Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2005
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 37369 Jon Hove Pedersen Bærum og Omegn CK M 20-24 01:27:14 41.26
2 68484 Richard Rom Hansen Smaalenene SK M 35-39 01:30:08 39.94
3 65544 Anders Gløersen Rustad IL M 16-19 01:30:13 39.90
3 65552 Hans Erik Lund Nesodden SK M 25-29 01:30:13 39.90
5 120300 Martin Hansen Nesodden SK M 16-19 01:30:36 39.73
6 67492 Thomas Andresen Smaalenene SK M 30-34 01:30:54 39.60
7 120346 Kristian Burum Rustad IL M 16-19 01:31:03 39.53
7 80156 Øyvind Gløersen Rustad IL M 16-19 01:31:03 39.53
9 82025 Bjørnar Lindmoen Team Toten-Kranken M 40-44 01:31:13 39.46
9 42061 Øyvind Nitteberg Nesodden SK M 25-29 01:31:13 39.46
9 47269 Geir Arne Nordengen M 25-29 01:31:13 39.46
12 120151 Christian Sandvik Rustad IL M 16-19 01:31:22 39.40
12 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 35-39 01:31:22 39.40
14 70378 Gunnar Iverslien Nesodden SK M 55-59 01:31:26 39.37
14 120311 Bjørn Jensen Nesodden SK M 45-49 01:31:26 39.37
16 120283 Ole Baadshaug Ullensaker CK M 15 01:33:12 38.62
17 120281 Pål Agdestein Agdestein Takst M 45-49 01:33:56 38.32
17 69523 Atle Grøndalen Raufoss CK M 45-49 01:33:56 38.32
17 120347 Jean Kristian Jyrkinen Nesodden SK M 25-29 01:33:56 38.32
17 120348 Robert Jørgensen Nesodden SK M 30-34 01:33:56 38.32
17 69606 Henrik Steen Karlsen IF Frøy - Sykkel M 16-19 01:33:56 38.32
17 120349 Steinar Matsen Rustad IL M 16-19 01:33:56 38.32
17 65546 Eivind Odden Solberg Rustad IL M 15 01:33:56 38.32
17 69021 Erlend Standish Rustad IL M 16-19 01:33:56 38.32
17 120350 Tord André Sundhagen Rustad IL M 16-19 01:33:56 38.32
17 120351 Markus Øverli Asker Skøyteklubb M 14 01:33:56 38.32
27 120208 Kirsti Ruud K 16-19 01:34:12 38.21
27 68940 Elisabeth Sveum Gjøvik CK K 16-19 01:34:12 38.21
27 109004 Christian Blix Henriksen Nesodden SK M 30-34 01:34:12 38.21
27 64200 Per Minge Nesodden SK M 55-59 01:34:12 38.21
27 120352 Hans Håkan Ruud M 55-59 01:34:12 38.21
32 120353 Håkon Hagen Helgesen Lørenskog Skiklubb M 14 01:34:20 38.16
32 65563 Henrik Hvesser Asker Skøyteklubb M 14 01:34:20 38.16
34 120354 Einar Døving Agdestein Agdestein Takst M 14 01:34:33 38.07
35 120355 Leif Ivar Solem M 40-44 01:34:41 38.02
36 120356 Per Øyvind Øverli Asker Skøyteklubb M 45-49 01:34:52 37.94
37 120357 Sjur Wethal Ringkollen M 25-29 01:35:59 37.50
38 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK M 14 01:36:08 37.44
38 120185 Vetle Høivang Jensen Asker CK M 15 01:36:08 37.44
38 45477 Tommy Jensen Asker CK M 50-54 01:36:08 37.44
41 120226 Max Emil Boholm Kørner Nesodden SK M 14 01:36:15 37.40
42 44726 Fredrik Blikset Din Sykkel M 25-29 01:36:35 37.27
43 120074 Ola Feten Rustad IL M 40-44 01:37:36 36.88
44 69602 Kristian Solberg Fjæstad Ottestad IL - Sykkel M 16-19 01:37:51 36.79
44 82043 Sjur Heggelund Raufoss CK M 20-24 01:37:51 36.79
46 28633 Steinar Saltvedt Larssen Stegaberg IL - Sykkel M 20-24 01:37:58 36.74
47 120359 Sondre Sandvik Rustad IL M 16-19 01:38:04 36.70
48 68232 Kjetil Gaaserud M 40-44 01:40:04 35.97
48 68768 Niels Henrik Sørensen Sunnaas Sykehus M 45-49 01:40:04 35.97
48 120360 Mats G. Tidemandsen Rustad IL M 16-19 01:40:04 35.97
51 120361 Paul Rudland Raufoss CK M 55-59 01:40:15 35.91
52 120362 Ola Aleksander Venger M 15 01:40:47 35.72
53 120363 Atle Smenes Rustad IL M 16-19 01:40:57 35.66
53 120364 Torbjørn Vala Rustad IL M 16-19 01:40:57 35.66
55 65906 Frank Bergsveen M 35-39 01:41:06 35.60
55 82028 Dag Grøndalen Team Toten-Kranken M 40-44 01:41:06 35.60
55 82090 Trond W. Samuelsen Team Toten-Kranken M 35-39 01:41:06 35.60
58 67304 Tom Alkanger Nesodden SK M 50-54 01:41:12 35.57
59 67114 Tove Ausen Østmarka IL - Sykkel K 30-34 01:42:28 35.13
60 120365 Sveinung Sætre M 14 01:42:57 34.96
61 120366 Hans Petter Høibråten M 35-39 01:43:36 34.74
62 120367 Tore Endre Eidem M 16-19 01:43:58 34.62
62 120368 Dag Johnsen Team Hardrocx M 40-44 01:43:58 34.62
62 120369 Peter Morken Lørenskog CK M 14 01:43:58 34.62
65 82258 Terje Benonisen Team Toten-Kranken M 50-54 01:44:07 34.57
65 120370 Magnus Siriud Team Toten-Kranken M 40-44 01:44:07 34.57
67 120371 Ingvild Berge Askheim K 40-44 01:44:17 34.52
68 44572 John Elton Sunnaas Sykehus M 40-44 01:44:36 34.41
69 68266 Richard Korsen Raufoss CK M 35-39 01:45:08 34.24
70 120294 Pål Ehrnst Nesodden SK M 40-44 01:45:18 34.18
70 120372 Odd-Egil Fredriksen Nesodden SK M 35-39 01:45:18 34.18
70 41902 Janne Mollan Ajungilak AS K 45-49 01:45:18 34.18
70 120373 Glenn Svendsen Din Sykkel M 25-29 01:45:18 34.18
70 120374 Karianne Thorsby Nesodden SK K 20-24 01:45:18 34.18
75 49268 Pål Endresplass Oslo Fengsel BIL M 30-34 01:45:28 34.13
75 84587 Bjørn Magne Lie Stor-Elvdal Skiklubb M 55-59 01:45:28 34.13
75 120375 Morten Ødegaard Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 01:45:28 34.13
78 120376 Marlou Claessen Nesodden SK K 30-34 01:45:44 34.04
79 120377 Bjørn Erik Robsrud Lørenskog CK M 16-19 01:46:13 33.89
80 51128 Tormod Haugen M 35-39 01:46:20 33.85
80 120378 Ole Steen Karlsen IF Frøy - Sykkel M 13 01:46:20 33.85
80 66014 André Waage-Nielsen Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 01:46:20 33.85
83 49407 Håkon Karlstad Skedsmo skiklubb M 14 01:46:25 33.82
84 120334 Per Sigstad Team Toten-Kranken M 40-44 01:46:35 33.77
85 69600 Fredrik Svendby Engen Ottestad IL - Sykkel M 16-19 01:47:00 33.64
86 120380 Finn Gulbrandsen Nesodden SK M 35-39 01:47:19 33.54
87 120068 Morten Tomter Rustad IL M 45-49 01:47:33 33.47
88 82081 Trond Lindmoen Team Toten-Kranken M 40-44 01:47:51 33.37
89 45350 Harald Helgesen M Tandem 01:48:18 33.24
89 62997 Tahir Hussain M Tandem 01:48:18 33.24
91 120381 Børre Helgesen Asker CK M 45-49 01:48:24 33.21
92 82036 Lars-Petter Akselsen M 35-39 01:48:51 33.07
93 82024 Odd Kenneth Haugli Team Toten-Kranken M 30-34 01:48:54 33.05
93 120382 Christian Bro Matland Right Hand Fashion AS M 25-29 01:48:54 33.05
95 120383 Nils Morten Skogen M 30-34 01:49:06 32.99
96 120384 Alexander Gouzuies M 01:49:13 32.96
97 120385 Ture Valestrand Møller Bil M 45-49 01:49:44 32.80
98 120386 Tom Eng Team Bjørmoen M 35-39 01:50:18 32.63
99 120387 Madelene Lødemel Dahl IF Frøy - Sykkel K 14 01:50:26 32.59
99 45665 Stig Tore Dahl IF Frøy - Sykkel M 50-54 01:50:26 32.59
101 120388 Lars Ingar Ottesen Team Toten-Kranken M 40-44 01:50:39 32.53
102 28862 Svein Gulbrandsen Ringerike Helsesportlag M Tandem 01:50:54 32.46
102 120389 Tom Rustad Ringerike Helsesportlag M Tandem 01:50:54 32.46
102 120390 Morten Sandmo Team Toten-Kranken M 35-39 01:50:54 32.46
102 82300 Gaute Trillerud Team Toten-Kranken M 40-44 01:50:54 32.46
106 122130 Stian Hansen Nesodden SK M 14 01:51:03 32.41
107 69063 Gunnar Solberg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 01:51:07 32.39
108 67848 Bjørn Troberg OSL-bil M 45-49 01:51:16 32.35
109 26002 Magnus Hagelund Aktiv Skøyteklubb M 15 01:51:20 32.33
109 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 55-59 01:51:20 32.33
109 120391 Per Torstein Norsted Posten BIL M 40-44 01:51:20 32.33
112 70960 Sverre Sedeniussen M 40-44 01:51:27 32.30
113 120392 Leif Anders Strande Team Toten-Kranken M 40-44 01:51:40 32.23
114 82122 Kjell Villanger Team Toten-Kranken M 40-44 01:51:50 32.19
115 82196 Peder Arnt Kraby Team Toten-Kranken M 45-49 01:52:03 32.12
116 120393 Linn Klaesson Rustad IL K 16-19 01:52:11 32.09
117 120083 Per Svein Aurdal SAFF M Tandem 01:53:23 31.75
117 120394 Thorleif Stokholm SAFF M Tandem 01:53:23 31.75
119 120395 Bjørnar Hofstad Norges Bank IL M 30-34 01:53:43 31.65
120 120396 Øyvind Hansen Nesodden SK M 45-49 01:53:51 31.62
121 67796 Janne Dahl K 40-44 01:54:16 31.50
122 120397 Christian Nerland Maxit IL M 30-34 01:54:20 31.48
123 120180 Sten Axelsen Norges Bank IL M 40-44 01:54:48 31.35
123 120398 Jan Terje Eikrem M 45-49 01:54:48 31.35
123 81622 Siv Søreide Nesodden SK K 35-39 01:54:48 31.35
123 120399 Bjørn Thorsby Nesodden SK M 55-59 01:54:48 31.35
127 120400 Harry Langhaug M 40-44 01:55:00 31.30
127 120401 Lise Henriette Paulsen Rustad IL K 16-19 01:55:00 31.30
127 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK K 35-39 01:55:00 31.30
130 120098 Viggo Horgen Ringerike Helsesportlag M Tandem 01:55:08 31.26
130 120099 Egil Iversen Ringerike Helsesportlag M Tandem 01:55:08 31.26
132 116580 Tord Bern Hansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 01:56:07 31.00
132 120402 Torjus Bern Hansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 12 01:56:07 31.00
132 120403 Kjell Arne Sæte Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:56:07 31.00
135 120221 Jonas Croff Rustad IL M 16-19 01:56:28 30.91
135 120404 Runa Kjensli Nesodden SK K 40-44 01:56:28 30.91
135 120405 Tone Skaar Nesodden SK K 40-44 01:56:28 30.91
138 47407 Leif Hanssen M 45-49 01:57:08 30.73
139 120305 Harald Holter JOH Birken Team M 60-64 01:57:21 30.67
140 120326 Geir Nordby Team Toten-Kranken M 40-44 01:58:14 30.44
141 68408 Tor Berg-Eriksen Nesodden SK M 50-54 01:58:38 30.34
142 120187 Egil Tøftum Bravida M 35-39 01:58:49 30.29
143 120406 Janne Kathrine Hansen Nesodden SK K 40-44 01:59:01 30.24
144 120159 Stein Erik Owrenn Team Toten-Kranken M 25-29 01:59:19 30.17
145 82234 Storm Arild Lønnquist Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 02:00:36 29.85
146 83447 Mona Henriksen Nesodden SK K 30-34 02:00:40 29.83
147 120407 Kirsti Iverslien Nesodden SK K 55-59 02:00:43 29.82
148 120408 Ukjent Weyergang-Nielsen M 25-29 02:00:57 29.76
149 69734 Katrine Christensen Team Fjellfoten Sykkelklubb K 35-39 02:01:29 29.63
149 69833 Monica Krybelsrud Team Fjellfoten Sykkelklubb K 35-39 02:01:29 29.63
149 69229 Katrine Lie Nilsen Team Fjellfoten Sykkelklubb K 35-39 02:01:29 29.63
152 120409 Niels Petter Vardøen M 55-59 02:01:42 29.58
152 120410 Morten Vesterås M 35-39 02:01:42 29.58
154 120411 Frode Rissman Team Toten-Kranken M 40-44 02:01:54 29.53
155 116087 Fred Dyrseth Nesodden SK M 45-49 02:02:21 29.42
156 120412 Martin Solberg Teknotherm BIL M 35-39 02:02:37 29.35
157 120413 Elinor Lie Nesodden SK K 35-39 02:02:52 29.30
158 120414 Tobias Kjensli Nesodden SK M 15 02:03:17 29.20
159 66188 Bengt Gaska Team Byggkjøp Lørenskog M 40-44 02:03:31 29.14
160 120415 Kjell Arne Jensen Kloppa Off RoadKlubb M 30-34 02:03:52 29.06
161 120081 Odd Harald Smerud VPS ASA M 45-49 02:04:11 28.98
162 120416 Inger Lise Blyverket Kloppa Off RoadKlubb K 30-34 02:04:27 28.92
163 120417 Kirsti Rudå Nygaard Rustad IL K 50-54 02:04:51 28.83
164 41440 Tomas Bjerke Julie og Tomas sykkelklubb M 30-34 02:05:12 28.75
164 110548 Julie Retvik Julie og Tomas sykkelklubb K 25-29 02:05:12 28.75
166 30462 Jan Lunde M 40-44 02:05:48 28.61
167 120418 Geir Magne Børresen Team Toten-Kranken M 50-54 02:06:09 28.53
167 120419 Kristin Andresen Finstad Nesodden SK K 35-39 02:06:09 28.53
169 120420 Gunn-Helene Joakimsen Aktiv På Dagtid K 25-29 02:07:03 28.33
169 120421 Marte Kjøren K 15 02:07:03 28.33
171 120422 Pernille Pedersen K 15 02:07:13 28.29
172 120423 Einar Kjøren M 70 + 02:07:17 28.28
173 86436 Bjørn Pedersen Team Nodlia M 55-59 02:08:01 28.12
174 120189 Rune Glæserud Team Toten-Kranken M 20-24 02:08:12 28.08
175 120316 Hilde Kjennerud Aktiv På Dagtid K 45-49 02:09:16 27.84
176 69441 Kjell Muraas Team Byggkjøp Lørenskog M 30-34 02:09:22 27.82
177 66149 Turid Grimsbo Gjensidige NOR Sport K 45-49 02:09:27 27.80
178 67273 Helene Lesund K 30-34 02:09:57 27.70
179 120424 Gry Antonsen Leirsund IL K 35-39 02:10:07 27.66
180 120425 Morten Risvik M 40-44 02:10:27 27.59
181 120426 Cecilie Aalborg Brenni Bedriftsidrettslaget Pålsejordet K 25-29 02:10:57 27.49
182 120427 Kirsti Gimnes Are Rambøll BIL K 25-29 02:11:06 27.45
182 120428 Aud Bekkedal Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:11:06 27.45
182 120429 Inger Marie Bendiksen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:11:06 27.45
182 120430 Solfrid Berg Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:11:06 27.45
182 120431 Grete Berntsen Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:11:06 27.45
182 81271 Kjersti Lande Bøe Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:11:06 27.45
182 120433 Mette Edvardsen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:11:06 27.45
182 69868 Vigdis Fagerhus Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:11:06 27.45
182 120434 Laila Gromholt DHL Express BIL K 35-39 02:11:06 27.45
182 120435 Franco Endre Grosso Østmarka IL - Sykkel M 35-39 02:11:06 27.45
182 120436 Sissel Heggestad Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:11:06 27.45
182 67375 Randi Håkensen Stange K 45-49 02:11:06 27.45
182 67503 Hilde Johansen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:11:06 27.45
182 68389 Helene Kvamme Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:11:06 27.45
182 120437 John Larsen OU92 M 60-64 02:11:06 27.45
182 65229 Gunn Martinussen Bedriftsidrettslaget Pålsejordet K 45-49 02:11:06 27.45
182 120438 Kristin Meek Østmarka IL - Sykkel K 30-34 02:11:06 27.45
182 120439 Bodil Moan Ørsta SK K 45-49 02:11:06 27.45
182 121988 Geir Jonny Nyland Østmarka IL - Sykkel M 50-54 02:11:06 27.45
182 93161 Sissel Rønning Stange K 45-49 02:11:06 27.45
182 120440 Hildegunn Sandhalla Østmarka IL - Sykkel K 35-39 02:11:06 27.45
182 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:11:06 27.45
182 120441 Målfrid Stubberud Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:11:06 27.45
182 120442 Hanne Tysland Østmarka IL - Sykkel K 25-29 02:11:06 27.45
182 120443 Trude Vallevik Østmarka IL - Sykkel K 02:11:06 27.45
182 120444 Gumvor Østevold Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:11:06 27.45
208 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:11:30 27.37
209 69859 Harald B. Ciarlo DECOY Cycling Team M 50-54 02:11:36 27.35
209 82384 Odd Paulsen M 60-64 02:11:36 27.35
211 46712 Arve Opheim Nesodden SK M 40-44 02:11:56 27.28
211 120258 Adrian Opheim Nesodden SK M 13 02:11:56 27.28
213 91072 Roar Blyverket Kloppa Off RoadKlubb M 35-39 02:12:26 27.18
213 82403 Arild Børresen Team Toten-Kranken M 55-59 02:12:26 27.18
213 120445 Lars Erik Fossheim Kloppa Off RoadKlubb M 30-34 02:12:26 27.18
216 82375 Truls Vargmo SAFF M Tandem 02:12:46 27.11
216 120088 Per Morten Aaslie SAFF M Tandem 02:12:46 27.11
218 120446 Tom Widerberg Halvorsen M 30-34 02:13:13 27.02
219 120447 Hans Ch. Wettre M 60-64 02:13:19 27.00
220 120448 Sara Brenden Team Toten-Kranken K 30-34 02:13:54 26.88
221 120449 Lena Fixdal Nesodden SK K 35-39 02:14:12 26.82
222 120450 Bjørn-Helge Haugen Aktiv På Dagtid M 25-29 02:14:47 26.70
223 120451 Dorte Grenaker K 30-34 02:14:57 26.67
223 120452 Elisabeth Hansen Team Fjellfoten SK K 40-44 02:14:57 26.67
225 120453 Torill Brauter K 50-54 02:15:22 26.59
225 120454 Terje R. Johansen DHL Express BIL M 55-59 02:15:22 26.59
227 120303 Margrethe Haugom Gjensidige NOR Sport K 45-49 02:15:35 26.55
228 81005 Heidi Ringen Flytoget IL K 30-34 02:15:50 26.50
229 82272 Berit Benonisen Team Toten-Kranken K 45-49 02:16:18 26.41
230 120299 Jane Hallstrøm Aktiv På Dagtid K 45-49 02:16:39 26.34
230 120455 Shohreh Farahani Ketabi K 25-29 02:16:39 26.34
230 110556 Anne Beathe Lie K 30-34 02:16:39 26.34
233 120456 Torill Alsaker K 35-39 02:16:54 26.29
233 120457 Else Krogager Henriksen Drøbak Frogn IF K 35-39 02:16:54 26.29
235 120458 Liv Circhirillo Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:17:51 26.11
236 120459 Line Nitteberg Nesodden SK K 25-29 02:18:12 26.04
237 120460 Sandra Paulsen Rustad IL K 16-19 02:19:29 25.80
238 120461 Torunn Elton K 40-44 02:19:39 25.77
239 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Team Toten-Kranken K 20-24 02:20:11 25.68
240 88691 Odd E. Arnesen Lørenskog Ishockey M 65-59 02:20:21 25.65
240 120464 Jan Erik Arnesen Lørenskog Ishockey M 40-44 02:20:21 25.65
240 120463 Emil Røe Arnesen Lørenskog Ishockey M 13 02:20:21 25.65
243 120465 Marianne Dammyr Nesodden SK K 20-24 02:20:44 25.58
244 120466 Kjersti Elise Fremstad Team Toten-Kranken K 20-24 02:20:59 25.53
245 120287 Hanne Bang Aktiv På Dagtid K 25-29 02:22:19 25.29
246 120467 Per Oscar Kjeldsberg M 16-19 02:25:34 24.73
247 120314 Kirsten Jørgensen Rustad IL K 16-19 02:27:02 24.48
248 120468 Elin Brunvoll Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:27:50 24.35
249 120469 May-Idd Øijord Norconsult BIL K 50-54 02:32:41 23.57
250 120470 Jens Kristian Ramstad M 40-44 02:33:32 23.44
251 86109 Fredrik Kjeldsberg M 45-49 02:33:40 23.42
252 120306 Bodil Holtren K 35-39 02:33:50 23.40
253 120471 Hilde Hjelmfoss K 45-49 02:38:39 22.69
254 81846 Mariann Sørensen Hvam IL K 40-44 02:39:05 22.62
255 120472 Alexander Eriksen FFHB M 16-19 02:41:53 22.23
255 120473 Joachim Fossen FFHB M Tandem 02:41:53 22.23
255 120474 Morten Haugum FFHB M 16-19 02:41:53 22.23
255 120475 Helga Martinsen FFHB K 40-44 02:41:53 22.23
255 120476 Jan Paulsen FFHB M Tandem 02:41:53 22.23
255 120477 Kjersti Postmyr FFHB K 16-19 02:41:53 22.23
255 120478 Martin Reinfjord M 16-19 02:41:53 22.23
255 120479 Ingelin Rød FFHB K 20-24 02:41:53 22.23
255 120480 Mats Vikeland FFHB M 14 02:41:53 22.23
264 120481 Nina Lauveng FFHB K 16-19 02:42:17 22.18
265 120482 Marte Jystad FFHB K 45-49 02:42:28 22.15
266 120483 Mari Bakke Ottinsen Ottestad IL - Sykkel K 25-29 02:42:41 22.12
267 120484 Arnhild Bauge Østmarka IL - Sykkel K 35-39 02:44:17 21.91
267 120485 Anne Grete Berg Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:44:17 21.91
267 69281 Bente N. Berge Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:44:17 21.91
267 120486 Gro Engerholm Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:44:17 21.91
267 120487 Hæge Fagerhus Østmarka IL - Sykkel K 25-29 02:44:17 21.91
267 120488 Anne Finstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:44:17 21.91
267 67725 Anita Grosso Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:44:17 21.91
267 82728 Inger Sofie Hamnes Østmarka IL - Sykkel K 35-39 02:44:17 21.91
267 120489 Aud Hansen Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:44:17 21.91
267 120490 Anne Irene Håvern Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:44:17 21.91
267 120491 Grete Moan Kulstad Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:44:17 21.91
267 120492 Berit Prøis Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:44:17 21.91
267 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 45-49 02:44:17 21.91
280 68391 Ole Oppegård IF Frøy - Sykkel M 35-39 02:44:49 21.84
280 120493 Anders Oppegård IF Frøy - Sykkel M 11 02:44:49 21.84
282 120494 Kenneth Hansen Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 02:45:10 21.79
283 120495 Anne Kristine Haugerud K 30-34 02:49:39 21.22
284 120496 Arnt Erik Skjørstas Team Byggkjøp Lørenskog M 50-54 02:50:23 21.12
285 120291 Mette Bugge Jardar K 50-54 02:52:56 20.81
286 120497 Stian Granheim Team Byggkjøp Lørenskog M 20-24 02:53:43 20.72
287 120498 Tone Høymark Aktiv På Dagtid K 35-39 02:56:00 20.45
288 120499 Inge Borthnw Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 03:04:53 19.47
289 41901 Hanne Lønnemo Mix Tandem 03:31:34 17.01
289 120500 Fredrik Lønnemo Mix Tandem 03:31:34 17.01
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2005
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 29.30 Km/t
Snittid: 2:02:50
Antall deltakere: 290

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud