Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1996

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 51570 Roar Skalstad Drammen CK M Rekordpulje 14:01:04 38.52
2 116436 Toni Fasel Serotta Worldteam M Rekordpulje 14:04:09 38.38
3 116437 Hans Von Niederhauser Serotta Worldteam M Rekordpulje 14:09:54 38.12
4 116438 Norbert Becker M Rekordpulje 14:12:11 38.01
4 27581 Per Yngvar Lorentzen Vennesla og Omegn CK M Rekordpulje 14:12:11 38.01
6 67030 Øyvind Andersen Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 49717 Geir Evensen Ringnes E.C. Dahls M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 47708 Rory Gundersen Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 116439 Walter Haenni M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 80143 Vidar Kvernvold Raufoss CK M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 116440 Hansueli Russenberger Serotta Worldteam M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 40606 Tor Inge Skau Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 116441 Johnny Sæther IK Hero M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 116442 Jacob Trondsen Gauldal SK M Rekordpulje 14:12:50 37.99
6 26296 Modolf Viken Dalane SK M Rekordpulje 14:12:50 37.99
19 36419 Gerd Funk M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 115906 Bjarne Johansen Grenland SK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 46835 Per Gunnar Karlsen Grenland SK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 51321 Eirik André Meisfjord Intersport Heimdal M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 116443 Andreas Nöring M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 69954 Steffan Hartz Repshus Glåmdal SK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 30249 Willy Arne Seglem Dalane SK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 26731 Oddvar Sellevoll Statoil M Rekordpulje 14:13:12 37.97
19 36330 Ørjan Walstad Eidsvoll SK M Rekordpulje 14:13:12 37.97
29 47598 Solrun Flatås Risnes Jømna/Heradsbygd K 25-29 14:51:57 36.32
29 114831 Steinar Almelid Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 42254 Pål Aronsen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 52482 Gunnar Atterås Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 36395 Oddvar Deilkås Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 45-49 14:51:57 36.32
29 52388 Martin Eriksson Bærum og Omegn CK M 20-24 14:51:57 36.32
29 52465 Kristian Evensen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 52302 Jørn Torstein Grini Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:51:57 36.32
29 44684 Arild Frode Hansen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 95225 Jan Vidar Hansen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 45-49 14:51:57 36.32
29 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:57 36.32
29 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 30-39 14:51:57 36.32
29 52479 Torfinn Jonassen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 67575 Kjetil Knudsen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:57 36.32
29 45481 Rolf Langum Bærum og Omegn CK M 45-49 14:51:57 36.32
29 36673 Stig Lauby Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:57 36.32
29 83854 Øystein Mjelve Bærum og Omegn CK M 50-54 14:51:57 36.32
29 44635 Eirik Selbo Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:57 36.32
29 52403 Vidar Ski Bærum og Omegn CK M 45-49 14:51:57 36.32
29 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 41437 Frode Totlund Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
29 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 45-49 14:51:57 36.32
29 115907 Torkild Aas Bærum og Omegn CK M 30-39 14:51:57 36.32
59 116444 Magne Værnes Asker CK M 20-24 14:52:00 36.32
60 43973 Per Kristian Dahl Bærum og Omegn CK M 30-39 15:04:32 35.81
61 106577 Svein Olav Kjølstad Hydro AL BIL M 30-39 15:11:11 35.55
62 115917 Per Arne Botnan Sportsklubben Ceres M 25-29 15:16:11 35.36
62 116445 Geir Ola Botnan Sportsklubben Ceres M 30-39 15:16:11 35.36
62 36461 Trond Buksrud IF Frøy M 25-29 15:16:11 35.36
62 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 40-44 15:16:11 35.36
62 116446 Kim Helstad IF Frøy M 30-39 15:16:11 35.36
62 52310 Yngve Hoff Bilpost M 25-29 15:16:11 35.36
62 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 50-54 15:16:11 35.36
62 67014 Steinar Jensen IF Frøy M 30-39 15:16:11 35.36
62 42539 Ronny Johansen Bilpost M 25-29 15:16:11 35.36
62 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 55-59 15:16:11 35.36
62 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 40-44 15:16:11 35.36
62 34808 Geir Kjær IF Frøy M 30-39 15:16:11 35.36
62 116447 Bjørn Klov Bilpost M 40-44 15:16:11 35.36
62 111836 Petter Kristoffersen IF Frøy M 40-44 15:16:11 35.36
62 52231 Odd André Kval IF Frøy M 30-39 15:16:11 35.36
62 47662 Trond Lundeby Sportsklubben Ceres M 30-39 15:16:11 35.36
62 45434 Kjell Marthinsen Sportsklubben Ceres M 40-44 15:16:11 35.36
62 116448 Jan-lnge Molund Sportsklubben Ceres M 30-39 15:16:11 35.36
62 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 30-39 15:16:11 35.36
62 40623 Knut Mæhle Oppdal SK M 40-44 15:16:11 35.36
62 67682 Rune Nedgård CK Nittedal M 30-39 15:16:11 35.36
62 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 40-44 15:16:11 35.36
62 43978 Leif Solberg Sportsklubben Ceres M 30-39 15:16:11 35.36
62 44667 Per Undli CK Nittedal M 45-49 15:16:11 35.36
62 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 45-49 15:16:11 35.36
87 111814 Daniel Galli Terra Travel/Cons. A M Rekordpulje 15:16:22 35.35
88 52230 Tom Tveitan Horten SK M Rekordpulje 15:16:25 35.35
89 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 51363 Håvar Dahl Sportsklubben Rye M 45-49 15:21:11 35.17
89 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 48234 Sten Are Grønvold Romerike Energi A/S M 20-24 15:21:11 35.17
89 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 52312 Anders Haugmo Sportsklubben Rye M 25-29 15:21:11 35.17
89 114019 Tommy Kessinger Norcool BIL M 25-29 15:21:11 35.17
89 43317 Kurt Jan Kvernmo Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 36806 Stig Laursen Sportsklubben Rye M 25-29 15:21:11 35.17
89 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 47171 Bjørn-Tore Lunde Jømna/Heradsbygd M 25-29 15:21:11 35.17
89 68555 Ivar Morken Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 15:21:11 35.17
89 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
89 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 25-29 15:21:11 35.17
89 116449 Rune Sønderbye Sportsklubben Rye M 25-29 15:21:11 35.17
89 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-39 15:21:11 35.17
106 114829 Sepp Bart M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116450 Mauro Catanzariti U.S.Dolomitica Pr. M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 30-39 15:21:57 35.14
106 116451 Martin Gmünder Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116452 Terje Hansen M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116453 Wolfgang Hinterecker M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116454 Josef Kammerhofer Tyrolia M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 21785 Egil Kvarven Stord SK M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116455 Enzo Macor U.S.Dolomitica Pr. M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116456 August Petz Tyrolia M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 114847 Tore Straubhaar M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116457 Lars Eivind Sæter Nesset CK M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 34811 Arne Ulset Tronhjems VK M 30-39 15:21:57 35.14
106 115925 Lasse Vikhammer Rema 1000 M Rekordpulje 15:21:57 35.14
106 116458 Gian Maria Zanin U.S.Dolomitica Pr. M Rekordpulje 15:21:57 35.14
122 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 50-54 15:26:24 34.97
123 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 20-24 15:26:32 34.96
123 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 55-59 15:26:32 34.96
123 45428 Steven Fiksdal Trondhjems VK M 30-39 15:26:32 34.96
123 79025 Jan Harald Fremo Trondhjems VK M 30-39 15:26:32 34.96
123 42375 Ketil Hagen Trondhjems VK M 25-29 15:26:32 34.96
123 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 30-39 15:26:32 34.96
123 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 40-44 15:26:32 34.96
123 40550 Vegar André Johnsen Trondhjems VK M 25-29 15:26:32 34.96
123 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 55-59 15:26:32 34.96
123 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 40-44 15:26:32 34.96
123 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 50-54 15:26:32 34.96
123 66068 Jonny Nilsen Trondhjems VK M 20-24 15:26:32 34.96
123 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 45-49 15:26:32 34.96
123 112254 Kurt Skogseth Trondhjems VK M 40-44 15:26:32 34.96
123 83856 Dag Slagstad Trondhjems VK M 50-54 15:26:32 34.96
123 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 40-44 15:26:32 34.96
123 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 50-54 15:26:32 34.96
123 45427 Morten Zachariassen Trondhjems VK M 20-24 15:26:32 34.96
123 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 40-44 15:26:32 34.96
142 51622 Bjørn Barli Sportsklubben Rye M 50-54 15:30:36 34.81
143 116459 Willi Felix Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:56:11 33.88
143 116460 Hans-Joachim Gerhardt M Rekordpulje 15:56:11 33.88
143 116461 Olaf Schau Skiclub Saxonia M Rekordpulje 15:56:11 33.88
146 44236 Frank Hermann Hernes Trondhjems VK M 20-24 16:02:58 33.64
147 44053 Bjørn Jonny Aunan Efteløt IL M 30-39 16:05:36 33.55
147 41498 Henning Nitschke Efteløt IL M 30-39 16:05:36 33.55
149 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike SK M 30-39 16:09:11 33.43
150 20812 Asbjørn Grov Stord SK M Rekordpulje 16:11:32 33.34
151 40590 Arne Mikkelsen Sintef-NTNU M 40-44 16:13:44 33.27
152 46757 Geir Bergli Raufoss CK M 25-29 16:18:44 33.10
152 94672 Terje Ellingsen Raufoss CK M 30-39 16:18:44 33.10
152 45441 Anny Hauglid Morgedal IL K 30-39 16:18:44 33.10
152 46774 Tom Ledel Raufoss CK M 30-39 16:18:44 33.10
152 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss CK M 50-54 16:18:44 33.10
152 47077 Anders Kristian Nordnes Lågen/Lillehammer CK M 40-44 16:18:44 33.10
152 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn BIL M 30-39 16:18:44 33.10
152 34957 Roger Pedersen Lågen/Lillehammer CK M 30-39 16:18:44 33.10
152 52240 Tor Arne Tokerud Hadeland CK M 40-44 16:18:44 33.10
161 115926 Vegar Frydenlund Raufoss CK M 25-29 16:18:48 33.10
161 78866 Tom R. Gulbrandsen Raufoss CK M 25-29 16:18:48 33.10
161 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 50-54 16:18:48 33.10
164 114860 Tom Roar Jansen Raufoss CK M 30-39 16:19:11 33.08
165 116462 Eric Criel M 50-54 16:20:36 33.04
165 116463 Lodenwijk Tack M 50-54 16:20:36 33.04
167 46766 Leif Sigurd Godager Kreditkassen, Oslo M 45-49 16:23:44 32.93
167 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-39 16:23:44 32.93
167 44638 Jan Erik Mathiassen Brumunddal SK M 25-29 16:23:44 32.93
167 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-39 16:23:44 32.93
167 73678 Arild Nymo Ugland BIL M 30-39 16:23:44 32.93
167 107005 Geir Syvertsen M 30-39 16:23:44 32.93
173 116465 Lars Bergseng M 30-39 16:24:45 32.90
174 96301 John Th. Fredriksen Hadeland CK M 45-49 16:25:38 32.87
174 52098 Einar Heien Bærum og Omegn CK M 45-49 16:25:38 32.87
174 52548 Ole Jakob Rudi Lågen/Lillehammer CK M 40-44 16:25:38 32.87
174 116466 Kjell Olav Pedersen Sjølie Skien SK M 25-29 16:25:38 32.87
178 80754 Karl Bjarne Westbye Lillehammer CK M 30-39 16:27:52 32.79
179 116467 Gert Koller M 45-49 16:28:44 32.76
180 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 30-39 16:29:11 32.75
180 31826 Øyvind Gaute Berg Hordaekspressen M 20-24 16:29:11 32.75
180 71880 Magne Blindheim Hordaekspressen M 45-49 16:29:11 32.75
180 75252 Børt Helge Carlsen Hordaekspressen M 25-29 16:29:11 32.75
180 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 40-44 16:29:11 32.75
180 107205 Sven-Erik Eriksen Horten og Omegn CK M 50-54 16:29:11 32.75
180 114951 Terje Erklev Vennesla og Omegn CK M 30-39 16:29:11 32.75
180 31681 Viggo Glenjen Hordaekspressen M 25-29 16:29:11 32.75
180 22228 Espen Johansen Norcool BIL M 30-39 16:29:11 32.75
180 32408 Dag Tore Knutsen Horten og Omegn CK M 30-39 16:29:11 32.75
180 30833 Asle Kvittingen Hordaekspressen M 25-29 16:29:11 32.75
180 30857 Stig Osebakken Hordaekspressen M 30-39 16:29:11 32.75
180 33989 Jan Raustøl M 30-39 16:29:11 32.75
180 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 55-59 16:29:11 32.75
194 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannstasjon M 60-64 16:29:51 32.73
195 30366 Ove Hansen Hordaekspressen M 30-39 16:30:36 32.70
196 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 50-54 16:30:38 32.70
197 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 30-39 16:33:17 32.61
198 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 45-49 16:34:11 32.58
199 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 40-44 16:35:36 32.54
200 52213 Helge Kjørstad Horten og Omegn CK M 40-44 16:35:38 32.54
201 73664 Karsten Aas Vennesla og Omegn CK M 30-39 16:37:11 32.49
202 116468 Christian Berg M 40-44 16:38:44 32.44
203 31629 Tor Harald Skeide Hordaekspressen M 30-39 16:39:09 32.42
204 52313 Torsten Andersson Örebrocyklisterna M 50-54 16:39:11 32.42
204 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 60-64 16:39:11 32.42
206 51429 Jan Hovdenes Sportsklubben Rye M 30-39 16:39:45 32.40
206 97341 Alf Egil Mathisen Sportsklubben Rye M 30-39 16:39:45 32.40
206 46934 Håkon Wattum Follo Skiklubb M 50-54 16:39:45 32.40
206 116469 Jarle Aarstad M 25-29 16:39:45 32.40
210 98664 Rune Klarholm Bøhler Entr.A/S M 40-44 16:40:20 32.38
211 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 40-44 16:40:35 32.38
212 35465 Morten Opøyen Trondhjems VK M 30-39 16:40:45 32.37
213 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 40-44 16:42:11 32.32
214 51985 Are Flatmo Ottadalen SK M 30-39 16:46:18 32.19
215 116470 Halvor Brustad Fenstad Skiklubb M 25-29 16:48:08 32.13
216 35417 Willy Steffensen Hadsel SK M 50-54 16:49:11 32.10
217 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 20-24 16:50:18 32.06
217 43519 Arnold Helle Haram CK M 45-49 16:50:18 32.06
217 35895 Terje Johansen Haram CK M 45-49 16:50:18 32.06
220 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-54 16:50:36 32.06
221 52050 Hans Petter Modalen Gol M 40-44 16:51:18 32.03
222 45409 Björn T. Langsett Eidsvoll SK M 25-29 16:53:05 31.98
222 25098 Kjell Gunnar Nyhaug Eidsvoll SK M 30-39 16:53:05 31.98
224 52316 Steffen Hestenes Førde CK M 25-29 16:53:08 31.97
225 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 30-39 16:53:12 31.97
225 115271 Marlon Sveum Raufoss CK M 30-39 16:53:12 31.97
227 41781 Geir Monsen Hydro Porsgrunn M 25-29 16:53:26 31.97
228 41580 Øyvind Havnen Nesset CK M 50-54 16:58:26 31.81
229 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 30-39 17:00:44 31.74
230 46729 Torgeir Mathisen Raufoss CK M 50-54 17:05:45 31.58
231 52242 Terje Legernes Brumunddal SK M 30-39 17:08:32 31.50
231 115923 Dag Legernæs M 30-39 17:08:32 31.50
233 42393 Ken Lind M 20-24 17:10:01 31.45
234 25132 Kjell Olav Heien Førde CK M 40-44 17:10:45 31.43
235 116471 Trygve Amdahl Sportsklubben Rye M 30-39 17:11:18 31.41
235 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:11:18 31.41
235 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 50-54 17:11:18 31.41
235 116472 Hans Petter Bråthen Sportsklubben Rye M 30-39 17:11:18 31.41
235 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:11:18 31.41
235 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 30-39 17:11:18 31.41
235 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Oslo Energi M 30-39 17:11:18 31.41
235 44512 Bjarne Sitter Sportsklubben Rye M 45-49 17:11:18 31.41
235 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 25-29 17:11:18 31.41
235 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-39 17:11:18 31.41
235 52228 Øivind Sæter CK Nittedal M 30-39 17:11:18 31.41
235 35059 Gabriel Tjørn Valdres SK M 30-39 17:11:18 31.41
235 45398 Knut Øverberg Sportsklubben Rye M 30-39 17:11:18 31.41
248 91526 Tore Georg Løken Bingsfoss SK M 40-44 17:13:26 31.35
249 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia M Rekordpulje 17:14:45 31.31
250 24384 Johnny Vea Stavanger TriK M 20-24 17:15:44 31.28
251 23884 Jan Andersen OPIL M 30-39 17:15:45 31.28
251 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-39 17:15:45 31.28
253 63942 Jon Asbjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 30-39 17:16:18 31.26
253 52380 Eivind Gikling Bærum og Omegn CK M 50-54 17:16:18 31.26
255 116474 Carl-Andreas Eriksen Sportsklubben Rye M 30-39 17:17:02 31.24
256 96066 Torbjørn Flovikholm IL Norodd M 50-54 17:17:06 31.24
256 52315 Lars Birger Gangstad IL Norodd M 40-44 17:17:06 31.24
256 116475 Alf Weide IL Norodd M 30-39 17:17:06 31.24
259 22485 Gaute Reinsnos Hydro Alum. Karmøy M 30-39 17:18:05 31.21
260 41522 Magnar Sande Oslo Energi M 30-39 17:18:26 31.20
261 118612 Stein Gundersen Shell-Select M 30-39 17:20:20 31.14
262 31574 Ingvar Johan Torkildsen Hordaekspressen M 50-54 17:22:06 31.09
263 116476 Lars Gausmel Bærum og Omegn CK M 40-44 17:23:26 31.05
263 47199 Ola Jahr Bærum og Omegn CK M 45-49 17:23:26 31.05
263 106929 Jan Arne Korsnes Bærum og Omegn CK M 30-39 17:23:26 31.05
263 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 40-44 17:23:26 31.05
263 115005 Øyvind Skaaret Bærum og Omegn CK M 30-39 17:23:26 31.05
263 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 50-54 17:23:26 31.05
269 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 40-44 17:24:13 31.02
270 30698 Øystein Grasbekk Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:17 30.99
271 116477 Erich Spreitzer M 30-39 17:26:08 30.97
272 35832 Kurt Pramli Raufoss CK M 30-39 17:26:10 30.97
273 113732 Einar Johan Svendgård Skogn IL M 45-49 17:27:06 30.94
274 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 50-54 17:29:10 30.88
274 115188 Martin Mauerböck Randonneurs Daltriche M 30-39 17:29:10 30.88
276 115933 Rune Nygård Askim SK M Rekordpulje 17:29:12 30.88
277 113643 Hansjörg Bähler M 40-44 17:31:08 30.82
277 116478 Erich Stephan M 45-49 17:31:08 30.82
279 116479 Thomas Conradt M 30-39 17:31:54 30.80
280 114878 Rune Amundsen M 30-39 17:32:06 30.79
280 47076 Jon Gauterud Sportsklubben Ceres M 20-24 17:32:06 30.79
280 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 45-49 17:32:06 30.79
280 80978 Asmund Hovengen Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
280 68309 Steinar Kilde Sportsklubben Ceres M 55-59 17:32:06 30.79
280 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
280 111871 Geir Atle Løvøy Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
280 33599 Ståle Murud Sportsklubben Ceres M 25-29 17:32:06 30.79
280 47100 Bjørnar Nikolaisen Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
280 80364 Tore Trones Sportsklubben Ceres M 25-29 17:32:06 30.79
280 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
280 79070 Kjetil Østlie Sportsklubben Ceres M 25-29 17:32:06 30.79
280 30617 Christer Rinnan Aafloen NIHI M 20-24 17:32:06 30.79
280 116480 Jarl Erland Aas Sportsklubben Ceres M 30-39 17:32:06 30.79
294 116481 Ludwig Spitzer M 40-44 17:32:45 30.77
295 113838 Michael Göbel M 30-39 17:34:10 30.73
295 114940 Franz Schulcsik M 30-39 17:34:10 30.73
297 116482 Hans Danzinger M 30-39 17:36:29 30.66
297 116483 Birgit Maier K 30-39 17:36:29 30.66
297 116484 Josef Müller M 30-39 17:36:29 30.66
297 116485 Alexander Strobl M 30-39 17:36:29 30.66
301 26952 Ole Gjert Hansen Stord SK M 30-39 17:36:43 30.66
302 113806 Bjørn Amundsen Asker CK M 25-29 17:37:00 30.65
302 50564 Roger Hansen Asker CK M 30-39 17:37:00 30.65
302 52057 Bjørn Rune Hansen Asker CK M 40-44 17:37:00 30.65
302 45477 Tommy Jensen Asker CK M 40-44 17:37:00 30.65
302 67015 Steinar Jensen Asker CK M 30-39 17:37:00 30.65
302 116065 Morten Karlsen Asker CK M 20-24 17:37:00 30.65
302 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 40-44 17:37:00 30.65
302 47488 Edmund Langeland Asker CK M 30-39 17:37:00 30.65
302 85483 Asgeir Mamen Asker CK M 40-44 17:37:00 30.65
302 44627 Helge Mosveen Asker CK M 30-39 17:37:00 30.65
312 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 45-49 17:37:06 30.64
313 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 45-49 17:39:07 30.59
314 106572 Kjell Nystuen Ringebu/Fåvang IL M 20-24 17:39:10 30.59
314 97319 Aksel Aaslund Raufoss CK M 65-69 17:39:10 30.59
316 96203 Per-Arne Johansen Haram CK M 30-39 17:40:03 30.56
317 115035 Jimmi Jensen Lofoten SK M 20-24 17:40:18 30.55
317 116007 Jahn Otto Larssen Hadsel SK M 25-29 17:40:18 30.55
317 35416 Terje Steffensen Flause M 30-39 17:40:18 30.55
320 115948 Espen Flom Slagen IF M 30-39 17:42:00 30.50
320 43374 Øyvind Kjellhov IF Frøy M 40-44 17:42:00 30.50
322 46856 John Ivar Liudalen Raufoss CK M 40-44 17:42:35 30.49
323 116487 Oli Buholzer Sveits M 30-39 17:42:53 30.48
323 116488 Matti Ramsauer Sveits M 30-39 17:42:53 30.48
323 116489 Bernhard Wuethrich M 30-39 17:42:53 30.48
326 49964 Tollef Nyberg M 30-39 17:44:10 30.44
326 45395 Lars Randem M 30-39 17:44:10 30.44
328 69837 Wolfgang Müller Skiclub Saxonia M Rekordpulje 17:46:18 30.38
328 40626 Martin Øverås Svint IL M 50-54 17:46:18 30.38
330 35085 Finn Halland Bøler IF M 25-29 17:46:43 30.37
331 116004 Morten Johnsen Ericsson BIL M 30-39 17:51:10 30.24
332 27375 Pål Refvem Ericsson M 25-29 17:51:54 30.22
333 116169 Jan Vesterås Raufoss CK M 30-39 17:52:00 30.22
334 116490 Klaus Rummele M Rekordpulje 17:53:26 30.18
334 116491 Franco Vanzo U.S.Dolomitica Pr. M Rekordpulje 17:53:26 30.18
336 106333 Ivar Svendgård Trondhjems VK M 45-49 17:54:10 30.16
336 35319 Tor Aalberg Trondhjems VK M 30-39 17:54:10 30.16
338 115953 Robert Lang M 55-59 17:55:41 30.12
338 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-39 17:55:41 30.12
340 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 45-49 17:57:00 30.08
341 116493 Peter Portner M 40-44 17:58:04 30.05
342 46861 Olav Langeland Horten og Omegn CK M 40-44 18:02:00 29.94
343 116494 Jacob Lyngeraa M 20-24 18:02:14 29.93
344 116495 Willi Erismann M 55-59 18:04:16 29.88
345 116496 Bernhard Krause M 30-39 18:04:44 29.86
346 114910 Terje Jørgensen Helgeland Kraftlag BIL M 25-29 18:04:46 29.86
346 115949 Kjetil Kristiansen Sandnessjøen CK M 40-44 18:04:46 29.86
348 43505 Arnljot Gomo MæreBlotCK M 50-54 18:05:08 29.85
348 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 30-39 18:05:08 29.85
348 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 25-29 18:05:08 29.85
351 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 50-54 18:07:00 29.80
352 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 45-49 18:07:35 29.79
353 116123 Rainer Korneliussen M 20-24 18:08:25 29.76
354 34990 Egil Skybakmoen Sintef-NTNU M 30-39 18:10:08 29.72
355 116497 Christian Ebner M 30-39 18:11:29 29.68
356 116498 Rune Jensen Ski Velociped Klubb M 30-39 18:13:19 29.63
356 115036 Pål B. Johansen Ski Velociped Klubb M 25-29 18:13:19 29.63
358 83944 Ola Bjerke M 45-49 18:14:29 29.60
359 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 50-54 18:14:46 29.59
360 24227 Johan Vistvik DBS Team Rogaland M 50-54 18:15:36 29.57
361 52265 Rune Nymoen CK Nittedal M 30-39 18:15:41 29.57
362 44781 Øyvind Stene SAS Trondheim M 25-29 18:17:04 29.53
363 116499 Carl Wilhelm Wilke M 30-39 18:17:29 29.52
364 28888 Svein-Atle Stokka M 25-29 18:17:56 29.50
365 32181 Georg Hestad Kvinnherad SK M 20-24 18:18:58 29.48
366 51329 Svein Tore Baksaas RH-BIL M 40-44 18:19:24 29.47
367 34451 Arne Hansen Notodden SK M 30-39 18:20:36 29.43
368 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:21:05 29.42
369 106815 Henrik Bringsøe Bærum og Omegn CK M 30-39 18:22:00 29.40
369 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 50-54 18:22:00 29.40
371 100241 Helge Johansen Trondhjems VK M 25-29 18:22:21 29.39
372 114884 Christian Biehl M 30-39 18:22:29 29.38
373 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 25-29 18:24:45 29.32
374 116500 Jan Løbakk Trondhjems VK M 30-39 18:25:36 29.30
375 45454 Kjell Arne Baksaas ISO-Tank BIL M 30-39 18:25:54 29.29
375 44654 Gunnar Morten Baksaas Gjensidige M 25-29 18:25:54 29.29
377 27026 Oliv Enge IF Klypetussen K 30-39 18:27:24 29.25
378 116501 Hans Schade Skiclub Saxonia M 55-59 18:27:39 29.25
379 116502 Felix Schleuniger Sveits M 30-39 18:28:02 29.24
380 116503 Roy Arve Hovin Eidsvoll SK M 17-19 18:28:33 29.22
381 116504 André Wigdal Valdres SK M 30-39 18:29:29 29.20
382 41648 Hans Magne Killi Lågen/Lillehammer CK M 40-44 18:32:34 29.12
383 116505 Kai Massimo Backens M 20-24 18:33:49 29.08
384 94719 Kjell Ødegård Oslo Energi BIL M 30-39 18:34:29 29.07
385 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 40-44 18:35:36 29.04
385 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 45-49 18:35:36 29.04
385 116506 Per Olav Dale Sportsklubben Rye M 40-44 18:35:36 29.04
385 43299 Eva Grytan Sportsklubben Rye K 30-39 18:35:36 29.04
385 44859 Svein Åge Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 18:35:36 29.04
385 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 45-49 18:35:36 29.04
385 97877 John Ivar Iversen Sportsklubben Rye M 30-39 18:35:36 29.04
385 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 45-49 18:35:36 29.04
385 45851 Tor Inge Lien Sportsklubben Rye M 40-44 18:35:36 29.04
385 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 50-54 18:35:36 29.04
385 129232 Freddy Olsen Sportsklubben Rye M 30-39 18:35:36 29.04
385 44751 Roger Øverengen Sportsklubben Rye M 25-29 18:35:36 29.04
397 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune M 50-54 18:36:24 29.02
398 41464 Thomas Holm Rom 112 M 20-24 18:37:12 29.00
399 115029 Jürgen Fodor M 30-39 18:37:48 28.98
400 45567 Olav Skogsrud Lågen/Lillehammer CK M 40-44 18:37:55 28.98
400 44216 Arne Melvin Trinerud Lågen/Lillehammer CK M 45-49 18:37:55 28.98
402 47040 Sigurd Lundh Limtun M 25-29 18:37:59 28.98
403 30428 Hans-Tore Støen M 45-49 18:38:36 28.96
404 66698 Ottar Renholt Nanset IF M 30-39 18:38:58 28.95
405 44719 Ståle Støen Folldal IL M 40-44 18:39:22 28.94
406 116507 Thomas Laue M 25-29 18:40:02 28.92
407 45421 Alf Andersen Bærum og Omegn CK M 30-39 18:40:36 28.91
408 116508 Anders Foldvik Sintef-NTNU M 17-19 18:42:18 28.86
408 30289 Leif Grimstveit Sintef-NTNU M 50-54 18:42:18 28.86
410 99720 Klaus Kredel M 50-54 18:42:22 28.86
411 116509 Andi Schwarzentruber M 30-39 18:42:39 28.86
412 97833 Karl Magnus Kjendlie M 45-49 18:42:44 28.85
413 116510 Alexander Schmitz M 30-39 18:42:51 28.85
414 78887 Helge Gulliksen M 30-39 18:42:53 28.85
415 112055 Sture Gabrielsen Ullensaker CK M 30-39 18:43:18 28.84
415 47483 Camilla Hott Ullensaker CK K 25-29 18:43:18 28.84
415 35067 Trond Kongerud DnB M 30-39 18:43:18 28.84
415 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 25-29 18:43:18 28.84
415 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 50-54 18:43:18 28.84
415 41589 Odd Steinar Snortheim Ullensaker CK M 25-29 18:43:18 28.84
421 34689 Kristen Bue Globusgutta M 40-44 18:43:58 28.82
422 116511 Ralf Kaufmann M 40-44 18:44:24 28.81
422 116512 Gerd Löbel M 50-54 18:44:24 28.81
424 45774 Eilif Karlsen Globusgutta M 50-54 18:45:54 28.77
425 47492 Sverre Lundh Limtun M 25-29 18:46:35 28.75
426 115169 Jan Ivar Jansen Bærum kommune BIL M 45-49 18:47:24 28.73
427 66875 Stein-Arne Alnæs UNI/Storebrand M 30-39 18:47:42 28.73
427 114937 Petter Erdem UNI/Storebrand M 30-39 18:47:42 28.73
429 41468 Svein Morten Thoresen Oslo Energi M 30-39 18:47:48 28.72
430 116513 Byrial Stagsted Farsø Trivsel & Trim M 30-39 18:47:50 28.72
431 106536 Leo Gschnaller M 30-39 18:48:40 28.70
432 80555 Tore Syver Larsen Halden CK M 30-39 18:48:59 28.69
433 93815 Remi Bergflødt Ringerike SK M 30-39 18:50:02 28.67
433 67674 Lars Berghagen Ringerike SK M 25-29 18:50:02 28.67
433 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 40-44 18:50:02 28.67
433 116514 Arne Halstenrud Ringerike SK M 40-44 18:50:02 28.67
433 116515 Torleif Larsen Ringerike SK M 30-39 18:50:02 28.67
433 116516 Lasse Martinsen Ringerike SK M 45-49 18:50:02 28.67
433 96052 Kristian Myhr Ringerike SK M 50-54 18:50:02 28.67
433 116517 Per-Erik Roppestad M 40-44 18:50:02 28.67
433 116518 Ole Sannerud Ringerike SK M 30-39 18:50:02 28.67
433 116519 Åge Einar Setra Ringerike SK M 45-49 18:50:02 28.67
433 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 45-49 18:50:02 28.67
433 116520 Stein Erik Thorsen Ringerike SK M 30-39 18:50:02 28.67
433 44051 Frode Østlund Ringerike SK M 45-49 18:50:02 28.67
446 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag BIL M 45-49 18:50:10 28.66
447 35186 Arne G. Berg Follo SK M 45-49 18:50:15 28.66
447 113733 Leif Bratsberg Follo SK M 45-49 18:50:15 28.66
447 115734 Espen Tomter Dahl Follo SK M 30-39 18:50:15 28.66
447 41094 Anders Dalen Follo SK M 45-49 18:50:15 28.66
447 41489 Thomas Forsberg Follo SK M 25-29 18:50:15 28.66
447 52421 Knut B. Fyrand Follo SK M 45-49 18:50:15 28.66
447 115022 Ole-J. Hvidsten UNI/Storebrand M 45-49 18:50:15 28.66
447 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 25-29 18:50:15 28.66
447 52252 Øystein Løland Follo SK M 45-49 18:50:15 28.66
447 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 55-59 18:50:15 28.66
447 116521 Christian Tesaker Follo SK M 25-29 18:50:15 28.66
458 52127 Knut Sætre Follo SK M 50-54 18:50:46 28.65
459 116522 Michael Tomasschek M 50-54 18:51:08 28.64
460 68185 Ine Wigernæs Hasle/Løren K 25-29 18:51:11 28.64
461 84059 Per Einar Bårde M 50-54 18:52:48 28.60
462 116523 Lars Sarenmark Brudpiga M 30-39 18:54:04 28.56
462 51625 Jan Sarenmark M 30-39 18:54:04 28.56
464 116524 Steinar Røe NTHI M 20-24 18:55:15 28.53
464 36361 Arve Værnes Rennebu IL M 25-29 18:55:15 28.53
466 116525 Bjørn Andersen Biltilsynet Oslo M 45-49 18:56:11 28.51
467 116526 Arne Furre Eidsvoll SK M 25-29 18:56:55 28.49
467 52247 Arne Helge Kristiansen Trandum Tekn.Verks. M 40-44 18:56:55 28.49
467 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 25-29 18:56:55 28.49
467 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 40-44 18:56:55 28.49
467 35305 Knut Vidar Sjøberg ESK M 40-44 18:56:55 28.49
467 52159 Stein Morten Skogby Eidsvoll SK M 30-39 18:56:55 28.49
473 34817 Per Husan Rennebu IL M 20-24 18:57:06 28.49
474 103678 Kolbjørn Jektvik Frøya Holding M 30-39 18:57:34 28.48
475 44065 Arthur Kjølstad BIL Norske Skog M 50-54 18:57:45 28.47
476 116527 Lars Ole Løseth IK Rindals-Troll M 20-24 18:58:09 28.46
477 116528 Dik Angelier M 45-49 18:58:25 28.46
478 22714 Gisle Johnsen HPI M 25-29 18:58:30 28.45
478 44026 Erik Riis Olsen Eid.Mek. M 30-39 18:58:30 28.45
478 41369 Oddbjørn Sørensen M 25-29 18:58:30 28.45
481 52431 Svein Martin Kvalvåg Haram CK M 20-24 18:58:37 28.45
482 116529 Reidar Finckenhagen M 45-49 18:58:59 28.44
483 116530 Michael Kohlhaas M 30-39 18:59:50 28.42
483 116531 Christian Lawrentz M 25-29 18:59:50 28.42
485 52301 Jo Terje Braadlie M 25-29 19:00:02 28.42
486 116532 Kjell Aspebakken Telenor Lillehammer M 45-49 19:00:15 28.41
486 97520 Kåre Støen Hadeland CK M 50-54 19:00:15 28.41
488 116533 Michael Gutmann M Rekordpulje 19:00:17 28.41
489 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 30-39 19:00:45 28.40
489 116040 Roy Olaussen Trondhjems VK M 30-39 19:00:45 28.40
491 83867 Kolbein Stene SAS Trondheim M 50-54 19:01:14 28.39
492 116534 Herbert Huemer M 30-39 19:01:43 28.37
493 32442 Ole-Morten Davidsen Atomen BIL M 30-39 19:01:55 28.37
493 33081 Gro Merete Olsen Halden CK K 40-49 19:01:55 28.37
495 31606 Svein Atle Lindelid Hordaekspressen M 30-39 19:02:36 28.35
495 30648 Inge Bjart Torkildsen Geodata BIL M 40-44 19:02:36 28.35
497 52263 Tom-Erik Grønberg Posten M 30-39 19:03:55 28.32
498 44812 Bjørn Hågensen M 45-49 19:03:59 28.32
498 92919 Vidar Karlsen Hamar Post BIL M 40-44 19:03:59 28.32
498 113710 Trond Olsen Hamar BIL M 30-39 19:03:59 28.32
498 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 45-49 19:03:59 28.32
498 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 50-54 19:03:59 28.32
498 94852 Knut Erik Villumstad Hamar BIR M 50-54 19:03:59 28.32
504 43390 Georg Haus M 40-44 19:04:00 28.32
505 116535 Dirk Wasserfuhr M 30-39 19:04:59 28.29
506 111991 Kjell Roger Nielsen Statoil Sandvika M 55-59 19:05:54 28.27
507 116536 Steven Mulder M Rekordpulje 19:06:36 28.25
508 116537 Morten Willmann Viggja IL M 25-29 19:06:55 28.24
509 21329 Bjørn Åge Lassen Statoil BIL M 45-49 19:06:57 28.24
510 116538 Ove Årmann Isaksen Hamar BIR M 30-39 19:07:47 28.22
511 116095 Henrik Clements Ekrem CK Nittedal M 30-39 19:08:15 28.21
512 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 30-39 19:08:23 28.21
512 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 30-39 19:08:23 28.21
514 114174 Ove Haugrud BIL Norske Skog M 30-39 19:08:25 28.21
515 21728 Douglas Obershaw M 30-39 19:08:46 28.20
516 44420 Trygve Frøvik Follo SK M 40-44 19:08:57 28.19
517 116539 Ferdinand Per Perberschlager M 30-39 19:09:00 28.19
518 87362 Inggard Røhjell Turbo SK M 55-59 19:10:16 28.16
519 116540 Harry F.M. Jansen M 50-54 19:10:43 28.15
520 47221 Olaf Heggen CK Nittedal M 50-54 19:11:24 28.13
521 35469 Eduard Groenhagen M 50-54 19:12:10 28.12
522 116541 Bjørnar Elvemo Nordreisa IL M 30-39 19:12:14 28.11
523 29747 Tore Henning Mathisen Kværner Installasjon M 45-49 19:12:17 28.11
523 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 40-44 19:12:17 28.11
525 44707 Pål Skogan Ringnes Tou BIL M 30-39 19:12:18 28.11
525 106804 Jan Skogan Steinkjer Skiklubb M 55-59 19:12:18 28.11
527 112119 Hallvard Husby BIL Norske Skog M 40-44 19:12:19 28.11
528 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 50-54 19:12:36 28.11
528 96021 Lars Ankersten Sportsklubben Ceres M 25-29 19:12:36 28.11
528 44968 Arne Bækkelund Sportsklubben Ceres M 60-64 19:12:36 28.11
528 99382 Arne Eide Sportsklubben Ceres M 25-29 19:12:36 28.11
528 47642 Espen Engelstad Sportsklubben Ceres M 40-44 19:12:36 28.11
528 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 50-54 19:12:36 28.11
528 116542 Johan Moen Sportsklubben Ceres M 17-19 19:12:36 28.11
528 116034 Hjalmar Ripe Sportsklubben Ceres M 40-44 19:12:36 28.11
528 36763 Åsmund Sandvand Sportsklubben Ceres M 30-39 19:12:36 28.11
528 114673 Arve Skjæret Sportsklubben Ceres M 45-49 19:12:36 28.11
528 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 45-49 19:12:36 28.11
528 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 50-54 19:12:36 28.11
528 43970 Hans Otto Tomter Sportsklubben Ceres M 17-19 19:12:36 28.11
541 116543 Jan Jelle Bakker M 30-39 19:12:45 28.10
541 116544 Henk Doevendans M 30-39 19:12:45 28.10
543 98770 Ragnar Svendsen Nanset IF M 50-54 19:12:47 28.10
544 35170 Gunnar Fehlau M 20-24 19:13:03 28.09
545 116545 Anton Meier M 40-44 19:13:47 28.08
546 85441 Peter Setsaas Setsaas BIL M 50-54 19:13:59 28.07
547 34988 Jan Morten Aag Sønnico M 30-39 19:14:05 28.07
548 29978 Trond Klinge Johnsen Åsane Tursykleklubb M 30-39 19:16:01 28.02
549 79116 Tor Halland Bøler IF M 25-29 19:17:31 27.99
550 45450 Geir Iversby Stjernen SK M 30-39 19:17:39 27.98
550 45449 Arnfinn Iversby Stjernen SK M 30-39 19:17:39 27.98
550 106145 Fred Martin Langøy M 25-29 19:17:39 27.98
553 116005 Stig Gribbestad Haram CK M 30-39 19:17:44 27.98
554 85438 Tom Harald Birkeland Alcatel M 30-39 19:18:30 27.96
555 47453 Svein Arne Hoff Forsikringens Hus M 45-49 19:19:42 27.93
555 42854 Lars Erik Øberg Forsikringens Hus BIL M 40-44 19:19:42 27.93
557 116546 A. Van Ommeren Lyts Begin M 40-44 19:20:00 27.93
558 116547 Inge Kristian Jakobsen M 45-49 19:20:03 27.92
558 116066 Kristian Jakobsen Hadsel SK M 30-39 19:20:03 27.92
560 43321 Martin Fischer M 25-29 19:20:08 27.92
561 67134 Jan Petter Engelund Jømna/Heradsbygd M 30-39 19:20:13 27.92
561 27339 Pål Skillingstad Statoil BIL M 25-29 19:20:13 27.92
563 116141 Jan Einar Spørck Bærum og Omegn CK M 45-49 19:20:21 27.92
564 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 40-44 19:20:41 27.91
564 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 30-39 19:20:41 27.91
564 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 40-44 19:20:41 27.91
567 107337 Jan Egil Gårdsøy Raufoss CK M 30-39 19:21:54 27.88
568 45588 Thorbjørn Sveen M 40-44 19:22:31 27.87
569 27734 Ray Langerud Bærum og Omegn CK M 30-39 19:22:36 27.86
569 116548 Terje Pinsti Bærum og Omegn CK M 55-59 19:22:36 27.86
571 106921 Pål Jarle Lie Ullensaker CK M 30-39 19:23:53 27.83
572 99416 Henning Kristiansen Personellsikring AS M 30-39 19:24:42 27.81
573 87832 Sigbjørn Wathne UNI/Storebrand M 55-59 19:24:44 27.81
574 115963 Arild Larsen Norcool BIL M 25-29 19:24:46 27.81
575 116549 Arve Robinson Ansvar Forsikring M 30-39 19:24:58 27.81
576 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 25-29 19:25:29 27.79
576 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 30-39 19:25:29 27.79
576 29545 Tor Henning Lien M 25-29 19:25:29 27.79
579 90204 Jostein Helland ABB Industri BIL M 50-54 19:25:41 27.79
579 43450 Ole Martin Olsen M 25-29 19:25:41 27.79
579 35420 Håkon Sommerstad Efteløt IL M 40-44 19:25:41 27.79
582 115066 Vidar Larsen Glomma Papp BIL M 30-39 19:25:46 27.79
583 116550 Knut Morten Husby Steinkjer kommune BIL M 40-44 19:26:07 27.78
583 116551 Roar Lillefjell M 20-24 19:26:07 27.78
583 74001 Idar Eskil Olsen Værnes Flystasjon M 20-24 19:26:07 27.78
583 32188 Mathias Svarte Egge SK M 20-24 19:26:07 27.78
587 87963 Sverre Buan Bratsberg IL M 40-44 19:26:08 27.78
588 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 30-39 19:26:11 27.78
589 71433 Reidar Barthel Førde CK M 40-44 19:27:51 27.74
590 116552 Anders Angelsen Trondhjems VK M 40-44 19:27:58 27.74
590 116553 Geir Bakkhaug Trondheim PIL M 30-39 19:27:58 27.74
590 65531 Jørn Danielsberg Trondhjems VK M 30-39 19:27:58 27.74
590 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 50-54 19:27:58 27.74
590 90048 Terje Leinum Trondhjems VK M 50-54 19:27:58 27.74
590 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 30-39 19:27:58 27.74
590 98904 Andreas Sæterli Trondhjems VK M 50-54 19:27:58 27.74
590 25150 Kjell Sturla Zahl Trondhjems VK M 30-39 19:27:58 27.74
598 115040 Rune Gulbrandsen Berdal Strømme BIL M 40-44 19:28:04 27.73
599 51648 Tor Inge Bøhn M 45-49 19:28:33 27.72
600 115438 Tore Rekvin M 45-49 19:28:52 27.71
600 115430 Jørn Skogdalen Hafslund Energi M 45-49 19:28:52 27.71
602 78878 Tor Ivar Nordheim Feiring IL M 40-44 19:28:53 27.71
603 45712 Freddie Øvergaard Jømna/Heradsbygd M 50-54 19:28:59 27.71
604 62777 Johan Nerland Eide SK M 30-39 19:29:56 27.69
605 101884 Svein Jakob Saltveit M 45-49 19:30:23 27.68
606 115050 Ernst W. Rosseland Falconbridge BIL M 30-39 19:31:40 27.65
607 116555 Stein Frode Haugbjørg Ingeniørreg. M 20-24 19:31:55 27.64
607 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL M 45-49 19:31:55 27.64
607 116556 Vidar Høvik Melhus IL M 30-39 19:31:55 27.64
607 116023 Kjell Skjellum Melhus IL M 50-54 19:31:55 27.64
607 62700 Espen Anthony Salvesen Walther Ingeniørreg. M 20-24 19:31:55 27.64
607 116557 Rune Øyås Melhus IL M 30-39 19:31:55 27.64
613 116558 André Leverink M 45-49 19:33:28 27.61
614 95980 Bjørn Melby Eide SK M 40-44 19:34:53 27.57
615 116559 Peter Vezhallen M 40-44 19:35:17 27.56
616 35534 Jörg Ziegenhagen M 55-59 19:35:22 27.56
617 30540 Bjørn Faber Horten og Omegn CK M 50-54 19:35:55 27.55
617 42712 Magne Fevang Tønsberg Papirindustri M 30-39 19:35:55 27.55
619 116560 Eckhart Rossmann Velo M 30-39 19:36:26 27.54
620 45694 Dietrich Sickert M 55-59 19:36:37 27.53
621 52253 Børre Jensen Arvid Bergvall BIL M 40-44 19:37:43 27.51
622 116561 Hans Müller M 55-59 19:39:11 27.47
623 90092 Knut Berge Skrautvål IL M 45-49 19:39:20 27.47
624 34814 Jon Hegre Strømmen BC M 25-29 19:39:34 27.46
625 116562 Erwin Franz M 30-39 19:40:35 27.44
626 116563 Arnd Berlin M 30-39 19:41:26 27.42
626 45631 Herbert Unger M 40-44 19:41:26 27.42
628 35970 Alf Wilhelmsen Østfold E-Verk, Reg. Sarp. M 40-44 19:41:29 27.42
629 41710 Arne Skjørestad Arendal CC M 30-39 19:41:40 27.41
630 52495 Olav Buhaug Hemne SK M 50-54 19:43:57 27.36
631 98662 Rolf Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 60-64 19:44:01 27.36
632 40883 Tom Morten Kristiansen Statnett M 45-49 19:44:05 27.36
632 44472 Vidar Svendsen DnB M 40-44 19:44:05 27.36
634 31623 Frank Gunnar Raa Hordaekspressen M 45-49 19:44:32 27.35
635 36383 Alf Geir Pedersen Hadeland CK M 30-39 19:44:42 27.34
636 44037 Stein Løvdahl Sportsklubben Rye M 40-44 19:45:29 27.33
637 106463 Magne Hundålvatn Olderskog IL M 40-44 19:45:55 27.32
637 85184 Arne Klaussen Helgeland Kraftlag BIL M 50-54 19:45:55 27.32
639 116564 Peter Håkansson Forsheda AB M 30-39 19:47:25 27.28
640 45523 Arne Gustavsson Örebrocyklisterna M 45-49 19:47:43 27.27
640 46966 Börje Larsson Örebrocyklisterna M 50-54 19:47:43 27.27
640 52385 Risto Sippola Örebrocyklisterna M 45-49 19:47:43 27.27
643 116565 Raffael Angelo Sollai SSAC M Rekordpulje 19:48:18 27.26
644 116566 Per Bolland Flå IL M 40-44 19:48:25 27.26
644 52343 Jørn Bolland Flå IL M 20-24 19:48:25 27.26
644 37191 Ove Eggen TEV BIL M 25-29 19:48:25 27.26
644 40925 Bjørn Eggen Jernbanens BIL M 40-44 19:48:25 27.26
644 21286 Bjørn Hauge Aure IL M 30-39 19:48:25 27.26
644 116567 Ole Tom Neraas Aure IL M 25-29 19:48:25 27.26
650 37285 Knut Alfred Stabell Moss skiklubb M 45-49 19:48:33 27.26
651 115959 Werner Simon M 30-39 19:49:08 27.24
652 44589 Arne Eikeset Asker CK M 40-44 19:49:09 27.24
653 116568 Robert Vatsaas 19:49:20 27.24
654 116569 Jarl Karlsen Sintef-NTNU M 30-39 19:51:22 27.19
655 115329 Svend Gundersen Sparebanken NOR M 30-39 19:51:38 27.18
656 116570 Kurt Johan Krakeli Eide SK M 25-29 19:52:13 27.17
657 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 45-49 19:53:34 27.14
658 44279 Sverre Rimberg Jømna/Heradsbygd M 50-54 19:55:50 27.09
659 115969 Mischa Bolten M 25-29 19:56:36 27.07
660 93968 Petter Herman Lunde Hærland IL M 50-54 19:57:43 27.05
661 40727 Thor Engh IK Hero M 45-49 19:57:44 27.05
662 84330 Ivar Nordfjellmark Elkem-BIL M 45-49 19:59:12 27.01
663 116571 Olaf Johan Hartmann-Johnsen M 25-29 19:59:31 27.01
663 116572 Lars Fredrik Hasselgård M 20-24 19:59:31 27.01
663 116573 Øyvind Holme M 25-29 19:59:31 27.01
663 116574 Ole Helge Knutsen M 25-29 19:59:31 27.01
667 44979 Bjørn Sortland Sintef-NTNU M 40-44 20:00:10 26.99
668 62606 Magnar Høvik Melhus M 25-29 20:02:06 26.95
669 116575 Hans Rahlf M 60-64 20:03:37 26.91
670 67700 Rolf Haverstad Asker CK M 30-39 20:04:27 26.90
670 69268 Tove Lund Asker CK K 30-39 20:04:27 26.90
672 45796 Tore Gjøslien Asker CK M 50-54 20:05:06 26.88
673 116576 Helmut Loebach M 45-49 20:05:31 26.87
674 116577 Trond Hansen Nes SK M 30-39 20:05:43 26.87
675 116578 Tommy Bjørndalen Skotterud IL M 25-29 20:06:06 26.86
676 43359 Thomas Knoppe M 25-29 20:07:48 26.82
677 44492 Willy Oddbjørn Sørensen Melbu Fisk M 45-49 20:08:04 26.81
678 41877 Bjarne Berg M 55-59 20:08:18 26.81
678 113868 Terje Unneberg Oseberg Skilag M 30-39 20:08:18 26.81
680 116580 Tord Bern Hansen Trafikksjefens BIL 20:08:27 26.81
680 78857 Arnstein Volden Asker CK M 45-49 20:08:27 26.81
682 32205 Rune Ottesen Hordaekspressen M 50-54 20:08:39 26.80
683 108044 Harald Nyberg Forsvaret/SDR M 20-24 20:08:50 26.80
684 45745 Peter Dybdahl Sparebanken Midt-Norge M 50-54 20:09:06 26.79
685 40632 Lars Frode Askheim Oslo Energi M 30-39 20:09:27 26.78
685 107236 Lars Haave Oslo Energi M 30-39 20:09:27 26.78
687 45456 Per Heggeslåen M 40-44 20:09:39 26.78
688 116581 Jan Magne Galåen Hemo-Riders M 20-24 20:10:02 26.77
688 40604 Jan Røyneberg M 30-39 20:10:02 26.77
688 43355 Finn-Åge Stenberg Møller BIL M 30-39 20:10:02 26.77
691 106866 Dagfinn Ravnås HABIL M 30-39 20:13:27 26.70
692 36051 Harry Martin Sekkesæter Molde & Omegn IF M 50-54 20:13:43 26.69
693 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 40-44 20:14:08 26.68
694 116582 Josef Schönbächler M 30-39 20:14:27 26.67
695 98424 Willy Westhagen Hadeland CK M 45-49 20:15:53 26.64
696 116583 Ronald Ahrens M 45-49 20:17:35 26.61
696 116584 Franziska Müller M 30-39 20:17:35 26.61
696 116585 Siegfried Reiner M 55-59 20:17:35 26.61
696 116586 Werner Weingold M 55-59 20:17:35 26.61
700 85274 Erik Petersen SF Grei M 30-39 20:17:53 26.60
701 115588 Ole Helge Bye M 40-44 20:18:43 26.58
702 54467 Terje Bøe Motor Forum A/S M 30-39 20:19:34 26.56
702 116587 Ole Christian Delbæk Motor Forum A/S M 30-39 20:19:34 26.56
704 116069 Hans Christian Holen WhyMe!!! M 20-24 20:19:48 26.56
705 51642 Stein Olav Erikstad Førde CK M 25-29 20:19:56 26.55
705 116588 Jan Henrik Leknes Førde CK M 30-39 20:19:56 26.55
705 52170 Tore Nygaard Førde CK M 30-39 20:19:56 26.55
708 90034 Christian Tharaldsen Follo SK M 30-39 20:20:30 26.54
709 44329 Audun Fausk Hordaekspressen M 55-59 20:20:43 26.54
710 45754 Hans Nielsen A-Tek BIL M 50-54 20:21:14 26.53
710 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 30-39 20:21:14 26.53
712 116589 Trond Nilsen Drafn Bandy 20:21:29 26.52
713 116590 Siegfried Thiel M 40-44 20:21:54 26.51
714 116591 Peter Aedtner M 30-39 20:22:25 26.50
715 115200 Stig Lyngstad Eide SK M 30-39 20:22:33 26.50
715 22363 Fred Ivar Lyngstad Lyngstad og Omegn IL M 30-39 20:22:33 26.50
715 116592 Frank Jostein Visnes Eide SK M 30-39 20:22:33 26.50
718 52245 Svenn Finnanger Modum FIK M 50-54 20:23:27 26.48
719 116593 Stig André Aasgård Forsvaret/SDR M 20-24 20:23:36 26.47
720 116594 Jan Agsten M 30-39 20:23:37 26.47
720 116595 Jörg Bär M 25-29 20:23:37 26.47
720 108242 Stefan Bär M 30-39 20:23:37 26.47
720 116596 Frank Metzner M 30-39 20:23:37 26.47
724 116597 Gisle Bakkalia Kjelsås IL M 30-39 20:24:34 26.45
724 98924 Harald Dahl Landsas Skilag M 50-54 20:24:34 26.45
724 67051 Magne Holmen Vernepliktsverket M 45-49 20:24:34 26.45
724 116598 Knut Lieng Kjelsås IL M 45-49 20:24:34 26.45
728 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 65-69 20:25:09 26.44
729 116241 Robert Menne Arendal CC M 30-39 20:25:17 26.44
730 30169 Vidar Bjelland M 20-24 20:25:27 26.43
730 116599 Gase Handeland M 20-24 20:25:27 26.43
732 31242 Øystein Skutle Hordaekspressen M 40-44 20:25:42 26.43
733 36802 Erik Andreas Sæther NOBØ M 50-54 20:26:06 26.42
734 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 50-54 20:26:36 26.41
734 52400 Jørund Strand Hemne SK M 40-44 20:26:36 26.41
734 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 45-49 20:26:36 26.41
737 116600 Christoph Graf Sveits M 30-39 20:26:43 26.41
738 45643 Dagfinn Westhagen Hadeland CK M 50-54 20:28:29 26.37
739 116601 Knut Chrøder M 55-59 20:28:37 26.37
740 96580 Ottar Rokhaug Sintef-NTNU M 50-54 20:29:13 26.35
741 40850 Oskar Martin Skagen Halden CK M 45-49 20:29:45 26.34
742 33418 Jan Arthur Hammer Sintef-NTNU M 30-39 20:29:49 26.34
742 45172 Sverre M. Myklestad Sintef-NTNU M 65-69 20:29:49 26.34
742 90927 Kjell Inge Reitan Sintef-NTNU M 30-39 20:29:49 26.34
745 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 20:30:02 26.34
745 89156 Jon Kristiansen Aftenposten M 30-39 20:30:02 26.34
747 115144 Lars Klingen Rissa IL M 45-49 20:30:18 26.33
748 99195 Arne Kristian Langtangen Hof IL M 45-49 20:30:21 26.33
749 93668 Karstein Alstad LKAB Fritid M 60-64 20:30:22 26.33
750 31642 Steinar Bauge Hordaekspressen M 50-54 20:30:35 26.32
751 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:31:26 26.31
752 40690 Tore Antonsen Hamarreg. E-Verk BIL M 45-49 20:33:36 26.26
753 116603 Even Hagen Kjærstad IL M 25-29 20:33:37 26.26
754 116604 Werner Widauer M 30-39 20:33:45 26.26
755 35169 Axel Fehlau M Tandem 20:34:00 26.25
755 116605 Andreas Von Hessberg M Tandem 20:34:00 26.25
757 69654 Gunnar Torgersen Sportsklubben Rye M 30-39 20:34:01 26.25
758 43354 Trond Gunleiksrud Botne Skiklubb M 45-49 20:34:02 26.25
759 116606 Sven Hegre Strømmen BC M 25-29 20:34:39 26.24
760 116607 David Diemes M 20-24 20:34:51 26.23
760 116608 Jörg Tischler M 30-39 20:34:51 26.23
762 116609 Uwe Rost Skiclub Saxonia M 30-39 20:36:36 26.20
763 43497 Geir Bjørnar Johansen SAS M 45-49 20:36:43 26.19
764 97565 Kenneth Børresen Drammen Rør A/S M 25-29 20:36:55 26.19
764 98800 Rune Ek TESS M 25-29 20:36:55 26.19
764 87780 Nils Haugen IF Liungen M 30-39 20:36:55 26.19
764 115247 Geir Jansen Åssiden IF M 25-29 20:36:55 26.19
764 115248 Kjell Arne Mehren TESS M 25-29 20:36:55 26.19
764 109051 Dan Skumlien Gyldendal M 40-44 20:36:55 26.19
770 34669 Harald Wergeland HM Kongens Garde M 30-39 20:37:23 26.18
771 116610 John Skjøstad NSB Bane Region Nord M 40-44 20:38:20 26.16
772 44866 Gunnar Bendiksby Sportsklubben Rye M 50-54 20:39:08 26.14
772 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 30-39 20:39:08 26.14
772 116611 Tore Gløer Johnsen Follo Skiklubb M 25-29 20:39:08 26.14
772 51666 Gunnar Mandt Sportsklubben Rye M 55-59 20:39:08 26.14
776 88960 Øivind Nylen Hadeland CK M 40-44 20:40:02 26.12
777 97698 Alf Magne Foss M 30-39 20:40:53 26.11
778 78875 Kjell Erik Stenberg M 20-24 20:41:31 26.09
779 112511 Tom Hagen Teeness AS M 30-39 20:41:38 26.09
780 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef-NTNU M 30-39 20:42:48 26.07
781 106492 Lars Skoveng Sportsklubben Ceres M 20-24 20:43:30 26.05
782 116612 Erwin Dokter M 30-39 20:43:34 26.05
782 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 50-54 20:43:34 26.05
784 116613 Frank Prange M 30-39 20:43:48 26.04
785 91747 Arvid Atterås Hydro AL BIL M 50-54 20:44:13 26.04
785 30945 Gudmund Forthun Hordaekspressen M 40-44 20:44:13 26.04
787 97519 Lars Henry Østmoløkken IL Mogutten M 50-54 20:44:24 26.03
788 116102 Bjørn Johansen Brumunddal SK M 30-39 20:44:35 26.03
788 113814 Roger Johansen Brumunddal SK M 30-39 20:44:35 26.03
790 35339 Frank Gjengaar Trondhjems VK M 40-44 20:44:58 26.02
791 31224 Kåre Ophus Hordaekspressen M 45-49 20:45:03 26.02
792 88852 Hans Boye Skogstad Sintef-NTNU M 30-39 20:45:11 26.02
793 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 50-54 20:45:17 26.01
794 25154 Kjell Steinar Ervik Stavanger SK M 30-39 20:45:44 26.00
795 116614 Rudolf Stamski M 50-54 20:46:01 26.00
796 116615 Klaus Schüssler M 30-39 20:46:59 25.98
797 64140 Lasse Skudal Moss skiklubb M 30-39 20:47:48 25.96
798 116616 Peter Monike M 40-44 20:48:36 25.94
798 116617 Harald Wirbals M 30-39 20:48:36 25.94
800 114911 Jan Olsen Elkem Mosjøen M 55-59 20:48:37 25.94
801 22592 Geir Fjærli Sportsklubben Rye M 30-39 20:50:02 25.91
801 79033 Bjørn Sigurd Johansen Sportsklubben Rye M 30-39 20:50:02 25.91
803 69996 Steinar Ski Røyken CK M 30-39 20:50:22 25.91
804 102598 Kjell Ove Slutås Ingeniørreg. M 25-29 20:50:27 25.91
805 116618 Pål Johan Karlsen Bodø CK M 20-24 20:50:46 25.90
806 116619 Olaf Böhne M 25-29 20:51:09 25.89
806 34227 Christian Kersten M 25-29 20:51:09 25.89
806 116620 Alexander Kersten M 25-29 20:51:09 25.89
806 116621 Stefan Lehzen M 25-29 20:51:09 25.89
806 116622 Götz Serocki M 25-29 20:51:09 25.89
811 116623 Hubert Goal M 30-39 20:51:55 25.88
811 116624 Rüper Scheiber M 25-29 20:51:55 25.88
811 106490 Martin Wiedermann M 30-39 20:51:55 25.88
814 99896 Stefan Grainer M 30-39 20:52:22 25.87
815 113845 Tore Barlaup Aure IL M 20-24 20:52:25 25.86
815 116625 Jon Anders Svensen M 20-24 20:52:25 25.86
817 116626 Trond Berg M 25-29 20:52:31 25.86
818 70624 Knut Johansen Follo SK M 45-49 20:52:40 25.86
819 116627 Lars Jonsson M 25-29 20:53:17 25.85
820 116628 Edward Bucknall Globusgutta M 50-54 20:53:21 25.85
821 116058 Tony Indrestrand Haram CK M 17-19 20:53:25 25.84
822 133099 Rune Jakobsen M 25-29 20:53:27 25.84
823 116629 Bård Olav Karlstrøm Rauma SK M 25-29 20:53:34 25.84
824 44194 Florian Prael M 20-24 20:53:49 25.84
825 41929 Hans Hermann Herbst M 55-59 20:54:00 25.83
825 116630 Wolf-Peter Niessen M 50-54 20:54:00 25.83
827 52139 Christian Gjelstad Rent-a-Wreck M 20-24 20:55:01 25.81
828 116631 Tore Bøe Oppdal SK M 30-39 20:55:13 25.81
829 116632 Uwe Schlecht M 30-39 20:55:27 25.80
830 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 40-44 20:55:31 25.80
831 116633 Kurt Tober M 50-54 20:57:51 25.75
832 80831 Geir Løkken Lågen/Lillehammer CK M 40-44 20:58:20 25.74
832 92094 Oddgeir Mælingen Lågen/Lillehammer CK M 30-39 20:58:20 25.74
834 92833 Jan Svensson Forsheda AB M 30-39 20:58:27 25.74
835 115256 Tore Høgvold Ski Velociped Klubb M 30-39 20:58:31 25.74
836 113829 Kjetil Eide Andersen Ski Velociped Klubb M 30-39 20:58:37 25.74
837 116634 Gerard Fransen M 45-49 20:59:06 25.73
838 67110 Thor Arne Bjørnson Bilpost M 40-44 20:59:35 25.72
838 67778 Jan Gulliksen Ericsson BIL M 45-49 20:59:35 25.72
838 68075 Hans Arild Moberget CK Nittedal M 30-39 20:59:35 25.72
841 104448 Tor Kleiven Ottadalen SK M 20-24 20:59:43 25.72
841 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Ottadalen M 30-39 20:59:43 25.72
841 41494 Øyvind Skogstad Ottadalen SK M 40-44 20:59:43 25.72
844 116635 Alex Schmidt-Salzmann M 40-44 21:01:04 25.69
845 116636 Alexander Balogh M 40-44 21:01:07 25.69
846 116637 Manfred Blaickner M 45-49 21:01:49 25.67
846 113715 Harald Eitzinger M 50-54 21:01:49 25.67
846 116638 Johann Gstrannthaler M 40-44 21:01:49 25.67
846 41547 Josef Moser Østerrike M 55-59 21:01:49 25.67
846 113716 Christian Moser M 30-39 21:01:49 25.67
851 51328 Svein Bruland OPIL M 40-44 21:01:55 25.67
851 96429 Kjell-Oddvar Aarsheim Askim Turn M 40-44 21:01:55 25.67
853 113172 Geir Nårstad Ericsson M 25-29 21:03:36 25.64
853 34245 Rune Solhøi Ericsson M 25-29 21:03:36 25.64
855 97335 Gunnar Ansnes Hydro Sunndal BIL M 50-54 21:03:41 25.63
855 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 50-54 21:03:41 25.63
855 88574 Ola Løseth M 50-54 21:03:41 25.63
855 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 60-64 21:03:41 25.63
859 116132 Tor Jan Idland PHS M 20-24 21:05:09 25.60
860 45756 Bent Roar Larsen NesbygdaIF M 30-39 21:05:19 25.60
861 94730 Roar Buraas Hurdal IL M 40-44 21:05:50 25.59
862 80949 Jan Lauritsen HRFs BIL, Hamar M 30-39 21:05:52 25.59
863 45833 Tomas Berger Ørje IL M 20-24 21:06:32 25.58
863 116191 Svend Olaf Westgaard Ørje IL M 30-39 21:06:32 25.58
865 47557 Gorm Hinze Larvik kommune M 30-39 21:06:45 25.57
865 44453 Tor Erling Støvland Larvik SK M 40-44 21:06:45 25.57
867 36726 Jon Åge Fiskum Trønder-Avisa M 40-44 21:07:16 25.56
868 97732 Olav Nilssveen Sparebanken NOR M 40-44 21:07:28 25.56
869 70043 Thor Fjerdingen Moelven IL M 45-49 21:07:31 25.56
870 116639 Tron Rustadbakken Brumunddal SK M 60-64 21:07:34 25.56
871 31620 Gunnar Fonnes Statoil Mongstad M 30-39 21:07:35 25.56
872 44459 Reidar Holmlund Falken M 30-39 21:07:37 25.55
873 116082 Tor Kristian Simonsen Nesbyen IL M 30-39 21:07:40 25.55
874 116640 Rune Finnevolden A-Tek BIL M 30-39 21:07:45 25.55
875 116037 Per Johan Ristun SKO-BIL M 30-39 21:09:03 25.53
876 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 55-59 21:09:53 25.51
877 116641 Nils Martin Larsen Hydro Glomfjord M 45-49 21:10:03 25.51
877 34125 Bjørn Norheim Hydro Glomfjord M 30-39 21:10:03 25.51
877 96068 Hans-Erik Sporsheim M 30-39 21:10:03 25.51
880 45663 Jan Hermansen Ålesund og Omegn CK M 45-49 21:10:15 25.50
881 116642 Norbert Krause M 45-49 21:10:25 25.50
882 116643 Jørn Asle Karlsen Ålesund og Omegn CK M 25-29 21:11:45 25.47
883 40580 Matts Berger IF Frøy M 30-39 21:11:48 25.47
884 116644 Steffen Trautmann Skiclub Saxonia M 30-39 21:12:04 25.47
885 45716 Sverre Gunnar Brunstad Ålesund og Omegn CK M 25-29 21:12:23 25.46
885 44496 Einar Dimmen Ålesund og Omegn CK M 45-49 21:12:23 25.46
885 41187 Steinar Ekrem Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 44821 Jens Petter Fylling Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 115221 Tore Giskeødegård Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:12:23 25.46
885 116047 Kristian Gjerde Nesset IK M 17-19 21:12:23 25.46
885 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 115587 Glenn Arne Jeppesen Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:12:23 25.46
885 116645 Beate Kjerstad Ålesund og Omegn CK K 17-19 21:12:23 25.46
885 52438 Per Olaf Larsen Ålesund og Omegn CK M 40-44 21:12:23 25.46
885 116646 Arve Opsahl Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:12:23 25.46
885 116647 Odd-Harald Schelin Ålesund og Omegn CK M 25-29 21:12:23 25.46
885 116648 Tor Sætre M 25-29 21:12:23 25.46
885 30944 Arne Vik Ålesund og Omegn CK M 45-49 21:12:23 25.46
885 109233 Roar Wille Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:12:23 25.46
902 86300 Ragnar Johansen Nordstrand IF M 50-54 21:12:25 25.46
903 45022 Harry Kristiansen Lillehammer CK M 40-44 21:13:32 25.44
904 116649 Göran Jerke Skiclub Saxonia M 20-24 21:14:05 25.43
905 116650 Bernd Flechsig Skiclub Saxonia M 30-39 21:14:14 25.42
906 40649 Jörg Leupold Skiclub Saxonia M 25-29 21:14:17 25.42
907 115230 Steffen Schenk Skiclub Saxonia M 30-39 21:14:20 25.42
908 115037 Egil Larsen Oppsal IF M 45-49 21:14:58 25.41
909 47202 Ronny Ericsson Sportsklubben Rye M 50-54 21:15:05 25.41
910 41784 Marvin Johnsen Kilkam. M 45-49 21:15:15 25.40
911 116651 Bettina Stör K 25-29 21:16:05 25.39
912 114855 Albert Kratzer Mix Tandem 21:16:23 25.38
912 116652 Ingrid Stocker Mix Tandem 21:16:23 25.38
914 97586 Arve Enersen Martha Kam. M 30-39 21:16:55 25.37
915 52133 Tor Anders Bernhoft M 45-49 21:17:12 25.36
916 116653 Christian Eckhoff NTHI M 20-24 21:17:26 25.36
917 116654 Svein Haraldstad M 40-44 21:17:46 25.35
918 116655 Gunnar Arvid Johansen M 20-24 21:18:20 25.34
919 115164 Ingolf Wolf Skiclub Saxonia M 30-39 21:18:59 25.33
920 116656 Per Eivind Anchersen Bærum og Omegn CK M 25-29 21:19:41 25.31
920 67718 Stig Vogt Aabel Bærum og Omegn CK M 25-29 21:19:41 25.31
922 90653 Per Isaksen Bærum og Omegn CK M 50-54 21:19:44 25.31
923 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegn CK M 60-64 21:19:47 25.31
924 42663 Jostein Grytten Bærum og Omegn CK M 60-64 21:19:50 25.31
925 93033 Øivind Jørgensen Globusgutta M 30-39 21:20:03 25.31
926 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 40-44 21:20:13 25.30
926 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-39 21:20:13 25.30
928 116657 Kåre Gunnar Djupvik Tomrefjord IL M 40-44 21:20:52 25.29
928 116658 Jostein Klokset Vestnes/Varfjell IL M 45-49 21:20:52 25.29
930 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 60-64 21:21:02 25.29
931 116659 Jan Olav Thorsplass Lesjaskog IL M 20-24 21:21:25 25.28
932 43981 Kai Alfstad Jømna/Heradsbygd M 25-29 21:22:18 25.26
932 64263 Trond Flisen Elverum IL M 40-44 21:22:18 25.26
932 70473 Kjell Kulvedrøsten Elverum IL M 45-49 21:22:18 25.26
932 99359 Leif Nordberg Elverum IL M 40-44 21:22:18 25.26
932 52473 Jon Refseth Elverum IL M 40-44 21:22:18 25.26
937 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 50-54 21:22:28 25.26
937 52250 Åge Håve Ullensaker CK M 50-54 21:22:28 25.26
939 116660 Rune Davidsen M 55-59 21:22:45 25.25
940 44315 Karsten Asplund M 30-39 21:22:51 25.25
941 40711 Terje Oxholm M 30-39 21:23:57 25.23
941 84408 Rolf Stokke IL Stjørdals-Blink M 55-59 21:23:57 25.23
941 83865 Steinar Vigen IL Stjørdals-Blink M 50-54 21:23:57 25.23
944 115158 Hans Arill Torp M 30-39 21:24:09 25.23
945 115095 Peter Wylach M 45-49 21:24:10 25.23
946 85930 Øyvind Kristiansen Lillehammer Tele BIL M 40-44 21:24:12 25.22
947 88973 Kjell Arve Sveum M 30-39 21:24:53 25.21
948 41594 Lars-Erik Løvdahl Sportsklubben Rye M 45-49 21:25:15 25.20
949 116662 Per Erik Mauseth Eidsvoll SK M 25-29 21:25:34 25.20
949 68218 Kjell Ove Olafsen Romerikes Blad BIL M 40-44 21:25:34 25.20
949 116663 Bjørn Reidar Skogly Eidsvoll SK M 30-39 21:25:34 25.20
949 116664 Petter Stalsberg Eidsvoll SK M 20-24 21:25:34 25.20
949 116665 Per Statsberg Eidsvoll SK M 50-54 21:25:34 25.20
949 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 25-29 21:25:34 25.20
949 52456 Ove Utti Raufoss CK M 45-49 21:25:34 25.20
949 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 50-54 21:25:34 25.20
949 87682 Henning Weid Eidsvoll SK M 45-49 21:25:34 25.20
949 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 30-39 21:25:34 25.20
949 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 40-44 21:25:34 25.20
949 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 20-24 21:25:34 25.20
961 44949 Luc De Bruyne M 30-39 21:26:07 25.19
962 45195 Kjell Magne Stuksrud M 45-49 21:26:29 25.18
963 116666 Knut-Ove Hernes M 50-54 21:26:55 25.17
964 42086 Manuel Melian Arcus sykkelgruppa M 40-44 21:26:58 25.17
965 106549 Jens Peter Berg Skrivervik Data M 30-39 21:27:21 25.16
966 47583 Anders Bjerke Ullensaker CK M 30-39 21:27:45 25.16
966 68633 Trond Bråten Ullensaker CK M 30-39 21:27:45 25.16
966 41712 Lars Johansen IF Frøy M 30-39 21:27:45 25.16
966 116667 Kjell Kopperud Ullensaker CK M 30-39 21:27:45 25.16
966 116668 Claus Nerhagen M 30-39 21:27:45 25.16
966 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 40-44 21:27:45 25.16
966 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 45-49 21:27:45 25.16
966 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 60-64 21:27:45 25.16
966 47016 Asbjørn Rud Håkon BIL M 40-44 21:27:45 25.16
966 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 25-29 21:27:45 25.16
976 116669 Erich Levenberger M 45-49 21:28:10 25.15
977 115229 Peter Herzog Skiclub Saxonia M 30-39 21:28:36 25.14
978 23995 John Martin Thormodsæter M 30-39 21:29:06 25.13
979 116670 Ole Runar Bekkeseth M 20-24 21:29:09 25.13
980 84298 Harald Myrholt Arcus BIL M 40-44 21:29:23 25.12
981 116671 Magne Geir Verlo Førde CK M 30-39 21:29:52 25.11
982 96974 Tore Nilsen Brumunddal SK M 30-39 21:30:09 25.11
983 111950 Dyre Tangnes Saxrud NLHI M 25-29 21:31:26 25.08
983 44897 Dyre Saxrud M 45-49 21:31:26 25.08
985 116672 Thomas Hausheer Sveits M 30-39 21:31:32 25.08
986 43565 Erik Wind Hansen Ordrup Cycle Club M 50-54 21:32:18 25.07
986 116673 Jørgen Karlsen M 45-49 21:32:18 25.07
986 112030 Preben Almind Knudsen Fredriksværk MC M 55-59 21:32:18 25.07
986 46754 Benny Nielsen M 45-49 21:32:18 25.07
990 64230 Kjetil Busterud Vang Skiløperforening M 30-39 21:32:28 25.06
990 44951 Johan Florin M 30-39 21:32:28 25.06
990 87843 Frode Johansen Hamar BIR M 30-39 21:32:28 25.06
990 44948 Marcel Stevens M 45-49 21:32:28 25.06
994 79928 Stefan Ropers M Rekordpulje 21:34:49 25.02
995 116674 Lutz Brendicke M 40-44 21:35:43 25.00
996 116675 Ingvar Troøven M 50-54 21:35:56 25.00
997 116676 Roar Selvnes Politiet Trondheim M 30-39 21:36:48 24.98
997 52318 Roar Sæther Gauldal SK M 30-39 21:36:48 24.98
999 45189 Hallgeir Wuttudal Haram CK M 40-44 21:37:02 24.98
1000 115215 Ketil Risvoll Telenor M 25-29 21:37:03 24.97

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.1996
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 23.15 Km/t
Snittid: 23:19:30
Antall deltakere: 2464

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen