Styrkeprøven Trondheim - Oslo Rekordpuljer - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 196 kmKvam 262 kmLillehammer 349 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 477 kmOlavsgaard 524 km
1 143606 Pulje 04.00 SK Rye XP Rached Ben Youssef SK Rye sykkel M 40-44 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 149271 Pulje 04.00 SK Rye XP Fredrik Bergseng SK Rye sykkel M 25-29 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 137241 Pulje 04.00 SK Rye XP Lars Jørgen Dahl SK Rye sykkel M 30-34 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 34968 Pulje 04.00 SK Rye XP Jo Engebretsen SK Rye sykkel M 45-49 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 107974 Pulje 04.00 SK Rye XP André Granrud SK Rye sykkel M 30-34 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 40748 Pulje 04.00 SK Rye XP Rune Holden SK Rye sykkel M 45-49 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 129545 Pulje 04.00 SK Rye XP Ingar Høglien SK Rye sykkel M 45-49 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 107951 Pulje 04.00 SK Rye XP Markuz Lindgren SK Rye sykkel M 35-39 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 80046 Pulje 04.00 SK Rye XP Pål Kristian Moen SK Rye sykkel M 35-39 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 149272 Pulje 04.00 SK Rye XP Øystein Schanke SK Rye sykkel / Hoegh Sport M 25-29 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 143742 Pulje 04.00 SK Rye XP Elisabeth Solberg SK Rye sykkel K 35-39 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 119794 Pulje 04.00 SK Rye XP Martin Sørmo Sorte SK Rye sykkel M 30-34 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 63028 Pulje 04.00 SK Rye XP Erling Thunæs SK Rye sykkel / RTV BIL M 35-39 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
1 128620 Pulje 04.00 SK Rye XP André Undrum SK Rye sykkel M 25-29 13:15:47 40.9405:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
15 42464 Pulje 04.00 SK Rye XP Dagfinn Aarvaag SK Rye sykkel M 55-59 13:18:32 40.7905:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
16 35233 Pulje 04.00 SK Rye XP Kjell Harald Horn SK Rye sykkel M 45-49 13:22:14 40.6105:03:0606:27:0008:29:2709:48:4211:41:0412:54:14
17 34917 Pulje 04.10 Trønderskspressen Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 50-54 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 43409 Pulje 04.10 Trønderskspressen Pål Andreassen TVK Sykkel M 40-44 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 62545 Pulje 04.10 Trønderskspressen Arnfinn Aune TVK Sykkel M 50-54 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 107984 Pulje 04.10 Trønderskspressen Lars Berge Mosjøen OCK M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 109130 Pulje 04.10 Trønderskspressen Børge Filseth Bærum OCK M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 128261 Pulje 04.10 Trønderskspressen Arne Gran CK Victoria M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 20212 Pulje 04.10 Trønderskspressen Andreas Hallingstad Bærum OCK M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 146577 Pulje 04.10 Trønderskspressen Kenneth Hansen Follo Sykkelklubb M 40-44 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 36357 Pulje 04.10 Trønderskspressen Rune Hindseth Oppdal SK M 50-54 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 42403 Pulje 04.10 Trønderskspressen Arne Kristian Hove Bærum OCK M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 79007 Pulje 04.10 Trønderskspressen Arnt Hårstad Rennebu IL - Sykkel M 55-59 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 62622 Pulje 04.10 Trønderskspressen Geir Møllegaard TVK Sykkel M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 62601 Pulje 04.10 Trønderskspressen Truls Paulsen Bærum OCK M 40-44 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 34931 Pulje 04.10 Trønderskspressen Roger Rake Bærum OCK M 45-49 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 79138 Pulje 04.10 Trønderskspressen Hans Jørgen Rambech TVK Sykkel M 50-54 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 143623 Pulje 04.10 Trønderskspressen Glenn Thomas Sjøberg Bærum OCK M 35-39 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 107954 Pulje 04.10 Trønderskspressen Espen Sjøberg Bærum OCK M 35-39 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
17 43094 Pulje 04.10 Trønderskspressen Håkon Rolien Veseth TVK Sykkel M 40-44 13:40:08 39.7205:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:02:0213:17:45
35 149321 Pulje 04.40 Team Foss 1 Sigmund Balkøy Nitelva CK M 40-44 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5700:00:0014:01:19
35 80278 Pulje 04.40 Team Foss 1 Arnfinn Bredesen Nitelva CK M 50-54 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 155102 Pulje 04.40 Team Foss 1 Arne Clausen Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 138241 Pulje 04.40 Team Foss 1 Vibeke Skogsletten Dalen Nitelva CK K 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 109809 Pulje 04.40 Team Foss 1 Jon Hogne Dalen Nitelva CK M 40-44 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 137469 Pulje 04.40 Team Foss 1 Marco Donizelli Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 109755 Pulje 04.40 Team Foss 1 Morten L. Edvardsen Nitelva CK M 35-39 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 49496 Pulje 04.40 Team Foss 1 Hans-Jørgen Engen Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 81287 Pulje 04.40 Team Foss 1 Raymond Gonzales SK Rye sykkel M 40-44 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 120435 Pulje 04.40 Team Foss 1 Franco Endre Grosso SK Rye sykkel M 50-54 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 109511 Pulje 04.40 Team Foss 1 Jan Tore Haldsrud SK Rye sykkel M 55-59 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 64321 Pulje 04.40 Team Foss 1 Per Hegge-Jensen Rælingen M 50-54 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 137860 Pulje 04.40 Team Foss 1 Vegard Heggen SK Rye sykkel M 35-39 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 80279 Pulje 04.40 Team Foss 1 Per Arne Helgesen Romeriksåsen SK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 80321 Pulje 04.40 Team Foss 1 Lars Holter SpKl Ceres Sykkel M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 103019 Pulje 04.40 Team Foss 1 Richard Jaros SpKl Ceres Sykkel M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 156675 Pulje 04.40 Team Foss 1 Per Kristian Jonassen Frogner SK M 35-39 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 137621 Pulje 04.40 Team Foss 1 Trond Lundby Nitelva CK M 35-39 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 62660 Pulje 04.40 Team Foss 1 Thomas Pettersen Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 108942 Pulje 04.40 Team Foss 1 Atle Reitan Lørenskog CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 114164 Pulje 04.40 Team Foss 1 Bjørn Røsten Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 149274 Pulje 04.40 Team Foss 1 Tone Marie Schwartz Nitelva CK K 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 149281 Pulje 04.40 Team Foss 1 Tony Schwartz Nitelva CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 62657 Pulje 04.40 Team Foss 1 Roger Slorafoss SpKl Ceres Sykkel M 50-54 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 107875 Pulje 04.40 Team Foss 1 Martin Söderlund SpKl Ceres Sykkel M 50-54 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 140001 Pulje 04.40 Team Foss 1 Vu Tran Sandnes Sykleklubb M 35-39 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
35 143607 Pulje 04.40 Team Foss 1 Dag Øverby Ullensaker CK M 45-49 14:25:48 37.6205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5712:46:1814:01:19
62 155103 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Brynjar Farstad Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 155104 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Einar Fladseth Aure IL M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143616 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Bjørnar Flovik Skogn IL Sykkel M 45-49 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3912:56:4214:23:31
62 155105 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Lars Hjelde Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 37466 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Per Anders Hoven Skogn IL Sykkel M 35-39 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 136822 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Geir Morten Hoven Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 155106 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Anders Högberg Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 136813 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Hans Petter Krogstad Skogn IL Sykkel M 55-59 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143610 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Vegar Rangul Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 118368 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Bjørn Åge Reinås Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 155107 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Jan Erik Sakshaug Skogn IL Sykkel M 45-49 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143611 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Vidar Sandstad Skogn IL Sykkel M 45-49 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143612 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Amund Saxrud Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 136824 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Fridtjov Skjerve Skogn IL Sykkel M 45-49 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 136823 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Kjell Aksel Sporild Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143613 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Roger Sørlie Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143614 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Arnstein Ukkelberg Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 155108 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Kjetil Vatne Skogn IL Sykkel M 40-44 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 143615 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Reidar Wikdahl Skogn IL Sykkel M 45-49 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
62 128548 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Christian Floan Aalberg Skogn IL Sykkel M 35-39 14:47:34 36.7005:37:3007:09:5309:25:4410:55:3913:04:5114:22:33
82 51753 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 David Broo SK Rye sykkel M 40-44 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 36461 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Trond Buksrud SK Rye sykkel M 45-49 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 129402 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Kristine Vestby Eriksen SK Rye sykkel K 40-44 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 155109 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Jonas Eriksen SK Rye sykkel M 40-44 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 61291 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Stian Gjone SK Rye sykkel M 40-44 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 79189 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Stein Hemma SK Rye sykkel M 55-59 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 129546 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Ola Høiby SK Rye sykkel M 35-39 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 78996 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Tore Langrusten Johansen SK Rye sykkel M 45-49 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 36438 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Sjur Arne Lindby SK Rye sykkel M 45-49 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 42437 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Jon-Ivar Lund SK Rye sykkel M 50-54 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 136807 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Einar Kristian Steinsland SK Rye sykkel M 35-39 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 80473 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Dag Ole Storrøsten SK Rye sykkel / Telenor BIL M 60-64 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 34960 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Tore Sundero SK Rye sykkel M 50-54 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 107976 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Tove Svendsen SK Rye sykkel K 40-44 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 35137 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Asgeir Ulland SK Rye sykkel M 45-49 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
82 70962 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Leif Ole Walle Ottestad IL - Sykkel M 50-54 14:52:31 36.5005:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:09:3214:27:54
98 35577 Pulje 04.10 Trønderskspressen Eivind Sommerseth Bindal Sykleklubb M 40-44 14:55:49 36.3605:07:2506:31:0409:01:2510:50:2913:16:2014:31:20
99 144288 Pulje 04.40 Team Foss 1 Inge Sørli Trysil SK M 50-54 15:01:57 36.1205:28:3806:59:0009:11:5410:42:5713:04:2914:33:58
100 34954 Pulje 04.00 SK Rye XP Svenn Erik Jonhaugen SK Rye sykkel M 45-49 15:12:30 35.7005:47:1807:32:2109:50:2611:24:5613:29:3114:47:52
101 80469 Pulje 04.50 BOC Erik Emil Almquist Bærum OCK M 60-64 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 149295 Pulje 04.50 BOC Marius Bækkevar Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 36466 Pulje 04.50 BOC Ørnulf Dahl Bærum OCK / SKD M 50-54 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 108029 Pulje 04.50 BOC Jon Drefvelin Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 36608 Pulje 04.50 BOC Jan Fredrik Edbo Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 137952 Pulje 04.50 BOC Runar Gundesø Bærum OCK M 55-59 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 43806 Pulje 04.50 BOC Pål Hagerup Bærum OCK M 45-49 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 30629 Pulje 04.50 BOC Thomas Hassel Bærum OCK M 35-39 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 111344 Pulje 04.50 BOC Atle Høgberg Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 155110 Pulje 04.50 BOC Ole Kenneth Høie Bærum OCK M 45-49 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 155111 Pulje 04.50 BOC Magne Kjøniksen Bærum OCK M 45-49 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 34927 Pulje 04.50 BOC Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 35623 Pulje 04.50 BOC Nils Lund Bindal Sykleklubb M 50-54 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 109170 Pulje 04.50 BOC Håkon Moan Bærum OCK M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 42321 Pulje 04.50 BOC Geir Nygård Bærum OCK M 45-49 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 144162 Pulje 04.50 BOC Henrik Rossvoll Bærum OCK / Jardar M 40-44 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 42322 Pulje 04.50 BOC Frank Siewert Bærum OCK / Hafslund Nett M 50-54 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 35129 Pulje 04.50 BOC Jørgen Skålhegg Bærum OCK M 45-49 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
101 35181 Pulje 04.50 BOC Sture Ånes Bærum OCK M 50-54 15:21:57 35.3305:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:36:2114:56:13
120 35313 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Per Kristian Berge TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 34821 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Bjørn Endre Dyrseth TVK Sykkel M 55-59 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 36334 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Kjell Edvardsen TVK Sykkel M 60-64 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 62708 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Tore Erntsen Trondheim M 45-49 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 128444 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Kjetil Fikkan TVK Sykkel M 40-44 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 34824 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Karsten Flatval TVK Sykkel M 60-64 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 143759 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Øyvind Witsø Jacobsen TVK Sykkel M 20-24 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 100241 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Helge Johansen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 24916 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Ketil Johnsen TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 33417 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Hans Jørgen Jørgensen TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 34827 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Sturla Klüver TVK Sykkel M 60-64 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 35609 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Steinar Leirvik TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 42473 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Bjørn Ottar Lervik TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 34832 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen John Ivar Mogseth TVK Sykkel M 60-64 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 35321 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Torbjørn Nordgård Ranheim M 55-59 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 97695 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Finn Olav Odde Austrått Sykkelklubb M 55-59 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 136804 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Lars Christian Rambech TVK Sykkel M 45-49 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 143618 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Stian Sandvær TVK Sykkel M 35-39 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 42518 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Øyvind Stangenes TVK Sykkel M 40-44 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 35525 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Arve Strøm TVK Sykkel M 55-59 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 36515 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Erik Sundt TVK Sykkel M 55-59 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 108107 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Kurt Tollaksen TVK Sykkel M 40-44 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 35526 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Per Ivar Trovatn TVK Sykkel M 50-54 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 79352 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Vegard Holen Utle TVK Sykkel M 40-44 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
120 136858 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Jan Aavik TVK Sykkel M 45-49 15:22:16 35.3205:57:1907:28:4009:51:3311:22:5213:37:0014:57:09
145 130156 Pulje 04.40 Team Foss 1 Espen Herrebrøden Nitelva CK M 35-39 15:31:57 34.9506:05:1907:40:2510:00:1811:34:4513:46:2115:06:13
146 79818 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Stian Andresen CK Victoria M 20-24 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 91242 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Tore Asbjørnsen SK Rye sykkel M 50-54 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 144266 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Simon Augustsson SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 149291 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Johnny Dalheim CK Victoria / Malvik IL M 40-44 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 136950 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Mads Fjeldsaunet CK Victoria M 25-29 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 82292 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Terje Fuglseth Malvik IL - Sykkel / CK Victoria M 50-54 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 79187 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 John M. Hammervoll SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 35593 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Arnstein Hansen CK Victoria M 40-44 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 145487 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Øystein Hansen CK Victoria M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 155112 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Tor-Ørjan Holm SK Rye sykkel M 40-44 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 136914 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Asbjørn Isaksen CK Victoria M 50-54 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 36655 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Lars Øyvind Johansen SK Rye sykkel M 50-54 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 42388 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Ole-Jørgen Lian Oppdal SK / CK Victoria M 35-39 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 155113 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Lars Magnusson SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 155114 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Per Nielsen SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 150887 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Ole Petter Olsen CK Victoria M 30-34 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 128376 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Knut Jomar Sæther CK Victoria / Posten Idrettslag M 40-44 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 30429 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Frank Thommesen SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 70857 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Svein Erik Tverli SK Rye sykkel M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
146 65441 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Terje Olav Valle Ranheim IL - Sykkel / CK Victoria M 45-49 15:34:22 34.8605:57:1707:32:5509:55:4811:30:5813:46:0015:09:04
166 79023 Pulje 04.50 BOC Magne Hunvik Bærum OCK M 45-49 15:39:17 34.6805:55:5607:30:2509:50:1811:24:4513:44:0015:11:10
167 34937 Pulje 04.50 BOC Jørgen Lervik Åstrøm Bærum OCK M 55-59 15:42:16 34.5705:55:5607:30:2509:50:1811:37:5313:57:0015:17:10
168 41469 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Vidar Buksrud SK Rye sykkel / PwC M 50-54 15:52:00 34.2205:46:1407:16:3909:34:0511:54:4814:06:2415:26:15
168 109222 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Hans Skari SK Rye sykkel M 50-54 15:52:00 34.2205:46:1407:16:3909:44:3811:54:4814:06:2415:26:15
170 143619 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Harald Fladseth Aure IL M 45-49 16:02:17 33.8506:08:1808:00:4110:31:3412:02:5314:17:0115:37:11
171 79191 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Håvard Mork SK Rye sykkel / Nets Active M 35-39 16:12:19 33.5005:46:1407:16:3909:30:2711:08:4413:59:5915:45:55
172 62707 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Harry Eide TVK Sykkel M 45-49 16:38:51 32.6105:57:1907:28:4009:51:3311:39:5314:40:1016:11:31
172 155115 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Kristian Stenberg TVK Sykkel M 40-44 16:38:51 32.6105:57:1907:28:4010:03:1112:11:5014:48:1816:11:31
174 128678 Pulje 04.50 BOC Arne Frønes Bærum OCK M 60-64 16:58:51 31.9705:55:5607:40:4010:11:3312:24:2515:08:1816:31:31
174 36468 Pulje 04.50 BOC Ole-Rikard Hammer Bærum OCK M 55-59 16:58:51 31.9705:55:5607:30:2509:56:1211:40:5714:52:2316:31:31
176 35250 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Stein Olav Bjerkeset SK Rye sykkel M 50-54 17:28:53 31.0605:46:1407:51:5810:35:4912:10:5915:27:0617:01:33
177 155116 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Thomas Gade SK Rye sykkel M 45-49 17:31:15 30.9906:19:1608:38:4611:01:3712:41:2815:27:4516:56:59
178 46943 Pulje 04.10 Trønderskspressen Tord Skoe Fredriksen Bærum OCK M 50-54 18:10:13 29.8805:57:3108:54:5211:49:0513:47:3116:17:5917:40:51
179 35125 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Thomas Meyer SK Rye sykkel M 45-49 18:16:46 29.7006:24:0508:44:4711:31:1613:13:4216:05:0117:46:43
180 37126 Pulje 04.50 BOC Thor Audun Saga Bærum OCK M 45-49 18:44:28 28.9705:55:5608:09:0311:18:4513:37:5716:24:2418:13:40
181 128374 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Geir Karlsen CK Victoria M 40-44 23:42:56 22.8907:16:3909:51:1613:27:0316:36:0421:05:0823:05:05
- 144100 Pulje 04.10 Trønderskspressen Per Stian Sanden Aune Rennebu IL - Sykkel M 20-24 Brutt -05:07:2506:31:0400:00:0009:05:4700:00:0000:00:00
- 70920 Pulje 04.50 BOC Kjetil Bekkelund Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk M 45-49 Brutt -05:57:0800:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 150727 Pulje 04.00 SK Rye XP Henrik Bering SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:03:0607:05:2208:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 144078 Pulje 04.00 SK Rye XP Aage Christensen SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:03:0606:27:0008:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 42958 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Matthias Christian Daszinnies CK Victoria M 40-44 Brutt -00:00:0007:28:4410:09:1300:00:0013:51:3300:00:00
- 69320 Pulje 04.00 SK Rye XP Thor Ivar Doknæs SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:00:4407:05:2208:51:4909:50:0511:41:4523:48:07
- 42304 Pulje 04.10 Trønderskspressen Torbjørn Eid CK Victoria M 45-49 Brutt -05:07:2506:31:0409:03:2000:00:0000:00:0000:00:00
- 149466 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Thomas Furset CK Victoria M 35-39 Brutt -05:33:5600:00:0000:00:0011:18:2213:51:3300:00:00
- 137342 Pulje 04.10 Trønderskspressen Svein Arne Hansen Ullensaker CK M 45-49 Brutt -05:07:2506:31:0408:37:3410:03:1812:05:3400:00:00
- 69036 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Arild Hermansen SK Rye sykkel / Oxy Solutions M 50-54 Brutt -05:33:5607:28:4410:09:1311:18:2213:51:3300:00:00
- 143629 Pulje 04.00 SK Rye XP Tom Kristian Horvei SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:00:4407:05:2208:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 29269 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Thor G. Hæstad SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -06:37:1908:18:5600:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 155117 Pulje 04.30 Skogn IL Sykkel Torbjørn Jørgensen IL Sverre Sykkel M 30-34 Brutt -05:25:2600:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 29352 Pulje 04.50 BOC Tom Jørgensen Bærum OCK M 55-59 Brutt -04:56:0200:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34961 Pulje 04.00 SK Rye XP Øyvind Korpberget SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:00:4407:05:2200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 53780 Pulje 04.00 SK Rye XP Jarle Kvam SK Rye sykkel M 55-59 Brutt -05:03:0606:27:0008:29:2709:50:0511:41:4500:00:00
- 150411 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Per Kristian Lange SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:46:1407:16:3909:30:2700:00:0000:00:0000:00:00
- 155118 Pulje 04.10 Trønderskspressen Frode Lilleøien Støren CK M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79021 Pulje 04.00 SK Rye XP Leif Welhaven Løchen SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:03:0607:05:2208:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 49399 Pulje 04.40 Team Foss 1 Knut Meiningen Skårer CK M 50-54 Brutt -05:28:3806:59:0000:00:0009:56:1300:00:0000:00:00
- 109338 Pulje 05.00 CK Victoria/SK Rye 15-2 Jan Helge Moen SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -06:14:4800:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 136670 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Knut Randem SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:53:5007:20:4909:14:0311:06:3200:00:0000:00:00
- 149273 Pulje 04.00 SK Rye XP Jan Einar Rasmussen SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -05:03:0606:35:3808:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 149369 Pulje 04.10 Trønderskspressen Ketil Rundgreen Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 84629 Pulje 05.10 TVK Veteranexpressen Olav Erik Rød TVK Sykkel M 65-69 Brutt -05:57:1900:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 68534 Pulje 04.00 SK Rye XP Jarle Skogland SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:03:0606:27:0008:51:4909:50:0511:41:4500:00:00
- 36792 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Jo Stenvik SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:46:1407:16:3909:30:2711:04:5713:10:1900:00:00
- 155119 Pulje 04.20 SK Rye 15-1 Øivind Thorvald Due Trier SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:46:1407:16:3909:33:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 128378 Pulje 04.10 Trønderskspressen Bjørn Benny Wikdahl Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 Brutt -05:07:3506:10:0300:00:0009:05:4700:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 543.00 KM
Snittfart: 36.31 Km/t
Snittid: 14:57:16
Antall deltakere: 210

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Fredrik Bergseng
    • Lars Jørgen Dahl
    • Jo Engebretsen
    • André Granrud
    • Rune Holden
    • Ingar Høglien
    • Markuz Lindgren
    • Pål Kristian Moen
    • Øystein Schanke
    • Martin Sørmo Sorte
    • Erling Thunæs
    • André Undrum
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (K)
    • Elisabeth Solberg
  • 2015 (549.00 km): 13:49:17 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Thomas Brodersen
    • Jo Engebretsen
    • Axel Fehlau
    • Kristian Guldhaug
    • Kristian Halvorsen
    • Paal Andrew Hermansen
    • Torkjell Hillestad
    • Markuz Lindgren
    • Leif Welhaven Løchen
    • Henrik Oftedal
    • Thomas Oma
    • Morten Refstad
    • Pål Kristoffer Sørvoll
    • Erling Thunæs
    • Anders Åsberg
  • 2015 (549.00 km): 20:49:46 (K)
    • Pernille Mengshoel