BikeBrothers Tysværrittet - 2013
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 25310 Knut Skaar Nærbø SK M 20-29 01:32:31 39.56
1 101092 Sindre Hannestad Friestad Stavanger SK M 20-29 01:32:31 39.56
3 30794 Truls Grung Stavanger SK M 40-49 01:32:39 39.50
4 29596 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 30-39 01:32:46 39.45
5 100294 Grant Carruthers Stord SK M 30-39 01:34:41 38.65
5 28507 Sondre Idsøe Flaten Stavanger SK M 20-29 01:34:41 38.65
5 22901 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 40-49 01:34:41 38.65
5 122779 Knut Reiestad Bryne CK M 20-29 01:34:41 38.65
5 114811 Christian Erevik Riise Stavanger SK M 20-29 01:34:41 38.65
5 30132 Vidar Steinsbø Bømlo SK M 40-49 01:34:41 38.65
11 54253 Lars-Olav Måkestad Apold Stavanger SK M 20-29 01:35:33 38.30
11 27471 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb / PwC BIL M 30-39 01:35:33 38.30
11 100295 Jostein Helgeland CK Haugaland M 40-49 01:35:33 38.30
11 114805 Lars Rødne Midtbø Ryfylke SK M 20-29 01:35:33 38.30
11 24120 Jarle Nygaard CK Haugaland / CK Haugaland M 40-49 01:35:33 38.30
11 27170 Øystein Olsen CK Haugaland M 30-39 01:35:33 38.30
11 58225 Vidar Siggervåg Bømlo SK M 40-49 01:35:33 38.30
18 23376 Helmer Berre Stavanger SK M 40-49 01:36:10 38.05
18 38574 Ståle Børresen Tasta OSK M 40-49 01:36:10 38.05
18 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-49 01:36:10 38.05
18 25554 Lars Kalveland Stavanger M 30-39 01:36:10 38.05
18 52896 Steven King Stavanger SK / Team Alsvik M 30-39 01:36:10 38.05
18 46415 Einar Kjetland CK Haugaland / Statoil BIL M 30-39 01:36:10 38.05
18 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-59 01:36:10 38.05
18 38159 Sølve Magnus Skogland Stavanger Triathlon Klubb / Statoil M 30-39 01:36:10 38.05
18 20061 Alf Våland Nærbø SK M 20-29 01:36:10 38.05
18 71401 Christer Jørmeland Østerhus Stavanger SK M 20-29 01:36:10 38.05
18 72356 Magne Aarsteinsen Stavanger SK M 20-29 01:36:10 38.05
29 74174 Joachim Andersen Sauda SK / Sauda SK M 20-29 01:37:23 37.58
29 113319 Simon Bjørheim Ryfylke SK M 20-29 01:37:23 37.58
29 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / NorSea M 30-39 01:37:23 37.58
29 52843 Geir Lone Sandnes Sykleklubb / KNM Harald Haarfagre M 30-39 01:37:23 37.58
29 72214 Mikael Niklasson CK Haugaland M 40-49 01:37:23 37.58
29 72217 Dag Nygaard CK Haugaland M 40-49 01:37:23 37.58
29 83212 Arve Sandvik CK Haugaland / DeepOcean M 30-39 01:37:23 37.58
29 72237 Håkon Schwalb Stavanger SK M 50-59 01:37:23 37.58
37 106088 Lasse Tomren CK Haugaland M 40-49 01:37:32 37.52
38 24875 Kenneth Pedersen Tasta OSK M 40-49 01:40:26 36.44
39 29943 Trond Hagelin Stavanger SK / Stavanger SK M 40-49 01:40:50 36.29
40 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 30-39 01:41:21 36.11
40 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 40-49 01:41:21 36.11
40 100296 Sigurd H. Hovda CK Haugaland / CKH M 30-39 01:41:21 36.11
40 103723 Øystein Kinn CK Haugaland M 40-49 01:41:21 36.11
40 114771 Steinar Lein CK Haugaland M 40-49 01:41:21 36.11
40 101638 Mikael Opheim Statoil BIL M 30-39 01:41:21 36.11
40 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 30-39 01:41:21 36.11
40 21143 Birger Susort KAEFER ENERGY M 40-49 01:41:21 36.11
40 101006 Ingar Viding Tvedt Skudenes UIL / Aibel M 30-39 01:41:21 36.11
40 58672 Finn Wersland Ryfylke Sykkelklubb M 50-59 01:41:21 36.11
50 58454 Tom Børve Tasta OSK / Halliburton M 40-49 01:42:40 35.64
51 25974 Magne Askeland CK Haugaland / CKH M 30-39 01:43:02 35.52
52 25254 Kjetil Hansen Bryne CK M 40-49 01:43:07 35.49
52 23968 Jan Inge Krakk CK Haugaland M 40-49 01:43:07 35.49
52 101579 Paul Magne Skjold DeepOcean M 40-49 01:43:07 35.49
55 24247 Johan Askeland CK Haugaland M 40-49 01:44:29 35.02
55 34184 Heljar Ballo CK Haugaland / Statoil BIL M 50-59 01:44:29 35.02
55 100993 Arne Bårdsen Åkra Sykkelgruppe M 40-49 01:44:29 35.02
55 123011 Trond Jacobsen CK Haugaland / Åkra/Statoil Kårstø M 40-49 01:44:29 35.02
55 72316 Oddmund Mehus CK Haugaland M 50-59 01:44:29 35.02
55 101650 Loyd Moksheim Statoil BIL M 30-39 01:44:29 35.02
55 22083 Erik Olstad Stavanger SK / PwC M 20-29 01:44:29 35.02
55 72598 Olav Stensen CK Haugaland / CKH/Statoil BIL M 40-49 01:44:29 35.02
55 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 50-59 01:44:29 35.02
64 122693 Kjell Arne Eide CK Haugaland M 40-49 01:44:48 34.92
65 23745 Ivar Kloster Rennesøy SK M 50-59 01:45:15 34.77
66 27877 Roar Aksnes Statoil Team Norne M 40-49 01:45:19 34.75
66 52942 Yngve Johansen CK Haugaland M 40-49 01:45:19 34.75
68 83209 Jon Sivert Grindheim CK Haugaland / Deepocean M 30-39 01:45:23 34.73
68 53681 Børge Stakkestad CK Haugaland M 40-49 01:45:23 34.73
70 123859 Hallvard Kolnes Jostein Myge AS M 30-39 01:46:30 34.36
71 101771 Vegard Thuestad Haugesund Triathlonklubb M 30-39 01:47:11 34.14
72 101818 Atle Stelander CK Haugaland M 50-59 01:47:22 34.08
73 126017 Daniel Huseby Bordvik CK Haugaland M 20-29 01:48:11 33.83
74 101829 Elmar Eliassen Åkra Sykkelgruppe M 40-49 01:49:56 33.29
75 21279 Bjørn Hetland Bogafjell SK / Bogafjell Sykleklubb M 40-49 01:50:27 33.13
75 76050 Jan Kjetil Stuvik Haugesund Triathlonklubb M 40-49 01:50:27 33.13
77 66483 Øyvind Fosse Haugesund Triathlonklubb M 30-39 01:50:38 33.08
77 24218 Joar A. Larsen Rennesøy SK M 40-49 01:50:38 33.08
77 131492 Vidar Varland Stavanger M 20-29 01:50:38 33.08
80 30220 Wenche Grønning Stueland Haugesund Politi Idrettslag K 40-49 01:50:45 33.04
80 123892 Bjørn Erik Fagerheim Førresfjorden M 20-29 01:50:45 33.04
80 131615 Marco Haupenthal CK Haugaland M 30-39 01:50:45 33.04
80 101601 Kjetil Holden Tools Haugesund M 40-49 01:50:45 33.04
80 115900 Knut Knutsen CK Haugaland / Helse Vest IKT AS M 50-59 01:50:45 33.04
80 76485 Ole Reiersen CK Haugaland / Hydro M 40-49 01:50:45 33.04
80 24178 Jens Halvor Rolfsnes Hafrsfjord SK M 40-49 01:50:45 33.04
80 76967 Lasse Svensen Ryfylke SK / Scana M 50-59 01:50:45 33.04
80 76900 Terje Aartun CK Haugaland M 30-39 01:50:45 33.04
89 128189 Kjetil Jakobsen Åkra Sykkelgruppe M 30-39 01:52:42 32.47
89 25372 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 40-49 01:52:42 32.47
89 22764 Grethe Lunde CK Haugaland K 50-59 01:52:42 32.47
89 72248 Einar Magne Storhaug Falkeid IL / Falkeid IL / Aibel AS M 40-49 01:52:42 32.47
89 103895 Trond Vatnaland Falkeid IL / Falkeid IL M 40-49 01:52:42 32.47
94 76951 Ove Ivesdal IF Klypetussen / IF Klypetussen M 40-49 01:52:53 32.42
95 46420 Hilde Stray CK Haugaland / Ckh K 40-49 01:53:02 32.37
96 131608 Christian Dahl Jostein Myge BIL M 30-39 01:54:25 31.98
97 136305 Christoffer Oftedal Avaldsnes M 20-29 01:55:31 31.68
98 114776 Werner Sandslett Tasta OSK M 30-39 01:55:56 31.56
98 30128 Vidar Veggeland Suldal SK / Suldal SK M 30-39 01:55:56 31.56
100 72302 Ole Harald Iversen Steinsvik A/S M 30-39 01:55:59 31.55
101 23218 Håvard Førland Team Thelma M 50-59 01:56:11 31.50
101 131611 Jan Erling Nikolaisen Åkra M 50-59 01:56:11 31.50
103 123860 Leif Gunnar Stava Åkra Sykkelgruppe M 30-39 01:56:21 31.45
104 73615 Anne Berit Dyngen CK Haugaland / Aibel Haugesund K 40-49 01:56:32 31.40
104 132406 Ola Vorraa CK Haugaland / Lag M 50-59 01:56:32 31.40
106 77130 Bjørn Helge Kolbeinsen CK Haugaland / Subsea 7 M 50-59 01:57:23 31.17
107 132404 Agnes Stavland Haugesund Triathlonklubb K 40-49 01:57:44 31.08
108 30279 Harald Vetrhus Sandnes Sykleklubb M 40-49 01:57:59 31.02
109 29976 Trond Kåre Utsi Bryne CK M 50-59 01:58:19 30.93
110 72376 Leif Erik Sandslett Optimist Sykkelgruppe M 40-49 01:58:24 30.91
111 123013 Cathrine Alfredsen Bryne CK / AS Metallteknikk K 20-29 01:58:30 30.88
111 132405 Jan Erik Nedreaas CK Haugaland / Haugesund Triathlon Klubb M 30-39 01:58:30 30.88
113 114772 Andreas Venheim CK Haugaland / Ckh/Suldal Transport M 30-39 01:59:32 30.61
114 139408 Peder Stokka HALLIBURTON M 40-49 02:02:18 29.92
115 29064 Synnøve Stonghaugen Forsell Åkra Sykkelgruppe K 40-49 02:02:37 29.84
115 123018 Ann Heidi Hausbak Vedavågen K 20-29 02:02:37 29.84
117 139409 Tore Tverå Ølen M 40-49 02:03:20 29.67
118 27095 Ove Karlsen CK Haugaland M 40-49 02:03:57 29.52
119 123022 Edvard Davidsen Skudenes UIL M 30-39 02:05:51 29.08
120 122836 Dag Magne Moksheim Karmsund M 40-49 02:06:57 28.83
121 132470 Sigve Natterøy Haraldseid CK Haugaland M 30-39 02:07:47 28.64
122 123955 Arnt Frøyseth Haugaland Kraft Sykkelklubb M 40-49 02:08:58 28.37
123 102014 Arvid Rosvold CK Haugaland / Telenor M 60-69 02:10:28 28.05
124 123963 Kjetil Johnsen Team Westcon M 30-39 02:10:35 28.02
125 84604 Arne Sandvik AF M 50-59 02:10:57 27.94
126 139410 Lars Andreas Olsen Vedavågen M 30-39 02:11:03 27.92
127 101025 Nils Ramsvik IF Klypetussen M 60-69 02:11:38 27.80
128 139411 Espen Knudsen Stavanger M 20-29 02:12:41 27.58
129 134888 Hanne Egge Haugesund K 30-39 02:15:02 27.10
130 101958 Hans Åsmund Strand Statoil M 50-59 02:17:19 26.65
131 139412 Wolfgang B. Ognøy Bokn M 20-29 02:19:17 26.27
132 139101 Daniel Danielsen Kopervik M 20-29 02:21:10 25.92
133 139413 Rune Skattkjær Haugesund M 20-29 02:21:31 25.86
133 136334 Arild Steinsland Førde i Hordaland M 40-49 02:21:31 25.86
135 100758 Irene Stuvik Haugesund Triathlonklubb K 40-49 02:31:55 24.09
136 139414 Ingunn Tørresdal Haugesund Triathlonklubb K 20-29 02:34:00 23.76
137 21809 Egil Bokn CK Haugaland M 60-69 Fullført -
137 32289 Reidar Gaupås CK Haugaland M 50-59 Fullført -
137 46418 Steinar Hetland CK Haugaland M 50-59 Fullført -
137 139415 Jan Inge Kvinnesland CK Haugaland M 40-49 Fullført -
137 46419 Kai Rune Nordal CK Haugaland M 50-59 Fullført -
137 53690 Sverre Aalmberg Størkson CK Haugaland M 50-69 Fullført -
137 101974 Geir Vikshåland CK Haugaland M 50-59 Fullført -
- 100314 Arild Horn Åkrehamn M 40-49 Brutt -
- 27244 Øyvind Kaurstad CK Haugaland M 40-49 Brutt -
- 27157 Øystein Susort CK Haugaland / DNB M 30-39 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

CK Haugaland


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.08.2013
Distanse: 61.00 KM
Snittfart: 33.45 Km/t
Snittid: 1:49:25
Antall deltakere: 146

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2015 (72.00 km): 01:43:40 (M)
    • Amund Dyrnes
    • Jon Petter Nordbø
    • Thomas Nærland
    • Knut Skaar
  • 2010 (72.00 km): 01:52:48 (K)
    • Josie Loane
  • 2013 (61.00 km): 01:32:31 (M)
    • Sindre Hannestad Friestad
    • Knut Skaar
  • 2013 (61.00 km): 01:50:45 (K)
    • Wenche Grønning Stueland