416 Marcel Hoog-Antink Nederland M 20-24 18:36:36 29.01
561 35186 Arne G. Berg Follo SK M 40-44 18:36:56 29.00
561 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 45-49 18:36:56 29.00
561 27734 Ray Langerud Maritim IL M 30-34 18:36:56 29.00
561 91656 Inge Nielsen Follo SK M 45-49 18:36:56 29.00
561 88864 Tom Olberg Follo SK M 35-39 18:36:56 29.00
566 106417 Einar W. Boun HFK M 30-34 18:37:37 28.99
567 106418 Ole Torbjørn Moy Bærum og Omegn CK M 30-34 18:37:45 28.98
567 95400 Hans-Petter Ranvik Nesset M 25-29 18:37:45 28.98
569 52185 Håkon Willy Øvergård «Kraft» (Moss) M 40-44 18:37:46 28.98
570 99194 Ole Johansson Telemark Politi M 40-44 18:37:49 28.98
571 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-34 18:38:04 28.97
571 97338 Bengt Romenstad Brumunddal SK M 20-24 18:38:04 28.97
573 90125 Åge Arnesen Klaveness Sko M 40-44 18:38:43 28.96
573 98754 Per Kristian Saastad SS M 20-24 18:38:43 28.96
575 106419 Nikolaus Fasching Østerrike M 40-44 18:39:28 28.94
575 85346 Jan Helge Nordby JIL Grorud M 50-54 18:39:28 28.94
575 97343 John Peder Østeng EB National M 55-59 18:39:28 28.94
578 41499 Tom Remman BSK/Telemarkavd. M 20-24 18:39:45 28.93
579 106420 Frank Karl Haver Ironman Lambs. M 30-34 18:39:48 28.93
579 98427 Stein Sterner Oslo Renholdsv. M 30-34 18:39:48 28.93
581 106421 Tommy Bjerken Posten Trondheim M 30-34 18:39:49 28.93
581 34994 Sturla Johansen Posten Trondheim M 25-29 18:39:49 28.93
583 98757 Petter Kolbjørn Aasland IF Liungen M 25-29 18:40:19 28.92
584 106422 Horst Walter Tyskland M 40-44 18:41:26 28.89
585 52540 Edvard Amundsen Linjegods M 45-49 18:41:28 28.89
586 97586 Arve Enersen Park og Idrett M 30-34 18:41:36 28.88
586 83972 Ørnulf Samuelsen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:41:36 28.88
588 26707 Oddmund Iversen DBS-Team M 45-49 18:41:40 28.88
589 43479 Per Lingjerde Stor-Elvdal M 30-34 18:41:45 28.88
590 69036 Arild Hermansen Hartmark Iras M 25-29 18:42:56 28.85
591 91808 Knut Nydal Hadeland CK M 35-39 18:43:18 28.84
592 84537 Helge Kjærstad Lillehammer CK M 45-49 18:44:05 28.82
592 84538 Leif Kjærstad Lillehammer CK M 45-49 18:44:05 28.82
594 85038 Thor H. Haraldsen CK Nittedal M 40-44 18:45:04 28.79
595 40981 Tor Arne Simonsen Follo SK M 40-44 18:45:28 28.78
596 106423 Kristian Ouren Ingeniørbat. M 25-29 18:45:45 28.78
597 52326 Lars Sjøberg Sverige M 45-49 18:45:49 28.77
598 84645 Ola Langklopp Svelvik SK M 45-49 18:46:22 28.76
599 97699 Ole-Gunnar Nordengen Ringerike SK M 30-34 18:46:24 28.76
599 106424 Trygve Overvik M 25-29 18:46:24 28.76
599 44051 Frode Østlund Team Østspenn M 40-44 18:46:24 28.76
602 94996 Jon Olav Wigum Anshus Rindals-Troll M 30-34 18:46:33 28.76
603 106425 Eiulf Karlsen Vardefjell IL M 45-49 18:47:03 28.74
604 33313 Tom Filberg Kreditkassen IL M 35-39 18:47:07 28.74
604 74251 Geir Nilsen Kreditkassen IL M 30-34 18:47:07 28.74
606 106427 Lars Erik Myhre Østmarka Se M 20-24 18:47:08 28.74
607 106428 Ole Thorbjørn Fodstad Lyfo BIL M 20-24 18:47:22 28.73
607 106429 Vegard Sverre Gundersen Eidsvoll SK M 17-19 18:47:22 28.73
607 44150 Knut Harald Venger Pedersen Mathiesen-E.V. M 20-24 18:47:22 28.73
610 97898 Jann Roger Evjen Evjen & Evjen M 25-29 18:47:37 28.73
611 43517 Einar Elboth Team Miyata M 40-44 18:47:42 28.73
612 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 45-49 18:47:48 28.72
612 95954 Oddvar Opheim Sparbu IL M 40-44 18:47:48 28.72
614 22303 Finn Middelthon MIL M 45-49 18:47:50 28.72
615 50210 Frode Olafsen CK Nittedal M 20-24 18:48:21 28.71
616 35420 Håkon Sommerstad Hemoraiders M 35-39 18:48:22 28.71
617 52434 Bjørn Edvardsen Eidsvoll SK M 30-34 18:49:26 28.68
617 98899 Erik Finsbråten Eidsvoll SK M 25-29 18:49:26 28.68
617 67174 Tormod Frydenlund Eidsvoll SK M 35-39 18:49:26 28.68
617 35296 Trond Hoberg Eidsvoll M 35-39 18:49:26 28.68
617 106431 Bård Marthinsen Eidsvoll SK M 20-24 18:49:26 28.68
617 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 35-39 18:49:26 28.68
617 91785 Tom Erland Stensmo Eidsvoll SK M 20-24 18:49:26 28.68
617 106432 Roar Østu Eidsvoll SK M 35-39 18:49:26 28.68
625 31559 Trond Lysvik Rauf. og Omegn M 30-34 18:49:28 28.68
625 46729 Torgeir Mathisen Rauf. og Omegn M 45-49 18:49:28 28.68
627 32055 Øyvind Aarseth Kyrkjebø IL M 30-34 18:49:49 28.67
628 106434 Dennis Christiansen Danmark M 20-24 18:50:03 28.67
628 106433 Ulrik Aarder Danmark M 30-34 18:50:03 28.67
630 44714 Svein Rød M 30-34 18:50:26 28.66
631 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-39 18:50:33 28.65
632 106435 Aasmund T. Brustad Nannestad Skiklubb M 45-49 18:50:34 28.65
633 98924 Harald Dahl Landsås Skilag M 45-49 18:50:36 28.65
633 98188 Anders Ericson Sverige M 30-34 18:50:36 28.65
633 96066 Torbjørn Flovikholm Posten (Pif) M 45-49 18:50:36 28.65
633 106436 Terje Hartviksen HV-15 M 35-39 18:50:36 28.65
633 106437 Johan Heggem Norodd M 25-29 18:50:36 28.65
638 29747 Tore Henning Mathisen DBS-Team M 40-44 18:51:28 28.63
639 90075 Finn-Erik Nilsen IL Koll M 40-44 18:51:48 28.62
640 85059 Anders Dragset Orkla CK M 45-49 18:52:22 28.61
641 87265 Bjørnar Einarsen M 25-29 18:52:25 28.61
642 99497 Harald Hynden FOBIL M 45-49 18:52:47 28.60
643 106438 Jan Martin Hansen Teletrim M 35-39 18:53:28 28.58
644 99189 Ole Hansen Danmark M 35-39 18:53:40 28.57
645 95856 Arne Jacobsen Sintef NTH M 25-29 18:54:24 28.56
646 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 45-49 18:55:21 28.53
646 106439 Pekka Kiviranta Ålfoten IL M 55-59 18:55:21 28.53
648 106440 Erik Madsby Danmark M 30-34 18:55:48 28.52
648 99162 Odd Arnulf Pedersen CK Valdresekspressen M 30-34 18:55:48 28.52
648 47361 Knut Einar Sebuødegård CK Valdresekspressen M 30-34 18:55:48 28.52
651 106441 Øyvind Andersen Hordaekspressen M 30-34 18:56:05 28.51
652 106442 Hans Jostein Røyset Hareid IL M 25-29 18:56:32 28.50
653 96577 Jan-Erik Daaland Orkla CK M 35-39 18:57:45 28.47
653 44863 Johnny Lilleng Sogn CK M 35-39 18:57:45 28.47
653 47192 Jan-Arve Lund Sogn CK M 25-29 18:57:45 28.47
653 93837 Geir Midtlyng Lundamo IL M 35-39 18:57:45 28.47
653 106443 Ivar Nerhoel Orkla CK M 35-39 18:57:45 28.47
658 97666 Helge Drage Oslo Data BIL M 40-44 18:58:05 28.46
659 106444 Trond Havdahl Oslo Securitis M 30-34 18:58:24 28.46
659 106445 Jan Egil Tillereggen Klæbu IL M 30-34 18:58:24 28.46
661 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 45-49 18:58:44 28.45
662 95399 Reidar J. Løften DBS-Team M 40-44 18:58:50 28.45
663 98786 Svein Bordal Arendal CC M 45-49 18:59:00 28.44
664 47574 Sverre Maudal IL Koll M 45-49 18:59:03 28.44
665 35170 Gunnar Fehlau Tyskland M 17-19 18:59:45 28.42
666 32112 Arne Brattabø Hordaekspressen M 50-54 18:59:48 28.42
667 96099 Hans Muller Tyskland M 50-54 19:00:27 28.40
668 106446 Malte Wiedenmann Tyskland M 25-29 19:00:29 28.40
669 99386 Roger Amdam HABIL M 30-34 19:00:34 28.40
669 65367 Rune Johansen Smygerne Moss M 30-34 19:00:34 28.40
669 92616 Oddbjørn Vad Nordøy IL M 25-29 19:00:34 28.40
669 99388 Oddbjørn Vik HABIL M 25-29 19:00:34 28.40
673 106447 Elizabeth Grødum K 30-34 19:00:43 28.40
674 97598 Stefan Schulze Tyskland M 25-29 19:00:58 28.39
675 96148 Ole-Erik Eriksen Hordaekspressen M 45-49 19:01:19 28.38
676 97636 Aage Ringdal Hasle-Løren M 35-39 19:01:48 28.37
676 92915 Steinar Svendsen Follo SK M 35-39 19:01:48 28.37
678 106448 Peter Goldmann Tyskland M 25-29 19:02:15 28.36
679 106449 Pål Fritsvold IF Frøy M 17-19 19:02:36 28.35
680 87325 Atle Karlung Skiforeningen M 35-39 19:02:43 28.35
680 22398 Frode Strand Aker Verdal M 35-39 19:02:43 28.35
682 21102 Bernhard H. Nilsen DBS-Team M 45-49 19:03:26 28.33
682 27786 Reidar Aadnøy DBS-Team M 55-59 19:03:26 28.33
684 106450 Jan Børsheim Sportsklubben Rye M 25-29 19:03:28 28.33
685 106451 Ole Eriksen Danmark M 40-44 19:03:43 28.32
686 87549 Kåre Skogsrud Lågen CK M 35-39 19:03:45 28.32
687 97897 Kjell A. Larsen Stamsund IL M 40-44 19:04:50 28.30
688 85040 Kjell Rikoll CK Nittedal M 45-49 19:04:51 28.30
689 106452 Bent Erik Skaug Østmarka Se M 20-24 19:04:57 28.29
690 90204 Jostein Helland EB L&O BIL M 45-49 19:05:28 28.28
691 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 45-49 19:05:47 28.27
692 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 35-39 19:06:19 28.26
693 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 40-44 19:06:52 28.25
694 31842 Roald Kalstad Sogn CK M 35-39 19:06:57 28.24
695 85274 Erik Petersen SF Grei M 25-29 19:07:06 28.24
696 26577 Odd Edland DBS-Team M 45-49 19:07:48 28.22
696 98734 Kjell Ståle Hundsnes DBS-Team M 35-39 19:07:48 28.22
696 26846 Olav Krogsæter M 17-19 19:07:48 28.22
696 98735 Sven Erik Madland DBS-Team M 35-39 19:07:48 28.22
696 141684 Edvald Erling Magnusson DBS-Team M 40-44 19:07:48 28.22
696 98736 Alf Ingvar Midtskog DBS-Team M 40-44 19:07:48 28.22
696 23556 Inge Arnold Rørmark DBS-Team M 35-39 19:07:48 28.22
696 106454 Jan Erik Usmoen Grue IL M 40-44 19:07:48 28.22
696 27548 Per Olav Vik DBS-Team M 20-24 19:07:48 28.22
696 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 45-49 19:07:48 28.22
706 44634 Erlend Gundersen Elopak BIL M 20-24 19:08:17 28.21
707 106455 Odd Gabrieldsen A/S Løkken M 20-24 19:08:29 28.21
707 106456 Bjørnar Skjevdal M 20-24 19:08:29 28.21
709 106457 Øyvind Gressløs Trøsken IL M 35-39 19:09:18 28.19
710 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:09:42 28.18
711 106458 Esben Pilegaard Danmark M 25-29 19:09:45 28.18
712 93349 Roar Fossum Glassverket M 45-49 19:09:48 28.17
713 98907 Jan Ole Tiller Fokus Bank M 25-29 19:09:52 28.17
714 90073 Torgeir Hoksvold Lågen CK M 30-34 19:10:36 28.15
714 35613 Rolf Rønning Lågen CK M 45-49 19:10:36 28.15
716 106459 Stephan Breisach Østerrike M 30-34 19:12:45 28.10
716 106460 Walther Wessiak Østerrike M 50-54 19:12:45 28.10
718 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 40-44 19:13:07 28.09
719 79430 Per Ørjan Aabel Trondhjems VK M 30-34 19:13:26 28.09
720 106461 Idar Pedersen M 20-24 19:13:49 28.08
721 106462 Jørgen Termansen Danmark M 25-29 19:14:03 28.07
722 45473 Ole Henrik Hansen Nes SK M 17-19 19:14:11 28.07
723 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 35-39 19:14:15 28.07
723 85184 Arne Klaussen Olderskog M 45-49 19:14:15 28.07
723 106464 Roger Lindblad M 35-39 19:14:15 28.07
723 84330 Ivar Nordfjellmark Elkem Mosjøen M 40-44 19:14:15 28.07
723 85521 Willy Rasmussen Elkem Mosjøen M 40-44 19:14:15 28.07
723 106465 Arne Stein Ringsevjen Holla Sparebank M 40-44 19:14:15 28.07
723 106466 Terje Vibeto Holla Sparebank M 25-29 19:14:15 28.07
730 93659 Thomas Arnung Danmark M 35-39 19:14:32 28.06
731 94108 Trond Erik Eriksen Rauf. og Omegn M 25-29 19:14:45 28.05
732 67664 Georg Steinbach Ringnes Arendal M 25-29 19:15:12 28.04
733 37586 Svein Petter Tveit IL Fjellhug/Ver. M 30-34 19:15:58 28.02
734 106467 Olav Slaatteud Hodr IL M 40-44 19:16:20 28.01
735 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 30-34 19:16:29 28.01
736 93967 Thor-Anders Gjulem Hærland IL M 40-44 19:16:34 28.01
736 93968 Petter Herman Lunde Herland IL M 45-49 19:16:34 28.01
738 106468 John Berntsen M 25-29 19:17:15 27.99
738 69520 Pål Cato Elshaug Auto Stern A/S M 25-29 19:17:15 27.99
738 106469 Grønvold Roar Jensen Korsvoll IL M 25-29 19:17:15 27.99
741 97672 Lars Hansen Danmark M 35-39 19:17:22 27.99
741 106470 Carsten Thågård Danmark M 30-34 19:17:22 27.99
743 106471 Jan Rune Samuelsen Stor-Elvdal M 20-24 19:17:50 27.98
743 98947 Stein Cato Sollien Stor-Elvdal M 20-24 19:17:50 27.98
745 106472 Gunter Deichel Tyskland M 50-54 19:17:52 27.98
746 106474 Bjørn Egil Grimsrud ASK Skøyteklubb M 25-29 19:18:17 27.97
746 106475 Øystein Hammeren ASK Skøyteklubb M 20-24 19:18:17 27.97
746 106476 Lars-Petter Olafsen M 20-24 19:18:17 27.97
746 106473 Nils Einar Aas ASK Skøyteklubb M 25-29 19:18:17 27.97
750 52558 Kjetil Tveranger Florø CK M 35-39 19:18:30 27.96
751 106477 James Brennan USA M 30-34 19:18:34 27.96
751 97604 Tormod Tokstad Mustad BIL M 45-49 19:18:34 27.96
753 106478 Steinar Skybakkmoen Sintef NTH M 35-39 19:19:01 27.95
754 88159 Kolbjørn Asphaug Trondhjems VK M 40-44 19:19:42 27.93
754 44490 Per Arne Bye Trondhjems VK M 25-29 19:19:42 27.93
754 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 45-49 19:19:42 27.93
757 70343 Bjørn Lyseggen Posten (Pif) M 40-44 19:19:50 27.93
757 106479 Leif J. Ullegard Posten Trondheim M 40-44 19:19:50 27.93
759 99256 Frank Ørum Danmark M 35-39 19:19:59 27.93
760 98816 Jan Groenewegen Nederland M 55-59 19:20:37 27.91
761 40606 Tor Inge Skau Hemoraiders M 25-29 19:20:45 27.91
762 98932 Stein J. Simensen EB L&O BIL M 30-34 19:21:48 27.88
763 98970 Johan Gadegaard Danmark M 25-29 19:21:49 27.88
763 106480 Per Øllgaard Danmark M 25-29 19:21:49 27.88
765 113235 Anne Lise Torp Vega BIL K 30-34 19:22:29 27.87
766 91956 Ole Andreas Sakshaug Internat.System M 40-44 19:22:40 27.86
767 106481 Karl-Aksel Hammer M 20-24 19:22:42 27.86
768 90887 Nils Magne Brandsar Rauf. og Omegn M 35-39 19:22:54 27.86
768 106482 Jan Christensen Rauf. og Omegn M 30-34 19:22:54 27.86
768 44744 Nils Arne Haugen Rauf. og Omegn M 30-34 19:22:54 27.86
768 52499 Jan Storkjørren Rauf. og Omegn M 30-34 19:22:54 27.86
768 106483 Nils Vangsbakken Rauf. og Omegn M 45-49 19:22:54 27.86
773 22445 Frode Fritzon VBK M 25-29 19:23:16 27.85
773 23451 Hermod Olsen Riksrevisjonen M 25-29 19:23:16 27.85
773 52239 Svein Ørmen Vingmed Sound M 25-29 19:23:16 27.85
776 96920 Leif-Inge Bårdsen Tromsbuss BIL M 30-34 19:23:40 27.84
777 85080 Laurence Østlie Ramnes kommune BIL M 45-49 19:23:46 27.84
778 85873 Øyvind Myhre IBM-Klubben M 45-49 19:23:50 27.83
779 95264 Bjørn Østengen Lågen CK M 45-49 19:24:05 27.83
780 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 40-44 19:24:08 27.83
780 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn CK M 40-44 19:24:08 27.83
782 106484 Geir Roar Nyhus Oppdal SK M 25-29 19:25:44 27.79
783 52114 Jørgen Synnestvedt Nordstrand IF M 20-24 19:26:23 27.77
784 98866 Richard Tangermann Tyskland M 40-44 19:26:44 27.76
785 89029 Rolf Endestad Flora CK M 45-49 19:26:47 27.76
786 99104 Idar Jørgensen Sparebanken Hedemark M 30-34 19:27:07 27.76
787 44713 Kjell Vidar Dalen Hydro Porsgrunn M 25-29 19:27:17 27.75
787 98702 Jan Petter Pettersen M 25-29 19:27:17 27.75
789 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Autos. M 55-59 19:27:25 27.75
790 97738 Terje Fagerhaug Bodø CK M 40-44 19:27:50 27.74
791 97449 Jan Larsen M 30-34 19:27:59 27.74
792 98800 Rune Ek IF Liungen M 20-24 19:28:37 27.72
793 106485 Per Christian Lygård Moss Politi M 25-29 19:28:39 27.72
793 90452 Per Arne Opstad Moss Pouti M 35-39 19:28:39 27.72
795 42243 Allan Christensen Danmark M 35-39 19:28:45 27.72
796 49748 Åge Berglund Rauf. og Omegn M 35-39 19:29:00 27.71
797 106486 Arie-Jan Groenewegeb Nederland M 30-34 19:29:31 27.70
798 79962 Peter Tonér Sverige M 25-29 19:30:03 27.69
799 90566 Birger Helstad Brumunddal SK M 40-44 19:30:34 27.67
800 52532 Sigvart Knutsen Follo SK M 40-44 19:31:06 27.66
801 93752 Peter Skov Danmark M 50-54 19:31:51 27.64
802 45655 Egon Sørensen Danmark M 50-54 19:33:00 27.62
803 99385 Trond Ole Myrvold Stor-Elvdal M 20-24 19:33:17 27.61
804 28889 Svein-Atle Bakkebø Posten (Pif) M 30-34 19:33:19 27.61
805 92537 Knut Johan Fosshaug Jonsvatnet IL M 30-34 19:33:31 27.60
805 106487 Magnar Olsø M 40-44 19:33:31 27.60
805 86564 Edvin Olsø Jonsvatnet IL M 40-44 19:33:31 27.60
808 98064 Geir Berg DBS-Team M 35-39 19:34:07 27.59
809 141325 Atle Eriksen Asker CK M 45-49 19:34:25 27.58
810 98971 Henrik Maach Danmark M 30-34 19:34:37 27.58
811 45538 Øystein Nadden Bingsfoss SK M 30-34 19:34:51 27.57
812 35175 Helge Brubakk Elkem Mosjøen M 20-24 19:34:58 27.57
812 91725 Unni Solheim Hansen Posten IL K 40-44 19:34:58 27.57
812 84061 Åge Hansen Elkem M 40-44 19:34:58 27.57
815 86649 Sverre Hansen Eiker CK M 25-29 19:35:12 27.56
816 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 40-44 19:35:14 27.56
817 106489 Bjørn Arne Berntsen M 30-34 19:35:46 27.55
817 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 30-34 19:35:46 27.55
819 106490 Martin Wiedermann Østerrike M 25-29 19:36:15 27.54
820 88715 Roy Steinar Johnsen AEV BIL M 45-49 19:36:17 27.54
821 99682 Yngve Bjørkestøl Helikopter Service M 35-39 19:36:25 27.54
822 106491 Jess Pedersen Danmark M 40-44 19:37:21 27.51
823 34689 Kristen Bue Globusgutta M 35-39 19:37:32 27.51
824 106492 Lars Skoveng Sportsklubben Ceres M 17-19 19:37:41 27.51
825 48209 Jannicke Schanche Vinmonopolet K 50-54 19:38:16 27.49
826 99378 Kees Postma Nederland M 30-34 19:38:34 27.49
827 94307 Per Stene Trondhjems VK M 40-44 19:38:36 27.49
828 91792 Kåre Karbøl Mære Blot Et CK M 45-49 19:38:49 27.48
829 96732 Arne Lundby Tønsberg Blad M 50-54 19:39:07 27.47
830 88178 Morten Kristiansen Statkraft M 40-44 19:39:16 27.47
830 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 40-44 19:39:16 27.47
832 83944 Ola Bjerke Farex M 40-44 19:39:30 27.46
833 106493 Karstein Magne Eidem Molde & Omegn IF M 35-39 19:40:06 27.45
834 96923 Ronny Simonsen Tromsbuss BIL M 30-34 19:40:14 27.45
834 106494 Karl Olav Ullevold NTHI M 20-24 19:40:14 27.45
836 93576 Jan-Erik Johannessen HFK BIL / Ullensaker M 45-49 19:40:34 27.44
836 83932 Leif Nyland Ullensaker CK M 55-59 19:40:34 27.44
836 45076 Johnny Strømdahl Park og Idrett M 40-44 19:40:34 27.44
836 90416 Gunnar Stølan Ullensaker CK M 50-54 19:40:34 27.44
840 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sport M 45-49 19:40:49 27.43
841 35196 Ole Martin Almeli Ullensaker CK M 30-34 19:41:18 27.42
841 98897 Hallvard Dørum Ullensaker CK M 50-54 19:41:18 27.42
841 52131 Ragnar Fjeldheim Ullensaker CK M 45-49 19:41:18 27.42
841 52250 Åge Håve Ullensaker CK M 45-49 19:41:18 27.42
841 99211 Jan Christer Jansson Ullensaker CK M 17-19 19:41:18 27.42
841 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 55-59 19:41:18 27.42
841 93721 Torger Ringen Ullensaker CK M 45-49 19:41:18 27.42
841 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 55-59 19:41:18 27.42
841 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK M 35-39 19:41:18 27.42
841 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 45-49 19:41:18 27.42
841 106496 Lars-Steinar Sundby Ullensaker CK M 20-24 19:41:18 27.42
841 106497 Bjørn Ulleseth Ullensaker CK M 45-49 19:41:18 27.42
841 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 40-44 19:41:18 27.42
854 44955 Bjørn Christian Syse Norsk Data M 45-49 19:41:46 27.41
855 80513 Jan Kjell Sørlien Dal / Jørgensen M 30-34 19:42:45 27.39
856 23884 Jan Andersen OPIL M 30-34 19:43:44 27.37
856 98094 Berit Johanne Eidsmo OPIL K 25-29 19:43:44 27.37
858 52421 Knut B. Fyrand Vestby IL M 40-44 19:43:46 27.37
859 106498 André Horgen Sandefjord SK M 20-24 19:44:05 27.36
859 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 55-59 19:44:05 27.36
861 37223 Einar Stene Fengslets BIL M 40-44 19:44:30 27.35
862 94433 Annar Brustad Follo SK M 50-54 19:44:34 27.35
862 52415 Terje Pinsli Sportsklubben Ceres M 50-54 19:44:34 27.35
862 106499 Trond Tilleskjør Sportsklubben Ceres M 45-49 19:44:34 27.35
865 45694 Dietrich Sickert Tyskland M 50-54 19:45:12 27.33
866 106500 Torbjørn Andersson Sverige M 45-49 19:45:15 27.33
867 98811 Tor Berg Bjørgin CK M 25-29 19:45:49 27.32
867 98812 Arild Farbu Bjørgin CK M 25-29 19:45:49 27.32
867 94900 Gisle Løseth Bjørgin CK M 30-34 19:45:49 27.32
867 94901 Terje Rennan Bjørgin CK M 25-29 19:45:49 27.32
867 98813 Arild Skjelstad Bjørgin CK M 25-29 19:45:49 27.32
867 106501 Per Arve Skjerve Bjørgin CK M 30-34 19:45:49 27.32
867 99161 Tore Wold Bjørgin CK M 30-34 19:45:49 27.32
874 106502 Nils Erik Hulbakk Hemsedal IL M 35-39 19:45:50 27.32
875 90149 Tore Jakobsen Narvik Skiklubb M 45-49 19:45:54 27.32
876 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 25-29 19:46:32 27.30
877 30944 Arne Vik Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:46:42 27.30
878 106503 Roland Frense Tyskland M 25-29 19:47:13 27.29
878 106504 Helmut Quiel Tyskland M 50-54 19:47:13 27.29
880 93170 Arne Bergersen Norsk Data M 35-39 19:47:39 27.28
881 35945 Terje Hagen Televerket M 25-29 19:47:50 27.27
881 106506 Atle Kristiansen Sortland CK M 40-44 19:47:50 27.27
881 106507 Terje Larsen Toften Sortland CK M 35-39 19:47:50 27.27
881 106508 Jostein Vråberg Sortland CK M 40-44 19:47:50 27.27
885 106509 Geir Aas Sparebanken M 30-34 19:47:59 27.27
886 89590 Frank Olav Kobbhaug Sportsklubben Rye M 35-39 19:48:01 27.27
887 106510 Alfons Brueckert Tyskland M 45-49 19:48:20 27.26
888 94000 Per Lasse Hauglum Norsk Data M 45-49 19:48:42 27.25
889 106511 Harald Kippenes Follo SK M 17-19 19:48:51 27.25
890 106512 Bjørn Faldas Sportsklubben Ceres M 50-54 19:49:12 27.24
891 40882 Svein Søbakken Løten SK M 40-44 19:49:16 27.24
892 106513 Geale Lourens Nederland M 55-59 19:49:22 27.24
893 32205 Rune Ottesen BD-Klubben M 45-49 19:49:50 27.23
894 106514 Asbjørn Tøllefsen Ytre-Andørja IL M 35-39 19:50:20 27.21
895 88724 Per Selnesaunet Lensvik M 50-54 19:50:23 27.21
896 106515 Heinz-Dieter Lange Tyskland M 30-34 19:50:27 27.21
897 79331 Per Rune Tangen Trondhjems VK M 25-29 19:50:30 27.21
898 88675 Arnt Helge Buan Gauldal Hkl M 40-44 19:50:32 27.21
899 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 35-39 19:50:34 27.21
900 41580 Øyvind Havnen Molde & Omegn IF M 45-49 19:50:51 27.20
901 67761 Hallvard Benjaminsen Dombås IL M 20-24 19:50:58 27.20
901 106516 Morten Brandhaug M 20-24 19:50:58 27.20
903 98870 Pål Sverre Flatgård Tolga IL M 20-24 19:51:23 27.19
903 106517 Esten Gjelten Tolga IL M 45-49 19:51:23 27.19
903 91286 Harald Jordet Tolga M 30-34 19:51:23 27.19
903 97348 Leif Jordet Tolga IL M 25-29 19:51:23 27.19
903 106518 Odd Arne Skjæret Tolga IL M 40-44 19:51:23 27.19
903 106519 Trond Tollan Tolga IL M 25-29 19:51:23 27.19
909 52397 Per Arne Hansen Sintef NTH M 30-34 19:52:14 27.17
910 93668 Karstein Alstad LKAB BIL Narvik M 55-59 19:52:54 27.16
911 106520 Jørn Ivar Øveru Nittedal Sp Dykk M 25-29 19:53:07 27.15
912 106521 Ralf Heidl Tyskland M 20-24 19:53:09 27.15
913 97552 Per-Olav Børstad Televerket M 40-44 19:53:23 27.14
914 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 25-29 19:53:30 27.14
915 44649 Frank Solberg NMD-Klubben M 30-34 19:53:39 27.14
916 71182 Egil Pettersen Ullensaker CK M 50-54 19:53:46 27.14
917 106522 Eiuf Westgaard Vestby IL M 40-44 19:53:48 27.14
918 106523 Arne Douland Kristiansand CK M 55-59 19:54:09 27.13
918 73709 Dag Sverre Jølstad Kristiansand CK M 17-19 19:54:09 27.13
920 96740 Torbjørn Bredesen Gauldal SK M 40-44 19:54:18 27.12
921 80469 Erik Emil Almquist Ragnar Evensen A/S M 35-39 19:54:39 27.12
921 98182 Bjørn Flusund Welcon BIL M 35-39 19:54:39 27.12
921 95352 Knut Sander NMD-Klubben M 45-49 19:54:39 27.12
921 106524 Knut Stene NMD-Klubben M 35-39 19:54:39 27.12
925 106525 Jan Blandkjenn Kristiansand CK M 30-34 19:54:42 27.11
925 123181 Helge Johannessen Lyngdal SK M 45-49 19:54:42 27.11
925 83804 Tor Vidar Lian Kristiansand CK M 50-54 19:54:42 27.11
928 96043 Bård Sommerstad Lørenskog Skiklubb M 55-59 19:55:32 27.10
929 30982 Inge Blokhus Hordaekspressen M 40-44 19:55:36 27.09
929 31100 Arne Toft Hordaekspressen M 35-39 19:55:36 27.09
929 31419 Gisle Aarvik Hordaekspressen M 35-39 19:55:36 27.09
932 21853 Einar Kristiansen Dowell-Schlumb. M 25-29 19:55:48 27.09
933 97661 Herolf Nordaune Namdalseid IL M 45-49 19:56:19 27.08
934 92439 Kjell Myhre Efteløt IL M 50-54 19:56:22 27.08
934 46843 Ole Anton Sending Efteløt IL M 50-54 19:56:22 27.08
936 94317 Peter Bruhn Tyskland M 40-44 19:56:34 27.07
937 106527 Claus Bindslev Danmark M 20-24 19:56:58 27.06
938 29146 Terje Hovland M 35-39 19:57:36 27.05
939 85836 Stig Wemundstad NIT BIL M 30-34 19:57:40 27.05
940 97622 Bård Iversen Intersport Heimdal M 30-34 19:58:20 27.03
941 46791 Tor Stokke PhilipsBIL M 50-54 19:58:22 27.03
942 88612 Ottar Friborg M 45-49 19:58:33 27.03
943 95119 Jan Erik Rygh Fjellanger Wid M 35-39 19:58:37 27.03
944 83866 Steinar Moslet Selbu Sparebank M 45-49 19:58:58 27.02
944 45101 Bjørn Svendsen Helgeland Kraftlag M 50-54 19:58:58 27.02
946 45301 Halvor Driveklepp Orkla CK M 45-49 19:59:17 27.01
947 86991 Ole Erik Myhre IF Sturla M 40-44 19:59:22 27.01
947 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 35-39 19:59:22 27.01
949 97943 Roger Helstad Brumunddal SK M 20-24 19:59:31 27.01
950 106530 Jonny Noppi Granli IL M 30-34 20:00:20 26.99
950 94780 Lars Skarstad Kongsvinger IL M 35-39 20:00:20 26.99
952 106531 Jørgen Heiland Team Miyata M 30-34 20:00:36 26.98
953 86300 Ragnar Johansen Nordstrand IF M 45-49 20:00:59 26.97
954 87359 Svein Westbye Posten (Pif) M 55-59 20:01:12 26.97
955 106532 John Mejdal Danmark M 40-44 20:01:17 26.97
956 71245 Harald Bruflat M 45-49 20:01:19 26.97
957 85114 Alf Johansson Sverige M 40-44 20:01:20 26.97
957 36714 Eskil Møllegaard Biovac A/S M 20-24 20:01:20 26.97
959 97660 Christian Holthe Bærum og Omegn CK M 40-44 20:01:43 26.96
959 91552 Oddvar Laksesvela Bærum og Omegn CK M 30-34 20:01:43 26.96
959 96006 Kjell Øiestad Bærum og Omegn CK M 35-39 20:01:43 26.96
962 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 30-34 20:02:20 26.94
963 96130 Gunnar Hannas CK Valdresekspressen M 45-49 20:02:42 26.93
963 52489 Arne Holden CK Valdresekspressen M 40-44 20:02:42 26.93
963 106533 Håkon Nettum Haavig CK Valdresekspressen M 17-19 20:02:42 26.93
963 29838 Torodd Lybeck CK Valdresekspressen M 35-39 20:02:42 26.93
963 97594 Kjell Øystein Myhre CK Valdresekspressen M 40-44 20:02:42 26.93
963 35458 Steinar Nordeng CK Valdresekspressen M 25-29 20:02:42 26.93
963 43738 Kolbjørn Presthegge CK Valdresekspressen M 50-54 20:02:42 26.93
963 93614 Ivar Skaar CK Valdresekspressen M 35-39 20:02:42 26.93
963 93615 Trond Stenslie CK Valdresekspressen M 40-44 20:02:42 26.93
963 62669 Olaf Johan Thomasgaard Bisi M 25-29 20:02:42 26.93
973 92920 Ole Ottesen Trondheim Trafikkselskap M 40-44 20:02:51 26.93
974 94764 Svein Erik Skogmo Drammen CK M 45-49 20:03:08 26.92
975 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 35-39 20:03:17 26.92
975 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 40-44 20:03:17 26.92
977 106534 Einar Urdal Kristiansand CK M 30-34 20:03:43 26.91
978 90122 Jan Johnsen Siemens M 45-49 20:04:13 26.90
978 84562 Konrad Svee Siemens M 45-49 20:04:13 26.90
980 107811 Eivind Hansen SF Grei M 45-49 20:04:30 26.89
980 50544 Stein Løvstad Eiendomssanering M 35-39 20:04:30 26.89
982 99368 Frode Gran Intersport Heimdal M 30-34 20:04:37 26.89
983 99369 Ketil Kolberg Intersport Heimdal M 25-29 20:04:51 26.89
984 33962 Tore Finsådal M 25-29 20:04:59 26.88
985 87550 Jostein Kjøren Sør Tr Kraftsel M 30-34 20:05:13 26.88
985 93531 John-Olav Selnes Sør Tr Kraftsel M 30-34 20:05:13 26.88
987 93241 Asgeir Johan Sørensen Sintef NTH M 25-29 20:05:24 26.87
988 106536 Leo Gschnaller Østerrike M 30-34 20:05:59 26.86
989 82085 Oddvar Sten Eidsvoll SK M 35-39 20:06:18 26.85
990 106537 Erung Haugvik Skretting M 35-39 20:06:23 26.85
991 106538 Ole Klæstad Hadeland CK M 30-34 20:06:37 26.85
992 96841 Ståle Solvang Trondhjems VK M 25-29 20:06:59 26.84
992 98895 Torgeir Sølnes Trondhjems VK M 25-29 20:06:59 26.84
994 87503 Arve Sommerstad CK Valdresekspressen M 50-54 20:07:38 26.82
995 106539 Morten Grøttu OSI M 25-29 20:07:44 26.82
996 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansand CK M 40-44 20:07:45 26.82
997 41747 Harald Klev Posten (Pif) M 40-44 20:07:46 26.82
998 48901 Willy Kolboholen Nannestad Skiklubb M 35-39 20:07:55 26.82
999 106541 Anders Gunnar Johansen Simonsen BIL M 25-29 20:08:20 26.81
999 42543 Vidar Petterson Vidar Pettersond M 30-34 20:08:20 26.81

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 29.06.1991
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 22.86 Km/t
Snittid: 23:36:56
Antall deltakere: 4026

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen