Styrkeprøven Hamar - Oslo - 2007
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 110530 Lill Hege Bjørklund Elverum SK K 35-39 04:02:19 32.18
1 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 45-49 04:02:19 32.18
3 121348 Marianne Moen Akselsen Drammen CK K 30-34 04:02:23 32.18
3 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40-44 04:02:23 32.18
5 121349 Trine Aslaksen Oslo Idrettskrets K 25-29 04:12:01 30.95
6 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 45-49 04:15:01 30.58
6 88163 Anne Karin Kirsch Eiker CK K 60-64 04:15:01 30.58
8 121350 Ingrid Høivik Robberstad Eiker CK K 16-19 04:36:50 28.17
9 42556 Kari Mette Neggen Bråthen Eiker CK K 40-44 04:37:03 28.15
9 109748 Karoline Soleim Stenbeck Norway K 25-29 04:37:03 28.15
9 81062 Inga Birna Ulfarsdottir Eiker CK K 40-44 04:37:03 28.15
12 121351 Eirin Nygaard Oslo Idrettskrets K 25-29 04:38:08 28.04
13 63999 Ingeborg Alsgaard Ottestad IL - Sykkel K 40-44 04:40:14 27.83
13 121352 Ingeborg Scheve XC Oregon K 30-34 04:40:14 27.83
15 20277 Anja Bergkvam Norway K 40-44 04:42:48 27.58
15 81658 Mariann Solbakken Røyken CK K 25-29 04:42:48 27.58
17 46718 Liv Marte Holvik Norway K 25-29 04:43:59 27.46
17 46719 Torill Turner Notodden SK K 35-39 04:43:59 27.46
19 121353 Pernille Pederesen Norway K 16-19 04:45:37 27.30
20 120421 Marte Kjøren Eidsvoll SK K 16-19 04:47:48 27.10
21 99881 Gerd-Elin Danielsberg Norway K 40-44 04:48:36 27.02
21 64402 Elisabeth Lunde Engen Hamar Skiklubb K 50-54 04:48:36 27.02
21 47135 Unni Irene Aasterud Larsen Ideal Wasa B.I.L. K 45-49 04:48:36 27.02
21 47628 Ingrid Marie Lesjø Sykehuset Innlandet K 55-59 04:48:36 27.02
25 121354 Lene Jordheim Norway K 25-29 04:49:20 26.95
25 121355 Ingunn Lund Norsk Tipping BIL K 25-29 04:49:20 26.95
27 121356 Mai Britt Flaten Sport & Mosjon K 45-49 04:51:47 26.73
28 71004 Lise-Agnethe Emilsen Norway K 25-29 04:54:19 26.50
29 50496 Christin Svestad Eidsvoll SK K 45-49 04:56:21 26.32
30 51130 Merete Eriksen Eiker CK K 40-44 04:57:05 26.25
31 121357 Marit Hval Norsk Tipping BIL K 50-54 04:57:12 26.24
32 81855 Karianne Borge Østmarka IL K 35-39 04:58:30 26.13
33 121358 Trine Reite Hvam IL K 40-44 05:00:46 25.93
33 121359 Eva Aarhus Vandsemb Hvam IL K 40-44 05:00:46 25.93
35 69883 Ann Kristin Woldmo Elverum SK K 45-49 05:02:28 25.78
36 68889 Tone Kristiansen Kattens venn K 40-44 05:07:08 25.39
37 64426 Jenny Henden Wærum Crashrosa K 20-24 05:08:23 25.29
38 81587 Bente Edvardsen Elverum O-klubb K 40-44 05:11:41 25.02
39 66103 Radmila Ducic Norway K 35-39 05:14:29 24.80
40 121360 Anita Riise Pedersen Eiker CK K 30-34 05:18:08 24.51
41 81780 Mari Woxvold Ottestad IL - Sykkel K 25-29 05:20:41 24.32
42 70964 Kristin Aldo Norway K 30-34 05:20:47 24.31
42 105402 Merethe Johansen Norway K 35-39 05:20:47 24.31
42 121361 Mona Myrland Norway K 30-34 05:20:47 24.31
45 121362 Marte Wikesland Finborud Norway K 16-19 05:22:56 24.15
45 121363 Thea Wikesland Flaen Norway K 16-19 05:22:56 24.15
47 121364 Kjersti Brenden Grindvoll Elverum SK K 40-44 05:23:13 24.13
48 121365 Brith Margrethe Nerby Elverum SK K 40-44 05:23:38 24.10
49 66169 Therese Skoglund Hertz Norge K 30-34 05:26:30 23.88
50 121366 Heidi Kallerud Norway K 20-24 05:27:12 23.83
51 69887 Ingunn Boholm Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb K 45-49 05:28:15 23.76
51 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb K 40-44 05:28:15 23.76
53 121367 Anett Sørlie Hertz Norge K 35-39 05:29:52 23.64
54 121368 Kristine Gundersen Norway K 20-24 05:30:54 23.57
54 47483 Camilla Hott Ullensaker CK K 35-39 05:30:54 23.57
54 121369 Monica Stensås Sørumsand IF K 35-39 05:30:54 23.57
57 121370 Wibecke Thorgersen Eiker CK K 25-29 05:32:21 23.46
58 121371 Hanne Brekka Norway K 40-44 05:32:37 23.45
58 121372 Ingun Wictorsen Norway K 40-44 05:32:37 23.45
60 121373 Mathilde Herheim Bøås Ellingsrud Idrettslag K 15 05:32:45 23.44
61 121374 Gry Irene Bråthen Eidsvoll SK K 40-44 05:34:30 23.31
61 121375 Jorunn Andestad Langmoen Norway K 45-49 05:34:30 23.31
63 69916 Berit Persson Elverum SK K 55-59 05:37:50 23.08
64 121376 Turid Melgård Norway K 55-59 05:37:57 23.08
65 121377 Monica Akre-Aas Hertz Norge K 30-34 05:38:35 23.03
65 121378 Kari Strandenes Hertz Norge K 35-39 05:38:35 23.03
67 110552 Ann Rigmor Smørgrav KMT K 40-44 05:43:44 22.69
68 121379 Rasa Valeikyte Chaufafa Team K 25-29 05:49:46 22.30
69 121380 Marianne Løvås Veggimellom K 30-34 05:49:53 22.29
70 121381 Eva Kristiansen Norsk Tipping BIL K 50-54 05:53:04 22.09
70 121382 Bjørg Mellum Nordby Norsk Tipping BIL K 40-44 05:53:04 22.09
72 121383 Tone Oslo Idrettskrets K 35-39 05:54:55 21.97
73 71138 Tone Otterstad Elverum SK K 40-44 05:59:46 21.68
74 121385 Toril Gjønnes Østensen Norway K 40-44 06:03:09 21.47
75 121386 Elisabeth Grafsrønningen Norsk Tipping BIL K 30-34 06:05:08 21.36
76 121387 Kjellaug Braathen Langseth Norway K 45-49 06:05:11 21.35
77 121388 Astrid Nydal Eide Bærums Verk IF - langrenn K 45-49 06:05:59 21.31
78 120299 Jane Hallstrøm Oslo Idrettskrets K 45-49 06:07:08 21.24
79 121389 Cathrine Castberg Elverum SK K 35-39 06:09:22 21.11
80 121390 Nina Pettersen Norway K 30-34 06:10:25 21.05
80 121391 Turid Rømmen Norway K 25-29 06:10:25 21.05
82 121392 Anne Flønes Norway K 50-54 06:10:52 21.03
82 121393 Brit Stav Hoel Norway K 50-54 06:10:52 21.03
82 121394 Toril Sandtrø Loeng Norway K 45-49 06:10:52 21.03
85 121395 Siw Tonje Snåsøy Norway K 25-29 06:11:17 21.00
86 112243 Kjersti Langseth Norsk Tipping BIL K 40-44 06:11:36 20.99
86 121396 Anne Morseth Norsk Tipping BIL K 40-44 06:11:36 20.99
88 80124 Bjørg Andal Østmarka IL K 45-49 06:12:23 20.94
88 121397 Sigrid Berg Føien Fürst BIL - Kvinner på hjul K 50-54 06:12:23 20.94
88 120436 Sissel Heggestad Østmarka IL K 50-54 06:12:23 20.94
88 120613 Moni Helgesen Østmarka IL K 45-49 06:12:23 20.94
88 61501 Mette Simonsen Hoel Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 06:12:23 20.94
88 121398 Hilde M. Platou Johansen Østmarka IL K 45-49 06:12:23 20.94
88 121399 Dagfrid Landsverk Norway K 40-44 06:12:23 20.94
88 120570 Merete Lien McCoig Østmarka IL K 45-49 06:12:23 20.94
88 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL K 50-54 06:12:23 20.94
88 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL K 40-44 06:12:23 20.94
88 121400 Anne Sognnæs Østmarka IL K 30-34 06:12:23 20.94
88 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL K 60-64 06:12:23 20.94
88 121401 Ranveig Wessel Tofte Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 06:12:23 20.94
88 120583 Trude Torsnes Fürst BIL - Kvinner på hjul K 50-54 06:12:23 20.94
102 121402 Renate Lindbak Jakobsen Norway K 25-29 06:13:02 20.90
103 121403 Hilde Markussen Norway K 40-44 06:14:43 20.81
104 121404 Kristine Herheim Bøås Ellingsrud Idrettslag K 40-44 06:16:19 20.72
105 121405 Christina Dahlin Sweden K 50-54 06:19:14 20.56
106 121406 Marianne Balto Forsøk IL K 50-54 06:20:18 20.51
107 81813 Randi Holter Norway K 45-49 06:23:42 20.32
107 81829 Berit Sel Ottestad IL - Sykkel K 40-44 06:23:42 20.32
109 121407 Sigrid Lindstad Hedm bedrift K 60-64 06:25:10 20.25
110 121408 Hilde I. Haugen Norway K 35-39 06:25:19 20.24
111 121409 Britt Live Sveaas Norway K 40-44 06:25:25 20.23
112 121410 Hege Kylland Spenst Mjøndalen K 30-34 06:32:05 19.89
113 121411 Jeanette Larsen Spenst Mjøndalen K 30-34 06:32:18 19.88
114 121412 Hege Birkelund Team Jektum K 20-24 06:35:28 19.72
114 121413 Anja Skrepstad Team Jektum K 20-24 06:35:28 19.72
116 81904 Randi Evensen Norway K 45-49 06:36:04 19.69
117 121414 Rina Thoresen Norway K 35-39 06:37:33 19.62
118 121415 Karin Beldring Norway K 45-49 06:40:56 19.45
119 60260 Laila Luteberget Norway K 50-54 06:41:24 19.43
120 121416 Avona Marthinussen Norway K 25-29 06:42:12 19.39
121 68795 Marit Jorun Grindahl Ottestad IL - Sykkel K 45-49 06:42:26 19.38
122 121417 Janne Vestnes Ottestad IL - Sykkel K 40-44 06:42:30 19.37
123 121418 Linda-Marie Haraldsen Norway K 45-49 06:43:36 19.32
124 81557 Tove Løchting Norway K 45-49 06:43:54 19.31
125 121419 Randi Jansen Norway K 40-44 06:44:16 19.29
126 121420 Eli Hovde Norway K 60-64 06:44:24 19.28
127 121421 Silje Brekke Norway K 30-34 06:45:16 19.24
128 121422 Toril B. Olsen Norway K 45-49 06:55:03 18.79
129 110749 Ragnhild Bergsrud Redningsselskapet BIL K 35-39 06:56:25 18.73
129 121423 Berit Helgesen Norway K 35-39 06:56:25 18.73
131 121424 Unni Håkonsløkken Norway K 30-34 07:01:19 18.51
132 121425 Ingunn Marie Myhre Norway K 65-69 07:02:13 18.47
133 121426 Torunn Haugdal Jenssen Norway K 40-44 07:11:15 18.08
134 65101 Gunn Randi Fjæstad Stange Arbeiderparti K 45-49 07:18:52 17.77
134 121427 Helle Tenningås Stange SV K 30-34 07:18:52 17.77
136 121428 Kersti Solem Iversen Norway K 40-44 07:40:38 16.93
137 121429 Randi Erdal Norway K 55-59 08:22:14 15.53
138 121430 Randi Lillevik Flø Ulstein kommune K 60-64 08:25:19 15.43
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2007
Distanse: 130.00 KM
Snittfart: 22.50 Km/t
Snittid: 5:46:37
Antall deltakere: 138

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2017 (136.00 km): 03:50:48 (K)
    • Stine Marie Snortheim
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg