Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1998

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36320 Fred Magne Hval IF Frøy / Securitas BIL M 30-39 15:25:02 35.02
2 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 25-29 15:39:01 34.50
2 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 40-44 15:39:01 34.50
2 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M 25-29 15:39:01 34.50
2 27088 Ove Matland Fana IL M 30-39 15:39:01 34.50
2 116448 Jan-lnge Molund Sportsklubben Ceres M 30-39 15:39:01 34.50
2 47676 Espen Lønnes Renholt Sportsklubben Ceres M 30-39 15:39:01 34.50
2 66698 Ottar Renholt Sportsklubben Ceres M 30-39 15:39:01 34.50
9 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 25-29 15:40:02 34.46
10 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 45-49 15:44:01 34.32
11 45421 Alf Andersen Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 42254 Pål Aronsen Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 46757 Geir Bergli M 30-39 15:44:04 34.31
11 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 45-49 15:44:04 34.31
11 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 45-49 15:44:04 34.31
11 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 112050 Roy Hansen Bærum og Omegn CK M 25-29 15:44:04 34.31
11 50564 Roger Hansen Asker CK/Mølle M 30-39 15:44:04 34.31
11 67015 Steinar Jensen Asker CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 117903 Terje Jørgensen Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 44627 Helge Mosveen Asker CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 44635 Eirik Selbo Bærum og Omegn CK M 40-44 15:44:04 34.31
11 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 30-39 15:44:04 34.31
11 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 50-54 15:44:04 34.31
11 117518 Jan Robert Sveen Bærum og Omegn CK M 20-24 15:44:04 34.31
30 25098 Kjell Gunnar Nyhaug Eidsvoll SK M 40-44 15:47:12 34.20
31 117904 Kenneth Davidson Sverige M 30-39 15:49:04 34.13
31 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-39 15:49:04 34.13
31 68309 Steinar Kilde Sportsklubben Ceres M 25-29 15:49:04 34.13
31 52100 Terje Korsmo Eidsvoll SK M 25-29 15:49:04 34.13
31 45409 Bjørn Langsett Eidsvoll SK M 25-29 15:49:04 34.13
31 45434 Kjell Marthinsen Sportsklubben Ceres M 45-49 15:49:04 34.13
31 117905 Christian Mørkve Spinnvill M 25-29 15:49:04 34.13
31 34125 Bjørn Norheim Hydro Glomfjord M 30-39 15:49:04 34.13
31 36382 Henrik Oftedal Sportsklubben Ceres M 20-24 15:49:04 34.13
31 78853 Dag Erik Pedersen Felumb Sport BIL M 30-39 15:49:04 34.13
31 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 30-39 15:49:04 34.13
42 108828 Per Øyvind Alvim Sportsklubben Rye M 25-29 15:54:04 33.95
42 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 40-44 15:54:04 33.95
42 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 25-29 15:54:04 33.95
42 111834 Njål Haug Sportsklubben Rye M 25-29 15:54:04 33.95
42 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 117260 Vidar Herlufsen Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 68555 Ivar Morken Sportsklubben Rye M 40-44 15:54:04 33.95
42 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike CK M 40-44 15:54:04 33.95
42 49964 Tollef Nyberg Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 25-29 15:54:04 33.95
42 35416 Terje Steffensen Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 45398 Knut Øverberg Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
42 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 30-39 15:54:04 33.95
56 52388 Martin Eriksson Sverige M 25-29 15:54:08 33.95
56 43303 Arnfinn Horne Bærum og Omegn CK M 30-39 15:54:08 33.95
56 45477 Tommy Jensen Asker CK M 40-44 15:54:08 33.95
56 117303 Morten Karlsen Asker CK M 25-29 15:54:08 33.95
56 115005 Øyvind Skaaret Bærum og Omegn CK M 30-39 15:54:08 33.95
56 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 30-39 15:54:08 33.95
56 41437 Frode Totlund Bærum og Omegn CK M 30-39 15:54:08 33.95
63 47076 Jon Gauterud Sportsklubben Ceres M 20-24 15:55:22 33.91
64 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 25-29 15:59:04 33.78
64 117906 Jonny Eidstumo Trondhjems VK M 25-29 15:59:04 33.78
64 45428 Steven Fiksdal Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 40-44 15:59:04 33.78
64 115657 Nils Kristian Grønvik Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 108854 Pål Henning Hansen Kongsberg IF M 45-49 15:59:04 33.78
64 49354 Alexander Holm IF Frøy M 25-29 15:59:04 33.78
64 117907 Jim Frode Kjerpeseth Trondhjems VK M 25-29 15:59:04 33.78
64 34808 Geir Kjær IF Frøy M 30-39 15:59:04 33.78
64 34764 Tronn Åskar Skjerstad CK Nittedal M 30-39 15:59:04 33.78
64 116011 Steinar Skogseth Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 40-44 15:59:04 33.78
64 30405 Thomas Torstveit IF Frøy M 20-24 15:59:04 33.78
64 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 115925 Lasse Vikhammer Trondhjems VK M 30-39 15:59:04 33.78
64 117304 Asbjørn Volden HV 17 M 45-49 15:59:04 33.78
64 45427 Morten Zachariassen Trondhjems VK M 25-29 15:59:04 33.78
82 117908 Bjørn Enok Kiev Bilpost BIL M 45-49 15:59:08 33.78
82 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 40-44 15:59:08 33.78
82 98754 Per Kristian Saastad Eidsvoll SK M 25-29 15:59:08 33.78
82 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 45-49 15:59:08 33.78
86 117909 Gustav Förster Tyskland M 45-49 16:02:30 33.66
87 117308 Morten T. Torgersen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:03:28 33.62
88 117910 Walter Kuehnle Tyskland M 40-44 16:04:04 33.60
89 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 55-59 16:04:08 33.60
89 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 25-29 16:04:08 33.60
89 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 45-49 16:04:08 33.60
92 117911 Christian Vatndal Sportsklubben Rye M 17-19 16:05:27 33.55
93 45407 Daniel Fricker Sveits M 40-44 16:05:49 33.54
94 51615 Kjetil Aune Trondhjems VK M 30-39 16:09:08 33.43
94 41439 Erling Bendiksen IF Frøy M 30-39 16:09:08 33.43
94 40580 Matts Berger IF Frøy M 30-39 16:09:08 33.43
94 117380 Per Johan Grønvik Trondhjems VK M 50-54 16:09:08 33.43
94 65349 Tron Ihler IF Frøy M 40-44 16:09:08 33.43
94 100241 Helge Johansen Trondhjems VK M 25-29 16:09:08 33.43
94 117333 Bjørn Olav Vist Trondhjems VK M 25-29 16:09:08 33.43
101 117912 Jochen Behle Tyskland M 30-39 16:11:13 33.36
101 44625 Torbjørn Bekkeli Brumunddal SK M 30-39 16:11:13 33.36
101 117913 Uwe Bellmann Tyskland M 30-39 16:11:13 33.36
101 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 40-44 16:11:13 33.36
101 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 40-44 16:11:13 33.36
101 44638 Jan Erik Mathiassen Brumunddal SK M 25-29 16:11:13 33.36
101 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-39 16:11:13 33.36
101 52408 Rune Nyhus Brumunddal SK M 25-29 16:11:13 33.36
101 117914 Torald Rein Tyskland M 30-39 16:11:13 33.36
101 117915 Peter Schlickenrieder Tyskland M 25-29 16:11:13 33.36
111 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 45-49 16:14:08 33.26
111 117916 Steinar Stangnes M 25-29 16:14:08 33.26
113 117917 Roger Aløy Brumunddal SK M 55-59 16:15:40 33.20
114 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 40-44 16:16:45 33.17
114 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 45-49 16:16:45 33.17
116 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 50-54 16:18:28 33.11
116 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 40-44 16:18:28 33.11
118 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 45-49 16:19:08 33.09
118 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 45-49 16:19:08 33.09
118 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-54 16:19:08 33.09
121 30299 Tom Hauge Brumunddal SK M 30-39 16:19:27 33.07
121 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-39 16:19:27 33.07
121 80302 Jon Erik Larsen Brumunddal SK M 30-39 16:19:27 33.07
124 30617 Christer Rinnan Aafloen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:20:48 33.03
125 21837 Einar Rafdal Solberg Team ACC M 30-39 16:21:13 33.02
126 117918 Andi Hasler Sveits M 20-24 16:22:08 32.98
126 116489 Bernhard Wuethrich Sveits M 30-39 16:22:08 32.98
128 117919 Thomas Behrendt Tyskland M 30-39 16:25:31 32.87
129 45395 Lars Randem Sportsklubben Rye M 30-39 16:36:13 32.52
130 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 40-44 16:41:13 32.36
131 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 40-44 16:42:08 32.33
132 35895 Terje Johansen Haram CK M 45-49 16:53:04 31.98
132 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 45-49 16:53:04 31.98
134 40626 Martin Øverås Svint IL M 55-59 16:58:04 31.82
135 116498 Rune Jensen Ski Velociped Klubb M 30-39 17:01:48 31.70
135 115036 Pål B. Johansen Ski Velociped Klubb M 30-39 17:01:48 31.70
137 97833 Karl Magnus Kjendlie Felumb BIL M 50-54 17:03:55 31.64
138 24439 Jon Arvid Fossum Bærum og Omegn CK M 40-44 17:10:00 31.45
139 117920 Frank Pihan Tyskland M 40-44 17:11:59 31.39
140 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye M 50-54 17:17:13 31.23
141 41842 Reidar Inge Faksvåg Kjell Okkenhaug M 30-39 17:20:12 31.14
142 98664 Rune Klarholm Bæhler entr. M 40-44 17:21:03 31.12
143 117921 Arild Særvold TBK M 45-49 17:41:12 30.53
144 117922 Alfred Grasberger Østerrike M 30-39 17:51:06 30.24
145 117923 Hermann Blanckner Østerrike M 30-39 17:51:42 30.23
146 117924 Torbjørn Ekrem Hordaekspressen M 25-29 17:53:04 30.19
146 35169 Axel Fehlau Tyskland M 25-29 17:53:04 30.19
146 30851 Niels Saaby Hansen Hordaekspressen M 30-39 17:53:04 30.19
146 79099 Manuel Jekel Tyskland M 30-39 17:53:04 30.19
146 31552 Per Helge Jondahl Hordaekspressen M 30-39 17:53:04 30.19
146 30833 Asle Kvittingen Hordaekspressen M 30-39 17:53:04 30.19
146 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 45-49 17:53:04 30.19
153 112076 Robin Jakobsen Sportsklubben Rye M 20-24 17:56:51 30.08
154 117925 Uwe Hecht Tyskland M 40-44 17:57:59 30.05
154 40583 Håvard Kalvøy M 25-29 17:57:59 30.05
156 30648 Inge Bjart Torkildsen Hordaekspressen M 45-49 18:04:25 29.87
157 45629 Stefan Dix Tyskland M 30-39 18:08:16 29.77
158 117926 Fabio Pasini Italia M 30-39 18:11:43 29.67
159 117927 Olaf Jentzsh Tyskland M 40-44 18:12:58 29.64
159 117928 Norbert Vohn Tyskland M 30-39 18:12:58 29.64
161 41469 Vidar Buksrud IF Frøy M 30-39 18:13:04 29.64
162 44671 Othmar Altmann Østerrike M 30-39 18:17:58 29.50
163 70624 Knut Johansen Follo SK M 50-54 18:18:16 29.50
163 80468 Rhoar Pedersen Sportsklubben Ceres M 30-39 18:18:16 29.50
163 36763 Åsmund Sandvand Sportsklubben Ceres M 30-39 18:18:16 29.50
166 111842 Tjærand Lyngnes Brumunddal SK M 20-24 18:19:19 29.47
167 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 30-39 18:19:41 29.46
168 117930 Reinhard Kraxner Østerrike M 30-39 18:19:50 29.45
168 117931 Bernd Zandl Østerrike M 30-39 18:19:50 29.45
170 82609 Pål Amundsen Nes SK M 30-39 18:21:33 29.41
170 85438 Tom Harald Birkeland Nes SK M 40-44 18:21:33 29.41
172 41464 Thomas Holm Oppegård IL M 20-24 18:24:19 29.33
172 40635 Andreas Kind Raufoss CK M 20-24 18:24:19 29.33
174 36409 Kenneth Hansen Hansen Tr.sp. M 25-29 18:26:08 29.29
175 117932 Marcus Silberer Tyskland M 30-39 18:28:13 29.23
176 94672 Terje Ellingsen Raufoss CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 45459 Bjørn Fjellvang Lågen CK M 40-44 18:32:14 29.13
176 117933 Paul Hennessy Raufoss CK M 25-29 18:32:14 29.13
176 117934 Per Martin Johansen Lågen CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 30-39 18:32:14 29.13
176 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss CK M 50-54 18:32:14 29.13
176 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 40-44 18:32:14 29.13
176 44026 Erik Riis Olsen Eidanger Mek. M 30-39 18:32:14 29.13
176 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 40-44 18:32:14 29.13
176 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 40-44 18:32:14 29.13
176 35832 Kurt Pramli Raufoss CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 52134 Bjørn Olav Røstad Raufoss CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 117936 Joachim Schmidt Tyskland M 40-44 18:32:14 29.13
176 30417 Arvid Simensen Hydro Porsgrunn M 30-39 18:32:14 29.13
176 64135 Ketil S. Strand Raufoss CK M 25-29 18:32:14 29.13
176 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 55-59 18:32:14 29.13
176 80754 Karl Bjarne Westbye Lågen CK M 30-39 18:32:14 29.13
176 36824 Jan Aasen Raufoss CK M 30-39 18:32:14 29.13
195 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 55-59 18:35:00 29.05
195 62678 Knut Norman-Larsen Sportsklubben Ceres M 30-39 18:35:00 29.05
195 117937 Volker Stasoste Tyskland M 30-39 18:35:00 29.05
195 107005 Geir Syvertsen GSK M 40-44 18:35:00 29.05
195 44667 Per Undli Sportsklubben Ceres M 45-49 18:35:00 29.05
200 117938 Echehard Galauz Østerrike M 30-39 18:36:08 29.02
201 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-39 18:36:51 29.01
202 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 30-39 18:37:06 29.00
203 52401 Martin Rud Horten & Omegn CK M 25-29 18:37:14 29.00
204 46739 Halvor Holta IL Skarphedin M 30-39 18:38:16 28.97
205 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 50-54 18:40:00 28.92
205 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 50-54 18:40:00 28.92
205 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 45-49 18:40:00 28.92
205 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 45-49 18:40:00 28.92
205 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:00 28.92
205 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 25-29 18:40:00 28.92
205 93775 Charles Johannessen Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:00 28.92
205 49055 Anders Juell Storo MTB M 25-29 18:40:00 28.92
205 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 50-54 18:40:00 28.92
205 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye/V.E. BIL M 40-44 18:40:00 28.92
205 116007 Jahn Otto Larssen Sportsklubben Rye M 30-39 18:40:00 28.92
205 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-39 18:40:00 28.92
205 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 50-54 18:40:00 28.92
205 44666 Harald Rønning Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:00 28.92
205 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 30-39 18:40:00 28.92
205 44512 Bjarne Sitter Sportsklubben Rye M 45-49 18:40:00 28.92
205 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye/Linjegods M 25-29 18:40:00 28.92
205 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-39 18:40:00 28.92
223 117939 Olav Bøgeberg Trondhjems VK M 60-64 18:40:40 28.91
224 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 45-49 18:41:22 28.89
225 20068 Alf Sømme Sportsklubb Stavanger M 55-59 18:41:59 28.87
226 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 50-54 18:45:00 28.8
226 83856 Dag Slagstad Trondhjems VK M 50-54 18:45:00 28.8
226 117940 Einar Magido Vatn Trondhjems VK M 50-54 18:45:00 28.8
226 35319 Tor Aalberg Trondhjems VK M 30-39 18:45:00 28.8
230 117941 Stein Gundersen Hydro BIL M 30-39 18:45:40 28.78
231 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 20-24 18:46:08 28.77
232 35040 Immo Rittmeyer Tyskland M 60-64 18:47:08 28.74
232 117942 Tino Zieger Tyskland M 25-29 18:47:08 28.74
234 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 45-49 18:47:14 28.74
234 83868 Thor Erik Johansen Nes SK M 45-49 18:47:14 28.74
234 116034 Hjalmar Ripe Sportsklubben Ceres M 40-44 18:47:14 28.74
237 117943 Asle Henry Bakken Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 117944 Eirik Jarl Bergersen Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 45-49 18:47:48 28.72
237 117945 Frank Eirik Lien Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 40623 Knut Mæhle Oppdal SK M 40-44 18:47:48 28.72
237 40622 Dag Mæhle Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 50-54 18:47:48 28.72
237 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 40-44 18:47:48 28.72
237 34782 Roger Thun Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
237 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-39 18:47:48 28.72
248 23884 Jan Andersen OPIL M 30-39 18:48:02 28.72
248 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-39 18:48:02 28.72
250 52328 Arne Jacobsen CK Nittedal M 30-39 18:50:00 28.67
250 44259 Matti Sivonen Sverige M 50-54 18:50:00 28.67
250 41449 Jon Westby Ski Velociped Klubb M 30-39 18:50:00 28.67
253 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 55-59 18:52:06 28.61
254 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 45-49 18:54:04 28.56
255 117946 Peter Simonsen Danmark M 30-39 18:54:45 28.55
255 117947 Jesper Svarre Danmark M 30-39 18:54:45 28.55
255 117948 Jesper Worre Danmark M 30-39 18:54:45 28.55
258 51429 Jan Hovdenes Sportsklubben Rye M 40-44 18:54:52 28.54
259 30519 Erik Dybdahl IL Skarphedin M 40-44 18:55:00 28.54
259 45555 Bjørn Lauglo Stovnerkam. M 50-54 18:55:00 28.54
259 44781 Øyvind Stene Vardefjell/Selbu M 25-29 18:55:00 28.54
259 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 40-44 18:55:00 28.54
263 117949 Per Øyvind Stene Sintef-NTNU M 20-24 18:55:12 28.54
264 117950 Gernot Turnowsky Australia M 25-29 18:56:42 28.50
265 34940 Rolf Nett Tyskland M 45-49 18:57:14 28.49
266 36737 Knut Halvor Strandkaas Herland M 30-39 18:59:11 28.44
267 117951 Helmut Dederichs Tyskland M 25-29 19:02:57 28.34
268 116461 Olaf Schau Tyskland M 25-29 19:03:51 28.32
269 41414 Holger Balodis Tyskland M 30-39 19:06:53 28.25
269 117952 Joerg Lange Tyskland M 30-39 19:06:53 28.25
271 35186 Arne G. Berg Team Østfold M 50-54 19:09:11 28.19
271 117953 Giuseppe Bussolati Italia M 45-49 19:09:11 28.19
271 117954 Cladio Del Tutto Italia M 25-29 19:09:11 28.19
271 116028 Jon Kjetil Karlsen Team Østfold M 30-39 19:09:11 28.19
271 115066 Vidar Larsen Team Østfold M 30-39 19:09:11 28.19
271 117955 Claudio Marchignoli Italia M 40-44 19:09:11 28.19
271 41491 Arvid Moen Team Østfold M 30-39 19:09:11 28.19
278 25582 Lars Agnar Vaage Gjesdal IL M 25-29 19:09:52 28.17
279 117956 Werner Schäfer Tyskland M 45-49 19:11:53 28.12
279 117957 Josef Simon Tyskland M 30-39 19:11:53 28.12
281 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 25-29 19:13:26 28.09
282 34390 Arthur Felix Bjørnhom Tine Meieriet Sør M 30-39 19:13:49 28.08
282 117958 Frank Rørheim Vest-Agder SSH M 30-39 19:13:49 28.08
282 30620 Jon Helge Selstad Maritime BIL M 40-44 19:13:49 28.08
285 37466 Per Anders Hoven M 17-19 19:14:11 28.07
286 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 40-44 19:14:27 28.06
287 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 30-39 19:15:43 28.03
288 117959 Erik Sønes M 17-19 19:16:07 28.02
289 40690 Tore Antonsen Hamarreg.E-Verk M 45-49 19:16:12 28.02
289 117960 Sjur Krogstie Statens Vegvesen M 30-39 19:16:12 28.02
291 90202 Svein-Egil Karlsen Team Østfold M 40-44 19:17:17 27.99
292 48777 Olaf André Klavenæs Sandefjord SK M 25-29 19:17:42 27.98
293 117961 Rudi Steger Østerrike M 40-44 19:17:54 27.98
294 27236 Øyvind Madland Gjesdal IL M 20-24 19:18:07 27.97
295 112173 Per Jensen NTK M 30-39 19:19:11 27.95
296 44719 Ståle Støen Folldal IL M 40-44 19:19:45 27.93
297 117962 Konrad Volk Tyskland M 40-44 19:19:58 27.93
298 112356 John Sylliåsen Lågen CK M 40-44 19:20:49 27.91
299 45456 Per Heggeslåen Lågen CK M 45-49 19:21:12 27.90
300 31629 Tor Harald Skeide Hordaekspressen M 30-39 19:21:59 27.88
300 54109 Karl Johan Tronstad Hordaekspressen M 25-29 19:21:59 27.88
302 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 45-49 19:23:36 27.84
302 67843 Trond Aamodt Sportsklubben Ceres M 25-29 19:23:36 27.84
304 43505 Arnljot Gomo Mære Blot et CK M 50-54 19:24:11 27.83
304 117963 Jan-Mikal Seibo Mære Blot et CK M 40-44 19:24:11 27.83
306 117964 Øivind Rief Armo Team ACC M 30-39 19:24:43 27.81
307 117965 Oliver Schuster Tyskland M 30-39 19:24:50 27.81
308 27066 Otto Johan Frantzen Hordaekspressen M 40-44 19:26:12 27.78
308 24527 Jonny Kjærland Stord SK M 30-39 19:26:12 27.78
308 30606 Ole Gunnar Larsen Team ACC M 40-44 19:26:12 27.78
311 117966 Peter Bottcher Tyskland M 30-39 19:26:23 27.77
311 117459 Hans Albrecht Lilienfein Tyskland M 55-59 19:26:23 27.77
313 117967 Josef Niederholz Tyskland M 50-54 19:26:53 27.76
314 117525 Arne P. Hanssen LKAB Fritid M 45-49 19:27:53 27.74
315 117968 Endre Knutzen Team Østfold M 30-39 19:28:49 27.72
315 117969 Felice Tedesco Italia M 45-49 19:28:49 27.72
317 41825 Eigil Kaas Danmark M 40-44 19:29:11 27.71
318 117970 Nils Kristian Skarpeteig M 50-54 19:31:14 27.66
319 43519 Arnold Helle Haram CK M 50-54 19:31:23 27.65
320 117971 Heimo Lucht Tyskland M 25-29 19:32:57 27.62
320 44194 Florian Prael Tyskland M 25-29 19:32:57 27.62
322 117972 Edmund Fehrenbach Tyskland M 30-39 19:33:49 27.60
323 117973 Gerhard Czermak Østerrike M 50-54 19:34:11 27.59
323 44648 Svein Ove Hjellødegård M 25-29 19:34:11 27.59
323 43974 Kurt Egil Høyen M 30-39 19:34:11 27.59
323 43979 Bjørn Evald Søberg M 40-44 19:34:11 27.59
327 117727 Alf-Olav Andreassen Hordaekspressen M 30-39 19:34:48 27.57
328 79037 Tillmann Duffing Tyskland M 25-29 19:35:02 27.57
329 45525 Wolfgang Jacob Tyskland M 40-44 19:35:19 27.56
330 79116 Tor Halland Bøler IF M 30-39 19:35:36 27.56
330 35085 Finn Halland Bøler IF M 25-29 19:35:36 27.56
332 117400 Kjell Olav Nilsen Motor Forum AS M 40-44 19:36:53 27.53
333 45490 Thierry Jeanneret Sveits M 20-24 19:37:50 27.50
334 52548 Ole Jakob Rudi Lågen CK M 40-44 19:39:11 27.47
334 45472 Øystein Røstad Raufoss CK M 25-29 19:39:11 27.47
336 43407 Lothar Wolf Tyskland M 30-39 19:39:54 27.45
337 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 45-49 19:40:12 27.45
338 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 40-44 19:41:12 27.42
339 65817 Morten Bentzen Ringerike CK M 25-29 19:41:23 27.42
339 67674 Lars Berghagen Ringerike CK M 25-29 19:41:23 27.42
339 117974 Terje Braathen Ringerike CK M 30-39 19:41:23 27.42
339 41595 Trygve Lundstein Ringerike CK M 55-59 19:41:23 27.42
339 52487 Morten Strømsodd Ringerike CK M 30-39 19:41:23 27.42
344 44051 Frode Østlund Ringerike CK M 50-54 19:42:53 27.39
345 46858 Vidar Nyhus Efteløt IL M 40-44 19:43:41 27.37
345 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 45-49 19:43:41 27.37
347 115164 Ingolf Wolf Tyskland M 40-44 19:45:09 27.33
348 117975 Asbjørn Bjørnstad M 25-29 19:45:36 27.32
349 117976 Peter Rosenfelder Tyskland M 40-44 19:45:43 27.32
350 36007 Odd Abrahamsen IF Frøy M 50-54 19:46:12 27.31
350 111893 Olav Aursøy Trondhjems VK M 55-59 19:46:12 27.31
350 41474 Roy Claussen Trondhjems VK M 30-39 19:46:12 27.31
350 85042 Per Fagerli Trondhjems VK M 55-59 19:46:12 27.31
350 41712 Lars Johansen IF Frøy M 30-39 19:46:12 27.31
350 44652 Geir Olav Johnsen Trondhjems VK M 40-44 19:46:12 27.31
350 47394 Olav Jørgen Jønsberg Orkla CK M 55-59 19:46:12 27.31
350 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 55-59 19:46:12 27.31
350 80150 Marius Jørgensen Trondhjems VK M 20-24 19:46:12 27.31
350 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 30-39 19:46:12 27.31
350 90048 Terje Leinum Trondhjems VK M 55-59 19:46:12 27.31
350 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 40-44 19:46:12 27.31
350 117405 Erlend Rennemo Trondhjems VK M 20-24 19:46:12 27.31
350 117445 Aksel Risan Trondhjems VK M 20-24 19:46:12 27.31
350 116704 Frode Selbo Trondhjems VK M 30-39 19:46:12 27.31
350 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 50-54 19:46:12 27.31
350 88742 Jarl Solligård Trondhjems VK M 40-44 19:46:12 27.31
350 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 30-39 19:46:12 27.31
350 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 50-54 19:46:12 27.31
350 117332 Terje Tho Trondhjems VK M 25-29 19:46:12 27.31
350 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 30-39 19:46:12 27.31
371 43382 Bjørn Ø. Rogndalen Team Østfold M 30-39 19:46:38 27.30
372 47068 Kåre Dehlie Thorstad Brumunddal SK M 25-29 19:46:53 27.29
372 45488 Per Eivind Valråmoen Brumunddal SK M 40-44 19:46:53 27.29
374 117977 Guenter Augst Tyskland M 45-49 19:48:26 27.26
374 117978 Peter Jeser Tyskland M 50-54 19:48:26 27.26
376 52330 Ove Bjerkeset Efteløt IL M 40-44 19:48:41 27.25
376 41501 Rune Hellingsrud Kongsberg Offshore M 30-39 19:48:41 27.25
378 117432 Willy Huber Tyskland M 55-59 19:49:11 27.24
379 84298 Harald Myrholt Arcus BIL M 45-49 19:50:49 27.20
380 117979 Gerhard Kronwald Tyskland M 45-49 19:51:12 27.19
381 117980 Moik Balthasar Tyskland M 30-39 19:51:21 27.19
382 52392 Rune Gustavsen NDF M 30-39 19:51:53 27.18
383 35749 Ole Morten Gilbu M 17-19 19:52:35 27.16
384 36673 Stig Lauby Sportsklubben Ceres M 30-39 19:54:11 27.13
385 117522 Tor-Erik Jellum Modum CK M 25-29 19:54:38 27.12
386 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M 40-44 19:55:43 27.09
386 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 19:55:43 27.09
386 98621 Per Halvorsen M 30-39 19:55:43 27.09
386 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 45-49 19:55:43 27.09
386 64231 Alf Gustav Høstmark Eidsvoll SK M 40-44 19:55:43 27.09
386 52037 Magnus Liplass Eidsvoll SK M 30-39 19:55:43 27.09
386 117981 Ketil Monsen Eidsvoll SK M 30-39 19:55:43 27.09
386 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 45-49 19:55:43 27.09
394 68159 Thomas Heggertveit Tønsberg CK M 30-39 19:56:23 27.08
395 30626 Rolf Berntsen Krisitiansand CK M 50-54 19:56:53 27.07
395 35699 Petter Fersnes Team ACC M 45-49 19:56:53 27.07
395 36104 Jarl Frivold Team ACC M 50-54 19:56:53 27.07
398 117982 Harald Ophüls Tyskland M 45-49 19:57:26 27.05
399 117983 Dieter Beck M 40-44 19:58:30 27.03
400 41710 Arne Skjørestad Team ACC M 40-44 19:59:58 27.00
401 117984 Jürgen Franke Tyskland M 25-29 20:00:50 26.98
402 37167 Kurt Lang Tyskland M 60-64 20:04:47 26.89
403 93823 Runar Lie Efteløt IL M 40-44 20:05:14 26.88
404 96052 Kristian Myhr Ringerike CK M 55-59 20:05:36 26.87
405 43299 Eva Grytan Brumunddal SK K 30-39 20:05:43 26.87
406 113710 Trond Olsen Hamar BIR M 30-39 20:06:30 26.85
407 117985 Jürgen Moser Tyskland M 30-39 20:07:19 26.83
408 71548 Jan Dukene Team ACC M 30-39 20:07:42 26.82
408 117986 Tor Einar Dundas Team ACC M 17-19 20:07:42 26.82
410 115084 Odd Arild Lindem Efteløt IL M 45-49 20:08:35 26.80
411 117987 Klaus Kerksiek Tyskland M 55-59 20:08:41 26.80
412 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 50-54 20:09:11 26.79
412 36527 Morten André Åhlander M 20-24 20:09:11 26.79
414 25154 Kjell Steinar Ervik Kværner O&G M 40-44 20:09:47 26.78
415 98141 Arild Andersen Jotun BIL M 30-39 20:10:19 26.76
416 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 45-49 20:11:30 26.74
416 92919 Vidar Karlsen Hamar post M 45-49 20:11:30 26.74
416 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 50-54 20:11:30 26.74
419 44809 Albert Schimmel Tyskland M 45-49 20:12:35 26.71
420 117439 Kjell Koveland Falconbridge BIL M 60-64 20:15:43 26.65
421 117988 Christiane Bumke Tyskland Mix Tandem 20:15:53 26.64
421 114416 Dieter Faulbaum Tyskland Mix Tandem 20:15:53 26.64
423 45018 Reinhold Wimmer Østerrike M 30-39 20:16:22 26.63
424 34689 Kristen Bue Globusgutta M 45-49 20:17:09 26.61
425 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 45-49 20:18:30 26.59
426 112933 Torbjørn Sandberg Jømna/Herradsbygd M 30-39 20:20:02 26.55
427 44779 Thorleif Berg MacGregor M 50-54 20:21:14 26.53
428 40618 Sverre Berg NOIL M 40-44 20:24:39 26.45
429 83944 Ola Bjerke M 50-54 20:24:47 26.45
430 30026 Trygve Hauge Aure IL M 40-44 20:28:24 26.37
430 21286 Bjørn Hauge Aure IL M 30-39 20:28:24 26.37
432 115009 Fabrice Cuisiat M 30-39 20:28:35 26.37
433 30721 Olaf Arve Mangseth Krisitiansand CK M 50-54 20:29:39 26.34
433 115566 Magnar Rise Team ACC M 40-44 20:29:39 26.34
435 30634 Erling Kristensen Krisitiansand CK M 45-49 20:30:36 26.32
435 113886 Rune Leifson Krisitiansand CK M 45-49 20:30:36 26.32
437 35441 Terje Fallan Hovin IL M 40-44 20:30:48 26.32
437 35442 Jostein Haugbjørg PIL Trondheim M 50-54 20:30:48 26.32
439 52133 Tor Anders Bernhoft Team Geilostølen M 50-54 20:31:09 26.31
439 45588 Thorbjørn Sveen M 45-49 20:31:09 26.31
441 98838 Terje Rennemo Jernbaneverket M 40-44 20:31:28 26.31
442 117989 Henk Koster Nederland M 45-49 20:31:29 26.30
443 117990 Thomas Menninger M 20-24 20:31:40 26.30
444 117991 Kai Grothe Tyskland M 30-39 20:32:00 26.29
444 117992 Matthias Schröder Tyskland M 30-39 20:32:00 26.29
446 117993 Olav K. Birkeland M 25-29 20:32:09 26.29
447 117551 Morten Jerstad M 30-39 20:32:22 26.29
448 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 50-54 20:32:52 26.28
449 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 40-44 20:32:57 26.27
450 51985 Are Flatmo Ottadalen SK M 30-39 20:33:30 26.26
451 117994 Ove KvaInes M 45-49 20:34:11 26.25
452 71347 Tore Baldersheim Kvinnherad SK M 20-24 20:35:09 26.23
452 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 45-49 20:35:09 26.23
452 32181 Georg Hestad Kvinnherad SK M 25-29 20:35:09 26.23
455 99195 Arne Kristian Langtangen Hof IL M 45-49 20:35:41 26.22
456 117995 Gernot Döring Tyskland M 50-54 20:36:55 26.19
456 113682 August Kaiser Tyskland M 50-54 20:36:55 26.19
456 118609 Josef Moser Tyskland M 50-54 20:36:55 26.19
456 113694 Karl-Heinz Schonhard Tyskland M 55-59 20:36:55 26.19
460 117595 Steinar Svenningsen Åslia Skilag M 25-29 20:38:35 26.15
461 28671 Stephan Kokai Norpost M 30-39 20:39:39 26.13
462 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 45-49 20:40:22 26.12
463 73688 Arild Throne Sør-Stål M 25-29 20:40:36 26.11
464 117996 Manfred Maier Tyskland M 55-59 20:40:37 26.11
465 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag M 50-54 20:42:16 26.08
466 116449 Rune Sønderbye Sportsklubben Rye M 30-39 20:42:26 26.07
467 117709 Sverre Nærø Ålesund og Omegn CK M 20-24 20:43:12 26.06
468 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 40-44 20:43:35 26.05
468 52438 Per Olaf Larsen Ålesund og Omegn CK M 40-44 20:43:35 26.05
468 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:43:35 26.05
468 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:43:35 26.05
468 40554 Jan Ove Standal Ålesund og Omegn CK M 25-29 20:43:35 26.05
468 52166 Asbjørn Såkvitne Ålesund og Omegn CK M 25-29 20:43:35 26.05
468 30944 Arne Vik Ålesund og Omegn CK M 45-49 20:43:35 26.05
475 69780 Øystein Norheim Sportsklubben Rye M 17-19 20:44:39 26.03
476 117585 Frank Hillger Tyskland M 20-24 20:44:42 26.03
477 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 30-39 20:45:43 26.00
478 118611 Trond Gundersen M 25-29 20:46:47 25.98
479 117997 Thorn Oddvar Eikeland Krisitiansand CK M 55-59 20:47:19 25.97
480 117998 Rikard Pedersen M 17-19 20:48:18 25.95
481 117999 Christian Bollmann Tyskland M 20-24 20:49:08 25.93
481 118000 Ulrich Hempelmann Tyskland M 45-49 20:49:08 25.93
481 118001 Jürgen Schröder Tyskland M 40-44 20:49:08 25.93
484 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 45-49 20:49:11 25.93
484 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune M 50-54 20:49:11 25.93
486 90204 Jostein Helland ABB BIL M 50-54 20:49:56 25.92
487 45632 Torben Grandt Danmark M 30-39 20:50:53 25.90
488 46729 Torgeir Mathisen Raufoss CK M 50-54 20:50:54 25.90
489 93668 Karstein Alstad M 60-64 20:51:01 25.89
489 41793 Kåre Berglund Teletrim Narvik M 30-39 20:51:01 25.89
491 118002 Johannes Galandi Tyskland M 25-29 20:51:29 25.88
492 118003 Cornelius Wermann Tyskland M 20-24 20:51:31 25.88
493 24227 Johan Vistvik Stavanger SK M 50-54 20:51:39 25.88
494 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 45-49 20:51:58 25.87
495 122172 Jostein Andersen LIK Sykkel M 20-24 20:52:09 25.87
495 117340 Erlend Skraastad LIK Sykkel M 20-24 20:52:09 25.87
497 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 30-39 20:52:16 25.87
498 118004 Siegfried Ruhling Tyskland M 30-39 20:53:29 25.84
499 118005 Leif Riis Forsv.Bygn.tj. M 30-39 20:54:16 25.83
500 117470 Gregor Hanns Tyskland M 30-39 20:55:14 25.81
501 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 30-39 20:55:55 25.79
502 118006 Peter Vogl Tyskland M 30-39 20:56:57 25.77
502 118007 Armin Weller Tyskland M 40-44 20:56:57 25.77
504 118008 Matthias Kola Tyskland M 30-39 20:57:06 25.77
505 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:57:18 25.76
506 46770 Halvor Hvilen IL Skarphedin M 30-39 20:57:26 25.76
507 118009 Svein Michelsen Rikshospitalet M 40-44 20:58:35 25.74
508 117379 Tor Forsman M 45-49 21:00:00 25.71
509 118010 Dieter Gopfert Tyskland M 30-39 21:02:09 25.67
510 45650 Lasse Johansen M 30-39 21:03:24 25.64
510 116889 Geir Jonny Pedersen IF Grei M 40-44 21:03:24 25.64
510 113152 John Vegard Skistad Nyco Partner A/S M 30-39 21:03:24 25.64
510 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 30-39 21:03:24 25.64
514 118011 Bjørn Hedberg Sverige M 50-54 21:04:44 25.61
515 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 30-39 21:05:00 25.61
515 68562 Lars Tarøy Trollco Sport M 40-44 21:05:00 25.61
517 118012 Jan Taflin Telia M 30-39 21:06:56 25.57
517 51535 Harri Vuorela Sverige M 30-39 21:06:56 25.57
519 118013 Ragnar A. Andersen Bærum og Omegn CK M 45-49 21:07:57 25.55
519 131906 Nils Bergersen Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 111996 Bjørn Gløersen Bærum og Omegn CK M 50-54 21:07:57 25.55
519 42663 Jostein Grytten Bærum og Omegn CK M 60-64 21:07:57 25.55
519 118014 Bjørn H. Johansen Bærum og Omegn CK M 65-69 21:07:57 25.55
519 118015 Trude Kolbræk Lommedalen IL K 30-39 21:07:57 25.55
519 116211 Jan Einar Kristiansen Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 27734 Ray Langerud Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 44047 Jørgen Lervik Bærum og Omegn CK M 30-39 21:07:57 25.55
519 118016 Pål lllevold Fornebutollerne M 30-39 21:07:57 25.55
519 51540 Mark Marley Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 40-44 21:07:57 25.55
519 36715 Harald Orderud Møller BIL M 45-49 21:07:57 25.55
519 113807 Ulrik Ernst Pettersen Vikran IL M 55-59 21:07:57 25.55
519 86439 Thorbjørn Slaaen Bærum og Omegn CK M 50-54 21:07:57 25.55
519 45476 Frode Sætran Bærum og Omegn CK M 30-39 21:07:57 25.55
519 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 55-59 21:07:57 25.55
519 45541 Erik Wolden Bærum og Omegn CK M 25-29 21:07:57 25.55
538 45451 Martin Schmid Tyskland M 30-39 21:08:07 25.54
539 45694 Dietrich Sickert Tyskland M 55-59 21:08:17 25.54
540 44707 Pål Skogan Ringnes E.C.Dahls M 30-39 21:08:25 25.54
540 106804 Jan Skogan Steinkjer Skiklubb M 60-64 21:08:25 25.54
542 47557 Gorm Hinze Larvik kommune M 40-44 21:09:44 25.51
542 44453 Tor Erling Støvland Larvik SK M 45-49 21:09:44 25.51
544 43573 Waldemar Fischer Tyskland M 70 + 21:11:31 25.48
545 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 50-54 21:12:35 25.46
546 116845 Andreas Inkermann Tyskland M 20-24 21:12:45 25.45
547 118017 Klaus Jäschke Tyskland M 30-39 21:13:11 25.44
547 118018 Thomas Kaluzinski Tyskland M 25-29 21:13:11 25.44
549 46793 Åge Seltveit IL Skarphedin M 25-29 21:13:25 25.44
550 44859 Svein Åge Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 21:13:35 25.44
550 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 40-44 21:13:35 25.44
550 91245 Bjørn Ruud Aftenposten M 45-49 21:13:35 25.44
553 35076 Staale Ullersmo NMD-klubben M 30-39 21:15:02 25.41
554 116628 Edward Bucknall Kypros M 50-54 21:15:55 25.39
555 40883 Tom Morten Kristiansen Statnett M 45-49 21:16:07 25.38
555 44472 Vidar Svendsen DnB M 45-49 21:16:07 25.38
557 113749 Tore Aspas Norske Skog M 30-39 21:16:29 25.38
558 31548 Oddmund Viskjer Bleie Sintef-NTNU M 25-29 21:17:09 25.36
559 99853 Per Arne Taaje Arcus BIL M 50-54 21:17:19 25.36
560 115923 Dag Legernæs Brumunddal SK M 30-39 21:17:37 25.35
560 113648 Terje Legernæs Brumunddal SK M 40-44 21:17:37 25.35
562 44694 Christof Furger Sveits M 30-39 21:18:07 25.34
562 118020 Jürg Martig Sveits M 25-29 21:18:07 25.34
562 100108 Svein Lasse Moe M 30-39 21:18:07 25.34
565 36962 Jan Olsen Team ACC M 30-39 21:18:24 25.34
566 28815 Svein Vold M 20-24 21:19:20 25.32
567 40605 Priit Salumäe Estland M 30-39 21:20:08 25.30
568 118021 Günter Ivan Tyskland M 30-39 21:20:33 25.30
569 30289 Leif Grimstveit Sintef-NTNU M 50-54 21:21:47 25.27
569 24610 Jørg Høyland Sintef-NTNU M 20-24 21:21:47 25.27
569 40968 Knut Mo Sintef-NTNU M 45-49 21:21:47 25.27
569 45598 Øyvind Solberg Sintef-NTNU M 30-39 21:21:47 25.27
569 44820 Geir Ove Vedø Sintef-NTNU M 30-39 21:21:47 25.27
574 118022 Peter Baldauf Tyskland M 30-39 21:23:36 25.24
574 118023 Jürgen Hofmockel Tyskland M 30-39 21:23:36 25.24
574 118024 Herrmann Messerer Tyskland M 30-39 21:23:36 25.24
577 107625 Dag Bredeveien Lågen CK M 40-44 21:24:28 25.22
577 47396 Stig Vattekar Lågen CK M 45-49 21:24:28 25.22
579 118025 Arild Bakken A/S Freia M 40-44 21:25:08 25.21
579 45644 Rune Strøm M 30-39 21:25:08 25.21
581 27026 Oliv Enge Hordaekspressen K 30-39 21:26:28 25.18
582 20776 Arvid Frisvoll M 30-39 21:26:54 25.17
583 92558 Kjell Jevne Maskinanlegg M 55-59 21:26:56 25.17
584 44968 Arne Bækkelund USA M 60-64 21:28:24 25.14
584 47642 Espen Engelstad Sportsklubben Ceres M 40-44 21:28:24 25.14
584 45680 Jan Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 40-44 21:28:24 25.14
584 42533 Sven Hegre Sportsklubben Ceres M 30-39 21:28:24 25.14
584 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 50-54 21:28:24 25.14
584 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 50-54 21:28:24 25.14
584 52001 Shani Moulson Sportsklubben Ceres K 25-29 21:28:24 25.14
584 114673 Arve Skjæret Sportsklubben Ceres M 45-49 21:28:24 25.14
584 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 50-54 21:28:24 25.14
584 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 50-54 21:28:24 25.14
584 83867 Kolbein Stene Vardefjell M 50-54 21:28:24 25.14
584 96648 Nils Stenersen Nes SK M 50-54 21:28:24 25.14
584 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 50-54 21:28:24 25.14
584 106669 Espen Sørby Sportsklubben Ceres M 30-39 21:28:24 25.14
598 45713 Uwe Franke Tyskland M 30-39 21:28:53 25.13
599 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 25-29 21:29:29 25.12
600 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 50-54 21:29:40 25.12
601 118026 Svein Harald Holbæk M 25-29 21:30:19 25.11
602 43889 Bård Henriksen Trondheim Brannvesen M 50-54 21:31:21 25.09
602 117420 Sven Killingberg Leksvik IL M 50-54 21:31:21 25.09
602 116691 Lasse Rostad Ringnes E.C.Dahls M 25-29 21:31:21 25.09
602 62714 Oddmund Størseth Stadsbygd M 30-39 21:31:21 25.09
606 118027 Ronald Martzloff Tyskland M 45-49 21:31:32 25.08
607 41784 Marvin Johnsen Kil kam. M 45-49 21:31:57 25.07
608 41547 Josef Moser Østerrike M 55-59 21:33:25 25.04
609 116637 Manfred Blaickner Østerrike M 50-54 21:33:26 25.04
609 118028 Josef Moser Jr. Tyskland M 25-29 21:33:26 25.04
609 118029 Manfred Thorer Østerrike M 45-49 21:33:26 25.04
612 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 45-49 21:33:51 25.04
613 118030 Michael Schneider Tyskland M 60-64 21:34:49 25.02
614 53943 Kjell Markussen M 30-39 21:34:55 25.02
615 117133 Jørn Ove Leirvik JOL Sykkel M 20-24 21:35:18 25.01
616 52160 Bjørn Reidar Skogby Eidsvoll SK M 40-44 21:35:53 25.00
617 24402 Johnny Jørgensen M 30-39 21:36:03 24.99
617 78621 Stein Erik Risvik Sports Club M 30-39 21:36:03 24.99
617 29682 Tore Tjetland Sports Club M 25-29 21:36:03 24.99
620 118031 Rune Gulbrandsen Norconsult BIL M 40-44 21:36:06 24.99
620 41648 Hans Magne Killi Lågen CK M 40-44 21:36:06 24.99
620 118032 Raimond Nardelli Italia M 40-44 21:36:06 24.99
623 118033 Wilfried Korth Tyskland M 30-39 21:36:22 24.99
624 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 40-44 21:36:32 24.98
624 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 45-49 21:36:32 24.98
624 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 50-54 21:36:32 24.98
627 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 55-59 21:36:56 24.98
627 84435 Ola Storli Løseth M 50-54 21:36:56 24.98
629 58116 Finn-Erik Pettersen Holta & Håland M 30-39 21:37:01 24.98
630 43954 Håvard Huseby Jegerbataljon M 25-29 21:37:37 24.96
631 115441 Sverre Arnstein Skogset Trondhjems VK M 30-39 21:38:24 24.95
632 44979 Bjørn Sortland Sintef-NTNU M 45-49 21:39:46 24.92
633 90452 Per Arne Opstad Moss Politi M 40-44 21:39:51 24.92
634 30652 Kjell Olav Austrud Åseral IL M 45-49 21:40:44 24.90
634 118034 Tor Arve Monan M 40-44 21:40:44 24.90
636 45214 Reidar Finchenhagen Sportsklubben Rye M 45-49 21:40:48 24.90
636 44732 Trond Heimdal Sportsklubben Rye M 30-39 21:40:48 24.90
636 41619 Jon Laake Sportsklubben Rye M 45-49 21:40:48 24.90
636 51666 Gunnar Mandt Sportsklubben Rye M 55-59 21:40:48 24.90
636 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 55-59 21:40:48 24.90
636 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 40-44 21:40:48 24.90
642 21238 Bjørn Stangeland Stjernen SK M 45-49 21:41:03 24.90
643 44764 Olav Sandvik M 25-29 21:41:05 24.90
643 42593 Bård Tronsaune Haltdalen IL M 30-39 21:41:05 24.90
645 44492 Willy Oddbjørn Sørensen Team Østfold M 45-49 21:41:39 24.89
646 43380 Nils Martin Nilsen M 45-49 21:41:58 24.88
647 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 45-49 21:42:33 24.87
647 97732 Olav Nilssveen Sparebanken Nor M 45-49 21:42:33 24.87
649 118035 Freddie Øvregaard M 55-59 21:42:57 24.86
650 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 45-49 21:43:05 24.86
650 44216 Arne Melvin Trinerud Lågen CK M 45-49 21:43:05 24.86
652 43565 Erik Wind Hansen Danmark M 50-54 21:43:07 24.86
652 112030 Preben Almind Knudsen Danmark M 55-59 21:43:07 24.86
654 36026 Willy Hanssen Bjørns M 45-49 21:43:24 24.85
655 28291 Sigurd Vaage Gjesdal IL M 45-49 21:43:35 24.85
656 118037 Michael Kohler Tyskland M 30-39 21:43:53 24.84
657 118038 Vidar Kalland M 17-19 21:44:20 24.84
657 52400 Jørund Strand Hemne SK M 40-44 21:44:20 24.84
659 118039 Rüdiger Grübe Tyskland M 45-49 21:44:54 24.82
660 118040 Egil Arvesen Nesset CK M 50-54 21:45:01 24.82
661 113711 Eilert Kjelstrup Bodø CK M 50-54 21:45:56 24.80
662 44584 Eigil Bråthen Kongsberg IL M 50-54 21:46:25 24.80
663 45595 Øystein Løke Hansen B.O.Steen Tønsberg M 30-39 21:46:46 24.79
664 42800 Arne-Ingar Stulen Nycomed BIL M 30-39 21:47:12 24.78
665 70500 Arild Tjønndal Bodø CK M 50-54 21:47:45 24.77
666 118041 Rein Odink Nederland M 55-59 21:48:24 24.76
666 52074 Gunnar Rønning Savalen SK M 55-59 21:48:24 24.76
668 114001 Jarle Aasly M 25-29 21:48:26 24.76
669 118042 Arne J. K. Jenssen Trondhjems VK M 20-24 21:48:49 24.75
670 68266 Richard Korsen Raufoss CK M 30-39 21:49:16 24.74
671 30926 Nils Magne Klippen Fotoknutsen M 30-39 21:49:31 24.74
672 118043 Frank Listh Danmark M 30-39 21:49:42 24.73
673 118044 Jens Fischer Tyskland M 25-29 21:50:20 24.72
674 92518 Ole M. Berg Trondhjems VK M 40-44 21:51:01 24.71
674 106333 Ivar Svendgård Trondhjems VK M 45-49 21:51:01 24.71
676 36880 Klaus Jagla Tyskland M 50-54 21:51:19 24.70
676 118045 Hans-Jörg Schriegel Tyskland M 30-39 21:51:19 24.70
678 81011 Bjørn Lunstøeng Brumunddal SK M 30-39 21:51:31 24.70
679 43982 Joar Løvsletten TF BIL M 50-54 21:52:09 24.69
680 28983 Sveinung Jensen Aalgaard S & S M 30-39 21:53:21 24.66
681 118046 Ulf-Christian Blume Tyskland M 20-24 21:54:18 24.65
681 45604 Wolfgang Lenz Tyskland M 40-44 21:54:18 24.65
681 118047 Werner Radke Tyskland M 45-49 21:54:18 24.65
681 118048 Rolf Rohde Tyskland M 30-39 21:54:18 24.65
681 118049 Gregor Schuchardt Tyskland M 20-24 21:54:18 24.65
686 118050 Oskar Abbold Tyskland M 45-49 21:54:42 24.64
686 118051 Ferdinand Gschwenderdter Tyskland M 45-49 21:54:42 24.64
688 118052 Ragnar Mauseth M 25-29 21:57:02 24.60
689 118053 Peter Dahl Jensen Danmark M 50-54 21:57:06 24.59
689 118054 Erik Larsen Danmark M 55-59 21:57:06 24.59
691 35068 Fred Martila Aktietrykk A/S M 30-39 21:57:37 24.58
692 43288 Erik Baardsgaard M 25-29 21:58:21 24.57
693 116682 Martin Gambs Tyskland M 30-39 21:58:24 24.57
693 118055 Walter Huber Tyskland M 30-39 21:58:24 24.57
695 118056 Magne Vindenæs Eg IL M 25-29 21:59:00 24.56
696 44858 Odd Jørgensen Oslo Brannkorps M 50-54 22:01:01 24.52
697 98662 Rolf Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 60-64 22:02:50 24.49
698 118057 Heiko Wenner Tyskland M 30-39 22:03:00 24.48
699 52244 Gary Bruce Turner Notodden SK M 30-39 22:03:15 24.48
700 115280 Hilde Frantzen Notodden SK K 30-39 22:04:00 24.47
700 44045 Freddy Haagensen M 30-39 22:04:00 24.47
700 117463 Torill Rogstadengen Notodden SK K 25-29 22:04:00 24.47
703 35738 Bent Hyldegaard-Pedersen Danmark M 55-59 22:04:44 24.45
703 41708 Kåre Kaartvedt M 30-39 22:04:44 24.45
703 30128 Vidar Veggeland M 20-24 22:04:44 24.45
706 30450 Axel Ragnar Anfinsen Hordaekspressen M 55-59 22:04:45 24.45
706 71880 Magne Blindheim Hordaekspressen M 45-49 22:04:45 24.45
708 31623 Frank Gunnar Raa Hordaekspressen M 50-54 22:04:47 24.45
708 21253 Bjørn Atle Øverland Hordaekspressen M 30-39 22:04:47 24.45
710 71496 Wiggo Færø Hordaekspressen M 30-39 22:04:48 24.45
710 71489 Thor Voll Mathiesen Lynvalken M 45-49 22:04:48 24.45
712 71551 Karl S. Hystad Lynvalken M 50-54 22:04:49 24.45
712 118058 Svenn Erik Rud Horten & Omegn CK M 25-29 22:04:49 24.45
714 31224 Kåre Ophus Hordaekspressen M 50-54 22:04:50 24.45
714 32205 Rune Ottesen Hordaekspressen M 50-54 22:04:50 24.45
714 31242 Øystein Skutle Hordaekspressen M 40-44 22:04:50 24.45
717 112131 Trond Arild Seem Fossan Sparbu IL M 30-39 22:04:56 24.45
718 118059 Jan Van Oeveren Nederland M 40-44 22:05:20 24.44
719 118060 Tore Gjønnes Oppdal SK M 25-29 22:06:47 24.41
719 85793 Arnt Gulaker Oppdal SK M 45-49 22:06:47 24.41
721 45655 Egon Sørensen Danmark M 55-59 22:07:47 24.40
722 90153 Otto Hansen Danmark M 60-64 22:08:06 24.39
723 116847 Ole Johnny Inderhaug M 25-29 22:08:15 24.39
724 118061 Magnus Perssen Sverige M 30-39 22:09:00 24.37
725 118062 Ralf Dehnhardt Tyskland M 45-49 22:09:15 24.37
726 51884 Risto Juuti Finland M 45-49 22:10:43 24.34
726 118063 Ilkka Jaakonaho Frankrike M 40-44 22:10:43 24.34
726 118064 Jorma Puttonen Finland M 50-54 22:10:43 24.34
729 118065 Peter Schweiger Tyskland M 55-59 22:11:19 24.33
730 118066 Jürgen Wossilat Tyskland M 40-44 22:11:22 24.33
731 22485 Gaute Reinsnos Hordaekspressen M 30-39 22:12:00 24.32
732 36802 Erik Andreas Sæther NOBØ M 55-59 22:12:06 24.32
733 26646 Odd Rune Fløysvik Holta & Håland M 30-39 22:13:09 24.30
734 28755 Stig Jørgensen Holta & Håland M 20-24 22:15:44 24.25
735 31868 Rune Navdal M 30-39 22:16:16 24.24
736 118067 Volkmar Wegmetshausen Tyskland M 55-59 22:16:21 24.24
737 116795 Mario Voigt Tyskland M 30-39 22:17:02 24.23
738 28033 Roy Lilleskare Umo M 30-39 22:17:39 24.22
739 41198 Øyvin Engaas Bøhler Prosjekt M 55-59 22:17:43 24.22
739 117401 Savas Mosadis Hellas M 50-54 22:17:43 24.22
741 76065 Øyvind Svensen LIK M 30-39 22:18:21 24.20
741 118068 Asbjørn Myren Svensen LIK M 20-24 22:18:21 24.20
743 115565 Ole Martin Gustavsen Team ACC M 30-39 22:18:28 24.20
744 29153 Terje Hegna Holta & Håland M 30-39 22:18:52 24.19
745 118070 Robert Zipfel Tyskland M 30-39 22:19:00 24.19
745 118069 Georg Zipfel Tyskland M 30-39 22:19:00 24.19
745 118071 Thomas Zipfel Tyskland M 30-39 22:19:00 24.19
748 30681 Bjørgulf Henriksen Falconbridge BIL M 30-39 22:19:47 24.18
748 33978 Yngvar Salthaug Vennesla og Omegn CK M 30-39 22:19:47 24.18
750 63034 Venke Johansen Team ACC K 40-49 22:20:44 24.16
751 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 55-59 22:21:09 24.15
752 44729 Per Brevik Team Østfold M 45-49 22:21:43 24.14
752 69044 Per Fillingsnes Team Østfold M 45-49 22:21:43 24.14
752 41040 Bjørn Finstad Team Østfold M 40-44 22:21:43 24.14
752 52263 Tom-Erik Grønberg Team Østfold M 30-39 22:21:43 24.14
752 118072 Ketil Gustavsen Team Østfold M 40-44 22:21:43 24.14
752 38614 Roald Johansen Ideal Wasa BIL M 45-49 22:21:43 24.14
752 41113 Øystein Lægreid Team Østfold M 30-39 22:21:43 24.14
752 106750 Hans Olaussen Team Østfold M 25-29 22:21:43 24.14
752 115367 Øivind Ødegård Team Østfold M 60-64 22:21:43 24.14
761 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Holta & Håland M 30-39 22:22:06 24.14
761 21872 Einar Aase Holta & Håland M 40-44 22:22:06 24.14
763 36614 Jann Eirik Nilsen Trio Ving M 30-39 22:23:00 24.12
764 29541 Tor Helge Vatne Holta & Håland M 30-39 22:23:07 24.12
765 45301 Halvor Driveklepp Hemne SK M 55-59 22:23:17 24.12
765 107102 Arnfinn Østgaard Børsa IL M 50-54 22:23:17 24.12
767 79335 Jürgen Fröhlich Tyskland M 40-44 22:23:21 24.11
768 20618 Arne Gravdal Holta & Håland M 45-49 22:23:25 24.11
768 20458 Arild Salte Holta & Håland M 30-39 22:23:25 24.11
770 24594 Jostein Gravdal Nærbø SK M 45-49 22:23:28 24.11
770 22831 Gunnar Uglem Holta & Håland M 50-54 22:23:28 24.11
772 35759 Åsmund Oskarsen M 45-49 22:23:41 24.11
773 118074 Mickael Botzet Tyskland M 30-39 22:24:17 24.10
774 30536 Geir Skinnes Buskerud Idrettskrets M 40-44 22:24:44 24.09
774 118075 Trond Vetterstad Nedre Eiker kommune M 45-49 22:24:44 24.09
776 118076 Jens Schellart Tyskland M 30-39 22:25:04 24.08
777 52127 Knut Sætre Follo SK M 50-54 22:25:05 24.08
778 118077 Joerg Stargardt Tyskland M 30-39 22:25:28 24.08
779 52276 Sven-Erik Kristiansson Sverige M 55-59 22:25:54 24.07
780 35708 Kjetil Johansen Team ACC M 45-49 22:27:06 24.05
780 30610 Jan-Bent Nilssen Team ACC M 25-29 22:27:06 24.05
780 116802 Eivind Speikland Team ACC M 50-54 22:27:06 24.05
780 34571 Trond Fredrik Winther Team ACC M 50-54 22:27:06 24.05
784 118078 Christoph Brandt Tyskland M 30-39 22:28:21 24.02
785 116204 Øyvind Larsen Falconbridge BIL M 30-39 22:28:27 24.02
786 68349 Erik Martinsen Hærland IL M 30-39 22:28:58 24.01
787 117530 Viggo Hanssen Kværner Mandal M 40-44 22:29:44 24.00
788 44961 Stefan Kistner Tyskland M 30-39 22:30:36 23.98
788 44912 Friedrich Schmid Tyskland M 45-49 22:30:36 23.98
790 118079 Svein Høidahl M 30-39 22:30:54 23.98
790 118080 Fred Sandås M 30-39 22:30:54 23.98
792 118081 Ansgar Bambynek Tyskland M 30-39 22:30:58 23.98
792 118082 Matthias Zander Tyskland M 25-29 22:30:58 23.98
794 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 55-59 22:31:08 23.97
795 45051 Aanen Ødegård M 55-59 22:32:18 23.95
796 112160 Knut Sigbjørn Wærås Isfjorden IL M 40-44 22:32:27 23.95
797 35969 Egil Sandaune Malvik Taxi M 30-39 22:32:39 23.95
798 21103 Bernt Vold Bussen A/S M 30-39 22:32:41 23.95
799 35697 Kjell Forfang M 30-39 22:32:43 23.95
799 34872 Åge Hjalmarsen Eurest M 45-49 22:32:43 23.95
801 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Oslo M 45-49 22:33:07 23.94
801 84592 Asbjørn Hildrum Oslo Kristne Senter M 50-54 22:33:07 23.94
801 118083 Johannes Karjord HFK/BIL M 40-44 22:33:07 23.94
801 44800 Harald Nordseth ORS M 25-29 22:33:07 23.94
801 42343 Geir Ove Røed Oslo Kristne Senter M 20-24 22:33:07 23.94
806 118084 Jan Dammes Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 118085 Frank Fischer Tyskland M 30-39 22:33:26 23.93
806 118086 Wolfram Franke Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 118087 Hans-Ulrich Geike Tyskland M 50-54 22:33:26 23.93
806 118088 Carsten Krug Tyskland M 30-39 22:33:26 23.93
806 118089 Axel Lehmann Tyskland M 40-44 22:33:26 23.93
806 118090 Bernd Lehmberg Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 44829 René Müller Tyskland M 30-39 22:33:26 23.93
806 118091 Ulrich Obst Tyskland M 50-54 22:33:26 23.93
806 118092 Rüdiger Perka Tyskland M 30-39 22:33:26 23.93
806 118093 Roland Scherbinski Tyskland M 40-44 22:33:26 23.93
806 118094 Klaus-Dieter Schuppan Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 118095 Joachim Skoruppa Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 118096 Frank Thomas Tyskland M 40-44 22:33:26 23.93
806 118097 Wolfgang Unger Tyskland M 45-49 22:33:26 23.93
806 118098 Frank Urbanowicz Tyskland M 40-44 22:33:26 23.93
806 118099 Klaus-Dieter Weber Tyskland M 30-39 22:33:26 23.93
823 45977 Ørnulf Henriksen Team Østfold M 50-54 22:33:41 23.93
824 92637 Haakon Andersen Ringnes Oslo BIL M 55-59 22:33:55 23.93
825 45060 Nils Henrik Henriksen Valdres CK M 45-49 22:34:46 23.91
826 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 50-54 22:34:48 23.91
827 118100 Jürgen Gerking Tyskland M 30-39 22:35:04 23.91
828 47423 John Willy Andersen Fadderpuljeleder M 55-59 22:35:21 23.90
829 117435 Terje Sørum Balder M 25-29 22:35:54 23.89
830 115302 Robert Fossum Nittedal Gana M 30-39 22:37:49 23.86
830 116174 Ole Sørlie M 25-29 22:37:49 23.86
832 99341 Gustav Pedersen Efteløt IL M 50-54 22:37:57 23.85
833 41797 Kurt-Håkon Hanssen Narvik CK M 30-39 22:38:07 23.85
834 41120 Herbert Kleuskens Tyskland M 45-49 22:38:21 23.85
834 118101 Roland Wernik Tyskland M 40-44 22:38:21 23.85
836 118102 Hans Kolb Tyskland M 30-39 22:38:31 23.84
836 118103 Hans Stöckelschweger Tyskland M 40-44 22:38:31 23.84
836 118104 Hermann Trinker Tyskland M 30-39 22:38:31 23.84
836 118105 Fritz Walcher Tyskland M 45-49 22:38:31 23.84
836 118106 Rodolf Walcher Tyskland M 50-54 22:38:31 23.84
841 35420 Håkon Sommerstad M 40-44 22:38:41 23.84
842 45505 Trond Clausen Endomed AS M 30-39 22:39:38 23.82
843 99576 Vegard Borgen Trysil SK M 25-29 22:40:08 23.82
843 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 45-49 22:40:08 23.82
843 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 50-54 22:40:08 23.82
843 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 40-44 22:40:08 23.82
847 118107 Finn Jahnsen Danmark M 50-54 22:40:10 23.82
848 118108 Rudolf Walter Tyskland M 40-44 22:41:22 23.79
848 118109 Horst Weizz Tyskland M 45-49 22:41:22 23.79
850 118110 Ove S. Hansen Danmark M 50-54 22:44:44 23.74
850 118111 Leif Hünersen Danmark M 40-44 22:44:44 23.74
850 67755 Ronnie Poulsen Tanum IBK M 30-39 22:44:44 23.74
850 118112 Ullrich Trödler Tyskland M 20-24 22:44:44 23.74
854 35694 Finn Abrahamsen LKAB Fritid M 50-54 22:44:54 23.73
855 95931 Jan Frode Nees M 30-39 22:45:20 23.73
855 118113 Stig Tollefsen ASK SK M 25-29 22:45:20 23.73
857 26879 Olav Askeland Umoe M 50-54 22:46:19 23.71
857 30166 Vidar Fatland M 30-39 22:46:19 23.71
857 117631 Odd G. Nilsen Umoe M 45-49 22:46:19 23.71
860 89156 Jon Kristiansen Hjemmet/Morten M 30-39 22:46:43 23.70
861 118114 Lars Erik Beckstrøm M 20-24 22:47:43 23.68
862 23845 Jan Kvæstad Norske Skog M 30-39 22:47:47 23.68
862 88928 Ibrahim Tahir Ringnes Oslo BIL M 60-64 22:47:47 23.68
864 112435 Mads André Larsen SATS Trondheim M 25-29 22:48:54 23.66
865 29397 Tommy Skretting M 25-29 22:49:38 23.65
865 116896 Ole-Bent Søreide Sandane Turn og IL M 30-39 22:49:38 23.65
867 118115 Trond V. Jensen Esso M 40-44 22:49:43 23.65
868 114893 Gisbert Miczynski Tyskland M 55-59 22:50:17 23.64
868 118116 Detlev Wagner Tyskland M 40-44 22:50:17 23.64
870 118117 Rainer Ernst Tyskland M 50-54 22:50:45 23.63
871 31010 Brigt Bovim M 40-44 22:52:23 23.60
871 32729 Helge Einar Vie M 40-44 22:52:23 23.60
873 44955 Bjørn Christian Syse Statoil M 50-54 22:52:37 23.60
874 52270 Michele Lanza Sverige M 30-39 22:54:42 23.56
875 45637 Kurt Bansen Tyskland M 30-39 22:54:44 23.56
876 118118 Hans-Gerd Eisenschmid Tyskland M 40-44 22:56:25 23.53
877 118119 Herbert Heidenfelder Tyskland M 40-44 22:56:35 23.53
878 45653 Leif Henriksen Team ACC M 45-49 22:56:43 23.53
878 31885 Gunnar Hestad Kvinnherad SK M 55-59 22:56:43 23.53
880 118120 Eirik Nilsen M 17-19 22:57:47 23.51
881 45482 Runar Engrønningen Kongsberg Autom M 30-39 22:58:31 23.50
882 91602 Trond Hansen Drafn M 55-59 22:58:35 23.50
883 118121 Wolfgang Guddorf Tyskland M 40-44 22:59:00 23.49
883 118122 Franz-Josef Meyer Tyskland M 40-44 22:59:00 23.49
885 118123 Uwe Herrmann Tyskland M 30-39 22:59:10 23.49
886 118124 Volker Rosenberger Tyskland M 25-29 22:59:43 23.48
887 21510 Caspar Dahl-Olsen Sauda SK M 30-39 22:59:54 23.47
887 25746 Leif Rune Espeland Sauda SK M 25-29 22:59:54 23.47
887 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 45-49 22:59:54 23.47
887 29695 Tore Rusten Sauda SK M 30-39 22:59:54 23.47
887 23003 Hans Stødle Sauda SK M 30-39 22:59:54 23.47
892 118125 Galen Whipple USA M 30-39 23:00:08 23.47
893 45685 Arne Bekken IL Mogutten M 60-64 23:01:22 23.45
894 118126 Bjørn Karlsson Sverige M 30-39 23:01:24 23.45
895 106166 Per-Øivind Krattum Oslo Cyklekrets M 25-29 23:02:01 23.44
896 118127 Ulrike Frost Tyskland K 30-39 23:03:13 23.42
896 45711 Josef Van Der Boom Tyskland M 45-49 23:03:13 23.42
898 45844 Rainer Schmidt Tyskland M 50-54 23:03:31 23.41
899 36105 Yngvar Haugland Trondheim Politi M 45-49 23:03:52 23.41
900 20812 Asbjørn Grov Stord SK M 55-59 23:04:18 23.40
901 52159 Stein Morten Skogby Eidsvoll SK M 30-39 23:04:54 23.39
901 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 50-54 23:04:54 23.39
903 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 50-54 23:05:43 23.38
904 45897 Henrik Austad Aker Verdal M 30-39 23:05:56 23.37
904 93849 Jan Heggdal Aker Maritim M 45-49 23:05:56 23.37
906 118128 Norbert Weghaus Tyskland M 30-39 23:06:38 23.36
907 37311 Jan Frode Thomsen M 30-39 23:06:44 23.36
908 95945 Erik Jakobsen Vectura A/S M 45-49 23:07:40 23.34
908 118129 Karl Lennart Kvalsvik Kvalsvik M 30-39 23:07:40 23.34
908 87278 Sven-Otto Ringnes CK Nittedal M 50-54 23:07:40 23.34
911 118130 Günther Kohl Tyskland M 30-39 23:08:06 23.34
911 118132 Konrad Panzer Tyskland M 30-39 23:08:06 23.34
911 118131 Anton Panzer Tyskland M 45-49 23:08:06 23.34
911 118133 Jürgen Rödel Tyskland M 55-59 23:08:06 23.34
911 118134 Uwe Singer Tyskland M 30-39 23:08:06 23.34
911 118135 Christian Sprotte Tyskland M 30-39 23:08:06 23.34
911 118136 Michael Stadelmann Tyskland M 30-39 23:08:06 23.34
911 118137 Reinhard Trapp Tyskland M 40-44 23:08:06 23.34
919 118138 Frank Enstad ACK M 30-39 23:08:21 23.33
920 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 55-59 23:08:31 23.33
921 118139 Remi Beirinckx Belgia M 50-54 23:09:44 23.31
921 118141 Frank Cevlemans Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118140 Eric Cevlemans Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118142 Toon Claes Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118143 Jan De Russer Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118144 Jos Dom Belgia M 60-64 23:09:44 23.31
921 118145 Dira Fontejn Belgia M 30-39 23:09:44 23.31
921 118146 Karel Goos Belgia M 55-59 23:09:44 23.31
921 118147 Paul Heyns Belgia M 45-49 23:09:44 23.31
921 118148 Ward Lievens Belgia M 50-54 23:09:44 23.31
921 44659 Dag Lund M 40-44 23:09:44 23.31
921 118149 Johan Paulussen Belgia M 45-49 23:09:44 23.31
921 118150 Toun Seppion Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118151 Kris Tores Belgia M 30-39 23:09:44 23.31
921 118152 Mickel Verboven Belgia M 40-44 23:09:44 23.31
921 118153 Ludd Verheyen Belgia M 55-59 23:09:44 23.31
921 118154 Jef Weyers Belgia M 20-24 23:09:44 23.31
938 90705 Per Olav Bekkelund Team Østfold M 40-44 23:10:04 23.30
939 118155 Robert Bjørnstad Storsjøen CK M 20-24 23:10:10 23.30
939 118156 Harald G. Folkedahl Storsjøen CK M 20-24 23:10:10 23.30
941 118157 Stefan Hassel Tyskland M 30-39 23:10:22 23.30
941 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 40-44 23:10:22 23.30
943 99073 John Bye Trondhjems VK M 55-59 23:10:50 23.29
944 118158 Arne Nimmo Umoe M 30-39 23:13:04 23.25
945 45110 Sigmund Johansen Fusta IL M 45-49 23:13:46 23.24
946 45614 Trond Frode Alexandersen M 30-39 23:14:23 23.23
946 44822 Sverre Aunrønning Gauldal SK M 30-39 23:14:23 23.23
948 118159 Ruedi Bleiker M 30-39 23:14:29 23.23
949 118160 Peter Bernin Sverige M 30-39 23:14:44 23.23
950 118161 Arne Bergsli HM-RIL M 30-39 23:14:54 23.22
950 96066 Torbjørn Flovikholm Norodd SK M 50-54 23:14:54 23.22
952 43538 Sonny Andersson Team Østfold M 55-59 23:15:10 23.22
952 36055 Per Oskar Frølandshagen Team Østfold M 45-49 23:15:10 23.22
952 46978 Ragnar Heier Team Østfold M 45-49 23:15:10 23.22
952 40738 Ketil Humlekjær Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 67181 Johnny Johansen Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 44280 Bjørn Mathiesen Team Østfold M 45-49 23:15:10 23.22
952 44306 Roar Kristian Sandseter Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 44946 Sverre Solbakken Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 37285 Knut Alfred Stabell Team Østfold M 45-49 23:15:10 23.22
952 117796 Steven Bjørn Søraa Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 116994 Bjørn Harald Westrem Team Østfold M 30-39 23:15:10 23.22
952 44677 Espen Østhaug Team Østfold M 20-24 23:15:10 23.22
964 30653 Frode Forgard Åseral IL M 30-39 23:18:17 23.17
964 35330 Ove Ulmar Vitsø Kyrksæterøra M 40-44 23:18:17 23.17
966 117762 Janne Kaariainen Finland M 50-54 23:19:25 23.15
967 37212 John Nårud Lågen CK M 55-59 23:19:54 23.14
968 116141 Jan Einar Spørck Bærum og Omegn CK M 45-49 23:19:56 23.14
969 44426 Tore Mortensen M 25-29 23:19:57 23.14
970 109048 Hanna Heieren Steensen K 20-24 23:20:20 23.13
971 118613 Stein Gundersen Hitec Framnes M 40-44 23:20:45 23.13
971 44057 Per Arne Marthinsen Scandi Line A/S M 40-44 23:20:45 23.13
971 70248 Henning Sørensen Sandefjord SK M 30-39 23:20:45 23.13
974 118162 Hans Marius Krogsrud Felleskjøpet Østlandet M 30-39 23:20:49 23.12
975 32517 Roar Olsnes Aker Stord BIL M 30-39 23:21:04 23.12
976 30409 Terje Berg-Jensen Hydro Porsgrunn M 45-49 23:23:13 23.08
977 118163 Ruedi Mathys Sveits M 45-49 23:23:21 23.08
978 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil M 30-39 23:23:52 23.07
979 43298 Dag Eriksson Oslo Børs M 30-39 23:23:54 23.07
980 96599 Peter Lemming Zinner Tyskland M 40-44 23:23:55 23.07
981 118164 Tor Øyvind Karlsen Gilde BIL M 50-54 23:24:54 23.06
981 107817 Arne Rasmussen Team ACC M 45-49 23:24:54 23.06
983 51631 Lars-Erik Andersson Sverige M 30-39 23:25:23 23.05
983 51632 Kenth Kallio Sverige M 30-39 23:25:23 23.05
985 116714 Odd Egil Brobakk Støren Sportsklubb M 20-24 23:26:24 23.03
986 117584 Horst Gaube Tyskland M 55-59 23:26:25 23.03
987 25882 Lodve Gudmestad M 25-29 23:26:35 23.03
988 131496 Morten Johansen M 30-39 23:26:48 23.03
989 106918 Cees Spekle Nederland M 45-49 23:27:30 23.01
989 106919 Ad Van Pelt Nederland M 60-64 23:27:30 23.01
991 118165 Hans Herman Herbst Tyskland M 55-59 23:27:50 23.01
992 30542 Franz Wahl Horten & Omegn CK M 45-49 23:28:06 23.00
993 43497 Geir Bjørnar Johansen Vadsø Skiklubb M 45-49 23:28:53 22.99
994 118166 John Poulsen Danmark M 45-49 23:29:43 22.98
995 118167 Heinz Seyerle Tyskland M 45-49 23:30:05 22.97
996 118168 Edgard Neumann Tyskland M 30-39 23:30:21 22.97
997 118169 Tor Levana M 45-49 23:30:49 22.96
998 42857 Torsten Reda Tyskland M 30-39 23:32:43 22.93
999 35619 Leif Gunnar Bjerke Posten M 25-29 23:32:54 22.93
1000 52228 Øivind Sæter CK Nittedal M 30-39 23:33:21 22.92

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.1998
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 22.70 Km/t
Snittid: 23:46:43
Antall deltakere: 2114

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):