Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 1998
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 68488 Patrick Åserud Molde M 05:04:09 37.48
1 98796 Niklas Åserud M 05:04:09 37.48
3 47662 Trond Lundeby M 05:09:47 36.79
4 119593 Espen Tuvene Sintef-NTNU M 05:28:04 34.74
5 119791 Ole-Kristian Ringnes CK Nittedal M 05:46:58 32.85
5 44730 Odd Strandli BOC M 05:46:58 32.85
7 64003 Tore Karl Saupstad Ambulansetjenesten M 05:48:27 32.71
7 67738 Øistein Thomassen M 05:48:27 32.71
9 50998 Therese Otterlei Hernes Institutt K 05:50:09 32.55
9 119594 Sebastian Bacq Frankrike M 05:50:09 32.55
9 119595 Rune Dahl CK Nittedal M 05:50:09 32.55
9 119596 Aslak Johannessen CK Nittedal M 05:50:09 32.55
9 46855 Tom Terje Johansen Raufoss CK M 05:50:09 32.55
9 119597 Jan Sjølsingro Sportsklubben Ceres M 05:50:09 32.55
9 51686 Kai Skaugerud Raufoss CK M 05:50:09 32.55
9 119598 Frank Srewert Viken Energinett AS M 05:50:09 32.55
9 98792 Hans Jørgen Sæteråsen Strandbygda M 05:50:09 32.55
9 33822 Bjørn Erik Thuv Oslo Idr. krets M 05:50:09 32.55
9 40612 Tom Vestli Erichsen & Horg M 05:50:09 32.55
20 41504 Kristian Saastad Modum CK M 05:57:35 31.88
21 34813 Audun Evertsen M 06:03:27 31.36
21 47052 Bersvenn Støen M 06:03:27 31.36
23 48651 Marius Lunde Thorstad Lillehammer CK M 06:04:06 31.31
23 68143 Glenn Wiik Lillehammer CK M 06:04:06 31.31
25 69753 Geir Kristoffersen Sarpsborg SK M 06:13:28 30.52
26 80517 Lars Birger Nielsen M 06:15:39 30.34
27 44661 Erling Danielsen Gjøvik CK M 06:17:35 30.19
27 119599 Ingerid B. Aase Hernes Institutt K 06:17:35 30.19
29 119600 Sauvedr Cirhirillo Østmarka IL M 06:18:43 30.10
29 67679 Stig Ove Simensen M 06:18:43 30.10
31 119601 Morten Bolstad M 06:22:07 29.83
31 119602 Joakim Elvenes M 06:22:07 29.83
31 119603 Ole kristian Stein M 06:22:07 29.83
34 119604 Martin Riedl Østerrike M 06:22:17 29.82
35 119344 Nikolai Hvistendahl Telenor Bedrift M 06:26:43 29.47
35 44035 Erik Kjus M 06:26:43 29.47
37 119605 Tom Hassel Berg & Dal Syklistene M 06:27:58 29.38
38 119606 Kjell Vidar Solheim M 06:29:01 29.30
39 119607 Even Fyrilien O.J.Dahl M 06:29:16 29.28
39 97822 Karsten Hansen Eiker CK M 06:29:16 29.28
39 112422 Øystein Hoel Eiker CK M 06:29:16 29.28
42 119608 Hans Strømnes M 06:31:12 29.14
42 119609 Erik Warhuus Lys og Varme M 06:31:12 29.14
44 67728 John Cock NVE M 06:31:43 29.10
45 97451 Per Olav Myhre Auranor M 06:32:16 29.06
46 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 06:32:18 29.05
47 43290 Trond Hegrenæs M 06:32:43 29.02
48 119329 Thomas Aanes Vansjø Svinndal M 06:33:12 28.99
49 119610 David Halltorp M 06:33:43 28.95
49 117694 Knud Lind Danmark M 06:33:43 28.95
49 67138 Hanne Malde CK Nittedal K 06:33:43 28.95
52 119611 Per-Morten Elgesen M 06:34:01 28.93
53 119405 Kim-André Bjørge RTV M 06:34:04 28.92
53 119332 Truls Hoberg Eidsvoll Eidsvoll SK M 06:34:04 28.92
53 119331 Idar Grindvoll RTV M 06:34:04 28.92
53 67045 Morten Jahr Eidsvoll SK M 06:34:04 28.92
57 119612 Arne Fredrik Schøyen M 06:35:22 28.83
58 69136 Bjørn Marthinsen Auranor M 06:36:12 28.77
59 51408 Tor Gunnar Hotvedt M 06:36:27 28.75
60 33850 Magnus Sønsteby BISI M 06:37:58 28.64
61 68422 Rolf Tage Larsen Sarpsborg SK M 06:38:04 28.63
62 119614 Tore Blaschek M 06:38:24 28.61
62 119615 Ole Morten Wenaas M 06:38:24 28.61
64 30667 Helge Framnes M 06:38:28 28.60
65 67124 Geir Arne Kveen Viken Energinett AS M 06:38:43 28.59
65 119617 Erik Sando Steffensen Sportsklubben Rye M 06:38:43 28.59
65 119392 Petter Westeng M 06:38:43 28.59
68 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 06:38:45 28.58
68 119618 Ine Wigernes Hasle/Løren IL K 06:38:45 28.58
70 80629 Svein Ole Braaten M 06:39:04 28.56
70 119619 Hege Braaten K 06:39:04 28.56
70 119620 Audun Henningsen M 06:39:04 28.56
73 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK M 06:39:51 28.51
74 30668 Audun Nysæther M 06:40:16 28.48
75 119401 Knut Andersen JIL Grorud M 06:41:12 28.41
75 119400 Dag-Jørgen Finskud Eidsvoll SK M 06:41:12 28.41
77 67073 Kristoffer Olaussen Oppegård M 06:41:27 28.39
78 119621 Hanne Breland Eidsvoll SK K 06:42:26 28.32
78 63027 Odd Erik Grindvoll RTV M 06:42:26 28.32
80 41420 Erik Grydeland Oslo Brannvesen M 06:44:04 28.21
80 119622 Jan Roald Hansen M 06:44:04 28.21
82 119335 Håkon Jahr Eidsvoll SK M 06:44:08 28.20
83 119623 Stig Aundal M 06:45:04 28.14
83 20039 Aleksander Snare Sauda SK M 06:45:04 28.14
85 44645 Hans Jørgen Dårstad Ringsaker IF M 06:45:16 28.12
85 119624 Bjørn Kristiansen Pakkepost BIL M 06:45:16 28.12
87 35499 Kjell Aspen M 06:45:53 28.08
88 119625 Ove Samsomstuen M 06:45:55 28.08
89 119626 Arild Rønningen Lågen CK M 06:47:26 27.98
90 119360 Randi Dahl Kjelsås IL K 06:49:01 27.87
91 46779 Kjetil Fredrikstad Raufoss CK M 06:49:51 27.81
92 119627 Steinar Løvlie Auranor M 06:50:04 27.80
93 119628 Stephen Pekarcik M 06:51:19 27.71
94 45495 Fredrik Nilsson M 06:51:55 27.67
95 68633 Trond Bråten Hills Angel M 06:53:45 27.55
96 67151 Svein Morten Willumsen Pakkepost BIL M 06:53:53 27.54
97 119380 Ole Erlend Vormeland Total Norge as M 06:54:01 27.53
97 67465 Odd Erik Østerås M 06:54:01 27.53
99 96645 Even Rise Sportsklubben Rye M 06:54:08 27.52
100 48209 Jannicke Schanche Arcus AS K 06:56:12 27.39
101 67140 Vidar Vatningen Ringerike SK M 06:58:28 27.24
102 116116 Torstein Hesseberg Ålesund og Omegn CK M 06:59:01 27.20
102 119629 Gerd Janne Skodje Ålesund og Omegn CK K 06:59:01 27.20
104 68128 Dag Rinden M 07:00:31 27.10
105 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 07:00:49 27.09
106 119630 Asle Enger Skotvedt AS M 07:02:46 26.96
106 67089 Ole Mattis Furuseth Skotvedt AS M 07:02:46 26.96
106 67131 Leif A. Halvorsen OPIL M 07:02:46 26.96
106 67742 Dagfinn Pedersen Skotvedt AS M 07:02:46 26.96
110 67153 Svein Fladeby K 07:03:15 26.93
110 67117 Hilde Opberget Granli Sykkel K 07:03:15 26.93
112 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar BIR M 07:03:27 26.92
113 118838 Frank Kampe Vegdir. M 07:04:01 26.88
113 67130 Olav R. Spilling Rinna IL M 07:04:01 26.88
115 119631 Ingar Botten Geotex M 07:04:51 26.83
116 97675 John Christian Fængsrud Hasle/Løren IL M 07:05:28 26.79
117 67456 Hermann Andersen HGBI Hydro Glomfjord M 07:05:48 26.77
117 119632 Svein Thore Gerhardsen M 07:05:48 26.77
117 42489 Trond Kristensen HGBI Hydro Glomfjord M 07:05:48 26.77
120 24858 Ken Fergusson M 07:05:59 26.76
121 67269 Per Helge Asla Hamar BIR M 07:06:16 26.74
122 65866 Svein Arve Nymoen Kongsberg Sykehus M 07:06:27 26.73
123 119633 Roger Hansen Ila BIL M 07:07:36 26.66
124 119634 Asgeir Engelstad M 07:08:15 26.61
124 119635 Harald Olsen M 07:08:15 26.61
126 119636 Jan-Frode Stigvoll Oslo kommune M 07:10:04 26.50
127 41902 Janne Mollan K 07:10:27 26.48
128 67163 Øyvind Beyer M 07:10:38 26.47
128 67155 Walter Qvam M 07:10:38 26.47
130 119637 Stein Erik Engerdahl M 07:10:48 26.46
131 45452 Steinar Engen Gjøvik CK M 07:11:03 26.44
131 44658 Roger Engen Gjøvik CK M 07:11:03 26.44
133 44322 Jan Endre Gressberg M 07:11:13 26.43
134 119348 Glenn Gussiås M 07:12:36 26.35
134 119638 Svein Ivar Johansen NDD BIL M 07:12:36 26.35
136 22588 Geir Fredriksen Hasle/Løren IL M 07:13:32 26.29
136 67050 Knut Røssum Øyer/Tretten IL M 07:13:32 26.29
138 119592 Tore Enger Vind M 07:14:48 26.21
139 67792 Egil Lagmannsveen Brumunddal SK M 07:15:38 26.16
140 47908 Steinar Christensen M 07:15:43 26.16
141 110823 Thomas Borthen Dyno IL M 07:17:52 26.03
142 119639 Kristian Arntzen M 07:18:40 25.98
142 119640 Geir A. Hansen Eidsvoll SK M 07:18:40 25.98
142 119641 Terje Kløvstad Kara Gutta Boys M 07:18:40 25.98
142 119642 Jan-Chr. Ulleberg KGB M 07:18:40 25.98
146 119643 Sven Viken Ila BIL M 07:18:49 25.97
147 67240 Johannes J. Svegården Øyer/Tretten IL M 07:19:01 25.96
148 81313 Karl André Schau M 07:20:22 25.88
149 34970 Bjørn-David Haraldsen IF Frøy M 07:20:40 25.86
150 31804 Glenn Olsen M 07:21:34 25.81
150 119644 Heidi Svensen IPN BIL M 07:21:34 25.81
150 67381 Svein Teigen Ringnes Arendal M 07:21:34 25.81
153 67329 Svein Norman Dahl Ullevål Sykehus LGV. M 07:22:52 25.74
154 119371 Leif Skaramyren Romsås IL M 07:23:26 25.70
155 67407 Knut Grydeland Fagerstrand IL M 07:23:36 25.69
155 91467 Gunnar Haaland Namdal SK M 07:23:36 25.69
157 35833 Vidar Tollefsen Ila BIL M 07:23:48 25.68
158 69166 Bjørn Reiersgård Oslo Brann og Red. Etat M 07:23:58 25.67
159 41575 Bjørn Skaug M 07:24:13 25.66
160 67242 Thorstein Sveum Nittedal kommune BIL M 07:24:58 25.61
161 119645 Alexander Lyholt M 07:25:22 25.59
162 67437 Johnny Engebretsen T.C.E. M 07:25:47 25.57
163 119646 Asbjørn Kristensen Namdal SK M 07:26:13 25.54
164 22779 Gro Døhl Flyspesialisten Sta. K 07:28:04 25.44
164 28788 Stig S. Kvendseth Phillips Petr. BIL M 07:28:04 25.44
166 51544 Tore Magne Heggen Gran IL M 07:28:15 25.43
167 119647 Jens-Arild Bønøgård M 07:30:40 25.29
167 67052 Trond Einar Grønvik M 07:30:40 25.29
169 100159 Lillian Sørensen Nærmat K 07:31:36 25.24
170 119648 Rune Ellegård Joh.Johannson M 07:33:04 25.16
170 116667 Kjell Kopperud Joh.Johannson M 07:33:04 25.16
172 68270 Jan Erik Sparby M 07:33:06 25.16
173 79837 André Strøm M 07:33:38 25.13
174 119649 Stein Olav Karlsen Meny Enebakk M 07:34:13 25.09
175 119650 Kåre Hansen M 07:35:35 25.02
176 119651 Robert Flisen M 07:37:07 24.93
176 119652 Gabrielle Piesker Tyskland K 07:37:07 24.93
178 92773 Harry Ottosen Elverum M 07:38:04 24.88
179 117195 Vigdis Sørlie Krødsherad IL K 07:38:36 24.85
180 119653 Jan-Erik Berger NRK M 07:40:02 24.78
180 119447 Eirik Engelien M 07:40:02 24.78
180 119654 Richard Hjørnstad Varpe Ballklubb M 07:40:02 24.78
180 40665 Bjørn Sagmo Trones M 07:40:02 24.78
180 119655 Frank E. Smith AL BIL TeamArgeite M 07:40:02 24.78
185 119657 Helmuth Drochol Tyskland M 07:40:55 24.73
185 119656 Edeltraud Drochol Tyskland M 07:40:55 24.73
187 112398 Johan Johansen HGBI Hydro Glomfjord M 07:41:07 24.72
188 119658 Kjell Olavsen Ålesund og Omegn CK M 07:41:13 24.71
188 118948 Synnøve Skarbø Ålesund og Omegn CK K 07:41:13 24.71
190 116383 Tormod Hagen Sande M 07:42:35 24.64
191 67969 Karin Karlsson Paulsbo IL K 07:42:52 24.62
191 119659 Berit Signebølen Paulsbo IL K 07:42:52 24.62
193 119660 Raymond Danielsen Team Østfold M 07:45:02 24.51
193 119661 Thomas Danielsen Team Østfold M 07:45:02 24.51
193 118901 Lene Østmark Vestby K 07:45:02 24.51
196 47232 Johnny Ingebrigtsen Bergsøy IL M 07:46:04 24.46
196 46949 Ingvar Ingebrigtsen ABB Norsk kabel M 07:46:04 24.46
198 119662 Torbjørn Bjoraa VFA M 07:46:07 24.45
198 69702 Gudbrand Smeby Dyno Nobel BIL M 07:46:07 24.45
200 119663 Hans Tomter M 07:49:12 24.29
201 40893 Espen Kristiansen M 07:50:07 24.24
202 119664 Jon-Einar Flink HGBI Hydro Glomfjord M 07:52:55 24.10
202 115551 Bjørn Erik Grovassbakken HGBI Hydro Glomfjord M 07:52:55 24.10
204 67555 Geir Westbye Varphaugen ungd. M 07:54:09 24.04
205 67330 Marianne Hope Kristiansen K 07:55:03 23.99
206 70393 John Arne Stern Hakadal alpint M 07:57:05 23.89
207 119665 Nina Ch.Wige Nordheim Sportsklubben Rye K 07:57:36 23.86
207 114146 Elisabeth Stenbråten Sportsklubben Rye K 07:57:36 23.86
209 119666 Kristian Ryen M 08:00:02 23.74
210 119667 Hans Gjerdbakken Nordre Land IL M 08:02:12 23.64
210 46993 Geir Gjerdbakken Snertingdal IF M 08:02:12 23.64
210 107196 Svein-Åge Granberg Erlanders M 08:02:12 23.64
210 119668 Hagen Samsanden Nordre Land IL M 08:02:12 23.64
214 67172 Leif Depuis Drammen CK M 08:03:43 23.56
214 43312 Gunnar Nyhus Team Svorgers M 08:03:43 23.56
214 119669 Helge Slettevei Team Svorgers M 08:03:43 23.56
214 119670 Stein Arne Slåtten Team Østfold M 08:03:43 23.56
218 35858 Jon Tore Pettersen M 08:04:41 23.52
218 35859 Jan-Roger Rugset M 08:04:41 23.52
220 119671 Arve Sydtveit M 08:06:01 23.45
221 119672 Hans Jonny Lilleeng Ringerike SK M 08:06:19 23.44
222 69770 Irene Lyngstad K 08:07:01 23.40
222 119673 Sølvi Pettersen K 08:07:01 23.40
224 30442 Halvor Haugland Vinje SK M 08:09:12 23.30
224 119490 Guri Haugland Vinje SK K 08:09:12 23.30
224 67281 Gry Linås Indus Norge K 08:09:12 23.30
224 67280 Ulf Linås Indus Norge M 08:09:12 23.30
228 41678 Per Kristoffersen M 08:10:00 23.26
229 44646 Per Olaussen Dagbladets Sportsklubb M 08:10:35 23.23
230 119674 Ernst Solvesen Ringnes Bryggeri M 08:12:11 23.16
231 45985 Terry André Meland M 08:12:19 23.15
232 119440 Svein Fossumstuen M 08:13:12 23.11
232 128184 Terje Moen M 08:13:12 23.11
234 119675 Tom Berg Hurtigtransport M 08:14:03 23.07
234 119676 Torgeir Pelsholen Hurtigtransport M 08:14:03 23.07
236 68590 Carl Eirik Steffensen M 08:14:45 23.04
237 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 08:17:15 22.92
238 119677 Alfhild Birkeland Etnografisk Museum K 08:19:19 22.83
239 119678 Magnar Engebretsen Team Østfold M 08:19:25 22.82
239 68049 Per Jøran Kollerød Team Østfold M 08:19:25 22.82
239 119679 Thor Sandtorp Team Østfold M 08:19:25 22.82
242 68785 Arne Dihle Auranor M 08:19:38 22.81
242 97014 Ola Lien Auranor M 08:19:38 22.81
242 119680 Edgar Ødegård Auranor M 08:19:38 22.81
245 119681 Arve Hellebust M 08:20:38 22.77
245 119682 Helge Lehre M 08:20:38 22.77
247 119683 Ola Iversen M 08:22:13 22.69
247 119684 Audun Ottesen M 08:22:13 22.69
249 119685 Jon Erik Babb M 08:22:54 22.66
250 119686 John Ivar Krokvik M 08:23:29 22.64
251 119687 Bjørn Pedersen M 08:24:02 22.61
252 67467 Anders Ansnes Hydro al. M 08:24:04 22.61
253 119182 Frank Einar Gundersen M 08:24:22 22.60
253 67229 Vidar Hoel Møller Bil M 08:24:22 22.60
255 40935 Christian Engebretsen M 08:27:13 22.47
256 32093 Gunnar Halonen M 08:27:35 22.45
256 97803 Jan Martinsen M 08:27:35 22.45
258 119688 Bjørn Heidemann M 08:28:08 22.43
259 67499 Kjell Arild Bakken Wittusen & Jensen M 08:28:29 22.41
259 67501 Kristin Barstad Gulbæk Wittusen & Jensen K 08:28:29 22.41
259 23388 Henning Solberg Wittusen & Jensen M 08:28:29 22.41
259 119442 Øivind Sverdrup Wittusen & Jensen M 08:28:29 22.41
259 93208 Johan Sæthre Joh.Johannson M 08:28:29 22.41
259 119689 Trine Tollefsen Wittusen & Jensen K 08:28:29 22.41
265 119690 Odd Ivar Krokvik M 08:28:31 22.41
266 119420 Arne Hegg M 08:28:35 22.41
267 67458 Bjørn Thorsrud M 08:28:43 22.40
268 119691 Torgrim Riisnæs M 08:29:18 22.38
269 119692 Knut Arne Skår M 08:31:40 22.28
269 67421 Gitte Valleseter K 08:31:40 22.28
271 119530 Erik Eliassen M 08:32:35 22.24
272 119693 Henning Netka Brumunddal SK M 08:32:38 22.23
272 119694 Trond Nilsen M 08:32:38 22.23
274 119695 Monica Myhre K 08:33:32 22.19
275 119696 Bente Lyngstad Lyngstad IL K 08:35:55 22.09
275 119697 Jorunn Lyngstad Lyngstad IL K 08:35:55 22.09
277 119698 Karianne Andorsen K 08:38:46 21.97
277 119699 Fredrik Berge M 08:38:46 21.97
279 47302 Bjørn Hellebust NTHI M 08:40:13 21.91
280 46142 Beate Børja Hole kommune K 08:40:35 21.89
280 119700 Rune Moholt Hammerfest F.K. M 08:40:35 21.89
282 41884 Christian Staff Sportsklubben Rye M 08:42:04 21.83
282 119701 Idar Sørgjerd M 08:42:04 21.83
284 67442 Erik Esbjørnsen Hein OL M 08:43:07 21.79
284 67443 Anne Marie Esbjørnsen Hein OL K 08:43:07 21.79
286 119702 Geir Eng M 08:43:46 21.76
287 87602 Nils Blakkisrud Ullensaker CK M 08:44:25 21.73
287 67470 Johan Arnt Kvalsten M 08:44:25 21.73
289 67899 Terje Grandahl Team Østfold M 08:45:35 21.69
289 119703 Øivind Lunde Oslo Kristne Senter M 08:45:35 21.69
291 119704 Lilja Høgvall K 08:47:30 21.61
291 33454 Christopher Mark Lee Trim Tram M 08:47:30 21.61
291 119705 Thomas Wathne M 08:47:30 21.61
294 67446 Trond Bjørkmo M 08:50:41 21.48
294 119706 Asmund Tangen M 08:50:41 21.48
296 119707 Sigrid Marie Lindkjølen K 08:56:06 21.26
297 119708 John Olav Kvarme M 08:56:40 21.24
297 119709 Kjetil Wam M 08:56:40 21.24
299 68467 Elinor Volden K 09:00:19 21.09
300 65157 Thor Svendsen Håkon BIL M 09:00:47 21.08
301 119710 Per Arne Gulbrandesn EMO Kontor M 09:01:46 21.04
302 119711 Leif Anonsen M 09:01:51 21.03
302 41007 Tor Ihler M 09:01:51 21.03
302 119502 Jan Nærsnes M 09:01:51 21.03
305 119712 Jan Samuelsen M 09:03:13 20.98
306 65968 Ann Kristin Lyngaas Hamar kommune K 09:03:32 20.97
306 119713 Beate Thoresen K 09:03:32 20.97
308 67426 Vidar Bekkevold Hed-Opp BIL M 09:03:41 20.96
308 119714 Geir Landegård M 09:03:41 20.96
308 68362 Per Arne Nilsen Jernbanen IL M 09:03:41 20.96
311 119715 Stein-lnge Eriksen M 09:06:06 20.87
311 67469 Tor Arne Gjerrud Drammen Bilhavn AS M 09:06:06 20.87
313 119545 Sigrid Havig Berge Skrautvål IL K 09:08:06 20.79
313 90092 Knut Berge Skrautvål IL M 09:08:06 20.79
313 68372 Hans Arne Skar Brøttum IL M 09:08:06 20.79
316 67318 Geir Strøm M 09:08:41 20.77
317 45145 Anders Forsmo M 09:10:31 20.70
317 119203 Jarl Peder Olsen M 09:10:31 20.70
319 119716 Ole Jonny Bjerkestrand Bærumsbuss AS M 09:10:33 20.70
319 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærumsbuss AS M 09:10:33 20.70
321 119430 Jon Petter Westgaard Fellesdata BIL M 09:11:37 20.66
322 122349 Rolf Larsen M 09:11:51 20.65
323 119717 Per Morten Olsen M 09:12:19 20.64
323 119718 Knut Ramsvik M 09:12:19 20.64
325 119719 Tom Fibsa Eidsvoll SK M 09:14:20 20.56
326 91708 Gudmund Stormyrbakken M 09:15:43 20.51
327 45797 Kjell Håby M 09:20:00 20.35
327 96276 Arne Løkken M 09:20:00 20.35
329 119720 Gro Helen Andersen Norema K 09:20:19 20.34
330 119721 Frank Skjønhaug M 09:20:25 20.34
331 58803 Øystein Arnesen M 09:22:56 20.25
331 119722 Anna Jansson Sverige K 09:22:56 20.25
333 67957 Tom Erik Eliassen Hed-Opp Rudshøgda M 09:23:32 20.22
334 119486 Håkon Sundene M 09:23:41 20.22
335 119723 Gro Haarklou Hansen K 09:24:15 20.20
335 119724 Kaj Jørgensen M 09:24:15 20.20
335 119725 Anne Vindegg K 09:24:15 20.20
338 119726 Petter Krogsæter Team Østfold M 09:24:19 20.20
339 29294 Thorbjørn Jensen M 09:25:00 20.17
340 119727 Ove Stodal M 09:26:30 20.12
341 119517 Espen Bunes M 09:27:08 20.10
342 119728 Terje Hansen M 09:30:15 19.99
342 70548 Aud Løvlid K 09:30:15 19.99
342 119729 Gunhild Ørsjødal K 09:30:15 19.99
345 67466 Janne Ellingsen K 09:30:31 19.98
345 119730 Anita Østmo K 09:30:31 19.98
347 119731 Einar Skaland M 09:31:48 19.93
347 117519 Kjetil Aasdal M 09:31:48 19.93
349 119732 Erik Bjerke M 09:32:48 19.90
350 119733 Jimmy Munkvold M 09:33:33 19.87
351 69865 Roger Fagervold Yamaha M 09:35:01 19.82
351 93014 Willy Arne Pedersen Mills BIL M 09:35:01 19.82
351 45349 Arne Stenhaug Mills BIL M 09:35:01 19.82
354 31796 Harald Eriksen IK Rindals Troll M 09:39:34 19.66
354 119734 Sigrun Haltli IK Rindals Troll K 09:39:34 19.66
354 119735 Eva-Britt Skjølsvold IK Rindals Troll K 09:39:34 19.66
354 119540 Ann Elin Øyen IK Rindals Troll K 09:39:34 19.66
358 88099 Tom Grønbæk Finn Solvang as M 09:42:14 19.57
358 119479 Jarle Skogbakken Finn Solvang as M 09:42:14 19.57
360 119736 Amy Matthews Tyskland K 09:43:33 19.53
361 119737 Jan-Fredrik Løfgren M 09:45:08 19.48
361 119738 Halvor Vik M 09:45:08 19.48
363 119739 Kerstin Dammes Tyskland K 09:47:06 19.41
364 119526 Elisabeth Estberger Joh.-Systemas K 09:51:27 19.27
365 122113 Kjetil Kristiansen M 09:54:29 19.17
366 119741 Bent Ove Karlsen M 09:55:47 19.13
367 68036 Per Erik Hansen M 09:57:14 19.08
368 119742 Johan Vesje M 09:58:04 19.06
369 119743 Erik A. Hagensen M 10:02:58 18.90
370 67424 Bjarne Paul Nerby M 10:05:02 18.84
371 119216 Bengt Bengtson Sverige M 10:05:19 18.83
371 44596 Oskar Nystuen M 10:05:19 18.83
373 119460 Mette Gunnarstorp Sparebanken NOR K 10:07:06 18.77
373 119744 Sven H. Johansen M 10:07:06 18.77
375 119492 Erik Myrå Posten M 10:11:45 18.63
376 115995 Frank Hoover Sportsklubben Rye M 10:14:12 18.56
376 119745 Kari Jaquesson K 10:14:12 18.56
378 119746 Kai Josefsen Oslo Sportslager M 10:15:47 18.51
378 70430 Øystein Skeie Falken M 10:15:47 18.51
380 119747 Andrew Denslow M 10:15:48 18.51
381 119748 Stine Dehlen K 10:16:45 18.48
381 119749 Trine Raustein K 10:16:45 18.48
383 68469 Normann Ulfsten M 10:26:12 18.20
384 119522 Torvald Bjellerås J. J. Ugland BIL M 10:27:00 18.18
385 119750 Camilla Lavik K 10:28:36 18.13
385 119751 Bjørg Linløkken K 10:28:36 18.13
385 67597 Jette Pedersen K 10:28:36 18.13
388 119500 Jan Berg A/S Oso M 10:28:44 18.13
388 119499 Rolf Maage A/S Oso M 10:28:44 18.13
390 119752 Ronny Moylund Vasa BIL M 10:29:45 18.10
391 119753 Glenn Gustavsen M 10:31:12 18.06
391 119754 Helge Olai Jensen M 10:31:12 18.06
391 67624 Daghild Larsen K 10:31:12 18.06
391 122359 Torbjørn Larsen M 10:31:12 18.06
391 119755 Truls Ramselien M 10:31:12 18.06
396 31078 Ivar Nygaard M 10:32:08 18.03
397 119756 Gunn Karin Longva K 10:34:11 17.97
397 67587 Nils Ivar Olstad M 10:34:11 17.97
397 67580 Kai Stian Olstad M 10:34:11 17.97
400 119757 Marit Fjellsaune K 10:37:19 17.88
400 119758 Stig Hubred M 10:37:19 17.88
402 119563 Torunn Hjelseng K 10:44:11 17.69
402 119564 Unni Linde K 10:44:11 17.69
404 82595 Lise Andorsen M 10:46:23 17.63
405 119759 Tore Harald Mathisen M 10:46:53 17.62
405 67564 Bjørnar Nilsen M 10:46:53 17.62
405 67565 Henning Ostun M 10:46:53 17.62
408 119760 Karin Elise Fosser K 10:48:16 17.58
408 119761 Ivar Hansen M 10:48:16 17.58
408 119762 Adelheid Sæther K 10:48:16 17.58
411 44890 Kai Hauger M 10:51:31 17.49
411 87958 Arne Stensrud Lena M 10:51:31 17.49
413 67448 Tom Kirkenær M 10:54:36 17.41
414 36779 Erik Amit Nordlie Norges Vel M 10:54:50 17.40
414 66137 Kjell Erik Nordlie Norges Vel M 10:54:50 17.40
416 119763 Inga Kverneland K 11:00:10 17.26
417 119764 Unni Berg M 11:00:49 17.25
417 119765 Sigrunn Johannessen K 11:00:49 17.25
419 76576 Roar Sletta M 11:07:42 17.07
420 119767 Lena Skjelstadaune Superfos Packaging K 11:12:35 16.94
420 119766 Karin Saastad Superfos Packaging K 11:12:35 16.94
422 119768 Kirsti Eide Team Østfold K 11:15:50 16.86
422 117574 Dagfinn Sulusnes Team Østfold M 11:15:50 16.86
424 119769 Tone Andresen K 11:19:39 16.77
424 119770 Kenneth Simsø Jelby kameratene M 11:19:39 16.77
426 119536 Håvard Ålvik Dahl Team Ålvik M 11:20:19 16.75
427 119771 Rune Wigen Fred.Olsen M 11:23:24 16.68
428 119568 Per Sætre Lærerforbundet M 11:31:18 16.49
429 119772 Liv Sætre Khantatat K 11:40:24 16.27
429 69913 Erling Kvesetberg M 11:40:24 16.27
431 20922 Aud Berit Fossdal K 11:41:38 16.24
431 119773 Per Skjefstad M 11:41:38 16.24
433 67619 Gro Irene Gjerdingen K 11:43:44 16.19
433 85202 Erik Linstad M 11:43:44 16.19
435 82189 Thomas Laiti M 11:46:08 16.14
436 119580 Alf Solbjørg M 11:47:08 16.12
436 119774 Tove Nohre Solbjørg K 11:47:08 16.12
438 67629 Gunn Bjørg Bringe K 11:48:57 16.08
439 119542 Hilary Sveen M 11:50:35 16.04
440 119775 Kjetil Slette M 11:52:25 16.00
440 119776 Einar Visnes M 11:52:25 16.00
442 119538 Bente Ålvik Team Ålvik K 11:54:31 15.95
443 119777 Anne-Katrine L. Næs K 11:56:58 15.90
443 119778 Tone Dahl Olsen K 11:56:58 15.90
445 119779 Einar Høybakk M 12:06:40 15.68
446 119780 Øivind Lorentzen M 12:10:18 15.61
447 119781 Stein Ramstad M 12:10:46 15.60
448 68475 Gunnar Moe M 12:19:03 15.42
448 68476 Britt Moe K 12:19:03 15.42
450 67623 Gerd Granslo JIL Grorud IL K 12:19:28 15.41
450 114513 Tor Hagen JIL Grorud NSB M 12:19:28 15.41
450 67622 Egil Syversen M 12:19:28 15.41
453 71542 Marianne Pisani K 12:19:59 15.40
454 119782 Malin Johnsen K 12:26:58 15.26
454 119783 Kristian Hauge Pedersen M 12:26:58 15.26
456 119570 Svein Erik Bjørgvik M 12:33:15 15.13
457 67652 Terje Nedrud V.Toten Handicaplag M 12:41:14 14.97
458 119784 Laila Nordeng K 12:52:06 14.76
458 67594 Kari Skyttersæter K 12:52:06 14.76
460 46156 Tove Nordeng K 12:52:07 14.76
460 67595 Bente Naomi Wiik K 12:52:07 14.76
460 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 12:52:07 14.76
463 119785 Jan Kopland M 13:18:27 14.27
464 69409 Petter Arne Opstad M 13:33:58 14.00
464 119786 Aksel Ørbeck M 13:33:58 14.00
466 66851 Jarle Fredriksen M 16:09:04 11.76
467 98620 Vidar Andersen M 17:06:10 11.10
467 119787 Bjørg Helene Antonsen K 17:06:10 11.10
469 139605 Arvid Gjerde M 17:16:28 10.99
470 88394 Per Aukland Romerike Politi M 17:30:40 10.85
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.1998
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 22.12 Km/t
Snittid: 8:35:10
Antall deltakere: 470

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):