Bergen-Voss - 2012

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t40 km74 km126 km147 km
1 32958 Filip Eidsheim Bergen CK M 20-24 04:07:28 39.2701:00:5101:57:2403:10:4503:48:33
1 32149 Stian Remme Bergen CK M 30-34 04:07:28 39.2700:00:0001:57:2403:10:4503:48:33
3 32927 Mikael Magnussen Johansen Førde CK M 35-39 04:09:41 38.9201:00:5101:57:2403:10:5403:49:11
4 52774 Thomas Solheim Hardanger SK M 25-29 04:10:21 38.8201:00:5101:57:2403:10:4603:49:32
5 32161 Øystein Blom-Ohlsen Åsane CK / Framo BIL M 35-39 04:11:31 38.6401:00:5101:58:1603:12:5503:52:38
5 22901 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 45-49 04:11:31 38.6401:00:5501:58:1603:12:5503:52:40
5 32946 Thomas Kristiansen Grønfur Førde CK M 30-34 04:11:31 38.6401:00:5301:58:1703:12:5403:52:39
5 24212 Joachim Jordan Fana IL - Sykkel M 35-39 04:11:31 38.6401:00:5401:58:1603:12:5503:52:38
5 30867 Yngve Kiserud Hardanger SK M 30-34 04:11:31 38.6401:00:5201:57:2403:10:4603:50:28
5 37385 Fredrik Olsen Åsane CK M 30-34 04:11:31 38.6401:00:5101:58:1603:12:5403:52:38
5 30132 Vidar Steinsbø Bømlo SK M 35-39 04:11:31 38.6401:00:5401:58:1603:12:5503:52:39
5 102329 Vebjørn Turtveit Vossevangen CK M 17-19 04:11:31 38.6401:00:5901:58:1703:12:5403:52:39
13 33318 Frank Vagstad Bergen Triathlon Club - Sykkel M 35-39 04:15:02 38.1101:00:5801:58:1703:12:5403:52:41
14 54253 Lars-Olav Måkestad Apold Hardanger SK M 20-24 04:17:05 37.8000:00:0002:04:2803:20:3303:58:49
14 74582 Ruben Arefjord CK Sotra M 25-29 04:17:05 37.8001:01:4402:04:2903:20:3803:58:55
14 97259 Roger Dale Fana IL - Sykkel M 17-19 04:17:05 37.8001:01:4102:04:2803:20:3303:59:00
14 100833 Roger Espvik Åsane CK M 25-29 04:17:05 37.8001:01:4602:04:3103:20:3203:59:02
14 33401 Anders Finne Åsane CK M 45-49 04:17:05 37.8001:01:4102:04:2803:20:3403:59:02
14 27102 Ove Fuglestveit Marnar SK M 35-39 04:17:05 37.8001:01:4402:04:2703:20:3403:59:03
14 124497 Petter Gisslen Stockholm M 35-39 04:17:05 37.8001:01:4602:04:2903:20:3303:59:10
14 46400 Espen André Halsne Hardanger SK M 25-29 04:17:05 37.8001:01:4000:00:0003:20:3503:59:03
14 31527 Thorolf Hestness Nymark IL - Sykkel M 40-44 04:17:05 37.8001:01:4102:04:2903:20:3703:59:03
14 54116 Svein Ivar Reiso Bergen CK M 30-34 04:17:05 37.8001:01:4002:04:2703:20:3303:59:02
14 54210 Roald Saltnes Nordhordland SK M 25-29 04:17:05 37.8001:01:4602:04:3003:20:3403:59:04
14 37426 Jon Meyer Tvinnereim Bergen M 35-39 04:17:05 37.8001:01:5602:04:2803:20:3603:59:05
14 37407 Ronald Valvatne Fusa SK M 45-49 04:17:05 37.8001:01:4102:04:2703:20:3203:59:02
27 74337 Arvid Johannesen Fana IL - Sykkel M 40-44 04:18:58 37.5301:01:4302:04:2903:20:3403:59:31
27 25285 Kjetil Frøystein Larsen Hardanger SK / Aker Solutions M 30-34 04:18:58 37.5301:01:4102:04:3003:20:3303:59:23
27 74874 Samund Nordang CK Henie M 35-39 04:18:58 37.5301:01:4502:04:3003:20:3204:00:01
27 42659 Atle Vaage Nordhordland SK M 35-39 04:18:58 37.5301:01:4702:04:3003:20:3403:59:42
27 32060 Bjørn Årdal Bergen CK / Team Moses M 40-44 04:18:58 37.5301:01:4602:04:3003:20:3803:59:45
32 54107 Daniel Hjørnevik Åsane CK M 20-24 04:19:09 37.5001:03:4902:06:3103:22:3804:00:35
32 74457 Jon Christian Jacobsen Bergen CK / BKK BIL M 25-29 04:19:09 37.5001:03:4402:06:3303:22:3704:01:06
32 100831 Hans Arne Kvingedal Odda SK M 17-19 04:19:09 37.5000:00:0002:06:3403:22:4204:00:35
32 32746 Bjarte Rasmussen CK Henie M 35-39 04:19:09 37.5001:03:4802:06:3203:22:3904:01:06
32 74387 Gitle B. Snilstveit Bergen Triathlon Club - Sykkel / Framo BIL M 30-34 04:19:09 37.5001:03:4502:06:3103:22:4004:01:11
37 33342 Lars Erlend Brattabø Bergen CK / Framo BIL M 45-49 04:20:06 37.3701:00:5902:04:0503:21:3004:01:55
37 65404 Kenneth Bredesen Hardanger SK M 25-29 04:20:06 37.3701:01:0102:04:0503:21:3204:01:56
37 30816 Gisle Clementsen Nordhordland SK M 40-44 04:20:06 37.3701:00:5201:58:1603:12:5403:56:38
37 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 40-44 04:20:06 37.3701:00:5402:04:0603:21:2904:01:55
37 30809 Georg Feed Stavanger TSK / Bros Test Team M 30-34 04:20:06 37.3701:01:1302:04:0603:21:2904:01:54
37 31161 Rune Foldnes CK Sotra M 40-44 04:20:06 37.3701:00:5702:04:0503:21:3004:01:53
37 31014 Morten Forland Åsane CK / Norwegian Hull Club M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5402:00:4503:21:2904:01:54
37 21632 Dag Foseid Stord SK M 45-49 04:20:06 37.3701:00:5802:04:0703:21:2804:01:54
37 70339 Marit Gjerløw Bergen CK / Storebrand M 50-54 04:20:06 37.3701:00:5001:57:2403:10:4503:56:15
37 102324 Nicholas Henrik Caspersen Hammersland Bergen CK M 17-19 04:20:06 37.3701:00:5502:04:0603:21:2904:01:52
37 37382 Stian Heggøy CK Sotra M 30-34 04:20:06 37.3701:00:5702:04:0503:21:2804:01:53
37 31525 Terje Hordnes Fana IL - Sykkel / Skanska Aktiv M 50-54 04:20:06 37.3701:00:5402:04:0503:21:2904:01:49
37 20210 Andreas Hosøy Fana IL - Sykkel / Framo BIL M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5302:02:0903:21:3204:01:48
37 33324 Geir Kristiansen Flora CK M 45-49 04:20:06 37.3701:01:0002:04:0703:21:3104:01:56
37 32623 Stig Løland Fana IL - Sykkel M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5302:00:4503:21:2904:01:53
37 21895 Eirik Matre Åsane CK M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5202:00:4503:21:2804:01:52
37 29844 Torstein Skage Bergen CK M 40-44 04:20:06 37.3701:00:5702:04:0703:21:3004:01:52
37 28469 Skjalg Thorbjørnsen Bergen CK M 45-49 04:20:06 37.3701:00:5302:04:0603:21:2904:01:54
37 32612 Bernt Ullebø Sogn CK M 40-44 04:20:06 37.3701:00:5502:04:0603:21:3004:01:54
37 30967 Tor Utne Åsane CK M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5302:00:4503:21:3004:01:54
37 71426 Eivind Vestbøstad Bergen CK M 30-34 04:20:06 37.3701:00:5401:58:1603:18:4904:01:55
37 74345 Helge Vestrheim Austevoll SK M 35-39 04:20:06 37.3701:00:5602:04:0603:21:3004:01:55
59 33009 Ove Christian Borge Bergen CK M 45-49 04:21:02 37.2301:03:5602:06:3403:22:4104:01:40
59 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 45-49 04:21:02 37.2301:03:5002:06:3503:22:4004:01:58
59 74353 Kay-Arne Stein Helland Fusa SK M 30-34 04:21:02 37.2301:03:5102:06:3503:22:4304:02:04
59 31907 Jarle Reistad Bergen CK M 45-49 04:21:02 37.2301:03:4702:06:3403:22:4204:01:46
59 30935 Kenneth Skarstein Bergen CK / Statoil BIL M 35-39 04:21:02 37.2301:03:4602:06:3503:22:4304:01:47
59 65333 Stian Ulberg CK ValdresEkspressen M 35-39 04:21:02 37.2301:03:4702:06:3303:22:4004:01:45
59 33552 Aage Aasen Førde CK M 55-59 04:21:02 37.2301:03:4702:06:3503:22:4304:01:48
66 30841 Frode Arnøy Bergen CK M 50-54 04:22:10 37.0701:04:0202:07:4603:24:3104:04:11
66 28893 Svein Bjarte Brendeland Stavanger TSK / Bros Test Team M 40-44 04:22:10 37.0701:03:5402:07:0403:24:3104:04:11
66 31109 Stig Follesøy Askøy STriK M 45-49 04:22:10 37.0701:04:0002:07:4303:24:2704:04:09
66 28863 Svein Glomnes Nordhordland SK M 45-49 04:22:10 37.0701:04:0202:07:4203:24:2904:04:09
66 30794 Truls Grung Stavanger SK M 35-39 04:22:10 37.0701:03:5402:07:0403:24:2704:04:09
66 100830 Oddvar Kaarbøe Bergen CK M 40-44 04:22:10 37.0701:03:5902:07:4403:24:2504:03:36
66 32627 Thomas Mildestvedt Bergen CK M 40-44 04:22:10 37.0701:03:5902:07:4403:24:2804:04:10
66 28745 Stig Nilsen Bergen CK M 35-39 04:22:10 37.0701:04:0202:07:4303:24:2904:04:08
66 37427 Ruben Kreybu Pedersen Åsane CK M 20-24 04:22:10 37.0701:04:0602:07:4403:24:2804:04:10
66 32646 Christian Saue CK Sotra M 40-44 04:22:10 37.0701:03:5902:07:4503:24:2604:04:08
66 37487 Paul Skeie Bergen CK M 45-49 04:22:10 37.0701:04:0202:07:4303:24:2804:04:12
66 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK M 30-34 04:22:10 37.0701:03:5502:07:4403:24:3004:04:09
66 74346 Kjetil Østervold Austevoll SK M 40-44 04:22:10 37.0701:04:0402:07:4503:24:2804:04:10
79 33325 Jan-Egil Brendsdal Åsane CK M 50-54 04:24:03 36.8101:04:0102:07:4303:24:2704:05:02
79 31866 Lars Engeberg Bergen CK M 45-49 04:24:03 36.8101:04:0302:07:4303:24:3104:04:28
79 33323 Sveinung Fluge Askøy STriK M 40-44 04:24:03 36.8101:04:0602:07:4303:24:2604:05:03
79 30972 Ronald Hansen Bergen CK M 50-54 04:24:03 36.8101:03:5902:07:4403:24:2704:04:58
79 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 50-54 04:24:03 36.8101:04:0302:07:4503:25:4104:04:47
79 23342 Helge Haugsdal Bergen CK / Bergen Triathlon Club M 40-44 04:24:03 36.8101:04:0402:07:4403:24:3104:05:02
79 74388 Christoffer S. Jacobsen Åsane CK M 17-19 04:24:03 36.8101:03:5502:07:4403:24:2804:04:59
79 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 45-49 04:24:03 36.8101:04:0202:07:4603:24:2804:05:05
79 29530 Tor Frithjof Wigers Larsen Fana IL - Sykkel / Team iml M 40-44 04:24:03 36.8101:04:0002:07:4403:24:2904:05:02
79 53783 Tore Leite Bergen CK M 50-54 04:24:03 36.8101:04:0502:07:4503:24:2904:04:47
79 74407 Hans Martin Strømberg Åsane CK M 35-39 04:24:03 36.8101:04:0002:07:4603:24:2704:05:06
79 27979 Rolf Christian Tefre Bergen CK M 35-39 04:24:03 36.8101:04:0402:07:4603:24:2504:04:28
79 31071 Rolf Terkelsen Sportpartner M 45-49 04:24:03 36.8101:04:0102:07:4503:24:2904:04:58
79 37498 René Tvedt Fana IL - Sykkel M 25-29 04:24:03 36.8101:04:0202:07:4603:24:3104:04:37
93 74713 Øystein Buer Jacobsen Odda SK M 17-19 04:24:14 36.7801:03:5102:06:3403:22:4204:01:39
94 37451 Vidar Halland Førde CK M 50-54 04:24:21 36.7601:01:4402:04:3003:20:3704:01:31
95 46910 Erik Stedje Sogn CK M 45-49 04:24:23 36.7601:00:5802:04:0603:21:2904:02:24
95 54090 Mattias Øvreeide Fana IL - Sykkel / Atea M 45-49 04:24:23 36.7601:01:0102:04:0603:21:3004:02:24
95 32875 Frank Aadland Åsane CK M 55-59 04:24:23 36.7601:00:5702:04:0503:21:3104:02:43
98 74412 Kjetil Lunde CK Henie M 30-34 04:25:10 36.6501:01:0402:10:0403:27:2704:06:36
98 54136 Øystein Morvik Åsane CK M 45-49 04:25:10 36.6501:00:5902:09:3803:27:3004:07:11
98 30818 Lars Erik Sannebro Sogn CK M 50-54 04:25:10 36.6501:01:0202:09:3803:27:2604:07:08
98 32695 Eirik Spurkeland Askøy STriK M 35-39 04:25:10 36.6501:00:5701:58:1903:21:3104:04:00
102 74332 Nikolai Hanevik Vossevangen CK M 20-24 04:26:23 36.4801:00:5201:58:1703:19:4104:03:26
103 31969 Kenneth Haugland Fana IL - Sykkel M 35-39 04:26:25 36.4801:03:4702:06:3303:22:4104:03:44
103 23825 Jan Rolland Bergen CK M 45-49 04:26:25 36.4801:03:4602:06:3203:22:3904:02:17
105 79412 Lars Gurandsrud Fana IL - Sykkel M 20-24 04:27:03 36.3901:01:4302:04:3403:20:3704:03:02
106 33383 Rune Herheim Vossevangen CK M 35-39 04:27:15 36.3701:04:0402:07:4303:24:3004:05:07
106 31203 Freddy Mossestad Fyllingen IL (Allianse) - Sykkel M 45-49 04:27:15 36.3701:04:0002:07:4603:24:2804:05:18
106 31192 Roald Sletten Nordhordland SK / Statoil Mongstad BIL M 40-44 04:27:15 36.3701:04:0302:09:3403:25:3804:05:22
109 31062 Frode Ekerhovd CK Sotra M 40-44 04:29:26 36.0701:04:0102:07:4603:24:3004:05:51
109 54102 Eirik Mjelde Vossevangen CK M 20-24 04:29:26 36.0701:04:0102:07:4503:24:2804:05:32
111 33092 Svein Aage Valen Bergen CK / Thommessen AS M 50-54 04:31:10 35.8401:04:0502:07:4503:24:2604:06:40
112 58072 Roy Hjelmeland Omvikdalen IL - Sykkel M 35-39 04:31:18 35.8201:03:4402:06:3203:22:4204:06:16
113 37405 Kjetil Johannessen Bergen Triathlon Club - Sykkel M 30-34 04:31:54 35.7401:03:4902:06:4703:26:1404:11:52
114 31195 Bjarte N. Hetlevik CK Sotra M 45-49 04:34:21 35.4201:01:5002:09:5403:31:0904:15:08
114 74402 Knut Thomas Knutsen Åsane CK M 35-39 04:34:21 35.4201:01:5002:09:5403:31:1204:15:05
114 102355 Ulrich Koberg Statoil BIL M 30-34 04:34:21 35.4201:01:5602:09:5403:31:1204:15:01
114 31176 Kjetil Eugen Nilsen CK Sotra M 40-44 04:34:21 35.4201:01:5002:09:5603:31:1104:15:09
114 37485 Frank Rørlien Rådal M 40-44 04:34:21 35.4201:02:0402:09:5403:31:1104:15:07
114 29682 Tore Tjetland Sandnes SK M 40-44 04:34:21 35.4201:02:0302:09:5703:31:1404:15:12
114 37494 Vidar Van Gool Bergen CK M 35-39 04:34:21 35.4201:02:0302:09:5603:31:1104:15:09
114 102339 Gaute Vikøren Kølabånn SK M 35-39 04:34:21 35.4201:01:5502:09:5703:31:1104:14:39
114 54263 Arve Øyri Hardanger SK M 40-44 04:34:21 35.4201:02:0202:09:5603:31:1104:15:15
123 31303 Jonny Andersen Team Karlsmarka M 35-39 04:35:59 35.2101:07:2602:13:5703:33:0604:15:48
123 32613 Asbjørn Skogasel Hardanger SK M 45-49 04:35:59 35.2101:07:2702:13:5603:33:0604:15:49
123 113322 John André Staurland Ryfylke SK M 20-24 04:35:59 35.2101:07:2702:13:5703:33:0504:15:49
123 66431 Rune Vinnes Odda SK M 30-34 04:35:59 35.2101:07:2702:13:5803:33:0604:15:55
123 37925 Ørjan Vågstøl Bergen CK M 35-39 04:35:59 35.2101:07:2602:13:5603:33:0604:15:51
128 30498 Kjetil Bakketun Bergen CK M 40-44 04:36:25 35.1601:04:0902:11:5903:33:1404:17:06
128 50802 Ole Bergtun Andebarkji TSK / Statoil BIL M 35-39 04:36:25 35.1601:03:5902:11:5803:33:1604:17:04
128 54157 Lars Engeli Åsane CK M 35-39 04:36:25 35.1601:03:5502:12:0003:33:1304:17:14
128 37647 Dag Grønnestad Åsane CK M 45-49 04:36:25 35.1601:03:5202:12:0103:33:1604:17:17
128 30863 Helge Martin Håvik Fusa SK M 50-54 04:36:25 35.1601:04:0702:11:5803:33:1604:17:13
128 33416 Arne Instebø Bergen CK M 45-49 04:36:25 35.1601:03:5502:12:0103:33:1704:17:14
128 71596 Christian Irgens Bergen CK M 45-49 04:36:25 35.1601:03:5802:11:5803:33:1504:17:16
128 80134 Ernst Vidar Jagedal Flora CK M 45-49 04:36:25 35.1601:03:5602:09:5503:33:1904:17:13
128 65422 Odd-Inge Jordalen Vossevangen CK M 40-44 04:36:25 35.1601:03:5902:11:5903:33:2104:16:35
128 31880 Arne Røen Voss SK M 55-59 04:36:25 35.1601:04:0902:11:5903:33:1404:17:14
128 20550 Arne Solheim Statoil M 55-59 04:36:25 35.1601:04:0402:12:0003:33:1704:17:15
128 30819 Arne Solli Bergen CK M 50-54 04:36:25 35.1601:03:5802:11:5803:33:1904:17:11
128 30943 Sigfred Tellnes Bergen CK M 55-59 04:36:25 35.1601:03:5702:12:0003:33:1404:17:10
128 32605 Jarle Thorstensen Bergen CK M 45-49 04:36:25 35.1601:03:4902:09:5503:33:1404:17:09
128 71802 Ragnar Aasgaard Framo IL M 40-44 04:36:25 35.1601:04:0002:11:5903:33:2004:17:15
143 27194 Øystein Dahl Mandal CK / Asbestsanering Sør as M 35-39 04:37:54 34.9701:07:1802:15:5303:35:0104:17:51
143 33326 Jim Daniels Bergen CK / Statoil BIL M 40-44 04:37:54 34.9701:01:5702:09:1203:31:1604:15:33
145 24896 Kenneth Alvær Statoil M 45-49 04:38:02 34.9501:07:1702:16:1203:36:3304:18:31
145 74342 Dag-Arne Eide Eidsfossen SK M 55-59 04:38:02 34.9501:07:3502:16:1403:36:3704:18:35
145 52904 Torbjørn Evensen Bergen CK M 30-34 04:38:02 34.9501:07:1602:16:0903:36:3104:18:34
145 54108 Ingvar Bjarte Fanebust Nordhordland SK M 40-44 04:38:02 34.9501:07:2802:16:1503:36:3604:18:31
145 102331 Henry Arne Hammersland Eidsfossen SK M 50-54 04:38:02 34.9501:07:2402:16:1103:36:3504:18:32
145 30952 Vegard Wergeland Hansen Team NHHI M 20-24 04:38:02 34.9501:07:1702:16:0803:36:3004:18:35
145 97214 Trond Øystein Heradstveit Nordhordland SK / Statoil Mongstad M 35-39 04:38:02 34.9501:07:2402:16:1203:36:3304:18:33
145 74389 Øyvind Kårbø Nordhordland SK M 35-39 04:38:02 34.9501:07:1602:16:1103:36:3304:18:34
145 37735 Tommy Lunde Nordhordland SK / Statoil BIL M 30-34 04:38:02 34.9501:07:1902:16:1103:36:3404:18:34
145 124498 Audun Lødemel Holmestrand SK M 45-49 04:38:02 34.9501:07:1302:16:0803:36:3204:18:31
145 74542 Helge Nesse Bergen M 25-29 04:38:02 34.9501:07:1502:16:0903:36:3104:18:31
145 54151 Daniel Rikstad Nielsen Åsane CK M 20-24 04:38:02 34.9501:07:1802:16:0803:36:3004:18:33
145 74530 Christer Meyer Nordeide Åsane CK M 30-34 04:38:02 34.9501:07:1702:16:1403:36:3104:18:31
145 31720 Espen Olsvik Nordhordland SK M 40-44 04:38:02 34.9501:07:2102:16:1103:36:3304:18:35
145 54156 Rune Skar Nordhordland SK M 40-44 04:38:02 34.9501:07:1602:16:1103:36:3104:18:33
160 37418 Leif Erichsen Bergen CK / Statoil M 45-49 04:39:26 34.7801:04:0202:14:1703:36:2004:20:15
160 20602 Arne Hopsdal Bergen CK M 50-54 04:39:26 34.7801:04:0502:14:1703:36:1904:20:13
160 30826 Svein Harald Kjærgård Bergen CK M 60-64 04:39:26 34.7801:04:2402:14:1703:36:1404:20:15
160 31061 Roald Misje Bergen Triathlon Club - Sykkel / Misje Rederi A/S M 45-49 04:39:26 34.7801:04:0602:14:1603:36:1704:20:13
164 30921 Fredrik Duus Bergen M 45-49 04:39:52 34.7301:07:1602:16:1203:36:3704:19:40
164 29596 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 30-34 04:39:52 34.7301:09:2602:14:4503:34:1204:19:50
164 124499 Trond Hansen Eidsfossen SK M 35-39 04:39:52 34.7301:07:2602:16:1303:36:3604:19:51
164 32816 Eivind Johannessen Bergen CK M 40-44 04:39:52 34.7301:07:1702:16:1003:36:3604:19:35
168 37393 Jarl Ove Humblen Åsane CK / Statoil M 45-49 04:39:58 34.7101:04:1102:12:0003:33:1504:18:15
168 46687 Jens Hæreid Askøy STriK M 30-34 04:39:58 34.7101:04:0402:12:0003:33:1404:18:54
170 32438 Gunnar Eidsheim Fana IL - Sykkel M 30-34 04:40:01 34.7101:09:1502:18:0803:38:2904:19:52
170 33193 Benjamin Mendoza Bergen CK M 35-39 04:40:01 34.7101:09:2102:18:1003:38:3504:20:32
170 122451 Fredrik Østervold Austevoll SK M 17-19 04:40:01 34.7101:09:1702:18:1103:38:3304:20:31
173 74469 Kjetil Forland Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 04:40:23 34.6601:07:2602:13:5703:34:2004:19:36
173 164022 Erling Hagen Team Karlsmarka M 40-44 04:40:23 34.6601:07:2802:13:5603:34:2004:19:36
173 36563 Håvar Hilde Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 04:40:23 34.6601:07:2702:13:5603:34:1904:19:36
173 29468 Tor Karlsen Åsane CK / Statoil BIL M 40-44 04:40:23 34.6601:07:3202:13:5603:34:2004:19:38
173 74473 Magnus Reeve Bergen CK M 30-34 04:40:23 34.6601:07:2802:13:5703:34:1904:19:35
173 74401 Ola Braathen Reigstad Vossevangen CK M 17-19 04:40:23 34.6601:07:2902:13:5903:34:2104:19:35
173 74400 Knut Sælen Bergen CK M 50-54 04:40:23 34.6601:07:2702:13:5703:34:1904:19:44
173 102344 Trond Sørensen Team Karlsmarka M 40-44 04:40:23 34.6601:07:2902:13:5603:34:2004:19:36
181 74523 Rune Angeltveit Bergen M 25-29 04:41:51 34.4801:09:3002:18:1400:00:0004:21:35
181 107926 Ivar Austevoll Nesttun M 45-49 04:41:51 34.4801:09:2802:18:1303:38:3904:21:26
181 59019 Carl Christian Bryne CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2602:18:0903:38:3104:21:22
181 32611 Tor Even Bøe Mædicinernes CK M 30-34 04:41:51 34.4801:09:2802:18:0803:38:3004:21:47
181 102346 Kai Eliassen Austevoll SK M 40-44 04:41:51 34.4801:09:2302:18:1003:38:2904:21:05
181 29239 Thomas Glenne-Knudsen Bryne CK M 35-39 04:41:51 34.4801:09:2602:18:1403:38:3404:21:57
181 54098 Niklas Revold Grønli Mædicinernes CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2402:18:1303:38:3104:21:56
181 37462 Cato Haukeland Mædicinernes CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2102:18:1403:38:3404:21:35
181 37368 Espen Helgeland Mædicinernes CK M 17-19 04:41:51 34.4801:09:2002:18:1203:38:3104:21:32
181 54094 Geir Helgeland Mædicinernes CK M 30-34 04:41:51 34.4801:09:2102:18:1203:38:3304:21:57
181 54275 Steffen Hovland Mædicinernes CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2402:18:1203:38:2904:21:39
181 74365 Sjur Huseby Mædicinernes CK / TORO M 30-34 04:41:51 34.4801:09:2502:18:0903:38:3004:21:32
181 54276 Joakim Stokke Johnsen Mædicinernes CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2202:18:1003:38:2904:21:31
181 74740 Jostein Raknes Statoil M 35-39 04:41:51 34.4801:09:2802:18:1103:38:3704:21:25
181 102343 Trond Robertsen Mædicinernes CK M 25-29 04:41:51 34.4801:09:2202:18:0903:38:3104:21:34
196 113338 Øyvind Bjørnevik Team NHHI M 25-29 04:41:53 34.4801:08:4902:18:5903:39:0904:22:26
196 54128 Ole Jakob Eide Arna SK / TORO M 55-59 04:41:53 34.4801:09:0202:19:0503:39:1204:22:27
196 24527 Jonny Kjærland Stord SK M 45-49 04:41:53 34.4801:08:5302:19:0003:39:0704:22:24
196 32195 Tore Mathisen Fana IL - Sykkel / Odfjell Drilling M 45-49 04:41:53 34.4801:08:5402:19:0303:39:0904:22:24
196 25783 Lennart Nes Stord SK M 55-59 04:41:53 34.4801:08:5602:18:5903:39:0704:22:26
196 33304 Even Nyhus Bergen Triathlon Club M 20-24 04:41:53 34.4801:08:4902:19:0003:39:0804:22:24
196 66386 Reidar Risnes Stord SK M 35-39 04:41:53 34.4801:08:4902:18:5903:39:0604:22:24
196 83277 Stein Helge Simonsen Stord SK M 35-39 04:41:53 34.4801:08:0602:18:5903:39:0604:22:24
196 27905 Roger Brufladt Svendsen Stord SK M 40-44 04:41:53 34.4801:08:5302:18:5903:39:0704:22:25
196 23143 Harald Årvik Stord SK M 45-49 04:41:53 34.4801:08:5302:19:0303:39:0804:22:26
206 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Ryfylke SK / ConocoPhillips M 45-49 04:42:18 34.4301:02:0902:14:0203:36:1604:21:39
206 30979 Bjarte Reed Førde CK M 45-49 04:42:18 34.4301:02:0502:14:0203:36:1604:21:32
208 33338 Espen Bernhardsen Bergen CK M 55-59 04:42:26 34.4101:02:2402:17:1703:39:1704:23:17
209 30860 Knut Bjørnevik Bergen CK / DNB M 50-54 04:42:59 34.3401:04:2402:15:0003:36:2104:22:27
209 30877 Atle Larsen Gerhardsen Bergen CK / Schlumberger M 35-39 04:42:59 34.3401:04:0902:11:0303:36:2204:20:35
209 29937 Trond Høgtun Askøy STriK M 35-39 04:42:59 34.3401:04:2202:14:1703:36:2004:20:46
209 27756 Reidar Olsen Bergen CK M 40-44 04:42:59 34.3401:04:1302:14:1703:36:1804:21:16
213 74522 Jesper Jacobsson CK Sotra / Statoil ASA M 40-44 04:43:09 34.3201:07:4302:17:1203:39:0404:23:42
214 37506 Dag Tore Roe Stanghelle Bikers M 45-49 04:43:40 34.2601:09:2002:18:0903:38:3204:20:35
215 32696 Anders Arnesen Bergen CK M 40-44 04:43:49 34.2401:09:4202:19:4403:40:3104:23:58
215 31767 Kjetil Ingvaldsen CK Bjørgvin M 35-39 04:43:49 34.2401:09:4202:19:4203:40:2404:24:13
215 74500 Tor Audun Kleppe Bergen Brannkorps IL - Sykkel M 40-44 04:43:49 34.2401:09:4202:19:4203:40:2604:24:14
215 123703 Nichlas Marheim Nordhordland SK M 40-44 04:43:49 34.2401:09:4902:19:4203:40:2904:24:14
215 30903 Rune Rydland Archer M 50-54 04:43:49 34.2401:09:4502:19:4203:40:2804:24:14
220 30984 Marit Irene Iden Åsane CK K 45-49 04:43:53 34.2301:07:2802:13:5803:34:1904:19:42
220 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:43:53 34.2301:07:2902:16:3503:40:3704:23:45
220 54222 Sondre Tysseland Vossevangen CK / Samnanger IL M 17-19 04:43:53 34.2301:08:1602:13:5603:37:2404:23:29
223 33395 Svein Inge Andersen Bergen CK / StormGeo M 40-44 04:43:56 34.2301:08:3602:19:5803:41:1204:24:30
223 124500 Anders Hogseth Holmenkollen CK M 35-39 04:43:56 34.2301:08:3802:19:5703:41:1004:24:13
223 102408 Lars Petter Larsen Hardanger SK M 30-34 04:43:56 34.2301:08:4102:19:5703:41:1204:24:31
223 124501 Henning Larsen Hardanger SK M 20-24 04:43:56 34.2301:08:4302:19:5703:41:1104:24:31
223 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 35-39 04:43:56 34.2301:08:4002:19:5603:41:0904:23:56
228 74361 Runar Brøste Bergen CK M 30-34 04:44:04 34.2101:09:3102:18:0903:38:3304:22:45
228 80304 Arve Langøy Nesttun M 45-49 04:44:04 34.2101:09:2902:18:1203:38:3604:22:37
228 74534 Dag Magne Vedå Fevik og Omegn CC M 40-44 04:44:04 34.2101:09:2902:18:1303:38:3604:22:39
231 30871 Per Asphaug Bergen CK / Statoil BIL M 50-54 04:44:08 34.2001:09:5702:17:4003:41:2304:24:14
231 33404 Morten Østby Bærum og Omegn CK M 30-34 04:44:08 34.2001:09:4302:17:3703:41:1904:24:13
231 54120 Jørgen Østby Bærum og Omegn CK M 30-34 04:44:08 34.2001:09:4902:17:4003:41:2104:23:49
231 37533 Fredrik Østby Bærum og Omegn CK M 25-29 04:44:08 34.2001:09:4302:17:3703:41:2104:23:49
235 21598 Claus Clausen Askøy STriK M 55-59 04:44:22 34.1801:04:5902:17:5803:38:2104:23:36
235 22571 Geir Hopsdal Bergen CK M 45-49 04:44:22 34.1801:03:5402:16:0503:38:1804:23:35
237 54193 Per Martin Herfindal Arna SK M 40-44 04:44:33 34.1501:08:5702:19:0703:39:1504:22:47
238 102394 Magne Helgaas Nordhordland SK M 45-49 04:44:42 34.1401:09:4402:19:4203:40:3204:24:36
238 102486 Olav Kyrre Hundvin Paradis M 20-24 04:44:42 34.1401:09:5002:19:4103:40:3504:24:49
238 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 04:44:42 34.1401:09:4902:19:4203:40:3004:24:33
238 38475 Njål-Magne Nilsen Tasta & Omegn SK M 45-49 04:44:42 34.1401:09:5102:19:4303:40:3004:24:30
238 24927 Kim Østebø Tasta & Omegn SK M 35-39 04:44:42 34.1401:09:4802:19:4303:40:3104:24:33
243 131904 Atle Halvorsen Flora CK M 40-44 04:44:52 34.1201:09:4202:17:3303:41:2104:24:22
243 54146 Fredrik Hoff Bergen M 30-34 04:44:52 34.1201:09:5302:17:3703:41:1904:24:42
243 72925 Tor-Aanen Kallekleiv Rena M 25-29 04:44:52 34.1201:09:5202:17:3703:41:1804:24:37
246 74359 Gunnar Aavik Fana IL - Sykkel M 50-54 04:45:13 34.0701:08:5302:19:0103:39:0804:23:11
247 107860 Stig Hjørnevik Hansa M 35-39 04:45:35 34.0301:09:5202:17:3803:41:2004:24:44
247 124502 Bjørn Sørland Bergen CK M 20-24 04:45:35 34.0301:09:5802:17:3703:41:1704:25:25
249 31215 Jørgen Hansen Fana IL - Sykkel M 35-39 04:45:48 34.0001:09:3102:22:0503:42:3004:25:53
250 100834 Tormod Bersaas AFAK M 40-44 04:45:50 34.0001:09:0802:21:5303:42:2704:26:15
250 74546 Dirk Kohlmann Bergen CK M 40-44 04:45:50 34.0001:09:0702:21:5403:42:2504:25:58
252 74343 Johnny Hauge Eidsfossen SK M 20-24 04:45:53 33.9901:07:2702:21:1803:43:1304:26:21
253 30456 Per Erik Eimhjellen Eidsfossen SK M 35-39 04:45:59 33.9801:01:1702:12:3603:39:1904:25:16
254 71597 Tom Breistein Søreidgrend M 40-44 04:46:06 33.9701:07:3702:20:1603:40:3804:24:22
254 74373 Tore Grimstad Straumsgrend M 40-44 04:46:06 33.9701:07:2802:13:5803:35:4304:24:22
254 33100 Adam Kieszek Bergen M 40-44 04:46:06 33.9701:07:3702:20:1703:40:3904:24:55
254 123704 Jostein Viksøy Team Karlsmarka M 35-39 04:46:06 33.9701:07:3102:16:3503:40:3804:24:33
258 124503 Bjørn Knutsson CK Henie M 50-54 04:46:08 33.9701:10:2702:19:3503:43:1704:26:08
259 58198 Nils Martin Bakka Sauda SK M 45-49 04:46:21 33.9401:09:2802:21:5603:45:0004:27:05
259 72276 Asle Fosen CK Haugaland M 40-44 04:46:21 33.9401:09:2902:21:5303:45:0404:27:05
259 26637 Odd Magne Førre CK Haugaland / Aibel Haugesund M 45-49 04:46:21 33.9401:09:2602:21:5503:44:5504:27:04
259 20096 Alf Inge Haug CK Haugaland M 50-54 04:46:21 33.9401:09:2702:21:5603:44:5804:27:05
259 27244 Øyvind Kaurstad CK Haugaland M 40-44 04:46:21 33.9401:09:2702:21:5303:44:5604:27:04
259 46415 Einar Kjetland CK Haugaland / Statoil ASA M 35-39 04:46:21 33.9401:09:2602:21:5303:45:0204:27:05
259 124504 Felipe Molina Eikelandsosen M 30-34 04:46:21 33.9401:09:2702:21:5303:45:0104:27:05
259 40348 Kjell Olav Skjelde CK Haugaland M 40-44 04:46:21 33.9401:09:2502:21:5403:45:0304:27:04
267 82446 Petter Andersen Holmenkollen CK M 35-39 04:46:36 33.9101:08:3702:19:5603:41:1004:24:44
267 32949 Svein Herstad Førde CK M 35-39 04:46:36 33.9101:08:4202:19:5803:41:1004:24:29
267 74339 Morten Jakobsen Bergen M 30-34 04:46:36 33.9101:08:4502:19:5703:41:1704:24:38
267 74408 Paal Thunæs Team IML M 35-39 04:46:36 33.9101:08:4202:19:5903:41:1404:24:52
271 102460 Steffen Mjøs CK Sotra M 30-34 04:46:43 33.9001:08:5802:21:5203:42:2704:26:32
271 31057 Kjetil Nautnes CK Sotra / Statoil M 35-39 04:46:43 33.9001:08:5802:21:5103:42:3004:26:50
271 31579 Frode Sværen CK Sotra M 40-44 04:46:43 33.9001:09:0502:21:5303:42:3204:26:41
274 74462 John Alden Bergen M 45-49 04:46:52 33.8801:10:2802:19:3703:43:2104:26:20
274 37909 Tore Instebø Bergen CK M 40-44 04:46:52 33.8801:07:1902:16:1103:36:3204:20:46
274 31165 Geir Knarvik Nordhordland SK M 45-49 04:46:52 33.8801:07:1402:16:0903:36:3104:20:44
277 31856 Per Stave Stadt ck M 45-49 04:46:53 33.8801:08:5502:19:0103:39:1204:24:00
277 74160 Ove Størdal Stord SK M 50-54 04:46:53 33.8801:08:5802:19:0203:39:1404:24:01
279 37401 Knut Inge Brendeland Bergen CK / Statoil M 35-39 04:46:55 33.8701:08:5702:17:4203:42:0604:25:45
279 109119 Øystein Nesse Scuderia Rupicapra M 35-39 04:46:55 33.8701:08:5502:17:4603:42:0804:25:39
281 74449 Rune Børnes Fana IL - Sykkel M 45-49 04:47:16 33.8301:08:4402:19:5603:41:1604:25:02
281 74372 Endre Storløkken Holmenkollen CK M 30-34 04:47:16 33.8301:08:4302:19:5803:41:1304:25:13
283 30567 Trond Folkedal Åsane CK M 40-44 04:47:23 33.8201:04:1002:09:3603:25:4304:22:55
284 74455 Martin Grahl-Madsen Optikus MON M 50-54 04:47:35 33.7901:10:3102:19:3403:43:1704:27:14
284 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 50-54 04:47:35 33.7901:10:2802:19:3603:43:2204:26:56
284 124505 Stian Håvik Fusa SK M 25-29 04:47:35 33.7901:10:4402:19:3803:43:1704:27:16
284 124506 Bård Arve Jordheim Team Sarkopeni M 50-54 04:47:35 33.7901:10:5302:19:3503:43:2204:27:28
284 74497 Torgeir Nesse Seim IL - Sykkel / Framo BIL M 35-39 04:47:35 33.7901:10:3202:19:3403:43:1804:27:15
284 30857 Stig Osebakken Fusa SK M 50-54 04:47:35 33.7901:10:4402:19:3903:43:2404:27:27
284 33414 Helge Sandven CK Henie M 45-49 04:47:35 33.7901:10:3102:19:3403:43:1604:26:57
284 102388 Eivind Skaftå CK Henie M 35-39 04:47:35 33.7901:10:2902:19:3603:43:1904:26:56
284 33084 Frode Storvik Bergen Triathlon Club - Sykkel M 45-49 04:47:35 33.7901:10:3502:19:3803:43:2104:27:26
284 32641 Tore Sædal CK Henie M 50-54 04:47:35 33.7901:10:3002:19:3803:43:2104:27:39
284 74507 Ole Johnny Sølberg CK Henie M 30-34 04:47:35 33.7901:10:3002:19:3403:43:1904:26:56
284 54178 Terje Ulltang Dale IL - Sykkel M 35-39 04:47:35 33.7901:10:4802:19:3603:43:2404:27:27
296 31245 Eivind S. Mo Hardanger SK M 45-49 04:47:46 33.7701:11:0602:21:0803:41:1404:25:01
297 124507 Andreas Urbez Muhleisen Carl Stahl AS M 45-49 04:47:47 33.7701:10:3702:23:2503:44:2304:28:23
297 37491 Jørgen Karlgård Rydheim Bergen CK / Team Sykkelgarasjen M 30-34 04:47:47 33.7701:10:4102:23:4503:44:2504:28:13
297 74526 Edvard Røynstrand Søreidgrend M 45-49 04:47:47 33.7701:10:3902:23:2503:44:2504:26:47
297 100832 Morten Wiseth Åsane CK M 35-39 04:47:47 33.7701:10:3702:23:4503:44:2304:28:04
301 20941 Audun Hasti Bergen CK M 55-59 04:47:52 33.7601:04:0902:16:0603:41:1904:27:36
301 74371 Bjørn-Gerner Rasmussen Team Ulvsnesøy M 40-44 04:47:52 33.7601:04:1602:16:0603:39:4204:27:17
301 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 45-49 04:47:52 33.7601:04:0502:07:4503:31:3604:23:28
304 107787 Knut Andersen Xstrata BIL M 40-44 04:47:54 33.7601:10:2702:21:5603:43:4304:28:25
304 33355 Mats Bjånes Bergen Triathlon Club - Sykkel M 45-49 04:47:54 33.7601:10:1902:21:5303:43:4404:28:26
304 106160 Roger Espeli Geilo IL - Sykkel M 35-39 04:47:54 33.7601:10:2802:21:5103:43:4204:28:25
304 30876 Bjørn Fjeld Bergen CK M 55-59 04:47:54 33.7601:10:2202:21:5203:43:4204:28:25
304 54164 Jon Arild Hellebust Sparebanken Vest M 40-44 04:47:54 33.7601:10:1902:21:5603:43:5204:28:32
304 34258 Glenn Jenssen Xstrata BIL M 35-39 04:47:54 33.7601:10:2802:21:5603:43:4304:28:26
304 33419 Erik Magnus Kalleklev Bergen CK / Schlumberger M 40-44 04:47:54 33.7601:10:2002:21:5603:43:4204:28:30
304 30891 Bjørn Knudsen Fana IL - Sykkel / Tidende M 50-54 04:47:54 33.7601:10:2402:21:5403:43:4404:28:26
304 30918 Håkon Knudsen Sparebanken Vest M 45-49 04:47:54 33.7601:10:2502:21:5303:43:4404:28:25
304 58329 Vidar Navdal Stord SK M 35-39 04:47:54 33.7601:10:3002:21:5603:43:5104:28:25
304 27135 Ørjan Olsen Stord SK M 30-34 04:47:54 33.7601:10:2902:21:5503:43:5004:28:25
304 102382 Eivind Olsvik Bergen CK M 40-44 04:47:54 33.7601:10:1802:21:5203:43:4504:28:25
304 30829 Guttorm Oppedal Fana M 55-59 04:47:54 33.7601:10:2302:21:5203:43:4804:28:30
304 31438 Inge Paulsen Bergen CK / Statoil BIL M 45-49 04:47:54 33.7601:10:2502:21:5403:43:4604:28:31
304 31593 Stig Helge Pedersen Godvik M 40-44 04:47:54 33.7601:10:2602:21:5303:43:4604:28:27
304 102480 Jørund Rong Vossevangen CK M 35-39 04:47:54 33.7601:10:1902:21:5503:43:4204:28:25
304 22529 Geir Skogland Fana M 45-49 04:47:54 33.7601:10:2502:21:5403:43:4304:28:27
304 47094 Ove Hatlestad Solås Kyrkjebø IL M 25-29 04:47:54 33.7601:10:3102:21:5503:43:5104:28:29
304 100875 Nils Rune Sæthre Nordhordland SK M 40-44 04:47:54 33.7601:10:2902:21:5503:43:4204:28:26
304 30916 Runar Tyssebotn Multiconsult BIL M 55-59 04:47:54 33.7601:10:2102:21:5403:43:4504:28:28
304 54223 Tormod Vågenes Sparebanken Vest M 35-39 04:47:54 33.7601:10:2602:21:5403:43:4704:28:29
304 33500 Stein Walle Bergen CK M 45-49 04:47:54 33.7601:10:2402:21:5403:43:4604:28:29
326 25330 Knut Gramstad Stord SK M 60-64 04:48:01 33.7401:09:3102:22:1203:42:3004:26:18
327 54180 Terje Ljones Hardanger SK / Framo M 35-39 04:48:11 33.7201:08:4202:19:5503:41:1404:25:33
327 42855 Per Terje Solheim Førde CK M 55-59 04:48:11 33.7201:08:4702:19:5803:41:1804:25:49
327 74475 Jan Sollesnes Team IML M 50-54 04:48:11 33.7201:08:4102:19:5703:41:1504:25:21
330 102345 Tore Næss Voss SK M 35-39 04:48:22 33.7001:08:5602:19:0003:39:1404:25:30
330 54140 Sveinung Aalvik Stord SK M 45-49 04:48:22 33.7001:09:0202:19:0203:39:1404:25:28
330 74551 Jan Aas Stord SK M 40-44 04:48:22 33.7001:08:5802:19:0103:39:1204:24:44
333 74414 Jan Eric Crook Vossevangen CK M 30-34 04:48:33 33.6801:07:2602:16:1003:36:3004:24:03
334 33038 Andrew John Downing Åsane CK / TORO M 40-44 04:48:40 33.6701:10:3802:23:2503:44:2204:28:25
334 33497 Bjørn Ivan Farestvedt Åsane CK M 40-44 04:48:40 33.6701:10:4202:23:4703:44:2404:28:32
334 102364 Daniel Frantzen Åsane CK M 30-34 04:48:40 33.6701:10:4102:23:4703:44:2304:28:24
334 54448 Kjell Haganes Askøy Svømmeklubb M 50-54 04:48:40 33.6701:10:4302:23:4603:44:2504:28:46
334 31462 Erik Sunde Leivestad Åsane CK M 40-44 04:48:40 33.6701:10:3602:23:4603:44:2604:28:37
334 37746 Kent Skauge Åsane CK M 40-44 04:48:40 33.6701:10:4002:23:4603:44:2604:28:36
334 27213 Øyvind Sunde Åsane CK M 35-39 04:48:40 33.6701:10:4302:23:4603:44:2504:28:45
334 74927 Beathe Tveita Bergen CK / StormGeo K 25-29 04:48:40 33.6701:10:4102:23:4703:44:2304:28:37
342 33747 Raymond Gjæringen Rådal M 30-34 04:48:43 33.6601:09:4902:17:3803:41:2104:26:12
342 124508 Michal Janocko Statoil M 25-29 04:48:43 33.6601:09:5502:17:3603:41:2204:25:33
342 74783 Tormod Seljenes Tryg Forsikring M 35-39 04:48:43 33.6601:09:5402:17:3703:41:1804:26:11
345 31054 Sveinung Kjellevoll Åsane CK M 50-54 04:49:05 33.6201:10:3802:23:4603:44:2304:28:35
346 54333 Eirik Blomdal Bergen Brannkorps IL M 25-29 04:49:07 33.6101:09:2602:21:5403:45:0504:28:30
346 23549 Inge Fatland CK Haugaland M 50-54 04:49:07 33.6101:09:2702:21:5503:45:0004:29:10
346 30275 Per Arne Hansen Stavanger SK / SWACO/SLB M 40-44 04:49:07 33.6101:11:3902:23:0403:44:5604:29:44
346 25372 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 40-44 04:49:07 33.6101:09:2802:21:5403:45:0404:29:10
346 33446 Atle Nottveit Nordhordland SK M 35-39 04:49:07 33.6101:09:2602:21:5303:44:5804:29:43
346 32314 Ole Johan Olsen Sauda SK M 50-54 04:49:07 33.6101:09:3002:21:5503:45:0504:29:41
346 20822 Asbjørn Aarekol CK Haugaland M 45-49 04:49:07 33.6101:09:2802:21:5503:44:5804:29:40
353 100847 Leif Brenne Arna SK M 50-54 04:49:09 33.6101:09:0902:21:5203:42:3204:27:13
353 37609 Fredrik Foldnes CK Sotra / Team Carbs CK M 25-29 04:49:09 33.6101:09:1102:21:5303:42:2804:26:48
355 54170 Stig Atle Eide Engine Bergen M 40-44 04:49:13 33.6001:07:2602:16:1703:38:3404:27:10
356 65432 Ingve Steffen Herstad Førde CK / Team Mollier M 30-34 04:49:17 33.6001:08:3902:19:5803:41:1304:25:58
357 54182 Hermund Bale Sunde Åsane CK / Sparebanken Vest M 50-54 04:49:21 33.5901:09:3702:21:1403:43:0804:27:50
358 23223 Håvard Berland Statoil BIL M 30-34 04:49:35 33.5601:11:2702:21:3603:45:2004:29:36
358 102352 Henning Iversen Nesttun M 30-34 04:49:35 33.5601:11:2602:21:3503:45:1804:29:12
358 74470 Jørund Rasten Leirvoll Nesset CK M 30-34 04:49:35 33.5601:11:2602:21:3303:45:1904:29:13
358 102363 Endre Klokk Leite Bergen CK M 35-39 04:49:35 33.5601:11:3002:21:3603:45:1904:29:14
358 31952 Haakon Mjelde Bergen CK M 45-49 04:49:35 33.5601:11:2902:21:4003:45:2304:29:03
358 74471 Christian Martin Ødegaard Rådal M 30-34 04:49:35 33.5601:11:2602:21:3503:45:1804:29:14
364 32648 Knut Ivar Hesjedal CK Sotra M 40-44 04:49:47 33.5401:09:0802:21:5303:42:2504:27:52
364 30815 Morten Kismul CK Sotra M 40-44 04:49:47 33.5401:09:1302:21:5503:42:2504:26:56
366 31295 Tommy Berentsen Statoil M 45-49 04:49:53 33.5301:09:0702:21:5103:42:2704:27:41
366 31867 Nils Olav Kvam Bergen CK / Fisken BIL M 50-54 04:49:53 33.5301:09:1302:21:5403:42:3104:26:48
366 54314 Nils Christian Riise Fana IL - Sykkel M 45-49 04:49:53 33.5301:09:0902:21:5303:42:3004:28:03
366 31027 Ivan Morten Sjåstad Bergen CK M 55-59 04:49:53 33.5301:09:1102:21:5303:42:3204:27:58
370 124509 Jørn Drage Evensen CK Sotra M 17-19 04:49:54 33.5201:11:4602:22:0403:46:3104:28:55
370 123710 Ole Garmannslund CK Sotra M 17-19 04:49:54 33.5201:11:4302:22:0503:46:3204:30:04
370 54252 Fredrik Gudmundset Åsane CK M 20-24 04:49:54 33.5201:11:4502:22:0403:46:2904:30:20
370 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / NorSea M 35-39 04:49:54 33.5201:11:4102:23:1403:46:3304:30:18
370 33335 Sven Leininger Bergen MTB Klubb M 35-39 04:49:54 33.5201:07:2802:16:2903:40:3704:28:27
370 30820 Håkon Vidar Sylta Bergen CK M 40-44 04:49:54 33.5201:07:3002:20:1003:40:3704:26:10
376 30843 Nils Magne Fjereide Fana IL - Langrenn M 55-59 04:50:02 33.5101:10:2102:21:5303:43:5204:28:36
376 54150 Ørjan Hammersland Fana IL - Sykkel / Atea M 35-39 04:50:02 33.5101:10:2402:21:5203:43:4904:28:43
376 37581 Truls Langeland Bergen CK M 35-39 04:50:02 33.5101:10:2902:21:5503:43:4804:28:41
379 54297 Petter Arlehed Åsane CK M 30-34 04:50:05 33.5001:04:1602:22:5803:44:3504:28:51
379 25713 Leif Erik Hopsdal Fyllingen IL (Allianse) - Sykkel / Posten M 40-44 04:50:05 33.5001:04:1602:21:3003:44:3404:28:53
379 32542 Arne Storedale Åsane CK M 45-49 04:50:05 33.5001:04:1502:16:0603:39:4204:28:02
379 33689 Roy Wassberg Fyllingen IL (Allianse) - Sykkel M 40-44 04:50:05 33.5001:04:0702:21:3003:44:3404:28:50
383 74554 Jan Hjemgaard Bergen CK M 45-49 04:50:06 33.5001:09:3302:22:1003:45:2304:30:07
383 37709 Thomas Bergsvik Thorn Åsane CK M 35-39 04:50:06 33.5001:09:3602:22:0903:45:2204:30:07
385 31529 Bjarne August Fanebust Manger M 50-54 04:50:08 33.5001:07:2802:16:1200:00:0004:27:31
386 33471 Trond Lægreid Team IML M 35-39 04:50:25 33.4601:08:4302:19:5803:41:1804:28:17
386 74376 Jan Axelsen Tenold Team IML M 35-39 04:50:25 33.4601:08:4102:19:5503:41:1604:28:15
388 37577 Are Opdal Bergen CK M 40-44 04:50:39 33.4401:07:3202:13:5803:37:2104:25:31
389 80060 Stig Savland Førde CK M 35-39 04:50:43 33.4301:10:2902:19:3703:43:2204:28:11
390 74397 Sverre Jensen Bergen CK M 45-49 04:50:47 33.4201:11:3902:22:0503:46:3404:30:45
390 30532 Torgeir Lutro IL Harding - Sykkel M 35-39 04:50:47 33.4201:11:5602:25:5603:46:3704:30:44
392 30925 Tore Gallefoss Bergen CK M 35-39 04:50:50 33.4201:09:3602:22:1103:45:2404:30:16
392 27203 Øystein Svein Håland Bergen CK M 50-54 04:50:50 33.4201:09:4702:22:0903:45:2104:30:37
392 54578 Vegard Vågene Bergen CK M 35-39 04:50:50 33.4201:09:3902:22:1103:45:2204:30:24
395 32720 Arne Natås Åsane CK M 45-49 04:51:06 33.3901:10:4202:23:4603:44:2404:28:41
395 31031 Hallgeir Vågenes Åsane CK M 45-49 04:51:06 33.3901:10:3802:23:4703:44:2704:29:03
397 31091 Kjell Tore Andersen Bergen CK M 55-59 04:51:08 33.3801:08:5902:19:0203:47:0104:31:43
398 74753 Hans Henrik Ander Kølabånn SK M 35-39 04:51:14 33.3701:09:0102:19:4503:46:0604:31:07
398 35619 Leif Gunnar Bjerke Brevpost IL M 40-44 04:51:14 33.3701:09:0202:19:4503:46:1204:31:08
398 66488 Steinar Eriksen Odda SK M 50-54 04:51:14 33.3701:08:5902:19:4603:46:0604:31:07
398 103614 Erik Forster Stavanger M 40-44 04:51:14 33.3701:08:5802:19:4503:46:0804:31:06
398 74156 Bjørn Hjeltnes Odda SK M 40-44 04:51:14 33.3701:08:5802:19:4403:46:0604:31:05
403 28714 Stian Gundersen Sandnes SK / M-I Swaco BIL M 35-39 04:51:15 33.3701:11:3902:23:0503:44:5504:30:05
403 73464 Eivind Skeie CK Haugaland M 50-54 04:51:15 33.3701:09:2802:21:5503:45:0004:29:01
405 37536 Per Gunnar Alfheim Bergen CK M 50-54 04:51:33 33.3301:09:3702:22:0803:45:2104:31:18
405 32077 Reidar Alsaker Bergen M 40-44 04:51:33 33.3301:09:2302:22:1103:45:2204:31:21
405 79339 Torsten Amundsen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:51:33 33.3301:09:2302:22:0803:45:2204:30:48
405 33464 Harald Dahle Bergen CK M 45-49 04:51:33 33.3301:09:2202:22:1003:45:2204:31:22
405 31248 Kurt Fosse Bergen CK M 50-54 04:51:33 33.3301:09:4402:22:1203:45:2304:31:23
405 74495 Magne Gyland Bergen CK M 30-34 04:51:33 33.3301:09:2102:22:0803:45:2504:31:18
405 21396 Bjørn-Helge Hodneland Bergen CK M 40-44 04:51:33 33.3301:09:3802:22:0903:45:2604:31:22
405 30879 Sigbjørn John Huun Bergen CK M 50-54 04:51:33 33.3301:09:3802:22:1003:45:2304:31:22
405 64396 Rikard Amdal Kalland IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:51:33 33.3301:09:4102:22:0903:45:2104:31:24
405 33384 Kai Arne Martinsen Arna SK M 40-44 04:51:33 33.3301:09:4002:22:1003:45:2604:31:17
405 54284 Michael Meyer IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:51:33 33.3301:09:3802:22:0903:45:2604:31:09
405 74505 Henrik Julius Nilsen Bergen CK M 35-39 04:51:33 33.3301:09:4002:22:1003:45:2104:31:23
405 33158 Raymond Steinestø Bergen CK M 40-44 04:51:33 33.3301:09:3502:22:1203:45:2304:31:24
405 108932 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy - Sykkel K 40-44 04:51:33 33.3301:09:2202:22:1003:45:2404:30:48
405 54221 Helge Alf Aadland Bergen CK M 45-49 04:51:33 33.3301:09:4002:22:0903:45:2504:31:20
420 124510 Glenn Dragnes MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel M 25-29 04:51:43 33.3201:11:5802:19:3103:45:5504:30:29
421 33308 Lasse Jenssen Åsane CK M 40-44 04:51:49 33.3001:10:0602:22:0903:42:3404:27:31
422 37501 Per-Eirik Hillestad Åsane CK M 45-49 04:51:50 33.3001:10:4102:23:4803:44:2504:29:46
422 54205 Geir Erik Myhrvold Åsane CK M 45-49 04:51:50 33.3001:10:4502:23:4803:44:2804:29:46
424 100983 John Even Alfsvåg Bømlo SK M 25-29 04:52:10 33.2601:08:5202:19:0203:39:0904:27:51
425 30852 Rolf Oddvar Johannessen Bergen CK M 70-74 04:52:17 33.2501:10:2202:21:5203:43:5204:28:40
425 31134 Ole Jacob Martinsen Bergen CK / Statoil M 50-54 04:52:17 33.2501:10:1802:21:5203:43:4304:28:59
427 74577 Birger Rye Statoil BIL M 40-44 04:52:21 33.2401:10:2402:21:5303:43:4804:28:56
428 31921 Helge Roska Eidsfossen SK M 45-49 04:52:22 33.2401:07:2702:16:1503:36:4304:30:12
429 58078 Aasmund Femsteinevik Askøy STriK M 40-44 04:52:39 33.2101:11:0902:25:2303:49:1404:32:41
429 54121 Rune Folkestad Askøy STriK M 40-44 04:52:39 33.2101:11:0702:25:2303:49:1304:32:48
429 33369 Anders Frydenlund Askøy STriK M 40-44 04:52:39 33.2101:11:1302:25:2203:49:1304:32:48
429 32969 Tormod Høviskeland Askøy STriK M 35-39 04:52:39 33.2101:11:1502:25:2303:49:1204:32:42
429 37449 Arild Næss Askøy STriK / Tryg BIL Bergen M 45-49 04:52:39 33.2101:11:0902:25:2203:49:1204:32:40
429 33211 Espen Aanderud Askøy STriK M 40-44 04:52:39 33.2101:11:0802:25:2303:49:1204:32:40
435 74921 Henrik Erdal Ålesund M 40-44 04:52:43 33.2001:09:5802:24:0003:48:3504:32:44
435 32990 Olav Midttun Voss SK M 40-44 04:52:43 33.2001:09:5702:23:1603:48:2904:32:37
435 124511 Sjur H. Rørlien Voss SK M 40-44 04:52:43 33.2001:09:5902:23:1603:48:3104:32:46
438 74422 Thomas Dypevik CK Sotra M 35-39 04:52:47 33.1901:09:0902:21:5103:42:2904:27:51
439 124512 Marcus Lund Osdal Mædicinernes CK M 20-24 04:52:52 33.1801:09:2602:22:0103:45:1204:29:49
440 65347 Lars Bucher-Johannessen Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 04:52:53 33.1801:10:2102:24:5703:48:0904:32:34
441 29476 Tor Eldevik Bergen CK / Universitetet i Bergen M 40-44 04:53:06 33.1601:04:1302:19:0703:44:2104:31:55
442 108951 Åge Thomas Steensen Holmenkollen CK M 35-39 04:53:11 33.1501:08:4402:19:5703:41:1404:28:49
443 38358 Hans Kristian Fjørstad Tasta & Omegn SK M 45-49 04:53:14 33.1401:09:5202:19:4303:42:1704:31:27
443 54158 Anders Gilje Rådal M 30-34 04:53:14 33.1401:09:5102:19:4203:42:1704:31:26
443 25231 Kjetil Moen Hafrsfjord SK M 35-39 04:53:14 33.1401:09:5102:19:4403:42:1604:31:27
443 54141 Stig Tuastad Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 04:53:14 33.1401:09:4302:19:4103:40:3104:31:31
447 52788 Kjell Angeltveit Stord SK M 50-54 04:53:16 33.1401:09:0302:19:0703:47:0504:31:53
448 53681 Børge Stakkestad CK Haugaland M 45-49 04:53:34 33.1101:09:2902:21:5403:45:0604:30:58
448 29460 Tor Øverås Sandnes SK / Aker Solutions M 45-49 04:53:34 33.1101:11:4202:23:0803:45:0204:30:59
450 102467 Tor Vikenes Fana M 50-54 04:53:37 33.1001:10:2702:21:5503:43:4804:30:31
451 33160 Tom Kidøy CK Henie / Solberg & Andersen M 35-39 04:53:43 33.0901:10:5602:19:3903:43:1804:29:39
452 54111 Harald Tholo Bergen CK M 45-49 04:53:45 33.0801:11:2702:21:3503:45:2004:30:49
453 97265 Øystein Nilsen Laksevåg M 30-34 04:53:50 33.0701:10:3102:19:3703:43:1704:31:10
454 32724 Olav Gautestad Bergen CK M 40-44 04:53:53 33.0701:03:5702:12:0103:39:4204:32:28
455 37408 Ivar Tveiten Hardanger SK M 55-59 04:53:54 33.0701:08:4202:19:5903:41:1604:30:44
456 27644 Preben Høysæter CK Sotra M 45-49 04:54:17 33.0201:09:3402:21:5203:42:3404:27:58
456 33564 Runar Stokke CK Sotra M 35-39 04:54:17 33.0201:09:1102:21:5403:42:2604:27:52
458 54354 Petter Brunvold Bergen CK M 40-44 04:54:20 33.0201:10:1902:21:5303:43:5004:31:59
458 37745 Thomas Indredavik Statoil M 35-39 04:54:20 33.0201:10:2102:21:5203:45:1204:34:03
460 74396 Marius Hegdal Bergen M 25-29 04:54:21 33.0201:09:1302:18:1203:39:2004:31:23
460 124513 Erling Haug Holen Mædicinernes CK M 25-29 04:54:21 33.0201:19:4002:31:0603:52:5504:35:04
462 75135 Marius Flesland Andersen Bergen CK M 25-29 04:54:29 33.0001:12:1302:27:1903:51:0504:34:32
462 37424 Stian Fimreite Ulset M 35-39 04:54:29 33.0001:12:3402:27:2203:51:0704:34:37
462 124514 Roald Hopsnes Rådal M 35-39 04:54:29 33.0001:12:0802:27:1603:51:0204:34:31
462 108021 Tor Einar Hårstadhaugen Veidekke BIL M 35-39 04:54:29 33.0001:13:2602:27:2303:51:1004:34:42
462 42507 Gudmund Kristiansen CK Øst M 50-54 04:54:29 33.0001:12:1802:27:1503:51:0304:34:33
462 124515 Sindre Tangedal Hosteland M 25-29 04:54:29 33.0001:12:2402:27:1503:51:0304:34:32
462 102612 Steinar Veka Lillehammer CK M 25-29 04:54:29 33.0001:12:1102:27:1803:51:0204:34:31
462 37440 Christian Vognstølen TINE M 30-34 04:54:29 33.0001:12:2402:27:2103:51:0804:34:38
462 124516 Ørnulf Øyen Dølemo IL - Sykkel M 40-44 04:54:29 33.0001:12:0702:27:1903:51:0804:34:33
462 124517 Sindre Saue Årdal TPK M 25-29 04:54:29 33.0001:12:2402:27:1403:51:0404:34:34
472 54167 Edvard Høgestøl Bergen CK M 40-44 04:54:41 32.9801:09:4002:22:1003:45:2404:31:39
472 37456 Stig Erling Iversen Bergen CK M 55-59 04:54:41 32.9801:09:3702:22:0903:45:2304:32:04
472 74705 Per-Einar Lillevik Bergen CK M 45-49 04:54:41 32.9801:09:3302:22:1003:45:2304:31:54
472 31539 Jan Ove Teigland Bergen CK / Statoil M 45-49 04:54:41 32.9801:09:3402:22:1103:45:2404:32:05
472 32064 Johnny Trefall CK Vikje M 35-39 04:54:41 32.9801:09:3502:22:1103:45:2804:32:06
472 36825 Geir Westgaard IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:54:41 32.9801:09:2402:22:1003:45:2504:31:37
472 45648 Erlend Aasbø Kleppestø M 35-39 04:54:41 32.9801:09:2402:22:0903:45:2104:32:03
479 31236 Egil Heilund Bergen CK M 45-49 04:54:44 32.9701:10:4702:23:4703:44:2904:30:49
480 54278 Sindre Soldal Mædicinernes CK M 25-29 04:54:50 32.9601:09:2702:18:1403:39:2004:32:13
481 124518 Esben Mortensen Ørsta SK M 30-34 04:54:53 32.9601:14:2202:23:4603:48:4204:33:25
482 74430 Alf-Kåre Askeland Bergen M 30-34 04:55:09 32.9301:10:0102:24:0103:48:3304:33:05
482 52902 Frode Barstad Sandnes SK M 40-44 04:55:09 32.9301:09:4902:20:4603:48:2904:33:13
482 37376 Erlend Hatleberg Sogn CK M 35-39 04:55:09 32.9301:09:4302:27:4803:49:0604:33:10
482 106236 Jan Erik Horstad Førde CK M 35-39 04:55:09 32.9301:10:0202:24:0003:48:3004:33:02
486 62625 Erlend André Øien Trondhjems VK M 45-49 04:55:15 32.9201:09:2002:21:5503:44:1704:33:38
487 54321 Gøran Tveit Hardanger SK M 40-44 04:55:33 32.8801:09:2502:21:5303:49:2704:35:20
488 22443 Frode Halvorsen Stord SK M 40-44 04:55:35 32.8801:08:5402:19:0103:47:0004:32:44
489 124519 Sjurd Melingen Alvsåker Austevoll SK M 25-29 04:55:44 32.8601:11:1002:25:2503:49:1604:33:03
489 123705 Frode Arnesen Askøy STriK M 40-44 04:55:44 32.8601:11:1302:25:2703:49:1804:33:15
489 124520 Even Espelid Askøy STriK M 25-29 04:55:44 32.8601:11:1702:25:2503:49:1404:33:14
492 80412 John Bøe Oslo M 45-49 04:55:47 32.8601:09:5302:20:4603:48:3504:33:21
493 102384 Arvid Følling Førde CK M 30-34 04:55:50 32.8501:11:2702:21:3403:45:2104:33:12
494 34172 Helge Leonhardsen Odda SK M 40-44 04:56:04 32.8301:09:4102:22:1403:49:0804:33:34
495 102381 Torstein Ekeland Kleppestø M 40-44 04:56:07 32.8201:11:0802:25:2203:49:1604:33:26
495 33079 Atle Fjeldstad Askøy STriK M 40-44 04:56:07 32.8201:11:0502:25:2503:49:1504:34:12
495 37663 Frode Hatten Askøy STriK M 45-49 04:56:07 32.8201:11:1002:25:2403:49:1704:34:03
495 30899 Bjørn Emil Hausvik Bergen M 50-54 04:56:07 32.8201:11:1502:25:3203:49:2004:33:19
495 31025 Morten Oen Eidsfossen SK M 45-49 04:56:07 32.8201:11:0902:25:2503:49:1504:33:57
495 74405 Håvard Pedersen IL Ternen M 35-39 04:56:07 32.8201:08:4902:19:0003:53:1804:36:06
495 74350 Øyvind Risnes Askøy STriK M 45-49 04:56:07 32.8201:11:0502:25:2203:49:1604:33:25
495 102434 Odd Inge Skibenes Søreidgrend M 30-34 04:56:07 32.8201:11:0602:25:2503:49:1304:33:00
503 38456 Thorbjørn Johnsen Ahlsell Norge as M 30-34 04:56:23 32.7901:07:3302:13:5703:46:4804:32:49
503 102402 Lars André Møen Voss SK M 17-19 04:56:23 32.7901:07:1902:13:5703:37:2904:33:28
505 107858 Rolf Eriksen BIL Zinken M 45-49 04:56:24 32.7901:14:0502:29:1103:52:5704:36:26
506 124521 Rune Støfring Jølster IL M 25-29 04:56:25 32.7901:12:2802:27:1703:51:0904:34:35
507 100835 Sindre Hernes Bergen CK / Statoil BIL M 35-39 04:56:42 32.7601:09:4102:22:0803:45:2404:33:11
508 32715 Håvard Storbråten Bergen CK M 55-59 04:56:45 32.7501:09:3002:22:1203:45:2504:33:06
509 75549 Jan Yngve Willgohs Arna SK M 35-39 04:56:49 32.7401:09:2602:27:4903:49:0604:34:00
510 74804 Frode Haavind Bergen CK / Statoil BIL M 35-39 04:57:08 32.7101:11:2502:21:3703:45:1704:32:00
511 30915 Arve Skåtun Fusa SK / Framo BIL M 45-49 04:57:09 32.7101:10:4402:22:1403:50:3004:35:04
512 33015 Alan Vågstøl Nordhordland SK M 35-39 04:57:15 32.6901:09:0902:21:5503:44:1704:33:46
513 122476 Jan Frode Håskjold Ørsta SK M 35-39 04:57:33 32.6601:14:2202:23:4503:48:4104:33:45
514 54200 Knut Blikberg Voss SK M 60-64 04:57:34 32.6601:13:4402:32:5003:58:2200:00:00
514 124522 Alf Magne Dale Austevoll SK M 45-49 04:57:34 32.6601:11:1202:25:2303:49:1904:34:43
514 33013 Einar Eiking Bergen CK M 45-49 04:57:34 32.6601:11:0802:25:2403:49:1704:34:37
514 54303 Kjetil Eriksen Stord SK M 35-39 04:57:34 32.6601:08:5602:19:0003:44:4704:36:58
514 124523 Gjermund Langslet Alfa Eiendom M 35-39 04:57:34 32.6601:12:3902:27:2403:51:0804:34:52
514 124524 Helge Larsen Bergen CK M 45-49 04:57:34 32.6601:12:2202:27:2103:51:0504:34:40
514 66408 Viljar Ersland Mæhle Stord SK M 17-19 04:57:34 32.6601:11:4802:23:5403:49:3204:36:07
521 42351 Leif Inge Skare Ørsta SK M 45-49 04:57:39 32.6501:12:1802:26:4003:51:4604:36:26
522 54653 Øystein Tvedt Statoil M 45-49 04:57:53 32.6301:10:3202:22:4603:50:3504:35:41
523 74631 Oddvar Eikenes Husnes M 35-39 04:57:57 32.6201:12:2302:27:1803:51:0804:36:27
523 41001 Bjørn Kristiansen CK Øst M 45-49 04:57:57 32.6201:12:1802:27:1803:51:0304:35:54
523 116520 Stein Erik Thorsen Ringerike SK M 45-49 04:57:57 32.6201:12:1202:27:1803:51:0604:35:17
526 64360 Kjell Bjørn Hatlebakk Ulstein og Omegn SK M 50-54 04:58:02 32.6101:12:4002:26:3803:51:4904:37:18
526 124525 Jan Einar Hovden Ulstein og Omegn SK M 35-39 04:58:02 32.6101:12:3802:26:3803:52:5204:37:18
526 100855 Johannes Knudsen Nordhordland SK M 17-19 04:58:02 32.6101:12:2702:26:3903:51:5204:37:20
526 124526 Håkon Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:58:02 32.6101:12:3902:26:3903:51:4704:37:14
530 30842 Lars Endresen Bergen CK / Tryg Forsikring M 40-44 04:58:08 32.6001:04:1502:21:3003:45:2204:35:30
530 30862 David Korneliussen Bergen CK M 50-54 04:58:08 32.6001:04:1402:16:0603:45:1604:35:30
532 100867 Tore André Fosse Frekhaug M 35-39 04:58:11 32.5901:09:4302:19:4303:42:1704:33:23
532 100386 Andreas Haveland Bergen Triathlon Club - Sykkel M 30-34 04:58:11 32.5901:09:4402:19:4403:43:4604:33:42
534 37392 Sigbjørn Innselset Kleppestø M 40-44 04:58:25 32.5701:11:0902:25:2403:49:1504:34:15
535 31006 Einar Austrheim Nordhordland SK / Statoil BIL M 45-49 04:58:26 32.5701:12:4102:26:3403:51:4604:37:26
535 74954 Anders A. Dalland Nordhordland SK M 45-49 04:58:26 32.5701:12:3802:26:3603:51:4704:37:26
535 102456 Simon Hamilton ABB M 40-44 04:58:26 32.5701:12:3502:26:3403:51:5004:37:29
535 32464 Oddvar Haukeland DNB BIL M 55-59 04:58:26 32.5701:12:2302:26:3203:51:5004:37:25
535 54174 Tor Christian Ibsen Nordhordland SK / Statoil BIL M 40-44 04:58:26 32.5701:12:4002:26:3203:51:4704:37:27
535 33547 Thomas Maltun ABB BIL M 45-49 04:58:26 32.5701:12:3602:26:3303:51:4904:37:28
535 74955 Even Jostein Sylta Nordhordland SK M 40-44 04:58:26 32.5701:12:3802:26:3503:51:5004:37:25
535 74597 Håvard Vagstad Statoil Mongstad BIL M 30-34 04:58:26 32.5701:12:3702:26:3403:51:4704:37:27
535 33346 Thomas Alexander Vogt Bærum og Omegn CK M 45-49 04:58:26 32.5701:12:3502:26:3703:51:4804:37:22
544 32501 Bjørn Harald Bongom Sparebanken Vest M 45-49 04:58:30 32.5601:10:2002:21:5503:43:5204:35:31
545 98625 Tore Kristiansen CK Haugaland / Welltec M 50-54 04:58:41 32.5401:09:3002:21:5503:47:3004:35:49
546 32658 Jan Terje Fjell CK Sotra M 35-39 04:58:46 32.5301:09:1302:21:5403:44:1704:34:34
547 32961 Einar Giil CK Sotra M 40-44 04:58:59 32.5101:09:1102:21:5403:44:1804:34:44
548 74726 Marius Aaserud Stabekk M 35-39 04:59:04 32.5001:11:1302:25:2903:49:1704:36:31
549 124527 Stig Jacobsen Ørsta SK M 50-54 04:59:06 32.4901:09:4102:23:1503:54:3204:38:42
550 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 04:59:19 32.4701:11:5202:25:4803:48:2204:37:41
550 52560 Frode Østbø Stavanger SK / NOKAS M 35-39 04:59:19 32.4701:11:4602:25:4703:49:3304:37:34
552 102588 Rune Sævareid Søfteland M 35-39 04:59:27 32.4501:09:0202:19:4703:46:1204:35:38
553 32705 Christar Lone Bergen M 35-39 04:59:29 32.4501:14:1702:29:1203:53:0104:36:54
554 54414 Per Husebø Nordhordland SK / Statoil M 35-39 04:59:31 32.4501:07:1802:23:0403:51:0304:35:47
555 70395 Ola Kaurstad Lågen CK / Team Norsea M 25-29 04:59:35 32.4401:07:2302:16:1603:45:5904:37:01
555 37342 Arne Myklebust Eidsfossen SK M 55-59 04:59:35 32.4401:07:3602:16:1703:45:4804:37:07
555 74580 Kjell Petter Solhaug Eidsfossen SK M 40-44 04:59:35 32.4401:07:3002:21:5203:45:4804:36:59
558 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 04:59:42 32.4301:14:4602:28:3703:53:5104:38:13
559 37791 Erlend Mjanger Nordhordland SK M 35-39 05:00:05 32.3901:14:2702:28:3803:53:4904:39:13
560 102698 Lars Himle Bjarg IL M 20-24 05:00:14 32.3701:08:5702:19:4703:46:0504:37:25
561 124528 Torgeir Tysseland Samnanger IL M 20-24 05:00:15 32.3701:12:0902:27:1703:51:0604:37:08
562 74922 Oddvar Andreas Skrede Førde M 45-49 05:00:17 32.3601:10:1802:25:1103:48:3404:36:08
563 30941 Frank Nilssen Bergen CK M 55-59 05:00:28 32.3401:10:2202:21:5303:43:5104:36:47
563 54456 Knut Ivar Pettersen Bergen CK / Statoil M 45-49 05:00:28 32.3401:10:2702:21:5603:46:1704:36:18
563 30944 Arne Vik Felgen CK M 55-59 05:00:28 32.3401:10:2502:21:5403:43:4404:36:47
566 54442 Ann-Heidi Nebb Åsane CK K 45-49 05:00:29 32.3401:14:2902:28:3903:53:4904:39:30
566 124529 Kenneth Norevik CK Sotra M 25-29 05:00:29 32.3400:00:0002:21:5303:42:3404:40:17
566 33669 Odd-Heine Pedersen CK Sotra M 40-44 05:00:29 32.3401:09:1102:21:5503:46:3104:40:20
566 74725 Geir Atle Taranger Austevoll SK M 35-39 05:00:29 32.3401:09:1202:21:5403:46:3004:40:14
570 33595 Endre Brandtun Schlumberger Norge AS M 40-44 05:00:38 32.3301:12:4102:26:3703:51:5104:38:12
570 74956 Øystein Dalland Nordhordland SK M 40-44 05:00:38 32.3301:12:3702:26:3403:51:5104:38:40
570 42657 Rune Hovde Ørsta SK M 45-49 05:00:38 32.3301:12:4102:26:4003:51:5404:38:39
570 102393 Christian Håvie Oslo M 45-49 05:00:38 32.3301:12:3902:26:3503:51:5104:38:23
570 33454 Christopher Mark Lee ABB BIL M 45-49 05:00:38 32.3301:12:3502:26:3303:51:4604:38:17
570 58108 Ben Schreier Ahlsell Norge as M 50-54 05:00:38 32.3301:12:4302:26:3603:51:5204:38:00
570 44861 Petter Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:00:38 32.3301:12:3502:26:3903:51:4504:38:17
577 22940 Haakon Fremsæter Stord SK M 35-39 05:00:42 32.3201:08:5902:28:1303:51:2604:37:52
578 31611 Dag Søtvik Voss SK M 45-49 05:00:45 32.3101:11:4402:26:2003:51:2004:37:09
579 74506 Torgeir Heggelund Åsane CK M 40-44 05:00:56 32.2901:10:4302:23:4503:47:2004:36:46
580 124530 Erlend Nysæter Vossevangen CK M 17-19 05:01:04 32.2801:09:2802:19:1703:49:1104:37:08
581 102401 Tore Lie Halden M 35-39 05:01:09 32.2701:08:5402:20:5603:52:2704:38:52
582 47058 Svein Arne Haugen Multiconsult M 25-29 05:01:11 32.2701:13:5502:30:4203:56:2304:39:19
582 74581 Tom-Erik Sund Rådal M 25-29 05:01:11 32.2701:13:5702:30:4203:56:2304:40:00
582 124531 Kristian Tjønneland Førde CK M 17-19 05:01:11 32.2701:13:5402:30:4103:56:2404:39:13
585 54327 Egil Guttormsen Odda SK M 35-39 05:01:15 32.2601:09:5902:23:1503:50:1804:39:11
585 32691 Ragnar Moe Bergen CK M 55-59 05:01:15 32.2601:10:1402:25:1103:50:1704:39:30
587 74174 Joachim Andersen Sauda SK M 25-29 05:01:16 32.2601:14:5102:29:4703:56:0804:41:01
588 26846 Olav Krogsæter CK Sotra M 40-44 05:01:19 32.2501:11:4002:22:0503:48:2304:37:50
589 44863 Johnny Lilleng Ullensaker CK M 55-59 05:01:30 32.2301:09:3302:25:5603:53:0304:38:20
590 32954 Bjarne Tresselt KCAD M 55-59 05:01:34 32.2301:09:3502:23:5403:53:0604:38:59
591 31069 Kjell Ivar Baggetun Hydro BIL Høyanger M 45-49 05:01:41 32.2101:09:2902:21:5703:45:0604:37:59
592 30913 Arve Kvam Arna SK / TORO M 50-54 05:01:51 32.2001:09:3902:22:1203:45:2804:39:52
593 32871 Jostein Mikkelsen Ask M 45-49 05:01:56 32.1901:09:5602:21:0603:54:0804:39:59
594 74490 Runar Vedå Hjellvik IL M 35-39 05:02:06 32.1701:09:3302:25:0503:53:0204:40:20
595 102419 Hugo Christensen Fløyen MTB Klubb M 45-49 05:02:09 32.1601:14:0902:30:4503:55:5304:41:26
595 37443 Cato Indrebø Førde CK M 35-39 05:02:09 32.1601:14:1102:30:4303:55:5804:41:16
595 100839 Magnus Jordahl Sagene IF - Sykkel / Veritas BIL M 30-34 05:02:09 32.1601:14:1502:28:1503:55:5704:41:20
595 54617 Henrik Lie Bergen M 30-34 05:02:09 32.1601:14:0802:30:4203:55:5504:41:02
595 30828 Steinar Jarle Lindelid Bergen Politi IL - Sykkel M 50-54 05:02:09 32.1601:14:1002:30:4503:55:5804:41:26
595 37381 Steinulv Aarebrot Bergen CK M 50-54 05:02:09 32.1601:14:1102:30:4603:55:5604:41:25
601 102357 Geir Nordnes Sogn CK M 40-44 05:02:10 32.1601:14:2202:29:1103:53:0004:38:44
601 31206 Ole Jacob Taraldset Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 05:02:10 32.1601:14:0302:29:1203:52:5904:38:46
603 22859 Gunnar Næss Åsane CK M 55-59 05:02:26 32.1301:10:4402:23:4803:47:4304:37:59
604 54584 Åsmund Heen Åsane CK M 35-39 05:02:33 32.1201:14:0902:30:4303:55:5204:41:33
604 74788 Trond Tysnes Bergen CK M 40-44 05:02:33 32.1201:14:0902:30:4503:55:5904:41:35
604 33106 Tore Magne Vevle Arna SK M 45-49 05:02:33 32.1201:14:1002:30:4003:55:5604:41:34
607 47266 Johnny Kalvatn Ørsta SK M 45-49 05:02:41 32.1101:14:4202:28:3703:53:5704:40:08
608 66419 Frank Terje Karlsen Stord SK M 50-54 05:02:46 32.1001:09:0102:19:0503:51:2604:39:21
609 47398 Ove Brun Sogn CK M 45-49 05:02:49 32.0901:15:1302:30:1703:56:3904:41:20
609 30924 Nils Fleten Bergen CK M 55-59 05:02:49 32.0901:14:1802:29:1203:53:0204:40:36
609 30998 Vidar Fosse Sogn CK M 45-49 05:02:49 32.0901:14:3202:30:1503:56:3904:41:23
609 124532 Knut Kjærvik Sogn CK M 25-29 05:02:49 32.0901:14:4102:30:4303:56:3904:41:21
609 106164 Torodd Tenold Vik M 35-39 05:02:49 32.0901:14:3002:30:1803:56:3704:41:24
614 42350 Kjetil A. Myklebust Ørsta SK M 40-44 05:03:01 32.0701:12:4202:26:3803:51:4804:39:06
615 33012 Petter Hodneland Nordhordland SK / Statoil Mongstad BIL M 20-24 05:03:04 32.0701:15:5502:32:3803:58:1604:41:50
616 30853 Christian Kirkefjord Bergen CK / Stelvio Bikes M 35-39 05:03:08 32.0601:04:4502:24:1303:51:1904:43:45
617 102371 Steffen Skoglund Bergen M 30-34 05:03:16 32.0501:13:4702:30:4303:56:2204:41:19
617 80057 Ove André Tjønneland Førde CK M 40-44 05:03:16 32.0501:13:5502:30:4103:56:2404:41:57
619 100843 Øystein Espelid Statoil M 40-44 05:03:25 32.0301:14:0302:29:5203:58:1704:43:17
619 102853 Fred Runar Fjelltveit Norkart Geoservice M 45-49 05:03:25 32.0301:14:0602:29:5303:58:1804:43:11
619 97150 Richard Jansen Nymark IL - Sykkel / Odfjell Drilling, Team Barett M 35-39 05:03:25 32.0301:14:0502:29:5303:58:2004:43:18
619 102536 Espen Sandengen Kongsberg IF - Sykkel / Siemens M 35-39 05:03:25 32.0301:14:0202:29:5403:58:1804:43:12
619 102405 André Thorsdalen Kongsberg IF - Sykkel / FMC M 40-44 05:03:25 32.0301:14:0102:29:5203:58:1604:43:12
624 54355 Tom Roar Omdal Team Karlsmarka M 35-39 05:03:32 32.0201:07:3002:18:3803:51:0304:40:00
625 100877 Jarle Johannessen Aker Solutions MMO AIM M 35-39 05:03:34 32.0101:13:1902:29:2403:56:4604:42:50
625 102390 Thierry Matthey Bergen M 40-44 05:03:34 32.0101:13:1402:29:2403:56:4504:42:43
625 100853 Christoffer Nistad Nordhordland SK M 25-29 05:03:34 32.0101:13:0402:29:2403:56:4704:42:51
628 33198 Svein Andersland Stord SK M 45-49 05:03:42 32.0001:09:0002:19:0603:51:2804:39:52
629 32738 Roger Eide Voss SK M 30-34 05:03:47 31.9901:11:0302:21:0803:49:0604:40:54
629 74786 Øystein Tenfjord Engelsen Bergen Triathlon Club - Sykkel / Team IML M 35-39 05:03:47 31.9901:08:5402:27:1303:51:3404:40:34
629 33377 Henrik Wigers Larsen Fana IL - Sykkel / Team IML M 35-39 05:03:47 31.9901:08:4002:21:0803:53:3004:40:53
632 71521 Trond Solbakken Austevoll SK M 30-34 05:03:53 31.9801:11:1702:26:1503:52:5404:41:24
633 37719 Kenneth Strandtun CK Sotra M 40-44 05:03:57 31.9701:12:3602:33:2003:57:0604:41:58
634 32964 Bjarte Bolstad Bergen CK M 30-34 05:04:00 31.9701:16:3602:27:4903:55:4004:40:59
635 32778 Roar Teige Åsane seilforening M 50-54 05:04:08 31.9501:10:1402:25:1103:51:2304:40:04
636 74489 Kjell Rune Haugland Askøy STriK M 55-59 05:04:16 31.9401:11:0702:25:2503:51:5804:42:33
637 54273 Christen Skjerven Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 05:04:20 31.9301:12:1802:27:2003:51:0904:40:26
638 101005 Tor Helge Tjøstheim Skudenes UIL - Sykkel M 30-34 05:04:30 31.9201:14:0002:30:3803:56:4704:42:38
639 42740 Edgar Haug Team 71 Nord M 40-44 05:04:33 31.9101:11:4802:27:1204:00:1304:44:38
639 42743 Robert André Larsen Team 71 Nord M 45-49 05:04:33 31.9101:11:5202:27:1204:00:1004:44:40
639 124533 Ivan Leonhardsen Team 71 Nord M 35-39 05:04:33 31.9101:11:5202:27:1304:00:1104:44:40
642 32701 Jon Horvei Voss SK M 60-64 05:04:40 31.9001:11:1102:25:2303:49:2604:43:41
643 54557 Bård Langeland Bergen CK M 40-44 05:04:45 31.8901:14:1202:30:4103:55:5504:42:01
644 76032 Kjersti Aanderaa Sandnes SK / Eni Norge BIL K 35-39 05:05:04 31.8601:13:4102:27:2903:56:0004:42:49
645 74483 Henric Collvin Bjørøyhamn M 30-34 05:05:09 31.8501:15:5702:32:3803:58:1604:42:53
645 102385 Thom Haaland EDB Ergogroup M 45-49 05:05:09 31.8501:15:5402:32:3503:58:1604:42:52
647 33174 Bjørn Inge Larsen Aker Solutions BIL M 35-39 05:05:18 31.8301:14:0102:30:4303:56:2304:42:56
647 32984 Bård Malstenbråten Bromma IL M 35-39 05:05:18 31.8301:14:1302:30:4303:56:2304:42:56
649 37504 Kenneth Solvang Nilsen Bergen CK M 40-44 05:05:19 31.8301:09:5302:21:0703:54:0604:42:18
650 37744 Tore Austrheim Nordhordland SK / Statoil BIL M 35-39 05:05:34 31.8001:12:4602:26:3803:51:5404:39:57
650 102535 Arild Foldal Ørsta SK M 30-34 05:05:34 31.8001:12:3402:26:3903:52:5504:44:33
650 32086 Helge Sørli Lindås M 40-44 05:05:34 31.8001:12:4402:26:3303:51:5204:41:17
653 33043 Arvid Westervik Nordhordland SK / Statoil BIL M 55-59 05:05:35 31.8001:13:2002:29:2303:56:4604:44:15
654 108167 Arne Odd Løkkebø Flora CK M 45-49 05:05:43 31.7901:12:4102:27:2603:54:4304:43:06
655 37442 Frode Helgesen Fana IL - Sykkel / Statoil BIL M 40-44 05:05:44 31.7901:07:2202:21:5303:51:5204:42:50
656 74166 Tor Olav Hugdal Kalberg Askelandsbanden M 30-34 05:05:45 31.7901:08:4302:19:5503:53:3004:42:05
657 113348 Lars Fjose Voss SK M 55-59 05:05:46 31.7801:11:1802:25:2203:50:1904:43:08
658 100993 Arne Bårdsen Åkra Sykkelgruppe M 40-44 05:05:52 31.7701:14:0002:30:3903:57:0304:44:05
658 102495 Ivar Ersland Åkra Sykkelgruppe M 25-29 05:05:52 31.7701:14:0402:30:4203:57:0504:44:23
658 29602 Tor Ove Hjartnes CK Haugaland M 45-49 05:05:52 31.7701:13:5702:30:3903:57:0104:44:00
658 21261 Bjørn Mikkelsen CK Haugaland M 50-54 05:05:52 31.7701:13:5802:30:3903:57:0404:44:14
658 74798 Henning Stava Åkra Sykkelgruppe M 35-39 05:05:52 31.7701:13:5802:30:3903:57:0304:44:18
663 30907 Ove Glenjen G4S M 40-44 05:05:54 31.7701:10:4502:23:4703:51:0204:43:57
663 124534 Øyvind Kibsgaard Bergen M 30-34 05:05:54 31.7701:16:3602:27:4903:55:4004:42:38
665 54565 Roar Bruvik Porsgrunn M 40-44 05:06:07 31.7501:11:5502:29:3303:58:4404:45:23
665 54393 Bjørn Flataker Nordhordland SK M 40-44 05:06:07 31.7501:11:5102:29:3903:58:4604:45:23
665 124535 Bjørn Peter Tjøstheim Sandsli M 40-44 05:06:07 31.7501:11:5502:29:3603:58:4704:45:07
668 37637 Kåre Stokkenes Sogn CK M 45-49 05:06:15 31.7301:14:3102:30:1703:56:4004:42:27
669 74678 Eirik Johan Skeie Bergen M 30-34 05:06:21 31.7201:15:2502:29:3303:57:2904:45:57
670 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 55-59 05:06:22 31.7201:08:0202:26:1003:48:2204:41:51
671 124536 Sondre Brøste Follo SK M 35-39 05:06:41 31.6901:09:3102:23:5503:53:0604:43:33
671 74609 Per Oddmund Flatane Sogn CK M 45-49 05:06:41 31.6901:14:3102:30:1803:56:3804:43:22
671 123724 Thomas Stølen Nordhordland SK M 40-44 05:06:41 31.6901:14:3402:30:1803:56:3804:43:47
674 31178 Steinar Førde Bergen CK M 40-44 05:06:43 31.6901:07:3002:27:3703:53:3104:43:22
675 74410 Esben Garlie Hagan M 45-49 05:06:52 31.6701:11:1202:25:2603:52:5504:44:01
676 20183 Anders Amdal Sauda SK / Odfjell Drilling M 50-54 05:06:54 31.6701:09:1102:21:5403:54:2904:44:59
677 54406 Bjørnar Fuglseth Statoil M 30-34 05:07:01 31.6501:12:3402:27:2703:54:4504:44:41
678 37253 Jappe Dekker ABB M 35-39 05:07:07 31.6401:12:3602:26:3503:51:5204:42:08
678 32952 Magnus Benjamin Haldorsen ABB BIL M 45-49 05:07:07 31.6401:12:3202:26:3603:51:5204:42:08
678 124537 Geir Helge Ådneram Ørsta SK / Team Merida Ambassadør M 35-39 05:07:07 31.6401:12:1802:26:3603:51:4904:44:17
681 74413 Per-Christian Bruu Fana IL - Sykkel / Sweco BIL Bergen M 35-39 05:07:12 31.6401:13:2402:29:2403:56:4604:45:31
681 124538 Kristian Bråten Sweco BIL Bergen M 25-29 05:07:12 31.6401:13:1502:29:2303:56:4504:44:52
681 33561 Ingebret Randaberg SK M 40-44 05:07:12 31.6401:13:2202:29:2503:56:4404:45:20
681 33011 Tor Helge Indrebø Sweco BIL Bergen M 50-54 05:07:12 31.6401:13:1502:29:2303:56:4504:44:52
681 54265 Kjetil Rekdal Bergen Politi IL - Sykkel M 40-44 05:07:12 31.6401:13:2302:29:2503:56:4604:45:35
681 100665 Sverre Simonsen Bergen Triathlon Club - Sykkel M 35-39 05:07:12 31.6401:13:2202:29:2303:56:4404:44:52
681 37656 Stig Jarle Svardal Sweco BIL Bergen M 30-34 05:07:12 31.6401:13:2802:29:2303:56:4604:44:52
681 33520 Trond Even Vågstøl Nordhordland SK / Siemens M 45-49 05:07:12 31.6401:13:1902:29:2403:56:4504:45:40
689 37797 Ivar Gausereide Nordhordland SK M 35-39 05:07:23 31.6201:15:4702:32:3403:58:1504:45:41
689 33320 Sandy Maclean Paradis M 35-39 05:07:23 31.6201:16:1502:32:3403:58:1504:45:42
691 102852 Johnny Laupsa-Borge Eidfjord CSC M 40-44 05:07:27 31.6101:13:3902:28:2603:57:4604:44:10
692 54260 Henning Farestvedt Hansa M 45-49 05:07:30 31.6001:14:2602:30:1703:56:4004:42:50
693 74476 Vidar Brevik Fana IL - Sykkel / Sharecat Solutions M 35-39 05:07:35 31.6001:12:4102:27:5703:57:0604:46:00
693 102386 Kay-Ove Vetland ABB M 50-54 05:07:35 31.6001:12:4302:28:2203:57:0504:46:15
695 28131 Rune Kvale Keller BIL M 45-49 05:07:36 31.5901:08:5902:23:2003:56:5504:45:39
696 23575 Ingeborg Anfinsen Førre Åsane CK K 30-34 05:07:37 31.5901:14:0802:30:4703:55:5504:43:19
696 102441 Åge Myking Lonevåg M 35-39 05:07:37 31.5901:14:1002:30:4603:55:5704:43:46
698 74562 Vidar Bergtun Mjølkeråen M 40-44 05:07:39 31.5901:11:5202:29:3003:58:4504:46:09
698 124539 Trond Bjerke Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:07:39 31.5901:11:5102:29:3503:58:4604:46:18
698 100743 Rolf Boge Åkra Sykkelgruppe M 45-49 05:07:39 31.5901:14:1202:30:4103:57:0404:45:18
698 74873 Geir Tonny Brovold Scuderia Rupicapra M 40-44 05:07:39 31.5901:10:1002:29:3503:58:4804:45:42
698 46418 Steinar Hetland CK Haugaland M 55-59 05:07:39 31.5901:13:5602:30:3803:57:0504:45:56
698 31097 Åge Milde Rolls-Royce Marine AS M 55-59 05:07:39 31.5901:11:5402:29:3503:58:4604:45:59
698 33398 Ottar Nordnes Bergen M 55-59 05:07:39 31.5901:11:5302:29:3203:58:4704:45:44
705 49991 Knut Davidsen Easy riders M 45-49 05:07:50 31.5701:15:2602:29:4303:57:2804:45:30
705 124540 Kjell Gunnar Jamissen Eidsvoll SK / Easy riders M 30-34 05:07:50 31.5701:15:5702:29:3703:57:2804:45:30
705 37579 Jan Peder Kleppe Fyllingsdalen M 45-49 05:07:50 31.5701:15:2402:29:3403:57:2704:45:58
705 102431 Are Skorgen Molde CK / Team byggmann M 40-44 05:07:50 31.5701:15:2802:29:3303:57:2804:45:31
705 32489 Erik Torheim Rådal M 40-44 05:07:50 31.5701:15:2402:29:3503:57:2804:46:11
710 124541 Henrik Angeltveit CK Sotra M 17-19 05:08:01 31.5501:11:4302:22:0503:55:0004:44:59
710 124542 Alexander Sande Bartz CK Sotra M 17-19 05:08:01 31.5501:11:3902:22:0403:55:0004:45:51
710 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 45-49 05:08:01 31.5501:14:3302:30:1603:56:3704:46:22
710 28759 Stig Hagenes Hagenes athletene M 45-49 05:08:01 31.5501:14:3302:30:1503:56:3904:46:22
710 100698 Geir Pettersen Sandnes SK / NOKAS M 40-44 05:08:01 31.5501:11:4302:25:4804:00:1204:46:29
710 74808 Frode Skauge Åsane CK M 17-19 05:08:01 31.5501:11:4602:22:0603:54:5904:45:54
716 102622 Ørjan Vika Bergen CK M 20-24 05:08:02 31.5501:15:3202:29:3403:58:4304:46:25
716 123709 Bjarte Vågane Aibel M 30-34 05:08:02 31.5501:15:2502:29:3403:57:2804:46:17
718 54310 Terje Magnusson Åsane CK M 45-49 05:08:12 31.5301:10:3902:23:4603:53:0904:45:42
718 102410 Tore Robberstad Åsane CK M 50-54 05:08:12 31.5301:10:4502:25:0503:58:0604:45:42
718 32487 Håkon Tangenes Åsane CK M 45-49 05:08:12 31.5301:10:3802:23:4703:49:3404:44:16
721 54122 Thomas Abrahamsen Framo BIL M 35-39 05:08:18 31.5201:14:1402:31:4404:00:5504:47:02
721 72215 Terje Kalvig Arna SK M 35-39 05:08:18 31.5201:14:0102:31:4103:59:4304:46:35
721 35698 Erlend Leganger Tomter M 45-49 05:08:18 31.5201:14:0702:31:4003:59:4304:47:02
721 100836 Halvard Miljeteig Nordhordland SK M 40-44 05:08:18 31.5201:14:0402:31:4504:00:5504:47:03
725 124543 Bjørn Ove Ingvaldsen Erdal M 30-34 05:08:28 31.5101:19:3902:32:3604:00:0504:46:43
726 33525 Ståle Teigen Bergen CK / Statoil M 45-49 05:08:33 31.5001:14:0102:29:5403:58:1804:45:05
727 102489 Jan Erik Angeltveit Fjell M 30-34 05:08:38 31.4901:14:0602:32:2703:59:3404:46:47
727 54654 Svein Reidar Rasmussen Flekkefjord SK M 30-34 05:08:38 31.4901:13:5902:28:2703:57:4504:45:18
729 101007 Gunnar Bjelland CK Haugaland M 45-49 05:08:45 31.4801:09:2902:21:5303:51:2304:44:51
729 79289 Trond Aarekol Johannessen CK Haugaland M 40-44 05:08:45 31.4801:09:2802:21:5403:49:2704:44:05
731 32523 Tor Christian Angeltveit Fjell M 30-34 05:09:02 31.4501:14:0602:32:2703:59:3604:47:23
731 124544 Pål Øystein Hope Søreidgrend M 45-49 05:09:02 31.4501:13:4302:30:4803:59:3504:47:18
731 73809 Øyvind Stokke Otra IL - Sykkel M 30-34 05:09:02 31.4501:14:0402:32:3003:59:3504:47:04
731 102433 Rune Viveli Eidfjord CSC M 30-34 05:09:02 31.4501:13:3902:28:2703:57:4604:46:35
735 54763 Erik Wangen Alsaker Loddefjord M 25-29 05:09:07 31.4401:12:1002:28:1503:57:3404:45:52
736 102453 Lars-Martin Hejll Skarphedin Tri M 25-29 05:09:11 31.4301:12:1002:28:1303:57:3404:45:52
737 32637 Torgeir Næss Eraker Sogn CK / Sweco BIL Bergen M 35-39 05:09:26 31.4101:13:1602:29:2403:56:4704:45:44
738 124545 Gianluigi Moroni Schlumberger BIL M 45-49 05:09:29 31.4001:14:5502:29:0603:56:1104:45:27
739 74515 Ernst Morten Hevrøy Austevoll SK M 40-44 05:09:36 31.3901:11:1802:25:2403:52:5404:45:10
740 74677 Jan Arve Borge Blomsterdalen M 55-59 05:09:37 31.3901:15:2802:29:3403:57:2904:46:59
740 99744 Einar Skrede Statoil BIL M 40-44 05:09:37 31.3901:15:2602:29:3303:57:3004:47:18
740 54627 Jørgen Titlestad Bergen CK / Aibel M 50-54 05:09:37 31.3901:15:2702:29:3203:57:2904:47:52
743 74432 Fredrik Bolstad Måløy IL - Sykkel M 30-34 05:09:38 31.3901:14:5402:30:2403:59:0504:48:11
743 102468 Ørjan Raknes Forthun Måløy IL - Sykkel M 40-44 05:09:38 31.3901:14:4702:30:2303:59:0504:47:55
743 102784 Bjørnar Horn Måløy IL - Sykkel M 30-34 05:09:38 31.3901:14:5202:30:2303:59:0504:47:56
743 102785 Runar Horn Måløy IL - Sykkel M 35-39 05:09:38 31.3901:14:5302:30:2303:59:0504:47:53
743 124546 Tommy Johannesen Måløy IL - Sykkel M 35-39 05:09:38 31.3901:14:5302:30:2303:59:0404:48:06
743 123708 Stian Kongsvik Måløy IL - Sykkel M 35-39 05:09:38 31.3901:14:4902:30:2303:59:0604:47:56
743 124547 Markus Lunde Måløy IL - Sykkel M 17-19 05:09:38 31.3901:14:5502:30:2503:59:0604:47:56
743 124548 Øyvind Reed Måløy IL - Sykkel M 30-34 05:09:38 31.3901:14:5002:30:2403:59:0504:47:55
743 54544 Odd Atle Rygg Måløy IL - Sykkel M 45-49 05:09:38 31.3901:14:5402:30:2403:59:0704:48:07
743 124549 Sverre Søraa Måløy IL - Sykkel M 45-49 05:09:38 31.3901:14:5202:30:2403:59:0604:48:11
743 31100 Arne Toft Bergen CK M 55-59 05:09:38 31.3901:14:5702:28:4403:59:0704:48:11
743 32628 Georg Trumpy Statoil BIL M 40-44 05:09:38 31.3901:14:4102:28:3803:55:5704:48:06
743 124550 Odd Martin Øvrebø Måløy IL - Cyklegruppe M 45-49 05:09:38 31.3901:14:4802:30:2303:59:0504:47:48
756 31167 Arild Standal Flora CK M 55-59 05:09:47 31.3701:15:4702:32:3604:02:1604:47:15
757 74573 Arne Petter Borgen Framo BIL M 45-49 05:09:50 31.3701:14:0202:31:4603:59:4204:47:54
757 74492 Kenneth Eliassen Fyllingsdalen M 35-39 05:09:50 31.3701:14:0302:31:4204:00:5704:48:23
757 31159 Kåre Gunnarskog Arna SK M 55-59 05:09:50 31.3701:14:0302:31:4504:00:5704:48:07
757 30919 Arne Einar Halvorsen Bergen CK M 50-54 05:09:50 31.3701:14:0602:31:4204:00:5604:47:53
757 74764 Per Kartvedt Bergen M 50-54 05:09:50 31.3701:14:3802:31:4804:01:0104:47:46
757 33493 Roger Larsen Bergen CK M 60-64 05:09:50 31.3701:14:0402:31:4504:00:5904:48:22
757 74441 Gustav Noel Bergen CK / Bergen Triathlon Club M 30-34 05:09:50 31.3701:11:1002:21:5503:48:1804:39:13
757 38161 Lars Seim Espeland M 40-44 05:09:50 31.3701:14:0102:31:4104:00:5704:48:14
757 30866 Magnus Skjoldal Arna SK M 60-64 05:09:50 31.3701:14:0502:31:4104:00:5804:48:22
766 109080 Casper Farhad Oslo M 30-34 05:09:52 31.3601:14:1302:30:4103:56:0104:45:34
767 100994 Arild Storesund Åkra Sykkelgruppe M 45-49 05:09:53 31.3601:13:5702:30:3903:57:0004:46:33
768 32169 Harald Andreas Holmefjord Førde CK M 50-54 05:09:55 31.3601:08:4002:19:5703:49:0704:45:16
768 124551 Jørgen Blystad Houge Hardanger SK M 25-29 05:09:55 31.3601:08:4302:19:5603:56:2104:46:44
770 54231 Johan Aldahl Bergen CK M 25-29 05:09:57 31.3501:09:5602:24:0003:55:0104:46:54
771 32029 Are Andresen Fana IL - Sykkel M 35-39 05:10:02 31.3501:11:1202:22:0403:46:3404:45:56
772 74805 Bernt Harald Kalgraff Bergen M 35-39 05:10:04 31.3401:11:3402:25:4600:00:0000:00:00
773 102513 Håkon Bygstad-Landro Bergen M 30-34 05:10:05 31.3401:09:5602:31:1403:56:4204:47:19
773 124552 Bård Løkken Knapstad Bergen M 30-34 05:10:05 31.3401:09:5002:22:3203:56:0804:47:27
775 32664 Jon Blytt Hammarstrøm Hardanger SK M 45-49 05:10:07 31.3401:15:0802:31:3904:00:4704:48:56
775 124553 Roger Pedersen Nordlysbyen - Sykkel / Grieg Seafood Finnmark AS M 50-54 05:10:07 31.3401:09:3102:26:2503:56:5504:46:57
775 102421 Håkon Volden Grieg Seafood Finnmark AS M 40-44 05:10:07 31.3401:12:0502:29:3603:58:4904:46:53
778 110839 Eirik Lindaas Bergen M 25-29 05:10:16 31.3201:14:5502:33:2004:02:2904:48:22
778 66396 Torleif Solli Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:10:16 31.3201:14:5602:29:0503:56:1004:47:27
780 54437 Frode Opheim Elixia M 50-54 05:10:19 31.3201:15:0502:31:3704:00:4404:48:51
781 102459 Amund Langøy Seim IL - Sykkel M 35-39 05:10:23 31.3101:14:0702:30:4103:58:5004:49:01
781 72245 Jan Espen Lanton CK Haugaland M 35-39 05:10:23 31.3101:14:1102:30:3903:58:5004:49:33
781 36810 Jostein Myklebust CK Haugaland / Åkra Sykkelgruppe M 45-49 05:10:23 31.3101:13:5902:30:3803:58:5004:49:15
781 100997 Hans-Jacob Reinlund Sæther CK Haugaland / Åkra Sykkelgruppe M 40-44 05:10:23 31.3101:14:0002:30:4003:58:5004:49:18
781 101006 Ingar Viding Tvedt Skudenes UIL - Sykkel M 30-34 05:10:23 31.3101:13:5802:30:3803:56:4704:49:02
786 54287 Per Olav Enes Bergen CK M 45-49 05:10:32 31.3001:14:0602:29:5403:58:1704:46:16
786 33499 Ole Jostein Ressem Bergen CK M 45-49 05:10:32 31.3001:14:0102:29:5303:58:1804:46:01
788 102590 Hilde Asperheim Sogn CK K 40-44 05:10:37 31.2901:14:4102:30:1703:57:0004:48:07
789 102582 Idar Heimdal Espe Bergen M 30-34 05:10:46 31.2701:10:1602:32:2604:00:4504:47:50
789 63245 Glenn Rømo Sogndal M 25-29 05:10:46 31.2701:09:2702:24:0304:00:4504:47:50
791 31012 Arthur Duus Bergen CK M 50-54 05:10:50 31.2701:11:2802:24:4703:56:3104:49:43
792 54177 Bjørn Eilert Mork IL Varegg M 35-39 05:10:57 31.2501:09:4102:22:0803:47:3804:46:54
793 42744 Egon Leonhardsen Team 71 Nord M 40-44 05:10:58 31.2501:11:5302:27:1204:00:1204:49:07
793 54179 Ståle Ryan Bergen CK M 40-44 05:10:58 31.2501:11:5202:26:5004:00:0904:48:46
795 115705 Espen Ludvigsen Smaalenene SK / TREK Norge M 45-49 05:11:07 31.2401:16:5102:34:5704:02:0304:49:11
796 74754 Trond Zakariassen Bergen M 40-44 05:11:14 31.2300:00:0002:30:4403:56:1504:48:40
797 75222 Kristian Andal Måløy IL - Sykkel M 35-39 05:11:15 31.2201:14:5102:30:2403:59:0604:49:52
798 102444 Ansgar Grindheim IF Klypetussen - Sykkel M 35-39 05:11:20 31.2201:17:2802:37:0504:04:3104:50:39
799 100840 Lars Kåre Eikrem Nordhordland SK M 35-39 05:11:25 31.2101:14:4502:28:4103:54:1204:48:09
800 54240 Jan Hermundstad TV 2 M 30-34 05:11:31 31.2001:16:4402:35:0004:02:0504:49:37
800 124554 Atle Kvålsvoll TV 2 M 50-54 05:11:31 31.2001:16:4502:34:5504:02:0404:49:52
800 32683 Øyvind Løland TV 2 M 40-44 05:11:31 31.2001:16:4202:34:5704:02:0404:49:52
800 102723 Hermund Marthinsen Bergen M 30-34 05:11:31 31.2001:16:2202:34:5504:02:0704:49:25
800 54334 Rune Thomassen Askøy STriK / TV 2 M 35-39 05:11:31 31.2001:16:4302:34:5504:02:0304:49:37
805 123707 Kjell-Inge Stangnes Bergen CK M 45-49 05:11:34 31.1901:14:0302:29:5503:58:1904:46:59
806 31566 Per Øyvind Tveiten Hardanger SK M 65-69 05:11:38 31.1901:14:5602:31:2804:01:1504:49:26
806 66392 Egil Veka Stord SK M 45-49 05:11:38 31.1901:14:5902:31:4404:01:1604:50:01
808 75246 Heine Bakke Team CCB M 45-49 05:11:42 31.1801:15:0702:31:3804:00:4604:49:58
808 37686 Ove Eriksen CK Sotra M 55-59 05:11:42 31.1801:15:0302:31:3704:00:4504:50:03
808 46644 Frode Erstad CK Sotra / Halliburton M 35-39 05:11:42 31.1801:14:5902:31:3604:00:4304:49:52
808 31922 Magnus Fjeldstad CK Sotra M 50-54 05:11:42 31.1801:15:0202:31:3504:00:4504:50:09
808 54289 Bjørn Gjerde CK Sotra M 35-39 05:11:42 31.1801:15:0402:31:3604:00:4404:49:58
808 31363 Arild Ove Halland CK Sotra M 50-54 05:11:42 31.1801:15:2202:31:3504:00:4404:50:01
808 75247 Ronny Haufe Team CCB M 45-49 05:11:42 31.1801:15:0702:31:3704:00:4604:49:57
808 102663 Ove Helland CK Sotra M 40-44 05:11:42 31.1801:15:0302:31:3504:00:4304:49:51
808 54358 Kjetil Berg Henjum Bergen CK M 40-44 05:11:42 31.1801:14:1002:30:4804:01:1004:50:11
808 102449 Bjarte Høydal Loddefjord M 30-34 05:11:42 31.1801:15:0802:31:3804:00:4804:49:57
808 30920 Stein Bergflødt Iversen Bergen CK M 55-59 05:11:42 31.1801:14:1302:30:4704:01:1504:49:59
808 102540 Leif Petter Jørgensen Team CCB M 30-34 05:11:42 31.1801:15:0702:31:3804:00:4504:49:58
808 124555 Øistein L. Kausland CK Sotra M 25-29 05:11:42 31.1801:15:0102:31:3504:00:4404:49:58
808 100873 Christer Kleppestø CK Sotra M 25-29 05:11:42 31.1801:15:0402:31:3504:00:4304:49:52
808 24819 Kåre Kristoffersen CK Sotra M 60-64 05:11:42 31.1801:15:0402:31:3504:00:4604:49:55
808 31606 Svein Atle Lindelid Bergen CK M 55-59 05:11:42 31.1801:14:0802:30:3904:01:1304:50:20
808 122410 Rune Pettersen CK Sotra M 50-54 05:11:42 31.1801:15:0902:31:3904:00:4904:50:05
808 37754 Georg Rokstad CK Sotra M 50-54 05:11:42 31.1801:15:0602:31:3704:00:4504:49:56
808 125514 Stian Sandtorv Lørenskog CK M 25-29 05:11:42 31.1801:14:1202:30:4704:01:1404:50:09
808 124556 Øistein Strømme Widerøe M 45-49 05:11:42 31.1801:15:1202:31:3904:00:4904:49:32
808 37878 Ole Morten Svellingen CK Sotra M 30-34 05:11:42 31.1801:15:0102:31:3604:00:4304:49:57
808 31083 Olav Tenstad Nesttun M 50-54 05:11:42 31.1801:15:0802:31:3804:00:4604:50:03
808 123715 Øystein Torsvik CK Sotra M 25-29 05:11:42 31.1801:15:0002:31:3504:00:4304:49:53
808 54484 Jan Turøy Enda e det langt igjen M 35-39 05:11:42 31.1801:15:0402:31:3604:00:4404:50:02
808 37042 Jan Utkilen Bergen CK M 65-69 05:11:42 31.1801:15:1102:31:3804:00:4704:49:36
808 33609 Ole Fridtjof Vaag MaHa M 45-49 05:11:42 31.1801:14:1502:30:4704:01:1104:50:23
834 59553 Johnny Telle CK Sotra M 30-34 05:11:43 31.1801:09:2202:21:5403:54:4704:47:51
835 31081 Karsten Gjermundnes Morvik M 55-59 05:11:44 31.1801:12:4502:28:2103:55:0404:47:20
836 54428 Jim Nordli Scuderia Rupicapra M 40-44 05:11:46 31.1701:09:0102:21:4103:54:2704:46:07
837 31835 Trond Furnes Bergen CK M 45-49 05:11:50 31.1701:11:5502:30:3003:59:2904:47:45
837 102494 Sondre Heimark Bergen M 20-24 05:11:50 31.1701:15:0502:29:4904:01:1704:50:34
837 53696 Terje Nordtveit Nesttun M 45-49 05:11:50 31.1701:13:1702:29:2503:56:4504:47:31
837 74374 Robert Oksnes Nesttun M 40-44 05:11:50 31.1701:07:3502:24:0303:59:0004:48:25
841 30914 Arthur Nilsen TORO M 50-54 05:11:53 31.1601:09:2402:22:0303:57:1004:49:07
842 103761 Svein Tore Mannes Åkra Sykkelgruppe M 40-44 05:11:55 31.1601:14:0602:30:4003:58:5004:49:49
842 102074 Vidar Mæland Åkra Sykkelgruppe M 40-44 05:11:55 31.1601:13:5802:30:4003:58:5004:49:49
844 33428 Tom Ivan Kittelsen CK Henie M 40-44 05:11:57 31.1501:10:5502:25:1404:04:0604:50:34
844 32768 Svein Løkkeborg Dei Svarte M 50-54 05:11:57 31.1501:14:2002:32:2703:59:3704:47:51
846 124557 Bent Rune Johansen IL Stjørdals-Blink - Sykkel / Odfjell Drilling M 55-59 05:12:06 31.1401:09:1902:21:5503:57:1004:50:31
846 124558 Kåre Jørgensen CK Sotra M 40-44 05:12:06 31.1401:09:1602:32:2503:59:4804:50:57
848 37402 Erik Serck-Hanssen ABB BIL M 45-49 05:12:14 31.1301:12:3402:26:3703:57:0704:46:20
849 32792 Eivind Hansen Helse Bergen M 45-49 05:12:18 31.1201:14:0302:31:4404:00:5504:48:49
849 30856 Geir Ove Mjelde TORO M 50-54 05:12:18 31.1201:14:0902:31:4404:01:0104:48:47
851 37624 Bahram T. Kamp Bergen CK M 45-49 05:12:27 31.1001:09:4402:25:2503:58:2904:52:21
851 37643 Rune Marås Bergen CK / Schlumberger M 35-39 05:12:27 31.1001:09:4302:25:2503:57:1904:51:31
853 54568 Petter Skulstad Blodsvædde cygleclub M 30-34 05:12:31 31.1001:15:5302:32:3903:59:1304:49:02
853 54569 Ørjan Aasebø Blodsvædde cygleclub M 30-34 05:12:31 31.1001:15:5402:32:3503:59:1304:49:03
855 33579 Gudmund Øfsthus Bergen M 25-29 05:12:37 31.0901:14:4902:30:4403:57:2004:47:47
856 71271 Anders Langeland Multiconsult M 30-34 05:12:38 31.0901:18:0202:36:5204:03:5804:49:30
857 54262 Torbjørn Norheim Hardanger SK M 50-54 05:12:49 31.0701:08:4402:19:5603:49:5204:48:55
858 124559 Erik Yri Engelsen Bønes M 35-39 05:13:00 31.0501:14:1502:29:1103:55:4404:48:40
858 54570 Ronny Rongved Hansen Team Karlsmarka M 30-34 05:13:00 31.0501:14:3102:29:1603:58:3504:49:01
860 124560 Per Olav Bucher-Johannessen Bergen Triathlon Club - Sykkel M 45-49 05:13:01 31.0501:18:0102:32:5004:02:0904:49:56
860 123721 Bjarte Grindheim Manger M 35-39 05:13:01 31.0501:18:3502:36:5704:03:5904:51:02
860 110857 Svein Græe Eidsvoll SK M 55-59 05:13:01 31.0501:18:3002:36:5504:03:5904:51:02
860 123718 Kennet Vestheim Johansen Nordhordland SK M 40-44 05:13:01 31.0501:18:3502:36:5404:04:0004:51:02
860 102624 Bogi Palsson Foreningen Frikransen M 40-44 05:13:01 31.0501:18:2902:36:4904:04:0004:51:00
865 37668 Roger Eirik Heimdal Arna SK M 35-39 05:13:02 31.0501:14:0202:31:4004:01:0004:50:05
866 31010 Brigt Bovim Nesttun M 55-59 05:13:25 31.0101:14:5502:29:4804:01:1604:51:35
866 102425 Knut Erik Fredriksen CK Sotra M 45-49 05:13:25 31.0101:14:5602:29:4803:58:2004:51:12
866 123723 Jimmy Are Grindheim Statoil M 40-44 05:13:25 31.0101:18:3902:36:5404:04:0104:51:42
866 52782 Arnbjørn Mæhle Stord SK M 40-44 05:13:25 31.0101:14:5902:31:4304:02:3104:51:43
866 74194 Atle Ringstrand Sauda SK M 40-44 05:13:25 31.0101:14:5202:29:4703:57:4904:51:36
866 77332 Hildegunn Solli Stord SK K 25-29 05:13:25 31.0101:14:5702:29:0604:01:1804:51:46
866 39246 Kjell Tislevoll Stord SK M 45-49 05:13:25 31.0101:14:5602:29:0603:58:2004:51:51
873 102455 Steinar Skaug Re SK M 30-34 05:13:35 30.9901:17:0102:35:1604:06:3304:52:25
873 124561 Harald Skaug Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 05:13:35 30.9901:16:5602:35:1704:06:3304:52:26
875 75787 Ketil Rypdal Petrojarl Varg M 55-59 05:13:38 30.9901:12:1302:27:2103:57:5704:49:37
875 124562 Daniel Sullivan London M 35-39 05:13:38 30.9901:19:2202:36:0204:03:3004:50:20
877 54186 Pål Wathle Framo BIL M 35-39 05:13:44 30.9801:10:2302:25:0003:56:0204:49:41
878 37720 Egil Brekke Voss SK M 45-49 05:13:49 30.9701:11:1102:25:2703:55:1604:49:19
878 54283 Kristian Johannessen Askøy STriK M 40-44 05:13:49 30.9701:21:2902:37:3904:05:0004:52:01
878 123712 Jarle Kleiven Askøy STriK M 45-49 05:13:49 30.9701:11:1702:32:1904:03:2304:52:19
881 74914 Ørjan Tveit ABB M 45-49 05:13:50 30.9701:15:2302:31:2403:58:4504:47:51
882 31164 Morten Higdem Team Ccb M 40-44 05:13:53 30.9601:16:1602:32:3804:00:4704:51:37
883 32515 Steinar Hannevold Bergen CK M 60-64 05:13:56 30.9601:15:0602:31:3704:00:4704:50:40
884 33173 Anders Hjørnevik Åsane CK M 45-49 05:14:03 30.9501:10:4402:23:4803:53:3004:51:22
884 37552 Knut-Roger Sivertsen Åsane CK M 50-54 05:14:03 30.9501:10:3902:24:4303:58:0504:50:28
886 74409 Tore Bach Skorpen CK Henie / Odfjell Drilling AS M 40-44 05:14:08 30.9401:09:0802:21:5203:56:0904:48:27
887 100851 Roald Myksvoll Radøygruppen M 40-44 05:14:09 30.9401:16:3702:31:0104:02:5104:51:54
888 31004 Eiliv Vinje Bergen CK M 60-64 05:14:19 30.9201:12:4802:27:1603:59:0504:51:59
889 74863 Jørn Høyvik Ågotnes Triathlonklubb M 45-49 05:14:20 30.9201:14:0602:29:5303:58:2204:50:26
890 37548 Mikal Bjåen Seim IL - Sykkel M 40-44 05:14:23 30.9101:14:0802:30:4003:58:5004:49:59
891 52880 Jonny Pollen Sola CK / NOKAS M 35-39 05:14:24 30.9101:11:4602:25:5000:00:0000:00:00
892 124563 Arvid Haugen Dale IL - Sykkel M 40-44 05:14:25 30.9101:17:0702:31:3604:03:2104:52:26
892 58275 Nils Fredrik Karlsen Handelsbanken BIL M 40-44 05:14:25 30.9101:17:0802:31:3604:03:1904:52:25
894 74569 Martin Skivenes Sparebanken Vest M 35-39 05:14:30 30.9001:15:4902:32:3803:59:1304:49:19
894 30963 Terje Standal Flora CK M 55-59 05:14:30 30.9001:15:4902:32:3703:59:2904:49:37
896 54259 Fredrik Øimoen Andersen Proaktiv Eiendomsmegling AS M 30-34 05:14:54 30.8601:10:5302:22:4603:57:0404:52:02
896 124564 Henrik Larsen Hisingen CK M 45-49 05:14:54 30.8601:10:4802:29:4204:02:2804:52:50
898 74549 Espen Schreiner Sweco BIL Bergen M 45-49 05:14:59 30.8501:13:1602:29:2403:56:4704:49:41
899 74437 Roy Arthur Høyvik Bergen Triathlon Club M 40-44 05:15:09 30.8401:13:4302:33:1203:59:2804:49:26
900 125515 Trond Austrheim IF Klypetussen - Sykkel M 35-39 05:15:14 30.8301:17:3002:37:0604:04:3204:52:41
900 101004 Sigbjørn Rafdal IF Klypetussen - Sykkel M 45-49 05:15:14 30.8301:17:3402:36:3304:04:3204:52:42
900 72282 Kjetil Selland IF Klypetussen - Sykkel M 45-49 05:15:14 30.8301:17:3202:36:3304:04:3204:52:41
903 37870 Sveinung Medbøen Flaktveit M 40-44 05:15:15 30.8301:14:1102:31:4804:01:0004:49:31
904 31533 Ståle Leiren Hardanger SK M 35-39 05:15:17 30.8201:17:4402:30:1704:04:2104:53:37
905 102898 Remi Kvalheim Bergen Triathlon Club - Sykkel M 25-29 05:15:25 30.8101:18:2602:35:3204:07:3504:54:10
905 124565 Michael Aakre HappyCampers M 25-29 05:15:25 30.8101:14:0202:30:4403:57:3504:50:25
907 106086 Anders Voss SK M 17-19 05:15:26 30.8101:11:1902:25:2803:58:0804:54:06
907 104589 Anders Fotland Fotland Bygg M 20-24 05:15:26 30.8101:11:1602:25:2903:49:3004:52:46
907 32795 Roger Harkestad Askøy STriK M 35-39 05:15:26 30.8101:11:0502:25:2603:57:5904:52:34
910 30926 Nils Magne Klippen Bergen Group M 45-49 05:15:31 30.8001:14:1902:32:3104:01:1004:51:47
910 124566 Jakob Anspach Klippen Fana IL - Skøytegruppe M 17-19 05:15:31 30.8001:14:1802:32:3004:01:0904:51:47
912 32480 Frode Jarland Nordhordland SK M 45-49 05:15:33 30.8001:16:3802:32:2003:59:0304:51:19
912 23543 Inge Kristoffersen IL Harding - Sykkel M 65-69 05:15:33 30.8001:14:2302:29:2203:59:5304:51:29
912 37831 Knut Onipede Team Karlsmarka M 40-44 05:15:33 30.8001:14:3202:29:1904:00:1504:54:07
912 22390 Frode Vagstad Sogn CK M 45-49 05:15:33 30.8001:19:1702:36:3204:01:4604:52:01
916 74838 Tomas Gjesme Johannessen Odfjell Drilling M 30-34 05:15:34 30.8001:14:0502:29:5203:58:2204:50:42
916 74558 Morten Rane Ulset M 40-44 05:15:34 30.8001:14:0402:29:5204:00:3104:53:01
916 124567 Audun Resser FMC Sykkel M 20-24 05:15:34 30.8001:14:0400:00:0003:58:2104:52:58
919 124568 Jarle Wang-Andersen Hjellestad M 40-44 05:15:36 30.7901:15:5602:32:3903:59:1304:50:09
920 28659 Steinar Austefjord Stord SK M 50-54 05:15:39 30.7901:15:0802:31:4404:02:3304:52:26
920 124569 Daniel Fluge Vassenden M 25-29 05:15:39 30.7901:13:0902:33:4504:05:1304:54:13
920 23792 Jakob Svandal Sauda SK M 55-59 05:15:39 30.7901:14:5802:31:4504:02:3304:52:24
920 74463 Ingunn B. Svandal Sauda SK K 50-54 05:15:39 30.7901:15:0502:31:4504:02:3204:52:24
924 124570 Åge Bruvik Lonevåg M 25-29 05:15:43 30.7801:14:1202:32:2904:01:1604:51:05
925 26279 Mikael Tjemsland Fløyen MTB Klubb M 25-29 05:15:52 30.7701:13:5402:30:4504:00:2704:53:04
926 54361 Tom-Eirik Thorgersen Askøy STriK / Tryg Forsikring M 35-39 05:15:54 30.7601:11:1002:25:2403:52:5604:53:24
927 74978 Frode Haukanes Aker Solutions M 40-44 05:15:58 30.7601:15:1002:34:3704:07:0404:54:12
927 75214 Wibecke Sundal CK Sotra K 35-39 05:15:58 30.7601:15:0502:31:3604:00:4404:50:57
929 88544 Nils Asbjørn Lie Vossevangen CK M 40-44 05:16:09 30.7401:17:5602:36:4604:09:2804:54:46
930 37544 Øyvind Litlere Bergen CK M 40-44 05:16:18 30.7301:16:5102:34:5704:02:0304:51:16
931 102753 Bjarne Selfors Moss CK M 40-44 05:16:20 30.7201:18:2402:36:5004:03:5904:52:05
931 37593 Jarle Wilhelmsen Nesttun M 40-44 05:16:20 30.7201:10:1502:27:5403:59:2204:51:28
933 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 45-49 05:16:32 30.7001:14:2602:33:2504:05:2404:54:40
933 37854 Bjørnar Hornnes Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 05:16:32 30.7001:14:3002:33:1904:05:2704:54:04
933 75453 Øistein Sandstå Jacobsen Bergen M 25-29 05:16:32 30.7001:14:2802:33:2404:05:2704:54:44
933 75450 Remy André Nesse Hauglandshella M 30-34 05:16:32 30.7001:14:3002:33:2504:05:2904:54:42
933 37621 Karl Næs Stord SK M 45-49 05:16:32 30.7001:14:2602:33:2304:05:2604:54:44
933 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK / ONS2012 K 45-49 05:16:32 30.7001:14:2602:33:2604:05:2604:54:45
939 124571 Stian Eide Nyborg M 35-39 05:16:39 30.6901:10:4602:26:1804:02:4204:54:39
940 54410 Jarle Midtbø Bergen CK M 40-44 05:16:46 30.6801:10:3502:27:4303:59:2304:53:58
941 30970 Werner Blomberg Nordhordland SK / Framo BIL M 40-44 05:16:59 30.6601:14:0502:31:4504:00:5604:51:57
941 74655 Gaute Mykkeltvedt Hordvik M 35-39 05:16:59 30.6601:22:2702:40:4804:07:5804:54:44
943 70426 Silje Rafaelsen Voss SK K 30-34 05:17:02 30.6501:12:5902:31:4504:06:0604:53:35
944 124572 Pål Morten Holden Easy riders M 50-54 05:17:05 30.6501:15:5702:32:3604:05:0204:51:18
944 50939 Ronny Hovland Easy riders M 40-44 05:17:05 30.6501:15:4302:33:1704:05:0204:54:42
944 58645 Sven Kvilhaug Åkra Sykkelgruppe M 50-54 05:17:05 30.6501:14:0402:30:4003:59:2704:51:18
947 124573 Magnus Oscar Lyngstad Bergen CK M 30-34 05:17:06 30.6501:14:5902:29:2004:00:1604:52:53
947 103389 Kjetil Tangen Nesttun M 35-39 05:17:06 30.6501:14:2702:30:1603:56:5904:52:21
949 33424 Andreas Revheim Sweco M 40-44 05:17:13 30.6401:17:0602:37:5004:06:3304:54:28
950 37404 Lars Tveit Rådal M 45-49 05:17:18 30.6301:15:5302:32:3903:59:2804:51:57
951 31170 Arne Grindheim Arna SK M 50-54 05:17:23 30.6201:14:1002:31:4404:01:0104:55:30
951 102463 Odd Inge Reinsnos NCC BIL M 45-49 05:17:23 30.6201:14:1702:31:5004:07:5804:55:30
951 31838 Bjørn Rivenes Arna SK M 50-54 05:17:23 30.6201:14:0002:31:4104:07:0104:55:29
951 75040 Kristoffer Sæle Indre Arna M 25-29 05:17:23 30.6201:14:0602:31:4704:01:0004:54:58
951 102403 Filip Unfors Bergen M 25-29 05:17:23 30.6201:11:4302:28:4004:01:0104:50:48
956 106233 Kurt Kvam Sogn CK / Intersport Sogndal M 45-49 05:17:34 30.6001:14:3302:30:1503:59:5204:53:23
957 124574 Lars Wangen Alsaker Kokstad M 20-24 05:17:39 30.5901:14:0102:30:4403:57:3504:53:04
958 124575 Alf Dahl Vestbase AS M 50-54 05:17:41 30.5901:14:5302:33:3104:07:5104:55:07
958 42729 John O. Ferstad IL Norodd - Sykkel M 40-44 05:17:41 30.5901:14:5402:33:3204:07:5004:56:25
958 124576 Knut Trygge Gimnæs Vestbase AS M 45-49 05:17:41 30.5901:14:5302:33:3104:07:5104:56:18
958 124577 Arnt Olav Harstad Gjemnes SK M 35-39 05:17:41 30.5901:14:5502:33:3204:07:5104:56:24
958 33087 Magne Hårde Rådal M 35-39 05:17:41 30.5901:14:5802:31:4304:02:3204:55:18
958 34847 Radomir Jankov IL Norodd - Sykkel / Vestbase AS M 30-34 05:17:41 30.5901:14:5202:33:3004:07:4904:56:24
958 68227 Helge Kruse Gjemnes SK M 65-69 05:17:41 30.5901:14:5402:33:3104:07:5204:55:52
958 62766 Terje Lie IL Norodd - Sykkel / Vestbase AS M 50-54 05:17:41 30.5901:14:5402:33:3104:07:4904:56:18
958 45215 Svein Silseth Gjemnes SK M 50-54 05:17:41 30.5901:14:5302:33:3104:07:5204:55:10
967 31625 Morten Hauken Straumsgrend M 50-54 05:17:43 30.5901:10:4502:28:4704:06:4304:55:31
968 106169 Øystein Nilsen Askøy STriK M 35-39 05:17:57 30.5701:11:0702:25:2403:58:0404:55:24
969 124578 Jan Olav Bjørdl Ørsta SK M 40-44 05:18:00 30.5601:15:4502:37:4404:05:4604:56:23
969 124579 Britt Pedersen Ulstein og Omegn SK K 45-49 05:18:00 30.5601:15:4502:37:4504:05:4504:56:23
971 26974 Ole Kåre Endresen Rådal M 30-34 05:18:10 30.5501:11:0802:27:1504:01:2604:53:50
972 31479 Arnfinn Rønneberg Bergen CK M 45-49 05:18:13 30.5401:09:4202:22:4204:00:0804:54:43
973 102507 Jan Reidar Kalstad Hallvard Lerøy AS M 25-29 05:18:16 30.5401:12:2802:27:2804:03:2504:54:54
974 37644 Cato Norman Moldskred CK Bjørgvin M 55-59 05:18:20 30.5301:10:4702:25:1403:57:0404:52:34
975 106237 Camilla Elisa Savland Førde CK K 30-34 05:18:21 30.5301:14:1802:32:2504:00:5204:53:55
976 47397 Kjell Andersen Sogn CK M 55-59 05:18:25 30.5201:14:3002:30:1704:00:1504:56:14
977 54783 Per Aas Moen Nesttun M 45-49 05:18:26 30.5201:13:1802:29:2603:59:2004:55:07
977 100872 Thomas Skaar Pettersen CK Sotra M 45-49 05:18:26 30.5201:14:5902:31:3504:06:2004:55:11
979 31013 Are Ellingsund Pirka M 40-44 05:18:31 30.5101:16:4102:35:2104:07:3004:56:44
979 102635 Jens-Åge Ellingsund Bergen CK M 45-49 05:18:31 30.5101:16:4102:35:2104:07:2604:56:45
979 82958 Terje Hirth Stålving Voss M 50-54 05:18:31 30.5101:16:5602:35:2404:07:2304:56:40
979 74886 Nils Lauvås Åsane CK M 35-39 05:18:31 30.5101:16:0202:33:0204:07:2604:56:44
979 71549 Arne Mjelde DNB Klubben M 50-54 05:18:31 30.5101:16:4102:35:2304:07:2404:56:34
979 22083 Erik Olstad Stavanger SK M 25-29 05:18:31 30.5101:17:1002:35:2504:07:2604:56:20
979 102508 Olav Strømstad TORO M 45-49 05:18:31 30.5101:16:2402:35:2304:07:2704:56:34
986 74707 Trond Austrheim Nordhordland SK / Statoil Mongstad BIL M 40-44 05:18:33 30.5101:12:4302:29:3704:01:2004:54:42
987 54432 Ørjan Kvalheim Måløy IL - Sykkel M 35-39 05:18:37 30.5001:14:5202:30:2304:01:2804:54:18
988 74447 Jarle Leirgulen Sandsli M 40-44 05:18:46 30.4901:10:5902:29:4504:02:2804:55:00
988 124580 Fredrik Mikal Mæland Bergen M 30-34 05:18:46 30.4901:18:3502:40:0704:08:0704:55:34
990 54129 Anders Laukeland Team IML M 30-34 05:19:01 30.4601:08:4602:26:0204:03:3804:54:48
991 30006 Truls Drange Stord SK M 45-49 05:19:04 30.4601:14:3802:33:2104:05:2604:55:57
991 124581 Svein Arne Drægni Sogn CK M 25-29 05:19:04 30.4601:14:3102:32:0104:05:2404:55:47
991 53690 Sverre Aalmberg Størkson CK Haugaland M 50-54 05:19:04 30.4601:16:3902:33:5404:03:0404:57:06
994 107862 Jan Haugland Os M 35-39 05:19:09 30.4501:16:0802:30:5604:02:0604:49:44
995 102391 Peter Bergesen Bergen M 30-34 05:19:36 30.4101:17:1802:35:3204:07:3504:55:46
995 124582 Mathias Kullsveen Eid IL M 20-24 05:19:36 30.4101:17:2402:35:3104:07:3504:55:55
997 74450 Styrk Finne Bergen CK / CSC M 50-54 05:19:38 30.4001:09:2302:21:5403:59:3704:52:49
997 37575 Oddvar Mathiesen Bergen CK M 70-74 05:19:38 30.4001:14:1102:36:2904:09:0904:58:14
999 22157 Erlend Andersen Ørsta SK M 45-49 05:19:39 30.4001:16:1002:38:1904:06:0204:57:09
999 104754 Erlend Birketvedt Kølabånn SK / Team Sykkelfylla M 25-29 05:19:39 30.4001:15:4402:38:1904:05:4804:56:50

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Bergen Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 02.06.2012
Distanse: 162.00 KM
Snittfart: 26.39 Km/t
Snittid: 6:08:16
Antall deltakere: 4349

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (162.00 km): 04:07:28 (M)
    • Filip Eidsheim
    • Stian Remme
  • 2012 (162.00 km): 04:20:06 (K)
    • Marit Gjerløw
  • 2013 (163.00 km): 04:02:30 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Kristian Ellertsen
    • Stian Heggøy
    • Thorolf Hestness
    • Andreas Hosøy
    • Kjetil Ingvaldsen
    • Mikael Magnussen Johansen
    • Joachim Jordan
    • Kjetil Frøystein Larsen
    • Fredrik Olsen
    • Svein Ivar Reiso
    • Vidar Steinsbø
    • Ronald Valvatne
  • 2013 (163.00 km): 04:36:23 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2010 (161.00 km): 03:55:57 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Øyvind Dybing
    • Otto Eikeset
    • Dag Foseid
    • Johnny Gjerald
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Kjartan Pedersen Gurholt
    • Bjørn Hopsdal
    • Terje Hordnes
    • Andreas Hosøy
    • Olav Tu Husveg
    • Joachim Jordan
    • Mads Kaggestad
    • Geir Kristiansen
    • Ove Matland
    • Fredrik Olsen
    • Magnar Rugland
    • Vidar Steinsbø
    • Øystein Susort
    • Kristoffer Aase Vabø
    • Bjarte Vethe
    • Lars Aarekol
  • 2010 (161.00 km): 04:24:03 (K)
    • Linea Fredäng
    • Josie Loane
  • 1995 (165.00 km): 04:02:01 (M)
    • Vegard Øverås Lied
    • Bo André Namtvedt
  • 2009 (165.00 km): 04:17:29 (K)
    • Elin Steinsbø Fylkesnes