Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2012

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmLillehammer 356 kmGjøvik 405 kmEidsvoll 483 km
1 69320 Thor Ivar Doknæs Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 34968 Jo Engebretsen Team Rye Ekspressen / Eidsvoll SK M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 35169 Axel Fehlau Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 27471 Per Arvid Gimre Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 28312 Sigurd Gimre Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 40748 Rune Holden Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 36320 Fred Magne Hval Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 36863 Rune Morten Johansen Team Rye Ekspressen / Feiring IL - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 107951 Markuz Lindgren Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 42819 Knut Magnus Ljåstad Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 62571 Pål Lønseth Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 42414 Nils Jørgen Mittet Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 36382 Henrik Oftedal Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 47169 Per Christian Brekke Sjøli Team Rye Ekspressen / Eidsvoll SK M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 47825 Ole Petter Skårås Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 34786 Terje Strøm Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 78995 Fredrik Thorbjørnsen Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 131678 Bjørn Øverby Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 35133 Anders Åsberg Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
1 50137 Rune Frøysa Åsprang Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 13:57:54 38.8105:03:3308:59:3510:12:1412:15:31
21 24503 Jone Ellingsen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Dalane SK M 35-39 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 21632 Dag Foseid Østerhus Styrbjørn Racing Team / Stord SK M 45-49 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 37382 Stian Heggøy Østerhus Styrbjørn Racing Team / CK Sotra M 30-34 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 28137 Rune Holmen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 35-39 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 32927 Mikael Magnussen Johansen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Førde CK M 35-39 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 33324 Geir Kristiansen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Flora CK M 45-49 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 22638 Geir Henning Larsen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 45-49 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 21850 Einar Lode Østerhus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 45-49 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 54116 Svein Ivar Reiso Østerhus Styrbjørn Racing Team / Bergen CK M 30-34 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
21 37407 Ronald Valvatne Østerhus Styrbjørn Racing Team / Fusa SK M 45-49 14:27:45 37.4705:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
31 30818 Lars Erik Sannebro Østerhus Styrbjørn Racing Team / Sogn CK M 50-54 14:28:04 37.4605:04:0409:12:2910:30:1812:43:21
32 30794 Truls Grung Østerhus Styrbjørn Racing Team / Stavanger SK M 35-39 14:28:26 37.4405:04:0409:12:2910:30:1812:42:19
33 25795 Lillian Løyning Team Jæren I / Dalane SK K 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 20531 Arnar Børildsen Team Jæren I / Dalane SK M 55-59 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 29249 Thomas Henry Chruickshank Team Jæren I / Stavanger TSK M 35-39 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 26529 Njål Fjotland Team Jæren I / Bryne CK M 35-39 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 52712 Erling Forberg Team Jæren I / Hafrsfjord SK M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 20176 Anders Grimsmo Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 25959 Magne Haugen Team Jæren I / Ålesund og Omegn CK M 50-54 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:45:02
33 25957 Magne Iversen Team Jæren I / Bryne CK M 50-54 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 50-54 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren I / Stavanger SK M 40-44 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 25548 Lars Lilledal Team Jæren I / Bogafjell Sykleklubb M 35-39 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 23321 Helge Løge Team Jæren I / Bryne CK M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 23041 Hans Inge Rege Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 50-54 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren I / Bryne CK M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 27884 Robert Solberg Team Jæren I / Vigrestad SK M 35-39 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren I / Dalane SK M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren I / Dalane SK M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
33 24960 Kjell Wold Team Jæren I / Hafrsfjord SK M 50-54 15:27:27 35.0605:47:0210:11:3911:32:3013:44:37
52 128254 Jørn Eikanger Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 50-54 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 128255 Odin Foldvik Eikeland Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 17-19 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 79418 Jacob Grønn Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 35-39 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 79169 Jan-Magne Hansen Team Polarcirkelen / Rana SK M 45-49 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 78984 Frank Hatling Team Polarcirkelen / Rana SK M 50-54 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 128256 Tore Isaksen Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 35-39 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 128257 Øystein Lorentsen Team Polarcirkelen / Inderøy IL - Sykkel M 55-59 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 42282 Jacob Palmer Meland Team Polarcirkelen / Sandnessjøen og Omegn CK M 25-29 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 78988 Jens-Martin Nerdal Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 45-49 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 128258 Bjørn-Einar Nessengmo Team Polarcirkelen / Rana SK M 45-49 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 78989 Arne Seivåg Team Polarcirkelen / Bodø CK M 40-44 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 35577 Eivind Sommerseth Team Polarcirkelen / Bindal SK M 35-39 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 70097 Daniel Strand Team Polarcirkelen / Nordlysbyen - Sykkel M 30-34 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
52 35377 Frode Thomassen Team Polarcirkelen / Rana SK M 40-44 15:35:14 34.7705:45:4710:14:4311:34:5913:49:36
66 62593 Christoffer Bremvåg Trondhjems VK M 20-24 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 36692 Terje Hyldmo Trondhjems VK M 45-49 15:42:27 34.5005:55:4810:25:5511:45:5114:00:02
66 79031 Svein Roar Lehn Trondhjems VK M 50-54 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 34828 Lars Lurvik Trondhjems VK M 50-54 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 62622 Geir Møllegaard Trondhjems VK M 40-44 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 79138 Hans Jørgen Rambech Trondhjems VK M 45-49 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 128259 Ole-Martin Smedseng Trondhjems VK M 35-39 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 36515 Erik Sundt Trondhjems VK M 50-54 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 62822 Tom Werner Trana Trondhjems VK M 35-39 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 106208 Torkil Valla Trondhjems VK M 35-39 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 43094 Håkon Rolien Veseth Trondhjems VK M 35-39 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
66 34839 Roar Aass Trondhjems VK M 40-44 15:42:27 34.5005:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
78 34917 Bjørn Kåre Amdal Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 45-49 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 106387 Tor Arne Andreassen Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 49502 Tarjei Blåsås Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 36465 Odd Willy Brude Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 27194 Øystein Dahl Team BOC/Ceres / Mandal CK M 35-39 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 34476 Peder Ellingsen Team BOC/Ceres / Fevik og Omegn CC M 35-39 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 51856 Kjetil Engelstad Team BOC/Ceres M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 27102 Ove Fuglestveit Team BOC/Ceres / Marnar SK M 35-39 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 20212 Andreas Hallingstad Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 42403 Arne Kristian Hove Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 50122 Roger Hæhre Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 68127 Arne Jørgen Kildahl Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 79021 Leif Welhaven Løchen Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 30-34 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 34818 Lars Thomas Moen Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 50-54 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 88597 Jørgen Mæland Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 50-54 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 63950 Oddbjørn Nilsen Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 62601 Truls Paulsen Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 35-39 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 34931 Roger Rake Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 40-44 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 107954 Espen Sjøberg Team BOC/Ceres / Bærum og Omegn CK M 30-34 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 107956 Frode O. Storløkken Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
78 36390 Stig Harry Trondsen Team BOC/Ceres / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 15:42:40 34.4905:42:0510:10:5411:37:3813:57:24
99 34785 Magne Lilloe Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 15:52:39 34.1305:45:1910:20:5311:47:3714:07:09
99 34910 Kristoffer Aasen Solem Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 15:52:39 34.1305:31:1810:20:1911:47:3714:07:23
101 35233 Kjell Harald Horn SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 15:53:05 34.1205:45:1910:20:5311:47:3714:07:23
102 47378 Østen Bergum Team Gudbrandsdalen / Kvam IL - Sykkel M 35-39 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 62542 Pål Atle Fagerli Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 20-24 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 107974 André Granrud Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 30-34 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 128260 Tore Johansen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 40-44 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 36438 Sjur Arne Lindby Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 40-44 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 30-34 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 80046 Pål Kristian Moen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 30-34 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 34913 Roy Magne Storholm Team Gudbrandsdalen / Kvam IL - Sykkel M 35-39 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 34960 Tore Sundero Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 45-49 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 80271 Magne Svare Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 30-34 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
102 48651 Marius Lunde Thorstad Team Gudbrandsdalen / Lillehammer CK M 30-34 15:58:14 33.9305:57:0610:21:4911:46:0614:05:54
114 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 36578 Thomas Chytra Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 108001 Oddbjørn Eriksen Team Victoria I / CK Victoria M 45-49 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 128261 Arne Gran Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 34885 Odd Morten Hopen Team Victoria I / CK Victoria M 35-39 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 128262 Andreas Husøy Team Victoria I / CK Victoria M 20-24 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:07
114 122106 Kjetil Johnsen Team Victoria I / CK Victoria M 45-49 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 79354 Sivert Keiserås Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
114 62846 Jon Andreas Klokkehaug Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:07
114 97488 Stein Rønning Team Victoria I / CK Victoria M 45-49 16:02:37 33.7805:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
124 21425 John Børge Skjæveland Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 16:03:55 33.7305:47:0210:11:3911:32:3014:07:27
125 42310 Stein Valen Team Victoria I / CK Victoria M 45-49 16:06:26 33.6405:55:1710:30:5111:57:3514:17:21
126 22501 Gaute Brådli Østerhus Styrbjørn Racing Team / Vigesaa SK M 45-49 16:12:38 33.4306:05:1710:40:5112:07:3514:27:08
126 22953 Hallgeir Hansen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Dalane SK M 35-39 16:12:38 33.4306:05:1710:40:5112:07:3514:27:08
126 74457 Jon Christian Jacobsen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Bergen CK M 25-29 16:12:38 33.4306:05:1710:40:5112:07:3514:27:08
126 24669 Kaj Henning Johansen Østerhus Styrbjørn Racing Team / Dalane SK M 40-44 16:12:38 33.4306:05:1710:40:5112:07:3514:27:08
130 34811 Arne Ulset Trondhjems VK / Trondhjems VK M 50-54 16:18:55 33.2205:53:4110:25:5511:45:5114:00:02
131 24099 Jarle Vorland Team Jæren I / Nærbø SK M 50-54 16:21:13 33.1405:47:0210:11:3911:32:3013:49:14
132 42534 Christian Askildsen Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 30-34 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 128264 Henrik Bjørnstad Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 30-34 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 128265 Olav Andree Brevik Drøbak Frogn Follo / Follo SK M 35-39 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 50629 Jan-Tore Dannemark Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 79276 Knut Ellingsberg Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 137100 Frode Ellingsen Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 40641 Øyvind Fanebust Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 79969 Martin Gray Drøbak Frogn Follo / Follo SK M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 128266 Aleksander Hagen Drøbak Frogn Follo / Soon CK M 30-34 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 79632 Lars Christian Hellevik Drøbak Frogn Follo / Follo SK M 30-34 16:24:02 33.0406:00:3510:38:1812:06:2314:30:57
132 40583 Håvard Kalvøy Drøbak Frogn Follo / Follo SK M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 128267 Torgeir Langholen Drøbak Frogn Follo / Soon CK M 45-49 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 64298 Karl Henrik Lilleheier Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 36898 Lasse Meholm Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 109180 Erik Moe-Helgesen Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 40939 Frank Røstgård Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 69570 Frode Stubberud Drøbak Frogn Follo / Soon CK M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 64302 Atle Stubberud Drøbak Frogn Follo / Soon CK M 35-39 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 64304 Anders Trømborg Drøbak Frogn Follo / Soon CK M 40-44 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 64312 Charles Ulriksen Drøbak Frogn Follo M 50-54 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
132 79035 Halvor Aalerud Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 16:24:02 33.0406:00:2410:38:1812:06:2314:30:57
154 34954 Svenn Erik Jonhaugen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 16:25:54 32.9805:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
154 107976 Tove Svendsen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK K 35-39 16:25:54 32.9805:57:0610:21:4911:44:3914:05:54
156 41686 Knut Atle Stene Andersen Team OTS / Støren CK M 45-49 16:26:20 32.9706:04:2110:45:1912:11:4314:35:24
156 34841 Kjetil Anshushaug Team OTS / Oppdal SK M 50-54 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 62522 Tor Bjerkan Team OTS / Oppdal SK M 30-34 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 36355 Stig Ervik Team OTS / Oppdal SK M 45-49 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 36356 Jan Erik Halvorsen Team OTS / Oppdal SK M 50-54 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 44050 Per Olav Haugen Team OTS / Støren CK M 40-44 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 34845 Jan Ove Henriksen Team OTS / Oppdal SK M 50-54 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 36357 Rune Hindseth Team OTS / Oppdal SK M 45-49 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 34846 Oddvar Hindseth Team OTS / Oppdal SK M 55-59 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 79007 Arnt Hårstad Team OTS / Oppdal SK M 55-59 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 44813 Frank Johansen Team OTS / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 50-54 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 33815 Jonny Johansen Team OTS / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 55-59 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 35819 Frank Torleif Mathisen Team OTS / Oppdal SK M 55-59 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 35650 Jan Olav Polden Team OTS / Trollheimen SK M 40-44 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 107971 Lars Peder Solli Team OTS / Trollheimen SK M 45-49 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 107972 Ola Vaseng Team OTS / Trollheimen SK M 35-39 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 131370 Per Anton Vatten Team OTS / Trollheimen SK M 35-39 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
156 34861 Andreas Welander Team OTS / Oppdal SK M 50-54 16:26:20 32.9706:04:0010:45:1912:11:4314:35:24
174 128268 Alexander Dengler Heine-Super-Männer / Vitargo Team Germany M 40-44 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128269 Rudi Dettmann Heine-Super-Männer M 45-49 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128270 Manfred Dusold Heine-Super-Männer M 40-44 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 79092 Lasse Jens Fankhänel Heine-Super-Männer M 30-34 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 34864 Guido Harig Heine-Super-Männer M 35-39 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 36421 Michael Hokkeler Heine-Super-Männer M 40-44 16:26:36 32.9606:05:2110:48:4512:11:2114:32:32
174 36450 Fred Kerlin Heine-Super-Männer M 40-44 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 51907 Ole Petersen Heine-Super-Männer M 30-34 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 62536 Olaf Pöppelmeier Heine-Super-Männer M 35-39 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128271 Christian Rave-Borger Heine-Super-Männer M 50-54 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128272 Torben Rohlfs Heine-Super-Männer M 35-39 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128273 Lutz Schröder Heine-Super-Männer M 50-54 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 128274 Bert Steiniger Heine-Super-Männer M 50-54 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
174 36460 Jürgen Zühlke Heine-Super-Männer M 55-59 16:26:36 32.9606:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
188 78804 Markus Amland SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 51057 Kenneth Antonsen SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 35250 Stein Olav Bjerkeset SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 61291 Stian Gjone SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 80596 Erik Vee Grønvold SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 73587 Helge Rege Gårdsvoll SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 102396 Gudbrand Hammerstad SK Rye II M 30-34 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 52531 Knut-Børre Hansen SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 53780 Jarle Kvam SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 69790 Lars Folke Nordmark SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:57
188 54144 Thomas Oma SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 50553 Ken R. Rosendal SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 128275 Thomas Setsaas SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 42345 Arne Steffensen SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 42823 Tore Stensrud SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 35132 Bent Erik Vangberg SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
188 42464 Dagfinn Aarvaag SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 16:28:54 32.8806:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
205 108220 Ole Dost Heine-Super-Männer / RIG Freiburg / Vitargo Team G M 40-44 16:44:24 32.3706:05:3310:48:4512:11:2114:32:32
206 42437 Jon-Ivar Lund SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 16:45:34 32.3306:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
207 40891 Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 40-44 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 26462 Nils Bratberg Ottestad IL - Sykkel M 50-54 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 62528 Bjørn Granli Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 64404 Espen Sletten Hansen Ottestad IL - Sykkel M 25-29 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 80202 Andreas Johannes Heck Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 36206 Saleh Hessen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 128276 Frank Hilpüsch Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 40573 Arne Kristian Holter Ottestad IL - Sykkel M 50-54 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 47012 Vidar Martinsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 50199 Øyvind Nesdal Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 46976 Willy Olsen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 52237 Morten Paulsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 128277 Tron Sanderud Ottestad IL - Sykkel M 60-64 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 36360 Svein Jarle Sandvik Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 70962 Leif Ole Walle Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 48088 Birger Wernberg Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
207 35353 Kai Østvold Ottestad IL - Sykkel M 50-54 16:49:02 32.2206:11:3010:55:2512:23:0814:54:10
224 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 50-54 16:49:28 32.2106:01:3010:45:2412:13:0714:52:35
225 42418 Thorstein Wines SK Rye II / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 16:49:44 32.2006:14:2510:47:5412:10:2314:32:27
226 128278 Jacob Stang Team Victoria I / CK Victoria M 45-49 17:00:24 31.8605:55:1710:30:5111:57:3514:40:00
227 108689 Dag Christian Andersen Team Foss Avancia M 40-44 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 80278 Arnfinn Bredesen Team Foss Avancia M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 109258 Klas Grave Team Foss Avancia M 45-49 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 54611 Trond Haugen Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 61490 Olav Heggard Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 35-39 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 103019 Richard Jaros Team Foss Avancia M 40-44 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 128279 Espen Kaspersen Team Foss Avancia M 35-39 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 103569 Truls Kronberg Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 45-49 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 64324 Kjetil Kviseth Team Foss Avancia M 45-49 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 128280 Morten Larsen Team Foss Avancia M 40-44 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 64327 Jarle Lundsvoll Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 36380 Cato Myklebust Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 64330 Bjørn Nyland Team Foss Sport / Østmarka IL - Sykkel M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 62660 Thomas Pettersen Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 40-44 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 128281 Jarle J. Pettersen Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 108942 Atle Reitan Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 45-49 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 128282 Rune Rimereit Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
227 128283 Morten Røneid Team Foss Sport / Kragerø SK M 50-54 17:15:00 31.4206:25:0611:14:5412:45:3715:18:04
245 36606 Trond Røstadstuen Eina Sportsklubb - Sykkel M 40-44 17:26:41 31.0606:48:1511:37:1513:07:5715:34:00
245 62724 Kai Røstadstuen Eina Sportsklubb - Sykkel M 40-44 17:26:41 31.0606:48:1511:37:1513:07:5715:34:00
247 80469 Erik Emil Almquist Bærum og Omegn CK M 55-59 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL Sykkel M 50-54 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 128284 Paal Berg Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:43
247 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 60-64 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 37388 Atle Bulukin Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 108029 Jon Drefvelin Bærum og Omegn CK M 40-44 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 36608 Jan Fredrik Edbo Bærum og Omegn CK M 35-39 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 22940 Haakon Fremsæter Bærum og Omegn CK/Stord SK M 35-39 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 43806 Pål Hagerup Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 36654 Kjell Vidar Husnes Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 64210 Håkon Haarr Bærum og Omegn CK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 79020 Morten Jørve Bærum og Omegn CK M 40-44 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum og Omegn CK M 40-44 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 122510 Stein Arne Lie Notodden SK M 45-49 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 42320 Eirik Normann Bærum og Omegn CK M 55-59 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 42321 Geir Nygård Bærum og Omegn CK M 40-44 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 35-39 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 79153 Dag Kristen Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL Sykkel M 50-54 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 80474 Amund Westin Bærum og Omegn CK M 50-54 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 45446 Petter A. Winther Bærum og Omegn CK M 50-54 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 37533 Fredrik Østby Bærum og Omegn CK M 25-29 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 33404 Morten Østby Bærum og Omegn CK M 30-34 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 54120 Jørgen Østby Bærum og Omegn CK M 30-34 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 30617 Christer Rinnan Aafloen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
247 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 50-54 17:34:03 30.8506:38:5911:28:1612:58:4915:33:11
273 43409 Pål Andreassen TVK II / Trondhjems VK M 35-39 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 62618 Roger Blekkan TVK II / Trondhjems VK M 40-44 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128285 Frank Brøseth TVK II / Trondhjems VK M 35-39 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128286 Svatopluk Chytil TVK II / Trondhjems VK M 30-34 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 42587 Svein Ove Eimhjellen TVK II / Trondhjems VK M 50-54 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128287 Erlend Ellefsen TVK II / Trondhjems VK M 40-44 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 79434 Bjørn Arvid Gregersen TVK II / Trondhjems VK M 45-49 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128288 Dag Alan Henriksen TVK II / Trondhjems VK M 40-44 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 24916 Ketil Johnsen TVK II / Trondhjems VK M 45-49 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 79135 Ditlev Johnsen TVK II / Trondhjems VK M 45-49 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 34827 Sturla Klüver TVK II / Trondhjems VK M 55-59 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 42596 Snorre Lauritsen TVK II / Trondhjems VK M 30-34 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 80975 Joachim Nordnes TVK II / Trondhjems VK M 25-29 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 35350 Knut Solbakken TVK II / Trondhjems VK M 50-54 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 42457 Kurt Erling Steinsvik TVK II / Trondhjems VK M 50-54 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128289 Anders Sætherø TVK II / Trondhjems VK M 20-24 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
273 128290 Jan Otto Tuset TVK II / Trondhjems VK M 25-29 17:35:54 30.7906:28:3811:20:0712:49:3915:32:26
290 128291 Kai Gustav Almeli Eidsvoll SK M 45-49 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 79622 Ronny Holm Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 81260 Erik Holt Eidsvoll SK M 25-29 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 79048 Alf Henning Johansen Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 28709 Stian Knudsen Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 62587 Knut Lund Eidsvoll SK M 40-44 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 40-44 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 98788 Jarle Mørch Eidsvoll SK M 45-49 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 139106 Jørgen Nilsen Eidsvoll SK M 40-44 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 80914 Alf-Christian Røyseth Eidsvoll SK M 30-34 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 107998 Øyvind Skattebo Eidsvoll SK M 40-44 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 47187 Oddbjørn Skovseth Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 63028 Erling Thunæs Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
290 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 35-39 17:37:40 30.7406:29:5211:18:3812:58:1115:33:15
304 35182 Dag Audun Fiskvik Drøbak Frogn Follo / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 17:39:19 30.6906:00:3511:24:4212:52:5815:32:25
305 72295 Karl Bakke Vigrestad SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 79029 Ola Barstad Savalen SK M 35-39 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 46572 Henning Brede Sola CK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 21606 Cor De Boer Team Jæren M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 23787 Jacob Dreyer Team Jæren M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 38696 Odd Dysjaland Sola CK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 61369 Stian Finstad Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 20502 Arild Fjelde Bogafjell Sykleklubb M 20-24 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 26324 Monica Førland Team Jæren K 35-39 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 63047 Steinar Grundstrøm Lund CK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 29831 Tormod Hansen Sola CK M 50-54 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 30209 Wenche Haukland Team Jæren / Bryne CK K 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 27100 Ove Heimsvik Sandnes SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 131372 Jarle Holtet Sandnes SK M 45-49 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 22621 Geir Åge Høiland Team Jæren M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 128292 Thor Kristian Høimoen Hamar M 30-34 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 44228 Odd Egil Ims Team Jæren / ConocoPhillips M 50-54 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 26845 Olav Kulleseid Hafrsfjord SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 26774 Ola Kvia Nærbø SK M 60-64 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 32357 Einar Lillebø Sandnes SK M 40-44 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 64085 Terje Lundby Hamar M 50-54 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 64181 Lene Nylund Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 25-29 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 108119 Arve Oldertrøen Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 45-49 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC M 40-44 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 29917 Trond Reinertsen Hafrsfjord SK M 50-54 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 22407 Frode Røyneberg Team Jæren M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 21166 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 24521 Jonny Sandve Vigrestad SK M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 22676 Geir Westheim Simensen Sandnes SK M 50-54 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 26086 Marianne Berge Skår Team Jæren / Hafrsfjord SK K 40-44 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 55-59 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 22922 Gustav Stokkeland Bryne CK M 60-64 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 128293 Johan Nylund Storsveen Hamar M 30-34 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 108121 Bjørnar Berntsson Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 35-39 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 73763 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 50-54 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 23202 Håvard Sørlie Sola CK M 35-39 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 52754 Irene Thorberg Team Jæren / Vigesaa SK K 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 108122 Jonny Trontveit Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
305 108125 Tom Zachariassen Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 108126 Bjørn Espen Aase Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 17:46:41 30.4806:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
305 101087 Billy Edgar Åsjord Team Jæren M 45-49 17:46:41 30.4806:42:2711:33:2313:03:2515:39:10
350 49070 Bjørnar Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 108223 Nils Barkald Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79184 Sindre Blikstad-Balas Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 35293 Anton Brandsø Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79185 Øystein Bråten Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 122521 Pål Fredriksen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 42560 Rolf Furulund Sportsklubben Rye - Sykkel / Aftenposten M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79187 John M. Hammervoll Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79189 Stein Hemma Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 54387 Thomas Hermansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 42726 Arnt-Willy Hjelle Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 98703 Torstein Kind Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 128294 Espen Knutsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 108227 Christian Moestue Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 34907 Josef Noll Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 69780 Øystein Norheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 128295 Jørgen Rieck Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 62645 Joar Rye Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 42343 Geir Ove Røed Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 124526 Håkon Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 102455 Steinar Skaug Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel K 55-59 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 100703 Linda Stokkeland Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79404 Thor Anders Austad Svensson Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 62573 Terje Tufteland Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 70857 Svein Erik Tverli Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 79196 Kenneth Vegstein Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
350 128296 Trond Vinje Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 17:50:57 30.3606:38:4011:34:4713:03:2515:43:38
384 35321 Torbjørn Nordgård Trondhjems VK M 50-54 17:53:28 30.2906:38:5911:29:4612:58:2415:38:37
385 128297 Kjell Bordevich Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128298 Frank Christoffersen Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 79605 John Didriksen Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128299 Richard Drøivollsmo Bodø CK M 30-34 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 79448 Ørjan Eilertsen Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 108053 Frode Fjelldal-Soelberg Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 34873 Eirik Huge Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128300 Bjørn-Inge Ingvaldsen Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 42085 Torbjørn Håke Johansen Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128301 Jørn Johansen Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128302 Tom Kirkesæther Bodø CK M 50-54 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128303 Roger Bertnes Leite Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128304 Anders Lillevik Bodø CK M 35-39 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128305 Rolf Maubach Bodø CK M 50-54 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 108057 Frank Melby Bodø CK M 50-54 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 36347 Torgeir Gamst Moen Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128306 Trond-Ketil Nilsen Bodø CK M 40-44 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 128307 Leif-Ingar Pettersen Bodø CK M 55-59 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
385 79205 Jan Oddvar Sørnes Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:3311:39:4213:07:5815:47:25
385 128308 Totto Dähn Wiland Bodø CK M 45-49 17:53:59 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
405 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 60-64 17:54:19 30.2706:41:2311:39:4213:07:5815:47:25
406 50577 Lars Petter Berg Asker CK M 55-59 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 64108 Tore Bergan Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 128309 John Boberg Asker CK M 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 84303 Christian Cleve-Hansen Asker CK M 55-59 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 128310 Jan Tore Eriksen Asker CK M 40-44 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 49568 Anders Henni Asker CK M 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 36917 Ole Petter Hindrum Asker CK M 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 64093 Dag Otter Johansen Asker CK M 40-44 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 128311 Eivind Karfjell Asker CK M 40-44 18:02:45 30.0306:36:4511:47:4613:23:5015:58:11
406 50194 Hans Mjøen Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 49240 Odd-Eirik Olsen Asker CK M 35-39 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 84972 Tor Onsager Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 80952 Hans Erik Robbestad Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 64152 Pål Røine Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 54491 Marianne Røiseland Asker CK K 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 128312 Bernt Sagård Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 49977 Thomas Seyffarth Asker CK M 40-44 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 128313 Steinar Skovli Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 80332 Erik Thrane Asker CK M 45-49 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Asker CK M 40-44 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
406 65688 Knut Aanonsen Asker CK M 50-54 18:02:45 30.0306:36:4511:32:0113:20:1615:56:36
428 35825 Knut Andreas Wara Varanger Sportsklubb - Sykkel M 45-49 18:04:40 29.9806:38:0011:45:3813:25:1115:57:09
428 35079 Ole Kristian Westby BESTSELLER M 45-49 18:04:40 29.9806:54:1411:45:3813:30:5815:57:09
430 37399 Karl-Alfred Arnesen Team Bergen CK II / Bergen CK M 50-54 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 31213 Norvald Dymbe Team Bergen CK II / Bergen CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 32738 Roger Eide Team Bergen CK II / Voss SK M 30-34 18:04:52 29.9706:44:3911:44:0213:22:4415:56:24
430 37492 Knut Peder Eriksen Bergen CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 31016 Sissel Gandrudbakken Grindheim Bergen CK K 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 100835 Sindre Hernes Team Bergen CK I / Bergen CK M 35-39 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 33006 Bjørn Holo Team Bergen CK I / Bergen CK M 50-54 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 100856 Roar Klepsvik Tertnes M 30-34 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 71509 Tom Leknes Team Bergen CK II / Statoil M 50-54 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 54310 Terje Magnusson Åsane CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 54589 Per Morthen Marthinussen Team Bergen CK II / Bergen CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 74530 Christer Meyer Nordeide Team Bergen CK II / Åsane CK M 30-34 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 54161 Roy Pedersen Team Bergen CK I / Bergen CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 123707 Kjell-Inge Stangnes Team Bergen CK I / Bergen CK M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 37927 Stephen Stragiotti Statoil BIL M 45-49 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 74400 Knut Sælen Team Bergen CK II / Bergen CK M 50-54 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 54361 Tom-Eirik Thorgersen Team Bergen CK II / Askøy STriK M 35-39 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 33092 Svein Aage Valen Team Bergen CK I / Bergen CK M 50-54 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 37817 Rune Visnes Team Bergen CK I / Bergen CK M 40-44 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 54316 Kathrine Woie Team Bergen CK I / Bergen CK K 40-44 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
430 31106 Rune Østgård Team Bergen CK I / Bergen CK M 55-59 18:04:52 29.9706:44:3911:43:4613:22:4415:56:24
451 27125 Øistein Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 18:06:30 29.9306:58:2612:21:0113:47:2816:15:15
452 46922 Olav Skjæret Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 18:07:02 29.9106:48:2511:55:2813:31:0716:00:45
453 34940 Rolf Nett Heine-Super-Männer / Vitargo Team Germany/RSC Buch M 55-59 18:09:01 29.8606:32:4411:41:5913:19:1116:02:28
453 128315 Harald Stock Heine-Super-Männer / Radtreff Region 31 M 35-39 18:09:01 29.8606:10:0012:03:1413:33:4716:06:07
453 62746 Øystein Vereide Heine-Super-Männer M 40-44 18:09:01 29.8606:31:2011:41:5913:19:1116:02:28
456 91242 Tore Asbjørnsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 106160 Roger Espeli Geilo IL Sykkel M 35-39 18:10:02 29.8306:45:0511:41:0313:17:1116:10:17
456 80562 Vebjørn Evjen Drammen CK M 35-39 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 128316 Kristian Guldhaug Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 35085 Finn Halland Hadeland CK M 40-44 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 106156 Kjell Kirkeng Drammen CK M 50-54 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 106199 Jon Erik Ludvigsen Drammen CK M 55-59 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 101094 Helge Myhrvold Drammen CK M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 50694 Arild Nielsen Drammen CK M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 108043 Jan Nilsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 128317 Dag Vidar Olsen Drammen CK M 40-44 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 46920 Rune Rikoll Kloppa Off Road Klubb M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 44377 Dag Henrik Rølmann Drammen CK M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 64338 Per Erik Torgalsbøen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 44667 Per Undli Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 18:10:02 29.8306:45:0511:41:2913:17:1116:10:17
456 80191 Per Ove Windelstad Drammen CK M 50-54 18:10:02 29.8306:45:0511:41:0313:17:1116:10:17
476 79030 Erik Fido Westgård Savalen SK M 40-44 18:11:19 29.7906:36:1511:30:5113:09:0915:42:16
477 42061 Øyvind Nitteberg Drøbak Frogn Follo / Nesodden SK M 35-39 18:15:57 29.6706:28:0311:58:1613:28:2516:06:54
478 108183 Loris Bossard Team Yosemite M 35-39 18:19:02 29.5806:48:1512:01:3913:43:0716:12:45
479 24177 Jens Gunnar Haugen CK Sør M 50-54 18:22:03 29.5006:57:0612:10:2913:46:0816:22:18
480 35609 Steinar Leirvik TVK II / Trondhjems VK M 45-49 18:23:31 29.4606:42:3011:49:4713:18:2516:04:26
480 108107 Kurt Tollaksen TVK II / Trondhjems VK M 35-39 18:23:31 29.4606:51:0211:49:4713:26:2116:17:10
482 35853 Børre Gjersvik Drammen CK M 45-49 18:28:18 29.3407:13:5811:59:3613:34:0716:14:48
483 108707 Knut Bjarne Derås Rana SK M 50-54 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
483 108176 Harry Nicolaysen Mosjøen og Omegn CK M 55-59 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
483 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 25-29 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
483 37165 Inge Bjørn Nygård Rana SK M 50-54 18:30:13 29.2906:58:3111:59:3613:34:0716:14:48
483 128318 Tor Morten Strøm Mosjøen og Omegn CK M 20-24 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
483 37166 Roger Vatshaug Rana SK M 50-54 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:15:26
483 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:30:13 29.2906:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
490 42848 Tom Roar Knutli Bodø CK M 20-24 18:30:28 29.2806:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
490 128319 Johan André Lindseth Mosjøen og Omegn CK M 30-34 18:30:28 29.2806:55:5711:59:3613:34:0716:14:48
490 128320 Bjørn Nordås Mosjøen og Omegn CK M 50-54 18:30:28 29.2806:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
490 41237 Bård Svendsen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:30:28 29.2806:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
490 35952 Geir Ståle Thoresen Mosjøen og Omegn CK M 50-54 18:30:28 29.2806:55:0211:59:4313:34:0716:14:48
490 79469 Hallgeir Vefsnmo Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:30:28 29.2806:55:0211:59:3613:34:0716:14:48
496 128321 Rupert Brandner CK Victoria Samle / Bergbiker Gastein M 25-29 18:31:13 29.2606:57:2412:04:3213:40:2516:24:54
497 128323 Joakim Bjerkheim CIBER BIL M 25-29 18:31:56 29.2407:01:0812:04:1813:44:3516:23:45
497 128322 Jonas Baazi Trondheim M 25-29 18:31:56 29.2407:01:0812:04:1813:44:3516:23:45
497 54098 Niklas Revold Grønli Mædicinernes CK M 25-29 18:31:56 29.2407:01:0812:04:1813:44:3516:23:45
497 124513 Erling Haug Holen Mædicinernes CK M 25-29 18:31:56 29.2407:01:0812:04:1813:44:3516:23:37
501 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Team Jæren I / ConocoPhillips M 45-49 18:34:54 29.1606:14:5011:18:2013:20:2416:33:04
501 23096 Harald Nybru Team Jæren I / Hafrsfjord SK M 55-59 18:34:54 29.1605:49:2511:18:2013:20:2416:33:04
503 106153 Arne Svensøy Bærum og Omegn CK M 55-59 18:42:03 28.9806:38:5911:28:1612:58:4915:57:09
504 36543 Geir Waal Trondhjems VK / Trondhjems VK M 45-49 18:42:59 28.9506:04:2512:02:0613:52:3516:37:27
505 32868 Hallstein M. Ånes Bergen CK M 50-54 18:44:39 28.9106:50:2712:08:1613:38:4916:40:14
506 128324 Mats Mikael Larsen IF Frøy - Sykkel M 30-34 18:45:14 28.9007:07:0712:10:1613:43:1516:36:52
507 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 50-54 18:46:02 28.8806:55:0211:59:3613:34:0716:22:14
507 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 20-24 18:46:02 28.8806:55:0211:59:3613:34:0716:22:14
509 45557 Roger Kylgård CK Nittedal M 45-49 18:48:29 28.8106:38:5911:45:3813:25:1116:19:08
509 111920 Mette Kylgård CK Nittedal K 45-49 18:48:29 28.8106:38:5911:45:3813:25:1116:19:08
509 108085 Rune Opberget rosykkel/ team familie M 45-49 18:48:29 28.8106:38:5911:45:3813:25:1116:19:08
512 90092 Knut Berge Skrautvål IL M 60-64 18:50:56 28.7507:03:5612:02:5213:48:3416:27:04
513 79663 Ola Beinnes Fosse GIEK BIL / GIEK BIL M 30-34 18:51:20 28.7407:13:0712:29:3114:05:2216:52:03
514 128325 Glenn Hellstrand Skien M 25-29 18:54:47 28.6507:00:3512:21:2114:03:2716:50:56
514 42673 Alexander Austad Aas Porsgrunn M 25-29 18:54:47 28.6507:00:3512:21:2114:03:2716:50:56
516 43365 Wolfgang Erhart Vitargo Team Germany M 50-54/Tandem 18:57:11 28.5906:57:2312:05:3413:48:5116:42:48
516 128326 Johanna Erhart Vitargo Team Germany K 50-54/Tandem 18:57:11 28.5906:57:2312:05:3413:48:5116:42:48
516 128327 Rudolf Huber Vitargo Team Germany M 45-49 18:57:11 28.5906:57:2312:05:3413:48:5116:42:48
519 128328 Torben Skafte Roskilde cykelmotion M 35-39 18:57:32 28.5806:57:3712:07:3713:43:0716:45:00
520 128329 Ole H. Anholt Sandefjord SK M 60-64 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128330 Håkon Carlsen Anmarkrud Sandefjord SK M 50-54 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128331 Lars Dragnes Sandefjord SK M 50-54 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 124510 Glenn Dragnes Sandefjord SK M 25-29 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128332 Hans A. Døvle Solar Blue Energy Bike Team M 45-49 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 109973 Roy Halvorsen Solar Blue Energy Bike Team M 55-59 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128333 Jan-Ivar Ibsen TEAM NASTA AS M 45-49 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128334 Robert Macha Sandefjord SK M 35-39 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 53883 Bror-Lennart Mentzoni Sandefjord SK M 45-49 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 124654 Kjell Martin Moen FMC Technologies M 40-44 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128335 Morten Riis-Gjertsen Solar Blue Energy Bike Team M 45-49 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 109952 Trym Skoglund Solar Blue Energy Bike Team M 20-24 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 108027 Roger Solheim Sandefjord SK M 45-49 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128336 Per Olav Stavrum Sandefjord SK M 30-34 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128337 Kjartan Sundeng CK Jarlsberg M 30-34 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 109953 Andreas Haugli Sørensen MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel M 20-24 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 41590 Terje Sørlie Sandefjord SK M 55-59 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 128338 Ann Kristin Tverås Sandefjord SK K 40-44 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 36414 Truls Aabol Soolar Bike Team M 40-44 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
520 35216 Gro Aagaard Sandefjord SK K 55-59 18:57:41 28.5807:09:1212:15:3813:59:0916:51:05
540 50647 Kristian Loraas Heimdal M 25-29 18:58:03 28.5707:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
540 36735 Thor Lyngstad Politiets IL Sør Trøndelag M 30-34 18:58:03 28.5707:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 66128 Sverre Bergh Politiets IL Sør Trøndelag M 35-39 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 36733 Steinar Fenheim Politiets IL Sør-Trøndelag M 30-34 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 128339 Per Arne Frengen Politiets IL Sør - Trøndelag M 50-54 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 128340 Geir Anders Helbostad Politiets IL Sør - Trøndelag M 50-54 18:58:21 28.5607:04:1812:31:3214:03:2717:01:57
542 111750 Steinar Hyldmo CK NOR - Melhus - Sykkel M 35-39 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 128341 Morten Olsen Tursyklistene - Trondheim M 50-54 18:58:21 28.5607:04:3612:31:3214:03:2717:01:57
542 128342 Ola Overby Politiets IL Sør-Trøndelag M 35-39 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 128343 Einar Røstum Politiets IL Sør Trøndelag M 30-34 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
542 128344 Stephan Schröder Kungsängen M 30-34 18:58:21 28.5607:03:3412:21:3414:03:2717:01:57
542 128345 Ketil Stene Politiets IL Sør - Trøndelag M 35-39 18:58:21 28.5607:03:3412:31:3214:03:2717:01:57
552 35522 Per Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 60-64 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 128346 Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 30-34 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 35478 Roger Eriksen Team Flisekompaniet M 40-44 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 128347 Øystein Espnes Team Flisekompaniet M 40-44 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 35523 Svein Haugen Team Flisekompaniet M 45-49 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 79963 Jan Erik Hjelmeland Team Flisekompaniet M 45-49 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 128348 Jon-Ivar Hovd Team Flisekompaniet M 45-49 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 108146 Alf Jarle Nilsen Team Flisekompaniet M 40-44 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 128349 Kai Storø Team Flisekompaniet M 40-44 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 50-54 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 45-49 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 79351 Åsmund Tømmervåg Team Flisekompaniet M 50-54 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 79352 Vegard Holen Utle Team Flisekompaniet M 35-39 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
552 42479 Sigmund Aagaard Team Flisekompaniet M 40-44 18:58:55 28.5506:55:0212:04:5913:42:5316:41:22
566 128350 Peter Mocker Super Heine Männer M 40-44 18:59:58 28.5206:30:3811:41:5913:42:4816:32:07
567 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 45-49 19:00:24 28.5106:47:5912:08:3613:49:4216:41:40
568 24176 Jens Glad Balchen CK Sør M 35-39 19:02:05 28.4707:15:1112:21:3713:59:2216:53:35
569 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 40-44 19:02:16 28.4607:15:1112:21:3713:59:2216:50:19
570 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero - Sykkel M 45-49 19:02:28 28.4606:55:3111:48:1913:31:0716:54:53
570 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero - Sykkel M 45-49 19:02:28 28.4606:55:3111:48:1913:31:0716:54:53
572 108028 Bjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:03:31 28.4306:38:5911:28:1613:09:4716:45:26
573 70629 Tessa Biever Bærum og Omegn CK K 35-39 19:06:00 28.3707:14:1612:22:2714:17:0216:59:55
573 36332 Michiel Van Der Geest Bærum og Omegn CK M 35-39 19:06:00 28.3707:14:1612:22:2714:17:0216:59:55
575 108051 Andres Sosa Diaz Team 71 Nord M 20-24 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 42459 Kristian Espeland Varanger Sportsklubb - Sykkel M 25-29 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 42740 Edgar Haug Team 71 Nord M 40-44 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 42743 Robert André Larsen Team 71 Nord M 45-49 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 42744 Egon Leonhardsen Team 71 Nord M 40-44 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 124533 Ivan Leonhardsen Team 71 Nord M 35-39 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 54179 Ståle Ryan Bergen CK M 40-44 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
575 128351 Christian Thomassen Team 71 Nord M 30-34 19:08:22 28.3107:04:0212:13:5813:51:5216:50:21
583 109062 Oddvar Bråthen Eiker CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 108092 Ola Bøen Eiker CK M 35-39 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 109063 Jan Ruben Celius Eiker CK M 50-54 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 35-39 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 64380 Svein Gislerud Norefjell CK M 40-44 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 34492 Brynjar Hellemo Flekkerøy CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 50-54 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 109068 Tore Moen Eiker CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 81179 Dag Rambøl Eiker CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 80394 Frode Roa Eiker CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 62655 Trond Skistad Eiker CK M 40-44 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 20999 Geir Solheim Eiker CK M 55-59 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 47003 Grethe May Opsahl Steen Eiker CK K 50-54 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 35950 Christian Tetlie Eiker CK M 30-34 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
583 68980 Svein Erik Thon Eiker CK M 45-49 19:11:05 28.2507:25:5712:34:5014:08:2116:59:19
598 128352 Karsten Vollmer ATS-Hohenlimburg-Nahmer M 50-54 19:12:18 28.2207:34:0612:51:5814:26:2017:13:02
599 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK ValdresEkspressen M 55-59 19:13:06 28.2007:01:3012:14:5914:03:5817:00:14
599 65614 Hallvard Vigrestad Bergen CK M 25-29 19:13:06 28.2007:01:3012:14:5914:03:5817:00:14
601 108239 Christian Prause Ringerike SK M 40-44 19:16:06 28.1207:07:0112:17:5914:06:5817:03:13
602 108115 Geir Finseth Austrått SK M 50-54 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 108117 Torstein Hansen Austrått SK M 30-34 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 128353 André Hellem Austrått SK M 30-34 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 58072 Roy Hjelmeland Omvikdalen IL - Sykkel M 35-39 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 80084 Rune M. Jarwson Austrått SK M 35-39 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 108807 Geir Johnsen Austrått SK M 40-44 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 128354 Geir Lien Austrått SK M 55-59 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 128355 Øyvind Myran Austrått SK M 45-49 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 128356 Lars Kollmar Nordaas Austrått SK M 35-39 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 79148 Åsmund André Nåvik Austrått SK M 25-29 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 97695 Finn Olav Odde Austrått SK M 50-54 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 108120 Trond Rian Austrått SK M 35-39 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 79420 Pål Inge Sagfjæra Austrått SK M 35-39 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 35789 Jarle Sandmo Austrått SK M 60-64 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 108808 Trude Vollan Simonsen Austrått SK K 45-49 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 103586 Roar Simonsen Austrått SK M 45-49 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
602 108123 Trond Ulset Austrått SK M 55-59 19:19:49 28.0307:12:0012:26:3314:11:0917:03:13
619 94949 Per Jøran Lund Kongsberg IF - Sykkel M 50-54 19:20:05 28.0307:06:3412:30:5114:12:2417:07:56
620 65604 Bjørnar Grindvoll Elverum SK M 45-49 19:21:41 27.9907:20:1612:42:2214:23:0917:15:04
620 35505 Ole Petter Larsen Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 35-39 19:21:41 27.9907:20:1612:42:2214:23:0917:15:04
620 35512 Tore Bjørn Ringås Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 19:21:41 27.9907:20:1612:42:2214:23:0917:15:04
623 128357 Yngve Aslaksrud CK Nittedal M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 128358 Gunnar Berglund IF Frøy - Sykkel M 35-39 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 67157 Richard Elnæs CK Nittedal M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 70860 Trine Hansen IF Frøy - Sykkel K 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 109137 Ole Boran Humborstad IF Frøy - Sykkel M 35-39 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 64063 Ingar Jensen IF Frøy - Sykkel M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 65864 Henrik Jenssen IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 62926 Leif Erling Krohn IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 50-54 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:05:0917:00:52
623 79343 Lars Løvaas IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 25545 Lars Moe IF Frøy - Sykkel M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 69499 Mats Erik Moen CK Nittedal M 35-39 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:05:0917:00:52
623 68727 Frode Netskar CK Nittedal M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 35742 Terje Nilsen IF Frøy - Sykkel M 50-54 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 35509 Thomas Nordtorp IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 64350 Johnny Rognså IF Frøy - Sykkel M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 128359 John Rudi IF Frøy - Sykkel M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 128360 Kjetil Smette IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 42737 Finn Sveiven IF Frøy - Sykkel M 55-59 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 35185 Morten Winsnes IF Frøy - Sykkel M 40-44 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
623 47764 Tore Øygard CK Nittedal M 45-49 19:22:11 27.9807:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
646 128361 Bruno Ottesen Sandefjord SK M 40-44 19:23:50 27.9407:10:1300:00:0000:00:0000:00:00
647 121728 Marius Jørgensen Team Rye Ekspressen / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 19:25:57 27.8905:36:2800:00:0000:00:0017:18:37
648 128362 Eirik Tonatiuh Ødegård Scandpower BIL M 25-29 19:26:09 27.8807:00:3512:21:3414:03:2716:52:52
648 128363 Mattis Øverli Skien M 25-29 19:26:09 27.8807:00:3512:21:3414:03:2716:52:52
650 128365 Johannes Nonnenmacher Vitargo Team Germany M 30-34 19:27:32 27.8507:16:2112:51:5814:26:2017:27:42
650 128364 Horst Nonnenmacher Vitargo Team Germany / RV Gärtringen M 60-64 19:27:32 27.8507:16:2112:51:5814:26:2017:27:20
650 128366 Hans-Georg Schmitz Vitargo Team Germany M 45-49 19:27:32 27.8507:16:2112:51:5814:26:2017:27:14
650 128367 Roland Stumpf Vitargo Team Germany M 55-59 19:27:32 27.8507:16:2112:51:5814:26:2017:27:42
654 84629 Olav Erik Rød TVK II / Trondhjems VK M 60-64 19:30:00 27.7906:28:3811:20:0713:26:2116:52:42
655 128368 David Martin Nordli IF Frøy - Sykkel M 35-39 19:31:41 27.7507:01:3012:14:5914:07:1417:00:52
656 128369 Bernhard Kraas TuS Oeventrop 1896 e. V. M 55-59 19:33:48 27.7000:00:0012:51:5814:26:2017:27:42
657 42516 Håvard Kjeldstad TVK II / Trondhjems VK M 40-44 19:33:54 27.7007:25:5512:39:5814:17:5217:16:21
658 128370 Dirk Van Overberghe Frans-Vlaamse randonneurs M 45-49 19:40:10 27.5507:04:1812:21:3414:03:2717:01:57
659 62801 Kristin Beseth CK Victoria K 45-49 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 108262 Ola Aalmo Bostrøm CK Victoria M 25-29 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 37185 Ane Henriette Børseth-Vassend CK Victoria K 35-39 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128371 Martin Didrichsen CK Victoria M 30-34 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 44022 Svend Didrichsen CK Victoria M 55-59 19:40:16 27.5507:18:2012:35:1914:20:5517:24:44
659 35433 Åge Olav Grostad CK Victoria M 50-54 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 79142 Jon Olav Gynnild CK Victoria M 55-59 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 62803 Svein Erik Hamnes CK Victoria M 35-39 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128372 Per Erik Tveit Hansen CK Victoria M 25-29 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 108130 Mikael Hellesø CK Victoria M 25-29 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 79144 Odd Arne Hermstad CK Victoria M 50-54 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128373 Camilla Skjålødegård Horneman CK Victoria K 35-39 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128374 Geir Karlsen CK Victoria M 40-44 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 36069 Heidi Iren Jørgensen Krokdal CK Victoria K 45-49 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 52486 Steinar Lødøen CK Victoria M 45-49 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 108268 Stian Oldervik CK Victoria M 25-29 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128375 Mats Redergård CK Victoria M 25-29 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 108531 Ola Rosmo CK Victoria M 50-54 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 79329 Steinar Saghaug CK Victoria M 60-64 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128376 Knut Jomar Sæther CK Victoria M 35-39 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128377 Ingvar Torkildsen CK Victoria M 65-69 19:40:16 27.5507:07:4912:35:1914:20:5517:24:44
659 65441 Terje Olav Valle CK Victoria M 40-44 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 128378 Bjørn Benny Wikdahl CK Victoria M 40-44 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
659 37312 Roger Aasen CK Victoria M 45-49 19:40:16 27.5507:18:0912:35:1914:20:5517:24:44
683 33863 Torgeir Jortveit Bærum og Omegn CK M 55-59 19:40:24 27.5407:19:3412:51:5514:34:4417:25:39
683 32094 Torhild Naustvik Team Søgne Sykkel K 40-44 19:40:24 27.5407:19:3412:51:5514:34:4417:25:39
685 34876 Per Gunnar Pedersen Bodø CK M 40-44 19:40:44 27.5407:36:4213:09:3314:38:0217:32:40
686 42768 Runar Aarstadberg Holmestrand SK M 45-49 19:44:05 27.4607:37:4512:51:3314:38:0717:31:56
687 128380 Knut Inge Astad Molde CK M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 80408 Berit Barlaup Molde CK K 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 49945 Kåre Reidar Ellingsgård Molde CK M 45-49 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128381 Øyvind Johansen Molde CK M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128382 Stian Heggdal Leganger Team Byggmann M 20-24 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128383 Ole Eirik Melsæter Molde CK M 20-24 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128384 Helge Silset Team Byggmann M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 102431 Are Skorgen Molde CK M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 47193 Frank Skorgen Molde CK M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:41:0917:38:46
687 32698 Kjetil Steinsrud Team Byggmann M 40-44 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128385 Rune Stølen Team Byggmann M 55-59 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128386 Torbjørn Sæves Molde CK M 45-49 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 41564 Holger Sørheim Team Byggmann M 50-54 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 108621 Trond Are Thrana Team Byggmann M 25-29 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128387 Håvard Valderhaug Molde CK M 40-44 19:47:10 27.3907:28:4712:54:5614:45:2517:38:46
687 68990 Kjell Steinar Åndal Molde CK M 45-49 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5614:45:2517:38:46
687 128379 Hans Edvard Aasen Team Byggmann M 45-49 19:47:10 27.3907:21:3612:54:5314:45:2517:38:46
704 128388 Eirik Formo Oslo M 30-34 19:49:03 27.3407:01:1112:47:3514:35:1817:41:20
704 128389 Stein Foss Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 19:49:03 27.3407:01:1112:47:3514:35:1817:41:20
704 47279 Andreas Fredborg Asker CK M 50-54 19:49:03 27.3407:01:1112:47:3514:35:1800:00:00
704 61541 Johan Høgset Jansen Fjellfoten SK M 55-59 19:49:03 27.3407:01:0112:47:3514:35:1817:41:20
704 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 19:49:03 27.3407:01:1112:47:3514:35:1817:41:20
709 42628 Ingvar Byrkjeland Førde CK M 50-54 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 128390 Morten Falkenstein Engebø Førde CK M 40-44 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 37451 Vidar Halland Førde CK M 50-54 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 131904 Atle Halvorsen Flora CK M 40-44 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 32949 Svein Herstad Førde CK M 35-39 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 31190 Rune Horgen Flora CK M 45-49 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 106236 Jan Erik Horstad Førde CK M 35-39 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 37443 Cato Indrebø Førde CK M 35-39 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 74855 Jan Roger Myklebust Førde CK M 35-39 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 63051 Jon Myklebust Breimsbygda IL - Sykkel M 55-59 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 102983 Even Niiranen Breimsbygda IL - Sykkel M 50-54 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 30979 Bjarte Reed Førde CK M 45-49 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 80060 Stig Savland Førde CK M 35-39 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 47094 Ove Hatlestad Solås Førde CK M 25-29 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 102527 Camilla Østerbø Førde CK K 30-34 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
709 35380 Svein Rune Aaland Eidsfossen SK M 50-54 19:51:56 27.2807:09:3712:33:3214:42:2817:41:22
725 42423 Gunnar Høyland Brønnøy SK M 40-44 19:52:47 27.2607:28:5713:00:2114:50:0117:44:40
725 36700 Werner Lande Pedersen Brønnøy SK M 40-44 19:52:47 27.2607:28:5713:00:2114:50:0117:44:40
725 128391 Are Utvik Brønnøy SK M 35-39 19:52:47 27.2607:40:3313:05:4714:50:0117:44:40
725 128392 Steinar Westerberg Sømna SK M 40-44 19:52:47 27.2607:28:5713:00:2114:50:0117:44:40
729 36728 Wolfgang Hofmeister Vitargo Team Germany / Velotravel M 55-59 19:53:28 27.2407:01:0012:51:2014:41:0117:47:46
730 74174 Joachim Andersen Sauda SK M 25-29 19:56:09 27.1807:33:3312:51:3314:46:4317:46:46
731 40753 Endre Brekkhus Vestnes Varfjell IL - Sykkel M 50-54 19:56:14 27.1807:11:0312:35:5314:27:2617:36:40
731 116629 Bård Olav Karlstrøm Vestnes Varfjell IL - Sykkel M 40-44 19:56:14 27.1807:11:0312:35:5314:27:2617:36:40
731 108414 Lisbeth Nerland Tomrefjord IL - Sykkel K 45-49 19:56:14 27.1807:11:0312:35:5314:27:2617:36:40
734 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 35-39 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 79256 Vidar Amundstad Lesja og Dovre SK M 25-29 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 66067 Kenneth Andersgaard Eidsvoll SK M 25-29 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 45-49 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 45-49 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 79258 Per-Vidar Dørum Eidsvoll SK M 35-39 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 79259 Per Haugen Eidsvoll SK M 45-49 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 80494 Astrid Østbye Haugen Eidsvoll SK K 40-44 19:56:57 27.1607:29:0312:49:3314:41:0717:34:56
734 36551 Kjetil Hertzenberg Eidsvoll SK M 45-49 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 42371 Anne-Line Hertzenberg Eidsvoll SK K 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 55-59 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 128393 Kjetil Fjeld Hovden Eidsvoll SK M 25-29 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 108157 Terje Høyem Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 128394 Arne Jensen Eidsvoll SK M 60-64 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 52247 Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 60-64 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 64896 Ole Einar Nilsen Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:29:0312:49:3314:41:0717:34:56
734 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 108458 Cato Rønold Eidsvoll SK M 17-19 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 60-64 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 108459 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 81454 Bjørn Reinhardt Søgnen Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 40-44 19:56:57 27.1607:28:5112:49:3314:41:0717:34:56
734 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 60-64 19:56:57 27.1607:29:0312:49:3314:41:0717:34:56
734 50191 Jørn Steinar Øveraas Eidsvoll SK M 35-39 19:56:57 27.1607:29:0312:49:3314:41:0717:34:56
758 128395 Udo Lembke Ahrensburg M 45-49 19:57:33 27.1506:52:2412:53:5214:53:0817:46:57
758 128396 Karl Schnell Ahrensburg M 55-59 19:57:33 27.1506:41:5312:53:5214:53:0817:46:57
760 79708 Robert Albriktsen CK Victoria M 50-54 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128398 Joachim Hafsmo CK Victoria M 20-24 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128399 Fredrik Hausmann CK Victoria M 25-29 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128400 Morten Hegdak CK Victoria M 25-29 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128401 Christian Heger CK Victoria M 25-29 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128402 Eva Holøyen CK Victoria K 35-39 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 108131 Emil Andreas Kvarsnes CK Victoria M 20-24 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128403 Ivar Leifsson CK Victoria M 20-24 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128404 Tore Lervang CK Victoria M 35-39 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128405 Gunnar Lillebo CK Victoria M 55-59 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128406 Stian Lurvik CK Victoria M 25-29 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 43082 Hanne Lock Nilsen CK Victoria K 50-54 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128407 Jan Egil Pallin CK Victoria M 55-59 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128408 Simon Utseth Sandvåg CK Victoria M 20-24 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128409 Lillian Saur CK Victoria K 40-44 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128410 Morten Sjoner Syrstad CK Victoria M 30-34 20:00:05 27.0907:40:0812:56:1814:47:0317:47:57
760 79332 Odd Emil Ulvan CK Victoria M 40-44 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128411 Anders Ulvestad CK Victoria M 25-29 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 42651 Svein Olav Vikan CK Victoria M 55-59 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
760 128397 Robert Fånes Aaring CK Victoria M 20-24 20:00:05 27.0907:40:0812:57:2314:47:0317:47:57
780 34859 Andreas Laabak Tynes Sykkylven SK M 35-39 20:03:57 27.0107:21:3812:45:3314:54:2917:56:20
780 36892 Jan Bøe Øvstedal Sykkylven SK M 40-44 20:03:57 27.0107:21:3812:45:3314:54:2917:56:20
782 103647 Morgan Ørnes Dolphin Drilling Sports Club M 25-29 20:05:20 26.9807:33:3312:51:3314:46:4317:56:25
783 37548 Mikal Bjåen Seim IL - Sykkel M 40-44 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 100993 Arne Bårdsen Åkra Sykkelgruppe M 40-44 20:07:11 26.9307:40:2612:54:2814:43:3417:48:33
783 29064 Synnøve Stonghaugen Forsell Åkra Sykkelgruppe K 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 100303 Bjørn Ivar Iversen Åkra Sykkelgruppe M 40-44 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 123011 Trond Jacobsen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 73000 Jan Norvald Jakobsen Åkra sykkelgruppe M 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 100691 Martin Mannes Åkra Sykkelgruppe M 40-44 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 36810 Jostein Myklebust Åkra sykkelgruppe M 45-49 20:07:11 26.9307:40:2612:54:2814:43:3417:48:33
783 123263 Odd-Bjørn Sandslett Åkra sykkelgruppe M 40-44 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 27749 Reidar Skrunes CK Haugaland M 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 74798 Henning Stava Åkra Sykkelgruppe M 35-39 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 100997 Hans-Jacob Reinlund Sæther CK Haugaland / Åkra sykkel M 40-44 20:07:11 26.9307:40:2612:54:2814:43:3417:48:33
783 103338 Svein Erik Tindeland Åkra Sykkelgruppe M 50-54 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 101005 Tor Helge Tjøstheim Skudenes UIL - Sykkel M 30-34 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 22726 Glenn Vikra Åkra Sykkelgruppe M 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
783 100995 Svein Atle Aanensen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 20:07:11 26.9307:40:0412:54:2814:43:3417:48:33
799 128412 Kyrre Vikestad Ytre Namdal SK M 45-49 20:09:57 26.8707:30:3412:51:3315:00:2917:59:23
800 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 20:10:02 26.8707:26:0812:43:1814:28:5417:32:43
801 128413 Terje Andersen Fauske IL - Sykkel M 55-59 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 85438 Tom Harald Birkeland Fauske IL - Sykkel M 55-59 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128414 Trond Richard Bjørnli Fauske IL - Sykkel M 30-34 20:15:13 26.7607:41:0412:57:1314:48:2717:52:39
801 79201 Ståle Furnes Fauske IL - Sykkel M 50-54 20:15:13 26.7607:41:0412:57:1314:48:2717:52:39
801 42833 Terje Jostein Halvorsen Fauske IL - Sykkel M 50-54 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 35160 Daniel Høyås Fauske IL - Sykkel M 30-34 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128415 Trond Karlsen Fauske IL - Sykkel M 40-44 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 122315 Tom Egil Karlsen Fauske IL Sykkel M 55-59 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128416 Geir-Ove Kjellbakk Fauske IL - Sykkel M 40-44 20:15:13 26.7607:41:0412:57:1314:48:2717:52:39
801 108055 Viggo Kristiansen Fauske IL - Sykkel M 35-39 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 42810 Harald Leifseth Fauske IL - Sykkel M 50-54 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128417 Kaare Furre Moan Fauske IL - Sykkel M 40-44 20:15:13 26.7607:41:0412:57:1314:48:2717:52:39
801 108062 Bjørn Tore Rønning Fauske IL - Sykkel M 40-44 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 108302 John Soknes Fauske IL - Sykkel M 50-54 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128418 Bjørnar Sveli Fauske IL - Sykkel M 40-44 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 79204 Frode Sørensen Fauske IL - Sykkel M 45-49 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
801 128419 Gunhild Westergaard Fauske IL - Sykkel K 45-49 20:15:13 26.7607:41:0412:56:5414:48:2717:52:39
818 62716 Roger Haug Terra Bil M 50-54 20:16:38 26.7207:12:0012:51:2414:54:2918:08:44
818 36864 Geir Krogsrud Gaupen M 50-54 20:16:38 26.7207:12:0012:51:2414:54:2918:08:44
820 128420 Günter Henniges ATS-Hohenlimburg-Nahmer M 55-59 20:17:07 26.7107:51:3313:24:5315:07:4118:03:39
821 62913 Bjørn Haukebø Molde CK M 60-64 20:20:19 26.6407:41:0513:22:1915:04:3518:00:33
822 128421 Roar Birkeland Eramet BIL Sauda M 35-39 20:21:57 26.6107:33:3312:51:3314:46:4318:11:23
823 128422 Rune Olsen Trondheim M 40-44 20:25:13 26.5407:05:1413:07:0114:50:2218:03:27
824 29252 Thomas Breivik Sauda SK M 35-39 20:28:56 26.4607:37:4512:51:3314:46:4318:11:23
825 128423 Svein Blokkhus Åskollen Sykkelklubb M 45-49 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:07
825 128424 Tor Espe Åskollen Sykkelklubb M 45-49 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 128425 Kjetil Green Åskollen Sykkelklubb M 35-39 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:07
825 109139 Jan Gulbrandsen Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:07
825 128427 Sindre Chr. Johansen Åskollen Sykkelklubb M 35-39 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:07
825 128426 Lars N. Johansen Åskollen Sykkelklubb M 35-39 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 128428 Even Knutsen Åskollen Sykkelklubb M 55-59 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 35675 Erik Liaklev Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 128429 Thomas Lie Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 95644 Arve Myhre Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 80454 Jesper Rådberg Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 128430 Erik Spangberg Åskollen Sykkelklubb M 40-44 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
825 73997 Stian Kristoffer Åkset Åskollen Sykkelklubb M 35-39 20:29:36 26.4407:31:0612:53:4714:51:2518:09:13
838 128431 Paride Miglio BIKE TEAM BRUCIATI A.S.D. M 45-49 20:29:39 26.4407:03:2112:48:1315:20:0718:20:18
838 128432 Wouter Pomp Vl Amsterdam M 25-29 20:29:39 26.4407:03:2113:15:5115:20:0718:20:18
838 128433 Arjan Van Der Zon Dk Utrecht M 25-29 20:29:39 26.4407:03:2113:15:5115:20:0718:20:18
841 35697 Kjell Forfang Trondhjems VK M 40-44 20:29:58 26.4307:45:2513:27:2415:27:2318:19:42
842 128434 Jens Haase Vitargo Team Germany M 45-49 20:30:56 26.4107:55:2513:24:5315:12:0518:16:20
843 29645 Torbjørn Mæland Petoro Aktiv /Team Jæren M 45-49 20:31:11 26.4106:42:2711:33:2314:10:1117:08:20
844 128435 Bent Olufsen Røyken CK M 45-49 20:32:13 26.3907:30:2413:08:5015:03:2518:12:40
845 128436 Jarle Steffensen Tröhler Sport Team M 40-44 20:34:17 26.3407:39:3713:13:1914:57:2518:11:23
846 79612 Frank Cornelius Vitargo Team Germany M 45-49 20:36:32 26.2907:48:3713:24:5315:07:4118:25:28
847 98696 Joachim Vogel Vitargo Team Germany / VfL Sindelfingen Triathlon M 40-44 20:38:27 26.2507:26:1013:43:1215:34:3218:32:21
848 128437 Tore Olsen Nordreisa IL Sykkel M 35-39 20:39:32 26.2307:48:5013:27:2315:21:0418:31:44
849 128438 Vidar Miljeteig Miljeteig Bygg Sports Club M 30-34 20:40:01 26.2207:33:3312:51:3314:46:4318:11:23
849 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 55-59 20:40:01 26.2207:33:3312:51:3314:46:4318:11:23
851 34185 Roger Birkeland Sauda SK M 20-24 20:40:06 26.2207:33:3312:51:3314:46:4318:11:23
851 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 45-49 20:40:06 26.2207:33:2812:51:3314:46:4318:11:23
851 128439 Thomas Nordengen Moss CK M 20-24 20:40:06 26.2207:34:1212:51:3314:46:4318:11:23
854 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 20:40:57 26.2006:38:4012:33:4314:46:5117:57:38
855 128440 Eskel Isaksen Nordreisa IL Sykkel M 30-34 20:40:59 26.2007:48:5013:27:2315:21:1218:31:47
855 131729 Torstein Isaksen Stavanger M 50-54 20:40:59 26.2007:48:5013:27:2315:21:1218:31:44
855 128441 Steinar Jarle Olsen Nordreisa IL Sykkel M 50-54 20:40:59 26.2007:48:5013:27:2315:21:1218:31:47
858 128442 Ronni Isaksen Tomasjord M 35-39 20:41:08 26.2007:48:5013:27:2315:21:1218:31:47
859 79569 Per Gøran Karlsen Trondheim M 45-49 20:41:56 26.1807:17:2313:13:1615:11:2318:29:10
860 79129 Henning Baldersheim Trondhjems VK M 40-44 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128443 Kåre Th. Claussen Trondhjems VK M 45-49 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 42958 Matthias Christian Daszinnies Trondhjems VK M 35-39 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 62707 Harry Eide Trondhjems VK M 45-49 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128444 Kjetil Fikkan Trondhjems VK M 35-39 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128445 Jonas Flakk Haugen Trondhjems VK M 30-34 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128446 Henning Hellan Trondhjems VK M 35-39 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 79435 Jørn Olaf Johnsen Trondhjems VK M 50-54 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 36635 Jan Eirik Kolstad Trondhjems VK M 35-39 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 35938 Kari Kvithyll Trondhjems VK K 50-54 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128447 Svein Tore Norum Trondhjems VK M 30-34 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 62818 Ole-André Roli Trondhjems VK M 50-54 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128448 Einar M. Råberg Rosenvinge Trondhjems VK M 30-34 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128449 Ingvil Johnsen Rødli Trondhjems VK K 20-24 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128450 Ingar Saltvik Trondhjems VK M 30-34 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128451 Ole Edvard Valberg Trondhjems VK M 25-29 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
860 128452 Svein Petter Waterloo Trondhjems VK M 30-34 20:43:17 26.1507:48:3713:22:1915:06:2518:20:23
877 128453 Anders Sætersmoen Trondheim M 20-24/Tandem 20:43:20 26.1507:41:3313:30:5115:17:5418:19:58
877 128454 Per-Einar Torbergsen Trondheim M 20-24/Tandem 20:43:20 26.1507:41:3313:30:5115:17:5418:19:58
879 79567 Charlie Jackson Trondheim M 40-44 20:43:29 26.1507:17:0613:13:1615:11:2318:29:10
880 128455 Jim Bratland Nordreisa IL - Sykkel M 35-39 20:43:30 26.1507:48:5013:27:2315:21:1218:31:47
881 36989 Svein Arne Berntsen Harstad CK M 50-54 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 128457 Rolf Birkelund Nordreisa IL Sykkel M 40-44 20:43:50 26.1407:48:5013:27:2315:21:1218:31:47
881 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 50-54 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 24833 Kåre Bøen Harstad CK M 60-64 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 28650 Steinar Fagerholt Harstad CK M 60-64 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 128458 Baard Brekke Haugen Harstad CK M 50-54 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 22965 Hallvard Lauvskar Harstad CK / Klepp CC M 65-69 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 79350 Gudmund Nymoen Harstad CK M 50-54 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 36999 Terje Stensli Harstad CK M 45-49 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 37000 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 50-54 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
881 128456 Frank Aabø Harstad CK M 40-44 20:43:50 26.1407:53:5913:16:0815:18:0018:30:24
892 128459 Kjell Ove Sjøvold Moss M 45-49 20:43:59 26.1407:38:1913:23:5415:21:0118:34:32
893 109865 Geir Berdahl Åfjord Sykkelklubb M 35-39 20:44:39 26.1207:42:5413:30:3715:10:1818:23:09
893 109866 Eva Berdal Åfjord Sykkelklubb K 40-44 20:44:39 26.1207:42:5413:30:3715:10:1818:23:09
893 128460 Sven-Ivar Binde Åfjord Sykkelklubb M 45-49 20:44:39 26.1207:42:5413:30:3715:10:1818:23:09
893 46921 Vidar Nygård Åfjord Sykkelklubb M 45-49 20:44:39 26.1207:42:5413:30:3715:10:1818:23:09
893 128461 Robert Tårnes Åfjord Sykkelklubb M 25-29 20:44:39 26.1207:42:5413:30:3715:10:1818:23:09
898 70751 Lisbeth Austad Ullensaker CK K 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 42584 Nina Blakkisrud Ullensaker CK K 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 60-64 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 70643 Jon Fredrik Fikse Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 128462 Rune André Fjelly Ullensaker CK M 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 67871 Gunnar Fodstad Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 80087 Espen Johnsen Ullensaker CK M 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 80815 Johannes Lund Kløfta IL - Sykkel M 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 128463 Bjørn Løvstad Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 109144 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK K 35-39 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 36607 Ørjan Rogne Rise Ullensaker CK M 35-39 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 55-59 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK M 55-59 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 45-49 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 65707 Laila Mathilde Vikan Ullensaker CK K 40-44 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
898 70645 Christian Aanvik Ullensaker CK M 35-39 20:45:57 26.1007:41:0313:28:3015:14:3418:30:26
916 123312 Odd Sanne Kristiansand M 55-59 20:46:38 26.0807:26:4912:57:2614:53:2018:11:08
916 123311 Endre Skagen Sanne Oslo M 25-29 20:46:38 26.0807:26:4912:57:2614:53:2018:11:08
918 54362 Ole Andersen AOG M 50-54 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 100937 Frank Andresen Bergen CK M 20-24 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 31288 Harald Breyholtz Bergen CK M 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 37704 Maja Breyholtz Bergen CK K 40-44 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 62671 Jan-Ole Dæhli Bergen CK M 50-54 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 37978 Gunn Bøyum Dæhli Bergen CK K 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 128464 Marius Michelsen Fjellbo Bergen CK M 20-24 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 54189 Frøydis Gullbrå Voss SK K 40-44 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 100887 Trond Hagen Voss SK M 45-49 20:47:13 26.0707:39:5013:23:5015:18:2518:27:40
918 33245 Sidsel Holmberg Bergen CK K 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 32807 Frode Hovlandsdal Team Bergen CK II / Bergen CK M 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 37530 Christian Hustoft Team Bergen CK II / Bergen CK M 40-44 20:47:13 26.0707:39:5013:23:5015:18:2518:27:40
918 33417 Hans Jørgen Jørgensen Tiller M 50-54 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 54286 Jan Bernhard Lie Åsane CK M 40-44 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 100926 Per Bjarne Bøe Michelsen Bergen CK M 30-34 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 33530 Oddgeir Nygård Team Bergen CK II / Bergen CK M 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 103041 Atle Skintveit Bergen CK M 50-54 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 38007 Jørn Rune Sundsøy Bergen CK M 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 32832 Cecilie Thiis Bergen CK K 45-49 20:47:13 26.0707:39:3313:23:5015:18:2518:27:40
918 37042 Jan Utkilen Bergen CK M 65-69 20:47:13 26.0707:39:5013:23:5015:18:2518:27:40
938 109149 Pål Eirik Alrek Gærningen SK M 35-39 20:48:28 26.0407:36:4813:08:5215:03:0018:21:51
938 128465 Ørjan Gullbekkhei Gærningen SK M 40-44 20:48:28 26.0407:36:4813:08:5215:03:0018:21:51
938 45060 Nils Henrik Henriksen CK ValdresEkspressen M 60-64 20:48:28 26.0407:36:4813:08:5215:03:0018:21:51
941 35188 Stein Birkeland Ottestad IL - Sykkel M 45-49 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
941 42495 Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel M 55-59 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
941 64278 Solveig Holmen Ottestad IL - Sykkel K 45-49 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
941 36118 Erik Strand Ottestad IL - Sykkel M 55-59 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
941 42501 Stein Erik Wang Ottestad IL - Sykkel M 50-54 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
941 128466 Frode Østerkløft Ottestad IL - Sykkel M 35-39 20:48:31 26.0407:47:0813:27:2715:07:3318:16:55
947 128467 Tommy Hansen Bodø CK M 45-49 20:48:36 26.0406:57:1512:28:4114:46:4518:12:17
948 128468 Jacobus Heinrichs Vitargo Team Germany / Velotravel M 65-69 20:50:02 26.0107:26:1013:43:1215:34:3218:27:38
949 35729 Torbjørn Buri Team Foss Sport / Ullensaker CK M 40-44 20:50:46 26.0007:26:0213:10:2115:13:2618:21:27
949 70604 Trond Pedersen Team Foss Avancia M 40-44 20:50:46 26.0007:26:0213:10:2115:13:2618:21:35
949 51030 Tine Skogli Pedersen Team Foss Sport / Østmarka IL - Sykkel K 40-44 20:50:46 26.0007:26:0213:10:2115:13:2618:20:27
949 80778 Trond Selboe Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 20:50:46 26.0007:05:4213:10:2115:13:2618:21:20
949 41931 Jan Thorbjørnsen Team Foss Avancia M 55-59 20:50:46 26.0007:26:0213:10:2115:13:2618:20:37
954 64384 Harald Lyshaugen HAPRO BIL M 35-39 20:52:27 25.9607:37:2313:53:2315:31:4818:45:51
954 64388 Øyvind Tangen HAPRO BIL M 40-44 20:52:27 25.9607:37:3313:53:2315:31:4818:45:51
956 37132 Stefan Holzinger Vitargo Team Germany M 55-59 20:54:16 25.9207:48:3713:24:5315:12:0518:16:20
957 128469 Geir Bilsbak Porsgrunn M 60-64 20:55:27 25.9007:58:3513:42:2215:37:0118:46:47
957 91563 Bård Stranheim Innovasjon Norge Telemark M 50-54 20:55:27 25.9007:57:4113:42:2215:37:0118:46:47
959 61295 Morten Kristiansen Team Salangen M 45-49 20:59:54 25.8107:53:5913:46:3815:41:4318:40:58
960 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 60-64 21:02:51 25.7507:01:3012:14:5914:48:3218:35:48
961 128470 Brian Toftelund NORDJYSK BICYCLE CLUB Frederikshavn M 50-54 21:03:29 25.7307:53:4513:42:3415:51:4718:52:13
962 42955 Egil Vaeng Team Salangen M 30-34 21:03:58 25.7207:53:5913:46:3815:59:1618:53:22
963 42533 Sven Hegre Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 40839 Ole Johnny Hillestad Holmestrand SK M 40-44 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 80861 Øyvind Holterhuset Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 70-74 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 80863 Odd Kjell Lundene Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 114935 Pål Sjulstad Holmestrand SK M 55-59 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 128471 Nils Storødegård Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 79837 André Strøm Oslo M 45-49 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
963 81973 Marianne Winbladh Sportsklubben Ceres - Sykkel K 40-44 21:09:13 25.6207:37:4513:04:2915:16:4618:44:36
973 79317 Åge Eide CK Victoria M 55-59 21:09:17 25.6207:40:0812:57:2314:47:0318:01:21
974 43201 Steinar Andersen Nordreisa IL Sykkel M 35-39 21:09:18 25.6207:48:5013:27:2315:21:1218:32:11
974 128472 Stein Erik Sørensen Nordreisa IL Sykkel M 55-59 21:09:18 25.6207:48:5013:27:2315:21:0418:32:11
976 128473 Ole Christian Eid VISCK - Vondt I Skrukken Cycleklubb M 25-29 21:09:34 25.6107:40:0513:30:3616:00:1618:58:13
976 108396 Torbjørn Harstad VISCK - Vondt I Skrukken Cycleklubb M 25-29 21:09:34 25.6107:40:1813:30:3616:00:2118:58:13
978 33610 Janita Kjærland Bergen CK K 45-49 21:12:13 25.5608:04:3213:48:5015:43:2518:52:39
979 108399 Geir Engesæter Team BRING M 55-59 21:12:34 25.5507:43:2913:33:3616:03:1619:01:13
979 128474 Odd Arne Engesætre Team mamma M 30-34 21:12:34 25.5507:43:2913:33:3616:03:2119:01:13
981 79542 Hans-Werner Rauth Sommerhausen M 40-44 21:14:55 25.5008:00:1413:48:2915:43:2918:54:14
982 123305 Kjell-Trygve Dørmænen Fevik og Omegn CC M 45-49 21:16:11 25.4807:54:2513:49:4615:34:1318:49:26
983 128475 Søren Jensen København V M 35-39 21:16:52 25.4607:42:2513:51:5515:57:0019:10:44
984 128476 Martin Valvik Hillerød M 30-34 21:17:46 25.4507:43:2313:51:5515:57:0019:10:44
985 128477 Ulrich Rittstieg Vitargo Team Germany / Velotravel M 55-59 21:19:05 25.4207:26:1013:52:0615:53:5819:05:49
986 44912 Friedrich Schmid Vitargo Team Germany / Velotravel M 60-64 21:19:48 25.4107:26:1013:43:1215:37:4519:01:51
987 109107 Gunnar Thorvaldsen Abrahamsrud Bingsfoss SK M 35-39 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35
987 108588 Cathrine Norheim Ask Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:29:3318:55:29
987 71084 Ingrid Blydt Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:26:0718:55:35
987 63075 Hanne Eldby IF Frøy - Sykkel K 45-49 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:26:2818:55:35
987 109944 Jorid Gaustad Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35
987 81287 Raymond Gonzales Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35
987 109717 Bjørn Gran-Henriksen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35
987 81419 Hege Gustavsen Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:29:3318:55:29
987 110156 Odd Arne Hagen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:26:0718:55:35
987 109296 Jan Chr. Haugerud Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35
987 128478 Bjørnar Dahl Hotvedt Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:29
987 34332 Jan Lindø Telenor M 50-54 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:29:3318:55:35
987 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 55-59 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:29
987 81288 Henning Olsrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 21:19:51 25.4007:57:5813:38:5415:33:2418:55:35

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2012
Distanse: 542.00 KM
Snittfart: 25.53 Km/t
Snittid: 21:13:21
Antall deltakere: 2249

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen