Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 78 km
1 35500 Anne Signe Been WBR-Østfold / Moss CK K 35-39 03:50:47 35.6102:07:09
1 80432 Ragnhild Bye WBR-Østfold / Moss CK K 45-49 03:50:47 35.6102:07:09
1 65714 Rikke Haagensen WBR-Østfold K 35-39 03:50:47 35.6100:00:00
1 81577 Tone Rønning Johnsen WBR-Østfold / Moss CK K 45-49 03:50:47 35.6102:07:09
1 81578 Åse-Helen Kristiansen WBR-Østfold / Moss CK K 30-34 03:50:47 35.6102:07:09
1 40741 Janne Smauget WBR-Østfold / Moss CK K 25-29 03:50:47 35.6102:07:09
7 68009 Marianne Sandaker WBR-Østfold / Moss CK K 35-39 03:51:23 35.5202:07:09
8 81580 Marie Waagan WBR-Østfold K 35-39 03:53:28 35.2002:07:09
9 81635 Ida Engeland Team Hamar / Vang Skiløperforening - Sykkel K 40-44 04:01:27 34.0400:00:00
9 81700 Ruth Bente Fauske Team Hamar K 55-59 04:01:27 34.0402:13:18
9 43299 Eva Grytan Team Hamar K 50-54 04:01:27 34.0400:00:00
9 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Team Hamar / Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 40-44 04:01:27 34.0402:13:18
9 131134 Line Schartum-Hansen Team Hamar K 25-29 04:01:27 34.0402:13:18
9 131135 Heidi Skoglund Team Hamar K 35-39 04:01:27 34.0402:13:18
9 81623 Siv Sletli Team Hamar K 45-49 04:01:27 34.0402:13:18
16 26327 Monica Blomlie Dahlen Sandnes SK K 50-54 04:02:47 33.8500:00:00
16 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 45-49 04:02:47 33.8502:15:15
16 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK K 40-44 04:02:47 33.8502:15:15
16 76032 Kjersti Aanderaa Sandnes SK K 35-39 04:02:47 33.8502:15:15
20 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK K 45-49 04:02:56 33.8302:15:15
21 32355 Laila Våge Sandnes SK K 30-34 04:05:58 33.4100:00:00
21 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes SK K 25-29 04:05:58 33.4102:15:15
23 52957 Hege Regina Berre Sandnes SK K 35-39 04:06:01 33.4102:15:15
24 81811 Astrid Christiane Hermansen Team Hamar K 40-44 04:06:07 33.3902:13:18
25 28401 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes SK K 35-39 04:09:43 32.9102:15:15
26 109165 Line Schau Andersen Team Soon CK / Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 30-34 04:10:37 32.7902:23:04
26 80674 Mona Schau Giskås Team Soon CK K 45-49 04:10:37 32.7902:23:04
26 69042 Nina Gressløs Team Soon CK / Skjeberg CK K 40-44 04:10:37 32.7902:23:04
26 47061 Anita Jansen Team Soon CK / IF Frøy - Sykkel K 40-44 04:10:37 32.7902:23:04
26 81579 Maj Mork-Johansen Team Soon CK / Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 35-39 04:10:37 32.7902:23:04
26 131136 Kristin Porsholt Team Soon CK K 35-39 04:10:37 32.7902:23:04
32 131137 Marie E. Vidung Døsseland Team Oslo/Akershus K 25-29 04:12:03 32.6102:22:28
32 81595 Silje Wahlund Guldhaug Team Oslo/Akershus K 25-29 04:12:03 32.6102:22:28
32 49220 Kjersti Hoel Team Oslo/Akershus K 45-49 04:12:03 32.6102:22:28
32 79997 Gina Elisabeth Mathisen Team Oslo/Akershus K 25-29 04:12:03 32.6102:22:28
32 65313 Marie Elise Ommundsen Team Oslo/Akershus / IK Hero - Sykkel K 20-24 04:12:03 32.6102:22:28
32 110535 Lene Vissebråten Team Oslo/Akershus K 35-39 04:12:03 32.6102:22:28
38 115823 Hege Evensen Team Soon CK K 35-39 04:12:38 32.5302:23:04
39 110530 Lill Hege Bjørklund Elverum SK K 40-44 04:13:22 32.4402:21:35
40 131138 Gøril Viskjer Stoltenberg Team Soon CK K 40-44 04:13:58 32.3602:23:04
41 80680 Kjersti Hurum Trømborg Team Soon CK K 40-44 04:14:49 32.2502:23:04
42 21455 Brit Brustveit Sandnes SK K 40-44 04:15:23 32.1802:15:15
43 81682 Tina Buckholm Halden CK I / Halden CK K 35-39 04:18:00 31.8602:22:37
43 110538 Ingrid Bøe Jacobsen Halden CK I / Halden CK K 20-24 04:18:00 31.8602:22:37
43 81687 Unn Merete Jæger Halden CK I / Halden CK K 40-44 04:18:00 31.8602:22:37
43 110539 Gry Moberg Halden CK I / Halden CK K 40-44 04:18:00 31.8602:22:37
43 131139 Heidi Stenbock-Haakestad Halden CK I / Halden CK K 35-39 04:18:00 31.8602:22:37
48 131140 Heidi Berland Dahl Team Soon CK K 40-44 04:20:02 31.6102:23:04
49 131141 Cicilia Idland Halden CK I / Halden CK K 45-49 04:21:11 31.4702:22:37
50 131142 Elin Løberg Halden CK I / Halden CK K 35-39 04:21:15 31.4602:22:37
51 121632 Marianne Gjone Horten & Omegns CK K 45-49 04:22:17 31.3402:27:20
51 81079 Anniken Wallin Sarpsborg SK K 25-29 04:22:17 31.3402:27:20
53 69143 Unni Elisabeth Aker Team Oslo/Akershus K 50-54 04:23:37 31.1802:22:28
54 110554 Trine Bjerke Team Syljuåsen K 40-44 04:24:32 31.0702:27:20
54 131143 Ida Storhagen Solbakken Lillehammer CK K 30-34 04:24:32 31.0702:27:20
56 69064 Karin Johansen Follo SK K 45-49 04:24:42 31.0502:27:20
57 131144 Elin Heier Jorstad Team Oslo/Akershus K 35-39 04:26:19 30.8602:22:28
58 53697 Ann Åse Stava CK Haugaland K 30-34 04:26:23 30.8502:27:20
58 126166 Mona Høglien Tvete Lillehammer CK K 35-39 04:26:23 30.8502:27:20
60 40734 Lene Andersen Sarpsborg SK K 35-39 04:27:39 30.7102:27:20
61 131145 Brit Einseth 360 Grader Gjøvik K 45-49 04:29:12 30.5302:27:20
61 44196 Hildegard Opsahl Sarpsborg SK K 55-59 04:29:12 30.5302:27:20
63 131146 Kaja Haaland Lillehammer CK K 40-44 04:30:28 30.3902:27:20
64 110566 Therese Andersen Drammen CK K 30-34 04:32:32 30.1602:29:02
64 80027 Jeanett Bergan Røyken CK K 35-39 04:32:32 30.1602:29:02
64 81730 Marianne Bordevik Drammen CK K 35-39 04:32:32 30.1602:29:02
64 110798 Anita Kronstrand Frey Konnerud IL - Sykkel K 35-39 04:32:32 30.1602:29:02
64 110569 Mette Elisabeth Mihle Eiker CK K 40-44 04:32:32 30.1600:00:00
64 131147 Mette Sjøberg Drammen CK K 45-49 04:32:32 30.1602:29:02
70 66156 Linda Kristoffersen Krokstadelva K 30-34 04:32:51 30.1202:29:02
70 131148 Hilde Sagbakken Lillehammer CK/Team Olympiaparken K 35-39 04:32:51 30.1202:27:20
72 80067 Hilde Bolstad Ottestad IL - Sykkel K 35-39 04:33:19 30.0700:00:00
72 81593 Hanne Westerheim Danielsen Ottestad IL - Sykkel K 35-39 04:33:19 30.0702:37:31
72 64402 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL - Sykkel K 55-59 04:33:19 30.0702:37:31
72 81608 Eli Kristin Lundby Ottestad IL - Sykkel K 50-54 04:33:19 30.0702:37:31
72 64280 Wenche Løvsletten Ottestad IL - Sykkel K 35-39 04:33:19 30.0702:37:31
77 80848 Anne Brandvold Moss CK K 50-54 04:37:11 29.6502:29:59
77 43192 Victoria Janitz Moss CK K 30-34 04:37:11 29.6502:29:59
77 80982 Therese B. Kristiansen Moss CK K 35-39 04:37:11 29.6502:29:59
77 65699 Tove Kure Moss CK K 45-49 04:37:11 29.6502:29:59
77 82617 Sissel Lorentzen Moss CK K 45-49 04:37:11 29.6502:29:59
77 131149 Beate Sørensen Moss CK K 40-44 04:37:11 29.6502:29:59
77 64615 Anita Toftner Moss CK K 40-44 04:37:11 29.6502:29:59
84 81681 Lise Katrine Brække Halden CK I / Halden CK K 30-34 04:37:23 29.6302:22:37
84 110540 Kajsa Nilsson Halden CK I / Halden CK K 30-34 04:37:23 29.6302:22:37
86 110577 Elin Kleven Brumunddal SK K 40-44 04:38:24 29.5202:33:24
86 131150 Astri Gulli Lehne Brumunddal SK K 40-44 04:38:24 29.5202:33:24
86 110578 Grethe Sønes Brumunddal SK K 40-44 04:38:24 29.5202:33:24
86 131151 Kari Mette Vika Brumunddal SK K 40-44 04:38:24 29.5202:33:24
90 131152 Inger-Lise Eng Brumunddal SK K 35-39 04:38:40 29.4902:33:24
91 131153 Anita Aasterud Brumunddal SK K 40-44 04:38:54 29.4702:33:24
92 81594 Lillian Myklebust Ottestad IL - Sykkel K 30-34 04:40:00 29.3502:37:31
93 131154 Ailin Hem MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel K 25-29 04:43:04 29.0302:32:49
94 131155 Eline Granne Andresen Ski K 20-24 04:45:19 28.8102:31:36
94 111040 Synnøve Bjerke Asker K 35-39 04:45:19 28.8102:32:49
94 47135 Unni Irene Aasterud Larsen Barilla Norge BIL K 50-54 04:45:19 28.8102:31:36
94 111041 Lill Mailen Løvhaugen Oslo K 35-39 04:45:19 28.8102:32:49
98 131156 Petra Bjerknes Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 04:46:22 28.7002:37:08
98 81641 Mette Ellingsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 20-24 04:46:22 28.7002:37:08
98 81636 Anne Lene Falch Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 40-44 04:46:22 28.7002:37:08
98 81725 Tove Haslerud Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 04:46:22 28.7002:37:08
98 81632 Lill Benedikte Lund Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 40-44 04:46:22 28.7002:37:08
98 110549 Gry Marylla Samuelsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 04:46:22 28.7002:37:08
98 81630 Ann-Kathrin G. Sjølstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 04:46:22 28.7002:37:08
105 46015 Kari Larsen Ringerike SK K 40-44 04:47:39 28.5702:29:02
106 81617 Camilla Kristiansen Nesodden SK K 40-44 04:47:48 28.5602:37:51
106 81618 Marianne Mowe Nesodden SK K 55-59 04:47:48 28.5602:37:51
106 81619 Åsa Måøy Nesodden SK K 45-49 04:47:48 28.5602:37:51
106 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 50-54 04:47:48 28.5602:37:51
106 42736 Anita Sommerstad Nesodden SK K 40-44 04:47:48 28.5602:37:51
106 110555 Ida Oline Stenumgård Nesodden SK K 50-54 04:47:48 28.5600:00:00
106 81621 Carina Søndergaard Nesodden SK K 20-24 04:47:48 28.5602:37:51
106 81622 Siv Søreide Nesodden SK K 45-49 04:47:48 28.5602:37:51
106 131157 Tone Førsund Østergaard Nesodden SK K 50-54 04:47:48 28.5602:37:51
115 81616 Janne Kathrine Andresen Nesodden SK K 45-49 04:47:55 28.5402:37:51
115 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK K 45-49 04:47:55 28.5402:37:51
117 44788 Lise Hoff Johannessen Sarpsborg SK K 45-49 04:48:09 28.5202:31:36
117 110588 Phøbe Klannerud Sarpsborg SK K 50-54 04:48:09 28.5202:31:36
119 110550 Hanne Solberg Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 40-44 04:49:15 28.4102:37:08
120 81678 Heidi Gjendem Ahlsen Halden CK II / Halden CK K 30-34 04:50:41 28.2702:38:00
120 81683 Ninni C. Christiansen Halden CK II / Halden CK K 55-59 04:50:41 28.2702:38:00
120 81686 Nina Nordbye Hoffstrøm Halden CK II / Halden CK K 40-44 04:50:41 28.2702:38:00
120 80654 Anne-Mari Johansen Halden CK II / Halden CK K 45-49 04:50:41 28.2702:38:00
120 81736 Tone Johansson Halden CK II / Halden CK K 40-44 04:50:41 28.2700:00:00
120 110658 Malin Kristensen Halden CK II / Halden CK K 25-29 04:50:41 28.2702:38:00
120 61673 Kjersti Hansen Lundberg Halden CK II / Halden CK K 45-49 04:50:41 28.2700:00:00
120 131158 Inger Lise Ramstad Halden CK II / Halden CK K 50-54 04:50:41 28.2702:38:00
120 81692 Hege Sagstuen Halden CK II / Halden CK K 45-49 04:50:41 28.2702:38:00
129 126170 Anita Elsie Kirsebom Tvedestrand & Omegn SK K 45-49 04:50:52 28.2602:42:35
130 74103 Karen Sophie Botn Tvedestrand & Omegn SK K 50-54 04:51:07 28.2300:00:00
131 110584 Marte Bergskaug Oslo K 20-24 04:54:04 27.9502:42:42
131 131159 Anita Sortedal Hogstad Hvarnes Spinning K 35-39 04:54:04 27.9502:42:42
133 109916 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil K 20-24 04:55:21 27.8302:42:42
133 131160 Kari Dyvesveen 360 Grader Gjøvik K 45-49 04:55:21 27.8302:42:35
133 109919 Isabel Karlsen Team Ludo Mobil K 20-24 04:55:21 27.8302:42:42
133 131161 Malin Kristiansen 360 Grader Gjøvik K 20-24 04:55:21 27.8302:42:35
133 109921 Helene Nyvold Team Ludo Mobil K 20-24 04:55:21 27.8302:42:42
133 81644 Gunhild Søbye 360 Grader Gjøvik K 35-39 04:55:21 27.8302:42:42
139 131162 Tanja Tyberg MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel K 20-24 04:56:35 27.7102:33:13
140 131163 Nina Berntsen Kølabånn SK K 45-49 04:56:48 27.6902:46:32
140 131164 Anette Aass Flølo Kølabånn SK K 35-39 04:56:48 27.6902:46:32
140 131165 Marit Jørgensen Kølabånn SK K 30-34 04:56:48 27.6902:46:32
140 131166 Eva Nilsen Kølabånn SK K 45-49 04:56:48 27.6902:46:32
140 131167 Liv-Karin Sande Kølabånn SK K 45-49 04:56:48 27.6902:46:32
145 131168 Hilde Bjerke Glitre Off-Road Klubb K 50-54 05:01:29 27.2602:50:10
146 131169 Kari Landheim Austlid Espern jenter på hjul K 45-49 05:03:05 27.1202:42:35
146 81703 Ingunn Imislund Espern jenter på hjul K 45-49 05:03:05 27.1202:42:35
148 110571 Marianne Furuli Espern jenter på hjul K 40-44 05:03:15 27.1002:42:35
148 110573 Ingrid Jahr Espern jenter på hjul K 50-54 05:03:15 27.1002:42:35
148 131170 Maren Nordstad Johansen Espern jenter på hjul K 30-34 05:03:15 27.1002:42:35
148 81752 Marie Langseth Oppdal SK K 55-59 05:03:15 27.1002:42:35
148 81818 Alise Larsen Espern jenter på hjul K 35-39 05:03:15 27.1002:42:35
148 81717 Evy Norum Espern jenter på hjul K 55-59 05:03:15 27.1002:42:35
148 131171 Rita Simensen Espern jenter på hjul K 40-44 05:03:15 27.1002:42:35
148 81834 Anmagritt Vangen Espern jenter på hjul K 45-49 05:03:15 27.1002:42:35
148 131172 Ingeborg Vesterås Øveraasen Espern jenter på hjul K 20-24 05:03:15 27.1002:42:35
157 81732 Kari Bjørnland Ullevål SK K 45-49 05:03:27 27.0802:32:49
158 131173 Hanne Tøftum CK Toten-Tråkk K 35-39 05:10:04 26.5102:53:57
159 131174 Anne-May Kristoffersen Lier K 60-64 05:13:12 26.2402:56:41
160 131175 Sissel Kristiansen Østby Jevnaker K 40-44 05:13:49 26.1902:49:39
161 131176 Anita Dyrud Eina K 35-39 05:13:53 26.1802:49:14
162 131177 Kari Jennie Amato Team Piri Piri / Re SK K 30-34 05:14:43 26.1102:59:16
162 131178 Ina Blix Team Piri Piri / Tønsberg CK K 35-39 05:14:43 26.1102:59:16
162 131179 Anne Grethe Bråthen Team Piri Piri / Tønsberg CK K 40-44 05:14:43 26.1102:56:53
162 81757 Merete Jensen Team Piri Piri / Tønsberg CK K 40-44 05:14:43 26.1102:56:53
162 81775 Ann-Iren Ljone Team Piri Piri / Tønsberg CK K 50-54 05:14:43 26.1102:53:33
162 81759 Bente Skjellaug Team Piri Piri / Tønsberg CK K 55-59 05:14:43 26.1102:53:33
162 131180 Anita Vaagan Slåtten Team Piri Piri / Tønsberg CK K 40-44 05:14:43 26.1102:56:53
169 110579 Irene Foss Lørenskog CK K 30-34 05:15:31 26.0502:53:13
169 82243 Beate Holm Lørenskog CK K 35-39 05:15:31 26.0502:53:13
169 131181 Kari-Bente Nordheim Lørenskog CK K 45-49 05:15:31 26.0502:53:13
169 111502 Dina Robsrud Lørenskog CK K 35-39 05:15:31 26.0502:53:13
169 110582 Elisabeth Wennevold Lørenskog CK K 45-49 05:15:31 26.0502:53:13
174 110634 Wenche Hauso Gjøvik K 40-44 05:15:36 26.0402:42:42
175 111252 Siri Solvang Kripos IL K 35-39 05:15:50 26.0203:01:18
176 68467 Elinor Volden Land CK K 35-39 05:16:27 25.9702:42:42
177 110602 Gerda L. Nubdal Raufoss K 35-39 05:16:46 25.9402:42:42
178 66023 Solveig Løvstad Gjøvik K 60-64 05:17:06 25.9202:49:14
179 110643 Hege Haagenrud Espern jenter på hjul K 40-44 05:18:26 25.8102:49:14
180 81805 Gerda Bratberg Bakke Espern jenter på hjul K 65-69 05:18:29 25.8002:49:14
180 131182 Mette Bakken Espern jenter på hjul K 45-49 05:18:29 25.8002:49:14
180 131183 Jeanette Enger Espern jenter på hjul K 25-29 05:18:29 25.8002:49:14
180 110585 Berit Kalland Vang Skiløperforening - Sykkel K 50-54 05:18:29 25.8002:49:14
184 131184 Ellen Andersen Espern jenter på hjul K 40-44 05:18:42 25.7902:49:14
184 110644 Margrethe Krogsrud Espern jenter på hjul K 50-54 05:18:42 25.7902:49:14
184 110645 Lovise Bratberg Lindstad Espern jenter på hjul K 55-59 05:18:42 25.7902:49:14
184 131185 Elisabeth Nissen Espern jenter på hjul K 35-39 05:18:42 25.7902:49:14
184 81829 Berit Sel Espern jenter på hjul K 45-49 05:18:42 25.7902:49:14
184 131186 Gerd Skymoen Espern jenter på hjul K 60-64 05:18:42 25.7902:49:14
190 131187 Beate Bergsodden Brumunddal SK K 30-34 05:19:35 25.7202:47:23
191 131188 Hege Thorstad Brumunddal SK K 50-54 05:19:56 25.6902:47:23
192 110134 Ingvild Eckdahl Pronova BioPharma K 35-39 05:21:34 25.5603:01:16
192 81848 Marianne Hansveen Dal K 40-44 05:21:34 25.5603:02:46
192 110136 Susanne Heilmann Pronova BioPharma K 45-49 05:21:34 25.5603:01:16
192 111025 Monika Svinsholt Pronova BioPharma K 40-44 05:21:34 25.5603:01:16
192 111031 Ida Aagaard Sandefjord K 35-39 05:21:34 25.5603:01:16
197 81854 Ann Sissel Borge Dal K 45-49 05:21:43 25.5503:02:46
197 131189 Halldis Fudge Dal K 40-44 05:21:43 25.5503:02:46
197 81868 Tove Wålberg Dal K 45-49 05:21:43 25.5503:02:46
200 111149 Gry Carlsen Pronova BioPharma K 45-49 05:21:51 25.5303:01:16
201 131190 Ida Skundberg Hunndalen K 20-24 05:22:09 25.5103:09:29
202 110137 Hege Sommerfelt Sandefjord SK K 55-59 05:22:10 25.5103:01:16
203 131191 Kate Jane Olsen Nannestad K 45-49 05:22:13 25.5103:02:46
204 82587 Peggy Heie Eina Sportsklubb - Sykkel K 40-44 05:23:15 25.4202:49:14
205 110681 Iren Lerud Haugum CK Toten-Tråkk K 50-54 05:24:15 25.3502:53:57
206 81956 Bodil Odberg Hof SK K 45-49 05:27:40 25.0803:06:11
206 81957 Irene Bang Tanum Hvarnes I L spinning K 50-54 05:27:40 25.0803:06:11
206 81958 Inger Line Wierød Hvarnes IL K 45-49 05:27:40 25.0803:06:19
209 82673 Anja Holt SATS Metro K 35-39 05:27:50 25.0703:08:55
209 131192 Siv Krystad Raaen IF Frøy - Sykkel K 40-44 05:27:50 25.0703:08:55
211 131193 Sølvi Bjørtomt Hurdal IL - Sykkel K 30-34 05:30:04 24.9003:04:28
211 131194 Helene Nilssen Hurdal IL - Sykkel K 30-34 05:30:04 24.9003:04:28
211 131195 Birgit Rognstad Hurdal IL - Sykkel K 30-34 05:30:04 24.9003:04:28
214 131196 Mareke Decker Telio Telecom AS K 40-44 05:30:12 24.8902:53:57
214 131197 Kari Olsen Hurdal IL - Sykkel K 45-49 05:30:12 24.8903:04:28
214 81945 Marianne Østerud Team Falne Engler K 45-49 05:30:12 24.8902:49:14
217 131198 Janne Vie Sport1 K 35-39 05:31:53 24.7603:01:18
218 70852 Synnøve Stubø Engeskaug Brumunddal SK / Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:32:05 24.7502:58:46
219 131199 Grethe Løvland Espern jenter på hjul K 55-59 05:33:22 24.6502:58:32
220 81946 Elisabeth Leirvik Team Falne Engler K 40-44 05:35:52 24.4702:49:14
221 131200 Lene Herbrandsen Family Sports Club, Rommen K 45-49 05:35:58 24.4603:08:55
222 81742 Merete Brendjord Lesja og Dovre SK K 35-39 05:36:33 24.4203:03:23
222 81743 Inga Marie Brustuen Lesja og Dovre SK K 50-54 05:36:33 24.4203:03:23
222 131201 Anne Berit Grothe Lesja og Dovre SK K 25-29 05:36:33 24.4203:03:23
222 81745 Kari Hole Lesja og Dovre SK K 40-44 05:36:33 24.4203:03:23
222 81746 Anne Mette Lusæter Lesja og Dovre SK K 35-39 05:36:33 24.4203:03:23
222 81747 Ingunn Nicolaysen Lesja og Dovre SK K 40-44 05:36:33 24.4203:03:23
222 35303 Gunn Ramsrud Lesja og Dovre SK K 40-44 05:36:33 24.4203:03:23
222 131202 Marit Svanborg Lesja og Dovre SK K 25-29 05:36:33 24.4203:03:23
222 81749 Anne Evensen Torsgård Lesja og Dovre SK K 25-29 05:36:33 24.4203:03:23
231 110624 Tove Dammen Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 55-59 05:37:13 24.3703:03:37
232 131203 Ingvild Ruud Lørenskog CK K 60-64 05:37:19 24.3603:08:09
233 110609 Ingrid Mollan Jensen Follo SK K 30-34 05:38:01 24.3103:07:26
234 131204 Anita Sølvberg Stryn T og IL - Sykkel K 50-54 05:38:05 24.3103:06:00
234 125279 Kirsti Aarøen Stryn T og IL - Sykkel K 45-49 05:38:05 24.3103:06:00
236 131205 Tove M. Fjellvang Lie Trysil SK K 40-44 05:38:28 24.2803:07:26
236 110601 Liss Torill Lyseggen Trysil SK K 45-49 05:38:28 24.2803:07:26
236 81804 Leikny Solheim Trysil SK K 45-49 05:38:28 24.2803:07:26
239 131206 Aina Rebekka Korperud-Stokvold Fredrikstad K 35-39 05:41:54 24.0403:15:39
240 131207 Linda Andreassen Halden CK K 25-29 05:42:36 23.9903:09:43
240 131208 Beathe Borge Halden CK K 45-49 05:42:36 23.9903:09:43
240 131209 Malin Kanestrøm Halden CK K 25-29 05:42:36 23.9903:09:43
240 110659 Anita Listou Halden CK K 40-44 05:42:36 23.9903:09:43
240 110660 Mari Heide Lundervold Halden CK K 25-29 05:42:36 23.9903:09:43
245 131210 Lise Skrårudseter Oslo K 25-29 05:44:08 23.8803:00:31
246 131211 Silje Skogvold Stiftstaden SK Trondheim K 30-34 05:44:18 23.8703:05:58
247 131212 Kristin Gellein Statoil K 35-39 05:44:25 23.8603:05:58
248 111227 Unni-Merete Langlo SATS Metro K 50-54 05:44:59 23.8203:11:47
249 67273 Helene Lesund Oslofjord Triatlon K 40-44 05:45:38 23.7803:08:06
250 110651 Marianne Moen Gruvelia SK K 40-44 05:49:25 23.5203:19:59
251 131213 Renate Elden SATS Metro K 40-44 05:50:29 23.4503:11:47
252 131214 Tina Leqvamb Steensen Team Gjøvikregionen K 30-34 05:50:51 23.4203:21:33
253 110369 Gro Borchgrevink Halden CK K 45-49 05:52:12 23.3303:09:11
253 138452 Mia Katrin Winås Halden CK K 50-54 05:52:12 23.3303:09:11
255 110684 Mari Kristine Moen Gruvelia SK K 65-69 05:54:50 23.1603:19:59
256 110214 Ane K. Stormorken Team Oslo/Akershus / Råholt CK K 30-34 05:55:34 23.1103:15:29
256 110216 Wibeke Langaard Torp Team Oslo/Akershus / Råholt CK K 40-44 05:55:34 23.1103:15:29
258 121352 Ingeborg Scheve Team Gjøvikregionen K 35-39 05:55:35 23.1103:21:33
259 131215 Mareike Trunk Oslo K 25-29 05:56:46 23.0403:31:23
260 110729 Marianne Antonsen Gressvik K 35-39 05:57:56 22.9603:23:58
261 110719 Lena Sveinsson Fredrikstad SK K 25-29 05:58:45 22.9103:23:58
262 81761 Jeanett Bjerke Team Piri Piri / Tønsberg CK K 30-34 06:01:26 22.7403:21:52
263 131216 Annne Cathrine Enstad Team Gjøvikregionen K 35-39 06:01:38 22.7300:00:00
264 110715 Miriam Eunice Sundquist Hagan K 40-44 06:01:54 22.7103:25:38
265 111084 Maren Limoseth Forsvaret K 17-19 06:02:13 22.6903:10:23
266 131217 Kristin Bokrudstad Næroset IL - Sykkel K 50-54 06:05:45 22.4703:20:47
267 81948 Lise Andersen Brumunddal K 20-24 06:07:23 22.3703:11:51
268 131218 Heidi Gran Team Gjøvikregionen K 40-44 06:07:51 22.3403:21:33
269 110679 Marit Holm Hansen Ælva Roadrunners K 40-44 06:07:58 22.3303:25:03
270 110653 Julie Bjanes Lier K 20-24 06:10:58 22.1503:02:38
271 131219 Ingjerd Holm Team Piri Piri / Tønsberg CK K 45-49 06:11:28 22.1203:14:58
272 82000 Lill Kristin Jevnaker Strandby Ottestad IL - Sykkel K 20-24 06:11:38 22.1103:30:42
273 81928 Kamilla Torsteinsen Stoltz Team Stoltz K 17-19 06:13:00 22.0303:19:59
274 81931 Kari Torsteinsen Stoltz Team Stoltz K 50-54 06:13:25 22.0103:19:59
275 81777 Hege Anda Helle Fjerdingby K 35-39 06:15:44 21.8703:27:36
276 111475 Rikke Karoline Karter Lørenskog CK K 30-34 06:19:10 21.6703:31:28
277 131220 Svitlana Hardarson Vestby K 35-39 06:19:24 21.6603:47:38
278 110704 Gro Sandvik Oslo K 50-54 06:19:49 21.6403:36:30
279 111373 Tone F. Fjeldstad Rælingen K 40-44 06:27:46 21.1900:00:00
279 111374 Kristin Rørdam Rælingen K 45-49 06:27:46 21.1903:25:12
279 111375 Astrid Trøim Rælingen K 40-44 06:27:46 21.1903:25:12
282 81797 Elin Evensen Moelv K 50-54 06:29:22 21.1103:25:16
283 81922 Åse Grønseth Sulland Bedriftsidrettslag K 50-54 06:29:43 21.0903:42:39
283 110716 Rita Veidahl Vang Skiløperforening - Sykkel K 40-44 06:29:43 21.0903:42:39
285 81923 Rita Veslum Sulland Bedriftsidrettslag K 40-44 06:29:52 21.0803:42:39
286 131221 Anita Kleven Bjørnstad Team Skar G-Sport K 35-39 06:35:47 20.7603:50:38
286 131222 Sissel Jevne Team Skar G-sport K 45-49 06:35:47 20.7603:50:38
286 131223 Marianne Rise Team Skar G-Sport K 50-54 06:35:47 20.7603:50:38
289 131224 Grethe Elisabeth Harder Løten K 50-54 06:36:18 20.7403:39:44
289 131225 Therese Lien Nordbyhagen K 20-24 06:36:18 20.7403:33:37
289 131226 Kristina Lund Fjerdingby K 20-24 06:36:18 20.7403:33:37
289 131227 Anne Iren Sveen Stange K 35-39 06:36:18 20.7403:35:23
289 131228 Camilla Sørbøe Fjellhamar K 20-24 06:36:18 20.7403:33:37
294 110744 Ingrid Tollerud Geilo K 45-49 06:37:11 20.6903:38:30
295 110784 Mona Kirksæther Bekken Hokksund K 40-44 06:38:12 20.6403:39:29
296 81846 Mariann Sørensen Hvam IL K 45-49 06:38:54 20.6003:38:45
297 66022 Stine Iversen Nordreisa IL - Sykkel K 20-24 06:40:46 20.5103:47:38
298 131229 Kirsti Iversen Nordreisa IL - Sykkel K 40-44 06:40:50 20.5003:47:38
298 81933 Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap B.I.L K 50-54 06:40:50 20.5003:40:27
298 81934 Mette Sigtbakken Asko K 50-54 06:40:50 20.5003:40:27
301 131230 Mia Sønsteby Kivers & sønsters K 17-19 06:42:10 20.4303:35:03
302 131231 Kine Iversen Kivers & sønsters K 17-19 06:42:14 20.4303:35:03
303 131232 Ingvill Tollman Fosse Oslo K 30-34 06:42:38 20.4103:54:06
303 131233 Hanne Martinusen Oslo K 30-34 06:42:38 20.4103:54:06
305 37953 Elisabeth Kristiansen Tistedal K 25-29 06:43:10 20.3803:35:19
306 81871 Berit Norborg Sundquist CK Nittedal K 45-49 06:44:15 20.3303:41:43
307 66198 Aasne Abrahamsen Nesoddtangen K 55-59 06:44:45 20.3003:38:58
307 131234 Mariann Sandelin Nesoddtangen K 45-49 06:44:45 20.3003:38:58
309 110631 Anett Bjørndal-Riis Lørenskog CK K 40-44 06:45:51 20.2503:45:15
309 131235 Anne Hagerup Heggdal Lørenskog CK K 40-44 06:45:51 20.2503:45:15
309 110633 Heidi Otterlei Lørenskog CK K 45-49 06:45:51 20.2503:45:15
312 131236 Mina Jevne Hagen Team Skar G-Sport K 20-24 06:46:09 20.2303:50:38
312 131237 Tina Holthe Team Skar G-sport K 35-39 06:46:09 20.2303:50:38
314 131238 Therese Diesen Hjalmarsson Team Gjøvikregionen K 20-24 06:46:20 20.2203:42:23
315 81852 Bente Bakken Østmarka IL - Sykkel K 40-44 06:46:50 20.2004:01:56
315 81853 Merete Bjøntegaard Østmarka IL - Sykkel K 60-64 06:46:50 20.2004:01:56
315 81855 Karianne Borge Østmarka IL - Sykkel K 40-44 06:46:50 20.2004:01:56
315 110742 Lill-Ann Fjeld Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:46:50 20.2004:01:56
315 121398 Hilde M. Platou Johansen Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:46:50 20.2004:01:56
315 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:46:50 20.2004:01:56
321 131239 Linda Iversøn Soon CK K 30-34 06:48:10 20.1303:47:38
321 131240 Liv Karlstad Spenst Vestby K 55-59 06:48:10 20.1303:47:38
321 81912 Trude Kjølstad Spenst K 40-44 06:48:10 20.1303:47:38
321 131241 Ann Kristin Hæhre Kristiansen Spenst Vestby K 40-44 06:48:10 20.1303:47:38
321 110695 Kristina Løvhaug Vestby K 25-29 06:48:10 20.1303:47:38
321 131242 Marlene Løw Hvitsten K 20-24 06:48:10 20.1303:47:38
321 131243 Silje Meldal Spenst K 30-34 06:48:10 20.1303:47:38
321 110696 Hilde Mogensen Soon CK K 45-49 06:48:10 20.1303:47:38
321 118898 Linda Rasmussen Spenst Vestby K 35-39 06:48:10 20.1303:47:38
321 131244 Line Rønning Vestby K 30-34 06:48:10 20.1303:47:38
331 81962 Charlotte Knudsen Dal K 35-39 06:49:18 20.0803:42:24
332 131245 Tonje-Eilin Løkken Team Gjøvikregionen K 20-24 06:51:59 19.9503:42:23
333 26719 Oddrun Botnen Eie Bærum og Omegn CK K 60-64 06:53:06 19.8903:45:43
333 131246 Berit Johanne Sand Nannestad K 55-59 06:53:06 19.8903:45:43
335 110445 Jessica Riviere Oslo K 30-34 06:55:06 19.8003:39:36
336 131247 Anne Berit Evensen Team Skar G-Sport K 35-39 07:02:55 19.4303:50:38
336 131248 Cecilie Kristiansen Team Skar G Sport K 30-34 07:02:55 19.4303:50:38
336 131249 Merete Ødegårdstuen Team Skar G-Sport K 40-44 07:02:55 19.4303:50:38
339 40170 Gry Knudsen Oslooslo K 50-54 07:07:35 19.2204:01:33
340 111474 Ann-Christin Rønsen Andresen Lørenskog K 40-44 07:11:24 19.0503:50:15
341 131250 Anne Terese Farbergshagen Næroset IL - Sykkel K 45-49 07:15:51 18.8504:03:12
341 110789 Beathe Handeland Næroset IL - Sykkel K 45-49 07:15:51 18.8504:03:12
343 82627 Yvette Marlene Hansen SATS Metro K 35-39 07:17:02 18.8004:00:27
343 82628 Anette Konstanse Kristiansen SATS Metro K 35-39 07:17:02 18.8004:00:27
343 131251 Cathrine Sigurdssøn Oslo K 50-54 07:17:02 18.8004:00:57
346 110707 Hanne Marie C. Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 07:19:13 18.7104:04:58
347 111302 Mariellen Thompson-Larssen Oslo K 45-49 07:19:21 18.7004:01:33
348 111679 Vivi-Ann Berg SATS Metro K 40-44 07:19:59 18.6804:18:10
349 131252 Maja Myhre Oslo K 20-24 07:22:00 18.5904:09:51
350 82790 Hilde Svensson Family Sports Club, Rommen K 55-59 07:24:33 18.4904:09:49
351 131253 Anne-Therese Rud Ullensaker CK K 35-39 07:29:19 18.2904:34:49
352 131254 Karina Heggeli Oslo K 20-24 07:30:23 18.2504:09:51
353 111680 Trine Larsbråten Team Asti K 40-44 07:36:01 18.0204:18:10
354 121339 Charlotte Boe Nielsen Løvenstad K 45-49 07:39:40 17.8804:08:15
355 81970 Anny Danielsberg Brumunddal K 35-39 07:45:01 17.6704:33:12
356 131255 Kari-Anne Andorsen Oslo K 40-44 07:45:53 17.6404:28:06
357 82431 Iren Fjærestrand Råholt CK K 45-49 07:48:01 17.5604:15:41
357 131256 Siv Lotterud Råholt CK K 35-39 07:48:01 17.5604:15:41
359 121265 Lisbeth Andersen Jessheim K 35-39 07:48:28 17.5404:28:09
359 131257 Siv Buri Team Ekornrud K 35-39 07:48:28 17.5404:28:09
361 131258 Randi Eng Nordre Toten K 45-49 07:48:35 17.5404:24:58
361 107850 Heidi Kristiansen Family Sports Club, Rommen K 50-54 07:48:35 17.5404:24:58
363 131259 Helle Heidi Hammerlund DNB K 50-54 07:48:54 17.5304:19:50
364 131260 Tone Velve Trondheim K 30-34 07:54:26 17.3204:37:35
365 131261 Brit Rabban Trondheim K 40-44 08:07:12 16.8704:37:35
366 131262 Monica H. Kristoffersen Oslo K 45-49 08:15:21 16.5904:36:38
366 131263 Trine Nordseth Skedsmokorset K 45-49 08:15:21 16.5904:36:38
368 131264 Ann Kristin Sommer Nes Sportsklubb - Sykkel K 20-24 08:24:36 16.2904:43:51
369 81894 Siw Haagensen Dal K 45-49 08:24:48 16.2804:27:10
370 110765 Kari Thoresen Vallset K 55-59 08:28:01 16.1805:26:00
371 131265 Tina Bjerke Skullerud Gjøvik K 35-39 08:30:15 16.1005:47:03
371 131266 Hilde Solveig Østreng Rykkinn K 40-44 08:30:15 16.1005:47:03
373 81959 Aud E. Moe Hvarnes IL K 60-64 08:31:14 16.0705:26:47
374 131267 Ann-Britt Gaarder Sport1 K 45-49 08:34:00 15.9904:23:20
375 111678 Mai-Lis Berg Skoda GreenTeam K 40-44 08:35:36 15.9405:10:42
376 131268 Lene Tjærebråten Eidsvoll K 30-34 08:38:08 15.8604:34:49
377 131269 Mette Holm Ranheim K 45-49 10:13:56 13.3804:42:51
378 131270 Synne Langsholt Oslo K 25-29 10:19:22 13.2705:29:58
379 131271 Mari Øygarden Oslo K 25-29 10:21:15 13.2305:29:58
380 131272 Sara Benedicte Bolstad Oslo K 30-34 11:50:37 11.5606:43:15
- 110655 Kine Anderdal Halden CK II / Halden CK K 25-29 Brutt -00:00:00
- 131274 Anne Aukrust Blakstad Østmarka IL - Sykkel K 50-54 Brutt -00:00:00
- 110752 Kari Christensen Spenst Stjørdal K 45-49 Brutt -00:00:00
- 110753 Tone Stenersen Evensen Ådalsbruk K 45-49 Brutt -00:00:00
- 110480 Siv Habberstad Espern jenter på hjul K 45-49 Brutt -02:49:14
- 54510 Gro Anita Haugmo WBR-Østfold / Moss CK K 40-44 Brutt -00:00:00
- 131275 Jorunn Marie Helgestad Hvittingfoss K 65-69 Brutt -05:26:50
- 81844 Beate Holand Horten & Omegns CK K 40-44 Brutt -03:34:38
- 131276 Linda Bergum Jones Kolbotn K 40-44 Brutt -05:18:03
- 35919 Ine Lindberg WBR-Østfold / Moss CK K 45-49 Brutt -02:07:09
- 81688 Lene Lobsgaard Halden CK I / Halden CK K 35-39 Brutt -02:22:37
- 81611 Linda Nereng 360 Grader Gjøvik K 40-44 Brutt -00:00:00
- 67618 Gunhild Nilsen Stange K 55-59 Brutt -00:00:00
- 81713 Trine Lise Stenbakk Team Hamar K 35-39 Brutt -00:00:00
- 131277 Cathrine Stevenson Team Skar G-Sport K 20-24 Brutt -00:00:00
- 131273 Monica Sletten Aas Konnerud IL - Sykkel K 40-44 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2012
Distanse: 137.00 KM
Snittfart: 24.39 Km/t
Snittid: 5:36:54
Antall deltakere: 396

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2017 (136.00 km): 03:50:48 (K)
    • Stine Marie Snortheim
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg