Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1993

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36328 Pål Erik Krangsås Orkla CK M 30-34 15:23:51 35.07
2 113491 Frank Herbro Drammen CK M 25-29 15:33:44 34.69
3 36364 Jan Dekko Drammen CK M 35-39 15:46:23 34.23
4 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 40-44 15:49:32 34.12
5 79007 Arnt Hårstad Rennebu IL M 35-39 15:52:44 34.00
6 52465 Kristian Evensen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:55:44 33.90
6 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 25-29 15:55:44 33.90
8 31529 Bjarne August Fanebust Manger IL M 30-34 15:56:41 33.86
8 20492 Arild Hamre Vinje SK M 35-39 15:56:41 33.86
8 46837 Frank Arild Hofseth Sykkelexperten M 35-39 15:56:41 33.86
8 50727 Svein Rye-Johnsen M 35-39 15:56:41 33.86
8 26731 Oddvar Sellevoll Hordaekspressen M 25-29 15:56:41 33.86
13 75443 Ketil E. Johansen Nye CK Victoria M 30-34 15:57:41 33.83
14 47708 Rory Gundersen Sportsklubben Ceres M 20-24 16:00:22 33.73
14 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 35-39 16:00:22 33.73
14 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres M 30-34 16:00:22 33.73
17 43308 Terje Bjørk CK Nittedal M 35-39 16:01:05 33.71
17 69520 Pål Cato Elshaug M 25-29 16:01:05 33.71
17 91557 Tor Fossum CK Nittedal M 55-59 16:01:05 33.71
17 93895 Lars Gausemel Hornindal IL M 35-39 16:01:05 33.71
17 111820 Olav Glanas Jømna/Heradsbygd M 40-44 16:01:05 33.71
17 62529 Terje Granli Brumunddal SK M 30-34 16:01:05 33.71
17 106360 Hans Grindaker Lågen CK M 30-34 16:01:05 33.71
17 85038 Thor H. Haraldsen CK Nittedal M 45-49 16:01:05 33.71
17 106327 Maartin Kjelsås Sarpsborg SK M 45-49 16:01:05 33.71
17 47654 Roy Kjærnet CK Nittedal M 25-29 16:01:05 33.71
17 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 35-39 16:01:05 33.71
17 40556 Fredrik Lamo CK Nittedal M 45-49 16:01:05 33.71
17 43977 Roger Larsson CK Nittedal M 45-49 16:01:05 33.71
17 68911 Olav Svensli CK Nittedal M 40-44 16:01:05 33.71
17 47656 Tore Tomter CK Nittedal M 35-39 16:01:05 33.71
32 113492 Roger Bersvendsen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:04:05 33.60
32 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 40-44 16:04:05 33.60
32 52388 Martin Eriksson Bærum og Omegn CK M 20-24 16:04:05 33.60
32 88595 Hans Petter Hellmann Bærum og Omegn CK M 35-39 16:04:05 33.60
32 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 35-39 16:04:05 33.60
32 36472 Jan Tore Kalvik Bærum og Omegn CK M 35-39 16:04:05 33.60
32 111922 Even Klund Hærland IL M 20-24 16:04:05 33.60
32 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:04:05 33.60
32 111818 Erling S. Martinsen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:04:05 33.60
32 88597 Jørgen Mæland Bærum og Omegn CK M 30-34 16:04:05 33.60
32 68698 Bjørn Ottesen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:04:05 33.60
32 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 45-49 16:04:05 33.60
32 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn CK M 40-44 16:04:05 33.60
32 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 45-49 16:04:05 33.60
32 113493 Ivar Winje Bærum og Omegn CK M 25-29 16:04:05 33.60
47 113494 Roger Røykås Marthinsen Sykkelexperten M 20-24 16:09:27 33.42
48 113495 Sapp Bart Tyskland M 45-49 16:10:05 33.39
48 30624 Tom Martin Biseth Tønsberg CK M 45-49 16:10:05 33.39
48 106323 Richard Brauneis Tyskland M 45-49 16:10:05 33.39
48 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M 40-44 16:10:05 33.39
48 87685 Dan Ove Gundersen Drammen CK M 30-34 16:10:05 33.39
48 24139 Jarle Handeland Sauda SK M 30-34 16:10:05 33.39
48 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 40-44 16:10:05 33.39
48 88559 Terje Haugen IGP A/S Tønsberg M 40-44 16:10:05 33.39
48 80162 Flemming Haugen Sykkelexperten M 20-24 16:10:05 33.39
48 52545 Ole Kristian Holter Sykkelexperten M 30-34 16:10:05 33.39
48 113497 Carlo Jacoby Luxemburg M 30-34 16:10:05 33.39
48 113498 Terje Jevnesveen Sykkelexperten M 35-39 16:10:05 33.39
48 27581 Per Yngvar Lorentzen Vennesla og Omegn CK M 30-34 16:10:05 33.39
48 122605 Bjørn Nilsen IL Norodd M 30-34 16:10:05 33.39
48 111830 Bernhard Schlegel Tyskland M 30-34 16:10:05 33.39
48 113499 Jan Ivar Solski Kongsberg IF M 20-24 16:10:05 33.39
48 88311 Hans Peter Stenberg Follo SK M 30-34 16:10:05 33.39
48 65157 Thor Svendsen Follo SK M 40-44 16:10:05 33.39
48 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-34 16:10:05 33.39
48 92695 Kjell Teigland Drammen CK M 25-29 16:10:05 33.39
48 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-34 16:10:05 33.39
48 26296 Modolf Viken Dalane SK M 45-49 16:10:05 33.39
70 113500 Franz Pucher Østerrike M 20-24 16:11:36 33.34
71 31528 Espen Evanger CK Sotra M 25-29 16:12:47 33.30
72 32464 Oddvar Haukeland Den Norske Bank M 35-39 16:14:59 33.23
72 47470 Ansgar Myhre Ringerike CK M 40-44 16:14:59 33.23
74 84373 Harald Bekkelund Sportsklubben Ceres M 45-49 16:17:30 33.14
74 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 40-44 16:17:30 33.14
74 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 45-49 16:17:30 33.14
74 36673 Stig Lauby Sportsklubben Ceres M 25-29 16:17:30 33.14
74 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 35-39 16:17:30 33.14
74 99661 Rune Søfting Sportsklubben Ceres M 25-29 16:17:30 33.14
80 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 45-49 16:20:51 33.03
81 97444 Willy De Baere Belgia M 50-54 16:25:13 32.88
82 106335 Jan Arne Sagadalen CK Nittedal M 30-34 16:28:09 32.78
83 98189 Bjørn Nordheim Hydro Glomfjord M 30-34 16:28:22 32.78
84 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 40-44 16:29:30 32.74
84 52125 Åge Delerud Nes SK M 45-49 16:29:30 32.74
84 67682 Rune Nedgård CK Nittedal M 30-34 16:29:30 32.74
84 44667 Per Undli CK Nittedal M 40-44 16:29:30 32.74
84 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 40-44 16:29:30 32.74
89 54105 Marit Eriksen Sælemyr Hordaekspressen K 30-34 16:31:41 32.67
89 30982 Inge Blokhus Hordaekspressen M 40-44 16:31:41 32.67
89 75252 Børt Helge Carlsen Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
89 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 35-39 16:31:41 32.67
89 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 50-54 16:31:41 32.67
89 52397 Per Arne Hansen Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
89 71599 Olav Hauge Hordaekspressen M 45-49 16:31:41 32.67
89 30939 Jan Haugland Hordaekspressen M 45-49 16:31:41 32.67
89 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 55-59 16:31:41 32.67
89 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
89 87201 Leif Lien Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 27088 Ove Matland Hordaekspressen M 30-34 16:31:41 32.67
89 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 31535 John Erik Natland Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
89 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
89 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 55-59 16:31:41 32.67
89 83856 Dag Slagstad Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 111850 Jan Egil Strand Trondhjems VK M 25-29 16:31:41 32.67
89 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 40-44 16:31:41 32.67
89 98907 Jan Ole Tiller Trondhjems VK M 30-34 16:31:41 32.67
89 31541 Rune Torkildsen Hordaekspressen M 30-34 16:31:41 32.67
89 31574 Ingvar Johan Torkildsen Hordaekspressen M 50-54 16:31:41 32.67
89 106334 Jøran Vatn Trondhjems VK M 35-39 16:31:41 32.67
89 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 31032 Johnny Wilhelmsen Hordaekspressen M 35-39 16:31:41 32.67
89 85364 Ola Øritsland Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
89 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 35-39 16:31:41 32.67
117 83854 Øystein Mjelve Bærum og Omegn CK M 45-49 16:32:30 32.64
118 51985 Are Flatmo M 30-34 16:33:39 32.60
119 111868 Gunnar Wilhelm Eilifsen Sportsklubben Ceres M 40-44 16:34:01 32.59
119 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 50-54 16:34:01 32.59
119 22437 Frode Hofset Sportsklubben Ceres M 40-44 16:34:01 32.59
119 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 45-49 16:34:01 32.59
119 113502 Eluarn Jordet Sportsklubben Ceres M 50-54 16:34:01 32.59
119 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 40-44 16:34:01 32.59
125 45412 Idar Magne Bækken SF Grei M 25-29 16:34:41 32.57
125 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro Glomfjord M 25-29 16:34:41 32.57
127 113503 Hans Rudolf Hess Sveits M 50-54 16:36:12 32.52
128 51622 Bjørn Barli Sportsklubben Rye M 45-49 16:37:01 32.49
128 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 35-39 16:37:01 32.49
128 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 25-29 16:37:01 32.49
128 113504 Gunnar Buer Sportsklubben Rye M 25-29 16:37:01 32.49
128 98651 Anders Bull Monaco M 45-49 16:37:01 32.49
128 22592 Geir Fjærli Sportsklubben Rye M 30-34 16:37:01 32.49
128 111834 Njål Haug Sportsklubben Rye M 20-24 16:37:01 32.49
128 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 45-49 16:37:01 32.49
128 113505 Lai Holmsen Sportsklubben Rye M 25-29 16:37:01 32.49
128 22226 Espen Lund Sportsklubben Rye M 20-24 16:37:01 32.49
128 68555 Ivar Morken Sportsklubben Rye M 35-39 16:37:01 32.49
128 51513 Harald Nordhagen Sportsklubben Rye M 40-44 16:37:01 32.49
128 68153 Marius Pedersen Sportsklubben Rye M 20-24 16:37:01 32.49
128 88659 Jan Erik Thoresen Sportsklubben Rye M 30-34 16:37:01 32.49
128 98768 Tom-Erik Ødegård Sportsklubben Rye M 20-24 16:37:01 32.49
143 83825 Leif Kristiansen Bergset BIL M 40-44 16:37:41 32.47
144 113506 Hubert Dorner Østerrike M 45-49 16:37:44 32.47
145 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 40-44 16:38:30 32.44
145 36422 Andreas Horscht Tyskland M 30-34 16:38:30 32.44
147 45555 Bjørn Lauglo Deloitte Noraudi M 45-49 16:40:41 32.37
148 27171 Øystein Nytræ Hordaekspressen M 25-29 16:41:30 32.35
149 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 40-44 16:43:01 32.30
149 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 35-39 16:43:01 32.30
151 34947 Ken Roger Bredeveien Lågen CK M 30-34 16:46:01 32.20
151 42539 Ronny Johansen Bilpost BIL M 25-29 16:46:01 32.20
151 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 40-44 16:46:01 32.20
151 113508 Olav Visslund Postgiro M 30-34 16:46:01 32.20
155 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 35-39 16:46:58 32.17
156 88864 Tom Olberg Follo SK M 35-39 16:48:42 32.12
156 36442 Per-Ivar Weydahl Follo SK M 30-34 16:48:42 32.12
158 44053 Bjørn Jonny Aunan Bærum og Omegn CK M 25-29 16:49:01 32.11
158 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 50-54 16:49:01 32.11
158 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 50-54 16:49:01 32.11
158 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 50-54 16:49:01 32.11
158 113509 Roy Hansen Ervik Bærum og Omegn CK M 20-24 16:49:01 32.11
158 97584 Fridtjof Fredriksen Ålesund og Omegn CK M 25-29 16:49:01 32.11
158 112990 Åki Hansen Færøyene M 40-44 16:49:01 32.11
158 88900 Sigmund Haugen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:49:01 32.11
158 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-34 16:49:01 32.11
158 71571 Svein Nielsen Bærum og Omegn CK M 45-49 16:49:01 32.11
158 85766 Nils Dagfinn Røise Bærum og Omegn CK M 40-44 16:49:01 32.11
169 94364 Per Brovold Nes SK M 35-39 16:49:53 32.08
170 20812 Asbjørn Grov Stord SK M 50-54 16:52:24 32.00
171 97335 Gunnar Ansnes BIL Sunndal Verk M 45-49 16:55:01 31.92
171 40727 Thor Engh Sykkelexperten M 40-44 16:55:01 31.92
171 51483 Odd Arve Gjelten Savalen SK M 35-39 16:55:01 31.92
171 97447 Gaute Glemmestad Feiring IL M 30-34 16:55:01 31.92
171 93584 Geir Erlend Gustavsen Halden CK M 20-24 16:55:01 31.92
176 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 25-29 16:57:42 31.83
176 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 50-54 16:57:42 31.83
176 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 30-34 16:57:42 31.83
176 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 35-39 16:57:42 31.83
176 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 30-34 16:57:42 31.83
176 47505 Gunnar Gabrielsen Rupro A/S M 45-49 16:57:42 31.83
176 119278 Ola Haugen Brumunddal SK M 25-29 16:57:42 31.83
176 47394 Olav Jørgen Jønsberg Orkla CK M 50-54 16:57:42 31.83
176 106414 Knut Olav Kvernvolden Brumunddal SK M 25-29 16:57:42 31.83
176 52157 Edvin Kveum M 40-44 16:57:42 31.83
176 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-34 16:57:42 31.83
176 91372 Egil Nafstad Eidsvoll SK M 45-49 16:57:42 31.83
176 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-34 16:57:42 31.83
176 98902 Henning Rud Eidsvoll SK M 20-24 16:57:42 31.83
176 94863 Joar Sannerhaugen Brumunddal SK M 30-34 16:57:42 31.83
191 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 20-24 16:58:06 31.82
191 52229 Osvald Torshaug Nes SK M 40-44 16:58:06 31.82
193 44641 Kåre Sletta Gauldal SK M 30-34 17:02:15 31.69
194 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 55-59 17:09:45 31.46
195 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 45-49 17:10:06 31.45
196 98713 Anders Dahlen IF Frøy M 25-29 17:11:15 31.41
196 90471 Kim Fjelstad IF Frøy M 30-34 17:11:15 31.41
196 113511 Thomas Husum Follo SK M 20-24 17:11:15 31.41
196 65349 Tron Ihler IF Frøy M 35-39 17:11:15 31.41
196 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 35-39 17:11:15 31.41
196 111836 Petter Kristoffersen IF Frøy M 40-44 17:11:15 31.41
196 28126 Rune Lie IF Frøy M 30-34 17:11:15 31.41
196 113512 Bjørn Pleym Myhr IF Frøy M 45-49 17:11:15 31.41
204 45481 Rolf Langum IF Liungen M 40-44 17:13:20 31.35
204 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 50-54 17:13:20 31.35
206 113513 Hans Bauman Nederland M 30-34 17:14:09 31.33
206 106859 Marc Smits Nederland M 20-24 17:14:09 31.33
206 113514 Peter Zeiler Tyskland M 25-29 17:14:09 31.33
209 36435 Ronny Haverstadløkken Lågen CK M 17-19 17:14:15 31.32
210 111853 Torbjørn T. Moe NTHI M 25-29 17:14:20 31.32
211 41452 Cato Borge NTHI M 25-29 17:14:50 31.30
211 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 35-39 17:14:50 31.30
211 113516 Klaus Kristian Haglerød M 20-24 17:14:50 31.30
211 34990 Egil Skybakmoen Sintef NTH M 30-34 17:14:50 31.30
211 92492 Jørn Vatn Sintef NTH M 30-34 17:14:50 31.30
216 111900 Gerhardt Engelhardt Tyskland M 50-54 17:16:20 31.26
217 113517 Ivar Svengård Trondhjems VK M 40-44 17:16:46 31.25
217 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 40-44 17:16:46 31.25
219 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike CK M 35-39 17:17:15 31.23
219 111943 Widar Woldsengen Hadeland CK M 40-44 17:17:15 31.23
221 22445 Frode Fritzon VBK M 25-29 17:20:50 31.12
221 113518 Christopher Taylor England M 30-34 17:20:50 31.12
223 30289 Leif Grimstveit Sintef NTH M 45-49 17:21:02 31.12
223 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 25-29 17:21:02 31.12
223 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 40-44 17:21:02 31.12
223 52318 Roar Sæther Politiets IL Trondheim M 30-34 17:21:02 31.12
227 21785 Egil Kvarven Stord SK M 35-39 17:22:06 31.09
228 35186 Arne G. Berg Follo SK M 45-49 17:22:20 31.08
229 113519 Gerhard Kralik Tyskland M 40-44 17:23:06 31.06
230 113520 Per Olav Skjesol Aasguten M 25-29 17:24:09 31.03
231 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 25-29 17:25:20 30.99
231 30430 Torodd Årseth Veritas BIL M 40-44 17:25:20 30.99
233 119261 Flemming Andersen Danmark M 30-34 17:26:11 30.96
233 113521 Johnny Kragh Jensen Danmark M 30-34 17:26:11 30.96
233 113522 Steen Nielsen Danmark M 30-34 17:26:11 30.96
233 113523 Erik Ringkjøbing Danmark M 45-49 17:26:11 30.96
237 34808 Geir Kjær M 30-34 17:26:20 30.96
237 113524 Tom Larsen Høybråten/Stovner IL M 20-24 17:26:20 30.96
239 30421 Trond Årseth Kværner Inst. BIL M 40-44 17:26:50 30.95
240 113525 Arno Drechsel Italia M 30-34 17:27:02 30.94
241 98664 Rune Klarholm Bøhler Entrepren M 35-39 17:27:04 30.94
242 91528 Steinar Borg Ringerike CK M 40-44 17:28:20 30.90
242 44067 Per Magne Degnes Hærland IL M 20-24 17:28:20 30.90
242 93967 Thor-Anders Gjulem Hærland IL M 45-49 17:28:20 30.90
242 97615 Hans H. Ødegaard-Jensen Skiensfj.Kom.Kr. M 45-49 17:28:20 30.90
246 32032 Norvald Hegrenes Førde IL M 25-29 17:29:15 30.87
247 113526 Per Rekungsholmen Mesterhus M 45-49 17:29:20 30.87
247 113527 Knut Jørgen Stubdal Mesterhus M 30-34 17:29:20 30.87
249 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:29:32 30.87
250 44024 Svein Åge Katnosa Hadeland CK M 25-29 17:29:50 30.86
250 96052 Kristian Myhr Ringerike CK M 50-54 17:29:50 30.86
252 46835 Per Gunnar Karlsen Kragerø SK M 20-24 17:30:08 30.85
253 52553 Tormod Amundsen M 20-24 17:30:39 30.83
253 78805 Rolf Svan Amundsen Skiensfj.Kom.Kr. M 35-39 17:30:39 30.83
253 78861 Tore Bratberg Toten Komm.Everk M 25-29 17:30:39 30.83
253 111843 Pål Aksel Forberg Rauf. Og Omegn M 25-29 17:30:39 30.83
253 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. Og Omegn M 30-34 17:30:39 30.83
253 52302 Jørn Torstein Grini Rauf. Og Omegn M 30-34 17:30:39 30.83
253 29068 Tage Johansen Rauf. Og Omegn M 40-44 17:30:39 30.83
253 78867 Lars Kleppe Rauf. Og Omegn M 20-24 17:30:39 30.83
253 46856 John Ivar Liudalen Rauf. Og Omegn M 40-44 17:30:39 30.83
253 46857 Jon Birger Munkerud Rauf. Og Omegn M 45-49 17:30:39 30.83
253 35200 Svein Nybakke Rauf. Og Omegn M 35-39 17:30:39 30.83
253 35215 Willy Taaje Rauf. Og Omegn M 50-54 17:30:39 30.83
253 111844 Kai Westlie Rauf. Og Omegn M 40-44 17:30:39 30.83
253 36824 Jan Aasen Toten Komm.Everk M 30-34 17:30:39 30.83
267 97783 Per Martin Løsnesløkken Lågen CK M 35-39 17:31:29 30.81
268 92408 Ulf Ljungstrøm Sportsklubben Ceres M 35-39 17:31:46 30.80
269 111909 Leif Isaksen SKK BIL M 50-54 17:32:06 30.79
269 97319 Aksel Aaslund Rauf. Og Omegn M 60-64 17:32:06 30.79
271 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 40-44 17:32:20 30.78
272 34946 Frode Bakke Posten, Trondheim M 30-34 17:32:27 30.78
273 113528 Frode Hvidsten Askim SK M 30-34 17:34:11 30.73
274 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 55-59 17:34:20 30.73
274 106474 Bjørn Egil Grimsrud ASK Skøyteklubb M 25-29 17:34:20 30.73
274 106577 Svein Olav Kjølstad Habil M 30-34 17:34:20 30.73
274 64305 Lars Erik Ulvestad IF Frøy M 25-29 17:34:20 30.73
274 106473 Nils Einar Aas ASK Skøyteklubb M 25-29 17:34:20 30.73
279 36356 Jan Erik Halvorsen Eidsvoll SK M 30-34 17:35:06 30.70
279 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 30-34 17:35:06 30.70
279 52039 Per Ove Skomakerstuen Brumunddal SK M 30-34 17:35:06 30.70
282 111965 Harald Stikbakke Rauf. Og Omegn M 40-44 17:36:02 30.68
283 82697 Ole P. Hval Hadeland CK M 17-19 17:38:12 30.61
284 44867 Rolv Odde Lågen CK M 40-44 17:39:39 30.57
285 46758 Morten Kvålseth Morgedal IL M 20-24 17:39:51 30.57
286 44036 Vegar Kulset NHHI M 20-24 17:40:03 30.56
286 94866 Torgeir Moholt PHSI M 20-24 17:40:03 30.56
288 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 35-39 17:42:40 30.48
288 67050 Knut Røssum Lågen CK M 35-39 17:42:40 30.48
290 113529 Wolfgang Mueller Tyskland M 45-49 17:42:50 30.48
290 113530 Reinhard Petzold Tyskland M 40-44 17:42:50 30.48
292 34796 Arve Lyngstad Norske Skog M 25-29 17:43:11 30.47
293 99718 Karl Olav Lillevold Sportsklubben Ceres M 20-24 17:44:04 30.44
294 113531 Gregor Knoell Tyskland M 25-29 17:44:15 30.44
294 68498 Roald Mathisen IL Koll M 40-44 17:44:15 30.44
294 27537 Per Magne Vik Stord SK M 40-44 17:44:15 30.44
297 90047 John Sikkeland Liungen M 40-44 17:44:21 30.44
298 90911 Svein Birger Espeland Mesterhus M 30-34 17:45:40 30.40
299 113532 Trond Malmö CK Nittedal M 20-24 17:46:20 30.38
300 35169 Axel Fehlau Tyskland M 20-24 17:46:54 30.36
301 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 45-49 17:47:06 30.36
302 106466 Terje Vibeto Hydro Oseberg M 30-34 17:47:18 30.35
303 40711 Terje Oxholm Bodø Hfs M 25-29 17:48:08 30.33
304 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:48:26 30.32
305 36413 Erik Tveitan Team Miyata M 20-24 17:48:50 30.31
306 99569 Hans Oskar Skofteby Sportsklubben Rye M 30-34 17:49:25 30.29
306 113534 Bjørn Ivar Stubberud Sportsklubben Rye M 25-29 17:49:25 30.29
308 113535 Frank-Tore Berntsen Bul-Oslo M 25-29 17:49:28 30.29
309 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 45-49 17:50:06 30.27
309 111920 Mette Kylgård CK Nittedal K 25-29 17:50:06 30.27
309 50210 Frode Olafsen CK Nittedal M 20-24 17:50:06 30.27
309 41741 Tom Oppen CK Nittedal M 35-39 17:50:06 30.27
313 113536 Jan Vegar Dalen Norske Skog M 20-24 17:50:50 30.25
314 112254 Kurt Skogseth Trondhjems VK M 35-39 17:51:02 30.25
315 45557 Roger Kylgård CK Nittedal M 25-29 17:54:02 30.16
315 52265 Rune Nymoen CK Nittedal M 30-34 17:54:02 30.16
317 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 40-44 17:54:40 30.14
317 91278 Vidar Haga Sportsklubben Rye M 40-44 17:54:40 30.14
317 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-34 17:54:40 30.14
317 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:54:40 30.14
317 94704 Reidar Selvig Onarheim Sportsklubben Rye M 35-39 17:54:40 30.14
317 96545 Erling Rekdal Sportsklubben Rye M 35-39 17:54:40 30.14
323 44979 Bjørn Sortland Sintef NTH M 40-44 17:55:06 30.13
323 111883 Bjørn Sperstad Askim SK M 45-49 17:55:06 30.13
325 111914 Johannes Stretere Nanset IF M 25-29 17:56:06 30.10
325 98770 Ragnar Svendsen Nanset IF M 45-49 17:56:06 30.10
327 44707 Pål Skogan Ringnes Tou M 25-29 17:56:27 30.09
328 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 35-39 17:57:06 30.08
329 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 35-39 17:57:18 30.07
330 31091 Kjell Tore Andersen Hordaekspressen M 40-44 17:57:39 30.06
330 31250 Eyolf Langmyhr Hordaekspressen M 45-49 17:57:39 30.06
330 113538 Paul Olav Tvete Hordaekspressen M 25-29 17:57:39 30.06
333 30965 Alf Marton Aksland Hordaekspressen M 45-49 17:57:40 30.06
333 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 30-34 17:57:40 30.06
333 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 40-44 17:57:40 30.06
333 79025 Jan Harald Fremo Trondhjems VK M 30-34 17:57:40 30.06
333 71739 Arthur Haugen Hordaekspressen M 30-34 17:57:40 30.06
333 111895 Trond Indset Trondhjems VK M 35-39 17:57:40 30.06
333 30833 Asle Kvittingen Hordaekspressen M 25-29 17:57:40 30.06
333 90048 Terje Leinum Trondhjems VK M 50-54 17:57:40 30.06
333 113539 Ottar Rokkhaug Trondhjems VK M 45-49 17:57:40 30.06
333 44709 Odd Solem Trondhjems VK M 40-44 17:57:40 30.06
333 71606 Finn Sæbø Hordaekspressen M 30-34 17:57:40 30.06
333 113540 Torbjørn Tønnesen Trondhjems VK M 30-34 17:57:40 30.06
345 119248 Bjørn Akselsen IL Stjernen M 35-39 17:58:06 30.05
345 113541 Andreas Bure IL Stjernen M 20-24 17:58:06 30.05
345 71601 Thomas Bækhus IL Stjernen M 20-24 17:58:06 30.05
345 45449 Arnfinn Iversby IL Stjernen M 35-39 17:58:06 30.05
345 45450 Geir Iversby IL Stjernen M 30-34 17:58:06 30.05
345 107282 Jan Juliussen IL Stjernen M 45-49 17:58:06 30.05
345 79290 Frode Aarvik IL Stjernen M 25-29 17:58:06 30.05
352 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 45-49 17:59:17 30.01
353 44634 Erlend Gundersen Elopak BIL M 25-29 17:59:37 30.01
354 31569 Sigurd Syversen Hordaekspressen M 60-64 18:00:40 29.98
355 99004 Ole A. Hustad IL Sverre M 40-44 18:00:47 29.97
356 113542 Reiner Cohrs Tyskland M 35-39 18:02:02 29.94
356 68216 Ola Udengen Eidsvoll SK M 40-44 18:02:02 29.94
358 97238 Olav Seim Hordaekspressen M 35-39 18:02:04 29.94
359 90062 Lasse Bøhler Metric M 35-39 18:02:14 29.93
360 52480 Rune Antonsen IL Stjernen M 30-34 18:02:27 29.93
361 31275 Einar Haakon Kirkefjord Hordaekspressen M 50-54 18:02:48 29.92
362 113543 Dieter Adolf Kirch Tyskland M 35-39 18:04:51 29.86
363 36878 Henning Hushovd Drammen Brannvesen M 30-34 18:05:27 29.84
364 40753 Endre Brekkhus Rauma SK M 35-39 18:06:40 29.81
365 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 40-44 18:07:06 29.80
365 87549 Kåre Skogsrud Lågen CK M 35-39 18:07:06 29.80
367 98761 Erik Bakke Sportsklubben Rye M 20-24 18:08:25 29.76
367 113544 Morten Longsli Sportsklubben Rye M 20-24 18:08:25 29.76
369 113545 Willi Schetne Trondhjems VK M 35-39 18:08:28 29.76
370 42472 Bård Larsen Trondhjems VK M 25-29 18:09:27 29.73
370 52399 Børge Pettersen Trondhjems VK M 20-24 18:09:27 29.73
372 107205 Sven-Erik Eriksen NCS BIL M 45-49 18:09:40 29.73
373 113546 Luc Dieteren Tyskland M 30-34 18:10:28 29.71
373 119313 Klaus Schmidt Tyskland M 25-29 18:10:28 29.71
373 113547 Frank Schober Tyskland M 20-24 18:10:28 29.71
376 113548 Alfred Rineck Tyskland M 35-39 18:10:58 29.69
377 97346 Anders Carlstrøm Finland M 40-44 18:11:04 29.69
378 51324 Bjørn Carlson Sverige M 30-34 18:12:31 29.65
378 113549 Øystein Frorud Østfold Energive M 30-34 18:12:31 29.65
380 44051 Frode Østlund Team Østspenn M 45-49 18:12:36 29.65
381 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 50-54 18:13:39 29.62
382 113550 Arthur Felix Bjørnholm Vennesla og Omegn CK M 30-34 18:14:06 29.61
382 25567 Lars Grøsfjell Vennesla og Omegn CK M 35-39 18:14:06 29.61
382 33978 Yngvar Salthaug Vennesla og Omegn CK M 25-29 18:14:06 29.61
385 108942 Atle Reitan M 25-29 18:14:38 29.59
386 113551 Hans Martin Hovde Ringerike CK M 20-24 18:15:29 29.57
387 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 35-39 18:15:40 29.57
387 111918 Bernt Ole Brevik Elkem Thamshavn M 20-24 18:15:40 29.57
389 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef NTH M 30-34 18:16:38 29.54
389 92875 Bjørn Jensen IL Stjernen M 45-49 18:16:38 29.54
389 113553 Håkon Aarvik IL Stjernen M 20-24 18:16:38 29.54
392 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 35-39 18:16:44 29.54
392 113554 Jon Ivar Lystad Brumunddal SK M 25-29 18:16:44 29.54
392 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 45-49 18:16:44 29.54
395 97406 Egil Thøgersen Saugbrugs BIL M 45-49 18:17:37 29.51
396 41595 Trygve Lundstein Ringerike CK M 50-54 18:18:36 29.49
396 44693 Asbjørn Støen Ringerike CK M 40-44 18:18:36 29.49
398 113555 Thorsten Gøldner Tyskland M 20-24 18:19:19 29.47
399 112015 Rune Markussen Falconbridge BIL M 25-29 18:19:34 29.46
400 24397 Johnny Olsen Vennesla og Omegn CK M 30-34 18:20:37 29.43
400 113556 Knut Tveitan Vennesla og Omegn CK M 25-29 18:20:37 29.43
402 89532 Halvard Hansen Ringerike CK M 35-39 18:22:35 29.38
403 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 45-49 18:23:18 29.36
404 106493 Karstein Magne Eidem Gossen IL M 35-39 18:23:46 29.35
404 41580 Øyvind Havnen Gossen IL M 45-49 18:23:46 29.35
406 112106 Heinz-Horst Koch Tyskland M 55-59 18:23:52 29.35
407 113557 Tom Halvorsen Team Miyata M 30-34 18:24:51 29.32
407 111954 Olaf André Klavnæs Team Miyata M 20-24 18:24:51 29.32
407 107132 Jørgen André Lien Team Miyata M 20-24 18:24:51 29.32
407 52383 Petter Sand Team Miyata M 20-24 18:24:51 29.32
411 31053 Norvald Osen Hordaekspressen M 45-49 18:25:06 29.31
412 111903 Terje Kristiansen Netroh BIL M 20-24 18:25:20 29.31
413 94730 Roar Buraas Hurdal IL M 35-39 18:25:34 29.30
414 52470 Tore Myrhaug Gauldal SK M 45-49 18:28:34 29.22
415 91471 Fridvald Karlsen SBI M 45-49 18:29:03 29.21
416 34882 Dagmund Andor Ramsdal Eikefjord M 30-34 18:29:40 29.19
417 52393 Frank Sunde Ringnes EC Dahls M 30-34 18:29:54 29.19
418 113559 Arne Vegard Sveen Rena IL M 40-44 18:30:20 29.18
419 36360 Svein Jarle Sandvik Lågen CK M 30-34 18:31:45 29.14
420 52094 Jarle Buczek CK Valdresekspressen M 35-39 18:31:58 29.13
421 113560 Stig Hagensen Åsbygda IL M 25-29 18:32:06 29.13
422 113561 Terje Bye NIT BIL M 25-29 18:33:31 29.09
423 69792 Arthur Bredli Terningmoen BIL M 25-29 18:33:39 29.09
423 52498 Stein Terje Ophaug Lågen CK M 35-39 18:33:39 29.09
423 113562 Trond Olav Aasheim Competa Union M 20-24 18:33:39 29.09
423 89060 Annar Olav Aasheim Competa Union M 50-54 18:33:39 29.09
427 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 40-44 18:33:54 29.08
428 23884 Jan Andersen OPIL M 30-34 18:35:03 29.05
429 90352 Ola Helge Åsen Vardefjell IL M 50-54 18:35:40 29.04
430 106527 Claus Bindslev Danmark M 25-29 18:36:28 29.02
431 68488 Patrick Åserud HSIL M 20-24 18:37:03 29.00
432 36362 Terje Bjerkrheim Høland IL M 25-29 18:37:06 29.00
433 71182 Egil Pettersen Ullensaker CK M 55-59 18:37:17 28.99
434 99242 Uwe Reimers Tyskland M 25-29 18:37:20 28.99
435 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-34 18:37:45 28.98
436 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 40-44 18:38:02 28.97
437 30510 Bjørn Gunnar Smith Skien CK M 25-29 18:38:06 28.97
437 113563 Svein Tore Smith Skien CK M 20-24 18:38:06 28.97
439 111863 Erling Flobak Ullensaker CK M 35-39 18:38:42 28.96
440 94672 Terje Ellingsen Rauf. Og Omegn M 25-29 18:39:30 28.94
441 113564 Willy Gerber Sveits M 40-44 18:39:59 28.92
441 113565 Marcel Gmeiner Sveits M 25-29 18:39:59 28.92
443 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 45-49 18:40:01 28.92
444 95933 Ingar Myrholen Brumunddal SK M 25-29 18:40:11 28.92
445 113566 Ar Groeneweg Nederland M 25-29 18:40:42 28.91
445 113568 Leen Meeusen Nederland M 45-49 18:40:42 28.91
445 113567 Frank Van Hattem Nederland M 25-29 18:40:42 28.91
448 35085 Finn Halland Bøler Ski & Triatlon M 20-24 18:41:20 28.89
448 79116 Tor Halland Bøler Ski & Triatlon M 25-29 18:41:20 28.89
448 99560 Jan Erik Moe Nih/F M 30-34 18:41:20 28.89
451 64009 Egil Rognstad Landteknikk M 30-34 18:41:40 28.88
452 106678 Arne Ørbog Trondhjems VK M 30-34 18:42:31 28.86
453 98422 Knut-Jarle Botterud Stange M 25-29 18:42:32 28.86
454 97956 Oddbjørn Granli Hærland IL M 20-24 18:42:46 28.85
455 98914 Geir Bjørkmo Halsøy SK M 30-34 18:42:59 28.85
455 35175 Helge Brubakk Elkem Mosjøen M 25-29 18:42:59 28.85
455 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 35-39 18:42:59 28.85
455 36496 Thor Inge Kristensen Rana SK M 35-39 18:42:59 28.85
455 88570 Roald Normo Halsøy SK M 55-59 18:42:59 28.85
455 90094 Bjarte Remmen M 25-29 18:42:59 28.85
455 113570 Ivar Rystad Kjærstad IL M 45-49 18:42:59 28.85
455 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 45-49 18:42:59 28.85
463 113571 Alfred Egger-Riedmueller Østerrike M 20-24 18:43:24 28.84
463 113572 Andreas Schletterer Østerrike M 20-24 18:43:24 28.84
465 34208 Geir Øvergård Jømna/Heradsbygd M 25-29 18:43:35 28.83
466 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 35-39 18:43:37 28.83
467 113573 Samuel Bauerle Tyskland M 30-34 18:43:51 28.82
468 83868 Thor Erik Johansen Nes SK M 40-44 18:44:04 28.82
469 113574 Tom Erik Røstad Leksvik IL M 17-19 18:44:58 28.80
470 98729 Frode Langset Ffi/Bil M 35-39 18:45:05 28.79
471 113575 Dagfinn Augdal Eltek BIL M 30-34 18:45:07 28.79
472 113576 Juergen Hofmann Tyskland M 30-34 18:45:32 28.78
473 113577 Erwin Wiehghertner Tyskland M 40-44 18:46:00 28.77
474 97638 Geir Heimdal Peter Møllers B. M 40-44 18:46:50 28.75
475 113578 Geir Hesstvedt M 25-29 18:46:51 28.75
476 113579 Terje Torseth Helgelandsmoen M 20-24 18:47:01 28.74
477 70500 Arild Tjønndal Bodø CK M 45-49 18:47:03 28.74
478 113580 Franz Kåserer Østerrike M 35-39 18:47:32 28.73
479 36560 Sten Enggrav Hydro Porsgrunn M 20-24 18:47:58 28.72
480 92571 Jarl Basteskår Sportsklubben Ceres M 35-39 18:48:46 28.70
480 71154 Tommy Kristoffersen Sportsklubben Ceres M 35-39 18:48:46 28.70
480 64326 Roar Leithe Sportsklubben Ceres M 25-29 18:48:46 28.70
480 113581 Trond Våpenstad Sportsklubben Ceres M 40-44 18:48:46 28.70
484 35170 Gunnar Fehlau Tyskland M 20-24 18:48:52 28.70
485 46170 John Harry Skoglund Sportsklubben Ceres M 35-39 18:48:53 28.70
486 106664 Rune Arnesen Nes SK M 35-39 18:49:20 28.68
486 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 35-39 18:49:20 28.68
488 52213 Helge Kjørstad Norcontrol BIL M 40-44 18:49:26 28.68
488 32408 Dag Tore Knutsen Horten & Omegn CK M 30-34 18:49:26 28.68
488 113582 Frank Wilhelmsen Simrad BIL M 30-34 18:49:26 28.68
491 96465 Roy Robin Asphaug Pakkepost BIL M 25-29 18:49:38 28.68
491 113583 Egil Jordal Postgiro M 30-34 18:49:38 28.68
493 94746 Asbjørn Melby CK Victoria M 60-64 18:50:03 28.67
494 47589 Egil Kristiansen Asker CK M 40-44 18:50:37 28.65
494 35970 Alf Wilhelmsen Østfold Energive M 40-44 18:50:37 28.65
496 44315 Karsten Asplund M 30-34 18:50:58 28.64
497 106435 Aasmund T. Brustad Nannestad Skiklubb M 45-49 18:50:59 28.64
498 113584 Per Magne Bekken Hadeland CK M 30-34 18:51:04 28.64
498 111942 Odd Solbakken Hadeland CK M 25-29 18:51:04 28.64
500 87325 Atle Karlung Sintef NTH M 35-39 18:51:14 28.64
500 46791 Tor Stokke Philips M 50-54 18:51:14 28.64
502 113585 Dag A. Sandberg Sportsklubben Ceres M 35-39 18:51:36 28.63
503 87187 Jarle Bruheim Team Luktvatn M 45-49 18:51:57 28.62
504 113586 Ralf Døring Tyskland M 25-29 18:51:59 28.62
505 107005 Geir Syvertsen M 35-39 18:52:14 28.61
506 112617 Espen Jensen Uro M 20-24 18:52:26 28.61
506 112135 Henning Lauridsen Jr. Uro M 25-29 18:52:26 28.61
508 113587 Dag Erik Borgeraas Herkules M 20-24 18:52:43 28.60
509 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 45-49 18:52:57 28.59
510 95225 Jan Vidar Hansen Ullensaker CK M 30-34 18:53:06 28.59
511 113588 Kurt Henauer Sveits M 35-39 18:53:52 28.57
511 113589 Albert Kronenberg Sveits M 45-49 18:53:52 28.57
513 113590 Ernst Roth Sveits M 40-44 18:54:05 28.56
514 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 40-44 18:54:09 28.56
514 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 45-49 18:54:09 28.56
516 89677 Ole Johan Botilsrud Drammen CK M 30-34 18:54:12 28.56
516 113591 Jørgen Botilsrud Drammen CK M 20-24 18:54:12 28.56
518 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 45-49 18:54:38 28.55
519 113592 Anders Hoff Trondhjems VK M 35-39 18:54:46 28.55
520 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 30-34 18:54:51 28.55
521 107371 Frank Andreassen Jeppedal M 20-24 18:54:56 28.54
522 44897 Dyre Saxrud Hamar Bir M 45-49 18:55:06 28.54
523 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-34 18:55:26 28.53
524 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:55:37 28.53
524 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 25-29 18:55:37 28.53
524 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:55:37 28.53
524 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 45-49 18:55:37 28.53
528 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 45-49 18:56:03 28.51
529 113594 Syen Nøklestad Hærland IL M 20-24 18:56:07 28.51
530 113595 Per Sturla Selnesaunet M 20-24 18:56:09 28.51
531 85111 Jan Olsen Elkem Mosjøen M 50-54 18:56:32 28.50
532 113596 Håvard Trolldalen Horten & Omegn CK M 30-34 18:57:28 28.48
533 113597 Jim Klump Tyskland M 35-39 18:58:34 28.45
534 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:58:57 28.44
535 99083 Magne Søreide Hydro Porsgrunn M 40-44 18:59:27 28.43
535 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 35-39 18:59:27 28.43
537 52264 Ole Petter Bjerke Ullensaker CK M 40-44 18:59:37 28.43
537 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 40-44 18:59:37 28.43
537 98897 Hallvard Dørum Ullensaker CK M 55-59 18:59:37 28.43
537 52131 Ragnar Fjeldheim Ullensaker CK M 45-49 18:59:37 28.43
537 113598 Yngve Gjethammer M 17-19 18:59:37 28.43
537 99633 Geir Ove Grønbekk Ullensaker CK M 30-34 18:59:37 28.43
537 87205 Arne Johansen Nannestad Skiklubb M 45-49 18:59:37 28.43
537 106921 Pål Jarle Lie Ullensaker CK M 30-34 18:59:37 28.43
537 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 55-59 18:59:37 28.43
537 89745 Olav Harald Moe Ullensaker CK M 50-54 18:59:37 28.43
537 92126 Hans Sperre Olsen Ullensaker CK M 30-34 18:59:37 28.43
537 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 40-44 18:59:37 28.43
537 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 55-59 18:59:37 28.43
550 112551 Hans-Petter Hubert Intr M 20-24 18:59:40 28.42
551 113599 Rolf Zuercher Sveits M 25-29 19:00:35 28.40
552 113600 Jens-Egil Jensen CK Nittedal M 45-49 19:00:53 28.39
553 112076 Robin Jakobsen Stokmarknes M 17-19 19:01:06 28.39
554 99682 Yngve Bjørkestøl Helikopteer Service M 35-39 19:01:26 28.38
555 106412 Jarle Lauvstad IF Frøy M 25-29 19:01:34 28.38
555 95858 Arnfinn Rekkebo Sør Tr Kraftsel M 45-49 19:01:34 28.38
557 113601 Armin Jaensch Tyskland M 25-29 19:01:50 28.37
557 113602 Joergen Linker Tyskland M 20-24 19:01:50 28.37
557 113603 Werner Lotz Tyskland M 30-34 19:01:50 28.37
557 119314 Klaus Schmidt Tyskland M 30-34 19:01:50 28.37
561 93775 Charles Johannessen Stokmarknes M 35-39 19:02:14 28.36
562 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 60-64 19:02:38 28.35
563 106879 Håkon Nordgård Ullensaker CK M 40-44 19:02:45 28.35
564 112131 Trond Arild Seem Fossan Sparbu IL M 30-34 19:03:04 28.34
565 45651 Halvor Dalen M 30-34 19:03:12 28.34
566 112024 Geir Bækkevold Elverum IL S.Gr. M 30-34 19:03:26 28.33
566 112025 Lasse René Gyttrup Østerdal Politi M 25-29 19:03:26 28.33
566 112026 Tom Johnsen Østerdal Politi M 25-29 19:03:26 28.33
566 113604 Vegard Nybråten Østerdal Politi M 25-29 19:03:26 28.33
570 34353 Tor Espen Risholt M 20-24 19:03:34 28.33
571 97666 Helge Drage Statens Datasent M 40-44 19:03:44 28.32
572 87129 Ragnar Johnsen Nes SK M 45-49 19:03:51 28.32
572 97884 Svenn Åge Løkken Brumunddal SK M 25-29 19:03:51 28.32
574 113605 Arvid Valøen Byafossen M 50-54 19:03:53 28.32
575 113606 Reinhold Streder Tyskland M 35-39 19:04:00 28.32
576 106443 Ivar Nerhoel Orkla CK M 35-39 19:04:26 28.31
577 98141 Arild Andersen Jotun BIL M 30-34 19:04:36 28.30
578 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 35-39 19:04:51 28.30
579 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-39 19:05:52 28.27
580 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 50-54 19:06:20 28.26
580 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 55-59 19:06:20 28.26
580 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 45-49 19:06:20 28.26
583 41648 Hans Magne Killi Dombås IL M 35-39 19:06:47 28.25
584 113607 Thomas Moegel Tyskland M 20-24 19:06:59 28.24
585 34918 Arild Brekke M 40-44 19:07:20 28.23
585 90204 Jostein Helland ABB Industri BIL M 45-49 19:07:20 28.23
585 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 35-39 19:07:20 28.23
585 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 50-54 19:07:20 28.23
585 98703 Torstein Kind Bærum og Omegn CK M 25-29 19:07:20 28.23
585 111861 Bernt Martinsen Bærum og Omegn CK M 30-34 19:07:20 28.23
585 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 45-49 19:07:20 28.23
585 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 35-39 19:07:20 28.23
585 52415 Terje Pinsli Bærum og Omegn CK M 50-54 19:07:20 28.23
585 30699 Stein A. Refsland Bærum og Omegn CK M 35-39 19:07:20 28.23
585 112642 Kjell Salomonsen Bærum og Omegn CK M 30-34 19:07:20 28.23
585 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 30-34 19:07:20 28.23
585 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 50-54 19:07:20 28.23
585 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 50-54 19:07:20 28.23
599 46739 Halvor Holta IL Skarphedin M 30-34 19:07:53 28.22
600 27734 Ray Langerud Maritim IL M 35-39 19:08:14 28.21
600 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-39 19:08:14 28.21
602 111921 Mikael Jacobsen Danmark M 20-24 19:08:20 28.21
603 67308 Jan Erik Karlsen Østfold Energive M 35-39 19:08:58 28.19
604 111950 Dyre Tangnes Saxrud NLHI M 20-24 19:09:26 28.18
605 113608 Ole Petter Saxrud NTHI M 20-24 19:10:06 28.17
606 113609 Odd-Egil Olsen Neverfjord IL M 25-29 19:10:24 28.16
607 84298 Harald Myrholt Vinmonopolet M 40-44 19:11:03 28.14
608 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 25-29 19:11:37 28.13
609 35040 Immo Rittmeyer Tyskland M 55-59 19:11:51 28.12
610 113610 Herbert Haefner Tyskland M 40-44 19:12:12 28.12
611 67174 Tormod Frydenlund Eidsvoll SK M 40-44 19:12:26 28.11
611 99413 Jan Gorset Eidsvoll SK M 50-54 19:12:26 28.11
611 107588 Ola Ruud SDR M 35-39 19:12:26 28.11
611 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 40-44 19:12:26 28.11
611 112326 Haakon Wenger Eidsvoll SK M 20-24 19:12:26 28.11
611 99414 Jon Wenger Eidsvoll SK M 45-49 19:12:26 28.11
611 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 35-39 19:12:26 28.11
618 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 40-44 19:13:36 28.08
618 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 20-24 19:13:36 28.08
618 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 20-24 19:13:36 28.08
618 36330 Ørjan Walstad Eidsvoll SK M 20-24 19:13:36 28.08
622 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag M 45-49 19:13:43 28.08
623 113611 Knut Erichsen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:13:57 28.07
623 96366 Torgeir Solbrekken Sportsklubben Ceres M 40-44 19:13:57 28.07
625 36395 Oddvar Deilkås Pepsi Cola Norge M 30-34 19:14:20 28.06
626 92580 Ivar Nødsel OPIL M 40-44 19:14:25 28.06
627 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sport M 50-54 19:14:32 28.06
628 113612 Per Svindland Telem.Sentrals.H M 45-49 19:14:43 28.05
629 66874 Pål Gulliksen IF Frøy M 40-44 19:14:58 28.05
630 113613 Peter Luscher Sveits M 45-49 19:15:12 28.04
630 113614 Willy Spaar Sveits M 40-44 19:15:12 28.04
632 113615 Roger Folstad Lundamo IL M 35-39 19:15:34 28.03
633 40850 Oskar Martin Skagen Halden CK M 45-49 19:16:50 28.00
634 113616 Wilhelm Sigmund Østerrike M 50-54 19:17:02 28.00
635 52493 Jarle Grøndalen Hemsedal IL M 45-49 19:17:32 27.99
636 96651 Ronny Nilsen Sportsklubben Rye M 25-29 19:17:37 27.98
637 113617 Geir Hemlund G-Sport M 25-29 19:17:43 27.98
638 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 35-39 19:17:54 27.98
638 96974 Tore Nilsen Brumunddal SK M 25-29 19:17:54 27.98
640 107032 Arild Nilsen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:18:08 27.97
641 112089 Stig Aaslie Trio Ving M 35-39 19:18:13 27.97
642 113618 Manfred Seltmann Tyskland M 45-49 19:19:00 27.95
643 107024 Josef Zant Tyskland M 40-44 19:19:28 27.94
644 86300 Ragnar Johansen Nordstrand IF M 50-54 19:19:43 27.93
645 83944 Ola Bjerke Farex M 45-49 19:20:07 27.92
646 113619 Odd Magne Råkvåg Gossen IL M 50-54 19:20:54 27.90
647 111933 Jan-Tore Carlsen Sarpsborg SK M 25-29 19:21:40 27.89
648 34689 Kristen Bue Globusgutta M 40-44 19:21:58 27.88
649 97687 Leif Lia NTHI M 25-29 19:22:16 27.87
650 99254 Fridulv Sagberg IL Koll M 45-49 19:22:33 27.86
651 107806 Geir Haugland Eidanger IL M 35-39 19:22:43 27.86
651 113620 Roger Leonardsen Hydro Porsgrunn M 30-34 19:22:43 27.86
651 41781 Geir Monsen Hydro Porsgrunn M 20-24 19:22:43 27.86
651 45818 Olav Arne Tørresvold Hydro Porsgrunn M 40-44 19:22:43 27.86
655 52326 Lars Sjøberg Sverige M 50-54 19:22:51 27.86
656 113621 Rune Tverbakk Team Smør Bukk M 25-29 19:23:04 27.85
657 46256 Hans Ole Skogli Romedal IL M 50-54 19:23:51 27.83
657 44006 Geir Åge Østli Åsbygda IL M 35-39 19:23:51 27.83
657 112448 Rolf Arve Østli Anebyhus BIL M 40-44 19:23:51 27.83
660 99662 Lars P. Sørensen Danmark M 30-34 19:24:05 27.83
661 46773 Espen Gabrielsen Asker CK M 30-34 19:24:13 27.82
662 53969 Eivind Nordjore M 45-49 19:24:26 27.82
663 64090 Øystein Dagestad Asker CK M 35-39 19:24:28 27.82
663 52538 Bjørn Gunnerud Asker CK M 35-39 19:24:28 27.82
663 45477 Tommy Jensen Asker CK M 35-39 19:24:28 27.82
663 47071 Jan Roger Kristiansen Møller BIL M 35-39 19:24:28 27.82
667 22175 Erling Grov Stord SK M 30-34 19:24:47 27.81
668 52051 Rune Brorson Hadeland CK M 25-29 19:25:34 27.79
669 87535 Per David Wernerson Sportsklubben Ceres M 40-44 19:26:32 27.77
670 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 50-54 19:26:37 27.77
671 42036 Kjell Larsen Hamar Bir M 35-39 19:26:49 27.76
672 106702 Tore Moe OPIL M 30-34 19:26:58 27.76
673 64412 Bjarne Christensen Danmark M 30-34 19:27:05 27.76
673 83625 Hans E. Hansen Danmark M 45-49 19:27:05 27.76
673 113622 Allan Hansen Danmark M 25-29 19:27:05 27.76
673 113623 Niels Petersen Danmark M 45-49 19:27:05 27.76
673 113624 Jesper Sørensen Danmark M 35-39 19:27:05 27.76
678 113625 Lukas Lippert Sveits M 20-24 19:27:18 27.75
679 98021 Palle J. Jensen Danmark M 50-54 19:27:34 27.75
679 93342 John Sørensen Danmark M 40-44 19:27:34 27.75
681 113626 Kim Elvegård Stokke Eide IL M 17-19 19:27:49 27.74
681 113627 Raymond Svenøy Eide IL M 20-24 19:27:49 27.74
683 83827 Jan Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 19:27:51 27.74
684 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 40-44 19:27:59 27.74
684 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 40-44 19:27:59 27.74
684 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 30-34 19:27:59 27.74
687 25691 Leif Hansen Dalane SK M 50-54 19:28:53 27.71
687 22072 Erik Torgersen Dalane SK M 40-44 19:28:53 27.71
689 98930 Birger Homleid Herkules M 45-49 19:29:09 27.71
689 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune M 45-49 19:29:09 27.71
691 44781 Øyvind Stene Vardefjell IL M 20-24 19:29:55 27.69
691 83867 Kolbein Stene Vardefjell IL M 45-49 19:29:55 27.69
693 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 45-49 19:29:58 27.69
693 113628 Odd Borgar Bakker Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 90249 Knut Morten Ballangrud Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 44866 Gunnar Bendiksby Sportsklubben Rye M 45-49 19:29:58 27.69
693 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 40-44 19:29:58 27.69
693 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 30-34 19:29:58 27.69
693 113630 Torfinn Heggtveit Sportsklubben Rye M 20-24 19:29:58 27.69
693 113631 Erik Hjortholjan Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 112244 Erik Jarl Sportsklubben Rye M 35-39 19:29:58 27.69
693 95857 Tore Kjellevand Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 40-44 19:29:58 27.69
693 98992 Jan Halstein Lian Sportsklubben Rye M 40-44 19:29:58 27.69
693 45851 Tor Inge Lien Sportsklubben Rye M 40-44 19:29:58 27.69
693 113632 Erling Skov Nielsen M 35-39 19:29:58 27.69
693 113633 Gaute Norbye Sportsklubben Rye M 25-29 19:29:58 27.69
693 113634 Johnny Nystven Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 20-24 19:29:58 27.69
693 79586 Inge Ove Solberg Sportsklubben Rye M 35-39 19:29:58 27.69
693 45906 Gunn Stabell Sportsklubben Rye K 20-24 19:29:58 27.69
693 93948 Torben Steffensen Danmark M 45-49 19:29:58 27.69
693 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 112241 Ole Martin Sørlie Sportsklubben Rye M 30-34 19:29:58 27.69
693 111910 Paul Johan Undheim Sportsklubben Rye M 25-29 19:29:58 27.69
716 113635 Henning Flaget SDR 2059 Trandum M 20-24 19:30:00 27.69
717 43565 Erik Wind Hansen Danmark M 45-49 19:30:05 27.69
718 45774 Eilif Karlsen Vardefjell IL M 45-49 19:30:14 27.68
719 67099 Erling Gjøstøl Tele Ham/R M 40-44 19:30:23 27.68
719 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar Bir M 40-44 19:30:23 27.68
719 92919 Vidar Karlsen Hamar Post M 40-44 19:30:23 27.68
719 87657 Aage Kullbunn Hotel/ Rest Hamar M 45-49 19:30:23 27.68
719 44638 Jan Erik Mathiassen Hamar Bir M 20-24 19:30:23 27.68
719 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar Bir M 45-49 19:30:23 27.68
719 51183 Reidar Stræte Hamar BIL M 50-54 19:30:23 27.68
719 87328 Åge Vasaasen Hamar Bir M 40-44 19:30:23 27.68
719 94852 Knut Erik Villumstad Løten SK M 55-59 19:30:23 27.68
728 95080 Gunter Bruger Tyskland M 55-59 19:30:31 27.68
728 113636 Gunter Hoynacki Tyskland M 55-59 19:30:31 27.68
730 113637 Stefan Stefula Tyskland M 50-54 19:30:40 27.67
730 113638 Daniel Verschatse Tyskland M 40-44 19:30:40 27.67
732 111994 Espen Flanum Grimstad SK M 20-24 19:30:43 27.67
733 113639 Dieter Seifert Tyskland M 40-44 19:30:55 27.67
734 113640 Kjetil Flydal Lian IF M 20-24 19:31:32 27.65
735 113641 Knut Jetlund Lågen CK M 20-24 19:31:43 27.65
735 106572 Kjell Nystuen Lågen CK M 20-24 19:31:43 27.65
737 113642 Tom Nordengen Stathelle Ski M 20-24 19:31:56 27.64
737 95902 Kai Borge Olsen Statoil Bamble M 35-39 19:31:56 27.64
739 113643 Hansjörg Bähler Sveits M 35-39 19:32:04 27.64
740 113644 Klaus Ramming Tyskland M 30-34 19:32:29 27.63
741 31008 Stig Bakke Hordaekspressen M 40-44 19:32:58 27.62
741 99369 Ketil Kolberg Trondhjems VK M 30-34 19:32:58 27.62
743 97617 Per Gunnar Moe Lysheim IL M 20-24 19:33:28 27.61
744 22303 Finn Middelthon Midtbygden IL M 50-54 19:34:30 27.58
745 46636 Kjell Boye Flåtten Elf Petroleum M 45-49 19:34:50 27.57
746 113645 Frans Vlemmix Nederland M 30-34 19:35:02 27.57
747 96456 Arne Ingar Dragen Posten (Pif) M 35-39 19:35:10 27.57
748 113646 Hans Eberwein Tyskland M 30-34 19:35:26 27.56
749 106846 Henning Brækkan Elkem Mosjøen M 40-44 19:35:40 27.55
749 30612 Erling Knutsen Arendal CC M 20-24 19:35:40 27.55
749 98045 Åge Osheim Elkem Mosjøen M 40-44 19:35:40 27.55
752 35613 Rolf Rønning Lågen CK M 45-49 19:35:42 27.55
753 44640 Ove Davidsen D-Trøkket M 30-34 19:35:58 27.55
753 106560 Leif Davidsen D-Trøkket M 30-34 19:35:58 27.55
753 106561 Ulf Davidsen D-Trøkket M 50-54 19:35:58 27.55
753 112855 Erik Torstensen Borregaard BIL M 20-24 19:35:58 27.55
757 113647 Jan Steenstra Nederland M 30-34 19:36:13 27.54
758 96470 Bjørn Engh Veritas BIL M 35-39 19:36:17 27.54
758 93059 Freddy Henriksen Veritas BIL M 35-39 19:36:17 27.54
760 113648 Terje Legernæs M 35-39 19:36:44 27.53
761 107337 Jan Egil Gårdsøy Rauf. Og Omegn M 30-34 19:37:16 27.52
762 36007 Odd Abrahamsen IF Frøy M 45-49 19:37:37 27.51
762 106421 Tommy Bjerken Posten, Trondheim M 30-34 19:37:37 27.51
762 34994 Sturla Johansen Posten, Trondheim M 30-34 19:37:37 27.51
765 99356 Ove Nørgaard Danmark M 35-39 19:38:33 27.49
766 92522 Gunnar Hattrem Borregaard BIL M 45-49 19:39:13 27.47
766 96087 Kai Karstensen Bohregaard BIL M 45-49 19:39:13 27.47
768 113649 Sven Sellenthin Tyskland M 25-29 19:39:20 27.47
769 84106 John Furuhaug Autronica BIL M 45-49 19:39:42 27.46
770 98879 Kjell Karstensen Sarpsborg SK M 50-54 19:39:44 27.46
771 89275 Arnstein Rivenes Hedalm Trelast M 25-29 19:39:55 27.45
772 113650 Martin Krebs Sveits M 35-39 19:40:07 27.45
773 41929 Hans Hermann Herbst Tyskland M 50-54 19:40:43 27.44
774 112222 Jørn Normann Pedersen IF Frøy M 20-24 19:40:50 27.43
774 36008 Bjørn Martin Sørensen IF Frøy M 20-24 19:40:50 27.43
776 97568 Leif Vedal Svelvik SK M 25-29 19:41:02 27.43
777 106503 Roland Frense Tyskland M 30-34 19:41:24 27.42
777 113651 Andreas Metten Tyskland M 25-29 19:41:24 27.42
779 78870 Hans Jørgen Jahren Rødberg IF M 40-44 19:41:26 27.42
779 118740 Hans Harald Karlsen Rødberg IF M 35-39 19:41:26 27.42
779 113653 Finn Lund Rødberg IF M 45-49 19:41:26 27.42
779 113655 Håkon Wold Notodden O-Lag M 20-24 19:41:26 27.42
779 113654 Harald Wold Notodden O-Lag M 45-49 19:41:26 27.42
784 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:41:40 27.41
785 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres M 25-29 19:41:51 27.41
786 34210 Kai Andersen Team Smør Bukk M 25-29 19:41:59 27.41
787 45421 Alf Andersen Hemo Riders M 30-34 19:42:18 27.40
787 72631 Morten Hovdet Avhi M 20-24 19:42:18 27.40
787 113656 Arne Jakobsen Sintef NTH M 30-34 19:42:18 27.40
787 112087 Tove Lau NTHI K 20-24 19:42:18 27.40
787 113657 Kirsti Midttømme Sintef NTH K 25-29 19:42:18 27.40
787 112249 Håvard Moe Sintef NTH M 25-29 19:42:18 27.40
787 44820 Geir Ove Vedø Sintef NTH M 25-29 19:42:18 27.40
787 45432 Geir Wiker Sintef NTH M 30-34 19:42:18 27.40
795 44244 Kjell Johan Mathisen M 30-34 19:42:35 27.39
796 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegn CK M 50-54 19:42:39 27.39
797 113658 Odd Bjørnsvik Molde & Omegn IF M 30-34 19:43:45 27.37
797 42342 Robert Nakken Molde & Omegn IF M 20-24 19:43:45 27.37
799 96732 Arne Lundby Tønsberg Blad M 50-54 19:43:56 27.36
800 113659 Ernst Durrich Tyskland M 40-44 19:44:20 27.35
800 27053 Otto Ulriksen Stord SK M 55-59 19:44:20 27.35
802 36324 Geir Åge Rønneberg Eidsdal IL M 20-24 19:44:22 27.35
803 34801 Hans Jørgen Lihagen Topp-Trim M 20-24 19:44:34 27.35
804 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 40-44 19:44:37 27.35
805 67188 Erik Høien Ababasea Scandi M 45-49 19:44:40 27.34
805 40957 Jørn Nielsen A-Tek A/S M 20-24 19:44:40 27.34
805 45754 Hans Nielsen A-Tek A/S M 50-54 19:44:40 27.34
805 92884 Jan-Erik Slorafoss Oseberg Team M 45-49 19:44:40 27.34
809 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 45-49 19:45:05 27.33
809 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 40-44 19:45:05 27.33
811 44243 Hans Albrigt Hansen M 30-34 19:45:34 27.32
812 46861 Olav Langeland Simrad BIL M 35-39 19:45:47 27.32
812 113660 Svein Erik Westby Simrad BIL M 30-34 19:45:47 27.32
814 97605 Trond-Arne Hilden Drammen Roklubb M 35-39 19:45:58 27.31
815 90075 Finn-Erik Nilsen IL Koll M 45-49 19:46:16 27.31
816 113661 Reidar Dullerud M 45-49 19:46:32 27.30
817 31546 Norvald Gamlem Hordaekspressen M 45-49 19:46:43 27.30
818 34860 Kjetil Værnes Rennebu IL M 17-19 19:46:55 27.29
819 32112 Arne Brattabø Hordaekspressen M 50-54 19:47:51 27.27
819 113662 Jacob Van De Lagemaat Nederland M 40-44 19:47:51 27.27
821 113663 Øyvind Andersen Narvesen BIL M 25-29 19:48:13 27.26
822 88715 Roy Steinar Johnsen Nes SK M 45-49 19:48:20 27.26
823 95940 Per Rune Dyrnes IK Hero M 35-39 19:48:32 27.26
824 94901 Terje Rennan Børgin CK M 25-29 19:48:43 27.25
825 34762 Sturla Rusånes Den Norske Bank M 30-34 19:48:47 27.25
825 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 40-44 19:48:47 27.25
827 113664 Thomas Halvorsen Trondhjems VK M 20-24 19:48:49 27.25
827 119236 Frode Jensen Trondhjems VK M 20-24 19:48:49 27.25
827 113665 Morten Karlsen Trondhjems VK M 25-29 19:48:49 27.25
830 113666 Fridtjof Rannem Børgin CK M 30-34 19:48:54 27.25
830 98813 Arild Skjelstad Børgin CK M 30-34 19:48:54 27.25
832 83865 Steinar Vigen IL Stjørdals-Blink M 50-54 19:48:58 27.25
833 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 40-44 19:48:59 27.25
834 113667 Klaus Egedesø Danmark M 25-29 19:49:21 27.24
834 27769 Reidar Johnsen Kragerø SK M 40-44 19:49:21 27.24
834 23195 Hårek Klevsgård Kragerø SK M 45-49 19:49:21 27.24
837 97943 Roger Helstad Brumunddal SK M 25-29 19:49:50 27.23
838 97519 Lars Henry Østmoløkken Mogutten M 50-54 19:49:56 27.22
839 113668 Helge-Ruben Halse M 20-24 19:50:24 27.21
840 97862 Steen Wolder Danmark M 35-39 19:50:28 27.21
841 43503 Dieter Paulsen Sparebanken Sør BIL M 40-44 19:50:47 27.20
842 113669 Knut Lie NTHI M 20-24 19:51:12 27.19
843 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 35-39 19:51:26 27.19
844 97691 Arnstein Kjøglum Hallingen IL M 25-29 19:51:35 27.19
844 97693 Ole Jonny Kongsmo Hallingen IL M 25-29 19:51:35 27.19
844 46954 Jogeir Saur Hallingen IL M 25-29 19:51:35 27.19
844 43262 Isak Tyldum Hallingen IL M 40-44 19:51:35 27.19
848 96301 John Th. Fredriksen Hadeland CK M 45-49 19:52:22 27.17
848 52433 Roy Larsen Hadeland CK M 35-39 19:52:22 27.17
850 95119 Jan Erik Rygh Fjellanger Widerø M 35-39 19:52:55 27.16
851 113670 Guido Cina Sveits M 25-29 19:52:58 27.15
851 106777 Olaf Muller Sveits M 30-34 19:52:58 27.15
853 97451 Per Olav Myhre Hadeland CK M 35-39 19:53:20 27.15
853 106862 Tor Steffensen Mesterhus M 50-54 19:53:20 27.15
855 113671 Pål Dietrichs Forsvarets Overkommando M 25-29 19:53:40 27.14
855 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 40-44 19:53:40 27.14
855 85930 Øyvind Kristiansen M 35-39 19:53:40 27.14
858 113672 Jan Halland Rødberg IF M 25-29 19:54:13 27.13
859 106676 Øystein Gjerdrum Flatheim A/S M 40-44 19:54:17 27.12
860 97520 Kåre Støen Hadeland CK M 45-49 19:54:34 27.12
861 113673 Frode Mysen Hadeland CK M 30-34 19:54:42 27.11
862 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 50-54 19:54:46 27.11
863 52407 Frode Sætre Rauma SK M 35-39 19:54:53 27.11
864 113674 Stefan Holstein Tyskland M 30-34 19:55:19 27.10
865 111964 Inge Indset Hadeland CK M 50-54 19:55:43 27.09
866 67692 Erik Tscherning Kjelsås IL M 25-29 19:55:51 27.09
867 112160 Knut Sigbjørn Wærås Rauma SK M 35-39 19:56:04 27.08
868 47574 Sverre Maudal IL Koll M 45-49 19:56:09 27.08
869 42717 Svein Tore Fauskerud Brumunddal SK M 35-39 19:56:51 27.07
869 113675 Geir Ola Fauskerud Brumunddal SK M 30-34 19:56:51 27.07
869 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 50-54 19:56:51 27.07
872 112748 Knut-Åge Christiansen Halden & O. JFF M 40-44 19:57:18 27.06
872 35518 Geir-Arne Høvik Halden CK M 25-29 19:57:18 27.06
872 113676 Svein Nilsen Arbeidernes J&FF M 40-44 19:57:18 27.06
875 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 45-49 19:57:25 27.05
876 113677 Lutz Hanel Tyskland M 30-34 19:57:29 27.05
877 68195 André Moe Brumunddal SK M 17-19 19:58:43 27.02
878 96802 Ivar Volden Trondhjems VK M 45-49 19:58:50 27.02
879 113678 Martin Skjæret IK Hero M 20-24 20:00:50 26.98
880 113679 Dan Andreasen Danmark M 17-19 20:01:07 26.97
881 113680 Reiner Heemskerk Nederland M 45-49 20:01:43 26.96
882 41864 Kjell Tore Haugland Vennesla og Omegn CK M 30-34 20:01:45 26.96
882 33406 Arild Markussen Vennesla og Omegn CK M 45-49 20:01:45 26.96
882 105982 Jan Petter Markussen Vennesla og Omegn CK M 20-24 20:01:45 26.96
885 113681 Jim Frode Kjepeseth M 20-24 20:01:54 26.95
886 113682 August Kaiser Tyskland M 45-49 20:02:05 26.95
887 113683 Klaus Baumel Østerrike M 30-34 20:02:22 26.94
888 45927 Jan Harte Nederland M 45-49 20:03:05 26.93
888 113684 Jan Hooijer Nederland M 40-44 20:03:05 26.93
888 113685 Syb Van Slingerlandt Nederland M 45-49 20:03:05 26.93
891 93478 Gunnar Partapuoli Lågen CK M 55-59 20:03:12 26.92
892 112005 Eugen Ames Tyskland M 35-39 20:03:23 26.92
893 113686 Jens Jacob Laursen Danmark M 30-34 20:03:30 26.92
894 113687 Gerhard Høhne Tyskland M 45-49 20:03:35 26.91
895 113688 Klaus Homberg Tyskland M 25-29 20:04:26 26.90
895 113689 Olaf Kiesewalter Tyskland M 20-24 20:04:26 26.90
897 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 50-54 20:04:53 26.89
897 106629 John-Sv. Hellesen Flora CK M 45-49 20:04:53 26.89
899 113690 Edvard Aarnes G-Sport M 30-34 20:05:04 26.88
900 88724 Per Selnesaunet Lensvik M 50-54 20:05:47 26.87
901 46851 Jon Kallåk Morgedal IL M 35-39 20:06:13 26.86
902 21426 Børge Rasmussen Danmark M 45-49 20:06:23 26.85
903 112133 Karl Glørstad Golar-Nor B.I.L M 25-29 20:07:45 26.82
904 99201 Freddy Beeken Belgia M 35-39 20:07:58 26.82
905 112378 Kjell Audun Sundsdal SKK BIL M 40-44 20:08:00 26.82
906 109554 Henning Aaby Olsen Fredrikstad Skiklubb M 25-29 20:08:04 26.81
906 106615 Svein J. Saltveit M 45-49 20:08:04 26.81
908 85144 Gunnar Wendel Larvik Støperi M 40-44 20:08:32 26.80
909 107500 Harald Bakken Land CK M 35-39 20:08:40 26.80
910 45597 Tore Eide Andersen NTHI M 25-29 20:09:40 26.78
911 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 45-49 20:10:26 26.76
912 92515 Roger Hanssen Kjell Okkenhaug M 30-34 20:10:54 26.75
912 113691 Hemmo Vikhammer Kjell Okkenhaug M 30-34 20:10:54 26.75
914 95109 Kjell Eivindson Vennesla og Omegn CK M 40-44 20:11:07 26.75
915 113692 Hans Gstraunthaler Østerrike M 35-39 20:11:18 26.74
916 45686 Vidar Amundgård NTHI M 20-24 20:11:40 26.74
917 83875 Odd Kjellhov IF Frøy M 65-69 20:11:43 26.73
918 106605 Bodvar Fonn Markane IL M 45-49 20:12:32 26.72
919 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Auto M 55-59 20:12:49 26.71
920 112486 Ragnar Bratthaug Team Miyata M 25-29 20:13:09 26.70
921 70624 Knut Johansen Follo SK M 45-49 20:13:20 26.70
922 68683 Erik Askautrud Mesterhus M 30-34 20:13:25 26.70
922 68682 Ove Pernes Mesterhus M 35-39 20:13:25 26.70
924 113693 Rolf Linden Tyskland M 45-49 20:13:59 26.68
925 113694 Karl-Heinz Schonhard Tyskland M 50-54 20:14:00 26.68
926 36026 Willy Hanssen Bjørns M 40-44 20:14:51 26.66
926 97660 Christian Holthe Bærum og Omegn CK M 45-49 20:14:51 26.66
928 92698 Ola Sletvold Svorkmo IL M 40-44 20:15:48 26.64
929 45538 Øystein Nadden Bingsfoss SK M 30-34 20:16:03 26.64
930 113695 Ernst Møsli Sveits M 55-59 20:16:23 26.63
931 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 25-29 20:16:25 26.63
931 90566 Birger Helstad Brumunddal SK M 45-49 20:16:25 26.63
931 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 20:16:25 26.63
931 29545 Tor Henning Lien NTHI M 20-24 20:16:25 26.63
935 65321 Geir Jakobsen Vinje IL M 25-29 20:16:26 26.63
936 113696 Juergen Busse Tyskland M 25-29 20:16:55 26.62
937 40576 Bengt Westergård Gjensidige BIL M 35-39 20:16:59 26.62
938 95869 Geir Andreassen Hamar Bir M 30-34 20:17:01 26.62
939 113697 Werner Nauber Tyskland M 50-54 20:17:04 26.62
940 96369 Bjørn Johansen Globusgutta M 60-64 20:17:50 26.60
941 106609 Ingvar Troøyen Singsås IL M 45-49 20:18:01 26.60
942 46783 Knut Solvang Rjukan IL M 50-54 20:18:16 26.59
943 49964 Tollef Nyberg Bertel O Steen M 25-29 20:18:24 26.59
944 94039 Jens Petter Solberg Brumunddal SK M 45-49 20:18:35 26.58
944 91785 Tom Erland Stensmo Eidsvoll SK M 25-29 20:18:35 26.58
946 114910 Terje Jørgensen Hk-Bedrifts IL M 25-29 20:18:45 26.58
947 24331 John Arild Haugsgjerd Haugsjerd Tr.Sk. M 30-34 20:18:47 26.58
947 101000 Per Jonny Håland Dowell-Schlumb. M 25-29 20:18:47 26.58
947 24471 Jon-Emil Svendsbø Statoil BIL M 30-34 20:18:47 26.58
950 113698 Klemens Grøger Tyskland M 20-24 20:19:14 26.57
951 21108 Bernt Johansson Sverige M 35-39 20:19:27 26.56
952 113699 Norbert Stucke Tyskland M 60-64 20:19:32 26.56
953 90927 Kjell Inge Reitan Sintef NTH M 30-34 20:19:43 26.56
954 52419 Kjell Idar Amundsen M 35-39 20:19:56 26.55
955 113700 Andreas Ritz Tyskland M 25-29 20:20:05 26.55
956 112719 Ole Petter Solheim Bridgestone M 40-44 20:20:06 26.55
957 106574 Cato Georgsen Follo SK M 25-29 20:20:21 26.54
958 113701 Jan Andreassen Danmark M 35-39 20:20:35 26.54
958 99168 Ali Naciri Danmark M 45-49 20:20:35 26.54
958 94192 Finn Nielsen Danmark M 40-44 20:20:35 26.54
958 95917 Jan Noer Danmark M 45-49 20:20:35 26.54
958 113702 Henrik Nowak Danmark M 35-39 20:20:35 26.54
958 43735 Knud Platz Olsen Danmark M 45-49 20:20:35 26.54
964 113703 Joerg Behrendt Tyskland M 30-34 20:20:36 26.54
965 113704 Kirsten Stenzel Sveits K 30-34 20:20:50 26.53
966 31080 Steinar Bersvendsen M 55-59 20:20:58 26.53
966 41498 Henning Nitschke Securitas BIL M 30-34 20:20:58 26.53
966 46858 Vidar Nyhus Efteløt IL M 35-39 20:20:58 26.53
966 46843 Ole Anton Sending Efteløt IL M 55-59 20:20:58 26.53
970 98041 Per Haugum Monte Cristo M 45-49 20:21:13 26.53
970 94204 Gunnar Hovdahl Monte Cristo M 45-49 20:21:13 26.53
972 113705 Adalbert Ballerstedt Tyskland M 50-54 20:21:44 26.51
973 113706 Hugo Olsen M 40-44 20:22:08 26.51
974 36378 André Mehnert Bærums Verk IF M 25-29 20:22:09 26.51
975 113707 Morten Grøan HSIL M 20-24 20:22:26 26.50
975 113708 Frode Pedersen HSIL M 17-19 20:22:26 26.50
977 113709 Anders Lamberg Danmark M 20-24 20:22:27 26.50
978 85226 Steinar Høsøien EB Norsk Kabel I M 55-59 20:22:31 26.50
979 91368 Arvid Almås IL Leik M 40-44 20:23:04 26.49
979 99292 Lars Rokkones Rennebu IL M 40-44 20:23:04 26.49
981 44812 Bjørn Hågensen Hamar Bir M 40-44 20:23:19 26.48
981 113710 Trond Olsen Hamar Bir M 25-29 20:23:19 26.48
983 113711 Eilert Kjelstrup Bodø CK M 45-49 20:23:32 26.48
984 113712 Bertil Sletta Sintef NTH M 30-34 20:23:33 26.48
985 90862 Martin Moholt Røros IL M 50-54 20:23:36 26.47
986 44862 Thor Øyvind Kristiansen Land CK M 40-44 20:23:46 26.47
986 41190 Even Rudstaden Land CK M 45-49 20:23:46 26.47
988 85042 Per Fagerli Feiring IL M 50-54 20:24:17 26.46
989 97866 Kurt Karlsson Sverige M 60-64 20:24:56 26.45
990 34453 Geir Holla Ugland BIL M 40-44 20:25:13 26.44
991 112094 Lars Sachs Tyskland M 25-29 20:25:34 26.43
991 113713 Reiner Schmidt Tyskland M 35-39 20:25:34 26.43
993 112351 Ditlev Marken Landteknikk M 45-49 20:25:50 26.43
994 106891 Georg Schmidt Tyskland M 25-29 20:26:24 26.41
995 44490 Per Arne Bye Trondhjems VK M 25-29 20:26:25 26.41
995 28548 Ståle Eriksen M 40-44 20:26:25 26.41
997 113714 Arnfinn Ugelvik Midsund IL M 35-39 20:26:26 26.41
998 113715 Harald Eitzinger Østerrike M 50-54 20:26:32 26.41
998 41547 Josef Moser Østerrike M 50-54 20:26:32 26.41
998 113716 Christian Moser Østerrike M 30-34 20:26:32 26.41

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 19.06.1993
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 23.19 Km/t
Snittid: 23:16:41
Antall deltakere: 3652

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen