Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2012

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 120714 Eirik Linaker Danielsen Romeriksåsen SK M 17-19 01:30:03 39.31
1 130557 Steinar Elton Bjørndal IF - Sykkel M 40-44 01:30:03 39.31
1 130558 Petter Fagerhaug Romeriksåsen SK M 15 01:30:03 39.31
1 130559 Henrik Furu Romeriksåsen SK M 16 01:30:03 39.31
1 130560 Jørgen Hågensen Ottestad IL - Sykkel M 16 01:30:03 39.31
1 130561 Halvor Kleivi Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 01:30:03 39.31
1 130562 Jarand Kleppan Romeriksåsen SK M 16 01:30:03 39.31
1 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 01:30:03 39.31
1 64633 Morten Lund Østbygda IL - Sykkel M 25-29 01:30:03 39.31
1 34906 Erik Skoglund Nilsen Skårer CK M 40-44 01:30:03 39.31
1 68975 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen SK M 25-29 01:30:03 39.31
1 130563 Ola Lund Presterud Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 01:30:03 39.31
1 82029 Ole Ingar Sel Ottestad IL - Sykkel M 15 01:30:03 39.31
1 130564 Ole Zedell Ottestad IL - Sykkel M 16 01:30:03 39.31
15 130565 Magnus Emil Furnes Asker CK M 16 01:30:20 39.18
15 82027 John Tuflått Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:30:20 39.18
17 130566 Andreas Nygaard Ottestad IL - Sykkel M 16 01:30:38 39.05
18 130567 Ole Johannes Fosse Asker CK M 35-39 01:31:24 38.73
19 49880 Bjørn Furu Romeriksåsen SK M 45-49 01:33:50 37.72
20 110839 Eirik Lindaas PwC M 25-29 01:33:58 37.67
20 130568 Rune Nygård Østbygda IL - Sykkel M 35-39 01:33:58 37.67
22 133204 Christian Platou Gjerstad Ottestad IL - Sykkel M 16 01:34:04 37.63
22 82017 Øyvind Sørhaug Stovnerkameratene - Sykkel M 45-49 01:34:04 37.63
22 110820 Remi Trøen Vang Skiløperforening - Sykkel M 17-19 01:34:04 37.63
22 130569 Håvard Udnesseter Sæter Hjørnet M 50-54 01:34:04 37.63
26 82022 Marius Ruud Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:34:25 37.49
27 82012 Magnus Nyvold IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:34:55 37.29
28 130570 Vegard Kjølstad Team Sykleriet M 30-34 01:35:28 37.08
29 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL Sykkel M 55-59 01:35:41 36.99
30 64344 Kristin Falck Oslo K 40-44 01:37:28 36.32
30 110842 Tora Helene Sel Ottestad IL - Sykkel K 16 01:37:28 36.32
30 121129 Eirik Samuelsen Toten-Kranken CK M 17-19 01:37:28 36.32
33 110910 Torkel Dalan Asker CK M 17-19 01:37:35 36.27
33 110862 Magnus M. Osberg Asker CK M 16 01:37:35 36.27
33 130572 Aleksander Skjelbred Asker CK M 15 01:37:35 36.27
36 82100 Kyrre Grimstad IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:37:42 36.23
36 82018 Carl Henrik Gørbitz Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 01:37:42 36.23
36 110890 Allan Dahl Johansson IF Frøy - Sykkel M 14 01:37:42 36.23
36 44957 Terje Kjølstad Modum CK M 50-54 01:37:42 36.23
36 62834 Helge Ronny Sjødahl Sellebakk M 45-49 01:37:42 36.23
36 82032 Kenn Skolegården SATS Lillestrøm M 50-54 01:37:42 36.23
42 110823 Thomas Borthen Heydi M 40-44 01:37:46 36.20
42 130573 Trygve B. Hønsen Nes SK M 15 01:37:46 36.20
42 34973 Monica Jakobsen Eina Sportsklubb - Sykkel K 40-44 01:37:46 36.20
42 122373 Kjetil Nilsen Team S-Raschler M 35-39 01:37:46 36.20
42 130574 Espen Sandbakken Amfi Eina M 30-34 01:37:46 36.20
42 82049 Tommy Skaugerud Amfi Eina M 40-44 01:37:46 36.20
48 130575 Johannes Buverud Oslo M 40-44 01:37:59 36.12
49 131384 Geir H. Moshuus Røyken CK M 50-54 01:38:04 36.09
50 68528 Linda Evensen Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 01:38:08 36.07
51 82148 Jonas R. Bjerke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 15 01:39:01 35.75
52 110856 Rolf Rasmussen Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 01:40:00 35.4
52 130576 Jon Petter Søstrand Tempori Technology BIL M 45-49 01:40:00 35.4
54 64287 Håkon Andersen Bama M 30-34 01:40:06 35.36
54 130577 Arve Bakken Bama M 40-44 01:40:06 35.36
54 130578 Lars Gronseth Bama M 20-24 01:40:06 35.36
57 82061 Arvid Pettersen Østbygda IL - Sykkel M 60-64 01:40:20 35.28
57 130579 Erlend Hauglum Slettene Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 14 01:40:20 35.28
59 35874 Per Allan Johansson IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:40:54 35.08
60 110847 Simen Eriksen Hadeland CK M 17-19 01:41:09 34.99
60 122219 Roger Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 40-44 01:41:09 34.99
60 130580 Leif Rune Grefsli Mjølkerampa Riders M 50-54 01:41:09 34.99
63 130581 Anders Fjeld Meyer Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 01:41:14 34.96
64 111001 Kjell Aage Kristoffersen Bama M 35-39 01:41:17 34.95
65 130582 Andreas Bogen Kristiansen IF Frøy - Sykkel M 16 01:41:21 34.92
65 62797 Jan Tore Kristiansen Kølabånn SK M 40-44 01:41:21 34.92
67 111004 Nicolai Drager Nes SK M 15 01:41:46 34.78
68 130583 Sebastian Kiese IF Frøy - Sykkel M 15 01:42:26 34.55
69 82073 Mattis Johannessen Bærum og Omegn CK M 17-19 01:42:39 34.48
70 130584 Jørgen Bjaarstad Nikolaisen Bærum og Omegn CK M 17-19 01:42:53 34.40
71 130585 Jørn Moe Basefarm M 45-49 01:42:56 34.39
71 130586 Morten Stensholt Basefarm M 25-29 01:42:56 34.39
73 130587 Trond Pedersen Basefarm M 45-49 01:43:09 34.31
73 111176 Canh Pham Basefarm M 35-39 01:43:09 34.31
73 130588 Jon Thingvold Basefarm M 40-44 01:43:09 34.31
76 130589 Ivar Askautrud Eriksson Skarnes M 50-54 01:43:41 34.14
77 110857 Svein Græe Eidsvoll SK M 55-59 01:44:12 33.97
78 130590 Håvard Rafelsen Bama M 35-39 01:44:17 33.94
78 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken CK M 45-49 01:44:17 33.94
80 69097 Tom Ove Andersen Nes SK M 50-54 01:44:28 33.88
81 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken CK M 50-54 01:44:34 33.85
81 69978 Trond Tetlie Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 01:44:34 33.85
81 111020 Merethe Vedal Toten-Kranken CK K 35-39 01:44:34 33.85
81 69083 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy - Sykkel K 35-39 01:44:34 33.85
85 110924 Haakon Dalan Asker CK M 45-49 01:45:00 33.71
86 110887 Bente Blæsterdalen Amfi Eina K 35-39 01:45:03 33.69
87 82089 Magne Gjerde Ingénia M 45-49 01:45:25 33.58
87 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK M 45-49 01:45:25 33.58
87 80075 Siv Hove Bærum og Omegn CK K 35-39 01:45:25 33.58
87 130591 Karine Pignatel Bærum og Omegn CK K 45-49 01:45:25 33.58
91 110965 Kai Danielsen veiatlas.no M 45-49 01:45:38 33.51
92 130592 Øistein Lysne Team Lysne M 16 01:45:50 33.44
93 130593 Espen Hansen Bama M 40-44 01:45:54 33.42
93 130594 Daniel Lungu Bama M 30-34 01:45:54 33.42
95 121149 Terje Furubotn Bama M 45-49 01:46:30 33.23
96 130595 Truls Ørneberg Asker CK M 15 01:46:49 33.14
97 120294 Pål Ehrnst Nesodden SK M 50-54 01:46:50 33.13
98 108938 Peder Nergaard Bama M 40-44 01:46:58 33.09
99 113185 Mette-Lill Dahle Andersen Sellebakk K 50-54 01:47:08 33.04
99 65846 Anners Bjerke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 01:47:08 33.04
99 36042 Kim Anders Aas Røyken CK M 40-44 01:47:08 33.04
102 82267 Inge Morten Kveen Amfi Eina M 45-49 01:47:14 33.01
103 110918 Frank Tore Hermansen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 01:47:23 32.96
104 89180 Arnfinn Sandvold FroSky - Kjeller treningssenter M 45-49 01:47:36 32.89
105 110889 Michael Pangopoulos FINN.no M 30-34 01:47:37 32.89
106 110953 Jøran Karlsen Basefarm M 25-29 01:47:41 32.87
107 130596 Monica Stenersen Amfi Eina K 35-39 01:47:49 32.83
108 82164 Tom Erik Bjerkeengen Amfi Eina M 45-49 01:47:59 32.78
108 110982 Arne Jorde IF Frøy - Sykkel M 45-49 01:47:59 32.78
108 110983 Håkon Jorde IF Frøy - Sykkel M 14 01:47:59 32.78
111 82115 Erik Gløersen Oslo kommune VAV BIL M 55-59 01:48:02 32.76
112 130597 Morten Kolstad Kolstad Cycling M 20-24 01:48:13 32.71
113 82093 Sveinung Lindaas Storebrand M 55-59 01:48:31 32.62
113 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 40-44 01:48:31 32.62
113 82494 Vemund Straum Trondhjems VK M 14 01:48:31 32.62
116 130598 Audun Deinboll Hauerseter Sportsklubb Nordkisa - Sykkel M 16 01:48:39 32.58
117 111034 Martin Lundteigen Bama M 35-39 01:48:49 32.53
118 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 45-49 01:49:00 32.47
118 130599 Aksel Skaar Leirvaag Nesodden SK M 15 01:49:00 32.47
120 68263 Per Anders Waaler Oslo M 45-49 01:49:28 32.33
121 107193 Stig Nyvold IF Frøy - Sykkel M 50-54 01:49:34 32.30
122 47117 Jan Peter Amundal Trondhjems VK M 50-54 01:49:38 32.28
122 82187 Adrian Brendløkken Amundal Trondhjems VK M 16 01:49:38 32.28
124 110932 Kristian Harald Ekornås Bama M 45-49 01:49:43 32.26
125 82082 Øyvind Samuelsen Toten-Kranken CK M 17-19 01:49:47 32.24
126 130600 Matias Mjåvatn Fjellhamar M 20-24 01:49:55 32.20
127 82399 Tor-Helge Husevold Follo SK M 50-54 01:50:01 32.17
128 111002 Daniel Tollerud Bama M 30-34 01:50:10 32.13
129 111210 Atle Martinsen Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 01:50:11 32.12
130 79917 Tommy Kristiansen Amfi Eina M 40-44 01:50:22 32.07
130 82305 Jon Lyseng AS Ing. Gunnar M. Backe M 30-34 01:50:22 32.07
132 130601 Remi Rundsveen Eriksen Follebu M 17-19 01:50:32 32.02
132 130602 Haagen Fossen Moelven IL M 15 01:50:32 32.02
132 130603 Karl Johnsen Follebu M 16 01:50:32 32.02
132 130604 Jesper Kjonerud Moelven IL M 15 01:50:32 32.02
136 82175 Fredrik Bjerkeengen Amfi Eina M 20-24 01:50:33 32.02
136 110901 Ludvig S. Bye Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:50:33 32.02
136 130605 Frode Goddokken Hakadal M 40-44 01:50:33 32.02
136 110977 Sander Haga Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:50:33 32.02
136 130606 Henrik Høyskel Sportsklubben Rye Jr. Express M 14 01:50:33 32.02
136 110900 Heidi Myrmæl Alpha Elektro AS K 40-44 01:50:33 32.02
136 110882 August Sørlie Nerland Sportsklubben Rye Jr. Express M 14 01:50:33 32.02
136 109615 Lasse Nilsson Team WeberGlava M 50-54 01:50:33 32.02
136 82287 André Rødsand Oslo M 30-34 01:50:33 32.02
136 130607 Christian Skøien pH Equity CK M 14 01:50:33 32.02
136 110879 Jakob Stensåsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:50:33 32.02
136 110909 Trine Marie Tveite Team Teigen K 25-29 01:50:33 32.02
136 82282 Henning Åsheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:50:33 32.02
149 83565 Tommy Espedal Bama M 35-39 01:50:35 32.01
150 110959 Thomas Velde Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 01:50:43 31.97
151 94218 Emil Eike NSB Gjøvikbanen AS M 40-44 01:50:55 31.91
151 130608 Lars Falck Team Anders for Aktiv mot kreft M 30-34 01:50:55 31.91
153 110516 Nicolai Ruud Oslo M 25-29 01:51:04 31.87
154 64288 Andreas Ebbesen Bama M 20-24 01:51:05 31.86
155 81781 Gunn Karin Bastlien Sauda SK K 35-39 01:51:06 31.86
155 130609 Eli Anita Breisjøberg Jaren K 35-39 01:51:06 31.86
155 123258 Kristin Bruknapp Sauda SK K 30-34 01:51:06 31.86
155 81598 Kristin Guttormsen Svensenga Sporsklubb K 45-49 01:51:06 31.86
155 28378 Siren Olsen Handeland Sauda SK K 45-49 01:51:06 31.86
155 111115 Ola Osberg Oslo M 50-54 01:51:06 31.86
155 130610 Jon Osberg Gjettum M 45-49 01:51:06 31.86
155 67196 Karsten Sjøli W&C M 60-64 01:51:06 31.86
155 110872 Geir Teigen Lesja og Dovre SK M 50-54 01:51:06 31.86
155 123256 Kristin Vatne Sauda SK K 35-39 01:51:06 31.86
165 110844 Mathias Ebbesen Bama M 17-19 01:51:13 31.82
166 130611 Vidar Martinsen Coop M 30-34 01:51:30 31.74
167 110893 Tor Kristian Nilsen Nanset IF - Sykkel M 25-29 01:51:37 31.71
168 81323 Torstein Thorsen bWise M 50-54 01:51:40 31.70
169 82239 Richard Hynne Crowe Horwath BIL M 40-44 01:51:42 31.69
169 82236 Kristian Lahaug Shape Interntaional C.C. M 40-44 01:51:42 31.69
169 70900 Rune Trøen Gjerdrum M 40-44 01:51:42 31.69
169 130612 Sindre Valvik Eidsvoll SK M 17-19 01:51:42 31.69
173 111093 Joakim Sundby Romeriksåsen SK M 13 01:51:48 31.66
174 130613 Øyvind Foyn Jardar IL M 45-49 01:51:49 31.65
174 130614 Ebbe Rømcke Asker CK M 45-49 01:51:49 31.65
176 37673 Trond Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 45-49 01:52:17 31.52
177 82246 Jørgen Andresen Oslo M 14 01:52:28 31.47
177 130615 Sigrid Bye Eidsvoll SK K 14 01:52:28 31.47
177 110963 Henrik Holst-Larsen Eidsvoll M 25-29 01:52:28 31.47
180 130616 Kåre Anton Andresen Eidsvoll SK M 50-54 01:52:33 31.45
180 130617 Sindre Berg-Jacobsen Asker CK M 14 01:52:33 31.45
180 50064 Audun Bye Eidsvoll SK M 45-49 01:52:33 31.45
180 130619 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK M 14 01:52:33 31.45
180 82520 Amalie Braathen Strande Eidsvoll SK K 16 01:52:33 31.45
180 130618 Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 14 01:52:33 31.45
186 111011 Vegard Aanonsen Aanonsen Gym M 25-29 01:52:53 31.35
187 130620 Jarle Barnholdt Basefarm M 45-49 01:52:54 31.35
188 130621 Theodor Hagen CK Nittedal M 12 01:53:02 31.31
188 80771 Jan Ingar D. Hagen CK Nittedal M 40-44 01:53:02 31.31
188 130622 Émil Kratz CK Nittedal M 12 01:53:02 31.31
188 50294 Jørn Lyford CK Nittedal M 40-44 01:53:02 31.31
188 130623 Jørgen Nikolai Lyford CK Nittedal M 13 01:53:02 31.31
193 130624 Ronnie Mathisen Ullensaker CK M 40-44 01:53:12 31.27
194 82299 Mats Byfuglien Råholt CK M 30-34 01:53:16 31.25
195 111288 Andreas Hubred Hagen Ottestad IL - Sykkel M 15 01:53:22 31.22
195 110955 Hilde Rosseland Basefarm K 40-44 01:53:22 31.22
197 111709 Synne Nyland Husøy Gardermoen K 17-19 01:53:24 31.21
198 130625 Sondre Mobråthen Gjerdrum M 35-39 01:53:29 31.19
199 130627 Bjørnar Olsen Skatt Øst Jessheim M 40-44 01:53:36 31.16
199 130626 Thomas Aasland Slattum M 45-49 01:53:36 31.16
201 82120 Anders Lervåg Bama M 30-34 01:53:42 31.13
201 106106 Terje Pedersen Bama M 30-34 01:53:42 31.13
203 130628 Martine Slokvik Ottestad IL - Sykkel K 15 01:53:45 31.12
204 121158 Arild Vester Gjerdrum M 40-44 01:53:47 31.11
205 130629 Ove Kjelland-Mørdre Oslo M 17-19 01:54:07 31.02
206 130630 Jan-Olav Karlsen Oslo M 25-29 01:54:11 31.00
206 130631 Hans Skaare HAPRO BIL M 30-34 01:54:11 31.00
208 111114 Vibeke Fjell Gjeisklid Spenst Jessheim K 30-34 01:54:19 30.96
209 89234 Arild Henriksen Melhus M 25-29 01:54:28 30.92
210 130632 Aina Dahle Norbom Fredrikstad K 20-24 01:54:35 30.89
211 110915 Kjell Erling Andersen Family Sports Club M 40-44 01:54:51 30.82
211 110919 Rino Høistad Family Sports Club M 45-49 01:54:51 30.82
211 110921 Kjell Karlsen Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 01:54:51 30.82
211 67939 Atle Ytterstad Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 01:54:51 30.82
215 64420 Henning Dokken Schneider Electric M 40-44 01:54:54 30.80
215 130633 Per Skøien pH Equity CK M 40-44 01:54:54 30.80
217 130634 Geir Helge Busch Kløfta M 35-39 01:54:57 30.79
218 82036 Lars-Petter Akselsen Hove Medical Systems M 45-49 01:54:58 30.79
218 130635 Christian Ro Heuch Oslo M 17-19 01:54:58 30.79
220 110960 Kai Eikaas Bama M 50-54 01:55:13 30.72
221 33770 Lars Nordeng Atea AS M 60-64 01:55:29 30.65
222 79342 Tormod Guldvog IF Frøy - Sykkel M 40-44 01:55:44 30.58
223 130636 Victoria Schiøtz IF Frøy - Sykkel K 45-49 01:55:48 30.56
223 121585 Lene Pernille Østberg IF Frøy - Sykkel K 40-44 01:55:48 30.56
225 82121 Anders Kiær Holter Bama M 35-39 01:55:51 30.55
226 81651 Ann Eli Mavrakis IF Frøy - Sykkel K 40-44 01:55:56 30.53
227 130637 Asbjørn Hynne Norske Skog BIL M 25-29 01:56:06 30.49
228 130638 Erik Madsen Family Sports Club M 45-49 01:56:13 30.46
229 111162 Ole Jørgen Robsrud Lørenskog CK M 40-44 01:56:29 30.39
229 42087 John Ole Tollefsen IF Frøy - Sykkel M 65-69 01:56:29 30.39
229 110911 Markus Wiik Richie the Cats Biker Team M 15 01:56:29 30.39
232 125330 Olaf Svarstad Ellefsen Bergen Triathlon Club - Sykkel M 40-44 01:56:35 30.36
232 71074 Esben Karlsen Atea AS M 50-54 01:56:35 30.36
234 130640 Marius Bøhn Toyota Romerike M 40-44 01:56:38 30.35
235 129726 Hege Bakken Bama K 40-44 01:56:52 30.29
236 63341 Knut Bergo Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 01:57:00 30.25
237 95754 Henrik Fismen Pronova BioPharma M 40-44 01:57:01 30.25
237 109768 Alexis Garras Pronova Biopharma M 45-49 01:57:01 30.25
237 109771 Janne Rostad Jensen Nesbru K 25-29 01:57:01 30.25
237 105676 Johansen Maren Oslo K 30-34 01:57:01 30.25
237 110944 Erling Odden Pronova BioPharma M 55-59 01:57:01 30.25
237 110135 Christian Olberg Pronova BioPharma M 40-44 01:57:01 30.25
243 110858 Helge Bergo Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 01:57:11 30.20
244 130641 Kristoffer Framstad FINN.no M 35-39 01:57:18 30.17
245 111092 Anette Sundby Romeriksåsen SK K 40-44 01:57:20 30.17
246 110931 Christer Dreng Nanset IF - Sykkel M 40-44 01:57:21 30.16
247 130642 Aina Balto Roterud IL K Tandem 01:57:35 30.10
247 41051 Nils Morten Balto Roterud IL M 40-44/Tandem 01:57:35 30.10
249 130643 Thomas Halvors Oslo M 30-34 01:57:38 30.09
250 123122 Roger Johansen Family Sports Club M 45-49 01:57:41 30.08
251 130645 Snorre Jensen Oppegård IL M 30-34 01:57:50 30.04
252 81586 Nina Høiby Glåmdal SK K 30-34 01:57:59 30.00
252 130646 Isak Høiby Glåmdal SK M 13 01:57:59 30.00
254 82655 Ole Fredrik Fodnes Team WeberGlava M 50-54 01:58:05 29.97
254 111241 Hans Fredrik Fodnes Team WeberGlava M 20-24 01:58:05 29.97
256 130647 Martin Engelstad Skoda GreenTeam M 30-34 01:58:16 29.93
257 82466 Magne Loe Amfi Eina M 50-54 01:58:29 29.87
257 70558 Per Magne Sandbekken Amfi Eina M 50-54 01:58:29 29.87
259 111246 Arne Johannes Nilsen Løkken Team Anders for Aktiv mot kreft M 17-19 01:58:30 29.87
260 130649 Erik Kolstad Kolstad Cycling M 20-24 01:58:33 29.86
261 130650 Kristina Lindtun Team Anders for Aktiv mot kreft K 14 01:58:39 29.83
262 130651 Morten Jørgensen Family Sports Club Fredrikstad M 35-39 01:58:43 29.81
262 130652 Anders Hille Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:58:43 29.81
264 111624 Atle Løkken Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 01:58:51 29.78
264 120991 Wenche Stensvold Team Anders for Aktiv mot kreft K 35-39 01:58:51 29.78
266 64556 Tom J. Jølsett Bama M 50-54 01:59:01 29.74
267 111065 Jan Finstad Siggerud M 70-74 01:59:06 29.72
268 40816 Kai Foss Aftenposten M 55-59 01:59:54 29.52
268 42561 Kaare Faanes Aftenposten M 55-59 01:59:54 29.52
268 82374 John Håkon Kristiansen Aftenposten Sykkel Klubb M 40-44 01:59:54 29.52
268 92725 Tom Reinertsen Aftenposten M 60-64 01:59:54 29.52
272 130653 Olav Katle Fleten Asker CK M 15 01:59:55 29.52
272 82057 Erlend Rinden Romeriksåsen SK M 15 01:59:55 29.52
274 130654 Roman Lørken Svingvoll M 14 02:00:07 29.47
275 130655 Lasse Bakken Sørum IL M 40-44 02:00:08 29.46
275 109685 Lars Hoem CUBIC M 25-29 02:00:08 29.46
275 82367 Gry Jansen CUBIC K 40-44 02:00:08 29.46
278 111171 Jørgen Aanonsen Larsen Aanonsen Gym M 25-29 02:00:14 29.44
279 122186 Kjell Andreassen Østbygda IL - Sykkel M 55-59 02:00:16 29.43
279 82283 Kjetil Lindviksmoen Hansen Diplom-Is AS M 40-44 02:00:16 29.43
279 130656 Øivind Larald Maura M 35-39 02:00:16 29.43
279 111096 Marie Kristin Storinset Aalen Elverum K 45-49 02:00:16 29.43
283 130657 Paal Andersen Renommé communication M 40-44 02:00:28 29.38
284 130658 Simen Fløtten Gammersvik Oslo M 25-29 02:00:30 29.37
285 130659 Vetle Bjørkelid Fet Skiklubb - Sykkel M 55-59 02:00:31 29.37
285 82296 Harald Grønli Bama M 55-59 02:00:31 29.37
285 110912 Kristian Nergaard Bama M 50-54 02:00:31 29.37
285 110973 Vegard Stenseth Bama M 25-29 02:00:31 29.37
289 67381 Svein Teigen Tide buss M 55-59 02:00:39 29.34
290 111118 Elin Berntsen Spenst Jessheim K 30-34 02:00:50 29.29
291 130660 Helge Fløtten Oslo M 60-64 02:01:03 29.24
291 130661 Inger Skeimo IF Frøy - Sykkel K 25-29 02:01:03 29.24
293 111143 Mathis Martinsen Family Sports Club Fredrikstad M 20-24 02:01:13 29.20
293 122405 Tom Pedersen Oslo M 45-49 02:01:13 29.20
295 130662 Lars Lersveen Basefarm M 40-44 02:01:14 29.19
296 130663 Bjørn Bolstad Bama M 30-34 02:01:23 29.16
297 110547 Tulla Onstad NRK K 45-49 02:01:24 29.15
298 130664 Kristian Horgen Team Foss M 12/Tandem 02:01:28 29.14
298 115477 Emil Andreas Horgen Team Foss M 40-44/Tandem 02:01:28 29.14
300 53694 Arild Stokkenes Team Anders for Aktiv mot kreft M 35-39 02:01:51 29.05
301 130665 Yukho Wong Bjørklund M 40-44 02:01:54 29.04
302 104537 Thomas Amundsen Fredrikstad M 35-39 02:01:55 29.03
303 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken CK M 45-49 02:01:56 29.03
304 111062 Terje Magnussen Diplom-Is AS M 40-44 02:02:04 29.00
305 82609 Pål Amundsen Nes SK M 40-44 02:02:09 28.98
305 82608 Astrid Amundsen Nes SK K 14 02:02:09 28.98
305 130666 Pernille Frirz Nes SK K 14 02:02:09 28.98
305 82610 Henriette Fritz Nes SK K 14 02:02:09 28.98
305 67950 Åsne Fritz Nes SK K 40-44 02:02:09 28.98
305 70628 Glenn Hjelkerud Alpha Elektro AS M 45-49 02:02:09 28.98
305 111125 Simen Roterud Nes SK M 14 02:02:09 28.98
305 110072 Tom Roterud Nes SK M 40-44 02:02:09 28.98
313 130667 Gorm Gudim KLP BIL M 35-39 02:02:11 28.97
314 65192 Per Tore Gresmo Atea AS M 55-59 02:02:13 28.96
315 130668 Jan Ørnevik Team Anders for Aktiv mot kreft M 55-59 02:02:15 28.95
316 47654 Roy Kjærnet Romeriksåsen SK M 45-49 02:02:16 28.95
317 130670 Stein Fjellheim Kløfta IL - Sykkel M 35-39 02:02:29 28.90
317 130669 Kari-Anne Fjellheim Kløfta IL - Sykkel K 35-39 02:02:29 28.90
319 130671 Daniel Rolland Team Anders for Aktiv mot kreft M 15 02:02:37 28.87
319 130672 Kristian Veseth Team Anders for Aktiv mot kreft M 14 02:02:37 28.87
321 130673 Christopher Ebbang SATS Metro M 20-24 02:02:52 28.81
322 131654 Vegard Lunde Oslo M 30-34 02:02:57 28.79
323 130674 Erik Riise Oslo M 20-24 02:02:59 28.78
324 82255 Tom Henriksen Bring Frigo M 55-59 02:03:06 28.75
325 121638 Renate Torp Eidsvoll SK K 35-39 02:03:12 28.73
326 130675 Tom Alexandersen Bama M 35-39 02:03:16 28.71
327 82432 Morten Ruud Kristiansen Bama M 25-29 02:03:26 28.67
328 82336 Tina Korsrud Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 40-44 02:03:41 28.62
328 70571 Åse Kristin Nordstad Elverum SK K 50-54 02:03:41 28.62
330 82178 Dag Sverre Johnsen Ingénia M 50-54 02:03:45 28.60
331 111178 Terje Ebbang SATS Metro M 65-69 02:03:53 28.57
332 123767 Tove Sell-Dyngeland Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:04:02 28.54
332 123768 Tom Sell-Dyngeland Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:04:02 28.54
334 82268 Ingar Seiersten Vinterbro M 65-69 02:04:13 28.49
335 82297 Ina Henriette Furuseth EVS K 40-44 02:04:17 28.48
336 69335 Marthe Dyrud Atea AS K 30-34 02:04:19 28.47
336 156348 Petter Fossum Oslo M 50-54 02:04:19 28.47
336 69353 Jørn Goldstein Atea AS M 55-59 02:04:19 28.47
339 130676 Erik Skristad Atea AS M 50-54 02:04:25 28.45
339 64731 Irene Ødeli Tomter K 45-49 02:04:25 28.45
341 130677 Hilde Sørlie Kristiansen Bama K 40-44 02:04:33 28.42
342 111275 Ingunn Oppedal Olsen Hauerseter Sportsklubb Nordkisa - Sykkel K 40-44 02:05:02 28.31
343 31591 Ingvar Gravdal Bama M 60-64 02:05:07 28.29
344 130678 Frank Fossum Askim VGS M 50-54 02:05:10 28.28
344 130679 Hilde M. Redig Haga Askim VGS K 45-49 02:05:10 28.28
344 82320 Oddmund Holum Horten OCK M 50-54 02:05:10 28.28
347 130680 Ingvild Solberg Andreassen Nesoddtangen K 40-44 02:05:14 28.26
348 22822 Kai Eivind Eriksen Halden CK M 65-69 02:05:18 28.25
349 130681 Jonas Berglund Jessheim M 40-44 02:05:20 28.24
350 130682 Erik Grønnestad Bravida M 40-44 02:05:27 28.21
351 82322 Tom Skovli Sportsklubben Rye M 55-59 02:05:55 28.11
352 111100 Gro Anita Klausen Råholt CK K 40-44 02:05:59 28.09
352 130683 Roy Klausen Råholt CK M 40-44 02:05:59 28.09
354 111195 Helen Horgen Bjørklund K 45-49 02:06:02 28.08
355 130684 Bjørn Sandbakken Amfi Eina M 60-64 02:06:14 28.04
356 130685 Morten Solberg Amfi Eina M 35-39 02:06:18 28.02
357 81322 Thomas Schøyen bWise M 30-34 02:06:19 28.02
358 82269 Kjersti Amlien Amfi Eina K 45-49 02:06:26 27.99
359 130686 Christoffer Wandem Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 02:06:29 27.98
359 130687 Hans Petter Wandem Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 02:06:29 27.98
361 130688 André Hellne Rasen Bjerke IL - ski M 12 02:06:33 27.97
362 130689 Steinur Kilde Jessheim M 40-44 02:06:37 27.95
363 130690 Rune Ottersbo Haslum M 40-44 02:06:43 27.93
364 82389 Nina Hellne Rasen Bjerke IL - ski K 40-44 02:06:49 27.91
365 130691 Lars Olsberg Hagan M 45-49 02:06:53 27.89
366 130692 Tina Alkvist Gjerdrum K 30-34 02:07:05 27.85
367 130693 Henrik Ottersbo Bekkestua M 20-24 02:07:08 27.84
368 130694 Kari Gjølme Family Sports Club K 45-49 02:07:15 27.81
369 130695 Per Krogh Finnerud HAPRO BIL M 50-54 02:07:16 27.81
369 82212 Jon Brede Pettersen Nokia Siemens Networks M 55-59 02:07:16 27.81
371 131952 Trond Michelsen Skjetten M 40-44 02:07:42 27.72
372 111107 Stein-Erik Hermansen Family Sports Club / Skjeberg CK M 50-54 02:07:43 27.71
373 130696 Knut Riiber Oslo M 50-54 02:07:50 27.69
373 130697 Nikolai Riiber Oslo M 12 02:07:50 27.69
375 111295 Kent Daniel Danielsen veiatlas.no M 25-29 02:07:51 27.68
376 130698 Hans-Petter Østreng Finstadjordet M 50-54 02:08:05 27.63
377 81506 Bjørn A. Tveøy Atea AS M 65-69 02:08:06 27.63
378 111346 Monica Vang Bjørklund K 40-44 02:08:09 27.62
379 31592 Halldor Trengereid Indre Arna M 60-64 02:08:20 27.58
380 111222 Runar Myren SATS Metro M 50-54 02:08:24 27.57
380 130699 Hallgeir Rørvik Atea AS M 50-54 02:08:24 27.57
382 130700 Lise Marie Christensen Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:08:25 27.56
382 130702 Arild Lundby Fjellfoten SK M 35-39 02:08:25 27.56
382 130701 Anders Lundby Leira M 40-44 02:08:25 27.56
382 130703 Tomas Nilsen Jessheim M 35-39 02:08:25 27.56
386 111296 Mona Ilseng Bama K 35-39 02:08:27 27.55
387 111073 Eirik Kruse Diplom-Is AS M 45-49 02:08:29 27.55
388 82400 Øivind Bell Oslo M 35-39 02:08:31 27.54
389 82376 Hans Christian Bjerketveit Bama M 40-44 02:08:51 27.47
389 130705 Rune Vang Bjørklund M 45-49 02:08:51 27.47
391 82092 Arnstein Fortun Lindaas Oslo M 20-24 02:09:04 27.42
392 111072 Trond Fredriksen Diplom-Is AS M 45-49 02:09:07 27.41
393 81662 Tone Hansen Family Sports Club K 50-54 02:09:08 27.41
394 111101 Torvald Mauseth SATS Metro M 55-59 02:09:12 27.39
395 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken CK M 40-44 02:09:15 27.38
396 81521 Gunnar Jensen Vinmonopolets Sportsklubb M 65-69 02:09:21 27.36
397 130706 Sondre Ysen-Haugen Atea AS M 16 02:09:23 27.36
398 130707 Leif Birger Fossum Oslo M 45-49 02:09:37 27.31
399 130708 Sigrid Flo Eriksen Ingénia K 30-34 02:09:38 27.30
399 130709 Geir Kristiansen Askim M 40-44 02:09:38 27.30
399 130710 Tor Øyvind Pettersen Råholt CK M 35-39 02:09:38 27.30
399 138536 Sindre Slattum Pettersen Råholt CK M 14 02:09:38 27.30
403 111263 Ann Kristin Dahl Bama K 30-34 02:09:44 27.28
403 130711 Hans Erik Pedersen COOP Norge Handel AS M 45-49 02:09:44 27.28
405 82194 Morten Eldevik OLTD M 65-69 02:10:12 27.18
406 69419 Lars Klatran Atea AS M 45-49 02:10:14 27.18
407 103456 Marianne Fugløy Lidstrøm Bærum og Omegn CK K 45-49 02:10:16 27.17
407 103011 Lars Lidström Bærum og Omegn CK M 45-49 02:10:16 27.17
409 86504 Arild Engelstad Bjørklund M 60-64 02:10:30 27.12
409 110140 Klaus Kjerulf Heidelbach Slagelse M 55-59 02:10:30 27.12
411 111121 Nils Gundersen Bama M 60-64 02:10:32 27.11
412 82430 Pål Rydland bWise M 30-34 02:10:40 27.09
413 111311 Bent Andersen Bama M 35-39 02:10:43 27.08
413 82286 Bjørgulv Flatland TDB Eikeli M 45-49 02:10:43 27.08
415 111077 Trine Blomseth Diplom-Is AS K 45-49 02:10:44 27.07
416 130712 Wenche Schønberg Team Anders for Aktiv mot kreft K 45-49 02:10:46 27.07
417 81861 Mette Nilsen Oslo K 45-49 02:10:49 27.06
418 111165 Arne Olav Solberg SATS Metro M 40-44 02:10:55 27.04
419 130713 Mathias Hednegård-Rake Lillestrøm M 35-39 02:11:03 27.01
419 130714 Hans Jørgen Skrukkestad Bama M 40-44 02:11:03 27.01
421 111154 Ingvar Dragseth Bjørnson Heydi M 35-39 02:11:05 27.00
422 130715 Carsten Hjort Jensen Pronova BioPharma M 45-49 02:11:12 26.98
423 130716 Bror Kristian Raanaas Tandberg Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:11:14 26.97
424 130717 Vidar Hjelm Oslo M 35-39 02:11:16 26.96
424 82480 Stig Einar Vildåsen Amfi Eina M 40-44 02:11:16 26.96
426 81900 Haldis Larsen Skjeberg CK K 45-49 02:11:21 26.95
427 130718 Yvonne Grønhaug Oslo K 35-39 02:11:30 26.92
427 130719 Lars Ottersen Forsvaret, Forsvarsstaben M 40-44 02:11:30 26.92
429 130720 Gunnar Sundal EH Racing M 50-54 02:11:39 26.88
430 111312 Kristin Nystuen Bråten Ingénia K 35-39 02:11:51 26.84
430 111119 Cathrine Throndsen Spenst Jessheim K 35-39 02:11:51 26.84
432 111261 Marianne Dahl Bama K 30-34 02:11:54 26.83
432 130721 Rebecca Pande Pettersen Skjeberg CK K 20-24 02:11:54 26.83
434 82244 Inge Hasselberg Skedsmokorset M 70-74 02:11:59 26.82
435 130723 Ingunn Løken Johansen Elexia Jessheim K 45-49 02:12:24 26.73
435 130722 Ellen-Karoline Wallace Johansen Oslo K 20-24 02:12:24 26.73
437 69863 Morten Buskerud Felleskjøpet Agri M 35-39 02:12:26 26.73
437 130724 Jessica Grønstad Family Sports Club Løften K 30-34 02:12:26 26.73
439 130725 Dennis Sandaunet Eidsvoll SK M 14 02:12:28 26.72
440 82215 Kjærsti Floden Royal Sport K 60-64 02:12:38 26.69
441 130726 Sanna Uppling Basefarm K 25-29 02:12:40 26.68
442 82603 Gry Heidi Dahl Oslo K 40-44 02:12:42 26.67
442 130727 Øyvind Hals Hagan M 45-49 02:12:42 26.67
442 82597 Kjetil Klemetrud Crowe Horwath BIL M 40-44 02:12:42 26.67
445 82102 Erlend Røer Drabløs Nesodden IF M 17-19 02:12:46 26.66
445 82419 Jon Anders Tangnes Bjørnemyr Sykkel M 45-49 02:12:46 26.66
447 82416 Bjørn Olav Drabløs Buer M 45-49 02:13:03 26.60
447 111234 Anne-Kristin Flatland Heydi K 45-49 02:13:03 26.60
449 130728 Marianne Martinsen KLP BIL K 30-34 02:13:06 26.59
450 130729 Jan Tore Bariås Bama M 50-54 02:13:08 26.58
450 130730 Hans Pedersen Bama M 50-54 02:13:08 26.58
450 130731 Mia Robinsen Bama K 35-39 02:13:08 26.58
450 111085 May Hilde Storvik Bama K 50-54 02:13:08 26.58
454 130732 Jonas Hegge-Jensen Rælingen FK M 13 02:13:13 26.57
455 89812 Knut Lindtvedt KOPIL M 65-69 02:13:28 26.52
455 130733 Dag Rotegård Kongsberg M 40-44 02:13:28 26.52
457 130734 Oskar Sjøgren Oslo M 17-19 02:13:31 26.51
457 68817 Per Olov Sjøgren Oslo M 50-54 02:13:31 26.51
459 82447 Iselin Bakken Team Anders for Aktiv mot kreft K 16 02:13:38 26.49
460 111191 Terje Pedersen MTB Krølle M 45-49 02:13:45 26.46
461 82323 Karin Lang-Ree Oslo K 55-59 02:13:52 26.44
461 111365 Siri Lilleengen Sand IL - Terrengsykkel K 45-49 02:13:52 26.44
463 130735 Mathias Olsberg Hagan M 17-19 02:13:58 26.42
464 130736 Benmichael Santas Oslo M 20-24 02:14:04 26.40
465 130737 Olav Rake Oslo M 50-54 02:14:06 26.39
466 67564 Bjørnar Nilsen CK Nittedal M 40-44 02:14:15 26.36
467 82420 Brede Udahl Nesodden SK M 45-49 02:14:16 26.36
468 130738 Stian Garthus EasyAd M 30-34 02:14:23 26.34
469 130739 Sverre Baraas-Klungseth Eidsvoll SK M 14 02:14:24 26.33
469 130740 Pia Molberg Atea AS K 25-29 02:14:24 26.33
469 110220 Anne Marthe Ramstad Oslo K 30-34 02:14:24 26.33
472 111213 Marianne Hermansen Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:14:27 26.32
473 111095 Kim Solbakken Diplom-Is AS M 30-34 02:14:33 26.30
474 130741 Jens Ole Bentzen Team Anders for Aktiv mot kreft M 60-64 02:14:38 26.29
475 130742 Tom Fjeldvik Ren Pluss as M 55-59 02:14:39 26.29
476 110962 Espen Erlandsen Bama M 25-29 02:14:49 26.25
477 71127 Helge Thime Atea AS M 55-59 02:14:52 26.24
478 130743 Øystein Solheim Basefarm M 45-49 02:15:16 26.17
478 110981 Heine Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 15 02:15:16 26.17
480 130744 Guro Kjørsvik Husby Elretur K 35-39 02:15:19 26.16
481 82393 Marit Arnesen Bring Frigo K 45-49 02:15:21 26.15
481 130747 Brede Gruer Atea AS M 40-44 02:15:21 26.15
481 111069 Borger Kruge Atea AS M 40-44 02:15:21 26.15
481 130745 Allan Polari Kvandahl Eidsvoll SK M 40-44/Tandem 02:15:21 26.15
481 135250 Håkon Sæther Atea AS M 50-54 02:15:21 26.15
481 130746 Cor Van De Lejcke Eidsvoll SK M 40-44/Tandem 02:15:21 26.15
487 130748 Leif Ove Bredvold Solør CK M 14 02:15:23 26.14
488 130749 Roy Gjertvik Atea AS M 45-49 02:15:33 26.11
488 130750 Marit Kristiansen Hjalland Atea BIL K 40-44 02:15:33 26.11
488 130751 Borgar Kristiansen Atea AS M 35-39 02:15:33 26.11
488 130752 Asgeir Røset Atea AS M 40-44 02:15:33 26.11
492 130753 Astri Width Ellevold Elverum K 17-19 02:15:38 26.09
493 69679 Hein Th. Ferre Kunnskapsdepartementet M 55-59 02:15:46 26.07
494 38587 Ketil Hauge Kølabånn SK M 50-54 02:15:50 26.06
494 111476 Julie Hagen Helland SATS Metro M 25-29 02:15:50 26.06
496 130754 Roar Vold Bama M 45-49 02:15:57 26.03
497 111161 Heidi Irene Hornsletten Høneklubben K 35-39 02:15:59 26.03
497 131387 Øyvind Jacobsen Atea AS M 40-44 02:15:59 26.03
497 120791 Odd Martinsen Atea AS M 50-54 02:15:59 26.03
497 130755 Frode Risan Atea AS M 35-39 02:15:59 26.03
501 111522 Sebastian Eliassen Eike Team GMAX M 13 02:16:02 26.02
501 70740 Flemming Eike Team GMAX M 40-44 02:16:02 26.02
503 130756 Christian Aasan COOP Norge Handel AS M 30-34 02:16:09 26.00
504 130757 Kadri Dervisi Ren Pluss as M 45-49 02:16:13 25.98
505 120589 Finn Brenno Sofiemyr M 50-54 02:16:26 25.94
506 111269 Kristian Tangen Eidsvoll SK M 14 02:16:27 25.94
506 46989 Fred Øyvind Tangen Eidsvoll SK M 40-44 02:16:27 25.94
508 82381 Odd Lindstad Johansen Bama M 60-64 02:16:29 25.93
509 130758 Christian Ellefsen Oslo Elprosjektering AS M 35-39 02:16:30 25.93
510 130759 Egon Husabø Kvigne Kripos IL M 35-39 02:16:40 25.90
511 82538 Leif Norman Kristiansen Bama M 55-59 02:16:44 25.88
512 64321 Per Hegge-Jensen Foss Sport M 45-49 02:16:50 25.87
513 81499 Kjell Heuer Family Sports Club Rommen M 70-74 02:16:52 25.86
514 130760 Arve Olsen Tømte RTV bil M 25-29 02:16:53 25.86
515 98557 Hanne Refsem Frogner K 45-49 02:16:58 25.84
516 65139 Inger-Lise Stokkenes Team Anders for Aktiv mot kreft K 35-39 02:17:05 25.82
517 130761 Sigbjørn Myren SATS Metro M 50-54 02:17:11 25.80
518 130762 Jonny Ivan Nikolaisen Kløfta M 45-49 02:17:22 25.77
519 130763 Tore Bakken Rygnestad Bakken Motorsport M 35-39 02:17:27 25.75
520 130764 Janne Syversen Lørenskog K 40-44 02:17:29 25.74
521 130765 Ivar Sjølstad Ren Pluss as M 45-49 02:17:37 25.72
522 130766 Vibeke Amstel Oslo K 40-44 02:17:48 25.68
522 82417 Elise Røer Drabløs Nesodden IF K 17-19 02:17:48 25.68
522 82418 Hanne Røer Nesodden IF K 45-49 02:17:48 25.68
525 133075 Stig Atle Kaspersen Fetsund M 35-39 02:17:50 25.68
526 51622 Bjørn Barli Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 65-69 02:17:53 25.67
526 130767 Anders Dybvik GKN M 40-44 02:17:53 25.67
528 130768 Frank Atle Johansen Basefarm M 35-39 02:17:54 25.67
528 130769 Randi Arnø Madsen Family Sports Club K 45-49 02:17:54 25.67
530 111478 Nina Sørensen Andersen Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 02:17:57 25.66
531 24626 Jørgen Bakke Bakken Motorsport M 30-34 02:17:58 25.65
531 130770 Oda Leknessund Tromsø CK K 15 02:17:58 25.65
533 130771 Odd-André Grotterød Bama M 40-44 02:18:06 25.63
534 111120 Julie Rudihaugen Jessheim K 40-44 02:18:09 25.62
535 111447 Brit P. Fosby Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:18:11 25.61
536 82206 Eystein Fransplass Moelven Nordia M 40-44 02:18:14 25.60
536 130772 Elin-Marie Hasvold Diplom-Is AS K 30-34 02:18:14 25.60
538 130773 Ina Volden Oslo K 30-34 02:18:17 25.59
539 110992 Jan Ove Brenden Halden CK M 45-49 02:18:40 25.52
540 111172 Ingrid Anne Hansen Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 02:18:47 25.50
541 130775 Line Sevaldsen Bøhm Borgen K 35-39 02:18:49 25.50
541 130774 Morten Engstad Jessheim M 40-44 02:18:49 25.50
541 111348 Bjørn Østom Oslo M 65-69 02:18:49 25.50
544 130776 Odd Gjerdsjø Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:18:57 25.47
545 50312 Bård Skar Nesodden SK M 50-54 02:19:02 25.46
545 130777 Hilde Grønstad Skar Nesodden SK K 20-24 02:19:02 25.46
547 130778 Lasse Brænden Skoda GreenTeam M 30-34 02:19:09 25.44
548 111462 Arne Christian Eggen Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 02:19:19 25.40
548 130779 Siv-Elin Thorsteinsen Family Sports Club K 45-49 02:19:19 25.40
548 111169 Guri Kristine Vognild Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:19:19 25.40
551 130780 Johnny Berg Bama M 40-44 02:19:20 25.40
551 130781 Gajur Musliji Ren Pluss as M 30-34 02:19:20 25.40
553 130782 Bjørnar Bjørseth Rønning Oslo M 25-29 02:19:28 25.38
554 82676 Robert Demény Viborg Cycling M 50-54 02:19:52 25.30
555 130783 Bjørn Moen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:20:05 25.27
555 130784 Gunnar Prøis Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:20:05 25.27
557 130785 Bjarne Jørgensen Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 02:20:19 25.22
558 130786 Ellen Dahl Team Anders for Aktiv mot kreft K 30-34 02:20:22 25.21
559 130787 Frank Skorgenes Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:20:27 25.20
560 130788 Heine Bjørk Kristiansen Family Sports Club M 50-54 02:20:30 25.19
561 130789 Vibeke Stoltenberg Basefarm K 45-49 02:20:34 25.18
562 130790 Kristina Brovold Liknes Elretur K 30-34 02:20:41 25.16
563 130791 Harald Arnesen Dønnum Oppsal IF M 14 02:20:43 25.15
564 130792 Jan Roger Skogby Råholt M 25-29 02:20:56 25.11
565 130793 Tom Strande Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:20:57 25.11
566 111685 Christina Halling Regstrup K 40-44 02:20:58 25.11
567 130794 Arve Aspli Bama M 40-44 02:21:01 25.10
568 111144 Jan Olav Nordstad Elverum SK M 55-59 02:21:06 25.08
569 130795 Stine Stenstrøm SATS Metro K 25-29 02:21:07 25.08
570 110618 Siw Anita Eidem Sjøvik Jessheim K 40-44 02:21:09 25.07
571 82414 Knut Egil Hansen Oslo M 55-59 02:21:11 25.07
572 106863 Bjørn Henning Hansen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:21:13 25.06
572 130796 Øyvind Lindtun Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:21:13 25.06
574 82835 Kai Martinsen SATS Metro M 60-64 02:21:22 25.04
575 130797 Maren Cecilie Herland Askim K 35-39 02:21:33 25.00
576 67550 Fritz Langnes Drammen M 70-74 02:21:36 25
577 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:21:39 24.99
578 130798 Elisabeth Sveine Larsen Jessheim K 40-44 02:21:44 24.97
579 111035 Helge Dønnum Oppsal IF M 50-54 02:21:45 24.97
580 130799 Simon Rolland Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:21:46 24.97
581 130800 Ragnar Larssen Oslo M 45-49 02:21:47 24.96
581 130801 Knut Haldor Olsen Råholt M 35-39 02:21:47 24.96
583 67914 Kristine Kronstad Onninen BIL K 30-34 02:21:49 24.96
583 130802 Hanne Murud Jessheim K 35-39 02:21:49 24.96
585 111356 Emil Qvigstad Fjellfoten SK M 14 02:21:58 24.93
586 111278 May Tove Dalbakk SATS Metro K 55-59 02:22:05 24.91
587 130803 Lars Terje Bjerka Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:22:16 24.88
587 130804 Atle Knutsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:22:16 24.88
587 130805 Jan Sulesund Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:22:16 24.88
590 82544 Pål Alm Bama M 55-59 02:22:22 24.86
590 130806 Merethe Austgulen COOP Norge Handel AS K 40-44 02:22:22 24.86
590 82489 Lene Haugen Bama K 40-44 02:22:22 24.86
593 130807 Trond Vidar Olsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:22:37 24.82
594 34664 Christian Jensen Arendal CC M 25-29 02:22:38 24.81
595 111164 Rune Bergby Moelven Nordia M 45-49 02:22:41 24.81
596 130809 Anders Nistad Bama M 25-29 02:22:42 24.80
597 130810 Kristin Bergsholm Torills damer K 35-39 02:22:51 24.78
597 82469 Inger Turid Frandsen Torills damer K 40-44 02:22:51 24.78
597 82471 Torill Stokkan Torills damer K 50-54 02:22:51 24.78
597 130811 Lene Teksum Torills damer K 40-44 02:22:51 24.78
601 82198 Mona Hoelsveen Strande Amfi Eina K 45-49 02:22:54 24.77
602 67238 Henning Olsen Diplom-Is AS M 30-34 02:23:04 24.74
602 130812 André Stenbekk Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 02:23:04 24.74
604 130813 Fredrik Hubred Hagen Ottestad IL - Sykkel M 17-19 02:23:08 24.73
605 82421 Elin Merethe Haug Bama K 35-39 02:23:11 24.72
606 130815 Tom Schrøder-Nielsen GKN M 65-69 02:23:39 24.64
607 130816 Thor-Egil Gruer Kløfta M 65-69 02:23:42 24.63
608 130817 Grete Sagbakken Ren Pluss as K 50-54 02:23:49 24.61
609 130818 Merete Kristine Fuglevåg Oslo K 25-29 02:23:59 24.58
610 130819 Inger Christine Krath Hansen Ekeberg wonderland K 35-39 02:24:00 24.58
610 130820 Grete Mæhlum IF Frøy - Sykkel K 40-44 02:24:00 24.58
610 130821 Hege Wilberg Ekeberg Wonderland K 35-39 02:24:00 24.58
613 130822 Frode Femoen GKN M 45-49 02:24:02 24.57
613 130823 Knut Hoel GKN M 45-49 02:24:02 24.57
615 130824 Tormod Karterud Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:24:09 24.55
615 130825 Eva Irene Nordhagen Elverum K 45-49 02:24:09 24.55
617 130826 Kristin Cameron Elretur K 30-34 02:24:13 24.54
618 130827 Elisabeth Blix Bjørklund K 30-34 02:24:16 24.53
619 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK M 45-49 02:24:21 24.52
620 130828 Hjalmar Vestby Bøe Team Anders for Aktiv mot kreft M 35-39 02:24:23 24.51
621 130829 Synne Bjerga Kiil Diplom-Is AS K 30-34 02:24:24 24.51
622 130830 Ståle Navrud Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:24:29 24.50
623 130831 Ann Kristin Roheim Ekeberg Wonderland K 40-44 02:24:31 24.49
623 130832 Svein Olav Sætrum Kongsvinger M 55-59 02:24:31 24.49
625 32584 Anne Hauge Ekeberg Wonderland K 40-44 02:24:36 24.48
626 130833 Lisa-Bjørk Barkardottir Oslo K 25-29 02:24:44 24.45
627 82191 Knut Fortun Lindaas Oslo M 20-24 02:25:10 24.38
628 82321 Lars Dammen HAPRO BIL M 35-39 02:25:11 24.38
628 111366 Jonas Berven Dammen HAPRO BIL M 15 02:25:11 24.38
630 130834 Arek Gnyp Diplom-Is AS M 35-39 02:25:21 24.35
631 130835 Hege Paulsen Sarpsborg K 40-44 02:25:28 24.33
632 130836 Martin Schultz Pronova Biopharma M 25-29 02:25:57 24.25
633 130837 Andreas Johansen Pronova BioPharma M 25-29 02:26:04 24.23
633 111494 Øivind Rønold Atea AS M 55-59 02:26:04 24.23
635 66125 Thomas Bråthen ProNor team M 30-34 02:26:14 24.20
636 98996 Vidar Hermansen Crowe Horwath BIL M 45-49 02:26:17 24.19
636 82596 Marius Nordhagen Crowe Horwath BIL M 30-34 02:26:17 24.19
636 82675 Hege Steen Rønaas Crowe Horwath BIL K 30-34 02:26:17 24.19
639 130838 Stian Willersrud Fredrikstad M 35-39 02:26:27 24.17
640 130839 Øyvind Antares Winther COOP Norge Handel AS M 35-39 02:26:28 24.16
641 130841 Jonas Bergheim Strømmen M 17-19 02:26:44 24.12
641 130840 Hege Merete Bergheim Strømmen K 45-49 02:26:44 24.12
643 111060 Johan Henrik Lorange Crowe Horwath BIL M 40-44 02:26:48 24.11
644 36292 Jørn Lang-Ree GKN M 55-59 02:26:51 24.10
645 130842 Julia Anh Thu Ølmheim Oslo K 25-29 02:26:56 24.09
646 111430 Janne Aassveen ProNor team K 40-44 02:26:57 24.08
647 71186 Jarl-Ørger Eidsvåg Oslo M 40-44 02:27:10 24.05
647 111523 Henriette Haugsnes Ren Pluss as K 35-39 02:27:10 24.05
649 130843 Hilde Torper Crowe Horwath BIL K 35-39 02:27:23 24.01
650 121264 Stein-Ove Solhaug HAPRO BIL M 35-39 02:27:26 24.01
651 64358 Tom Roger Melby Fjellfoten SK M 40-44 02:27:34 23.98
651 130844 Endre Melby Fjellfoten SK M 12 02:27:34 23.98
653 130845 Anne Martinsen Family Sports Club Fredrikstad K 35-39 02:27:43 23.96
654 111384 Glenn Edseth Gjerdrum M 45-49 02:28:04 23.90
655 130846 Knut Axel Bjåen Oslo M 17-19 02:28:09 23.89
656 82455 Anette Søhagen Gjerdrum K 35-39 02:28:16 23.87
657 86004 Tom Antonsen Jessheim M 55-59 02:28:20 23.86
657 130847 Inger Roth Antonsen Jessheim K 50-54 02:28:20 23.86
657 82427 Ingrid Byfuglien Synnfjell o-lag K 55-59 02:28:20 23.86
657 111293 Stein Otto Ingebrigtsen Fjellfoten SK M 50-54 02:28:20 23.86
661 130848 Henning Hole Solbakken HAPRO BIL M 30-34 02:28:28 23.84
662 122240 Helge Hansen Micanor AS M 50-54 02:28:30 23.83
663 127750 Anne Haga Solsiden Cycling K 30-34 02:28:32 23.83
663 74133 Elise Toreid Knudsen Solsiden Cycling K 25-29 02:28:32 23.83
665 82351 Ingrid Budalen Østbygda IL - Sykkel K 65-69 02:28:34 23.82
666 130849 Joakim Qvigstad Fjellfoten SK M 12 02:28:38 23.81
666 64359 Svein Henrik Qvigstad Fjellfoten SK M 40-44 02:28:38 23.81
668 111650 Håvard Ravn Larsen Bama M 45-49 02:28:41 23.80
668 130850 Oddvar Lundmo Moss M 55-59 02:28:41 23.80
670 130851 Kristoffer Haugen Team Haugen M 13 02:28:46 23.79
670 70799 Tor Egil Haugen Team Haugen M 40-44 02:28:46 23.79
672 111509 Inge Hekkvang Nannestad M 40-44 02:28:53 23.77
673 111423 Mona M. Kristiansen Atea AS K 40-44 02:29:18 23.71
673 130852 Theres Torstensen Atea AS K 30-34 02:29:18 23.71
675 111151 Sven Larsen Oslo M 55-59 02:29:27 23.68
676 111566 Sander Arntzen Hauknes Kløfta IL - Sykkel M 13 02:29:28 23.68
677 111420 Inger-Lise Brekke Andersen Family Sports Club K 55-59 02:29:30 23.67
678 121073 Ingunn Malmberg SATS Metro K 55-59 02:29:32 23.67
678 130853 Linda Marie Pedersen Family Sports Club K 30-34 02:29:32 23.67
680 111352 Viktor Olsen Heydi M 35-39 02:29:37 23.66
681 111567 Stina Hauknes Kløfta IL - Sykkel K 40-44 02:29:51 23.62
682 37288 Tommy Larsen Micanor AS M 35-39 02:30:02 23.59
683 82543 Anne Ottesen Oslo K 40-44 02:30:05 23.58
683 111648 Kjell Skistad Bama M 45-49 02:30:05 23.58
685 130854 Marit Mangerud Lillestrøm K 45-49 02:30:21 23.54
686 82443 Ståle Andersen Micanor AS M 35-39 02:30:22 23.54
687 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 75-79 02:30:27 23.52
688 130855 Joakim Gjessen Osloo M 30-34 02:30:44 23.48
689 36652 Roar Gustavsen Lillestrøm M 50-54 02:30:45 23.48
689 48209 Jannicke Schanche IF Frøy - Sykkel K 70-74 02:30:45 23.48
691 130856 Vincent De Ruijter Basefarm M 25-29 02:30:47 23.47
692 130857 Ingrid Vegdahl Oslo K 17-19 02:30:52 23.46
693 130858 Andreas Opstad Family Sports Club M 30-34 02:30:55 23.45
694 130859 Herman Tandberg Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:31:06 23.42
695 130861 Søren Hammarskärr Klockrike M Tandem 02:31:18 23.39
695 130860 Ann-Sofie Malmberg Klockrike K 65-69/Tandem 02:31:18 23.39
697 130862 Egil Stefan Eilertsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:31:26 23.37
697 130863 Svein Roar Olsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:31:26 23.37
699 130864 Marit Holen SATS Metro K 45-49 02:32:37 23.19
700 111142 Anita Andersen Fredrikstad K 20-24 02:32:44 23.17
701 111344 Atle Høgberg KLP BIL M 35-39 02:33:24 23.07
701 111345 Eva Elisabet Nilsson First Rent A Car K 35-39 02:33:24 23.07
703 130865 Marius Bergstrøm Karthum Atea AS M 35-39 02:33:42 23.03
703 67425 Solveig Tordal Family Sports Club K 50-54 02:33:42 23.03
705 82189 Thomas Laiti Moelven Nordia M 35-39 02:33:44 23.02
705 82622 John Inge Lorentsen Moelven Nordia M 45-49 02:33:44 23.02
705 130866 Hilde Westli Fetsund K 30-34 02:33:44 23.02
708 130867 Marianne Torsnes Atea AS K 40-44 02:33:54 23.00
709 120799 Clas Ove Nygård Bama M 35-39 02:34:12 22.95
710 111028 Ken-Rune A. Nilsson Vinmonopolets Sportsklubb M 35-39 02:34:15 22.94
711 130868 Linda Jarål TV 2 Sporty K 35-39 02:34:24 22.92
711 130869 Anne Marte Sneve TV 2 Sporty K 25-29 02:34:24 22.92
713 111407 Lisbeth Engelstad Bjørklund K 55-59 02:34:29 22.91
714 111515 Marianne Rannem Diplom-Is AS K 25-29 02:34:34 22.90
715 130870 Marius Hansen Team Anders for Aktiv mot kreft M 17-19 02:34:44 22.87
716 130871 Jan Lie Amundsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:34:48 22.86
716 130872 Arne Daniel Engebretsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 30-34 02:34:48 22.86
716 130873 Anne Karin Henne Team Anders for Aktiv mot kreft K 35-39 02:34:48 22.86
716 130874 Anita Karterud Team Anders for Aktiv mot kreft K 45-49 02:34:48 22.86
716 130875 Tor-Even Vågheim Team Anders for Aktiv mot kreft M 25-29 02:34:48 22.86
721 130876 Hans-Petter Lundberg Oslo M 35-39 02:34:54 22.85
722 110415 Per Gaarder SATS Metro M 65-69 02:35:00 22.83
722 130877 Daniel Pinnås Oslo M 25-29 02:35:00 22.83
724 71126 Elizabeth Svensson Oslo K 35-39 02:35:17 22.79
725 130878 Lars-Erik Bakken Bakken Motorsport M 30-34 02:35:19 22.79
726 130879 Per-Stian Vatne Atea AS M 35-39 02:35:23 22.78
726 82516 Nina Wilhelmsen Atea AS K 35-39 02:35:23 22.78
728 111129 Tore Larsen Oslo M 55-59 02:35:35 22.75
728 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 50-54 02:35:35 22.75
730 130880 Thomas Nor COOP Norge Handel AS M 30-34 02:35:37 22.74
730 76119 Børge Thomassen COOP Norge Handel AS M 40-44 02:35:37 22.74
732 69884 Arvid Johnsrud Rasta M 60-64 02:35:46 22.72
733 82616 Heidi Davidsen Langhus K 40-44 02:35:49 22.71
734 82524 Ivar Slettmo Kløfta M 65-69 02:36:08 22.67
735 130881 Vivi Furuseth Eidsvoll SK K 30-34/Tandem 02:36:15 22.65
735 130882 Silje Veronica Emma Sofie Nordlund Eidsvoll SK K 30-34/Tandem 02:36:15 22.65
737 111704 Hans-Kristian Holthe Kalvåg Onroad M 13 02:36:29 22.62
738 130883 Jeanette Korslund MX Sport Nittedal K 35-39 02:36:31 22.61
739 111220 Heidi Olafsen Diplom-Is AS K 40-44 02:36:39 22.59
740 130884 Merethe Østli Tangen K 50-54 02:36:51 22.56
741 45750 Jan Are Løkken Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:36:58 22.55
741 130885 Sigrid Eskild Løkken Team Anders for Aktiv mot kreft K 15 02:36:58 22.55
741 111526 Anne Eskild Nilsen Team Anders for Aktiv mot kreft K 50-54 02:36:58 22.55
741 130886 Helge Hamre Tukun Hagan M 35-39 02:36:58 22.55
741 130887 Petia Tukun Hagan K 35-39 02:36:58 22.55
746 82745 Tore Bakken Team Pedersen M 60-64 02:37:01 22.54
747 130888 Franck Roger Hansen Dal M 50-54 02:37:11 22.52
748 130889 Bente Floor Espa K 40-44 02:37:12 22.51
749 130890 Anja Baya Oslo K 30-34 02:37:41 22.45
749 111496 Eva Håvaldsrud SATS Metro K 40-44 02:37:41 22.45
749 130891 Stine Krogh Oslo K 30-34 02:37:41 22.45
752 111495 Hilde Bareksten SATS Metro K 35-39 02:38:03 22.39
752 130892 Cecilie Harviken SATS Metro K 35-39 02:38:03 22.39
754 130893 Elin Marie Øien Atea AS K 35-39 02:38:21 22.35
755 130894 Aud Hege Erpestad Holter IF K 40-44 02:38:27 22.34
756 130895 Even Korpberget Lågen CK M 13 02:38:56 22.27
757 81634 Nina Einander Dilling K 35-39 02:39:41 22.16
758 111653 Michelle Eriksen Oslo K 35-39 02:39:55 22.13
759 111548 Trine Stenbekk Family Sports Club K 45-49 02:40:04 22.11
760 130896 Vigdis Sandmo Eriksen Utdanningsforbundet K 55-59 02:40:16 22.08
760 82519 Kai Sørensen Langhus M 60-64 02:40:16 22.08
760 130897 Sibylle Von Buttlar COOP Norge Handel AS K 40-44 02:40:16 22.08
763 130898 Ann-Mari Kristiansen Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:40:28 22.06
763 111389 Line Merete Løland Diplom-Is AS K 40-44 02:40:28 22.06
765 111439 Heidi Øybakken Loe Amfi Eina K 50-54 02:40:37 22.04
766 109721 Trond Wiker Oslo M 45-49 02:40:54 22.00
766 130899 Kristoffer Wiker Oslo M 15 02:40:54 22.00
768 121072 Ida Kristin Malmberg EvokedSet AS K 25-29 02:40:55 21.99
769 130900 Elias Olsen Almenningen Team Anders for Aktiv mot kreft M 14 02:41:02 21.98
769 130901 Bergliot Hannisdal Team Anders for Aktiv mot kreft K 35-39 02:41:02 21.98
769 125387 Nina Rolland Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:41:02 21.98
772 130902 Artur Cordeiro Bama M 35-39 02:41:09 21.96
773 82562 Martine Skullerud Bjørkelangen K 17-19 02:41:14 21.95
774 130903 Peder Hornseth Nygaard Team Anders for Aktiv mot kreft M 14 02:41:16 21.95
775 111299 Mona Christin Hermansen Family Sports Club, Fram-Sarpsborg K 45-49 02:41:19 21.94
776 130904 Lillian Mathiesen Skjetten K 30-34 02:41:23 21.93
776 130905 Irene Sandberg Moss K 50-54 02:41:23 21.93
778 130906 Anders Aalborg Eidsvoll M 17-19 02:41:29 21.92
779 95571 Else Karethe Hornseth Team Anders for Aktiv mot kreft K 45-49 02:41:30 21.91
780 130907 Anne Sofie Kristiansen Lesja og Dovre SK K 40-44 02:41:31 21.91
780 130908 Marlene Nørstegård Lesja og Dovre SK K 17-19 02:41:31 21.91
782 130909 Trine Bakken Oslo K 50-54 02:41:39 21.89
783 130910 Nina Irene Rosted Amfi Eina K 40-44 02:41:42 21.89
784 130911 Petter Arnesen Hurum CK M 40-44 02:42:35 21.77
784 111550 Kåre Davidson Hjelle Family Sports Club M 65-69 02:42:35 21.77
786 130912 Kristian Kirkeby Ingierkollen/Rustad slalomklubb M 14 02:42:52 21.73
787 111507 Mona Meland Bama K 40-44 02:42:58 21.72
788 111581 Hans Henrik Herlofsen Atea AS M 55-59 02:42:59 21.72
789 111824 Jan-Thorleif Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 02:43:01 21.71
789 130913 Ingrid Johnsen Åsen IL K 12 02:43:01 21.71
791 130914 Live Shirani Fredheim Jessheim Spenst K 30-34 02:43:08 21.70
792 130915 Jan Egil Dahlen Holmlia Sporsklubb M 60-64 02:43:10 21.69
793 82681 Mona Eng bWise K 40-44 02:43:16 21.68
794 130916 Torhild Slåtto Kløfta K 60-64 02:43:23 21.66
795 46142 Beate Børja Elretur K 40-44 02:43:31 21.64
795 130917 Jane Forberg Råholt K 40-44 02:43:31 21.64
795 130918 Heidi Lund Eidsvoll Verk K 30-34 02:43:31 21.64
798 130919 Jeanette Waler-Larsen Nordre Frogn K 40-44 02:43:37 21.63
799 130920 Mona Mikkelsen Mesnali K 35-39 02:43:38 21.63
799 130921 Roar Syversen Team Gravity M 35-39 02:43:38 21.63
801 130922 Tonje Larsen Tegner KLP BIL K 35-39 02:43:39 21.63
802 130923 Vetle Arnulf Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:43:48 21.61
803 110223 Cathrine Pfeuti Oslo K 35-39 02:43:51 21.60
803 130924 Pia Syvertsen Nordre Frogn K 30-34 02:43:51 21.60
805 82679 Britt Brastad Heer K 65-69 02:43:56 21.59
806 82643 Jørund Bjørkheim Bama M 35-39 02:44:07 21.57
806 111192 Ola Ebbesen Bama M 50-54 02:44:07 21.57
808 130925 Camilla Olaussen Oslo K 17-19 02:44:10 21.56
808 130926 Jan Olaussen Oslo M 40-44 02:44:10 21.56
810 81765 Guro Crawfurd Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:44:13 21.55
810 81766 Trine Hahne Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:44:13 21.55
810 130927 Fride Riseng Oslo K 30-34 02:44:13 21.55
810 81768 Mette Skaarnæs Team Anders for Aktiv mot kreft K 50-54 02:44:13 21.55
810 52004 Nina Tomter Team Anders for Aktiv mot kreft K 45-49 02:44:13 21.55
815 130928 Audun Rolland Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:44:21 21.53
816 130929 Kirsten Hafto GCB K 40-44 02:44:30 21.51
817 111487 René Boelslund Pronova BioPharma M 40-44 02:44:32 21.51
818 130930 Petter Dølvik Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:44:33 21.51
819 111559 Stine Fossum Wenger Fjellfoten SK K 30-34 02:44:38 21.50
820 130931 Inger Kersti Bjørkelid Fetsund K 50-54 02:44:44 21.48
820 130932 Morten Høisveen Gran M 40-44 02:44:44 21.48
822 130934 Morten Jacobsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 35-39 02:44:49 21.47
822 130933 Cecilie Skaug Jacobsen Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:44:49 21.47
822 130935 Espen Navrud Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:44:49 21.47
825 130936 Linda Sjøvik Gran K 35-39 02:44:51 21.47
825 130937 Magne Velle ASF Team M 40-44 02:44:51 21.47
825 82714 Carsten Wiecek ASF Team / SKBIL M 45-49 02:44:51 21.47
828 130938 Konrad L. Hagen Team Anders for Aktiv mot kreft M 16 02:45:00 21.45
829 82677 Hilde Ramezani Lesja og Dovre SK K 45-49 02:45:18 21.41
830 68728 Heidi Andersen Rælingen K 45-49 02:45:19 21.41
830 130939 Lisbeth Danielsen Rælingen K 35-39 02:45:19 21.41
830 111343 Eva Hopperstad SATS Metro K 50-54 02:45:19 21.41
833 82619 Kai Hopperstad SATS Metro M 55-59 02:45:22 21.40
834 130940 Gunhild Tornfeldt Bentzen Team Anders for Aktiv mot kreft K 55-59 02:45:33 21.38
834 130941 Knut Hannisdal Team Anders for Aktiv mot kreft M 65-69 02:45:33 21.38
836 110488 Morten Scott Janssen P4 M 45-49 02:45:47 21.35
836 130942 Mona Ridder-Nielsen P4 K 40-44 02:45:47 21.35
838 130943 Jon Terje Sandnes Holmlis Sportsklubb M 55-59 02:46:09 21.30
839 82398 Frank Yggeseth Bama M 50-54 02:46:16 21.29
840 110751 Ragnhild Herberg Lunde Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:46:24 21.27
841 130944 Ole Reinert Larsen COOP Norge Handel AS M 35-39 02:46:29 21.26
841 130945 Tom A. Nygård Bama M 30-34 02:46:29 21.26
843 130946 Siv Linnerud Gran K 35-39 02:46:41 21.23
844 130947 Wenche Haukebø Molde K 55-59 02:46:44 21.23
844 69842 Turid Hjørungnes Molde K 60-64 02:46:44 21.23
844 67111 Berge Hjørungnes Molde og Omegn IF - Sykkel M 65-69 02:46:44 21.23
844 28641 Steinar Husby Molde M 60-64 02:46:44 21.23
844 130948 Liv Husby Molde K 55-59 02:46:44 21.23
844 130949 Olav Watn Molde M 60-64 02:46:44 21.23
844 130951 Roy Ødegård Molde M 60-64 02:46:44 21.23
844 130950 Kari Anne Ødegård Molde K 60-64 02:46:44 21.23
852 94310 Rune Bohlin SATS Metro M 70-74 02:46:46 21.22
852 82582 Bjørg Marit Tærum Simonsen SATS Metro K 65-69 02:46:46 21.22
854 81981 Lotte Werner Pettersen Råholt CK K 30-34 02:47:12 21.17
855 78778 Marianne Johansen Atea AS K 35-39 02:47:17 21.16
856 82705 Therese Kaarfald Oslo K 30-34 02:47:23 21.14
857 130953 Sondre Tveit Heimdal Ski M 12 02:47:26 21.14
857 130952 Kjersti Tveit Trollelg K 35-39 02:47:26 21.14
859 130954 Simen Fagerli Pedersen Eidsvold Værks Skiklub M 12 02:47:34 21.12
860 82642 Vidar Bekkelund Bama M 45-49 02:47:41 21.11
861 103373 Hildegunn Kleiveland Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:47:52 21.08
861 130955 Eirik Kleiveland Team Anders for Aktiv mot kreft M 15 02:47:52 21.08
863 111646 Arild Langedal Bama M 60-64 02:48:07 21.05
864 106428 Ole Thorbjørn Fodstad Eidsvoll SK M 45-49 02:48:10 21.05
864 130956 Fredrik Fodstad Eidsvoll SK M 12 02:48:10 21.05
866 111512 Cathrine Marie Karlsen Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:48:15 21.04
867 121254 Cathrine Ernestus Årnes K 30-34 02:48:26 21.01
868 130957 Jørn Atle Hansen Family Sports Club M 50-54 02:48:38 20.99
869 111050 Trond Ove Aalen Atea AS M 30-34 02:48:42 20.98
870 130958 Ann Kristin Hansen Family Sports Club K 45-49 02:49:06 20.93
871 130959 Marianne Høgås Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:49:12 20.92
872 130961 Tove Merete Hagen Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 02:49:16 20.91
872 130960 Njål Hagen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:49:16 20.91
874 111245 Per-Martin Grønli Klanen 08 M 17-19 02:49:26 20.89
875 130962 Dmitry Katsnelson Oslo Døves Sportsklubb M 40-44 02:49:35 20.87
876 130963 Marius Aasan COOP Norge Handel AS M 25-29 02:49:47 20.85
877 50270 Martin Haneferd COOP Norge Handel AS M 40-44 02:49:51 20.84
877 130964 Anne-Gro Lien COOP Norge Handel AS K 50-54 02:49:51 20.84
877 130965 Inger Elisabeth Oulie COOP Norge Handel AS K 50-54 02:49:51 20.84
880 111615 Helene Louise Dilling Pronova BioPharma K 45-49 02:49:54 20.83
881 130966 Hilde Eriksen FSC Fredrikstad K 40-44 02:50:48 20.72
882 130967 Marianne Valen Atea AS K 35-39 02:51:22 20.65
883 130968 Silje Stensønes Marstrander Atea AS K 25-29 02:51:30 20.64
884 130969 Gunhild Mørk Family Sports Club Rommen K 45-49 02:51:39 20.62
884 42759 Kai Pettersen Family Sports Club Rommen M 40-44 02:51:39 20.62
886 111651 Rebecca Klaveness Hakadal K 35-39 02:52:02 20.57
887 111435 Helge Gregers Stoltenberg Basefarm M 40-44 02:52:04 20.57
888 130970 Maren Brennesvik Bekkestua K 50-54 02:52:05 20.57
889 82748 Hans Pedersen Team Pedersen M 55-59 02:52:11 20.55
889 82747 Bente Helene Pedersen Team Pedersen K 55-59 02:52:11 20.55
891 131388 Øyvind Jacobsen Bakken Motorsport M 25-29 02:52:16 20.54
892 130971 Tommy Martinsen Family Sports Club M 50-54 02:52:18 20.54
893 130972 Daniel Halvorsen Basefarm M 25-29 02:52:27 20.52
894 111409 Bjørn Foreman Fredrikstad M 50-54 02:52:28 20.52
895 130973 Johannes Ward Heimdal Team Anders for Aktiv mot kreft M 17-19 02:52:33 20.51
895 130974 Lasse Heimdal Team Anders for Aktiv mot kreft M 50-54 02:52:33 20.51
897 130975 Cathrine Nådland Atea AS K 35-39 02:52:36 20.50
897 66178 Lene Pellerud Atea AS K 20-24 02:52:36 20.50
899 130976 Märit Opperud GCB K 40-44 02:52:46 20.49
900 111493 Sveinung Strand Bama M 50-54 02:52:52 20.47
901 111369 Ragnar Håvie BrevPost iL Oslo M 40-44 02:52:58 20.46
902 71121 Elisabeth Natås Atea AS K 35-39 02:53:14 20.43
903 111527 Hilde Klæth SATS Metro K 50-54 02:53:34 20.39
904 130977 Lene E. Berg Atea AS K 35-39 02:54:12 20.32
904 111442 Wenche Heksem Team Gravity K 55-59 02:54:12 20.32
906 111457 Bjørnhild Lindløkken Vinmonopolets Sportsklubb K 55-59 02:54:22 20.30
907 130978 Ola Fosso Jørgensen Team Anders for Aktiv mot kreft M 12 02:54:43 20.26
907 130979 Kine Hallingbye Leiknes Atea AS K 17-19 02:54:43 20.26
909 111612 Margrethe Husa Grasmo Høneklubben K 45-49 02:54:54 20.24
910 130980 Christian Smedfstad Team Anders for Aktiv mot kreft M 12 02:54:56 20.23
911 80595 Petter Engebretsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:55:03 20.22
911 82472 Grzegorz Gliwa Bama M 25-29 02:55:03 20.22
911 130981 Johana Guzda Bama K 25-29 02:55:03 20.22
914 82808 Anne Kjeldsen Drammen K 35-39 02:55:13 20.20
915 130982 Tarald Jørgensen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 02:55:20 20.19
915 130983 Per Rune Smedstad Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 02:55:20 20.19
917 111551 Trine Pettersen Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:56:01 20.11
918 130984 Fredrik Olstad Oslo M 30-34 02:56:21 20.07
919 111539 Øyvind Schramm Kalvåg Onroad M 17-19 02:56:52 20.01
920 130985 Linda Renate Hovland Hepsø Hvam K 30-34 02:56:55 20.00
920 130986 Rolf Arne Johansen Solbergelva M 40-44 02:56:55 20.00
920 130987 Catarina Myhre Oslo K 45-49 02:56:55 20.00
923 130988 Jørn Arnt Kristensen Skedsmokorset M 50-54 02:57:18 19.96
923 130989 Nina Marie Torp Lillestrøm K 25-29 02:57:18 19.96
925 130990 Siri Hoset Oslo K 30-34 02:57:20 19.96
926 130991 Thomas F. Olsen Bama M 20-24 02:57:30 19.94
927 82651 Magnus Nordnes Mandfloen Vøyenenga M 17-19/Tandem 02:57:33 19.93
927 82652 Åge Mandfloen Vøyenenga M 40-44/Tandem 02:57:33 19.93
929 82806 Brit Johansen Bama K 55-59 02:57:39 19.92
930 130993 Frode Ringen Bjerke IL - ski M 50-54 02:58:14 19.86
930 130992 Anders Ringen Bjerke IL - ski M 13 02:58:14 19.86
932 130994 Terese Larsen Elretur K 40-44 02:58:16 19.85
933 130995 Jens Gunnar Brekka Bama M 40-44 02:58:21 19.84
934 130996 Kjersti Rynning Borander Oslo K 35-39 02:59:00 19.77
935 111402 Kristin Furulund Oslo K 17-19 02:59:16 19.74
936 130997 Tanja Birkely Langhus K 35-39 02:59:34 19.71
937 130998 Anja Meyer Faafeng Skoda GreenTeam K 30-34 02:59:59 19.66
937 130999 Stig Karlsen Skoda GreenTeam M 35-39 02:59:59 19.66
939 131000 Kjell Mathiesen Østerås M 70-74 03:00:04 19.65
940 131001 Simon T. Johannesen Team Anders for Aktiv mot kreft M 12 03:00:17 19.63
941 131002 Marte Almli Atea AS K 45-49 03:00:22 19.62
941 81376 Jostein Hoset Atea AS M 40-44 03:00:22 19.62
941 131003 Trude Reitaas Atea AS K 45-49 03:00:22 19.62
944 131005 Sindre Johannessen Hartberg Team Anders for Aktiv mot kreft M 15 03:00:37 19.59
944 131004 Dag Kjetil Hartberg Team Anders for Aktiv mot kreft M 40-44 03:00:37 19.59
944 131006 Truls R. Jørgensen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 03:00:37 19.59
944 82396 Marius Elvis Rollvang Eidsvoll M 17-19 03:00:37 19.59
948 131007 Terje Olstad Gardermoen flystasjon BIL M 60-64 03:00:44 19.58
949 131385 Marie Funelund Oslo K 20-24 03:01:02 19.55
949 131008 Kitt Benonisen Iversen Lørenskog K 60-64 03:01:02 19.55
951 131009 Silje Hæhre Lien Oslo K 25-29 03:01:11 19.53
952 131010 Siv Ann Voisey Oslo K 30-34 03:01:21 19.52
953 131011 Joel R.F. Rijo Bama M 30-34 03:01:24 19.51
954 131012 Nina Vibeke Kristiansen Ullensaker CK K 45-49 03:01:27 19.50
954 131013 Therese Lyngra Algarheim K 30-34 03:01:27 19.50
956 131014 Steffen Moe Nielsen Team NIMI OV 16 M 17-19 03:01:34 19.49
957 82484 Arve Andersen Family Sports Club M 50-54 03:01:46 19.47
957 82485 Ole Gunnar Sætre Family Sports Club M 45-49 03:01:46 19.47
959 131015 Sabine Nilsen Oslo K 30-34 03:01:51 19.46
959 131016 Mina Strand Oslo K 30-34 03:01:51 19.46
961 111622 Rita Svevad Høneklubben K 35-39 03:01:52 19.46
962 131017 Agata Karolina Kraus Dahl Bama K 30-34 03:01:57 19.45
962 82507 Helene Korvald Bama K 45-49 03:01:57 19.45
962 131018 Mona Nydal Spigseth Bama K 45-49 03:01:57 19.45
965 131019 Mats Hellne Sørumsand M 12 03:03:09 19.32
965 131020 Per Tore Hellne Sørumsand M 35-39 03:03:09 19.32
967 41863 Jon Haug Sørum IL M 65-69 03:03:14 19.31
968 71123 Atle Reitaas Atea AS M 45-49 03:03:24 19.30
969 68404 Helene Hjelmeland Bama K 35-39 03:03:48 19.26
970 111458 Sissel Haug Sørum K 65-69 03:03:56 19.24
971 81515 Hans Petter Holmen Atea AS M 45-49 03:04:12 19.21
971 131021 Fredrik J. Holmen Atea AS M 14 03:04:12 19.21
971 131022 Henrik Thaulow Jørve Ringerike SK M 14 03:04:12 19.21
971 111417 Terje Lausund Atea AS M 45-49 03:04:12 19.21
971 30415 Ken Pedersen Atea AS M 45-49 03:04:12 19.21
976 131023 Heidi Annette Garthus EasyAd K 25-29 03:04:26 19.19
977 131024 Jan Tore Karlsen Bama M 35-39 03:04:39 19.17
978 131025 May Sissel Galstad Rykkinn K 40-44 03:05:03 19.12
979 110772 Elena Smolina Haugseth Knausen FUS barnehage K 30-34 03:05:30 19.08
980 131026 Markus Haugen Team Anders for Aktiv mot kreft M 15 03:05:53 19.04
981 131027 Hilde Amundsen Team Anders for Aktiv mot kreft K 40-44 03:06:06 19.02
982 131028 Katrine Bertelsen Atea AS K 16 03:06:08 19.01
983 131029 Anniken Solberg Hauge Dal K 30-34 03:06:46 18.95
983 111735 Elisabeth Østby-Johansen Dal K 30-34 03:06:46 18.95
985 111605 Sissel K. Vian Klanen 08 K 45-49 03:06:52 18.94
986 131030 Sarah Amundsen Team Anders for Aktiv mot kreft K 14 03:06:53 18.94
987 131031 Evy Karlsen Bama K 35-39 03:07:04 18.92
988 131032 Kerstin Syba Micanor AS K 50-54 03:07:16 18.90
989 64947 Christine Madsen Atea AS K 35-39 03:07:39 18.86
989 131033 Hege Skodje Atea AS K 45-49 03:07:39 18.86
991 131034 Stein Amundsen Team Anders for Aktiv mot kreft M 45-49 03:07:51 18.84
991 131035 Bendt Hast Team Anders for Aktiv mot kreft M 75-79 03:07:51 18.84
993 131036 André Revaa Atea AS M 45-49 03:07:55 18.83
993 131037 Philip Revaa Atea AS M 14 03:07:55 18.83
995 131038 Trine Helen Håkonsen Fetsund K 30-34 03:08:05 18.82
995 111696 Solveig Bergsnev Tysnes Ålesund K 35-39 03:08:05 18.82
997 131039 Mette Mellem Knapper K 35-39 03:08:06 18.81
998 131040 Stian Amdal Atea AS M 35-39 03:10:06 18.62
999 131041 Trude Bjelke Team Anders for Aktiv mot kreft K 50-54 03:10:09 18.61
999 131042 Anne-Fi Troye Team Anders for Aktiv mot kreft K 50-54 03:10:09 18.61

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2012
Distanse: 59.00 KM
Snittfart: 24.27 Km/t
Snittid: 2:25:51
Antall deltakere: 1139

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud