Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2006
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 65544 Anders Gløersen Rustad IL M 20-29 01:39:55 36.03
2 82006 Mattis Bergh Asker CK M 15 01:39:58 36.01
2 120501 Sverre Solheim Eckhoff Bærum og Omegn CK M 16-19 01:39:58 36.01
2 71213 Andreas Landa IF Frøy M 16-19 01:39:58 36.01
5 106303 Emma Kristine Skjerstad Norway K 16-19 01:40:05 35.97
5 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK M 15 01:40:05 35.97
5 69014 Pål Harald Hamborg Sportsklubben Ceres M 40-49 01:40:05 35.97
5 41424 Thomas André Kjerstad Rustad IL M 20-29 01:40:05 35.97
5 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye/Hafslund BIL M 40-49 01:40:05 35.97
5 120503 Stian Larsen Ullensaker CK M 16-19 01:40:05 35.97
5 120502 Joachim Larsen IF Frøy M 16-19 01:40:05 35.97
5 65552 Hans Erik Lund Nesodden SK M 20-29 01:40:05 35.97
5 68924 Pål André Løberg Elixia Kalbakken M 20-29 01:40:05 35.97
5 68975 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen SK M 16-19 01:40:05 35.97
5 79894 Daniel Pedersen IK Hero M 16-19 01:40:05 35.97
5 120359 Sondre Sandvik Rustad IL M 16-19 01:40:05 35.97
5 42322 Frank Siewert Hafslund BIL/Bærum og Omegn CK M 40-49 01:40:05 35.97
5 120504 Stian Slemdal Ullensaker CK M 16-19 01:40:05 35.97
5 48370 Nicholas Thomson Team Willy M 30-39 01:40:05 35.97
5 62603 Christian Thorvaldsen Norway M 16-19 01:40:05 35.97
21 120300 Martin Hansen Nesodden SK M 16-19 01:40:24 35.85
22 42061 Øyvind Nitteberg Nesodden SK M 20-29 01:42:29 35.12
23 70378 Gunnar Iverslien Nesodden SK M 50-59 01:42:36 35.08
23 49407 Håkon Karlstad Romeriksåsen SK M 15 01:42:36 35.08
25 69021 Erlend Standish Rustad IL M 16-19 01:42:43 35.04
25 120505 Helge Aamodt Oslostudentenes IK M 30-39 01:42:43 35.04
27 48393 Baard Erik Haugen Norway M 16-19 01:43:35 34.75
27 120226 Max Emil Boholm Kørner Nesodden SK M 15 01:43:35 34.75
27 71214 Knut Landa IF Frøy M 16-19 01:43:35 34.75
30 63959 Sigbjørn Hagaseth Elixia Kalbakken M 30-39 01:43:42 34.71
30 120506 Espen Hansen Nes SK M 15 01:43:42 34.71
32 49523 Pål Marius Christiansen Team Willy M 30-39 01:44:09 34.56
33 120507 Simen Eisenträger Smaalenene SK M 15 01:44:20 34.50
33 120368 Dag Johnsen Team Hard Rocx M 40-49 01:44:20 34.50
33 61110 Robin Langrind Nesodden SK M 14 01:44:20 34.50
33 120508 Preben Prestby Smaalenene SK M 15 01:44:20 34.50
37 120271 Ida Kristine Flaaseth IK Hero K 15 01:44:30 34.44
37 51128 Tormod Haugen Norway M 30-39 01:44:30 34.44
37 68937 Magnus Nordahl Nes SK M 16-19 01:44:30 34.44
37 120363 Atle Smenes Rustad IL M 16-19 01:44:30 34.44
41 120509 Sondre Bakken Norway M 16-19 01:44:35 34.42
41 120510 Ariur Gagala Norsk Membran Service M 30-39 01:44:35 34.42
41 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy M 14 01:44:35 34.42
41 120512 Aina Østlund IF Frøy K 20-29 01:44:35 34.42
45 61411 Geir Paulsen Smaalenene SK M 40-49 01:45:30 34.12
46 120364 Torbjørn Vala Rustad IL M 16-19 01:45:36 34.09
47 26002 Magnus Hagelund Aktiv Skøyteklubb M 16-19 01:45:59 33.96
48 51804 Anne Birgitte Aalefjær Elixia Colosseum K 20-29 01:46:25 33.82
49 65546 Eivind Odden Solberg Rustad IL M 16-19 01:48:35 33.15
50 64633 Morten Lund Nesodden SK M 20-29 01:50:31 32.57
51 120513 Jan Ola Nerødegård Toten-Kranken M 30-39 01:50:38 32.53
52 120514 Anders Eckhoff Gjensidige BIL M 40-49 01:51:12 32.37
53 120515 Eivind Iversen IK Hero M 16-19 01:52:09 32.09
53 68194 Espen Undrum Norway M 20-29 01:52:09 32.09
55 120516 Henrik Steen Haugen Hadeland CK M 14 01:53:01 31.85
55 82005 André Kjærnsmo IF Frøy M 15 01:53:01 31.85
57 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 30-39 01:53:15 31.78
57 68179 Christian Frey Dahl Gruppetto M 30-39 01:53:15 31.78
57 120517 Charles Horn Norway M 20-29 01:53:15 31.78
57 120378 Ole Steen Karlsen IF Frøy M 14 01:53:15 31.78
61 120518 Frode Bakkehøi EDB BIL M 30-39 01:53:25 31.74
61 89208 Boye Bentzen Kloppa Off RoadKlubb M 50-59 01:53:25 31.74
61 120519 Lars Thore Hestnes Norway M 20-29 01:53:25 31.74
61 48809 Morten W. Røstad Romeriksåsen SK M 40-49 01:53:25 31.74
61 120338 Mats Tiedemansen Rustad IL M 16-19 01:53:25 31.74
66 37953 Elisabeth Kristiansen Østmarka IL / Bacardi-Martini Norge K 30-39 01:53:37 31.68
67 82011 Simen Kroken IF Frøy M 14 01:54:31 31.43
67 120351 Markus Øverli Norway M 15 01:54:31 31.43
69 67114 Tove Ausen Østmarka IL K 30-39 01:54:38 31.40
69 120520 Ken Berget SEB Kort M 30-39 01:54:38 31.40
69 120521 Leif H. Lågeide Norway M 40-49 01:54:38 31.40
72 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 30-39 01:54:44 31.37
73 120068 Morten Tomter Rustad IL M 40-49 01:55:11 31.25
74 120365 Sveinung Sætre Norway M 15 01:55:37 31.13
75 122582 Jan Myhrvold Sportsklubben Ceres M 30-39 01:55:58 31.04
76 120522 Magnus Johannessen Bærum og Omegn CK M 16-19 01:56:13 30.97
76 120523 Jakob Pein Sportsklubben Rye M 14 01:56:13 30.97
78 84587 Bjørn Magne Lie Stor-Elvdal Skiklubb M 50-59 01:56:26 30.91
79 120524 Fredrik Backer Bærum og Omegn CK M 16-19 01:56:28 30.91
80 120356 Per Øyvind Øverli Norway M 40-49 01:56:37 30.87
81 120525 Rune Johansen Elixia Kalbakken M 30-39 01:56:50 30.81
82 120074 Ola Feten Rustad IL M 40-49 01:57:37 30.60
82 120374 Karianne Thorsby Nesodden SK K 20-29 01:57:37 30.60
84 82054 Petter Zahl Marken Lørenskog CK M 16-19 01:57:51 30.54
85 120369 Peter Morken Norway M 15 01:57:58 30.51
85 120526 Anders Tømte Leirsund IL M 16-19 01:57:58 30.51
87 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken M 40-49 01:58:02 30.49
87 47288 Linda Halvorsen Østmarka IL K 30-39 01:58:02 30.49
87 120527 Steinar Hansen Toten-Kranken M 50-59 01:58:02 30.49
87 82109 Stein Thore Hansen Toten-Kranken M 40-49 01:58:02 30.49
87 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken M 30-39 01:58:02 30.49
87 120528 Jens Heie Norway M 40-49 01:58:02 30.49
87 91283 Kevin Jarrett Gjensidige Sport M 50-59 01:58:02 30.49
87 120529 Thomas Bøe Jevnaker Toten-Kranken M 16-19 01:58:02 30.49
87 120326 Geir Nordby Toten-Kranken M 40-49 01:58:02 30.49
87 70613 Karsten Pardo Hobbytråkkern M 30-39 01:58:02 30.49
87 120530 Kjell Pedersen Gjensidige Sport M 50-59 01:58:02 30.49
87 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken M 40-49 01:58:02 30.49
87 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken M 50-59 01:58:02 30.49
87 120342 Harald Vaslien Toten-Kranken M 30-39 01:58:02 30.49
101 70960 Sverre Sedeniussen Team Karusveien M 40-49 01:58:17 30.43
102 120382 Christian Bro Matland Solid Byporten M 20-29 01:58:22 30.41
103 120221 Jonas Croff Rustad IL M 16-19 01:58:30 30.37
104 36784 Øyvind Gudmundsen Elixia Kalbakken M 30-39 01:58:37 30.34
105 120531 Sten Axelson Norges Bank M 40-49 01:59:05 30.23
105 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken M 40-49 01:59:05 30.23
107 120402 Torjus Bern Hansen Sportsklubben Rye M 14 01:59:39 30.08
107 116580 Tord Bern Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 01:59:39 30.08
109 120533 Simen Paulsen Smaalenene SK M 14 01:59:55 30.02
110 64260 Anders Berg Stensrud Hedalen IL M 14 02:00:11 29.95
111 47403 Sandra Vika Sportsklubben Ceres K 16-19 02:00:30 29.87
111 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 40-49 02:00:30 29.87
113 120534 Elisabeth Barrie Norway K 20-29 02:01:36 29.60
114 82196 Peder Arnt Kraby Toten-Kranken M 40-49 02:01:44 29.57
115 44751 Roger Øverengen Kloppa Off RoadKlubb M 30-39 02:01:50 29.54
116 82258 Terje Benonisen Toten-Kranken M 50-59 02:01:53 29.53
116 80712 Magnus Sirirud Toten-Kranken M 40-49 02:01:53 29.53
118 120535 Mats Hellerud Follo SK M 14 02:03:20 29.18
119 120536 Henrik Pein Norway M 50-59 02:03:40 29.11
120 80621 Jon Gedde Fraurud Eidsvoll SK M 16-19 02:03:54 29.05
120 120070 Øivind Gløersen Rustad IL M 20-29 02:03:54 29.05
120 120537 Odd Ivar Haglund Ringerike SK M 16-19 02:03:54 29.05
123 120538 Marius Bjerkenås Ullensaker CK M 14 02:04:03 29.02
124 40612 Tom Vestli SWECO Grøner BIL M 40-49 02:05:13 28.75
124 120539 Lars Daniel Vestli IK Hero M 12 02:05:13 28.75
126 120540 Marte Emilie Skjolden Smaalenene SK K 13 02:06:00 28.57
127 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg IF M 30-39 02:06:08 28.54
127 96651 Ronny Nilsen Norway M 40-49 02:06:08 28.54
127 120541 Eivind Nilsen Taugbøl Smaalenene SK M 12 02:06:08 28.54
130 120542 Joachim Ussvær Granberg Norway M 16-19 02:06:35 28.43
130 120393 Linn Klaesson Rustad IL K 16-19 02:06:35 28.43
130 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken M 40-49 02:06:35 28.43
133 69043 Inger Lise Hystad Norway K 20-29 02:06:45 28.40
134 120543 Cathrine Thorvaldsen Bærum og Omegn CK K 13 02:06:49 28.38
134 41521 Svein-Erik Thorvaldsen Norway M 30-39 02:06:49 28.38
136 67796 Janne Dahl Norway K 40-49 02:08:00 28.12
136 120544 Erik Hvalby Toten-Kranken M 30-39 02:08:00 28.12
138 82089 Magne Gjerde Ingenia IL M 40-49 02:08:22 28.04
138 82116 Christian Kjærnsmo Bjørndal M 16-19 02:08:22 28.04
138 120545 Bernard Zysman Gjensidige Sport M 40-49 02:08:22 28.04
141 50312 Bård Skar Nesodden SK M 40-49 02:08:39 27.98
142 82037 Vidar Degrum De 3 Bukkene Bruse M 30-39 02:09:00 27.90
142 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 50-59 02:09:00 27.90
144 38587 Ketil Hauge Norway M 40-49 02:09:14 27.85
144 120328 Bjørn Odberg Spydeberg IL M 50-59 02:09:14 27.85
146 47076 Jon Gauterud Gjensidige Sport M 30-39 02:09:25 27.81
147 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 40-49 02:09:28 27.80
147 120546 Thea S. Holland Asker CK K 14 02:09:28 27.80
147 120547 Tuva Lunde Asker CK K 14 02:09:28 27.80
147 82268 Ingar Seiersten Norway M 60-69 02:09:28 27.80
151 120548 Geir Bergskaug Gjensidige Sport M 40-49 02:09:34 27.78
152 70475 Mathias Lie Eide Norway M 16-19 02:09:49 27.73
153 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken M 40-49 02:10:24 27.60
153 120190 Lars Ingar Ottosen Toten-Kranken M 40-49 02:10:24 27.60
155 120334 Per Sigstad Toten-Kranken M 40-49 02:11:23 27.40
156 82105 Knut Mølmann SAS M 50-59 02:11:49 27.31
157 120549 Harald Wahlquist IL Jotun M 40-49 02:11:55 27.28
158 67304 Tom Alkanger Nesodden SK M 50-59 02:12:07 27.24
158 48327 Helge Berg Norway M 30-39 02:12:07 27.24
158 68408 Tor Berg-Eriksen Nesodden SK M 50-59 02:12:07 27.24
158 66149 Turid Grimsbo Gjensidige Sport K 40-49 02:12:07 27.24
158 120550 Kristin Haraldsson Rustad IL K 40-49 02:12:07 27.24
158 64055 Sebastian Johansen Norway M 15 02:12:07 27.24
158 120551 Carl-Petter Rønning Nesodden SK M 50-59 02:12:07 27.24
165 120417 Kirsti Rudå Nygaard Norway K 50-59 02:12:22 27.19
165 110555 Ida Oline Stenumgård Gjensidige Sport K 40-49 02:12:22 27.19
167 120552 Barbro Rønning Nesodden SK K 50-59 02:12:26 27.18
167 120553 Vegard Werner Norway M 30-39 02:12:26 27.18
169 120554 Arne-Kristian Eliassen Gjensidige Sport M 50-59 02:12:37 27.14
170 35804 Tore Nilsen Hvam IL M 40-49 02:14:23 26.78
171 81613 Rita Elisabeth Carlsen Norway K 40-49 02:14:34 26.75
172 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken M 30-39 02:14:55 26.68
172 120189 Rune Glæserud Toten-Kranken M 20-29 02:14:55 26.68
174 120555 Mårten Skjøstad Gjensidige Sport M 30-39 02:15:07 26.64
175 82110 Edmund Haugen Toten-Kranken M 30-39 02:15:11 26.63
176 120418 Geir Magne Børresen Toten-Kranken M 50-59 02:16:08 26.44
177 120556 Kai Wauer Norway M 40-49 02:16:12 26.43
178 120557 Erik Slaattun Norway M 16-19 02:16:37 26.35
179 110048 Ingrid Marie Skjerstad CK Nittedal K 13 02:16:44 26.32
179 120558 Even Stokkebekk CK Nittedal M 14 02:16:44 26.32
181 67327 Jan Olav Bekkevold Maxbo M 30-39 02:17:00 26.27
182 120559 Ragnhild H. Grue Rustad IL K 16-19 02:17:10 26.24
182 70930 Frode Gunnar Waaler Norway M 50-59 02:17:10 26.24
184 120560 Anne Bakken Hinsch Norway K 40-49 02:17:15 26.22
184 120561 Bjørn Småbråten Ringerike Brann- og Redningstjeneste M 50-59 02:17:15 26.22
186 120562 Kristian Nordby Hedalen IL M 15 02:17:32 26.17
186 82275 Stian Steen-Olsen Stians Sport M 30-39 02:17:32 26.17
186 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken M 40-49 02:17:32 26.17
189 120419 Kristin Andresen Finstad Nesodden SK K 30-39 02:17:56 26.09
189 120406 Janne Kathrine Hansen Nesodden SK K 40-49 02:17:56 26.09
189 120407 Kirsti Iverslien Nesodden SK K 50-59 02:17:56 26.09
192 81855 Karianne Borge Norway K 30-39 02:18:48 25.93
192 67261 Marte Eggen Asker CK K 30-39 02:18:48 25.93
192 120563 Sigrid Føien Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:18:48 25.93
192 120564 Stian Løfthus Norway M 14 02:18:48 25.93
192 69307 Henning Megrund Clarion Hotel Oslo Airport M 20-29 02:18:48 25.93
192 69331 Lise Lotte Skauen Family Sports Club Fram K 30-39 02:18:48 25.93
192 120565 Erik Thorsrud Toten-Kranken M 20-29 02:18:48 25.93
199 120566 Camilla Fagervoll Elixia Kalbakken K 20-29 02:19:05 25.88
199 50240 Anne Katrine Gamre Elixia Kalbakken K 40-49 02:19:05 25.88
199 49817 Anette Johannessen Elixia Kalbakken K 30-39 02:19:05 25.88
202 120567 Einar Hestetun Norway M 40-49 02:19:16 25.84
202 67189 Grete Kleven Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:19:16 25.84
204 120411 Frode Rissman Toten-Kranken M 40-49 02:19:38 25.78
205 120455 Shohreh Farahani Ketabi Norway K 20-29 02:19:47 25.75
205 110556 Anne Beathe Lie Norway K 30-39 02:19:47 25.75
207 120399 Bjørn Thorsby Nesodden SK M 50-59 02:19:54 25.73
208 66188 Bengt Gaska Norway M 30-39 02:20:00 25.71
209 120568 Grete Berntzen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 02:20:04 25.70
210 120569 Klaus Martin Arnesen Gjensidige Sport M 40-49 02:20:11 25.68
210 120436 Sissel Heggestad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:20:11 25.68
210 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:20:11 25.68
213 67503 Hilde Johansen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:20:19 25.65
213 120570 Merete Lien McCoig Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:20:19 25.65
213 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:20:19 25.65
216 95566 Jo Aslaksen Sportsklubben De Glade Gutter M 30-39 02:20:26 25.63
216 120452 Elisabeth Hansen Norway K 40-49 02:20:26 25.63
216 120571 Arnold Nilsen NA Fysikalske M 40-49 02:20:26 25.63
219 70751 Lisbeth Austad Gjensidige Sport K 30-39 02:21:15 25.48
219 120572 Jan-Arild Hegdal Hedalen IL M 40-49 02:21:15 25.48
221 120573 Jan Anton Arnesen Norway M 50-59 02:21:20 25.47
221 120574 May Brit Arnesen Norway K 50-59 02:21:20 25.47
221 120575 Henrik Grønnstad Norway M 11 02:21:20 25.47
221 120576 Pål Grønstad Norway M 40-49 02:21:20 25.47
221 120577 Aleksander Hegdal Hedalen IL M 14 02:21:20 25.47
226 120578 Eirik Lundby Lubeco M 16-19 02:21:46 25.39
227 115247 Geir Jansen Norway M 40-49 02:21:50 25.38
227 120579 Per Martin Skår Norway M 15 02:21:50 25.38
229 81271 Kjersti Lande Bøe Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:28 25.26
230 120159 Stein Erik Owrenn Toten-Kranken M 20-29 02:22:34 25.25
231 120468 Elin Brunvoll Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 81856 Beate Dragseth Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 81234 Reidun Alstad Hansen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 111190 Janka Ekrem Holstad BIL Ahus K 30-39 02:22:37 25.24
231 120580 Toril Michalsen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 120581 Lars Erik Nyland Østmarka IL & Alle har en sykkel M 20-29 02:22:37 25.24
231 80123 Randi Skulstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 120582 Marte Solsrud Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:22:37 25.24
231 120583 Trude Torsnes Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:22:37 25.24
240 117030 Roy Abrahamsen Kloppa Off RoadKlubb M 40-49 02:22:46 25.21
240 120421 Marte Kjøren Løpsklubben 1814 K 20-29 02:22:46 25.21
242 120423 Einar Kjøren Løpsklubben 1814 M 70 + 02:22:57 25.18
242 120584 Magnus Nilsen Norway M 16-19 02:22:57 25.18
244 120585 Lars Bekkåsen Kloppa Off RoadKlubb M 30-39 02:23:02 25.16
245 65976 Paul Kwiatkowski Sodexho BIL M 50-59 02:23:18 25.12
246 120415 Kjell Arne Jensen Kloppa Off RoadKlubb M 30-39 02:23:21 25.11
247 120586 Cicilie Laugerud Eiker CK K 40-49 02:23:28 25.09
248 120405 Tone Skaar Norway K 40-49 02:23:37 25.06
249 69326 Vladimir Podbarac Clarion Hotel Oslo Airport M 20-29 02:24:19 24.94
250 120587 Freddy Hansen Team Nordlia M 50-59 02:24:27 24.92
250 43225 Runar Olsen Team Nordlia M 40-49 02:24:27 24.92
250 86436 Bjørn Pedersen Team Nordlia M 50-59 02:24:27 24.92
253 120588 Svein Erik Hestetun IL Jotun M 40-49 02:24:33 24.90
254 120589 Finn Brenno Norway M 40-49 02:25:30 24.74
255 82316 Arild Jøndal Ski Aktivitetslag SAFF M Tandem 02:25:48 24.69
255 82375 Truls Vargmo Ski Aktivitetslag SAFF M Tandem 02:25:48 24.69
257 120590 Lillian Samuelsson Norway K 50-59 02:25:57 24.66
257 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken M 30-39 02:25:57 24.66
259 120591 Trond Olav Erga Friskis&Svettis M 30-39 02:26:12 24.62
260 89821 Arne Wiken Toten-Kranken M 50-59 02:27:50 24.35
261 82272 Berit Benonisen Toten-Kranken K 40-49 02:28:14 24.28
262 120593 Petter Mølkjær Klepelv Norway M 14 02:28:38 24.22
263 120594 Elisabeth Skarra Skjold Norway K 20-29 02:28:46 24.19
264 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken M 40-49 02:29:12 24.12
265 120595 Thomas Obershofer Sodexho BIL M 50-59 02:29:20 24.10
266 120596 Astrid Hegdal Hedalen IL K 40-49 02:29:27 24.08
267 70680 Frank Tore Bekkåsen Kloppa Off RoadKlubb M 30-39 02:29:47 24.03
267 120597 Tone Bjerklund Family Sports Club Fram K 30-39 02:29:47 24.03
267 120598 Ann Heidi Five Elixia Kalbakken K 40-49 02:29:47 24.03
267 81622 Siv Søreide Norway K 30-39 02:29:47 24.03
271 120600 Kristine Hellesland Gjensidige Sport K 30-39 02:31:40 23.73
272 120601 Nils Arve Sandberg Gjensidige M 30-39 02:32:18 23.63
273 82403 Arild Børresen Toten-Kranken M 60-69 02:33:14 23.49
274 120460 Sandra Paulsen Rustad IL K 16-19 02:33:28 23.45
275 120303 Margrethe Haugom Gjensidige Sport K 40-49 02:33:35 23.44
276 120602 Jarl Martin Pedersen Gjensidige Sport M 40-49 02:34:36 23.28
277 69436 Christina Gass Norway K 20-29 02:35:24 23.16
278 82235 Even Markestad Jr. Toten-Kranken M 20-29 02:35:46 23.11
279 120603 Nils Olav Halvorsen Gjensidige Sport M 50-59 02:36:25 23.01
280 120604 Aril Jundal SAFF M Tandem 02:36:42 22.97
280 120394 Thorleif Stokholm SAFF M Tandem 02:36:42 22.97
282 65718 Asbjørn Ruud Ullensaker CK M 50-59 02:37:45 22.82
283 120605 Beathe Agnor Nesodden SK K 40-49 02:37:48 22.81
283 120606 Stine Rud Ullensaker CK K 20-29 02:37:48 22.81
283 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 70 + 02:37:48 22.81
286 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli M 50-59 02:40:02 22.49
287 111117 Anne Elin Berge Gjensidige Sport K 40-49 02:40:19 22.45
288 120195 Line Paulsen Rustad IL K 16-19 02:40:28 22.43
289 120607 Henrik Haarberg Bolgen Norway M 12 02:40:44 22.39
289 67952 Per Haarberg Arcus BIL M 50-59 02:40:44 22.39
289 111357 Gro LOrsa TDB Eikeli K 40-49 02:40:44 22.39
292 120608 Eli Hermine Heyerdahl Eide Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
292 51130 Merete Eriksen Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
292 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
292 120609 Jorunn Grødum Holtungen Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
292 120610 Kari Mette Tonby Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
292 81062 Inga Birna Ulfarsdottir Eiker CK K 40-49 02:40:57 22.36
298 120440 Hildegunn Sandhalla Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:41:19 22.31
298 120611 Mette Simonsen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:41:19 22.31
300 120612 Bodil Mogn Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:41:26 22.30
301 120613 Moni Helgesen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:41:29 22.29
301 120614 Anne Sognæs Østmarka IL & Alle har en sykkel K 30-39 02:41:29 22.29
301 120443 Trude Vallevik Østmarka IL & Alle har en sykkel K 30-39 02:41:29 22.29
304 120615 Sølvi Gram Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:41:36 22.27
305 120616 Randi Beve Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:41:41 22.26
305 109838 Aina Therese Haarberg Norway K 30-39 02:41:41 22.26
305 67479 Randi Knudsen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:41:41 22.26
305 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 02:41:41 22.26
309 26320 Monica Larsen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:41:57 22.22
309 120617 Helene Sundsethvik Elixia Sandvika K 30-39 02:41:57 22.22
311 120618 Liv Chichirillo Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:42:04 22.21
311 120438 Kristin Meek Østmarka IL & Alle har en sykkel K 30-39 02:42:04 22.21
311 120619 Ellen M. Nordlie Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:42:04 22.21
311 120442 Hanne Tysland Østmarka IL & Alle har en sykkel K 20-29 02:42:04 22.21
315 80124 Bjørg Andal Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:42:12 22.19
315 120430 Solfrid Berg Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:42:12 22.19
315 120620 Hege Fagerhus Østmarka IL & Alle har en sykkel K 20-29 02:42:12 22.19
315 120621 Ranveig Tofte Hermansen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:42:12 22.19
315 86109 Fredrik Kjeldsberg Norway M 50-59 02:42:12 22.19
315 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli M 60-69 02:42:12 22.19
315 120622 Grete Østby Stave Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 02:42:12 22.19
315 120623 Cecilie Sørheim Østmarka IL K 30-39 02:42:12 22.19
323 120624 Elin Nøsterberget Team Karusveien K 40-49 02:42:24 22.16
324 120625 Siv Liselotte Kristiansen Norway K 40-49 02:42:52 22.10
325 69431 Espen Ruud Norway M 20-29 02:43:10 22.06
325 69432 Kenneth Wiik Norway M 20-29 02:43:10 22.06
327 120626 Finn Hauger Gjensidige Sport M 40-49 02:43:19 22.04
327 120627 Hege Iverslien Gjensidige Sport K 40-49 02:43:19 22.04
329 120628 Bjørn Henriksveen Toten-Kranken M 40-49 02:44:21 21.90
329 120629 Vibeke Askevold Henriksveen Toten-Kranken K 30-39 02:44:21 21.90
331 120630 Geir Anders Hansen Norway M 30-39 02:44:26 21.89
332 82297 Ina Henriette Furuseth Eidsvoll Verk Skiklubb K 30-39 02:44:30 21.88
333 120299 Jane Hallstrøm Norway K 40-49 02:44:47 21.84
334 120631 Marianne Halstensrud Eiker CK K 30-39 02:45:55 21.69
335 120632 Hege Katrin Halstenrud Norway M 20-29 02:46:04 21.67
336 120633 Gunvor Østervold Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 02:47:27 21.49
337 120634 Ingrid M. Romsaas Norway K 15 02:47:54 21.44
338 120635 Gro Lise Ladderud Norway K 40-49 02:49:00 21.30
339 120636 Anita Alme Family Sports Club Fram K 30-39 02:50:15 21.14
340 120637 Tobias Bjørndal Norway M 30-39 02:50:45 21.08
340 120638 Inge Borthne Norway M 20-29 02:50:45 21.08
340 120639 Olav Fjælberg Gjensidige Sport M 50-59 02:50:45 21.08
340 120640 Grete Løge Gjensidige Sport K 50-59 02:50:45 21.08
344 64472 Mats Gjerdet Skedsmo Skiklubb M 14 02:51:44 20.96
345 120641 Trond Andersen Norway M 40-49 02:52:19 20.89
345 67538 Anne Liv Andersen Norway K 40-49 02:52:19 20.89
345 120642 Vigdis Kildahl Friskis&Svettis M 40-49 02:52:19 20.89
348 120643 Marit Gjendem Family Sports Club K 40-49 02:53:39 20.73
349 120309 Tone-Anita Høymork Friskis&Svettis K 30-39 02:54:34 20.62
350 120644 Auden Senderud Family Sports Club M 15 02:56:04 20.44
351 66198 Aasne Abrahamsen Nesodden SK K 40-49 02:56:21 20.41
352 120493 Anders Oppegård SF Grei M 12 02:56:53 20.35
352 68391 Ole Oppegård SF Grei M 30-39 02:56:53 20.35
354 120645 Dag Vestli Ullensaker CK M 40-49 02:57:10 20.31
355 120646 Marek Klauza Gjensidige Sport M 40-49 02:57:16 20.30
356 82050 Richard Ramsvatn Teigen Team Teigen M 20-29 02:57:26 20.28
356 67381 Svein Teigen Team Teigen M 50-59 02:57:26 20.28
358 120647 Marianne Gjerdet Coca Cola K 30-39 02:57:53 20.23
359 118406 Sigbjørn Ask Norway M 30-39 02:58:09 20.20
360 120648 Carlos Ahumada Norway M 40-49 02:58:43 20.14
360 111009 Kristian Wiik Norway M 20-29 02:58:43 20.14
360 82590 Jon Wiik Norway M 50-59 02:58:43 20.14
363 113120 Reidar Elnan Nesodden SK M 60-69 02:59:09 20.09
363 70137 Camilla Stenbæk Johannessen Dream Team K 20-29 02:59:09 20.09
363 120649 Jeanette Ramsvatn Teigen Team Teigen K 16-19 02:59:09 20.09
363 120650 Bjørn Erik Venstad Dream Team M 12 02:59:09 20.09
367 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 40-49 03:00:02 19.99
367 120651 Anita Svensli Skanlog K 40-49 03:00:02 19.99
369 111369 Ragnar Håvie Brevpost IL M 30-39 03:00:10 19.98
370 121988 Geir Jonny Nyland Østmarka IL & Alle har en sykkel M 50-59 03:00:13 19.97
371 120652 Morten Rønning Norway M 50-59 03:00:34 19.93
372 120653 Gunn S. Kirkevaag Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:01:55 19.78
373 81853 Merete Bjøntegaard Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:01:59 19.78
373 120488 Anne Finstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:01:59 19.78
373 120654 Ingrid Hofflund Gran Rikshospitalet TX K 20-29 03:01:59 19.78
373 120655 Trude Granli Østmarka IL K 40-49 03:01:59 19.78
373 82113 Anne Løkken Hansen Toten-Kranken K 40-49 03:01:59 19.78
373 120656 Gunn Marit Hansen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 30-39 03:01:59 19.78
373 120657 Astrid Magnus Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:01:59 19.78
373 120658 Lene Olsby Gjensidige Sport K 30-39 03:01:59 19.78
373 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:01:59 19.78
373 120659 Åshild Skreppen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:01:59 19.78
373 120867 Elin Aurdal Vik Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:01:59 19.78
384 120661 Ingunn Marie Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 03:02:17 19.74
385 82436 Kirsti Elise Fremstad Toten-Kranken K 20-29 03:02:26 19.73
385 120662 Elisabeth R. Henriksveen Toten-Kranken K 40-49 03:02:26 19.73
387 82524 Ivar Slettmo Norway M 50-59 03:02:34 19.71
387 68261 Bjørn Slettmo Norway M 30-39 03:02:34 19.71
389 120663 Knut Gråbø Friskis&Svettis M 40-49 03:02:48 19.69
389 120664 Maddan Yran Friskis&Svettis K 50-59 03:02:48 19.69
391 120665 Else Karlsen Toten-Kranken K 50-59 03:03:08 19.65
392 120666 Terje Henriksveen Toten-Kranken M 40-49 03:03:27 19.62
393 120667 Olav A. Andreassen Team Hjertesyke Unge M 14 03:03:45 19.59
393 107371 Frank Andreassen Team Hjertesyke Unge M 16-19 03:03:45 19.59
393 39930 Thomas Dahl Team Hjertesyke Unge M 15 03:03:45 19.59
393 25270 Kjetil Djuve Team Hjertesyke Unge M 16-19 03:03:45 19.59
393 120668 Bjarte Ø. Eiane Team Hjertesyke Unge M 15 03:03:45 19.59
393 120669 Per Morten Fredriksen Team Hjertesyke Unge M 40-49 03:03:45 19.59
393 120474 Morten Haugum Team Hjertesyke Unge M 16-19 03:03:45 19.59
393 120670 Jo Heggernes Team Hjertesyke Unge M 14 03:03:45 19.59
393 120671 Heljar Andersen Jacobsen Team Hjertesyke Unge M 16-19 03:03:45 19.59
393 120672 Kjersti Jystad Postmyr Team Hjertesyke Unge K 16-19 03:03:45 19.59
393 120674 Odd Magne Rød Team Hjertesyke Unge M 20-29 03:03:45 19.59
393 120673 Ingelin Mari Rød Team Hjertesyke Unge K 20-29 03:03:45 19.59
405 120476 Jan Paulsen Foreningen For Hjertesyke Barn (FFHB) M Tandem 03:03:51 19.58
405 120675 Joachim Fossen Paulsen Foreningen For Hjertesyke Barn (FFHB) M Tandem 03:03:51 19.58
407 120478 Martin Reinfjord Team Hjertesyke Unge M 16-19 03:03:58 19.56
407 120676 Yngve Wang Team Hjertesyke Unge M 30-39 03:03:58 19.56
409 120677 Yngve Kvarme USBL M 30-39 03:04:40 19.49
410 120491 Grete Moan Kulstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:04:47 19.48
411 120678 Lise Martinsen Nesbru IL K 30-39 03:05:10 19.44
412 70349 Ellen Opdal Søreide Norway K 30-39 03:06:11 19.33
413 120679 Kate Farsund Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:06:39 19.28
413 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:06:39 19.28
415 120467 Per Oscar Kjeldsberg Norway M 16-19 03:10:45 18.87
416 120680 Guy Turner Sodexho BIL M 30-39 03:11:34 18.79
417 120681 Unni Vigdis Olsen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:12:53 18.66
418 70350 Torill Opdal Norway K 40-49 03:13:59 18.55
418 82259 Tormod Wahl-Westreng USBL M 30-39 03:13:59 18.55
420 120682 Jostein Nicolaysen USBL M 30-39 03:14:15 18.53
421 120683 Torbjørn Dybsdal USBL M 30-39 03:15:43 18.39
421 120684 Ida Kvale USBL K 30-39 03:15:43 18.39
423 120685 Synnøve Wahl Westreng USBL K 30-39 03:16:14 18.34
424 120686 Torill Skjerstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 03:16:38 18.30
425 120687 Marte Marit Wirstad Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:19:46 18.02
426 120688 Hege Jensen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 30-39 03:20:06 17.99
426 120689 Torill Parelius Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:20:06 17.99
426 120690 Lise Skjærbekk Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 03:20:06 17.99
426 120691 Gry Thomassen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:20:06 17.99
430 120692 Vivan Hammer Hansen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 40-49 03:20:24 17.96
431 120693 Jorunn Fjelland Østmarka IL & Alle har en sykkel K 60-69 03:20:31 17.95
431 120694 Sissel Karsensen Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:20:31 17.95
433 120695 Hanne Hassel Norway K 30-39 03:24:26 17.60
433 120696 Anita Sundal Norway K 30-39 03:24:26 17.60
435 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Toten-Kranken K 20-29 03:25:35 17.51
436 120697 Linda Reinli Ekenberg USBL K 20-29 03:27:37 17.33
437 120698 Randi Elsetrønning Norway K 40-49 03:31:25 17.02
438 120699 Marianne Morte Østmarka IL & Alle har en sykkel K 50-59 03:31:42 17.00
439 120700 Terje Rustad Gjensidige Sport M 30-39 03:36:11 16.65
439 120701 Thea Kristine Sandnes Samvirkekylling BIL K 14 03:36:11 16.65
439 43828 Stein Arne Sandnes Samvirkekylling BIL M 50-59 03:36:11 16.65
442 120702 Oddvar Johannessen Family Sports Club M 60-69 03:51:17 15.56
443 120703 Lars Christian Gamborg Norway M 20-29 04:12:01 14.28
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2006
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 24.73 Km/t
Snittid: 2:25:34
Antall deltakere: 443

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud