Styrkeprøven Dombås - Oslo - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 160 kmHamar 220 kmEidsvoll 280 km
1 51856 Kjetil Engelstad Ringerike SK M 40-44 08:46:52 39.8503:49:3705:30:1007:08:16
2 41450 Anders Bernhoft Reaper Racing M 40-44 08:59:34 38.9203:49:3705:37:1507:18:22
2 108802 Kristian Myhrer Reaper Racing M 20-24 08:59:34 38.9203:49:3705:37:1507:18:22
2 101088 Marius W. Nielsen Råholt CK M 17-19 08:59:34 38.9203:49:3705:37:1507:18:22
5 41470 Øivind Grønn Råholt CK M 40-44 09:07:53 38.3203:49:3705:37:1507:21:08
6 25098 Kjell Gunnar Nyhaug Reaper Racing M 50-54 09:08:05 38.3103:49:3705:37:1507:17:36
7 97943 Roger Helstad Reaper Racing M 40-44 09:13:04 37.9703:49:3705:37:1507:21:41
7 80604 Thomas Nielsen Råholt CK / Reaper Racing M 30-34 09:13:04 37.9703:49:3705:37:1507:21:30
7 101089 Nils-Petter Olsen Reaper Racing M 35-39 09:13:04 37.9703:49:3705:37:1507:21:34
10 80602 Lasse Eriksen Råholt CK / Reaper Racing M 30-34 09:25:46 37.1103:49:3705:37:5707:31:45
11 58482 Trond Crilly IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 108803 Jan Malvin Faksvåg IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 42729 John O. Ferstad IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 108804 Lars Even Halse IL Norodd - Sykkel M 45-49 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 34847 Radomir Jankov IL Norodd - Sykkel M 30-34 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 42299 Svein Lindstad IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 108805 Pål Rosvoll IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
11 108806 Eivind Stranna IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:24:09 33.6404:19:5206:27:0908:30:07
19 79382 Lars Anders Hoel Romeriksåsen SK M 40-44 10:28:53 33.3904:32:0706:35:2408:38:22
20 79405 Per Arne Rød Jernbaneverket M 40-44 10:43:09 32.6504:35:4306:50:4008:45:02
21 74557 Sveinar Rasmussen Fjellfoten SK M 35-39 10:57:32 31.9304:36:5606:51:1508:51:58
22 108808 Trude Vollan Simonsen Austrått SK K 45-49 11:16:58 31.0204:51:3507:07:1809:13:15
22 108807 Geir Johnsen Austrått SK M 40-44 11:16:58 31.0204:51:3107:07:1809:13:15
24 42438 Terje Almerud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:16:56
24 97855 Robin Jeffrey Cousins Bærum og Omegn CK M 55-59 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:16:56
24 43806 Pål Hagerup Bærum og Omegn CK M 40-44 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 42533 Sven Hegre Team Hegre M 40-44 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 81975 Kjersti Hegre Team Hegre K 40-44 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 64210 Håkon Haarr Bærum og Omegn CK M 45-49 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:16:56
24 81365 Frode Fagerhaug Kolvik Team Hegre / Sp.Kl. Ceres - Sykkel M 30-34 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:16:56
24 64560 Geir Egil Mikkelsen Team Norgesgruppen/ASKO Hedmark M 45-49 11:19:30 30.9004:45:1307:04:4909:17:03
24 108809 Dag Myhre Team Hegre M 25-29 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 85180 Øyvind Regland Lørdagsgutta M 50-54 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 34105 Sigmund Ruud Bærum og Omegn CK M 55-59 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 69609 Heidi Sannes Bærum og Omegn CK K 40-44 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 31047 Jarle Wetteland Bærum og Omegn CK M 55-59 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
24 81973 Marianne Winbladh Team Hegre K 35-39 11:19:30 30.9004:44:3707:04:4909:17:03
38 108810 Tor Teigen Asker CK M 40-44 11:20:07 30.8704:44:3707:04:4909:17:03
39 42686 Ola Tovmo Lesja og Dovre SK M 55-59 11:34:20 30.2404:59:2707:19:3909:31:53
40 141314 Vidar Kristiansen IL Norodd - Sykkel M 30-34 11:52:10 29.4804:25:2106:56:1509:24:05
41 40439 Ståle Enerstvedt Haugesund M 30-34 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
41 100296 Sigurd H. Hovda Haugesund M 30-34 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
41 72595 Martin Brandt Nielsen Sveio M 35-39 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
41 72319 Kenneth Nilsen Aalgaard S & S M 35-39 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
41 101011 Frode Nordheim CK Haugaland M 30-34 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
41 72268 Håkon Johnsen Skimmeland Sveio M 35-39 11:52:20 29.4804:59:2707:29:0009:53:08
47 71084 Ingrid Blydt Bærum og Omegn CK K 45-49 11:54:03 29.4004:44:5407:04:4909:36:21
48 80871 Roy Sønsteby Team Kveinndaln M 45-49 12:30:49 27.9604:52:1607:41:1210:06:05
49 81770 Maren Berg Austrått SK K 40-44 12:38:17 27.6904:53:3107:41:1210:06:05
50 81203 Agnar Holm BIL-Ahus M 55-59 13:01:12 26.8805:14:2608:03:4110:39:24
51 81287 Raymond Gonzales Oslo M 35-39 13:02:06 26.8505:13:5707:56:5310:24:55
51 81291 Roy Olsrud Oslo M 45-49 13:02:06 26.8505:13:5707:56:5310:24:55
51 81288 Henning Olsrud Oslo M 25-29 13:02:06 26.8505:13:5707:56:5310:24:55
51 81289 Adam Lewis Powell Oslo M 25-29 13:02:06 26.8505:13:5707:56:5310:24:55
55 51677 Magnar Taklo Tide M 60-64 13:12:52 26.4805:32:0108:17:4410:40:59
56 64892 Ragnar Slåsletten AFSK Sykkel M 55-59 13:25:08 26.0805:37:2708:25:0710:55:50
57 65223 Morten Bøås Oslo M 45-49 13:37:03 25.7005:14:0808:06:0711:00:34
58 108811 Terje Dimmen Ulstein og Omegn SK M 30-34 13:37:31 25.6805:46:5408:45:0211:18:13
59 80894 Tomas Wang-Johannessen Team Etterslep M 25-29 13:39:01 25.6405:09:4308:10:2511:01:00
60 65182 Beate Berntsen Team Janne og Beate K 35-39 13:50:14 25.2905:21:1108:24:2411:17:17
60 65183 Janne Ustad Team Janne og Beate K 35-39 13:50:14 25.2905:21:1108:24:2411:17:17
62 81104 Georg Hoff Sykkelmagasinet M 50-54 13:54:52 25.1505:47:5308:52:1111:32:19
63 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærum Kommune BIL M 50-54 14:14:29 24.5705:56:0308:57:4811:33:59
64 108812 Klaus Daublin Rotterdam M 50-54 14:18:55 24.4405:39:2209:00:3312:01:05
64 108813 Frans Reichman Bergschenhoek M 35-39 14:18:55 24.4405:39:2209:00:3312:01:02
66 81419 Hege Gustavsen LO BIL K 35-39 14:28:40 24.1705:32:4409:09:5812:00:24
67 81400 Stein Vidar Haugan Hvalstad M 40-44 14:29:23 24.1505:56:0308:57:4812:04:28
68 22822 Kai Eivind Eriksen Halden CK M 65-69 14:41:26 23.8205:47:0508:59:3112:02:55
69 81272 Tom-Hugo Klemetsen Fåvang M 40-44 14:47:40 23.6506:07:3209:02:3911:58:46
70 81481 Kjetil Bull IF Frøy - Sykkel M 35-39 14:49:22 23.6105:55:5709:33:2112:31:53
70 65017 Hans Morten Hoff Fredrikstad M 40-44 14:49:22 23.6105:56:0609:33:2112:31:53
70 65007 Carl Fredrik Pihl Oslo M 35-39 14:49:22 23.6105:55:5709:33:2112:31:53
73 108814 Adam Smirnow Marl M 30-34 14:50:07 23.5905:41:4809:20:3512:34:14
73 108815 Andreas Von Hagen Essen M 45-49 14:50:07 23.5905:41:4809:20:3512:34:14
75 108816 Jørgen Sund Fredrikstad M 20-24 14:57:22 23.4005:45:5209:35:0212:29:24
76 45194 Fritjof Iversen Sykkelmagasinet M 60-64 15:02:19 23.2705:50:0209:21:2712:30:20
77 81394 Jan Bekkelund Nordre Toten M 50-54 15:02:43 23.2605:45:5009:29:1212:20:23
78 43031 Kåre Trevor Gjendem Molde kommune M 60-64 15:05:59 23.1705:14:0808:03:4112:24:32
79 108817 Torkild Steinholt LFC M 35-39 15:23:30 22.7305:53:3109:24:0212:46:41
80 108818 Yngve Jensen LFC M 35-39 15:24:17 22.7205:53:5509:24:0212:46:41
81 108819 Annett Israelsen Kattem IL K 40-44 15:45:20 22.2105:50:2809:37:5012:56:21
82 36242 Arve Israelsen Kattem IL M 50-54 15:45:47 22.2005:50:2809:37:5012:56:21
83 81159 Arill Haklien Kløfta IL - Sykkel M 55-59 15:46:16 22.1905:50:1009:36:0013:01:28
84 68080 Roy Moen-Hansen Dovre Marsjklubb M 55-59 16:18:07 21.4606:04:4109:56:0613:18:56
85 106280 Erik Skjelvik Asker CK M 40-44 16:24:23 21.3305:33:2209:35:4413:14:20
86 38094 Stig Ove Hoff Oslo M 35-39 16:32:24 21.1605:56:0609:33:2113:19:40
86 65022 Tore Martin Kaiander Rælingen M 45-49 16:32:24 21.1605:56:0609:33:2113:19:40
88 81558 Heidi Krutvik Team Krutvik K 40-44 16:42:34 20.9406:08:0409:56:4713:18:56
89 108820 Willem Vuijk Lesja og Dovre SK M 45-49 16:42:40 20.9406:05:0009:56:4213:18:56
90 81410 Knut Erling Skrindo Andebarkji TSK M 45-49 17:09:09 20.4006:32:5010:32:4314:09:21
91 81469 Tom Cato Hofstad Andebarkji TSK M 50-54 17:10:56 20.3606:33:0410:32:5514:09:21
92 81484 Nina Kristin Ekelund Velledalen IL K 40-44 17:14:25 20.3007:22:0911:06:0914:19:32
92 81483 Christina Linnéa Holmberg Velledalen IL K 17-19 17:14:25 20.3007:22:0311:05:5114:19:28
94 108821 Rune Håseth Vestnes M 55-59 18:55:31 18.4907:17:0311:55:3115:44:53
94 82659 Per T. Røe Weber AS M 55-59 18:55:31 18.4907:17:0311:55:3115:44:53
94 82656 Ola Torstein Sæter Vestnes M 55-59 18:55:31 18.4907:17:0311:55:3115:44:53
97 108822 Ola Henrik Telebond Sørreisa M 50-54 19:08:44 18.2806:54:4811:14:0815:45:47
- 69278 Stein Arntzen Team Foss Sport M 45-49 Brutt -04:32:0706:35:2400:00:00
- 80966 Morten André Berg Team Etterslep M 25-29 Brutt -05:09:5609:58:2800:00:00
- 106249 Thomas Gunnestad Råholt CK M 25-29 Brutt -03:49:3700:00:0000:00:00
- 80603 Harald Inderberg Råholt CK M 35-39 Brutt -03:49:3700:00:0000:00:00
- 35674 Anniken Jermstad Bærum og Omegn CK K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 38093 Geir Arne Kaiander Rælingen M 30-34 Brutt -05:56:0600:00:0000:00:00
- 81559 John-Sverre Krutvik Team Krutvik M 45-49 Brutt -06:42:1400:00:0000:00:00
- 79260 Ole Nævdal Råholt CK / Reaper Racing M 17-19 Brutt -03:49:3705:37:1500:00:00
- 81333 Frank Otterstad Kolbotn M 40-44 Brutt -05:25:3000:00:0000:00:00
- 65802 Arne Christoffer Sætrang Bærum og Omegn CK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 64464 Grete Haugan Sætrang Bærum og Omegn CK K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 108823 Andreas Trulsen Ulsteinvik M 20-24 Brutt -05:47:0000:00:0000:00:00
- 80606 Mats Engevold Åndahl Råholt CK M 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 350.00 KM
Snittfart: 26.88 Km/t
Snittid: 13:00:58
Antall deltakere: 110

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2015 (353.00 km): 10:54:41 (M)
    • Roar Martinsen
    • Halvor Ovenstrøm
  • 2015 (353.00 km): 10:54:41 (K)
    • Kristin Krogstad
  • 2014 (342.00 km): 09:59:37 (M)
    • Karwan Osman
  • 2014 (342.00 km): 13:13:56 (K)
    • Marianne Fugløy Lidstrøm
  • 2012 (344.00 km): 10:11:29 (M)
    • Jan-Tore Børresen
    • Arne Eide
    • John O. Ferstad
    • Lars Even Halse
    • Roger Helstad
    • Eivind Hestad
    • Harald Inderberg
    • Radomir Jankov
    • Rune Fredrik Jensen
    • Jon Magnus Lindløkken Larsen
    • Terje Lie
    • Kristian Lindstad
    • Roger Nasvik
    • Arve Thomas Opsahl
    • Øyvind Sporsheim
    • Eivind Stranna
    • Trygve Ulset
  • 2012 (344.00 km): 10:56:06 (K)
    • Tone Samuelsson
  • 2011 (350.00 km): 08:46:52 (M)
    • Kjetil Engelstad
  • 2011 (350.00 km): 11:16:58 (K)
    • Trude Vollan Simonsen
  • 1967 (360.00 km): 13:34:45 (M)
    • Sverre Skancke
  • 1967 (360.00 km): 20:45:45 (K)
    • Ans Kremer