Styrkeprøven Hamar - Oslo - 2008
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 110530 Lill Hege Bjørklund Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 35-39 04:14:45 30.61
2 106217 Hanne Maartmann Norway K 25-29 04:19:13 30.09
3 69083 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy - Sykkel K 30-34 04:28:55 29.00
4 121530 Tone Gulliksen NTNUI - Sykkel K 25-29 04:29:27 28.94
4 68465 Hege Hansen Team Reklameservice K 30-34 04:29:27 28.94
6 121531 Mette Alvstad Ottestad IL - Sykkel K 35-39 04:40:55 27.76
6 121532 Jorunn Ødegaard Bækkelaget Sportsklubb K 40-44 04:40:55 27.76
8 64402 Elisabeth Lunde Engen Hamar Skiklubb K 50-54 04:45:22 27.33
9 121533 Marthe Giddens Norway K 25-29 04:47:37 27.11
9 121534 Janne Reitbakk NTNUI - Sykkel K 20-24 04:47:37 27.11
9 80885 Unn Kristin Vedal Snåsa IL K 40-44 04:47:37 27.11
9 121535 Ellen Katrine Wensaas NTNUI - Sykkel K 20-24 04:47:37 27.11
13 121536 Andrea Antonsen Family Sports Club K 25-29 04:48:01 27.08
13 121537 Stine Birkeland Elverum SK K 25-29 04:48:01 27.08
13 47628 Ingrid Marie Lesjø Sykehuset Innlandet K 55-59 04:48:01 27.08
13 121352 Ingeborg Scheve Lokalavisen K 30-34 04:48:01 27.08
17 121538 Rita Bryhni Åabygda IL K 30-34 04:51:19 26.77
17 121539 Rønnaug Hansen Norway K 45-49 04:51:19 26.77
17 47135 Unni Irene Aasterud Larsen Ideal Wasa BIL K 50-54 04:51:19 26.77
20 81589 Heidi Kjernåsen Halbakken Elverum SK K 35-39 04:52:51 26.63
20 81590 Connie Lillekjendlie Elverum SK K 45-49 04:52:51 26.63
22 121540 Torhild Jære Nes SK K 50-54 04:59:51 26.01
23 121541 Kaisa Ytterhaug Norway K 40-44 05:01:55 25.83
24 121542 Marianne Dale HRG Full Rulle K 25-29 05:06:14 25.47
24 81598 Kristin Guttormsen HRG Full Rulle K 40-44 05:06:14 25.47
26 69203 Mona Malonæs Norway K 30-34 05:07:12 25.39
27 121543 Eirin Nygaard Rise Aktiv på dagtid K 25-29 05:10:40 25.10
28 110651 Marianne Moen Gjerdrum K 40-44 05:12:17 24.97
29 80917 Heidi Munthe-Kaas Østmarka IL - Sykkel K 40-44 05:14:44 24.78
30 20277 Anja Bergkvam Norway K 40-44 05:14:56 24.76
31 71004 Lise-Agnethe Emilsen HudpleieEkspressen K 25-29 05:15:07 24.75
32 121544 Bjørg Farbu Hamar Skiklubb K 65-69 05:15:36 24.71
32 69916 Berit Persson Elverum SK K 55-59 05:15:36 24.71
34 110552 Ann Rigmor Smørgrav Sexesgate Pedaljeringsselskab K 40-44 05:16:44 24.62
35 121545 Vibeke Gjerstad Østmarka IL - Sykkel K 25-29 05:16:53 24.61
36 81073 Malin Carlsson Amfi treningssenter Stryn K 30-34 05:17:15 24.58
36 121547 Wenche Drageset Amfi treningssenter Stryn K 25-29 05:17:15 24.58
36 121548 Hilde B. Lødemel Amfi treningssenter Stryn K 30-34 05:17:15 24.58
36 121549 Nella K. Flo Tonning Amfi treningssenter Stryn K 30-34 05:17:15 24.58
36 110620 Sonja Øvre-Flo Amfi treningssenter Stryn K 35-39 05:17:15 24.58
36 121546 Wenche Aaning Amfi treningssenter Stryn K 25-29 05:17:15 24.58
42 120613 Moni Helgesen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 05:19:32 24.41
42 61501 Mette Simonsen Hoel Østmarka IL - Sykkel K 40-44 05:19:32 24.41
42 120622 Grete Østby Stave Østmarka IL - Sykkel K 40-44 05:19:32 24.41
42 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 45-49 05:19:32 24.41
46 80118 Torild Hansen Østmarka IL - Sykkel K 55-59 05:19:38 24.40
46 121387 Kjellaug Braathen Langseth Eidsvold Værks Skiklub K 45-49 05:19:38 24.40
48 81723 Anne-Judith Hellum Norway K 45-49 05:19:44 24.39
48 81724 May-Britt Haavi Norway K 45-49 05:19:44 24.39
48 121550 Ingunn Nicolaisen Lesja og Dovre SK K 35-39 05:19:44 24.39
48 80123 Randi Skulstad Østmarka IL - Sykkel K 50-54 05:19:44 24.39
48 121551 Gunnilla Strømbom Østmarka IL - Sykkel K 60-64 05:19:44 24.39
53 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL - Sykkel K 50-54 05:20:02 24.37
54 81813 Randi Holter Ottestad IL - Sykkel K 45-49 05:20:47 24.31
55 81666 Aud Janne Hatlebakk Ulstein og omegn sykkelklubb K 40-44 05:20:54 24.30
55 121552 Tove Toldnes Snåsa IL K 40-44 05:20:54 24.30
57 68376 Bente Horremsbakk Stabburet Stranda K 35-39 05:21:50 24.23
58 81752 Marie Langseth Oppdal SK K 50-54 05:23:34 24.10
59 120827 Inger Magny Granli Eniro BIL K 40-44 05:23:53 24.08
59 120826 Heidi Marie Aaseng Tine øst K 50-54 05:23:53 24.08
61 81607 Anne-Mari Dahl Elverum SK K 45-49 05:25:39 23.95
62 121391 Turid Rømmen Norway K 25-29 05:26:32 23.88
63 121553 Brith Margerthe Nerby Elverum SK K 45-49 05:26:55 23.85
64 69887 Ingunn Boholm Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb K 45-49 05:29:20 23.68
64 67189 Grete Kleven Norway K 60-64 05:29:20 23.68
64 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb K 40-44 05:29:20 23.68
67 120790 Line Mette Høyheim Romeriksåsen SK K 35-39 05:30:11 23.62
67 82288 Bodil Ulverud Romeriksåsen SK K 35-39 05:30:11 23.62
69 110684 Mari Kristine Moen Romeriksåsen SK K 60-64 05:31:30 23.52
70 81829 Berit Sel Ottestad IL - Sykkel K 40-44 05:39:54 22.94
71 81587 Bente Edvardsen Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 40-44 05:40:07 22.93
72 120309 Tone-Anita Høymork Friskis & Svettis K 40-44 05:44:55 22.61
73 120878 Grete Antonsen Family Sports Club K 45-49 05:45:49 22.55
74 121554 Siv Reistad Norway K 45-49 05:47:03 22.47
75 81748 Gunn Margrethe Rindal Lesja og Dovre SK K 40-44 05:48:12 22.40
76 120921 Marianne Kvam Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 05:50:03 22.28
77 81670 Inger Marie G. Eriksen Team Østfold/Våler K 30-34 05:54:34 21.99
77 81278 Elin Skaug Team Østfold/Våler K 25-29 05:54:34 21.99
77 81277 Vera Thamdrup Team Østfold/Våler K 35-39 05:54:34 21.99
80 121372 Ingun Wictorsen Norway K 40-44 05:55:05 21.96
81 68889 Tone Kristiansen Friskis & Svettis Vestby K 40-44 05:55:49 21.92
82 71086 Elisabeth Mandt Friskis & Svettis Vestby K 17-19 05:57:42 21.80
83 81059 Anne Elisabeth Romset Norway K 45-49 05:58:17 21.77
84 121556 Marthe Fuglesang Norway K 25-29 05:59:14 21.71
84 121555 Kari Anne Aarethun Norway K 30-34 05:59:14 21.71
86 121557 Hege Sånhol Norway K 30-34 05:59:19 21.70
87 81743 Inga Marie Brustuen Lesja og Dovre SK K 45-49 06:00:25 21.64
87 110619 Anita Sanden Film & Kino K 45-49 06:00:25 21.64
89 81742 Merete Brendjord Lesja og Dovre SK K 35-39 06:01:07 21.59
90 81904 Randi Evensen Norway K 45-49 06:02:40 21.50
91 120825 Maren Marie Heramb Elverum SK K 17-19 06:03:43 21.44
91 71138 Tone Otterstad Elverum SK K 45-49 06:03:43 21.44
93 121558 Karoline Sukken Norway K 35-39 06:03:51 21.43
94 70237 Torhild Berge Stabburet Stranda K 40-44 06:04:07 21.42
94 121559 Lisbeth Engeset Stabburet Stranda K 30-34 06:04:07 21.42
94 121560 Irene Ramstad Stabburet Stranda K 40-44 06:04:07 21.42
97 121561 Brite Jacobsen Bodø CK K 50-54 06:06:03 21.30
97 121562 Kirsti Nerva Bodø CK K 45-49 06:06:03 21.30
97 121563 Bjørnhild Nykrem Stabburet Stranda K 45-49 06:06:03 21.30
100 121564 Lene Martinsen Østby Aktiv på dagtid K 25-29 06:07:42 21.21
101 121565 Avona Eriksdottir Marthinussen Redningsselskapet K 25-29 06:07:53 21.20
102 67517 Toril Kolås BIL Lillehammer sykehus K 50-54 06:08:23 21.17
103 68822 Gro Margit Frøisland BIL Lillehammer sykehus K 50-54 06:08:36 21.16
103 67519 Rønnaug Medby BIL Lillehammer sykehus K 55-59 06:08:36 21.16
105 121566 Nina Løvlid Stabburet Stranda K 30-34 06:09:34 21.10
105 121567 Trine Randen Stabburet Stranda K 45-49 06:09:34 21.10
107 71169 Bente Vik Bama Gruppen K 45-49 06:10:27 21.05
108 121568 Anita Klokk Stabburet Stranda K 45-49 06:10:58 21.02
109 121569 Grethe Ø. Holter AGA Klubben BIL K 40-44 06:14:03 20.85
110 121570 Lene Ødegård Stabburet Stranda K 25-29 06:16:32 20.71
111 121571 Helene Vennevold Norway K 25-29 06:16:54 20.69
112 121385 Toril Gjønnes Østensen Vinmonopolet K 40-44 06:19:53 20.53
113 121572 Anne Brit Mjelleli Haaland HRG Full Rulle K 40-44 06:20:29 20.50
114 69433 Heidi Bergseth Frisk Moelv K 30-34 06:22:11 20.40
114 121573 Merete Victor Norway K 30-34 06:22:11 20.40
116 121574 Aina Stenberg Norway K 40-44 06:22:19 20.40
117 121390 Nina Pettersen AGA Klubben BIL K 30-34 06:22:51 20.37
118 81882 Marianne Holtan Hvidsten Norway K 35-39 06:23:22 20.34
119 121575 Nina Oserud Bentzen Gjerdrum Idrettslag K 35-39 06:23:27 20.34
120 121576 Linda Taraldset Stabburet Stranda K 35-39 06:25:00 20.25
120 121577 Camilla Wolan Norway K 30-34 06:25:00 20.25
122 121578 Hilde Sigholt Mageli Halden CK K 17-19 06:25:07 20.25
123 121409 Britt Live Sveaas Norway K 40-44 06:29:09 20.04
124 121579 Inger Thorud Norway K 30-34 06:29:22 20.03
125 121580 Lise Hovde Nes SK K 35-39 06:33:01 19.84
125 121581 Anne Rosenlund Nes SK K 35-39 06:33:01 19.84
127 121582 Eva Lisa Dahl Norway K 25-29 06:33:12 19.83
128 69329 Kristin Bekkeli Nes SK K 40-44 06:33:19 19.83
129 81653 Ingrid Brock Norway K 20-24 06:35:24 19.72
130 121583 Evy Limseth HRG Full Rulle K 45-49 06:42:51 19.36
131 81799 Vibeke Vaaler HRG Full Rulle K 50-54 06:42:59 19.35
132 82302 Frøydis Boge Tvete Norway K 25-29 06:44:55 19.26
133 81753 Bente Hauge HRG Full Rulle K 50-54 06:45:50 19.21
133 81750 Anette Hauge Norway K 25-29 06:45:50 19.21
135 121584 Nina Granli Marinen.no K 40-44 06:46:28 19.18
136 121585 Lene Pernille Østberg Norway K 35-39 06:49:38 19.04
137 121586 Majbritt Jensen Denmark K 40-44 06:50:57 18.98
138 121587 Therese Stamnæss Lein Norway K 25-29 06:51:43 18.94
139 121588 Inger Knestang Norway K 50-54 06:52:09 18.92
139 121589 Bjørg Almedal Pedersen Norway K 50-54 06:52:09 18.92
139 70821 Marianne Strand Norway K 50-54 06:52:09 18.92
142 121590 Nina Arnfinnsdottir Norway K 20-24 06:58:10 18.65
143 121591 Erna Bragadottir Norway K 50-54 06:58:15 18.64
144 121592 Cecilie Sogn Arvidsen Norway K 17-19 06:58:34 18.63
145 121593 Kathe Bekkevold zita matbar K 35-39 06:59:41 18.58
145 121594 Laila Anita Gustavsen zita matbar K 30-34 06:59:41 18.58
147 121595 Hilde Scheffels Norway K 40-44 07:00:12 18.56
148 121596 Linda Fermann Hot Mamas on Wheels K 30-34 07:01:04 18.52
148 67273 Helene Lesund Hot Mamas on Wheels K 35-39 07:01:04 18.52
150 81933 Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap BIL K 45-49 07:03:40 18.41
150 81934 Mette Sigtbakken Brumunddal Fotball K 45-49 07:03:40 18.41
152 121597 Nina Brubak Norway K 30-34 07:04:20 18.38
153 121598 Sharon Hagen HRG Full Rulle K 40-44 07:05:25 18.33
154 81841 Ingjerd Bonafede HRG Full Rulle K 40-44 07:05:49 18.31
155 71041 Sissel Anita Olsen Norway K 40-44 07:06:07 18.30
156 121599 Olaug Merete Dybedal HRG Full Rulle K 40-44 07:06:14 18.29
156 121403 Hilde Markussen Norway K 40-44 07:06:14 18.29
158 67895 Nina Andresen Norway K 25-29 07:06:26 18.29
158 121600 Grete Bjerke Hot Mamas on Wheels K 35-39 07:06:26 18.29
158 121601 Mona Helen Døaalnd Strande Hot Mamas on Wheels K 35-39 07:06:26 18.29
161 121602 Randi Berve Østmarka IL - Sykkel K 55-59 07:07:29 18.24
162 121603 Marianne Brunvand Hauge Norway K 25-29 07:07:52 18.22
163 120299 Jane Hallstrøm Aktiv på dagtid K 50-54 07:08:14 18.21
163 121604 Line Moen Vinmonopolet K 30-34 07:08:14 18.21
165 121605 Hege Evadatter Bentzen Norway K 40-44 07:14:13 17.96
165 63074 Kari Eldby Norway K 35-39 07:14:13 17.96
165 63075 Hanne Eldby Norway K 45-49 07:14:13 17.96
165 121606 Ragnhild Walberg Norway K 55-59 07:14:13 17.96
169 80067 Hilde Bolstad Family Sports Club Løten K 30-34 07:15:31 17.90
169 121607 Irene Strandlie Family Sports Club Løten K 35-39 07:15:31 17.90
171 120926 Gunhild Øxseth Family Sports Club Løten K 55-59 07:15:36 17.90
172 120925 Hilde Syverstuen Family Sports Club Løten K 45-49 07:15:50 17.89
173 70570 Karin Gunnel Kvisgaard Family Sports Club Løten K 65-69 07:15:53 17.89
174 121426 Torunn Haugdal Jenssen Det Norske Veritas K 40-44 07:17:29 17.82
175 120915 Ida Bryhni Family Sports Club Løten K 25-29 07:22:39 17.62
176 121608 Inger Sønderaal Stange kommune Bil K 40-44 07:22:54 17.61
177 69830 Kari Bryhni Family Sports Club Løten K 30-34 07:23:00 17.60
177 121609 Thorild Mathisen Family Sports Club Løten K 60-64 07:23:00 17.60
179 121610 Camilla Vilberg Norway K 25-29 07:23:28 17.58
180 81852 Bente Bakken Norway K 40-44 07:27:03 17.44
180 110742 Lill-Ann Fjeld Elektroskandia BIL K 45-49 07:27:03 17.44
180 81943 Gro Strøm Oslo kommunes BIL K 50-54 07:27:03 17.44
183 81566 Wenche Bang Norway K 55-59 07:27:31 17.42
184 121611 Elisabeth Moe Norway K 25-29 07:30:58 17.29
185 121612 Karine Sveen-Østensen Norway K 25-29 07:35:35 17.12
185 121613 Siri Bø Tosterud Norway K 25-29 07:35:35 17.12
187 121614 Merete Larsson Berntsen HRG Full Rulle K 40-44 07:35:48 17.11
188 121615 Hilde Bryn Privat K 30-34 07:35:58 17.10
189 81999 Else Mari Heibø Privat K 55-59 07:36:30 17.08
190 121616 Therese Marie Stenvik Norway K 17-19 07:40:09 16.95
191 121617 Sigrid Eri Statoil Hydro BIL Rotvoll K 45-49 07:46:35 16.71
191 121618 Esther Ochoa Statoil Hydro BIL Rotvoll K 25-29 07:46:35 16.71
193 121619 Anita Almerud Team Chablis K 35-39 07:53:42 16.46
193 81975 Kjersti Hegre Team Chablis K 35-39 07:53:42 16.46
195 81878 Beate Louise Vik Hauge Amfi treningssenter Stryn K 40-44 08:02:50 16.15
196 120919 Karin Hørsandlien Family Sports Club Løten K 50-54 08:03:21 16.13
197 121620 Frøydis Vangen Kjøs Family Sports Club Løten K 55-59 08:03:25 16.13
198 120912 Bjørg Tårneby Family Sports Club Løten K 55-59 08:03:28 16.13
199 121621 Gunhild Rønningen Family Sports Club Løten K 30-34 08:03:37 16.12
199 69921 Veronica Sagstuen Family Sports Club Løten K 25-29 08:03:37 16.12
201 121622 Hilde Natedal Amfi treningssenter Stryn K 40-44 08:04:09 16.11
202 58700 Gro Olsson Norway K 45-49 08:06:48 16.02
203 110710 Bodil Kristiansen Norway K 45-49 08:06:56 16.01
204 121623 Randi Søgaard Norway K 50-54 08:24:23 15.46
205 121624 Ragnhild Strand Norway K 50-54 08:24:26 15.46
206 121625 Nina Opsahl Johansen Zita Matbar K 20-24 10:13:07 12.72
207 121626 Anne Karin Holter Norway K 40-44 10:21:42 12.54
208 121627 Heidi Wilhelmsen Norway K 40-44 10:22:03 12.53
209 121628 Jane Rørvik-Sesseng Norway K 50-54 10:30:58 12.36
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2008
Distanse: 130.00 KM
Snittfart: 20.56 Km/t
Snittid: 6:19:21
Antall deltakere: 209

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):