Styrkeprøven Trondheim - Oslo Rekordpuljer - 2015
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmLillehammer 358 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 476 kmOlavsgård 520 km
1 143606 Rached Ben Youssef SK Rye XP / SK Rye sykkel M 40-44 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 129281 Thomas Brodersen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 34968 Jo Engebretsen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 35169 Axel Fehlau SK Rye XP / SK Rye sykkel M 40-44 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 128316 Kristian Guldhaug SK Rye XP / SK Rye sykkel M 30-34 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 129201 Kristian Halvorsen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2000:00:00
1 54100 Paal Andrew Hermansen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 13:49:17 39.7200:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
1 49915 Torkjell Hillestad SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 107951 Markuz Lindgren SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 79021 Leif Welhaven Løchen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 30-34 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 36382 Henrik Oftedal SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 54144 Thomas Oma SK Rye XP / SK Rye sykkel M 30-34 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 53784 Morten Refstad SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 79953 Pål Kristoffer Sørvoll SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 63028 Erling Thunæs SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
1 35133 Anders Åsberg SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 13:49:17 39.7204:54:3308:35:5509:50:3411:46:2012:55:54
17 48619 Jan Olav Beitmyren Team Atea Pro Aktiv / Lørenskog CK M 50-54 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 62513 David Ekroll Team Atea Pro Aktiv / Sande SpKl Sykkel M 40-44 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 36319 Bjørn Holmvik Team Atea Pro Aktiv / CK Victoria M 45-49 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 68905 Per Martin Lund Team Atea Pro Aktiv / Modum CK M 30-34 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 131328 Håvar Melheim Team Atea Pro Aktiv / Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 43340 Trond Kristian Schweder Team Atea Pro Aktiv / Tønsberg CK M 35-39 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 34781 Roger Sundet Team Atea Pro Aktiv / CK Victoria M 45-49 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
17 30485 Bjarte Vethe Team Atea Pro Aktiv / Vossevangen Cykleklubb M 45-49 13:52:36 39.5604:52:0208:34:3209:49:4411:53:4713:02:46
25 34917 Bjørn Kåre Amdal Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Team Trønderekspressen / CK Victoria M 45-49 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 109130 Børge Filseth Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 40-44 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 20212 Andreas Hallingstad Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 40-44 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 137342 Svein Arne Hansen Team Trønderekspressen / Ullensaker CK M 45-49 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 36357 Rune Hindseth Team Trønderekspressen / Oppdal SK M 50-54 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 42403 Arne Kristian Hove Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 40-44 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 79007 Arnt Hårstad Team Trønderekspressen / Oppdal SK M 55-59 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 62846 Jon Andreas Klokkehaug Team Trønderekspressen / CK Victoria M 30-34 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 62622 Geir Møllegaard Team Trønderekspressen / TVK Sykkel M 45-49 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 62601 Truls Paulsen Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 35-39 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 79138 Hans Jørgen Rambech Team Trønderekspressen / TVK Sykkel M 50-54 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 103586 Roar Simonsen Team Trønderekspressen / Austrått Sykkelklubb M 50-54 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 143623 Glenn Thomas Sjøberg Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 35-39 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 107954 Espen Sjøberg Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 35-39 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 35577 Eivind Sommerseth Team Trønderekspressen / Bindal Sykleklubb M 35-39 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 106208 Torkil Valla Team Trønderekspressen / TVK Sykkel M 40-44 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 43094 Håkon Rolien Veseth Team Trønderekspressen / TVK Sykkel M 40-44 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
25 133134 Eirik Wendelborg Team Trønderekspressen / CK Victoria M 20-24 14:42:16 37.3305:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
44 62533 Geir Lien Team Atea Pro Aktiv / Ullensaker CK M 45-49 14:47:03 37.1304:52:0200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
45 144031 Knut Steffensrud SK Rye XP / SK Rye sykkel M 25-29 14:52:59 36.8804:54:3308:35:5509:50:3412:27:4413:54:51
45 42464 Dagfinn Aarvaag SK Rye XP / SK Rye sykkel M 55-59 14:52:59 36.8804:54:3309:16:5910:42:3212:47:3714:01:15
47 128355 Øyvind Myran Team Trønderekspressen / Austrått Sykkelklubb M 50-54 14:53:16 36.8705:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
48 149270 Kristoffer Kleppestø Team Trønderekspressen / CK Victoria M 25-29 14:57:37 36.6905:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
49 36507 Magnar Røneid Team Trønderekspressen / Mosjøen og Omegn CK M 55-59 14:58:20 36.6605:13:0309:10:2810:31:4812:36:5313:50:32
50 108857 Vidar Moen Team Atea Pro Aktiv / Eiker CK M 50-54 15:22:09 35.7204:52:0208:34:3209:52:4012:06:5713:00:56
51 108013 Knut Skovereng Team Trønderekspressen / CK NOR - Melhus M 30-34 15:27:45 35.5005:13:0309:10:2810:31:4812:57:0314:20:46
52 149271 Fredrik Bergseng SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 25-29 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 143639 Ola Christensen SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 20-24 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 137241 Lars Jørgen Dahl SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 30-34 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 141365 Per Åge Dahl SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 35-39 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 111132 Roger Hauglid SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 45-49 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 79189 Stein Hemma SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 55-59 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 128877 Svend Hopland SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 60-64 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 29269 Thor G. Hæstad SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 34961 Øyvind Korpberget SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 34964 Nils Kvehaugen SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 36438 Sjur Arne Lindby SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 45-49 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 62587 Knut Lund SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 42437 Jon-Ivar Lund SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 50-54 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 149272 Øystein Schanke SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 25-29 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 119794 Martin Sørmo Sorte SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 30-34 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
52 35132 Bent Erik Vangberg SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 45-49 15:28:44 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
68 79184 Sindre Blikstad-Balas SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 35-39 15:28:56 35.4605:36:4700:00:0011:12:1613:20:2714:41:50
68 149273 Jan Einar Rasmussen SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 25-29 15:28:56 35.4605:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:41:50
70 52531 Knut-Børre Hansen SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 50-54 15:31:35 35.3505:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:31:11
71 129000 Cato Edavardsen Team Trønderekspressen / Halden CK M 45-49 15:38:11 35.1105:13:0309:56:3611:19:3213:25:0514:40:38
71 35650 Jan Olav Polden Team Trønderekspressen / Trollheimen Sykkelklubb M 45-49 15:38:11 35.1105:46:1409:56:3611:19:3213:25:0514:40:38
73 80473 Dag Ole Storrøsten SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 55-59 15:46:33 34.8005:36:4709:47:0911:10:0513:15:3814:40:01
74 34786 Terje Strøm SK Rye XP / SK Rye sykkel M 50-54 15:48:54 34.7105:10:3010:07:2011:30:1613:35:4814:51:21
75 137698 Øystein Garshol SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 16:23:39 33.4805:36:4709:47:0911:10:0513:31:2215:12:29
76 97695 Finn Olav Odde Team Trønderekspressen / Austrått Sykkelklubb M 55-59 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
77 109222 Hans Skari SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 50-54 16:59:11 32.3105:36:4710:16:2312:07:3214:28:5215:44:41
78 35250 Stein Olav Bjerkeset SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 50-54 17:09:40 31.9905:36:4710:16:2312:07:3214:50:1816:09:52
78 79191 Håvard Mork SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 30-34 17:09:40 31.9905:36:4709:47:0911:10:0514:50:1816:09:52
80 36461 Trond Buksrud SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 45-49 18:33:16 29.5805:36:4711:07:1712:39:4815:59:0117:25:00
80 79196 Kenneth Vegstein SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 45-49 18:33:16 29.5805:36:4711:07:1712:39:4815:59:1717:25:00
82 129557 Pernille Mengshoel SK Rye 15 / SK Rye sykkel K 40-44 20:49:46 26.3500:00:0011:27:5515:14:3700:00:0000:00:00
- 80155 Even Antonsen Team Atea Pro Aktiv / Solør CK M 25-29 Brutt -04:34:2700:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 129200 William Berge SK Rye XP / SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -04:54:3308:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 41450 Anders Bernhoft Team Atea Pro Aktiv / Råholt Cykleklubb M 45-49 Brutt -04:52:0200:00:0010:04:3100:00:0000:00:00
- 124695 Magnus Bjørndal SK Rye XP / SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -04:54:3308:35:5509:50:3411:46:2000:00:00
- 36465 Odd Willy Brude Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 Brutt -05:13:0300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62565 Christer Andreas Braathen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -04:52:5208:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 137809 Daniel Carlsson SK Rye XP / SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -04:54:3308:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 137334 Morten Christiansen Team Atea Pro Aktiv / Råholt Cykleklubb M 40-44 Brutt -04:52:0208:34:3209:51:1711:54:4400:00:00
- 69320 Thor Ivar Doknæs SK Rye XP / SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -04:54:3308:41:3309:56:1400:00:0000:00:00
- 36630 Arne Inge Hangerhagen Team Atea Pro Aktiv / CK Victoria M 35-39 Brutt -04:52:0208:34:3209:49:4400:00:0000:00:00
- 54387 Thomas Hermansen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -04:54:3308:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 40748 Rune Holden SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -04:54:3308:35:5509:50:3411:46:2000:00:00
- 28926 Svein Joar Horve SK Rye XP / SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -04:54:3308:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 36372 Gjermund Hølås Team Atea Pro Aktiv / Malvik IL - Sykkel M 45-49 Brutt -04:52:0200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34793 Leif Oddvin Jensen Team Atea Pro Aktiv / Bærum OCK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0010:04:3100:00:0000:00:00
- 79033 Bjørn Sigurd Johansen SK Rye XP / SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -04:52:5208:41:3309:56:1411:46:4200:00:00
- 36863 Rune Morten Johansen Team Atea Pro Aktiv / Feiring IL Sykkel M 40-44 Brutt -04:52:0200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 109110 Per Arne Kolseth Team Atea Pro Aktiv / Lillehammer Cykleklubb M 25-29 Brutt -04:52:0200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 68118 Andreas Molandsveen Team Atea Pro Aktiv / Ringerike Sykkelklubb M 30-34 Brutt -04:52:0208:34:3209:49:4400:00:0000:00:00
- 108802 Kristian Myhrer Team Atea Pro Aktiv / Råholt Cykleklubb M 25-29 Brutt -04:52:0208:34:3210:04:3100:00:0000:00:00
- 34931 Roger Rake Team Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 Brutt -05:13:0300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 136518 Bård Røsok SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -04:54:3308:35:5509:50:3411:46:4200:00:00
- 47825 Ole Petter Skårås SK Rye XP / SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -04:54:3308:35:5509:50:3411:46:4200:00:00
- 35019 Skule Edvard Smørgrav Team Atea Pro Aktiv / Eiker CK M 45-49 Brutt -04:55:1600:00:0010:04:3100:00:0000:00:00
- 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Atea Pro Aktiv / Bærum OCK M 40-44 Brutt -04:52:0208:34:3209:49:4400:00:0000:00:00
- 36792 Jo Stenvik SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:48:5911:15:3512:55:2215:13:4200:00:00
- 34960 Tore Sundero SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:36:4700:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36361 Arve Værnes Team Atea Pro Aktiv / Åskollen Sykkelklubb M 40-44 Brutt -04:52:0208:34:3209:49:4412:06:5713:00:56
- 42303 Espen Østvang SK Rye 15 / SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 549.00 KM
Snittfart: 36.56 Km/t
Snittid: 15:00:50
Antall deltakere: 111

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Fredrik Bergseng
    • Lars Jørgen Dahl
    • Jo Engebretsen
    • André Granrud
    • Rune Holden
    • Ingar Høglien
    • Markuz Lindgren
    • Pål Kristian Moen
    • Øystein Schanke
    • Martin Sørmo Sorte
    • Erling Thunæs
    • André Undrum
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (K)
    • Elisabeth Solberg
  • 2015 (549.00 km): 13:49:17 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Thomas Brodersen
    • Jo Engebretsen
    • Axel Fehlau
    • Kristian Guldhaug
    • Kristian Halvorsen
    • Paal Andrew Hermansen
    • Torkjell Hillestad
    • Markuz Lindgren
    • Leif Welhaven Løchen
    • Henrik Oftedal
    • Thomas Oma
    • Morten Refstad
    • Pål Kristoffer Sørvoll
    • Erling Thunæs
    • Anders Åsberg
  • 2015 (549.00 km): 20:49:46 (K)
    • Pernille Mengshoel