Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2016

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 196 kmKvam 262 kmLillehammer 349 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 477 kmOlavsgaard 524 km
1 46572 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Henning Brede Sola Cykleklubb / Team Jæren 1 M 45-49 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 146254 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ole Kyrre Brænd Klepp Cykle Club / Team Jæren 2 M 40-44 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 23020 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Hans Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 38696 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Odd Dysjaland Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 20525 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal / Team Jæren 2 M 55-59 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 52894 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Geir Gjervan Stavanger SK / Team Jæren 2 M 45-49 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 23752 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ivar Hebnes Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 2 M 55-59 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 38177 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Bård Christian Jensen Stavanger Triathlon Klubb Sykkel / Team Jæren 2 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 23745 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ivar Kloster Rennesøy Sykleklubb / Team Jæren 2 M 55-59 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 27091 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ove Landa Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 2 M 65-69 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 39066 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Geir Malec Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 1 M 60-64 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 23157 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Harry Leo Nøttveit Tjelta / Team Jæren 2 / Baker Hughes M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 29641 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 59044 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Jon Rosland Klepp Cykle Club / Team Jæren 1 M 45-49 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 26961 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 23683 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Ingve Skogen Bryne Cykleklubb / Team Jæren 2 M 35-39 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 22077 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Erik Solvang Bryne Cykleklubb / Team Jæren 1 M 45-49 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 24974 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Kjell Sponås Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 2 M 55-59 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 76012 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Magnar Stokkeland Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren 1 M 45-49 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 22125 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Erik Bjørn Svalestad Dalane SK / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 29865 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Torvald Søiland Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren 2 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 34602 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Bjørn Tore Tesdal Dalane SK / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 24099 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Jarle Vorland Bryne Cykleklubb / Team Jæren 1 M 50-54 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
1 22158 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Erlend Aanes Team Jæren 2 / Halliburton M 35-39 15:31:48 34.9605:57:3307:30:3509:57:1911:31:4613:44:4015:05:50
25 154686 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Marion Alt Heinemann XP Team K 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 36445 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer René Döring Heinemann XP Team M 35-39 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 35169 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Axel Fehlau SK Rye sykkel / Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154687 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Björn Fischer Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154688 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Günter Gartner Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 36447 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Karsten Göbel Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 34864 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Guido Harig Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154689 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Michael Hess Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 36421 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Michael Hokkeler Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 37132 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Stefan Holzinger Heinemann XP Team M 60-64 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154690 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Norman Huck Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154691 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Marbod Jaeger Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 42395 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Roland Kramer Heinemann XP Team M 55-59 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154692 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Phil Mosemann Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 62536 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Olaf Pöppelmeier Heinemann XP Team M 40-44 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 36454 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Uwe Anton Rausch Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154693 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Holger Rulle Heinemann XP Team / Brotgarten Team FREILAUF M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 128951 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Otmar Schellen Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 128366 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Hans-Georg Schmitz Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154694 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Georg Sobottke Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154695 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Markus Spieth Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154696 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Matthias Staehle Heinemann XP Team M 50-54 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154697 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Kay Tkatzik Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154698 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Thomas Werthmann Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
25 154699 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Tilo Zimmermann Heinemann XP Team M 45-49 15:43:49 34.5105:59:3307:30:5009:56:3411:36:2413:53:4415:16:29
50 67492 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Thomas Andresen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 40891 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 136989 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Erik Brendlien Nes Sp.Kl. Sykkel / Team Ottestad M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 129749 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Tommy Finstad Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 25-29 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5900:00:00
50 42495 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 60-64 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 137723 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Stian Fusdahl SpKl Ceres Sykkel M 35-39 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 137423 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer John Hammer Trysil SK / Team Ottestad M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 109540 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Svein Haugom Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 106444 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Trond Havdahl SpKl Ceres Sykkel M 55-59 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 80202 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Andreas Johannes Heck Ottestad IL - Sykkel M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 129348 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel M 55-59 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 36206 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Saleh Hessen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 80322 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Axel Huus SpKl Ceres Sykkel M 40-44 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 154700 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Kjetil Kjærnes Ottestad IL - Sykkel M 35-39 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 64252 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Olav Kjøs Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 60-64 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 154701 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Håkon Korsmo Lonkemoen SpKl Ceres Sykkel M 25-29 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 154702 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Arne Müller SpKl Ceres Sykkel M 35-39 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 108339 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Frank Nilsen Follo Sykkelklubb / Team Ottestad M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 64038 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Morten Nilsen Brumunddal SK - terreng / Team Ottestad M 25-29 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 36522 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Kristian Nilsen Brumunddal SK - terreng / Team Ottestad M 30-34 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 36506 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Bjørn Ruud Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 36658 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Knut Olav Soleim SpKl Ceres Sykkel M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 42445 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Kjetil Standal SpKl Ceres Sykkel M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 144466 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Quoc Si Tran SpKl Ceres Sykkel M 40-44 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 42448 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Ketil Tørtberg SpKl Ceres Sykkel M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 48088 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Birger Wernberg Ottestad IL - Sykkel M 50-54 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 80175 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Jens Wolsgaard Ottestad IL - Sykkel M 45-49 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
50 50137 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Rune Frøysa Åsprang SpKl Ceres Sykkel M 30-34 15:44:59 34.4706:04:2807:39:3410:05:2911:43:2213:55:5915:18:19
78 136826 Pulje 06.30 Tur 16 timer Ole Kristian Bøen Fræna SK / Team Trøkk M 25-29 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:1115:20:53
78 150208 Pulje 06.30 Tur 16 timer Henning Carlsen Sagene IF Sykkel M 40-44 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:0315:20:53
78 154703 Pulje 06.30 Tur 16 timer Jochen Gebhardt Bispingen M 50-54 15:46:51 34.4005:59:1507:37:4110:01:1811:40:3113:59:1115:20:53
78 121126 Pulje 06.30 Tur 16 timer Jostein Lund Halvorsen NHHI - Sykkel / Team Trøkk M 20-24 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:1115:20:53
78 154704 Pulje 06.30 Tur 16 timer Mads Granrud Madgård Team Trøkk M 25-29 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:4315:20:53
78 62654 Pulje 06.30 Tur 16 timer Knut Sindre Mølmen Team Trøkk M 25-29 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:1115:20:53
78 138139 Pulje 06.30 Tur 16 timer Edmund Magnus Ness Kristiansands Cykleklubb M 35-39 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:0315:20:53
78 140321 Pulje 06.30 Tur 16 timer Anders Rhodén Bærum OCK / Team Trøkk M 25-29 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:1115:20:53
78 109026 Pulje 06.30 Tur 16 timer Rune Sollund Team Trøkk M 40-44 15:46:51 34.4006:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:3215:20:53
87 106150 Pulje 06.35 Tur 16 timer Tommy Jølsen Elkem BIL M 60-64 15:49:27 34.3106:03:0507:40:3310:07:0211:41:4513:56:0515:21:57
88 36520 Pulje 06.25 Tur 16 timer Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero Sykkel M 45-49 15:51:49 34.2206:04:1307:42:1610:06:1611:45:4014:04:0815:25:51
88 35003 Pulje 06.25 Tur 16 timer Per Ivar Netteberg IK Hero Sykkel M 50-54 15:51:49 34.2206:04:1307:42:1610:06:1611:45:4014:04:0815:25:51
88 151282 Pulje 06.25 Tur 16 timer Hans Marius Randklev Oslo M 40-44 15:51:49 34.2206:04:1307:42:2210:06:1611:45:2914:04:0815:25:51
88 79760 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jarle Schelander Drammen M 40-44 15:51:49 34.2206:04:1307:40:2910:06:1611:45:4014:04:0815:25:51
92 80558 Pulje 06.30 Tur 16 timer Kristian Tobias Andersen Team Trøkk M 20-24 15:58:35 33.9806:10:1607:45:3810:12:0611:46:4913:59:1115:20:53
93 136829 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jo Andre Herje Rauma SK / Fritzøe Engros M 45-49 16:04:08 33.7906:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
94 126246 Pulje 06.30 Tur 16 timer Geir-Ove Kristensen Fauske IL Sykkel M 50-54 16:04:13 33.7806:01:4507:40:4910:12:0611:46:4914:11:1915:37:54
94 35227 Pulje 06.30 Tur 16 timer Jon Oldertrøen Savalen SK M 50-54 16:04:13 33.7806:10:1607:45:3810:12:0611:53:0714:16:4815:37:54
96 67044 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 143640 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Eivind Sveen Fløtten Eidsvoll SK M 35-39 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 67871 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Gunnar Fodstad Eidsvoll SK M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 42560 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Rolf Furulund SK Rye sykkel M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 149304 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Anne-Berit Granli Eidsvoll SK K 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 110131 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Ragnar Grimstad-Kirkeby Eidsvoll SK M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 149663 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Morten Høst Grønvold SK Rye sykkel M 30-34 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 108224 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Mathieu Hengy SK Rye sykkel M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 108157 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Terje Høyem Eidsvoll SK M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 79048 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Alf Henning Johansen Ullensaker CK / EIDSVOLL SK M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 136883 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Lars Kopperud Eidsvoll SK M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 138645 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Petter Tore Lien Eidsvoll SK M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 36568 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Frode Lindberg SK Rye sykkel M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 138872 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Kai Roger Lund Ullensaker CK M 30-34 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 47083 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 35126 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Agnar Halfdan Moe SK Rye sykkel M 70-74 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 154579 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Thomas Nielsen Eidsvoll SK M 35-39 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 34907 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Josef Noll SK Rye sykkel M 55-59 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 64370 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Øistein Heni Olsen SK Rye sykkel M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 151019 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Vidar Olsen Skullerud SpKl Sykkel / Gårdsgutta M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 69639 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Per Stian Olsen Eidsvoll SK / Weber Leca M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 66152 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 36018 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Henning Rodequist Pimp AS M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 154705 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Lars Birger Salvesen Eidsvoll SK M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 41522 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Magnar Sande SK Rye sykkel M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 137357 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jan-Petter Tenold Oslo M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 35306 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 50-54 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 35307 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 64080 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Ronny Warming Ullensaker CK M 45-49 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 35308 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0215:36:59
96 138537 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Espen Øvergård Eidsvoll SK M 40-44 16:04:29 33.7706:09:1307:46:5310:11:1611:53:4214:13:0200:00:00
127 154706 Pulje 06.35 Tur 16 timer Vegard Akersveen Team Bouvet M 45-49 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154707 Pulje 06.35 Tur 16 timer Jan Petter Bogen SK Rye sykkel / Team Bouvet M 55-59 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 34035 Pulje 06.35 Tur 16 timer Espen Enger Lørenskog CK / Team Bouvet M 50-54 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 40569 Pulje 06.35 Tur 16 timer Kenneth Gavoll-Hansen Holmenkollen Cykleklubb / Team Bouvet M 40-44 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154708 Pulje 06.35 Tur 16 timer Torstein Vee Haukvik Team Bouvet M 45-49 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154709 Pulje 06.35 Tur 16 timer Ole Hopland Team Bouvet M 40-44 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154710 Pulje 06.35 Tur 16 timer Sverre Hurum Team Bouvet M 60-64 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 47950 Pulje 06.35 Tur 16 timer Anders Karlsen Team Bouvet M 30-34 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 109158 Pulje 06.35 Tur 16 timer Lars Kirkhus Holmestrand SK / Team Bouvet M 35-39 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154711 Pulje 06.35 Tur 16 timer Atle Krokeide Team Bouvet M 50-54 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154712 Pulje 06.35 Tur 16 timer Eirik Jan Kroken Team Bouvet M 50-54 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154713 Pulje 06.35 Tur 16 timer Bjørn Larsen Horten og Omegns Cykleklubb / Team Bouvet M 45-49 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 154714 Pulje 06.35 Tur 16 timer Trond Røren Leine Team Bouvet M 35-39 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 42276 Pulje 06.35 Tur 16 timer Eivind Lund Cykleklubben Nittedal / Team Bouvet M 45-49 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 140677 Pulje 06.35 Tur 16 timer Lars Fredrik Lunde Krokskogen Cykleklubb / Team Bouvet M 30-34 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 150240 Pulje 06.35 Tur 16 timer Ole Kristian Nystrøm SK Rye sykkel / Team Bouvet M 45-49 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 109228 Pulje 06.35 Tur 16 timer Edvard Oroug SK Rye sykkel / Team Bouvet M 35-39 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 150712 Pulje 06.35 Tur 16 timer Øivind Røste Bærum OCK / Team Bouvet M 35-39 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 109828 Pulje 06.35 Tur 16 timer Anders Smestad Lågen Cykleklubb / Team Bouvet M 35-39 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 42346 Pulje 06.35 Tur 16 timer Per Gunnar Tronsli SK Rye sykkel / Team Bouvet M 55-59 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
127 143605 Pulje 06.35 Tur 16 timer Thomas Wilhelmsen Kloppa offroadklubb / Team Bouvet M 40-44 16:04:40 33.7706:05:1207:41:0910:11:4811:55:2114:14:0015:37:04
148 154715 Pulje 06.25 Tur 16 timer Matthias Aitzetmueller URC Grünau M 20-24 16:09:11 33.6106:04:1307:42:2210:17:0412:01:3914:21:4515:42:52
148 25959 Pulje 06.25 Tur 16 timer Magne Haugen Ålesund OCK M 55-59 16:09:11 33.6106:04:1307:45:4710:14:0711:51:4714:16:1715:42:52
150 154716 Pulje 06.25 Tur 16 timer Klaus Reisenberger URC Grünau M 50-54 16:14:42 33.4206:05:4007:50:3510:21:5012:05:2314:24:0215:47:06
151 129278 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Morten Abrahamsen Strømmen / Team Foss 2 M 45-49 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 108689 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Dag Christian Andersen Nitelva CK / Team Foss 2 M 45-49 16:19:10 33.2706:16:4107:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 149445 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Jan Kåre Arnesen Nitelva CK / Team Foss 2 M 45-49 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 154717 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Hans Magnus Arnetsen Skedsmokorset / Team Foss 2 M 25-29 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 150260 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Lars Bjerkek Lillestrøm / Team Foss 2 M 35-39 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 144866 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Øivind Bråthen Nitelva CK / Team Foss 2 M 55-59 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 154718 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Espen Hansen Lørenskog CK / Team Foss 2 M 45-49 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 42726 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Arnt-Willy Hjelle SK Rye sykkel / Team Foss 2 M 55-59 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 111519 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Odd Egil Hoftvedt Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss 2 M 60-64 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 154719 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Alex Korsgaard Nitelva CK / Team Foss 2 M 30-34 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 129416 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Eivind Molteberg Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss 2 M 60-64 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 36380 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Cato Myklebust Nitelva CK / Team Foss 2 M 50-54 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 144124 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Anders Rosenvinge Nitelva CK / Team Foss 2 M 35-39 16:19:10 33.2706:16:4107:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 150247 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Trond Stærfelt Skedsmokorset / Team Foss 2 M 40-44 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 64336 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Roar Sundby Romeriksåsen SK / Team Foss 2 M 40-44 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 32770 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Bjørnar Alf Sørensen SpKl Ceres Sykkel / Team Foss 2 M 45-49 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 41931 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Jan Thorbjørnsen Lillestrøm / Team Foss 2 M 55-59 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
151 110215 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Kent Torp Nitelva CK / Team Foss 2 M 40-44 16:19:10 33.2706:16:3007:55:4610:27:4112:12:4314:31:4415:52:51
169 115606 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Andrew Grau Velotravel M 50-54 16:19:26 33.2605:59:3307:44:3310:26:1312:08:3914:27:5915:51:56
169 34940 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Rolf Nett Heinemann XP Team M 60-64 16:19:26 33.2606:09:2607:44:3310:26:1312:08:3914:27:5915:51:56
171 144307 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ken Johnsrød Nitelva CK / Team Foss 2 M 45-49 16:24:40 33.0806:16:4107:55:4610:27:4112:12:4314:34:0015:57:05
172 23884 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jan Andersen Oslo Politis IL Sykkel M 55-59 16:30:45 32.8806:13:0707:59:0810:32:1812:16:5714:39:2216:04:59
172 35807 Pulje 06.25 Tur 16 timer Eirik Andreassen Varanger Sp.Kl. Sykkel M 45-49 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 35356 Pulje 06.25 Tur 16 timer Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 40-44 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 80351 Pulje 06.25 Tur 16 timer Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 50-54 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 143652 Pulje 06.25 Tur 16 timer Ragna Hindseth Henriksen Oppdal SK K 50-54 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 34845 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 55-59 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 117041 Pulje 06.25 Tur 16 timer Espen Henrik Johansen Advokatfirma Espen Henrik Johansen M 40-44 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 35819 Pulje 06.25 Tur 16 timer Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 60-64 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 36439 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 55-59 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 154720 Pulje 06.25 Tur 16 timer Uno Mikkelsen Varanger Sp.Kl. Sykkel M 55-59 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 35650 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jan Olav Polden Trollheimen Sykkelklubb M 45-49 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 42384 Pulje 06.25 Tur 16 timer Bernt Skeie Fana IL Sykkel M 55-59 16:30:45 32.8806:13:0707:59:0810:32:1812:16:5714:39:2216:04:59
172 35041 Pulje 06.25 Tur 16 timer Fred Arne Sæther Oslo Politis IL Sykkel M 55-59 16:30:45 32.8806:13:0707:59:0810:32:1812:16:5714:39:2216:04:59
172 154721 Pulje 06.25 Tur 16 timer Erlend Lund Tveekrem Oppdal SK M 40-44 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 35825 Pulje 06.25 Tur 16 timer Knut Andreas Wara Varanger Sp.Kl. Sykkel M 50-54 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
172 34861 Pulje 06.25 Tur 16 timer Andreas Welander Oppdal SK M 50-54 16:30:45 32.8806:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:41:4916:04:59
188 64108 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Tore Bergan Asker Cykleklubb M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 68129 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Henning Dokset Asker CK M 50-54 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 145042 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Alexander Krisak Asker CK M 40-44 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 47488 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Edmund Langeland Asker CK M 50-54 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 50194 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Hans Mjøen Asker Cykleklubb M 55-59 16:31:30 32.8506:18:3307:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 128312 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Bernt Sagård Asker CK M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 64099 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Christian Sjurseth Asker CK / Møller Bil M 40-44 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 149326 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Bjarne Alexander Solberg Asker Cykleklubb M 40-44 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 150761 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Åge Staff Asker CK M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 64102 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Hans Erik Standal Asker Cykleklubb M 45-49 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0700:00:00
188 137817 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Odd Ravjax Sveinhaug Asker CK M 50-54 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 34945 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Trond Ugland Asker CK / EVRY M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 80288 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Michael Zwaig Asker CK M 40-44 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 65688 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Knut Aanonsen Asker Cykleklubb M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
188 129250 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Morten Aas Asker Cykleklubb M 55-59 16:31:30 32.8506:18:5507:54:1310:33:0412:14:3414:40:0716:05:42
203 35196 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Ole Martin Almeli Feiring IL Sykkel M 55-59 16:35:45 32.7106:09:1308:03:5010:38:4612:21:5614:46:4916:09:59
204 103011 Pulje 06.35 Tur 16 timer Lars Lidström Bærum OCK / Team Lilleland M 50-54 16:36:29 32.6906:23:3207:59:1210:38:0312:19:3314:45:0616:10:41
204 137515 Pulje 06.35 Tur 16 timer Kjell Arne Lilleland Team Lilleland M 45-49 16:36:29 32.6906:23:3207:59:1210:38:0312:19:3314:45:0616:10:41
204 109007 Pulje 06.35 Tur 16 timer Svein Erik Lilleland Team Lilleland M 45-49 16:36:29 32.6906:23:3207:59:1210:38:0312:19:3314:45:0616:10:41
204 154722 Pulje 06.35 Tur 16 timer Stig Rongved Team Lilleland M 50-54 16:36:29 32.6906:23:3207:59:1210:38:0312:19:3314:45:0616:10:41
208 154723 Pulje 06.25 Tur 16 timer Håvard Brittmark EØ Racing Team M 25-29 16:39:14 32.6006:04:1307:45:4710:17:0412:02:2514:36:2016:10:16
209 85438 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tom Harald Birkeland Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 16:41:34 32.5206:12:3608:03:1210:35:4212:24:3714:50:1116:15:45
210 115984 Pulje 06.25 Tur 16 timer Morten Breili DNB M 50-54 16:46:31 32.3606:19:0608:06:2510:40:4012:29:3514:55:0816:20:43
210 149424 Pulje 06.25 Tur 16 timer Hans Erik Eriksen Bærum OCK / Team Gåping M 40-44 16:46:31 32.3606:13:0708:07:5310:48:0512:36:3514:55:0816:20:43
210 34846 Pulje 06.25 Tur 16 timer Oddvar Hindseth Oppdal SK M 60-64 16:46:31 32.3606:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:53:2516:20:43
210 74764 Pulje 06.25 Tur 16 timer Per Kartvedt Haakonsvern Orlogsstasjon M 55-59 16:46:31 32.3606:19:0608:09:1410:48:0512:29:3514:55:0816:20:43
210 30342 Pulje 06.25 Tur 16 timer Tore Martinsen Relokator Racing M 40-44 16:46:31 32.3606:13:0708:07:5310:48:0512:36:3514:55:0816:20:43
210 129154 Pulje 06.25 Tur 16 timer Svein Henrik Risan Oppdal SK M 45-49 16:46:31 32.3606:21:0207:59:3210:33:4612:16:5714:53:2516:20:43
216 151116 Pulje 07.00 Tur 18 timer Harald Bergan Christiania CF / Sørkedalen IF M 40-44 16:50:08 32.2506:11:2907:53:4010:43:1012:31:5015:01:1116:23:09
216 42628 Pulje 06.30 Tur 16 timer Ingvar Byrkjeland Førde CK M 55-59 16:50:08 32.2506:08:3308:04:0110:35:4212:27:2014:57:1216:23:44
216 37451 Pulje 06.30 Tur 16 timer Vidar Halland Førde CK M 55-59 16:50:08 32.2506:08:0908:04:0110:35:4212:27:2014:57:3116:23:44
216 42643 Pulje 06.30 Tur 16 timer Jon Olav Leira Førde CK M 50-54 16:50:08 32.2506:08:0908:03:3310:35:4212:27:2014:57:1216:23:44
216 35380 Pulje 06.30 Tur 16 timer Svein Rune Aaland Sandane SK M 55-59 16:50:08 32.2506:08:0908:04:0110:35:4212:27:2014:57:1216:23:44
221 107462 Pulje 22:00 Tur Tor Oddvar Berge SK Rye sykkel / Laakeberget Multisport M 45-49 17:01:00 31.9000:00:0008:26:3710:55:3112:48:5415:12:1700:00:00
221 36321 Pulje 22:00 Tur Thomas Svane Jacobsen SK Rye sykkel / Norges Bank idrettslag M 45-49 17:01:00 31.9000:00:0008:26:3710:55:3112:48:5415:12:1700:00:00
221 34762 Pulje 22:00 Tur Sturla Rusånes SK Rye sykkel M 55-59 17:01:00 31.9000:00:0008:26:3710:55:3112:48:5415:12:1700:00:00
221 34765 Pulje 22:00 Tur Henning Sørum SK Rye sykkel M 55-59 17:01:00 31.9000:00:0008:26:3710:55:3112:48:5415:12:1716:35:41
225 154724 Pulje 06.25 Tur 16 timer Hemke Kamstra Honselersdijk M 40-44 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 51933 Pulje 06.25 Tur 16 timer Erik Ruesink TWV De Peddelaars Aalten M 50-54 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154725 Pulje 06.25 Tur 16 timer Gert Stappenbelt Stappenbelt Specialized Concept Store M 50-54 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154726 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jan Stuyck Bryon Cycling Team M 45-49 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154727 Pulje 06.25 Tur 16 timer Ronald Van Reeth Bryon Cycling team M 50-54 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154728 Pulje 06.25 Tur 16 timer Tom Verkuijl Stappenbelt Specialized Concept Store M 30-34 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154729 Pulje 06.25 Tur 16 timer Melvin Witteveen MBC Bar End Nederland M 35-39 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
225 154730 Pulje 06.25 Tur 16 timer Jos Wolfkamp Stappenbelt Specialized Concept Store Apeldoorn M 50-54 17:01:02 31.9006:06:4208:01:0410:41:5612:36:3515:05:5316:32:59
233 129292 Pulje 22:00 Tur Per Olav Tuvmarken CK ValdresEkspressen / Team Foss M 50-54 17:09:01 31.6600:00:0008:26:3710:55:3112:48:5415:07:4216:35:23
234 140808 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Atle Vidar Ellingsen Vest CK M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 102425 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Knut Erik Fredriksen Vest CK M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 31363 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Arild Ove Halland Vest CK M 55-59 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 28011 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Ronny Hauge Cykleklubben Sotra M 40-44 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 146831 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Eva Hauge Cykleklubben Sotra K 40-44 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 134379 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Audun Hellesøy Vest CK M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 31195 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Bjarte N. Hetlevik Cykleklubben Sotra M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 102581 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Erlend Hjemdal Cykleklubben Sotra / Aktiv365 M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 102902 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Tor Inge Hopsdal Cykleklubben Sotra M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 102766 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Hans Petter Høydal CK Sotra M 40-44 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 74821 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Stein Otto Johannessen Cykleklubben Sotra M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 132945 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Ove Kaland Cykleklubben Sotra M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 102706 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Jarle Kaldefoss Cykleklubben Sotra M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 132941 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Christer Langeland Cykleklubben Sotra M 35-39 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 97240 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Ragnvald Maartmann-Moe Cykleklubben Sotra / Statoil M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 100872 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Thomas Skaar Pettersen Cykleklubben Sotra M 50-54 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 140606 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Ketil Solbu Cykleklubben Sotra M 40-44 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 146832 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Jim-Kenneth Stemme Vest CK M 35-39 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 124686 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Tor Gudbrand Støen Vest CK / Torsbygg AS M 55-59 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 31579 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Frode Sværen Cykleklubben Sotra M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 59553 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Johnny Telle Cykleklubben Sotra M 35-39 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 33092 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Svein Aage Valen Bergen Cykleklubb M 55-59 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 37817 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Rune Visnes Cykleklubben Sotra M 45-49 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
234 75486 Pulje 06.50 Tur / Storlag 18 timer Bjarte André Von Der Fehr Cykleklubben Sotra M 40-44 17:12:05 31.5606:27:5108:02:2510:45:4712:38:2415:09:4016:42:40
258 154731 Pulje 07.00 Tur 18 timer Torje Farsjø Kragerø Sykleklubb M 25-29 17:14:18 31.4906:11:4608:07:1310:50:3312:42:4215:17:5316:45:38
259 154732 Pulje 06.35 Tur 16 timer Lars Ivan Johnsen Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 17:15:07 31.4706:03:0507:40:3310:38:0312:19:3315:07:0216:44:55
260 44775 Pulje 06.55 Tur 18 timer Fabian Mooser www.beoutside.ch M 35-39 17:19:13 31.3506:31:2608:17:1410:55:2912:47:3815:17:1716:50:34
261 154733 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Lars Critzmann Heinemann XP Team M 50-54 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 51964 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Britta Diehl Heinemann XP Team K 50-54 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 51952 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Andreas Diehl Heinemann XP Team M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 35289 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Herbert Frank Velotravel M 60-64 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 108424 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Jürgen Goos Heinemann XP Team M 50-54 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 36728 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Wolfgang Hofmeister Velotravel M 60-64 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 42289 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Markus Konheiser Heinemann XP Team M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154734 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Lars Konheiser Heinemann XP Team M 20-24 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154735 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Christoph Körner Heinemann XP Team M 30-34 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154736 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Claus-Peter Roleff Velotravel M 50-54 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154737 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Harry Romberg Heinemann XP Team M 55-59 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 42790 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Martin Rundt Heinemann XP Team M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154738 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Sven Sauter Heinemann XP Team M 50-54 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154739 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Rudolf Schoberer Heinemann XP Team M 40-44 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154740 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Mathias Sommer Velotravel M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 36457 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Frank Spillner Heinemann XP Team M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154741 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Sebastian Stadler Heinemann XP Team M 30-34 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 128367 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Roland Stumpf Heinemann XP Team M 60-64 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154742 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Mario Sänger Heinemann XP Team M 35-39 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
261 154743 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Uwe Tomaschko Velotravel M 45-49 17:20:58 31.2906:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0616:52:35
281 140068 Pulje 06.35 Tur 16 timer Stig Otto Berntsen Åsane CK M 30-34 17:27:06 31.1106:42:5208:17:2611:00:4812:53:2515:24:4116:57:41
281 128459 Pulje 06.35 Tur 16 timer Kjell Ove Sjøvold Moss M 50-54 17:27:06 31.1106:11:0007:59:1210:38:0312:26:3315:21:5616:57:41
283 154744 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Espen Arnøy CK Victoria M 30-34 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 156112 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Terje Eide CK Victoria M 55-59 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 79793 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Runar Gladsø CK Victoria M 50-54 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 108478 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Jussi Haukioja CK Victoria / NTNU-BIL M 45-49 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 104192 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Asle Jektvik CK Victoria M 45-49 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 79291 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Marius Jenssen CK Victoria M 60-64 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 34994 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Sturla Johansen CK Victoria M 55-59 17:29:18 31.0406:41:4308:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 143737 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Stig Tonny Johansen CK Victoria M 40-44 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 36069 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Heidi Iren Jørgensen Krokdal CK Victoria K 50-54 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 108131 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Emil Andreas Kvarsnes CK Victoria M 25-29 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 35938 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Kari Kvithyll CK Victoria K 55-59 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 36681 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Bjørn Jørgen Oshaug CK Victoria M 50-54 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 136955 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Arnstein Aarnes Ressem TVK Sykkel M 40-44 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 150418 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Tori Singstad CK Victoria K 45-49 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 150419 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Erlend Stegavik CK Victoria M 50-54 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 108782 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Kenneth Valslag CK Victoria M 40-44 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
283 128549 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Rune Willy Aasvestad CK Victoria M 60-64 17:29:18 31.0406:41:3008:25:4511:05:3312:57:4215:32:5317:00:38
300 109464 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Peter Wieland Røa IL - Sykkel / Heinemann XP Team M 50-54 17:34:01 30.9106:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:0617:02:02
301 42430 Pulje 07.00 Tur 18 timer Finn Aslaksen IF Frøy Sykkel M 60-64 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 41438 Pulje 07.00 Tur 18 timer Jon-Terje Bekken IF Frøy Sykkel M 40-44 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 82100 Pulje 07.00 Tur 18 timer Kyrre Grimstad IF Frøy Sykkel / Cyclopaths OSL M 40-44 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 129587 Pulje 07.00 Tur 18 timer Alexander Mcfarlane IF Frøy Sykkel / DNV GL M 40-44 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 144774 Pulje 07.00 Tur 18 timer Andreas Nilsen IF Frøy Sykkel M 35-39 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 35509 Pulje 07.00 Tur 18 timer Thomas Nordtorp IF Frøy Sykkel M 45-49 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 80688 Pulje 07.00 Tur 18 timer Svein Roger Olsen Røyken CK / El-Design A/S M 35-39 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 149453 Pulje 07.00 Tur 18 timer Jacob Risdal Otnes IF Frøy Sykkel M 45-49 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 137944 Pulje 07.00 Tur 18 timer Sveinung Pannberg IF Frøy Sykkel M 45-49 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 154746 Pulje 07.00 Tur 18 timer Amund Røsås IF Frøy Sykkel / IF Frøy Gruppe 2 M 40-44 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 34810 Pulje 07.00 Tur 18 timer Jardar Sæthren IF Frøy Sykkel M 45-49 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 154745 Pulje 07.00 Tur 18 timer Helge Webb Aamodt IF Frøy Sykkel M 40-44 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
301 149339 Pulje 07.00 Tur 18 timer Bjørn Atle Årbog IF Frøy Sykkel M 35-39 17:35:07 30.8706:26:4308:13:1211:06:2212:58:5015:35:4817:06:32
314 44053 Pulje 07.00 Tur 18 timer Bjørn Jonny Aunan Efteløt IL M 50-54 17:36:48 30.8206:26:4308:06:5810:50:3313:03:5315:34:5817:10:12
315 80032 Pulje 06.35 Tur 16 timer Árni Guðlaugsson Hjólamenn M 50-54 17:39:17 30.7506:03:0508:06:5510:58:3313:00:5915:39:4917:10:37
315 80012 Pulje 06.35 Tur 16 timer Hörður Hreinsson Hjólamenn M 35-39 17:39:17 30.7506:03:0508:06:5510:58:3313:00:5915:39:4917:10:37
315 104284 Pulje 06.35 Tur 16 timer Kristoffer Myklebust Ringom M 20-24 17:39:17 30.7506:09:0408:09:1810:50:4813:07:4115:39:4917:10:37
315 136631 Pulje 06.35 Tur 16 timer Dagfinn Myklebust Ringom M 45-49 17:39:17 30.7506:09:0408:09:1810:50:4813:07:4115:39:4917:10:37
319 145934 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Tom Bertelsen Bogafjell Sykleklubb / Team Jæren 2 M 55-59 17:41:04 30.7006:41:4308:21:5811:13:2813:06:3915:36:4017:11:54
319 100827 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Tom Espen Dalaker Rennesøy Sykleklubb / Team Jæren 1 M 40-44 17:41:04 30.7006:41:4308:21:5811:13:2813:06:3915:36:4017:11:54
319 154748 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Kjell Strand Hovland Bryne / Team Jæren 2 M 25-29 17:41:04 30.7006:13:3408:08:4910:50:5013:02:2315:36:4017:11:54
322 132468 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Arvid Drange Sola Triathlonklubb - Sykkel M 40-44 17:41:44 30.6806:01:0107:39:3110:39:5512:46:5015:29:5017:11:54
322 22964 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Hallvard Torsnes Sola Cykleklubb / Team Jæren 2 M 50-54 17:41:44 30.6806:01:0107:39:3110:39:5512:46:5015:29:5017:11:54
324 35066 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 55-59 17:42:08 30.6706:20:1308:20:5911:15:5013:08:2715:37:0717:12:43
325 154749 Pulje 06.55 Tur 18 timer Frode Myhre Ellingsen Drammen M 35-39 17:44:13 30.6106:52:0808:42:2711:18:5613:16:0915:57:5417:18:20
325 117475 Pulje 06.55 Tur 18 timer Ulf Graumann Rückenwind Elmshorn M 40-44 17:44:13 30.6106:31:2608:35:2711:18:5613:25:2415:57:5417:18:20
325 131829 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jostein Hole Drammen Cykleklubb / FMC Kongsberg Subsea M 35-39 17:44:13 30.6106:52:0808:42:3111:18:5613:16:0915:57:5417:18:20
325 154750 Pulje 06.55 Tur 18 timer Carsten Schwarzer RG Kiel M 45-49 17:44:13 30.6106:31:2608:35:2711:17:1713:25:2415:57:5417:18:20
329 145736 Pulje 06.30 Tur 16 timer Kjetil Brevik Jeløy CykleKlubb M 40-44 17:44:21 30.6106:28:3708:22:3011:05:5313:12:4515:47:5617:15:41
329 36422 Pulje 06.30 Tur 16 timer Andreas Horscht Audax Allemagne M 55-59 17:44:21 30.6106:41:4908:27:5511:20:3613:12:4515:47:5617:15:41
331 154751 Pulje 22:00 Tur Xander Hensing Massagepraktijk Hensing M 40-44 17:45:04 30.5800:00:0008:26:4811:21:5713:07:1915:48:2517:17:01
332 154752 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Matthäus Schmider Velotravel M 55-59 17:45:11 30.5806:39:0308:19:2811:12:2213:23:2415:54:4017:18:06
333 124666 Pulje 07.00 Tur 18 timer Mirko Grundlich Jevnaker M 35-39 17:47:42 30.5106:26:3008:30:4211:14:0113:20:2815:52:5817:22:28
334 136891 Pulje 06.25 Tur 16 timer Eskild Lundeby Lundeby medical M 40-44 17:49:19 30.4606:21:0208:42:1311:25:3413:17:4315:52:5317:20:39
335 35153 Pulje 06.55 Tur 18 timer Lars Levoll Stiftstaden SK Trondheim / Statoil BIL M 45-49 17:50:45 30.4206:44:5808:49:1811:18:5613:25:2415:57:5417:21:08
335 32449 Pulje 06.55 Tur 18 timer Anders Levoll Lynvingen M 40-44 17:50:45 30.4206:44:5808:49:1811:18:5613:25:2415:57:5417:21:08
337 128511 Pulje 06.55 Tur 18 timer Nicolas Matz RSV Concordia Forchheim M 35-39 17:51:39 30.4006:42:5908:38:0211:18:5613:14:3115:52:0717:23:58
338 26462 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Nils Bratberg Ottestad IL - Sykkel / Team Ottestad M 55-59 17:52:06 30.3806:04:2808:06:0111:03:0212:54:3215:43:5217:22:41
338 66153 Pulje 06.10 Tur / Storlag 16 timer Geir Vestby Ottestad IL - Sykkel / TeamOttestad M 45-49 17:52:06 30.3806:19:1108:15:4211:03:0212:54:3215:43:5217:22:41
340 129830 Pulje 06.55 Tur 18 timer Øyvind Arne Alnes Ålesund OCK / Team Sunnmøre M 50-54 17:52:28 30.3706:52:0808:51:5011:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
340 36885 Pulje 06.55 Tur 18 timer Eldar Høidal Team Sunnmøre M 60-64 17:52:28 30.3706:54:0908:51:5011:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
340 154754 Pulje 06.55 Tur 18 timer Kjetil Høsøien Moss M 45-49 17:52:28 30.3706:52:0808:47:1111:22:4913:23:4015:52:0717:27:24
340 154753 Pulje 06.55 Tur 18 timer Geir Høsøien Kambogutta M 45-49 17:52:28 30.3706:52:0808:47:1111:22:4913:23:4015:52:0717:27:24
344 40753 Pulje 06.55 Tur 18 timer Endre Brekkhus Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre M 55-59 17:52:37 30.3706:52:0808:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
344 38035 Pulje 06.55 Tur 18 timer Tor Wilhelm Havåg Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 50-54 17:52:37 30.3706:54:0908:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
346 35675 Pulje 06.35 Tur 16 timer Erik Liaklev Drammen M 45-49 17:54:57 30.3006:23:5408:21:5911:23:2713:23:3815:56:1217:28:12
346 80454 Pulje 06.35 Tur 16 timer Jesper Rådberg Drammen M 45-49 17:54:57 30.3006:23:5408:21:5911:23:2713:23:3815:56:1217:28:12
348 31981 Pulje 06.55 Tur 18 timer Kjell Arne Eide Nordhordland Sykkelklubb M 50-54 17:55:48 30.2800:00:0008:35:2111:15:0213:14:3115:57:5417:27:24
348 154755 Pulje 06.55 Tur 18 timer Detlef Von Hennig Tri Team Schellhorn M 45-49 17:55:48 30.2806:44:5808:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
350 110036 Pulje 06.55 Tur 18 timer Einar Åsheim Ihlebæk Driv IL Sykkel M 55-59 17:56:04 30.2706:44:5108:51:5011:31:4513:25:2415:52:0717:30:51
350 130350 Pulje 06.55 Tur 18 timer Ole Johansen Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 17:56:04 30.2706:44:5108:51:5011:31:4513:25:2415:52:0717:30:51
350 138550 Pulje 06.55 Tur 18 timer Kim Jordmoen Driv Idrettslag Sykkel M 35-39 17:56:04 30.2706:58:5008:51:5011:31:4513:25:2415:52:0717:30:51
350 110502 Pulje 06.55 Tur 18 timer Leif-Petter Moe Driv IL Sykkel M 50-54 17:56:04 30.2706:45:0508:48:4311:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
350 146159 Pulje 06.55 Tur 18 timer Stein Åsheim Driv Idrettslag Sykkel M 55-59 17:56:04 30.2706:44:5808:51:5011:31:4513:25:2415:52:0717:30:51
355 28771 Pulje 06.30 Tur 16 timer Stig Adler Birkeland Sauda SK M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 130659 Pulje 06.30 Tur 16 timer Vetle Bjørkelid SpKl Ceres Sykkel / Fet Skiklubb sykkel M 60-64 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 123364 Pulje 06.30 Tur 16 timer Leif Magnar Borten SK Lyngdal & Omegn / Team Sørlandsbadet M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 69133 Pulje 06.30 Tur 16 timer Sigbjørn Botten Hadeland CK M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:56:3117:26:57
355 42672 Pulje 06.30 Tur 16 timer Thor Brenden Nocout.se M 45-49 17:56:07 30.2706:41:4908:37:1111:20:3613:21:4215:51:4317:26:57
355 104221 Pulje 06.30 Tur 16 timer Kristoffer Egeland Bogafjell Sykleklubb / Team Jæren 2 M 40-44 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 146957 Pulje 06.30 Tur 16 timer Knut Ellingsen Kvinesdal Sykkelklubb M 50-54 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 27146 Pulje 06.30 Tur 16 timer Ørjan Finnseth Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 2 M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 100707 Pulje 06.30 Tur 16 timer Anders Hasseldal Otra IL Sykkel / Team Sørlandsbadet M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 136564 Pulje 06.30 Tur 16 timer Joar Stray Kjørrefjord Farsund Sykleklubb M 35-39 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 141849 Pulje 06.30 Tur 16 timer John Ingve Kvinlaug Kvinesdal Sykkelklubb M 30-34 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 80863 Pulje 06.30 Tur 16 timer Odd Kjell Lundene SpKl Ceres Sykkel M 60-64 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 111773 Pulje 06.30 Tur 16 timer Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb M 25-29 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 59210 Pulje 06.30 Tur 16 timer Carina Midtbø Dalane SK / Team Jæren 2 K 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 74152 Pulje 06.30 Tur 16 timer Svein Olsen Mandal CK M 50-54 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 35258 Pulje 06.30 Tur 16 timer Pål A. Olsen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 46920 Pulje 06.30 Tur 16 timer Rune Rikoll Cykleklubben Nittedal M 50-54 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 34617 Pulje 06.30 Tur 16 timer Erling Salvesen Mandal CK M 55-59 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 103916 Pulje 06.30 Tur 16 timer Linda Bråtveit Snartemo SK Lyngdal & Omegn / Team Sørlandsbadet K 40-44 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 81871 Pulje 06.30 Tur 16 timer Berit Norborg Sundquist SpKl Ceres Sykkel K 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 43067 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tommy Svensson SK Lyngdal & Omegn M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 27576 Pulje 06.30 Tur 16 timer Per Terje Tjåland Dalane SK / Team Jæren 2 M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 38703 Pulje 06.30 Tur 16 timer Per Tønnessen Farsund Sykleklubb M 60-64 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 29677 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tore Vehus Dalane SK / Team Jæren 2 M 65-69 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 20640 Pulje 06.30 Tur 16 timer Arne Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 65-69 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
355 53684 Pulje 06.30 Tur 16 timer Steinar Årthun Sauda SK M 45-49 17:56:07 30.2706:56:4608:37:0111:28:3113:21:4215:51:4317:26:57
381 29825 Pulje 06.55 Tur 18 timer Tormod Solberg Ørsta SK / Team Sunnmøre M 50-54 17:56:15 30.2706:54:3208:51:5011:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
382 154756 Pulje 06.55 Tur 18 timer Frank A. Mathiasen MagicLegs M 45-49 17:57:28 30.2306:52:0808:40:5311:18:5613:16:0915:57:5417:27:24
383 143786 Pulje 06.30 Tur 16 timer Marius Børselien Oslo M 25-29 17:57:32 30.2306:41:3208:43:0111:20:3613:28:4216:01:1617:33:16
384 144380 Pulje 06.55 Tur 18 timer Helle Abrahamsen Sandefjord SK K 40-44 17:58:19 30.2106:52:0808:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
384 36528 Pulje 06.55 Tur 18 timer Rune Andresen Sandefjord SK M 45-49 17:58:19 30.2106:54:3208:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
384 128330 Pulje 06.55 Tur 18 timer Håkon Carlsen Anmarkrud Sandefjord SK M 55-59 17:58:19 30.2106:54:0908:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
384 154757 Pulje 06.55 Tur 18 timer Rasmus Krog Juvik Team Sunnmøre M 50-54 17:58:19 30.2106:54:3208:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
384 149343 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jens Listrup IKEA Ringsaker M 50-54 17:58:19 30.2106:42:5908:40:5311:18:5613:14:3115:57:5417:27:24
384 144381 Pulje 06.55 Tur 18 timer Wenche Lill Strand Sandefjord SK K 40-44 17:58:19 30.2106:54:3208:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
384 108464 Pulje 06.55 Tur 18 timer Radboud Van Kleef Amsterdam M 45-49 17:58:19 30.2106:52:5108:51:4411:31:4513:25:2415:57:5417:27:24
391 154758 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Hajo Müller Velotravel M 70-74 17:59:29 30.1806:39:0308:19:2811:00:3712:52:1415:22:3117:25:24
392 114889 Pulje 07.00 Tur 18 timer Frank Øystein Mohn VAnn og avløpsetaten oslo M 45-49 18:01:18 30.1306:34:5108:40:3911:26:4913:20:2816:02:0217:32:18
392 143694 Pulje 07.00 Tur 18 timer Vidar Skripeland Lilleborg idrettsklubb M 55-59 18:01:18 30.1306:34:5108:40:3911:26:4913:20:2816:02:0217:32:18
394 154759 Pulje 07.00 Tur 18 timer Jan Åge Kristensen Hof Sykkelklubb M 50-54 18:05:13 30.0206:47:1208:37:2711:17:5413:18:4515:55:3617:35:07
395 154760 Pulje 07.25 Tur 20 timer Bjørnar Gjemble Team Nåva M 20-24 18:06:23 29.9807:13:4309:12:4012:01:3113:50:2916:13:4617:41:04
395 154761 Pulje 07.25 Tur 20 timer Kristoffer Svendsen Team Nåva M 25-29 18:06:23 29.9807:13:4309:12:4012:01:2813:50:2916:13:4617:41:04
397 36496 Pulje 06.30 Tur 16 timer Thor Inge Kristensen Rana SK M 55-59 18:06:51 29.9706:41:3808:35:3311:36:0113:32:1916:05:0217:40:15
397 36500 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tore Nilsskog Rana SK M 55-59 18:06:51 29.9706:41:3808:35:3311:36:0113:32:1916:05:0217:40:15
397 35381 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tor Helge Nordvang Rana SK M 55-59 18:06:51 29.9706:41:3808:35:3311:36:0113:32:1916:05:0217:40:15
397 136849 Pulje 06.30 Tur 16 timer Ingebjørn Nygård Rana SK / STABIL Statkraft Energi M 50-54 18:06:51 29.9706:41:3808:35:3311:36:0113:32:1916:05:0217:40:15
397 35377 Pulje 06.30 Tur 16 timer Frode Thomassen Rana SK M 45-49 18:06:51 29.9706:41:3208:35:3311:36:0113:32:1916:05:0217:40:15
402 99416 Pulje 07.00 Tur 18 timer Henning Kristiansen Vestby M 40-44 18:08:02 29.9406:38:0408:28:4611:12:2113:11:1415:55:3617:38:22
403 154762 Pulje 07.25 Tur 20 timer Sven Cederberg CK Uni Uppsala M 55-59 18:10:56 29.8606:39:3908:53:5511:36:3713:44:1116:08:5517:41:35
404 154763 Pulje 07.00 Tur 18 timer Martin Beet RSC Rot Gold Bremen M 45-49 18:14:08 29.7706:38:0408:46:1811:26:4913:20:2815:55:3617:42:21
404 154764 Pulje 07.00 Tur 18 timer Holger Luttmann RSC Rot Gold Bremen M 55-59 18:14:08 29.7706:38:0408:46:1811:26:4913:20:2815:55:3617:42:21
406 137226 Pulje 06.35 Tur 16 timer Geir Arild Engh-Hellesvik Bærum OCK / Team Rynkeby Oslo 2016 M 40-44 18:14:27 29.7606:36:4508:33:4411:34:5913:36:1316:17:5717:47:27
406 110329 Pulje 06.35 Tur 16 timer Stål Anton Hermo Soon CK M 40-44 18:14:27 29.7606:36:4508:33:4411:34:5913:36:1316:17:5717:47:27
406 110346 Pulje 06.35 Tur 16 timer Håvard Lunde Nerskogen IL - Sykkel M 40-44 18:14:27 29.7606:36:4508:33:4411:34:5913:36:1316:17:5717:47:27
409 153014 Pulje 07.20 Tur 20 timer Ulfar Baldvinsson Valkyrien IL M 20-24 18:15:55 29.7206:57:2609:00:4611:48:0113:49:1016:13:5417:46:34
409 154765 Pulje 07.20 Tur 20 timer Øystein Grønningsæter Team Tua Trøkkers M 20-24 18:15:55 29.7206:57:2609:00:5611:48:0113:49:1016:13:5417:46:34
409 154766 Pulje 07.20 Tur 20 timer Mikhail Itkin Ishavsbyen Sykkel M 30-34 18:15:55 29.7206:26:2408:20:1810:49:5813:21:3416:10:5917:47:38
409 127074 Pulje 07.20 Tur 20 timer Vemund Mathiesen Team Tua Trøkkers M 20-24 18:15:55 29.7206:57:2609:01:0011:48:0113:49:1016:13:5417:46:34
409 154769 Pulje 07.20 Tur 20 timer Jonathan Wickström Värnamo CK M 17-19 18:15:55 29.7206:35:2508:58:2211:27:3613:26:4516:10:5917:47:38
409 154768 Pulje 07.20 Tur 20 timer Hans Wickström Värnamo CK M 50-54 18:15:55 29.7206:35:2508:58:2211:27:3613:26:4516:10:5917:47:38
409 154767 Pulje 07.20 Tur 20 timer Alexander Wickström Värnamo CK M 20-24 18:15:55 29.7206:35:2508:58:2211:27:3613:26:4516:10:5917:47:38
416 154770 Pulje 07:45 Tur 24 timer Frode Aspmodal Levanger M 35-39 18:16:32 29.7106:47:4608:44:2511:26:1413:29:0816:09:2217:45:25
416 154771 Pulje 07:45 Tur 24 timer Kai Haddal Verdal M 40-44 18:16:32 29.7106:47:4608:45:1911:26:1413:29:0816:09:2217:45:25
416 154772 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jan Arild Melting Verdal M 35-39 18:16:32 29.7106:47:4608:45:1611:26:1413:29:0816:09:2217:45:25
419 110247 Pulje 06.30 Tur 16 timer Petter Solum Hansen Hurum CK M 30-34 18:17:45 29.6706:14:0908:22:3011:05:5313:28:4216:17:1517:52:31
420 108685 Pulje 06.25 Tur 16 timer Per Magne Egelid Kleppe M 35-39 18:18:40 29.6506:46:3608:49:4911:25:3413:17:4315:56:4117:31:55
421 154773 Pulje 06.55 Tur 18 timer Frode Bergsholm Re SK M 40-44 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 30169 Pulje 06.55 Tur 18 timer Vidar Bjelland Kristiansand S M 40-44 18:19:04 29.6406:44:5808:41:0811:25:0913:25:2416:00:3217:47:17
421 154774 Pulje 06.55 Tur 18 timer Erik Johan Bjune Re SK M 45-49 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 64122 Pulje 06.55 Tur 18 timer Bernhard Gjerpe Re SK M 55-59 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 130014 Pulje 06.55 Tur 18 timer Geir Granbakken Re SK M 55-59 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 116599 Pulje 06.55 Tur 18 timer Gase Handeland Oslo M 40-44 18:19:04 29.6406:44:5808:41:0811:25:0913:25:2416:00:3217:47:17
421 144346 Pulje 06.55 Tur 18 timer Trond Haslestad Re SK M 55-59 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 154775 Pulje 06.55 Tur 18 timer Øyvind Hegg Re SK M 45-49 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:45:4913:09:4216:00:3217:47:17
421 154776 Pulje 06.55 Tur 18 timer Anders Holthe Re SK M 40-44 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 154777 Pulje 06.55 Tur 18 timer Per Hvitsten Re SK M 50-54 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 156113 Pulje 06.55 Tur 18 timer Larsen Leif Re SK M 40-44 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 154778 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jørn Ole Ramberg Re SK M 50-54 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 36763 Pulje 06.55 Tur 18 timer Åsmund Sandvand Tønsberg CK M 50-54 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 79066 Pulje 06.55 Tur 18 timer Steinar Skatvedt Re SK M 40-44 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 154779 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jahn Roger Skoglund Re SK M 35-39 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 154780 Pulje 06.55 Tur 18 timer Trond Solli Re SK M 50-54 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 36765 Pulje 06.55 Tur 18 timer Frank Vian Re SK M 65-69 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 137929 Pulje 06.55 Tur 18 timer Bjørn Aarvold Re SK M 50-54 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
421 99473 Pulje 06.55 Tur 18 timer Steinar Aas Re SK M 45-49 18:19:04 29.6406:52:0808:35:1411:22:4913:23:4016:00:3217:47:17
440 154781 Pulje 06.30 Tur 16 timer Frode Brataas Tyholt ski og sykkel M 50-54 18:20:56 29.5906:41:4908:45:4211:28:3113:29:3016:01:1617:36:11
440 35339 Pulje 06.30 Tur 16 timer Frank Gjengaar TVK Sykkel / Tyholt ski og sykkel M 60-64 18:20:56 29.5906:41:4908:45:4211:28:3113:29:3016:01:1617:36:11
442 51905 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Stephan Haupt Velotravel M 50-54 18:21:02 29.5906:40:5809:01:5511:45:3013:45:4316:16:3717:51:52
442 154782 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Thore Bastian Lindemann Velotravel M 35-39 18:21:02 29.5906:41:5109:01:5511:45:3013:45:4316:16:3717:51:52
444 143675 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Jan Tore Bergheim Nitelva CK / Team Foss 3 M 45-49 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 156114 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Knut G. Bjerke Aurskog / Team Foss 2 M 45-49 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 27275 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Øyvind Eik Rasta / Team Foss 3 M 40-44 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 149446 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Anders Eriksen Lillestrøm / Team Foss 3 M 35-39 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 96895 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Trygve Jarholt Rykkinn / Team Foss 3 M 50-54 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 70086 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer William Karlsen Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss 3 M 55-59 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 154783 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Andreas Kjus Fetsund / Team Foss 3 M 25-29 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 121989 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Geir Nyland Østmarka IL Sykkel / Team Foss 3 M 50-54 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 64654 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Tom Samuelsen Rauma SK / Team Foss 3 M 50-54 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 79838 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Gisle Strøm Strømmen / Team Foss 3 M 40-44 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
444 48980 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Bjørnar Sæther Bingsfoss SK / Team Foss 3 M 55-59 18:22:49 29.5407:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
455 129874 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Morten Holmen Nilsen Nitelva CK / Team Foss 3 M 40-44 18:22:56 29.5307:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
456 62870 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Jon Flægstad TVK Sykkel M 65-69 18:24:59 29.4806:41:4300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
457 143687 Pulje 07:50 Tur 24 timer Tomas Torp Ringnes BIL M 35-39 18:25:50 29.4606:44:5108:43:1111:36:2513:40:1016:27:4917:58:28
458 81297 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Nils-Ove Gamlem Skedsmokorset / Team Foss 3 M 45-49 18:29:01 29.3707:11:1708:57:4611:50:5713:43:3916:16:1317:54:12
459 154784 Pulje 06.55 Tur 18 timer Camilla Johansson Lofoten SK K 50-54 18:32:36 29.2806:31:3909:10:4311:48:2513:49:1816:29:1018:02:15
459 143730 Pulje 06.55 Tur 18 timer Halvdan Melå Lofoten SK M 60-64 18:32:36 29.2806:31:2609:10:4311:48:2513:49:1816:29:1018:02:15
459 143731 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jan Dag Ottemo Lofoten SK M 55-59 18:32:36 29.2806:31:3909:10:4311:48:2513:49:1816:29:1018:02:15
462 154785 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Sondre Bakke Arvesen Eidanger IL Sykkel M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154786 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Vegard Skonseng Bjerketvedt Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154787 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Eskil Jessen Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154788 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Simen Klafstad Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 156115 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Martin Kristiansen Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154789 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Svein Lierstuen Team Alpilox M 20-24 18:34:47 29.2207:01:0408:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 156116 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer André T. Marthinsen Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2200:00:0008:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154790 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Simen Emil Eide Næss NTNUI - Sykkel M 20-24 18:34:47 29.2207:02:0708:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154791 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Martin Resch Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 108274 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Lars Joar Schöffel Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:01:2208:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154792 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Per Henrik Seglem Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:4808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154793 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Fredrik Åsatun Solheim Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:4808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154794 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Peder Standal Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154795 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Kjartan Berge Steinshamn NTNUI - Sykkel M 20-24 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154796 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Jonas F. Stensløkken Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:2808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154797 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Eirik Strømsheim Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:00:4808:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
462 154798 Pulje 07.10 Tur / Storlag 20 timer Erling Stølen Team Alpilox M 25-29 18:34:47 29.2207:01:0408:49:5711:54:4513:52:2416:36:3518:06:21
479 154799 Pulje 07.25 Tur 20 timer Snorre Borgerud Storebrand Sport M 25-29 18:36:31 29.1807:07:5609:03:4811:54:4913:49:0816:29:2218:05:25
480 35278 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jan Inge Blengsli Namdal SK M 55-59 18:38:31 29.1206:44:5108:48:4611:27:4313:33:5016:29:3718:06:35
481 35279 Pulje 06.55 Tur 18 timer Roar Gulbrandsen Namdal SK M 65-69 18:38:37 29.1206:45:0508:48:5311:27:4313:33:5016:29:3718:06:35
482 143727 Pulje 22:40 Tur Alexander Adam Radprofi Dessau M 40-44 18:38:45 29.1207:06:1009:35:1512:17:3414:01:5116:48:1318:14:05
482 143728 Pulje 22:40 Tur Uwe Raab Radprofi Dessau M 50-54 18:38:45 29.1207:06:1009:35:1512:17:3414:01:5616:48:1318:14:05
482 154800 Pulje 22:40 Tur Thomas Siegel Team Radprofi Dessau M 45-49 18:38:45 29.1207:06:1009:35:1512:17:3414:01:5116:48:1318:14:05
485 154801 Pulje 07:50 Tur 24 timer Håvard Festø VF Fiskeboll M 30-34 18:39:52 29.0907:19:5709:19:2612:05:0414:08:5116:49:3218:13:31
485 149468 Pulje 07:50 Tur 24 timer Øyvind Festø VF FISKEBOLL M 30-34 18:39:52 29.0907:19:5709:19:2612:05:0414:08:5116:49:3218:13:31
487 154802 Pulje 06.35 Tur 16 timer Daniel Stedøy Holden Team Stedøy M 20-24 18:42:26 29.0206:36:3408:22:5111:39:0013:45:2716:37:3618:12:13
487 154803 Pulje 06.35 Tur 16 timer Peter Pratsch Grankulla M 50-54 18:42:26 29.0206:36:3408:22:5111:39:0013:45:2716:37:3618:12:13
487 35089 Pulje 06.35 Tur 16 timer Ingvill Merete Stedøy-Johansen IF Frøy Sykkel / Team Stedøy K 55-59 18:42:26 29.0206:51:1608:55:0811:39:0013:45:2716:37:3618:12:13
490 154804 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Heinz Bauer Heinemann XP Team M 70-74 18:46:42 28.9106:40:5808:29:4811:30:4713:37:3916:47:5618:17:26
491 136993 Pulje 06.30 Tur 16 timer Atle Hakestad Bardu Sykkelklubb M 40-44 18:47:30 28.8906:53:1709:00:1211:44:0413:50:3116:42:4118:17:18
491 136998 Pulje 06.30 Tur 16 timer Inger Marie Holm Tromsø CK K 45-49 18:47:30 28.8906:53:1709:00:1211:44:0413:50:3116:42:4118:17:18
493 156117 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Sven Henningsen Heinemann XP Team M 45-49 18:48:21 28.8706:39:0308:19:2811:32:0513:37:3916:47:5618:17:26
493 62776 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Svein Olav Lothe Nordstrand Turnforening M 50-54 18:48:21 28.8706:33:0308:48:3711:30:4713:26:4716:26:1118:15:09
495 79100 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Steffen Kappler Heinemann XP Team / 1. Luckenwalder SC M 50-54 18:57:42 28.6306:39:0308:29:4811:31:5613:37:3916:47:5618:21:37
496 143889 Pulje 06.30 Tur 16 timer Tore Hatlebakk Team Verkstedet i Ramsund M 40-44 18:59:34 28.5806:54:1509:03:5511:48:1113:56:5216:54:3818:29:37
496 143891 Pulje 06.30 Tur 16 timer Karl Ole Oppedal Team Verkstedet i Ramsund M 40-44 18:59:34 28.5806:54:1509:03:5511:48:1113:56:5216:54:3818:29:37
498 154805 Pulje 06.30 Tur 16 timer Rui Lucio Carvalho Harstad CK M 40-44 19:00:41 28.5606:55:2309:05:0311:49:1913:58:0016:55:4618:30:45
499 129084 Pulje 06.35 Tur 16 timer Øyvind Eriksen Høland IL - Sykkel M 30-34 19:00:56 28.5507:25:1509:44:0012:33:0214:34:1116:58:5518:31:35
500 36999 Pulje 06.30 Tur 16 timer Terje Stensli Harstad CK M 50-54 19:01:39 28.5306:28:3708:44:3711:44:0413:58:5816:56:4418:31:43
500 37000 Pulje 06.30 Tur 16 timer Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 55-59 19:01:39 28.5306:28:4608:44:3711:44:0413:58:5816:56:4418:31:43
502 36558 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Fred Tjernsli SK Rye sykkel M 50-54 19:12:33 28.2607:03:1509:28:0412:23:1514:36:3217:13:4518:44:47
503 79569 Pulje 06.25 Tur 16 timer Per Gøran Karlsen Panikkalder.no M 50-54 19:16:33 28.1606:50:1309:05:3211:49:0214:03:5517:01:4118:42:41
504 35170 Pulje 22:00 Tur Gunnar Fehlau overnighter.de M 40-44 19:22:09 28.0307:55:2910:15:1412:51:4214:41:5517:28:1700:00:00
505 35247 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jens-Lorenz Dethlefs Ollanner Radteam e. V. M 60-64 19:22:59 28.0107:28:1209:41:3512:31:2814:34:4617:22:4518:53:24
506 154806 Pulje 07.25 Tur 20 timer Falko Schlicker Gundersheim M 30-34 19:23:54 27.9907:13:4309:30:2812:30:0314:31:5617:14:3118:52:48
507 149740 Pulje 06.35 Tur 16 timer Jorid Skorge Ekornes Lørenskog CK / Team Bouvet K 40-44 19:25:47 27.9407:25:1509:21:0912:12:3714:18:0117:10:3818:54:05
507 154807 Pulje 06.35 Tur 16 timer Olav Fredsvik Team Bouvet M 55-59 19:25:47 27.9407:25:1509:21:0912:12:3714:18:0117:10:3818:54:05
509 154808 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Norbert Mohr Velotravel M 60-64 19:26:33 27.9206:50:5409:21:0512:08:5814:23:5217:21:3818:56:37
510 34925 Pulje 06.30 Tur 16 timer Arild Herudsløkken SpKl Ceres Sykkel M 65-69 19:30:51 27.8206:56:4608:38:4112:08:3214:26:3517:17:1318:58:35
511 41685 Pulje 07.00 Tur 18 timer Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 40-44 19:30:57 27.8206:40:0308:56:4811:57:2214:12:1217:18:4019:01:39
511 35411 Pulje 07.00 Tur 18 timer Trond Grimstad Eiker CK M 55-59 19:30:57 27.8206:39:5508:56:4811:57:2214:12:1217:18:4019:01:39
513 108684 Pulje 06.25 Tur 16 timer Alexander Stamsø Kristiansand S M 30-34 19:31:06 27.8107:14:3609:23:0012:11:3214:31:3317:12:1519:00:24
514 154809 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Jostein Magerøy Asker CK M 30-34 19:31:08 27.8106:38:1008:42:5211:42:5514:08:5917:19:4519:01:44
514 67108 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Gunnar Aanonsen Asker CK M 60-64 19:31:08 27.8106:38:1008:42:5211:42:5514:08:5917:19:4519:01:44
516 154810 Pulje 07.00 Tur 18 timer Guy Weber La Pedale Muhlenbach(Luxembourg) M 50-54 19:31:26 27.8106:47:1208:47:0111:43:2913:56:3217:03:3118:57:11
517 35062 Pulje 22:00 Tur Arnljot Mehl Bærum OCK / NMBU-BIL M 60-64 19:31:36 27.8007:12:1209:27:5312:19:3514:24:4217:22:3119:00:21
517 34928 Pulje 22:00 Tur Henrik Munthe Bærum OCK M 60-64 19:31:36 27.8007:06:5709:27:5312:19:3514:24:4217:22:3119:00:21
517 34979 Pulje 22:00 Tur Egil Prestløkken Ås M 50-54 19:31:36 27.8007:12:1209:27:1012:19:3514:24:4217:22:3119:00:21
517 34982 Pulje 22:00 Tur Trygve Roger Solberg Ås M 45-49 19:31:36 27.8007:06:5709:26:4912:19:3514:24:4217:22:3119:00:21
517 21364 Pulje 22:00 Tur Bjørn Olav Vennatrø Team Norsvin M 50-54 19:31:36 27.8007:06:5709:26:4512:19:3514:24:4217:22:3119:00:27
517 36164 Pulje 22:00 Tur Jayne Wadsworth Elite Cycling Club K 45-49 19:31:36 27.8007:12:1209:27:5312:19:3514:24:4217:22:3119:00:21
523 149360 Pulje 22:10 Tur Per Olav Bringsvor Flø Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:31:58 27.7907:00:1109:18:1312:09:3414:14:4217:26:2318:59:45
523 35318 Pulje 22:10 Tur Tor Urdalen TVK Sykkel M 45-49 19:31:58 27.7907:00:1109:18:4312:09:3414:14:4217:26:2318:59:38
525 35407 Pulje 06.25 Tur 16 timer Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 50-54 19:35:49 27.7006:58:0108:55:0211:51:0414:00:0817:20:4019:03:32
526 154811 Pulje 06.40 Tur / Storlag 18 timer Björn Barenius Stockholm M 45-49 19:36:58 27.6806:46:1708:59:1212:01:0614:25:5217:19:3019:05:16
527 35697 Pulje 07.25 Tur 20 timer Kjell Forfang TVK Sykkel M 45-49 19:37:38 27.6607:21:2809:27:5712:28:3314:29:3917:29:0819:07:58
528 149512 Pulje 06.25 Tur 16 timer Regina Kaurisch Triathlon-Wetterau Friedberg K 55-59 19:37:51 27.6606:46:4709:07:2912:11:1614:31:3317:19:2519:06:58
528 149511 Pulje 06.25 Tur 16 timer Patrick Kaurisch Triathlon-Wetterau Friedberg M 55-59 19:37:51 27.6606:46:4709:07:2912:11:1614:31:3317:19:2519:06:58
530 154812 Pulje 07.25 Tur 20 timer Hans Kray Fischbachau M 50-54 19:38:40 27.6407:13:4309:33:3112:27:5214:36:1517:22:3719:07:58
531 143713 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Kenneth Fotel Andersgaard Eidsvoll SK M 30-34 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 35425 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL Sykkel / Eidsvoll sykkelklubb K 50-54 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 138115 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Irene Brodshaug Feiring IL Sykkel / Eidsvoll Sykkelklubb K 35-39 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 42700 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 50-54 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 115688 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Vidar Fagersand Eidsvoll SK M 55-59 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 47086 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Frode Fløtten Eidsvoll SK M 40-44 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 69356 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Henry Gaarde Eidsvoll SK M 65-69 19:40:49 27.5906:51:3509:18:2612:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 35296 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Trond Hoberg Eidsvoll SK M 60-64 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 139046 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Geir Johannesen Eidsvoll SK M 50-54 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 52247 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 60-64 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 35304 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 60-64 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 108459 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK M 45-49 19:40:49 27.5906:39:3209:18:2612:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 24388 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Johnny Sørensen Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 20878 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Atle Sørensen Eidsvoll SK M 45-49 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 71152 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Siw Tosterud Woldnes Eidsvoll SK K 45-49 19:40:49 27.5906:51:3509:18:2612:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 62754 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 65-69 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
531 67026 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Terje Aasen Eidsvoll SK M 55-59 19:40:49 27.5907:40:1709:26:1012:23:1514:36:3217:27:1119:08:32
548 137230 Pulje 22:00 Tur Marco Hunstad Bestseller M 35-39 19:43:02 27.5306:50:1609:03:0912:06:0114:08:4517:17:3619:03:18
548 35079 Pulje 22:00 Tur Ole Kristian Westby Bestseller M 50-54 19:43:02 27.5306:50:1609:03:0912:06:0114:08:4517:17:3619:03:18
550 143951 Pulje 22:10 Tur Anne Lersveen Borgen CK Elverum K 25-29 19:43:55 27.5107:35:1209:47:4512:49:1614:42:0817:24:3519:12:34
551 128855 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Winfried Gassmann Velotravel M 65-69 19:44:39 27.5007:52:0109:45:5512:35:5114:46:5417:31:0219:12:13
552 118970 Pulje 22:00 Tur Michael Werner Team Chemnitz M 45-49 19:45:10 27.4806:55:4309:01:4312:17:2314:24:4217:22:3119:04:25
553 156373 Pulje 07.20 Tur 20 timer Marius Berg Portleverandøren AS M 35-39 19:46:15 27.4607:03:2109:29:4212:35:0214:36:5517:32:0719:15:09
554 154813 Pulje 07.20 Tur 20 timer Arne-Olaf Sween Romerike Politi idrettslag M 45-49 19:50:44 27.3606:57:2609:17:3912:13:3814:32:4317:37:1419:21:04
555 109257 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Sidsel Arnkværn Romeriksåsen SK / Team Foss Ladies K 50-54 19:51:49 27.3300:00:0000:00:0012:32:0714:36:5600:00:0000:00:00
555 71084 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ingrid Blydt Bærum OCK K 50-54 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 154814 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Jane Burås Nitelva CK / Team Foss Ladies K 40-44 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 110592 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Trine Lise Folvik Østmarka IL Sykkel / Team Foss Ladies K 50-54 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 154815 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer May Tove Furuseth Romeriksåsen SK / Team Foss Ladies K 45-49 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 129728 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Yvonne Garshol Nitelva CK / Team Foss Ladies K 35-39 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 150850 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Genny Lira Hammerstad Skedsmokorset / Team Foss Ladies K 45-49 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 138244 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Liv Jaros Skedsmokorset / Team Foss Ladies K 50-54 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 109759 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ingvild Kværner Fetsund / Team Foss Ladies K 50-54 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 129401 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Kjersti S. Lyford Nitelva CK / Team Foss Ladies K 45-49 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 132061 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Karoline Løkken Savalen SK / Team Foss Ladies K 25-29 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 110593 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Mona Pedersen Østmarka IL Sykkel / Team Foss Ladies K 50-54 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 154816 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Maria T. Salvesen Skedsmokorset / Team Foss Ladies K 25-29 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 154817 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Tone Sandaker Nitelva CK / Team Foss Ladies K 40-44 19:51:49 27.3307:42:0300:00:0012:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 129867 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ada H. Scheldrup Nitelva CK / Team Foss Ladies K 40-44 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
555 144378 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ove Sparengen Romeriksåsen SK / Team Foss Ladies / Vectura B.I.L K 60-64 19:51:49 27.3307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
571 36835 Pulje 07.00 Tur 18 timer Bjarte Fausk Sandnes M 45-49 19:53:13 27.3006:47:5108:47:3211:47:3813:56:3217:20:0019:23:07
571 76442 Pulje 07.00 Tur 18 timer Rolf Andreas Naustdal Sandnes M 45-49 19:53:13 27.3006:47:5108:47:3211:47:3813:56:3217:20:0019:23:07
573 22157 Pulje 06.55 Tur 18 timer Erlend Andersen Ørsta SK / Team Sunnmøre M 45-49 19:54:01 27.2806:55:4108:51:5011:31:4514:06:1917:29:4619:20:46
574 139284 Pulje 07.05 Tur 18 timer Kjell Morten Langedal Svelgen Cycling M 35-39 19:55:53 27.2407:05:0409:35:0512:21:4014:32:4617:47:0619:27:51
574 139292 Pulje 07.05 Tur 18 timer Joar Årøen Svelgen Cycling M 50-54 19:55:53 27.2407:05:0409:35:0512:21:3514:32:4617:47:0619:27:51
576 138243 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Cathrine M. Fosmo Lillehammer Cykleklubb / Team Foss Ladies K 50-54 19:56:20 27.2307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
576 137512 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Ingunn Morseth Frogner IL - Sykkel / Team Foss Ladies K 40-44 19:56:20 27.2307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
576 129287 Pulje 06.15 Tur / Storlag 16 timer Monica Nyheim Romeriksåsen SK / Team Foss Ladies K 40-44 19:56:20 27.2307:42:0309:35:5712:32:0714:36:5617:27:2719:18:51
579 147292 Pulje 07.05 Tur 18 timer Rolf Pedersen Flora CK M 50-54 19:57:36 27.2007:05:4409:35:0512:21:4014:32:4617:47:0619:27:51
580 154818 Pulje 06.55 Tur 18 timer Jonna Koch Fitnessdk K 50-54 19:58:03 27.1906:43:1708:51:0512:03:3714:25:5717:27:3719:20:29
580 143862 Pulje 06.55 Tur 18 timer Winfried Schuhn Soltau M 60-64 19:58:03 27.1906:53:1609:07:4912:10:5914:25:5717:27:3719:20:29
582 154819 Pulje 22:40 Tur Geert Van Orshaegen Waanrode M 35-39 20:02:45 27.0807:04:1509:24:2312:36:3114:35:5417:47:1219:30:30
583 154820 Pulje 07.25 Tur 20 timer Nils Harald Brattgjerd Sportsklubben Falken M 45-49 20:08:08 26.9607:13:4309:58:2912:53:1614:58:4417:57:2919:38:15
583 108569 Pulje 07.25 Tur 20 timer Jørgen Mykland Ranheim IL - Sykkel M 45-49 20:08:08 26.9607:13:4309:47:2712:53:1614:58:4417:57:2919:38:19
583 137183 Pulje 07.25 Tur 20 timer Hans Olav Sekkeseter Jakobsli M 40-44 20:08:08 26.9607:13:4309:47:2712:53:1614:58:4417:57:2919:38:19
583 137182 Pulje 07.25 Tur 20 timer Frode Stevik Ranheimnheim M 40-44 20:08:08 26.9607:13:4309:47:2712:53:1614:58:4417:57:2919:38:19
587 150923 Pulje 07.25 Tur 20 timer Brian Pedersen Team Løf M 50-54 20:09:07 26.9407:21:5409:43:0512:37:0714:46:3917:49:0019:38:11
588 128687 Pulje 07.25 Tur 20 timer Stian Hassel TVK Sykkel M 40-44 20:09:52 26.9207:08:3109:24:5212:21:4414:31:0217:51:4319:39:08
588 149470 Pulje 07.25 Tur 20 timer Hallgeir Korsnes Trondheim M 35-39 20:09:52 26.9207:08:3109:24:5212:21:4414:31:0217:51:4319:39:08
590 150922 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Atle Berg Tursyklistene Trondheim M 40-44 20:11:27 26.8907:40:1709:26:1012:46:0415:12:0918:03:1519:40:11
590 35655 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Magnar Hernes Tursyklistene Trondheim M 60-64 20:11:27 26.8907:40:1709:26:1012:46:0415:12:0918:03:1519:40:11
590 154821 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Ken Erik Knappe Tursyklistene Trondheim M 45-49 20:11:27 26.8907:40:1709:26:1012:46:0415:12:0918:03:1519:40:11
590 35110 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Atle Svea Tursyklistene Trondheim M 55-59 20:11:27 26.8907:40:1709:36:4212:46:0415:12:0918:03:1519:40:11
594 154822 Pulje 07.20 Tur 20 timer Bruce Bomphrey Boutique Cycles M 55-59 20:12:52 26.8607:10:2409:48:3112:45:2315:08:2918:04:1219:43:10
595 154823 Pulje 07.25 Tur 20 timer Jørn Egil Andreassen Sportsklubben Falken M 45-49 20:13:07 26.8507:18:4209:39:3712:58:1515:03:4318:02:2819:43:14
596 137135 Pulje 22:30 Tur Urs Hagemann Oslo M 35-39 20:14:56 26.8107:05:5809:43:0412:21:4214:25:4317:53:4019:47:10
597 154824 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Rainer Kämpfer Heinemann XP Team M 55-59 20:14:57 26.8106:39:0308:19:2811:00:3713:42:0217:23:3219:33:48
598 154825 Pulje 07.20 Tur 20 timer Terje Hals IL Norodd Sykkel / Fjord1 AS M 55-59 20:15:13 26.8107:03:0709:16:3712:20:0114:32:4317:32:0719:43:51
599 137089 Pulje 06.30 Tur 16 timer Heinz-Georg Köster Langwedel M 65-69 20:16:15 26.7807:01:4809:14:2612:17:5014:43:1917:50:0719:42:04
600 154826 Pulje 07:45 Tur 24 timer Francisco Figueiredo LoveTiles Aveibike M 35-39 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154827 Pulje 07:45 Tur 24 timer Mario Gehrig FUMM.DE M 55-59 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154828 Pulje 07:45 Tur 24 timer Arne Muessig Berlin M 40-44 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154829 Pulje 07:45 Tur 24 timer Franziska Niederleitner FUMM.DE K 35-39 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154830 Pulje 07:45 Tur 24 timer Ricardo Rodrigues LoveTiles Aveibike M 40-44 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 36845 Pulje 07:45 Tur 24 timer Holger Röthig Holger Röthig bike fitting M 45-49 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154831 Pulje 07:45 Tur 24 timer Marc Süselbeck Holger Röthig bike fitting M 40-44 20:16:38 26.7707:09:4109:04:0812:10:0314:21:5217:46:2619:44:16
600 154832 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jörg Weber Frankfurt M 50-54 20:16:38 26.7707:02:1609:20:1112:28:3114:54:3518:04:4219:45:10
608 154833 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Hildo Boelsma Haarlem M 40-44 20:17:36 26.7506:51:4709:32:4212:26:4614:44:5917:59:1719:46:55
608 154834 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jasper Pronk Haarlem M 40-44 20:17:36 26.7506:51:4709:32:4212:26:4614:44:5917:59:1719:46:08
608 154835 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Erik Schotanus Haarlem M 35-39 20:17:36 26.7506:51:4709:32:4212:26:4614:44:5917:59:1719:46:08
608 154836 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Jasper Van Het Nederend Haarlem M 40-44 20:17:36 26.7506:51:4709:32:4212:26:4614:44:5917:59:1719:46:55
608 154837 Pulje 06.20 Tur / Storlag 16 timer Merlijn Viersma Haarlem M 40-44 20:17:36 26.7506:51:4709:32:4212:26:4614:44:5917:59:1719:46:08
613 66138 Pulje 07.20 Tur 20 timer Birgit Løppenthien Oslo K 50-54 20:18:04 26.7407:31:2309:32:5612:39:4314:41:5617:45:0919:43:18
614 150938 Pulje 06.30 Tur 16 timer John Hansen Solør CK M 60-64 20:23:00 26.6306:56:4609:09:1512:23:3514:51:0417:52:4519:45:37
615 85889 Pulje 06.30 Tur 16 timer Gjermund Mellum Solør CK M 60-64 20:23:10 26.6306:42:2009:09:1512:23:3514:51:0417:52:4519:45:37
616 128957 Pulje 06.30 Tur 16 timer Arild Sjøgren Bindal Sykleklubb M 50-54 20:23:16 26.6306:56:2109:09:0612:36:0714:51:0417:52:4500:00:00
617 137054 Pulje 07:45 Tur 24 timer Olivier Dapper Zwolle M 45-49 20:24:02 26.6107:02:1609:26:0312:23:2314:43:4217:58:2019:48:32
618 143921 Pulje 22:30 Tur Daniel Kockelkorn Loerrach - Haagen M 40-44 20:26:07 26.5707:06:2009:43:0412:21:4214:25:4317:53:4019:47:34
619 101248 Pulje 07.25 Tur 20 timer Geir Magne Larsen Arendal CC M 55-59 20:28:54 26.5107:25:4909:40:4612:30:0314:56:2718:04:1719:57:20
619 53894 Pulje 07.25 Tur 20 timer Terje Olav Lie Arendal CC / Statoil BIL M 60-64 20:28:54 26.5107:25:4909:40:4612:30:0314:56:2718:04:1719:57:20
621 154838 Pulje 22:40 Tur Albert Arp CCN M 45-49 20:32:21 26.4307:16:0110:16:5413:12:3215:24:2618:20:1720:07:44
621 154839 Pulje 22:40 Tur Taeke Castelein CCN M 45-49 20:32:21 26.4307:16:0110:16:5013:12:3215:24:2618:20:1720:07:44
623 154840 Pulje 06.30 Tur 16 timer Janina Grote Team Müritz K 25-29 20:33:45 26.4007:10:5009:39:5212:28:4414:59:5418:13:1620:03:03
623 154841 Pulje 06.30 Tur 16 timer Henning Handorf Team Müritz M 55-59 20:33:45 26.4000:00:0000:00:0012:28:4400:00:0018:13:1620:03:03
623 79780 Pulje 06.30 Tur 16 timer Bernd Lehmann Team Müritz M 45-49 20:33:45 26.4006:56:3309:39:5212:28:4414:59:5418:13:1620:03:03
623 154842 Pulje 06.30 Tur 16 timer Christoph Schreiter Team Müritz M 30-34 20:33:45 26.4006:41:4909:39:5212:28:4414:59:5418:13:1620:03:03
627 154843 Pulje 07:45 Tur 24 timer Friedrich Fuss Bad Friedrichshall M 40-44 20:36:21 26.3507:15:0409:42:2412:35:5615:06:5018:21:1720:03:05
628 154844 Pulje 07.25 Tur 20 timer Martin Macdonald Bath M 25-29 20:36:38 26.3407:18:4209:45:1012:35:0214:46:5118:01:1720:02:19
628 130397 Pulje 07.25 Tur 20 timer Colin Macdonald Asker M 20-24 20:36:38 26.3407:18:4209:45:1012:35:0214:46:5118:01:1720:02:19
628 93830 Pulje 07.25 Tur 20 timer Alister MacDonald Asker M 55-59 20:36:38 26.3407:18:4209:45:1012:35:0214:46:5118:01:1720:02:19
631 20627 Pulje 05.12 Tur 20 timer Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 65-69 20:37:19 26.3308:02:1609:59:5113:02:2015:15:0018:13:5220:02:11
631 154845 Pulje 07:45 Tur 24 timer Peter Gerwien SuS Darme M 65-69 20:37:19 26.3307:24:1409:37:0512:40:3615:03:1918:08:3920:03:05
631 35071 Pulje 05.12 Tur 20 timer Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 50-54 20:37:19 26.3308:02:1609:59:5113:02:2015:14:5618:13:5220:02:11
634 154846 Pulje 22:40 Tur Michael Lode KPL 5.0 M 35-39 20:37:48 26.3207:02:1910:28:4313:22:5515:38:2818:48:3220:12:24
634 154847 Pulje 22:40 Tur Marcel Mehnert Dresden M 30-34 20:37:48 26.3207:03:2210:28:4313:22:5515:38:2818:48:3220:12:24
636 41049 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Arne Kjell Arnsen CK Victoria M 65-69 20:38:19 26.3007:53:4510:00:2612:58:5215:07:4518:11:2120:01:24
636 154848 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Anders Kvarme CK Victoria M 20-24 20:38:19 26.3007:53:4510:00:2612:58:5215:07:4518:12:0520:01:24
636 154849 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Alf Sverre Malvik CK Victoria M 50-54 20:38:19 26.3007:53:4510:00:2612:58:5215:07:4518:12:0520:01:24
636 154850 Pulje 06.45 Tur / Storlag 18 timer Snorre Refseth CK Victoria / TINE Tunga B.I.L. M 50-54 20:38:19 26.3007:53:4510:00:2612:58:5215:07:4518:12:0520:01:24
640 149397 Pulje 06.55 Tur 18 timer Martin Kjøpstad Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre M 55-59 20:38:31 26.3008:17:3210:22:3713:10:3515:33:2718:29:1920:08:16
641 154851 Pulje 07.20 Tur 20 timer Richard Cooper Marlborough M 55-59 20:41:37 26.2307:09:2809:48:2512:45:2315:08:2918:05:0420:07:48
641 154852 Pulje 07.20 Tur 20 timer James Anthony Scott Henderson Financial Times M 50-54 20:41:37 26.2307:23:0509:48:2512:45:4415:08:2918:05:0420:07:51
641 35597 Pulje 07.20 Tur 20 timer Erwin Kroll Dittigheim M 55-59 20:41:37 26.2307:19:1509:48:3412:45:4415:08:2918:05:0420:07:51
641 43721 Pulje 07.20 Tur 20 timer David Waring Ilkley Cycling Club M 55-59 20:41:37 26.2307:12:2509:48:2512:45:3715:08:2918:04:1220:07:42
645 107228 Pulje 22:30 Tur Anders Authen Vestby Sykkelklubb M 50-54 20:42:26 26.2207:43:0510:25:1113:22:3615:34:3118:30:2220:17:48
645 154853 Pulje 22:30 Tur Axel Frien Waldems M 50-54 20:42:26 26.2207:26:0610:26:5813:22:3615:34:3118:30:2220:17:48
647 154854 Pulje 07.25 Tur 20 timer Mads Sundet Oslo M 40-44 20:44:02 26.1807:18:4209:38:2412:43:2315:03:4218:18:2020:08:36
648 154855 Pulje 07.20 Tur 20 timer Frank Lankhaar TC Presto Drunen M 40-44 20:46:04 26.1407:03:0709:38:4012:35:0214:58:5818:26:4820:14:07
648 106859 Pulje 07.20 Tur 20 timer Marc Smits TC Presto Drunen M 45-49 20:46:04 26.1407:03:1409:38:4012:35:0214:58:5818:26:4820:14:07
650 154856 Pulje 07.20 Tur 20 timer Peter Krause RC Hattersheim M 45-49 20:47:11 26.1207:09:2409:38:4012:35:0215:07:2218:26:4820:17:13
651 154857 Pulje 22:10 Tur Gerard De Haas FTCWestland M 45-49 20:48:30 26.0907:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:22:55
651 154858 Pulje 22:10 Tur Marcel Van Koppen Den Hoorn M 45-49 20:48:30 26.0907:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:22:55
653 62949 Pulje 06.35 Tur 16 timer Per Richard Buran CK Victoria M 55-59 20:49:03 26.0807:25:4009:44:0012:43:5915:03:4018:19:2420:15:54
653 94045 Pulje 06.35 Tur 16 timer Thomas Dahlhaug CK Victoria M 45-49 20:49:03 26.0807:25:4009:44:0012:43:5915:03:4018:19:2420:15:54
655 154859 Pulje 22:30 Tur Gert-Jan Braas Westbroek M 50-54 20:51:29 26.0300:00:0010:26:0013:22:3615:34:3118:30:2220:19:57
655 154860 Pulje 22:30 Tur Kees Wijnen Westbroek M 50-54 20:51:29 26.0307:43:0510:25:1113:22:3615:34:3118:30:2220:19:57
657 154861 Pulje 07.25 Tur 20 timer Roger Davies Stockton-On-Tees M 50-54 20:51:40 26.0207:18:1909:47:4112:52:1115:05:1718:17:0220:18:51
657 154862 Pulje 07.25 Tur 20 timer Senan Haddad Stockton On Tees M 30-34 20:51:40 26.0207:18:1909:47:4112:52:1115:05:1718:17:0220:18:51
657 154863 Pulje 07.25 Tur 20 timer Simon James Hunter Northallerton M 40-44 20:51:40 26.0207:18:1909:47:4112:52:1115:05:1718:17:0220:18:51
657 135785 Pulje 07.25 Tur 20 timer Paul Williams Stockton-On-Tees M 40-44 20:51:40 26.0207:18:1909:47:2712:52:1115:05:1718:17:0220:18:51
661 154864 Pulje 22:20 Tur Gert Nestler Mora Cykelklubb M 40-44 20:52:26 26.0107:36:0610:36:5813:32:3615:44:3118:40:2220:27:48
661 154865 Pulje 22:20 Tur Thomas Schönborn Asker M 50-54 20:52:26 26.0107:27:5310:34:0413:32:3615:44:3118:40:2220:27:48
663 154866 Pulje 22:10 Tur Oliver Martin Dowe Sportswear M 45-49 20:53:52 25.9807:22:3209:54:4812:54:2815:10:1918:41:0220:25:12
663 154867 Pulje 22:10 Tur Oliver Stahl Dowe Sportswear M 40-44 20:53:52 25.9807:21:1609:54:4812:54:2815:10:1918:41:0220:25:12
665 154868 Pulje 07.00 Tur 18 timer Knut Nicolaisen Mosjøen OCK / Bilfinger Mosjøen M 45-49 20:53:55 25.9807:23:1710:01:5612:55:0515:11:4018:22:3020:22:22
666 129744 Pulje 22:20 Tur Jørn Olav Bekkelund Søre Ål IL M 40-44 20:53:57 25.9807:47:3110:10:3913:09:3515:24:5018:31:0320:21:25
666 35945 Pulje 22:20 Tur Terje Hagen Telonor BIL Lillehammer M 50-54 20:53:57 25.9807:47:2210:10:3913:09:3515:24:5018:31:0320:21:25
668 154869 Pulje 07:50 Tur 24 timer Claus Hvid Nielsen ISG Skive Denmark M 45-49 20:54:45 25.9607:23:0009:40:5712:39:1015:07:1918:21:4620:20:15
668 154870 Pulje 07:50 Tur 24 timer Jan Povlsen ISG Skive Denmark M 35-39 20:54:45 25.9607:23:0009:40:5712:39:1015:07:1918:21:4620:20:15
668 154871 Pulje 07:50 Tur 24 timer Hans Peter Rosenvinge ISG Skive Denmark M 55-59 20:54:45 25.9607:23:0009:40:5712:39:1015:07:1918:23:2420:20:15
668 154872 Pulje 07:50 Tur 24 timer Henrik Svane ISG Skive Denmark M 50-54 20:54:45 25.9607:23:0009:41:1112:39:1015:07:1918:23:2420:20:15
672 154873 Pulje 22:10 Tur Pascal Post Etten-Leur M 35-39 20:55:44 25.9407:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:26:42
673 154874 Pulje 22:10 Tur Carola Nell Maasland K 40-44 20:55:53 25.9407:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:26:42
674 35826 Pulje 07.25 Tur 20 timer Bård Wormdal Varanger Sp.Kl. Sykkel M 55-59 20:56:21 25.9307:13:4309:48:5112:51:1515:11:4018:29:5800:00:00
675 128029 Pulje 07.20 Tur 20 timer Gunnar Henriksen HBI - Henriksen BioInvest M 60-64 20:56:58 25.9107:56:3810:08:5313:09:0815:20:3018:28:5020:21:00
676 149521 Pulje 22:10 Tur Wolfgang Thomas SC Wiking Herne M 55-59 20:57:29 25.9007:25:0010:16:0113:19:3415:34:4818:46:3920:28:09
677 154875 Pulje 22:20 Tur Guido Eichhorn Boppard M 45-49 20:57:48 25.9007:56:5210:29:1513:33:2015:35:0418:45:2420:27:48
678 154876 Pulje 07.20 Tur 20 timer Stig-Olof Hannus Borgå Cykel Team M 65-69 20:57:50 25.9007:19:1509:45:5212:37:1115:08:1418:25:0720:20:49
679 108492 Pulje 22:00 Tur Bjørn Gunnar Carlin Bærum OCK M 40-44 20:58:59 25.8707:39:1910:18:1213:25:0915:39:0418:41:5020:27:13
679 37274 Pulje 22:00 Tur Audun Skrindo Audun Brekke Skrindo M 45-49 20:58:59 25.8707:39:2910:18:1213:25:0915:39:0418:41:5020:27:17
681 154877 Pulje 07:45 Tur 24 timer Gabe Bergstra WTC Lopikerwaard M 65-69 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0012:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154878 Pulje 07:45 Tur 24 timer Tom Boere WTC Lopikerwaard M 30-34 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0912:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154879 Pulje 07:45 Tur 24 timer Ronald De Ridder WTC Lopikerwaard M 50-54 20:59:44 25.8607:20:1509:36:0912:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154880 Pulje 07:45 Tur 24 timer Ron Houweling Team Ottoland M 50-54 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0912:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154881 Pulje 07:45 Tur 24 timer Floré Mulder WTC Lopikerwaard M 55-59 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0012:48:3315:16:5618:33:2800:00:00
681 154882 Pulje 07:45 Tur 24 timer Alfred Prins Team Ottoland M 50-54 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0912:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154883 Pulje 07:45 Tur 24 timer Harm Slob Team Ottoland M 55-59 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0912:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
681 154884 Pulje 07:45 Tur 24 timer Arie Van Dieren Team Ottoland M 50-54 20:59:44 25.8607:19:5809:36:0012:48:3315:16:5618:33:2820:26:43
689 156119 Pulje 07.20 Tur 20 timer Björn Andersson CK Bure M 45-49 21:01:20 25.8207:18:4209:53:5012:56:1415:16:3918:34:5720:28:04
689 139573 Pulje 07.20 Tur 20 timer Joakim Johansson Hova M 45-49 21:01:20 25.8207:18:4209:53:5012:56:1415:16:3918:34:5720:28:04
689 154885 Pulje 07.20 Tur 20 timer Andreas Norrman Halmstad M 45-49 21:01:20 25.8207:18:4209:53:5012:56:1415:16:3918:34:5720:28:04
689 36752 Pulje 07.20 Tur 20 timer Rieny Rijnen Tourclub De Pedaleur M 55-59 21:01:20 25.8207:12:4509:53:5012:56:1415:16:3918:34:5720:28:04
689 154886 Pulje 07.20 Tur 20 timer Pieter Van Hest VWT Velocitas M 40-44 21:01:20 25.8207:13:0709:53:5012:56:1415:16:3918:34:5720:28:04
694 154887 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Thekla Welle Zürich K 45-49 21:01:29 25.8207:47:2210:45:2213:32:3615:44:3118:40:2220:27:48
695 110265 Pulje 22:10 Tur Eirik Beite Challenge4you M 35-39 21:03:56 25.7707:57:2110:20:3813:19:3415:34:4818:41:0220:31:23
695 110256 Pulje 22:10 Tur Roger Beite Færestrand Challenge4you M 35-39 21:03:56 25.7707:57:3010:20:3813:19:3415:34:4818:41:0220:31:23
697 154888 Pulje 22:10 Tur Cor Haaring Maasland M 45-49 21:04:11 25.7707:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:30:31
697 154889 Pulje 22:10 Tur Cees Lagerwerf Maasdijk M 50-54 21:04:11 25.7707:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:30:31
697 154890 Pulje 22:10 Tur Jack Tromp Etten-Leur M 50-54 21:04:11 25.7707:15:0510:23:5013:27:5715:45:0318:46:4720:30:31
700 137263 Pulje 06.30 Tur 16 timer Audun Hanssen Senja CK M 30-34 21:04:57 25.7507:09:5309:04:4112:21:0914:39:0718:18:4920:30:52
701 79759 Pulje 06.35 Tur 16 timer Olav Gram Andersen Nordheimsyklistene M 50-54 21:07:04 25.7107:43:5709:58:5313:14:3015:31:5218:43:1720:33:01
701 35993 Pulje 06.35 Tur 16 timer Jan Magne Styrmoe Bekkestua M 55-59 21:07:04 25.7107:43:5709:58:5313:14:3015:31:5218:43:1720:33:01
703 154891 Pulje 07.25 Tur 20 timer Petter Strømme SK Rye sykkel M 65-69 21:07:13 25.7007:21:0009:45:4512:48:3015:23:1918:46:0720:30:35
704 154892 Pulje 22:40 Tur Terje Akeren Skrim Bilpleie as M 55-59 21:07:45 25.6907:15:3209:38:0012:57:1615:24:2618:48:3220:32:28
704 154893 Pulje 22:40 Tur Joachim Røsvik Skyrudsmoen Skrim Bilpleie as M 25-29 21:07:45 25.6907:15:3209:38:0012:57:1615:24:2618:48:3220:32:28
706 79618 Pulje 07.00 Tur 18 timer Gøran Strand Blavik CK Haugaland / DDAS Sports Club M 40-44 21:09:36 25.6607:50:5109:55:2913:11:5015:36:1418:42:3920:35:03
706 38685 Pulje 07.00 Tur 18 timer Irving Haraldson CK Haugaland / DDAS Sports Club M 40-44 21:09:36 25.6607:50:3109:55:2913:11:5015:35:5718:42:3920:35:03
706 141218 Pulje 07.00 Tur 18 timer Kristian Hella DDAS Sports Club M 35-39 21:09:36 25.6607:50:4609:55:2913:11:5015:35:5718:42:3920:35:03
706 154894 Pulje 07.00 Tur 18 timer Magnus Lindaas DDAS Sports Club / Team Superselma M 45-49 21:09:36 25.6607:50:3109:55:2913:11:5015:36:1418:42:3920:35:03
706 24664 Pulje 07.00 Tur 18 timer Kai Nytrøhaug IK Hero Sykkel / Dolphin Drilling Sports Klubb. M 40-44 21:09:36 25.6607:50:3809:55:2913:11:5015:36:1418:42:3920:35:03
706 154480 Pulje 07.00 Tur 18 timer Ken Strand DDAS Sports club M 25-29 21:09:36 25.6607:50:3809:55:2913:11:5015:36:0718:42:2420:35:03
712 154895 Pulje 22:40 Tur Migjen Ganiu Ottestad IL - Sykkel M 25-29 21:12:21 25.6007:03:1009:56:1613:12:3216:00:2118:47:5420:36:49
713 154896 Pulje 22:00 Tur Tim Clark Moss Beach M 45-49 21:12:25 25.6007:24:3210:32:0213:30:2415:48:0019:01:4620:45:42
714 35854 Pulje 22:00 Tur Bård Eikeland Kolbotn SK M 55-59 21:13:56 25.5707:52:0510:30:3913:29:3515:44:4918:47:3820:41:24
715 154897 Pulje 07.20 Tur 20 timer Christian Gram-Andersen København S M 35-39 21:15:49 25.5307:12:4509:36:2612:35:0215:28:1818:55:2020:43:46
715 154898 Pulje 07.25 Tur 20 timer Tina Koerner Nissen Brønshøj K 30-34 21:15:49 25.5307:12:4509:36:1912:35:0215:28:1818:55:2020:43:46
715 154899 Pulje 07.20 Tur 20 timer Michael Schrøder Frederiksberg M 40-44 21:15:49 25.5307:12:4509:36:1912:35:0215:28:1818:55:2020:43:46
718 143851 Pulje 07.00 Tur 18 timer Espen Selbæk Orkla CK M 30-34 21:17:58 25.4907:31:3509:50:2612:57:2015:28:3118:55:1820:49:14
718 143852 Pulje 07.00 Tur 18 timer Jon Fosseide Westbye Trondheim Brannkorps Idrettslag M 30-34 21:17:58 25.4907:31:3509:50:2612:57:2015:28:3118:55:1820:49:14
720 154900 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Bernd Waldmann Heinemann XP Team M 55-59 21:18:16 25.4806:44:3009:17:2012:53:0315:47:4318:47:1620:41:21
721 154901 Pulje 07.25 Tur 20 timer Merijn Zutt Schoorl M 40-44 21:19:44 25.4507:29:4109:50:0313:02:5515:30:5518:53:2820:46:43
722 154902 Pulje 07.00 Tur 18 timer Finbar Madden Remembering Dave M 35-39 21:20:56 25.4307:01:2210:01:1113:15:1915:36:4218:54:5920:48:07
722 154903 Pulje 07.00 Tur 18 timer Filip Söderström Remembering Dave M 20-24 21:20:56 25.4307:01:2210:01:1113:15:1915:36:4218:54:5920:48:07
724 36857 Pulje 07.20 Tur 20 timer Idar Elvevoll SK Rye sykkel M 55-59 21:21:44 25.4107:22:2409:36:1912:37:3815:06:3418:34:4020:44:18
725 37013 Pulje 06.30 Tur 16 timer Bård Johnson Team Fisk M 40-44 21:23:29 25.3807:17:3609:21:0112:52:2415:22:4818:43:1720:47:10
726 113740 Pulje 07.00 Tur 18 timer Lars Lein Kongsberg IF Sykkel M 45-49 21:24:01 25.3707:27:3009:58:4213:04:2015:20:5818:54:4320:49:11
727 156118 Pulje 07.20 Tur 20 timer Ole Larsen Malmos, Danmark M 50-54 21:26:09 25.3307:55:0610:28:0213:41:0016:02:0019:13:3721:00:40
728 59023 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Hilde Ackenhausen Team Coop Ladies K 40-44 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:0115:38:0719:02:4220:57:08
728 68673 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Anette Bjerve SK Rye sykkel / Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0313:05:3215:38:0719:02:4220:57:08
728 154904 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Pernille Dørstad Oslofjord triatlon - Sykkel / Team Coop Ladies K 35-39 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:55:1215:38:0719:02:4220:57:08
728 154905 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Christina Frydenlund Ringerike Sykkelklubb / Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0313:05:3215:38:0719:02:4220:57:08
728 154906 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Wenche Hoel Grinaker Team Coop Ladies K 55-59 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:4115:38:0719:02:4220:57:08
728 154907 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Kari Gundersen Team Coop Ladies K 55-59 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0313:05:3215:38:0719:02:4220:57:08
728 37638 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Turid Johnsrud Guttormsen Team Coop Ladies K 55-59 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:3715:38:0719:02:4220:57:08
728 76054 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Birthe Hegstad SK Rye sykkel / Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:38:0719:02:4220:57:08
728 150982 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Kristin Henriksen IF Frøy Sykkel / Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:43:5609:56:0312:50:5115:34:3019:02:4220:57:08
728 68416 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Kjersti Johanne Ihle Asker CK / Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:4115:38:0719:02:4220:57:08
728 68879 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Monica Johansen Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:4115:38:0719:02:4220:57:08
728 154908 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Else Karine Pjåks Karlsen Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:50:5515:34:3019:02:4220:57:08
728 103456 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Marianne Fugløy Lidstrøm Bærum OCK / Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
728 40938 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Iris Mandelid Bærum OCK / Team Coop Ladies K 55-59 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:38:0719:02:4220:57:08
728 81633 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Rita Jostad Midthaug Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:3715:38:0719:02:4220:57:08
728 150037 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Anne Kristine Næss Team Coop Ladies K 40-44 21:32:01 25.2107:28:2209:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
728 154909 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Marit Linnerud Onstad Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
728 154910 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Nina Rongved Team Coop Ladies K 45-49 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:38:0719:02:4220:57:08
728 54491 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Marianne Røiseland Team Coop Ladies K 50-54 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
728 150510 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Åsa Schaanning IF Frøy Sykkel / Team Coop Ladies K 40-44 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0313:05:3215:38:0719:02:4220:57:08
728 150512 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Kirsten Bugge Thorkildsen Team Coop Ladies K 55-59 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
728 69259 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Lise Velund Team Coop ladies K 40-44 21:32:01 25.2107:42:3509:56:0312:52:0115:34:3019:02:4220:57:08
750 154911 Pulje 07.25 Tur 20 timer Tonny Andersen Holbæk Cykelsport M 45-49 21:32:09 25.2107:47:2510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154912 Pulje 07.25 Tur 20 timer Morten Anderson Store Merløse M 45-49 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154913 Pulje 07.25 Tur 20 timer Troels Christensen Kalundborg Cykel klub M 55-59 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 121729 Pulje 07.25 Tur 20 timer Lars Christensen Kalundborg cykleklub M 50-54 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154914 Pulje 07.25 Tur 20 timer Jacob Glad K-TRI M 45-49 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154915 Pulje 07.25 Tur 20 timer Carsten Holm Team Ingocnito Hei M 40-44 21:32:09 25.2107:51:2510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154916 Pulje 07.25 Tur 20 timer Erik Paaske Korsør M 50-54 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 137023 Pulje 07.25 Tur 20 timer Claus Rönnpage-Nislev Esbjerg V M 45-49 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 154917 Pulje 07.25 Tur 20 timer Soren Burgaard Sørensen Esbjerg V M 45-49 21:32:09 25.2107:47:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
750 143804 Pulje 07.25 Tur 20 timer Henrik Thygesen Mørkøv M 45-49 21:32:09 25.2107:49:3510:25:4713:35:3715:57:0119:08:3820:58:28
760 149526 Pulje 22:40 Tur Robert Johannessen Trondheim M 40-44 21:33:23 25.1807:47:1310:08:3213:14:0915:37:3018:55:1920:55:50
761 147198 Pulje 07.20 Tur 20 timer Øyvind Magnussen Solar M 40-44 21:36:22 25.1307:18:4209:44:4913:04:0015:48:0719:05:3721:02:51
762 137073 Pulje 07.20 Tur 20 timer Jan-Viktor Nilsen Tromsø CK / Solar M 50-54 21:36:25 25.1307:18:4209:57:1313:04:1115:48:0719:05:3721:02:51
763 154918 Pulje 22:40 Tur Simon Vinnes Fana IL Sykkel M 20-24 21:37:53 25.1008:15:2811:04:3414:30:2616:38:5119:18:0221:05:42
764 150591 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Vilde Dahle Trondheim K 20-24 21:38:17 25.0907:47:3110:22:5513:46:5815:58:1319:12:0221:04:51
764 150592 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Kine Helgheim Trondheim K 20-24 21:38:17 25.0907:47:3110:22:5513:46:5815:58:1319:12:0221:04:51
766 154919 Pulje 07.20 Tur 20 timer Glenn Severinsen Tromsø CK M 50-54 21:38:21 25.0907:18:4209:57:1313:03:5615:47:4919:05:3721:03:58
766 154920 Pulje 07.20 Tur 20 timer Steinar Simonsen Tromsø CK M 50-54 21:38:21 25.0907:31:1609:57:1313:04:1115:48:0019:05:3721:04:03
768 45538 Pulje 06.35 Tur 16 timer Øystein Nadden Høland IL - Sykkel M 55-59 21:38:51 25.0808:01:0110:27:5413:29:1915:53:3019:06:2221:04:19
769 30191 Pulje 06.55 Tur 18 timer Wako Megisso Roba Klepp Cykle Club / Nortura BA M 45-49 21:41:26 25.0307:15:2309:41:3512:39:2415:21:3018:54:4921:00:32
770 24833 Pulje 06.55 Tur 18 timer Kåre Bøen Kleppe M 65-69 21:41:33 25.0307:15:4309:41:3512:39:3315:21:3018:54:4921:00:32
771 35915 Pulje 07.00 Tur 18 timer Bente Strand Røyken CK K 60-64 21:41:41 25.0207:52:1809:55:1913:06:5615:34:4919:04:0021:02:15
772 96222 Pulje 07.20 Tur 20 timer Carsten Dam Madsen factum2 odense M 55-59 21:42:24 25.0107:32:1610:06:3013:09:0815:37:1719:10:1721:04:08
773 154921 Pulje 07:45 Tur 24 timer Herwig Van Geenhoven TC Het Trapstel Groningen M 50-54 21:44:17 24.9707:39:5009:49:0913:32:3615:49:3119:17:1621:12:12
774 36965 Pulje 06.55 Tur 18 timer Michael Loch VfB Polch M 45-49 21:44:58 24.9607:51:0510:15:1713:25:5215:44:3219:13:5521:09:23
774 154922 Pulje 06.55 Tur 18 timer Joachim Verhagen VfB Polch M 40-44 21:44:58 24.9607:50:5710:15:1713:25:5215:44:3219:13:5521:09:23
774 154923 Pulje 06.55 Tur 18 timer Volker Weckbecker VfB Polch M 40-44 21:44:58 24.9607:50:5710:15:1713:25:5215:44:3219:13:5521:09:23
774 36969 Pulje 06.55 Tur 18 timer Alfred Weiler VfB Polch M 65-69 21:44:58 24.9607:50:5710:15:1113:25:5215:44:3219:13:5521:09:23
778 154924 Pulje 07:45 Tur 24 timer Derek Boocock TC Het Trapstel Groningen M 60-64 21:47:08 24.9207:20:1509:47:5313:32:5415:49:3119:17:1621:12:12
779 35756 Pulje 07.00 Tur 18 timer Arild Dammen Hedalen IL M 60-64 21:49:21 24.8806:47:1209:16:5312:27:5914:53:3818:07:5921:16:37
780 154925 Pulje 22:10 Tur Jan Elkjaer Broken Arrow M 55-59 21:52:50 24.8107:49:3510:52:5813:57:1316:08:1219:32:1021:19:32
781 132014 Pulje 07:45 Tur 24 timer Anders Utbø Sakseid Tasta & Omegn Sykkel Klubb / COSL Drilling Europe BIL M 25-29 21:52:56 24.8107:25:0409:39:1512:46:2515:29:3519:27:3521:24:51
782 133094 Pulje 07.25 Tur 20 timer Rune Bakken Vennesla M 40-44 21:53:45 24.7907:39:5809:54:3313:06:2515:48:3419:16:1221:14:34
782 62815 Pulje 07.25 Tur 20 timer Thomas Leer Handelsbanken BIL M 30-34 21:53:45 24.7907:39:5809:54:3313:06:2515:48:3419:16:1200:00:00
782 140270 Pulje 07.25 Tur 20 timer Tor Kristen Skeie Lund Cykleklubb M 50-54 21:53:45 24.7907:39:5809:54:3313:06:2515:48:3419:16:1221:14:34
782 101383 Pulje 07.25 Tur 20 timer Jonn Robert Trøite Kristiansands Cykleklubb M 35-39 21:53:45 24.7907:39:5809:54:3313:06:2515:48:3419:16:1221:14:34
786 86168 Pulje 22:30 Tur Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 21:54:34 24.7808:00:2210:34:4813:53:3416:10:3319:32:0121:19:48
787 36139 Pulje 07.20 Tur 20 timer Per Kåre Flem Nordøy I.L. M 45-49 21:54:35 24.7807:38:1810:00:0313:09:0815:31:4919:10:1721:17:15
787 154926 Pulje 07.20 Tur 20 timer Roar Kalvøy Nordøy I.L. M 50-54 21:54:35 24.7807:38:1810:00:0313:09:0815:31:4919:10:1721:17:15
789 154927 Pulje 06.30 Tur 16 timer Stein Erik Berntzen banett M 60-64 21:55:02 24.7707:19:4009:26:1312:52:2415:33:4219:25:2121:19:17
790 154928 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Kurt Zulliger Velotravel M 65-69 21:56:50 24.7407:52:2210:44:0613:44:4615:56:1419:06:4920:59:33
791 79603 Pulje 07.05 Tur 18 timer Christiaan J. Beets Almere M 50-54 21:59:19 24.6907:34:1409:54:5413:06:4615:35:3919:22:3321:22:07
791 35774 Pulje 07.05 Tur 18 timer Hemmo Bosscher Hoorn M 50-54 21:59:19 24.6907:34:1409:54:5413:06:4615:35:3919:22:3321:22:07
793 154929 Pulje 07:45 Tur 24 timer Berthold Görvert SuS Darme M 65-69 21:59:51 24.6807:24:1409:37:0112:40:4115:19:4719:13:4421:20:05
794 37097 Pulje 22:30 Tur Vidar Lund Tursyklistene Trondheim M 55-59 22:01:30 24.6508:00:2210:40:3614:26:5116:44:3619:47:2121:26:57
795 154930 Pulje 22:20 Tur Dennis Franzen IFK Mora SK M 45-49 22:09:14 24.5108:27:1210:59:0514:27:4116:54:3619:57:2121:34:07
796 154931 Pulje 22:30 Tur Ivar Mikkelsen Lysøysundet M 40-44 22:09:52 24.4908:17:1210:46:4214:08:4816:28:5019:43:1421:34:12
796 120390 Pulje 22:30 Tur Morten Sandmo 7168.no - Fosen Kraftmontasje M 35-39 22:09:52 24.4908:17:1210:46:4214:08:4816:28:5019:43:1421:34:12
796 35789 Pulje 22:30 Tur Jarle Sandmo Austrått Sykkelklubb M 65-69 22:09:52 24.4908:17:1210:46:4214:08:4816:28:5019:43:1421:34:12
799 143880 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Frank Probst Velotravel M 50-54 22:12:17 24.4507:46:0810:31:3613:41:5916:12:3819:49:4021:36:33
799 42032 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Paul Tost Bremen M 45-49 22:12:17 24.4507:23:5409:48:1313:00:2215:41:5919:21:5121:37:32
799 143881 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Uwe Weller Velotravel M 55-59 22:12:17 24.4507:46:0810:31:3613:41:5916:12:3819:49:4021:36:33
802 138414 Pulje 07:45 Tur 24 timer Bernhard Jonsrud Pedersen Nanset IF - Sykkel M 25-29 22:14:03 24.4207:38:1510:05:4713:22:1215:53:0119:32:5721:40:20
803 129583 Pulje 07:45 Tur 24 timer Erik Arentz-Hansen IF Frøy Sykkel M 55-59 22:15:58 24.3807:25:0409:39:1212:46:2515:29:3519:27:3521:37:45
803 102111 Pulje 07:45 Tur 24 timer Torfinn Kalstø Storø Tasta & Omegn Sykkel Klubb / COSL Drilling Europe AS Bedriftsidrettslag M 35-39 22:15:58 24.3807:25:2409:39:0512:46:2515:29:3519:27:3521:37:45
803 22139 Pulje 07:45 Tur 24 timer Erlend Wedul COSL Drilling Europe AS Bedriftidrettslag M 55-59 22:15:58 24.3807:25:1209:39:0512:46:2515:29:3519:27:3521:37:45
806 154932 Pulje 22:00 Tur Katie L-herpiniere Bozel K 35-39 22:17:57 24.3508:16:5510:54:0714:23:3416:43:2619:58:0621:45:46
806 154933 Pulje 22:00 Tur Clive Wiesbauer Pink Elephant Cycle Club M 50-54 22:17:57 24.3508:16:5510:54:1114:23:3416:43:2619:58:0621:45:53
808 75718 Pulje 06.55 Tur 18 timer Asle Hellesnes Bergen Cykleklubb / Laban M 45-49 22:19:28 24.3207:06:4710:08:4913:02:0915:56:4719:35:1521:42:13
809 137084 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Josef Kranitz Heinemann XP Team M 60-64 22:19:56 24.3108:12:1210:26:2913:37:5516:08:4819:39:1821:42:56
810 136925 Pulje 07.00 Tur 18 timer John-Iver Ødegaard CERTEGO M 25-29 22:20:36 24.3007:58:2410:07:2313:26:2315:53:2119:33:0921:37:42
811 74096 Pulje 07.20 Tur 20 timer Hilde Letvik Slowstep K 35-39 22:20:38 24.3008:03:1410:32:5613:49:5116:28:3619:57:5621:45:33
811 101219 Pulje 07.20 Tur 20 timer Kristian Møller Slowstep M 35-39 22:20:38 24.3008:03:1410:32:5613:49:5116:28:3619:57:5621:45:33
813 128264 Pulje 06.35 Tur 16 timer Henrik Bjørnstad Drøbak-Frogn IL Sykkel M 35-39 22:23:34 24.2406:27:4508:22:5111:41:0214:51:4319:01:5821:56:44
814 35417 Pulje 07.00 Tur 18 timer Willy Steffensen SK Rye sykkel M 70-74 22:24:45 24.2207:38:4510:12:2913:37:1016:14:3619:41:1921:46:54
815 154934 Pulje 22:10 Tur Solfrid Rye Skogset TVK Sykkel K 50-54 22:27:32 24.1708:44:2011:34:0014:46:5017:07:0220:17:4821:57:06
815 115441 Pulje 22:10 Tur Sverre Arnstein Skogset TVK Sykkel M 50-54 22:27:32 24.1708:44:2011:34:0014:46:5017:07:0220:17:4821:57:06
817 154935 Pulje 07.20 Tur 20 timer Brage Bergåker Oslo M 25-29 22:30:08 24.1307:34:4010:02:0413:26:4716:02:1219:45:4121:54:10
817 154936 Pulje 07.20 Tur 20 timer Lars Kenneth Johnsen Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 22:30:08 24.1307:34:4010:02:4513:26:4716:02:0019:45:4121:54:10
817 107438 Pulje 07.20 Tur 20 timer Olav Kvale Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 22:30:08 24.1307:34:4010:02:0413:26:4716:02:1219:45:4121:54:10
820 79826 Pulje 24:05 Tur Knut Rønning Sarpsborg Sykleklubb M 55-59 22:31:14 24.1108:34:3411:11:4214:13:3816:39:0020:04:0621:54:54
821 154937 Pulje 06.55 Tur 18 timer Olav Hoff Bodø CK M 55-59 22:35:49 24.0207:43:4010:17:2513:42:0616:19:3219:46:1521:58:12
821 156120 Pulje 06.55 Tur 18 timer Knut Pedersen Lofoten SK M 55-59 22:35:49 24.0207:43:4010:17:2513:42:0616:19:3219:46:1521:58:05
823 36833 Pulje 22:10 Tur Salve-Gunnar Anderson Igland garasjen M 55-59 22:38:02 23.9908:03:4410:48:0414:22:4916:46:5020:09:5322:05:34
823 154938 Pulje 22:10 Tur Friedemann Mörs Crew vom Deich M 25-29 22:38:02 23.9907:42:3510:46:5313:45:1516:30:2520:33:1422:07:08
823 154939 Pulje 22:10 Tur Jan-Peter Westensee Crew vom Deich M 30-34 22:38:02 23.9907:42:4510:46:5313:45:1516:30:2520:33:1422:07:12
826 154940 Pulje 07.20 Tur 20 timer Alexander Kuehn Kurzstreckenrandonneure M 45-49 22:38:30 23.9807:35:4310:30:2713:45:5516:24:3520:10:2622:05:36
826 154941 Pulje 07.20 Tur 20 timer Adrian Lühe Kurzstreckenrandonneure M 30-34 22:38:30 23.9807:34:4010:30:2213:45:5516:24:3520:10:2622:05:36
826 154942 Pulje 07.25 Tur 20 timer Mathias Niemeyer Osterwieck M 35-39 22:38:30 23.9807:34:5610:30:2213:45:5516:24:3520:10:2622:05:36
826 154943 Pulje 07.20 Tur 20 timer Christian Rudolph Berlin M 25-29 22:38:30 23.9807:35:4310:30:2213:45:5516:24:3520:10:2622:05:36
830 43004 Pulje 07.25 Tur 20 timer Ronny Strand Fossdal Sykkelklubb M 50-54 22:41:03 23.9308:08:2610:22:1413:32:0916:15:0619:49:2221:57:44
831 154944 Pulje 07.20 Tur 20 timer Christian Lühe Kurzstreckenrandonneure M 50-54 22:43:49 23.8807:35:4310:30:2213:45:5516:24:3520:10:2622:05:36
832 41858 Pulje 22:00 Tur Terje Brænd Rondane Sykkel M 55-59 22:46:10 23.8408:16:4711:00:1414:32:5016:56:4720:18:4722:15:31
833 44911 Pulje 22:30 Tur Walter Gläßer Offenau M 55-59 22:48:36 23.8007:44:0910:59:0314:30:0016:55:2720:23:4122:14:51
834 154945 Pulje 06.30 Tur 16 timer Stein F. Tørresvold Rana SK M 50-54 22:48:45 23.8008:23:5810:56:4313:48:5816:27:2219:59:1822:10:29
835 42540 Pulje 22:10 Tur Lars Jørgen Landsem Oslo M 50-54 22:49:37 23.7807:57:3010:42:5613:45:2516:28:4520:25:0522:11:53
836 42536 Pulje 06.35 Tur 16 timer Marius Bjørnstad Drøbak-Frogn IL Sykkel / FAMILY 4 M 40-44 22:50:35 23.7706:27:4508:22:5111:41:0214:51:2619:01:4821:58:26
836 84014 Pulje 06.35 Tur 16 timer Henning Bjørnstad Bærum OCK / FAMILY 4 M 70-74 22:50:35 23.7706:27:4508:22:5111:41:0214:51:4319:01:5821:58:38
836 143684 Pulje 06.35 Tur 16 timer Pernille Bjørnstad Solheim Hyggen IF - Sykkel / Team Girlpower K 40-44 22:50:35 23.7706:27:4508:22:5111:41:0214:51:2619:01:5821:58:38
839 133283 Pulje 22:30 Tur Harald Forland Bergen Cykleklubb M 60-64 22:54:29 23.7008:41:4311:28:3714:50:5417:13:5920:21:4522:19:23
839 32191 Pulje 22:30 Tur Morten Lystrup Bergen Cykleklubb M 60-64 22:54:29 23.7008:41:4311:28:3714:50:5417:13:5920:21:4522:19:23
841 143985 Pulje 06.55 Tur 18 timer Tom André Antonsen Soon CK / Speedy Turtle M 45-49 22:55:06 23.6907:28:2610:27:4313:51:4516:27:1120:10:3922:19:08
842 154946 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Christian Eich Velotravel M 65-69 22:55:32 23.6807:52:3709:52:1013:36:1516:12:2520:07:1422:17:24
843 107514 Pulje 22:40 Tur Jan Ketil Vinnes Ålesund kondis M 45-49 22:55:35 23.6808:15:2811:04:3414:30:2616:59:1820:13:3622:17:47
844 137178 Pulje 22:20 Tur Lars-Erik Arstad Oslo M 30-34 22:56:07 23.6707:50:0311:06:1714:30:1017:04:3120:17:2022:20:11
845 69165 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Marcus Brodesser Heinemann XP Team M 45-49 22:56:28 23.6607:52:4209:52:1013:36:1516:12:3320:07:1722:17:28
846 154947 Pulje 22:40 Tur Anton Sundström Borås M 25-29 22:56:50 23.6608:15:5611:12:1014:30:2617:07:0820:53:3122:27:17
847 154948 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Manfred Theuer Velotravel M 70-74 22:58:36 23.6308:12:1211:07:0614:21:4717:18:0721:29:3522:39:16
848 154949 Pulje 07:45 Tur 24 timer Sarah Carling Skoghalls ck K 30-34 22:58:46 23.6207:38:1510:05:4713:22:1215:53:0119:32:5722:25:42
848 154950 Pulje 07:45 Tur 24 timer Petra Jordansson I2 if thriatlon K 30-34 22:58:46 23.6207:38:1510:05:4713:22:1215:53:0119:32:5722:25:42
850 45869 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jürgen Haffner Heilbronn M 50-54 22:59:36 23.6107:40:2910:30:4213:49:3116:29:1820:01:3522:27:00
851 154951 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Cecilie Setalid Berdalen Øyfjell city K 40-44 22:59:37 23.6108:47:2410:59:0914:38:3916:57:3520:24:1922:24:51
851 154952 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Torhild Herrefoss Kristensen Bø I Telemark K 40-44 22:59:37 23.6108:47:2410:59:1314:38:3916:57:3520:24:1922:24:51
853 154953 Pulje 07:45 Tur 24 timer Kris Clerckx Brussels M 40-44 23:01:14 23.5807:26:0110:10:1813:46:2316:18:5020:26:4322:25:42
854 154954 Pulje 22:10 Tur Marcin Witkowski SONY MTB TEAM M 45-49 23:02:51 23.5608:20:5811:17:3314:52:5817:23:1220:34:3522:25:47
855 154955 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Ernst Bangerter Velotravel M 65-69 23:04:30 23.5308:12:1211:07:0614:21:4717:18:0721:29:3522:39:16
856 79696 Pulje 22:10 Tur Klemens Kersten Nordhastedt M 60-64 23:08:35 23.4608:25:3011:23:2614:54:1417:29:3720:41:4422:34:50
857 154956 Pulje 22:20 Tur Kristen Bay Sivil-Saras Eventyrbarnehage M 35-39 23:08:45 23.4507:43:0110:34:0014:02:4816:35:1620:04:1622:25:16
858 154958 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Berit Isachsen Jentene På Felgen K 45-49 23:09:59 23.4308:36:0111:31:5014:46:5317:31:0620:33:4122:37:51
858 154957 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Sara Aasland Jentene På Felgen K 25-29 23:09:59 23.4308:36:0111:31:5014:46:5317:31:0620:33:4122:37:51
860 45899 Pulje 22:30 Tur Martin Ramsfjell Drøbak M 40-44 23:13:52 23.3708:42:3011:28:3714:40:3117:15:3320:41:5122:38:07
861 156121 Pulje 07.20 Tur 20 timer Trond Meland Romerike politiidrettslag M 50-54 23:15:09 23.3508:05:2810:34:4613:53:0216:59:0120:49:3922:41:54
862 108619 Pulje 22:40 Tur Bjørn Melvin Sæther Betna il M 45-49 23:15:12 23.3508:43:3611:31:1614:47:3117:06:3120:38:2922:31:23
863 69053 Pulje 22:00 Tur Rolf Tore Andreassen Hemnes M 60-64 23:16:06 23.3308:25:0511:54:3115:10:3017:33:0120:49:4522:44:31
864 128980 Pulje 22:00 Tur Lutz W. Tschense Radunion Angeln M 45-49 23:19:24 23.2808:09:2411:24:4214:56:0917:26:1320:43:0622:48:00
865 111219 Pulje 22:40 Tur Øyvind Kolstad Askim IF M 50-54 23:21:38 23.2408:23:3411:27:3414:51:3317:18:1220:45:3822:42:58
866 108680 Pulje 22:40 Tur Tom Arild Blix Team Blix M 60-64 23:22:17 23.2308:22:1711:16:1414:41:3317:26:5120:42:5722:44:07
867 154959 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Gry Magritt Haugset Vassenden K 45-49 23:23:52 23.2007:37:4010:52:3114:47:0717:39:4020:54:3122:50:53
867 154960 Pulje 22:20 Tur Osmund Hjelle Vassenden M 50-54 23:23:52 23.2007:37:2110:52:3114:47:0717:39:2620:54:3122:50:53
869 154961 Pulje 22:10 Tur Rüdiger Nahnsen TSV Rot Weiß Niebüll M 45-49 23:27:08 23.1508:46:0011:35:1415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 154962 Pulje 22:10 Tur Hans-Jürgen Boysen Fri Ööwingsfloose M 50-54 23:27:12 23.1508:46:0011:35:0415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 154963 Pulje 22:10 Tur Heinz Brummund Fri Ööwingsfloose M 55-59 23:27:12 23.1508:46:3311:35:0415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 154965 Pulje 22:10 Tur Peter Deter Fri Ööwingsfloose M 40-44 23:27:12 23.1508:50:5811:35:1415:01:2017:31:1620:47:3822:47:50
870 154964 Pulje 22:10 Tur Christa Deter Fri Ööwingsfloose K 40-44 23:27:12 23.1508:46:3311:35:1415:01:2017:31:1620:47:3822:47:50
870 43252 Pulje 22:10 Tur Michael Hort Köln M 50-54 23:27:12 23.1508:55:3411:33:3615:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 154966 Pulje 22:10 Tur Jutta Lützen-Junge Fri Ööwingsfloose K 45-49 23:27:12 23.1508:46:3311:35:0415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 154967 Pulje 22:10 Tur Heino Thomsen Fri Ööwingsfloose M 50-54 23:27:12 23.1508:46:0011:35:0415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
870 145510 Pulje 22:10 Tur Pål Østgaard IL Nansen. M 40-44 23:27:12 23.1508:46:0011:35:0415:00:3017:23:0020:43:4022:47:50
878 154968 Pulje 22:40 Tur Brigitte Berberat Team Sputnik K 55-59 23:27:42 23.1408:11:5510:59:3814:13:5117:22:3420:55:0622:52:18
878 154969 Pulje 22:40 Tur Ernst Morger TEAM SPUTNIK M 60-64 23:27:42 23.1408:11:5510:59:3814:13:5117:22:3420:55:0622:52:18
880 154970 Pulje 07:45 Tur 24 timer Heinrich Schröder Die Südoldenburger M 55-59 23:28:18 23.1308:02:3810:25:3214:08:5117:03:5820:56:4222:58:41
880 154971 Pulje 07:45 Tur 24 timer Bernd Varnhorn Die Südoldenburger M 60-64 23:28:18 23.1308:02:3810:25:3214:08:5117:03:5820:56:4222:58:41
882 37260 Pulje 07:45 Tur 24 timer Kjersti Grimsbo Tromsø K 45-49 23:29:45 23.1108:24:1011:31:3014:52:0417:26:4420:54:1522:52:32
882 154973 Pulje 07:45 Tur 24 timer Line Yttervik Jenssen Tromsø CK K 40-44 23:29:45 23.1108:24:2011:31:3014:52:0417:26:4420:54:1522:52:32
882 154974 Pulje 07:45 Tur 24 timer Trine Karlsen Tromsø CK K 40-44 23:29:45 23.1108:24:2511:31:3014:52:0417:26:4420:54:1522:52:32
882 156122 Pulje 07:45 Tur 24 timer Stig Pedersen Tromsø CK M 35-39 23:29:45 23.1108:24:0111:31:3014:52:5517:26:4420:54:1522:52:32
882 154975 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jon-Vidar Schneider Tromsø CK / Northern Runners M 40-44 23:29:45 23.1108:24:2511:31:3014:52:0417:26:4420:54:1522:52:32
882 154972 Pulje 07:45 Tur 24 timer Inger-Lise Aas Tromsø CK K 45-49 23:29:45 23.1108:24:2511:31:3014:52:0417:26:4420:54:1522:52:32
888 144582 Pulje 07:45 Tur 24 timer Gard Haugland Lørenskog CK / Team Rynkeby M 50-54 23:30:53 23.0907:47:3510:30:2514:00:5916:56:5220:51:5122:56:38
889 30974 Pulje 07:45 Tur 24 timer Øystein Helle Team eQual M 55-59 23:31:42 23.0700:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
889 146735 Pulje 07:45 Tur 24 timer Halvard Homme Grimstad SK / Team Equal M 45-49 23:31:42 23.0707:52:2310:33:3514:08:1716:51:0920:52:5622:54:27
891 154976 Pulje 07.25 Tur 20 timer Hansgeorg Haus team domus M 60-64 23:33:28 23.0408:07:3510:45:4514:20:5917:05:4720:36:2122:56:42
892 156123 Pulje 22:10 Tur Henrik Johansen Trondheim M 50-54 23:33:50 23.0408:22:0611:19:5014:46:5017:23:1221:17:3722:57:55
893 40924 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jean Schwartz VC Le guidon Bertrange/Luxembourg M 50-54 23:35:21 23.0108:22:5010:42:3914:05:0816:59:3720:42:5522:57:50
894 112239 Pulje 07:45 Tur 24 timer Joern Gersbeck TEAM ME M 45-49 23:36:06 23.0007:19:5809:46:1512:57:4915:46:1020:38:0923:03:26
895 154978 Pulje 22:40 Tur Viktor Sundström Borås CA M 30-34 23:38:10 22.9708:15:5611:12:1014:30:2617:11:0120:55:5623:01:43
896 111337 Pulje 22:30 Tur Arne Knutsen Oslo M 50-54 23:38:55 22.9608:32:0511:55:4915:44:1318:11:3821:23:3823:08:09
897 35420 Pulje 07.20 Tur 20 timer Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 60-64 23:39:26 22.9508:03:0410:10:2613:46:3916:35:4420:22:0922:58:57
898 154979 Pulje 22:30 Tur Herman Geurts WTC Westervoort M 55-59 23:39:32 22.9508:33:5111:38:5415:02:3017:36:5021:03:1023:05:10
898 154980 Pulje 22:30 Tur Jerrie Nillessen WTC Westervoort M 55-59 23:39:32 22.9508:33:4511:38:5415:02:3017:36:5021:03:1023:05:10
898 154981 Pulje 22:30 Tur Berry Praster WTC Westervoort M 45-49 23:39:32 22.9508:33:5111:38:5415:02:3017:36:5021:03:1023:05:26
898 154982 Pulje 22:30 Tur Paul Van Son WTC Westervoort M 50-54 23:39:32 22.9508:33:4511:38:5415:02:3017:36:5021:03:1023:05:26
898 154983 Pulje 22:30 Tur Herman Verbeek WTC Westervoort M 50-54 23:39:32 22.9508:33:4511:38:5415:02:3017:36:5021:03:1023:05:10
903 154984 Pulje 22:40 Tur Joachim Rønnes Riedel ølglass med stett M 17-19 23:42:02 22.9108:15:2811:20:4614:58:0617:40:4421:11:5823:12:37
904 43682 Pulje 22:10 Tur Bernd Rosowski Audax Randonneurs Allemagne M 65-69 23:45:15 22.8508:54:1611:32:0815:00:3017:28:3420:57:1423:08:55
905 149591 Pulje 22:10 Tur Rolf Endre Moen Lillehammer Cykleklubb / Sport1 Strandtorget A/S M 50-54 23:46:41 22.8309:09:3511:52:1615:24:2718:01:1021:14:1923:11:51
906 154985 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jürgen Jüchter Die Südoldenburger M 60-64 23:47:26 22.8208:02:4910:25:3214:08:5117:03:5820:56:4223:10:31
906 154986 Pulje 07:45 Tur 24 timer Michael Sieker Die Südoldenburger M 60-64 23:47:26 22.8208:02:3810:25:3214:08:5117:03:5820:56:4223:10:31
908 73159 Pulje 07:45 Tur 24 timer Terje Austad Kjekkenmontøren M 45-49 23:49:24 22.7907:47:3510:30:2514:00:5917:07:0121:02:1623:12:16
909 132860 Pulje 07.25 Tur 20 timer Bjørn Ole Frohm Ifunningsstovu Spring sykel M 65-69 23:51:42 22.7508:18:5010:53:3514:28:1717:11:0921:12:5623:14:27
910 154987 Pulje 22:30 Tur Rob Heller Groningen M 65-69 23:51:52 22.7508:54:0612:00:4115:14:0118:02:5021:38:1723:20:47
911 154988 Pulje 22:40 Tur Ronny Rønnes Elektrikerservice AS M 50-54 23:54:20 22.7108:15:2811:20:4614:58:0917:40:4821:11:5823:17:43
912 138106 Pulje 22:20 Tur (kun kvinner) Marianne Sirnes Engen Follo Sykkelklubb K 55-59 23:55:49 22.6909:10:3811:53:3015:41:1818:00:4321:19:5323:18:32
913 154989 Pulje 07.25 Tur 20 timer Ralf Hetzer Triathlon Heidekreis M 35-39 23:58:33 22.6408:23:4811:01:2514:30:3217:09:5421:13:5223:22:16
914 149593 Pulje 22:00 Tur Christine Ackermann Stuttgart K 55-59/Tandem 23:59:16 22.6308:32:4511:46:3315:11:3417:52:5321:36:2923:26:14
914 149594 Pulje 22:00 Tur Thomas Hauptvogel Stuttgart M 50-54/Tandem 23:59:16 22.6308:32:4511:46:3315:11:3417:52:5321:36:2923:26:14
916 79680 Pulje 22:10 Tur Irene Rødseth Gursken IL K 50-54 23:59:42 22.6208:15:2311:08:0314:48:3817:40:1621:26:2923:19:43
917 35895 Pulje 22:10 Tur Terje Johansen Kildetur.com M 65-69 23:59:47 22.6208:18:0611:08:0314:49:0817:40:1621:26:2923:19:29
917 35896 Pulje 22:10 Tur Helene Petra Kringlebotn Skallist Kildetur.com K 45-49 23:59:47 22.6208:18:0611:08:0314:49:0217:40:1621:26:2923:19:43
919 44319 Pulje 22:10 Tur Henning Walter SK Rye sykkel M 65-69 24:01:27 22.6008:52:4111:40:2615:23:0417:56:2421:19:3023:20:41
920 154990 Pulje 22:20 Tur Jan Koopman KTMS M 50-54 24:06:40 22.5208:21:5611:33:5415:05:1817:48:4621:20:3723:23:10
920 154991 Pulje 22:20 Tur Rik Kruit KTMS M 40-44 24:06:40 22.5208:21:5611:33:5415:05:1817:48:4621:20:3723:23:10
922 138412 Pulje 07.00 Tur 18 timer Morten Knauserud Brumunddal SK - terreng / Team K.A.Rasmussen M 35-39 24:10:35 22.4508:04:0110:52:2814:21:1817:16:0821:19:0723:21:06
922 150342 Pulje 07.00 Tur 18 timer Roger Likvern Ottestad IL - Sykkel M 40-44 24:10:35 22.4508:04:0110:52:2814:21:1817:16:0821:19:0723:21:06
924 62996 Pulje 22:20 Tur Arne Idar Haugen Rognes M 50-54 24:11:11 22.4508:08:0711:31:3314:46:0917:46:5021:44:1723:37:37
925 137017 Pulje 07.20 Tur 20 timer Frans Swiatek Greve M 60-64 24:11:54 22.4308:11:2911:01:1114:48:0017:38:0221:30:0923:38:18
926 36105 Pulje 22:10 Tur Yngvar Haugland 3T Rosten M 65-69 24:12:59 22.4208:37:1111:22:1714:58:1317:31:0121:19:3023:35:48
927 131729 Pulje 07.00 Tur 18 timer Torstein Isaksen Statens vegvesen M 55-59 24:16:17 22.3708:09:5810:47:4014:15:3717:19:0421:09:4623:39:22
927 128682 Pulje 07.00 Tur 18 timer Finn Løkvold Manndalen UIL M 50-54 24:16:17 22.3708:10:0510:47:4014:15:3717:19:0421:09:4623:39:22
929 154992 Pulje 22:30 Tur Frank Van Grevengoed De Bilt M 50-54 24:20:00 22.3108:46:5411:46:3515:21:0718:02:5021:40:2623:43:17
929 154993 Pulje 22:30 Tur Ellemiek Venker Utrecht K 30-34 24:20:00 22.3108:47:2911:46:3515:21:0718:02:5021:40:2623:43:17
931 79928 Pulje 07.00 Tur 18 timer Stefan Ropers Randonneur Allemagne M 45-49 24:20:16 22.3107:31:0410:12:2913:31:0716:10:4921:39:1723:42:09
932 90143 Pulje 22:00 Tur Erik Gulaker Oppdal SK M 65-69 24:23:17 22.2607:28:5310:09:2213:45:5616:45:2121:13:1223:32:16
933 108560 Pulje 07.25 Tur 20 timer Rune Jonsdal Hockey Mot Kreft M 40-44 24:24:25 22.2409:03:0411:41:1915:23:1818:09:2521:58:5023:52:03
933 37022 Pulje 07.25 Tur 20 timer Geir Søderlund Hockey mot kreft M 50-54 24:24:25 22.2409:02:1911:41:1915:23:1818:09:2521:58:5023:52:03
935 154994 Pulje 07:45 Tur 24 timer Gunther Bangert Tri Team Heuchelber M 45-49 24:24:42 22.2408:12:0210:41:1814:24:4517:12:2021:11:5723:38:40
936 79589 Pulje 07:45 Tur 24 timer Anders Bomvoll Drammen M 40-44 24:30:31 22.1508:42:1211:19:3415:01:1917:44:2021:38:5023:52:12
937 154995 Pulje 24:05 Tur Svante Haraldsson Söderenergi M 45-49 24:32:03 22.1308:52:4811:38:3215:23:5618:03:1421:37:2723:55:02
938 154996 Pulje 07.20 Tur 20 timer Cliff Congo Vienna M 40-44 24:32:44 22.1207:36:0010:06:2613:30:3116:23:3621:05:5623:58:23
939 154997 Pulje 22:40 Tur Arild Hartmann Bingsfoss SK M 40-44 24:33:49 22.1008:15:2811:20:4616:25:0518:54:2721:56:1823:53:49
940 123324 Pulje 07:45 Tur 24 timer Geir Asbjørn Foss Blindleia Cykleklubb M 50-54 24:35:14 22.0808:28:2311:12:4314:50:5317:44:2821:54:4223:56:44
941 149729 Pulje 22:00 Tur Frank Erik De Bartolo Oslo M 30-34 24:38:53 22.0309:23:3311:56:0715:42:2118:15:5921:56:3124:00:03
941 154998 Pulje 22:00 Tur Nic M. Eilertsen Gol M 40-44 24:38:53 22.0309:23:4011:56:0715:42:2118:15:5921:56:3123:59:56
941 108544 Pulje 22:00 Tur Andreas Micka Gressvik M 25-29 24:38:53 22.0309:23:3311:56:1815:42:2118:15:5921:56:3124:00:03
941 137083 Pulje 22:00 Tur John Terje Strand Trondheim M 30-34 24:38:53 22.0309:23:2811:56:1815:42:2118:16:0721:56:3124:00:03
945 133764 Pulje 07.25 Tur 20 timer Kristoffer Strand kysteskadren M 20-24 24:39:40 22.0108:06:3010:46:5914:30:2817:55:3421:51:2924:00:59
946 154999 Pulje 22:40 Tur Pål Jahren Mysen M 55-59 24:39:51 22.0109:37:3512:02:4715:40:0518:23:0822:02:4624:03:44
947 36778 Pulje 22:30 Tur Ivar Johannes Knai Heggedal M 55-59 24:41:27 21.9908:37:3212:24:4716:42:4218:43:0322:14:2524:08:00
948 35760 Pulje 22:00 Tur Bjørn Sandbekk Skiski M 60-64 24:43:54 21.9509:06:5411:47:0315:26:3918:11:1022:00:3024:03:26
949 155000 Pulje 22:00 Tur Walter Eberle Swiss Cycling M 50-54 24:44:12 21.9509:48:4612:20:1115:53:3318:30:3122:03:2324:05:03
949 155001 Pulje 22:00 Tur Marcel Kaderli Veloclub Kerzers M 45-49 24:44:12 21.9509:48:0812:20:1515:53:3318:30:4422:03:2324:05:16
949 155002 Pulje 22:00 Tur Adrian Krucker Swiss Cycling M 45-49 24:44:12 21.9509:48:4612:20:2315:53:3318:30:3122:03:2324:05:09
949 155003 Pulje 22:00 Tur Ursula Schwaller Veloclub Kerzers K 40-44 24:44:12 21.9509:47:5712:20:1115:53:3318:30:4422:03:2324:05:16
953 156125 Pulje 06.35 Tur 16 timer Roger Berg Harstad brann og redning M 45-49 24:44:35 21.9408:17:3011:13:3914:46:1717:45:3021:53:1524:04:44
954 65101 Pulje 22:10 Tur Gunn Randi Fjæstad Ottestad IL - Sykkel K 55-59 24:45:33 21.9309:14:0512:13:5115:49:0218:15:0821:55:2924:04:08
954 130408 Pulje 22:10 Tur Nina Dagfinrud Storsveen Ottestad IL - Sykkel K 50-54 24:45:33 21.9309:14:0512:13:5115:48:5918:15:0821:55:2924:04:08
956 155004 Pulje 22:40 Tur Maarten Koole CCN M 50-54 24:46:05 21.9208:41:2712:05:5415:11:4718:19:3222:08:4024:09:29
957 155005 Pulje 22:40 Tur Maarten Akkerman CCN M 40-44 24:46:10 21.9208:42:5712:05:3315:16:5618:19:3222:08:4024:09:29
957 155006 Pulje 22:40 Tur Igor Tulevski CCN M 45-49 24:46:10 21.9208:42:5712:05:3315:16:5618:19:3222:08:4024:09:29
959 155007 Pulje 22:30 Tur Rainer Darkow Uetersener SG M 55-59 24:48:30 21.8809:00:2311:50:2415:39:4318:11:3521:46:1124:02:18
960 155008 Pulje 07.20 Tur 20 timer Thorkild Schmidt Rødding M 60-64 24:49:05 21.8708:59:0211:43:2415:12:3918:09:0321:59:3924:13:40
961 92901 Pulje 07:45 Tur 24 timer Jørgen Michael Clausen Ørsta SK / ABB M 55-59 24:50:41 21.8508:04:3011:09:1314:45:2017:29:0721:16:5024:13:59
962 109453 Pulje 07.25 Tur 20 timer Olav Tofte Kloppa offroadklubb M 55-59 24:53:07 21.8209:04:2211:41:1915:23:1818:09:2521:58:5024:21:36
963 155009 Pulje 22:40 Tur Marius Lie Eiksmarka M 35-39 24:53:14 21.8109:01:0712:48:5216:49:0918:51:1722:19:4324:17:02
964 35648 Pulje 06.30 Tur 16 timer Stig Liabø Nettbuss/ SK Karsken M 60-64 24:55:14 21.7808:29:5011:22:1714:58:4717:53:3822:05:5424:18:40
964 30896 Pulje 06.30 Tur 16 timer Elisabeth Skarstein Bergen Barnefysioterapi K 50-54 24:55:14 21.7808:30:0511:22:1714:58:4717:53:3822:05:5424:18:40
966 155010 Pulje 07:45 Tur 24 timer Atle Tilseth Støren CK M 50-54 24:56:08 21.7708:28:2311:12:4314:50:5317:44:2821:54:4824:17:55
967 36062 Pulje 22:00 Tur Espen Ekeland Euler M 65-69 24:57:10 21.7609:11:1812:23:5115:58:2418:25:0922:28:1924:22:14
968 155012 Pulje 07.05 Tur 18 timer Glenn Folkvord Team No Limit / Fønix SK M 30-34 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 128858 Pulje 07.05 Tur 18 timer Øystein Gjersøe Call2action/ Team No Limit M 40-44 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 104136 Pulje 07.05 Tur 18 timer Stein Hammer Call2action/ Team No Limit M 40-44 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:53
968 155013 Pulje 07.05 Tur 18 timer Kaia Jensen Team No Limit / Fønix SK K 30-34 24:59:38 21.7208:43:5711:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 128895 Pulje 07.05 Tur 18 timer Henrik Kongsberg Call2action/ Team No Limit M 25-29 24:59:38 21.7208:43:4111:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:53
968 155014 Pulje 07.05 Tur 18 timer Trond Langeland Team No Limit / Fønix SK M 40-44 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 25485 Pulje 07.05 Tur 18 timer Kurt Nevland Call2action/ Team No Limit M 45-49 24:59:38 21.7208:43:4611:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 155015 Pulje 07.05 Tur 18 timer Vibeke Pedersen Team No Limit / Fønix SK K 45-49 24:59:38 21.7208:43:4611:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 131836 Pulje 07.05 Tur 18 timer Jan Terje Ree Call2action/ Team No Limit M 30-34 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 36923 Pulje 07.05 Tur 18 timer Grete Natalie Storm-Johansen Team No Limit / Fønix SK K 40-44 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
968 155011 Pulje 07.05 Tur 18 timer Jan Ingar Aanested Team No Limit / Fønix SK M 35-39 24:59:38 21.7208:43:2211:29:4615:04:5618:06:2922:11:2724:20:57
979 137167 Pulje 22:10 Tur Johan Gunnarsson PostNord M 35-39 25:02:40 21.6808:49:5912:23:4516:08:1618:37:3222:38:4324:32:06
980 155016 Pulje 22:30 Tur Aleksander Mork Hommelvik M 25-29 25:03:19 21.6710:06:1112:54:0716:23:4519:02:3822:42:1524:28:03
981 43128 Pulje 07.30 Tur (kun kvinner) Merete Alstad Oppdal SK K 60-64 25:05:59 21.6308:13:5010:58:1214:34:2017:37:5922:16:0624:25:03
982 155017 Pulje 22:00 Tur Andreas Bahlruehs Luebeck M 60-64 25:06:02 21.6308:24:3912:01:1815:45:2418:37:3322:25:1724:28:00
983 79811 Pulje 06.05 Tur / Storlag 16 timer Robert Sauer Velotravel M 60-64 25:06:52 21.6208:37:2411:50:4815:11:4417:56:5521:59:0824:20:56
984 79915 Pulje 22:10 Tur Dieter Harzl ARBÖ Trieben M 75-79 25:08:14 21.6009:09:0912:00:2515:42:1118:27:1222:16:0324:32:06
985 155018 Pulje 22:00 Tur Dan Noam Winer Oslo M 20-24 25:12:41 21.5308:38:5912:33:4616:18:2018:47:3222:48:4824:42:07
986 37985 Pulje 07.25 Tur 20 timer Grim Bjørneklett Lindorff M 45-49 25:14:14 21.5108:20:5111:07:0414:22:1817:01:2320:34:2224:34:12
986 112621 Pulje 07.25 Tur 20 timer Lars Valseth Lindorff M 40-44 25:14:14 21.5108:20:5111:07:0414:22:1817:01:2320:34:2224:34:07
988 155019 Pulje 07:50 Tur 24 timer Espen Isaksen Mosjøen M 40-44 25:14:47 21.5008:25:4911:16:3015:16:5118:07:4922:37:3424:44:29
989 143964 Pulje 22:00 Tur Gunnar Lauvås Hole Bekkestua M 45-49 25:17:08 21.4708:25:5011:32:4015:09:1218:07:5022:10:1224:31:53
990 155020 Pulje 22:00 Tur Rudi Van Dijk Schijndel M 40-44 25:18:06 21.4609:05:3412:21:1116:00:5219:04:0022:35:3624:42:07
990 155021 Pulje 22:00 Tur Wilco Van Osch Schijndel M 45-49 25:18:06 21.4609:05:3412:21:1116:00:5219:04:0022:35:3624:42:07
992 108503 Pulje 07:45 Tur 24 timer Robert Karlsson Rasta M 40-44 25:19:46 21.4308:30:4811:21:2915:21:5118:12:4822:42:3324:49:28
992 155022 Pulje 07:45 Tur 24 timer Geir Karlsson Frogner M 40-44 25:19:46 21.4308:30:4811:21:2915:21:5118:12:4822:42:3324:49:28
994 118085 Pulje 07:50 Tur 24 timer Frank Fischer Lloyds Register EMEA Team Germany M 40-44 25:23:46 21.3808:54:5311:55:4915:40:2318:56:5122:37:3424:45:44
994 108435 Pulje 07:50 Tur 24 timer René Menzel Lloyds Register EMEA Team Germany M 50-54 25:23:46 21.3808:54:3911:56:3815:40:2318:56:5122:37:3424:46:04
994 155023 Pulje 07:50 Tur 24 timer Ronny Tesch Lloyds Register EMEA Team Germany M 35-39 25:23:46 21.3808:54:3911:56:3815:40:2318:56:5122:37:3424:46:04
994 44464 Pulje 07:50 Tur 24 timer Andreas-Dagobert Will Lloyds Register EMEA Team Germany M 50-54 25:23:46 21.3808:54:3611:55:4915:40:2318:56:5122:37:3424:45:44
994 155024 Pulje 07:50 Tur 24 timer Anders Åkerstrøm Lloyds Register EMEA Team Germany M 30-34 25:23:46 21.3808:54:5311:56:1015:40:2318:56:5122:37:3424:45:48
999 137112 Pulje 23:25 Tur Paal Jørgen Riborg KANOBRYGG M 35-39 25:24:36 21.3611:45:4915:44:3318:47:1720:53:4523:26:1524:55:45
1000 36115 Pulje 22:00 Tur Sölve Johansson Bankeryd M 65-69 25:25:46 21.3509:24:0612:12:5415:52:5918:39:2222:28:0900:00:00

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 543.00 KM
Snittfart: 26.59 Km/t
Snittid: 20:25:03
Antall deltakere: 1203

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen