Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1999

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30631 Jørn Brynstad Bærum og Omegn CK M 45-49 14:44:24 36.63
1 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 45-49 14:44:24 36.63
1 43973 Per Kristian Dahl Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 50564 Roger Hansen Asker CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 44684 Arild Frode Hansen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 67015 Steinar Jensen Asker CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 52479 Torfinn Jonassen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 117903 Terje Jørgensen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 44627 Helge Mosveen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 34125 Bjørn Norheim Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 30391 Bjørn Saksberg Bærum og Omegn CK M 25-29 14:44:24 36.63
1 95802 Ola Sandholt Maura M 30-39 14:44:24 36.63
1 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:44:24 36.63
1 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 14:44:24 36.63
1 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 50-54 14:44:24 36.63
1 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegn CK M 40-44 14:44:24 36.63
22 52403 Vidar Ski Bærum og Omegn CK M 45-49 14:46:30 36.54
23 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:33 36.46
23 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:33 36.46
23 118618 Knut Jo Strømberg Sportsklubben Rye M 25-29 14:48:33 36.46
23 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:33 36.46
27 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 25-29 14:48:34 36.46
27 45395 Lars Randem Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:34 36.46
27 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 14:48:34 36.46
30 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 40-44 14:48:35 36.46
30 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 25-29 14:48:35 36.46
30 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:35 36.46
30 49964 Tollef Nyberg Sportsklubben Rye M 30-39 14:48:35 36.46
30 118619 Sturla Rasanes Sportsklubben Rye M 40-44 14:48:35 36.46
35 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye M 40-44 14:48:36 36.46
36 106354 Erik Banks Bærum og Omegn CK M 30-39 14:52:16 36.31
36 26731 Oddvar Sellevoll Isdalstø M 30-39 14:52:16 36.31
38 114896 Mads Ola Jørgensen Brumunddal SK M 30-39 14:54:28 36.22
38 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 40-44 14:54:28 36.22
40 44625 Torbjørn Bekkeli Brumunddal SK M 30-39 14:54:29 36.22
40 69516 Jan Morten Kjønsberg Brumunddal SK M 30-39 14:54:29 36.22
42 39544 Pål Bakke Kongsberg Offshore M 40-44 14:54:30 36.22
42 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 40-44 14:54:30 36.22
44 44648 Svein Ove Hjellødegård Brumunddal SK M 25-29 14:54:33 36.21
45 44638 Jan Erik Mathiassen Brumunddal SK M 25-29 14:54:34 36.21
45 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 45-49 14:54:34 36.21
47 21837 Einar Rafdal Solberg Team ACC M 30-39 14:54:37 36.21
48 45416 Cato Rose Bærum og Omegn CK M 25-29 14:56:03 36.15
49 41501 Rune Hellingsrud Kongsberg Oilers M 30-39 15:01:06 35.95
50 108869 Børt Erstad Brumunddal SK M 30-39 15:02:20 35.90
50 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-39 15:02:20 35.90
52 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 60-64 15:02:21 35.90
52 108886 Svein J. Sandvik SDR M 30-39 15:02:21 35.90
54 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-44 15:02:22 35.90
55 30299 Tom Hauge Brumunddal SK M 30-39 15:02:23 35.90
56 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M 30-39 15:04:27 35.82
56 27088 Ove Matland Rådhusets IL M 30-39 15:04:27 35.82
58 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 30-39 15:04:30 35.82
58 52478 Knut Kvernerud Bingsfoss SK M 50-54 15:04:30 35.82
60 43970 Hans Otto Tomter Sportsklubben Ceres M 20-24 15:04:31 35.82
61 107952 Knut Rytterager Nerby Hønefoss M 40-44 15:04:32 35.81
62 79070 Kjetil Østlie Sportsklubben Ceres M 30-39 15:04:34 35.81
63 109021 Kjetil Haaland Bærum og Omegn CK M 30-39 15:05:42 35.77
64 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 25-29 15:05:49 35.76
65 47100 Bjørnar Nikolaisen Skårer M 30-39 15:06:05 35.75
66 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 55-59 15:10:58 35.56
67 41464 Thomas Holm Oppegård M 20-24 15:12:15 35.51
67 98754 Per Kristian Saastad Oslo M 25-29 15:12:15 35.51
69 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 30-39 15:12:21 35.51
70 123822 Arnstein Hansen Sportsklubben Ceres M 17-19 15:12:23 35.51
71 52117 Kjell Petter Bøgwald Sportsklubben Rye M 40-44 15:13:04 35.48
72 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 30-39 15:13:50 35.45
72 34826 Bård Juliebø Trondhjems VK M 30-39 15:13:50 35.45
72 34808 Geir Kjær IF Frøy M 30-39 15:13:50 35.45
72 117945 Frank Eirik Lien Oppdal SK M 30-39 15:13:50 35.45
72 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 45-49 15:13:50 35.45
77 41439 Erling Bendiksen IF Frøy M 30-39 15:13:51 35.45
77 117380 Per Johan Grønvik Trondhjems VK M 50-54 15:13:51 35.45
77 115657 Nils Kristian Grønvik Trondhjems VK M 30-39 15:13:51 35.45
77 34971 Terje Hullstein IF Frøy M 30-39 15:13:51 35.45
77 67663 Rune Jensen IF Frøy M 30-39 15:13:51 35.45
77 30405 Thomas Torstveit IF Frøy M 20-24 15:13:51 35.45
83 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 40-44 15:13:52 35.45
83 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy M 30-39 15:13:52 35.45
83 34781 Roger Sundet Trondhjems VK M 30-39 15:13:52 35.45
83 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 30-39 15:13:52 35.45
87 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 25-29 15:13:53 35.45
87 40580 Matts Berger IF Frøy M 30-39 15:13:53 35.45
87 118623 Alexsander Holm IF Frøy M 25-29 15:13:53 35.45
87 65349 Tron Ihler IF Frøy M 40-44 15:13:53 35.45
87 118624 Per Erling Myhre Trondhjems VK M 30-39 15:13:53 35.45
92 51615 Kjetil Aune Trondhjems VK M 30-39 15:13:54 35.45
92 35895 Terje Johansen Trondhjems VK M 45-49 15:13:54 35.45
92 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 30-39 15:13:54 35.45
92 40623 Knut Mæhle Oppdal SK M 40-44 15:13:54 35.45
96 44639 Dennis Fjellheim Trondhjems VK M 25-29 15:13:55 35.45
96 34764 Tronn Åskar Skjerstad CK Nittedal M 30-39 15:13:55 35.45
96 34782 Roger Thun Oppdal SK M 30-39 15:13:55 35.45
99 51463 Jan Birger Solheim Saupestad M 45-49 15:13:56 35.45
100 118625 Jonny Eidstum Melhus M 25-29 15:13:57 35.45
101 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 45-49 15:16:04 35.36
102 118626 Arild Øvergaard Sportsklubben Rye M 30-39 15:16:15 35.36
103 23723 Ivar Westby Sportsklubben Rye M 55-59 15:22:17 35.13
104 118627 Roland Hilhorunner M 30-39 15:22:24 35.12
105 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 40-44 15:22:29 35.12
106 24527 Jonny Kjærland Bærum og Omegn CK M 30-39 15:23:56 35.06
107 44733 Jan Inge Berntsen Rykkinn M 40-44 15:23:57 35.06
108 33840 Mikael Mikkelsen Fjends M 40-44 15:24:33 35.04
109 47656 Tore Tomter Finstadjordet M 40-44 15:27:12 34.94
110 45441 Anny Hauglid Kragerø SK K 30-39 15:28:50 34.88
111 118628 Raymond Mathijs Heers M 55-59 15:33:52 34.69
112 73678 Arild Nymo Team ACC M 30-39 15:33:59 34.69
113 35417 Willy Steffensen Stokmarknes M 55-59 15:37:12 34.57
114 117285 Thomas Zauner M 30-39 15:42:22 34.38
115 23884 Jan Andersen OPIL M 30-39 16:05:26 33.56
115 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-39 16:05:26 33.56
117 40626 Martin Øverås Svint IL M 50-54 16:11:22 33.35
118 45497 Øyvind Sæter CK Nittedal M 30-39 16:22:25 32.97
119 68957 Erik Løkke Skedsmokorset M 55-59 16:22:45 32.96
120 45650 Lasse Johansen IF Frøy M 40-44 16:30:50 32.69
121 21785 Egil Kvarven Stord SK M 40-44 16:36:12 32.52
122 44624 Erik Windelstad Drammen CK M 30-39 16:41:18 32.35
123 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 55-59 16:42:39 32.31
124 33885 Peder Ingolf Alvestad CCB M 30-39 16:44:34 32.25
125 51470 Magnus Andersson Örebrocyklisterna/Sp.kl. Rye M 20-24 16:44:48 32.24
126 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 60-64 16:45:13 32.23
127 40554 Jan Ove Standal Ålesund og Omegn CK M 30-39 16:48:56 32.11
128 35040 Immo Rittmeyer M 60-64 16:52:15 32.00
129 118629 Martin Lorscheid DJK Buchholz M 30-39 16:52:23 32.00
130 118630 Manuel Jekle M 30-39 16:52:24 32.00
131 45480 Tom R. Gunntveit Asker CK M 30-39 16:54:29 31.93
131 45477 Tommy Jensen Asker CK M 40-44 16:54:29 31.93
131 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:29 31.93
134 47333 Hans Baalerud Asker CK M 40-44 16:54:30 31.93
134 95868 Knut Eriksen Høvik M 55-59 16:54:30 31.93
134 45446 Petter A. Winther Lommedalen M 30-39 16:54:30 31.93
137 108079 Thomas Christoffersen Asker CK M 30-39 16:54:31 31.93
137 21286 Bjørn Hauge Esso Sport M 30-39 16:54:31 31.93
139 108028 Bjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:54:32 31.93
139 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 30-39 16:54:32 31.93
139 44047 Jørgen Lervik Bærum og Omegn CK M 30-39 16:54:32 31.93
139 68562 Lars Tarøy Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:32 31.93
139 51332 Erlend Åsmul Bærum og Omegn CK M 30-39 16:54:32 31.93
144 118631 Axel Kjell Andersen Bærum og Omegn CK M 20-24 16:54:33 31.93
144 67716 Espen Dankertsen Bærum og Omegn CK M 30-39 16:54:33 31.93
144 89561 Christian Ness Asker CK M 30-39 16:54:33 31.93
144 20884 Atle Pedersen Asker CK M 30-39 16:54:33 31.93
148 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 30-39 16:54:34 31.93
148 44734 Morten Kleppan Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:34 31.93
148 118632 Basse Windelstad Asker CK M 25-29 16:54:34 31.93
151 40570 Jon Gravdal Bærum og Omegn CK M 30-39 16:54:35 31.93
151 44732 Trond Heimdal Bærum og Omegn CK M 40-44 16:54:35 31.93
151 118633 Thorbjørn Slaan Olso M 50-54 16:54:35 31.93
154 118634 Morten Tonby Bærum og Omegn CK M 16:54:36 31.93
155 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 55-59 16:54:37 31.93
156 50193 Øystein Næss Asker CK M 30-39 16:54:38 31.93
157 118635 Ralph MJIer Bærum og Omegn CK M 25-29 16:54:40 31.93
158 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 45-49 16:57:10 31.85
159 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 30-39 16:57:24 31.84
159 45425 Kristoffer Sætran Hegra M 40-44 16:57:24 31.84
161 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-54 17:01:11 31.72
162 117908 Bjørn Enok Kiev Bilpost BIL M 45-49 17:01:45 31.71
163 45459 Bjørn Fjellvang Lågen CK M 40-44 17:02:10 31.69
164 35202 Geir Sveum Bybrua M 30-39 17:02:11 31.69
164 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 55-59 17:02:11 31.69
166 46757 Geir Bergli Raufoss CK M 30-39 17:02:12 31.69
166 46835 Per Gunnar Karlsen Kragerø M 25-29 17:02:12 31.69
166 45560 Kai Oliver Næss Ullensaker CK M 30-39 17:02:12 31.69
169 118636 Brita Cecilie Karlsen Kragerø K 20-24 17:02:13 31.69
169 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 30-39 17:02:13 31.69
169 44659 Dag Lund Ullensaker CK M 40-44 17:02:13 31.69
169 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 45-49 17:02:13 31.69
169 51628 Laila Strand Gjøvik K 40-44 17:02:13 31.69
174 94672 Terje Ellingsen Raufoss CK M 30-39 17:02:14 31.69
174 117887 Sigbjørn Nordengen Raufoss CK M 20-24 17:02:14 31.69
174 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 40-44 17:02:14 31.69
174 35082 Vidar Wethal Ullensaker CK M 40-44 17:02:14 31.69
174 118637 Hans Henrik Ødegaard-Jensen SKK BIL M 50-54 17:02:14 31.69
179 44024 Svein Åge Katnosa Jevnaker M 30-39 17:02:15 31.69
179 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss M 50-54 17:02:15 31.69
179 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:02:15 31.69
182 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn BIL M 40-44 17:02:16 31.69
183 41781 Geir Monsen Hydro Porsgrunn M 25-29 17:02:17 31.69
183 80754 Karl Bjarne Westbye Lågen CK M 30-39 17:02:17 31.69
185 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 45-49 17:02:18 31.69
186 65557 André Thorsbakken Raufoss CK M 30-39 17:02:19 31.69
187 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 30-39 17:02:24 31.69
188 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 50-54 17:03:19 31.66
189 46858 Vidar Nyhus Efteløt IL M 40-44 17:04:30 31.62
190 23096 Harald Nybru Posten BIL M 40-44 17:04:31 31.62
191 45407 Daniel Fricker Brumunddal SK M 40-44 17:04:32 31.62
192 93823 Runar Lie Hvittingfoss M 40-44 17:04:36 31.62
192 118639 Runar Strandskolen Høvik M 30-39 17:04:36 31.62
194 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand M 17-19 17:04:37 31.62
194 98621 Per Halvorsen Aktietrykkeriet/CK Nittedal M 30-39 17:04:37 31.62
196 25034 Kjell Haver Brumunddal SK M 30-39 17:04:41 31.61
197 44662 Erik Undset IF Frøy M 30-39 17:07:25 31.53
198 45464 Marius Berger IF Frøy M 30-39 17:07:32 31.53
199 118640 Norbert Mair SV St. Lorenzen M 17-19 17:08:43 31.49
200 47198 Jan Danielsson M 50-54 17:08:49 31.49
201 118641 Sven Schmid M 30-39 17:10:45 31.43
202 44781 Øyvind Stene SAS Trondheim M 25-29 17:11:18 31.41
203 34918 Arild Brekke Bol M 45-49 17:12:25 31.38
204 118642 Stephan Flues Bærum og Omegn CK M 45-49 17:13:22 31.35
205 45442 Karl Peter Rheinwalt RVDA M 30-39 17:13:51 31.33
206 118643 Morten Andersen Nesbru M 25-29 17:17:16 31.23
207 45421 Alf Andersen Bærum og Omegn CK M 30-39 17:17:24 31.23
208 118644 Michael Eckhardt Genthiner RC 66 M 25-29 17:18:57 31.18
208 118645 Stefan Stojic M 25-29 17:18:57 31.18
210 118646 Rune Klerholm Oslo M 40-44 17:19:05 31.18
211 118647 Stig Havland Raufoss CK M 25-29 17:20:36 31.13
212 52392 Rune Gustavsen CK Nittedal M 30-39 17:22:25 31.08
213 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-39 17:24:35 31.01
214 115944 Jan Arild Løbakk Heimdal M 30-39 17:24:38 31.01
215 118648 Dino Reitmaier M 30-39 17:25:35 30.98
216 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-39 17:25:49 30.98
217 117709 Sverre Nærø Ålesund og Omegn CK M 20-24 17:25:51 30.97
218 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:25:53 30.97
219 122317 Vidar Karlsen Stange M 45-49 17:27:15 30.93
220 117960 Sjur Krogstie Hamar M 30-39 17:27:16 30.93
221 40690 Tore Antonsen HRE M 45-49 17:27:19 30.93
221 111920 Mette Kylgård Posten K 30-39 17:27:19 30.93
223 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 45-49 17:27:21 30.93
223 42501 Stein Erik Wang Ridabu M 30-39 17:27:21 30.93
225 43299 Eva Grytan Brumunddal SK K 30-39 17:27:22 30.93
225 45488 Per Eivind Valråmoen Brumunddal SK M 40-44 17:27:22 30.93
227 44717 Tore Sanderud N.I.FCK M 40-44 17:32:24 30.78
228 96130 Gunnar Hannas CK Valdresekspressen M 50-54 17:32:37 30.78
229 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 20-24 17:35:35 30.69
230 118649 Stan Jongen St. Truiden M 55-59 17:35:55 30.68
231 21756 Edward Sævland Ålgård M 25-29 17:36:30 30.66
232 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 45-49 17:37:18 30.64
233 21329 Bjørn Åge Lassen Statoil M 50-54 17:37:33 30.63
233 117309 Anders Lefdal Trondhjems VK M 30-39 17:37:33 30.63
235 45423 Frode Rønning Arendal CC M 25-29 17:37:46 30.63
236 30606 Ole Gunnar Larsen Team ACC M 40-44 17:37:48 30.62
237 43365 Wolfgang Erhart M 30-39 17:39:54 30.56
238 118650 Petra Erhart K 30-39 17:39:56 30.56
239 68349 Erik Martinsen Trøkstad M 30-39 17:40:40 30.54
240 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 30-39 17:40:41 30.54
241 116479 Thomas Conradt Velo Travel M 30-39 17:40:51 30.54
242 118651 Maik Plamann Velo Travel M 20-24 17:40:52 30.54
243 35211 Tore Myrvold Raufoss CK M 30-39 17:42:51 30.48
244 118652 Gunnar Fahlau M 25-29 17:45:38 30.40
244 35169 Axel Fehlau M 25-29 17:45:38 30.40
246 118013 Ragnar A. Andersen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:45:51 30.39
247 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 45-49 17:45:52 30.39
248 31652 Bjørn Evanger Straume M 50-54 17:45:53 30.39
249 118653 Sverre Berg Roa M 40-44 17:47:12 30.35
250 44453 Tor Erling Støvland Nanset M 45-49 17:47:13 30.35
251 34940 Rolf Nett DJK Buchholz M 45-49 17:47:16 30.35
252 118185 Aage Eliassen Sportsklubben Rye M 40-44 17:47:17 30.35
253 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 40-44 17:47:18 30.35
254 44746 Tom Andersen Oslo M 50-54 17:47:19 30.35
255 118654 Holgeir Sørheim Sportsklubben Rye M 30-39 17:47:20 30.35
255 118655 Petter Ørvik Hakadal M 17:47:20 30.35
257 97292 Arne Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 17:47:21 30.35
258 68174 Ragnar Storhaug Sportsklubben Rye M 45-49 17:47:22 30.35
259 45523 Arne Gustavsson Örebrocyklisterna/Sp.kl. Rye M 50-54 17:47:24 30.35
260 115441 Sverre Arnstein Skogset Trondhjems VK M 30-39 17:47:40 30.34
261 36486 Eirik Bergersen Oppdal SK M 30-39 17:47:41 30.34
261 117292 Walter Stollnberger Trondhjems VK M 25-29 17:47:41 30.34
261 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 30-39 17:47:41 30.34
264 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 40-44 17:47:42 30.34
264 118656 Espen Tuveng NTNUI Sykkel M 20-24 17:47:42 30.34
266 41517 Finn Skårsmoen Oslo M 30-39 17:47:43 30.34
266 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 40-44 17:47:43 30.34
266 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 40-44 17:47:43 30.34
269 114837 Johan Hansen Trondhjems VK M 40-44 17:47:44 30.34
269 101028 Kjetil Mæhle Oppdal M 17-19 17:47:44 30.34
269 40622 Dag Mæhle Oppdal SK M 30-39 17:47:44 30.34
269 35558 Morten Sæterhaug Trondheim M 40-44 17:47:44 30.34
269 45426 Eirik Søreide Oppdal SK M 17-19 17:47:44 30.34
274 116552 Anders Angelsen Trondhjems VK M 40-44 17:47:45 30.34
274 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 55-59 17:47:45 30.34
274 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 30-39 17:47:45 30.34
277 118060 Tore Gjønnes Oppdal M 25-29 17:47:46 30.34
277 118657 John Ivar Megseth Trondhjems VK M 45-49 17:47:46 30.34
277 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-39 17:47:46 30.34
280 45665 Stig Tore Dahl IF Frøy / Securitas M 45-49 17:47:47 30.34
280 41712 Lars Johansen IF Frøy M 30-39 17:47:47 30.34
280 118658 Kristian Norland Trondhjems VK M 20-24 17:47:47 30.34
280 98904 Andreas Sæterli Trondhjems VK M 50-54 17:47:47 30.34
280 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 25-29 17:47:47 30.34
285 116704 Frode Selbo Trondhjems VK M 40-44 17:47:48 30.34
286 43986 Bård Brørs Sintef-NTNU M 50-54 17:47:49 30.34
286 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 50-54 17:47:49 30.34
286 118659 Asbjørn Støren Ringerike SK M 45-49 17:47:49 30.34
289 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef-NTNU M 30-39 17:47:50 30.34
290 31629 Tor Harald Skeide Rådal M 30-39 17:47:51 30.34
291 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 45-49 17:47:52 30.34
292 30289 Leif Grimstveit Sintef-NTNU M 50-54 17:47:53 30.34
293 116631 Tore Bøe Oppdal SK M 30-39 17:47:55 30.33
294 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 50-54 17:49:39 30.29
295 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 50-54 17:49:40 30.28
296 30626 Rolf Berntsen Vennesla M 50-54 17:49:56 30.28
297 30707 Birger Hafslund Maritime BIL M 50-54 17:49:57 30.28
298 43442 Tor Forsmann Borgheim M 45-49 17:50:02 30.27
298 118661 Tore Jærnes Kristiansand M 50-54 17:50:02 30.27
298 73688 Arild Throne Kristiansand M 25-29 17:50:02 30.27
301 35186 Arne G. Berg Moss M 50-54 17:53:49 30.17
302 45499 Birger Opberget Heradsbygda M 55-59 17:54:41 30.14
303 118662 Gabriel Tjoin CK Fagernes M 40-44 17:54:45 30.14
304 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 30-39 17:54:53 30.14
304 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 45-49 17:54:53 30.14
306 118663 Thomas Giger M 20-24 17:54:58 30.14
307 52244 Gary Bruce Turner Notodden SK M 40-44 17:55:53 30.11
308 51660 Bernard Hunt Notodden SK M 30-39 17:55:56 30.11
309 42087 John Ole Tollefsen Arcus B.I.L. M 50-54 17:57:23 30.07
310 44067 Per Magne Degnes Herland I.L M 25-29 17:57:36 30.06
310 118664 Gjermund Stillesby Hærland IL M 25-29 17:57:36 30.06
312 35710 Glenn Lind Yksnes M 25-29 17:57:37 30.06
313 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 50-54 17:59:04 30.02
314 30610 Jan-Bent Nilssen Team ACC M 25-29 18:00:50 29.97
315 115053 Michael Kenn M 25-29 18:02:56 29.91
316 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 25-29 18:05:55 29.83
317 47068 Kåre Dehlie Thorstad Brumunddal SK M 25-29 18:05:56 29.83
318 118159 Ruedi Bleiker M 30-39 18:07:16 29.79
319 44081 Lorenz Feldmann Skiclub STB M 20-24 18:12:50 29.64
320 23321 Helge Løge Kleppe M 30-39 18:13:59 29.61
320 27326 Paul Kåre Rugland Bryne M 30-39 18:13:59 29.61
322 98838 Terje Rennemo Br.Dal IL M 40-44 18:14:53 29.59
323 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 25-29 18:15:48 29.56
324 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 45-49 18:15:49 29.56
324 44666 Harald Rønning Sportsklubben Rye M 40-44 18:15:49 29.56
324 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 30-39 18:15:49 29.56
327 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 60-64 18:15:50 29.56
327 43298 Dag Eriksson Sportsklubben Rye M 30-39 18:15:50 29.56
327 118665 Inge Jakobsen Sportsklubben Rye M 50-54 18:15:50 29.56
327 44750 Ole Duus Jespersen Sportsklubben Rye M 45-49 18:15:50 29.56
327 33454 Christopher Mark Lee Sportsklubben Rye M 30-39 18:15:50 29.56
327 67105 Christian Lind Sportsklubben Ceres M 30-39 18:15:50 29.56
327 41619 Jon Laake Sportsklubben Rye M 45-49 18:15:50 29.56
327 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 30-39 18:15:50 29.56
335 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 45-49 18:15:51 29.56
335 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 30-39 18:15:51 29.56
335 118667 Asger Gulbrandsen Oppegård M 25-29 18:15:51 29.56
335 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 30-39 18:15:51 29.56
335 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 55-59 18:15:51 29.56
335 80489 Erna Margret Bergsdottir Solvang Oslo K 30-39 18:15:51 29.56
341 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 45-49 18:15:52 29.56
341 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M 45-49 18:15:52 29.56
341 118668 Geir Ove Fredheim Sportsklubben Ceres M 25-29 18:15:52 29.56
341 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 50-54 18:15:52 29.56
341 118669 Frode Kruger Sportsklubben Rye M 25-29 18:15:52 29.56
346 118670 Arne P. Hansen LKAB M 45-49 18:15:53 29.56
346 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 45-49 18:15:53 29.56
346 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 50-54 18:15:53 29.56
346 118671 Ukjent Kvinne Kvinne K 18:15:53 29.56
350 52133 Tor Anders Bernhoft Lillestrøm M 50-54 18:15:54 29.56
350 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 60-64 18:15:54 29.56
350 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 45-49 18:15:54 29.56
353 36673 Stig Lauby Sportsklubben Ceres M 30-39 18:15:55 29.56
353 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 45-49 18:15:55 29.56
355 36336 Birger Moe Mølnbu M 17-19 18:17:16 29.52
356 118672 Josef Wagner M 45-49 18:17:22 29.52
357 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 50-54 18:18:47 29.48
358 41040 Bjørn Finstad Sarpsborg SK M 40-44 18:19:03 29.48
359 43327 Kjell Anders Enoksen ATNA IL M 30-39 18:24:17 29.34
360 118673 Kjetil Olsen SATS Drammen M 25-29 18:25:57 29.29
360 51569 Per Sandbakken SATS Drammen M 45-49 18:25:57 29.29
362 118674 Mikael Jensen Oeversee M 25-29 18:27:43 29.24
363 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 45-49 18:31:45 29.14
364 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 50-54 18:34:40 29.06
365 35465 Morten Opøyen Heimdal M 30-39 18:35:56 29.03
366 118046 Ulf-Christian Blume Tyskland M 20-24 18:38:01 28.97
367 106915 Geir Kåre Rykhus Dombås I.L M 25-29 18:38:37 28.96
368 25576 Lars Berger Dombås I.L M 20-24 18:38:38 28.96
369 79251 Øystein Killi Dombås I.L M 25-29 18:38:39 28.96
370 118675 Jürg Kurzke M 40-44 18:39:18 28.94
371 35469 Eduard Groenhagen M 55-59 18:39:39 28.93
372 88852 Hans Boye Skogstad Sintef-NTNU M 40-44 18:40:58 28.90
373 45529 Sandro Todeschini M 20-24 18:43:29 28.83
374 115597 Birger Amundsen Langesund M 30-39 18:43:46 28.83
375 36104 Jarl Frivold Team ACC M 50-54 18:44:00 28.82
376 35699 Petter Fersnes Team ACC M 45-49 18:44:01 28.82
377 28101 Rune Salte Nærbø M 20-24 18:45:03 28.79
378 45525 Wolfgang Jacob M 40-44 18:45:22 28.79
379 29520 Tor Eivind Lima SportsClub Sandnes M 30-39 18:47:02 28.74
380 20068 Alf Sømme SportsClub Stavanger M 55-59 18:47:03 28.74
381 79116 Tor Halland Bøler IF M 30-39 18:47:29 28.73
381 35085 Finn Halland M 25-29 18:47:29 28.73
383 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 45-49 18:48:47 28.70
384 42274 Espen Christoffersen Hitec M 40-44 18:48:49 28.70
385 45686 Vidar Amundgård Telenor BIL M 30-39 18:49:04 28.69
385 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 40-44 18:49:04 28.69
387 118676 Ralf Buchbinder M 18:50:25 28.66
388 25238 Kjetil Larsen SportsClub Stavanger M 30-39 18:50:44 28.65
389 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK M 30-39 18:51:47 28.62
390 43982 Joar Løvsletten TF BIL M 50-54 18:52:03 28.62
391 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag M 50-54 18:54:03 28.57
392 118677 Harry Kuhnell M 30-39 18:57:48 28.47
393 116321 Per Magne Bækken Gran M 30-39 18:58:19 28.46
393 44850 Egil Karlsen VPIL M 30-39 18:58:19 28.46
395 45561 Atle Esperum Ringerike SK M 20-24 18:58:20 28.46
396 100108 Svein Lasse Moe Trondheim M 30-39 18:58:45 28.45
397 45432 Geir Wiker Trondhjems VK M 30-39 19:01:05 28.39
398 43288 Erik Baardsgaard H.H.K M 25-29 19:01:33 28.38
399 79246 Christoffer Stange Lyn M 20-24 19:01:34 28.38
400 45644 Rune Strøm M 30-39 19:02:22 28.36
401 30698 Øystein Grasbekk Bærum og Omegn CK M 45-49 19:03:20 28.33
402 118678 Günter Eichhammer M 30-39 19:04:31 28.30
403 118679 Barbara Alber SG Dettingen K 30-39 19:06:39 28.25
404 118680 Frank Alber SG Dettingen M 30-39 19:06:40 28.25
405 118681 Morten Solskjær Bærum og Omegn CK M 30-39 19:07:04 28.24
406 115445 Jan Erik Pettersen SATS M 30-39 19:07:28 28.23
407 118682 Lau Caspersen København M 30-39 19:07:58 28.22
407 50247 Thomas Larsen AH-76 M 30-39 19:07:58 28.22
409 118684 Terje Strøm Oslo M 30-39 19:08:05 28.22
409 118683 Ole Strøm Oslo M 25-29 19:08:05 28.22
411 44891 Per Kåre Hovland Raufoss M 45-49 19:09:53 28.17
412 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 40-44 19:09:58 28.17
413 34689 Kristen Bue Marnadal LL M 45-49 19:11:02 28.14
414 41504 Kristian Saastad Vikersund M 40-44 19:11:23 28.14
415 118686 Holger Aurisch M 25-29 19:11:41 28.13
416 118687 Heinz Maier M 40-44 19:11:42 28.13
417 118688 Ralf Reitberger Hoeser M 30-39 19:11:44 28.13
418 114939 Nina Gundersen Ullensaker CK K 25-29 19:12:19 28.11
418 118612 Stein Gundersen Ullensaker CK M 30-39 19:12:19 28.11
420 25150 Kjell Sturla Zahl Sandnes M 40-44 19:13:13 28.09
421 117310 Ingar Gullteig Stortinget IL M 40-44 19:13:36 28.08
422 45574 Bjørn Lund IF Frøy M 50-54 19:13:37 28.08
423 97732 Olav Nilssveen Sparebanken Nor M 45-49 19:14:02 28.07
424 86808 Jan Erik Myrvang Våle kommune M 25-29 19:14:14 28.07
425 23003 Hans Stødle Sauda SK M 30-39 19:15:12 28.04
426 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 45-49 19:15:15 28.04
427 118689 Teter Reiher M 55-59 19:16:49 28.00
428 23027 Hans Are Vatland Flekkefjord SK M 25-29 19:17:38 27.98
429 69542 Bjørnar Evensen BTF M 25-29 19:17:59 27.97
429 118690 Thomas Olavssen BTF M 25-29 19:17:59 27.97
431 34008 Trond Engblad Sportsklubben Ceres M 50-54 19:18:11 27.97
432 43306 Atle Torjuul Fannrem M 30-39 19:19:18 27.94
433 111888 Menco Slager M 45-49 19:19:25 27.94
434 118691 Jeroen Groenestein M 40-44 19:19:28 27.94
434 44791 Bernt Ove Rein Stjernen SK M 30-39 19:19:28 27.94
436 35324 Christian Lund Stjernen SK M 30-39 19:19:29 27.94
436 21238 Bjørn Stangeland Fredrikstad M 45-49 19:19:29 27.94
438 118693 Jörg Kreinjobst M 30-39 19:19:34 27.94
439 44680 Øyvind Fjellheim Eiker CK M 40-44 19:21:03 27.90
439 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 19:21:03 27.90
441 118694 Michel Roth M 30-39 19:21:12 27.90
442 36343 Jan Tore Dahl Bodø CK M 17-19 19:21:19 27.89
443 43351 Helge Morten Brunborg HSK M 40-44 19:21:28 27.89
443 118695 Odd Arild Linde Skollenborg M 45-49 19:21:28 27.89
445 45656 Vemund Halvorsen M 20-24 19:21:29 27.89
445 43405 Freddy Larssen Holmestrand Sykkel/Sensonor M 30-39 19:21:29 27.89
447 44956 Vegard Klokk Kongsberg M 45-49 19:21:30 27.89
447 115992 Finn Åge Stenberg Møller BIL M 40-44 19:21:30 27.89
449 118696 Gudleik Huseby Bilcentrum M 30-39 19:21:31 27.89
450 99195 Arne Kristian Langtangen Hof IL M 50-54 19:21:32 27.89
451 35479 Jørn Thomas Hansen KIF M 30-39 19:21:34 27.89
452 28872 Svein Dovland Otra IL M 30-39 19:21:38 27.89
453 46707 Stein Gundersen Sandefjord SK M 45-49 19:23:45 27.84
454 54664 Frank Jensen Pedal Boys M 25-29 19:25:12 27.80
454 43374 Øyvind Kjellhov IF Frøy M 40-44 19:25:12 27.80
456 118697 Bjørn Davil Haraldsen IF Frøy M 45-49 19:25:13 27.80
457 117304 Asbjørn Volden Alta M 45-49 19:25:14 27.80
458 118698 Engelbert Kerschbaummayr M 30-39 19:25:21 27.80
459 43390 Georg Haus Diumasens M 40-44 19:25:28 27.80
460 118699 Jørgen Persson AH-76 M 45-49 19:25:37 27.79
461 24227 Johan Vistvik DBS M 55-59 19:26:04 27.78
462 35420 Håkon Sommerstad HSK M 40-44 19:27:10 27.75
463 118700 Egil Bråten Kongsberg IF M 50-54 19:28:05 27.73
464 118701 Marc Peters Radsport Nord M 20-24 19:29:06 27.71
465 40637 Ola Skrøvseth Bekkestua M 30-39 19:29:46 27.69
466 118702 Oliver Schmid Cycling Club Regensdorf M 25-29 19:32:02 27.64
467 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 50-54 19:33:00 27.62
468 44821 Jens Petter Fylling Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:33:43 27.60
469 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:33:44 27.60
470 118703 Jan Hermannsen Trondhjems VK M 50-54 19:33:46 27.60
470 113748 Alexander Michelsen Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:33:46 27.60
470 118704 Svein Stokke Ålesund og Omegn CK M 30-39 19:33:46 27.60
470 44199 Olav Tronstad Ålesund IL M 55-59 19:33:46 27.60
474 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:33:47 27.60
474 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:33:47 27.60
474 52438 Per Olaf Larsen Ålesund og Omegn CK M 40-44 19:33:47 27.60
477 71548 Jan Dukene Arendal CC M 30-39 19:33:48 27.60
477 69100 Trond Helge Lillevik Ålesund og Omegn CK M 20-24 19:33:48 27.60
477 114203 Odd Roe Skogen Ålesund og Omegn CK M 65-69 19:33:48 27.60
480 36175 Bjarne Breivik Ålesund og Omegn CK M 55-59 19:33:49 27.60
480 52166 Asbjørn Såkvitne Ålesund og Omegn CK M 30-39 19:33:49 27.60
482 115969 Mischa Bolten M 25-29 19:33:50 27.60
483 44745 Vidar Simonsen Oslo M 40-44 19:33:59 27.59
484 35776 Bernt-Ole Knutsen Sportsklubben Rye M 30-39 19:34:00 27.59
484 51666 Gunnar Mandt Sportsklubben Rye M 55-59 19:34:00 27.59
486 69117 Ove Kvalnes Sportsklubben Rye M 45-49 19:34:01 27.59
486 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 30-39 19:34:01 27.59
488 45866 Geir Klaussen Sportsklubben Rye M 40-44 19:34:02 27.59
488 43295 Sverre Lande Sportsklubben Rye M 25-29 19:34:02 27.59
488 43314 Morten Aambø Oslo M 25-29 19:34:02 27.59
491 44859 Svein Åge Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 19:34:03 27.59
491 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 30-39 19:34:03 27.59
493 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 19:34:19 27.59
494 46993 Geir Gjerdbakken Snertingdal M 30-39 19:35:40 27.55
495 44645 Hans Jørgen Dårstad Brumunddal SK M 20-24 19:36:03 27.54
496 28743 Stig Norheim Bryne M 30-39 19:36:50 27.53
497 118705 Thor Erik Holm Skien M 20-24 19:37:02 27.52
498 45588 Thorbjørn Sveen M 45-49 19:37:46 27.50
499 118706 Siegfried Pirker M 30-39 19:37:54 27.50
500 118707 Torleif Pedersen Leirfjord IL M 55-59 19:38:29 27.49
501 21788 Egil Johnsen Trondheim M 30-39 19:39:03 27.47
502 35791 Olav Stolpnes Heimdal M 30-39 19:39:06 27.47
503 91245 Bjørn Ruud Aftenposten M 45-49 19:39:28 27.47
504 122125 Kari Suutari RCT M 50-54 19:39:29 27.46
505 118708 Gustaaf Van Gils M 55-59 19:39:43 27.46
506 47372 Frode Lillerovde Lørenskog CK M 30-39 19:41:32 27.42
507 45874 Thorer Skårer Mysen M 55-59 19:44:00 27.36
508 118709 Torleif Berg Arendal CC M 50-54 19:44:37 27.35
509 23354 Helge Edland Bike Brothers, Stavanger M 25-29 19:44:39 27.34
510 118710 Willy Cornelissen M 50-54 19:45:57 27.31
511 122133 Øyvind Hansen Asker CK M 40-44 19:46:02 27.31
512 51648 Tor Inge Bøhn Otte id M 45-49 19:46:46 27.30
512 118711 Konrad Donhuijsen M 50-54 19:46:46 27.30
514 45604 Wolfgang Lenz M 40-44 19:46:49 27.29
515 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 45-49 19:47:47 27.27
516 27872 Roar Fjermestad Eie Flekkefjord SK M 20-24 19:48:39 27.25
517 118712 Øyvind Engaas Bærum og Omegn CK M 55-59 19:49:23 27.24
518 118107 Finn Jahnsen IF Langgarverne M 50-54 19:49:25 27.24
519 115302 Robert Fossum Slåttum M 30-39 19:49:30 27.23
520 116174 Ole Sørlie Slåttum M 30-39 19:49:31 27.23
521 28518 Søren Hauch JP Kenny M 25-29 19:49:45 27.23
522 118713 Per Olve Tobiassen Svelvik SK M 25-29 19:49:46 27.23
523 118714 Vesa Kautto VTT Tietotekniikka M 30-39 19:50:13 27.22
523 118715 Hannu Lauri M 30-39 19:50:13 27.22
525 118245 Øyvind Fossdal Arendal CC M 30-39 19:51:46 27.18
525 118716 Arna Skjørstad Team ACC M 40-44 19:51:46 27.18
527 44420 Trygve Frøvik Varde Forsikring M 40-44 19:53:48 27.14
528 116549 Arve Robinson Varde Forsikring M 30-39 19:53:51 27.13
529 118717 Edvard Bucknall M 50-54 19:54:04 27.13
530 30094 Valter Åsland Åseral IL M 40-44 19:54:34 27.12
531 30652 Kjell Olav Austrud Åseral IL M 45-49 19:54:38 27.12
532 33418 Jan Arthur Hammer Sintef-NTNU M 40-44 19:55:35 27.09
533 29068 Tage Johansen Raufoss M 45-49 19:56:48 27.07
534 118718 Thomas Mück Kettengang Heerdt M 30-39 19:59:06 27.02
535 43389 Thomas Fehrs PV-Triathlon Witten e.V. M 40-44 19:59:33 27.01
535 43392 Hanno Nuesslein PV-Triathlon Witten e.V. M 30-39 19:59:33 27.01
537 30166 Vidar Fatland Fatland M 30-39 20:01:53 26.95
538 23549 Inge Fatland Fatland M 30-39 20:01:57 26.95
539 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 30-39 20:04:03 26.90
540 45774 Eilif Karlsen Selbustrand M 50-54 20:04:04 26.90
541 118719 Albrecht Beutel M 30-39 20:04:23 26.90
542 40848 Håkon Krafft Myhren Taem ACC M 40-44 20:04:38 26.89
543 116802 Eivind Speikland Taem ACC M 50-54 20:04:39 26.89
544 45653 Leif Henriksen Team ACC M 50-54 20:04:40 26.89
545 117732 Roy Arne Hellesjø S4SK M 30-39 20:04:43 26.89
546 118180 Eino Lipponen M 45-49 20:05:54 26.86
547 118720 John Marin Enkjöping M 30-39 20:06:55 26.84
548 118011 Bjørn Hedberg Uppsala M 50-54 20:06:59 26.84
549 118075 Trond Vetterstad Eiker CK M 45-49 20:07:56 26.82
549 35408 Kjell Anders Øpstad Eiker CK M 30-39 20:07:56 26.82
551 118721 Geir Solheim Drammen Brannvesen M 40-44 20:07:57 26.82
552 33833 Raymond Kvernvik Team ACC M 30-39 20:09:24 26.79
553 51540 Mark Marley Bærum og Omegn CK M 40-44 20:10:42 26.76
554 35407 Inge Johansen Sunndalsrøra M 30-39 20:12:17 26.72
555 29978 Trond Klinge Johnsen Hordaekspressen M 30-39 20:13:48 26.69
556 118722 Theo Schoofs RSC Moers 1978 ev M 45-49 20:13:50 26.69
557 53943 Kjell Markussen VOL M 30-39 20:14:41 26.67
558 70744 Svein Fagervold SLF M 50-54 20:16:57 26.62
559 115055 Trond Berget SLF M 45-49 20:16:58 26.62
559 41094 Anders Dalen Sintef-NTNU M 50-54 20:16:58 26.62
561 42016 Magne Fritjof Karlsen Ullensaker CK / SAS Gardermoen M 45-49 20:17:34 26.61
562 47052 Bersvenn Støen Folldal M 17-19 20:18:29 26.59
562 44719 Ståle Støen Savalen SK M 40-44 20:18:29 26.59
564 43985 Wenche Evertsen Lørenskog K 30-39 20:19:09 26.57
565 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 45-49 20:19:10 26.57
565 118724 Erland Arotander Nes SK M 30-39 20:19:10 26.57
565 52245 Svenn Finnanger Ringerike SK M 50-54 20:19:10 26.57
565 108990 Ole Petter Johansen Nes SK M 30-39 20:19:10 26.57
569 45544 Olav Fredriksen Nes SK M 40-44 20:19:11 26.57
570 41557 Arnt Magne Hoflandsdal Molde M 30-39 20:19:12 26.57
570 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 50-54 20:19:12 26.57
570 97419 Arne R. Vestli Nes SK M 55-59 20:19:12 26.57
573 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:19:14 26.57
573 118725 Juergen Kirst M 40-44 20:19:14 26.57
573 114673 Arve Skjæret Sportsklubben Ceres M 45-49 20:19:14 26.57
576 85438 Tom Harald Birkeland Nes SK M 40-44 20:19:15 26.57
576 96648 Nils Stenersen Nes SK M 55-59 20:19:15 26.57
576 118726 Hans Sødle Sauda SK M 30-39 20:19:15 26.57
576 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 45-49 20:19:15 26.57
580 42533 Sven Hegre Sportsklubben Ceres M 30-39 20:19:16 26.57
580 83868 Thor Erik Johansen Nes SK M 50-54 20:19:16 26.57
580 41768 Jan Harald Moen Sportsklubben Ceres M 25-29 20:19:16 26.57
583 114292 Per Hagen Nes SK M 40-44 20:19:17 26.57
583 91163 Torstein Nilssen Nes SK M 40-44 20:19:17 26.57
583 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 50-54 20:19:17 26.57
583 106669 Espen Sørby Sportsklubben Ceres M 30-39 20:19:17 26.57
587 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:19:18 26.57
588 97671 Arne Baekkelund Sportsklubben Ceres M 60-64 20:19:19 26.57
588 52229 Osvald Torshaug Nes SK M 45-49 20:19:19 26.57
590 51339 Trond Thorsen Nes SK M 30-39 20:19:20 26.57
591 44316 Carsten Andersen IL Søya M 50-54 20:19:38 26.56
592 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 55-59 20:21:18 26.52
593 117321 Per Stai SBC M 50-54 20:21:45 26.51
594 118727 Jan-Mikal Selbo Trondhjems VK M 40-44 20:22:56 26.49
595 115606 Andrew Grau Velo Travel M 30-39 20:23:21 26.48
595 118728 Michael Hoffmann Velo Travel M 25-29 20:23:21 26.48
595 118729 Thilo Kupsch Velo Travel M 30-39 20:23:21 26.48
595 118730 Frank Rittmann Staubwolke Fischeln M 30-39 20:23:21 26.48
599 38456 Thorbjørn Johnsen LKAB M 55-59 20:25:17 26.44
600 89115 Trond Sørensen Hadeland CK M 45-49 20:25:27 26.43
601 106490 Martin Wiedermann M 30-39 20:27:14 26.40
602 118731 Hubert Gogl M 30-39 20:27:16 26.40
603 118732 Markus Pilser M 30-39 20:27:17 26.39
604 53809 Vidar Fredheim Kristiansand M 30-39 20:27:40 26.39
605 118733 Gjermund Torkilsen Kristiansand M 25-29 20:28:07 26.38
606 118734 Kalle Passoja TF BIL M 25-29 20:28:29 26.37
607 118735 Hartwig Schwartzkopff Wendelsheim M 30-39 20:29:18 26.35
608 37285 Knut Alfred Stabell Moss SUlK M 45-49 20:30:13 26.33
609 35850 Ingomar Franz Velo Travel M 50-54 20:32:07 26.29
610 43480 Hans Gert Schoofs M 50-54 20:33:04 26.27
611 118736 Einar Nilsen Trondheim M 40-44 20:33:08 26.27
612 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 30-39 20:33:16 26.27
613 118737 Bjørnar Lidum LKAB Fritid M 45-49 20:33:51 26.25
614 41438 Jon-Terje Bekken Oslo M 25-29 20:34:10 26.25
615 118738 Torbjørn Haugen Telenor BIL M 30-39 20:35:28 26.22
616 62714 Oddmund Størseth Stadsbygd IL M 30-39 20:36:21 26.20
617 118602 Bjørnar Vestvatn Bodø CK M 20-24 20:36:27 26.20
618 118739 Augusto Morbiducci Old Lyons Cus Parma M 30-39 20:36:29 26.20
619 118197 Oddvar Krossnes Valen M 40-44 20:37:20 26.18
620 36296 Kjell Vingen Hattfjellsdal M 30-39 20:37:58 26.17
621 41708 Kåre Kaartvedt Hemne SK M 30-39 20:38:05 26.16
622 96599 Peter Lemming Zinner Tyskland M 40-44 20:38:25 26.16
623 44715 Vidar Løvås Jotun BIL M 30-39 20:38:54 26.15
624 43510 Erling Haugvik Averøy CK M 40-44 20:39:14 26.14
624 118740 Hans Harald Karlsen Rødberg IF M 40-44 20:39:14 26.14
626 79399 Kjell Vidar Myrann Måvdalen M 30-39 20:39:16 26.14
627 41155 Arnold Rainer M 55-59 20:39:17 26.14
628 118741 Hendrik Scholten M 30-39 20:40:33 26.11
629 44693 Asbjørn Støen M 45-49 20:41:35 26.09
629 97520 Kåre Støen Hadeland CK M 50-54 20:41:35 26.09
631 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal Jordbruksskole M 50-54 20:41:48 26.09
631 25004 Kjell Nesgård Lyngdal Jordbruksskole M 25-29 20:41:48 26.09
631 29087 Terje Undheim Lyngdal Jordbruksskole M 25-29 20:41:48 26.09
634 35442 Jostein Haugbjørg Tiller M 50-54 20:43:59 26.04
635 45936 Rune Vangli Jevnaker M 40-44 20:44:23 26.03
636 118057 Heiko Wenner Tyskland M 30-39 20:44:53 26.02
637 118742 Ruben Brøndbo Porsgrunn M 25-29 20:45:16 26.01
638 117659 Geir Freng Langesund M 30-39 20:45:18 26.01
639 44121 Sigbjørn Bergo E.M.V. M 50-54 20:45:19 26.01
640 118743 Terje Lauritzen Foldereid IL M 40-44 20:45:47 26.00
640 118744 Thorkil Thomsen M 50-54 20:45:47 26.00
642 45678 Rolf Ingdahl Statoil M 45-49 20:47:03 25.98
643 118745 Ville Savolainen M 30-39 20:48:27 25.95
644 35708 Kjetil Johansen Team ACC M 45-49 20:48:39 25.94
644 63034 Venke Johansen Team ACC K 45-49 20:48:39 25.94
646 44060 Roald Sørensen Oscarsborg VGS BIL M 45-49 20:49:08 25.93
647 93668 Karstein Alstad LKAB M 65-69 20:49:12 25.93
648 44888 Alfred Sørensen Follo SK M 50-54 20:49:15 25.93
649 118746 Benedetg Michael M 25-29 20:49:29 25.93
649 118747 Hans Jost Müller Tyskland M 50-54 20:49:29 25.93
651 118748 Werner Banzer M 55-59 20:49:30 25.93
652 118749 Jon Sverre Wøllo Gjerdrum M 25-29 20:49:58 25.92
653 118750 Hans-Jürgen Spanuth M 55-59 20:50:37 25.90
654 36726 Jon Åge Fiskum Trønderavisa M 45-49 20:51:17 25.89
655 43523 Artur Wolf Velo Travel M 50-54 20:51:22 25.89
656 118751 Kurt Matzler M 25-29 20:51:59 25.87
656 118752 Josef Redolfi M 40-44 20:51:59 25.87
658 118753 Jon Bjørn Storvold Klæbu M 40-44 20:52:24 25.87
659 40850 Oskar Martin Skagen Veøy Øst M 50-54 20:52:27 25.86
660 118754 Arne-lngar Stulen Slåttum M 30-39 20:52:53 25.86
661 45685 Arne Bekken Mogutten M 60-64 20:54:01 25.83
662 118755 Albert Deneke M 30-39 20:54:09 25.83
663 118756 Martin Schlageter M 30-39 20:54:14 25.83
664 118757 Per Arne Demensen Hydro Rafnes M 45-49 20:54:22 25.82
665 44163 Konrad Reichel MA-TRI-DU Gefrees M 30-39 20:54:33 25.82
666 117645 Steinar Johan Flak Maritime BIL M 45-49 20:54:47 25.82
666 21103 Bernt Vold Kristiansand M 30-39 20:54:47 25.82
668 44887 Øyvind Sandaa Lågen CK M 30-39 20:55:37 25.80
668 40866 Østen Tande Lågen CK M 30-39 20:55:37 25.80
670 35945 Terje Hagen Tele BIL Lillehammer M 30-39 20:55:38 25.80
670 70040 Jørn-Morten Harjo Lågen CK M 30-39 20:55:38 25.80
672 43585 Bjørn Kyrre Follo SK M 30-39 20:56:37 25.78
673 118047 Werner Radke M 45-49 20:56:38 25.78
674 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 45-49 20:57:00 25.77
675 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 50-54 20:57:06 25.77
676 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 40-44 20:57:07 25.77
677 44338 Tron Søvik Statoil BIL M 50-54 20:57:15 25.77
678 29233 Thomas Laudal M 30-39 20:57:57 25.75
679 35854 Bård Eikeland Norges Diabetes Forbund M 30-39 20:59:11 25.73
679 45581 Hans Arne Frøisli Lunner M 30-39 20:59:11 25.73
679 116168 Renate Melbye Reinsvoll IF K 30-39 20:59:11 25.73
679 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 30-39 20:59:11 25.73
683 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 30-39 20:59:12 25.73
684 45060 Nils Henrik Henriksen CK Valdresekspressen M 45-49 20:59:13 25.73
684 45461 Bent Ole Valleseter Raufoss CK M 20-24 20:59:13 25.73
684 45643 Dagfinn Westhagen Hadeland CK M 50-54 20:59:13 25.73
687 117997 Thorn Oddvar Eikeland Kristiansand M 55-59 20:59:15 25.72
687 34097 Jan Arne Nilsen Vennesla og Omegn CK M 25-29 20:59:15 25.72
689 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 50-54 20:59:17 25.72
690 28291 Sigurd Vaage Gjesdal IL M 45-49 20:59:20 25.72
691 44337 Andreas Gloger MA-TRI-DU Gefrees M 30-39 21:00:18 25.70
692 50187 Jørn Qviller IK Hero M 25-29 21:02:06 25.67
693 118758 Helmut Brunker M 50-54 21:02:26 25.66
694 118759 Svenn Fjeldheim Drammen CK M 20-24 21:03:27 25.64
695 44243 Hans Albrigt Hansen Trondheim M 30-39 21:03:29 25.64
696 118760 Geir Pedersen Oslo M 40-44 21:04:09 25.62
696 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 30-39 21:04:09 25.62
698 117803 Léon Miltgen M 40-44 21:04:40 25.61
698 40924 Jean Schwartz M 30-39 21:04:40 25.61
700 45785 Rudolf Kolenz M 50-54 21:04:54 25.61
701 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 30-39 21:05:03 25.61
702 34121 Knut Dahlman HEK M 50-54 21:05:22 25.60
702 51482 Lasse Koll Eriksen Halden M 40-44 21:05:22 25.60
704 34577 Bendik Egeland Kolbjørnsvik M 25-29 21:05:26 25.60
705 118761 Christoph Delwig RTC Mulh M 40-44 21:05:46 25.59
706 118762 Stefan Send PV-Triathlon Witten e.V. M 30-39 21:05:53 25.59
707 45712 Freddie Øvergaard Heradsbygda M 55-59 21:06:03 25.59
708 118763 Martin Braun M 30-39 21:06:30 25.58
709 84014 Henning Bjørnstad IK Hero M 50-54 21:06:58 25.57
710 29907 Trond Vagle Bryne M 30-39 21:07:03 25.57
711 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 30-39 21:08:23 25.54
712 28607 Steinar Tollefsen M 30-39 21:08:25 25.54
713 67734 Dagfinn Fjellstad Eiksmarka M 50-54 21:08:42 25.53
713 40957 Jørn Nielsen A-TEK BIL M 30-39 21:08:42 25.53
713 45754 Hans Nielsen A-TEK BIL M 55-59 21:08:42 25.53
713 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag bil M 40-44 21:08:42 25.53
717 36566 Håvard Scharning Kjus Oslo M 25-29 21:09:11 25.52
718 43541 Tore Bruun-Olsen Moss M 45-49 21:09:19 25.52
719 118765 Jamil Siddiqi TV 48 Erlangen M 25-29 21:09:33 25.52
720 36026 Willy Hanssen Oslo M 45-49 21:10:18 25.50
721 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 45-49 21:11:03 25.49
721 118766 Arne Melvin Triherud Lågen CK M 50-54 21:11:03 25.49
723 118767 Urban Hilpert M 30-39 21:13:07 25.44
724 118489 Ralf Kaiser M 40-44 21:13:40 25.43
724 118490 Stefan Müller Tyskland M 30-39 21:13:40 25.43
726 118768 Leonhard Wunnemann Everswinkel M 50-54 21:14:18 25.42
727 38303 Edmund Øvrebø Team ACC M 30-39 21:14:23 25.42
728 35697 Kjell Forfang Rissa M 30-39 21:14:25 25.42
729 45110 Sigmund Johansen Fusta IL M 45-49 21:14:48 25.41
730 43367 Ella Aune Gauldal SK K 30-39 21:15:13 25.40
731 35499 Kjell Aspen IF Frøy M 45-49 21:15:20 25.40
732 91368 Arvid Almås Trondheim M 50-54 21:15:23 25.40
732 99073 John Bye Trondhjems VK M 55-59 21:15:23 25.40
732 118770 Erik A. Sæther Stjørdal M 55-59 21:15:23 25.40
735 118771 Rune Winnes SATS Drammen M 25-29 21:15:47 25.39
736 110113 Kjetil Jenssen SATS Drammen M 30-39 21:15:49 25.39
737 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 21:17:09 25.36
738 27253 Øyvind Ingebretsen Sandnes M 30-39 21:18:16 25.34
739 26936 Ole Andreas Ådnanes Sandnes A.K M 25-29 21:18:17 25.34
740 27363 Pål Bårdsen Stavanger M 30-39 21:18:18 25.34
741 116991 Herbert Klenskens Hertogenroth M 45-49 21:19:14 25.32
742 45614 Trond Frode Alexandersen Gauldal SK M 30-39 21:19:26 25.32
742 44822 Sverre Aunrønning Gauldal SK M 30-39 21:19:26 25.32
744 118772 Rolf Arthur Aasland Åseral IL M 30-39 21:19:33 25.32
745 118773 Klaus Boede PV-Triathlon Witten e.V. M 30-39 21:20:07 25.31
746 31591 Ingvar Gravdal Årland M 45-49 21:20:13 25.30
747 118774 Lars Geir Eikelund Arna SK M 30-39 21:20:16 25.30
748 118775 Arne Kvam Trengereid M 30-39 21:20:18 25.30
748 118776 Bjørn Rivnes Arna SK M 30-39 21:20:18 25.30
750 31651 John Skulstad Arna SK M 50-54 21:20:19 25.30
751 25154 Kjell Steinar Ervik Kv.BIL M 40-44 21:21:53 25.27
752 28033 Roy Lilleskare Stegaberg IL M 30-39 21:22:04 25.27
753 118777 Walter Thierstein Team Velo Schoffli M 40-44 21:22:12 25.26
754 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 17-19 21:23:09 25.25
755 40925 Bjørn Eggen JBIL M 40-44 21:23:25 25.24
756 83944 Ola Bjerke Lars Myhre AS M 50-54 21:24:07 25.23
757 29465 Tor Levang Hafrsfjord M 45-49 21:24:27 25.22
758 43696 Elin Kant Bjørnli Sokna IL K 30-39 21:25:04 25.21
758 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 30-39 21:25:04 25.21
760 67730 Tone Dahle Bærum og Omegn CK K 50-54 21:25:19 25.20
760 111996 Bjørn Gløersen Bærum og Omegn CK M 50-54 21:25:19 25.20
760 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 45-49 21:25:19 25.20
760 118778 Sverje Pinsli Oslo M 55-59 21:25:19 25.20
764 42663 Jostein Grytten Bekkestua M 65-69 21:25:20 25.20
765 41603 Gerd Elisabeth Johnsrud Bærum og Omegn CK K 40-44 21:25:21 25.20
765 113807 Ulrik Ernst Pettersen Vikran IL M 55-59 21:25:21 25.20
765 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 55-59 21:25:21 25.20
768 45310 Arne Restad Hydro Porsgrunn M 40-44 21:25:41 25.20
769 118779 Bernd Bettmann M 50-54 21:25:47 25.19
770 41690 Geir Ivar Rønning Hovin IL M 40-44 21:26:24 25.18
771 27559 Per Øyvind Wisløff IL Skjalg M 30-39 21:26:43 25.18
772 118780 Ragnar Sinsaas Ås M 20-24 21:28:08 25.15
773 45528 Knut Evensen Trondheim M 55-59 21:29:16 25.13
773 90048 Terje Leinum Heimdal M 55-59 21:29:16 25.13
773 117332 Terje Tho Trondhjems VK M 25-29 21:29:16 25.13
776 42856 Frank Gøran Westgaard Svartskog IF M 50-54 21:29:26 25.12
777 116951 Andreas Thier V.S.C. Reek.ev. M 30-39 21:29:42 25.12
778 44329 Audun Fausk Stord SK M 60-64 21:29:44 25.12
779 44945 Heidi Elshaug Trondhjems VK K 40-44 21:30:15 25.11
780 118781 Harald Ragg Alusuisse M 50-54 21:30:28 25.10
781 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 50-54 21:32:14 25.07
782 118783 Andreas Flus M 30-39 21:32:20 25.07
782 118784 Markus Malcher M 25-29 21:32:20 25.07
784 118785 Ken R. Thorsen Hitec M 30-39 21:32:47 25.06
785 118786 Michael Wulf Attendorw M 30-39 21:33:54 25.04
786 41644 Stefan Degen M 30-39 21:34:10 25.03
787 51544 Tore Magne Heggen Hadeland CK M 50-54 21:35:01 25.01
788 44744 Nils Arne Haugen Ottadalen SK M 30-39 21:35:49 25.00
788 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 30-39 21:35:49 25.00
788 118787 Rolf Odde Ottadalen SK M 45-49 21:35:49 25.00
791 118788 Ottar Gommo Ottadalen SK M 40-44 21:35:50 25.00
791 41648 Hans Magne Killi Ottadalen SK M 45-49 21:35:50 25.00
791 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 30-39 21:35:50 25.00
791 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 30-39 21:35:50 25.00
795 45583 Arnt Sveen Ottadalen SK M 30-39 21:35:51 25.00
796 113599 Rolf Zuercher Team Velo Schoffli M 30-39 21:36:56 24.98
797 21345 Bjørn Helge Berge Valestrand M 30-39 21:37:05 24.97
798 117668 Norbert Messmer M 30-39 21:37:25 24.97
799 118789 Silvio Uhlig M 25-29 21:38:44 24.94
800 118790 Ukjent Kvinne Kvinne K 21:39:30 24.93
801 25485 Kurt Nevland Ålgård M 30-39 21:39:37 24.93
802 110830 Kristian Oppi Grorud I.L M 25-29 21:39:43 24.92
803 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 50-54 21:40:03 24.92
804 37122 Rune Myrvold Lofoten SK M 40-44 21:40:17 24.91
805 118791 Kjell Arnold Larsen Ballstad M 50-54 21:40:18 24.91
806 118792 Dieter Lang M 45-49 21:41:28 24.89
807 118279 Stian Rånes Drammen CK M 20-24 21:42:38 24.87
808 117530 Viggo Hanssen Mandal SK M 45-49 21:43:10 24.86
809 118793 Torbjørn Legar Hydro BIL M 50-54 21:43:12 24.86
810 118794 Werner Dups Alusuisse M 55-59 21:43:15 24.86
811 118795 Tone Simonsen LKAB Fritid K 20-24 21:44:53 24.82
812 35694 Finn Abrahamsen LKAB M 50-54 21:44:55 24.82
813 44804 Kjell-Arne Olsen LKAB M 50-54 21:44:56 24.82
814 118796 Erik Ødegård Family Sports Club Trondheim M 17-19 21:45:02 24.82
815 41929 Hans Hermann Herbst M 50-54 21:46:07 24.80
816 118797 Morten R. Johansen Oslo M 30-39 21:46:48 24.79
817 117651 Bjørn Nysæter Trysil SK M 45-49 21:47:09 24.78
818 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 45-49 21:47:10 24.78
819 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 21:47:18 24.78
820 35833 Vidar Tollefsen Lierskogen M 40-44 21:47:54 24.77
821 44496 Einar Dimmen Ålesund og Omegn CK M 50-54 21:50:32 24.72
822 44321 Arild Egge Sandusnes M 50-54 21:50:46 24.71
823 81084 Ole Martin Kveseth Phillips bil M 45-49 21:51:32 24.70
824 67086 Jan Steinar Elvelund Brumunddal SK M 45-49 21:51:34 24.70
825 81083 Stein Holtet Flisa IL M 40-44 21:51:35 24.70
826 37049 Vidar Sveen M 40-44 21:51:36 24.70
827 100119 Frode Solheim IL Trio M 30-39 21:52:44 24.68
828 118389 John Dahl Leksvik M 50-54 21:52:56 24.67
828 117420 Sven Killingberg Leksvik M 50-54 21:52:56 24.67
830 79270 Harald Otterstad Sarpsborg M 40-44 21:54:12 24.65
831 32517 Roar Olsnes Aker Stord Bil M 40-44 21:55:01 24.63
832 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen Strindheim IL K 40-44 21:55:10 24.63
833 118798 Heinnich Juspy M 45-49 21:55:21 24.63
834 44858 Odd Jørgensen Oslo Brannkorps M 50-54 21:55:22 24.63
835 118799 Mark C. Gaaserud LCC Europe AS M 20-24 21:56:03 24.61
836 118800 Hannes Scmredl ESV- OENB M 55-59 21:56:24 24.61
837 118801 Paolo Ceci Old Lyons Cus Parma M 30-39 21:57:22 24.59
838 44955 Bjørn Christian Syse Sofiemyr M 50-54 21:59:11 24.56
839 29545 Tor Henning Lien Hydralift M 25-29 21:59:16 24.55
840 41171 Per Gade Møldrup M 50-54 21:59:28 24.55
841 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 40-44 21:59:34 24.55
842 52053 Max Mathiassen Felleskjøpet M 30-39 21:59:44 24.55
843 118802 Klaus Mittenzwei Oslo M 30-39 22:00:05 24.54
844 118803 Marvin Jonsen Tromsø M 45-49 22:00:16 24.54
845 118804 Ronny Westgård Topp til Tå Senteret M 30-39 22:00:34 24.53
846 118805 Swen Pabst SV Kali Wolmirstedt M 20-24 22:01:13 24.52
847 52051 Rune Brorson Felleskjøpet M 30-39 22:02:17 24.50
848 21340 Bjørn Erik Kristiansen Western Bulk Carriers M 50-54 22:02:32 24.49
849 45794 Heikki Fjelldal Heers M 40-44 22:03:36 24.47
850 31580 Morten Kønig Arna SK M 30-39 22:04:01 24.47
851 31159 Kåre Gunnarskog Nera M 40-44 22:04:08 24.46
852 45747 Gerald Henzinger M 20-24 22:06:25 24.42
853 118806 Erik Jakobsen Hakadal M 45-49 22:06:29 24.42
854 31877 Ståle Lothe Os M 20-24 22:06:59 24.41
855 118807 Franz Driessen M 45-49 22:07:00 24.41
856 67437 Johnny Engebretsen Mitsubishi M 30-39 22:07:02 24.41
857 118808 Trond Egil Aknes Åseral IL M 25-29 22:07:22 24.40
858 118809 Ole Bent Søride Sandane M 45-49 22:07:46 24.40
859 118810 Poul Bunde M 45-49 22:08:29 24.38
860 118811 Roy Kjølseth Trysil SK M 30-39 22:09:23 24.37
861 21407 Bjørnar Dragøy IK Hind M 55-59 22:10:07 24.35
862 118812 Karl Vogg Velo Travel M 50-54 22:10:08 24.35
863 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 55-59 22:10:30 24.35
864 96513 Roald Karlstad Høyheimsvik M 40-44 22:10:33 24.35
865 35775 Tor Finn Isaksen Haugesund M 40-44 22:10:46 24.34
866 118813 Jod E. Heesch Vår B.I.L M 50-54 22:11:00 24.34
867 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 40-44 22:11:01 24.34
867 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 45-49 22:11:01 24.34
869 45865 Håkon Rafaelsen Evenskær M 30-39 22:11:02 24.34
870 115682 Eilev Bekjorden Efteløt IL M 30-39 22:11:35 24.33
870 99341 Gustav Pedersen Hvittingfoss M 50-54 22:11:35 24.33
872 118814 Jan Arve Mehammer Ulstein Bergen A/S M 30-39 22:12:23 24.31
873 36516 Jan Tøssebro Trondheim M 40-44 22:12:37 24.31
874 106804 Jan Skogan Steinkjær M 60-64 22:12:52 24.30
875 44707 Pål Skogan Trondheim M 30-39 22:12:53 24.30
876 68255 Trond-S. Hansen Håvoll IL M 45-49 22:13:14 24.30
877 31017 Svein Halleraker M 45-49 22:13:53 24.28
877 32729 Helge Einar Vie Stord SK M 40-44 22:13:53 24.28
879 44062 Jan Oluf Jæger SAS Klubben Bodø M 30-39 22:14:09 24.28
880 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 55-59 22:14:11 24.28
881 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 55-59 22:14:13 24.28
882 118815 Gerard Nykerk Uchgeleo M 45-49 22:14:22 24.28
883 107811 Eivind Hansen Oslo M 50-54 22:14:40 24.27
883 45668 Bjørn Melgård Oslo M 45-49 22:14:40 24.27
885 44244 Kjell Johan Mathisen Trondheim M 40-44 22:14:59 24.26
886 107817 Arne Rasmussen Kragerø Sparebank M 45-49 22:15:21 24.26
886 34571 Trond Fredrik Winther Team ACC M 50-54 22:15:21 24.26
888 118816 Jahn-Roger Olsen Myre M 40-44 22:15:24 24.26
889 118817 Thomas Bjerregaard Oslo M 25-29 22:15:45 24.25
889 118818 Terje Rambøl Strømmen M 25-29 22:15:45 24.25
891 43318 Stig Robert Lorentsen Sparebanken Nor M 25-29 22:15:49 24.25
892 31059 Terje Seilen Ulstein Bergen A/S M 30-39 22:17:58 24.21
893 31950 Odd Martin Tvedt Ulstein Bergen A/S M 40-44 22:17:59 24.21
894 118819 Frank Kristiansen Sande M 30-39 22:18:10 24.21
894 45702 Erik Sørsdal SAS M 30-39 22:18:10 24.21
894 36879 Arne Winther Svelvik M 30-39 22:18:10 24.21
897 28878 Svein A. Kvamme Statoil M 40-44 22:18:23 24.20
898 52075 Yngve Arvidsson Örebrocyklisterna/Sp.kl. Rye M 60-64 22:19:01 24.19
899 43519 Arnold Helle Haram CK M 50-54 22:19:13 24.19
899 50693 Svein Johansen Haram CK M 45-49 22:19:13 24.19
901 118820 Terje Hurten Haram CK M 45-49 22:19:15 24.19
902 44202 Peter Grziwa M 45-49 22:20:24 24.17
902 113966 Gerhard Schonhofer RSC-Pedalo Weiterstadt M 45-49 22:20:24 24.17
904 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 60-64 22:20:47 24.16
905 36383 Alf Geir Pedersen M 30-39 22:21:47 24.14
906 45543 Dan Rydahl M 30-39 22:21:48 24.14
907 118821 Gard Maurud Trondheim M 25-29 22:21:54 24.14
907 118482 Mons Stava Trondheim M 25-29 22:21:54 24.14
909 43629 Ernst Hirsch M 60-64 22:23:00 24.12
910 118822 Per Jan Ørborg Heimdal M 45-49 22:23:16 24.12
911 118823 Karsten Havngjerde Sportsklubben Rye M 45-49 22:23:26 24.11
911 30884 Hans Jørgen Morvik Sportsklubben Rye M 40-44 22:23:26 24.11
913 118824 Alex Timmers Le Champion M 60-64 22:23:36 24.11
914 118825 Daniel Widmann M 20-24 22:24:15 24.10
915 45172 Sverre M. Myklestad Sintef-NTNU M 65-69 22:24:33 24.09
916 45189 Hallgeir Wuttudal Haram CK M 40-44 22:25:44 24.07
917 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 50-54 22:26:04 24.07
918 21173 Bjarne Hetlesæter Valestrand IL M 30-39 22:26:08 24.06
919 118826 Karl Kunig M 50-54 22:26:20 24.06
919 118827 Reinhold Kötz M 30-39 22:26:20 24.06
921 115367 Øivind Ødegård Sarpsborg M 60-64 22:26:25 24.06
922 118828 Ehm Robert Christensen Slagelse Politi M 30-39 22:27:01 24.05
923 46080 Jo Jørgen Kirkhorn MAD M 25-29 22:27:04 24.05
924 117771 Ernst Hartkamp BSG Elastogran GmbH M 50-54 22:27:55 24.03
925 44845 Herbert Loock BSG Elastogran GmbH M 40-44 22:27:56 24.03
926 34877 Trond Vegard Seivåg M 30-39 22:28:00 24.03
927 118829 Chris Mimkes M 30-39 22:28:07 24.03
928 45955 Lill Eli Johansen 3 T Heimdal K 25-29 22:28:23 24.02
928 76542 Geir Ove Olsen 3 T Heimdal M 25-29 22:28:23 24.02
930 118363 Sissel Steen Tiller K 20-24 22:28:24 24.02
930 118364 Terje Sørensen 3 T Heimdal M 40-44 22:28:24 24.02
930 112424 Robert Tillerflaten 3 T Heimdal M 30-39 22:28:24 24.02
933 45728 Petter Bjørnstad 3 T Heimdal M 45-49 22:28:25 24.02
933 118830 Leif R. Eriksen 3 T Heimdal M 30-39 22:28:25 24.02
933 36105 Yngvar Haugland 3 T Heimdal M 45-49 22:28:25 24.02
933 118831 Geir Søderland Trondheim M 30-39 22:28:25 24.02
933 114100 Kai Vernstad 3 T Treningsenter M 20-24 22:28:25 24.02
938 117846 Anders Håbjørg 3 T Heimdal M 30-39 22:28:26 24.02
938 118361 Terje Johansen 3 T Heimdal M 45-49 22:28:26 24.02
938 118832 Bjørn Ola Kringen Trondheim M 20-24 22:28:26 24.02
941 27849 Roar Vallestad Stord SK M 20-24 22:28:40 24.02
942 45491 Olav Bolme Rindal M 55-59 22:28:42 24.02
943 88574 Ola Løseth Storås M 50-54 22:28:43 24.02
944 44433 Ge Kleuver Excelsior M 45-49 22:28:57 24.01
944 118833 Wim Mayenburg Excelsior M 45-49 22:28:57 24.01
944 44438 Adriaan Schwiebbe Excelsior M 65-69 22:28:57 24.01
944 44094 Bert Zaal Excelsior M 40-44 22:28:57 24.01
948 118834 Norvald Olsen Hordaekspressen M 55-59 22:29:16 24.01
949 35330 Ove Ulmar Vitsø Hemne SK M 40-44 22:29:47 24.00
950 91602 Trond Hansen Drafn M 55-59 22:29:48 24.00
951 118835 Kjersti Strand Tromsø K 30-39 22:30:17 23.99
951 118836 Håkon Øritsland Tromsø M 30-39 22:30:17 23.99
953 118837 Dag Kjetil Henriksen Tromsø M 30-39 22:30:19 23.99
953 40992 Egil Arne Thomassen Tromsø M 30-39 22:30:19 23.99
953 44116 Jon Sigurd Trandem Tromsø M 25-29 22:30:19 23.99
956 118838 Frank Kampe Oslo M 30-39 22:33:16 23.94
957 79566 Jan Frode Dahle Saupestad/Hordaexpressen M 25-29 22:33:33 23.93
957 119236 Frode Jensen Trondheim M 25-29 22:33:33 23.93
959 115642 Ulrike Baars K 30-39 22:33:52 23.93
960 118839 Henkjan Deleeuw Uchgelen M 40-44 22:34:16 23.92
961 44176 Helge Lindhjem Tjodalyng M 50-54 22:34:37 23.91
962 63000 Klas Einar Lindhjem Våle kommune M 40-44 22:34:49 23.91
963 118840 Øyvind Aareth Hordaekspressen M 30-39 22:36:17 23.88
964 27886 Robert Olufsen Ålgård M 30-39 22:36:35 23.88
965 71260 Kjetil Almås Stord SK M 30-39 22:36:51 23.87
966 118841 Karl Thomas Kiev Kristiansand M 50-54 22:37:01 23.87
967 31874 Fredrik Mathisen Voss SK M 45-49 22:38:01 23.85
967 118842 Jonn Ove Olsen PDS BIL M 30-39 22:38:01 23.85
969 30971 Vidar Fondevik Hordaekspressen M 50-54 22:38:02 23.85
969 30926 Nils Magne Klippen Foto Knudsen M 30-39 22:38:02 23.85
969 30937 Birger Løne Voss SK M 45-49 22:38:02 23.85
972 31858 Nils-Christian Meyer Hellevig Hordaekspressen M 30-39 22:38:03 23.85
972 31623 Frank Gunnar Raa Hetlevik M 50-54 22:38:03 23.85
974 30820 Håkon Vidar Sylta Hordaekspressen M 25-29 22:38:04 23.85
975 118345 Dag Knutsen Mjølkeråen M 30-39 22:38:06 23.85
975 118844 Ole Kristian Skorun Voss SK M 50-54 22:38:06 23.85
975 30850 Asbjørn Tveit Voss SK M 40-44 22:38:06 23.85
978 31339 Per Nordvik Hordaekspressen M 40-44 22:38:07 23.85
979 31889 Sveinung Hernes Voss SK M 50-54 22:38:08 23.85
980 31224 Kåre Ophus Hordaekspressen M 50-54 22:38:14 23.85
981 31892 Arnulf A. Einaas FSG/Hordaekspressen M 25-29 22:38:15 23.85
982 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 45-49 22:38:52 23.84
983 28991 Sven Sunnset Lyngdal Jordbruksskole M 50-54 22:39:30 23.83
984 35789 Jarle Sandmo Bjugn-Yrland Skøyteid. M 50-54 22:39:47 23.82
985 113921 Peter Bergmoser M 30-39 22:40:07 23.82
985 118845 Carsten Schulte M 25-29 22:40:07 23.82
987 41542 Einar Eriksen Leknes M 50-54 22:41:14 23.80
988 118215 Bjørn Johansen Tromsø M 30-39 22:41:23 23.79
989 118846 Christian Huebner IFA Nonstop Bamberg M 25-29 22:41:33 23.79
990 41129 Harald Vik Drammen Tandemklubb M 55-59 22:41:34 23.79
991 35897 Ingar Holmen Vikersund M 45-49 22:41:49 23.79
992 118847 Tore Møllergaard AE M 55-59 22:41:54 23.79
993 43559 Daniel Schwertfeger M 25-29 22:41:57 23.78
994 45184 Idar Nyheim Sportsklubben Rye M 55-59 22:42:31 23.77
995 44805 Knut Kalløkken Sportsklubben Rye M 45-49 22:42:32 23.77
996 90422 Jonny Nesset Sportsklubben Rye M 50-54 22:42:33 23.77
996 45907 Per Nyvold Sportsklubben Rye M 45-49 22:42:33 23.77
998 97409 Nils Granstedt Hansen Sportsklubben Rye M 50-54 22:42:34 23.77
998 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 55-59 22:42:34 23.77
1000 66857 Arman Guthushagen Sportsklubben Rye M 30-39 22:42:35 23.77

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.1999
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 23.36 Km/t
Snittid: 23:06:49
Antall deltakere: 1926

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):