Styrkeprøven Kvam - Oslo - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 86 kmGjøvik 141 kmEidsvoll 214 kmOlavsgaard 261 km
1 47378 Pulje 08.00 Tur Østen Bergum Kjekkas IF Sykkel / Kvam IL M 40-44 07:00:39 39.7902:03:2503:27:3005:20:3906:35:52
1 150918 Pulje 08.00 Tur Rune Rørvik Hønefoss M 35-39 07:00:39 39.7902:03:2503:27:3005:20:3906:35:52
3 35619 Pulje 08.00 Tur Leif Gunnar Bjerke Kolbotn Sykkelklubb / Brevpost M 40-44 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 144101 Pulje 08.00 Tur Ole Kristian Bratlien Lågen Cykleklubb M 30-34 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 74873 Pulje 08.00 Tur Geir Tonny Brovold Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 34953 Pulje 08.00 Tur Tore Haverstad Lågen Cykleklubb M 45-49 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 34962 Pulje 08.00 Tur Ove Karenstuen Lågen Cykleklubb M 50-54 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 36437 Pulje 08.00 Tur Geir Ove Kolobekken Lågen Cykleklubb M 45-49 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 128918 Pulje 08.00 Tur Kim Erik Moen Lågen Cykleklubb M 40-44 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 137567 Pulje 08.00 Tur Erik Stakston Lågen Cykleklubb M 30-34 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
3 150840 Pulje 08.00 Tur Roger Stener Lågen Cykleklubb M 40-44 07:22:06 37.8602:03:2503:27:3005:34:5706:55:53
12 109285 Pulje 08.00 Tur Yngve Bjørge Handelsbanken BIL M 40-44 07:42:27 36.1902:11:5303:43:1505:55:3407:16:55
12 62827 Pulje 08.00 Tur Atle Hagerud Dyrøy Glåmdal SK M 50-54 07:42:27 36.1902:12:1803:44:2805:55:3407:16:55
12 155123 Pulje 08.00 Tur Antti Metsä IK-32 M 40-44 07:42:27 36.1902:12:1803:44:2805:55:3407:16:55
12 153385 Pulje 08.00 Tur Stefan Øverby Ottestad IL - Sykkel M 25-29 07:42:27 36.1902:12:1803:44:2805:55:3407:16:55
16 155124 Pulje 08.00 Tur Arto Sundström IK-32 M 50-54 07:42:47 36.1702:12:1803:44:2805:55:3407:16:55
17 106202 Pulje 08.00 Tur Karwan Osman Råholt CK / Team Allan M 30-34 08:02:11 34.7102:11:5303:38:4006:15:0607:36:12
18 139035 Pulje 08.00 Tur Hans Sverre Hansen-Gaard Solør CK / Aktiv mot kreft M 35-39 08:07:15 34.3502:20:4403:59:1306:15:0607:37:12
18 137748 Pulje 08.00 Tur Jøran Karenstuen Lågen Cykleklubb M 50-54 08:07:15 34.3502:20:4403:59:1306:15:0607:37:12
18 155125 Pulje 08.00 Tur Svein Inge Nordlien Lågen Cykleklubb M 40-44 08:07:15 34.3502:20:4403:59:1306:15:0607:37:12
21 152733 Pulje 08.00 Tur Michal Svendsen Sandefjord SK M 50-54 08:07:29 34.3302:20:4403:59:1306:15:0607:37:58
22 130626 Pulje 08.00 Tur Thomas Aasland Brevpost M 45-49 08:09:55 34.1602:20:4403:59:1306:15:0607:39:52
23 42735 Pulje 08.00 Tur Christin Becker IF Frøy Sykkel / Team GirlPower K 50-54 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 109001 Pulje 08.00 Tur Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL Sykkel / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 109587 Pulje 08.00 Tur Wenche Madsen Eriksson IF Frøy Sykkel / Team GirlPower K 50-54 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 155126 Pulje 08.00 Tur Kristin Foskum Cykleklubben Nittedal / Team GirlPower K 35-39 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 80674 Pulje 08.00 Tur Mona Schau Giskås Soon CK / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 45441 Pulje 08.00 Tur Anny Hauglid Torshov Sykkelklubb / Team GirlPower K 50-54 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 155127 Pulje 08.00 Tur Maria Helena Høivik Asker Cykleklubb / Team GirlPower K 35-39 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 64427 Pulje 08.00 Tur Jannicke Kalland IF Frøy Sykkel / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 110553 Pulje 08.00 Tur Helen Kanjo Marker SK / Team GirlPower K 35-39 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 133923 Pulje 08.00 Tur Mona Kristiansen SpKl Ceres Sykkel / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 152374 Pulje 08.00 Tur Stine B. Lund Rakkestad Sykkelklubb / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 110698 Pulje 08.00 Tur Bente Rossing Soon CK / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 109777 Pulje 08.00 Tur Margrethe Von Tangen SK Rye sykkel / Team GirlPower K 35-39 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 64340 Pulje 08.00 Tur Ingunn Wike Nitelva CK / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 155128 Pulje 08.00 Tur Line Schau Ystgaard Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team GirlPower K 35-39 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 150598 Pulje 08.00 Tur Jorid Iren Ødegaard Jeløy CykleKlubb / Team GirlPower K 30-34 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 108932 Pulje 08.00 Tur Liv-Janne Øvrebust IF Frøy Sykkel / Team GirlPower K 45-49 08:19:21 33.5202:30:4304:08:3706:26:5107:52:25
23 50231 Pulje 08.00 Tur Morten Jørgensen Smaalenene SK M 45-49 08:19:21 33.5202:20:4403:59:1306:17:0007:50:29
23 103012 Pulje 08.00 Tur Pål Idar Strand Ulstein OSK / Team Sunnmøre Kvam M 50-54 08:19:21 33.5202:12:1803:49:1706:22:1307:52:25
42 129683 Pulje 08.00 Tur Hilde Flattum CK Toten-Tråkk K 50-54 08:23:57 33.2102:26:4404:05:2306:29:1207:56:15
43 155129 Pulje 08.00 Tur Ada Kjenner SK Rye sykkel K 35-39 08:24:20 33.1902:20:4403:59:1306:20:2307:52:39
44 150344 Pulje 08.00 Tur Anne Mette Klokkerud IF Frøy Sykkel / Team GirlPower K 50-54 08:30:26 32.7902:30:4304:08:3706:25:1607:59:17
45 144623 Pulje 08.00 Tur Rune Gabrielsen Farsund M 30-34 08:32:55 32.6302:20:4403:59:1306:26:5108:03:54
46 65152 Pulje 08.00 Tur Tonje Torsnes Vestby Sykkelklubb / Team GirlPower K 50-54 08:35:12 32.4902:30:4304:08:3706:27:2408:03:54
47 155130 Pulje 08.05 Tur Walter Andersen Syljuåsen AS M 50-54 08:37:08 32.3702:25:4304:10:0706:33:5208:09:09
47 80015 Pulje 08.05 Tur Jan Arild B. Bratlien Raufoss & Gjøvik SK / Team Syljuåsen M 55-59 08:37:08 32.3702:25:4304:10:0706:33:4608:09:09
49 20802 Pulje 08.00 Tur Asbjørn Kristiansen Follo Sykkelklubb M 40-44 08:37:31 32.3402:26:4404:15:0706:40:3208:09:41
49 102744 Pulje 08.00 Tur Ronny Øye RCC M 40-44 08:37:31 32.3402:26:4404:15:0706:40:3208:09:41
51 137990 Pulje 08.00 Tur Knut Ove Iversen Brevpost IL M 30-34 08:43:33 31.9702:20:4403:59:1306:29:1208:12:51
52 150851 Pulje 08.15 Tur Vidar Brendstuen Luster Sykkelklubb M 45-49 09:15:09 30.1502:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
52 115785 Pulje 08.15 Tur Morten Norheim Luster Sykkelklubb M 35-39 09:15:09 30.1502:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
52 47128 Pulje 08.15 Tur Knut Røneid Luster Sykkelklubb M 50-54 09:15:09 30.1502:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
52 65443 Pulje 08.15 Tur Arild Tangnes Luster Sykkelklubb M 60-64 09:15:09 30.1502:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
52 47116 Pulje 08.15 Tur Trond-Owe Øy Luster Sykkelklubb M 50-54 09:15:09 30.1502:36:3204:26:4400:00:0008:49:13
57 70265 Pulje 08.00 Tur Camilla Liaker Ullensaker CK / Team GirlPower K 35-39 09:16:07 30.1002:34:5504:22:0007:03:0908:44:39
58 155131 Pulje 08.15 Tur Hans Otto Bordvik NRK Sykkel M 35-39 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 140738 Pulje 08.15 Tur Olav Celius IF Frøy Sykkel / NRK M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 31015 Pulje 08.15 Tur Petter Goga Foreningen Frikransen / NRK M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 54678 Pulje 08.15 Tur Thomas Hellum NRK M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 146659 Pulje 08.15 Tur Sigtor Kjetså NRK M 55-59 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 68175 Pulje 08.15 Tur Ole Kjærsgaard Foreningen Frikransen / NRK M 55-59 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 155132 Pulje 08.15 Tur Kjetil Marki-Madsen Bingsfoss SK / NRK M 35-39 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 122544 Pulje 08.15 Tur Erlend Myrstad NRK M 35-39 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 54281 Pulje 08.15 Tur Rune Møklebust Foreningen Frikransen / NRK M 40-44 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 81254 Pulje 08.15 Tur Hans Raavand NRK Sykkel M 50-54 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 50312 Pulje 08.15 Tur Bård Skar Nesodden SK / NRK M 55-59 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 155133 Pulje 08.15 Tur Martin Steinholt Bodø M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 146661 Pulje 08.15 Tur Anders Sårheim NRK M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 122540 Pulje 08.15 Tur Hallstein Vemøy Ålesund OCK M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 146662 Pulje 08.15 Tur Wegard Østby NRK BIL M 45-49 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
58 155134 Pulje 08.15 Tur Yngvar Ånensen NRK M 40-44 09:18:35 29.9602:36:3204:26:4407:13:0708:49:13
74 155135 Pulje 08.15 Tur Tom Christian Dahl Orkla CK M 30-34 09:19:37 29.9102:36:5704:24:3307:13:0708:49:13
74 155136 Pulje 08.15 Tur Nils Benny Aastum Nilsson Orkla CK M 35-39 09:19:37 29.9102:36:5704:24:3307:13:0708:49:13
76 64489 Pulje 08.05 Tur Erik Finstuen Finstuen Transport M 55-59 09:24:56 29.6302:25:4304:10:0706:33:5208:52:07
77 144444 Pulje 08.00 Tur Pål Eivind Stensrud IF Frøy Sykkel M 40-44 09:34:38 29.1302:26:4404:19:5107:21:0409:04:14
78 36117 Pulje 08.00 Tur Eva Jansen BÆSTA K 50-54 09:42:07 28.7502:40:0204:31:0607:22:2209:08:06
79 155137 Pulje 08.20 Tur Silvester Doelman Vlaardingen M 50-54 10:24:39 26.7903:04:0605:21:1108:22:5509:59:05
80 108748 Pulje 08.15 Tur Jan Egil Magelie Sandnes M 40-44 10:27:07 26.6903:04:3405:15:3208:15:1709:55:28
80 79606 Pulje 08.15 Tur Kay Morten Magelie Strømmen M 35-39 10:27:07 26.6903:04:3405:15:3208:15:1709:55:31
82 75474 Pulje 08.00 Tur Paul Marhaug Kolltveit M 45-49 10:27:46 26.6602:49:1804:56:1208:00:2709:54:43
83 150606 Pulje 08.00 Tur Truls Linnerud Oslo M 45-49 10:29:23 26.5902:51:3404:56:5508:05:1509:50:05
83 138305 Pulje 08.00 Tur Kenneth Schaug Oslo M 45-49 10:29:23 26.5902:51:3404:56:5508:05:1509:53:07
85 155138 Pulje 08.15 Tur Arne Plassgård Savalen SK M 60-64 10:33:30 26.4202:49:2704:55:2008:03:0209:59:23
86 122186 Pulje 08.00 Tur Kjell Andreassen Rakkestad Sykkelklubb M 55-59 10:36:38 26.2902:43:1904:50:0408:06:3410:02:41
87 155140 Pulje 08.00 Tur Martin Hansen SK Rye sykkel / Team Hansen M 20-24 10:48:31 25.8103:04:2805:16:2108:20:3110:16:19
87 155139 Pulje 08.00 Tur Isabel Aarnes Skyisthelimit K 30-34 10:48:31 25.8103:04:2805:16:2108:20:3110:16:19
89 155141 Pulje 08.00 Tur Diana Harms TC Het Trapstel K 45-49 11:00:15 25.3503:07:0605:14:3908:36:0710:26:39
90 155142 Pulje 08.20 Tur Thilo Bennewitz Berlin M 45-49 11:14:37 24.8103:08:0605:07:0009:09:4710:43:42
91 144977 Pulje 08.00 Tur Ann Mari Gjelseth Kapp K 40-44 12:13:22 22.8202:59:1905:21:4109:28:2711:35:14
92 41314 Pulje 08.00 Tur Bernt Yngvar Marthinsen Torp M 70-74 12:58:19 21.5003:30:2306:03:3909:58:0212:12:38
93 36281 Pulje 08.00 Tur Asbjørn Karlsen Kristiansund M 65-69 13:06:51 21.2703:46:4906:23:3910:07:1712:25:50
94 155143 Pulje 08.00 Tur Katja Falch Drøbak K 50-54 16:41:15 16.7103:54:3107:26:1812:41:0615:52:10
- 47506 Pulje 08.00 Tur Sissel Merete Barhaugen Asker Cykleklubb / Team GirlPower K 55-59 Brutt -00:00:0004:12:3600:00:0000:00:00
- 64310 Pulje 08.05 Tur Frode Framnes Finstuen Transport M 55-59 Brutt -02:25:4300:00:0000:00:0000:00:00
- 155144 Pulje 08.20 Tur Thomas Myhr NRK M 50-54 Brutt -01:20:2402:37:3904:16:3200:00:00
- 146124 Pulje 08.00 Tur Anna Olofsson Marker SK / Team GirlPower K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 150309 Pulje 08.00 Tur Jeanette Håvimb Sperstad Oppdal SK / Team GirlPower K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 155145 Pulje 08.00 Tur Jon Haug Svendsen Ørsta SK / Team Sunnmøre-Kvam M 17-19 Brutt -02:12:1803:49:1700:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 279.00 KM
Snittfart: 31.00 Km/t
Snittid: 8:59:59
Antall deltakere: 100

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):