Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 73 kmOlavsgaard 120 km
1 149334 Pulje 11.15 Tur Jan-Ole Hesselberg Team Drøbak Multisport M 35-39 03:43:45 36.4601:59:3303:18:15
2 46861 Pulje 11.10 Tur Olav Langeland Horten og Omegns Cykleklubb M 60-64 03:50:18 35.4302:08:0403:25:28
3 155774 Pulje 11.10 Tur Geir Iversen Ringerike SK M 50-54 03:50:33 35.3902:08:0403:25:28
4 130607 Pulje 11.15 Tur Christian Skøien Team Skiguard M 17-19 03:52:33 35.0802:08:4903:28:32
5 155775 Pulje 11.15 Tur Ole Sæterbø Surnadal M 20-24 03:53:07 35.0002:08:4903:28:32
6 155776 Pulje 11.15 Tur Jan Tore Aune Surnadal M 20-24 03:54:33 34.7902:08:4903:28:32
6 144942 Pulje 11.15 Tur Espen Paus Savalen SK M 55-59 03:54:33 34.7902:08:4903:28:32
6 149705 Pulje 11.15 Tur Jo Randen Savalen SK M 55-59 03:54:33 34.7902:08:4903:28:32
6 155777 Pulje 11.15 Tur Kristoffer Solum Team Skiguard M 17-19 03:54:33 34.7902:08:4903:28:32
10 138062 Pulje 11.10 Tur Stig Kvam Ringerike SK M 40-44 03:55:09 34.7002:08:0403:27:44
11 149715 Pulje 11.10 Tur Johan Toverud Jensen Nydalens SK M 60-64 03:59:34 34.0602:09:2403:33:05
12 149840 Pulje 11.15 Tur Bjørn Engen SK Rye sykkel M 55-59 04:00:56 33.8602:08:4903:30:39
13 155778 Pulje 11.15 Tur Lars Kleven Norefjell Cykleklubb M 17-19 04:01:28 33.7902:08:4903:31:20
14 149706 Pulje 11.15 Tur Lars Andreas Loe Savalen SK M 55-59 04:01:52 33.7302:08:4903:31:20
15 149710 Pulje 11.15 Tur Tor Dølvik Savalen SK M 55-59 04:02:54 33.5902:08:4903:32:35
16 155779 Pulje 11.10 Tur Halvor Albjerk Hamran Team Bacon M 20-24 04:11:01 32.5002:14:0103:44:06
17 155780 Pulje 11.10 Tur Erland Vedeler Stubbe Lillehammer M 20-24 04:11:28 32.4402:14:0103:44:06
18 155781 Pulje 11.10 Tur Kristoffer Baldersheim Team Bacon M 20-24 04:11:31 32.4402:14:0103:44:06
18 155782 Pulje 11.10 Tur Jørgen Schartum Dokken Team Bacon M 20-24 04:11:31 32.4402:14:0103:44:06
20 150809 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Hege Lyshaugen Toten-Kranken CK K 35-39 04:12:07 32.3602:13:0203:41:59
20 110602 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Gerda L. Nubdal Toten-Kranken CK / Benteler BIL K 40-44 04:12:07 32.3602:13:0203:41:59
22 155783 Pulje 11.10 Tur Frode Ranhoff Holmenkollen CK M 60-64 04:19:36 31.4302:18:4603:52:37
22 155784 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Stine Roberg Oslo K 25-29 04:19:36 31.4302:18:4603:52:37
22 155785 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Jane Merete Thøgersen Bingsfoss SK K 40-44 04:19:36 31.4302:18:4603:52:37
22 130952 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Kjersti Tveit TVK Sykkel K 40-44 04:19:36 31.4302:18:4603:52:37
26 138424 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Camilla Schjetne Raufoss & Gjøvik SK / Team Gjøvik K 35-39 04:20:28 31.3202:13:2103:48:04
26 111112 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Rita Sivertsen Disenlynet K 40-44 04:20:28 31.3202:18:4603:52:37
28 155786 Pulje 11.10 Tur Mats Torbiornsson Kløfta M 45-49 04:20:41 31.3002:15:5003:48:53
29 67806 Pulje 11.10 Tur Jan Rune Warp Hæhre M 50-54 04:20:48 31.2802:18:0303:48:02
30 81644 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Gunhild Søbye Raufoss & Gjøvik SK / Team Gjøvik K 40-44 04:21:03 31.2502:13:2103:48:19
31 110613 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Izabela Mazur Kongsberg IF Sykkel / Bufetat K 45-49 04:23:40 30.9402:18:0603:52:27
32 155787 Pulje 11.10 Tur Geir Abrahamsen Holmberg Team Holmberg & Co M 55-59 04:25:31 30.7302:22:4603:52:10
33 138787 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Trudi Gudim Finstadjordet K 40-44 04:25:40 30.7102:21:1003:53:19
34 155788 Pulje 11.10 Tur Fanny Forsman DNB K 25-29 04:26:21 30.6302:32:1603:59:36
34 155789 Pulje 11.10 Tur Martin Tomter Oslo M 25-29 04:26:21 30.6302:32:1603:59:36
36 149732 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Katrine Hay Lørenskog CK K 50-54 04:26:49 30.5802:21:1003:55:32
36 144947 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Eva Jensrud Lørenskog CK K 60-64 04:26:49 30.5802:21:1003:55:32
36 121534 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Janne Reitbakk Lørenskog CK K 30-34 04:26:49 30.5802:21:1003:55:32
39 155790 Pulje 11.10 Tur Jerome Kelleher Bekkestua M 50-54 04:28:39 30.3702:26:3603:58:45
40 144946 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Nina Iversen Lørenskog CK / Icopal BIL K 50-54 04:30:50 30.1202:21:1003:55:32
40 155791 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Astrid Landewall Lørenskog CK K 50-54 04:30:50 30.1202:21:1003:55:47
40 110633 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Heidi Otterlei Lørenskog CK K 50-54 04:30:50 30.1202:21:1003:55:32
43 155792 Pulje 11.15 Tur Truls Rauken Bækken Skedsmokorset M 25-29 04:31:11 30.0902:26:3603:59:02
43 155793 Pulje 11.10 Tur Eric Strachan Coka Cola Entreprises AS M 30-34 04:31:11 30.0902:26:3603:59:02
45 155794 Pulje 11.10 Tur Trond Wessel Reehorst Trondheim M 25-29 04:31:24 30.0602:32:1603:59:42
46 155795 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Paula Francisca Helcl Oslo K 40-44 04:32:22 29.9502:24:1404:00:56
47 67110 Pulje 11.10 Tur Thor Arne Bjørnson Team Maiken M 60-64 04:32:27 29.9502:30:0204:01:10
47 65791 Pulje 11.10 Tur Jørgen Bjørnson Sarpsborg Sykleklubb / Team Maiken M 30-34 04:32:27 29.9502:30:0204:01:10
49 89670 Pulje 11.10 Tur Knut Bjørnstad Aftenposten M 55-59 04:35:00 29.6702:29:0204:05:33
49 149731 Pulje 11.10 Tur Rune Kaland Oslo M 55-59 04:35:00 29.6702:29:0204:05:33
49 138631 Pulje 11.10 Tur Kristian Sneve Jar M 50-54 04:35:00 29.6702:29:0204:05:33
52 155796 Pulje 11.15 Tur Roger Snersrud Elgjeger M 50-54 04:36:55 29.4602:41:0204:08:25
53 155797 Pulje 11.10 Tur Magnus Mattsson KOLBOTN M 40-44 04:38:40 29.2802:22:3104:02:58
54 35795 Pulje 11.10 Tur Kjell Arne Bergene DNB M 45-49 04:39:47 29.1602:30:2704:09:06
55 155798 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Elin Blindheim Nesodden SK K 50-54 04:39:53 29.1502:31:1104:08:17
55 155799 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Monica Hovdenakk Engeset Ørsta SK K 30-34 04:39:53 29.1502:23:5304:09:38
55 81620 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 55-59 04:39:53 29.1502:31:1104:08:20
55 69888 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK / SEBRA Forvaltning K 50-54 04:39:53 29.1502:31:1104:08:20
59 155800 Pulje 11.15 Tur Kurt Nilsen Ski M 40-44 04:40:52 29.0502:40:2904:13:04
60 155801 Pulje 11.10 Tur Øystein Skottun Lyngdal Kongsberg M 40-44 04:42:06 28.9202:30:0204:11:38
61 155802 Pulje 11.10 Tur Bent Eidsjø Lørenskog Bil & Caravanservice AS M 35-39 04:43:25 28.7902:25:3904:08:28
61 150397 Pulje 11.15 Tur Lars Kristian Hemstad Flimmer og Trimmer M 50-54 04:43:25 28.7902:40:2904:17:22
61 155803 Pulje 11.10 Tur Lars Nideng Lørenskog Bil & Caravanservice AS M 45-49 04:43:25 28.7902:25:3904:08:28
61 145132 Pulje 11.10 Tur Bent Skalstad Lørenskog Bil & Caravanservice AS M 45-49 04:43:25 28.7902:25:3904:08:32
65 108377 Pulje 11.10 Tur Karel Bollen Team Lapierre M 30-34 04:45:15 28.6002:36:0704:17:02
66 110624 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Tove Dammen Drøbak-Frogn IL Sykkel K 55-59 04:45:45 28.5502:20:2404:09:16
67 82086 Pulje 11.10 Tur Christian Lang-Ree Karlsen Team Lapierre M 35-39 04:45:50 28.5402:36:0704:17:02
68 129850 Pulje 11.15 Tur Morten Veiby Follo Sykkelklubb M 50-54 04:46:40 28.4602:40:2904:17:22
69 155805 Pulje 11.10 Tur Even Burhol Åshild Gutta M 25-29 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 155804 Pulje 11.10 Tur Eirik Burhol Åshild Gutta M 20-24 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 155806 Pulje 11.10 Tur Emil Stokkebek Åshild Gutta M 20-24 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 70020 Pulje 11.10 Tur Jan Erik Stokkebek Åshild Gutta M 55-59 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 143710 Pulje 11.10 Tur Henrik Stokkebek Åshild Gutta M 25-29 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 155809 Pulje 11.10 Tur Ole Jørgen Stokkebek Åshild Gutta M 30-34 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 155807 Pulje 11.10 Tur Finn Arne Stokkebek Åshild Gutta M 50-54 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
69 155808 Pulje 11.15 Tur Martin Stokkebek Åshild Gutta M 20-24 04:46:55 28.4402:34:5104:16:28
77 36569 Pulje 11.10 Tur Espen Renshusløkken Åros M 40-44 04:46:57 28.4302:36:0704:17:02
78 155810 Pulje 11.10 Tur Harald Burhol Åshild Gutta M 55-59 04:47:11 28.4102:34:5104:16:28
78 150519 Pulje 11.10 Tur Simen Burhol Åshild Gutta M 25-29 04:47:11 28.4102:34:5104:16:28
80 82786 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Wenche Bærheim Johansen Espernjenter på hjul K 45-49 04:49:03 28.2302:34:2404:19:32
81 79816 Pulje 11.10 Tur Aksel Bjønness Ribu Team Lapierre M 30-34 04:49:34 28.1802:36:0704:17:02
82 81759 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Bente Skjellaug Tønsberg CK K 55-59 04:50:49 28.0502:27:1904:15:07
82 149749 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK K 40-44 04:50:49 28.0502:27:1904:15:07
84 155811 Pulje 11.15 Tur Herman Frogner Holm Technip Norge M 30-34 04:51:51 27.9502:38:2804:21:16
84 155812 Pulje 11.15 Tur Isak Nordal Technip Norge M 25-29 04:51:51 27.9502:38:2804:21:16
86 110573 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Ingrid Jahr Espernjenter på hjul K 55-59 04:52:27 27.9002:34:2404:21:11
86 81818 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Alise Larsen Espernjenter på hjul K 40-44 04:52:27 27.9002:34:2404:21:11
86 110645 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Lovise Bratberg Lindstad Espernjenter på hjul K 60-64 04:52:27 27.9002:34:2404:21:11
86 81823 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Inger Tove Nilsen Espernjenter på hjul K 60-64 04:52:27 27.9002:34:2404:21:11
86 81829 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Berit Sel Ottestad IL - Sykkel / Espernjenter på hjul K 45-49 04:52:27 27.9002:34:2404:21:11
91 142489 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Karin Furuli Sogn Cykleklubb K 50-54 04:54:38 27.6902:44:5704:23:35
92 65865 Pulje 11.15 Tur Jo Owe Kamp Kvam IL- Sykkel M 45-49 04:56:17 27.5402:36:0404:20:29
93 144975 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Evy Jakobsen Hjellnes Consult K 40-44 04:57:17 27.4402:44:5704:25:25
94 155813 Pulje 11.15 Tur Mari-Ann Remmem Kråkstad K 40-44 04:58:50 27.3002:40:2904:24:53
94 117599 Pulje 11.15 Tur Kjell Magne Remmem Kråkstad M 40-44 04:58:50 27.3002:40:2904:24:53
96 155814 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) May-Britt Krutnes Oslo K 55-59 04:59:27 27.2402:39:0604:25:31
97 155815 Pulje 11.15 Tur Knut Arve Grønvold Dragro Trading Öu M 70-74 04:59:43 27.2202:42:4404:27:26
98 82169 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Anne Lise Stolp Elverum SK / CK Elverum K 55-59 05:00:03 27.1902:42:2504:25:14
99 110644 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Margrethe Krogsrud Espernjenter på hjul K 55-59 05:00:17 27.1702:34:2404:22:51
100 81805 Pulje 11.10 Tur Gerda Bratberg Bakke Espernjenter på hjul K 70-74 05:03:07 26.9202:38:0900:00:00
100 81335 Pulje 11.10 Tur Lasse Kongelstad Espern M 70-74 05:03:07 26.9202:38:0904:28:12
102 155816 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Hedda Granli Eidsvoll K 17-19 05:04:39 26.7802:51:4704:30:17
102 149976 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Madelen Håkonsen Stenberg Råholt K 17-19 05:04:39 26.7802:51:4704:30:17
104 130825 Pulje 11.15 Tur Eva Irene Nordhagen CK Elverum K 50-54 05:06:04 26.6602:38:1904:31:46
105 155817 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Nina Grønland Skreia K 40-44 05:06:08 26.6502:45:5604:30:27
106 144916 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Astrid Olsen Eda Cykelklubb K 50-54 05:12:51 26.0802:18:4604:35:39
107 155818 Pulje 11.15 Tur Ingrid Kjærstad Heni Gjerdrum K 45-49 05:14:01 25.9802:47:1204:36:56
108 155819 Pulje 11.15 Tur Petter Frydenlund Kråkstad M 55-59 05:14:18 25.9602:47:1204:36:56
109 84409 Pulje 11.15 Tur Arne Tømta Hurdal M 65-69 05:16:38 25.7702:55:1304:42:10
110 110681 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Iren Lerud Haugum Ihle IL K 55-59 05:18:57 25.5802:46:0004:43:10
111 138476 Pulje 11.15 Tur Berit Joramo Gjøvik K 55-59 05:19:04 25.5702:47:5704:43:56
111 155820 Pulje 11.15 Tur Wigard Nilsen Skeisvang Marathon Group M 60-64 05:19:04 25.5702:47:5704:43:56
113 145114 Pulje 11.10 Tur Kåre Gjert Andersen Statoil M 50-54 05:23:22 25.2302:51:4704:49:53
113 155821 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Bente Kaland Oslo K 55-59 05:23:22 25.2302:51:4704:49:53
113 139043 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Anne Kristin Kristiansen KLP K 50-54 05:23:22 25.2302:51:4704:49:53
116 138656 Pulje 11.10 Tur Tom Fredrik Haugen DNB M 35-39 05:24:32 25.1402:46:0704:48:06
116 138740 Pulje 11.10 Tur Stephan Härdi DNB M 50-54 05:24:32 25.1402:46:0704:48:10
118 155822 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Mette Nikoline Klose Oslo K 25-29 05:26:44 24.9702:58:2704:48:53
119 155823 Pulje 11.10 Tur Kristoffer Vasenden Land CK M 30-34 05:28:06 24.8702:52:5904:51:00
119 155824 Pulje 11.10 Tur Silje Nereng Voldengen Land CK K 25-29 05:28:06 24.8702:52:5904:51:00
121 155825 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Hege Kristin Arnesen Oslo K 55-59 05:28:34 24.8302:51:4704:53:11
121 121228 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Yvonne Grannes Vinmonopolet K 55-59 05:28:34 24.8302:51:4704:53:17
121 155826 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Monica Gunnerød Asker K 45-49 05:28:34 24.8302:51:4704:53:11
124 149766 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Nora Kristine Aune Råholt K 35-39 05:31:24 24.6202:59:0505:00:10
125 144727 Pulje 11.10 Tur Eystein Arntzen Trondheim M 70-74 05:35:02 24.3502:55:4904:55:52
125 63059 Pulje 11.10 Tur Bård Fjeldavli Stjørdal M 40-44 05:35:02 24.3502:55:4904:55:20
127 120813 Pulje 11.10 Tur Jan Kåre Kalbakk Bank Norwegian M 40-44 05:35:46 24.3003:02:3005:01:26
128 110488 Pulje 11.15 Tur Morten Scott Janssen P4 Radio M 50-54 05:44:11 23.7003:02:3005:07:17
128 110087 Pulje 11.15 Tur Jan Normann P4 M 45-49 05:44:11 23.7003:02:3005:07:17
128 149759 Pulje 11.15 Tur Sigurd Sollien P4 Radio M 50-54 05:44:11 23.7003:02:3005:07:17
131 155827 Pulje 11.10 Tur Chato Jakobsen Oslo M 40-44 05:45:42 23.6002:58:0405:08:10
132 155828 Pulje 11.10 Tur Thomas Nilsen Bøn M 35-39 05:51:00 23.2402:59:0505:10:12
133 23697 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Ingvild Eriksen Oslo K 40-44 05:57:56 22.7903:12:1305:18:55
134 155829 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Monica Egeberg Oslooslo K 40-44 05:58:00 22.7903:12:1305:18:59
135 41525 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Ståle Ekelund Skiptvet IL Sykkel K 45-49 06:00:10 22.6503:11:3305:24:45
136 97831 Pulje 11.10 Tur Ståle Kristiansen Oslo M 55-59 06:03:24 22.4503:11:3505:26:44
136 150015 Pulje 11.10 Tur Benedicte Kristiansen Strender Oslo K 25-29 06:03:24 22.4503:11:3505:26:44
138 155831 Pulje 11.10 Tur Marte Linn Korsgård Ingeberg K 40-44 06:14:04 21.8103:29:3605:35:25
138 155830 Pulje 11.10 Tur Erland Korsgård Ingeberg M 35-39 06:14:04 21.8103:29:3605:35:16
138 155832 Pulje 11.10 Tur Sigbjørn Korsgård Ingeberg M 40-44 06:14:04 21.8103:29:3605:35:12
138 141027 Pulje 11.10 Tur Gisle Skage Bergen Cykleklubb M 35-39 06:14:04 21.8103:29:3605:35:16
142 36155 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Ingjerd Merete Aas IMA K 55-59 06:16:02 21.7003:22:1105:36:36
143 81933 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap B.I.L K 50-54 06:22:31 21.3303:11:3305:32:54
143 81934 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Mette Sigtbakken Brumunddal K 50-54 06:22:31 21.3303:11:3305:33:05
145 130868 Pulje 11.10 Tur Linda Jarål KOLBOTN K 40-44 06:29:21 20.9503:21:1905:48:45
146 121030 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Elisabeth Øye Frogner K 65-69 06:32:27 20.7903:20:4405:53:19
147 149765 Pulje 11.10 Tur Gotfred Johan Reutz Oslo M 80-84 06:34:37 20.6703:20:3405:55:01
147 110689 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Bjørg Lillian Øye Oslo K 60-64 06:34:37 20.6703:20:3405:55:01
149 71138 Pulje 11.00 Tur (kun kvinner 4-6 timer) Tone Otterstad CK Elverum K 50-54 06:40:45 20.3603:40:3805:59:34
150 155833 Pulje 11.15 Tur Kine Rudlang Landåsbygda K 25-29 06:42:08 20.2903:46:5306:05:05
150 155834 Pulje 11.15 Tur Toril Skinnerud Landåsbygda K 45-49 06:42:08 20.2903:46:5306:05:05
152 149774 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Tuva Bjørkvold Ekrekroken K 40-44 06:44:43 20.1603:40:1305:59:56
152 149775 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Astrid Liland Bekkestua K 45-49 06:44:43 20.1603:40:1300:00:00
154 155835 Pulje 11.15 Tur Anne Haldsrud Landåsbygda K 50-54 06:54:31 19.6803:46:5306:12:19
155 138976 Pulje 11.10 Tur Nina Garcia De Presno DNB K 45-49 06:55:12 19.6503:56:0006:12:23
156 149782 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Barbro Marie Hagberg Vind IL - Sykkel K 45-49 06:57:41 19.5303:32:3506:08:51
156 149783 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Mari-Anne Øyhaugen Gjøvik K 55-59 06:57:41 19.5303:32:3506:08:51
158 155837 Pulje 11.15 Tur Aina Dalseng Næroset K 40-44 07:00:51 19.3803:46:5306:10:40
159 131250 Pulje 11.15 Tur Anne Terese Farbergshagen Næroset K 50-54 07:01:20 19.3603:46:5306:10:58
159 155838 Pulje 11.15 Tur Ann Cecilie Furulund Lunde Næroset K 20-24 07:01:20 19.3603:46:5306:10:58
161 155839 Pulje 11.10 Tur Ulf Tore Andersen Team far og datter M 60-64 07:08:19 19.0503:29:5006:12:17
161 150657 Pulje 11.10 Tur Anita Cecilie Gabrielsen Team far og datter K 30-34 07:08:19 19.0503:29:5006:12:17
163 138801 Pulje 11.10 Tur Anita Korsnes DNB K 45-49 07:52:47 17.2504:11:2707:03:11
- 149781 Pulje 11.05 Tur (kun kvinner 6-8 timer) Else Husa Oslo K 65-69 Brutt -00:00:0000:00:00
- 139028 Pulje 11.15 Tur Hanne Gro Kristin Lunderby Gjøvikekspressen K 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 136.00 KM
Snittfart: 26.67 Km/t
Snittid: 5:05:57
Antall deltakere: 165

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2016 (136.00 km): 04:12:07 (K)
    • Hege Lyshaugen
    • Gerda L. Nubdal
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg