Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2004
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 120147 Stian Fredrik Flaaseth IK Hero M 01:30:12 39.91
1 65544 Anders Gløersen Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 01:30:12 39.91
1 120329 Paul Qvale IK Hero M 01:30:12 39.91
1 120345 Alexander Wøien IK Hero M 01:30:12 39.91
5 120298 Øyvind Gullteig HSIL M 16-19 01:30:25 39.81
6 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 35-39 01:30:42 39.69
6 69976 Jo Stenehjem NTNUI - Sykkel M 20-24 01:30:42 39.69
6 120337 Erlend Øien Sørnes Høybråten &Stovner IL M 16-19 01:30:42 39.69
9 120154 Tor Gjellum Flugstad Asker CK M 15 01:31:33 39.32
10 45446 Petter A. Winther Asker CK M 40-44 01:31:36 39.30
11 120311 Bjørn Jensen Nesodden SK M 45-49 01:31:44 39.24
12 120300 Martin Hansen Nesodden SK M 15 MTB 01:32:03 39.10
13 120317 Rune Knutsman Nesodden SK M 40-44 01:32:13 39.03
14 69539 Jon Didrik Sand Ringerike SK M 15 01:33:00 38.70
14 30648 Inge Bjart Torkildsen Frikransen SK M 50-54 01:33:00 38.70
16 79084 Andreas Tangen IK Hero M 01:33:12 38.62
17 120312 Nikolai Handle Jensen IK Hero M 01:39:26 36.20
18 47879 Gisle Kogstad FSC Sykkelteam M 40-44 MTB 01:39:39 36.12
19 64200 Per Minge Nesodden SK M 50-54 01:39:46 36.08
19 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 40-44 01:39:46 36.08
21 120174 Alexander Holm Andersen Ringerike SK M 13 01:41:29 35.47
21 47269 Geir Arne Nordengen Ås IL M 25-29 01:41:29 35.47
21 120339 Ola Tiedemansen Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 01:41:29 35.47
21 120338 Mats Tiedemansen Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 01:41:29 35.47
25 64203 Jonny Wonka M 35-39 01:44:23 34.48
26 82043 Sjur Heggelund Raufoss CK M 20-24 MTB 01:45:20 34.17
27 120313 Peder Juland Team Glasgow M 25-29 01:45:30 34.12
28 120074 Ola Feten Rustad IL Langrenn M 40-44 MTB 01:45:34 34.10
28 111082 Jonas Sørensen Gullingsrud M 14 01:45:34 34.10
28 120323 Tom Håvard Liereng Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:45:34 34.10
28 82081 Trond Lindmoen Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:45:34 34.10
28 120324 Gunnar Nielsen M 50-54 MTB 01:45:34 34.10
28 82090 Trond W. Samuelsen Team Toten-Kranken M 35-39 MTB 01:45:34 34.10
28 120342 Harald Vaslien Team Toten-Kranken M 30-34 MTB 01:45:34 34.10
35 82028 Dag Grøndalen Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:45:45 34.04
35 120320 Wiggo Liberg Asker CK M 40-44 01:45:45 34.04
35 120151 Christian Sandvik Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 01:45:45 34.04
35 69063 Gunnar Solberg Sportsklubben Ceres M 55-59 01:45:45 34.04
35 67381 Svein Teigen Ringnes Bryggeri M 45-49 01:45:45 34.04
40 120180 Sten Axelsen Norges Bank M 40-44 MTB 01:45:55 33.98
41 68715 Vegard Juland Gjensidige NOR Sport M 55-59 01:45:59 33.96
42 120185 Vetle Høivang Jensen Asker CK M 14 01:46:03 33.94
42 45477 Tommy Jensen Asker CK M 45-49 01:46:03 33.94
44 70037 Mari Klev Øpstad Eiker CK K 14 01:47:47 33.40
45 120099 Egil Iversen Ringerike Helesport M 55-59 MTB 01:48:16 33.25
46 120171 Per Hasle Asker Skøyteklubb M 45-49 01:50:34 32.55
46 69696 Stine Haugen Rustad IL Langrenn K 40-44 MTB 01:50:34 32.55
46 120327 Marthe Nøstberg Rustad IL Langrenn K 16-19 MTB 01:50:34 32.55
46 120201 Truls Rundgren M 16-19 MTB 01:50:34 32.55
50 82020 Einar Agdestein Asker Skøyteklubb M 14 01:50:40 32.53
50 120281 Pål Agdestein Asker Skøyteklubb M 45-49 01:50:40 32.53
50 120271 Ida Kristine Flaaseth IK Hero K 01:50:40 32.53
50 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 14 01:50:40 32.53
50 120328 Bjørn Odberg Spydeberg IL M 45-49 MTB 01:50:40 32.53
50 79894 Daniel Pedersen IK Hero M 14 01:50:40 32.53
50 120332 Kristian Rønningen Brumunddal SK M 14 01:50:40 32.53
50 110536 Caroline Wøien IK Hero K 15 01:50:40 32.53
58 109004 Christian Blix Henriksen Nesodden SK M 30-34 MTB 01:51:27 32.30
59 120294 Pål Ehrnst Nesodden SK M 40-44 MTB 01:51:37 32.25
60 120189 Rune Glæserud Team Toten-Kranken M 20-24 MTB 01:54:32 31.43
60 120159 Stein Erik Owrenn Team Toten-Kranken M 20-24 MTB 01:54:32 31.43
60 43828 Stein Arne Sandnes SvK BIL M 45-49 01:54:32 31.43
63 82234 Storm Arild Lønnquist Sportsklubben Ceres M 60-64 01:54:50 31.34
64 70808 Mette Grini K 25-29 01:54:55 31.32
65 68688 Tom Ellingsen M 35-39 01:55:03 31.29
66 120190 Lars Ingar Ottosen Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:55:13 31.24
67 120334 Per Sigstad Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:56:31 30.89
68 82196 Peder Arnt Kraby Team Toten-Kranken M 45-49 MTB 01:56:38 30.86
69 120296 Esben Sørensen Gullingsrud Ringerike SK M 12 01:57:25 30.66
70 69982 Mats Erik Bakken lCK M 14 01:57:34 30.62
70 69983 Patrik Fredriksen lCK M 14 01:57:34 30.62
72 120297 Øystein Gullingsrud Ringerike SK M 45-49 01:57:44 30.57
73 120319 Fredrik Lekang Interconsult ASA M 30-34 MTB 01:58:10 30.46
73 35408 Kjell Anders Øpstad Eiker CK M 45-49 01:58:10 30.46
75 119832 Knut Andersen M 55-59 01:58:31 30.37
75 120326 Geir Nordby Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:58:31 30.37
75 120341 Torbjørn Valla Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 01:58:31 30.37
78 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 60-64 01:58:35 30.35
79 119741 Bent Ove Karlsen Kirk AS M 35-39 MTB 01:58:41 30.33
80 82122 Kjell Villanger Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 01:58:45 30.31
81 69602 Kristian Solberg Fjæstad Vang Sklf. Sykkelgr. M 16-19 MTB 01:59:10 30.20
82 120308 Tor Hylin Nesodden SK M 45-49 MTB 01:59:23 30.15
83 120221 Jonas Croff Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 02:01:17 29.68
84 120321 Eirik Lie Rustad IL Langrenn M 16-19 MTB 02:01:27 29.64
85 120343 Raymond Westad M 15 MTB 02:02:00 29.50
86 120283 Ole Baadshaug Eidsvoll Svømmeklubb M 14 02:02:06 29.48
87 82300 Gaute Trillerud Team Toten-Kranken M 40-44 MTB 02:04:01 29.02
88 108438 Geir Holmsen Stovnerkameratene M 35-39 MTB 02:04:19 28.95
89 120330 Lars Qviller M 25-29 MTB 02:05:57 28.58
90 120231 Vetle Grini Bjørkli Bålerud Spinn M 11 02:06:02 28.56
91 120310 Monica Håvelsrud K 30-34 MTB 02:06:05 28.55
91 79378 Rune Nygaard M 40-44 02:06:05 28.55
91 28735 Stig Selberg M 30-34 MTB 02:06:05 28.55
94 68293 Thomas Waaler M 35-39 MTB 02:06:22 28.48
95 120083 Per Svein Aurdal SAFF M Tandem 02:06:42 28.41
95 41561 Jan Rønningen SAFF M Tandem 02:06:42 28.41
97 69045 Lasse Solberg Biri IL M 15 MTB 02:06:56 28.36
98 120314 Kirsten Jørgensen Rustad IL Langrenn K 16-19 MTB 02:08:49 27.94
99 82375 Truls Vargmo SAFF M Tandem 02:09:40 27.76
99 120088 Per Morten Aaslie SAFF M Tandem 02:09:40 27.76
101 120288 Mai Berg K 40-44 02:09:56 27.70
102 120305 Harald Holter Joh-birkn M 40-44 MTB 02:10:02 27.68
103 120333 Ida Alexandersen Saastad Iduz K 16-19 02:10:07 27.66
104 82403 Arild Børresen Team Toten-Kranken M 55-59 MTB 02:11:38 27.34
104 120340 Lene Tveiten Gjensidige NOR Sport K 25-29 02:11:38 27.34
106 120284 Are Johan Baker Aktiv på Dagtid M MTB 02:12:58 27.07
106 120301 Kine Hasle Asker Skøyteklubb K 14 02:12:58 27.07
108 58122 Ståle Aas Wølneberg IL M 30-34 MTB 02:13:11 27.03
109 120325 Ida Njåtun Asker Skøyteklubb K 12 MTB 02:13:32 26.95
109 120202 Ståle Njåtun Asker Skøyteklubb M 40-44 MTB 02:13:32 26.95
111 120302 Linda Hasle K 45-49 02:13:53 26.88
112 81009 Bent Inge Hvitstein M 25-29 MTB 02:13:57 26.87
113 20224 André Ueland SP 2006 M 25-29 MTB 02:14:14 26.81
114 66149 Turid Grimsbo Gjensidige NOR Sport K 45-49 MTB 02:16:12 26.43
115 70164 Emil Lie Nes Sportsklubb M 15 MTB 02:16:34 26.36
116 70860 Trine Hansen K 35-39 MTB 02:16:42 26.33
117 70228 Mette Borgen K 40-44 MTB 02:18:16 26.03
117 120293 Marian Dramstad K 45-49 MTB 02:18:16 26.03
117 120318 Glenn Kringhaug M 15 02:18:16 26.03
117 120344 Christian Wæstad M 15 02:18:16 26.03
121 120213 Trixi Lorentzen K 50-54 02:20:03 25.70
121 120104 Aina Sandblad K 35-39 02:20:03 25.70
123 120195 Line Paulsen Rustad IL Langrenn K 16-19 MTB 02:20:31 25.61
124 120258 Adrian Opheim M 11 MTB 02:23:39 25.06
124 46712 Arve Opheim M 40-44 MTB 02:23:39 25.06
126 120336 Katrine Strømsvåg K 16-19 02:24:16 24.95
126 70210 Egil Strømsvåg M 35-39 02:24:16 24.95
128 120260 Anita Snuggerud Hansen K 16-19 MTB 02:25:41 24.71
129 120315 Anette Sletten Kampeseter Heming IL K 20-24 MTB 02:26:49 24.52
129 120322 Kristin Lien NTNUI K 20-24 MTB 02:26:49 24.52
129 120280 Marte Aaberg NTNUI K 20-24 MTB 02:26:49 24.52
132 82025 Bjørnar Lindmoen Team Toten-Kranken M 35-39 MTB 02:27:01 24.48
133 120303 Margrethe Haugom Gjensidige NOR Sport K 40-44 MTB 02:27:37 24.38
134 120223 Frank Lium Bravida M 40-44 MTB 02:29:57 24.00
135 120246 Barbro Løhre Hansen K 35-39 MTB 02:30:31 23.91
136 120307 Line Hovde K 40-44 MTB 02:31:58 23.68
137 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 60-64 02:32:17 23.64
137 120282 Steffen Andersson Sarpsborg SK M 13 MTB 02:32:17 23.64
139 120289 Gjermund Grini Bjørkli Bålerud Spinn M 9 02:34:50 23.25
139 120229 Rolf Lerdahl M 70 + 02:34:50 23.25
141 120233 Bente Grini Bjørkli Bålerud Spinn K 30-34 02:35:00 23.22
142 120286 Roar Bakken Team Toten-Kranken M 45-49 MTB 02:35:03 23.21
143 120287 Hanne Bang Aktiv på Dagtid K MTB 02:35:15 23.18
144 120290 Gry Bodin Aktiv på Dagtid K MTB 02:35:38 23.13
145 120245 Grethe B. Refsland Bærum og Omegn CK K 40-44 MTB 02:38:13 22.75
146 120316 Hilde Kjennerud Aktiv på Dagtid K MTB 02:38:48 22.67
147 120236 Wilhelm Holmsen Stovnerkameratene M 60-64 MTB 02:39:08 22.62
148 120299 Jane Hallstrøm Aktiv på Dagtid K MTB 02:41:44 22.25
149 120309 Tone-Anita Høymork Aktiv på Dagtid K MTB 02:41:48 22.24
150 120291 Mette Bugge IL Jardar K 50-54 02:46:03 21.68
151 84419 Fredrik Leibnitz IK Hero M 65-59 MTB 02:47:29 21.49
152 120295 Manuel Martin Gomes Aktiv på Dagtid M MTB 02:48:57 21.30
153 120275 Per Oscar Skogø M 16-19 MTB 02:50:28 21.11
154 120285 Gry Bakken Team Bakken K 20-24 MTB 02:57:17 20.30
155 120244 Birgitte Refsland Bærum og Omegn CK K 16-19 MTB 03:04:19 19.53
156 120335 Mona Skjæret K 35-39 MTB 03:05:15 19.43
157 120292 Alexandra Lo Cascio Bærum og Omegn CK K 16-19 MTB 03:06:42 19.28
157 120191 Anne Gro Refsland Bærum og Omegn CK K 16-19 MTB 03:06:42 19.28
159 120304 Kirsten Marie Hoel Team Nordlia K 30-34 MTB 03:18:00 18.18
159 120306 Bodil Holtren K 35-39 MTB 03:18:00 18.18
161 120263 Marianne Uverud K 25-29 MTB 03:19:00 18.09
162 120331 Jochen Rohn Germany M 30-34 MTB 05:00:34 11.97
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2004
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 28.40 Km/t
Snittid: 2:06:44
Antall deltakere: 162

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud