Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 200 kmLillehammer 350 kmHamar 410 kmEidsvoll 480 km
1 32161 Øystein Blom-Ohlsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 27061 Otto Eikeset Styrbjørn-Spinn Racing Team M 25-29 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 24503 Jone Ellingsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 21112 Bernt Erland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 22901 Gunnleiv Gjøsæter Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 22953 Hallgeir Hansen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5911:46:38
1 28858 Svein Hetland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 28137 Rune Holmen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 26894 Olav Tu Husveg Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 24403 Johnny Johnsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 24212 Joachim Jordan Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 24770 Karsten Kristoffersen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 22638 Geir Henning Larsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 21850 Einar Lode Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 23321 Helge Løge Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 27088 Ove Matland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 37385 Fredrik Olsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 20563 Arne Rettedal Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 25907 Magnar Rugland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 21479 Brynjulf Spalder Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
1 24149 Jarle Aakre Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 13:17:58 40.6004:50:2408:31:0510:10:5011:46:38
22 40585 Åge Berg Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 36327 Jens Petter Estil Team Victoria I M 35-39 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 36319 Bjørn Holmvik Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2911:51:54
22 36372 Gjermund Hølås Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 34774 Trond Kattem Team Victoria I M 45-49 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 33299 Geir Orrestad Team Victoria I M 45-49 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2911:51:54
22 35351 Einar Spjøtvoll Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 34781 Roger Sundet Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
22 32612 Bernt Ullebø Team Victoria I M 35-39 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:52:04
22 30485 Bjarte Vethe Team Victoria I M 40-44 13:23:21 40.3304:51:4708:34:3710:17:2011:51:54
32 62565 Christer Andreas Braathen Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 28312 Sigurd Gimre Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 42335 Johan Haugseth Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 40748 Rune Holden Sportsklubben Rye I M 40-44 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 42819 Knut Magnus Ljåstad Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 107949 Lars Magnus Madsen Sportsklubben Rye I M 40-44 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 42414 Nils Jørgen Mittet Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye I M 50-54 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 36382 Henrik Oftedal Sportsklubben Rye I M 35-39 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye I M 45-49 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 78995 Fredrik Thorbjørnsen Sportsklubben Rye I M 30-34 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 49968 Ketil Tærum Sportsklubben Rye I M 35-39 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 35689 Espen Unaas Sportsklubben Rye I M 25-29 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
32 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye I M 40-44 13:32:49 39.8604:55:4508:37:1410:19:1911:56:49
46 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea Team Victoria I M 35-39 13:49:46 39.0404:51:4708:34:3710:17:2911:58:26
47 35169 Axel Fehlau Sportsklubben Rye I M 40-44 13:50:46 39.0004:55:4508:37:1410:19:1912:03:58
48 51057 Kenneth Antonsen Sportsklubben Rye II M 35-39 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 107950 Ole Harald Austad Sportsklubben Rye II M 45-49 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 80048 Nils Bergersen Sportsklubben Rye II M 40-44 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 50135 Kåre Furulund Sportsklubben Rye II M 40-44 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 61291 Stian Gjone Sportsklubben Rye II M 35-39 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 36784 Øyvind Gudmundsen Sportsklubben Rye II M 35-39 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 42797 Aleksander Gulbrandsen Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 102396 Gudbrand Hammerstad Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 36563 Håvar Hilde Sportsklubben Rye II M 50-54 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 64104 Henrik Holum Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 79033 Bjørn Sigurd Johansen Sportsklubben Rye II M 45-49 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 107951 Markuz Lindgren Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 62518 Tarjei Lægreid Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 62571 Pål Lønseth Sportsklubben Rye II M 40-44 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 79498 Asle Løvik Sportsklubben Rye II M 30-34 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 43998 Gaute Norderhaug Sportsklubben Rye II M 35-39 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye II M 35-39 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 34910 Kristoffer Aasen Solem Sportsklubben Rye II M 25-29 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye II M 45-49 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 131678 Bjørn Øverby Sportsklubben Rye II M 40-44 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
48 42464 Dagfinn Aarvaag Sportsklubben Rye II M 50-54 14:18:55 37.7205:17:0409:13:0111:00:1012:41:22
69 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 45-49 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 64047 Hans-Christian Francke Bærum og Omegn CK M 45-49 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 20212 Andreas Hallingstad Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 42403 Arne Kristian Hove Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 79021 Leif Welhaven Løchen Bærum og Omegn CK M 30-34 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 34818 Lars Thomas Moen Bærum og Omegn CK M 50-54 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 88597 Jørgen Mæland Bærum og Omegn CK M 50-54 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 107952 Knut Rytterager Nerby Bærum og Omegn CK M 50-54 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 35144 Olav Trøan Nygård Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 34930 Christer Opsann Bærum og Omegn CK M 35-39 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 62601 Truls Paulsen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 34931 Roger Rake Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 45-49 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 107954 Espen Sjøberg Bærum og Omegn CK M 30-34 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 34798 David Støre Bærum og Omegn CK M 30-34 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 47602 Morten Sverdrup-Thygeson Bærum og Omegn CK M 25-29 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 36332 Michiel Van Der Geest Bærum og Omegn CK M 35-39 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
69 36331 Stig Jerry Ørneberg Bærum og Omegn CK M 35-39 14:27:59 37.3205:17:0109:12:5111:04:4112:49:26
87 22501 Gaute Brådli Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:32:50 37.1205:14:5709:17:5111:09:4112:54:26
88 30809 Georg Feed Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 14:32:59 37.1105:14:5709:17:5111:09:4112:54:26
89 79000 Vibeke Dybwad Trondhjems VK K 35-39 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 62545 Arnfinn Aune Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 36538 Bjørn Dybwad Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34821 Bjørn Endre Dyrseth Trondhjems VK M 50-54 14:40:11 36.8105:26:5609:30:2511:17:1213:00:34
89 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK M 55-59 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 62547 Stig Eidesmo Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 55-59 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 107955 Frank Foss Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 79041 Øyvind Gustavsen Trondhjems VK M 35-39 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34840 Torgeir Husby Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 36692 Terje Hyldmo Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 80528 Nils J. Isachsen Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 79031 Svein Roar Lehn Trondhjems VK M 50-54 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34828 Lars Lurvik Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 55-59 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 62582 Paul Jarle Mork Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:18:0013:00:34
89 62622 Geir Møllegaard Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 79138 Hans Jørgen Rambech Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34990 Egil Skybakmoen Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 79024 Sverre Steen Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 36515 Erik Sundt Trondhjems VK M 50-54 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 50-54 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 45729 Michael Ulvan Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 43094 Håkon Rolien Veseth Trondhjems VK M 35-39 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 36543 Geir Waal Trondhjems VK M 45-49 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
89 62625 Erlend André Øien Trondhjems VK M 40-44 14:40:11 36.8105:26:5609:29:4811:17:1213:00:34
115 62642 Martin Olafsen Sportsklubben Rye I M 45-49 14:42:58 36.6905:32:0009:27:5011:19:4013:04:25
116 49502 Tarjei Blåsås Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 14:43:00 36.6900:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
117 68973 Bjørn Kristian Berge Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 64316 Bård Bjerkeland Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 79124 Sean Roy Easter Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 36368 Lars Grande Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 79012 Anders Huus Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 50122 Roger Hæhre Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 49916 Stefan Ihlen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 47716 Johnny Ihlen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 48695 Knut Sverre Larsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4900:00:0000:00:00
117 69514 Magne Loftesnes Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 35255 Ole Loftesnes Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 49923 Terje Mikaelsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 63950 Oddbjørn Nilsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 35259 Gunnar Olav Ottesen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 107956 Frode O. Storløkken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 36390 Stig Harry Trondsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
117 50137 Rune Frøysa Åsprang Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 14:43:23 36.6705:25:4309:30:4911:22:4713:05:01
138 107961 Hans-Jørgen Strand Andersen Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107957 Dag Eidet Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 79061 Eirik Ellingsen Team Telemark M 50-54 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 50606 Odd-Arne Fallmyr Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 41387 Merethe Fallmyr Team Telemark K 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 30502 Henrik Gibala Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 78801 Tor Isak Gulseth Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 41374 Frode Haugen Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 30555 Tor Erik Helgesen Team Telemark M 30-34 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 46699 Tom Immerstein Team Telemark M 35-39 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107958 Bent-Tommy Larsen Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 30413 Roar Lunde Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 41375 Ånund Olsen Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107959 Erlend Piil Team Telemark M 35-39 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 30417 Arvid Simensen Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107960 Terje Solgaard Team Telemark M 30-34 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107962 Thor Henning Strand Team Telemark M 30-34 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 79057 Geir Jens Sørensen Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 43424 Magnus Winther Team Telemark M 35-39 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 29672 Tore Wold Team Telemark M 45-49 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 107963 Espen Ødegaarden Team Telemark M 35-39 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 30512 Jon Sølve Øverbø Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
138 46705 Gisle Årmot Team Telemark M 40-44 14:49:28 36.4205:29:4209:34:1811:27:3513:09:49
161 23020 Hans Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 26529 Njål Fjotland Team Jæren I M 35-39 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 20176 Anders Grimsmo Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 27100 Ove Heimsvik Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 28926 Svein Joar Horve Team Jæren I M 20-24 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 20135 Alfred Johnsen Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren I M 50-54 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 107964 Steinar Kjørstad Litland Team Jæren I M 35-39 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 25795 Lillian Løyning Team Jæren I K 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 23041 Hans Inge Rege Team Jæren I M 50-54 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 41395 Stian Reite Team Jæren I M 35-39 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 24974 Kjell Sponås Team Jæren I M 50-54 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 22522 Geir Strømland Team Jæren I M 40-44 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 22125 Erik Bjørn Svalestad Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 22519 Geir Tellefsen Team Jæren I M 40-44 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren I M 40-44 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 24099 Jarle Vorland Team Jæren I M 45-49 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
161 24960 Kjell Wold Team Jæren I M 50-54 14:51:54 36.3205:28:0609:28:0011:22:0013:09:33
182 64105 Martin Jarrett Sportsklubben Rye II M 25-29 14:55:12 36.1905:30:3909:44:4811:32:1213:15:34
183 32296 Kai Frøitland Team Sydspissen I M 40-44 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 27102 Ove Fuglestveit Team Sydspissen I M 35-39 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 103566 Rune Granås-Brattland Team Sydspissen I M 45-49 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 34460 Ulf Hansen Team Sydspissen I M 40-44 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 53782 Jørgen R. Hodnebrog Team Sydspissen I M 20-24 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 26547 Notto Høiland Team Sydspissen I M 45-49 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 65366 Arnfinn Nereng Team Sydspissen I M 40-44 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 36522 Kristian Nilsen Team Sydspissen I M 25-29 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 34852 Geir Arne Nilsen Team Sydspissen I M 50-54 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 36846 Frode Karstein Novik Team Sydspissen I M 30-34 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 34205 Ronny E. Olsen Team Sydspissen I M 45-49 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 53886 Ivar Henning Persson Team Sydspissen I M 45-49 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
183 62700 Espen Anthony Salvesen Walther Team Sydspissen I M 35-39 15:05:39 35.7705:32:0409:41:3911:34:3513:22:58
196 74534 Dag Magne Vedå Team Sydspissen I M 40-44 15:23:38 35.0705:55:4310:00:4911:52:4613:35:00
197 107966 Kent Ronny Hammerø Oppdal SK M 30-34 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107967 Terje Hellum Oppdal SK M 30-34 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 34845 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 50-54 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 55-59 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 79007 Arnt Hårstad Oppdal SK M 50-54 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 28129 Rune Kvande Oppdal SK M 40-44 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 55-59 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107968 Stig Mikkelsen Oppdal SK M 40-44 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107969 Arne Reiten Oppdal SK M 35-39 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107970 Lasse Skjølsvold Oppdal SK M 40-44 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107971 Lars Peder Solli Oppdal SK M 40-44 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
197 107972 Ola Vaseng Oppdal SK M 35-39 15:24:02 35.0605:42:5809:54:3511:51:2513:41:53
209 24228 Johan Vesteraas Team Jæren I M 50-54 15:25:40 35.0005:28:0609:28:0011:22:0013:41:28
210 41412 Kenneth Andersstuen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:28:39 34.8800:00:0009:48:4911:47:5713:38:53
210 44669 Kjell Ivar Brun Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 65409 Odd Dybdalen Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8805:40:5909:49:2711:47:5713:38:53
210 107973 Bjørn Ekren Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 65396 Knut Engemoen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 62542 Pål Atle Fagerli Team Gudbrandsdalen M 17-19 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 107974 André Granrud Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 40706 Josef Grothe Team Gudbrandsdalen M 50-54 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 34952 Pål Haugen Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 36435 Ronny Haverstadløkken Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 46918 Arne Heier Team Gudbrandsdalen M 55-59 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 78996 Tore Langrusten Johansen Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 34954 Svenn Erik Jonhaugen Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8805:40:5909:51:3111:48:0613:38:53
210 34961 Øyvind Korpberget Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 35055 Kjell Arne Kroken Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:48:0613:38:53
210 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:28:39 34.8805:40:5909:49:2711:47:5713:38:53
210 64000 Alexander Lapschies Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 36438 Sjur Arne Lindby Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8800:00:0009:48:4911:47:5713:38:53
210 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen M 50-54 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 80046 Pål Kristian Moen Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 107975 Svein Erik Nesset Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 34959 Kjetil Steineide Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 34960 Tore Sundero Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:47:5713:38:53
210 107976 Tove Svendsen Team Gudbrandsdalen K 35-39 15:28:39 34.8805:40:5909:48:5811:48:0613:38:53
210 62543 Trond Sylte Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:28:39 34.8805:40:5909:48:4911:47:5713:38:53
210 41590 Terje Sørlie Team Gudbrandsdalen M 50-54 15:28:39 34.8805:40:5909:49:0711:47:5713:38:53
210 35137 Asgeir Ulland Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:28:39 34.8805:40:5909:49:2711:48:0613:38:53
210 36442 Per-Ivar Weydahl Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:28:39 34.8805:40:5909:49:1511:47:5713:38:53
240 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye I M 40-44 15:30:14 34.8205:32:0009:27:5011:19:4013:29:34
241 22077 Erik Solvang Team Jæren I M 40-44 15:33:23 34.7105:28:0609:28:0011:22:0013:42:52
242 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye II M 55-59 15:33:40 34.7005:17:0409:13:0111:53:0713:43:54
243 34877 Trond Vegard Seivåg Bodø CK M Tandem 15:33:47 34.6905:37:5909:57:0711:58:1813:47:33
243 78989 Arne Seivåg Bodø CK M Tandem 15:33:47 34.6905:37:5909:57:0711:58:1813:47:33
245 36491 Berit Hanne Bakkan Rana SK K 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 79166 Erik Fagerli Rana SK M 35-39 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 36494 Johnny Fagerås Rana SK M 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 107977 Tom Grongstad Rana SK M 40-44 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 107978 Jan Erik Hansen Rana SK M 30-34 15:35:19 34.6400:00:0010:03:5112:01:0513:50:54
245 79169 Jan-Magne Hansen Rana SK M 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 107979 Ketil Olav Hauknes Rana SK M 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 36345 Morten Høvset Rana SK M 35-39 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 107980 Bernt Kibsgaard Rana SK M 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 42510 Remi Knudsen Rana SK M 30-34 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 79174 Bjørn-Einar Nesengmo Rana SK M 40-44 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 82851 Roger Nilsen Rana SK M 50-54 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 79175 Stein-Tore Nilsen Rana SK M 50-54 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 37165 Inge Bjørn Nygård Rana SK M 45-49 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 35384 Dag-Ove Olsen Rana SK M 40-44 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 35377 Frode Thomassen Rana SK M 40-44 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 37166 Roger Vatshaug Rana SK M 50-54 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
245 107981 Stig Våtvik Rana SK M 40-44 15:35:19 34.6405:45:1410:03:5112:01:0513:50:54
263 20531 Arnar Børildsen Team Jæren I M 55-59 15:44:27 34.3005:28:0609:33:3111:49:3414:04:48
264 79070 Kjetil Østlie Team Telemark M 40-44 15:45:19 34.2705:29:4209:34:3412:11:0614:00:55
265 69495 Jarle Løhren Kristiansen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 15:47:36 34.1905:25:4309:31:0211:56:2014:01:29
266 107983 Glenn Arvesen Sportsklubben Rye II M 30-34 15:49:03 34.1305:17:0410:02:1012:02:4814:06:53
267 107984 Lars Berge Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 79287 Dag Frode Bjerknesli Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107985 Per Ursin Fagerli Mosjøen og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 62732 Tore Herringbotn Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107826 Ronny Larsen Mosjøen og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107986 Raymond Lian Mosjøen og Omegn CK M 30-34 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 35623 Nils Lund Mosjøen og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107987 John Egil Marken Mosjøen og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107988 Trond Arne Nilssen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 43033 Raymond Nilssen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 42314 Halvor Nordstoga Mosjøen og Omegn CK M 55-59 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107989 Mats Rolfsen Mosjøen og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 36507 Magnar Røneid Mosjøen og Omegn CK M 50-54 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 35577 Eivind Sommerseth Mosjøen og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 88035 Nils Sørum Mosjøen og Omegn CK M 50-54 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107990 Ken Tollaksen Mosjøen og Omegn CK M 30-34 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 79469 Hallgeir Vefsnmo Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 62579 Jan-Erik Vembre Mosjøen og Omegn CK M 50-54 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
267 107991 Oddvar Aardahl Mosjøen og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.0105:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
286 52712 Erling Forberg Team Jæren I M 45-49 16:07:12 33.4905:28:0609:52:2512:19:1214:16:52
287 33464 Harald Dahle Team Bergen CK I M 45-49 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 54255 Tormod Engelsen Team Bergen CK I M 45-49 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 32661 Kjell Herfjord Team Bergen CK I M 55-59 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 100835 Sindre Hernes Team Bergen CK I M 35-39 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 21396 Bjørn-Helge Hodneland Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 74457 Jon Christian Jacobsen Team Bergen CK I M 25-29 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 54462 Odd Gunnar Jørgensen Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 31165 Geir Knarvik Team Bergen CK I M 45-49 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 100830 Oddvar Kaarbøe Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 37735 Tommy Lunde Team Bergen CK I M 30-34 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 54116 Svein Ivar Reiso Team Bergen CK I M 30-34 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 37506 Dag Tore Roe Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 74427 Peder Roksvaag Team Bergen CK I M 30-34 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 31192 Roald Sletten Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:22:0312:22:0714:12:25
287 54105 Marit Sælemyr Team Bergen CK I K 45-49 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 33092 Svein Aage Valen Team Bergen CK I M 50-54 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 33185 Ove Veum Team Bergen CK I M 45-49 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 42659 Atle Vaage Team Bergen CK I M 35-39 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 31106 Rune Østgård Team Bergen CK I M 55-59 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
287 54263 Arve Øyri Team Bergen CK I M 40-44 16:08:00 33.4705:54:4210:21:4412:22:0714:12:25
307 30269 Arve Henriksen Team Jæren I M 40-44 16:09:14 33.4205:28:0609:28:0012:12:4714:04:02
308 42393 Ken Lind Vesterålen SK M 35-39 16:11:00 33.3605:58:3510:29:1612:35:1814:27:18
309 42735 Christin Becker Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 16:11:43 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
309 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 16:11:43 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
309 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 16:11:43 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 107993 Erik Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 49070 Bjørnar Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 107994 Hans L. Arentz Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 35293 Anton Brandsø Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 80237 Stian Chan Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:55
312 80595 Petter Engebretsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:26:10
312 42560 Rolf Furulund Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 79187 John M. Hammervoll Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 16:11:47 33.3400:00:0010:32:4812:31:1814:25:29
312 79189 Stein Hemma Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 54387 Thomas Hermansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 29269 Thor G. Hæstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 41735 Tell Birger Jakobsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:55
312 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 43215 Rolf-André Kamsvåg Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 98703 Torstein Kind Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:26:02
312 61430 Henning Kopperud Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 42578 Ingrid Kvernes Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:55
312 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 42437 Jon-Ivar Lund Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 62570 Anne Lise Lunder Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 36788 Jarleif Lødøen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:26:02
312 79191 Håvard Mork Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:55
312 69780 Øystein Norheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 64370 Øistein Heni Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 69583 Johannes Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 42343 Geir Ove Røed Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 107995 Martin Fernander Smit Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 36792 Jo Stenvik Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3400:00:0010:32:4812:31:1814:25:29
312 62573 Terje Tufteland Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 70857 Svein Erik Tverli Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 79196 Kenneth Vegstein Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 46934 Håkon Wattum Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:42
312 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
312 107996 Erik Wolleng Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:11:47 33.3406:01:2310:32:4812:31:1814:25:29
348 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 55-59 16:12:37 33.3105:52:5810:24:2212:35:0514:26:30
349 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 40-44 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 47086 Frode Fløtten Eidsvoll SK M 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 107997 Geir Arne Fremstad Eidsvoll SK M 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 36551 Kjetil Hertzenberg Eidsvoll SK M 45-49 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 79048 Alf Henning Johansen Eidsvoll SK M 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 62587 Knut Lund Eidsvoll SK M 40-44 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:29:1714:25:19
349 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 35767 Joar Martinsen Eidsvoll SK M 45-49 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 107998 Øyvind Skattebo Eidsvoll SK M 40-44 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 47187 Oddbjørn Skovseth Eidsvoll SK M 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 63028 Erling Thunæs Eidsvoll SK M 30-34 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
349 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 35-39 16:15:07 33.2205:55:1210:21:0512:28:5414:25:19
361 79298 Johan Arvidsson Støren SK M 40-44 16:15:47 33.2006:05:2410:37:2012:35:1814:29:29
361 42309 Lars Solheim Støren SK M 25-29 16:15:47 33.2006:05:2410:37:2012:35:1814:29:29
361 64312 Charles Ulriksen Follo SK M 45-49 16:15:47 33.2005:58:3510:38:3612:35:1814:27:18
364 79140 Roy Eidsaunet Berg Team Victoria II M 25-29 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 107999 Rune Blåsmo Team Victoria II M 30-34 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Team Victoria II M 40-44 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108000 Håvard Kvam Buvik Namdal SK M 35-39 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108001 Oddbjørn Eriksen Team Victoria II M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 79141 Tor Åge Grindberg Namdal SK M 40-44 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 35283 Roger Hasselvold Namdal SK M 40-44 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 79144 Odd Arne Hermstad Fosen Sykkelklubb M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108002 Robert Hunnestad Namdal SK M 40-44 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108003 Marius Basmo Ingebrigtsen Namdal SK M 25-29 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 34994 Sturla Johansen Team Victoria II M 50-54 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 35280 Geir Kvello Namdal SK M 50-54 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 62815 Thomas Leer Team Victoria II M 30-34 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108004 Knut Håvard Lysberg Namdal SK M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 47042 Alfred Olsen IL Hållingen M 25-29 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Team Victoria II M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108005 Gjermund Rye Namdal SK M 30-34 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 65343 Kurt Arve Selnes Namdal SK M 35-39 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 34996 Gunnar Stavrum Team Victoria II M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 42310 Stein Valen Team Victoria II M 45-49 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
364 108006 Robert Aaring Team Victoria II M 20-24 16:17:51 33.1306:00:4710:32:0812:38:1814:29:23
385 108007 Anders Røneid Mosjøen og Omegn CK M 20-24 16:22:19 32.9805:49:4610:12:3312:15:0314:06:28
386 108008 Christian Riedl Erlangen M 30-34 16:22:20 32.9806:08:4710:40:0812:46:1814:37:24
386 108009 Claas Wessel Fahrradprofi-Scheessel WBP, Marburg M 25-29 16:22:20 32.9806:05:4110:40:0812:46:1814:37:24
388 62866 Morten Bie hæren M 45-49 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 62901 Egil Daltveit Skårer CK M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 45345 Helge Flaen Hæren M 35-39 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 42783 Vegard Flom Hæren M 35-39 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 24438 Jon Arne Fossen Glitre Off-Road Klubb M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 35540 Petter Gulling Hæren M 25-29 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 29724 Tore Hansen Hæren M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:43:5114:42:19
388 64321 Per Hegge-Jensen Foss Sport/Hæren M 45-49 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:2614:42:19
388 79077 Ivar Knotten Hæren M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:43:5114:42:19
388 36806 Stig Laursen JH-Sykkel M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 49909 Roger Mortensen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 69790 Lars Folke Nordmark Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:43:5714:42:19
388 80914 Alf-Christian Røyseth Hæren M 30-34 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:2614:42:19
388 79080 Thomas Salamonsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 35902 Jon-Wilhelm Schweder Hæren M 25-29 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:2614:42:19
388 79082 Arild Skjold IF Frøy - Sykkel M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
388 70438 Dag Øen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:28:15 32.7806:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
405 36536 Nils Inge Træen Ringerike SK M 45-49 16:28:31 32.7706:04:0910:42:1012:44:1014:42:19
406 52583 Kjell Kro Team Jæren I M 35-39 16:29:03 32.7505:28:0609:28:0012:02:5214:23:25
407 36357 Rune Hindseth Team Victoria I M 45-49 16:29:05 32.7505:58:2510:59:3712:56:2714:46:55
408 36618 Marius Opdal Team Marits M 25-29 16:34:21 32.5806:20:4810:52:0912:58:1914:49:24
409 20525 Arild Sigve Døhlen Team Jæren II M 50-54 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 23508 Idar Hagenes Team Jæren II M 40-44 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 27985 Rolf Inge Halleland Team Jæren II M 50-54 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 21279 Bjørn Hetland Team Jæren II M 35-39 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 28247 Sigbjørn Horve Team Jæren II M 30-34 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 27091 Ove Landa Team Jæren II M 60-64 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 39066 Geir Malec Team Jæren II M 55-59 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 25647 Lars Tommy Nedland Team Jæren II M 35-39 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 28113 Rune Nilsen Team Jæren II M 40-44 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 58234 Svein Georg Sangolt Team Jæren II M 40-44 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 21197 Bjarte Seim Team Jæren II M 45-49 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 22676 Geir Westheim Simensen Team Jæren II M 50-54 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 29095 Terje Stokkeland Team Jæren II M 55-59 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 22922 Gustav Stokkeland Team Jæren II M 60-64 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 73763 Jan Terje Strømland Team Jæren II M 45-49 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 23202 Håvard Sørlie Team Jæren II M 35-39 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 52629 Tore Tjøtta Team Jæren II M 40-44 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
409 37857 Runar Vartdal Team Jæren II M 30-34 16:34:28 32.5806:08:3810:39:4312:49:0814:45:19
427 79131 Bror Erlend Blichfeldt Trondhjems VK M 25-29 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 62613 Ella Bøhle Trondhjems VK K 45-49 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 108010 Jason Crane Trondhjems VK M 40-44 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 42587 Svein Ove Eimhjellen Trondhjems VK M 50-54 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 79432 Morten Frisvold Trondhjems VK M 40-44 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 79434 Bjørn Arvid Gregersen Trondhjems VK M 45-49 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 108011 Bjøru Handeland Trondhjems VK M 40-44 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 97103 Kim Hansen Trondhjems VK M 25-29 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 79133 Harald Hoston Trondhjems VK M 60-64 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 79135 Ditlev Johnsen Trondhjems VK M 45-49 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 108012 Aleksander Jokic Trondhjems VK M 25-29 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 42472 Bård Larsen Trondhjems VK M 40-44 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 42596 Snorre Lauritsen Trondhjems VK M 30-34 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 42474 Ove Mogård Trondhjems VK M 50-54 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 66317 Øystein Skaar Skogvang Trondhjems VK M 30-34 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
427 62822 Tom Werner Trana Trondhjems VK M 35-39 16:36:05 32.5206:09:2010:40:5112:46:2814:41:54
443 36578 Thomas Chytra Team Marits M 40-44 16:37:52 32.4606:20:4810:52:0912:58:1914:49:24
443 108013 Knut Skovereng Vormsund M 25-29 16:37:52 32.4606:20:4810:52:0912:58:1914:49:24
443 108014 Christian Adelsten Tangvik Team Marits M 35-39 16:37:52 32.4606:20:4810:52:0912:58:1914:49:24
443 108015 Heidi Skarsem Tangvik Team Marits K 35-39 16:37:52 32.4606:20:4810:52:0912:58:1914:49:24
443 35079 Ole Kristian Westby Bestseller M 45-49 16:37:52 32.4606:05:2410:40:3212:52:0614:49:24
443 36527 Morten André Åhlander Oslo M 30-34 16:37:52 32.4606:04:0910:52:0912:58:1914:49:24
449 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 16:39:55 32.4006:05:2410:49:5212:52:0614:52:22
449 22407 Frode Røyneberg Halliburton M 45-49 16:39:55 32.4006:04:0410:49:5212:56:5914:52:22
449 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 16:39:55 32.4006:05:2410:49:5212:52:0614:52:22
452 108016 Mitch Mulders Mosjøen og Omegn CK M 40-44 16:45:17 32.2205:49:4610:12:3312:54:5914:55:18
453 106140 Endre Andersen Team Sydspissen II M 20-24 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 34011 Morten Willy Eriksen Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
453 53793 Jan Kåre Eriksen Team Sydspissen II M 40-44 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
453 53889 Ole Fladstad Team Sydspissen II M 35-39 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 36777 Rune Helgeland Team Sydspissen II M 40-44 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 53980 Erlend Johansen Team Sydspissen II M 35-39 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
453 73799 Lars Sæland Lauvhjell Team Sydspissen II M 60-64 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 39256 Ivar Lehne Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:4415:02:21
453 53884 Rune Mørch Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:1515:02:21
453 74152 Svein Olsen Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
453 58293 Jahn Olaf Olsen Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 33841 Helge Bie Riber Team Sydspissen II M 50-54 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
453 108017 Carl-Fredrik J. Schønhardt Team Sydspissen II M 20-24 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 73695 Per Fredrik Spieler Team Sydspissen II M 40-44 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 73789 Edgar Vatnedal Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 101116 Mathias Vea Team Sydspissen II M 17-19 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 46382 Arvid Vea Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
453 73923 John Vetrhus Team Sydspissen II M 45-49 16:49:55 32.0806:23:2510:59:5213:02:0615:02:21
471 31574 Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL - Sykkel M 65-69 16:50:11 32.0706:00:4710:32:0812:39:2214:55:57
472 42793 Trond Andreassen RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9900:00:0010:46:0712:49:4614:57:24
472 36406 Øyvind Bredholt RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108018 Ragnar Davidsen RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 65370 Kay-Ronny Gasmann Nanset IF - Sykkel M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 35157 Sjur Glenjen RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 69062 Ebbe Christian Grønvold Nanset IF - Sykkel M 50-54 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108019 Morten Gulliksen Sandefjord SK M 35-39 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 54173 Morten Wergeland Hansen RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:2312:49:4614:57:24
472 62521 Hans Martin Haughem RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108020 Hans Kenneth Hjertaas RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 35762 Svein Hustuft Sandefjord SK M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108021 Tor Einar Hårstadhaugen RunarExpressen M 30-34 16:52:37 31.9900:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
472 108022 Osmund Jensen RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108023 Anders Johannessen RunarExpressen M 17-19 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108024 John Sigve Johnsen Sandefjord SK M 35-39 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 48777 Olaf André Klavenæs RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 97273 Atle Kristoffersen RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 36534 Fredrik Askevold Olsen Nanset IF - Sykkel M 35-39 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108025 Arnfinn Paulsrud RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 50727 Svein Rye-Johnsen RunarExpressen M 55-59 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 44714 Svein Rød Nanset IF - Sykkel M 50-54 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108026 Knut Rune Saltnes Sandefjord SK M 50-54 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 108027 Roger Solheim Sandefjord SK M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 79067 Ove Martin Svae RunarExpressen M 45-49 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 98754 Per Kristian Saastad RunarExpressen M 40-44 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
472 25195 Kjetil Tanum Nanset IF - Sykkel M 55-59 16:52:37 31.9906:03:4510:48:1112:49:4614:57:24
498 79218 Egil Bagge-Skarheim Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 122457 Kjell Arild Bakken Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 47067 Erik Blom-Dahl Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 122653 Knut Hansen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 16:53:37 31.9600:00:0011:00:3813:05:5615:03:58
498 80781 Anders Jeppesen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 62797 Jan Tore Kristiansen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 42758 Per Erik Nyrud Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 82857 Egil Olsen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 42695 Ove Olstad Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 79224 Thomas Rygh Kolbotn IL - Sykkel M 25-29 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 62798 Steinar Tømmerås Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
498 102339 Gaute Vikøren Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 16:53:37 31.9606:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
510 36342 Bjørn Halvdan Abel Bærum og Omegn CK M 50-54 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 80469 Erik Emil Almquist Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:22:1010:54:5912:57:5615:03:23
510 108028 Bjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 68676 Fredrik Andresen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 35974 Line Diana Blytt Bærum og Omegn CK K 40-44 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 36463 Halfdan Blytt Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 37388 Atle Bulukin Bærum og Omegn CK M 45-49 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 108029 Jon Drefvelin Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 108030 Gunnar Hovland Bærum og Omegn CK M 45-49 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 62598 Gjert Aron Johansen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 33863 Torgeir Jortveit Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 42320 Eirik Normann Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 34981 Sverre Johannes Ringstad Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 50768 Andreas Selvik Bærum og Omegn CK M 30-34 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 79153 Dag Kristen Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 80473 Dag Ole Storrøsten Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 106153 Arne Svensøy Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 80474 Amund Westin Bærum og Omegn CK M 50-54 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 108031 Geir Zachariassen Bærum og Omegn CK M 45-49 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 30617 Christer Rinnan Aafloen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
510 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 50-54 16:54:56 31.9206:21:2110:54:5912:57:5615:03:23
534 29545 Tor Henning Lien Team Sydspissen I M 40-44 16:54:58 31.9206:14:4610:57:3513:04:0715:05:19
535 108032 Marius Blålid Sandefjord SK M 17-19 16:55:47 31.8900:00:0010:55:4712:59:4015:08:29
535 35749 Ole Morten Gilbu Sandefjord SK M 30-34 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
535 108033 Pekka Hartikka Sirma IL - Sykkel M 55-59 16:55:47 31.8900:00:0010:55:4712:59:4015:08:29
535 108034 Bård Arvid Kronstad Team IEC Hus M 17-19 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
535 63010 Kjell Kronstad IEC Hus M 40-44 16:55:47 31.8906:13:4100:00:0012:59:4015:08:29
535 79493 Inge Kronstad Team IEC Hus M 35-39 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
535 108037 Vetle Kronstad Team IEC Hus M 25-29 16:55:47 31.8900:00:0010:55:4712:59:4015:08:29
535 108035 Frode Kronstad Team IEC Hus M 30-34 16:55:47 31.8900:00:0010:55:4712:59:4015:08:29
535 108036 Magne Kronstad Team IEC Hus M 25-29 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
535 65335 Jørund Lie Path M 35-39 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4713:02:2315:08:29
535 108038 Runar Løken Team IEC Hus M 20-24 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:06:37
535 66386 Reidar Risnes Stord SK M 30-34 16:55:47 31.8900:00:0010:55:4712:59:4015:08:29
535 66397 Johnny Vikanes Stord SK M 35-39 16:55:47 31.8906:13:4111:02:0112:59:4015:08:29
535 81149 Micha Wissler Team IEC Hus M 40-44 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
535 35530 Thor Hallvard Østmoen Team IEC Hus M 45-49 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4713:00:0915:08:29
535 108039 Thorleif Østmoen Team IEC Hus M 40-44 16:55:47 31.8906:13:4110:55:4712:59:4015:08:29
551 34574 Sverre Gardøl Team Sydspissen II M 50-54 16:55:57 31.8906:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
551 73722 Richard E. Olsen Team Sydspissen II M 55-59 16:55:57 31.8906:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
551 79426 Frederik Årvik Team Sydspissen II M 20-24 16:55:57 31.8906:23:3110:59:5213:02:0615:02:21
554 91242 Tore Asbjørnsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 42439 Knut Backsæther Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 39140 Kjetil Dahle Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 62827 Atle Hagerud Dyrøy Glåmdal SK M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108040 Guro Grøneng Romeriksåsen SK K 35-39 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 35085 Finn Halland Hadeland CK M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 79674 Leif Høygård Glåmdal SK M 55-59 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108041 Geir Lillenes Glåmdal SK M 50-54 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108042 Gunnar Lukerstuen Glåmdal SK M 55-59 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 36377 Hjalmar Marthinussen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 69504 Øyvind Melvold Solør CK M 55-59 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108043 Jan Nilsen Capgemini M 35-39 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 62678 Knut Norman-Larsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108044 Harald Nyberg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 80486 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK M 50-54 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 43583 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK M 50-54 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108045 Tormod Snekkermoen Glåmdal SK M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 36658 Knut Olav Soleim Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108046 Thor-Kristian Sundquist Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 35260 Bjørnar Sørgård Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 42447 Lars Tallhaug Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108047 Stein Ove Ødegård Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
554 108048 Eirik Åsprang Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 16:57:27 31.8406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
581 108049 Lutz Geisler RSV Seerose Friedrichshafen M 60-64 16:57:37 31.8306:08:4711:04:3813:09:5615:07:58
582 108050 Jon Ellingsen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 16:57:46 31.8306:21:2711:00:3813:05:5615:03:58
583 35265 Svein Oskar Jansen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 17:01:27 31.7106:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
584 108051 Andres Sosa Diaz Team 71 M 20-24 17:01:36 31.7106:29:2611:08:3713:13:5415:11:57
584 42739 Jarl Asbjørn Ellingsen Team 71 M 45-49 17:01:36 31.7106:29:2611:08:3713:13:5415:11:57
584 108052 Lars Bo Hansen bikesandstuff.dk, Kongens Lyngby M 45-49 17:01:36 31.7106:12:4611:02:0513:13:5415:11:57
584 42740 Edgar Haug Team 71 M 35-39 17:01:36 31.7106:29:2611:08:3713:13:5415:11:57
588 42503 Franz Burmann Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 17:03:43 31.6406:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
589 42528 Ståle Henninen Henninen Elektro AS M 40-44 17:06:37 31.5506:13:4110:59:3613:03:4615:13:15
590 41793 Kåre Berglund Narvik CK M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108053 Frode Fjelldal-Soelberg Bodø CK M 40-44 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 79201 Ståle Furnes Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 64236 Jørn Jonassen Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 122315 Tom Egil Karlsen Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108054 Bjørn Steinar Karlsen Fauske IL - Sykkel M 55-59 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 55-59 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108055 Viggo Kristiansen Fauske IL - Sykkel M 35-39 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 70073 Arne Richard Kristiansen Fauske IL - Sykkel M 45-49 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 36851 Åge Justin Kristoffersen Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 36695 Per Ludolf Kristoffersen Fauske IL - Sykkel M 45-49 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108056 Bjørnar Lehne Fauske IL - Sykkel M 45-49 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108057 Frank Melby Bodø CK M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108058 Jan Roger Nikolaisen Bodø CK M 35-39 17:07:38 31.5206:20:4811:08:2413:14:1115:15:58
590 108059 Ketil Skår Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 34878 Kjell Sæterhaug Fauske IL - Sykkel M 45-49 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108060 Bjørnar Sæterhaug Bodø CK M 30-34 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 79204 Frode Sørensen Fauske IL - Sykkel M 45-49 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
590 108061 Frank Zahl Fauske IL - Sykkel M 50-54 17:07:38 31.5206:17:4111:08:2413:14:1115:15:58
609 79216 Bjarne Åsrønning Statoil BIL M 45-49 17:07:46 31.5206:13:2010:44:4713:11:3915:20:28
610 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 17:09:19 31.4706:01:2310:32:4812:31:1814:44:40
611 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 45-49 17:09:38 31.4606:30:0511:16:3913:21:5615:19:59
611 108062 Bjørn Tore Rønning Fauske IL - Sykkel M 40-44 17:09:38 31.4606:17:4111:08:2413:14:1115:19:59
613 80799 Lasse Stavdal Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 17:14:38 31.3106:16:1610:56:1913:05:0015:06:48
614 42728 Jon Worren Oslo M 45-49 17:15:47 31.2806:21:2110:54:5913:06:0715:20:37
615 42629 Erik Christiansen Orkla CK M 20-24 17:15:48 31.2806:07:1711:01:3813:06:5115:12:37
616 34509 Gunvald Eivindson Team Sydspissen II M 40-44 17:17:12 31.2306:23:2510:59:5213:02:1515:02:21
617 108063 Lars Ammann RC Sturmvogel Mülheim von 1898 M 40-44 17:19:09 31.1706:08:5010:53:1913:05:5415:18:07
618 36528 Rune Andresen IK Hero - Sykkel M 40-44 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 108064 Arve Gjestad CK Jarlsberg M 50-54 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 29729 Tore Grødem Tønsberg CK M 50-54 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero - Sykkel M 40-44 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 102351 Morten Hestness Tønsberg CK M 45-49 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 107820 Petter Johansen CK Jarlsberg M 40-44 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero - Sykkel M 45-49 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 32999 Kjetil Tangen IK Hero - Sykkel M 50-54 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
618 79226 Elisabeth Aas CK Jarlsberg K 40-44 17:22:36 31.0706:32:4911:18:0013:23:2915:27:23
627 108065 Erik Marthinsen CK Jarlsberg M 45-49 17:24:26 31.0206:32:4911:18:0013:23:2915:29:14
628 108066 Thomas Opdal Rana SK M 30-34 17:24:36 31.0106:05:1110:31:0412:38:5315:34:57
629 79259 Per Haugen Eidsvoll SK M 45-49 17:25:31 30.9806:03:3510:57:0813:03:1815:18:20
630 42672 Thor Brenden Scania Aktiv, Värmdö M 40-44 17:27:10 30.9406:00:4310:53:1913:08:3015:15:44
631 70417 Bertil Alexandersen Team Engelsviken M 50-54 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 97181 Thomas Andersen Team Engelsviken M 35-39 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 80551 Ronny Berg Team Engelsviken M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 80708 Kai Berg Team Engelsviken M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 79717 Jarle Byre Holmenkollen CK M 25-29 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 36888 Knut Erik Eriksen Team Engelsviken / CK Øst M 35-39 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108067 Lasse Fjærestad Østfold Cyklekrets M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 79393 Jon Erland Fløgstad Moss politiidrettslag M 40-44 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 80366 Torgeir Gillebo Team Engelsviken M 40-44 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 80375 Bengt Haviken Team Engelsviken M 50-54 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 70957 Eirik Christian Jansen Moss Politiidrettslag M 25-29 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 79718 Kristoffer Moen Johansen Moss CK M 30-34 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3115:28:18
631 52979 Rune Lunde Moss CK M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108068 Johannes Mangersnes Team Engelsviken M 50-54 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108069 Harald Ovesen Nygaard Team Engelsviken M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 82856 Per Nygaard Team Engelsviken M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 42480 Tor Morten Øverby Olsen Fredrikstad M 35-39 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 63964 Kjetil Enger Olsen Moss CK M 35-39 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108070 Jonny Paulsrud Team Engelsviken / Råde tak og bygg M 45-49 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 35302 Jørn Arve Pedersen Moss CK M 40-44 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108071 Cato Pettersen Team Engelsviken / CK Øst M 35-39 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 40741 Janne Smauget Team Engelsviken K 25-29 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
631 108072 Dag Eivind Syverstad Team Engelsviken M 40-44 17:28:06 30.9106:17:5911:07:4013:20:3515:28:18
654 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 17:29:34 30.8606:23:5911:20:0813:26:3415:24:37
655 43409 Pål Andreassen Wärtsilä M 35-39 17:30:03 30.8506:19:1811:13:3913:18:5215:24:37
656 22296 Finn Thomassen Tananger M 45-49 17:33:34 30.7506:33:4411:18:0013:23:2915:29:14
657 40753 Endre Brekkhus Tomrefjord IL - Sykkel M 50-54 17:36:04 30.6706:11:5011:19:4013:28:3915:30:38
657 108073 Asbjørn Stokkeland Vestnes Varfjell IL - Sykkel M 45-49 17:36:04 30.6706:11:5011:19:4013:28:3915:30:38
659 21293 Bjørn Fjermestad Team Jæren II M 50-54 17:36:28 30.6606:08:3810:39:4312:53:2815:17:12
659 29794 Torild Lende Fjermestad Team Jæren II K 45-49 17:36:28 30.6606:08:3810:39:4312:53:2815:17:12
661 108074 Volker Borst Vitargo Team Germany/Heikos Radschuppen M 45-49 17:38:36 30.6006:25:2711:24:0213:31:3915:40:29
661 108075 Elmar Reuter Vitargo Team Germany/Heikos Radschuppen M 45-49 17:38:36 30.6006:25:2711:24:0213:31:3915:40:29
663 108076 Franz Eberhard Sobex Racing Team, Regensburg M 40-44 17:38:47 30.6006:13:1811:06:5813:39:5515:49:39
663 108077 Jochen Schmid Sobex Racing Team, Tussenhausen M 35-39 17:38:47 30.6006:13:1811:06:5813:39:5515:49:39
665 108078 Bjørn Einar Aga Kolbotn IL - Sykkel M 30-34 17:39:16 30.5806:21:2711:00:3813:05:5615:33:45
666 79309 Geir Nikolaisen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 17:39:33 30.5706:03:3810:35:2313:10:1615:24:10
667 69325 Magnus Akerholt Team Hof Toppers M 45-49 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108079 Thomas Christoffersen Team Hof Toppers M 40-44 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108080 Svein Drtina Team Hof Toppers M 55-59 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108081 Sander Kopstad Floeng Team Hof Toppers M 25-29 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 68960 Tor Harald Herland Team Hof Toppers M 25-29 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108082 Thomas Wessel Johansen Team Hof Toppers M 40-44 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 111920 Mette Kylgård CK Nittedal K 40-44 17:40:26 30.5506:26:5911:23:0913:30:5715:44:48
667 45557 Roger Kylgård CK Nittedal M 45-49 17:40:26 30.5506:26:5911:23:0913:30:5715:44:48
667 80168 Magnus Lia Team Hof Toppers M 25-29 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 105980 Johnny Lie Team Hof Toppers M 40-44 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108084 Markus Malecki Vitargo Team Germany M 45-49 17:40:26 30.5506:10:3011:04:3813:47:4015:45:14
667 108085 Rune Opberget JH-Sykkel M 45-49 17:40:26 30.5506:26:5911:23:0913:30:5715:44:48
667 136611 Svein Pedersen Team Hof Toppers M 45-49 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 108086 Trond Sjue Team Hof Toppers M 50-54 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 70364 Lars-Jørgen Sælø Team Hof Toppers M 35-39 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
667 36645 Kai Willke R.S.C. Rapid München M 30-34 17:40:26 30.5506:05:5411:04:3813:47:4015:45:14
667 108087 Mats Buan Aas Team Hof Toppers M 20-24 17:40:26 30.5506:33:1211:31:3813:30:5715:39:07
684 62980 Andreas Næss Team TGV M 25-29 17:41:49 30.5106:29:5911:26:0913:33:5715:42:08
684 62981 Bjørn Olav Smørgrav Team TGV M 25-29 17:41:49 30.5106:29:5911:26:0913:33:5715:42:08
686 108088 Kjartan Busch Brønnøy SK M 30-34 17:42:35 30.4906:29:2611:31:4613:39:4515:47:22
686 43156 Tore Tveråmo Brønnøysund M 40-44 17:42:35 30.4906:29:2611:31:4613:39:4515:47:22
688 79470 Magnus Hyld Pettersen Nordlysbyen Sykkel M 30-34 17:42:53 30.4806:13:2011:07:4713:19:1715:40:01
689 42519 André Jensen Drammen CK M 35-39 17:43:26 30.4606:26:2811:24:5113:33:5715:47:49
689 108089 Christoffer Lange Svelvik SK M 25-29 17:43:26 30.4606:29:5911:19:4013:33:5715:47:49
691 108090 Rogier Nelck Cycling Club RWV De Spartaan, Delfgauw M 40-44 17:43:59 30.4506:26:0011:21:1513:21:5715:38:16
691 108091 Marc Plönes Cycling Club RWV De Spartaan, Delft M 40-44 17:43:59 30.4506:26:0011:21:1513:21:5715:38:16
693 79622 Ronny Holm Team Poseur M 35-39 17:44:15 30.4406:25:2711:04:3813:22:5715:45:14
693 28709 Stian Knudsen Team Poseur M 35-39 17:44:15 30.4406:25:2711:04:3813:22:5715:45:14
695 40674 Helge Mathisen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:44:29 30.4306:01:2310:32:4812:40:1015:11:57
696 108092 Ola Bøen Eiker CK M 35-39 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 35151 Stian Eilevstjønn Tønsberg CK M 30-34 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 35-39 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 64380 Svein Gislerud Norefjell CK M 40-44 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 50977 Espen Gulbrandsen Team Redpipe M 20-24 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 50645 Ståle Hammersland Eiker CK M 40-44 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 108093 Tallev Omtveit Norefjell CK M 30-34 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 62655 Trond Skistad Eiker CK M 40-44 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 79854 Alexander Skogvoll Team Redpipe M 25-29 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 88632 Arne Steinbakk Svelvik SK M 50-54 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 68980 Svein Erik Thon Eiker CK M 45-49 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 79069 Terje Ulleberg Tønsberg CK M 35-39 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
696 64419 Mads Ørjansen Eiker CK M 45-49 17:46:26 30.3806:32:5911:29:0913:38:1015:50:48
709 79265 Torstein Arnesen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 40891 Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 40-44 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 26462 Nils Bratberg Ottestad IL - Sykkel M 50-54 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 47391 Ove-Egil Eriksen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 42495 Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel M 55-59 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 63994 Terje Fjæstad Ottestad IL - Sykkel M 50-54 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 80257 Sivert Flåten Rauma SK M 17-19 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 35390 Trygve Gjølberg Ottestad IL - Sykkel M 30-34 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 63995 Line Halseth Ottestad IL - Sykkel K 45-49 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 36206 Saleh Hessen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 42498 Terje Hovde Ottestad IL - Sykkel M 45-49 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 108095 Jørn Hustad Rauma SK M 17-19 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 35001 Vidar Karlsen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 64405 Tor Idar Lillekroken Ottestad IL - Sykkel M 40-44 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 30438 Morten Olsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 36118 Erik Strand Ottestad IL - Sykkel M 55-59 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 70962 Leif Ole Walle Ottestad IL - Sykkel M 45-49 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 42501 Stein Erik Wang Ottestad IL - Sykkel M 50-54 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
709 42502 Kristoffer Woxvold Ottestad IL - Sykkel M 30-34 17:47:00 30.3606:29:0011:24:1613:24:5715:41:16
728 35321 Torbjørn Nordgård Trondhjems VK M 50-54 17:47:33 30.3406:19:4011:14:4213:31:5215:43:31
729 49280 Kristian Brakestad Team Foss Sport M 30-34 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 35729 Torbjørn Buri Team Foss Sport M 35-39 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 80771 Jan Ingar D. Hagen Team Foss Sport M 40-44 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 80764 Åse Maria Sommersel Haugen Team Foss Sport K 45-49 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 80773 Stian Håkonsen Kløfta IL - Sykkel M 40-44 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 79389 Pål Espen Jeppedal Team Foss Sport M 40-44 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 80280 Erik Lekvold Team Foss Sport M 40-44 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 36380 Cato Myklebust Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 17:47:56 30.3306:36:0000:00:0013:43:1715:51:24
729 108096 Nils-Tore Pettersn Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 108097 Ketil Skogheim Team Foss Sport M 35-39 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 64336 Roar Sundby Team Foss Sport M 35-39 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 107821 Kristian Sæther Team Foss Sport M 45-49 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 48980 Bjørnar Sæther Team Foss Sport M 50-54 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 41931 Jan Thorbjørnsen Team Foss Sport M 50-54 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 43026 Lars Marius Transeth Team Foss Sport M 30-34 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 108098 Jørgen Veiby Fetsund M 20-24 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 108099 Sindre Williksen Team Foss Sport M 30-34 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 108100 Ralf Wodynski Picardellics Velo Team Dresden, Radebul M 45-49 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
729 108101 Kewin C. Østebømyr Team Foss Sport M 25-29 17:47:56 30.3306:36:0011:31:4613:43:1715:51:24
748 36699 Robert Lande Brønnøy SK M 40-44 17:48:17 30.3206:29:2611:31:4613:51:3915:49:13
749 35158 Ulrich Reich Hennef M 60-64 17:49:51 30.2806:08:4710:40:0812:47:2215:41:27
750 42717 Svein Tore Fauskerud Lillehammer CK M 55-59 17:49:59 30.2806:31:5911:18:3613:27:5615:44:15
751 108102 Petter Blaasvær RunarExpressen M 50-54 17:52:44 30.2006:03:4510:48:1113:09:1815:27:38
752 37434 Knut Sætersdal Team Bergen CK I M 40-44 17:52:52 30.1905:54:4210:31:5513:10:1816:04:24
753 22877 Gunnar Førland Team Jæren II M 40-44 17:55:17 30.1306:25:4611:11:5714:01:5515:59:57
754 42958 Matthias Christian Daszinnies Trondhjems VK M 35-39 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 62707 Harry Eide Trondhjems VK M 40-44 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 62708 Tore Erntsen Trondhjems VK M 40-44 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 108103 Sigurd Fjerdingen Trondhjems VK M 25-29 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 62913 Bjørn Haukebø Trondhjems VK M 55-59 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 62710 Arne-Evald Johansen Trondhjems VK M 60-64 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 79435 Jørn Olaf Johnsen Trondhjems VK M 50-54 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 47950 Anders Karlsen Trondhjems VK M 25-29 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 42473 Bjørn Ottar Lervik Trondhjems VK M 45-49 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 108104 Frederik Duun Norberg Trondhjems VK M 25-29 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 108105 Henrik Nordahl Trondhjems VK M 20-24 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 80975 Joachim Nordnes Trondhjems VK M 25-29 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 42992 Kjell Harry Reberg Trondhjems VK M 45-49 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 62818 Ole-André Roli Trondhjems VK M 50-54 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 79442 Veronica Salvik Trondhjems VK K 40-44 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 108106 Fredrik Samdal Trondhjems VK M 20-24 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 108107 Kurt Tollaksen Trondhjems VK M 35-39 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 79726 Kai Eirik Tømmerås Trondhjems VK M 35-39 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
754 63089 Arne Westum Trondhjems VK M 25-29 17:55:32 30.1206:27:4011:22:4113:39:5115:51:31
773 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 50-54 17:55:58 30.1106:22:3111:16:5213:43:4015:57:15
774 81226 Stig Ronander Holmestrand SK M 40-44 17:55:59 30.1106:38:0011:33:1613:33:5715:50:16
775 106162 Terje Dysvik Team BAR M 40-44 17:58:24 30.0406:51:1011:39:3413:48:5515:57:06
775 108108 Morten Røss Sakte i Bakkene M 45-49 17:58:24 30.0406:51:1011:39:3413:48:5515:57:06
777 108109 Armin Huber RV Pfeil Tübingen M 35-39 17:59:09 30.0206:26:0111:37:0113:49:5115:55:13
778 36041 Stefan A. Skogbrott Røyken CK M 20-24 18:01:21 29.9606:41:2711:43:1713:51:3915:55:09
779 108110 Marcel Rindt TWC Zevenbergen M 50-54 18:01:25 29.9606:08:5011:16:3913:44:4515:53:56
780 36808 Ingar Brun Hesseng M 25-29 18:01:44 29.9506:41:2711:43:1713:51:3915:55:09
780 35710 Glenn Lind Tryg M 40-44 18:01:44 29.9500:00:0011:43:1713:51:3915:55:09
782 79228 Aida Gjølberg Tønsberg CK K 45-49 18:03:02 29.9106:35:4011:24:1713:47:5115:59:31
783 35604 Terje Falmår Snåsa IL M 45-49 18:05:52 29.8306:35:3711:32:4713:47:1815:59:11
783 42483 Bjørn Lyngås Snåsa IL M 45-49 18:05:52 29.8306:35:3711:32:4713:47:1815:59:11
783 42484 Einar Lyngås Snåsa IL M 45-49 18:05:52 29.8306:35:3711:32:4713:47:1815:59:11
783 62577 Hans Erik Sandvik Snåsa IL M 45-49 18:05:52 29.8306:35:1111:32:4713:47:1815:59:11
783 36838 Lisbet S. Aasvold Snåsa IL K 45-49 18:05:52 29.8300:00:0011:32:4713:47:1815:59:11
783 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 45-49 18:05:52 29.8306:35:1111:32:4713:47:1815:59:11
789 108111 Mattias Molin Rana SK M 35-39 18:07:25 29.7906:28:3011:51:4614:14:3916:12:14
790 32076 Sindre Andersen Austrått SK M 20-24 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 62544 Viggo Andresen Austrått SK M 25-29 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108112 Kent Bele Livestrong Grassroot Fundraiser M 20-24 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108113 Lars Birkheim Austrått SK M 25-29 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108114 Lars Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108115 Geir Finseth Austrått SK M 50-54 18:08:08 29.7700:00:0011:38:5013:52:5016:05:41
790 108116 Jann Sindre Hallem Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 64143 Thor Kristian Halseth Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108117 Torstein Hansen Austrått SK M 30-34 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108118 Thomas Koldgrov Austrått SK M 30-34 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 64085 Terje Lundby Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 80354 Erik Lundgård Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 97695 Finn Olav Odde Austrått SK M 50-54 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108119 Arve Oldertrøen Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108120 Trond Rian Austrått SK M 35-39 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 79420 Pål Inge Sagfjæra Austrått SK M 35-39 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 103586 Roar Simonsen Austrått SK M 45-49 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 79233 Anders Skjeset Vang Skiløperforening - Sykkel M 30-34 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108121 Bjørnar Berntsson Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 64188 Øyvind Tomter Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108122 Jonny Trontveit Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108123 Trond Ulset Austrått SK M 55-59 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108124 Lars Wahl Austrått SK M 25-29 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108125 Tom Zachariassen Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
790 108126 Bjørn Espen Aase Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 18:08:08 29.7706:36:5611:38:5013:52:5016:05:41
816 108127 Tore Viem Team Snåsa M 45-49 18:10:54 29.7006:35:2811:32:4713:47:1815:59:11
817 108128 Hallvor Asphol Fannefjord SK M 50-54 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 62801 Kristin Beseth Team Victoria II K 40-44 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108129 Ingrid Graneggen Bjørklimark Team Victoria II K 20-24 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 62949 Per Richard Buran Team Victoria II M 50-54 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 42993 Kjell Enoksen Team Victoria II M 40-44 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 63059 Bård Fjeldavli Team Victoria II M 35-39 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 35433 Åge Olav Grostad Team Victoria II M 50-54 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 79318 Jannicke Gustad Team Victoria II K 30-34 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 79142 Jon Olav Gynnild Team Victoria II M 55-59 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108130 Mikael Hellesø Team Victoria II M 25-29 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 35655 Magnar Hernes Team Victoria II M 55-59 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 41277 Tommy Jensen Indreflø Team Victoria II M 30-34 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 79291 Marius Jenssen Team Victoria II M 55-59 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108131 Emil Andreas Kvarsnes Team Victoria II M 20-24 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108132 Odd Roger Lesund Team Victoria II M 50-54 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108133 Arild Lund Team Victoria II M 35-39 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 62808 Øystein Meland Team Victoria II M 55-59 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 64725 Kurt Helge Reitan Team Victoria II M 35-39 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 79329 Steinar Saghaug Team Victoria II M 55-59 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108134 Even Flønes Skare Team Victoria II M 20-24 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108135 Sigurd Skomedal Team Victoria II M 20-24 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108136 Markus Stellander Team Victoria II M 25-29 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108137 Eli Hangerhagen Stenstad Team Victoria II K 45-49 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108138 Jan Morten Sumstad Team Victoria II M 40-44 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 42527 Terje Svaan Team Victoria II M 45-49 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 79331 Per Rune Tangen Team Victoria II M 45-49 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 43080 Trine Helen Vollelv Team Victoria II K 30-34 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 108139 Margrethe Ytterstad Team Victoria II K 25-29 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
817 37312 Roger Aasen Team Victoria II M 45-49 18:11:03 29.6906:38:4311:32:1713:55:0616:08:19
846 108140 Leo Langeweg TWC Zevenbergen M 55-59 18:11:25 29.6806:36:5911:32:0613:54:4516:03:56
847 108141 Bertel Niemi LUP M 50-54 18:12:03 29.6606:24:1211:24:5913:58:5116:07:40
848 42759 Kai Pettersen Kolbotn SK M 50-54 18:13:00 29.6406:21:2711:00:3813:18:5716:05:16
848 108142 Kristoffer Rygh Kolbotn IL - Sykkel M 25-29 18:13:00 29.6406:28:0111:23:4713:43:4016:05:16
848 79223 Jan-Erik Rygh Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 18:13:00 29.6406:28:0111:23:4713:43:4016:05:16
851 108143 Jacob Dall Finn Rundt, Odense M 40-44 18:13:46 29.6206:39:4111:41:2114:03:0616:11:49
852 108144 Jørn Aaen Ålesund og Omegn CK M 35-39 18:14:10 29.6106:17:5911:43:3813:54:1116:07:40
853 108145 Oddvin Eriksen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 18:15:12 29.5806:29:5911:30:1713:49:0616:02:35
854 35522 Per Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 60-64 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 62650 Eyvind Dyrendahl Team Flisekompaniet M 40-44 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 108146 Alf Jarle Nilsen Team Flisekompaniet M 40-44 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 50-54 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 108147 Martin Tollefsen Team Flisekompaniet M 20-24 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 45-49 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 79351 Åsmund Tømmervåg Team Flisekompaniet M 50-54 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
854 79352 Vegard Holen Utle Team Flisekompaniet M 35-39 18:15:24 29.5706:44:3611:37:0913:46:1016:01:16
862 108148 Thomas Kopp Vitargo Team Germany/TSV Harburg M 45-49 18:16:20 29.5506:25:2711:27:4713:54:3016:10:00
863 108149 Stian Bjermeland Team Foss Sport M 30-34 18:17:08 29.5306:36:0011:31:4613:43:1716:04:33
864 108150 Guido Loehr Vitargo Team Germany/Velotravel M 45-49 18:17:49 29.5106:08:4711:54:5114:15:3416:15:54
865 62716 Roger Haug Terra BIL M 45-49 18:19:05 29.4706:21:2711:20:4613:57:1216:17:37
865 36864 Geir Krogsrud Gaupen M 45-49 18:19:05 29.4706:21:2711:20:4613:57:1216:17:37
867 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 79256 Vidar Amundstad Eidsvoll SK M 25-29 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 42674 Rune Vegard Bakken Eidsvoll SK M 25-29 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108151 Anders Berglie Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108152 Tom Roar Berntsen Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108153 Jan Alfred Borgenvik Eidsvoll SK M 30-34 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 35425 Tove Fagerli Brodshaug Eidsvoll SK K 45-49 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 45-49 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108154 André Eriksson Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108155 Hans Kristian Finnerud Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108156 Rolf Erik Huse Gjendem Eidsvoll SK M 25-29 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 62751 Kent Harring Eidsvoll SK M 55-59 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 55-59 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108157 Terje Høyem Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 52247 Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 55-59 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108158 Olaf Hans Ruud Eidsvoll SK M 30-34 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 55-59 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 65170 Bjørn Willy Sætre Eidsvoll SK M 40-44 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 64799 Rune Kristian Søgnen Eidsvoll SK M 35-39 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 40-44 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
867 108159 Aasmund Talleraas Eidsvoll SK M 20-24 18:19:54 29.4506:44:1111:41:4714:04:4016:08:11
888 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 60-64 18:20:16 29.4406:44:2811:41:4714:04:4016:08:11
889 108160 Helmut Geisler-Schnatz Vitargo Team Germany/Velotravel M 50-54 18:22:36 29.3806:18:0411:27:4713:54:3016:10:06
890 108161 Frank Rino Henriksen Oslo M 35-39 18:23:10 29.3606:33:1211:21:4614:07:2716:16:40
891 73832 Reidar Svendsen Kristiansand M 45-49 18:23:26 29.3606:26:5911:21:5114:04:1816:20:42
892 119246 Knut Rønning København N M 35-39 18:24:43 29.3206:23:4611:29:1213:48:4316:15:04
893 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 18:25:18 29.3100:00:0012:21:3314:32:3716:27:45
894 108162 Kalle Forsberg Cykelfantomerna, Göteborg M 25-29 18:25:24 29.3106:26:2811:19:4014:09:4216:23:43
894 108163 Jonatan Kleimark Cykelfantomerna, Mölndal M 25-29 18:25:24 29.3106:26:2811:19:4014:09:4216:23:43
896 79632 Lars Christian Hellevik Follo SK M 25-29 18:26:25 29.2806:14:4311:30:3914:02:1216:14:28
897 108164 Gerhard Brühmüller Sobex Racing Team, Niederraunau M 40-44 18:28:32 29.2206:43:5111:50:5614:06:1616:15:46
898 108165 Bente Jonassen Fauske IL - Sykkel K 45-49 18:31:04 29.1606:17:4111:08:2413:52:4716:27:32
899 42628 Ingvar Byrkjeland Førde CK M 50-54 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 37451 Vidar Halland Førde CK M 50-54 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 42638 Ronny Herstad Førde CK M 35-39 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 32949 Svein Herstad Førde CK M 35-39 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 108166 Odd Erling Hunnes Førde CK M 25-29 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 37443 Cato Indrebø Førde CK M 30-34 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 108167 Arne Odd Løkkebø Eikefjord IL M 45-49 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 37605 Anne Marie Mandelid Førde CK K 40-44 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 54499 Tor Åge Myklebust Breimsbygda IL M 30-34 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 63051 Jon Myklebust Førde CK M 55-59 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 74855 Jan Roger Myklebust Førde CK M 35-39 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 37406 Øystein Rønnestad Pedersen Førde CK M 25-29 18:33:44 29.0906:34:4911:38:3613:57:4316:24:04
899 74625 Martin Røskaft Trondheim M 25-29 18:33:44 29.0906:34:4911:38:3613:57:4316:24:04
899 80057 Ove André Tjønneland Førde CK M 40-44 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 54178 Terje Ulltang Dale IL - Sykkel M 35-39 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
899 35380 Svein Rune Aaland Førde CK M 50-54 18:33:44 29.0906:34:4911:38:1313:57:4316:24:04
915 26589 Odd Arne Botnehagen Team Jæren I M 55-59 18:35:18 29.0505:28:0611:36:0414:41:5516:39:58
916 36728 Wolfgang Hofmeister Vitargo Team Germany/Velotravel M 55-59 18:36:29 29.0106:18:0411:27:4713:54:3016:10:06
916 108168 Franz-Josef Utler Vitargo Team Germany/Velotravel M 45-49 18:36:29 29.0106:18:0411:27:4713:54:3016:10:06
918 52531 Knut-Børre Hansen Tønsberg CK M 45-49 18:37:39 28.9806:24:1511:34:3814:01:2216:31:32
919 108169 Stian Andersen Mosjøen og Omegn CK M 25-29 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108170 Knut Angermo Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108171 Snorre Bech Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108172 Eskild Fagerheim Mosjøen og Omegn CK M 25-29 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108173 Per Hagenes Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108174 Inger Kristin Haugen Mosjøen og Omegn CK K 40-44 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 45110 Sigmund Johansen Mosjøen og Omegn CK M 60-64 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 37074 Knut Karijord Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108175 Adrienne Marken Mosjøen og Omegn CK K 17-19 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 79561 Roy Preben Myrvang Mosjøen og Omegn CK M 50-54 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108176 Harry Nicolaysen Mosjøen og Omegn CK M 55-59 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108177 William Puntervold Mosjøen og Omegn CK / Elkem FSM M 25-29 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108178 Vidar Sommerset Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 108179 Steinar Storrem Mosjøen og Omegn CK M 30-34 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 79511 Trond Stuvland Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 41237 Bård Svendsen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
919 35952 Geir Ståle Thoresen Mosjøen og Omegn CK M 50-54 18:38:10 28.9706:49:2711:56:1414:06:0316:25:34
936 108180 John Olav Andersen Rema 1000 M 35-39 18:39:44 28.9306:24:1511:34:3814:01:2216:31:32
936 108181 Pål Huseby Larsen Rema 1000 M 35-39 18:39:44 28.9306:24:1511:34:3814:01:2216:31:32
938 108182 Dirk Goijert Monster M 40-44 18:40:54 28.9006:07:1711:37:3714:06:4316:35:02
939 108183 Loris Bossard Zermatt M 35-39 18:42:43 28.8506:07:1711:37:3714:06:4316:34:31
939 108184 Alain Lagace Lausanne M 40-44 18:42:43 28.8506:07:1711:37:3714:06:4316:34:31
939 108185 Ole Anders Foss Reistad Nedre Eggedal M 20-24 18:42:43 28.8506:43:0211:47:1214:06:4316:33:04
939 101119 Bjarnar Schikora Trivsel M 45-49 18:42:43 28.8506:43:4811:47:1214:06:4316:27:46
943 108186 Petter Runde Bruksås Team Bergen CK II M 35-39 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 37866 Petter Christensen Team Bergen CK II M 45-49 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 54452 Erik Doksæter Team Bergen CK II M 50-54 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 75485 Bjørn Egge Team Bergen CK II M 45-49 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 33461 Merethe Hustoft Team Bergen CK II K 35-39 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 37530 Christian Hustoft Team Bergen CK II M 35-39 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 102944 Trond William Berggren Jenssen Team Bergen CK II M 30-34 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 74500 Tor Audun Kleppe Team Bergen CK II M 35-39 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 145688 Rune Kristiansen Team Bergen CK II M 35-39 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 31563 Arild Larsen Team Bergen CK II M 40-44 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 108187 Preben Nedrelid Team Bergen CK II M 20-24 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 33530 Oddgeir Nygård Team Bergen CK II M 45-49 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 80355 Ole Osnes Team Bergen CK II M 40-44 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 38007 Jørn Rune Sundsøy Team Bergen CK II M 45-49 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
943 33218 Magnus Tufteland Team Bergen CK II M 50-54 18:45:10 28.7906:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
958 74773 Stian Bjelland Team Bergen CK II M 35-39 18:45:24 28.7806:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
958 54636 Per Trygve Bolstad Team Bergen CK II M 35-39 18:45:24 28.7806:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
958 33068 Espen Bratberg Team Bergen CK II M 55-59 18:45:24 28.7806:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
958 31367 Kirsten Kold-Hansen Team Bergen CK II K 45-49 18:45:24 28.7806:49:2711:51:1214:12:4716:35:51
958 81024 Arve Rise Team Bergen CK II M 55-59 18:45:24 28.7806:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
963 108188 Karl Martin Dolvik Fetsund M 20-24 18:47:49 28.7206:36:0011:31:4613:53:5916:51:18
964 36684 Ivar J. Sundgaard Moelv M 50-54 18:48:28 28.7106:25:2011:20:4613:57:2416:26:48
965 20833 Asgeir Frafjord Team Jæren M 45-49 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 23752 Ivar Hebnes Sandnes SK M 45-49 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 44228 Odd Egil Ims Team Jæren / ConocoPhillips M 50-54 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 34788 Helge Johansen Team Jæren M 30-34 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 108189 Endre Tenold Karlson Team Jæren M 25-29 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 32390 Alexander Lassen Sandnes SK M 45-49 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 25373 Knut R. Lidsheim Hafrsfjord SK M 45-49 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 32357 Einar Lillebø Team Jæren M 40-44 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:38:59
965 25348 Knut Arve Melhus Team Jæren M 40-44 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 29645 Torbjørn Mæland Team Jæren / Petoro Aktiv M 45-49 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 22640 Geir Inge Rønning Bryne CK M 50-54 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 25157 Kjell Terje Skrunes SK Fladepedal M 50-54 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 26086 Marianne Berge Skår Hafrsfjord SK K 35-39 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 101175 Odd Inge Svihus Team Jæren M 30-34 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 103813 Tom Peter Sævik Team Jæren M 40-44 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 25848 Liv Tjessem Team Jæren K 35-39 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 100676 Arve Vådeland Team Jæren M 30-34 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
965 21155 Birger Aase Sandnes SK M 60-64 18:48:50 28.7006:54:5811:58:3214:15:1716:39:30
983 37042 Jan Utkilen Team Bergen CK II M 65-69 18:50:26 28.6606:49:2711:51:1214:12:4716:33:44
984 36892 Jan Bøe Øvstedal Sykkylven SK M 35-39 18:52:27 28.6106:34:0311:38:1314:11:5916:45:52
985 35670 Jan Rune Bakkelund Eidsvoll SK M 55-59 18:53:07 28.5906:39:1412:03:5214:18:4316:40:00
986 108192 Geir Adolfsen Sandefjord SK M 45-49 18:54:44 28.5506:39:1411:58:3414:23:5716:45:22
986 42791 Per Buk SDC Cykling, Slangerup M 50-54 18:54:44 28.5506:40:2311:49:3714:20:5316:45:04
986 62777 Johan Nerland Eide IL - Sykkel M 50-54 18:54:44 28.5506:31:5911:45:3214:14:1816:46:32
989 35237 Reidulf Waksvik Silsand M 60-64 18:55:12 28.5406:14:3311:21:5313:52:2316:29:37
990 122194 Sverre Berg Bravida M 45-49 18:57:50 28.4706:33:1512:07:4414:24:1716:48:30
991 108193 Matthias Dörling Remshalden M 40-44 18:58:11 28.4606:54:3511:53:5314:33:1416:45:35
991 42395 Roland Kramer Sparkasse Köln/Bonn Sportverein M 50-54 18:58:11 28.4606:54:3111:53:5314:33:1416:45:35
993 108194 Dan-Ove Hafstad Svelvik SK M 30-34 18:59:08 28.4406:45:0811:55:3814:28:3316:52:32
993 36184 Sarah Knudsen Eie elite K 25-29 18:59:08 28.4406:45:1511:55:3814:28:3316:52:32
995 108195 Torgeir Bjørge Ellingsøy M 35-39 18:59:47 28.4206:51:2111:58:1014:22:0016:42:49
995 108196 Kenneth Dale Ulsteinvik M 35-39 18:59:47 28.4206:51:2111:58:1014:22:0016:42:49
995 108197 Rolf Petter Waage Ellingsøy M 35-39 18:59:47 28.4206:51:2111:58:1014:22:0000:00:00
998 79334 Geir André Eide Nanset IF - Sykkel M 35-39 19:00:45 28.4006:29:5912:05:1314:24:4416:45:47
998 101279 Victoria Ravatn Nittedal IL K 17-19 19:00:45 28.4007:01:4912:05:1314:30:2916:51:05
1000 108198 Mathias Kolstad København K M 25-29 19:01:49 28.3706:34:1512:00:5114:36:1316:58:01

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 26.72 Km/t
Snittid: 20:12:19
Antall deltakere: 2205

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen