Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1997

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20884 Atle Pedersen Larvik SK M Rekordpulje 15:33:21 34.71
1 51570 Roar Skalstad Drammen CK M Rekordpulje 15:33:21 34.71
3 117252 Mathias Wanner Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:41:08 34.42
4 43365 Wolfgang Erhart M Tandem 15:42:16 34.38
4 113580 Franz Kåserer M Tandem 15:42:16 34.38
6 117253 Thomas Busenhardt Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:42:23 34.38
7 117254 Urs Baumann Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 34768 Odd Arild Bjørnvik Stifab BIL M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 49717 Geir Evensen Ringnes E.C. Dahls M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 21632 Dag Foseid Stord SK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 36419 Gerd Funk M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 117255 Jan-Petter Herrmanns M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 23331 Helge Ivesdal M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 34774 Trond Kattem Trondhjems VK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 114019 Tommy Kessinger Norcool BIL M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 27581 Per Yngvar Lorentzen Vennesla og Omegn CK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 122077 Bjørnar Nilsen Follo SK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 116440 Hansueli Russenberger Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 116457 Lars Eivind Sæter Nesset SK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 24384 Johnny Vea Stavanger TriK M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 115925 Lasse Vikhammer W & I M Rekordpulje 15:43:12 34.35
7 36824 Jan Aasen Raufoss og Omegn M Rekordpulje 15:43:12 34.35
25 117256 Martin Wanner Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:48:32 34.15
26 86448 Gunnar Herbert Larsen Stavanger SK M Rekordpulje 15:52:51 34.00
27 116437 Hans Von Niederhauser Serotta Worldteam M Rekordpulje 15:56:39 33.86
28 114846 Jan Mulder M Tandem 16:01:09 33.70
28 117257 Gortel Van Wynand M Tandem 16:01:09 33.70
30 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M Rekordpulje 16:02:43 33.65
30 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M Rekordpulje 16:02:43 33.65
30 117258 Vidar Hidemstrædet CK Nittedal M Rekordpulje 16:02:43 33.65
30 33815 Jonny Johansen Bærum og Omegns CK M Rekordpulje 16:02:43 33.65
34 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 25-29 16:10:11 33.39
34 117259 Morten Christiansen CK Nittedal M Rekordpulje 16:10:11 33.39
34 42375 Ketil Hagen Trondhjems VK M 25-29 16:10:11 33.39
34 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-39 16:10:11 33.39
38 41439 Erling Bendiksen IF Frøy M 30-39 16:11:09 33.36
38 45428 Steven Fiksdal Trondhjems VK M 30-39 16:11:09 33.36
38 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 40-44 16:11:09 33.36
38 79025 Jan Harald Fremo Trondhjems VK M 30-39 16:11:09 33.36
38 100241 Helge Johansen Trondhjems VK M 25-29 16:11:09 33.36
38 34808 Geir Kjær IF Frøy M 30-39 16:11:09 33.36
38 43977 Roger Larsson CK Nittedal M 50-54 16:11:09 33.36
38 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 40-44 16:11:09 33.36
38 34764 Tronn Åskar Skjerstad CK Nittedal M 30-39 16:11:09 33.36
38 83856 Dag Slagstad Trondhjems VK M 50-54 16:11:09 33.36
38 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 30-39 16:11:09 33.36
38 45427 Morten Zachariassen Trondhjems VK M 20-24 16:11:09 33.36
50 23966 Jan Inge Molund Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 16:13:52 33.26
51 106609 Ingvar Troøyen Singsås IL M 50-54 16:14:39 33.24
52 115979 Kai Olav Aas Sportsklubben Ceres M 40-44 16:15:14 33.22
53 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 51363 Håvar Dahl Sportsklubben Rye M 45-49 16:16:09 33.19
53 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 25-29 16:16:09 33.19
53 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 117260 Vidar Herlufsen Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 50-54 16:16:09 33.19
53 68555 Ivar Morken Sportsklubben Rye M 40-44 16:16:09 33.19
53 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 16:16:09 33.19
53 49964 Tollef Nyberg Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
53 45398 Knut Øverberg Sportsklubben Rye M 30-39 16:16:09 33.19
66 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 25-29 16:17:28 33.14
67 108942 Atle Reitan Munken Triatl. M 30-39 16:18:41 33.10
68 27088 Ove Matland Fana IL M 30-39 16:18:52 33.09
69 30249 Willy Arne Seglem Dalane SK M Rekordpulje 16:19:03 33.09
69 21837 Einar Rafdal Solberg Grimstad SK M Rekordpulje 16:19:03 33.09
71 47676 Espen Lønnes Renholt Sportsklubben Ceres M 30-39 16:20:02 33.06
71 79070 Kjetil Østlie Sportsklubben Ceres M 30-39 16:20:02 33.06
73 113528 Frode Hvidsten Askim SK M 30-39 16:20:11 33.05
74 85927 Odd Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-39 16:20:34 33.04
75 22437 Frode Hofset Sportsklubben Ceres M 40-44 16:21:09 33.02
75 45434 Kjell Marthinsen Sportsklubben Ceres M 45-49 16:21:09 33.02
75 47100 Bjørnar Nikolaisen Sportsklubben Ceres M 30-39 16:21:09 33.02
75 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 40-44 16:21:09 33.02
79 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegns CK M 30-39 16:25:02 32.89
79 44635 Eirik Selbo Bærum og Omegns CK M 40-44 16:25:02 32.89
81 32032 Norvald Hegrenes Førde IL M Rekordpulje 16:25:58 32.86
82 45672 Frode Brandal IK Hero M 50-54 16:26:09 32.85
82 52301 Jo Terje Braadlie Bærum og Omegns CK M 25-29 16:26:09 32.85
82 43519 Arnold Helle Haram CK M 45-49 16:26:09 32.85
82 114910 Terje Jørgensen Helgeland Kraftlag M 25-29 16:26:09 32.85
82 106577 Svein Olav Kjølstad Hydro Alum BIL M 30-39 16:26:09 32.85
82 36673 Stig Lauby Bærum og Omegns CK M 30-39 16:26:09 32.85
82 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegns CK M 30-39 16:26:09 32.85
82 117262 Daniel Berge Sollien Bærum og Omegns CK/NTHI M 25-29 16:26:09 32.85
90 117263 Svein Reiersøl Sportsklubben Rye M 25-29 16:27:03 32.82
91 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 40-44 16:29:24 32.74
92 117264 Gerhart Rülke M 60-64 16:31:02 32.69
93 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 25-29 16:31:09 32.68
94 106847 Roger Berthelsen Bærum og Omegns CK M 30-39 16:31:27 32.67
95 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegns CK M 50-54 16:31:34 32.67
96 44684 Arild Frode Hansen Bærum og Omegns CK M 30-39 16:36:09 32.52
97 53943 Kjell Markussen Bærum og Omegns CK M 30-39 16:36:25 32.51
98 35895 Terje Johansen Haram CK M 45-49 16:38:02 32.46
99 106354 Erik Banks Procter & Gamble M 30-39 16:39:40 32.41
99 93895 Lars Gausemel Bærum og Omegns CK M 40-44 16:39:40 32.41
101 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 20-24 16:44:24 32.25
102 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 45-49 16:44:29 32.25
102 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 45-49 16:44:29 32.25
104 45441 Anny Hauglid Kragerø SK K 30-39 16:46:04 32.20
104 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum kommune M 30-39 16:46:04 32.20
106 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-54 16:49:25 32.09
107 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-39 16:49:29 32.09
108 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannstasjon M 65-69 16:49:39 32.09
109 44649 Frank Solberg Bærum og Omegns CK M 30-39 16:50:49 32.05
110 41540 Einar Bjørn Brumunddal SK M Rekordpulje 16:55:02 31.92
110 116541 Bjørnar Elvemo Nordreisa IL M Rekordpulje 16:55:02 31.92
110 47171 Bjørn-Tore Lunde M Rekordpulje 16:55:02 31.92
113 116452 Terje Hansen ArendaI CC M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 36470 Ulf Indahl Follo SK M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 117265 Morten Johannessen Stavanger SK M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 117266 Finn Arne Lilleseth Eidsvoll SK M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 34125 Bjørn Norheim Hydro Glomfjord M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 52408 Rune Nyhus Brumunddal SK M Rekordpulje 16:56:09 31.88
113 95805 Leif Pettersen Stavanger SK M Rekordpulje 16:56:09 31.88
120 117267 Geir Wikerjvk M 30-39 16:59:24 31.78
121 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia M Rekordpulje 17:06:25 31.56
121 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro Glomfjord M Rekordpulje 17:06:25 31.56
123 35170 Gunnar Fehlau M Tandem 17:11:03 31.42
123 35169 Axel Fehlau M Tandem 17:11:03 31.42
125 115953 Robert Lang M 55-59 17:13:34 31.34
126 98664 Rune Klarholm Bøhler Entrep. M 40-44 17:15:49 31.27
127 96859 Dagfinn Bakk Storebrand BIL M 45-49 17:16:42 31.25
128 45395 Lars Randem Sportsklubben Rye M 30-39 17:22:46 31.07
129 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 55-59 17:24:39 31.01
130 40626 Martin Øverås Svint IL M 50-54 17:26:34 30.95
131 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 40-44 17:35:23 30.69
131 31305 Tom Ivar Netteland Hordaekspressen M 30-39 17:35:23 30.69
133 41464 Thomas Holm Follo SK M 20-24 17:42:46 30.48
133 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 45-49 17:42:46 30.48
135 71880 Magne Blindheim Hordaekspressen M 45-49 17:44:39 30.43
135 116482 Hans Danzinger Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 32442 Ole-Morten Davidsen Hordaekspressen M 30-39 17:44:39 30.43
135 31552 Per Helge Jondahl Hordaekspressen M 30-39 17:44:39 30.43
135 117268 Marcus Kieberger Öamtc BMX Club M 20-24 17:44:39 30.43
135 117269 Christian Kliment Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 30833 Asle Kvittingen Hordaekspressen M 30-39 17:44:39 30.43
135 31832 Torbjørn Lorentzen Hordaekspressen M 30-39 17:44:39 30.43
135 116483 Birgit Maier Öamtc BMX Club K 30-39 17:44:39 30.43
135 117270 Helmuth Müller Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 116484 Josef Müller Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 30857 Stig Osebakken Hordaekspressen M 30-39 17:44:39 30.43
135 117271 Alfred Schabschneider Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 116485 Alexander Strobl Öamtc BMX Club M 30-39 17:44:39 30.43
135 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 45-49 17:44:39 30.43
150 30617 Christer Rinnan Aafloen Sportsklubben Ceres M 20-24 17:45:23 30.41
151 117272 Odd-Ketil Nerdahljvk M 20-24 17:45:34 30.40
152 46757 Geir Bergli Raufoss og Omegn M 25-29 17:47:46 30.34
152 30417 Arvid Simensen Hydro Porsgrunn M 25-29 17:47:46 30.34
152 42502 Kristoffer Woxvold Lågen SK M 17-19 17:47:46 30.34
155 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 55-59 17:49:39 30.29
155 40715 Vidar Bamrud Feiring IL M 45-49 17:49:39 30.29
155 114882 Sven Arne Fjellhaug Raufoss og Omegn M 30-39 17:49:39 30.29
155 45443 Per Olav Haugestøl Borealis M 30-39 17:49:39 30.29
155 117274 Jan Hjemstad Brumunddal SK M 30-39 17:49:39 30.29
155 47483 Camilla Hott Ullensaker CK K 20-24 17:49:39 30.29
155 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-39 17:49:39 30.29
155 40635 Andreas Kind M 20-24 17:49:39 30.29
155 111842 Tjærand Lyngnes Brumunddal SK M 20-24 17:49:39 30.29
155 44638 Jan Erik Mathiassen Brumunddal SK M 25-29 17:49:39 30.29
155 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-39 17:49:39 30.29
155 44026 Erik Riis Olsen Eid.mek. M 30-39 17:49:39 30.29
155 117275 Sven Ove OterhoIt Hydro Porsgrunn M 40-44 17:49:39 30.29
155 34957 Roger Pedersen Lågen SK M 40-44 17:49:39 30.29
155 35832 Kurt Pramli Raufoss og Omegn M 30-39 17:49:39 30.29
155 36360 Svein Jarle Sandvik Terningmoen M 30-39 17:49:39 30.29
155 91563 Bård Stranheim Hydro Porsgrunn M 30-39 17:49:39 30.29
155 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 40-44 17:49:39 30.29
155 52240 Tor Arne Tokerud Hadeland SK M 40-44 17:49:39 30.29
155 117276 Øystein Tønne Raufoss og Omegn M 25-29 17:49:39 30.29
155 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 45-49 17:49:39 30.29
155 41393 Pål Winberg Hydro Porsgrunn M 25-29 17:49:39 30.29
177 30965 Alf Marton Aksland Hordaekspressen M 50-54 17:49:47 30.28
178 44640 Ove Davidsen Oslo Kristne Senter M 30-39 17:52:46 30.20
178 47377 Bjørn Ivar Ekberg Ekberg M 25-29 17:52:46 30.20
180 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 45-49 17:54:39 30.14
180 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 45-49 17:54:39 30.14
182 96301 John Th. Fredriksen Hadeland SK M 50-54 17:54:47 30.14
182 114860 Tom Roar Jansen Raufoss og Omegn M 30-39 17:54:47 30.14
184 106420 Frank Karl Haver IK Hero M 30-39 17:55:10 30.13
185 40580 Matts Berger IF Frøy M 30-39 18:01:00 29.97
186 52316 Steffen Hestenes Førde CK M Rekordpulje 18:02:46 29.92
186 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 45-49 18:02:46 29.92
186 44667 Per Undli CK Nittedal M 45-49 18:02:46 29.92
186 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 45-49 18:02:46 29.92
190 116538 Ove Årmann Isaksen Hamar BIR M 30-39 18:04:39 29.87
190 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 50-54 18:04:39 29.87
192 97615 Hans H. Ødegaard-Jensen Skiensfj.kom.kr. M 50-54 18:05:22 29.85
193 117277 Gerhard Emhofer M 25-29 18:09:06 29.74
194 117278 Jørgen Valle Haram CK M 40-44 18:14:47 29.59
195 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss og Omegn M 50-54 18:15:00 29.58
195 69011 Terje Olsby Raufoss og Omegn M 30-39 18:15:00 29.58
197 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-39 18:15:22 29.57
198 115018 Peter Laupheimer M 30-39 18:15:50 29.56
198 117279 Andreas Matt M 25-29 18:15:50 29.56
198 98731 Georg Schmid Sem-radsport M 45-49 18:15:50 29.56
201 117280 Einar Magido Trondhjems VK M 50-54 18:16:59 29.53
201 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 50-54 18:16:59 29.53
203 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 45-49 18:20:23 29.44
204 117281 Trond Hagen M 45-49 18:27:46 29.24
204 67681 Asbjørn Langmyr Jømna/heradsbygd M 45-49 18:27:46 29.24
206 67047 Odd Mikal Harstad Eidsvoll SK M 50-54 18:29:39 29.19
206 94852 Knut Erik Villumstad Hamar BIR M 50-54 18:29:39 29.19
208 116840 Peter Schmidt M 30-39 18:30:00 29.18
209 43390 Georg Haus M 45-49 18:33:08 29.10
210 25132 Kjell Olav Heien Førde CK M Rekordpulje 18:39:39 28.93
211 44707 Pål Skogan Ringnes Tou BIL M 30-39 18:41:39 28.88
212 44781 Øyvind Stene Selbustrand M 25-29 18:42:00 28.87
213 118612 Stein Gundersen Ullensaker CK M Rekordpulje 18:42:02 28.87
214 35215 Willy Taaje Raufoss og Omegn M 55-59 18:45:21 28.79
215 46934 Håkon Wattum Sportsklubben Rye M 50-54 18:46:39 28.75
216 117282 Kjetil Kristiansen Stryn & Omegn SK M 40-44 18:49:00 28.69
217 23884 Jan Andersen OPIL M 30-39 18:50:29 28.66
217 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-39 18:50:29 28.66
219 117283 Kjell Haugen Team Østfold M 40-44 18:52:49 28.60
220 94745 Joachim Baier M 30-39 18:57:16 28.48
220 114216 Heinrich Nagiller M 50-54 18:57:16 28.48
220 117284 Joachim Preis M 30-39 18:57:16 28.48
223 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 50-54 19:00:24 28.41
223 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 45-49 19:00:24 28.41
223 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 25-29 19:00:24 28.41
226 115050 Ernst W. Rosseland Falconbridge BIL M 30-39 19:01:32 28.38
227 117285 Thomas Zauner M 30-39 19:02:49 28.35
228 117286 Michael Hohmann M 25-29 19:03:08 28.34
229 97833 Karl Magnus Kjendlie Felumb M 45-49 19:03:49 28.32
229 117287 Øyvind Tveter Sandefjord SK M 40-44 19:03:49 28.32
231 46729 Torgeir Mathisen Raufoss og Omegn M 50-54 19:06:26 28.26
232 117288 Eimar Kuhnigk M 45-49 19:06:32 28.25
233 117289 Espen Eriksen Team Østfold M 30-39 19:07:30 28.23
234 117290 Fritz Reischl M 45-49 19:07:49 28.22
234 117291 Franz Resch M 45-49 19:07:49 28.22
234 117292 Walter Stollnberger M 30-39 19:07:49 28.22
234 117293 Andreas Viktoria M 40-44 19:07:49 28.22
238 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 45-49 19:09:00 28.19
239 35186 Arne G. Berg Follo SK M 50-54 19:11:32 28.13
240 52319 Anders Claesson M 30-39 19:12:30 28.11
241 117294 Rune Jensen Follo SK M 30-39 19:12:49 28.10
241 70624 Knut Johansen Follo SK M 50-54 19:12:49 28.10
243 31930 Rune Solberg 6. Div M 30-39 19:13:16 28.09
244 117295 Alf-Harald Dahl Yamaha Motor Norge M 20-24 19:13:28 28.08
245 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 45-49 19:15:40 28.03
246 115026 Werner Naeher M 40-44 19:20:39 27.91
247 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 30-39 19:21:32 27.89
248 31629 Tor Harald Skeide Hordaekspressen M 30-39 19:23:49 27.83
249 117296 Mark Kromeich M 25-29 19:24:08 27.83
250 117297 Hubertus Hohl M 30-39 19:24:50 27.81
251 117298 Sven Beinert M 30-39 19:27:30 27.75
252 117299 Tom Morten Øverby NTHI M 25-29 19:27:35 27.74
253 117300 Oddvar Kjelten Rauma M 50-54 19:27:49 27.74
253 117301 Bjørn Sturla Vollan Langsten BIL M 30-39 19:27:49 27.74
255 115946 Stig Haarberg Trondhjems VK M 45-49 19:28:16 27.73
256 26660 Odd Gaute Andreassen Gilde Agro M 20-24 19:28:28 27.72
256 27270 Øyvind Gitlesen Åsmund S. Lærdal BIL M 30-39 19:28:28 27.72
256 28781 Stig Merin Kartevoll Gilde Agro M 30-39 19:28:28 27.72
256 21728 Douglas Obershaw Stavanger M 30-39 19:28:28 27.72
256 20433 Are Paulsen Gilde Agro M 30-39 19:28:28 27.72
256 27983 Rolf Helge Selliken DBS Sykkelshop M 30-39 19:28:28 27.72
256 117302 Richard Stihler M 25-29 19:28:28 27.72
263 45477 Tommy Jensen Asker CK M 40-44 19:30:36 27.67
263 117303 Morten Karlsen Asker CK M 25-29 19:30:36 27.67
265 52330 Ove Bjerkeset Efteløt IL M 30-39 19:31:28 27.65
266 117304 Asbjørn Volden HV 17 M 45-49 19:32:04 27.64
267 117305 Jon Åge Flom Tanko M 30-39 19:32:24 27.63
268 67674 Lars Berghagen Ringerike SK M 25-29 19:32:30 27.63
268 117306 Lars Krangnes Ringerike SK M 25-29 19:32:30 27.63
268 117307 Andreas Nordgården Ringerike SK M 25-29 19:32:30 27.63
268 116518 Ole Sannerud Ringerike SK M 30-39 19:32:30 27.63
268 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 45-49 19:32:30 27.63
268 44051 Frode Østlund Ringerike SK M 45-49 19:32:30 27.63
274 30648 Inge Bjart Torkildsen Hordaekspressen M 45-49 19:32:35 27.63
275 115141 Trond Erik Reimers Brumunddal SK M 30-39 19:33:08 27.61
276 35376 Ulf Eng Raufoss og Omegn M 30-39 19:34:08 27.59
277 46858 Vidar Nyhus Efteløt IL M 40-44 19:37:04 27.52
277 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 40-44 19:37:04 27.52
279 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 45-49 19:37:10 27.52
280 41786 Gunnar Jakobsen Narvik M 40-44 19:39:38 27.46
281 44067 Per Magne Degnes Hærland IL M 25-29 19:40:36 27.44
282 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegns CK M 30-39 19:40:49 27.43
282 114951 Terje Erklev Bærum og Omegns CK M 30-39 19:40:49 27.43
282 30698 Øystein Grasbekk Bærum og Omegns CK M 45-49 19:40:49 27.43
282 27734 Ray Langerud Bærum og Omegns CK M 30-39 19:40:49 27.43
282 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegns CK M 40-44 19:40:49 27.43
282 117308 Morten T. Torgersen M 25-29 19:40:49 27.43
282 34669 Harald Wergeland HM Kongens Garde M 30-39 19:40:49 27.43
282 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegns CK M 50-54 19:40:49 27.43
282 51332 Erlend Åsmul Radil M 30-39 19:40:49 27.43
291 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag M 50-54 19:40:53 27.43
292 46922 Olav Skjæret Rena IL M 30-39 19:43:22 27.37
292 113559 Arne Vegard Sveen Rena IL M 45-49 19:43:22 27.37
294 22287 Fabrice Caline M 20-24 19:44:15 27.35
295 44074 Hans Haider M 30-39 19:44:38 27.35
295 21329 Bjørn Åge Lassen Statoil BIL M 45-49 19:44:38 27.35
295 23584 Ingemar Nordvall Statoil M 45-49 19:44:38 27.35
295 28101 Rune Salte Nærbø SK M 20-24 19:44:38 27.35
295 25150 Kjell Sturla Zahl Trondhjems VK M 30-39 19:44:38 27.35
300 36382 Henrik Oftedal Fet Skiklubb M 20-24 19:47:40 27.28
301 67718 Stig Vogt Aabel Af Gruppen BIL M 25-29 19:48:39 27.25
302 35059 Gabriel Tjørn Ck Valdresekspressen M 40-44 19:50:40 27.21
303 117309 Anders Lefdal Trondhjems VK M 30-39 19:50:51 27.20
304 45459 Bjørn Fjellvang Lågen SK M 40-44 19:51:41 27.18
305 20812 Asbjørn Grov Stord SK M 55-59 19:52:00 27.18
305 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 19:52:00 27.18
307 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 45-49 19:56:03 27.08
308 24227 Johan Vistvik Randaberg M 50-54 19:59:38 27.00
309 117310 Ingar Gullteig Stortinget IL M 30-39 20:00:12 26.99
310 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia M Rekordpulje 20:02:00 26.95
311 63226 Tom B. Amundsen Stølsgutta M 40-44 20:03:11 26.92
312 58182 Laila Todnem Statoil BIL K 20-24 20:03:12 26.92
313 30289 Leif Grimstveit Sintef NTNU M 50-54 20:04:38 26.89
313 40968 Knut Mo Sintef NTNU M 45-49 20:04:38 26.89
313 96580 Ottar Rokhaug Sintef NTNU M 50-54 20:04:38 26.89
316 94672 Terje Ellingsen Raufoss og Omegn M 30-39 20:06:36 26.85
317 43299 Eva Grytan Sportsklubben Rye K 30-39 20:07:30 26.83
318 122810 Bjarne Pedersen M 40-44 20:09:37 26.78
318 117311 Jens Rasmussen M 30-39 20:09:37 26.78
318 115311 Arne Sams M 30-39 20:09:37 26.78
321 116631 Tore Bøe Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
321 117312 Odd Fiske Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
321 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 25-29 20:10:37 26.76
321 33418 Jan Arthur Hammer Sintef NTNU M 40-44 20:10:37 26.76
321 117313 Knut Haugland Oppdal SK M 25-29 20:10:37 26.76
321 117314 Svein-Halvard Jørgensen Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
321 41511 Tore Lauritzen Oppdal SK M 25-29 20:10:37 26.76
321 101028 Kjetil Mæhle Oppdal SK M 17-19 20:10:37 26.76
321 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
321 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 50-54 20:10:37 26.76
321 40903 Odd Sundlisæter Oppdal SK M 40-44 20:10:37 26.76
321 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
321 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-39 20:10:37 26.76
334 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 50-54 20:13:08 26.70
335 40690 Tore Antonsen Hamarreg. E-verk BIL M 45-49 20:15:42 26.65
335 92919 Vidar Karlsen Hamar Post M 45-49 20:15:42 26.65
335 117316 Jeroen Koppenberg M 30-39 20:15:42 26.65
338 41491 Arvid Moen Team Østfold M 30-39 20:16:04 26.64
339 34799 Einar Idland Andebu IL M 20-24 20:16:19 26.63
339 117317 Stian Kvernsmyr Andebu IL M 20-24 20:16:19 26.63
341 115098 Paul Fakkeldij M Tandem 20:16:44 26.62
341 117318 Arie-jan Groenewegen M Tandem 20:16:44 26.62
343 117319 Lee Wakefield M 45-49 20:16:59 26.62
344 46095 Oskar Aanonsen M 30-39 20:17:00 26.62
345 115714 Alf Laumann M 30-39 20:18:18 26.59
346 35319 Tor Aalberg Trondhjems VK M 30-39 20:18:22 26.59
347 106333 Ivar Svendgård Trondhjems VK M 45-49 20:19:38 26.56
348 97956 Oddbjørn Granli Team Østfold M 25-29 20:21:04 26.53
349 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 45-49 20:22:50 26.49
350 117320 Andrea Schrade Microsoft Germany K 30-39 20:23:18 26.48
351 36018 Henning Rodequist Pakke Trans Oslo M 20-24 20:23:21 26.48
352 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 30-39 20:24:01 26.47
353 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M Rekordpulje 20:24:38 26.45
353 116580 Tord Bern Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 20:24:38 26.45
353 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 50-54 20:24:38 26.45
353 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 50-54 20:24:38 26.45
353 41522 Magnar Sande Oslo Energi M 30-39 20:24:38 26.45
353 68174 Ragnar Storhaug Sportsklubben Rye M 45-49 20:24:38 26.45
353 131971 Steinar Aamodt Sportsklubben Rye M 30-39 20:24:38 26.45
360 117321 Per Stai SBC-Sportsklubb M 50-54 20:25:37 26.43
361 117322 Knut Erik Finnestad Team Østfold M 20-24 20:26:09 26.42
362 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 60-64 20:28:22 26.37
362 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 45-49 20:28:22 26.37
362 67843 Trond Aamodt Sportsklubben Ceres M 25-29 20:28:22 26.37
365 117323 Bernd Doll M 25-29 20:29:37 26.34
366 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:29:38 26.34
367 42330 Michael Bryntesen Team Østfold M 25-29 20:29:44 26.34
368 36527 Morten André Åhlander M 17-19 20:32:05 26.29
369 117324 Stefan Brunken M 30-39 20:33:18 26.27
370 79099 Manuel Jekel M 30-39 20:33:39 26.26
371 117325 Karl-Heinz Kick Velo Travel M 30-39 20:34:09 26.25
372 32181 Georg Hestad O.I.L. M 25-29 20:34:38 26.24
373 96130 Gunnar Hannas Valdres SK M 50-54 20:34:50 26.23
374 36383 Alf Geir Pedersen Trondhjems VK M 30-39 20:35:38 26.22
375 117326 Markus Heinzelmann M 30-39 20:36:04 26.21
376 117327 Einar Huseby M 20-24 20:37:05 26.19
376 117328 Thorbjørn Risan NTHI M 25-29 20:37:05 26.19
378 117329 K-Stephan Tkatzik M 30-39 20:38:18 26.16
379 117330 Wilhelm Petrus Van Duinen M 50-54 20:38:39 26.15
380 36007 Odd Abrahamsen IF Frøy M 45-49 20:38:55 26.15
380 51615 Kjetil Aune Trondhjems VK M 30-39 20:38:55 26.15
380 116688 Torkel Aune Ringnes E.C. Dahls M 30-39 20:38:55 26.15
380 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 30-39 20:38:55 26.15
380 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 45-49 20:38:55 26.15
380 117331 Nils Kattemjvk M 55-59 20:38:55 26.15
380 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 30-39 20:38:55 26.15
380 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 40-44 20:38:55 26.15
380 116691 Lasse Rostad Ringnes E.C. Dahls M 20-24 20:38:55 26.15
380 116704 Frode Selbo Trondhjems VK M 30-39 20:38:55 26.15
380 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 50-54 20:38:55 26.15
380 52228 Øivind Sæter CK Nittedal M 30-39 20:38:55 26.15
380 98904 Andreas Sæterli Trondhjems VK M 50-54 20:38:55 26.15
380 117332 Terje Tho M 25-29 20:38:55 26.15
380 117333 Bjørn Olav Vist M 25-29 20:38:55 26.15
395 113669 Knut Lie Sintef NTNU M 25-29 20:39:14 26.14
396 108849 Lars Atle Holm Forsv. Overkom. IL M 25-29 20:39:35 26.13
397 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 40-44 20:39:37 26.13
397 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 45-49 20:39:37 26.13
399 115169 Jan Ivar Jansen Bærum kommune M 50-54 20:40:37 26.11
400 33081 Gro Merete Olsen Hordaekspressen K 40-49 20:41:19 26.10
401 29397 Tommy Skretting Tine Sykkel M 25-29 20:41:32 26.09
402 117334 Erich Kurtenbach M 40-44 20:42:07 26.08
402 117335 Harald Löhler M 30-39 20:42:07 26.08
402 117336 Detlef Magnus M 25-29 20:42:07 26.08
402 34940 Rolf Nett M 40-44 20:42:07 26.08
402 117337 Bruno Roser M 40-44 20:42:07 26.08
407 117338 Dietrich Reinsberg M 55-59 20:42:42 26.07
408 78878 Tor Ivar Nordheim Skreia Skøyteklubb M 40-44 20:44:48 26.02
409 66875 Stein-Arne Alnæs Storebrand M 30-39 20:45:40 26.01
410 41187 Steinar Ekrem Ålesund og Omegn CK M 40-44 20:46:04 26.00
410 52438 Per Olaf Larsen Ålesund og Omegn CK M 40-44 20:46:04 26.00
410 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:46:04 26.00
410 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:46:04 26.00
414 51985 Are Flatmo Ottadalen SK M 30-39 20:47:05 25.98
414 117339 Ola L. Kleiven Ottadalen SK M 30-39 20:47:05 25.98
414 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 30-39 20:47:05 25.98
414 44867 Rolv Odde Lom IL M 45-49 20:47:05 25.98
418 30680 Aage Leif Hafnor Kristiansand CK M 60-64 20:47:21 25.97
419 108854 Pål Henning Hansen M 40-44 20:47:25 25.97
420 115388 Walter Mattes M 40-44 20:48:01 25.96
421 44065 Arthur Kjølstad BIL Norske SKog M 50-54 20:50:16 25.91
421 29137 Terje Krogstad Norske Skog M 45-49 20:50:16 25.91
423 112173 Per Jensen NTK M 30-39 20:50:36 25.90
424 35465 Morten Opøyen M 30-39 20:50:38 25.90
425 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 30-39 20:51:01 25.89
426 41648 Hans Magne Killi Lågen SK M 40-44 20:51:21 25.89
427 117340 Erlend Skraastad Stadsbygd IL. M 20-24 20:51:47 25.88
428 79116 Tor Halland Bøler IF M 25-29 20:53:11 25.85
428 35085 Finn Halland Bøler IF M 25-29 20:53:11 25.85
430 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 40-44 20:54:37 25.82
431 45874 Thorer Skårer Herland IL M 55-59 20:54:38 25.82
432 112131 Trond Arild Seem Fossan Sparbu IL M 30-39 20:55:16 25.81
433 35441 Terje Fallan Hovin IL M 40-44 20:55:36 25.80
433 35442 Jostein Haugbjørg Politiets BIL Trd. M 50-54 20:55:36 25.80
435 52456 Ove Utti Raufoss og Omegn M 50-54 20:55:42 25.80
435 45712 Freddie Øvergaard Jømna/heradsbygd M 50-54 20:55:42 25.80
437 35469 Eduard Groenhagen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:57:40 25.76
438 36879 Arne Winther Svelvik SK M 30-39 20:57:42 25.76
439 98424 Willy Westhagen Hadeland SK M 45-49 20:59:34 25.72
440 34689 Kristen Bue Globusgutta M 45-49 20:59:46 25.71
441 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 50-54 21:00:37 25.70
442 93733 Hans Hendrik Mulder M 50-54 21:01:04 25.69
443 46861 Olav Langeland Horten & Omegn CK M 40-44 21:04:01 25.63
444 117341 Eric Wittenberg M 30-39 21:04:04 25.63
445 44075 Albert Meierhofer M 30-39 21:05:47 25.59
446 45456 Per Heggeslåen Lågen SK M 45-49 21:06:04 25.59
447 117342 Frank Renner M 30-39 21:08:18 25.54
448 106921 Pål Jarle Lie Ullensaker CK M 30-39 21:10:36 25.49
449 43510 Erling Haugvik M 40-44 21:12:39 25.45
449 116570 Kurt Johan Krakeli Eide SK M 25-29 21:12:39 25.45
449 116727 Ola Langset Averøy CK M 30-39 21:12:39 25.45
449 42472 Bård Larsen OPIL M 30-39 21:12:39 25.45
449 62777 Johan Nerland Eide IL M 30-39 21:12:39 25.45
449 41409 Esben Rød Averøy CK M 25-29 21:12:39 25.45
449 117343 Angel Smenes Averøy CK M 30-39 21:12:39 25.45
449 117344 Rune Villanger OPIL M 25-29 21:12:39 25.45
449 116592 Frank Jostein Visnes Eide SK M 30-39 21:12:39 25.45
458 117345 Arno Libenehm M 30-39 21:15:03 25.41
459 67051 Magne Holmen Vfa M 45-49 21:15:50 25.39
460 40957 Jørn Nielsen A-Tek A/S M 25-29 21:16:09 25.38
460 45754 Hans Nielsen A-Tek BIL M 50-54 21:16:09 25.38
460 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 30-39 21:16:09 25.38
463 35064 Torkil Guntvedt Ubil M 30-39 21:16:32 25.38
463 67105 Christian Lind Sportsklubben Ceres M 30-39 21:16:32 25.38
463 62678 Knut Norman-Larsen Ullersmo Landsfengsel M 25-29 21:16:32 25.38
463 116034 Hjalmar Ripe Sportsklubben Ceres M 40-44 21:16:32 25.38
463 36763 Åsmund Sandvand Sportsklubben Ceres M 30-39 21:16:32 25.38
463 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 50-54 21:16:32 25.38
469 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 55-59 21:17:15 25.36
470 117346 Kjartan Roland Ok Festus Elverum M 20-24 21:17:56 25.35
470 98754 Per Kristian Saastad Ok Festus M 25-29 21:17:56 25.35
472 116795 Mario Voigt Skiclub Saxonia M 30-39 21:17:59 25.35
473 117347 Andy Balz M 45-49 21:18:11 25.34
473 116781 Renato Staub Terra Travel Zürich M 30-39 21:18:11 25.34
475 52265 Rune Nymoen CK Nittedal M 30-39 21:18:26 25.34
476 117348 Stein Halvorsen Åslia Skilag M 30-39 21:20:36 25.30
476 117349 Vestein Thorvaldsen M 25-29 21:20:36 25.30
478 41710 Arne Skjørestad ArendaI CC M 40-44 21:21:29 25.28
479 115180 Tormod Langaas M 30-39 21:21:53 25.27
480 117350 Henrik Sievers M 30-39 21:23:08 25.25
481 116633 Kurt Tober M 50-54 21:23:39 25.24
482 45438 Morten Melhus Trondhjems VK M 20-24 21:24:30 25.22
483 40732 Udo Kollakowski M 30-39 21:24:37 25.22
484 28774 Stig Dagfinn Tveiten Kvinnherad SK M 30-39 21:24:46 25.21
485 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 50-54 21:24:48 25.21
486 113648 Terje Legernæs Brumunddal SK M 40-44 21:25:36 25.20
487 83867 Kolbein Stene IL Vardefjell M 50-54 21:25:40 25.20
488 117351 Bjørn Erik Strøm M 30-39 21:26:04 25.19
489 45774 Eilif Karlsen Globusgutta M 50-54 21:26:19 25.18
490 114864 Dag Frode Wold CK Nittedal M 30-39 21:26:56 25.17
491 36104 Jarl Frivold ArendaI CC M 50-54 21:28:40 25.14
491 97714 Harald Vågsdalen ArendaI CC M 45-49 21:28:40 25.14
493 44680 Øyvind Fjellheim M 40-44 21:29:01 25.13
493 97822 Karsten Hansen Eiker CK M 30-39 21:29:01 25.13
493 115114 Sverre Humstad Kvitningan Bodø M 50-54 21:29:01 25.13
493 35413 Magne Sjøblom M 50-54 21:29:01 25.13
497 42025 Roy Kolstad M 40-44 21:29:57 25.11
498 41784 Marvin Johnsen Kilkam. M 45-49 21:30:20 25.10
499 52513 Anders Fredlund Eidsvoll SK M 30-39 21:30:36 25.10
499 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 40-44 21:30:36 25.10
499 47567 Ivar Høgli Eidsvoll SK M 30-39 21:30:36 25.10
499 52247 Arne Helge Kristiansen Trandum Tekn. verkstad M 45-49 21:30:36 25.10
499 52037 Magnus Liplass Eidsvoll SK M 30-39 21:30:36 25.10
499 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 25-29 21:30:36 25.10
499 35641 Vidar Sannerhaugen Eidsvoll SK M 45-49 21:30:36 25.10
499 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 45-49 21:30:36 25.10
499 97569 Knut-Widar Sjøberg Eidsvoll SK M 40-44 21:30:36 25.10
499 52435 Per Stalsberg Eidsvoll SK M 50-54 21:30:36 25.10
499 20878 Atle Sørensen Eidsvoll Værk Skiklubb M 25-29 21:30:36 25.10
499 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 50-54 21:30:36 25.10
499 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 45-49 21:30:36 25.10
512 117352 Peter Mauritz M 40-44 21:32:07 25.07
513 98924 Harald Dahl M 50-54 21:32:24 25.06
513 117353 Jan-Ivar Strømseth Setermoen Tekn. M 40-44 21:32:24 25.06
515 115587 Glenn Arne Jeppesen Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:32:39 25.06
516 79243 Dietmar Beck M 50-54 21:33:01 25.05
517 21875 Einar Andreas Hirsch Statoil M 40-44 21:34:46 25.02
518 114174 Ove Haugrud BIL Norske SKog M 30-39 21:35:03 25.01
519 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 45-49 21:35:36 25.00
519 45214 Reidar Finchenhagen Sportsklubben Rye M 45-49 21:35:36 25.00
519 117354 Martoglio Gualtiero M 21:35:36 25.00
519 117355 Ole Ouus Jespersen Sportsklubben Rye M 40-44 21:35:36 25.00
519 51666 Gunnar Mandt Sportsklubben Rye M 55-59 21:35:36 25.00
519 98767 Ottar Simonsen Sportsklubben Rye M 50-54 21:35:36 25.00
525 67225 Geir Bekkevold Jømna/heradsbygd M 30-39 21:36:37 24.98
525 69516 Jan Morten Kjønsberg Jømna/heradsbygd M 30-39 21:36:37 24.98
527 44316 Carsten Andersen M 45-49 21:37:39 24.96
527 52264 Ole Petter Bjerke Ullensaker CK M 45-49 21:37:39 24.96
527 83944 Ola Bjerke M 50-54 21:37:39 24.96
527 89745 Olav Harald Moe Ullensaker CK M 55-59 21:37:39 24.96
527 43503 Dieter Paulsen Sparebanken Sør BIL M 45-49 21:37:39 24.96
527 68178 Knut Ove Pettersen Ullensaker CK M 30-39 21:37:39 24.96
527 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 45-49 21:37:39 24.96
527 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 50-54 21:37:39 24.96
527 52505 Nina Utne Ullensaker CK K 20-24 21:37:39 24.96
536 117356 Hans-Arvid Drange Ole Moe Engros M 50-54 21:38:08 24.95
537 36157 Bernt Larsen M 40-44 21:39:52 24.92
538 96052 Kristian Myhr Ringerike SK M 50-54 21:40:20 24.91
539 45213 Steinar Thobru Vaaler If M 45-49 21:40:36 24.91
540 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansand CK M 45-49 21:40:46 24.90
541 117357 Leif Aschim Ullensaker CK M 45-49 21:42:39 24.87
541 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 40-44 21:42:39 24.87
543 116628 Edward Bucknall Globusgutta M 50-54 21:42:40 24.87
544 100079 Odd Magne Elstad Narvik CK M 45-49 21:42:59 24.86
545 111893 Olav Aursøy Trondhjems VK M 50-54 21:43:04 24.86
545 90048 Terje Leinum Trondhjems VK M 50-54 21:43:04 24.86
547 116082 Tor Kristian Simonsen M 30-39 21:45:28 24.81
548 30971 Vidar Fondevik Hordaekspressen M 45-49 21:45:36 24.81
548 46730 Leif Johannes Halleland Hordaekspressen M 55-59 21:45:36 24.81
548 90204 Jostein Helland ABB BIL M 50-54 21:45:36 24.81
551 117358 Michael Luthi M 30-39 21:45:39 24.81
551 117359 Walter Zibung M 50-54 21:45:39 24.81
553 117360 Matthias Schröder M 30-39 21:46:32 24.79
554 34982 Trygve Roger Solberg Dynal AS M 25-29 21:46:34 24.79
555 117361 Hans-Georg Wiedemann M 25-29 21:46:37 24.79
556 117362 Kim Øivind Larsen M 20-24 21:47:15 24.78
557 36264 Christian Berg M 20-24 21:47:21 24.78
558 96066 Torbjørn Flovikholm Norodd M 50-54 21:47:39 24.77
559 117363 Thomas Patrick Solberg Romerike Politi M 30-39 21:49:23 24.74
560 46962 Lars Julsrud Feiring IL M 25-29 21:50:36 24.72
561 79722 Tormod Overland Værnes Flystasjon M 25-29 21:50:39 24.72
562 30450 Axel Ragnar Anfinsen Åsane Tursykkelklubb M 55-59 21:53:10 24.67
562 117364 Roger Barlie M 30-39 21:53:10 24.67
562 117365 Bjørn-Helge Elnes M 21:53:10 24.67
562 31606 Svein Atle Lindelid Hordaekspressen M 40-44 21:53:10 24.67
562 31640 Truls Myrmehl Åsane Tursykkelklubb M 40-44 21:53:10 24.67
562 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 60-64 21:53:10 24.67
562 31242 Øystein Skutle Hordaekspressen M 40-44 21:53:10 24.67
562 31519 Terje Stenbakk Åsane Tursykkelklubb M 30-39 21:53:10 24.67
570 45668 Bjørn Melgård SF Grei M 45-49 21:53:11 24.67
571 117366 Per Sollien M 30-39 21:53:40 24.66
572 114236 Jan Stølan Ålesund og Omegn CK M 30-39 21:53:52 24.66
573 116783 Torstein Jansen M 25-29 21:54:28 24.64
574 96574 Are Johansen M 25-29 21:55:20 24.63
574 25406 Kristian Steinnes M 30-39 21:55:20 24.63
576 115066 Vidar Larsen Glomma Papp BIL M 30-39 21:58:03 24.58
577 116057 Manfred Willms M 45-49 21:58:05 24.58
577 41721 Werner Zöllner M 55-59 21:58:05 24.58
579 45643 Dagfinn Westhagen Hadeland SK M 50-54 21:58:39 24.57
580 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 30-39 21:58:40 24.57
581 31562 Frode Ellingsen Hordaekspressen M 30-39 21:59:46 24.54
582 52133 Tor Anders Bernhoft LSK M 45-49 22:00:06 24.54
583 30540 Bjørn Faber Horten & Omegn CK M 55-59 22:00:20 24.53
583 30962 Tom Guldbrandsen Åsane Tursykkelklubb M 45-49 22:00:20 24.53
583 31131 Kenneth Hamre Åsane Tursykkelklubb M 30-39 22:00:20 24.53
583 29747 Tore Henning Mathisen Kværner M 45-49 22:00:20 24.53
583 32073 Frank Strand Hordaekspressen M 40-44 22:00:20 24.53
588 117367 Werner Lindner M 45-49 22:00:51 24.52
589 117368 Ernst Hermann M 50-54 22:01:17 24.52
590 114911 Jan Olsen Elkem M 55-59 22:02:00 24.50
591 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 45-49 22:05:20 24.44
591 113853 Terje Mathisen Furnes M 30-39 22:05:20 24.44
591 113710 Trond Olsen Hamar BIR M 30-39 22:05:20 24.44
591 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 50-54 22:05:20 24.44
595 117369 Franz Herbort M 25-29 22:06:53 24.41
595 117370 Johannes Herbort M 30-39 22:06:53 24.41
595 45588 Thorbjørn Sveen M 40-44 22:06:53 24.41
598 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 55-59 22:08:27 24.38
599 40807 Christian Eirik Johnsen M 30-39 22:08:58 24.37
600 117371 Olaf Overland M 20-24 22:09:55 24.36
601 80202 Andreas Johannes Heck M 30-39 22:10:46 24.34
601 117372 Frank Hilpusch M 22:10:46 24.34
603 117373 Frank Jansen M 22:11:33 24.33
603 117374 Peter Ketteler M 30-39 22:11:33 24.33
605 36806 Stig Laursen Sportsklubben Rye M 25-29 22:12:01 24.32
606 117375 Andreas Støllinger M 25-29 22:12:03 24.32
607 25154 Kjell Steinar Ervik Kvi BIL M 30-39 22:12:17 24.31
608 117376 Ivar Ystad Fåset IL M 40-44 22:12:20 24.31
609 97897 Kjell A. Larsen Lofoten SK M 50-54 22:12:24 24.31
609 37122 Rune Myrvold Lofoten SK M 40-44 22:12:24 24.31
609 116754 Jann Nordstrand Lofoten SK M 40-44 22:12:24 24.31
612 117377 Oddveig Mikkelsen Vito K 30-39 22:12:36 24.31
613 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK / Hakon M 40-44 22:12:42 24.31
613 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 60-64 22:12:42 24.31
613 44719 Ståle Støen Folldal IL M 40-44 22:12:42 24.31
616 23913 Jan Birger Kirkeli M 30-39 22:12:59 24.30
617 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 45-49 22:13:01 24.30
618 117378 Bernd Otter M 40-44 22:13:33 24.29
619 117379 Tor Forsman M 45-49 22:13:39 24.29
620 115166 Sigurd Holtskog Stat. Sentr.byrå M 25-29 22:14:05 24.28
621 117380 Per Johan Grønvik Team Cream M 50-54 22:14:23 24.28
621 115657 Nils Kristian Grønvik Team Cream M 25-29 22:14:23 24.28
621 65808 Jan Inge Sagmo Team Cream M 30-39 22:14:23 24.28
624 113785 Georg Harlander M 50-54 22:15:30 24.26
624 113786 Volker Schlichting M 50-54 22:15:30 24.26
626 46777 Ragnvald Fuglestveit Hydro Rafsnes M 45-49 22:15:46 24.25
626 48777 Olaf André Klavenæs Sandefjord SK M 25-29 22:15:46 24.25
626 113886 Rune Leifson Sparebanken Nor M 40-44 22:15:46 24.25
626 44057 Per Arne Marthinsen Sandefjord SK M 40-44 22:15:46 24.25
630 117381 Per Halvorsen Müller Martini N. As M 25-29 22:16:59 24.23
631 45491 Olav Bolme Rindals-troll M 50-54 22:17:12 24.22
631 88574 Ola Løseth Dalguten M 50-54 22:17:12 24.22
631 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 60-64 22:17:12 24.22
634 92469 Trond Brenden M 30-39 22:17:14 24.22
635 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 30-39 22:18:58 24.19
636 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune BIL M 50-54 22:19:48 24.18
637 44968 Arne Bækkelund Sportsklubben Ceres M 60-64 22:20:20 24.17
637 45680 Jan Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 30-39 22:20:20 24.17
637 42930 Jan Erik Jensen Svartskog If M 30-39 22:20:20 24.17
637 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 50-54 22:20:20 24.17
637 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres M 30-39 22:20:20 24.17
637 52001 Shani Moulson Sportsklubben Ceres M 20-24 22:20:20 24.17
637 51403 Eva Birkefeldt Ragde Sportsklubben Ceres K 30-39 22:20:20 24.17
637 114673 Arve Skjæret Sportsklubben Ceres M 45-49 22:20:20 24.17
637 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 45-49 22:20:20 24.17
637 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 50-54 22:20:20 24.17
647 45199 Jan Erik Wester Norske Skog BIL M 45-49 22:21:17 24.15
648 67892 Dyre Karterud Hamar BIR M 55-59 22:21:18 24.15
648 117382 Magne Landgraff Veldre M 50-54 22:21:18 24.15
648 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 50-54 22:21:18 24.15
648 45736 Fred Gunnar Sletten Jømna/heradsbygd M 45-49 22:21:18 24.15
652 117383 Ragnvald R. Tungland NCS BIL M 40-44 22:21:53 24.14
653 82609 Pål Amundsen Nes SK M 25-29 22:23:39 24.11
653 114292 Per Hagen Nes SK M 30-39 22:23:39 24.11
653 34017 Magnus Høyby Nes SK M 20-24 22:23:39 24.11
653 83868 Thor Erik Johansen Nes SK M 45-49 22:23:39 24.11
653 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 30-39 22:23:39 24.11
658 42854 Lars Erik Øberg Uni Storebrand M 40-44 22:25:39 24.07
659 114921 Werner Schneider M 50-54 22:25:56 24.07
660 44779 Thorleif Berg Grimstad SK M 50-54 22:26:14 24.06
661 117384 Michael Czyron Velo Travel M 30-39 22:26:37 24.06
661 117385 Ferdinand Driftmeier Velo Travel M 30-39 22:26:37 24.06
661 112694 Peter Hildebrandt Velo Travel M 30-39 22:26:37 24.06
661 117386 Rudolf Schlink Velo Travel M 40-44 22:26:37 24.06
665 32205 Rune Ottesen Hordaekspressen M 50-54 22:27:14 24.04
666 44821 Jens Petter Fylling Ålesund og Omegn CK M 40-44 22:27:24 24.04
666 45663 Jan Hermansen Ålesund og Omegn CK M 50-54 22:27:24 24.04
668 20613 Arne Haugland M 55-59 22:28:14 24.03
669 117388 Carsen Hösel Skiclub Saxonia M 20-24 22:28:54 24.01
670 106647 Jo Herstad Ericsson BIL M 30-39 22:29:22 24.01
671 116720 Michael Brune M 30-39 22:29:23 24.01
671 31605 Rune Hass Kvinnherad SK M 40-44 22:29:23 24.01
671 31590 Frode Solheim Kvinnherad SK M 30-39 22:29:23 24.01
671 71436 Sigve Solheim Kvinnherad SK M 40-44 22:29:23 24.01
675 36802 Erik Andreas Sæther Nobø El M 50-54 22:30:17 23.99
676 29545 Tor Henning Lien Hydralift M 25-29 22:30:25 23.99
677 109233 Roar Wille M 30-39 22:30:32 23.99
677 52427 Kjell Vidar Østreng Flisnes M 25-29 22:30:32 23.99
679 117389 Holger Schröder Velo Travel M 30-39 22:31:56 23.96
680 117390 Heinrich Hieb M 40-44 22:33:03 23.94
680 117391 Martin Laupheimer M 30-39 22:33:03 23.94
680 115012 Berthold Stump M 55-59 22:33:03 23.94
680 117392 Erich Wilhelm M 40-44 22:33:03 23.94
684 116717 Ruth Jocham Mix Tandem 22:35:25 23.90
684 116718 Reinhold Schubert Mix Tandem 22:35:25 23.90
686 22108 Erik Frantzen Odda SK M 20-24 22:36:13 23.88
687 45567 Olav Skogsrud Lågen SK M 40-44 22:36:24 23.88
687 44216 Arne Melvin Trinerud Lågen CK M 45-49 22:36:24 23.88
689 117393 Hans-Peter Conrad Velo Travel M 50-54 22:36:27 23.88
690 117394 Ole Leirvik Namsos SK M 25-29 22:36:33 23.88
691 115556 Morten Brunborg Aven A/S M 30-39 22:37:16 23.87
691 107301 Tor Inge Hagen Hydro Alum BIL M 25-29 22:37:16 23.87
691 117395 Freddy Larsen Sensonor Asa M 30-39 22:37:16 23.87
694 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 30-39 22:37:33 23.86
694 117396 Trond-Ivar Olavsveen Trondhjems VK M 30-39 22:37:33 23.86
696 41040 Bjørn Finstad Team Østfold M 40-44 22:37:40 23.86
696 92522 Gunnar Hattrem Team Østfold M 50-54 22:37:40 23.86
696 116028 Jon Kjetil Karlsen Team Østfold M 30-39 22:37:40 23.86
696 115200 Stig Lyngstad Eide SK / Lyngstad M 30-39 22:37:40 23.86
696 22363 Fred Ivar Lyngstad Lyngstad Oil M 30-39 22:37:40 23.86
696 117397 Jostein Sigmund Tøvik Averøy CK M 40-44 22:37:40 23.86
696 107250 Frank Walente Team Østfold M 30-39 22:37:40 23.86
703 36026 Willy Hanssen Bjørns M 45-49 22:38:16 23.85
704 44858 Odd Jørgensen Oslo Brannkorps M 50-54 22:39:29 23.83
704 35068 Fred Martila Aktietr. A/S BIL M 30-39 22:39:29 23.83
704 35076 Staale Ullersmo NMD-Klubben M 30-39 22:39:29 23.83
707 31224 Kåre Ophus Hordaekspressen M 50-54 22:40:25 23.81
708 117399 Ingvald Bekkevold Trysil SK M 45-49 22:40:46 23.81
708 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 40-44 22:40:46 23.81
708 45172 Sverre M. Myklestad Sintef NTNU M 65-69 22:40:46 23.81
711 117400 Kjell Olav Nilsen Motor Forum As M 40-44 22:40:58 23.80
712 45817 Bjørn Konradsen Hydro Porsgrunn M 30-39 22:42:07 23.78
713 116257 Bjørnar Eilertsen Uni/storebrand M 30-39 22:42:15 23.78
713 24754 Karl Thomas Klev MHI M 50-54 22:42:15 23.78
715 97520 Kåre Støen Hadeland SK M 50-54 22:43:03 23.77
716 51480 Tor Ivar Sandberg Linjegods BIL M 45-49 22:43:14 23.76
717 67730 Tone Dahle Bærum og Omegns CK K 50 + 22:43:39 23.75
717 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegns CK M 55-59 22:43:39 23.75
717 42663 Jostein Grytten Bærum og Omegns CK M 60-64 22:43:39 23.75
717 90653 Per Isaksen Bærum og Omegns CK M 50-54 22:43:39 23.75
717 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegns CK M 65-69 22:43:39 23.75
717 117401 Savas Mosadis Bærum og Omegns CK M 45-49 22:43:39 23.75
717 44855 Erling Wiede Bærum og Omegns CK M 55-59 22:43:39 23.75
724 112374 Werner Eimer Velo Travel M 45-49 22:44:05 23.75
724 41929 Hans Hermann Herbst M 55-59 22:44:05 23.75
726 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 50-54 22:44:46 23.74
727 44955 Bjørn Christian Syse Joggekameratene M 50-54 22:44:55 23.73
728 109119 Øystein Nesse NTHI M 20-24 22:45:06 23.73
728 112933 Torbjørn Sandberg Jømna/heradsbygd M 30-39 22:45:06 23.73
730 117403 Finn Reitan Luftfartsverket Vernes M 30-39 22:45:13 23.73
731 69749 Aage Kullbunnen Hamar BIR M 45-49 22:45:20 23.73
732 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 30-39 22:45:58 23.71
732 90564 Lars Gotaas Brumunddal SK M 30-39 22:45:58 23.71
732 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 40-44 22:45:58 23.71
732 29695 Tore Rusten Sauda SK M 30-39 22:45:58 23.71
732 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 40-44 22:45:58 23.71
732 23003 Hans Stødle Sauda SK M 30-39 22:45:58 23.71
732 33380 Rolf Tore Valskaar Sauda SK M 30-39 22:45:58 23.71
739 97444 Willy De Baere M 55-59 22:46:27 23.71
739 117404 Kristian De Baere M 25-29 22:46:27 23.71
741 117405 Erlend Rennemo M 20-24 22:46:37 23.70
742 117406 Runar Fjeld M 22:47:59 23.68
742 115183 Bjørn Knutsen ABB BIL M 40-44 22:47:59 23.68
744 117407 Knut-Jørgen Bogstrand M 30-39 22:48:55 23.66
745 115081 Arnfinn Hanstad Jømna/heradsbygd M 30-39 22:48:57 23.66
745 96435 Arnfinn Skybakmoen Jømna/heradsbygd M 45-49 22:48:57 23.66
747 117408 Henk Engbers M 45-49 22:50:24 23.64
747 117409 Joop Jansink M 45-49 22:50:24 23.64
749 51642 Stein Olav Erikstad Førde CK M 25-29 22:52:20 23.60
749 52170 Tore Nygaard Førde IL M 30-39 22:52:20 23.60
751 85438 Tom Harald Birkeland Nes SK M 40-44 22:54:21 23.57
752 45468 Siegfried Rühling M 30-39 22:54:29 23.57
753 43523 Artur Wolf Velo Travel M 50-54 22:54:42 23.56
754 52271 Stein Olav Auset Hemne SK M 40-44 22:55:13 23.55
754 45301 Halvor Driveklepp Hemne SK M 55-59 22:55:13 23.55
754 100835 Sindre Hernes Hemne SK M 20-24 22:55:13 23.55
754 117410 Håvard Merkenes Hemne SK M 20-24 22:55:13 23.55
754 107102 Arnfinn Østgaard Nye Victoria M 50-54 22:55:13 23.55
759 40959 John Erik Robertsen IL Skrim M 40-44 22:55:31 23.55
760 117411 Harald Berg Smart Team M 40-44 22:56:01 23.54
760 112407 Petter Johnsrud Brumunddal SK M 20-24 22:56:01 23.54
760 89506 Torstein Nordal Brumunddal SK M 30-39 22:56:01 23.54
760 98838 Terje Rennemo Brumunddal SK M 40-44 22:56:01 23.54
760 93264 Jan Taug Aurora M 30-39 22:56:01 23.54
760 90038 Stein Eldar Ødegaard Smart Team M 40-44 22:56:01 23.54
766 117412 Udo Sänger M 55-59 22:56:13 23.54
767 117413 Magnus Gustafsson IK Hero M 30-39 22:56:14 23.54
768 92494 Nils Kristian Hassel Rissa IL M 50-54 22:58:50 23.49
769 117414 Elling Helleberg Efteløt IL M 20-24 22:59:47 23.48
770 21340 Bjørn Erik Kristiansen Western Bulk Carriers M 50-54 22:59:48 23.48
771 117415 Thomas Wiest M 30-39 23:00:30 23.46
772 27053 Otto Ulriksen Stord SK M 55-59 23:00:47 23.46
773 107625 Dag Bredeveien Lågen SK M 40-44 23:00:58 23.46
774 115184 Michael Ahner M 50-54 23:01:10 23.45
775 27475 Per Brun Ellingsen Elf Aquitaine M 50-54 23:01:13 23.45
776 41094 Anders Dalen Follo SK M 45-49 23:01:14 23.45
777 45421 Alf Andersen Bærum og Omegns CK M 30-39 23:02:07 23.44
777 67819 Bjørn-Tore Jensen Bærum og Omegns CK M 25-29 23:02:07 23.44
777 115005 Øyvind Skaaret M 30-39 23:02:07 23.44
780 45745 Peter Dybdahl Sparebanken Midt-Norge M 50-54 23:02:15 23.44
780 115144 Lars Klingen Rissa IL M 45-49 23:02:15 23.44
782 117416 Hrub Nieborg Tfc Noad M 45-49 23:04:41 23.39
783 117417 Sigurd Warlov Antonsen ArendaI CC M 45-49 23:06:53 23.36
784 116889 Geir Jonny Pedersen SF Grei M 30-39 23:08:31 23.33
784 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 30-39 23:08:31 23.33
786 65759 Oddvar Sletnes Gilde Lillehammer M 50-54 23:09:23 23.31
787 116095 Henrik Clements Ekrem CK Nittedal M 30-39 23:09:28 23.31
787 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 50-54 23:09:28 23.31
789 117418 Andreas Mädler Velo Travel M 30-39 23:10:32 23.30
790 117419 Rolf Buchholz M 30-39 23:10:42 23.29
791 46019 Margaret Barlie Brødrene Dahl A/S K 50 + 23:11:50 23.27
791 47510 Kari Strømstad K 30-39 23:11:50 23.27
793 43889 Bård Henriksen Trondheim Brannv. M 50-54 23:12:01 23.27
793 117420 Sven Killingberg Leksvik IL M 50-54 23:12:01 23.27
793 113745 Svein Aalberg Leksvik IL M 40-44 23:12:01 23.27
796 114490 Andreas Hager M 30-39 23:12:29 23.26
796 114491 Gerald Kaiserseder M 30-39 23:12:29 23.26
798 117421 Tor Øystein Søkeid KS M 25-29 23:15:04 23.22
799 117422 Gisle Fagerland Krigsskolen Lind. M 20-24 23:15:08 23.22
800 117423 Gjermund Tronrud Norsas BIL M 30-39 23:15:24 23.21
801 79467 Dieter Maier M 30-39 23:15:46 23.21
801 117424 Bernhard Mang M 30-39 23:15:46 23.21
803 116684 Halfdan Stendahl Mil M 25-29 23:16:04 23.20
803 36341 Helge Wekre Norsas BIL M 25-29 23:16:04 23.20
805 44279 Sverre Rimberg Jømna/heradsbygd M 55-59 23:16:59 23.19
806 51483 Odd Arve Gjelten Savalen SK M Rekordpulje 23:17:42 23.18
807 28291 Sigurd Vaage Gjesdal IL M 45-49 23:18:22 23.16
808 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 45-49 23:18:52 23.16
808 31053 Norvald Osen Hordaekspressen M 50-54 23:18:52 23.16
810 36175 Bjarne Breivik Ålesund og Omegn CK M 55-59 23:20:03 23.14
810 44496 Einar Dimmen Ålesund Fik M 45-49 23:20:03 23.14
810 116646 Arve Opsahl Ålesund og Omegn CK M 30-39 23:20:03 23.14
810 30944 Arne Vik Ålesund og Omegn CK M 45-49 23:20:03 23.14
814 99059 Hannu Tuomisto M 30-39 23:21:44 23.11
815 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegns CK M 30-39 23:22:07 23.10
815 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegns CK M 40-44 23:22:07 23.10
815 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegns CK M 50-54 23:22:07 23.10
815 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegns CK M 30-39 23:22:07 23.10
819 115367 Øivind Ødegård Team Østfold M 55-59 23:22:29 23.10
820 94746 Asbjørn Melby Ck Victoria M 60-64 23:23:33 23.08
820 84298 Harald Myrholt Arcus BIL M 45-49 23:23:33 23.08
822 44702 Jan Sverre Mortensen Pil M 45-49 23:23:45 23.08
823 117425 Jochen Pfister M 25-29 23:23:54 23.07
823 117426 Michael Pfister M 25-29 23:23:54 23.07
825 45196 Jorun Øyaas Norske Meierier BIL K 30-39 23:24:44 23.06
826 36726 Jon Åge Fiskum Trønder-avisa M 45-49 23:26:13 23.04
827 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 45-49 23:26:20 23.03
827 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 40-44 23:26:20 23.03
829 117427 Lars Erik Gylland IL Stjørdals Blink M 17-19 23:26:50 23.03
830 20958 Ådne Mellemstrand Nærbø SK M 55-59 23:28:05 23.01
831 99751 Dag Skillestad Kløtsjkameratene M 25-29 23:28:50 22.99
831 106176 Gisle Aasgaard Kløtsjkameratene M 25-29 23:28:50 22.99
833 117428 Uli Herrguth M 45-49 23:29:05 22.99
834 117429 Bernd Ehrhardt M 30-39 23:29:57 22.97
835 78988 Jens-Martin Nerdal M 30-39 23:29:58 22.97
836 42203 Liv Snefrid Storli Budal IL K 30-39 23:30:00 22.97
837 58116 Finn-Erik Pettersen Holta & Håland M 30-39 23:30:03 22.97
838 117430 Håkon Gudding NTHI M 20-24 23:30:24 22.97
839 117431 Stein Erik Skattum M 25-29 23:30:39 22.96
840 117432 Willy Huber Velo Travel M 55-59 23:31:13 22.95
840 52090 Kåre Nystad Sas-teknisk M 30-39 23:31:13 22.95
842 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 45-49 23:35:13 22.89
842 70043 Thor Fjerdingen Moelven IL M 45-49 23:35:13 22.89
844 117433 Stein Rune Bergum Raufoss og Omegn M 30-39 23:35:30 22.88
844 37212 John Nårud Lågen SK M 50-54 23:35:30 22.88
844 115271 Marlon Sveum Raufoss og Omegn M 30-39 23:35:30 22.88
847 117434 Renso Lammerts M 55-59 23:36:13 22.87
847 95411 Sten Larsen Møller Alterna M 50-54 23:36:13 22.87
847 117435 Terje Sørum M 25-29 23:36:13 22.87
850 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 30-39 23:36:47 22.86
851 43307 Halvard Wedø Posten M 30-39 23:38:55 22.83
852 43573 Waldemar Fischer M 65-69 23:39:02 22.83
853 117436 Feri Deckert M Rekordpulje 23:39:19 22.82
854 47557 Gorm Hinze Larvik Kommune M 40-44 23:39:21 22.82
854 44453 Tor Erling Støvland Larvik SK M 40-44 23:39:21 22.82
856 117437 Norbert Kornfeld M 30-39 23:39:50 22.81
856 65399 Stig Vatsaas Volda Trakkarlag M 20-24 23:39:50 22.81
858 45585 Ola Magne Liaskar M 25-29 23:40:01 22.81
859 41542 Einar Eriksen Lofoten SK M 50-54 23:40:22 22.81
860 46023 Einar Hove Trondhjems VK M 40-44 23:40:30 22.80
860 117438 Tone Kristin Larsen Sportsklubben Rye K 30-39 23:40:30 22.80
862 117439 Kjell Koveland Falconbridge BIL M 60-64 23:40:32 22.80
863 43776 Nils Myrvang Trysil SK. M 50-54 23:40:46 22.80
864 112530 Arne Joar Sundet M 30-39 23:42:31 22.77
865 113907 Vidar Skjerve Nord Tri. E-verk M 30-39 23:42:35 22.77
866 51648 Tor Inge Bøhn Halden CK M 45-49 23:43:05 22.76
867 117440 Aud Jærstad Sparebanken Nor K 23:43:52 22.75
868 117441 Roger Klungerbo M 20-24 23:43:55 22.75
869 117442 Frøydis Ravlo M 23:44:22 22.74
869 117443 Andreas Tvetereid P4 M 25-29 23:44:22 22.74
871 117444 Jan-Bjørn Gare Drangedal IL M 30-39 23:44:40 22.74
872 45132 Fredrik Motzfeldt Nordlandsbanken M 55-59 23:45:22 22.73
873 115106 Bjørn Inge Hepsø Godakertanntekn. M 25-29 23:45:24 22.73
874 117445 Aksel Risan Tydal IL M 20-24 23:45:26 22.72
875 94762 Eivind Bakken Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 116930 Egil Bjerkan Sportsklubben Rye M 30-39 23:45:30 22.72
875 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 55-59 23:45:30 22.72
875 117446 Roger Elstad Sportsklubben Rye M 30-39 23:45:30 22.72
875 90763 Ronny Eriksson Sportsklubben Rye M 55-59 23:45:30 22.72
875 44763 Tom Gjellum Sportsklubben Rye M 40-44 23:45:30 22.72
875 92783 Tor Gylterud Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 36562 Mikkel Hald Sportsklubben Rye M 25-29 23:45:30 22.72
875 97409 Nils Granstedt Hansen Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 41206 Yngve Jakobsen Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 117447 Kjetil Kolin Sportsklubben Rye M 25-29 23:45:30 22.72
875 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 45-49 23:45:30 22.72
875 98992 Jan Halstein Lian Sportsklubben Rye M 40-44 23:45:30 22.72
875 41619 Jon Laake Sportsklubben Rye M 45-49 23:45:30 22.72
875 42801 Trond Mårvik Sportsklubben Rye M 30-39 23:45:30 22.72
875 96030 Åshild Nygard Sportsklubben Rye K 50 + 23:45:30 22.72
875 45907 Per Nyvold Sportsklubben Rye M 45-49 23:45:30 22.72
875 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 40-44 23:45:30 22.72
875 96645 Even Rise Lågen SK M 60-64 23:45:30 22.72
875 91245 Bjørn Ruud Aftenposten M 40-44 23:45:30 22.72
875 106442 Hans Jostein Røyset Sportsklubben Rye M 30-39 23:45:30 22.72
875 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 40-44 23:45:30 22.72
875 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 52477 Halvor Steen Sportsklubben Rye M 50-54 23:45:30 22.72
875 107084 Lodmund Søholt DNM M 50-54 23:45:30 22.72
875 95354 Jan Øverby DKØ Hamar M 45-49 23:45:30 22.72
901 117448 Arne Frost M 40-44 23:45:42 22.72
901 117449 Christel Hachmeister M 50-54 23:45:42 22.72
901 117450 Ingo Pietsch M 30-39 23:45:42 22.72
904 117451 Hanspeter Furter M 45-49 23:46:07 22.71
904 117452 Rolf Hafner M 30-39 23:46:07 22.71
904 117453 Thomas Saner M 30-39 23:46:07 22.71
907 117454 Morten Hem M 25-29 23:46:32 22.71
908 117455 Tore Rømuld Trondheim E-verk M 25-29 23:46:57 22.70
909 117456 Daniel Lehmann M 25-29 23:47:35 22.69
910 117172 Odd-Bertil Yksnøy Motor Forum A/s M 25-29 23:48:35 22.67
911 52252 Øystein Løland Follo SK M 50-54 23:49:19 22.66
912 95931 Jan Frode Nees M 30-39 23:50:01 22.65
913 117457 Corinna Schroeder K 30-39 23:50:15 22.65
914 40925 Bjørn Eggen Jernbanens BIL M 40-44 23:50:17 22.65
915 92467 Ivar Halset 6. Div M 30-39 23:51:13 22.63
915 42785 Robert Mood 6. Div M 30-39 23:51:13 22.63
915 117458 Svein-Tore Skogstad 6. Div M 25-29 23:51:13 22.63
918 117459 Hans Albrecht Lilienfein Velo Travel M 55-59 23:51:37 22.63
919 36242 Arve Israelsen Trondhjems VK M 30-39 23:52:06 22.62
920 40883 Tom Morten Kristiansen Statnett M 45-49 23:52:22 22.61
920 44472 Vidar Svendsen DnB BIL M 40-44 23:52:22 22.61
922 117460 Burkhard Sielaff M 40-44 23:53:34 22.60
923 117461 Per Gunnar Jevne Hydro BIL M 50-54 23:53:40 22.59
924 116896 Ole-Bent Søreide Sandane Turn og IL M 30-39 23:54:40 22.58
925 113953 Hans Zauner M 50-54 23:54:45 22.58
926 117462 Klaus-Martin Stahl M 45-49 23:55:32 22.57
927 66882 Pål Espen Dahlskås Notodden SK M 25-29 23:56:44 22.55
927 115280 Hilde Frantzen Notodden SK K 30-39 23:56:44 22.55
927 109273 Ole Sveinung Isaksen Notodden SK M 30-39 23:56:44 22.55
927 101395 Jarle Mork Notodden SK M 25-29 23:56:44 22.55
927 117463 Torill Rogstadengen Notodden SK K 20-24 23:56:44 22.55
927 52244 Gary Bruce Turner Notodden SK M 30-39 23:56:44 22.55
933 45151 Stig Rune Backsæther Verdisikring M 25-29 23:56:49 22.54
934 35708 Kjetil Johansen ArendaI CC M 45-49 23:57:28 22.53
935 117464 Manfred Lehner M 50-54 23:57:29 22.53
936 94138 Ole Petter Gjerlaug Vansjø/svindal M 50-54 23:57:31 22.53
937 117465 Klaus Ellinger M 25-29 23:58:10 22.52
938 117466 Paul De Weert M 50-54 23:59:09 22.51
939 117467 Tom Jørstad Color Line M 25-29 23:59:34 22.50
940 66893 Øyvind Riis IL Tørn M 40-44 24:00:29 22.49
941 95398 Johan Sander Alvheim Sportsklubben Rye M 30-39 24:00:46 22.48
942 117468 Mona Jacobsen Sportsklubben Rye K 50 + 24:00:57 22.48
942 44721 Tone Skeie Sportsklubben Rye K 30-39 24:00:57 22.48
944 94970 Bjørn Haugen Siemens Nixsport M 30-39 24:01:45 22.47
945 117469 Siegfried Auernhammer M 30-39 24:02:03 22.46
945 117470 Gregor Hanns M 30-39 24:02:03 22.46
947 35697 Kjell Forfang M 25-29 24:02:27 22.46
948 63034 Venke Johansen ArendaI CC K 40-49 24:02:40 22.45
949 29160 Terje Hadland M 30-39 24:03:15 22.44
949 29579 Tor Magne Helleren M 30-39 24:03:15 22.44
951 45685 Arne Bekken Mogutten M 60-64 24:03:38 22.44
951 97519 Lars Henry Østmoløkken M 55-59 24:03:38 22.44
953 90711 Arne Dalen Egge IL M 45-49 24:03:45 22.44
954 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 65-69 24:03:52 22.43
955 117471 Rune Skirstad FBI M 25-29 24:04:40 22.42
955 45431 Arild Skirstad Hfk BIL M 30-39 24:04:40 22.42
957 98694 Hans Kristian Hoff Bærum BIL M 55-59 24:04:42 22.42
958 117472 Anders Christensen Sports Club M 40-44 24:05:26 22.41
958 24032 Jan Richard Hølestøl Sports Club M 25-29 24:05:26 22.41
958 29642 Torbjørn Ness Sports Club M 30-39 24:05:26 22.41
958 20068 Alf Sømme Sports Club M 55-59 24:05:26 22.41
962 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 40-44 24:05:28 22.41
963 117473 Bjørn Bakke Krabberud Velo.cl M 25-29 24:05:32 22.41
964 117475 Ulf Graumann M 24:05:42 22.41
964 117474 Sven Graumann M 24:05:42 22.41
966 31591 Ingvar Gravdal Arna SK M 45-49 24:06:13 22.40
966 31170 Arne Grindheim Arna SK M 30-39 24:06:13 22.40
966 31159 Kåre Gunnarskog Nera M 40-44 24:06:13 22.40
966 30996 Arne B. Nesthus Arna SK M 30-39 24:06:13 22.40
966 31039 Ronnie Pedersen Arna SK M 30-39 24:06:13 22.40
966 30866 Magnus Skjoldal Banan Bama BIL M 45-49 24:06:13 22.40
966 31651 John Skulstad Arna SK M 50-54 24:06:13 22.40
966 35420 Håkon Sommerstad Hemoraiders M 40-44 24:06:13 22.40
966 31592 Halldor Trengereid Arna SK M 45-49 24:06:13 22.40
975 36399 Sveinung Lund Efteløt IL M 25-29 24:06:22 22.40
976 45678 Rolf Ingdahl Statoil BIL M 45-49 24:06:44 22.39
976 43738 Kolbjørn Presthegge Valdresekspressen M 55-59 24:06:44 22.39
976 116802 Eivind Speikland M 50-54 24:06:44 22.39
979 97410 Oddmund Aarhaug Aaxhaug Autoserv. M 60-64 24:06:45 22.39
980 117476 Gerhard Mack M 40-44 24:07:06 22.38
981 117477 Tony Borgersund Selvaag IL M 40-44 24:09:39 22.35
982 117478 Halvard Guldhaug Norsk Trafikksent. M 25-29 24:09:40 22.34
982 117479 Nils Hofmann M 25-29 24:09:40 22.34
982 88136 Ivar Lyng Frionor M 50-54 24:09:40 22.34
985 117480 Arne Glenna M 65-69 24:10:39 22.33
986 116725 Haavel Ståstad FD BIL M 30-39 24:11:13 22.32
987 35773 Walther Dønnestad Oslo Kristne Senter M 50-54 24:11:16 22.32
988 116906 Jürgen Burkötter M 55-59 24:13:37 22.28
989 114258 Geir Harkjerr M 25-29 24:14:40 22.27
990 45520 Bjørn Erik Langtangen Møller BIL M 30-39 24:14:57 22.26
991 117481 Christian Birkeland M 25-29 24:15:01 22.26
992 117482 Arild Fladmark M 25-29 24:15:26 22.26
993 91602 Trond Hansen Drafn M 55-59 24:15:30 22.26
993 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 50-54 24:15:30 22.26
995 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Oslo Kristne Senter M 45-49 24:16:13 22.24
995 84592 Asbjørn Hildrum M 50-54 24:16:13 22.24
997 117484 Pål-Espen Hedin Team Østfold M 30-39 24:16:44 22.24
997 117485 Oddvar Høyum Team Østfold M 30-39 24:16:44 22.24
997 117486 Tom-Gunnar Jensen Team Østfold M 25-29 24:16:44 22.24
997 35324 Christian Lund Team Østfold M 30-39 24:16:44 22.24

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 27.06.1997
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 21.97 Km/t
Snittid: 24:34:41
Antall deltakere: 2105

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen