Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2003
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 120143 Roy Hogstad M 25-29 01:23:01 43.36
1 113499 Jan Ivar Solski M 30-34 01:23:01 43.36
1 120144 Truls Svanevik M 20-24 01:23:01 43.36
4 65544 Anders Gløersen Rustad IL M 16-19 MTB 01:28:59 40.45
4 120070 Øivind Gløersen Rustad IL M 16-19 MTB 01:28:59 40.45
6 69959 Morten Hegge Sportsklubben Ceres M 35-39 01:29:04 40.41
7 120145 Odd Asmundsen M 45-49 01:29:54 40.04
8 120146 Stian Berger Larsen M 13 01:29:56 40.02
9 69593 Hilde-Gunn Hellebø Hodr IL Mix Tandem 01:30:00 40
9 69592 Arild Hellebø Hodr IL Mix Tandem 01:30:00 40
11 70377 Steffen Johansen J/H Sykkel M 15 01:31:29 39.35
12 120147 Stian Fredrik Flaaseth IK Hero M 14 01:34:39 38.03
13 45446 Petter A. Winther Asker CK M 40-44 01:35:02 37.88
14 120148 Tom Jørgensen M 45-49 01:35:10 37.82
15 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 40-44 01:35:11 37.82
16 109113 Bjørn Willy Larsen M 30-34 MTB 01:35:14 37.80
17 120150 Ola Tidemansen Rustad IL M 16-19 MTB 01:35:15 37.79
17 120149 Mats Tidemansen Rustad IL M 16-19 01:35:15 37.79
19 120151 Christian Sandvik Rustad IL M 16-19 MTB 01:35:16 37.78
20 47497 Thomas Berg M 15 01:35:19 37.76
20 97262 Stian Hansen Arendal CC M 14 01:35:19 37.76
22 69554 Enno Swets Asker Skøyteklubb M 30-34 01:35:21 37.75
23 120152 Erik Lien PMBIL M 30-34 MTB 01:35:22 37.74
24 120153 Ragnhild Bolstad K 01:35:23 37.74
25 120154 Tor Gjellum Flugstad Asker CK M 14 01:35:26 37.72
25 79084 Andreas Tangen Sørbråten IL M 15 01:35:26 37.72
27 120155 Tor Amundsen M 55-59 01:35:27 37.71
28 120071 Fredrik Kirkelund M 01:35:33 37.67
29 69956 Johannes Hovde M 20-24 MTB 01:36:43 37.22
30 120156 Andreas Sommerfelt Arendal CC M 16-19 01:36:46 37.20
31 120157 Joe Spann United States M 45-49 01:37:06 37.07
32 70012 André Jean M 30-34 01:37:17 37.00
33 120079 Morten Aikio M 16-19 01:39:44 36.09
34 120074 Ola Feten Rustad IL M 40-44 MTB 01:39:51 36.05
34 47879 Gisle Kogstad M 40-44 MTB 01:39:51 36.05
36 69063 Gunnar Solberg Sportsklubben Ceres M 55-59 01:39:56 36.02
37 86504 Arild Engelstad Aktiv Skøyteklubb M 50-54 01:41:59 35.29
37 120158 Mats Ringerike Rustad IL M 16-19 MTB 01:41:59 35.29
39 82028 Dag Grøndalen M 40-44 MTB 01:42:05 35.26
39 120159 Stein Erik Owrenn M 20-24 MTB 01:42:05 35.26
39 82090 Trond W. Samuelsen M 35-39 MTB 01:42:05 35.26
42 120160 Hanne Bjercke Rustad IL K 20-24 MTB 01:42:15 35.20
43 120161 Knut Petter Åstebøl Rustad IL M 16-19 MTB 01:42:36 35.08
44 120162 Trond Lindmorn M 40-44 MTB 01:44:13 34.54
45 120098 Viggo Horgen Tandem 01:46:14 33.88
45 120099 Egil Iversen Tandem 01:46:14 33.88
47 120165 Kristian Sørbo Rustad IL M 16-19 MTB 01:46:49 33.70
48 120166 Asbjørn B. Amundsen Bærum og Omegn CK M 12 01:47:07 33.60
48 120167 Andreas Gravdal Bærum og Omegn CK M 13 01:47:07 33.60
50 120168 Per Hillman M 40-44 01:47:11 33.58
51 67579 Gjermund Skaarberg SPENST Askim M 35-39 MTB 01:47:19 33.54
52 82122 Kjell Villanger M 40-44 MTB 01:47:42 33.42
53 64883 Aage Jødahl M 01:48:22 33.22
54 69696 Stine Haugen Rustad IL K 16-19 MTB 01:48:25 33.20
55 67759 Gunnar Rodem M 30-34 MTB 01:48:56 33.04
56 67257 Johanna Lysgård Nordre Eidsvoll IL K 45-49 01:49:25 32.90
57 120169 Kim Hasle Asker Skøyteklubb M 16-19 01:49:37 32.84
58 120170 Henrik Christiansen Asker Skøyteklubb M 20-24 01:49:44 32.80
59 120171 Per Hasle Asker Skøyteklubb M 45-49 MTB 01:50:39 32.53
60 120172 Heidi Rynning-Tønnsen K 35-39 MTB 01:50:48 32.49
61 34064 Kjell Retterholt Østmarka IL M 40-44 01:50:52 32.47
62 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M Tandem 01:51:52 32.18
62 67955 Cornelis Van Der Lijcke Eidsvoll SK M Tandem 01:51:52 32.18
64 120173 Espen Hillman M 40-44 01:52:02 32.13
65 120086 Rolf Olsen M 35-39 01:52:42 31.94
66 120174 Alexander Holm Andersen M 12 01:52:46 31.92
66 46641 Jan Jensen M 40-44 01:52:46 31.92
66 120175 Marius Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 12 01:52:46 31.92
69 120091 Cathrine Solberg K 35-39 MTB 01:53:20 31.76
70 120177 Trygve Frævik M 45-49 MTB 01:53:45 31.64
70 120176 Nikolai Frævik M 13 01:53:45 31.64
70 120178 Arve Jørgen Haugland Tokheim Sportsklubben Rye M 16-19 MTB 01:53:45 31.64
73 108401 Joachim Ski Torp Asker CK M 16-19 MTB 01:53:55 31.60
74 120179 Wenche Holm K 45-49 01:54:20 31.48
75 120180 Sten Axelsen M 40-44 01:55:05 31.28
76 120181 Mari Klev Ørstad K 60-64 MTB 01:55:11 31.25
77 120183 Henning Nytschke Mix Tandem 01:55:12 31.25
77 120182 Ellen Nytschke Mix Tandem 01:55:12 31.25
77 35032 Per Tveiten M 50-54 01:55:12 31.25
80 70682 Vidar Haugen M 45-49 MTB 01:55:36 31.14
81 120184 Frode Saga M 25-29 01:55:39 31.12
82 120185 Vetle Høivang Jensen Asker CK M 13 01:55:41 31.11
83 45477 Tommy Jensen Asker CK M 45-49 01:55:42 31.11
84 67260 Kari Høivang Jensen Asker CK K 45-49 01:55:44 31.10
85 119335 Håkon Jahr M 45-49 01:55:54 31.06
86 120186 Kjell Anders Østad M 60-64 MTB 01:56:00 31.03
87 120187 Egil Tøftum Bravida M 35-39 MTB 01:56:21 30.94
88 29005 Sven Erik Bystrøm Stegaberg IL M 11 01:57:06 30.74
88 21888 Eirik Storesund M 13 01:57:06 30.74
88 120188 Kjersti M. Storesund Stegaberg IL K 14 01:57:06 30.74
91 25307 Knut Storesund Stegaberg IL M 40-44 01:57:07 30.73
92 120189 Rune Glæserud M 20-24 MTB 01:57:16 30.69
93 120190 Lars Ingar Ottosen M 40-44 MTB 01:57:24 30.66
93 82300 Gaute Trillerud M 40-44 MTB 01:57:24 30.66
95 33069 Siren Andresen Tjøtta Frikransen SK K 30-34 MTB 01:57:34 30.62
96 120191 Anne Gro Refsland Asker Skøyteklubb K 16-19 MTB 01:57:45 30.57
96 120192 Stine Nygård Rudå Rustad IL K 16-19 MTB 01:57:45 30.57
98 120193 Jarle Karlstad M 40-44 MTB 01:57:50 30.55
98 49407 Håkon Karlstad M 12 MTB 01:57:50 30.55
98 120194 Anders Njåtun Asker Skøyteklubb M 16-19 MTB 01:57:50 30.55
101 120195 Line Paulsen Rustad IL K 16-19 MTB 01:57:51 30.54
102 120196 Ukjent Ukjent 1 - Oasen Hageland Oasen Hageland M 01:59:22 30.15
103 120197 Roar Saxhaug EDB BIL M 30-34 MTB 01:59:26 30.14
104 120377 Bjørn Erik Robsrud M 16-19 01:59:43 30.07
105 120199 Per Vestøl M 50-54 MTB 01:59:51 30.03
106 62603 Christian Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 13 MTB 02:01:01 29.74
107 120200 Nina Nordahl Visma services K 35-39 MTB 02:01:10 29.71
108 120201 Truls Rundgren M 16-19 MTB 02:01:13 29.69
109 120093 Jan Blegeberg M 45-49 MTB 02:01:24 29.65
109 68465 Hege Hansen K 25-29 02:01:24 29.65
111 68003 Mona Kajanus SPENST Askim K 25-29 MTB 02:01:28 29.63
112 120202 Ståle Njåtun Asker Skøyteklubb M 40-44 MTB 02:01:40 29.58
113 120092 Merete Kristiansen K 35-39 MTB 02:01:56 29.52
114 120203 Oasen Ukjent 2 - Oasen Hageland Oasen Hageland M 02:02:10 29.46
115 120204 Oasen Ukjent 3 - Oasen Hageland Oasen Hageland M 02:03:45 29.09
116 120205 Lars Christian Østerby M 13 02:05:03 28.78
117 120206 Bjørn Holthe Andersen M 55-59 MTB 02:05:11 28.75
118 70414 Knut Kristian Baadshaug M 15 MTB 02:05:54 28.59
119 120207 Linn Amundsen Lørenskog CK K 15 02:06:28 28.46
119 69602 Kristian Solberg Fjæstad M 16-19 MTB 02:06:28 28.46
119 120208 Kirsti Ruud Lørenskog CK K 15 02:06:28 28.46
119 120209 Maja Sørheim Lørenskog CK K 16-19 02:06:28 28.46
123 120210 Lars Jødahl M 16-19 MTB 02:06:52 28.37
124 120211 Emma Skjærstad K 13 02:07:52 28.15
125 120212 Inger Hasle Walschærst Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 02:07:59 28.12
126 68315 Hilde Lyngstad Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 02:08:04 28.11
127 120102 Sveinung Tangen Rådhusets BIL M 55-59 MTB 02:08:58 27.91
128 120213 Trixi Lorentzen K 50-54 02:10:07 27.66
128 120104 Aina Sandblad K 35-39 02:10:07 27.66
130 120214 Madelene Dahl K 12 MTB 02:10:13 27.64
131 45665 Stig Tore Dahl M 50-54 MTB 02:10:14 27.64
132 131752 Jan Erik Hansen M 35-39 MTB 02:11:06 27.45
133 120080 Irene Engelstad Aktiv Skøyteklubb K 16-19 02:11:23 27.40
134 108438 Geir Holmsen M 35-39 MTB 02:12:06 27.25
135 67272 Jan Helge Torgersen Alvis Moelv M 50-54 02:12:12 27.23
135 120215 Mona Irene Torgersen Moelv SpinningSenter K 40-44 MTB 02:12:12 27.23
137 89234 Arild Henriksen Gauldal SK M 16-19 02:12:17 27.21
138 36155 Ingjerd Merete Aas K 40-44 02:12:46 27.11
139 120216 Runar Grønsholt Team AG M 20-24 MTB 02:13:32 26.95
140 120217 Morten Bekkelund Brumunddal SK M 11 MTB 02:14:46 26.71
140 120218 Hans Yngvar Haugrud Brumunddal SK M 11 MTB 02:14:46 26.71
142 107725 Yngve Haugrud Brumunddal SK M 45-49 MTB 02:14:49 26.70
143 70475 Mathias Lie Eide M 14 MTB 02:15:03 26.65
143 120219 Alexander Randin M 12 MTB 02:15:03 26.65
145 120220 Marianne Thorstensen K 16-19 MTB 02:15:05 26.65
146 120221 Jonas Croff Rustad IL M 16-19 MTB 02:15:22 26.59
147 120222 Asbjørg Strand K MTB 02:16:16 26.41
148 120223 Frank Lium Bravida M 40-44 MTB 02:17:37 26.15
149 120077 Erling Olav Hansen Eidsvoll SK M 02:17:56 26.09
150 62895 Christian Waaler M 14 MTB 02:17:58 26.09
151 120224 Andreas Otlo M 30-34 02:18:01 26.08
152 120225 David Gulstad M 25-29 02:18:21 26.02
153 120226 Max Emil Boholm Kørner Blåbærstien Racing Team M 12 MTB 02:18:26 26.00
154 69887 Ingunn Boholm Blåbærstien Racing Team K 40-44 MTB 02:18:54 25.91
155 63198 Geir Grønsholt Team AG M 45-49 MTB 02:20:34 25.61
155 120227 Anne Gunvor Nystrøm Team AG K 20-24 MTB 02:20:34 25.61
157 120228 Vera Tvinde Klubb Team Aktivum K 35-39 MTB 02:20:39 25.59
158 120229 Rolf Lerdahl M 70 + 02:21:37 25.42
159 120230 Tore Bekker-Larsen M 60-64 MTB 02:24:04 24.98
160 120231 Vetle Grini Bjørkli Bålerud Spinn Hønefoss M 10 02:24:31 24.91
161 120232 Julie Bjørkhaug K 16-19 MTB 02:24:49 24.85
162 120233 Bente Grini Bjørkli Bålerud Spinn Hønefoss K 30-34 02:25:28 24.74
163 120234 Alexander Skjørestad M 12 02:25:46 24.69
164 82234 Storm Arild Lønnquist ISS Norge AS M 55-59 02:25:48 24.69
165 69983 Patrik Fredriksen M 13 02:26:10 24.62
166 120235 Simen Østmoe Tunvold Team Hemmat M 15 MTB 02:26:37 24.55
167 120236 Wilhelm Holmsen M 60-64 MTB 02:27:20 24.43
168 41007 Tor Ihler M 40-44 02:27:29 24.40
168 120237 Grethe Vibe K 60-64 MTB 02:27:29 24.40
170 120238 Ann-Kristin Johansen Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 02:27:30 24.40
171 120239 Liv Kummen Klubb Team Aktivum K 50-54 MTB 02:27:51 24.34
172 120240 Linda Marie Legeland K 20-24 MTB 02:28:03 24.31
173 120241 Svein Bjerke Olsen M 25-29 MTB 02:28:04 24.31
174 120242 Marit Bang Jensen Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 02:28:11 24.29
175 120243 Anne Håkonsen Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 02:28:54 24.17
176 69824 Trine Holm Andersen K 35-39 MTB 02:28:56 24.17
177 120244 Birgitte Refsland Asker Skøyteklubb K 15 MTB 02:29:42 24.04
178 120245 Grethe B. Refsland Asker Skøyteklubb K 40-44 MTB 02:29:43 24.04
179 120246 Barbro Løhre Hansen K 35-39 MTB 02:29:52 24.02
180 120247 Wenke Walker K 35-39 MTB 02:30:35 23.90
181 66028 Mildrid Hansen K 40-44 MTB 02:30:55 23.85
182 120248 Jon Sverre Dischington M 45-49 MTB 02:32:22 23.62
183 120249 Mari Østmoe Tunvold Team Hemmat K 13 02:32:33 23.59
184 120250 Roger Gjermundshaug M 45-49 MTB 02:32:37 23.58
184 22437 Frode Hofset M 50-54 MTB 02:32:37 23.58
186 122122 Ukjent Ukjent Mann M 02:32:39 23.58
187 120251 Jan Vaslestad M 45-49 MTB 02:32:45 23.56
188 120252 Nadja Vaslestad K 45-49 MTB 02:32:47 23.56
189 120253 Gunnar Singstand M 50-54 MTB 02:32:48 23.56
190 120254 Arnt Gunnar Solberg M 40-44 MTB 02:32:52 23.54
191 120255 Gry Aulid Linnerud K 35-39 MTB 02:33:33 23.44
192 120256 Olav Tunvold Team Hemmat M 45-49 MTB 02:33:41 23.42
192 120257 Grethe Østmoe Team Hemmat K 40-44 MTB 02:33:41 23.42
194 69045 Lasse Solberg Biri M MTB 02:34:31 23.29
195 120258 Adrian Opheim M 10 MTB 02:35:31 23.14
196 46712 Arve Opheim M 40-44 MTB 02:35:33 23.14
197 120259 Anne Grethe Skjølås K 35-39 02:35:44 23.11
198 120260 Anita Snuggerud Hansen Fluberg IL K 16-19 MTB 02:36:23 23.02
199 120101 Svend Solberg M 35-39 MTB 02:38:22 22.73
200 69370 Gudmund Madsen M 40-44 MTB 02:39:17 22.60
201 120129 Lars Erik Snuggerud M 12 MTB 02:39:18 22.59
202 67677 Tore Foss M 55-59 MTB 02:40:02 22.49
203 120261 Ingrid Edel Snuggerud K 40-44 MTB 02:40:07 22.48
204 82713 Hanne Myrvold K 40-44 02:43:07 22.07
205 120262 Fred Arstad M 35-39 MTB 02:43:20 22.04
206 120263 Marianne Uverud K 25-29 MTB 02:44:23 21.90
207 119773 Per Skjefstad M 60-64 02:46:36 21.60
208 120264 Heidi Marie Framvik Berg Eidsvoll SK K 40-44 02:49:09 21.28
209 120265 Marit Hauger Lørenskog CK K 35-39 MTB 02:50:24 21.12
209 81857 Kjersti Kværner Hestetun SK BIL K 35-39 MTB 02:50:24 21.12
211 119535 Ole Gunnar Melby M MTB 02:50:57 21.05
212 79078 Eirik Lien Bålerud Spinn Hønefoss M 11 02:52:46 20.83
213 120267 Randi H. Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss K 40-44 02:52:57 20.81
213 120266 Fredrik Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 10 02:52:57 20.81
215 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 13 MTB 02:53:24 20.76
215 70238 Erik Sigtbakken Brumunddal SK M 13 MTB 02:53:24 20.76
217 81934 Mette Sigtbakken Brumunddal SK K 40-44 MTB 02:53:25 20.75
218 120268 Merete Lien Bålerud Spinn Hønefoss K 35-39 02:55:11 20.54
219 120269 Emil R. Arnesen Lørenskog CK M 11 MTB 02:55:41 20.49
219 120270 Jan E. Arnsesen Lørenskog CK M 40-44 MTB 02:55:41 20.49
221 88691 Odd E. Arnesen M 65-69 MTB 02:55:43 20.48
222 120271 Ida Kristine Flaaseth K 12 MTB 02:58:31 20.16
223 120272 Helene Hansen K 12 MTB 02:58:42 20.14
224 71141 Madelen Bergkvist K 12 MTB 02:59:10 20.09
225 120273 Vidar Bergkvist M 40-44 MTB 02:59:13 20.08
226 120274 Jonas Moi Bålerud Spinn Hønefoss M 10 02:59:25 20.06
227 120275 Per Oscar Skogø M 15 MTB 02:59:28 20.05
228 120276 Kristin Moi Bålerud Spinn Hønefoss K 35-39 02:59:30 20.05
229 120277 Inger Sæther K 30-34 MTB 03:01:05 19.88
230 120278 Tove Johansen K 25-29 MTB 03:02:06 19.76
231 43240 Tone Bergkvist K 35-39 MTB 03:02:52 19.68
232 120279 Nina Dalan A & B Skilt K 30-34 MTB 03:03:58 19.56
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 27.91 Km/t
Snittid: 2:08:59
Antall deltakere: 232

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud