Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2002
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 34464 Trond Klemetsen Arendal CC M 35-39 01:43:47 34.68
2 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Bækkelaget SK M 45-49 01:43:50 34.67
3 120067 Kjetil Skorstad M 01:43:55 34.64
4 70650 Halvor Ihler IF Frøy M 15 01:46:30 33.80
5 109306 Nicolai Martinsen Bækkelaget SK M 16-19 01:46:41 33.74
6 47542 Glenn Thomas Jahr M 16-19 01:47:33 33.47
7 68511 Vemund Bertelsen Rustad IL M 25-29 01:49:39 32.83
8 41424 Thomas André Kjerstad Rustad IL M 16-19 01:49:41 32.82
8 120068 Morten Tomter Rustad IL M 40-44 01:49:41 32.82
10 120069 Martin Strøm Haukeland IF Frøy M 15 01:49:43 32.81
11 70377 Steffen Johansen Jømna/Heradsbygd SK M 14 01:54:28 31.45
12 120070 Øivind Gløersen Rustad IL M 16-19 01:54:29 31.44
13 48809 Morten W. Røstad Sportsklubben Ceres M 40-44 MTB 01:57:34 30.62
14 120071 Fredrik Kirkelund Jømna/Heradsbygd SK M 15 01:57:37 30.60
15 120072 Bård Haugen M 45-49 01:57:43 30.58
16 67759 Gunnar Rodem Sportsklubben Ceres M 30-34 MTB 01:58:34 30.36
17 68557 Reidar Ingar Arnesen M 55-59 MTB 01:58:45 30.31
18 119870 Jørn F. Thon M 30-34 01:59:08 30.21
19 120073 Bjørn Asak M 16-19 01:59:10 30.20
19 69590 Ole Jørgen Jensen IDD Sportsklubb M 14 MTB 01:59:10 30.20
21 120074 Ola Feten Rustad IL M 35-39 01:59:12 30.20
22 120075 Mats Johanson M 16-19 01:59:58 30.00
23 120076 Steinar Madsen Bekkelaget SK M 16-19 02:01:51 29.54
24 65544 Anders Gløersen Rustad IL M 16-19 02:03:03 29.25
25 97262 Stian Hansen Team Arendal CC M 13 02:03:04 29.25
25 51065 André Mamelund Team Arendal CC M 14 02:03:04 29.25
27 67381 Svein Teigen Ringnes Arendals Bryggeri M 45-49 02:03:07 29.24
28 34451 Arne Hansen Team Arendal CC M 35-39 02:03:09 29.23
29 64883 Aage Jødahl M MTB 02:03:14 29.21
30 36649 Hans Petter Bjørseth M 35-39 02:03:30 29.14
31 41902 Janne Mollan Nabohjørnet Sykkle og Grill K 40-44 MTB 02:03:47 29.08
32 86504 Arild Engelstad Aktiv skøyteklubb M 50-54 MTB 02:05:47 28.62
33 120963 Gunnar Solberg M 55-59 02:05:50 28.60
34 82234 Storm Arild Lønnquist Sportsklubben Ceres M 55-59 02:05:53 28.59
35 120077 Erling Olav Hansen Eidsvoll SK Mix Tandem 02:07:36 28.21
36 120078 Vivi Martinsen Eidsvoll SK Mix Tandem 02:07:37 28.20
37 108401 Joachim Ski Torp Asker CK M 15 MTB 02:07:53 28.15
38 120079 Morten Aikio Lørenskog CK M 16-19 02:08:00 28.12
39 33216 Anne Mørch K MTB 02:08:15 28.07
40 69696 Stine Haugen Rustad IL K 16-19 02:08:58 27.91
41 120080 Irene Engelstad IK Hero K 16-19 MTB 02:09:47 27.73
42 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M MTB 02:09:49 27.73
42 120081 Odd Harald Smerud SM Mortensrud M 45-49 MTB 02:09:49 27.73
44 41984 Bengt Eilertsen M 40-44 02:09:50 27.72
44 68599 Tore Pedersen Oslo Fengsel IL M 65-69 MTB 02:09:50 27.72
46 120082 Christer Engelstad RM rehab M 35-39 MTB 02:09:51 27.72
47 47174 Asbjørn Bilben Amundsen Bærum og Omegn CK M 11 02:10:39 27.55
48 82028 Dag Grøndalen M 35-39 MTB 02:12:40 27.13
48 82081 Trond Lindmoen M 35-39 MTB 02:12:40 27.13
48 82090 Trond W. Samuelsen M 35-39 MTB 02:12:40 27.13
48 82122 Kjell Villanger M 35-39 MTB 02:12:40 27.13
52 120083 Per Svein Aurdal M 02:13:22 26.99
53 48281 Anders Rudå Nygaard Rustad IL M 16-19 02:14:33 26.75
54 120085 Arvid Gulbrandsen M 30-34 MTB 02:14:45 26.71
55 120086 Rolf Olsen Nabohjørnet Sykkle og Grill M 35-39 MTB 02:19:34 25.79
56 67379 Ernst Salvesen Ringnes Arendals Bryggeri M 40-44 02:19:40 25.77
57 120087 Jonas Johannesen M 16-19 MTB 02:19:42 25.76
58 120089 Oskar Liaker M Tandem 02:19:46 25.75
58 86436 Bjørn Pedersen Team Nordlia M 55-59 02:19:46 25.75
58 120088 Per Morten Aaslie Pilot til Oskar Liaker M Tandem 02:19:46 25.75
61 120090 Kristin Bjørgan K 35-39 MTB 02:19:48 25.75
62 120091 Cathrine Solberg Østmarka IL K 35-39 MTB 02:21:24 25.45
63 120092 Merete Kristiansen K 30-34 MTB 02:21:38 25.41
64 120093 Jan Blegeberg M 45-49 MTB 02:21:39 25.41
65 120094 Stian Hokke Inkje Cycleclub M 25-29 02:21:44 25.39
66 120095 Torfin Sæther M 40-44 02:21:45 25.39
67 120096 Brede Wardrum M 16-19 MTB 02:22:51 25.20
68 120097 Linda Hansen Lillehammer CK K 25-29 MTB 02:24:16 24.95
69 120098 Viggo Horgen Ringerike Helsesport M Tandem 02:26:55 24.50
69 120099 Egil Iversen Ringerike Helsesport M Tandem 02:26:55 24.50
71 70037 Mari Klev Øpstad Eiker CK K 12 MTB 02:27:26 24.41
72 35408 Kjell Anders Øpstad Eiker CK M 40-44 MTB 02:27:28 24.41
73 120100 Tom-vegard Feltstykket Hadeland O-lag M 25-29 MTB 02:28:19 24.27
74 69887 Ingunn Boholm Blåbærstien Racing Team K 40-44 MTB 02:29:24 24.09
75 68845 Ingrid Ødegaard Ullensaker kommune K 30-34 MTB 02:30:19 23.94
76 61673 Kjersti Hansen Lundberg Nabohjørnet Sykkle og Grill K 35-39 MTB 02:30:32 23.91
77 67538 Anne Liv Andersen K 40-44 MTB 02:31:43 23.72
78 120101 Svend Solberg M 35-39 MTB 02:31:47 23.71
79 120102 Sveinung Tangen Rådhuset B.I.L M 55-59 MTB 02:32:38 23.58
80 119482 Janne Ekornrud K 40-44 MTB 02:33:05 23.51
80 120103 Trixie Lorentzen K 45-49 MTB 02:33:05 23.51
80 120104 Aina Sandblad K 35-39 MTB 02:33:05 23.51
83 69602 Kristian Solberg Fjæstad M 15 MTB 02:35:43 23.11
84 120106 Britt Bruflot Gram Felleskjøpet Øst Ves K 45-49 MTB 02:35:48 23.10
85 120107 Monika Lindås K 25-29 MTB 02:35:54 23.09
86 120108 Mona Lier Team Nordlia K 40-44 MTB 02:36:02 23.07
87 120109 Tove Sommerschild K 20-24 MTB 02:36:09 23.05
88 120110 Tove Nordenstam K 35-39 MTB 02:37:24 22.87
89 120111 Ida Grue Håøy K 02:39:19 22.59
90 120112 Lise Lotte Bergland M 40-44 MTB 02:39:24 22.58
91 120113 Jan-arne Eilertsen Norges Forskningsråd M 40-44 MTB 02:41:23 22.30
92 120114 Hanne Elstad K 35-39 MTB 02:43:37 22.00
93 68781 Leiv Myklebust M 60-64 MTB 02:43:52 21.96
94 68820 Anette Persson K 30-34 02:43:55 21.96
95 120115 Steffen Dukene M 25-29 MTB 02:45:04 21.80
96 120116 Jon Torleif Gram M 12 02:45:31 21.75
97 42083 Per Selli Tine Fellesmeierier M 55-59 MTB 02:48:17 21.39
98 68041 Ingar Fredriksen M 35-39 MTB 02:51:35 20.98
99 120117 Benedikte Strand K 35-39 MTB 02:53:25 20.75
100 23873 Jan Ellingsen M 40-44 MTB 02:53:30 20.74
100 120118 Torill Steen K 30-34 MTB 02:53:30 20.74
102 120119 Ørjan Sten M 30-34 MTB 02:53:31 20.74
103 120120 Heidi Aasberg Tine K 02:57:04 20.33
104 120121 Margit Severinsen K 40-44 MTB 02:57:09 20.32
105 120122 Gry Schei Hoel Tine K 03:00:02 19.99
106 120123 Målfrid Lie K 03:02:45 19.69
107 120124 Tom Hansen M 55-59 MTB 03:05:20 19.42
108 120125 Finn Johannesen M 60-64 MTB 03:08:37 19.08
108 120126 Hege Kristin Johannessen K 35-39 03:08:37 19.08
110 68897 Anne-Britt Holien K 30-34 MTB 03:10:55 18.85
111 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 12 MTB 03:19:48 18.01
111 70238 Erik Sigtbakken Brumunddal SK M 12 MTB 03:19:48 18.01
113 120127 Yvonne Aurstad PDS BIL K 30-34 MTB 03:19:50 18.01
113 81934 Mette Sigtbakken Brumunddal SK K 40-44 MTB 03:19:50 18.01
115 120128 Sverre Tobias Dukene M 10 MTB 03:23:40 17.67
116 71548 Jan Dukene M 40-44 03:23:43 17.67
117 120129 Lars Erik Snuggerud M 11 MTB 03:24:45 17.58
118 68783 Ola Kristian Snuggerud M 40-44 MTB 03:24:46 17.58
119 35742 Terje Nilsen M 40-44 MTB 03:26:35 17.42
120 120132 Thomas Skaug Grasbakken M 11 MTB 03:27:04 17.38
120 44860 Per Grasbakken M 40-44 MTB 03:27:04 17.38
122 120133 Janne Perly Lie M 03:28:32 17.26
123 120134 Tove Berger Jensen K 55-59 MTB 03:29:24 17.19
124 100171 Jan Yngve Jensen M 55-59 MTB 03:29:26 17.18
125 120135 Turid Lund K 03:37:12 16.57
126 82713 Hanne Myrvold K 40-44 MTB 03:37:40 16.53
127 120136 Karin Nyland K 45-49 MTB 03:37:42 16.53
128 120137 Kristin Manvik ESSO RAFF SPORT K 40-44 MTB 03:49:55 15.65
129 120138 Eigil Manvik ESSO RAFF SPORT M 50-54 MTB 03:49:56 15.65
130 120139 Knut Engen Makker til Hege Sandnes Mix Tandem 03:50:24 15.62
130 120140 Hege Sandnes Mix Tandem 03:50:24 15.62
132 87602 Nils Blakkisrud Ullensaker CK M 70 + 04:05:25 14.66
133 120141 Pål Steigedal Coop Norge BIL M 30-34 MTB 04:27:41 13.44
134 120142 Tor Fossheim Coop Norge BIL M 40-44 04:27:42 13.44
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2002
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 23.39 Km/t
Snittid: 2:33:53
Antall deltakere: 134

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):