Styrkeprøven Dombås - Oslo - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 158 kmGjøvik 207 kmEidsvoll 285 km
1 123342 Jan-Tore Børresen Råholt CK M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 130388 Arne Eide IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 42729 John O. Ferstad IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 108804 Lars Even Halse IL Norodd - Sykkel M 45-49 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 97943 Roger Helstad Råholt CK M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 79006 Eivind Hestad IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 80603 Harald Inderberg Råholt CK M 35-39 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 34847 Radomir Jankov IL Norodd - Sykkel M 30-34 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 130392 Rune Fredrik Jensen Råholt CK M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 130390 Jon Magnus Lindløkken Larsen IL Norodd - Sykkel M 17-19 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 62766 Terje Lie IL Norodd - Sykkel M 50-54 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 130391 Kristian Lindstad IL Norodd - Sykkel M 17-19 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 34777 Roger Nasvik IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:11:29 33.7505:20:2106:46:3709:14:24
1 130389 Arve Thomas Opsahl IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 42301 Øyvind Sporsheim IL Norodd - Sykkel M 40-44 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 108806 Eivind Stranna IL Norodd - Sykkel M 35-39 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
1 44237 Trygve Ulset Asker CK M 35-39 10:11:29 33.7504:26:1105:52:2708:20:14
18 79191 Håvard Mork Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 10:23:21 33.1104:26:1105:52:2708:20:14
19 130393 Mats André Haugen IL Norodd - Sykkel M 17-19 10:35:26 32.4804:26:1105:52:2708:20:14
20 101107 Tone Samuelsson Råholt CK K 30-34 10:56:06 31.4504:26:1105:52:2708:44:17
20 110213 Per Edwin Larsen Råholt CK M 35-39 10:56:06 31.4504:26:1105:52:2708:44:17
20 101089 Nils-Petter Olsen Råholt CK M 35-39 10:56:06 31.4504:26:1105:52:2708:44:17
23 81222 Einar Hagemann Råholt CK M 35-39 10:59:09 31.3104:27:5805:52:2708:44:17
24 81034 Henrik Lerstad Sæter IL Norodd - Sykkel M 20-24 11:14:50 30.5804:26:1105:52:2708:33:01
25 130394 Krzysztof Cabaj Solid Entreprenør AS M 40-44 12:30:49 27.4905:38:5107:27:0010:17:46
26 130396 Ole Marius Forbord Asker M 17-19 12:37:00 27.2605:37:4807:27:0010:38:55
26 130395 Jakob Kvalum Asker M 17-19 12:37:00 27.2605:37:4807:27:0010:38:55
28 130397 Colin Macdonald Dikemark IF M 17-19 12:37:08 27.2605:37:4807:27:0010:38:55
29 130398 Kenneth Macrae Oslo M 30-34 12:37:29 27.2405:37:4807:27:0010:38:55
30 42299 Svein Lindstad IL Norodd - Sykkel M 40-44 12:51:21 26.7504:26:1106:23:1510:21:15
31 80871 Roy Sønsteby Næroset / Team Kveinndaln M 45-49 13:05:56 26.2605:37:4807:27:0010:40:00
32 130399 Felix Schneider Stansstad M 35-39 13:06:19 26.2405:43:2407:44:2110:51:28
33 130400 Tord Kongsvik Team ACL M 35-39 13:32:41 25.3905:37:4807:56:1311:08:39
34 70877 David Fjellvik Kråkerøy M 50-54 13:37:45 25.2305:44:0707:56:3511:21:03
35 70988 Jørgen Håland Team Kveinndaln M 45-49 13:42:43 25.0806:14:3508:03:4711:16:48
36 130401 Nils Ivar Gjerstad IL Norodd - Sykkel M 45-49 13:45:30 25.0006:11:4307:59:2711:15:25
37 29892 Trine Johnsen Tursyklistene K 40-44 14:00:10 24.5605:41:5807:51:2511:26:14
38 130402 Morten Bollerud Ørsta M 40-44 14:01:56 24.5105:39:1208:28:4711:44:36
38 130403 Helge Ressem Ørsta M 45-49 14:01:56 24.5105:39:1208:28:4711:44:36
40 130404 Aleksander Bjordal Jensen Duken M 20-24 14:18:22 24.0405:57:2608:24:0711:59:43
40 130405 Tommy Bjørndal Olsen Tønsberg M 20-24 14:18:22 24.0405:57:2608:24:0711:59:29
40 130406 Petter W. Olson Team ICN M 30-34 14:18:22 24.0405:57:2608:24:0711:59:29
43 64892 Ragnar Slåsletten Aurskog/Finstadbru SK M 55-59 14:23:59 23.8806:13:5008:24:0311:46:51
44 108732 Steinar Hoftaniska Høgsve IL Norodd - Sykkel M 55-59 14:33:42 23.6206:02:2908:23:4612:03:14
45 96895 Trygve Jarholt Opera Software M 45-49 14:37:35 23.5106:02:1208:23:4612:05:25
46 110063 Nikolai Leander Lactic Brothers International M 30-34 14:41:35 23.4106:02:2908:23:4612:05:25
46 46781 Håvard Ustad Lactic Brothers International M 30-34 14:41:35 23.4106:02:2908:23:4612:05:25
48 36173 Per Erling Enger CK Toten-Tråkk M 50-54 14:54:48 23.0606:26:0208:30:2312:08:00
49 43031 Kåre Trevor Gjendem Molde M 60-64 15:19:25 22.4406:19:2708:33:1412:49:01
50 70911 Tore Huseby Elverum M 40-44 15:49:00 21.7406:33:0609:11:5412:13:46
50 70912 Geir Kikut Nordhagen Elverum M 40-44 15:49:00 21.7406:33:3409:10:3012:43:18
52 65101 Gunn Randi Fjæstad Ottestad IL - Sykkel K 50-54 15:50:13 21.7206:17:2508:46:5812:38:58
52 130408 Nina Dagfinrud Storsveen Hamar K 45-49 15:50:13 21.7206:17:2508:46:5812:38:58
54 110160 Bjørn Albert Fjeldavli Odden Trakk og Trø M 55-59 16:09:58 21.2706:43:3009:24:4513:24:41
55 68080 Roy Moen-Hansen Dovre Marsjklubb M 60-64 17:57:15 19.1507:51:4910:35:0614:50:28
56 71180 Kari-Anne Paulsen Team Råholt K 35-39 18:24:30 18.6807:52:4210:44:1215:04:17
56 34152 Jahn Otto Paulsen Team Råholt M 40-44 18:24:30 18.6807:52:4210:44:1215:04:17
58 81484 Nina Kristin Ekelund Stranda K 40-44 18:51:06 18.2407:58:1511:09:5215:37:02
58 81483 Christina Linnéa Holmberg Velledalen IL K 17-19 18:51:06 18.2407:57:3411:09:5215:36:59
- 110313 Rune Ask Hjerteteamet Lovisenberg sykehus M 55-59 Brutt -06:33:3409:56:0614:35:21
- 130412 Bjørn Bogø Team Krutvik M 40-44 Brutt -07:23:1400:00:0000:00:00
- 130409 Frank Da Cruz Team ACL M 40-44 Brutt -05:37:4800:00:0000:00:00
- 42858 Halvard Felde Raufoss & Gjøvik SK M 60-64 Brutt -05:37:4808:00:4100:00:00
- 63059 Bård Fjeldavli Odden Trakk og Trø M 35-39 Brutt -06:48:5800:00:0000:00:00
- 81272 Tom-Hugo Klemetsen Dinjos M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 81558 Heidi Krutvik Team Krutvik K 45-49 Brutt -07:58:5800:00:0000:00:00
- 130411 Syver Øen Kvikstad Sellebakk M 30-34 Brutt -12:51:0800:00:0000:00:00
- 130410 Mia Eirin Øen Kvikstad Sellebakk K 30-34 Brutt -12:51:0800:00:0000:00:00
- 110215 Kent Torp Råholt CK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2012
Distanse: 344.00 KM
Snittfart: 26.49 Km/t
Snittid: 12:59:05
Antall deltakere: 69

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):