Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 34906 Erik Skoglund Nilsen Team Reno BIL M 40-44 01:19:31 45.27
1 110804 Henrik Røa Bærum og Omegn CK M 16 01:19:31 45.27
1 43062 Ola Røkke Team Krank Gewesen M 20-24 01:19:31 45.27
1 82023 Henrik Snarvold Sletten Solør CK M 17-19 01:19:31 45.27
1 110805 Kristoffer Westgaard Bærum og Omegn CK M 17-19 01:19:31 45.27
6 110806 Marius Ylven Westgaard Bærum og Omegn CK M 16 01:19:43 45.15
7 43313 Just Morten Sekkenes Skårer CK M 45-49 01:21:40 44.08
8 80185 Lasse Obrestad CK Nittedal M 30-34 01:24:00 42.85
9 79203 Tom Mentzoni Bodø CK M 30-34 01:25:19 42.19
9 110807 Fredrik Nybråten NSF Region Innlandet M 17-19 01:25:19 42.19
11 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:25:31 42.09
11 110808 Amund Grønvold Skoglund NSF Region Innlandet M 17-19 01:25:31 42.09
13 110809 Børge Andersen Toten-Kranken M 35-39 01:25:39 42.03
13 69523 Atle Grøndalen Toten-Kranken M 50-54 01:25:39 42.03
13 82099 Peder Benjamin Hagen IF Frøy - Sykkel M 15 01:25:39 42.03
13 82009 Mii Erik Haugård IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:25:39 42.03
13 82031 Hubert Jacobsen Toten-Kranken M 45-49 01:25:39 42.03
13 110810 Thomas Jensen Toten-Kranken M 35-39 01:25:39 42.03
13 110811 Ola Jorde Oslo M 17-19 01:25:39 42.03
13 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:25:39 42.03
13 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken / Benteler BIL M 45-49 01:25:39 42.03
13 69524 Lars Lodgaard Toten-Kranken M 45-49 01:25:39 42.03
13 110812 Magnus Nordby NSF Region Innlandet M 16 01:25:39 42.03
13 110813 Viktor Nybråten NSF Region Innlandet M 17-19 01:25:39 42.03
13 82057 Erlend Rinden Romeriksåsen SK M 14 01:25:39 42.03
13 82022 Marius Ruud Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:25:39 42.03
13 82027 John Tuflått Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:25:39 42.03
28 82039 Marius Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 16 01:26:00 41.86
29 82029 Ole Ingar Sel Ottestad IL - Sykkel M 14 01:26:05 41.81
30 110814 Markus Mowe Martinsen Nesodden SK M 15 01:26:18 41.71
30 49872 Christopher Mowe Martinsen Nesodden SK M 25-29 01:26:18 41.71
32 110815 Kristoffer Knutsmoen Nesodden SK M 17-19 01:26:26 41.65
33 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 40-44 01:26:32 41.60
33 80170 Rune Knutsmoen Nesodden SK M 45-49 01:26:32 41.60
35 70393 John Arne Stern CK Nittedal M 30-34 01:27:14 41.26
35 110816 Håkon Stange Sørum Bærum og Omegn CK M 16 01:27:14 41.26
37 110817 Eirik Osberg Andresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 01:27:23 41.19
37 82007 Marius Finpå Østbygda IL - Sykkel M 30-34 01:27:23 41.19
37 65513 Arne Gjulem Østbygda IL - Sykkel M 35-39 01:27:23 41.19
37 82073 Mattis Johannessen Bærum og Omegn CK M 16 01:27:23 41.19
37 65548 Helge Klæstad jr. Hadeland CK M 30-34 01:27:23 41.19
37 110818 Håvard Eggen Kristensen Bærum og Omegn CK M 16 01:27:23 41.19
37 110819 Lasse Svendsen Team Krank Gewesen M 20-24 01:27:23 41.19
37 79980 Fabrice Zindy Røyken CK M 35-39 01:27:23 41.19
45 110820 Remi Trøen Vang Skiløperforening - Sykkel M 17-19 01:27:34 41.11
46 110821 Glenn Syvertsen Team gran sport M 20-24 01:27:44 41.03
47 110822 Espen Sjøberg NSF Region Innlandet M 17-19 01:28:04 40.87
48 82068 Lasse Ringkilen Nes SK M 15 01:28:40 40.60
48 68194 Espen Undrum Kløfta IL - Sykkel M 30-34 01:28:40 40.60
50 110823 Thomas Borthen Heydi AS M 35-39 01:29:00 40.44
51 82035 Roger Myhrvold Toten-Kranken M 45-49 01:29:33 40.20
52 41491 Arvid Moen Skjeberg CK M 40-44 01:29:42 40.13
52 37539 Antonio Moen Skjeberg CK M 40-44 01:29:42 40.13
52 61123 Ole-Johnny Ringsrød Family Sports Club, Sarpsborg M 40-44 01:29:42 40.13
55 82017 Øyvind Sørhaug Oslo Sportslager M 40-44 01:29:52 40.05
56 110824 André Fernandes Bærum og Omegn CK M 20-24 01:30:20 39.85
57 82034 Eirik Pettersen CK Nittedal M 14 01:30:23 39.83
57 46920 Rune Rikoll Hadeland CK M 45-49 01:30:23 39.83
59 110825 Per Oliver Bruksås Røyken CK M 20-24 01:30:28 39.79
59 110826 Rime Dahl Team Krank Gewesen M 25-29 01:30:28 39.79
59 110827 Johan Stamer Ekerholt Asker CK M 16 01:30:28 39.79
59 68233 Arve Fjell Røyken CK M 45-49 01:30:28 39.79
59 82033 Torleiv Harrystad Røyken CK M 35-39 01:30:28 39.79
59 46978 Ragnar Heier Østbygda IL - Sykkel M 55-59 01:30:28 39.79
59 110828 Steinar Herstad Østbygda IL - Sykkel M 35-39 01:30:28 39.79
59 110829 Håkon Kilstad Team Krank Gewesen M 25-29 01:30:28 39.79
59 110830 Kristian Oppi Røyken CK M 35-39 01:30:28 39.79
59 110831 Eivind Rømcke Asker CK M 16 01:30:28 39.79
59 110832 Stian Sande CK Nittedal M 25-29 01:30:28 39.79
70 110833 Oskar Arnesen Dønnum Aktiv Skøyteklubb M 16 01:30:40 39.70
71 110834 Bjørn Steinar Posaascen Eidsvoll SK M 40-44 01:30:50 39.63
72 110835 Øyvind Brasetvik Heydi AS M 35-39 01:30:54 39.60
73 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken M 45-49 01:31:21 39.40
73 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken M 35-39 01:31:21 39.40
73 110836 Harald Skurdal Ottestad IL - Sykkel M 14 01:31:21 39.40
76 36732 Morten Ringkilen Eidsiva BIL M 45-49 01:31:26 39.37
76 82069 Sondre Skjerven Nes SK M 17-19 01:31:26 39.37
78 82032 Kenn Skolegården SATS Lillestrøm M 50-54 01:31:33 39.32
79 62724 Kai Røstadstuen Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 01:31:39 39.27
80 82049 Tommy Skaugerud Eina SK Sykkel - Amfi M 35-39 01:31:46 39.22
80 110837 Espen Østvold Eina SK Sykkel - Amfi M 35-39 01:31:46 39.22
82 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken M 40-44 01:31:55 39.16
83 64294 Thomas Oberhofer Bærum og Omegn CK M 55-59 01:32:18 39.00
83 69680 Tom Pettersen CK Nittedal M 40-44 01:32:18 39.00
85 82088 Sjur Dyb Berg Nesodden SK M 15 01:32:58 38.72
86 82041 Henrik Lunder Aalrust Asker CK M 16 01:33:15 38.60
87 110838 Sindre Bjerkestrand Haugsvær IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:33:18 38.58
87 110839 Eirik Lindaas Bergen M 25-29 01:33:18 38.58
87 82042 Håkon Lunder Aalrust Asker CK M 13 01:33:18 38.58
90 110840 Ingvar Haugstad Bærum og Omegn CK M 20-24 01:33:34 38.47
91 110841 Andreas Haug Aalby Asker CK M 16 01:33:40 38.43
92 36936 Max Lind Røyken CK M 35-39 01:33:47 38.38
92 82061 Arvid Pettersen Østbygda IL - Sykkel M 60-64 01:33:47 38.38
94 36042 Kim Anders Aas Røyken CK M 35-39 01:33:56 38.32
95 82040 Martin Appel Asker CK M 30-34 01:33:57 38.31
95 67049 Svein Aalrust Asker CK M 45-49 01:33:57 38.31
97 110842 Tora Helene Sel Ottestad IL - Sykkel K 15 01:33:59 38.30
98 110843 Ludvik Aspelund Holstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 13 01:34:26 38.12
98 62534 Egil Holstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 01:34:26 38.12
100 82128 Stian Grøndalen Toten-Kranken M 20-24 01:34:55 37.92
100 82043 Sjur Heggelund Toten-Kranken M 30-34 01:34:55 37.92
102 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken M 45-49 01:35:44 37.60
103 110844 Mathias Ebbesen BAMA M 16 01:35:56 37.52
103 110845 Sebastian Sundet Flaen BAMA M 14 01:35:56 37.52
103 82098 Sigvart Grorud Sem M 45-49 01:35:56 37.52
106 64290 Håvard Rafaelsen BAMA M 35-39 01:36:13 37.41
107 110846 Fredrik Edvardsen Nesodden SK M 15 01:36:21 37.36
108 82095 Kai Kronberget Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 01:36:29 37.31
109 79437 Lars Bakke Krogvig Trondheim M 20-24 01:36:42 37.22
109 79436 Anders Bakke Krogvig Oslo M 25-29 01:36:42 37.22
111 37673 Trond Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 45-49 01:36:43 37.22
111 110847 Simen Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 16 01:36:43 37.22
111 122219 Roger Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 40-44 01:36:43 37.22
111 110848 Lars Ottar Jorde IF Frøy - Sykkel M 14 01:36:43 37.22
115 110849 Martin Lindbæck Martin M 25-29 01:36:47 37.19
116 110850 Lars Erik Bye Skiforeningen M 45-49 01:36:53 37.15
116 82050 Richard Ramsvatn Teigen Team Teigen M 25-29 01:36:53 37.15
118 110851 Snorre Lunde Asker CK M 16 01:37:29 36.92
119 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL - Sykkel M 50-54 01:38:04 36.70
119 82052 Marit Lund Østbygda IL - Sykkel K 50-54 01:38:04 36.70
121 110852 Håkon Bergan Kristiansand M 40-44 01:38:21 36.60
121 110853 Tim Angell Richardsen Veiatlas.no M 25-29 01:38:21 36.60
123 110854 Karl Johan Andreassen Røyken CK M 55-59 01:38:29 36.55
124 110855 Bengt Danielsen Veiatlas.no M 45-49 01:38:33 36.52
125 110856 Rolf Rasmussen Family Sports Club, Fredrikstad M 45-49 01:38:39 36.49
126 82056 Martin Opgård Engerdal SK M 15 01:38:49 36.43
127 110857 Svein Græe Eidsvoll SK M 55-59 01:39:33 36.16
128 110858 Helge Bergo Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 01:39:40 36.12
129 110859 Terje Norderud Fossum IF - Sykkel M 45-49 01:40:05 35.97
130 110860 Lars Nerdrum Lørenskog CK M 45-49 01:40:29 35.82
131 82087 Simen Dyb Berg Wam-Kam M 20-24 01:40:34 35.79
131 110861 Henrik Nerdrum Lørenskog CK M 16 01:40:34 35.79
131 110862 Magnus M. Osberg Asker CK M 15 01:40:34 35.79
131 110863 Torjus Røn Sonerud Lørenskog CK M 14 01:40:34 35.79
131 110864 Vegard Ødegården IF Frøy - Sykkel M 16 01:40:34 35.79
136 82075 Marte Kjærnet Romeriksåsen SK K 16 01:40:36 35.78
136 70742 Atle Sørbønsveen Toten-Kranken M 30-34 01:40:36 35.78
138 82089 Magne Gjerde Ingenia M 45-49 01:40:45 35.73
139 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken M 55-59 01:40:46 35.72
140 47117 Jan Peter Amundal Trondhjems VK M 45-49 01:40:48 35.71
140 82187 Adrian Brendløkken Amundal Trondhjems VK M 15 01:40:48 35.71
140 82102 Erlend Røer Drabløs Nesodden SK M 17-19 01:40:48 35.71
140 122342 Geir Larsen Tårnåsen M 45-49 01:40:48 35.71
144 110865 Frederik Mostue Ottestad IL - Sykkel M 15 01:40:52 35.69
144 110866 Ingvild Ø. Tangen Ottestad IL - Sykkel K 15 01:40:52 35.69
146 110867 Frank Johnny Austad AGA AS BIL M 30-34 01:40:53 35.68
146 110868 Geir Einar Engen Bjørndal IF - Sykkel M 45-49 01:40:53 35.68
146 82359 Ingvar Kolby Hasle-Løren IL - Sykkel M 45-49 01:40:53 35.68
149 82036 Lars-Petter Akselsen Hove Medical Systems M 40-44 01:40:59 35.64
149 82037 Vidar Degrum Bærum og Omegn CK M 40-44 01:40:59 35.64
151 65928 Susan Vea Johnsen Eidsvoll SK K 30-34 01:41:12 35.57
151 110869 Cathrine Vea Nordhagen Eidsvoll SK K 30-34 01:41:12 35.57
153 110870 Morten Thoen Sykkeldepo M 14 01:41:20 35.52
153 110871 Stein Thoen Sykkeldepo M 50-54 01:41:20 35.52
155 71098 Monica Godtfredsen Lørenskog CK K 35-39 01:41:22 35.51
156 82139 Jonas Fillan Utleira IL M 15 01:41:26 35.49
157 110872 Geir Teigen Lesja og Dovre SK M 45-49 01:41:44 35.38
158 64556 Tom J. Jølsett BAMA M 45-49 01:41:52 35.34
159 82450 Espen Seeberg Moss M 45-49 01:42:00 35.29
160 110873 Ole Kristian Sæther Sørum IL M 15 01:42:07 35.25
161 82067 Johan Halldin Ingenia M 40-44 01:42:14 35.21
161 70969 Astrid Nessøe Storhamat vgs K 45-49 01:42:14 35.21
161 70971 Kjetil Simensen Storhamat vgs M 40-44 01:42:14 35.21
164 68408 Tor Berg-Eriksen Nesodden SK M 55-59 01:42:16 35.20
165 110875 Jonas Fremming Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:42:18 35.19
165 110876 Elias Helle Kalland Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:42:18 35.19
165 110877 Oskar Tronnsønn Skjerstad CK Nittedal / Team 2xU junior M 12 01:42:18 35.19
165 110878 Wilhelm Andreas Skogly Sportsklubben Rye/team 2Xu junior M 14 01:42:18 35.19
165 110879 Jakob Stensåsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:42:18 35.19
165 82281 Jørgen Strømstad Sunde Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:42:18 35.19
165 110874 Aksel Fischer Aasheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:42:18 35.19
165 82282 Henning Åsheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:42:18 35.19
173 110880 Øystein Mollestad Røyken CK M 50-54 01:42:22 35.16
174 110881 Tom Gavem Oslo M 55-59 01:42:28 35.13
175 110882 August Sørlie Nerland Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:42:33 35.10
175 65697 Ulf Henning Åsheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 01:42:33 35.10
177 82086 Christian Lang-Ree Karlsen Team LaPierre M 30-34 01:42:35 35.09
178 35842 Ronald Fillan Utleira IL M 45-49 01:42:41 35.05
179 110883 Roger Andreassen Diplom-Is AS M 35-39 01:42:55 34.97
179 110884 Børge Bille Diplom-Is AS M 45-49 01:42:55 34.97
181 146074 Geir Hermansen IF Frøy - Sykkel M 50-54 01:43:04 34.92
181 122415 Arne Rønning IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:43:04 34.92
183 68263 Per Anders Waaler Finstadjordet M 45-49 01:43:06 34.91
184 110885 Magne Dyrland BAMA M 45-49 01:43:14 34.87
185 110886 Frank Ivar Schau Smaalenene SK M 30-34 01:43:24 34.81
186 82108 Helge Grødem Team Beef M 40-44 01:43:30 34.78
187 110887 Bente Blæsterdalen Eina SK Sykkel - Amfi K 35-39 01:43:46 34.69
188 82175 Fredrik Bjerkeengen Eina SK Sykkel - Amfi M 20-24 01:43:55 34.64
189 110888 Mari Jeanette Drognes Pilestredet CK, Østmarka IL Triathlon K 25-29 01:43:56 34.63
189 110889 Michael Pangopoulos Oslo M 01:43:56 34.63
191 35874 Per Allan Johansson IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:44:06 34.58
191 110890 Allan Dahl Johansson IF Frøy - Sykkel M 13 01:44:06 34.58
193 131679 Erik Evensen Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 01:44:12 34.54
194 82120 Anders Lervåg BAMA M 30-34 01:44:14 34.53
195 110891 Kjetil Hansen Diplom-Is AS M 40-44 01:44:16 34.52
196 110892 Rolf E. Olstad SATS Metro M 45-49 01:44:28 34.46
197 77690 Arne Madsen Telenor M 50-54 01:44:42 34.38
198 82093 Sveinung Lindaas Storebrand M 55-59 01:44:45 34.36
199 110893 Tor Kristian Nilsen Nanset IF - Sykkel M 25-29 01:44:52 34.32
200 110894 Stian Presterudstuen Eina M 35-39 01:44:54 34.31
201 82109 Stein Thore Hansen Eina SK Sykkel - Amfi M 45-49 01:44:59 34.29
202 110895 Leif Arne Sandbekken Eina SK Sykkel - Amfi M 65-69 01:45:03 34.26
203 110896 Nils Petter Fremming Heming M 45-49 01:45:04 34.26
204 110897 Fredrik Harboe Østre Bærum sykkellag M 25-29 01:45:05 34.25
204 42087 John Ole Tollefsen IF Frøy - Sykkel M 65-69 01:45:05 34.25
206 110898 Stine Østvold Eina SK Sykkel - Amfi K 30-34 01:45:06 34.25
207 110899 Mette Kristine Johansen Kløfta K 45-49 01:45:10 34.23
208 110900 Heidi Myrmæl Alpha Elektro AS K 40-44 01:45:13 34.21
209 82113 Anne Løkken Hansen Eina SK Sykkel - Amfi K 45-49 01:45:15 34.20
209 82267 Inge Morten Kveen Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 01:45:15 34.20
211 110901 Ludvig S. Bye Team 2XU junior M 13 01:45:16 34.19
212 82058 Odd Henning Rinden Romeriksåsen SK M 40-44 01:45:20 34.17
213 110902 Sondre Flateby Unibuss M 14 01:45:21 34.17
214 110903 Jøran Østom KLP Forsikring M 40-44 01:45:23 34.16
215 110904 Knut Bergmann Oslo M 40-44 01:45:33 34.10
215 110905 Haakon Eide Kristiansand M 25-29 01:45:33 34.10
217 69097 Tom Ove Andersen Nes SK M 50-54 01:45:34 34.10
217 110906 Raymond Edvardsen Nesodden SK M 50-54 01:45:34 34.10
217 110907 Mikael Falkendal Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 13 01:45:34 34.10
217 82115 Erik Gløersen Oslo kommune VAV BIL M 55-59 01:45:34 34.10
221 110908 Tom Nygren Kløfta M 45-49 01:45:43 34.05
222 67381 Svein Teigen Team Teigen M 55-59 01:45:47 34.03
222 110909 Trine Marie Tveite Team Teigen K 25-29 01:45:47 34.03
224 82231 Marte Ryr Andersen Nes SK K 16 01:45:51 34.01
225 110910 Torkel Dalan Asker CK M 16 01:45:57 33.97
226 110911 Markus Wiik Richie the Cats Biker Team M 14 01:46:00 33.96
227 110912 Kristian Nergaard BAMA M 45-49 01:46:01 33.95
228 110913 Bjarne Sletner Heydi AS M 40-44 01:46:04 33.94
229 82085 Oddvar Sten Reitan Servicehandel M 55-59 01:46:09 33.91
230 110914 Sverre Starheim Abildsø Pro Cycling Team M 16 01:46:13 33.89
231 110915 Kjell Erling Andersen Fredrikstad M 35-39 01:46:18 33.86
231 81355 Arne-Rino Bergli Family Sports Club, Fredrikstad M 40-44 01:46:18 33.86
231 110916 Torstein Bye Eidsvoll SK M 17-19 01:46:18 33.86
231 110917 Espen Andreas Fjeld Eidsvoll SK M 17-19 01:46:18 33.86
231 110918 Frank Tore Hermansen Family Sports Club M 50-54 01:46:18 33.86
231 110919 Rino Høistad Family Sports Club M 45-49 01:46:18 33.86
231 110920 Morten Johanesen Family Sports Club, Fredrikstad M 45-49 01:46:18 33.86
231 110921 Kjell Karlsen Family Sports Club, Fredrikstad M 50-54 01:46:18 33.86
231 44196 Hildegard Opsahl Family Sports Club, Fredrikstad K 50-54 01:46:18 33.86
231 67939 Atle Ytterstad Family Sports Club, Fredrikstad M 40-44 01:46:18 33.86
241 64821 Elisabeth Lauritzen Østbygda IL - Sykkel K 50-54 01:46:21 33.85
242 82168 Daniel Guddal Kloppa Off Road Klubb M 17-19 01:46:26 33.82
242 110922 Susanne Vennerød Pilestredet CK K 25-29 01:46:26 33.82
244 110923 Frode Espen Wannebo Fetsund M 40-44 01:46:35 33.77
245 110924 Haakon Dalan Hvalstad M 45-49 01:46:36 33.77
245 32070 Morten Stormark Odfjell Drilling Team Trym M 50-54 01:46:36 33.77
247 82219 Håvard Knutsen TEAM SYVER M 50-54 01:46:37 33.76
247 69860 Bjørn Teig TEAM SYVER M 50-54 01:46:37 33.76
247 110925 Leif Gunnar Trosterud TEAM SYVER M 45-49 01:46:37 33.76
250 110926 Stein Garang Jessheim M 45-49 01:46:44 33.72
250 110927 Sven Halvorsen Jessheim M 45-49 01:46:44 33.72
250 110928 Lasse Magnes Jessheim M 45-49 01:46:44 33.72
253 110929 Ole Johnny Mysterud Team Oslo Elektro Service M 30-34 01:46:45 33.72
254 110930 Steinar Lysaker TEAM SYVER M 55-59 01:46:47 33.71
255 110931 Christer Dreng Nanset IF - Sykkel M 40-44 01:46:51 33.69
256 110932 Kristian Harald Ekornås BAMA M 45-49 01:46:52 33.68
256 110933 Per Martin Kresetmoen BAMA M 40-44 01:46:52 33.68
256 110934 Trond Veisten Oslo M 45-49 01:46:52 33.68
259 110935 Ørjan Sveen Toten-Kranken M 35-39 01:46:54 33.67
260 81323 Torstein Thorsen bWise M 45-49 01:46:59 33.65
261 110936 Stinius Viking Ødegård Duells AS M 14 01:47:00 33.64
262 110937 Håvard Andreas Hansen Eidsvoll SK M 40-44 01:47:04 33.62
262 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken M 50-54 01:47:04 33.62
264 110938 Kåre Elnan Hvalstad M 45-49 01:47:06 33.61
265 110939 Niclas Fjellanger Odfjell Drilling Team Trym M 20-24 01:47:09 33.59
265 82232 Thea Marie Fredriksen Fjellfoten SK K 16 01:47:09 33.59
265 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 60-64 01:47:09 33.59
268 82176 Jarle Solberg Family Sports Club M 50-54 01:47:13 33.57
269 82164 Tom Erik Bjerkeengen Eina SK Sykkel - Amfi M 45-49 01:47:18 33.55
269 82163 Bente Bjerkeengen Eina SK Sykkel - Amfi K 45-49 01:47:18 33.55
269 110940 Øyvind Kvernen Sport 1 M 35-39 01:47:18 33.55
272 64357 Tor-Olve Fredriksen Fjellfoten SK M 50-54 01:47:22 33.52
273 82333 Jørn-Cato Kristensen Lillestrøm M 20-24 01:47:24 33.51
274 80593 Øyvind Skovli Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 01:47:27 33.50
275 110941 Erik Haug Eina SK Sykkel - Amfi M 50-54 01:47:28 33.49
276 110942 David Fraser Pronova M 40-44 01:47:35 33.46
276 110943 Svein Olaf Hustvedt Pronova M 50-54 01:47:35 33.46
276 110944 Erling Odden Pronova BioPharma AS M 55-59 01:47:35 33.46
279 82295 Dagfinn Myrvold Spikkestad M 40-44 01:47:44 33.41
280 82165 Terje Vestbakken Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 01:47:46 33.40
281 110945 Frode Gravningsmyr Son M 35-39 01:47:58 33.34
281 110946 Reino Nerhagen Son M 40-44 01:47:58 33.34
281 110947 Raymon Søderholm Son M 35-39 01:47:58 33.34
284 41051 Nils Morten Balto Roterud IL M Tandem 01:48:01 33.32
284 110948 Even Balto Roterud IL M Tandem 01:48:01 33.32
286 110949 Eskil Hagen Team Sport 1 Superstore Sentrum M 25-29 01:48:06 33.30
287 82770 Lars Vidar Greftegreff Team Krank Gewesen M 30-34 01:48:07 33.29
287 110950 Erik Kirkeberg BAMA M 50-54 01:48:07 33.29
289 110951 Espen Eilertsen Basefarm AS M 30-34 01:48:08 33.29
289 110952 Tom-Christian Bjørlo Johannessen Basefarm AS M 25-29 01:48:08 33.29
289 110953 Jøran Karlsen Basefarm AS M 20-24 01:48:08 33.29
289 110954 Fredrik Skolmli Basefarm AS M 25-29 01:48:08 33.29
293 110955 Hilde Rosseland Basefarm AS K 35-39 01:48:17 33.24
293 70900 Rune Trøen Team Nato M 35-39 01:48:17 33.24
295 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken M 45-49 01:48:19 33.23
296 82092 Arnstein Fortun Lindaas IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:48:21 33.22
297 82094 Knut Håvard Solberg Nittedal M 17-19 01:48:22 33.22
298 110956 Joachim Bakke Fetsund M 17-19 01:48:25 33.20
298 35591 Svein Arne Sørhaug Høland IL - Sykkel M 40-44 01:48:25 33.20
300 110957 Øyvind Inge Fagereng Malkenes Family Sports Club, Halden M 30-34 01:48:27 33.19
300 110958 Espen Marthinsen Family Sports Club M 25-29 01:48:27 33.19
302 42535 Reid Bakken Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 01:48:35 33.15
302 82447 Iselin Bakken Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 15 01:48:35 33.15
302 46628 Bjørn Lindvik Odfjell Drilling Team Trym M 40-44 01:48:35 33.15
302 110959 Thomas Velde Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 15 01:48:35 33.15
306 110960 Kai Eikaas Båstad M 50-54 01:48:39 33.13
307 110961 Bjørn Bolstad Rudshøgda M 30-34 01:48:50 33.07
307 110962 Espen Erlandsen Løten M 25-29 01:48:50 33.07
309 47510 Kari Strømstad Team 2XU junior K 45-49 01:48:57 33.04
310 82246 Jørgen Andresen Eidsvoll SK M 13 01:49:02 33.01
310 110963 Henrik Holst-Larsen Eidsvoll SK M 14 01:49:02 33.01
310 110964 Thea Kristine Matter Eidsvoll SK K 13 01:49:02 33.01
313 110965 Kai Danielsen Veiatlas.no M 45-49 01:49:03 33.01
314 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 50-54 01:49:06 32.99
315 110966 Frida Evensen Eidsvoll SK K 12 01:49:25 32.90
316 110967 Kaare Sveen Hamar M 60-64 01:49:30 32.87
317 82209 Anne Hilde Vestbakken Eina SK Sykkel - Amfi K 35-39 01:49:32 32.86
318 47472 Knut Tidemann CK Toten-Tråkk M 40-44 01:49:38 32.83
318 110968 Ingrid Bjerke Tidemann CK Toten-Tråkk K 12 01:49:38 32.83
320 110969 Endre Berntsen Widerøe M 40-44 01:49:47 32.79
320 110970 Olav Hjemsæter Sportsklubben Ceres - Sykkel M 12 01:49:47 32.79
322 82221 Gøran Fundingsrud TEAM SYVER M 45-49 01:49:49 32.78
323 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken M 30-34 01:49:52 32.76
324 110971 Camilla Finsand Rikshospitalet K 30-34 01:49:54 32.75
325 110972 Frank Fevang BAMA M 40-44 01:49:55 32.75
325 82142 Terje Furebotn Sofiemyr M 45-49 01:49:55 32.75
327 82203 Ellen Karine Varøystrand Kasbohm Family Sports Club, Sarpsborg K 35-39 01:49:58 32.73
328 110973 Vegard Stenseth Løten M 20-24 01:50:09 32.68
329 110974 Jan E. Assersen Bjørklund Norge AS M 45-49 01:50:33 32.56
330 110975 Katrine Rødås Family Sports Club, Sarpsborg K 45-49 01:50:42 32.52
331 82399 Tor-Helge Husevold Follo SK M 50-54 01:50:44 32.51
332 82381 Odd Lindstad Johansen BAMA M 60-64 01:50:49 32.48
333 110976 Benny Schreiner Lørenskog CK M 35-39 01:50:51 32.47
334 110977 Sander Haga Sportsklubben Rye/team 2Xu junior M 13 01:51:09 32.38
335 82194 Morten Eldevik Råholt M 60-64 01:51:10 32.38
336 110978 Inger Lise Birkeland Family Sports Club, Sarpsborg K 45-49 01:51:17 32.34
337 110979 Eirik Bergo Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:51:20 32.33
338 82200 Line Norum Family Sports Club K 30-34 01:51:23 32.32
339 69421 Ragnvald Holst-Larsen Eidsvoll SK M 35-39 01:51:40 32.23
339 110980 Heine Kristiansen Fredrikstad M 50-54 01:51:40 32.23
341 82430 Pål Rydland Oslo M 30-34 01:52:04 32.12
342 110981 Heine Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 14 01:52:06 32.11
343 110983 Håkon Jorde IF Frøy - Sykkel M 12 01:52:07 32.10
343 110982 Arne Jorde IF Frøy - Sykkel M 45-49 01:52:07 32.10
345 110984 Emil Ring Oslo M 15 01:52:08 32.10
346 82494 Vemund Straum Trondhjems VK M 12 01:52:14 32.07
346 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 40-44 01:52:14 32.07
348 110985 Thomas Antonsen Family Sports Club, Fredrikstad M 25-29 01:52:21 32.04
348 110986 Malin Eriksen Eidsvoll SK K 14 01:52:21 32.04
348 110987 Ove Merg Oslo M 45-49 01:52:21 32.04
348 110988 Morten Egil Olsen GIF M 50-54 01:52:21 32.04
352 82239 Richard Hynne Crowe Horwath BIL M 35-39 01:52:22 32.03
353 82220 Kjell Øverjordet Toten-Kranken M 45-49 01:52:28 32.00
354 110989 Kim Larsen Micanor AS M 25-29 01:52:36 31.97
355 31591 Ingvar Gravdal Årland M 60-64 01:52:38 31.96
356 110990 Thorbjørn Haugsdal Odfjell Drilling Team Trym M 30-34 01:52:48 31.91
357 66211 Einar Lund-Zetterquist Langhus M 35-39 01:52:50 31.90
358 110991 Dag Spant Oslo M 60-64 01:52:51 31.90
359 110992 Jan Ove Brenden Family Sports Club, Halden M 45-49 01:52:57 31.87
359 110993 Henning R. Haugen Family Sports Club, Sarpsborg M 55-59 01:52:57 31.87
361 110994 Trude Flateby Unibuss K 35-39 01:52:58 31.86
362 82215 Kjærsti Floden Royal Sport K 60-64 01:53:00 31.85
363 82178 Dag Sverre Johnsen Ingenia M 50-54 01:53:01 31.85
364 110995 Sigurd Skatvedt Eidsvoll SK M 12 01:53:02 31.84
365 82255 Tom Henriksen Bring Frigo M 50-54 01:53:03 31.84
366 110996 Harald Høiback Forsvarets Høgskole M 40-44 01:53:09 31.81
367 110997 Anders Vada Diplom-Is AS M 35-39 01:53:10 31.81
368 110998 Atle Rannestad Beyer Husøysund M 40-44 01:53:13 31.79
368 110999 Lars Erik Bråten Sandnes M 30-34 01:53:13 31.79
368 111000 Mario Gajic BAMA M 40-44 01:53:13 31.79
368 111001 Kjell Aage Kristoffersen BAMA M 35-39 01:53:13 31.79
368 111002 Daniel Tollerud Askim M 30-34 01:53:13 31.79
373 111003 Line Fosser Vogt Oslo K 20-24 01:53:18 31.77
374 111004 Nicolai Drager Nes SK M 14 01:53:25 31.74
375 111005 Arne Melsom Østre Bærum sykkellag M 30-34 01:53:29 31.72
376 69431 Espen Ruud Clarion Hotell Gardermoen M 30-34 01:53:35 31.69
377 111006 Grete Vestengen GIL K 35-39 01:53:48 31.63
378 111007 Ole-Magnus Høiback Lørenskog CK M 14 01:53:57 31.59
379 111008 Thomas Bråthen Eina SK Sykkel - Amfi M 25-29 01:53:59 31.58
380 111009 Kristian Wiik Eidsvoll M 30-34 01:54:03 31.56
381 111010 Frode Rognerud Veiatlas.no M 40-44 01:54:05 31.55
382 78800 Gisle Brenna BAMA M 35-39 01:54:07 31.54
382 111012 Mahammud Hussein BAMA M 20-24 01:54:07 31.54
382 111013 Jorunn Landsverk Notodden K 40-44 01:54:07 31.54
382 111011 Vegard Aanonsen Troll Karateklubb Bushido M 25-29 01:54:07 31.54
386 111014 Eskil Bjørnø Atea AS M 35-39 01:54:08 31.54
387 111015 Dag Høilund Oslo M 25-29 01:54:10 31.53
388 111016 Ingolf Grønvold Sandvold Bilverksted AS M 30-34 01:54:12 31.52
388 82369 Knut Norum Family Sports Club, Rommen Oslo M 50-54 01:54:12 31.52
390 70558 Per Magne Sandbekken Eina SK Sykkel - Amfi M 50-54 01:54:16 31.50
391 35758 Olav Andreassen Atna IL M 50-54 01:54:18 31.49
391 111017 Mia Erlandsen Atna IL K 16 01:54:18 31.49
391 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 60-64 01:54:18 31.49
394 111018 Matilde Reinholdt Belsvik Oslo K 16 01:54:20 31.48
394 67265 Arild Belsvik Oslo M 45-49 01:54:20 31.48
394 111019 Morten Kristiansen Porsgrunn M 25-29 01:54:20 31.48
397 82596 Marius Nordhagen Crowe Horwath BIL M 30-34 01:54:48 31.35
398 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken M 45-49 01:55:09 31.26
398 111020 Merethe Vedal Toten-Kranken K 35-39 01:55:09 31.26
400 111021 Vibeke Bløndal Pronova BioPharma Norge AS K 45-49 01:55:14 31.24
400 111022 Jan Ludvig Eskedal Pronova BioPharma M 35-39 01:55:14 31.24
400 111023 Ole Nese Pronova Biopharma M 45-49 01:55:14 31.24
400 111024 Sondre Rygh Pronova Biopharma M 20-24 01:55:14 31.24
400 111025 Monika Svinsholt Pronova BioPharma K 35-39 01:55:14 31.24
405 111026 Ulf Amundsen Skjeberg M 50-54 01:55:23 31.20
406 22728 Glenn Smith Continental Dekk Norge AS M 45-49 01:55:25 31.19
407 44131 Bjørn Olav Jeksrud SATS Metro M 65-69 01:55:26 31.18
407 111027 Ulf Lystad SATS Metro M 55-59 01:55:26 31.18
407 111028 Ken-Rune A. Nilsson SATS Metro M 35-39 01:55:26 31.18
407 82379 Per Anders Sigtun SATS Metro M 40-44 01:55:26 31.18
411 111029 Petter Klemetsrud Oslo M 50-54 01:55:29 31.17
412 69712 Magne Frogner Team Weber Glava M 60-64 01:55:31 31.16
413 82419 Jon Anders Tangnes Bjørnemyr M 45-49 01:55:32 31.15
413 82420 Brede Udahl Nesodden SK M 45-49 01:55:32 31.15
415 111030 Jan Tore J. Briskelund Gi Gass Transport & Budservice M 25-29 01:55:36 31.14
416 82297 Ina Henriette Furuseth EVS K 40-44 01:55:38 31.13
417 82425 Per Breang SATS Metro M 65-69 01:55:40 31.12
417 111032 Britt Knøsberg Lørenskog K 40-44 01:55:40 31.12
417 111031 Ida Aagaard Pronova BioPharma K 35-39 01:55:40 31.12
420 111033 Lisa Lein Pronova Biopharma K 35-39 01:55:46 31.09
421 111034 Martin Lundteigen BAMA M 35-39 01:55:49 31.08
422 82277 Lene Amundsen SATS Metro K 30-34 01:55:52 31.07
423 111035 Helge Dønnum Oslo M 50-54 01:55:55 31.05
424 81209 Lillian Nilsson Team Weber Glava K 45-49 01:56:06 31.00
424 111036 Rune Hamann Olsen Spenst Jessheim M 40-44 01:56:06 31.00
426 111037 Henning Hoel Advokatfirmaet Hoel Wollbråten DA M 40-44 01:56:10 30.98
426 89216 Morten Moe Langhus M 35-39 01:56:10 30.98
428 111038 Kenneth Bergerud Strømmen M 40-44 01:56:22 30.93
429 111039 Torill Hukkelberg Bakken BAMA K 45-49 01:56:25 30.92
430 111040 Synnøve Bjerke Asker K 35-39 01:56:31 30.89
430 111041 Lill Mailen Løvhaugen Oslo K 35-39 01:56:31 30.89
432 111042 Andreas Bjørnstad Family Sports Club, Fredrikstad M 35-39 01:56:40 30.85
432 82244 Inge Hasselberg BAMA M 70-74 01:56:40 30.85
432 111043 Renate Nilsen Family Sports Club, Fredrikstad K 35-39 01:56:40 30.85
435 82048 Odd Magnar Dambråten Eina SK Sykkel - Amfi M 60-64 01:56:43 30.84
436 82268 Ingar Seiersten Vinterbro M 65-69 01:56:47 30.82
437 111044 Trude H. Westerberg Bærum kommune BIL K 40-44 01:56:54 30.79
438 65976 Paul Kwiatkowski Sodexo BIL M 55-59 01:56:55 30.79
439 111045 Stig Selven Heydi AS M 50-54 01:57:04 30.75
440 111046 Håkon Nordlid Atea AS M 30-34 01:57:06 30.74
440 135250 Håkon Sæther Atea AS M 50-54 01:57:06 30.74
442 81131 Lasse Tonås Kloppa Off Road Klubb M 40-44 01:57:09 30.72
443 111047 Kristen E. Thorp Oslo M 50-54 01:57:21 30.67
444 111048 Espen Gultvedt BAMA M 45-49 01:57:23 30.66
445 111049 André Bye SATS Metro M 40-44 01:57:27 30.65
446 111052 Stein Bergstrand Atea AS M 40-44 01:57:31 30.63
446 111053 Jan Iversen Atea AS M 35-39 01:57:31 30.63
446 69419 Lars Klatran Atea AS M 45-49 01:57:31 30.63
446 70950 Marius Kyvåg Atea AS M 35-39 01:57:31 30.63
446 111054 Kai-Jørgen Lorvik Atea AS M 60-64 01:57:31 30.63
446 111055 Tommy Netland Atea AS M 25-29 01:57:31 30.63
446 111056 Nina Refsdal Atea AS K 35-39 01:57:31 30.63
446 111057 Børge Wilhelmsen Atea AS M 40-44 01:57:31 30.63
446 111050 Trond Ove Aalen Atea AS M 30-34 01:57:31 30.63
446 111051 Steinar Aalvik Atea AS M 50-54 01:57:31 30.63
456 111058 Roy Fjellvang Gjerdrum M 50-54 01:57:36 30.61
457 111059 Lasse Hansen Skedsmokorset M 30-34 01:57:41 30.59
458 82375 Truls Vargmo Ski Aktivitetslag for funsjonshemmede M 55-59 01:57:42 30.58
459 111060 Johan Henrik Lorange Crowe Horwath BIL M 40-44 01:57:43 30.58
460 82212 Jon Brede Pettersen Nokia Siemens Networks M 55-59 01:57:49 30.55
461 111061 Stina C. Byre Oslo K 25-29 01:57:51 30.54
461 70628 Glenn Hjelkerud Alpha Elektro AS M 45-49 01:57:51 30.54
463 111062 Terje Magnussen Diplom-Is AS M 40-44 01:57:55 30.53
464 82293 Svenja Röttger Sarpsborg SK K 35-39 01:57:58 30.51
465 67835 Bjørn Reiss-Jacobsen SATS Metro M 45-49 01:58:02 30.49
466 111063 Tom Willy Ihler Diplom-Is AS M 35-39 01:58:04 30.49
466 111064 Lena Hansen Lindviksmoen Diplom-Is AS K 40-44 01:58:04 30.49
468 82325 Jorunn Annette Bjørvik SATS Metro K 40-44 01:58:06 30.48
469 111065 Jan Finstad Veritas BIL M 70-74 01:58:19 30.42
470 111066 Heidi Haugnes Toten-Kranken K 35-39 01:58:22 30.41
471 70261 Bjarne Nordengen Hunndalen M 70-74 01:58:28 30.38
472 122240 Helge Hansen Micanor AS M 50-54 01:58:31 30.37
473 111067 René Kristensen Kalundborg M 40-44 01:58:32 30.37
474 111068 Aleksander Andersen Oslo M 25-29 01:58:33 30.36
474 82299 Mats Byfuglien CK Toten-Tråkk M 25-29 01:58:33 30.36
476 111069 Borger Kruge Atea AS M 40-44 01:58:44 30.32
477 111070 Anne Solfrid Hermanrud Toten-Kranken K 45-49 01:58:49 30.29
478 111071 Martin Bålerud Diplom-Is AS M 20-24 01:58:51 30.29
479 111072 Trond Fredriksen Diplom-Is AS M 45-49 01:59:04 30.23
479 111073 Eirik Kruse Diplom-Is AS M 45-49 01:59:04 30.23
481 82286 Bjørgulv Flatland TDB Eikeli M 45-49 01:59:05 30.23
482 82322 Tom Skovli Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 01:59:08 30.21
483 111074 Daniel Brenning Hapro BIL M 35-39 01:59:11 30.20
483 82591 Leif Håkon Fiskvik Hapro BIL M 50-54 01:59:11 30.20
485 82253 Rune Flaen BAMA M 55-59 01:59:12 30.20
486 111075 Wenche Charlotte Hansen Family Sports Club, Fredrikstad K 45-49 01:59:13 30.19
486 111076 Eivind Torp Family Sports Club, Fredrikstad M 50-54 01:59:13 30.19
488 111077 Trine Blomseth Diplom-Is AS K 45-49 01:59:15 30.18
489 81230 Gisle Berget Hapro BIL M 50-54 01:59:18 30.17
489 82238 Mari Ulven Blekkerud Hapro BIL K 35-39 01:59:18 30.17
489 69134 Asle Høibybråten Hadeland CK M 30-34 01:59:18 30.17
489 111078 Erik Lundbekk Hapro BIL M 55-59 01:59:18 30.17
489 81658 Mariann Solbakken Røyken CK K 25-29 01:59:18 30.17
489 82242 Roger Stenseth Hapro BIL M 45-49 01:59:18 30.17
489 82593 Arne Støre Hapro BIL M 45-49 01:59:18 30.17
496 111079 Arnar Thordarson Crowe Horwath BIL M 40-44 01:59:21 30.16
497 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 01:59:24 30.15
497 111080 Gabriela Schauer Sportsklubben Ceres - Sykkel K 45-49 01:59:24 30.15
499 111081 Thea Gundersen Oslo K 25-29 01:59:31 30.12
500 45750 Jan Are Løkken Klanen 08 M 50-54 01:59:32 30.11
501 82345 May-Liss Hunstad Hadeland CK K 50-54 01:59:45 30.06
501 82344 Aksel Hunstad Hadeland CK M 45-49 01:59:45 30.06
503 111082 Jonas Sørensen Gullingsrud BAMA M 20-24 01:59:47 30.05
504 104331 Rainer Nilsen SATS Metro M 40-44 01:59:51 30.03
504 111083 Martin Torstensen Nes SK M 14 01:59:51 30.03
506 111084 Maren Limoseth Gjøvik K 17-19 01:59:55 30.02
507 111085 May Hilde Storvik Oslo K 45-49 01:59:59 30.00
508 111086 Jan Frode Davan BAMA M 40-44 02:00:04 29.98
508 82464 Eli Hasselberg BAMA K 65-69 02:00:04 29.98
508 111087 Mattias Pieslinger BAMA M 30-34 02:00:04 29.98
511 69766 Jonny Nils Bolset Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 02:00:05 29.97
512 111088 Pål Mikaelsen Atea AS M 45-49 02:00:09 29.96
512 82509 Aadne Carl Tho Crowe Horwath BIL M 50-54 02:00:09 29.96
514 69767 Inge Arne Bøe Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:00:13 29.94
514 111089 Tom Egil Drammen M 45-49 02:00:13 29.94
514 82279 Bjørn-Erik Karlquist Oslo M 25-29 02:00:13 29.94
514 111090 Pål Morten Smerkerud Torp M 40-44 02:00:13 29.94
518 94310 Rune Bohlin SATS Metro M 70-74 02:00:19 29.92
518 111091 Pål Risberg Slattum M 35-39 02:00:19 29.92
520 111092 Anette Sundby Romeriksåsen SK K 40-44 02:00:21 29.91
520 111093 Joakim Sundby Romeriksåsen SK M 12 02:00:21 29.91
522 64731 Irene Ødeli Tomter K 45-49 02:00:23 29.90
523 111094 Metush Bajrami Diplom-Is AS M 35-39 02:00:25 29.89
523 111095 Kim Solbakken Diplom-Is AS M 30-34 02:00:25 29.89
525 111096 Marie Kristin Storinset Aalen Elverum K 45-49 02:00:27 29.88
526 111097 Marie Dahl Greåker K 50-54 02:00:29 29.87
527 111098 Mari Elisabeth Ellevold Spenst Jessheim K 35-39 02:00:36 29.85
527 44634 Erlend Gundersen Diplom-Is AS M 40-44 02:00:36 29.85
527 111099 Odd Hammern Diplom-Is AS M 55-59 02:00:36 29.85
527 111100 Gro Anita Klausen Diplom-Is AS K 40-44 02:00:36 29.85
527 79917 Tommy Kristiansen Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 02:00:36 29.85
527 111101 Torvald Mauseth SATS M 50-54 02:00:36 29.85
533 111102 Heidi Marie Gribbestad Family Sports Club, Sarpsborg K 35-39 02:00:38 29.84
533 82189 Thomas Laiti Moelven Nordia M 35-39 02:00:38 29.84
535 82336 Tina Korsrud Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 40-44 02:00:43 29.82
536 111103 Gustav Arvidsson Diplom-Is AS M 20-24 02:00:45 29.81
536 64060 Jan Ivar Johansen Diplom-Is AS M 35-39 02:00:45 29.81
538 111104 Mona Britt Heier Østbygda IL - Sykkel K 55-59 02:00:47 29.80
539 111105 Anders Engum Continental Dekk Norge AS M 25-29 02:00:56 29.76
540 69345 Jan Sundby Atea AS M 55-59 02:01:03 29.73
541 111106 Per Skøien Åmot M 40-44 02:01:17 29.68
542 111107 Stein-Erik Hermansen Family Sports Club M 50-54 02:01:22 29.66
543 111108 Gregorz Gliwa Drammen M 20-24 02:01:26 29.64
544 111109 Lars-Petter Jakobsen Continental Dekk Norge AS M 40-44 02:01:31 29.62
545 111110 Magne Nordseth Horten M 55-59 02:01:33 29.61
545 111111 Håkon Schei Oslo M 35-39 02:01:33 29.61
547 111112 Rita Sivertsen Oslo K 35-39 02:01:41 29.58
548 111113 Lars Fretheim Oslo M 45-49 02:01:42 29.58
549 111114 Vibeke Fjell Gjeisklid Spenst Jessheim K 30-34 02:01:48 29.55
550 111115 Ola Osberg Oslo M 50-54 02:01:49 29.55
551 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli M 65-69 02:02:01 29.50
552 111117 Anne Elin Berge Gjensidige sport K 50-54 02:02:02 29.50
553 111118 Elin Berntsen Spenst Jessheim K 30-34 02:02:04 29.49
553 82323 Karin Lang-Ree Oslo K 55-59 02:02:04 29.49
553 111119 Cathrine Throndsen Spenst Jessheim K 35-39 02:02:04 29.49
556 111120 Julie Rudihaugen Spenst Jessheim K 40-44 02:02:09 29.47
557 111121 Nils Gundersen BAMA M 60-64 02:02:14 29.45
558 78548 Jørn Mathisen Odfjell Drilling Team Trym M 35-39 02:02:16 29.44
559 111122 Torleiv Haukenes Continental Dekk Norge AS M 50-54 02:02:20 29.42
559 37701 Thomas Martinsen Diplom-Is AS M 30-34 02:02:20 29.42
561 82609 Pål Amundsen Nes SK M 40-44 02:02:22 29.41
561 82608 Astrid Amundsen Nes SK K 13 02:02:22 29.41
561 82610 Henriette Fritz Nes SK K 13 02:02:22 29.41
561 67950 Åsne Fritz Nes SK K 40-44 02:02:22 29.41
561 82611 Pernille Fritz Nes SK K 13 02:02:22 29.41
561 111123 Ivar Hauglid Kløfta M 35-39 02:02:22 29.41
561 111124 Christoffer B. Hønsen Nes SK M 40-44 02:02:22 29.41
561 67564 Bjørnar Nilsen CK Nittedal M 40-44 02:02:22 29.41
561 111125 Simen Roterud Nes SK M 12 02:02:22 29.41
561 82614 Mina C. Veland Nes SK K 13 02:02:22 29.41
571 82296 Harald Grønli BAMA M 55-59 02:02:23 29.41
571 82489 Lene Haugen BAMA K 40-44 02:02:23 29.41
571 111126 Wenche Holen BAMA K 45-49 02:02:23 29.41
571 111127 Kent Medhus Oslo M 30-34 02:02:23 29.41
571 82398 Frank Yggeseth BAMA M 45-49 02:02:23 29.41
576 86004 Tom Antonsen Jessheim M 55-59 02:02:26 29.40
577 111128 Anne Lindalen Stenerud Pronova BioPharma K 45-49 02:02:31 29.38
578 111129 Tore Larsen Micanor AS M 55-59 02:02:34 29.37
579 82655 Ole Fredrik Fodnes Team Weber Glava M 50-54 02:02:53 29.29
580 111130 Marte Furulund Mogreina K 17-19 02:02:55 29.28
581 111131 Karoline Grønning Frogner K 20-24 02:03:01 29.26
582 69393 Asbjørn Tore Dahl Østbygda IL - Sykkel M 50-54 02:03:02 29.26
583 111132 Roger Hauglid Oslo M 40-44 02:03:10 29.22
584 82466 Magne Loe Eina SK Sykkel - Amfi M 50-54 02:03:21 29.18
585 111133 Evert Kruithof Family Sports Club, Halden M 50-54 02:03:28 29.15
586 82417 Elise Røer Drabløs Nesodden SK K 16 02:03:33 29.13
586 82416 Bjørn Olav Drabløs Nesodden SK M 45-49 02:03:33 29.13
588 82338 Kenneth Bakke Fetsund M 20-24 02:03:41 29.10
588 111134 Kent Evenrud Toten-Kranken M 35-39 02:03:41 29.10
590 111135 Stein Jørann Berg Eina SK Sykkel - Amfi M 45-49 02:03:44 29.09
591 82418 Hanne Røer Nesodden SK K 45-49 02:03:45 29.09
592 111136 Christer Arnesen BAMA M 35-39 02:03:49 29.07
592 111137 Espen Wiik BAMA M 20-24 02:03:49 29.07
594 82334 Ole-Petter Bergersen Eina SK Sykkel - Amfi M 45-49 02:03:51 29.06
595 82316 Arild Jøndal Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede M 60-64 02:03:53 29.05
596 111138 Ole Jørgen Haugen Sellebakk M 40-44 02:03:55 29.05
597 111139 Åshild Rødsmoen Andersen Haldens svømmeklub K 45-49 02:04:01 29.02
598 111140 Hans Jørgen Skukkestad Moss M 45-49 02:04:03 29.02
599 111141 Jan Arild Brandshaug Toten-Kranken M 35-39 02:04:05 29.01
599 82264 Rolf Egil Brandshaug Toten-Kranken M 45-49 02:04:05 29.01
599 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken M 40-44 02:04:05 29.01
602 111142 Anita Andersen Family Sports Club, Fredrikstad K 20-24 02:04:11 28.98
602 111143 Mathis Martinsen Family Sports Club M 20-24 02:04:11 28.98
602 111144 Jan Olav Nordstad Elverum SK M 55-59 02:04:11 28.98
605 122186 Kjell Andreassen Østbygda IL - Sykkel M 50-54 02:04:14 28.97
605 111145 Scott Alexander Fahle Berg Øvrevoll Hosle IL M 14 02:04:14 28.97
607 111146 Marthe Bøhler Langhus K 02:04:17 28.96
607 111147 Miriam Giil Oslo K 25-29 02:04:17 28.96
609 111148 Halvor Kilde Høland IL - Sykkel M 55-59 02:04:29 28.91
610 82538 Leif Norman Kristiansen BAMA M 55-59 02:04:31 28.91
611 111149 Gry Carlsen Pronova BioPharma Norge AS K 45-49 02:04:33 28.90
612 111150 Arild Hansen Oslo M 35-39 02:04:47 28.85
612 131768 Rune Øyen BAMA M 50-54 02:04:47 28.85
614 111151 Sven Larsen Oslo M 50-54 02:04:50 28.83
615 111152 Ida Lunde BAMA K 20-24 02:04:53 28.82
616 111153 Svein Hatling Atea AS M 55-59 02:05:00 28.8
616 67238 Henning Olsen Diplom-Is AS M 30-34 02:05:00 28.8
618 82676 Robert Demény Viborg Cycling M 50-54 02:05:05 28.78
619 111154 Ingvar Dragseth Bjørnson Heydi AS M 35-39 02:05:12 28.75
620 111155 Steffen Voss Oslo M 30-34 02:05:17 28.73
621 111156 Tom Hansen Family Sports Club, Fredrikstad M 50-54 02:05:18 28.73
622 111157 Kjetil Gundersen BAMA M 35-39 02:05:21 28.71
623 111158 Robin Gjestad Wollberg Fjellfoten SK M 13 02:05:22 28.71
623 43060 Odd Eugen Wollberg Fjellfoten SK M 30-34 02:05:22 28.71
625 111159 Henrik Myhrvold Myhrvold-interiør as M 15 02:05:25 28.70
625 66121 Arild Myhrvold IK Hero - Sykkel M 65-69 02:05:25 28.70
627 111160 Daniel André Hovland Dal M 14 02:05:37 28.65
627 50939 Ronny Hovland Dal M 40-44 02:05:37 28.65
629 82290 Monika Øverby Jessheim K 35-39 02:05:39 28.65
630 111161 Heidi Irene Hornsletten Elverum K 35-39 02:05:40 28.64
630 111162 Ole Jørgen Robsrud Strømmen M 40-44 02:05:40 28.64
632 111163 Arild Børge Thomassen Halden CK M 55-59 02:05:43 28.63
633 111164 Rune Bergby Moelven Nordia M 45-49 02:05:47 28.62
633 81521 Gunnar Jensen Vinmonopolets Sportsklubb M 65-69 02:05:47 28.62
635 81662 Tone Hansen Family Sports Club K 45-49 02:05:52 28.60
636 111165 Arne Olav Solberg Rasta M 40-44 02:05:53 28.59
637 111166 Mats Valstad Skikkelstadødegård INCITA M 20-24 02:05:56 28.58
638 111167 Frode Geir Bjørvik SATS Metro M 40-44 02:05:57 28.58
638 120799 Clas Ove Nygård BAMA M 35-39 02:05:57 28.58
638 82288 Bodil Ulverud Felleskjøpet Agri K 35-39 02:05:57 28.58
641 111168 Kjetil Hansen Granitt Grafisk as M 35-39 02:06:02 28.56
641 111169 Guri Kristine Vognild Family Sports Club K 50-54 02:06:02 28.56
643 111170 John-Erik Vatle-Todd Basefarm AS M 25-29 02:06:03 28.56
644 82351 Ingrid Budalen Østbygda IL - Sykkel K 60-64 02:06:05 28.55
645 111171 Jørgen Aanonsen Larsen Oslo M 25-29 02:06:16 28.51
646 40816 Kai Foss Aftenposten M 55-59 02:06:19 28.49
646 82374 John Håkon Kristiansen Aftenposten M 40-44 02:06:19 28.49
648 111172 Ingrid Anne Hansen Family Sports Club K 40-44 02:06:24 28.48
649 111174 Linn Therese Engen Basefarm AS K 25-29 02:06:27 28.46
649 111175 Jon Nilheim Basefarm AS M 30-34 02:06:27 28.46
649 111176 Canh Pham Basefarm AS M 30-34 02:06:27 28.46
649 111173 Kristoffer Waller Aasgaard Basefarm AS M 25-29 02:06:27 28.46
653 111177 Svein Falkendal Drøbak M 45-49 02:06:30 28.45
654 111178 Terje Ebbang SATS Metro M 65-69 02:06:31 28.45
655 111179 Trygve Krohn-Holm Bama Gruppen M 55-59 02:06:36 28.43
656 111180 Hilde Holme Pronova K 40-44 02:06:41 28.41
657 105676 Johansen Maren Pronova K 30-34 02:06:47 28.39
657 89918 Knut Martinsen Pronova BioPharma M 55-59 02:06:47 28.39
657 111181 Gry Svalheim Pronova K 40-44 02:06:47 28.39
657 111182 Rasmus Winther Kalundborg M 30-34 02:06:47 28.39
661 82460 Trond Arild Dahl Trio Racing M Tandem 02:06:49 28.38
661 82459 Kai Dahl Trio Racing M Tandem 02:06:49 28.38
663 82481 Kristin Hov Follo SK K 45-49 02:06:51 28.37
663 82191 Knut Fortun Lindaas Oslo M 20-24 02:06:51 28.37
665 81499 Kjell Heuer Family Sports Club, Rommen Oslo M 70-74 02:06:52 28.37
666 111183 Nina Wager Oslo K 40-44 02:06:54 28.36
667 82373 Steinar Christiansen Aftenposten M 55-59 02:06:58 28.35
668 111184 Karina Endresen Odfjell Drilling Team Trym K 20-24 02:07:04 28.33
668 111185 Wilhelm Naess Odfjell Drilling Team Trym M 45-49 02:07:04 28.33
670 66149 Turid Grimsbo Gjensidige Sport K 50-54 02:07:05 28.32
670 122405 Tom Pedersen Oslo M 45-49 02:07:05 28.32
672 111186 Bjørn Olav Grüner Kvam Heimdal M 50-54 02:07:10 28.30
673 51508 Tom Aleksandersen Skien M 30-34 02:07:12 28.30
674 111187 Frank Roger Bålerud Diplom-Is AS M 45-49 02:07:13 28.29
675 111188 Therese Finstad Spenst Jessheim K 20-24 02:07:14 28.29
675 111189 Jeanette Gadeberg Spenst Jessheim K 35-39 02:07:14 28.29
675 111190 Janka Ekrem Holstad Spenst Jessheim K 30-34 02:07:14 28.29
678 111191 Terje Pedersen MTB Krølle M 40-44 02:07:17 28.28
679 111192 Ola Ebbesen BAMA M 50-54 02:07:18 28.27
680 111193 Knut Hilmar Hansen Statoil M 50-54 02:07:20 28.27
680 111194 Lennart Wedel-Jarlsberg Family Sports Club M 45-49 02:07:20 28.27
682 86504 Arild Engelstad Bjørklund Norge AS M 60-64 02:07:26 28.25
682 111195 Helen Horgen Bjørklund Norge AS K 45-49 02:07:26 28.25
682 111196 Jorunn Myren Bjørklund Norge AS K 40-44 02:07:26 28.25
685 111197 Øyvind Etland Skjetten M 45-49 02:07:33 28.22
685 111198 Tor Erik Hay Tistedal M 35-39 02:07:33 28.22
685 111199 Bjørg Thomassen Family Sports Club, Halden K 50-54 02:07:33 28.22
688 82603 Gry Heidi Dahl Oslo K 35-39 02:07:49 28.16
689 64633 Morten Lund Østbygda IL - Sykkel M 25-29 02:07:52 28.15
690 111200 John Myrhaug Oslo M 45-49 02:07:58 28.13
691 111202 Vigdis Andersen Halden K 50-54 02:08:01 28.12
691 111201 Hans-Erik Andersen Skanska BIL M 50-54 02:08:01 28.12
691 111203 Sidsel Myhrvold Myhrvold-interiør as K 35-39 02:08:01 28.12
691 111204 Nina Eliassen Pettersen Family Sports Club, Halden K 30-34 02:08:01 28.12
691 122430 Trond Østby Riis Elektro AS M 45-49 02:08:01 28.12
691 111205 Ann-Lisbeth Østby Family Sports Club K 45-49 02:08:01 28.12
697 82269 Kjersti Amlien Eina SK Sykkel - Amfi K 45-49 02:08:03 28.11
697 111206 Eli Lønhaug Eina SK Sykkel - Amfi K 35-39 02:08:03 28.11
697 111207 Jan Olav Røstadstuen Eina SK Sykkel - Amfi M 65-69 02:08:03 28.11
697 111208 Tonje Wickstrøm Ulven Eina SK Sykkel - Amfi K 35-39 02:08:03 28.11
701 111209 Iren Hellebegshaugen Eidsvoll SK K 50-54 02:08:04 28.11
702 111210 Atle Martinsen Family Sports Club M 45-49 02:08:08 28.09
703 111211 Lilly Hansen Jessheim K 25-29 02:08:11 28.08
703 111212 Ingunn Sommer Kløfta IL - Sykkel K 35-39 02:08:11 28.08
705 82421 Elin Merethe Haug BAMA K 35-39 02:08:12 28.08
706 111213 Marianne Hermansen Family Sports Club K 50-54 02:08:16 28.06
707 111214 Veronica Søreng Råholt CK K 30-34 02:08:18 28.05
708 111215 Niels Hausgaard Kalundborg M 50-54 02:08:52 27.93
708 111216 Odd Paul Paulsen Nesodden SK M 70-74 02:08:52 27.93
710 111217 Arne Holtzshwrts Fagerstrand M 55-59 02:09:00 27.90
710 111218 Arve Lundteigen BAMA M 65-69 02:09:00 27.90
712 111219 Øyvind Kolstad Diplom-Is AS M 40-44 02:09:18 27.84
712 111220 Heidi Olafsen Diplom-Is AS K 40-44 02:09:18 27.84
714 111221 Kari Eikre Family Sports Club, Halden K 45-49 02:09:22 27.82
714 48209 Jannicke Schanche Arcus / IF Frøy K 70-74 02:09:22 27.82
716 82597 Kjetil Klemetrud Crowe Horwath BIL M 40-44 02:09:23 27.82
716 81981 Lotte Werner Pettersen Frogner K 30-34 02:09:23 27.82
718 111222 Runar Myren Lørenskog M 50-54 02:09:25 27.81
719 111223 Marius Olsen SLM BIL M 30-34 02:09:32 27.79
720 111224 Mogens Stillits Olsen Kalundborg M 40-44 02:09:33 27.78
721 111225 Øivind Andersen-Gott Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 02:09:34 27.78
721 111226 Anne Fuglevaag Skullerud Sportsklubb - Sykkel K 40-44 02:09:34 27.78
723 82410 Svein Vangsøy Team Norpost M 65-69 02:09:38 27.77
724 111227 Unni-Merete Langlo SATS Metro K 50-54 02:09:39 27.76
725 111228 Bjørn Dammen Dammen Bygg As M 45-49 02:09:54 27.71
726 48843 Atle Furuseth Sjusjøen og Omegn skiklubb M 40-44 02:09:59 27.69
726 111229 Anne Helen Furuseth Sjusjøen og Omegn skiklubb K 40-44 02:09:59 27.69
726 82527 Andrea Furuseth Ull/kisa K 15 02:09:59 27.69
729 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli M 55-59 02:10:00 27.69
730 111230 Stig Cato Karlsen Bjørklund Norge AS M 35-39 02:10:01 27.68
731 71685 Tom Enga Søreidgrend M 50-54 02:10:26 27.60
732 111231 Rasms Wichmann Petersen Kalundborg M 35-39 02:10:29 27.58
732 111232 Anne Wyckmans Team Weber Glava K 35-39 02:10:29 27.58
734 82330 Eva Solberg Oslo K 45-49 02:10:30 27.58
735 111233 Hanne Bragmo SATS Metro K 17-19 02:10:39 27.55
735 111234 Anne-Kristin Flatland Heydi AS K 45-49 02:10:39 27.55
737 82623 Steffen René Larsen Crowe Horwath BIL M 25-29 02:10:41 27.54
738 111235 Jennifer Huiras Continental Dekk Norge AS K 25-29 02:10:42 27.54
739 111236 Jan B. Jenssen BAMA M 50-54 02:10:44 27.53
740 111237 Linda Högberg Grebbestad K 30-34 02:10:53 27.50
741 111238 Spaska Petrova Continental Dekk Norge AS K 25-29 02:10:54 27.50
742 111239 Tor Arne Torstensen Nes SK M 40-44 02:10:55 27.49
743 82543 Anne Ottesen Oslo K 40-44 02:10:57 27.49
744 67505 Jonny Quintero Alpha Elektro AS M 45-49 02:10:58 27.48
745 82284 Mads Bakken SATS Metro M 20-24 02:11:03 27.47
746 111240 Kristine Bjerke SATS Metro K 17-19 02:11:06 27.45
747 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:11:07 27.45
748 111241 Hans Fredrik Fodnes Team Weber Glava M 20-24 02:11:08 27.45
749 111242 Hilde Merete Næss Pronova BioPharma K 45-49 02:11:12 27.43
750 82414 Knut Egil Hansen Oslo M 55-59 02:11:14 27.43
751 82544 Pål Alm Lena M 55-59 02:11:15 27.42
752 111243 Anne-Grethe Jensen Family Sports Club, Sarpsborg K 35-39 02:11:17 27.42
753 111244 Dianne Sol Borge Pronova BioPharma K 25-29 02:11:19 27.41
754 82539 Bjørn Steinar Sundberg BAMA M 40-44 02:11:26 27.39
755 111245 Per-Martin Grønli Klanen 08 M 17-19 02:11:30 27.37
755 111246 Arne Johannes Nilsen Løkken Klanen 08 M 16 02:11:30 27.37
757 111247 Andreas Dammen Dammen Bygg As M 13 02:11:44 27.32
757 82524 Ivar Slettmo Kløfta M 60-64 02:11:44 27.32
757 111248 Anita Østlund SAS K 40-44 02:11:44 27.32
760 111249 Marianne Astrup Norconsult BIL K 25-29 02:11:46 27.32
760 81313 Karl André Schau Asplan Viak BIL M 25-29 02:11:46 27.32
762 111250 Elin Darup Pronova BioPharma K 35-39 02:11:48 27.31
763 111251 Hanne Høyemsvoll Fauske SATS Metro K 35-39 02:12:01 27.26
763 111252 Siri Solvang SATS Metro K 55-59 02:12:01 27.26
765 111253 Linda Asker Ytre K 40-44 02:12:05 27.25
765 81070 Kai Asker Ytre M 40-44 02:12:05 27.25
767 82675 Hege Steen Rønaas Crowe Horwath BIL K 30-34 02:12:06 27.25
768 82547 Wencke Bergvall SATS Metro K 55-59 02:12:10 27.23
768 111254 Gunni Forsell Family Sports Club K 50-54 02:12:10 27.23
770 82748 Hans Pedersen Team Pedersen M 55-59 02:12:11 27.23
771 111255 Andrés Ögmundsson FMC Technologies M 35-39 02:12:21 27.20
772 111256 Oskar Bærheim Johansen Eina SK Sykkel - Amfi M 15 02:12:23 27.19
772 82480 Stig Einar Vildåsen Eina SK Sykkel - Amfi M 40-44 02:12:23 27.19
774 111257 Bjørg Madsen Algarheim Family Sports Club, Halden K 55-59 02:12:26 27.18
775 99969 Tore Jensen Kolbotn M 40-44 02:12:32 27.16
776 111258 Geir Ove Søreide Odfjell Drilling Team Trym M 40-44 02:12:34 27.15
777 111259 Maths Nicolay B. Larsen Hokkåsen M 20-24 02:12:43 27.12
778 111260 Sunniva Dølen Murberg Eidsvoll SK K 12 02:12:48 27.10
779 107853 Morten Andreassen Bring Frigo M 40-44 02:12:51 27.09
780 82519 Kai Sørensen Langhus M 60-64 02:12:54 27.08
781 82376 Hans Christian Bjerketveit Hønefoss M 40-44 02:12:55 27.08
781 111261 Marianne Dahl BAMA K 35-39 02:12:55 27.08
783 111262 Merete Årstein Embretsen Strømmen K 40-44 02:13:03 27.05
784 111264 Christoffer Dahl BAMA M 20-24 02:13:06 27.04
784 111263 Ann Kristin Dahl BAMA K 30-34 02:13:06 27.04
784 82431 Iren Fjærestrand Maura K 45-49 02:13:06 27.04
784 111265 Inger Marie Fotland Langhus K 45-49 02:13:06 27.04
784 122399 Rune Pedersen Strømmen M 45-49 02:13:06 27.04
789 111266 Eystein Boye Jenssen Oslo M 35-39 02:13:07 27.04
789 111267 Bård Eirik Ruud Oslo M 40-44 02:13:07 27.04
789 111268 Stine Sjøberg Eidsvoll SK K 12 02:13:07 27.04
789 46989 Fred Øyvind Tangen Eidsvoll SK M 40-44 02:13:07 27.04
789 111269 Kristian Tangen Eidsvoll SK M 13 02:13:07 27.04
794 111270 Gry Solberg Oslo K 50-54 02:13:14 27.02
795 111271 Tom Allum Spenst Jessheim M 40-44 02:13:15 27.01
795 111272 Tone Yvonne Olsen Spenst Jessheim K 40-44 02:13:15 27.01
797 111273 Hege Bergheim Strømmen K 45-49 02:13:18 27.00
797 82507 Helene Korvald BAMA K 45-49 02:13:18 27.00
799 111274 Gro Gangnæs Bekkestua K 45-49 02:13:19 27.00
799 111275 Ingunn Oppedal Olsen Spenst Jessheim K 40-44 02:13:19 27.00
801 111276 Ragnar Nordhøy Odfjell Drilling Team Trym M 55-59 02:13:26 26.97
802 111277 Henriette Sofie Fjeld Eidsvoll SK K 13 02:13:30 26.96
803 111278 May Tove Dalbakk Tynset K 55-59 02:13:31 26.96
804 111279 Ann Chatrin Nilsen BAMA K 45-49 02:13:38 26.93
805 111280 Britt Brattli Halden K 45-49 02:13:41 26.92
805 68970 Ronny Isaksen Halden M 45-49 02:13:41 26.92
807 82540 Cathrine Gjellebæk Oslo K 35-39 02:13:45 26.91
808 82573 Solveig Rønningen Frogner K 40-44 02:13:46 26.91
809 111281 Knut Larsen BAMA M 45-49 02:13:49 26.90
809 86660 Kai-Ivar Olsen OMTK M 60-64 02:13:49 26.90
811 111282 Kirsti Seljevik Tistedal K 45-49 02:13:54 26.88
811 111283 Kristian Sørum Team Weber Glava M 20-24 02:13:54 26.88
813 82648 Hild Kjersti Eriksen Family Sports Club K 45-49 02:13:59 26.86
814 111284 Roy Martin Lund Halden M 45-49 02:14:03 26.85
815 111285 Zaheer Ahmad BAMA M 25-29 02:14:13 26.82
815 111286 Pia Lunde BAMA K 20-24 02:14:13 26.82
817 111287 Gjermund Nysveen Oslo M 60-64 02:14:14 26.81
818 111288 Andreas Hubred Hagen Hamar M 14 02:14:21 26.79
819 82576 Lars Erik Jensen Frogner M 35-39 02:14:22 26.79
820 111289 Karunakaran Kulasegaram Oslo M 45-49 02:14:25 26.78
821 111290 Arild Johannessen Fagerstrand M 50-54 02:14:30 26.76
821 111291 Anita Aasen Kristiansen BAMA K 35-39 02:14:30 26.76
823 111292 Svein Egil Næss Moe Atea AS M 45-49 02:14:33 26.75
824 82562 Martine Skullerud Høland IL - Sykkel K 16 02:14:38 26.73
825 111293 Stein Otto Ingebrigtsen Vormsund M 50-54 02:14:50 26.69
826 82642 Vidar Bekkelund Rasta M 45-49 02:15:09 26.63
826 111295 Kent Daniel Danielsen Veiatlas.no M 20-24 02:15:09 26.63
826 111296 Mona Ilseng BAMA K 35-39 02:15:09 26.63
826 111294 Henrik Mensing Aagesen Kalundborg M 40-44 02:15:09 26.63
830 82517 Hilde Marie Sæthern Encon AS K 45-49 02:15:10 26.63
831 111298 Stian Johnsen Oslo M 30-34 02:15:24 26.58
832 111299 Mona Christin Hermansen Family Sports Club K 45-49 02:15:36 26.54
833 111300 Mikael Ådland Gulliksen Jessheim M 13 02:15:37 26.54
834 111301 Inger Ådland Jessheim K 45-49 02:15:41 26.53
835 111302 Mariellen Thompson-Larssen HEV Sosial K 45-49 02:15:46 26.51
836 111303 Hilde Søyland Hegg Fjellfoten SK K 40-44 02:15:54 26.49
836 111304 Rita Hertel Jensen Jessheim K 40-44 02:15:54 26.49
836 111305 Alexander Norbeck Jessheim M 13 02:15:54 26.49
836 111306 Tove Thue Diplom-Is AS K 40-44 02:15:54 26.49
840 111307 Bengt-Olav Trulsvik Oslo M 45-49 02:16:02 26.46
841 111308 Marianne Nordgård Basefarm AS K 40-44 02:16:07 26.44
842 68561 Frode Olsen Family Sports Club, Sarpsborg M 40-44 02:16:11 26.43
843 111309 Roy Tjerbo Østbygda IL - Sykkel M 30-34 02:16:19 26.40
844 111310 Jørgen Wenger Heydi AS M 30-34 02:16:26 26.38
845 111311 Bent Andersen BAMA M 35-39 02:16:33 26.36
846 111312 Kristin Nystuen Bråten Ingenia K 35-39 02:16:48 26.31
846 111313 Ingar Holm Validus Validus M 45-49 02:16:48 26.31
846 111314 Christian Nicolay W. Voss Validus M 15 02:16:48 26.31
849 111315 Alf Ivar Halvorsen Porsgrunn M 35-39 02:16:51 26.30
850 111316 Aina Spord SATS Metro K 40-44 02:17:00 26.27
851 111317 Ann-Christin Løvstad Bjørklund Norge AS K 40-44 02:17:01 26.27
852 111318 Bjørn Erik Bakke Validus M 20-24 02:17:04 26.26
852 111319 Gunn Hege Berg Validus K 35-39 02:17:04 26.26
852 111320 Tina Beate Berg Validus K 35-39 02:17:04 26.26
852 111321 Monica Helen Dahlin Validus K 35-39 02:17:04 26.26
852 111322 Siw A. Edvardsen Validus K 35-39 02:17:04 26.26
852 111323 Eivind Eilerås Validus M 25-29 02:17:04 26.26
852 111324 Cathrin Jansson Validus K 35-39 02:17:04 26.26
852 35028 Frode Kolbjørnsen Eiker CK M 50-54 02:17:04 26.26
852 111325 Karin Lysen Trox Auranor BIL K 55-59 02:17:04 26.26
852 111326 Jan Erik Maudal Validus M 35-39 02:17:04 26.26
852 111328 Roger H. Olsen Validus M 40-44 02:17:04 26.26
852 111327 Leif Erik Olsen Validus M 45-49 02:17:04 26.26
852 111329 Brede Svendsen Validus M 40-44 02:17:04 26.26
852 111330 Ståle K. Validus Validus M 40-44 02:17:04 26.26
852 111331 Håvard Vedal Validus M 30-34 02:17:04 26.26
852 111332 Per Chr. Voss Validus M 50-54 02:17:04 26.26
852 111333 Lars Westby Validus M 45-49 02:17:04 26.26
869 36150 Svein Erik Bärnholdt Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 02:17:19 26.21
869 111334 Jørn Inge Ruud Sarpsborg M 40-44 02:17:19 26.21
871 111335 Monica Dønnum Sand IL - Terrengsykkel K 40-44 02:17:20 26.21
871 111336 Anita Hansen Spenst Jessheim K 45-49 02:17:20 26.21
873 150963 Arne Knutsen SATS Metro M 60-64 02:17:26 26.19
873 111338 Dagny Øverland SATS Metro K 55-59 02:17:26 26.19
875 111339 Stein Bjertnes Atea AS M 35-39 02:17:41 26.14
875 111340 Anne Grete Svendsen Family Sports Club, Fredrikstad K 45-49 02:17:41 26.14
877 111341 Per Arne Friestad Drammen M 35-39 02:17:47 26.12
877 111342 Renate Knudsen Oslo K 30-34 02:17:47 26.12
879 82619 Kai Hopperstad Rasta M 55-59 02:18:00 26.08
879 111343 Eva Hopperstad Rasta K 50-54 02:18:00 26.08
881 111344 Atle Høgberg KLP M 35-39 02:18:10 26.05
881 111345 Eva Elisabet Nilsson Conecto K 30-34 02:18:10 26.05
883 111346 Monica Vang Bjørklund Norge AS K 40-44 02:18:11 26.05
884 111347 Ole-Johnny Zeylon Family Sports Club, Fredrikstad M 30-34 02:18:14 26.04
885 111348 Bjørn Østom Oslo M 65-69 02:18:22 26.01
886 111349 Renate Lund Kalundborg K 30-34 02:18:32 25.98
887 82514 Mari R. Vesteraas Eina SK Sykkel - Amfi K 25-29 02:18:34 25.98
887 69695 Jens Martin Vesterås Eina SK Sykkel - Amfi M 55-59 02:18:34 25.98
889 111350 Ingvild Isabel Karlsen Family Sports Club, Fredrikstad K 50-54 02:18:46 25.94
890 82605 Gro Håvi Onninen AS K 45-49 02:18:50 25.93
891 111351 Bente Irene J. Hansen Spenst Jessheim K 35-39 02:18:55 25.91
892 69863 Morten Buskerud Felleskjøpet Agri SA M 35-39 02:18:58 25.90
893 82825 Unni Kloppen Spenst Jessheim K 50-54 02:19:00 25.89
894 111352 Viktor Olsen Heydi AS M 35-39 02:19:02 25.89
895 111353 Cathrine Braathen Oslo K 30-34 02:19:05 25.88
895 111354 Jon-Christian Mobakk Heydi AS M 45-49 02:19:05 25.88
897 111355 Rune Dahler Oslo M 40-44 02:19:19 25.84
897 64359 Svein Henrik Qvigstad Fjellfoten SK M 35-39 02:19:19 25.84
897 111356 Emil Qvigstad Fjellfoten SK M 13 02:19:19 25.84
900 111357 Gro LOrsa TDB Eikeli K 45-49 02:19:23 25.82
901 82468 Sigrun Elisabeth Berger Oslo K 40-44 02:19:24 25.82
902 111358 Sefrid Jakobsen Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:19:27 25.81
903 111359 Paul-Erik Hetmann Family Sports Club M 50-54 02:19:31 25.80
904 111360 Tone Grava Jensen Oslo K 45-49 02:19:47 25.75
905 111361 Mia Robinson BAMA K 35-39 02:19:48 25.75
906 111362 Mikael Hakkebo Asker M 17-19 02:19:53 25.73
906 111363 Frank Slettebakk Asker M 17-19 02:19:53 25.73
908 111364 Knut Olav Grindalen CK Nittedal M 45-49 02:19:56 25.72
908 111365 Siri Lilleengen Sand IL - Terrengsykkel K 45-49 02:19:56 25.72
910 111366 Jonas Berven Dammen Hapro BIL M 12 02:19:57 25.72
910 82321 Lars Dammen Hapro BIL M 30-34 02:19:57 25.72
912 111367 Martin A. Rossland Odfjell Drilling Team Trym M 20-24 02:20:03 25.70
913 82403 Arild Børresen Toten-Kranken M 65-69 02:20:05 25.69
914 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 75-79 02:20:08 25.68
915 111368 Torkel Smines Continental Dekk Norge AS M 45-49 02:20:14 25.67
916 111369 Ragnar Håvie Oslo M 40-44 02:20:22 25.64
916 139111 Morten Pettersen Nes SK M 45-49 02:20:22 25.64
918 111370 Fredrik Bergstrøm BAMA M 40-44 02:20:26 25.63
919 111371 Jens Dahle-Granli Bærum og Omegn CK M 15 02:20:29 25.62
920 111372 Hans Andreas Solberg Atea AS M 35-39 02:20:38 25.59
920 82839 Kine Wallentin Family Sports Club, Rommen Oslo K 30-34 02:20:38 25.59
922 111373 Tone F. Fjeldstad Skagen-tråkkerne K 40-44 02:20:43 25.58
922 111374 Kristin Rørdam Skagen-tråkkerne K 45-49 02:20:43 25.58
922 111375 Astrid Trøim Skagen-tråkkerne K 40-44 02:20:43 25.58
925 111376 Espen Wibe Atea AS M 40-44 02:20:48 25.56
926 82552 Jorunn Fahle Bredtveit IL K 45-49 02:20:49 25.56
927 82571 Aina Kajsa Engøy Skedsmokorset K 50-54 02:20:50 25.56
927 111377 Hilde Olsson Skedsmokorset K 50-54 02:20:50 25.56
929 82518 Klaus Berge Atea AS M 35-39 02:20:56 25.54
929 111378 Toril Bråten Råholt K 50-54 02:20:56 25.54
931 111379 Anne-Cathrine Eriksen Halden K 40-44 02:21:02 25.52
931 111380 Rita Marie Eriksen Family Sports Club K 45-49 02:21:02 25.52
933 82681 Mona Eng bWise K 40-44 02:21:05 25.51
934 111381 Trine Helene Pedersen Næss Eina SK Sykkel - Amfi K 25-29 02:21:09 25.50
935 82791 Karoline Landsem Drøbak K 17-19 02:21:13 25.49
936 111382 Martin Larsen Solberg Halden M 20-24 02:21:14 25.48
937 111383 Rita Renate Larsen Family Sports Club, Sarpsborg K 30-34 02:21:23 25.46
938 111384 Glenn Edseth Bring Cargo M 45-49 02:21:34 25.42
938 82455 Anette Søhagen Conax K 30-34 02:21:34 25.42
940 111385 Benny Olsen Dell M 35-39 02:21:39 25.41
941 111386 Anja Bergstrøm Karthum Atea AS K 30-34 02:21:43 25.40
941 111387 Rune Østli BundeBygg BIL M 40-44 02:21:43 25.40
943 82616 Heidi Davidsen Langhus K 40-44 02:21:49 25.38
944 82622 John Inge Lorentsen Moelven Nordia M 45-49 02:21:51 25.37
945 111388 Katrine Rimstad Kleven Jula Norge AS K 30-34 02:21:53 25.37
946 111389 Line Merete Løland Diplom-Is AS K 40-44 02:21:54 25.36
947 111390 Marte Hennie Atea AS K 30-34 02:22:10 25.32
947 37288 Tommy Larsen Micanor AS M 35-39 02:22:10 25.32
947 111391 Tove Marthinussen SATS Metro K 50-54 02:22:10 25.32
950 65977 Trond Terje Klemetsrud BAMA M 35-39 02:22:15 25.30
951 111392 Cato Landsvik Odfjell Drilling Team Trym M 40-44 02:22:27 25.27
951 44480 Per Skaret Jessheim M 55-59 02:22:27 25.27
953 111393 Trond Ormaasen Atea AS M 50-54 02:22:30 25.26
954 111394 Trine Bing Continental Dekk Norge AS K 30-34 02:22:35 25.24
955 111395 Vetle Skorpen Basefarm AS M 25-29 02:22:39 25.23
956 111396 Morten Andersen Riis Elektro AS M 50-54 02:22:47 25.21
957 111397 Jan Gundersen NGI M 60-64 02:22:51 25.20
957 111398 Monika Knutsen Atlantic Sykle Klubb K 35-39 02:22:51 25.20
957 111399 Herdis Toftner NGI K 35-39 02:22:51 25.20
960 111400 Arne Håvard Sæther Heydi AS M 40-44 02:22:52 25.19
961 111401 Per Kværnhaug Continental Dekk Norge AS M 60-64 02:22:53 25.19
962 82581 Bodil Rivenes SATS Metro K 50-54 02:22:55 25.18
963 83565 Tommy Espedal Oslo M 30-34 02:23:09 25.14
963 111402 Kristin Furulund Oslo K 16 02:23:09 25.14
965 111403 Bård Olav Hareide Odfjell Drilling Team Trym M 40-44 02:23:14 25.13
965 78697 Arild Tvedt Odfjell Drilling Team Trym M 45-49 02:23:14 25.13
967 111404 Inger Therese Forsjord Pronova Biopharma Norge AS K 40-44 02:23:16 25.12
967 111405 Silje Sandbukt Vreim Pronova BioPharma K 25-29 02:23:16 25.12
969 111406 Arve Sandnes Dell M 35-39 02:23:18 25.12
970 111407 Lisbeth Engelstad Kjenn Barnehage K 55-59 02:23:20 25.11
970 81518 Rolf Myrhaug ProNor M 55-59 02:23:20 25.11
970 82566 Sissel Rogstad ProNor K 50-54 02:23:20 25.11
970 81519 Lars Olav Rogstad ProNor M 45-49 02:23:20 25.11
970 111408 Marte S. Thoresen Bjørklund Norge AS K 20-24 02:23:20 25.11
975 82582 Bjørg Marit Tærum Simonsen Lørenskog K 60-64 02:23:26 25.09
976 111409 Bjørn Foreman Fredrikstad M 50-54 02:23:38 25.06
977 111410 Kjersti Volla Løten K 40-44 02:23:41 25.05
978 111411 Trine Gutierrez Bredtveit IL K 45-49 02:23:47 25.03
978 111412 Brita Wethal Kløfta K 40-44 02:23:47 25.03
980 111413 Jon Hjellet Ski M 40-44 02:23:48 25.03
981 111414 Sissel Bronken Family Sports Club, Løten K 55-59 02:23:50 25.02
982 111415 Hans Jürgen Edling Family Sports Club, Quality M 50-54 02:23:52 25.02
982 111416 Kathe Annelen Hansen Family Sports Club, Quality K 40-44 02:23:52 25.02
982 111417 Terje Lausund Atea AS M 45-49 02:23:52 25.02
982 65056 Bjørn M. Riiber Atea AS M 40-44 02:23:52 25.02
986 111418 John Myhrvold Myhrvold-interiør as M 45-49 02:23:56 25.01
987 111419 Vigdis Bredesen Jessheim K 40-44 02:23:59 25.00
988 82402 Jan Erik Hole Sande M 40-44 02:24:03 24.99
989 111420 Inger-Lise Brekke Andersen Family Sports Club, Halden K 50-54 02:24:06 24.98
990 111421 Evy Hogstad Bakkestuen Family Sports Club, Løten K 45-49 02:24:07 24.97
990 111422 Frøydis V. Kjøs Family Sports Club, Løten K 55-59 02:24:07 24.97
992 82653 Elisabeth Moum Crowe Horwath BIL K 40-44 02:24:13 24.96
993 111423 Mona M. Kristiansen Atea AS K 35-39 02:24:18 24.94
994 111424 Arne Eikre Family Sports Club, Halden M 50-54 02:24:27 24.92
994 111425 Mette Irene Eriksen Halden K 45-49 02:24:27 24.92
996 66125 Thomas Bråthen ProNor M 35-39 02:24:28 24.91
997 111426 Birgitte Raa Odfjell Drilling Team Trym K 40-44 02:24:34 24.90
998 111427 May-Heidi Normann Atea AS K 40-44 02:24:35 24.89
999 111428 Anette Bach-Nilsen SATS Metro K 30-34 02:24:38 24.89
999 82835 Kai Martinsen SATS Metro M 60-64 02:24:38 24.89

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 27.30 Km/t
Snittid: 2:11:50
Antall deltakere: 1381

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):