Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
1 48619 Jan Olav Beitmyren Lørenskog CK M 45-49 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 108824 Lars Eftang Ullevål SK M 30-34 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum og Omegn CK M 30-34 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 34808 Geir Kjær Ullevål SK M 50-54 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 47654 Roy Kjærnet Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 62533 Geir Lien Nes SK M 40-44 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 32459 Vidar Mehl Vossevangen CK M 20-24 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 108825 Ole Kristian Mork Ullevål SK M 25-29 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 108826 Martin Olsen CK Toten-Tråkk M 17-19 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 41434 Simen Østensen Ullevål SK M 25-29 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
11 47378 Østen Bergum Kvam IL - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 36863 Rune Morten Johansen Feiring IL - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 48223 Lars Kristian Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 45-49 03:53:16 48.8701:17:3502:35:52
11 38107 Torgeir Løge Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 68925 Joachim Olsvik Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 119791 Ole-Kristian Ringnes Bærum og Omegn CK M 30-34 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 43340 Trond Kristian Schweder Drammen CK M 30-34 03:53:16 48.8701:17:3500:00:00
11 47169 Per Christian Brekke Sjøli Eidsvoll SK M 40-44 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 34764 Tronn Åskar Skjerstad Slattum M 45-49 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Bærum og Omegn CK M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 34913 Roy Magne Storholm Lågen CK M 30-34 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 62514 Hugo Strand Rana SK M 45-49 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 48627 Pål André Thorsby Nesodden SK M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 36361 Arve Værnes Drammen CK M 40-44 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
26 68480 Finn Vegard Nordhagen Drammen CK M 40-44 03:53:40 48.7801:17:3502:35:40
27 47821 Kim André Hansen Nesodden SK M 25-29 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
27 35019 Skule Edvard Smørgrav Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
27 36403 Morten Solvang Åskollen SK M 35-39 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
27 30393 Runar Sørensen Notodden SK M 50-54 03:58:04 47.8801:17:3502:36:04
31 47046 Kjartan Pedersen Gurholt IF Frøy - Sykkel M 25-29 03:58:36 47.7701:16:3502:34:19
32 108828 Per Øyvind Alvim Smaalenene SK M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108829 Per Bergsjø CK Jarlsberg M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 34790 Knut Horst Borbe Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 67034 Ola G. Bustad Team United Bakeries / Hasle-Løren IL M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 40567 Arild Christophersen Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 44722 Frode Dalen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 47548 Anders Ellefsen Bærum og Omegn CK M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 52465 Kristian Evensen Team United Bakeries / BOC M 50-54 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108830 Ole Hem Team United Bakeries / Drammen CK M 17-19 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 61128 André Jonassen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 69510 Flemming Kristiansen Team United Bakeries / RYE M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 49882 Tom Rune Lian Team United Bakeries / TVK M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 36512 Ole Kristian Lied Team United Bakeries / BOC M 25-29 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108831 Nikolay Rønning Team United Bakeries / CK Oslofjord M 20-24 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 30392 Frank Slevikmoen CK Oslofjord M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 80140 Ole Kristian Sørland Hasle-Løren IL - Sykkel M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 79953 Pål Kristoffer Sørvoll Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108833 Trygve Ulseth Team United Bakeries / ACK M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 44624 Erik Windelstad Team United Bakeries / Drammen CK M 45-49 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
51 63948 Ola Østvold Ullevål SK M 35-39 04:03:17 46.8501:16:3502:34:19
52 54096 Dag Torp-Hansen Ullevål SK M 30-34 04:03:34 46.8001:16:3502:34:19
53 108834 Per Kristian Mørk IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:06:40 46.2100:00:0000:00:00
54 128996 Kjetil Kiledal Isaksen Voss SK M 30-34 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 45708 Vegard Jevnesveen Lørenskog CK M 25-29 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 108835 Lars Lysø Marthinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 63305 Ola Nilstad Ottadalen SK M 25-29 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 131924 Morten Nygård Mosjøen M 45-49 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 108836 Ole-Andreas Rake Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 48848 Thorbjørn Skamo Lørenskog CK M 30-34 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 108837 Jonas Strømberg Sagene IF - Sykkel M 25-29 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 40-44 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
63 69494 Lars Erik Koritov Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:10:16 45.5501:16:3502:34:19
64 108838 Sten-Are Harjo Sagene IF - Sykkel M 35-39 04:11:36 45.3101:21:2002:45:13
65 50111 Cathrine Louise Bjørkelund Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 46356 Marius Askautrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 30587 Petter Ellefsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 63970 Kristian Hauglum Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 50739 Sven Ove Hoel Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 121728 Marius Jørgensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 65547 Øyvind Svare Kristoffersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 80212 Fred Pettersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 36570 Cato Rokne Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 108839 Fredrik Smith Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 50588 Trygve Smaadahl Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 21400 Bjørnar Talset Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
79 63976 Magnus Fredrik Müller Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:13:15 45.0101:23:3502:49:27
80 65500 Magnus Ristvedt Ullevål SK M 20-24 04:13:20 4500:00:0002:50:35
81 36486 Eirik Bergersen IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 34804 Jan Bodin IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 79054 Fredrik Hagerud Dyrøy IF Frøy - Sykkel M 20-24 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 34971 Terje Hullstein IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 63951 Thomas Liebe IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 80293 Philipp Lobmaier IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:16:46 44.3901:24:4500:00:00
81 34989 Viktor Sveen Lorentz IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 41447 Bjørn Rosseland IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 62856 Stian Reistad Røgeberg IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 36489 Kyrre Rørstad IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 80163 Bjørn André Simonsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 108840 Ole Einar Småkasin IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 70661 Pål Strømskroken Lillehammer CK M 30-34 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 35185 Morten Winsnes IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 34987 Håkon Zahl IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
81 80154 Vegard Aaløkken IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
97 108841 Simen Enger Lørenskog CK M 20-24 04:17:12 44.3200:00:0000:00:00
97 63344 Jens Henrik Haugen Lørenskog CK M 25-29 04:17:12 44.3201:21:2002:45:13
97 87366 Bård Olsen Oslo Politis IL - Sykkel M 45-49 04:17:12 44.3201:21:2002:46:20
100 108842 Hans Jacob Nordhov Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 04:17:47 44.2201:23:3502:49:27
101 108843 Øystein Askjem Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
101 108844 Stein Dovlund Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
101 62513 David Ekroll Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
101 108845 Ivar Jøgensen 1178 M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
101 108846 Jan Åge Sakkariassen Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
101 108847 Rolf Åsland Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
107 62529 Terje Granli Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 79952 Øyvind Gravem Ottestad IL - Sykkel M 30-34 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 79951 Pål Gravem Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 68479 Terje Holm Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 80045 Rune Buer Johansen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 68112 Jan Erik Myrtrøen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 80172 Tom Nerheim Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 80173 Simen Christoffer Nordal Ottestad IL - Sykkel M 25-29 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 49411 Espen Nyland Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 63992 Roar Nylende Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 108848 Stig Anders Stensby Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
107 80175 Jens Wolsgaard Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
120 36414 Truls Aabol CK Jarlsberg M 35-39 04:19:33 43.9201:19:3302:43:29
121 48690 Roger Arenberg IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:20:05 43.8301:23:4502:55:17
121 62567 Vidar Gårdsvoll Ullevål SK M 30-34 04:20:05 43.8301:16:3502:48:29
121 108849 Lars Atle Holm Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:20:05 43.8301:30:4402:56:36
121 68909 Martin Lyngstad Ihler IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:20:05 43.8301:16:3502:55:17
121 34807 Rune Holtze Jensen Moss CK M 50-54 04:20:05 43.8301:23:4502:55:17
121 41410 Tom Inge Solvang Eidsvoll SK M 40-44 04:20:05 43.8301:16:3502:55:17
127 39544 Pål Bakke Kongsberg IF - Sykkel M 50-54 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108850 Stian Berg Eiker CK M 35-39 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108851 Tor Olav Brennhovd Drammen CK M 30-34 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 41507 Glenn Edvardsen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108852 Tormod Eriksen Eiker CK M 30-34 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108853 Ivar Gabrielsen Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108854 Pål Henning Hansen Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 70095 Anders Holm Eiker CK M 25-29 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108855 Hans-Christian N. Johansen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108856 Lorentz Kolstad Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 36400 Fred Anton Lyhus Eiker CK M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108857 Vidar Moen Eiker CK M 45-49 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 65329 Magnar Røren Eiker CK M 45-49 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108858 Arnt Sagosen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 80359 Frode Skjemstad Eiker CK M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 108859 Marius Svenungsen Kongsberg IF - Sykkel M 17-19 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 70621 Ken André Utgård Eiker CK M 25-29 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
127 101051 Morten Vangen Fiskum IL - Sykkel M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
145 83880 Dag Solberg Ullevål SK M 35-39 04:20:24 43.7701:30:4402:56:36
146 48258 Trond Ristvedt Ullevål SK M 45-49 04:20:33 43.7501:16:3502:35:12
146 100289 Morten Walle Simonsen Ullevål SK M 25-29 04:20:33 43.7501:23:4502:55:17
148 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:20:36 43.7401:25:5602:55:10
149 108860 Marius Bekkevoll Halden CK M 25-29 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 108861 Jens André Bønøgård Halden CK M 20-24 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 80216 Cato Edvardsen Halden CK M 40-44 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 108862 Tore Petter Engen Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 80217 Svein Fagereng Halden CK M 40-44 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 30506 Ronny Tore Melsæter Halden CK M 40-44 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 30509 Svein Ole Rekdahl Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 64082 Frode Stomperud Halden CK M 40-44 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 80222 Anders Viken Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
149 108863 Fred Voldset Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
159 80219 Vidar Nøland Halden CK M 45-49 04:22:32 43.4201:27:4702:56:52
160 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:22:38 43.4001:24:4502:51:20
161 94675 Morten Andersen Halden CK M 35-39 04:22:47 43.3801:27:4702:56:52
162 108864 Martin Svenungsen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:23:05 43.3301:26:0202:53:18
163 108865 Torstein Berge Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:23:50 43.2001:26:0202:53:18
163 108866 Lars Simensen Kongsberg IF - Sykkel M 30-34 04:23:50 43.2001:26:0202:53:18
165 108867 Dagfinn Blom Eiker CK M 50-54 04:23:57 43.1801:26:0202:53:18
166 80155 Even Antonsen Solør CK M 20-24 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
166 63983 Torgeir Bekkemoen Solør CK M 20-24 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
166 63985 Endre Elgshøen Solør CK M 20-24 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
166 108868 Håkon Marius Guldhaug Solør CK M 35-39 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
166 80157 Dag Erik Kokkin Solør CK M 20-24 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
166 64009 Egil Rognstad Solør CK M 50-54 04:24:46 43.0501:28:3902:58:40
172 80143 Vidar Kvernvold Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:25:06 43.0001:23:4502:55:17
173 36364 Jan Dekko Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 04:25:10 42.9901:28:4903:00:22
173 64114 Arne Myklemyr Birkebeineren IF - Sykkel M 40-44 04:25:10 42.9901:28:4903:00:22
175 108869 Børt Erstad Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:25:34 42.9201:24:5202:52:54
175 62528 Bjørn Granli Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:25:34 42.9201:24:5202:52:54
175 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:25:34 42.9201:24:5202:52:54
175 80202 Andreas Johannes Heck Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:25:34 42.9201:24:5202:54:27
175 41713 Ronny Pedersen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:25:34 42.9201:24:5202:54:27
180 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:25:51 42.8801:24:5202:52:54
181 68955 Petter Leistad Solør CK M 25-29 04:26:12 42.8201:28:3902:58:40
182 80161 Torgeir Langmoen Gjesåsen M 25-29 04:26:21 42.8001:28:3902:58:40
183 80193 Jørn Andor Øwre Solør CK M 20-24 04:26:26 42.7801:28:3902:58:40
184 63973 Ole Anders Kampelien Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:26:32 42.7701:25:5602:55:10
185 68114 Jens Petter Dammen Team Oslo Sportslager M 45-49 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 129021 Erik Gjerdbakken Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 82016 Carl Fredrik Hagen Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 80295 Simon Jonas Johansson Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 108871 Joacim Mandt Larsen Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 21564 Christian Nilsson Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 108872 Simen Skog Team Oslo Sportslager M 35-39 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 47176 Knut Harald Smette Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
194 34946 Frode Bakke Lillehammer CK M 45-49 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 69010 Alf Tony Bjerke CK Toten-Tråkk M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 80181 Frode Egedius Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 70878 Kjetil Elstad Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 80336 Pål Flattum CK Toten-Tråkk M 17-19 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 47481 Øyvind Gallefoss Lillehammer CK M 45-49 04:27:46 42.5701:27:5100:00:00
194 80182 Anders Hagehaugen Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 35199 Tore Hoffsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 70778 Erling Høyem Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 80194 Teodor Strand Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 17-19 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 36437 Geir Ove Kolobekken Lågen CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 68954 Tom Ruud Lillehammer CK M 35-39 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 108873 Svein Sagbakken Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 35-39 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 44760 Frode Stiansen Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 48651 Marius Lunde Thorstad Lillehammer CK M 25-29 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
194 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45-49 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
211 50518 Aslak Berglund Ullevål SK M 35-39 04:28:04 42.5201:35:4403:02:19
212 30562 Tom Bergene Eiker CK M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 36397 Jon Henrik Handley Åskollen SK / Team X M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 35013 Rune Stubberud Larsen Eiker CK M 40-44 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 36399 Sveinung Lund Kongsberg IF - Sykkel / FMC M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 46695 Magnar Myrvold Bærum og Omegn CK M 40-44 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 80190 Vebjørn Rusten Drammen CK M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 70620 Håkon Svendsen IBK sykkel / Team X M 40-44 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 122428 Jørgen Sørensen Team X M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
212 80191 Per Ove Windelstad Drammen CK M 45-49 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
221 80141 Alexander Berg Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:28:45 42.4101:19:3302:48:39
222 108874 Jan Gulbrandsen Halden CK M 30-34 04:29:05 42.3601:27:4702:56:52
223 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn CK M 45-49 04:29:15 42.3301:24:0203:04:27
223 40609 Martin Paul Hoff Bærum og Omegn CK M 35-39 04:29:15 42.3301:30:4003:04:27
223 34795 Ole Herman Larsen Team United Bakeries / BOC M 45-49 04:29:15 42.3301:32:5503:04:27
223 49358 Pål Tangen Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:29:15 42.3301:38:2103:05:46
227 80292 Bjørn Ole Langø IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:29:17 42.3301:24:4503:03:12
228 108875 Martin Løvik Lørenskog CK M 25-29 04:30:22 42.1601:32:2803:05:03
228 66728 Bjørn Sandell Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 04:30:22 42.1601:32:1903:05:03
230 80203 Svein Åke Arntzen Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 55-59 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 108876 Sven Olav Høyen Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 50006 Ulf Johansen Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 41538 Øyvind Kværner Ullensaker CK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 70644 Lars Petter Musiol Ullensaker CK M 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 35300 Trond Helge Myrvang IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 61439 Glenn Rimmereide Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 47059 Tommy Torgersen Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 35075 Linda Treseng Ullensaker CK K 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 49441 Terje Ullereng Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 43400 André Warming Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
245 63984 Even Langseth Berg Solør CK M 20-24 04:30:38 42.1201:28:3902:58:40
245 64015 Andreas Nilsen Solør CK M 30-34 04:30:38 42.1201:28:3902:58:40
247 61225 Robert Lille-Rødberget IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:30:43 42.1101:30:5003:03:12
247 34985 Morten Storli IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:30:43 42.1101:30:5003:03:12
247 108878 Lars Årtun IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:30:43 42.1101:24:4503:03:12
250 62630 Stig-Arve Amdal CK Nittedal M 40-44 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 35-39 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 80184 Karl Erik Kravik CK Nittedal M 35-39 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 108879 Eldar Kurseth CK Nittedal M 40-44 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 80186 Espen Ristvedt CK Nittedal M 40-44 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 50-54 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 50-54 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
250 50635 Petter Torgersen CK Nittedal M 40-44 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
258 80160 Odd Erlend Hansen Berg Solør CK M 17-19 04:31:13 42.0301:28:3902:58:40
258 80372 Erik Konttorp Flisa M 25-29 04:31:13 42.0301:28:3902:58:40
260 40570 Jon Gravdal Team United Bakeries / BOC M 50-54 04:31:15 42.0201:19:3302:46:22
261 48266 Roger Eilertsen Team Oslo Sportslager M 35-39 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 80268 Jan Orderud Team Oslo Sportslager M 35-39 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 47676 Espen Lønnes Renholt Team Oslo Sportslager M 45-49 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 108880 Terje Størseth Team Oslo Sportslager M 40-44 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
265 108881 Marius Hageengen Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 04:31:29 41.9901:27:5102:59:16
265 108882 Lars-Arne Mørk Lillehammer CK M 35-39 04:31:29 41.9901:27:5100:00:00
267 74590 Tommy André Sande Sportsklubben Ceres M 35-39 04:31:30 41.9801:29:4803:00:50
268 34803 Tony Bjørnbakken JH-Sykkel M 30-34 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 62527 Stein S. Eide JH-Sykkel M 45-49 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 65476 Truls Sønsthagen Johansen JH-Sykkel M 20-24 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 108883 Kaare Nordgaard JH-Sykkel M 30-34 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 108884 Anders Nordhagen Rotneberg JH-Sykkel M 30-34 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 79079 Øystein Engen Rundfloen JH-Sykkel M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 108885 Even Andreas Røed Nes Sportsklubb - Sykkel M 25-29 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 108886 Svein J. Sandvik JH-Sykkel M 45-49 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 64301 Knut Arne Siljuberg JH-Sykkel M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 46922 Olav Skjæret JH-Sykkel M 45-49 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 52775 Endre Sævig JH-Sykkel M 20-24 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 79085 Ole-Christian Tenden JH-Sykkel M 30-34 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 108887 Lars Amund Toftegaard Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
268 34812 Odd Arne Ås Stor-Elvdal SK M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
282 36804 Ivar Bjaadal Røyken CK M 35-39 04:32:19 41.8601:27:5002:57:41
282 30586 Tore Fonn Eiker CK M 40-44 04:32:19 41.8601:27:5002:57:41
284 47377 Bjørn Ivar Ekberg Team Oslo Sportslager M 40-44 04:33:01 41.7500:00:0000:00:00
285 61161 Endre Brask Grønmyr Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:33:07 41.7401:37:0003:07:02
286 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 50-54 04:33:09 41.7301:30:0603:02:17
286 80183 Rune Henriksen CK Nittedal M 35-39 04:33:09 41.7301:30:0603:01:38
286 63978 Morten Kristiansen CK Nittedal M 40-44 04:33:09 41.7301:30:0602:59:19
289 108888 Lars Erik Granly Sarpsborg SK M 35-39 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 40747 Per Åge Hallstensen Sarpsborg SK M 35-39 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 65514 Magne Klavestad Sarpsborg SK M 45-49 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 45-49 04:33:19 41.7001:29:5803:02:36
289 108889 Raymond Skoglund Sarpsborg SK M 40-44 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 108890 Tor Egil Strømnes Sarpsborg SK M 40-44 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 47344 Tore Kristian Syverstad Sarpsborg SK M 30-34 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
289 63967 Raymond Thoresen Sarpsborg SK M 50-54 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
297 108891 Kjetil Johansen Sarpsborg SK M 40-44 04:33:31 41.6701:29:4803:00:50
298 64187 Kristoffer Askautrud Moss CK M 30-34 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 63962 Svein Gåsbakk Moss CK M 40-44 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 44304 Bjørn Erik Haugmo Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 108892 Ronny Jensen Moss CK M 25-29 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 65530 Håkon Johnsen Moss CK M 45-49 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 54092 Odd-Øivind Kure Moss CK M 45-49 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 80166 Jim Risan Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 67805 Jon Petter Sandaker Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 42929 Geir Wiggen Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
298 30547 Svein Anders Aarsbog Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
308 52257 Ronny Schei Sarpsborg SK M 45-49 04:33:50 41.6301:29:4803:00:50
309 34953 Tore Haverstad Lågen CK M 40-44 04:34:50 41.4701:27:5103:01:09
309 49910 Morten Korslund Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:34:50 41.4701:27:5103:00:35
309 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:34:50 41.4701:27:5103:00:35
309 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:34:50 41.4700:00:0003:00:35
313 80535 Eirik Skeid Bærum og Omegn CK M 25-29 04:34:51 41.4701:30:3303:02:44
314 82446 Petter Andersen Holmenkollen CK M 40-44 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 108893 Ole Anker-Rasch Holmenkollen CK M 50-54 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 74369 Joakim Fuglerud Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 70869 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 80329 Kristian Strand Lühr Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 27611 Petter Nilsen Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 102334 Martin Ruud Holmenkollen CK M 35-39 04:35:00 41.4501:30:3300:00:00
314 65487 Anders Sætre Holmenkollen CK M 35-39 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
314 108894 Herman Aass Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
324 34972 Øyvind Husby IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:35:09 41.4301:24:4502:51:59
325 108895 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen CK M 35-39 04:35:19 41.4001:30:3303:02:44
326 26411 Morten Bjerk Bogafjell Sykleklubb M 45-49 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45-49 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 70699 John Ivar Ernstsen Team Weber Velux M 35-39 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 108896 Frank Hansen Vesterålen SK M 45-49 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 25026 Kjell Høie Bryne CK M 45-49 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 29405 Tommy Ivesdal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 80201 Stein Magnus Olafsrud Stovnerkameratene - Sykkel M 35-39 04:35:23 41.3901:30:4003:03:53
326 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
326 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 50-54 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
338 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 40-44 04:35:25 41.3901:29:5803:02:36
338 46952 Johannes Haukåssveen Brumunddal SK M 45-49 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 108897 Stig Roar Lierhagen Brumunddal SK M 25-29 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 70371 Karl Erik Nordengen Brumunddal SK M 40-44 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 69954 Steffan Hartz Repshus Brumunddal SK M 45-49 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 50-54 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 108898 Kenneth Valråmoen Brumunddal SK M 25-29 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
338 108899 Joakim Vika Brumunddal SK M 35-39 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
346 108900 Geir Nysveen Brumunddal SK M 40-44 04:35:31 41.3701:28:4603:01:01
346 43978 Leif Solberg Brumunddal SK M 45-49 04:35:31 41.3701:28:4603:01:01
348 108901 Helge Hartz Elverum M 30-34 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
348 50070 Håvard Hauge JH-Sykkel M 35-39 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
348 44813 Frank Johansen JH-Sykkel M 50-54 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
348 108902 Sindre Ure Søtvik Voss SK M 17-19 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
352 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 45-49 04:35:40 41.3501:28:4600:00:00
352 80343 Ulf Storbekk Brumunddal SK M 45-49 04:35:40 41.3501:28:4603:01:01
354 64111 Anders Grønli Birkebeineren IF - Sykkel M 40-44 04:35:41 41.3501:27:5002:57:41
354 62566 Andreas Grønseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:35:41 41.3501:27:5002:58:40
354 75791 Eirik Horjen Eiker CK M 30-34 04:35:41 41.3501:27:5002:58:40
354 35012 Espen Kværnstuen Eiker CK M 30-34 04:35:41 41.3501:27:5002:58:40
358 42557 Dag Runar Elvekrok Eiker CK M 40-44 04:35:43 41.3401:26:0202:56:41
358 108903 Jarle Ueland Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:35:43 41.3401:26:0202:53:18
360 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 50-54 04:35:49 41.3301:29:5803:02:36
361 63974 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer CK M 35-39 04:35:59 41.3001:29:0603:00:39
362 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 45-49 04:36:01 41.3001:30:0603:02:17
363 108904 Christian Bøhmer Oslo M 20-24 04:36:03 41.2901:25:1502:59:32
363 108905 Bjørn Skollerud Oslo M 20-24 04:36:03 41.2901:30:0803:02:48
365 47689 Vidar Birkelund Atea AS M 55-59 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 64938 Stian Eldre Atea AS M 30-34 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 36355 Stig Ervik Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 80360 Tom Foss Atea AS M 55-59 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 64164 Ole-Johan Garli Atea AS M 55-59 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 36356 Jan Erik Halvorsen Atea AS M 50-54 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 54150 Ørjan Hammersland Atea AS M 35-39 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 78796 Jon Lorentz Rangfred Hanssen Atea AS M 55-59 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 64112 Morten Hjalland Atea AS M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 139116 Knut-Erik Kristiansen Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 66219 Svein Langholm Atea AS M 55-59 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 70763 Birthe Midttveit Atea AS K 30-34 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 33599 Ståle Murud Atea AS M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 58134 Børge Rovik Atea AS M 35-39 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 42823 Tore Stensrud Atea AS M 35-39 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 93696 Erik Stensrud Hobøl IL / Skibygg M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 28469 Skjalg Thorbjørnsen Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 68230 Sveinung Vea Atea AS M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 71022 Terje Winger Atea AS M 50-54 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 54090 Mattias Øvreeide Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
386 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 40-44 04:36:42 41.1901:29:5803:03:12
387 108906 Morten Dehli Holmenkollen CK M 35-39 04:37:03 41.1401:30:3303:02:44
388 108907 Stein Arne Lien Solør CK M 55-59 04:37:09 41.1301:32:4603:06:02
389 78759 Espen Henriksen CK Toten-Tråkk M 40-44 04:37:15 41.1101:27:5103:01:52
390 80639 Eirik Asdøl Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 80640 Henrik Astrup Jardar IL / Bærum og Omegn CK M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 108908 Kristoffer Birkeland Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 106212 Sander Ensink CK ValdresEkspressen M 20-24 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 80238 Per Ole Evjen Smaalenene SK M 55-59 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 47051 Eivind Fosheim CK ValdresEkspressen M 45-49 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 108909 Øystein Helgesen Jardar IL / Bærum og Omegn CK M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 108910 Daniel Lunde CK ValdresEkspressen M 30-34 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSK M 45-49 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 69715 Jørgen Schlytter CK ValdresEkspressen M 35-39 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 80648 Hans Christian Tungesvik Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
390 47049 Olav Ulven CK ValdresEkspressen M 20-24 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
402 80644 Thomas Berge Foyn Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:37:48 41.0301:33:2503:06:56
403 79549 Bjørnar Strendo Andebarkji TSK M 30-34 04:37:50 41.0301:30:1903:03:53
404 80167 Trond Olav Aas Moss CK M 45-49 04:38:17 40.9601:29:1503:02:32
405 108911 Jacob Lindqvist Team Oslo Sportslager M 20-24 04:38:19 40.9601:31:2603:02:26
406 65520 Anders S. Hansen Team Oslo Sportslager M 30-34 04:38:25 40.9401:31:2603:02:26
407 28974 Sveinung Olsen Vesterålen SK M 45-49 04:38:33 40.9201:35:0403:06:27
408 122575 Stig Are Karlsen Skien M 40-44 04:38:46 40.8901:35:4903:10:48
409 108912 Morten Jensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:38:59 40.8601:37:0003:07:02
410 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:39:20 40.8101:37:0003:07:02
410 80244 Jørn Eirik Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:39:20 40.8101:34:4003:07:02
412 30508 Per Helmer Olsen Halden CK M 50-54 04:39:25 40.7901:27:4702:56:52
413 108913 Fred Lund Holmenkollen CK M 35-39 04:39:38 40.7601:30:3303:02:44
414 108914 Ole Richard Holm-Olsen Halden CK M 35-39 04:39:52 40.7301:27:4702:56:52
414 80223 Linda Wold Høland SK K 35-39 04:39:52 40.7301:33:5703:06:37
416 41441 Anders Christiansen Follo SK M 40-44 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 79004 Charles Granquist Follo SK M 40-44 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 108916 Ernst Helmer Follo SK M 45-49 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 65494 Amund Riiser Follo SK M 30-34 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 49415 Sissel Vien Follo SK K 50-54 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 40-44 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
416 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 55-59 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
423 64005 Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:40:07 40.6901:27:5103:03:09
424 21435 Børge Andreassen Follo SK M 35-39 04:40:15 40.6701:30:4503:05:40
424 108918 Tom Helsinghof Follo SK M 35-39 04:40:15 40.6701:30:4503:05:40
426 107802 Bjørn Braaten CK Nittedal M 60-64 04:40:18 40.6701:30:0602:59:19
426 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 60-64 04:40:18 40.6701:32:2703:03:16
428 80251 Jørn-Ivar Tronvold Follo SK M 35-39 04:40:23 40.6501:30:4503:05:40
429 65333 Stian Ulberg CK ValdresEkspressen M 35-39 04:40:42 40.6101:33:2503:06:56
430 64048 Torgeir Urdal Grenland SK M 45-49 04:40:55 40.5801:35:4903:07:23
431 68913 Magnus Fredrik Gude Oslo M 30-34 04:40:56 40.5701:36:2903:07:52
431 108919 Eivind Johnsen Ulvin Bærum og Omegn CK M 45-49 04:40:56 40.5701:36:2903:07:52
433 47389 Hallvard Sander Søndrål Andebarkji TSK M 60-64 04:41:03 40.5601:33:2503:06:56
434 108920 Arild Kolstad Lillehammer CK M 40-44 04:41:07 40.5501:28:3902:58:40
435 44791 Bernt Ove Rein Sarpsborg SK M 40-44 04:41:22 40.5101:29:4803:00:50
436 106216 Per Ivar Søndrol IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:41:40 40.4701:24:4503:03:30
437 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 50-54 04:41:42 40.4601:28:4603:04:49
437 108921 Arne Morten Aamodt Brumunddal SK M 45-49 04:41:42 40.4601:28:4603:01:01
439 108922 Lasse Andersen BAMA M 25-29 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
439 80397 Carl Jørgen Sundet Flaen Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
439 108923 Øyvind Johannessen BAMA M 25-29 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
439 86594 Håkon Johansen BAMA M 17-19 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
439 64289 Kim Olsen BAMA M 25-29 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
444 108924 Ketil Fallingen CK Nittedal M 30-34 04:41:58 40.4301:30:0603:01:38
445 108925 Odin Bergholt Ullevål SK M 17-19 04:42:36 40.3301:33:2503:06:56
445 68252 Hallgeir Thorsen Land CK M 50-54 04:42:36 40.3301:33:2503:06:56
447 108926 Svend Ovenstad JH-Sykkel M 40-44 04:43:01 40.2801:29:0603:02:23
448 108927 Ronny Hafsås BAMA M 25-29 04:43:13 40.2501:39:3803:11:02
449 68967 Ola Dahlen Ottestad IL - Sykkel M 25-29 04:43:34 40.2001:24:5202:54:27
450 79339 Torsten Amundsen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 64061 Tore Bjark IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 80576 Bård Breiby IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 108928 Leon Engesæth IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 54239 Aslak Eriksrud IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 108929 Grethe Foss IF Frøy - Sykkel K 55-59 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 80582 Tony Halvorsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 80583 Atle Hofstad IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 45520 Bjørn Erik Langtangen IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 108930 Tor Erik Mørk Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 80587 David Nordli IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 64064 Terje Rabben IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 108931 Øyvind Ripel IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen IF Frøy - Sykkel K 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 36825 Geir Westgaard IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
450 108932 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy - Sykkel K 40-44 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
467 82101 Kent Gusdal Lørenskog M 30-34 04:44:05 40.1201:39:3800:00:00
467 80300 Frode Wold Høland SK M 40-44 04:44:05 40.1201:27:4702:58:28
469 80358 Haakon Hansen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:44:18 40.0901:33:5203:10:09
470 80198 Viggo Lereng CK Toten-Tråkk M 45-49 04:44:24 40.0801:27:5103:01:09
471 121723 Roger Eilertsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 80239 Espen Fossheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64067 Ståle Hedum Team Oslo Sportslager M 35-39 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64125 Harald Indrebø Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 61303 Siri Sjetne Lund Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64394 Tore Melby Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 53860 Martin Lindebæk Nielsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 80243 Eirik Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64717 Øystein Western Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
482 44858 Odd Jørgensen IF Frøy - Sykkel M 60-64 04:44:32 40.0601:33:5203:10:09
483 62887 Jonas Christensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:44:37 40.0501:38:3403:11:14
483 64490 Tore Kirkedam Follo SK M 50-54 04:44:37 40.0501:30:4503:05:40
485 108933 Haakon Kjellhov Jonsbøl IF Frøy - Sykkel M 17-19 04:44:42 40.0401:33:5203:10:09
486 70008 Pål Figenschau Bjørndal IF - Sykkel M 45-49 04:44:54 40.0101:37:2003:10:38
487 108934 Knut Bache Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 36690 Bendik Drevvatne Team Kjekkas M 35-39 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79155 Nicolay Eskildsen Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 90911 Svein Birger Espeland Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79156 Kristian Götz Kjekkas Idrettsforening - Sykkel M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79157 Espen Høglund Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 80267 Bjørn Ole Inglingstad Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 108935 Bård Eirik Jacobsen Team Kjekkas M 35-39 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 40893 Espen Kristiansen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 108936 Alf Åge Lønne Kjekkas Idrettsforening - Sykkel M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 88760 Thor Erik Messel Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79159 Chris Nerli Team Kjekkas M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 108937 Jan Gunnar Næss Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79160 Gorm Nøkleby Team Kjekkas M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 68682 Ove Pernes Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 68963 Gard Skari Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 49921 Lars Tendal Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:00 4001:33:5203:09:04
504 108938 Peder Nergaard BAMA M 40-44 04:45:07 39.9801:39:3803:11:02
505 69116 André Fjærestrand Bratli Nes SK M 20-24 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 80278 Arnfinn Bredesen Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 49496 Hans-Jørgen Engen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 80064 Bent Hagen Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 67142 Tor Arne Haraldsen Fjellfoten SK M 25-29 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 54611 Trond Haugen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 61490 Olav Heggard Romeriksåsen SK M 35-39 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 103569 Truls Kronberg Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108939 Kjetil Kviset Team Valhall M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 68974 Frode Lillehauge Romeriksåsen SK M 35-39 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 64327 Jarle Lundsvoll Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 41902 Janne Mollan Sportsklubben Ceres - Sykkel K 50-54 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 64330 Bjørn Nyland Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108940 Harald Os Team Foss Sport M 50-54 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 62660 Thomas Pettersen Romeriksåsen SK M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 47784 Håvard Ramstad Romeriksåsen SK M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108942 Atle Reitan Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 50128 John Arild Ringen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 107885 Erik Scheflo Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108943 Ole Solvang Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108944 Rune Tangen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 49177 Erik Vaag Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
527 108945 Stein Boije Asker CK M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 64736 Christian Brennum Asker CK M 35-39 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 65575 Stein Bækkelund Telenor BIL M 45-49 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 47035 Tom Halfdansen Asker CK M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 49568 Anders Henni Nesbru M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 47488 Edmund Langeland Asker CK M 45-49 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 108946 Olav Abel Lindberg Drammen CK M 35-39 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 45-49 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 80287 Katharina Rise Hvalstad K 40-44 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 108947 Ole Røgeberg Milslukern Sport M 20-24 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 80389 Peder Stadaas Milslukern Sport M 20-24 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 108948 Espen Stensund Team ePartner M 30-34 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 63056 Aleksander Svien Milslukern Sport M 20-24 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
527 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Vettre M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3800:00:00
527 80288 Michael Zwaig Asker CK M 35-39 04:45:53 39.8700:00:0003:12:31
542 108949 Tom Teewee Hansen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:46:08 39.8401:24:5202:52:54
543 34080 Sturle Dahl Oslo M 20-24 04:46:12 39.8301:30:0803:04:35
543 156347 Freddy Olsen Team Intersport M 20-24 04:46:12 39.8301:38:4103:14:41
543 71024 André Pedersen Intersport M 25-29 04:46:12 39.8301:38:4103:14:41
543 108950 Stian Tutle Oslo M 20-24 04:46:12 39.8301:38:4103:14:41
547 108951 Åge Thomas Steensen Holmenkollen CK M 35-39 04:46:15 39.8201:30:3303:02:44
548 108952 Magnus Drivenes Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:46:16 39.8201:33:2503:06:56
549 69639 Per Stian Olsen Eidsvoll SK M 40-44 04:46:30 39.7901:35:0403:06:27
550 108953 Erik Andersen Milslukern Sport M 35-39 04:46:35 39.7701:35:3803:12:31
551 64108 Tore Bergan Borgen M 50-54 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
551 64093 Dag Otter Johansen Borgen M 40-44 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
551 47071 Jan Roger Kristiansen Lier M 55-59 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
551 61262 Geir Nordeng Sætre M 55-59 04:46:57 39.7201:35:3800:00:00
551 80952 Hans Erik Robbestad Team ePartner M 50-54 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
551 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 40-44 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
557 63093 Aleksander Stijelja Kjekkas Idrettsforening - Sykkel M 30-34 04:47:15 39.6801:33:5203:09:04
558 70781 Gaute Bere TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:1303:14:47
558 70784 Terje Kjørstad TeleComputing M 40-44 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 34762 Sturla Rusånes TeleComputing M 50-54 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 42279 Hans Vigstad TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 80499 Arne Ytre TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
563 36592 Asle Bakken Oppdal SK M 45-49 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 35-39 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 108954 Espen Eriksen Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 45-49 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 108955 Ingard Langseth Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 36359 Åsmund Mellemsæter Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 34851 Svein Erik Mellemsæter Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 62524 Robert Nimmons Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 80352 Dagfinn Skjølsvold Oppdal SK M 50-54 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 108956 Morten Steen Oppdal SK M 45-49 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 108957 Rune Wolden Oppdal SK M 35-39 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
563 45487 Dag Erik Ysland Oppdal SK M 35-39 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
577 23962 Jan Herbert Sandsmark Bryne CK M 45-49 04:47:55 39.5901:35:2803:07:52
577 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 40-44 04:47:55 39.5901:36:2903:07:52
579 108958 Thomas Nydal Team Oslo Sportslager M 35-39 04:47:59 39.5801:25:5502:58:23
580 108959 Sten Are Grænvold Nittedal CK M 35-39 04:48:02 39.5701:32:1903:05:03
580 40685 Even Halvorsen SvEiven sykkel M 35-39 04:48:02 39.5701:35:5803:06:39
582 62998 Haakon Bingen Oslo M 20-24 04:48:39 39.4901:38:4103:14:41
582 79032 Hilde Hoff Oslo K 20-24 04:48:39 39.4901:38:4103:14:41
584 106326 Bjørnar Johnsen Engerdal SK M 45-49 04:49:07 39.4301:38:1003:15:04
584 80316 Thorbjørn Lyseggen Trysil SK M 40-44 04:49:07 39.4301:38:1003:15:04
586 81097 Bjørn Tore Gurholt Grenland SK M 45-49 04:49:18 39.4001:37:0903:13:22
587 108960 Ørjan Nordnes Trysil SK M 20-24 04:49:21 39.3901:38:2603:15:04
588 79635 Richard Martinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:49:28 39.3801:28:3503:07:02
589 35057 René Gjøg CK ValdresEkspressen M 45-49 04:49:30 39.3701:33:2503:09:28
590 69352 Morten Andresen Nesodden SK M 40-44 04:49:35 39.3601:34:4703:18:43
590 50071 Eirik Bryn Romeriksåsen SK M 35-39 04:49:35 39.3601:46:3103:18:43
590 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 45-49 04:49:35 39.3601:34:4703:17:18
590 50557 Jan Kåre Lidsheim IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:49:35 39.3601:46:3103:18:43
590 42061 Øyvind Nitteberg Nesodden SK M 30-34 04:49:35 39.3601:34:4703:18:43
590 108961 Christian Wiig BB Cycling M 35-39 04:49:35 39.3601:46:3103:18:43
596 108962 Jon-Vegard Bjerknes Asker CK M 40-44 04:49:55 39.3201:35:3803:12:31
596 36961 Henning Kleven Simostranda M 20-24 04:49:55 39.3201:35:3803:12:31
596 108963 Morten Thorstensen CK Nittedal M 35-39 04:49:55 39.3201:37:2003:10:38
599 65612 Johnny Stensrud Moss CK M 45-49 04:50:26 39.2501:29:1503:15:15
600 69596 Petter Bergstrøm Soon CK M 35-39 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 80334 André Bernthon Soon CK M 30-34 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 75232 Alexander Hagen Soon CK M 30-34 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 64363 Thomas Hebæk Soon CK M 35-39 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 54225 Lars-Endre Johannessen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 108964 Torgeir Lanholen Sogn CK M 45-49 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 28126 Rune Lie Soon CK M 50-54 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Soon CK M 40-44 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 151533 Bjørn Erik Olsen Soon CK M 40-44 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 64302 Atle Stubberud Soon CK M 35-39 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
600 64305 Lars Erik Ulvestad Soon CK M 45-49 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
611 108965 Vidar Bakke Atea AS M 45-49 04:50:31 39.2401:31:3703:07:40
612 80236 Jard Bringedal Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:50:38 39.2201:38:3403:11:14
613 108966 Simen Andresen Brøttum IL - Sykkel M 30-34 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 64216 Martin Berge Brøttum IL - Sykkel M 30-34 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 47054 Øyvind Borgersen Brøttum IL - Sykkel M 30-34 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 65401 Gaute Freng Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 108967 Jarle Høglien Brøttum IL - Sykkel M 45-49 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 80307 John Espen Johannessen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 47493 Stein Killi Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 64225 Jan Killi Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 79268 Hågen Kåshagen Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 108970 Cato Larsen Brøttum IL - Sykkel M 30-34 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 22472 Gard Lien Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 37416 Ørjan Mydland Brøttum IL - Sykkel M 30-34 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 108971 Erik Mæhlum Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 70627 Petter Røe Nåvik Brøttum IL - Sykkel M 20-24 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 47494 Torbjørn Randen Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 50238 Torgeir Skjeldnes Brøttum IL - Sykkel M 20-24 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 108972 Einar Andreas Skjellerudsveen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 79254 Karl Bjarne Solberg Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
613 64171 Sigurd Torgersrud Norsk Tipping BIL M 50-54 04:50:41 39.2101:34:4103:11:35
613 108973 Øystein Godal Torp Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
633 64106 Knut Arne Johannessen Team Kolli M 35-39 04:50:46 39.2001:40:1103:16:31
633 32510 Morten Martinsen Modum CK M 40-44 04:50:46 39.2001:40:4703:16:31
635 64299 Carsten Mogensen Soon CK M 40-44 04:50:47 39.2001:34:5303:13:37
635 64300 Kent Siggerud Soon CK M 40-44 04:50:47 39.2001:34:5303:13:37
637 108974 Thomas Børresen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:50:52 39.1901:33:1003:03:12
638 47070 Heidi Arnesen CK ValdresEkspressen K 40-44 04:50:57 39.1801:33:2503:11:16
638 51428 Håvard Halvorsen CK ValdresEkspressen M 35-39 04:50:57 39.1801:33:2503:11:16
640 129224 Frank Sørensen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:51:02 39.1701:33:5203:09:04
641 65597 Marthe Eikre-Telle BAMA K 25-29 04:51:04 39.1601:39:3803:11:02
642 80465 Bjørnar Skjelseth Brumunddal SK M 45-49 04:51:12 39.1401:28:4603:10:00
643 107832 Pål Berg Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 36608 Jan Fredrik Edbo Bull Ski & Kajakk M 35-39 04:51:20 39.1301:38:3700:00:00
643 108975 Håvard Grenan Team United Bakeries M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 64058 Christian Harto Bull Ski & Kajakk M 20-24 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 34924 Tom Haugland Bull Ski & Kajakk M 50-54 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 108976 Marius Heimbeck Team United Bakeries M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 80331 Arne Hjelle Bull Ski & Kajakk M 50-54 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 108977 Pål Johansen Bull Ski & Kajakk / Tryg BIL M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 80320 Åsmund Romstad Løvik Bull Ski & Kajakk M 20-24 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 74509 Thomas Monsen Bull Ski & Kajakk M 35-39 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 37371 Peder Myhre Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 37374 Sjur Oppebøen Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 108978 Jon-Kristian Prietz Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 74498 Anders Rostrup Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 74499 Øyvind Rostrup Bull Ski & Kajakk / Ernst & M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 40637 Ola Skrøvseth Bærum og Omegn CK M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 50612 Håvard Stokke Bull Ski & Kajakk / Tryg BIL M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 80332 Erik Thrane Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 108979 Tom Tollefsen Statoil/ull Ski & Kajakk M 50-54 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 65614 Hallvard Vigrestad Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 37533 Fredrik Østby Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 33404 Morten Østby Bull Ski & Kajakk M 30-34 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
665 64017 Jarle Kvamme Solør CK M 40-44 04:51:22 39.1201:28:3902:58:40
666 74372 Endre Storløkken Holmenkollen CK M 30-34 04:51:25 39.1101:30:3300:00:00
667 108980 Erik Pande Horn Holmenkollen CK M 25-29 04:51:37 39.0901:30:3303:02:44
668 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:51:43 39.0701:35:5703:14:53
668 64267 Ian Ditlefsen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:43 39.0701:35:5703:14:53
668 49917 Ragnar Holthe Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:51:43 39.0701:35:5703:14:53
668 108981 Trond Østvold Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:43 39.0701:35:5703:14:53
672 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 45-49 04:51:50 39.0600:00:0000:00:00
673 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 40718 Harald Glæserud CK Toten-Tråkk M 50-54 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 80376 Tom Henning Hovi Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 30548 Arild Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 55-59 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 69152 Hans Martin Lilleby CK Toten-Tråkk M 35-39 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 50993 Egil Løken CK Toten-Tråkk M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 64387 Gjermund Nereng CK Toten-Tråkk M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 80377 Dag Nestaker Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 50096 Trond Rønningsveen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 62589 Trond Stabell CK Toten-Tråkk M 45-49 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 108982 Glenn Roger Tjernø Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 108983 Jan Gisle Ytterdal Atea AS M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
673 36822 Bernt Kristian Øye Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
689 108984 Erik Thomas Enger Solør CK M 35-39 04:51:58 39.0401:28:3903:02:39
690 80501 Leif Magne Røe Lillehammer CK M 40-44 04:52:05 39.0201:37:4403:14:47
691 108985 Anders Røste Helgøya West BCC M 45-49 04:52:22 38.9901:38:1003:15:04
692 80497 Iver Navestad TeleComputing M 35-39 04:52:26 38.9801:37:4403:14:47
693 64342 Trond Hagelund Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:53:03 38.9001:34:4103:13:30
694 34430 Jon Petter Dahli Moss CK M 55-59 04:53:25 38.8501:34:5303:13:37
694 35182 Dag Audun Fiskvik Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 04:53:25 38.8501:34:5303:13:37
694 108986 Rune Porsholt Soon CK M 35-39 04:53:25 38.8501:34:5303:13:37
697 108987 Frode Otnes Hafslund BIL M 35-39 04:53:28 38.8401:46:3103:18:43
698 80647 Markus Thrygg Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:53:39 38.8201:33:2503:11:16
699 80482 Ole-Christian Bjørnerud Fjellfoten SK M 40-44 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
699 108988 Ken Evensen Bingsfoss SK M 35-39 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
699 80539 Frank Muri Bingsfoss SK M 30-34 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
699 108989 Odd Jørgen Ottesen Bingsfoss SK M 45-49 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
699 67763 Kjetil Thøgersen Bingsfoss SK M 45-49 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
704 49510 Knut Evjen Bingsfoss SK M 55-59 04:54:01 38.7701:37:4403:16:00
704 36716 Rune Stople Bingsfoss SK M 45-49 04:54:01 38.7701:37:4403:16:00
706 70780 Tore Wettre Andreassen TeleComputing M 35-39 04:54:09 38.7501:37:4403:14:47
706 108990 Ole Petter Johansen Fjellfoten SK M 45-49 04:54:09 38.7501:37:4403:16:00
706 81196 Frode Tofastrud Fjellfoten SK M 40-44 04:54:09 38.7501:37:4403:16:00
709 49156 Bjørn Burås Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 55-59 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 80424 Håkon Myrvang Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 80317 Johan Opgård Engerdal SK M 17-19 04:54:10 38.7501:38:2603:15:04
709 108991 Dag Rønningen Trysil SK M 35-39 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
716 78804 Markus Amland Fana IL - Sykkel M 25-29 04:54:15 38.7401:38:0503:16:11
716 108992 Andreas Nylund Tønsberg M 30-34 04:54:15 38.7401:38:0503:16:11
716 108993 Thomas Ramstad Re SK M 35-39 04:54:15 38.7401:38:0503:16:11
719 49006 Morten Holterhuset Bingsfoss SK M 50-54 04:54:25 38.7201:37:4403:16:00
719 68493 Joar Lund Bingsfoss SK M 35-39 04:54:25 38.7201:37:4403:16:00
721 108994 Marius Wilberg Bingsfoss SK M 35-39 04:54:31 38.7001:37:4403:16:00
722 64081 Ronny Molteberg Halden CK M 45-49 04:54:35 38.6901:33:5703:09:47
723 80390 Mats Engedal Bostad Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:41 38.6801:37:4103:16:31
723 64240 Hans-Jørgen Breder Foreningen Frikransen M 55-59 04:54:41 38.6801:37:4103:16:31
723 108995 Bendik Ekeberg Fossum IF / Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:41 38.6801:37:4103:16:31
723 70031 Halvor Løfsgaard Hopp Fossum IF M 20-24 04:54:41 38.6801:37:4103:16:31
727 108996 Anders Gaarder Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 04:54:45 38.6701:42:0203:17:58
727 80475 Kjell Arne Syvertsen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 04:54:45 38.6701:42:0203:17:58
729 80228 Lars Jørgen Fjellstad Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:47 38.6701:37:4103:16:31
729 108997 Cesilie Hegna Tønsberg Triathlonklubb K 25-29 04:54:47 38.6701:38:0503:16:11
731 108998 Johan Olrud Fjellvang Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:58 38.6401:37:4103:16:31
732 39930 Thomas Dahl Soon CK M 35-39 04:55:05 38.6301:34:5303:13:37
733 64145 Håkon Lodding Team Tøff i Trynet M 17-19 04:55:16 38.6001:37:4103:16:31
733 64471 Mats Røksund Team Tøff i Trynet M 20-24 04:55:16 38.6001:37:4103:16:31
735 50204 Rune Bjørn Amundsen Kløfta IL - Sykkel M 45-49 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 50754 Svend Arild Bilben Kløfta IL - Sykkel M 35-39 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 64185 Hans Magnus Bjørkeng Kløfta IL - Sykkel M 45-49 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 64295 Steinar Eggen Kløfta IL - Sykkel M 50-54 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 64780 Sondre Hugaas Kløfta IL - Sykkel M 35-39 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 64256 Lars Krogdahl Kløfta IL - Sykkel M 30-34 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 65703 Johnny Sommer Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 26901 Ole Stava Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 108999 Astrid Danielsen Tangen Kløfta K 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 130379 Magnus Tangen Kløfta IL - Sykkel M 17-19 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 80396 Bjørn-Arild Ullersmo Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 64183 Øystein Westermann Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 109000 Ulf Heiki Øverby Kløfta IL - Sykkel M 45-49 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
748 69015 Reidar Hellehaugen Team Oslo Sportslager M 35-39 04:55:48 38.5301:37:4603:06:59
749 80253 Ole-Henrik Andreassen Follo SK M 45-49 04:56:01 38.5101:31:0503:22:01
749 67857 Pål Bakken Sport 1 M 40-44 04:56:01 38.5101:45:2603:21:46
749 109001 Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL - Sykkel K 40-44 04:56:01 38.5101:42:0603:21:46
749 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 04:56:01 38.5101:42:0603:21:46
749 109002 Lasse Hauglum-Werner Drammen CK M 40-44 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 33975 Geir Holm Team Angel M 45-49 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 122298 Terje Johansen Follo SK M 45-49 04:56:01 38.5101:30:5503:22:01
749 42324 Max Kjær Trondhjems VK M 55-59 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 47761 Trygve Norum Team Angel M 45-49 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 50688 Morten Omland Team Angel M 35-39 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 109003 Petter Skippervold Team Angel M 35-39 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 64303 Tormod Sunnvoll Follo SK M 45-49 04:56:01 38.5101:30:5503:22:01
761 70663 Rune Sveen Team Kolli M 30-34 04:56:07 38.4901:40:4703:16:31
762 41488 Sam Drage Follo SK M 65-69 04:56:11 38.4801:31:0503:22:01
762 22483 Gaute Risnes Follo SK M 40-44 04:56:11 38.4801:39:4003:22:01
764 80296 John Øyvind Hauge Anton Sport M 30-34 04:56:40 38.4201:42:5203:22:06
764 64191 Helge Knutzen Anton Sport M 40-44 04:56:40 38.4201:42:5203:22:06
764 65810 Lars Tore Selbo Østmarka IL - Sykkel M 30-34 04:56:40 38.4201:42:5203:22:06
767 34792 Thomas Henriksen Nesodden SK M 40-44 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 109004 Christian Blix Henriksen Nesodden SK M 40-44 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 80169 Helge Jørgenvaag Nesodden SK M 35-39 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 109005 John Moneta Nesodden SK M 45-49 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 47811 Roger Otten Nordby Nesodden SK M 45-49 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 50312 Bård Skar Nesodden SK M 50-54 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
767 50579 James Watkins Nesodden SK M 35-39 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
774 46974 Roar Blikken Asker CK M 45-49 04:56:57 38.3901:35:3803:12:31
775 109006 Jørn Henrik Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:57:04 38.3701:38:3403:11:14
776 47715 Eivind Gundersen DN Aktiv M 40-44 04:57:07 38.3601:42:5203:22:06
777 33114 Thomas Hansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:57:24 38.3301:42:5203:22:06
777 61312 Rolf Hustvedt Rustad IL/MSD United M 40-44 04:57:24 38.3301:42:5203:22:06
777 109007 Svein Erik Lilleland Holeværingen M 40-44 04:57:24 38.3301:37:4403:14:47
780 109008 Ole Kristian Frydenlund Brumunddal M 20-24 04:57:26 38.3201:39:3803:11:02
781 74391 Lars Arnljot Sæbø Bull Ski & Kajakk M 50-54 04:57:39 38.3001:38:3703:14:33
782 64087 Torbjørn Auflem Lillehammer CK M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 121725 Lars Petter Berg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 50287 Erik Berg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 70608 Terje Bernton Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 109009 Ole Erik Dammen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 109010 Jostein Fredriksen Famosa Test Team M 35-39 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 69014 Pål Harald Hamborg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 70106 Pål Hansen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 79125 Knut Erik Haugen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 42443 Edvin Johnsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 48924 Per Erik Jørgensen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 50709 Lars Andreas Løhren Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 64369 Kjetil Norseth Body Grav Cycle Team M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:13:37
782 109011 Morten Roger Nydal Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:16:03
782 109012 Helge Olsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 48809 Morten W. Røstad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 80508 Roar Sellevoll Oppegård M 40-44 04:57:40 38.2901:36:1303:13:37
782 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 55-59 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 109013 Anders Svartsund Lillestrøm M 25-29 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 62559 Bjørnar Sørensen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 42532 Geir Torgersen Lørenskog CK M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 109014 Jonas Tretli Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
782 80326 Hanne Tærum Lørenskog CK K 35-39 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
806 106335 Jan Arne Sagadalen Hadeland CK M 50-54 04:57:43 38.2901:38:3703:14:33
807 65558 Tor Guddal Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 04:57:50 38.2701:42:0603:21:46
808 70633 Espen Johansen Norconsult NOBIL / Team Kveinndaln M 40-44 04:57:52 38.2701:34:4103:13:30
808 79252 Trond Harald Sand Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:57:52 38.2701:34:4103:13:30
810 109015 Nissik Juell Gjallarhornet SK M 40-44 04:58:00 38.2501:40:1503:20:05
811 80383 Odd Magnar Opgård Engerdal SK M 50-54 04:58:05 38.2401:38:1003:15:04
811 79760 Jarle Schelander Drammen M 35-39 04:58:05 38.2401:42:3003:18:29
813 109016 Harald Hovind Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 04:58:11 38.2301:35:5803:14:17
813 109017 Thor Wiig Sagene IF - Sykkel M 50-54 04:58:11 38.2301:35:5803:14:48
815 68164 Magne Ådna IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:58:33 38.1801:46:0303:27:08
816 109018 Magne Flågan Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:58:34 38.1801:35:0903:18:20
817 109019 Stian Andersen Bull Ski & Kajakk M 30-34 04:58:49 38.1501:38:3703:14:33
817 64475 Per Olav Bakken Toten-Kranken M 45-49 04:58:49 38.1501:42:4903:21:26
817 65633 Svein Berg Høland SK M 65-69 04:58:49 38.1501:37:4403:16:00
817 64372 Erlend Edvardsen Bingsfoss SK M 40-44 04:58:49 38.1501:37:4403:17:00
817 80341 Knut Rabbe Bull Ski & Kajakk M 40-44 04:58:49 38.1501:38:3703:14:33
817 48338 Ronny Ringstad Fjellfoten SK M 55-59 04:58:49 38.1501:37:4403:19:23
823 109020 Erik Kleven Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:59:00 38.1200:00:0000:00:00
824 63999 Ingeborg Alsgaard Ottestad IL - Sykkel K 45-49 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 69974 Kåre-Olav Dybdal Ottestad IL - Sykkel M 60-64 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 47876 Tor Aage Dæhli Ottestad IL - Sykkel M 50-54 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 65677 Roger Vestli Engen Ottestad IL - Sykkel M 30-34 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 80420 Roar Fjellet Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 64404 Espen Sletten Hansen Ottestad IL - Sykkel M 20-24 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 64278 Solveig Holmen Ottestad IL - Sykkel K 45-49 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 109021 Kjetil Haaland Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 63996 Stein Linholt Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 47073 Ole Christian Lunna Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:59:02 38.1201:34:4103:13:30
824 64280 Wenche Løvsletten Ottestad IL - Sykkel K 35-39 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 47012 Vidar Martinsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 80423 Thomas Motrøen Ottestad IL - Sykkel M 30-34 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 46976 Willy Olsen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 121722 Ronny Pedersen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 50207 Thor Arne Rønning Ottestad IL - Sykkel M 55-59 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 40643 Torstein Storsve Ottestad IL - Sykkel M 50-54 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
824 109022 Svenn-Martin Søgaard Ottestad IL - Sykkel M 20-24 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
843 109023 Morten Ulsagen Aas Jardar IL - Sykkel M 75-79 04:59:09 38.1001:33:2503:06:56
844 40648 Olav Øverli Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:59:20 38.0801:38:3703:14:33
845 80553 Roger Bjerkrheim Høland SK M 45-49 04:59:28 38.0601:42:5203:22:06
846 67738 Øistein Thomassen Asker CK M 35-39 04:59:30 38.0601:35:3803:12:31
847 61382 Marius Rosenberg Amundsen Sportsklubben Rye / Statoil BIL M 30-34 04:59:31 38.0601:42:5203:25:16
847 109024 Kenneth Odden Anton Sport M 30-34 04:59:31 38.0601:42:5203:22:06
847 109025 Amund Almåsvold Røste Bjsport M 17-19 04:59:31 38.0601:42:5203:22:06
847 109026 Rune Sollund Drammen CK M 35-39 04:59:31 38.0601:43:1203:22:06
851 80327 Marianne Bergli CK ValdresEkspressen K 20-24 04:59:35 38.0501:36:2703:18:37
851 70614 Owe Figenschau Glitre Off-Road Klubb M 45-49 04:59:35 38.0501:38:2503:18:37
851 109027 Erlend Gulliksen Teleplan BIL M 25-29 04:59:35 38.0501:40:5803:20:02
851 47099 Anniken Dygd Kvisgaard CK ValdresEkspressen K 35-39 04:59:35 38.0501:37:2003:18:37
851 64441 Arne Steinar Kvisle Glitre Off-Road Klubb M 40-44 04:59:35 38.0501:38:3103:18:37
851 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off-Road Klubb M 40-44 04:59:35 38.0501:38:2503:18:37
851 70618 Arild Nordstad Glitre Off-Road Klubb M 45-49 04:59:35 38.0501:38:2503:18:37
851 63011 Steinar Owsinski Glitre Off-Road Klubb M 35-39 04:59:35 38.0501:38:2503:18:37
851 33433 Trond Risvik Glitre Off-Road Klubb M 40-44 04:59:35 38.0501:38:2503:18:37
851 80712 Magnus Sirirud Land CK M 45-49 04:59:35 38.0501:36:2703:18:37
851 109028 Torfinn Teigen Sparebank1 Oslo Akershus M 50-54 04:59:35 38.0501:38:4503:18:37
851 65418 Kirsten Bergene Tjørn CK ValdresEkspressen K 50-54 04:59:35 38.0501:38:4503:20:02
863 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 45-49 04:59:47 38.0201:35:3400:00:00
864 35059 Gabriel Tjørn CK ValdresEkspressen M 50-54 04:59:50 38.0201:38:4503:20:02
865 109029 Roger Bernhard Ihle Nes Sportsklubb - Sykkel M 50-54 05:00:01 37.9901:43:1903:20:52
865 109030 Lars Krogsveen Jernvinna Bikers M 40-44 05:00:01 37.9901:43:1903:20:52
865 64078 Pål Syversen Nes Sportsklubb - Sykkel M 25-29 05:00:01 37.9901:43:1903:20:52
868 80418 Knut Ølstad Sagene IF - Sykkel M 45-49 05:00:09 37.9801:42:5203:22:06
869 65831 Morten Borgersen Team Anton Sport M 40-44 05:00:23 37.9501:42:5203:22:06
869 109031 Gorm Harald Smørgrav Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:00:23 37.9501:26:0203:01:46
871 48041 Vidar Hovde Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:00:34 37.9201:38:3403:18:23
871 80510 Thomas Weisser-Svendsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:00:34 37.9201:38:3403:11:14
873 48827 Kurt Thomassen Asker CK M 50-54 05:00:38 37.9101:35:3803:12:31
874 80697 Einar Grimstad Lillehammer M 45-49 05:00:39 37.9101:42:0603:21:46
875 80999 Geir A. Fredriksen Moss CK M 35-39 05:00:41 37.9101:41:3503:24:22
875 63550 Kristian Rønning Intersport M 25-29 05:00:41 37.9101:41:3503:24:22
877 109032 Arve Kristian Pettersen Oppdal SK M 40-44 05:00:46 37.9001:35:3403:13:30
878 109033 Ola Marius Bjerklund BAMA M 35-39 05:00:47 37.9001:39:3803:11:02
879 31005 Rolf Almås Sogn CK M 65-69 05:00:59 37.8701:42:0603:21:46
879 131701 Stein Danielsen Team Angel M 30-34 05:00:59 37.8701:42:0603:23:20
881 109034 Stig Evenstad Team COB M 35-39 05:01:00 37.8701:43:2803:20:52
881 130366 Frank Pedersen Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:01:00 37.8701:43:2803:20:52
881 64195 Ole Kristian Ramsberg Brumunddal M 45-49 05:01:00 37.8701:43:2803:20:52
881 48903 Frode Thobru Solør CK M 40-44 05:01:00 37.8701:32:4603:06:02
881 54401 Andreas Ulvestad FMC Technologies M 30-34 05:01:00 37.8701:43:1903:20:52
886 109035 Gunnar Halle Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:01:12 37.8401:33:5203:11:55
886 49488 John Brede Heggelund Brumunddal SK M 35-39 05:01:12 37.8401:40:4103:25:16
886 36506 Bjørn Ruud Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:01:12 37.8401:40:4103:19:21
889 50622 Dagfinn Mosveen Team United Bakeries / Ullevål SK M 50-54 05:01:13 37.8401:32:5503:18:44
889 49989 Roger Søttar Team United Bakeries / Ullevål SK M 20-24 05:01:13 37.8401:32:5503:18:44
891 109036 Terje Vidar Hubred Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:01:31 37.8001:40:4103:19:21
892 109037 Svenn Tore Andersen Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109038 Helge Arntsen Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109039 Jan Sverre Asmyr Sagene IF - Sykkel M 40-44 05:02:08 37.7301:43:1003:23:02
892 109040 Sjur K. Bakken Team S3 M 50-54 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109041 Morten Bjørge Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109042 Ingar Hippe Team S3 M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 48306 Geir Ove Hjemsæter Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109043 Torkel Holm Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109044 Karine Hultberg Team S3 K 30-34 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 80461 Geir Kløvfjell Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 122563 André Kristoffersen Rauma SK M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109045 Asbjørn Lid Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109046 Arvid H. Nordheim Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109047 Christian F. Pedersen Team S3 M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 80507 Jørn Presterudstuen Toten-Kranken M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109048 Hanna Heieren Steensen Team S3 K 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
908 109049 Snorre Bjerke NTNUI - Sykkel M 20-24 05:02:27 37.6901:42:4003:24:21
908 20985 Årstein Skjæveland Sagene IF - Sykkel M 30-34 05:02:27 37.6901:21:2003:08:25
910 64454 Svein Nore Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:02:43 37.6501:42:0603:21:46
911 69563 Christian Haug Moss CK M 45-49 05:02:44 37.6501:29:1503:15:15
911 35030 Jørn Erik Langedal TeleComputing M 35-39 05:02:44 37.6501:37:4403:14:47
913 109050 Terje Faugstad Bjertnes Team Xbike M 17-19 05:02:45 37.6501:42:1403:24:30
913 70342 Vidar Johnsen Årnes M 35-39 05:02:45 37.6501:42:1403:24:30
913 70605 Morten Nytun Team Krundalen M 35-39 05:02:45 37.6501:50:0103:25:57
916 64367 Bjørn Tore Flaatten Body Grav Cycle Team M 45-49 05:02:51 37.6401:36:1303:13:37
916 80695 Thorolf Aarøen Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 05:02:51 37.6401:42:0603:21:46
918 109051 Dan Skumlien Hamar Ottestad M 55-59 05:02:52 37.6401:38:1003:19:31
919 98763 Dag Holtop Autoteknikk AS M 45-49 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
919 48491 Kjetil Kristiansen Autoteknikk AS M 45-49 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
919 80234 Eivind Steffensen Autoteknikk AS M 40-44 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
919 80235 Knut Aas Autoteknikk AS M 45-49 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
923 80723 Leiv Thomas Sandnes Atea AS M 35-39 05:03:24 37.5701:41:2103:23:28
923 63944 Atle Thoresen Atea AS M 35-39 05:03:24 37.5701:41:2103:23:28
925 122557 Lars Jensen Halden CK M 35-39 05:03:28 37.5601:42:5203:25:16
925 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Halden CK M 45-49 05:03:28 37.5601:42:5203:25:16
927 65593 Paul Martin Nerby Råholt M 40-44 05:03:30 37.5601:42:4003:24:21
928 64526 Anders Killingstad Atea AS M 50-54 05:03:33 37.5501:41:2103:23:28
928 47839 Per Morten Torvildsen Atea AS M 50-54 05:03:33 37.5501:41:2103:23:28
928 80718 Paul Udjus Atea AS M 40-44 05:03:33 37.5501:41:2103:23:28
931 79030 Erik Fido Westgård Savalen SK M 35-39 05:03:36 37.5401:32:4603:26:11
932 80363 Gunnar A. Johansen Atea AS M 35-39 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
932 131680 Espen Torgersen Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
932 80364 Tore Trones Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
932 64528 Stein Utheim Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
936 80426 Jørn Kristiansen Follo SK M 40-44 05:03:45 37.5301:44:0503:22:01
936 74367 Jakob Schultz Holmenkollen CK M 30-34 05:03:45 37.5300:00:0003:08:59
938 80231 Erik Bøhler Hansen Autoteknikk AS M 25-29 05:03:57 37.5001:39:3503:20:35
939 80247 Odd-Terje Bjarkøy CK Nittedal M 35-39 05:04:08 37.4801:37:4803:21:00
939 64306 Arild Vegstø Soon CK M 35-39 05:04:08 37.4801:34:5303:13:37
941 109052 Peder Olrud Fjellvang Jar M 17-19 05:04:14 37.4701:37:4103:16:31
942 42865 Peter Bennett Halden CK M 40-44 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 80620 Ole Petter Buckholm Halden CK M 45-49 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 109053 Pål Roar Dahlman Halden CK M 40-44 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 103841 Michael Espe Halden CK M 45-49 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 109054 Herman Kolås Halden CK M 35-39 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 80555 Tore Syver Larsen Halden CK M 45-49 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 79087 Anna Katarina Mathisen Halden CK K 45-49 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 69020 Hans Erik Myrene Halden CK M 50-54 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 109055 Jørn Nøland Halden CK M 40-44 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 64376 Tore Olsen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:04:29 37.4401:40:4103:19:21
942 109056 Atle Simonsen Halden CK M 30-34 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 80221 Jens Arvid Syverstad Halden CK M 50-54 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 80381 Svend Egil Torp Halden CK M 55-59 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 80625 Stein Viken Halden CK M 55-59 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
942 66347 Anne-Gro Westberg Halden CK K 40-44 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
957 36701 Inge Ekker Bartnes Bærum og Omegn CK M 40-44 05:04:39 37.4101:38:4103:17:16
957 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:04:39 37.4101:38:4103:17:16
959 109057 Joar Elgåen Engerdal SK M 40-44 05:04:41 37.4101:45:2003:26:00
960 109058 Roar Vea Skedsmokorset M 55-59 05:04:46 37.4001:42:5203:22:06
961 80643 Harald Eskerud Jardar IL - Sykkel M 17-19 05:04:47 37.4001:33:2503:07:57
962 109059 Finn Erik Byfuglien Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:04:55 37.3801:43:2803:20:52
962 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 05:04:55 37.3801:43:2803:24:08
964 109060 Hanne Alstad Kongsberg IF - Sykkel K 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109061 Willy Bjørsnøs Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 97331 Øivind Bjørtuft Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109062 Oddvar Bråthen Eiker CK M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109063 Jan Ruben Celius Eiker CK M 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109064 Odin Celius Eiker CK M 16 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 35007 Baldvin Einarsson Eiker CK M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109065 Wegar Hogstad Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109066 Erik Hole Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 58697 Bjørn Håkonsen Eiker CK M 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 52272 Stein Ingebretsen Eiker CK M 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109067 Monica Gunnerud Jemtegaard Kongsberg IF - Sykkel K 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 52454 Knut Runar Knutsen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 81101 Rolf Krona Kongsberg IF - Sykkel M 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 64107 Jan Børge Loe Eiker CK M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 43174 Arnfinn Mikaelsen Eiker CK M 55-59 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109068 Tore Moen Eiker CK M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 98110 John Kåre Myklebust Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 80867 Jørgen Nymoen Eiker CK M 15 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109069 Thorleif Nøkleby Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 35017 Jan Rasmussen Eiker CK M 60-64 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 102536 Espen Sandengen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109070 Trond Sauro Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 102405 André Thorsdalen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109071 Ann-Elin Urdal Kongsberg IF - Sykkel K 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109072 Roar Wessel Kongsberg IF - Sykkel M 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
964 109073 Hallvard Aas Norsk Energi M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
993 84531 Øyvind Røed Helse Sør-Øst RHF M 35-39 05:05:11 37.3501:43:1903:20:52
994 101203 Jon F. Kråkenes UIA Sykkel M 20-24 05:05:49 37.2701:40:5903:26:30
994 80534 Olav Kvaalen BDO M 25-29 05:05:49 37.2701:44:3803:26:52
994 109074 Lars Edvard Kvaalen Oslo Skøiteklub M 25-29 05:05:49 37.2701:44:3803:26:52
994 101054 Bjørnar Berg Rud KSI Sykkel M 25-29 05:05:49 37.2701:40:5903:26:30
994 80076 Jon Arve Wålberg Eidsvoll M 25-29 05:05:49 37.2701:40:5903:26:30
999 34889 Johannes Skaug Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:05:50 37.2701:33:1003:18:47
1000 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK M 50-54 05:05:54 37.2601:37:4403:19:43

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund