Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2016

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 55 kmEidsvoll 127 kmOlavsgaard 175
1 80155 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Even Antonsen Solør CK / Sykkel Ridderne SK M 35-39 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 108843 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Øystein Askjem Tinden J Cycleklubb / Sykkel Ridderne SK M 45-49 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 48619 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Jan Olav Beitmyren Lørenskog CK / Sykkel Ridderne SK M 50-54 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 34793 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Leif Oddvin Jensen Bærum OCK / Sykkel Ridderne SK M 35-39 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 36863 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Rune Morten Johansen Feiring IL Sykkel / Sykkel Ridderne SK M 40-44 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 109110 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Per Arne Kolseth Lillehammer Cykleklubb / Sykkel Ridderne SK M 25-29 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 62533 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Geir Lien Ullensaker CK / Sykkel Ridderne SK M 45-49 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 131328 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Håvar Melheim CK Victoria / Sykkel Ridderne SK M 30-34 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 68118 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Andreas Molandsveen Hasle-Løren IL Sykkel / Sykkel Ridderne SK M 30-34 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 43340 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Trond Kristian Schweder Sandefjord SK / Sykkel Ridderne SK M 35-39 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 34764 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Tronn Åskar Skjerstad Sykkel Ridderne SK M 50-54 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 141349 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Martin Støvern Modum CK / Sykkel Ridderne SK M 40-44 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
1 30485 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Bjarte Vethe Feiring IL Sykkel / Sykkel Ridderne SK M 45-49 04:03:46 47.0101:08:0602:42:3703:43:55
14 137597 Pulje 05.25 Lillehammer CK Bjørn Haakon Braadland Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:05:34 46.6600:00:0002:43:0703:45:36
14 79951 Pulje 05.25 Lillehammer CK Pål Gravem Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 155146 Pulje 05.25 Lillehammer CK Eirik Langerud Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 109274 Pulje 05.25 Lillehammer CK Terje Lindholm Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 150748 Pulje 05.25 Lillehammer CK Marius Melby Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 80173 Pulje 05.25 Lillehammer CK Simen Christoffer Nordal Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 137323 Pulje 05.25 Lillehammer CK Christian Nordkvelde Lillehammer Cykleklubb M 25-29 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 110807 Pulje 05.25 Lillehammer CK Fredrik Nybråten Lillehammer Cykleklubb / Norges Skøyteakademi M 20-24 04:05:34 46.6600:00:0002:43:0703:45:36
14 137318 Pulje 05.25 Lillehammer CK Oddvin Offigstad Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:05:34 46.6601:07:5902:43:0703:45:36
14 108885 Pulje 05.25 Lillehammer CK Even Andreas Røed Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:05:34 46.6600:00:0002:43:0703:45:36
14 80174 Pulje 05.25 Lillehammer CK Pål Thorvaldsen Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:05:34 46.6600:00:0002:43:0703:45:36
14 42297 Pulje 05.25 Lillehammer CK Sindre Viberg Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:05:34 46.6600:00:0002:43:0703:45:36
26 124695 Pulje 05.20 SK Rye XP Magnus Bjørndal SK Rye sykkel / Rye XP M 30-34 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 129281 Pulje 05.20 SK Rye XP Thomas Brodersen SK Rye sykkel / Rye XP M 35-39 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 66395 Pulje 05.20 SK Rye XP Anders Gammelsæter SK Rye sykkel / Rye XP M 30-34 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 49915 Pulje 05.20 SK Rye XP Torkjell Hillestad SK Rye sykkel / Rye XP M 35-39 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 64324 Pulje 05.20 SK Rye XP Kjetil Kviseth SK Rye sykkel / Rye XP M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5700:00:0000:00:00
26 149261 Pulje 05.20 SK Rye XP Øyvind Sørumshaugen Melvold SK Rye sykkel M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 43998 Pulje 05.20 SK Rye XP Gaute Norderhaug SK Rye sykkel M 40-44 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 42265 Pulje 05.20 SK Rye XP Sindre Næss SK Rye sykkel M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 27125 Pulje 05.20 SK Rye XP Øistein Olsen SK Rye sykkel M 35-39 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 111036 Pulje 05.20 SK Rye XP Rune Hamann Olsen SK Rye sykkel M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 53784 Pulje 05.20 SK Rye XP Morten Refstad SK Rye sykkel M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 136518 Pulje 05.20 SK Rye XP Bård Røsok SK Rye sykkel / Rye XP M 50-54 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 144031 Pulje 05.20 SK Rye XP Knut Steffensrud SK Rye sykkel M 30-34 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
26 79953 Pulje 05.20 SK Rye XP Pål Kristoffer Sørvoll SK Rye sykkel / Rye XP M 45-49 04:05:45 46.6301:07:5702:43:4403:45:27
40 125607 Pulje 05.00 Kjekkas IF Christoffer Aas Clementz Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 44722 Pulje 05.00 Kjekkas IF Frode Dalen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 109090 Pulje 05.00 Kjekkas IF Morten Grimsgård Kjekkas IF Sykkel / Stjerna M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 80183 Pulje 05.00 Kjekkas IF Rune Henriksen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 68992 Pulje 05.00 Kjekkas IF Ivar Magnus Hvattum Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 155147 Pulje 05.00 Kjekkas IF Marius Ingjer Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 45477 Pulje 05.00 Kjekkas IF Tommy Jensen Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 63093 Pulje 05.00 Kjekkas IF Aleksander Stijelja Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 34913 Pulje 05.00 Kjekkas IF Roy Magne Storholm Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
40 54096 Pulje 05.00 Kjekkas IF Dag Torp-Hansen Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:05:49 46.6201:07:3902:43:2403:45:14
50 108838 Pulje 05.00 Kjekkas IF Sten-Are Harjo Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:05:58 46.5901:07:3902:43:2403:45:14
51 70781 Pulje 05.15 CK Victoria Gaute Bere CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 36363 Pulje 05.15 CK Victoria Kjell-Tore Øye Brøtmet CK Victoria M 45-49 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 34822 Pulje 05.15 CK Victoria Per Johan Fenstad CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 36369 Pulje 05.15 CK Victoria Lars Kristian Granlund CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 36630 Pulje 05.15 CK Victoria Arne Inge Hangerhagen CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 36374 Pulje 05.15 CK Victoria Frode Jermstad CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 62846 Pulje 05.15 CK Victoria Jon Andreas Klokkehaug CK Victoria M 30-34 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 43157 Pulje 05.15 CK Victoria Øyvind Strømsholm Pettersen CK Victoria M 25-29 04:06:05 46.5601:09:0700:00:0003:46:11
51 108252 Pulje 05.15 CK Victoria Roger Sekkenes CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 34781 Pulje 05.15 CK Victoria Roger Sundet CK Victoria M 45-49 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 106208 Pulje 05.15 CK Victoria Torkil Valla CK Victoria M 40-44 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
51 133134 Pulje 05.15 CK Victoria Eirik Wendelborg CK Victoria M 25-29 04:06:05 46.5601:09:0702:44:5503:46:11
63 144054 Pulje 05.15 CK Victoria Bård Kuvås Brevik CK Victoria M 35-39 04:06:36 46.4701:09:0702:44:5503:46:11
64 129029 Pulje 05.00 Kjekkas IF Alf Sindre Pedersen Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:07:24 46.3201:07:3902:46:0603:47:25
65 34249 Pulje 05.00 Kjekkas IF Haakon Borge Stenbeck Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:07:35 46.2801:07:3902:43:2403:45:14
66 34787 Pulje 05.25 Lillehammer CK Glenn Kjetil Jonassen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 04:08:48 46.0610:57:1502:43:0703:45:36
67 36372 Pulje 05.15 CK Victoria Gjermund Hølås CK Victoria M 45-49 04:10:17 45.7801:09:0702:44:5503:46:11
68 49891 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Werner Christensen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 68114 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Jens Petter Dammen Stovnerkameratene Sykkel M 50-54 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 47377 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Bjørn Ivar Ekberg Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 47708 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Rory Gundersen Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 137327 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Nikolai Johan Heum Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 42275 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Ivan Karlshaugen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 145523 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Thomas Morgan Knutsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 150751 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Morten Langbråten Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 151008 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Tom Larsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 129023 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Joachim Mandt Larsen Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 68504 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Jonas Nielsen Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
68 49968 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Ketil Tærum Stovnerkameratene Sykkel / OBIL M 40-44 04:10:35 45.7301:10:1302:47:4703:50:18
80 36366 Pulje 05.25 Lillehammer CK Vegard Fredheim Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:10:40 45.7101:07:5902:43:0703:45:36
81 62576 Pulje 05.15 CK Victoria Jean Erik Gaundal CK Victoria M 30-34 04:10:57 45.6601:09:0702:44:5503:46:44
81 36386 Pulje 05.15 CK Victoria Arve Skåren CK Victoria M 35-39 04:10:57 45.6601:09:0702:44:5503:49:59
83 20147 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Amund Dyrnes Sandnes Sykleklubb M 25-29 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 75859 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Bjarte Gausel Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 27471 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 28312 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 21281 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 66584 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Ståle Gunnar Josdal Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 28972 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Sveinung Orstad Sandnes Sykleklubb M 25-29 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 107847 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Bjørnar Rettedal Sandnes Sykleklubb M 25-29 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 20563 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 38159 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
83 72935 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:11:24 45.5801:10:1002:48:4003:51:00
94 69512 Pulje 05.30 IF Frøy Dagfinn Bang-Johansen IF Frøy Sykkel M 40-44 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 34804 Pulje 05.30 IF Frøy Jan Bodin IF Frøy Sykkel M 55-59 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 137354 Pulje 05.30 IF Frøy Arne Brørs IF Frøy Sykkel M 40-44 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 155148 Pulje 05.30 IF Frøy Eivind Ekeli IF Frøy Sykkel M 25-29 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 31014 Pulje 05.30 IF Frøy Morten Forland IF Frøy Sykkel M 40-44 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 120511 Pulje 05.30 IF Frøy Phan Åge Haugård IF Frøy Sykkel M 20-24 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 108360 Pulje 05.30 IF Frøy Thomas Jansen IF Frøy Sykkel M 30-34 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 145012 Pulje 05.30 IF Frøy Jah Langleite IF Frøy Sykkel M 35-39 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 80292 Pulje 05.30 IF Frøy Bjørn Ole Langø IF Frøy Sykkel M 40-44 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 63951 Pulje 05.30 IF Frøy Thomas Liebe IF Frøy Sykkel M 30-34 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 122814 Pulje 05.30 IF Frøy Jonas Nermoen IF Frøy Sykkel M 30-34 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 49921 Pulje 05.30 IF Frøy Lars Tendal IF Frøy Sykkel M 45-49 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
94 34987 Pulje 05.30 IF Frøy Håkon Zahl IF Frøy Sykkel M 45-49 04:12:02 45.4701:11:0002:49:4203:52:07
107 49396 Pulje 05.00 Kjekkas IF Eirik Hval Jensen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:12:45 45.3401:07:3902:43:2403:47:31
108 80573 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Sondre Bolstad Solør CK / Sykkel Ridderne SK M 30-34 04:13:39 45.1801:08:0602:42:3703:47:20
108 108802 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Kristian Myhrer Råholt CK / Sykkel Ridderne SK M 25-29 04:13:39 45.1801:08:0602:42:3703:47:20
110 144771 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Kristian Bjerke Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:13:56 45.1201:10:1302:47:4703:50:49
111 137436 Pulje 05.00 Kjekkas IF Steffen Bråten Kjekkas IF Sykkel M 25-29 04:14:18 45.0601:07:3902:43:2403:48:20
112 47592 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Espen Aune Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:15:44 44.8101:10:1302:47:4703:52:17
113 155149 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Pål Erik Moen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:16:04 44.7501:10:1302:47:4703:55:35
113 68641 Pulje 06.15 Stovnerkameratene Tomas Nydal Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:16:04 44.7501:10:1302:48:3203:55:35
115 80465 Pulje 05.25 Lillehammer CK Bjørnar Skjelseth Lillehammer Cykleklubb M 50-54 04:16:15 44.7201:07:5902:43:0703:54:08
116 70699 Pulje 06.45 Eiker CK John Ivar Ernstsen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 40-44 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 151084 Pulje 06.45 Eiker CK Håkon Laugerud Gilje Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 25-29 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 155150 Pulje 06.45 Eiker CK Ulf Hansen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 45-49 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 155151 Pulje 06.45 Eiker CK Daniel Ingebo Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 25-29 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 155152 Pulje 06.45 Eiker CK Tony André Kampen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 35-39 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 155153 Pulje 06.45 Eiker CK Nikolai Bing Karlsen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 17-19 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 108857 Pulje 06.45 Eiker CK Vidar Moen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 50-54 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 64114 Pulje 06.45 Eiker CK Arne Myklemyr Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 45-49 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 34253 Pulje 06.45 Eiker CK Ronny Omdahl Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 45-49 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 137363 Pulje 06.45 Eiker CK Rune Skuland Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 50-54 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 70620 Pulje 06.45 Eiker CK Håkon Svendsen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 45-49 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
116 138402 Pulje 06.45 Eiker CK Kurt Inge Vågenes Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 50-54 04:16:37 44.6501:11:1202:51:1503:56:14
128 80568 Pulje 05.05 Sykkel Ridderne SK Vegard Faldet Solør CK / Sykkel Ridderne SK M 30-34 04:16:44 44.6301:08:0602:42:3703:50:34
129 68909 Pulje 05.30 IF Frøy Martin Lyngstad Ihler IF Frøy Sykkel M 30-34 04:16:57 44.6001:11:0002:49:4203:52:07
129 155154 Pulje 05.30 IF Frøy Patrik Paulsson IF Frøy Sykkel M 35-39 04:16:57 44.6001:11:0002:49:4203:52:07
131 137747 Pulje 06.45 Eiker CK Håvard Østmoen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 40-44 04:17:01 44.5801:11:1202:51:1503:56:14
132 79218 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Egil Bagge-Skarheim Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 49426 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Kjetil Berntzen Kolbotn SK M 25-29 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 144169 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Øivind Bystrøm Kolbotn SK M 35-39 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 80309 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Jens Peter Elton Gransæther Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 109241 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Ivar Grøneng Kolbotn SK / Høegh Sport M 50-54 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 108996 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Anders Gaarder Kolbotn SK M 45-49 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 144073 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Jørn Martin Tysnes Holm Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 129040 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Anders Lindstad Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 46143 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Martin Arne Ø. Nilsen Kolbotn SK M 45-49 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 155155 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Hans Olav Ringebo Kolbotn SK M 35-39 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 34958 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Jarle Rudihagen Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 47973 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Anders Sønsthagen Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
132 102339 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Gaute Vikøren Kolbotn SK / KSK 40 M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:54:1203:57:29
132 80499 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Arne Ytre Kolbotn SK M 40-44 04:17:39 44.4701:11:1802:52:1503:57:29
146 21435 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Børge Andreassen Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 41441 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Anders Christiansen Follo SK / Follo Express M 45-49 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 49410 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Jørgen Feldt Follo SK / Follo Express M 35-39 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 41489 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Thomas Forsberg Follo SK M 45-49 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 144374 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Gaute Helfjord Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 108918 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Tom Helsinghof Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 154583 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Fredrik Lorentzen Henne Follo SK / Ekspress M 20-24 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 150161 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Sten Marius Holmen Follo SK / Follo Express M 25-29 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 113511 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Thomas Husum Follo SK / Follo Express M 45-49 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 144069 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Tor-Gunnar Ingvaldsen Follo SK M 35-39 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 149799 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Lino Inversini Follo SK / Follo Ekspressen M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 139115 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Espen Kristiansen Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 98274 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Geir Lothe Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 155156 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Håvard Martinsen Follo SK M 25-29 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 137382 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Terje Myklebust Follo SK M 45-49 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 22618 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Geir Arne Nessa Follo SK / Express M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 27611 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Petter Nilsen Follo SK M 35-39 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
146 150754 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Torje Øvergaard Follo SK M 40-44 04:18:16 44.3701:12:3702:53:2303:58:05
164 144062 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Hans Ivar Festad Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 155157 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Dag Stian Lindstad Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 130360 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Øystein Myrland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 50696 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Jan Helge Rustbakken Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 80378 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Stein Rønne Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 64005 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 129061 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Martin Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 150131 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Olve Skjetne Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 144066 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Johannes Petrus Spruit Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 109547 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Thor Aksel Starum Raufoss & Gjøvik SK M 25-29 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 129062 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Andreas Tollan Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
164 64006 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 04:18:34 44.3201:11:5702:52:0903:57:42
176 35185 Pulje 05.30 IF Frøy Morten Winsnes IF Frøy Sykkel M 45-49 04:20:22 44.0101:11:0002:49:4203:52:07
177 155158 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Tom Erik Alm Lørenskog CK M 35-39 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 132060 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Steinar Lindberg Bjerke Lørenskog CK M 45-49 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 50522 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Jan Ekern Lørenskog CK / Blodsmak SK M 45-49 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 151011 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Erik Haugen Lørenskog CK M 35-39 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 137966 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Kåre Haukaas Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 109094 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Lars Kjelling Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 137355 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Trond Kjølstad Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 144333 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Tom Korneliussen Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 109095 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 80201 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Stein Magnus Olafsrud Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 150730 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Harald Sjøvaag Olsen Lørenskog CK M 40-44 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 48848 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Thorbjørn Skamo Lørenskog CK M 35-39 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 144130 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Arild Vold Lørenskog CK M 35-39 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
177 150731 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Eirik Vollen Lørenskog CK M 35-39 04:21:13 43.8701:13:3502:55:2604:00:44
191 155159 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Pål Arne Jensen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:21:28 43.8201:11:5702:52:0903:57:42
192 155160 Pulje 05.35 BOC Robert Austnes Bærum OCK / BOC1 M 30-34 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 150757 Pulje 05.35 BOC Arjan Boldingh Bærum OCK / BOC1 M 30-34 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 64047 Pulje 05.35 BOC Hans-Christian Francke Bærum OCK / Catch Solar M 50-54 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 144109 Pulje 05.35 BOC Kim Gerhardsen Bærum OCK M 25-29 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 155161 Pulje 05.35 BOC Martin Haugo Bærum OCK M 30-34 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 108400 Pulje 05.35 BOC Stian Lauritzen Bærum OCK M 25-29 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 122510 Pulje 05.35 BOC Stein Arne Lie Bærum OCK / BOC1 M 50-54 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 144227 Pulje 05.35 BOC Casper Mønsted Søndberg Bærum OCK / BOC1 M 30-34 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 129059 Pulje 05.35 BOC Bjørnar Volden Bærum OCK M 35-39 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 155162 Pulje 05.35 BOC Peter Von Der Fehr Bærum OCK M 30-34 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
192 64209 Pulje 05.35 BOC Sindre Ødemark Bærum OCK / BOC1 M 25-29 04:21:33 43.8101:15:0102:56:2304:01:32
203 54387 Pulje 05.20 SK Rye XP Thomas Hermansen SK Rye sykkel / Ekspressen M 35-39 04:21:40 43.7901:07:5702:48:3203:59:33
204 81178 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Trond G. Amundsen Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 82446 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Petter Andersen Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 41416 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Torstein Bomann-Larsen Holmenkollen CK M 35-39 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 80274 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Sven Iver Hegstad Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 155163 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Didrik Lowzow Holli Holmenkollen CK M 30-34 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 70869 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 25546 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Lars Litleré Holmenkollen CK M 30-34 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 155164 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 William Magnor Holmenkollen CK M 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 133947 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Hans-Henrik Merckoll Holmenkollen CK / Hewlett Packard Enterprise M 45-49 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 155165 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Jonas Ringstad Holmenkollen CK M 25-29 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 102334 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Martin Ruud Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 155166 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Joachim Sverre Holmenkollen CK M 35-39 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 65487 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Anders Sætre Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 33411 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 150756 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Jens Aas Holmenkollen CK M 40-44 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
204 116369 Pulje 05.45 Holmenkollen CK 1 Anders Aas Holmenkollen CK M 35-39 04:22:29 43.6501:13:1002:55:0904:01:28
220 136805 Pulje 05.20 SK Rye XP Trond Guldahl Hansen SK Rye sykkel / Rye XP M 35-39 04:22:38 43.6301:07:5702:46:3603:59:33
220 35133 Pulje 05.20 SK Rye XP Anders Åsberg SK Rye sykkel M 45-49 04:22:38 43.6301:07:5702:53:4404:02:43
222 137381 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Stian Gylder Haugland Follo SK M 25-29 04:22:43 43.6201:12:3702:53:2303:58:05
223 65480 Pulje 05.35 BOC Henrik Alpers Bærum OCK / BOC 1 M 35-39 04:23:27 43.4901:15:0102:56:2304:01:32
223 71034 Pulje 05.35 BOC Terje Engebretsen Bærum OCK M 55-59 04:23:27 43.4901:15:0102:57:0204:02:35
223 79635 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Richard Martinsen Lørenskog CK M 40-44 04:23:27 43.4901:13:3502:55:2604:00:44
223 74498 Pulje 05.35 BOC Anders Rostrup Bærum OCK M 30-34 04:23:27 43.4901:15:0102:57:0204:02:35
227 64309 Pulje 05.35 BOC Jakob Haarr Jølstad Bærum OCK / BOC 1 M 25-29 04:24:38 43.3001:15:0102:56:2304:01:32
228 36540 Pulje 05.15 CK Victoria Jan-Arve Dybvaag Lea CK Victoria M 40-44 04:25:33 43.1501:09:0702:44:5503:59:32
229 145530 Pulje 05.50 Follo Sykkelklubb Hans Kristian Aaen Follo SK M 35-39 04:25:44 43.1201:12:3702:53:2303:58:05
230 137430 Pulje 06.45 Eiker CK Nils Wikheim Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 50-54 04:25:48 43.1101:11:1202:52:4504:01:16
231 155168 Pulje 05.35 BOC Thomas Harstad Bærum OCK / BOC1 M 35-39 04:26:21 43.0201:15:0102:56:2304:01:32
232 102337 Pulje 06.40 Vossevangen CK Carsten Christensen Vossevangen Cykleklubb M 25-29 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 32738 Pulje 06.40 Vossevangen CK Roger Eide Vossevangen Cykleklubb M 35-39 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 120854 Pulje 06.40 Vossevangen CK Marianne L. Elshaug Vossevangen Cykleklubb M 45-49 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 54164 Pulje 06.40 Vossevangen CK Jon Arild Hellebust Vossevangen Cykleklubb M 40-44 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 33383 Pulje 06.40 Vossevangen CK Rune Herheim Vossevangen Cykleklubb M 35-39 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 128996 Pulje 06.40 Vossevangen CK Kjetil Kiledal Isaksen Vossevangen Cykleklubb M 35-39 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 139543 Pulje 06.40 Vossevangen CK Øystein Stake Laengen Vossevangen Cykleklubb M 25-29 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 88544 Pulje 06.40 Vossevangen CK Nils Asbjørn Lie Vossevangen Cykleklubb M 45-49 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 133156 Pulje 06.40 Vossevangen CK Heine Nysæther Vossevangen Cykleklubb M 25-29 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 74356 Pulje 06.40 Vossevangen CK Arnstein Ringheim Vossevangen Cykleklubb M 35-39 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 37506 Pulje 06.40 Vossevangen CK Dag Tore Roe Vossevangen Cykleklubb M 45-49 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 102480 Pulje 06.40 Vossevangen CK Jørund Rong Vossevangen Cykleklubb M 40-44 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 37487 Pulje 06.40 Vossevangen CK Paul Skeie Vossevangen Cykleklubb M 45-49 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 35044 Pulje 06.40 Vossevangen CK Askild Storbråten Vossevangen Cykleklubb M 40-44 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 54222 Pulje 06.40 Vossevangen CK Sondre Tysseland Vossevangen Cykleklubb M 20-24 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
232 123272 Pulje 06.40 Vossevangen CK Bård Wæhle Vossevangen Cykleklubb M 40-44 04:26:31 42.9901:13:4702:57:5004:05:00
248 50336 Pulje 06.40 Vossevangen CK Inge Fagerbakke Vossevangen Cykleklubb M 40-44 04:27:00 42.9201:13:4702:57:5004:05:00
249 98181 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Tom Gullberg Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:27:25 42.8501:11:5702:56:4504:06:23
249 156131 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Kai Larsen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:27:25 42.8501:11:5702:56:4504:06:23
249 65366 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Arnfinn Nereng Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:27:25 42.8501:11:5702:56:4504:06:23
249 144065 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Roar Sollie Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:27:25 42.8501:11:5703:00:0504:06:23
253 110069 Pulje 05.30 IF Frøy Pål Olsen IF Frøy Sykkel M 55-59 04:28:20 42.7001:11:0002:49:5504:06:55
254 155169 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Alexander Lundgreen Ringerike SK M 20-24 04:29:00 42.6001:16:1803:01:4404:08:14
255 62532 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Willy Andersen Ullensaker CK M 45-49 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 80203 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Svein Åke Arntzen Ullensaker CK M 45-49 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 65423 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Syver Berg-Domås Brøttum IL Sykkel M 35-39 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 63974 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Kjell Vidar Brumoen Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 155170 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Niklas Carlsen Ullensaker CK M 30-34 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 150732 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Pål Kristian Eggen Ullensaker CK M 40-44 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 69620 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Tom Yngvar Halvorsen Brøttum IL Sykkel M 50-54 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 47742 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Kenneth Hoff Ullensaker CK M 40-44 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 80307 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) John Espen Johannessen Brøttum IL Sykkel M 40-44 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 47493 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Stein Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 64225 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Jan Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 43361 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Rune Kronberget Lillehammer Cykleklubb M 45-49 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 137409 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Jonas Lie Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 106220 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Hans Andreas Moen Brøttum IL Sykkel M 30-34 04:29:15 42.5601:14:5803:01:1904:08:12
255 150733 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Morten Land Nilsen Ullensaker CK M 30-34 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 44537 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Tommy Pedersen Ullensaker CK M 40-44 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 109145 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Håkon Rognstad Ullensaker CK M 40-44 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 47059 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Tommy Torgersen Ullensaker CK M 45-49 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 43400 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb André Warming Ullensaker CK M 45-49 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 149282 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Aleksander Warming Ullensaker CK M 20-24 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
255 50191 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Jørn Steinar Øveraas Ullensaker CK M 35-39 04:29:15 42.5601:17:3303:03:1204:08:35
276 27874 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Roar Børresen Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:30:21 42.3801:10:1002:48:4004:04:21
277 133242 Pulje 06.20 Asker CK Bjørn Bjune Asker CK M 40-44 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 129148 Pulje 06.20 Asker CK Reidar Bjørkli Asker CK M 50-54 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 63946 Pulje 06.20 Asker CK Trond Brenna Asker CK M 25-29 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 137815 Pulje 06.20 Asker CK Thomas Engebretsen Asker CK M 40-44 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 49568 Pulje 06.20 Asker CK Anders Henni Asker CK M 45-49 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 155171 Pulje 06.20 Asker CK Steffen Karstoft Asker CK M 40-44 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 70618 Pulje 06.20 Asker CK Arild Nordstad Asker CK M 50-54 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 128313 Pulje 06.20 Asker CK Steinar Skovli Asker CK M 50-54 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 80332 Pulje 06.20 Asker CK Erik Thrane Asker CK M 50-54 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 64103 Pulje 06.20 Asker CK Arne Henning Underdal-Loktu Asker CK M 45-49 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
277 91293 Pulje 06.20 Asker CK Eyvind Wang Asker CK M 55-59 04:30:36 42.3501:14:5903:01:1604:09:16
288 125589 Pulje 06.20 Asker CK Lasse Gundersen Asker CK M 45-49 04:30:51 42.3101:14:5903:01:1604:09:16
289 49502 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Tarjei Blåsås SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 41452 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Cato Borge SpKl Ceres Sykkel / JIL Grorud M 45-49 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 39140 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Kjetil Dahle SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 155172 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Daniel Ark Evensen SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 129522 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Anders Folkenborg SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 126487 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Tore Fuglestad SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 80391 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Jan Harving SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 139685 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Øyvind Haug SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 50122 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Roger Hæhre SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 49916 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Stefan Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 47716 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Johnny Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 69514 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Magne Loftesnes SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 150885 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Jonny Moen SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 63950 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Oddbjørn Nilsen SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 28735 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Stig Selberg SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 107956 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Frode O. Storløkken SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 155173 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Andreas Vander SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
289 147512 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Ole-Kristian Wauger Østnes SpKl Ceres Sykkel M 25-29 04:31:31 42.2001:17:2803:02:4804:10:21
307 144108 Pulje 05.35 BOC Sigurd Bakke Amundsen Bærum OCK / BOC1 M 30-34 04:31:36 42.1901:15:0102:56:2304:02:35
308 150774 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Knut Skaarnæs-Moldestad Follo Sykkelklubb M 25-29 04:32:58 41.9801:17:0403:05:4204:12:11
309 67668 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Terje Brotnow Ullensaker CK M 40-44 04:33:14 41.9401:17:3303:03:1204:08:42
309 109141 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Stein Vidar Karlsen Ullensaker CK M 40-44 04:33:14 41.9401:17:3303:03:1204:08:35
309 80382 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Tor Erik Rognstad Ullensaker CK M 40-44 04:33:14 41.9401:17:3303:03:1204:08:42
312 155174 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Knut-Ståle Arntsen Harstad CK M 45-49 04:33:29 41.9001:16:1803:01:4404:10:48
313 129267 Pulje 05.25 Lillehammer CK Magnus Rognstad Neby Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:33:30 41.9000:00:0003:02:2404:12:39
314 48737 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Ulf-Gunnar Mikalsen Veritas BIL M 45-49 04:33:35 41.8801:16:1803:01:4404:10:48
314 119890 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Stian Tufte Tryvann Cykleklubb M 35-39 04:33:35 41.8801:16:1803:01:4404:10:48
316 149257 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Morten Grønn Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:34:18 41.7701:14:5803:01:1904:12:01
317 81007 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Klaus Tørhaugen Ullensaker CK M 40-44 04:34:51 41.6901:17:3303:03:1204:09:40
318 44627 Pulje 06.20 Asker CK Helge Mosveen Asker CK M 50-54 04:35:07 41.6501:14:5903:01:1604:09:16
319 155175 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Gunnar Alvim Smaalenene SK M 40-44 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 155176 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Svein Erik Dahl Smaalenene SK M 50-54 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 155177 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Lars-Erik Duserud Smaalenene SK M 30-34 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 108067 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Lasse Fjærestad Smaalenene SK M 50-54 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 155178 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Øystein Fundingsrud Smaalenene SK M 30-34 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 155179 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Tom Andreas Haugbro Smaalenene SK M 30-34 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 92634 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Raymond Henriksen Smaalenene SK M 55-59 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 155180 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Jan Børre Johansen Smaalenene SK M 45-49 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 41711 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Espen Ludviksen Smaalenene SK M 50-54 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 103565 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Espen Malo Smaalenene SK M 35-39 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 80761 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Frank Robert Nilsen Smaalenene SK M 35-39 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 129054 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Morten Rotnes Smaalenene SK M 40-44 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
319 137447 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Tor Martin Sølvberg Smaalenene SK M 30-34 04:35:33 41.5801:16:5203:04:5204:13:59
332 155181 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Morten Austestad Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 73587 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Helge Rege Gårdsvoll Holmenkollen CK M 30-34 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 151015 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Trond Haug Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 65565 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Andreas Hellstrøm Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 156132 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Espen Kristiansen Holmenkollen CK M 25-29 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 108913 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Fred Lund Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 80506 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Christoffer Mørck Holmenkollen CK M 35-39 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 155182 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Fredrik Nielsen Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 155183 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Stig-Arne Ryeng Holmenkollen CK M 25-29 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 109429 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Kristian Schiander Holmenkollen CK M 35-39 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 129032 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Truls Teigen Holmenkollen CK M 40-44 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 109115 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Carl-Fredrik Klaveness Walker Holmenkollen CK M 35-39 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
332 108894 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Herman Aass Holmenkollen CK M 35-39 04:35:48 41.5501:17:4003:07:1204:14:31
345 109306 Pulje 05.30 IF Frøy Nicolai Martinsen IF Frøy Sykkel M 30-34 04:35:56 41.5301:11:0002:52:4004:10:56
346 66005 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Are Reines Kolbotn SK M 55-59 04:35:59 41.5201:20:4603:08:2804:15:30
347 137445 Pulje 06.25 Smaalenene Sykkelklubb Per Morten Ødegaard Smaalenene SK M 50-54 04:36:32 41.4401:16:5203:04:5204:13:59
348 43971 Pulje 05.10 Sandnes Sykleklubb Kristian Andreassen Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:36:53 41.3801:10:1002:57:1904:11:25
349 106387 Pulje 06.00 Sportsklubben Ceres Tor Arne Andreassen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:36:56 41.3801:17:2803:02:4804:10:21
350 133302 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Ingrid Fjellestad SK Rye sykkel K 35-39 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 107993 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Erik Andersen SK Rye sykkel M 35-39 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 155184 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Bjørnar Bakken SK Rye sykkel - Sykkel M 45-49 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 30109 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Vegard Bentzen SK Rye sykkel M 35-39 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 150236 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Matias Kase Corona SK Rye sykkel / EY BIL M 30-34 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 144176 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Jan Gamre SK Rye sykkel / Rye 1 M 45-49 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 32274 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Sven Ove Hølland SK Rye sykkel / RAV BIL M 45-49 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 82137 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Mats Joachim Johansen SK Rye sykkel M 35-39 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 60120 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Gunnar Loe SK Rye sykkel / Rye 1 M 40-44 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 103693 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Morten Nasvik SK Rye sykkel M 40-44 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 43086 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Raymond Nordfeldt SK Rye sykkel / Rye 1 M 40-44 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 138296 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Marius Pettersen SK Rye sykkel M 45-49 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 154576 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Joakim Sundnes SK Rye sykkel M 40-44 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
350 156133 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Andreas Sørensen SK Rye sykkel M 25-29 04:37:25 41.3001:17:1203:07:1704:15:52
364 155185 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Marius Holm Stiftstaden SK Trondheim / Team G-Max M 35-39 04:37:33 41.2801:19:3503:05:4204:14:45
365 155186 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Odd Petter Børde Gausdal Sykkellag M 45-49 04:37:34 41.2801:14:5803:01:1904:14:29
366 108851 Pulje 06.45 Eiker CK Tor Olav Brennhovd Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 35-39 04:38:15 41.1801:11:1203:05:2504:15:53
366 155187 Pulje 06.45 Eiker CK Sondre Kittilsen Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 25-29 04:38:15 41.1801:11:1203:05:2504:15:53
366 65329 Pulje 06.45 Eiker CK Magnar Røren Eiker CK / Eiker CK XX Herre M 50-54 04:38:15 41.1801:11:1203:05:0004:15:53
366 35019 Pulje 06.45 Eiker CK Skule Edvard Smørgrav Eiker CK / Eiker CK xx Herre M 45-49 04:38:15 41.1801:11:1203:05:0004:15:53
370 155188 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Dan Peder Eriksen ATEA M 35-39 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
370 139750 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Ørjan Hegreberg ATEA M 30-34 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
370 154652 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Johan Herland ATEA M 35-39 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
370 30111 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Vegard Barhaugen Kjos Bærum OCK / Atea M 50-54 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
370 155190 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Martin Myrseth ATEA M 30-34 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
370 150132 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Mats Håkon Strand ATEA M 30-34 04:38:19 41.1701:17:5403:07:4704:16:06
376 109656 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Ole Anders Eek Ullensaker CK M 35-39 04:38:25 41.1601:17:3303:03:1204:14:16
377 70024 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Bjørn Børde Gausdal Sykkellag M 40-44 04:38:26 41.1501:14:5803:01:1904:15:05
378 79157 Pulje 05.00 Kjekkas IF Espen Høglund Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:39:42 40.9701:07:3903:01:4104:17:35
378 87366 Pulje 05.00 Kjekkas IF Bård Olsen Kjekkas IF Sykkel M 50-54 04:39:42 40.9701:07:3903:06:0004:17:35
380 46004 Pulje 05.55 Kolbotn Sykkelklubb Andreas Schei Kolbotn SK M 35-39 04:39:43 40.9701:22:4803:08:2804:16:01
381 34946 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Frode Bakke Lillehammer Cykleklubb M 50-54 04:39:51 40.9501:14:5803:01:1904:16:19
381 109185 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Magnus Kirkerud Lillehammer Cykleklubb M 45-49 04:39:51 40.9501:14:5803:02:3404:16:35
381 47079 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Roar Lunna Brøttum IL Sykkel M 40-44 04:39:51 40.9501:14:5803:01:1904:16:19
381 47073 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Ole Christian Lunna Brøttum IL Sykkel M 45-49 04:39:51 40.9501:14:5803:02:3404:16:35
381 129113 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Jonny Slåttvik Lillehammer Cykleklubb M 45-49 04:39:51 40.9501:14:5803:02:3404:16:35
381 155191 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Kenneth Ulen Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:39:51 40.9501:14:5803:02:3404:16:35
381 144125 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Trond Ivar Veskje Lillehammer Cykleklubb M 50-54 04:39:51 40.9501:14:5803:02:3404:16:35
388 144243 Pulje 05.35 BOC Martin Kavli Lysgaard Bærum OCK M 25-29 04:40:08 40.9001:15:0103:07:2704:17:22
389 50238 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Torgeir Skjeldnes Brøttum IL Sykkel / Team Sport1 Storgata M 25-29 04:40:31 40.8501:14:5803:02:3404:16:55
390 150134 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Roger Opsvik Ålesund OCK M 25-29 04:40:44 40.8201:19:3503:05:4204:14:45
391 155192 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Knut Erling Haaland Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:41:15 40.7401:14:5803:01:1904:17:11
391 69647 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Kjetil Paulsrud Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:41:15 40.7401:14:5803:07:1704:18:42
393 151838 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Martin Kristoffer Andersen Lørenskog CK M 30-34 04:42:36 40.5501:13:3502:57:0904:15:20
393 129131 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Michele De Paoli Lørenskog CK M 45-49 04:42:36 40.5501:13:3502:57:0904:15:20
395 70644 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Lars Petter Musiol Ullensaker CK M 35-39 04:42:46 40.5201:17:3303:03:1204:14:28
396 144167 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Per Øyvind Brenden Biri IL - Sykkel M 30-34 04:42:59 40.4901:16:1803:01:4404:15:33
397 150181 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Thomas Birkelund Follo Sykkelklubb M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 156134 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Tommy Eriksen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 144273 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Tarjei Gilbrant Follo Sykkelklubb M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 144274 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Stian Gregersen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150915 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Finn Hansen Follo Sykkelklubb M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150903 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Arne Johannessen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 122298 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Terje Johansen Follo Sykkelklubb M 50-54 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150162 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Christopher Kahrs Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150163 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Carl Fredrik Karlsen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 155193 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Robert Kay Follo SK M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 129650 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Ronald Kvalsund Follo SK M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 50976 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Audun Landsverk Follo Sykkelklubb M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150165 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Thomas Lystad Follo SK M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 138677 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Håkon Madsen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 124671 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Kåre Molland Follo Sykkelklubb M 50-54 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 155194 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Sebastian Jakobsen Seierstad Follo SK M 17-19 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150195 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Tor-Einar Skog Follo Sykkelklubb M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 155195 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Erik Skaarnæs Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150166 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Jon Smogeli Follo Sykkelklubb M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 155196 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Ørjan Stene Follo Sykkelklubb M 40-44 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150832 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Idar Torskangerpoll Follo Sykkelklubb M 35-39 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
397 150317 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Knut Åsen Follo Sykkelklubb M 45-49 04:43:37 40.4001:18:1803:09:3704:21:02
419 150142 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Petter Berntzen Bærum OCK / BOC 3 M 50-54 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 155197 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Thorstein Bostad Bærum OCK / BOC 3 M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 155198 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Jørn Bremtun Bærum OCK M 40-44 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 144220 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Anders Eikefjord Bærum OCK M 45-49 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 109177 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Tore Fjeld Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 136617 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Tore Hagen Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 89256 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Stefan Jacobsen Bærum OCK M 40-44 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 147119 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Sigurd Korsnes Bærum OCK / BOC 3 M 30-34 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 137869 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Jan Morten Kreutz Bærum OCK M 50-54 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 34818 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Lars Thomas Moen Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 75783 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Sigmund Nysveen Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 40637 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Ola Skrøvseth Bærum OCK / Statoil BIL M 50-54 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 145084 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Ingvar Straume Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 34935 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Ole Morten Thorsvik Bærum OCK M 55-59 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
419 155199 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Eystein Westgaard Bærum OCK M 50-54 04:45:11 40.1801:18:5003:09:3904:22:36
434 109131 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Sigmund Førde ATEA M 45-49 04:46:06 40.0501:17:5403:07:4704:21:57
435 64344 Pulje 09.13 Ladies Edition Kristin Falck SK Rye sykkel K 45-49 04:46:10 40.0401:22:2703:15:0004:23:57
435 149991 Pulje 09.13 Ladies Edition Malin Johansen SK Rye sykkel K 35-39 04:46:10 40.0401:22:2703:15:0004:23:57
437 113100 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Ketil Ervik IF Frøy Sykkel M 45-49 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 70897 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Arne Hanssen IF Frøy Sykkel M 50-54 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 155200 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Lars Igesund IF Frøy Sykkel M 40-44 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 64347 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Thomas Leirset IF Frøy Sykkel M 45-49 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 79530 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Ståle Myhrvold IF Frøy Sykkel M 40-44 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 35184 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Steinar Rød Nilsen IF Frøy Sykkel M 45-49 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 129464 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Tor H. Staff IF Frøy Sykkel M 50-54 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 34985 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Morten Storli IF Frøy Sykkel M 35-39 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 155201 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Jørgen Tiltnes IF Frøy Sykkel M 25-29 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 42434 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Petter Tiltnes IF Frøy Sykkel M 20-24 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
437 34988 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Jan Morten Aag IF Frøy Sykkel M 55-59 04:47:06 39.9101:18:2103:12:4304:23:58
448 108128 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Hallvor Asphol Fannefjord SK M 55-59 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 62993 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Håvard Bjordal Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 30-34 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 62037 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Morten Brende Veidekke BIL / Lågen ck M 45-49 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 155202 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Tom Holm Stiftstaden SK Trondheim / Team G-Max M 35-39 04:47:14 39.8901:19:3503:13:2304:24:57
448 128381 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Øyvind Johansen Molde CK M 40-44 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 122563 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) André Kristoffersen Rauma Sykkelklubb M 45-49 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 155203 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Leif Johan Monsøy Fannefjord SK / Bil Br. Dahl M 30-34 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 137618 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Per Olav Myrstad Molde CK M 50-54 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 149834 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Martin Orderud Sagene IF Sykkel M 25-29 04:47:14 39.8901:19:3503:13:2304:24:57
448 150144 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Svend Reiten Molde CK M 45-49 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 143476 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Per Kristian Rønning Økern Cykle Klubb M 55-59 04:47:14 39.8901:19:3503:13:2304:24:57
448 150145 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Arnt Einar Sandnes Fannefjord Sykkelklubb / Sparebanken Racing Team M 35-39 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
448 36483 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Øyvind Unhjem SK Rye sykkel / Team Sparebanken Møre Racing Team M 40-44 04:47:14 39.8901:20:4603:13:2304:24:57
461 98854 Pulje 06.20 Asker CK Arne Dolven Asker CK M 40-44 04:47:25 39.8701:14:5903:03:1104:22:13
462 155204 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Lars Martin Klokkervoll Holmenkollen CK M 04:47:27 39.8601:17:4003:07:1204:22:02
462 155205 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Christopher Tollefsen Holmenkollen CK M 40-44 04:47:27 39.8601:17:4003:07:1204:22:02
464 64245 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Vegard Ølstørn Bærum OCK M 35-39 04:47:50 39.8101:18:5003:09:3904:22:36
465 137361 Pulje 05.40 Raufoss & Gjøvik SK Oddbjørn Grimsbø Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:48:07 39.7701:11:5702:56:4504:18:44
466 144294 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Glenn Bjerklund Follo Sykkelklubb M 35-39 04:48:09 39.7701:18:1803:09:3704:24:34
466 155206 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Håkon Tangerud Follo Sykkelklubb M 35-39 04:48:09 39.7701:18:1803:09:3704:24:34
468 111225 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Øivind Andersen-Gott Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 114182 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb André V. Angelillo Skullerud SpKl Sykkel / Driv M 45-49 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 150742 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Frantz Ludvik Rude Dahlen Skullerud SpKl Sykkel M 30-34 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 150333 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Dennis Alexander Fuglevaag Skullerud SpKl Sykkel M 20-24 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 109035 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Gunnar Halle Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 156135 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Øystein Hansen Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 80266 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Stig Hellesnes Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 120945 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Dennis Jakobsen Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 40893 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Espen Kristiansen Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 108946 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Olav Abel Lindberg Skullerud SpKl Sykkel M 40-44 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 68682 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Ove Pernes Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 137365 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Lars André Røkke Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
468 155208 Pulje 06.35 Skullerud Sykkelklubb Harald Tesaker Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:20 39.7401:20:5203:15:2904:25:57
481 150211 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Espen Heim Timenes Bærum OCK / BOC 3 M 40-44 04:49:29 39.5801:18:5003:09:3904:22:52
482 155209 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) John Arne Beien Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 149361 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Elin Grønvik Stiftstaden SK Trondheim K 45-49 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 149476 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Alexander Halsen Stiftstaden SK Trondheim M 30-34 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155210 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Terje Keiseraas Stiftstaden SK Trondheim / Tine M 50-54 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 42596 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Snorre Lauritsen Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155211 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Tomm Brostrup Müller Stiftstaden SK Trondheim M 55-59 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155212 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Marius André Olsen Stiftstaden SK Trondheim M 30-34 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 137774 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Lars Grong Risan Stiftstaden SK Trondheim M 25-29 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 41066 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Rolf Rotan Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 149371 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Reidar Sivertsen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155213 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Mikkel Stensaas Stiftstaden SK Trondheim M 25-29 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 27907 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Roger Stokke Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155214 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Rune Størvold Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 155215 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Øyvind Utvik Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
482 149374 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Roy Vegsundvåg M 35-39 04:49:44 39.5501:21:2803:16:3104:27:25
497 62544 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Viggo Andresen Austrått Sykkelklubb M 30-34 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 36578 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Thomas Chytra CK Victoria M 45-49 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 108117 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Torstein Hansen Austrått Sykkelklubb M 35-39 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 41277 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Tommy Jensen Indreflø CK Victoria M 35-39 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 108218 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Snorre Sklet Ranheim IL - Sykkel / CK Victoria M 50-54 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 149297 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Tor-Erik Skorstad Gauldal SK / CK Victoria M 35-39 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
497 79214 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Joar Sneen Gauldal SK / CK Victoria M 45-49 04:50:11 39.4901:21:2203:15:5404:27:13
504 58134 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Børge Rovik ATEA M 40-44 04:51:34 39.3001:17:5403:08:5404:27:10
504 137485 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Kenneth Hugo Sjåfjell ATEA M 50-54 04:51:34 39.3001:17:5403:09:2904:27:10
506 111132 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Roger Hauglid SK Rye sykkel / UDI / Rye 1 M 45-49 04:51:42 39.2801:17:1203:17:1504:29:25
507 128525 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Jørgen Austvik CK Victoria M 35-39 04:52:04 39.2301:21:2203:15:5404:27:53
507 143762 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Kåre Dahle Fosen SK / CK Victoria M 60-64 04:52:04 39.2301:21:2203:15:5404:27:13
507 155217 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Jan-Frode Aarnseth Lorås Gauldal SK / CK Victoria M 50-54 04:52:04 39.2301:21:2203:15:5404:27:13
510 67819 Pulje 06.30 Holmenkollen Cykleklubb Bjørn-Tore Jensen Holmenkollen CK M 45-49 04:52:31 39.1701:17:4003:10:0904:30:09
511 103116 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Espen Iversen Holmestrand SK / Team Lumbago M 40-44 04:52:55 39.1201:18:5003:15:5104:29:40
511 155218 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Pål Borge Nøklegård Holmestrand SK / Blodsmak SK M 45-49 04:52:55 39.1201:18:5003:15:5104:29:40
511 150273 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Gøran Flisram Svendsen Team Lumbago M 40-44 04:52:55 39.1201:18:5003:15:5104:29:40
514 52465 Pulje 05.35 BOC Kristian Evensen Bærum OCK M 55-59 04:53:22 39.0601:15:0103:03:1204:27:29
515 155219 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Steinar Westgård Berg Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 04:53:24 39.0501:21:2803:16:3104:30:03
516 155220 Pulje 09.13 Ladies Edition Heini Hartikainen SK Rye sykkel K 30-34 04:53:57 38.9801:22:2703:15:0004:29:47
517 109160 Pulje 05.25 Lillehammer CK Geir Nyhus Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:54:04 38.9701:14:2103:15:0204:27:26
518 155221 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Snorre Gjessing AAJ BIL M 30-34 04:54:24 38.9201:23:2303:19:0004:29:57
518 141612 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Sindre Skjong Ålesund OCK M 40-44 04:54:24 38.9201:23:2303:19:0004:29:57
520 80408 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Berit Barlaup Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team K 40-44 04:54:35 38.9001:20:4603:13:2304:30:14
520 110850 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Lars Erik Bye Sykkelmagasinet M 50-54 04:54:35 38.9001:19:3503:14:4804:30:14
520 140374 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Roy Johnny Hansen Fet Skiklubb Sykkel M 40-44 04:54:35 38.9001:20:4603:15:0104:30:14
520 50117 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Nils Eivind Risvand Heming M 45-49 04:54:35 38.9001:19:3503:14:4804:30:14
520 128379 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Hans Edvard Aasen Feiring IL Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 04:54:35 38.9000:00:0003:13:2304:30:14
525 95633 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Kenneth Bull Bærum OCK M 50-54 04:54:51 38.8601:18:5003:09:3904:27:06
526 116385 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Thomas Harjo PwC M 40-44 04:55:14 38.8101:27:1203:22:5204:32:31
527 108154 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb André Eriksson Ullensaker CK M 40-44 04:55:17 38.8101:17:3303:07:0204:29:15
528 156136 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Lars Nielsen ATEA M 45-49 04:55:32 38.7701:22:0003:21:0504:33:15
529 155222 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Lars Wasa Andersen Frogner IL - Sykkel / ABB BIL M 30-34 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 50754 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Svend Arild Bilben Kløfta IL Sykkel M 40-44 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 27188 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Øystein Eriksen Frogner IL - Sykkel M 30-34 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 47078 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Kjetil Flenvold Trysil SK M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 129390 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Stein Gursli Kløfta IL Sykkel M 60-64 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 150368 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Dan Erik Henriksen Ullensaker CK M 40-44 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 49666 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Svein Olav Høyen Ullensaker CK M 50-54 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 80773 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Stian Håkonsen Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 150905 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Christopher Johansen Kløfta IL Sykkel M 35-39 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 155223 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Michail Kaikkonen Oslo Sportslager M 30-34 04:55:40 38.7501:19:3503:13:2304:33:38
529 137426 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Roger Kjeverud Trysil SK M 50-54 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 68592 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Arnfinn Kristiansen Ullensaker CK M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 155224 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Bjørn Tore Langsett Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 47372 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Frode Lillerovde Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 150198 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Finn-Arne Lorentsen Frogner IL - Sykkel M 40-44 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 64523 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Martin Lutnæs Trysil SK M 45-49 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 144551 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Bjørnar Friis Pettersen Kløfta IL Sykkel M 35-39 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 144396 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Oda Røgholt Trysil SK K 25-29 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
529 144357 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Gøran Tømte Frogner IL - Sykkel M 40-44 04:55:40 38.7501:19:3503:19:4104:32:07
548 70642 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Ole Erik Alnæs Lørenskog CK M 50-54 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 108223 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Nils Barkald Lørenskog CK M 55-59 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 155225 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Thomas Bjerkeli Lørenskog CK M 45-49 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 101024 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Frode Bremnes Lørenskog CK M 50-54 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 109475 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Ove Jørgen Carlsen Lørenskog CK M 45-49 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 115173 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Roger Engelstad Lørenskog CK / DNVGL M 40-44 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 155226 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Andreas Færø Lørenskog CK M 35-39 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 144000 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Frode Grønning Lørenskog CK M 40-44 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 144339 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Øystein Gulliksen Lørenskog CK M 35-39 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 155227 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Jim Karlsen Lørenskog CK M 55-59 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 109931 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Mads Lille-Mæhlum Lørenskog CK M 40-44 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 45682 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Hans-Arne Løkken Lørenskog CK M 50-54 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 155228 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Stig Ove Mortensen Lørenskog CK / LCK2 M 35-39 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 80975 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Joachim Nordnes CK Victoria / Redningsselskapet BIL M 30-34 04:55:54 38.7201:21:2203:15:5404:30:39
548 144868 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Martin Nygård Lørenskog CK M 30-34 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 109925 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Audun Simonsen Lørenskog CK M 35-39 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
548 155229 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Dag Storløkken Lørenskog CK M 45-49 04:55:54 38.7201:21:2203:17:0204:30:55
565 144477 Pulje 06.05 Ullensaker Cykleklubb Jim André Oddsteen Ullensaker CK / Ullensaker CK Ekspressen M 30-34 04:56:04 38.7001:17:3303:25:2304:34:31
566 129544 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Dag Fjellstad SK Rye sykkel M 50-54 04:57:12 38.5501:17:1203:09:2704:29:57
567 155230 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Bo Johan Börje Konradsson Cykleklubben Nittedal M 45-49 04:57:16 38.5501:20:5403:21:3704:34:02
568 130034 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Kristoffer Nymo Sagene IF Sykkel M 25-29 04:57:32 38.5101:21:2203:16:4104:33:37
568 149419 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Petter Aalerud Sagene IF Sykkel M 30-34 04:57:32 38.5101:21:2203:16:4104:33:37
570 150911 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Fredrik Larsen Xercize Eiker M 25-29 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 144211 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Robin Michael Pope Xerzice Zport M 25-29 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 137742 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Ruben Reiersrud Xercize Zport M 35-39 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 137743 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Aksel Risnes Xercize Zport Eiker M 35-39 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 137744 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Carl Fredrik Schinnes Xerzice Sport Eiker M 25-29 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 144214 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Vegar Schinnes Xercize Zport Eiker M 40-44 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
570 137746 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Rune Schinnes Xercize Zport M 35-39 04:58:06 38.4401:23:2303:24:3704:35:09
577 150178 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Anders Dalaaker Jardar IL Sykkel / Forsvaret / Forsvarsstaben M 55-59 04:58:20 38.4101:21:4403:20:0704:33:48
577 144158 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Arne Gaustad Jardar IL Sykkel M 50-54 04:58:20 38.4101:21:4403:20:0704:33:48
577 125695 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Hans Andreas G. Hansen Jardar IL Sykkel M 50-54 04:58:20 38.4101:21:4403:20:0704:33:48
577 144161 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Einar Markhus Jardar IL Sykkel / Norconsult BIL M 45-49 04:58:20 38.4101:21:4403:20:0704:33:48
577 131380 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Ola Nyhus Jardar IL Sykkel M 55-59 04:58:20 38.4101:21:4403:20:0704:33:48
582 155231 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Tore Methlie Hagen COWI M 60-64 04:58:36 38.3701:22:5803:21:3704:34:02
583 155232 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Vemund Lien Ottadalen SK M 20-24 04:58:56 38.3301:27:1203:23:3104:34:29
584 106321 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Bjørn Espenes Eiker CK M 55-59 04:58:59 38.3201:23:2303:24:3704:35:09
584 144213 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Henning Schinnes Xercize Zport M 25-29 04:58:59 38.3201:23:2303:24:3704:35:09
586 66882 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Pål Espen Dahlskås Notodden SK M 45-49 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 143563 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Gunhild Kåsa Dehli Notodden SK K 45-49 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 155233 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Pål Folserås Notodden SK M 25-29 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 155234 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Daniel Forchhammer SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 88900 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Sigmund Haugen Notodden SK M 55-59 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 65312 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Vidar Helgesen Notodden SK M 45-49 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 44045 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Freddy Haagensen Notodden SK M 50-54 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 35259 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Gunnar Olav Ottesen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:59:04 38.3101:21:4403:21:3204:36:22
586 155235 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Erlend Siem SK Rye sykkel M 30-34 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 30632 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Jan Tore Sletta Notodden SK M 50-54 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
586 155236 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Ingar Tesdal Notodden SK M 40-44 04:59:04 38.3101:21:4403:23:3104:36:22
597 108039 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Thorleif Østmoen Xercize Zport M 45-49 04:59:12 38.3001:23:2303:24:3704:35:09
598 145127 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Andreas Haverstad Lågen Cykleklubb / Korstad mosjonistforening M 17-19 04:59:14 38.2901:20:4603:13:2304:33:20
598 40905 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) André Alexander Liland Eiendoms- og byfornyelsesetaten, Oslo kommune M 35-39 04:59:14 38.2901:19:3503:20:5404:33:20
600 137350 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Jan Tore Andersen Follo Sykkelklubb M 50-54 04:59:18 38.2801:18:1803:14:5304:34:01
600 150164 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Martin Tobias Kleven Follo Sykkelklubb M 17-19 04:59:18 38.2801:18:1803:11:0304:34:01
602 155237 Pulje 09.13 Ladies Edition Cathrine Lagerberg Oslo K 35-39 04:59:24 38.2701:25:4403:16:2004:35:00
602 155238 Pulje 09.13 Ladies Edition Charlotte Lie Sagene IF Sykkel K 30-34 04:59:24 38.2701:22:2703:17:1904:35:00
602 132026 Pulje 09.13 Ladies Edition Aina Nylund Sola Cykleklubb / WINTERSHALL K 35-39 04:59:24 38.2701:22:2703:15:0004:35:00
602 155239 Pulje 09.13 Ladies Edition Mari Skybak Sagene IF Sykkel K 25-29 04:59:24 38.2701:22:2703:17:4604:35:00
606 63970 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Kristian Hauglum Hydro BIL / Njård M 40-44 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 150324 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Gustav Heiberg Sagene IF Sykkel / Team Hydro M 35-39 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 34902 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Jan Henrik Høilund Njård - Sykkel M 40-44 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 144267 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Bjørn Kvigne Sagene IF Sykkel M 35-39 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 155240 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Nicholas Martin Team Hydro M 45-49 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 150326 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Sigmund Ringdal Sagene IF Sykkel M 30-34 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 82157 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Martin Sagen Holmestrand SK / Team Hydro M 45-49 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 30384 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Stein Morten Storrø SK Rye sykkel / Hydro BIL M 45-49 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
606 150290 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Mikkel Tysland Sagene IF Sykkel / Team Hydro M 30-34 04:59:29 38.2601:23:1403:23:4404:36:17
615 130667 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Gorm Gudim Lørenskog CK / KLP BIL M 40-44 04:59:30 38.2601:21:2203:17:1804:33:37
615 156602 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Bjarne Nilsen Lørenskog CK M 40-44 04:59:30 38.2601:21:2203:17:0204:33:37
617 155241 Pulje 09.13 Ladies Edition Linn Marie Nordby Sagene IF Sykkel K 25-29 04:59:32 38.2501:22:2703:17:4604:35:00
617 155242 Pulje 09.13 Ladies Edition Elisabeth Stenbæk Oslo K 30-34 04:59:32 38.2501:22:2703:17:4604:35:00
619 155243 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Paul Anzjøn Follo Sykkelklubb M 40-44 04:59:35 38.2501:18:1803:11:0304:34:01
619 150904 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Andreas Nilsen Follo Sykkelklubb M 25-29 04:59:35 38.2501:18:1803:11:0304:34:01
621 155244 Pulje 09.13 Ladies Edition Terhi Martikainen Koiviston Isku, Finland K 25-29 04:59:36 38.2501:25:4403:16:2004:35:00
622 144311 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Tobias Christophersen Njård M 40-44 04:59:44 38.2301:23:1403:23:4404:36:17
623 129198 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Martin Dalsberget Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 04:59:52 38.2101:22:5803:22:4904:36:36
623 144348 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Ketil Nøsterberget Cykleklubben Nittedal M 45-49 04:59:52 38.2101:20:5403:16:5604:36:20
623 105996 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Thomas Strøm Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 04:59:52 38.2101:22:5803:22:4904:36:36
626 122182 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Øystein Andersen Cowi BIL Fredrikstad M 65-69 04:59:59 38.2001:23:2303:19:4504:35:09
626 144231 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Erik Hersleth AAJ BIL / Team Enjoy M 30-34 04:59:59 38.2001:23:2303:21:1004:35:48
626 69111 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Morten Schau Team Merida Tri M 40-44 04:59:59 38.2001:23:2303:19:3604:35:48
626 155245 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) David Schmidt Xercize Zport Eiker M 35-39 04:59:59 38.2001:23:2303:24:3704:35:09
630 144549 Pulje 09.13 Ladies Edition Caroline Vamnes Sagene IF Sykkel / Styrkeprøven Ladies Edition K 25-29 05:00:20 38.1501:22:2703:17:4604:36:01
631 155246 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Heidi Saugstad Bærum OCK K 30-34 05:00:36 38.1201:18:5003:12:2204:34:15
632 150172 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Marius Gigernes Sagene IF Sykkel / Telenor BIL M 35-39 05:00:37 38.1201:21:4403:26:0604:37:28
632 144236 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Øystein Lindquist Telenor BIL M 40-44 05:00:37 38.1201:21:4403:26:0604:37:28
632 144237 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Svein Erik Mundal Telenor BIL M 35-39 05:00:37 38.1201:21:4403:26:0604:37:28
632 45146 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Ole Petter Wikene Oslo M 35-39 05:00:37 38.1201:21:4403:26:0604:37:28
636 150272 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Victor K. Ekpete Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 05:00:43 38.1001:21:2803:16:3104:35:38
637 155247 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Andreas Almlid Hamar skiklubb / EBY M 30-34 05:01:14 38.0401:19:3503:13:2304:38:00
638 138513 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Roman Magnus Lørken Lillehammer Cykleklubb / Gausdal Videregående Skole M 17-19 05:01:40 37.9801:27:1203:24:0704:36:40
639 47494 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Torbjørn Randen Brøttum IL Sykkel M 45-49 05:01:47 37.9701:14:5803:12:5304:33:15
640 150912 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Trond Hansen IF Frøy Sykkel M 50-54 05:02:05 37.9301:18:2103:12:4304:34:42
641 155248 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Eirik Klouman Berg Vin i Valhall CK M 45-49 05:02:32 37.8801:23:1403:23:4404:36:17
641 150279 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Michael Bonderup Espergærde M 40-44 05:02:32 37.8801:23:1403:23:4404:36:17
643 156137 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Geir Andersen Ringerike SK M 50-54 05:02:38 37.8601:27:1203:28:2104:39:40
644 150264 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Håvard Bjerke Kolbotn SK M 35-39 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 80824 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Bård Brekke Kolbotn SK M 55-59 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 155250 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) André Brunvoll Kolbotn SK M 30-34 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 42409 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Geir Engen Kolbotn SK M 55-59 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 150265 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Ørjan Gjendemsjø Kolbotn SK M 30-34 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 109242 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Pål Christian Hannevig Kolbotn SK M 60-64 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 129027 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Tor Huse Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 150266 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Joacim Johansen Kolbotn SK M 30-34 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 129335 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Truls Klausen Kolbotn SK M 30-34 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 136928 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Henrik Løwenstein Kolbotn SK M 55-59 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 144171 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Jan Mørk Kolbotn SK M 55-59 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 82857 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Egil Olsen Kolbotn SK M 45-49 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
644 109246 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Olav Aamaas Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 05:02:53 37.8301:22:0003:25:1004:38:32
657 108114 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Lars Busterud Vang Skiløperforening Sykkel M 50-54 05:02:57 37.8201:22:5803:27:2304:40:14
657 29756 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Torfinn Nygård Vang Skiløperforening Sykkel M 50-54 05:02:57 37.8201:22:5803:27:2304:40:14
657 45560 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Kai Oliver Næss Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:02:57 37.8201:19:3503:25:0404:38:00
657 64204 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:02:57 37.8201:22:5803:27:2304:40:14
657 108125 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Tom Zachariassen Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:02:57 37.8201:22:5803:27:2304:40:14
657 108126 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Bjørn Espen Aase Vang Skiløperforening Sykkel M 50-54 05:02:57 37.8201:22:5803:27:2304:40:14
663 36356 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Jan Erik Halvorsen ATEA M 55-59 05:02:59 37.8200:00:0003:09:4204:37:38
663 129395 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Jan Terje Nordtveit ATEA M 50-54 05:02:59 37.8201:17:5403:18:0404:37:38
665 32076 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Sindre Andersen Austrått Sykkelklubb M 25-29 05:03:04 37.8101:21:2203:15:5404:33:37
665 107961 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Hans-Jørgen Strand Andersen Skagerrak Sp.Kl. Sykkel / Abb M 50-54 05:03:04 37.8101:21:2203:15:5404:27:13
667 129257 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Per Erland Martinsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:03:11 37.7901:22:5803:23:5904:37:41
668 136954 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Bjørn Granum CK Victoria M 45-49 05:03:16 37.7801:21:2203:15:5404:34:40
669 45542 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Lars Farinha SpKl Ceres Sykkel M 55-59 05:03:20 37.7801:21:4403:20:0704:37:28
670 156138 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Per Arne Benjaminsen Team Jobzone M 40-44 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 155252 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Even Bjørnå Team Jobzone M 30-34 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 155253 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Ole-Christen Enger Team Jobzone M 30-34 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 155254 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Jon Gunnar Fjell Team Jobzone M 50-54 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 137810 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Tom Rune Graarud Team Jobzone M 55-59 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 144316 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Per Gunnar Hagevik Team Jobzone M 30-34 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 113494 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Roger Røykås Marthinsen Lørenskog CK M 45-49 05:03:37 37.7401:21:2203:19:1404:39:31
670 29962 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Trond Are Rasmussen Team Jobzone M 40-44 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 30636 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Geir Ove Steensohn Team Jobzone M 55-59 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
670 62658 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Arnfinn Svensli Team Jobzone M 55-59 05:03:37 37.7401:24:5503:24:5104:39:35
680 66886 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Knut Bråthen Kongsberg IF Sykkel M 50-54 05:03:50 37.7101:19:3503:13:2304:40:33
681 36614 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Jann Eirik Nilsen Moss CK M 50-54 05:03:58 37.7001:22:0003:25:1004:39:25
682 95804 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Bjørn Magne Vik Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:04:03 37.6900:00:0003:13:2304:38:26
683 144351 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Vidar Furuseth Råholt CK / Furuseth Motorsport M 50-54 05:04:31 37.6301:27:1203:28:2104:40:20
683 150632 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Anders Simensen SST M 20-24 05:04:31 37.6301:27:1203:25:4704:40:20
683 22676 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Geir Westheim Simensen SST M 55-59 05:04:31 37.6301:27:1203:25:4704:40:20
686 144254 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Kazimierz Nowicki FSD SPORT M 45-49 05:04:43 37.6001:22:5503:23:2204:40:23
687 156139 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Nils Bergersen BERGERSEN FLIS M 45-49 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 34813 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Audun Evertsen BERGERSEN FLIS M 45-49 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 150401 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Kjell Arne Hestvik BERGERSEN FLIS M 40-44 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 155256 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Mathias Sæther-Larsen Langaard BERGERSEN FLIS M 25-29 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 64298 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Karl Henrik Lilleheier Drøbak-Frogn IL Sykkel / Telenor BIL M 45-49 05:04:46 37.6001:21:4403:26:0604:40:31
687 150350 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Bjørn Lurvik BERGERSEN FLIS M 55-59 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 34828 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Lars Lurvik BERGERSEN FLIS M 50-54 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 80655 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Odd Runar Saga BERGERSEN FLIS M 45-49 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
687 107970 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Lasse Skjølsvold BERGERSEN FLIS M 45-49 05:04:46 37.6001:22:2903:24:0504:39:49
696 68610 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Kjell Erik Furnes Cykleklubben Nittedal M 45-49 05:04:55 37.5801:22:5803:21:3704:37:41
696 150182 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Ole Kristian Kvisberg Brumunddal SK - terreng M 40-44 05:04:55 37.5801:22:5803:23:5904:37:41
698 150248 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Thor Bareksten SpKl Ceres Sykkel / Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 68675 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Hans Jørgen Bender Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 150243 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Atle Bergum Nesodden SK / Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 81018 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Sven Erik Bjerke SK Rye sykkel / Team Foss LO-1 M 40-44 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 125830 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Pål Elden Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 109447 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Bjørn Steinar Fjeldstad Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2600:00:0004:38:35
698 129602 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Dag Ivar Grefslie Nitelva CK / Team Foss LO-1 M 40-44 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 144287 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) René Nerdrum Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 144378 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Ove Sparengen Team Foss LO-1 M 45-49 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
698 137471 Pulje 08.29 Tur / Storlag (5-6 timer) Thomas Ygranes Team Foss LO-1 M 40-44 05:04:56 37.5801:22:2603:20:2704:38:35
708 128556 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Helge Levorsen BERGERSEN FLIS M 40-44 05:05:04 37.5601:22:2903:24:0504:39:49
709 155257 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Bent Olav Aasen Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 05:05:47 37.4701:21:2803:16:3104:39:25
710 109082 Pulje 08.53 Tur (5-6 timer) Lars Bergersen BERGERSEN FLIS M 45-49 05:06:07 37.4301:22:2903:24:0504:39:49
711 64307 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Erlend Værdal Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 05:06:28 37.3901:21:4403:26:0604:43:31
712 129004 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Roy Bazen Tryvann Cykleklubb / DNB M 25-29 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 137604 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Arne Benjaminsen DNB M 40-44 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 137397 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Helge Grytnes Sagene IF Sykkel / DNB M 35-39 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 155258 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Kjell Herre DNB M 50-54 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 155260 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Per Hilton DNB M 40-44 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 155259 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Erik Hilton DNB M 40-44 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 137455 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Kjell Yngvar Hole DNB M 55-59 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 155261 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Petter Kvarnbäck DNB M 40-44 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 138519 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Åsmund Midttun DNB M 45-49 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
712 155262 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Mats Nyström DNB M 40-44 05:06:40 37.3601:25:1703:28:1204:43:06
722 80543 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Eivind Bjøralt Lillehammer Cykleklubb M 60-64 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 129174 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Geir Gausdal Sykkellag M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 150907 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Bjarne Christensen Gausdal sykkellag /SILBIL M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 144370 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Ola Ellingsberg Gausdal sykkellag M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 80697 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Einar Grimstad Lillehammer Cykleklubb M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 63989 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Per Ivar Henriksbø Lillehammer Cykleklubb M 55-59 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 144371 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Morten Hjelmseth Lillehammer Cykleklubb / Gausdal sykkellag M 35-39 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 123722 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Eirik Haagensen Lillehammer Cykleklubb M 35-39 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 144864 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Geir Johansen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 139123 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Roger Lien Gausdal Sykkellag M 40-44 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 109153 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Gøran Melbø Gausdal sykkellag /SIL BIL M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 80197 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer Cykleklubb / LCK2 M 50-54 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 79252 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Trond Harald Sand Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 155263 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Håvard Solås Taugbøl Gausdal Sykkellag M 20-24 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 154657 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Espen Rekedal Wæhler Gausdal sykkellag M 40-44 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
722 150213 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Erik Øihaugen Gausdal sykkellag M 40-44 05:06:43 37.3601:22:5503:24:2004:40:23
738 45764 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Pål Gunnar Heistad Røyken CK M 35-39 05:06:55 37.3301:19:3503:31:2104:44:12
739 144151 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Lars Stjernfeldt DNB M 50-54 05:07:12 37.3001:25:1703:28:1204:43:06
740 109703 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Robert Bredesen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 109059 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Finn Erik Byfuglien Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 106282 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Morten Børke Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 109034 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Stig Evenstad cob M 40-44 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 79371 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Frode Lars Ihle Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 144127 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Sturla Winter Johnsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 130366 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Frank Pedersen Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 144128 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Geir Skansberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 129316 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Roar Storsveen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
740 64078 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Pål Syversen Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:07:13 37.3001:22:5803:27:2304:41:20
740 64213 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Roy Tangen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:07:13 37.3001:22:5803:25:2504:41:20
751 110976 Pulje 06.10 Lørenskog Cykleklubb Benny Schreiner Lørenskog CK M 40-44 05:07:18 37.2901:18:1203:22:3804:41:43
752 155264 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Aslak Runde Dampsaga Idrettslag - Sykkel M 45-49 05:07:26 37.2701:23:2303:23:4904:41:33
752 155265 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Lars Vidvei Xercize zport Eiker M 50-54 05:07:26 37.2701:23:2303:24:3704:40:45
754 27013 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Ole Petter Muggerud Kolbotn SK M 50-54 05:07:31 37.2601:22:0003:29:1204:41:38
754 143555 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Stian Tokheim Sagene IF Sykkel / BearingPoint M 25-29 05:07:31 37.2601:21:2203:16:4104:33:37
756 144235 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Morten Hejer Telenor BIL M 40-44 05:07:34 37.2601:21:4403:26:0604:41:57
757 155266 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Trond Sannes Marthinsen DNB M 35-39 05:07:52 37.2201:25:1703:28:1204:43:06
758 155268 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Vetle Warendorph Dalberg Nordic Ambition M 20-24 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 155267 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Sondre Warendorph Dalberg Nordic Ambition M 25-29 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 129590 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Odd Johan Dalberg Nordic Ambition M 50-54 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 156140 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Øyvind Jensen Nordic Ambition M 35-39 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 155269 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Daniel Smestad Jensen Nordic Ambition M 25-29 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 144568 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Patrik Molberg Nordic Ambition M 25-29 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
758 155270 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Joakim Tiller Nordic Ambition M 25-29 05:07:54 37.2101:26:4303:29:0704:43:52
765 144157 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Øyvind Engelstad Jardar IL Sykkel M 45-49 05:08:21 37.1601:21:4403:20:0704:40:36
765 155271 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) John Gunnar Svartdal Notodden SK M 40-44 05:08:21 37.1601:21:4403:23:3104:36:22
767 155272 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Trond Berget-Ausland Frogner IL - Sykkel M 45-49 05:08:27 37.1501:19:3503:33:5604:45:18
767 155273 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Ola Fremo Sparebanken Møre Racing Team M 55-59 05:08:27 37.1501:20:4603:32:5704:45:18
767 64262 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Sveinung Talberg Rauma SK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:08:27 37.1501:20:4603:32:5704:45:18
770 150370 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Olav Bjørnstad Energima AS M 30-34 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 30108 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Vegard Energima AS M 45-49 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 108079 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Thomas Christoffersen Energima AS M 45-49 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 69156 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Trond Frosting Energima AS M 45-49 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 144173 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Erik Røynås Energima AS M 45-49 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 150190 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Reidar Skjølsvold Energima AS M 45-49 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
770 129425 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Tommy Thorsen Energima AS M 40-44 05:08:28 37.1501:23:3903:23:0804:44:09
777 35055 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Kjell Arne Kroken SK Rye sykkel M 50-54 05:08:31 37.1401:17:1203:17:1504:41:12
778 155274 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Oddgeir Grindberg Namdal SK M 35-39 05:08:32 37.1401:26:4403:28:0904:44:12
778 108205 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Torkild Lervik Namdal SK M 45-49 05:08:32 37.1401:26:4403:28:0904:44:12
778 155275 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Arvid H. Prytz Nordstrand Røa IL - Sykkel / Namdal SK M 40-44 05:08:32 37.1401:26:4403:28:0904:44:12
778 155276 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Per-Johan Smevik Namdal SK M 40-44 05:08:32 37.1401:26:4403:28:0904:44:12
778 65641 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) William Smith JFMED Cycling Team M 25-29 05:08:32 37.1401:26:4403:27:1004:44:12
778 155277 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Cato Tofthagen JFMED Cycling M 25-29 05:08:32 37.1401:26:4403:27:1004:44:12
778 138057 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Hege Elisabeth Ulsund Namdal SK K 40-44 05:08:32 37.1401:26:4403:28:0904:44:12
785 150160 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Audun Roland Granseth Lillehammer Cykleklubb M 17-19 05:08:39 37.1201:24:5503:26:0004:43:42
786 108115 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Geir Finseth Austrått Sykkelklubb M 55-59 05:08:40 37.1201:21:2203:15:5404:39:06
786 136737 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Martine Fon CK Victoria / Eiker CK K 25-29 05:08:40 37.1201:28:3703:29:4904:44:49
786 155278 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Malin Nilsson Eiker CK / Eiker XX K 35-39 05:08:40 37.1201:28:3703:29:4904:44:49
786 144340 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Bjørn Henry Østli Olsen Lørenskog CK M 45-49 05:08:40 37.1201:21:2203:18:2004:42:00
786 152411 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Tonje Skuland Eiker CK / Eiker XX K 50-54 05:08:40 37.1201:28:3703:29:4904:44:49
791 47461 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Camilla Helen Landsverk Eiker CK / Eiker XX K 40-44 05:08:45 37.1101:28:3703:29:4904:44:54
791 144930 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Hilde Charlotte Østmoen Eiker CK K 40-44 05:08:45 37.1101:28:3703:29:4904:44:54
793 155279 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Christer Wahlman Energima AS M 40-44 05:08:50 37.1001:23:3903:23:0804:44:09
794 144246 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Nina Kløve Kongsberg IF Sykkel / Eiker XX K 50-54 05:09:01 37.0801:28:3703:29:4904:45:10
795 143547 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Geir Frømyr Notodden SK M 45-49 05:09:07 37.0701:21:4403:26:0604:45:16
795 155280 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Halvor Skåttet Notodden SK M 50-54 05:09:07 37.0701:21:4403:27:5004:45:16
797 150186 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Hans-Gunnar Grepperud Energima AS M 25-29 05:09:13 37.0601:23:3903:23:0804:44:09
798 137462 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Stein Tore Sørsveen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:09:19 37.0401:22:5503:24:2004:40:23
799 64053 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Lars Tore Ramsberg M 45-49 05:09:23 37.0401:22:5803:23:5904:42:24
800 150176 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Glenn Røhme Follo Sykkelklubb M 35-39 05:09:29 37.0201:18:1803:14:5304:41:18
801 137823 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Bjørn-Erik Finstad Follo Sykkelklubb M 45-49 05:09:37 37.0101:18:1803:24:1104:42:18
802 155281 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Joseph Deluca Elverum M 30-34 05:09:38 37.0101:26:5703:28:3904:44:42
803 155282 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Jonas Hjort Energima AS M 20-24 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
803 99145 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Stein Petter Johnsen Energima AS M 50-54 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
803 129443 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Per Christian Kjellgren Energima AS M 45-49 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
803 129512 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Henrik Brede Magnussen Energima AS M 40-44 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
803 138302 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Erik Martinsen Energima AS M 45-49 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
803 150392 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Lasse Nikolaisen Energima AS M 35-39 05:10:01 36.9601:23:3903:23:0804:44:09
809 137798 Pulje 08.37 Tur (5-6 timer) Tom Wilhelm B. Larsen Cyber Devils M 45-49 05:10:07 36.9501:23:5403:28:1404:44:59
810 76844 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Sverre Skalmerås Fosen SK / CK Victoria M 60-64 05:10:19 36.9301:21:2203:21:3004:42:19
811 144040 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Martin Just Team Aker M 25-29 05:10:30 36.9001:23:2603:29:5704:47:29
811 155283 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Anders Hauge Løge Team Aker M 25-29 05:10:30 36.9001:23:2603:29:5704:47:29
811 155284 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Geir-Uno Stålnacke Team Aker M 45-49 05:10:30 36.9001:23:2603:29:5704:47:29
811 155285 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Espen Winje Team Aker M 40-44 05:10:30 36.9001:23:2603:29:5704:47:29
815 155286 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Vegard Nilsen Enggrav JFMED Cycling Team M 25-29 05:10:31 36.9001:26:4403:27:1004:44:12
815 151255 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Odd Herman Johansen Fredrikstad SK / JFMED cycling team M 25-29 05:10:31 36.9001:26:4403:27:1004:44:12
817 155287 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Steinar Rye Stange Fannefjord SK M 50-54 05:10:37 36.8901:20:4603:31:2104:45:18
817 137617 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Knut Ugelvik-Bognø Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 40-44 05:10:37 36.8901:20:4603:23:4904:44:21
819 150360 Pulje 09.13 Ladies Edition Hedda Skogesal Samsing Eiker CK K 17-19 05:10:49 36.8701:25:4403:25:5504:45:28
819 100468 Pulje 09.13 Ladies Edition Vibeke B. A. Steen Bogafjell Sykleklubb K 30-34 05:10:49 36.8701:22:2703:23:2504:45:28
821 116304 Pulje 08.21 Tur / Storlag (5-6 timer) Hans Michael Molstad DNB M 40-44 05:10:55 36.8501:25:1703:28:1204:43:06
822 155288 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Jens André Berensen Eidanger IL Sykkel / Oslo sportslaget M 30-34 05:10:59 36.8501:19:3503:29:2304:45:18
823 144121 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Kristen Kankerud Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:11:15 36.8101:14:5803:29:3604:46:43
824 34977 Pulje 07.57 Tur / Storlag (4-5 timer) Tore Olav Moe IF Frøy Sykkel M 50-54 05:11:22 36.8001:18:2103:17:1504:42:22
825 42563 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 50-54 05:11:26 36.7901:28:3703:29:4904:47:05
826 144510 Pulje 09.01 Tur (5-6 timer) Steffen Karlsen Kjøttbyen CK M 30-34 05:11:38 36.7701:30:0803:27:5204:47:14
827 35500 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Anne Signe Been Moss CK K 40-44 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 80801 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Elise Bjøberg Sarpsborg Sykleklubb K 30-34 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 80432 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Ragnhild Bye Moss CK K 50-54 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 155290 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Nina Ultveit Haugen Sarpsborg Sykleklubb K 45-49 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 81578 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Åse-Helen Kristiansen Moss CK K 35-39 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 80982 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Therese B. Kristiansen Moss CK K 35-39 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 68009 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Marianne Sandaker Moss CK K 40-44 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 149708 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Heidi Solstad Svensen Cykle Klubben Øst K 45-49 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
827 81580 Pulje 07.15 Women Road Express of Østfold Marie Waagan Moss CK K 40-44 05:11:47 36.7501:28:0303:33:2004:48:11
836 42550 Pulje 09.01 Tur (5-6 timer) Bjørn Horsberg Hemne SK M 60-64 05:11:50 36.7501:27:4403:30:4404:47:14
837 69527 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Tina Andreassen Byggmakker Hønefoss K 35-39 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 129676 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Jon Håvard Bakken Byggmakker Hønefoss M 40-44 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 155291 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Finn Dalen Byggmakker Hønefoss M 55-59 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 129228 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Torkild Erlandsen Byggmakker Hønefoss M 40-44 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 80820 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Steinar Erlandsen Byggmakker Hønefoss M 45-49 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 129677 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Terje Kålhus Weber M 50-54 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 129607 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Dirk Lørken Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:11:57 36.7301:27:1203:28:2104:46:04
837 42435 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Vidar Moen Weber M 50-54 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 109106 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Terje Nitschke Byggmakker Hønefoss M 60-64 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 67727 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Terje Orebråten Ringerike SK / Byggmakker Hønefoss M 50-54 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 46929 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Åsmund Pettersen Byggmakker Hønefoss M 55-59 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 68667 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Rune Skogmo Byggmakker Hønefoss M 50-54 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
837 22073 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Erik Tangen Ringerike SK M 55-59 05:11:57 36.7301:27:1203:29:0804:46:04
850 150152 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Raymond Aldo CK Toten-Tråkk M 45-49 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 62585 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 45-49 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 80336 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Pål Flattum CK Toten-Tråkk M 20-24 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 137394 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Kristian Gaarder CK Toten-Tråkk M 40-44 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 129205 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Atle Johansen Brumunddal M 45-49 05:12:14 36.7001:22:5803:25:2504:45:54
850 64384 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Harald Lyshaugen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 137453 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Eirik Løkke CK Toten-Tråkk M 45-49 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 109379 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Kai Nettum CK Toten-Tråkk M 55-59 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 64131 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk / BYGGTORGET BYGGSENTERET TOTEN AS M 40-44 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 46927 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Henning Paulseth CK Toten-Tråkk M 35-39 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 50096 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Trond Rønningsveen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 71090 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Marius Smestad Raufoss & Gjøvik SK / TeamTopro M 35-39 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 68571 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 50-54 05:12:14 36.7001:37:0503:33:5504:48:03
850 63419 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Jon Waal Cykleklubben Nittedal M 55-59 05:12:14 36.7001:34:5503:33:5504:48:03
864 155292 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Wibekke Kristine Ombye Eiker CK / Eiker XX K 30-34 05:12:31 36.6701:28:3703:29:4904:47:54
865 54906 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Christian Weium Hardanger Sykkelklubb M 40-44 05:12:59 36.6101:22:5803:26:0104:46:48
866 34507 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Henrik Berge Mortensen Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 05:13:00 36.6101:22:0003:25:1004:45:10
866 144230 Pulje 07.53 Tur / Storlag (4-5 timer) Aud Val Kolbotn SK K 40-44 05:13:00 36.6101:22:0003:26:2904:47:06
868 68309 Pulje 08.49 Tur (5-6 timer) Steinar Kilde Team Jobzone M 45-49 05:13:03 36.6001:24:5503:24:5104:47:26
869 43085 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Jørn Kandola Ullensaker CK M 40-44 05:13:05 36.6001:19:3503:19:4104:44:01
869 129103 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) John Kristian Liaker Ullensaker CK M 40-44 05:13:05 36.6001:20:4603:19:4104:44:01
871 44733 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Jan Inge Berntsen Bærum OCK M 60-64 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 129329 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Arne Bjordal Bærum OCK M 55-59 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 70541 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Tore Borge Bærum OCK / Storebrand BIL M 55-59 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 144384 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Kjell Arne Borgen Team Lumbago M 45-49 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 155293 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Bo Brendstrup Elverum M 45-49 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 65596 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Hans Petter Bronken Solør CK / Styrkeprøven M 65-69 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 147110 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Petter Endsjø Bærum OCK M 55-59 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 150150 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Henke Erichsen Bærum OCK M 45-49 05:13:11 36.5901:18:5003:31:1704:48:03
871 155294 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Truls Fjeldberg Bærum OCK M 30-34 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 129779 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Christian Fougner Bærum OCK M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 150268 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Frank Frestad Bærum OCK M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 144223 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Torkild Haugan Bærum OCK M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 75916 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Brede Havneraas Bærum OCK / Nordea M 60-64 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 117502 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Vigleik Hillestad Bærums Verk M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 130074 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Steinar Hillestad Lommedalen M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 150234 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Bjørn Intelhus Bærum OCK M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 70845 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Torgeir Jørgensen Bærum OCK M 40-44 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 144876 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Atle Lie Team Lumbago M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 129529 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Marius Lundin Bærum OCK M 45-49 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 80804 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Oddvin Madsen Team Velowatt M 40-44 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 108085 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Rune Opberget rosykkel.no M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 80806 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Gjermund Rønholt Sarpsborg Sykleklubb / Team Velowatt M 30-34 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 150315 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Vilde Moursund Schultzen Bærum OCK K 20-24 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 109450 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Tommy Slettheim Bærum OCK M 40-44 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 109449 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Jørn Slettheim Bærum OCK M 45-49 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 140836 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Roy Stadsvik Bærum OCK M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 144853 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Trond Svendsen Asker Cykleklubb M 50-54 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 137873 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Trond Thomson Bærum OCK M 45-49 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 136499 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Espen Waldeland NTNUI Sykkel M 25-29 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
871 67877 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Geir Øien Bærum OCK M 55-59 05:13:11 36.5901:26:5703:31:1704:48:03
901 150965 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Erik Andersen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 80752 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Morten Bjerke Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 150270 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Tom Christer Bråthen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 129396 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Geir Olav Byenstuen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 155295 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Eli Børde K 45-49 05:13:13 36.5801:22:5500:00:0004:46:48
901 155296 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Olav Eik-Nes Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 137589 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Jan Furseth Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 62528 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Bjørn Granli Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 42496 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Tor Haugstulen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 81811 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Astrid Christiane Hermansen Ottestad IL - Sykkel K 45-49 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 109544 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Kai A. Kristiansen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 51437 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Stian Mikkelsen Ottestad IL - Sykkel M 30-34 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 70825 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Erik Regland Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:13:13 36.5801:22:5503:24:5104:46:48
901 150386 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Jarle Rønning Hamar M 45-49 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 129754 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Leif Arne Sigurdsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 109224 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Hans Skjelbreid Ottestad IL - Sykkel / Handelsbanken M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 150271 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Dag Skjølaas Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 64408 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Trygve Glad Slokvik Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 35374 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Stian Strand Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 109232 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Torgeir Strøm Ottestad IL - Sykkel / Klima- og miljødepartementet BIL M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 137553 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Per Torgerhagen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 155298 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Siv Sletli Trøen Ottestad IL - Sykkel K 50-54 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
901 129506 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Helge Trønnes Ottestad IL - Sykkel M 30-34 05:13:13 36.5801:26:4303:32:1404:47:58
924 67857 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Pål Bakken Glåmdal SK M 45-49 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 155299 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Klaus Barsten Fannefjord Sykkelklubb / Møre Racing Team M 40-44 05:13:21 36.5701:20:4603:25:4204:46:05
924 137894 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Alexander Bjerkås Ringerike Sykkelklubb M 20-24 05:13:21 36.5701:17:0403:22:2404:46:05
924 101221 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Otto Bugge Glåmdal SK M 45-49 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 39930 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Thomas Dahl Odal SK / Glåmdal SK M 40-44 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 155300 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Magnus Krogh Glåmdal SK M 35-39 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 108042 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Gunnar Lukerstuen Glåmdal SK M 60-64 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 106530 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Jonny Noppi Glåmdal SK M 55-59 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 38180 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Erik Noppi Glåmdal SK M 45-49 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
924 137628 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Synne Stolpe Glåmdal SK K 45-49 05:13:21 36.5701:20:4603:32:5704:48:51
934 50588 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Trygve Smaadahl SK Rye sykkel / Team Aker M 40-44 05:13:35 36.5401:23:2603:29:5704:47:29
935 45147 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Lars-Martin Holler Eidanger IL Sykkel M 35-39 05:13:50 36.5101:21:4403:34:0004:46:57
936 137108 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Thomas Olafsen Energima AS M 45-49 05:14:06 36.4801:23:3903:23:0804:46:25
936 69771 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Christian Young Energima AS M 30-34 05:14:06 36.4801:23:3903:23:0804:46:25
938 137828 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Fredrik Rommen Isirubben M 35-39 05:14:10 36.4701:23:2303:19:4504:42:36
939 144042 Pulje 08.05 Tur (4-5 timer) Vegar Vangen Brumunddal SK - terreng / Team K.A.Rasmussen M 40-44 05:14:14 36.4601:22:5803:23:5904:42:37
940 80923 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Stian Dale Ullensaker CK M 40-44 05:14:18 36.4601:19:3503:37:5304:51:21
940 154650 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Asmund Kjorstad Lågen Cykleklubb / Korstad mosjonistforening M 17-19 05:14:18 36.4601:20:4603:37:5304:51:21
940 154653 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Jørgen Korstad Lågen Cykleklubb / Korstad mosjonistforening M 17-19 05:14:18 36.4601:20:4603:37:5304:51:21
943 72388 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Hege Jakobsen Eiker CK / Eiker XX K 45-49 05:14:20 36.4501:28:3703:29:4904:49:13
944 150528 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Are Strandvik Aune ATEA M 40-44 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 155301 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Martin Ertsås ATEA M 25-29 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 144856 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Kjetil Hansen ATEA M 30-34 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 137483 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Ralf Hartmer ATEA M 50-54 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 37213 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Erich Keller ATEA M 40-44 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 144877 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Roger Larsen ATEA M 35-39 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 138195 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Linh Le ATEA M 25-29 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 144390 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Charles André Myrvik ATEA M 35-39 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 150526 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Bjørnar Reitan ATEA M 45-49 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 80845 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Robert Røsten ATEA M 30-34 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 145669 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Kjetil Simonsen ATEA M 35-39 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 150587 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Kristian Steiro ATEA M 55-59 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
944 138578 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) André Stensby ATEA M 20-24 05:14:56 36.3801:25:5403:31:0304:49:45
957 39689 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Bjørn Brandsborg Follo Sykkelklubb M 45-49 05:15:01 36.3701:25:0903:30:1104:47:03
958 129493 Pulje 08.25 Tur / Storlag (5-6 timer) Håvard Madsbakken Lørenskog CK M 45-49 05:15:26 36.3301:21:2203:19:1404:44:22
959 144369 Pulje 08.13 Tur (4-5 timer) Truls Furuseth SpKl Ceres Sykkel M 45-49 05:15:31 36.3201:27:1203:28:2104:47:37
960 109654 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Knut Korslund Jømna/Heradsbygd-Sykkel M 45-49 05:15:38 36.3001:26:5703:31:1704:48:03
961 150193 Pulje 08.09 Tur (4-5 timer) Tom-André Helgesen Broadnet M 30-34 05:15:48 36.2801:21:4403:27:3604:49:07
962 155303 Pulje 08.57 Tur (5-6 timer) Bo Borgen PT Borgen M 55-59 05:15:52 36.2801:30:2003:34:5804:51:28
962 155302 Pulje 08.57 Tur (5-6 timer) André Borgen PT Borgen M 25-29 05:15:52 36.2801:30:2003:34:5804:51:28
962 69726 Pulje 08.57 Tur (5-6 timer) Thomas Smedsrud Hamarkameratene M 40-44 05:15:52 36.2801:30:1603:34:5804:51:28
965 144320 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Petter Eltvig Energima AS M 25-29 05:15:59 36.2601:23:3903:23:3104:48:59
966 65691 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Brynjar Lia Tåsen Blue Knees M 50-54 05:16:00 36.2601:23:2303:21:1504:46:11
967 151260 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Håkon Brenna Pedersen JFMED Cycling M 25-29 05:16:03 36.2601:26:4403:27:1004:48:46
968 150168 Pulje 08.01 Tur (4-5 timer) Steffen Sjøvall-Carlsen Frogner IL - Sykkel M 30-34 05:16:12 36.2401:19:3503:33:5604:51:21
969 128863 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Jan Terje Gåsholt Andebu SK M 40-44 05:16:14 36.2301:31:3803:33:5704:50:47
969 155304 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Magnus Vold Jahrmann Oslo M 25-29 05:16:14 36.2301:31:3803:33:5704:50:47
969 156141 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Erik Lunde Oslo M 25-29 05:16:14 36.2301:31:3803:33:5704:50:47
969 150254 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Morten Nævestad Lyn Ski M 20-24 05:16:14 36.2301:31:3803:33:5704:50:47
969 155305 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Eirik Tarberg Oslo Sportslager M 25-29 05:16:14 36.2301:31:3803:33:5704:50:47
974 136878 Pulje 08.34 Tur / Storlag (5-6 timer) Erik Larsen Bærum OCK / BOC3 M 50-54 05:16:15 36.2301:34:2703:35:3404:51:55
975 69578 Pulje 09.33 Tur (6-8 timer) Peder Nævestad Nye Høyder M 25-29 05:16:26 36.2101:31:3803:33:5704:50:47
976 155306 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Sven Arnestad SK Rye sykkel M 50-54 05:16:35 36.1901:23:2303:25:1804:50:14
976 150913 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) William Larsen Xerzice Zport M 20-24 05:16:35 36.1901:23:2303:24:5204:50:14
978 146764 Pulje 09.05 Tur (5-6 timer) Frank Theodor Karlsen Holmenkollen CK M 45-49 05:16:55 36.1601:23:3903:23:0804:47:11
979 137745 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Hans Olav Schinnes Xercize Zport M 30-34 05:16:58 36.1501:23:2303:24:3704:43:53
980 150365 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Øystein Risvoll Kvernes Kongsberg IF Sykkel / Medvindsekspressen M 35-39 05:17:02 36.1401:30:3203:34:2004:51:47
980 150364 Pulje 08.41 Tur (5-6 timer) Frøydis Larntvet Kvernes Medvindsekspressen K 35-39 05:17:02 36.1401:30:3203:34:2004:51:47
982 149365 Pulje 09.17 Tur / Storlag (6-8 timer) Gisle Kristiansen Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 05:17:13 36.1201:21:2803:23:3104:49:49
983 155308 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Knut Birger Andersen Drammen Cykleklubb M 40-44 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 109551 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Ken-Esben Guldbjørnsen Drammen Cykleklubb M 40-44 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 150314 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Marius Holestøl Holst Drammen Cykleklubb M 40-44 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 70716 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Cay Anders Josefsson Drammen Cykleklubb M 55-59 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 144462 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Marius Ljønes Drammen Cykleklubb M 35-39 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 106199 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Jon Erik Ludvigsen Drammen Cykleklubb M 60-64 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 155309 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Sjur Midtskogen Drammen Cykleklubb M 40-44 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 50694 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Arild Nielsen Drammen Cykleklubb M 50-54 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 44377 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Dag Henrik Rølmann Drammen Cykleklubb M 50-54 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 137546 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Haakon Sando Rølmann Drammen Cykleklubb M 20-24 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
983 155307 Pulje 08.45 Tur (5-6 timer) Runar Aas Drammen Cykleklubb M 45-49 05:17:19 36.1101:22:5503:35:5804:51:43
994 111069 Pulje 09.21 Tur / Storlag (6-8 timer) Borger Kruge ATEA M 45-49 05:17:33 36.0801:25:5403:31:0304:49:45
995 155310 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Eirik Wessel Haugen Team Aker/ Team Raske Gutter M 30-34 05:17:44 36.0601:23:2603:29:5704:50:50
996 79035 Pulje 07.49 Tur / Storlag (4-5 timer) Halvor Aalerud Follo Sykkelklubb M 55-59 05:18:14 36.0101:25:0903:27:0504:50:59
997 131147 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Mette Sjøberg Eiker CK / Eiker XX K 50-54 05:18:27 35.9801:28:3703:29:4904:52:19
997 155311 Pulje 07.05 Eiker CK Kvinner Johanne Stake Eiker CK K 30-34 05:18:27 35.9801:28:3703:29:4904:52:19
999 41987 Pulje 08.17 Tur (4-5 timer) Andreas Risnes Xercize Zport M 25-29 05:18:32 35.9701:23:2303:35:0904:53:05
999 155312 Pulje 09.09 Tur (5-6 timer) Jacob Treider Holmenkollen Cykleklubb / Team Aker M 35-39 05:18:32 35.9701:23:2603:29:5704:51:14

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 191.00 KM
Snittfart: 33.50 Km/t
Snittid: 5:42:04
Antall deltakere: 2574

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):